жіночий спосіб кинути палити

Аллен Карр-Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок.

Аллен Карр-Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок Короткий зміст.

Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок читати онлайн безкоштовно.

Зміст.

Зміст - як кинути палити

1. Спочатку-дами.

2. Пляшка наполовину повна або наполовину порожня?

3. Диво чи диво?

4. Як дізнатися, що вже зцілився?

7. Чому «Легкий спосіб» діє не на всіх курців?

8. Промивання мізків.

9. Нікотинова залежність.

10. Наша імунна система.

11. «Велике Чудовисько»

12. Які ваші улюблені парфуми?

14. Курю від випадку до випадку, і тому щасливий.

15. Без сили волі курити не кинеш.

жіночий спосіб кинути палити

16. Який підлогу сильніше?

17. Куріння під час вагітності.

18. Міф про куріння і зниження ваги.

19. Скільки міфів ми вже розвінчали?

20. Позбавляємося від асоціацій.

22. Замінники тільки заважають кинути палити.

23. Останні рекомендації.

24. Як залишитися щасливим некурящим до кінця життя.

Про автора.

У 1983 році, після незліченних невдалих спроб перемогти нікотинову залежність, Аллен Карр зробив відкриття, якого з нетерпінням чекав весь світ — — він винайшов «Легкий спосіб кинути палити». Відмовившись від успішно складається кар’єри бухгалтера, Аллен Карр вирішив допомогти всім курцям, придбав репутацію автора феноменальної методики і створив цілу мережу клінік по всьому світу. Книга Аллена Карра» Легкий спосіб кинути палити » стала світовим бестселером, вона була опублікована більш ніж на двадцяти мовах. Слідом за нею вийшли книги «єдиний спосіб кинути палити назавжди«,» як допомогти нашим дітям кинути палити«, а також відео -, аудіо — та мультимедійні версії»Легкого способу».

У 1998 році Аллена Карра запросили виступити з доповіддю на X Всесвітній конференції з проблем впливу тютюнопаління на здоров’я, яка проходила в Пекіні. Такою високою честю міг би пишатися навіть найвидатніший лікар. Методика Карра заслужила найвищу оцінку і до сих пір користується величезною популярністю у всьому світі.

Успіх «Легкого способу» спонукав звертатися до Аллена за допомогою і людей з проблемами іншого роду. Так з’явилися книги Аллена Карра» Легкий спосіб скинути вагу «і»Легкий спосіб насолоджуватися авіаперельотами». Після медичних експериментів з’ясувалося, що» Легкий спосіб «ефективний і для людей, які страждають алкоголізмом, в результаті автор методики написав книгу»Легкий спосіб кинути пити».

В кінці книги поміщений перелік клінік Аллена Карра. Всі побажання і питання, пов’язані з книгами Аллена Карра і його відео-, аудіо — та мультимедійними посібниками, можна відправити за адресою найближчої клініки.

Всі ми знаємо,що» чоловіки з Марса, жінки з Венери«*, тому я висловлюю особливу подяку Анджелі Жуанно, одному з наших провідних терапевтів, за вміння згладжувати гострі кути і характер справжньої»мешканки Венери».

* «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» — назва однієї з найпопулярніших книг відомого американського психолога Джона Грея. У ній автор стверджує: більшість проблем у відносинах чоловіків і жінок виникає тому, що ми дійсно різні. — Прима. ред.

Свою першу книгу» Легкий спосіб кинути палити » я написав в 1985 році. З тих пір я майже кожен день дізнавався про нікотинової залежності що-небудь нове. У прагненні вдосконалити » Легкий спосіб» і зберегти його актуальність я включив отриману інформацію в наступні видання книги. Раніше я розглядав проблему виключно зі своєї точки зору. У даній книзі я спробував абстрагуватися від своїх поглядів і звернутися до досвіду жінок, які кинули палити, користуючись моєю методикою. В даний час більшість пацієнтів наших клінік жінки, значить, ми повинні розробити для них особливу версію «Легкого способу». Чи ні?

Мене не раз запитували, чи дійсно необхідно — і навіть коректно, враховуючи атмосферу, що склалася в сучасному суспільстві, — писати книгу про куріння спеціально для жінок. Адже я стверджую, що моя методика придатна для всіх курців незалежно від їх статі. І я продовжую дотримуватися цієї думки. Але з власного досвіду, а також зі спілкування з колегами мені відомо, що існує ряд проблем, пов’язаних з позбавленням від нікотинової залежності, з якими стикаються тільки жінки. У наших клініках ми детально розглядаємо і вирішуємо ці проблеми. А в книзі «Легкий спосіб кинути палити для жінок» я хочу показати широкому колу читачів, наскільки ефективно дана методика дозволяє справлятися з різними труднощами, оскільки на шляху курця, який бажає кинути палити, можуть виникати найнесподіваніші перешкоди.

Невже чоловіки і жінки настільки різні? І так, і ні. Однак жінки бояться кинути палити в більшій мірі, ніж чоловіки. Це відомо нам з опитувань жінок під час прийомів в клініці. Упевнений, причина цих відмінностей полягає аж ніяк не в тому, що чоловіки соромляться говорити про свої побоювання. Просто їх не мучать сумніви і тривоги, в яких часто зізнаються жінки.

Причини виникнення подібних побоювань у жінок будуть детально розглянуті в наступних главах книги. А якщо бути коротким, то для курця сигарети — атрибут системи підтримки, невід’ємна частина життя, нерозривно пов’язана з уявленнями жінки про саму себе. Це особливо справедливо для жінок, стурбованих своєю вагою або фігурою. Думка про можливу втрату механізму підтримки ваги лякає палить жінку, навіть якщо в інших сферах життя вона легко справляється з безліччю завдань і ролей.

Ці особливі відносини жінок з сигаретами і курінням обумовлені їх способом життя, а також їх особливими уявленнями про те, як слід жити. Виробники тютюнових виробів прекрасно розуміють цей зв’язок. Не заради власного задоволення вони вже витратили і продовжують витрачати мільярди доларів на складання психологічних портретів потенційних покупців. Виробники докладають чималих зусиль, щоб проникнути в свідомість жінок, зрозуміти особливості сприйняття навколишньої дійсності, специфіку жіночого мислення і психології.

Вихідні передумови пастки, в яку нас заманює куріння, залишаються незмінними, і «Легкий спосіб» без праці викриває їх. Однак жінки інакше попадаються в цю пастку, ніж чоловіки, і бажаючим вибратися з неї слід знати про це, щоб надалі уникнути подібних капканів. Підприємства тютюнової промисловості мають безпосереднє відношення до створення пасток, проте не обійшлося і без впливу змін у суспільстві, а в широкому сенсі — і без участі самих жінок. Соціальна революція, що почалася в 1960-х роках, породила дійну корову для тютюнової галузі, яка в даний час більше втрачає споживачів-чоловіків, ніж приваблює, зате зуміла відшукати на ринку нову прибуткову нішу, а саме групу молодих жінок. Іронія полягає в тому, що жінки, ледь домігшись звільнення в одній сфері, виявилися поневоленими в іншій.

Ми ще поговоримо про це докладніше. Очевидно одне: як тільки ви побачите справжню сутність нікотинової пастки, ви зрозумієте, чому я прагну позбавити світ від цього прокляття. Сподіваюся, і ви захочете підтримати мене, наприклад, кинувши палити або купивши цю книгу для жінки, яка вам небайдужа. Пояснюючи суть куріння, я сподіваюся переконати вас в тому, що подолати перешкоди на шляху до позбавлення від нікотинової залежності дуже просто. Як тільки ви це усвідомлюєте, ви повірите, що спосіб кинути палити і справді легкий.

Після довгих століть рабства західні жінки, нарешті, домоглися рівності не тільки в професійній сфері, де в даний час вони займають найвищі пости навіть на традиційно чоловічій роботі, але і в житті в цілому. Мало хто стане оскаржувати це, багато хто погодиться: «Давно пора». Але якщо задатися питанням про те, чому жінки курять, найважливішим у цьому зв’язку мені представляється спосіб, яким лідери руху за рівноправність жінок виграли війну.

Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок.

Про книгу » Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок»

Книга Аллена Карра допоможе впоратися з тягою до куріння, вона призначена спеціально для жінок. Спочатку автор написав книгу для всіх, і її ефект перевершив всі очікування. Скориставшись цією методикою, багато людей змогли позбутися згубної звички. Адже завжди просто почати, хоч з цікавості, хоч через стрес, але ось розлучитися з цією пристрастю дуже складно.

Велика кількість людей, які скористалися книгою Аллена Карра, допомогло виявити деякі особливі моменти. Було встановлено, що жінки відчувають додаткові труднощі, які не з’являються у чоловіків. Це може бути пов’язано з тим, що жіноча стать більше потребує підтримки, а сигарета для них стає своєрідним підтримуючим фактором. Або ж жінки бояться, що наберуть зайву вагу при відмові від куріння. Таке питання хвилює їх набагато більше, ніж чоловіків.

Ця книга написана з урахуванням особливостей психології жіночої статі, вона дозволяє позбутися від страхів і переживань. Здається, що розмовляєш з фахівцем, а не читаєш. Поступово пропадає бажання взяти чергову сигарету або зробити перекур під час роботи. Дивно, що це відбувається немов само собою, повільно, але вірно в міру читання книги. Не потрібно замінювати куріння якимось іншим пристрастю, не потрібно використовувати замінники нікотину або боятися збільшення ваги. Книга зможе допомогти всім жінкам, які впевнені в тому, що без сигарет їх життя стане краще. Вони відчують справжню свободу і легкість, подивившись на цей світ без пелени сигаретного диму.

На нашому сайті ви можете завантажити книгу «Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок» Карр Аллен безкоштовно і без реєстрації у форматі fb2, rtf, epub, pdf, txt, читати книгу онлайн або купити книгу в інтернет-магазині.

Як кинути палити жінці.

Найкрасивішою людиною на світі вважається жінка. Вона-ідеал краси, ніжності і натхнення. Але палить жінка руйнує цей ідеальний образ. Подібне пристрасть не прикрашає нікого, ну а представниць слабкої статі тим більше. Для жінок, які збираються кинути палити, сайт жіночна.ру вирішив розповісти деяких способах, як кинути палити жінці. Відразу зауважимо, що звичка ця підступна, і поборотися з нею дійсно доведеться.

Жінка і куріння-два непорівнянних поняття.

Курять сьогодні багато людей. У чому причина? По-перше, в бажанні не відрізнятися від інших. Мої друзі курять, чому б і мені цього не робити? Приблизно так міркують багато жінок, вважаючи, що курити сьогодні – модно. Окремі особистості за допомогою куріння намагаються виділитися з натовпу, довести свою свободу і силу характеру. Загалом, приводів почати курити безліч. За статистикою курити жінки починають в молодості, а потім не можуть розлучитися із залежністю. Кинути палити-це дійсно складно, для більшості-це важко досяжна мета. Однак відмовитися від шкідливої звички можна.

Чим шкідливо куріння?

жіночий спосіб кинути палити

Навряд чи шкідлива звичка приносить вам радість. Можливо, ви вже помітили погіршення стану і кольору вашої шкіри, вона виглядає не такою молодою і здоровою, як раніше. Куріння шкодить здоров’ю-і це вже не є секретом для сучасної людини. Але люди самі вирішують, чи варто їм курити, і по-різному ставляться до свого здоров’я. Немає необхідності когось переконувати кинути. Просто подумайте про перспективи: що чекає вас надалі? І ще:

Одна викурена сигарета забирає у курця кілька хвилин життя. І вчені вже довели це. Як відомо, куріння руйнує наші легені. Для наочності киньте недокурену сигарету в банку і закрийте кришкою. Уявіть, скільки диму оточує ваші легені, причому нікотин поступово осідає на їх стінках і повільно їх руйнує. А ще багато курців худнуть, але це не просто схуднення, а хвороба! Кинувши палити, ви подбаєте не тільки про себе, але і про здоров’я близьких. Вже доведено, що палить людина є активним курцем, а стоїть поруч і вдихає дим сигарет – пасивним. Виходить, що курять і ті люди, хто зовсім і не збирався цього робити. Куріння може призвести до розвитку раку. Це загрожує не всім курцям, але тут доведеться грати в рулетку – або курити і сподівається, що раптом пронесе, або вже сьогодні постаратися кинути палити.

Як жінці кинути палити сигарети?

Ну а тепер поговоримо про те, як кинути палити жінці. Про шкоду вже сказано багато, а ось способів позбутися від шкідливої звички обмежена кількість. Це не хвороба, тому лікувати її медикаментозно практично неможливо, хоча у продажу є різноманітні таблетки від куріння.

Щоб кинути палити, потрібно володіти неймовірним бажанням і силою. А ще важливо правильно налаштувати себе. Сайт Жіночна.ру пропонує скористатися наступними порадами:

Рішення має бути одномоментним. Не відкладайте на завтра, не кажіть, що почнете з Понеділка. Скажіть собі: «досить!»і почніть нове життя. Кидайте палити в гарному настрої. У цьому період у вас не повинно бути проблем і стресів. Як тільки трапиться чергове потрясіння-руки звично потягнуться до сигарети, тому спробуйте відмовити від неї в самий відповідний для вас момент. Розкажіть рідним і друзям про своє рішення. Чим більше людей дізнається, тим краще. Це змусить вас відчути відповідальність за те, що ви зібралися робити. Якщо вирішили кинути палити, позбудьтеся від сигарет. Ні вдома, ні в сумочці, ні в столі на роботі їх бути не повинно. Звичайно, оточуючі курити не перестануть, і від нікотину ви себе повністю не захистите, але це вже крок вперед. Знайдіть собі заняття, яке відверне вас від бажання покурити. Наприклад, почніть читати цікаву книгу, займіться рукоділлям або запишіться в спортзал. Головна ідея-зайняти думки. Це дієвий метод, який допоможе вам кинути палити.

Якими б порадами ви не користувалися, найголовніше, усвідомити необхідність позбавлення від звички. Тільки в цьому випадку ви дійсно зможете кинути палити, почавши нове, здорове життя.

Як кинути палити жінці?

Дуже часто мені доводиться чути наступне: «з чоловіками все зрозуміло-вони сильні, а ось як кинути палити жінці?»

Пройдіть тест і через хвилину дізнайтеся, чи легко Вам буде кинути палити.

Метод Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» однаково ефективний як для чоловіків, так і для жінок. Я переконаний в цьому, оскільки в основу даного методу покладено чітко вивірений психологічний підхід, що усуває проблему в корені. Система Карра націлена на усунення бажання і причин братися за сигарету у будь-якого курця, незалежно від його статі і стажу.

Практично кожен курить мріє швидко кинути палити, в ідеалі за один день, адже наслідки цієї звички згубні як для чоловіків, так і для жінок. І ті й інші переживають за власне здоров’я і здоров’я своїх дітей. Але їм не вистачає мотивації кинути палити самостійно! І тими й іншими сигарета сприймається як свого роду бонус, який можна собі дозволити для зняття напруги в повсякденній низці великих і маленьких стресів. І за один день таких сигарет може бути дуже багато! І тих і інших дорікає, звинувачує, залякує і обмежує суспільство!

Більшість звертаються в Центр Аллена Карра складають жінки. Саме вони, представниці слабкої статі, більш охоче звертаються за професійною допомогою. Чоловіки ж в більшості випадків розраховують на свою силу волі і вважають за краще справлятися з даною проблемою самостійно.

Очевидні як фізіологічні, так і психологічні відмінності статей. Наприклад, різні мотиви, що спонукають тягнутися за сигаретою.

Сучасні жінки живуть в умовах великих психофізичних навантажень. Вони відчувають напругу, пов’язане не тільки з домашніми справами, а й з роботою, кар’єрою. А раз більше стрес, то і підтримка, яку нібито надає сигарета, жінці потрібна більше! В силу цих причин жінкам в деякому сенсі складніше кинути палити. Адже так страшно втратити вірну покірливу «подружку«, особливо якщо такий» дружбі» вже багато років! На відміну від чоловіків, жінки в набагато більшій мірі стурбовані станом своєї зовнішності. Вони стежать за фігурою, займаються спортом, дотримуються дієти. За допомогою куріння багато жінок намагаються приборкати свій апетит і вірять, що сигарета їм в цьому допомагає. Багато палять дами розцінюють сигарети як частину свого іміджу і стилю. Деякі вважають, що цей процес підвищує їх сексапільність в очах протилежної статі, огортає флером загадковості і додає харизми.

Як жінці самостійно кинути палити в домашніх умовах за один день?

Перша сигарета дівчиною, як і більшістю людей, що палять, розцінюється як кумедний експеримент. На перших порах це пустощі за компанію. Непомітно куріння переростає в залежність і, незважаючи на уявні плюси, стає серйозною проблемою.

Мабуть, кожен курець попереджений МОЗ і усвідомлює шкоду, яку він заподіює своєму здоров’ю. Кожен бачить, наскільки це збитково для його гаманця. Всі знають, що це заняття немодно і може зводити Додаткові бар’єри в спілкуванні через неприємного запаху. І всі мріють про диво-таблетці або нескладної маніпуляції, внаслідок якої тяга до сигарети покине їх раз і назавжди. Але задайте собі питання: яким чином таблетка може позбавити від тяги, наприклад, до азартних ігор? Як таблетка або голковколювання можуть моделювати ваші власні бажання? Ніяк!

Можливо, ви не згодні з цим твердженням, оскільки хтось із ваших знайомих кинув палити завдяки таблеткам або голкам. Звичайно, є люди, які здатні боротися зі своїм бажаннями і обмежувати себе (я не з них). І, безсумнівно, нікотин-дуже швидкий наркотик! Тому ймовірність того, що жінка кине палити в домашніх умовах, використовуючи силу волі, настоянку ромашки, молитву, мала, але цілком можлива! Результат — не заслуга таблеток, голок та іншого … це заслуга людей! Будь-які традиційні методи вимагають незвичайної сили волі. Цим людям дуже часто доводиться боротися зі спокусою закурити, особливо потрапляючи в палять компанії або ситуації, в яких вони раніше закурювали. Якщо така людина досить чесний і сміливий, він зізнається в цьому. Але більшість чоловіків, що палять і жінок зі стажем з цієї категорії схильні запевняти оточуючих, що тримають ситуацію під контролем. Фармакологія і медична громадськість намагаються переконати нас в тому, що наркотичну залежність можна самостійно вилікувати таблетками, пластирами, спреями, замінниками нікотину і т.д. на жаль, це не так. В іншому випадку проблема була б давно вирішена.

Будь-яка людина може деякий час утримуватися від сигарет, чинячи опір звичному ходу справ, але це дуже важко. З’являється напруга, нервозність, розвивається психоз. Невже ви хочете цього?

Існують обмежувальні способи. Коли людям пропонують скорочувати сигарети. Але кому подобаються обмеження? Коли ми починаємо скорочувати сигарети, які раніше здавалися чимось буденним і які ми прикурювали машинально, все змінюється і кожна сигарета стає особливо бажаною. Доводиться проявляти дисципліну і силу волі, а хочеться, навпаки, зняти напругу і розслабитися. Ви готові обмежувати себе?

Як кинути палити самому в домашніх умовах?

У чому мотивація куріння у жінок?

Відповідь багатьом відомий-наркотична залежність. Але що це означає? Наркотична залежність-це більшою мірою психологічна залежність, тобто уявлення про сигареті: зняття стресу, розслаблення, задоволення потреби, яке зараз набагато важливіше, ніж ризики в майбутньому. І те, що заважає кинути палити, — страх! Насправді ви боїтеся втратити уявну підтримку або задоволення, яке, як вам здається, дає сигарета. Щоб викорінити цей страх, Вам слід зрозуміти, що куріння-обман, який створює наркотик. Як тільки ви побачите цей обман, як тільки сигарета стане для Вас порожнім місцем, Вам не знадобляться такі способи, як таблетки, голки та інше.

Деякі жінки бояться кинути палити під час місячних, посилаючись на слова американських вчених. Однак кидати палити можна і потрібно відразу! Не треба вибирати зручний день — просто зробіть це!

Як тільки ви побачите всю безглуздість куріння, Вам більше не доведеться боротися з собою, хандрити і переживати. Ви просто забуваєте про сигарети-живете новим життям, і у Вас з’являється мотивація робити її ще яскравіше! До Вас неодмінно повернуться і молодість, і здоров’я, і Краса: ви помітите безліч позитивних змін в організмі після відмови від куріння!

Але головна мотивація кинути палити для жінок — ви швидко станете вільною! Система Аллена Карра це неодноразово наочно продемонструвала. І не настільки важливо, чи скористаєтеся ви книгою або пройдете курс, пропонований Центром Аллена Карра.

За великим рахунком принципової різниці немає, як кинути палити жінці або чоловікові. Відчуття, які створює наркотик, обманюють будь-якого людини, що палить. Однак під час курсу мені доводиться досить часто відповідати на жіночі питання і спеціально розглядати типово жіночі ситуації.

Головне, що позбутися від бажання брати сигарети в руки можна неймовірно легко. Просто запишіться на курс і швидко позбудьтеся від залежності раз і назавжди!

Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок.

Автор: Аллен Карр Жанр: Здоров’я Рік: 2007 ISBN: 978-5-98124-228-1.

1. Спочатку-дами.

2. Пляшка наполовину повна або наполовину порожня?

3. Диво чи диво?

4. Як дізнатися, що вже зцілився?

7. Чому «Легкий спосіб» діє не на всіх курців?

8. Промивання мізків.

9. Нікотинова залежність.

жіночий спосіб кинути палити

10. Наша імунна система.

11. «Велике Чудовисько»

12. Які ваші улюблені парфуми?

Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок завантажити fb2, epub, pdf, txt безкоштовно.

Головна думка, червоною ниткою проходить через всі книги Аллена Карра — це викорінення страху. Справді, його талант і його зусилля як письменника і терапевта спрямовані на те, щоб допомогти кожному впоратися з тривогами і страхами, які заважають жити повноцінним життям і насолоджуватися нею. Це яскраво демонструють його книги, що стали бестселерами в багатьох країнах світу:» Легкий спосіб кинути палити«,» єдиний спосіб назавжди кинути палити«,» Легкий спосіб схуднути«,» Як допомогти підлітку кинути палити » та інші. У минулому висококваліфікований і вельми успішний бухгалтер, Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Ця звичка загрожувала зруйнувати все його життя, поки в 1983 році після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він нарешті не відкрив власний спосіб раз і назавжди позбутися від цієї пристрасті. Аллен Карр виробив власну методику відмови від нікотину, відому тепер всьому світу як»Легкий спосіб кинути палити». Його метод, демонструючи феноменальну ефективність, отримав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу. Аллен Карр створив всесвітню мережу клінік, фахівці яких допомагають курцям кинути палити і впоратися зі своєю залежністю. Книги Аллена Карра видані більш ніж на двадцяти мовах у багатьох країнах світу. Десятки тисяч людей звернулися за допомогою в його клініки; число пацієнтів, які кинули палити завдяки використанню його методу, перевищує 95% від загальної кількості звернулися за допомогою. Клініки Аллена Карра дають кожному курцеві гарантію зцілення від нікотинової залежності і гарантію повернення грошей, витрачених на курс лікування, в разі невдачі. Повний перелік клінік Аллена Карра наводиться в кінці цієї книги.

Якщо у таких наркотиків, як нікотин, алкоголь або героїн, є настільки різноманітні властивості, а у кожного наркомана свої унікальна психологія і фізіологія, то як методика Аллена Карра може бути ефективна для всіх наркоманів і всіх видів залежності?

Існує багато відмінностей між будинком і деревом, але одна і та ж сходи допоможе піднятися на них.

ЗА УМОВИ, ЩО ВИ РОЗУМІЄТЕ, ЯК НЕЮ КОРИСТУВАТИСЯ!

Методика Аллена Карра-це сходи, яка допоможе будь-якому наркоману вибратися з ями під назвою » залежність від наркотику»

Для того щоб зрозуміти методику, вам треба прочитати цю книгу і ознайомитися з попереднім бестселером Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» або з відео — або аудіоверсією книги. Детальну інформацію про ці видання ви знайдете в кінці книги.

Способи кинути палити жінці в домашніх умовах.

Доброго часу доби, дорогі читачки. Сьогодні ми поговоримо про те, як кинути палити жінці в домашніх умовах. Ви дізнаєтеся, які способи ефективні. Ознайомитеся з цінними порадами.

Які мотиви куріння.

Сьогодні досить часто можна зустріти дівчину з сигаретою в руках. Що ж може спонукати виникнення подібного бажання. Чим сильніше мотив, тим складніше потім розлучитися з такою шкідливою звичкою.

Думка, що сигарета допомагає впоратися зі стресом. Жінка знаходиться в сильному психофізичному перенапруженні. Важка робота, проблеми з чоловіком, виховання дітей. Їй здається, що під час куріння вона може заспокоїтися, привести свої думки в порядок, почати легше дивитися на життя. У такій ситуації буде вкрай складно попрощатися із згубною звичкою. Віра в те, що куріння сприяє схудненню. Якщо дівчина схиблена на своїй фігурі і впевнена, що своєю стрункістю вона вдячна сигареті, то буде дуже складно самостійно відмовитися від куріння. Думка про те, що сигарета є частиною іміджу. Жінка вважає, що з сигаретою в руках вона стає більш сексапільною і привабливою для протилежної статі. Думка в більшості випадків є помилковим. Багато чоловіків дивляться з презирством на дівчат з сигаретою в руках.

Можливі методи.

Давайте розглянемо основні способи кинути палити.

Візьміть листок паперу, розділіть його на чотири колонки. У першій вкажіть всі плюси, які вам приносить куріння. У другій-напишіть, які проблеми воно доставляє. У третій-причини, які змушують Вас кинути шкідливу звичку. У четверту — що Ви отримаєте, коли перестанете курити, наприклад, зуби побіліють, чоловік перестане дорікати, шкіра поверне здоровий колір, працездатність підвищиться, економія грошей. Перечитайте, то, що у Вас вийшло, прийдіть до усвідомлення того, що курити дійсно потрібно припиняти. Метод молока. Можна спробувати випити склянку молока після викуреної сигарети. Вважається, що воно змінює смакові якості нікотину, що призведе до відрази. Цей метод також підійде і для чоловіків, які бажають кинути куріння. Багато хто вважає, що легкий спосіб кинути палити для жінок-це використання нікотинового пластиру. Для деяких дівчат даний метод дійсно є ефективним і дозволяє поступово перейти до повного позбавлення. Інші ж починають використовувати пластир у великих кількостях, щоб отримати ті ж відчуття, що і при палінні. Процес закінчується тим, що сигарети змінюються на пластир, організм продовжує відправлятися. Ось чому так важливо прийти до розуміння того, що сигарети — це зло, і ви здатні жити без їх присутності. Метод по зниженню дози викурюється. Процес поступовий. Жінка менше сигарет викурює за добу, потім ще менше, потім через день, потім два рази на тиждень, один, поки зовсім не зійде нанівець. Метод сили волі. Жінка повинна зрозуміти, що він майбутня мати або у неї ростуть діти, повинна усвідомити, що куріння губить її здоров’я. Зібратися з духом і твердо вирішити раз і назавжди залишитися без сигарет.

Кидати при вагітності.

Якщо дівчина продовжує курити, носячи дитину під серцем, вона повинна розуміти, що нікотин почне надходити через плаценту. В даному випадку не бажано застосовувати нікотинозаместительную терапію. Адже, це токсична речовина негативно вплине на розвиток плода, його організм, позначиться на зростанні, а також розвитку вже після народження. Якщо ви намагаєтеся перестати курити за допомогою народних методів, то повинні розуміти, що це також неприпустимо без консультації лікаря. До того ж, ви не знаєте, які рослини і як вплинуть на виношування вагітності. Так, наприклад, відвар безсмертника в великих дозах може викликати рясну кровотечу. Вагітна жінка повинна зав’язувати з згубною звичкою, грунтуючись на розумінні того, що тепер воно шкодить не тільки її здоров’ю, але і життю малюка. Важливо, щоб всі близькі люди щодня переконували її в цьому. Тоді розпрощатися з курінням буде набагато простіше, цей вчинок буде усвідомленим. Відсутність сигарет можна замінювати підвищеним вживанням фрукт і овочів. Особливу увагу необхідно приділяти селері і брокколі, вони сприяють швидкому виведенню токсинів. У період відмови від сигарет необхідно, як можна більше бувати на свіжому повітрі, насичувати організм киснем.

Рада.

Якщо раніше спостерігалися невдалі спроби зав’язати, не варто думати про минулі провали, просто повірте в те, що тепер все вийде. Кидати куріння необхідно тоді, коли повністю змирилися з цією думкою. В іншому випадку не виключений варіант рецидиву, ви будете мучитися, коли поруч знаходяться люди, що палять. Виберіть день, який стане стартом в життя без сигарет. Важливо думати про те, що ви самі хочете кинути. Якщо робити це за вказівкою, то навряд чи щось вийде. Не варто використовувати нікотиновий пластир або аналогічну жуйку. Ви повинні різко відмовити собі в нікотині, а не замінювати сигарети іншим пристосуванням, що дозволяє шкідливим речовинам надходити в кров. Прийдіть до думки, що куріння не є природним процесом для людського організму, таким як сон або прийом їжі. Пам’ятайте, що здатні самі управляти своєю свідомістю. Запрограмуйте себе на бажання розлучитися з сигаретою раз і назавжди. Подивіться на своїх дітей, який приклад ви їм подаєте. Навіть, якщо намагаєтеся вбити в їх голови, що курити погано. Вони ж бачать, що мама курить, значить, добре. Уважно вивчіть склад сигарет. Усвідомлюєте, що частина компонентів представлені токсичними речовинами, а деякі являють собою отрути. Невже куріння варте того, щоб гробити своє здоров’я? Запрограмуйте себе на позитив, не потрібно думати про те, як доведеться довго мучитися, поки повністю пропаде прихильність. Не варто наперед закуповувати цукерки, жуйки або горішки, за допомогою яких ви плануєте зажовувати своє бажання покурити. Цим заздалегідь програмуйте себе на те, що буде складно. Усвідомте, що куріння не допомагає мислити, боротися зі стресом — це лише ілюзія, ви самі себе в цьому переконали. Те ж саме можна подумати і про вживання кави. Якщо ви не хочете кидати цю шкідливу звичку через те, що виникає страх стрімко набрати зайві кілограми, то повинні розуміти, що в більшості випадків подібне спостерігається, якщо намагатися заїдати нікотиновий голод за допомогою цукерок або інших солодощів. Не здумайте замінювати одну шкідливу звичку інший, наприклад, кинувши палити, почати вживати алкоголь. Задумайтеся над тим, наскільки легше Вам стане жити, коли з життя зникнуть сигарети. Ви не будете переживати про те, що люди шарахаються через запах з рота, не потрібно буде шукати кіоск, щоб купити нову пачку.

Тепер ви знаєте відповідь на питання, як жінці кинути палити. Важливо, щоб дане бажання було усвідомленим і невимушеним. Дівчина не повинна розраховувати на те, що нікотиновий пластир допоможе побороти згубну звичку. Все повинно бути на рівні підсвідомості, бажання має бути сильним. Якщо сумніваєтеся кидати чи ні, тільки задумайтеся про своє нинішнє здоров’я і про те, що чекає Вас попереду, а також про можливих дітей.

Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок.

Видавець.

2 пляшка наполовину повна або наполовину порожня?

жіночий спосіб кинути палити

Якщо пляшка заповнена на 50 % її обсягу, і песиміст, і оптиміст праві. У кожного з них своє уявлення про один і той же факт. Кожен має право мати свою думку, але в цій книзі мова йде не про думки, а лише про факти. Якщо пляшка заповнена більш-менш ніж на 50% обсягу, і у оптиміста, і у песиміста уявлення про дійсність спотворено. Відповідаючи на питання «чи допоміг вам Аллен Карр?», деякі колишні курці, які лікувалися в моїх клініках, напевно дадуть відповідь:»він промив мені мізки – переконав, що більше мені взагалі нема чого курити».

Така відповідь приводить мене в жах. Він має на увазі, що я користуюся тією ж тактикою, що і деякі секти, мета яких – управляти думками сектантів, і що ще тривожніше, вказує на те, що буде простіше простого зробити зворотний процес і переконати курця в необхідності знову почати курити.

У наших клініках ми проводимо сеанси гіпнотерапії. Після лікування пацієнти йдуть у твердій впевненості, що їм більше не потрібні сигарети. Але коли інші курці і некурящі намагаються з’ясувати у них, що ж відбувається на цих сеансах, більшість пацієнтів не в змозі пояснити і тому змушені вдаватися до туманних відповідей на кшталт «Не розумію як, але цей метод діє».

Запевняю вас, містика тут ні при чому. Підозрювати її втручання-значить віддалятися від істини. Ймовірно, Алі-Баба був у нестямі від радості, коли слова » сезам, відкрийся!»привели його до скарбів. Але чи варто зв’язуватися з містицизмом тільки для того, щоб відкрити двері власного будинку? Чи не простіше вставити в замок ключ, який належить тільки вам? Мене цікавлять лише факти. Підкреслюю: я не користуюся промиванням мізків. Навпаки, Моя методика, яку я назвав «Легким способом», побудована на контрдействі.

Спеціально для цієї книги нам знадобиться нове визначення поняття промивання мізків:

«Промивання мізків-це процес, спрямований на ефективне переконання людини в істинності конкретних фактів і уявлень, які насправді є помилковими».

Суть контрдії я виклав би наступним чином:

«Методика, розроблена з метою усунення наслідків промивання мізків і дозволяє людині побачити справжній стан речей».

Напевно, подумки ви вже застогнали: «О ні, йому залишилося лише додати, що куріння-брудна, огидна звичка, яка шкодить моєму здоров’ю і занадто дорого обходиться мені!»

Повірте, в» легкому способі » така тактика не застосовується. Вам вже відомо, що куріння шкодить здоров’ю, і це знання турбує вас. А що роблять курці в стані стресу? Правильно, хапаються за сигарету.

Суспільству в цілому властиво ставитися до курців як до простакуватим і слабовільним Парій. Більшість курців сприймають себе подібним чином. Дійсно, незважаючи на свою компетентність і здатність розумно управляти повсякденними справами, ви випустили з уваги ту сферу життя, до якої відноситься куріння. І це ще одна складова промивання мізків. Насправді сили волі у вас стільки ж, а може, і більше, ніж у будь-якого іншого людини, будь він курцем або некурящим. Але в даний час Ви користуєтеся силою волі зі знаком «мінус».

Можливо, в деякі мої слова важко повірити. Вас напевно підмиває викинути цю книгу у відро для сміття. Будь ласка, не треба. На цих сторінках ви не знайдете страшних історій. Навпаки, у мене є для вас лише хороші новини. Однак наша ситуація відноситься до категорії «яйце або курка». [2] головний фактор, що заважає курцям навіть спробувати кинути палити, – страх. Він приймає різні форми. Це боязнь успіху, шлях до якого лежить через період страждань і мук невідомої тривалості. Боязнь, що для досягнення успіху не вистачить сили волі. Боязнь фіаско. І як не парадоксально, особливо сильна боязнь самого успіху: страх, що до кінця життя застілля та інші світські події втратять колишню красу. Адже ви ж бачили, як мучаться ваші друзі, – кому охота так страждати? Це страх, що без сигарети ви не зможете довго базікати по телефону або долати стреси. Боязнь в разі удачі перетворитися в колишнього курця, нині скиглія, який до кінця своїх днів плачеться про те, що більше йому ніколи не викурити жодної сигарети.

Не будемо прикидатися, що цих страхів не існує. Вони реальні і сильні. Якщо ви коли-небудь вдавалися до вольового методу відмови від куріння, який я пробував багато разів, ви пам’ятаєте, що при цьому переважає не відчуття «я кидаю курити», а відчуття «я кидаю жити», більш того, «відмовляюся від механізму подолання труднощів, від підтримки і опори». Тому давайте визнаємо, що ви відчуваєте і це побоювання, і безліч інших. А ще змиримося з тим фактом, що для спроби зупинитися потрібна справжня відвага. Але якщо ви прийшли до цього розуміння, значить, одна з перешкод вже позаду. Істина полягає в тому, що всі ці страхи – складові елементи промивання мізків, отже, від них треба позбутися перш, ніж кинеш палити.

Всі курці-натури суперечливі. Куріння для них – щось на зразок перетягування каната. З одного боку, страх: звичка губить мене, дорого обходиться і підпорядковує собі моє життя. З іншого боку, це моє задоволення, мій супутник життя, мій «милиця». Скажемо чесно, що задоволення від куріння невелика – згадаємо жінку з дитиною. Може, справа в тому, що без куріння ми не вміємо радіти життю або справлятися з її проблемами? На цій же стороні каната знаходиться і страх. Куріння, як і будь – яка наркотична залежність, — боротьба зі змінним успіхом, в якій бере участь страх: боязнь впливу наркотику на нас, боязнь перестати радіти життю або справлятися з труднощами без наркотику. Нагадую, що некурящим людям ці побоювання невідомі.

Каверза нікотинової пастки полягає ще і в тому, що на одній стороні каната знаходиться боязнь майбутнього: «так, я можу захворіти на рак легким, а можу і не захворіти, якщо пощастить». Але як тільки ви вирішуєте кинути палити, доводиться лицем до лиця зіткнутися з суворою дійсністю, фобією поразки і страхом існування без куріння. Для нас природно відтягувати наступ фатального дня в надії, що нам і надалі буде супроводжувати удача, або що автобус переїде нас раніше, ніж розвинеться хвороба, або що одного ранку ми прокинемося і зрозуміємо: у нас пропало бажання курити.

Можливо, ви, як і я, чули про курців, з якими сталося подібне. Тридцять років я молився, щоб і мені так пощастило. Зарубайте собі на носі: небезпека нікотинової пастки в тому, що вона, подібно до інших видів наркотичної залежності, спеціально призначена для того, щоб тримати вас на гачку і тим сильніше шкодити вашому здоров’ю і гаманцю, чим міцніше ви сидите на цьому гачку. Так, є невелика група курців, які в один прекрасний ранок прокидаються і розуміють, що більше у них ніколи не виникне бажання курити. Як правило, ці курці дійшли до тієї стадії, коли вони вже не в змозі обманювати себе і запевняти, що куріння приносить їм задоволення або служить «милицею». На жаль, переважна більшість людей досягають цієї стадії занадто пізно. Прошу, не допускайте, щоб це сталося з вами. Все своє життя ми, курці, обіцяємо собі завтра ж розлучитися зі шкідливою звичкою. Мені пощастило позбутися її вчасно. Можу лише гадати, яким було б самознищення, якби я запізнився. Якби у мене виявили рак легенів, впевнений, всі наслідки промивання мізків розвіялися б вмить, а висновки були б зроблені сумні:

«Ідіот, кретин! Тобі пощастило народитися міцним і здоровим. Яким же невдячним і тупим треба бути, щоб все життя труїти власні легені цією капістю? Як можна бути таким егоїстичним і черствим, як можна мучити близьких людей? Ти вважаєш себе розумною і інтелігентною людиною. Але яким же дурним і слабким треба бути, щоб довести себе до такого стану?!»

Напевно, ви як і раніше впевнені, що я кличу до вашого розуму. Аж ніяк: я просто намагаюся уявити собі, як думав би в такий момент. Біда в тому, що ні в одного курця подібні думки не виникають, поки не стане занадто пізно. Я просто намагаюся показати, наскільки підступна нікотинова пастка. Як я вже говорив, це нагадує суперечку про яйце і курку. Істина в тому, що обидва набори страхів-всього лише елемент промивання мізків, і як такі вони можуть бути усунені ще до того, як ви дочитаєте цю книгу. Так що приготуйтеся заздалегідь. Змиріться з тим, що часом у вас може виникати бажання закрити книгу або читати її повільно, відволікаючись на більш нагальні справи – домашнє господарство, годування дітей, будівництво кар’єри.

Всі ми згодні з тим, що життя-гра. У прагненні радіти життю і справлятися з її труднощами складно передбачити, який вчинок або поворот подій зіграє нам на руку або в кінцевому підсумку завдасть шкоди. Скільки разів у житті ми опинялися в ситуації, коли нам абсолютно нічого було втрачати, а ось придбати ми могли дуже багато – все залежить від прийнятого рішення. Зараз ви перебуваєте в тому ж завидному становищі. Думаєте, я перебільшую? Нітрохи. Я хочу, щоб ви пообіцяли мені, а головне-собі, що дочитаєте цю книгу до кінця. Пам’ятайте про те, що нікотинова пастка Побудована з таким розрахунком, щоб утримувати вас все життя. Не дозволяйте їй обдурити себе. Якщо ви дочитаєте книгу,

ВИ АБСОЛЮТНО НІЧОГО НЕ ВТРАТИТЕ!

Якщо хочете, можете продовжувати курити. Вам навіть стане легше. Замість того щоб відчувати себе нерозумно і мучитися докорами сумління, ви зможете сказати рідним і друзям: «я зробила все, що могла. Прочитала книгу від кірки до кірки, але курити так і не кинула!»Ви зробили все, про що я або будь-який інший міг попросити вас, і тепер з чистою совістю можете продовжувати курити. Постарайтеся усвідомити: ви абсолютно нічого не втратили. Тому нема чого хмуритися, продовжуючи читання. Обіцяю, попереду вас чекають тільки хороші новини. Вам нема чого зупинятися або пропускати абзаци і сторінки. Навпаки. Ця порада може здатися дурною, але якщо ви ще не вирішили, що вже викурили свою останню сигарету, книга допоможе вам відмовитися від спроб кинути палити перш, ніж ви дочитаєте її. Однак не варто користуватися цим приводом, щоб прочитувати по рядку в день. Якщо ви вже викурили останню, як ви сподіваєтеся, сигарету в своєму житті, прочитайте книгу якомога швидше.

Коли я веду мову про куріння сигарет, а я роблю це протягом всієї книги, то маю на увазі будь – яку форму куріння, в тому числі куріння трубок, сигар, самокруток-по суті справи, будь-яке вживання нікотину, в тому числі у вигляді нюхального, жувального тютюну, пластирів або спрею для носа.

Але якщо ви абсолютно нічого не втратите, то це ще не означає, що ви нічого не придбаєте, користуючись «Легким способом». Його переваги не зводяться до того, що у ваших кишенях збережеться більше готівки і пахнути від вас буде приємніше. Люди, яким «Легкий спосіб» вже повернув свободу, надсилають мені такі слова подяки:»спасибі за те, що подарували мені життя». Або: «моє життя почалося, коли я кинув палити».

Я отримую листи від завзятих курців з величезним стажем, яким колись був я сам, від чоловіків і жінок, від молоді. Будучи рабами нікотину, ми не можемо не думати про те, як сильно ризикуємо. Безсумнівно, як і ви, я зробив стільки невдалих спроб розлучитися з сигаретами, що навіть не сподівався коли – небудь кинути палити-поки це нарешті не сталося. Я чекав, змирившись з думкою, що куріння рано чи пізно вб’є мене. Дивно, але думки про смерть мене майже не турбували. Я впав так низько, що смерть перестала лякати мене. Зрозуміло, мені і в голову не приходило-як, ймовірно, не приходить і вам, – що саме куріння довело мене до такого стану. Так, я розумів, що куріння викликає задишку, але приписував млявість і постійне відчуття втоми віком і перевтоми. До мене не доходило, що це наслідки психологічного тиску. Навпаки, я щиро вірив, що куріння надає мені сміливість і впевненість в собі. Адже кожному відомо, що пити капучино в кафе і при цьому не курити – все одно що вийти на вулицю голяка, а спроби розговорити співрозмовника на вечірці без сигарет викликають ще більш незатишні відчуття. Я вважав, що без куріння ніколи не зумію як слід зосередитися. Як втекти від божевільного натовпу, якщо не можеш дозволити собі перекур? Пачка сигарет була не тільки моєю найкращою подругою, але і джерелом сили. Без неї я перетворювався на медузу, втрачав будь-яку здатність і бажання радіти життю.

Коли ж цей туман перед очима розвіюється, ми ніби пробуджуємося від страшного сну. Я вирвався з чорно-білого світу страхів і депресії в сонячний, багатобарвний світ енергії, впевненості та оптимізму. Майже за третину століття я зовсім забув, як це-відчувати себе живим. Подібно більшості курців, я пристрастився до куріння, коли мені не було і двадцяти років, а коли відчув, що життя перестала радувати мене, приписав цю обставину віку і зобов’язанням зрілого життя. Відмовившись від давньої звички, я сподівався стати більш здоровим і таким, що відбувся в житті і вірив, що ці переваги виявляться найбільш цінними. Але їх перевершили інші, зокрема:

1. Презирство до себе змінилося самоповагою.

2. Місце невпевненості зайняла безумовна впевненість в собі.

3. Зникла розростається чорна тінь, яка, незважаючи на всі старання витіснити її, не дає спокою будь-якій людині, яка страждає залежністю, з моменту прийняття другої дози. З цієї хвилини ми усвідомлено або підсвідомо обманюємо себе все життя. Спочатку ми запевняємо себе, що ніякої залежності у нас немає. А коли ми усвідомлюємо, що попалися на гачок, даємо собі обіцянку зірватися з нього, але… не сьогодні, а завтра. Завтра, але не раніше. Трохи пізніше я поясню, чому це «завтра» ніколи не настає.

4. Прийшов кінець рабству. Ми так поглинені протиборством з суспільством (в тому числі і з самим собою), що примушує нас кинути палити, що навіть не помічаємо, чи отримуємо задоволення від куріння. По суті, ми приймаємо те, що відбувається як щось само собою зрозуміле. Ось чому ми вважаємо, що більшу частину сигарет викурюємо просто за звичкою. Багато курців скажуть, що їх улюблена сигарета та, яку вони викурюють після їжі. Задумаємося над цим твердженням. Чим одна сигарета може відрізнятися від інших сигарет з тієї ж пачки? Нічого. Вона не відрізняється від них своїм вмістом. Справа не в тому, що курець насолоджується сигаретою після їжі, а в тому, що інші приємні події втрачають свою красу, якщо не супроводжуються курінням. У житті некурящих людей нічого подібного немає. Та й задоволення це? У тих, на жаль, поки ще рідкісних випадках, коли ми лицем до лиця стикаємося з інформацією про наслідки куріння, ми шкодуємо, що взагалі обзавелися цією звичкою. Сигарети стають цінністю тільки тоді, коли нам забороняють курити. Чи можна уявити собі інше проведення часу, крім наркотичної залежності, яке надавало б такий же вплив на людину? Щоб до нього тягнуло, тільки коли це під забороною, а коли заборон немає, сама думка про подібне проведення часу викликала б засмучення?

Однак сума плюсів, які дає життя без куріння, набагато більше її окремих складових. До того як я кинув палити, щоранку я прокидався млявим і розбитим, і це після десятигодинного сну. Мені доводилося буквально витягувати себе з ліжка назустріч випробуванням і негараздам нового дня. Тепер, коли мені вже за сімдесят, я прокидаюся відпочив і бадьорим, з радістю думаючи про те, що мене чекає. Ось що мають на увазі люди, коли пишуть:

«Моє життя почалося, коли я кинув палити».

На рідкість надихаючий лист надіслала мені молода жінка Деббі Сек’юла:

«Я підсміювалася над собою: треба ж, до чого докотилася – взялася за книгу, щоб кинути палити. Книга здавалася мені нелогічною і жалюгідною. Немислимо, щоб науково розроблені методи відмови від куріння не подіяли, а книга допомогла».

Як і в багатьох інших сферах життя, в спробі кинути палити ми часто звертаємося до так званих авторитетів, таким чином ми запевняємо самих себе, що заради досягнення мети зробили все можливе. Але в сфері нікотинової залежності все, що нам відомо про цю пастку і способи втечі з неї, зазвичай суперечить дійсності.

Як не дивно, ця книга змінить ваші уявлення про сигарети, і не тільки на час читання, але і на все життя. Найбільше мене радує одна обставина: прості відомості стають для нас інтелектуальними інструментами, необхідними для розуміння того, як вибратися з пастки. Знання-сила, без нього ми губимося, з ним відчуваємо себе переможцями. Все це Деббі висловила своїми словами:

«І раптом я зловила себе на тому, що постійно посміхаюся і не можу зігнати посмішку з обличчя. Перевернувши в неділю вдень останню сторінку вашої книги, я зрозуміла, що більше ніколи не стану курити. Я зрозуміла, що зцілилася раз і назавжди.

Відчуття було дивовижним. Не можу в точності описати його, але впевнена, ви зрозумієте, про що я…

Я не курю вже другий тиждень. Я весела і щаслива, як в той момент, коли дочитала вашу книгу, якщо не більше. Мені відкрився цілий світ запахів, смаків, енергії. Мені так добре, що в це важко повірити!

В даний час моє життя – одне велике диво. Все здається новим і дивним. Ви відкрили переді мною ці двері, і я не знаю, як дякувати вам.

Ви пишете про одкровення, яке може статися в будь-який час За три найближчі тижні. На Мене воно зійшло за лічені секунди! Більше я навіть не згадую про куріння.

На закінчення скажу ще раз: спасибі вам.

Сподіваюся, коли — небудь мені випаде можливість подякувати вам особисто – а поки-величезне спасибі ВАМ за те, що Ви навчили мене жити!

З найкращими побажаннями вам і всім вашим, безсумнівно, люблячим близьким.

Я втратив рахунок подячним листам, які отримав за багато років. Напевно, ви пам’ятаєте розповідь про те, як я сам кинув палити:

«Коли диво відбувається, воно схоже на пробудження від страшного сну».

І Деббі пише:»в даний час моє життя – одне велике диво». У листах часто повторюється ще один вислів-як за помахом чарівної палички. Розглянемо уважніше цих близнюків —

Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок.

Завантажити книгу у форматі:

Анотація.

«Легкий спосіб кинути палити» однаково ефективний як для жінок, так і для чоловіків. Однак, як показав досвід терапевтів, що працюють в клініках за методом Аллена Карра, жінки, які прагнуть кинути палити, стикаються з особливими труднощами. Для жінки, що палить сигарета-важливий елемент системи підтримки, невід’ємна частина життя, нерозривно пов’язана з її уявленнями про саму себе. Кидаючи палити, жінки стурбовані тим, як це вплине на їх вагу і фігуру.

Ця книга детально розглядає характерні тільки для жінок проблеми і труднощі і допомагає читачкам подолати їх, перетворюючи читання в персональну консультацію, в особисту розмову з автором.

Ефективність: методика Аллена Карра використовується в десятках клінік по всьому світу і отримала високі відгуки лікарів і фахівців.

Зручність: відмова від куріння не супроводжується дискомфортом, стражданнями і не призводить до набору зайвої ваги.

Простота: не потрібні замінники нікотину; потреба курити зникає без будь-якого заміщення.

Універсальність: метод Аллена Карра допоможе кожному впоратися з тривогами і страхами, які заважають нам жити повноцінним життям і насолоджуватися нею.

Результат: нове, ні з чим не порівнянне відчуття свободи.

Відкликання.

Популярні книги.

34042 1 2.

Сільвія Дей оголена Для тебе присвячується доктору Девіду Олену Гудвіну з безмежною любов.

Оголена для тебе.

39329 3 1.

Між нами гори.

74358 1 5.

У книзі автор представляє незалежний і різнобічний погляд на життя і досягнення найяскравішого.

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє.

48027 15 7.

Зої Сагг дівчина Online я присвячую цю книгу всім, хто зробив її поява реальністю. Всім, к.

Дівчина Online.

35842 6 1.

Новий роман від автора світового бестселера»Дівчина в поїзді»! Не так давно Нел залишила своєю .

В тихому болоті.

46950 3 1.

«Чарівні тварини і де їх шукати» — це підручник по догляду за домашніми тваринами, обов’язковий для вс.

Фантастичні звірі і місця їх проживання.

Дорогі читачі, є книги цікаві, а є — дуже цікаві. До якого розряду віднести «Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок» Карр Аллен вирішувати вам! Очевидно, що проблеми, тут порушені, не втратять своєї актуальності ні в часі, ні в просторі. Місце подій настільки детально і барвисто описано, що у читає мимоволі виникає ефект присутності. Відчувається певна особливість, спроба вийти за рамки основної ідеї і внести ту неповторність, завдяки якій з’являється бажання повернутися до прочитаного. В ході історії спостерігається помітна внутрішня зміна головного героя, від імпульсивності і емоційності в бік виваженості і розважливості. Створені образи відкривають цілі всесвіти неймовірно складні, всередині яких свої закони, ідеали, трагедії. Захоплююча таємниця, хитросплетеність подій, неоднозначність фактів і парадоксальність відчуттів були геніально вплетені в цю історію. На перший погляд поєднання любові і дружби здається буденним і приїлися, але згодом приходиш до висновку очевидності обраної проблематики. Основна увага приділена складності у взаєминах, але легка іронія, згладжує гострі кути і знімає напруженість з читача. На розв’язку покладена величезна місія і вона не розчаровує, а навпаки дає можливість для подальших роздумів. Завдяки динамічному і захоплюючому сюжету, книга тримає читача в напрузі від початку до кінця. «Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок» Карр Аллен читати безкоштовно онлайн захоплююче, часом нагадує нам наше життя, бачиш самого себе в ній, і вже дивишся на читане немов на посібник.

Сподобалося: 0 в бібліотеках: 1.

Новинка.

Де місце принца під час війни? Особливо якщо він не народжений в палаці, а лише призначений на цю нел.

Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок-Карр Аллен-сторінка 1.

Легкий спосіб кинути палити.

Всім курцям, яким я не зміг допомогти особисто, — сподіваюся, ця книга допоможе їм звільнитися від залежності; Сіду Саттону; але більше всіх – Джойс.

© Allen Carr’s Easyway (International) Limited, 2003, 2004.

жіночий спосіб кинути палити

© Видання російською мовою, переклад на російську мову. ТОВ «Видавництво» добра книга», 2007.

Я неодноразово спостерігав вражаючу ефективність методу Аллена Карра, викладеного ним у книзі «Легкий спосіб кинути палити». Цей метод представляється мені вельми успішним, і я цілком і повністю підтримую його.

Дивно, що Аллен Карр, будучи, за його власним визнанням, непрофесіоналом в області терапії залежностей, досяг успіху там, де зазнали повний провал незліченні психологи і психіатри з високими науковими ступенями, і розробив дійсно простий і ефективний спосіб кинути палити.

Я глибоко вражений методом Аллена Карра. Незважаючи на феноменальну популярність цієї методики, в ній немає ніяких трюків і хитрощів; цілком професійний підхід Аллена Карра гідний поваги і визнання. Я охоче рекомендую його метод будь-якому курцеві.

Книги Аллена Карра, без сумніву, допомагають кинути палити. Багато спеціалізовані клініки успішно використовують його прийоми і методи, які наводяться в цій книзі.

Головна думка, червоною ниткою проходить через всі книги Аллена Карра – — це викорінення страху. Справді, його талант і його зусилля як письменника і терапевта спрямовані на те, щоб допомогти кожному впоратися з тривогами і страхами, які заважають жити повноцінним життям і насолоджуватися нею. Це яскраво демонструють його книги, що стали бестселерами в багатьох країнах світу: «Легкий спосіб кинути палити», «єдиний спосіб кинути палити назавжди», «Легкий спосіб схуднути», «як допомогти підлітку кинути палити».

У минулому висококваліфікований і вельми успішний бухгалтер, Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Ця звичка загрожувала зруйнувати все його життя, поки в 1983 році, після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він, нарешті, не відкрив власний спосіб раз і назавжди позбутися від цієї пристрасті. Аллен Карр виробив власну методику відмови від нікотину, відому тепер всьому світу як»Легкий спосіб кинути палити». Його метод, демонструючи феноменальну ефективність, отримав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу. Аллен Карр створив всесвітню мережу клінік, фахівці якої допомагають курцям кинути палити і впоратися зі своєю залежністю. Книги Аллена Карра видані більш ніж на двадцяти мовах у багатьох країнах.

Десятки тисяч людей звернулися за допомогою в його клініки; число пацієнтів, які кинули палити завдяки використанню його методу, перевищує 95% від загальної кількості звернулися за допомогою. Клініки Аллена Карра дають кожному курцеві гарантію зцілення від нікотинової залежності і гарантію повернення грошей, витрачених на курс лікування, в разі невдачі. Повний перелік клінік Аллена Карра наводиться в кінці цієї книги. У 2009 році перша клініка Аллена Карра відкрилася в Росії.

Отже, нарешті знайдено чарівні ліки, якого чекали всі курці:

* Ефективне і для завзятих курців.

* Без сильних мук відвикання.

* Без напруги сили волі.

* Без шокової терапії.

* Не вимагає допоміжних засобів і хитромудрих прийомів.

* Не веде до набирання ваги.

Якщо ви курець, все, що ви повинні зробити, це читати.

Якщо ви-некурящий і купуєте книгу для тих, кого любите, все, що ви повинні зробити, – це переконати їх прочитати її. Якщо ви не зможете їх переконати, тоді прочитайте її самі, а остання глава порадить, як ви зможете донести до близьких основну ідею книги, а також як утримати від куріння ваших дітей. Не обманюйтеся тим, що зараз вони ненавидять куріння. Всі діти ненавидять його, поки не пристрастяться самі. У видавництві «добра книга «опублікована Моя книга»Як допомогти підлітку кинути палити».

Можливо, ви трохи побоюєтеся читати цю книгу. Може бути, сама думка кинути палити приводить вас, як і більшість курців, в жах, і, хоча ви твердо вирішили в один прекрасний день кинути палити, цей день – точно не сьогодні.

Якщо ви чекаєте, що я стану розповідати вам про жахливий ризик для здоров’я, якому піддаються курці, або про те, що за довгі роки куріння вони витрачають на це ціле стан, або про те, що куріння – це вульгарна, огидна звичка, а самі ви – дурний, безвольний тюфяк, то я повинен розчарувати вас. Подібна тактика жодного разу не допомогла кинути палити мені самому, а якби вона могла допомогти вам, ви б вже давно кинули.

Мій спосіб, який надалі я буду називати «Легкий спосіб», діє зовсім по-іншому. Можливо, Вам буде важко повірити в дещо з того, про що я збираюся говорити. Однак до того моменту, коли ви прочитаєте цю книгу, ви не тільки повірите в це, але навіть будете дивуватися, як це вам колись настільки запудрили мізки, що ви вірили в щось інше. Існує поширена помилка про те, що ми самі робимо цей вибір – курити. Курці вирішують стати курцями не більшою мірою, ніж алкоголіки – стати алкоголіками, а наркомани, що колються героїном, – стати наркоманами. Так, правда, ми вирішили закурити свої перші пробні сигарети. Час від часу я вирішую сходити в кіно, але, звичайно ж, не приймаю рішення провести все життя в кінотеатрі.

Будь ласка, озирніться на своє життя. Чи приймали ви коли-небудь свідоме рішення, що в певні моменти життя не зможете отримувати насолоду від обіду або зустрічі з друзями, не закуривши? А що ви не зможете зосередитися або впоратися зі стресом без сигарети? На якому етапі життя ви вирішили, що сигарети потрібні вам не тільки для світських зустрічей, але що необхідно мати їх в кишені постійно, або інакше ви будете почувати себе невпевнено і навіть впадати в паніку?

Вас, як і будь-якого іншого курця, заманили в найстрашнішу і хитромудру пастку, яку винайшли разом людина і природа. На планеті немає жодного батька, неважливо-курця або некурящого, якому сподобається сама ідея про куріння його дітей. Це означає, що всі курці шкодують про те, що колись почали курити: до того як пристраститися до куріння, ніхто не потребує сигаретах, щоб отримувати задоволення від їжі або справлятися зі стресом.

У той же час всі курці хочуть продовжувати курити. Ніхто не може змусити нас закурити; свідомо чи несвідомо ми приймаємо це рішення самі. Якби існувала чарівна кнопка, натиснувши на яку курці могли б прокинутися на наступний ранок, як якщо б вони ніколи не закурювали свою першу сигарету, тоді єдиними курцями на землі залишилися б підлітки, які перебувають ще на стадії експерименту. Єдине, що утримує нас від того, щоб кинути палити, — СТРАХ!

Кинути палити назавжди: легкий спосіб для жінок.

Те, що куріння-це зло, ясно всім. Однак по-справжньому відмовляються від шкідливої звички одиниці. Обумовлено це багатьма факторами — і соціальними, і фізичними, і психологічними. Багато хто почав балуватися сигаретами у важкий для себе період, в стресовій ситуації, при втраті близької людини, зраді друзів або коханого. Хтось пристрастився до тютюну в підлітковій компанії, і тільки ставши дорослим, усвідомив згубність даного заняття. Деякі курять на догоду моді, компанії, де їх приймають, колегам або друзям. Однак ні про один з цих випадків не можна сказати, що людина труїть свій організм з доброї волі і абсолютно усвідомлено. Очевидно, що звичка до нікотину по-справжньому радує далеко не всіх курців.

Особливо важко доводиться жінкам. Емоційне будова їх особистості більш крихке і податливе, тому і залежність чіпко впивається в їх організм і психіку. Багато пані розуміють, що більшості чоловіків неприємні палять дівчата, усвідомлюють безпосередню шкоду від звички для майбутнього потомства, для власної краси і здоров’я. Тому кожна курець цілеспрямовано або від випадку до випадку шукає спосіб-легкий і дієвий – звільнитися від пристрасті назавжди. Як кинути палити жінці, щоб не впасти в депресію, не зіпсувати здоров’я і відносини з близькими? Про це ми розповімо в даній статті.

Справжнім проривом у боротьбі із згубною звичкою є методика Аллена Карра, яка ґрунтується на усвідомленні своєї залежності і правильному до неї ставленні.

Що потрібно усвідомити дівчині, що палить?

В першу чергу, варто ліквідувати власну безграмотність щодо сигарет. Прочитайте уважно, які речовини є в їх складі, як вони впливають на організм. Скажіть собі чесно, які хвороби Вас очікують, якщо ви не розлучитеся з пристрастю. Жовті зуби, в’яла шкіра і кашель – це зовнішня сторона. Набагато страшніше підвищується з кожним роком ризик захворіти на туберкульоз або рак, час життя, яке невблаганно скорочується з кожною викуреної порцією нікотину. Наступний крок, мабуть, найбільш важливий. Без нього відмовитися від тютюну не вийде. На цьому будуються дві найбільш дієві методики відмови від куріння « » звільнення.онлайн «і книга» Легкий спосіб кинути палити», яку написав знаменитий Аллен Карр. Потрібно дійсно усвідомити, що ви хочете кинути. Без реального бажання нічого не вийде, тільки воно є основою успішного і порівняно легкого відмови. Не потрібно намагатися піти шляхом, що не вимагає вашої праці. Гіпноз, звичайно, не призводить ні до чого хорошого. Потреба в тютюні повертається, а багато людей, які отримали установку на відмову, починають вживати алкоголь. Нікотинові сурогати, такі як електронні сигарети, пластирі, жуйки або спреї, що містять очищений наркотик, таять в собі небезпеку передозування при пошуку відчуття, близького до куріння. До того ж, такий спосіб не дасть відмовитися від тютюну повністю, а буде тільки розтягувати це «задоволення». Кидати палити потрібно різко. Не залишати на понеділок, не ховати «про запас» пачку, не зменшувати кількість сигарет. Ці дії не вирішать проблеми, зате приведуть до зриву. Аллен Карр говорить про те, що найголовніше – побороти залежність, а це можна зробити, тільки провівши роботу зі своєю свідомістю. Єдиний час, що не підходить для відмови – це передменструальний синдром, так як він сам по собі є стресовою ситуацією. Однак чекати моменту, коли кількість проблем зменшиться, немає сенсу, адже вони будуть в житті завжди, і їх кількість не має відношення до Вашого куріння. Метод Карра передбачає обережне поводження з власною силою волі. Зроблене «через не можу», з великою ймовірністю спричинить за собою зрив. Важливо усвідомити, що всі страхи вселені, це продукт громадської думки, насправді, причини для них немає. Важливо не терпіти бажання закурити, а розуміти, що даний процес Вам абсолютно не потрібен, всі його радості – уявні. Ще один спосіб допомогти собі відмовитися від тютюну, який виділяє і Аллен Карр, – це переконаність в неприродності даного процесу. Іноді нам потрібен відпочинок, їжа, сон. Часом хочеться того чи іншого продукту, що вказує на брак корисних мікроелементів або вітамінів. Але організму абсолютно не потрібно куріння. Більш того, так званий «нікотиновий голод» проявляється через півгодини-годину після викуреної сигарети, але потім згасає. Схоплюватися вночі, щоб покурити, невластиво нікому. Переконайте себе в тому, що не курити для вас – це легко, і тоді боротьба із залежністю стане дійсно результативною. Дуже важливо усвідомлювати зміни, що відбуваються в організмі, як під час куріння, так і після нього. Для жінки ці процеси важливі ще й в плані її потенційного або ж відбувся материнства. Тютюновий дим містить речовини, які впливають на гени і можуть бути винуватцями будь-яких мутацій і патологій плоду. Куріння мами-легкий спосіб заробити алергію, обструктивний бронхіт або астму маленькій людині.

Важливим постулатом програми Аллена Карра є вислів: «кидайте палити легко!». Це означає, що не варто себе мучити докорами сумління за зірвані спроби кинути сигарети, за зриви і нерішучість. Вирішивши для себе, що пора стати вільною від нікотину, потрібно просто закінчити курити і почати жити без нього.

Відмова від тютюну не повинна бути насильством над власною особистістю. Ламаючи себе, ви обов’язково зірветеся. Спосіб, який пропонує Аллен Карр, передбачає переконаність в тому, що куріння – не ваше, це вам зовсім не потрібно. Завдяки такому підходу відмова буде дійсно легким.

Як допомогти собі позбутися залежності?

В першу чергу, потрібно визначити причини, за якими ви почали курити. Курс » Звільнення.онлайн » передбачає письмовий контроль свого стану. Якщо матеріалізувати, розкласти по поличках і класифікувати свої бажання, проблеми і очікування, то кинути палити – реально.

Слід придивитися до себе і зрозуміти, які звички в житті пов’язані з вживанням тютюну. Хорошим початком буде рішення снідати або переглядати пресу без звичної сигарети, і взагалі не поєднувати куріння ні з якими звичними справами. Хтось рекомендує затягуватися поспіхом, як ніби це щось ганебне. Розділяючи улюблені справи і шкідливу звичку, її можна дійсно зжити. Не захоплюйтеся цукерками, насінням або будь-якими снеками, які скрашують відсутність нікотину. Це легкий спосіб набрати вагу і прищепити собі погану харчову поведінку. Правильне харчування, багато фруктів і овочів, в міру горіхів і цільнозернового хліба – ось що допоможе організму і імунітету в цей непростий період. Заняття спортом-відмінний спосіб зняти напругу під час відмови і оздоровити власний організм. Оптимально робити це на свіжому повітрі.

Легкий спосіб кинути палити від Аллена Карра допоміг мільйонам людей відмовитися від тютюну і почати жити новим, повним і здоровим життям. Чи не гвалтуючи власну волю, переконавши себе в непотрібності тютюнової отрути, можна без медикаментів і неприємних процедур стати вільним від нікотину.

Думка експерта.

Жінці досить легко можна знайти мотивацію звільнитися від тютюнової залежності. Для цього їй треба просто щиро відповісти на питання, що робить куріння з її шкірою і який від неї запах після чергової викуреної сигарети.

Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок Текст.

Всі ми знаємо «що» чоловіки з Марса, жінки з Венери «[1] , тому я висловлюю особливу подяку Анджелі Жуанно, одному з наших провідних терапевтів, за вміння згладжувати гострі кути і характер справжньої»мешканки Венери».

© 2003 Allen Carr’s Easyway (International) Limited.

жіночий спосіб кинути палити

© Видання російською мовою, переклад на російську мову. ТОВ «Видавництво» добра книга», 2007.

Відгуки лікарів і фахівців в області терапії залежностей про метод Аллена Карра.

Я неодноразово спостерігав вражаючу ефективність методу Аллена Карра, викладеного ним у книзі «Легкий спосіб кинути палити». Цей метод представляється мені вельми успішним, і я цілком і повністю підтримую його.

Д-р Аніл Візрам, Лондонський Королівський госпіталь, Великобританія.

Дивно, що Аллен Карр, будучи, за його власним визнанням, непрофесіоналом в області терапії залежностей, досяг успіху там, де зазнали повний провал незліченні психологи і психіатри з високими науковими ступенями, і розробив дійсно простий і ефективний спосіб кинути палити.

Д-р Вільям Грін, завідувач психіатричним відділенням госпіталю Матильди, Гонконг.

Я глибоко вражений методом Аллена Карра. Незважаючи на феноменальну популярність цієї методики, в ній немає ніяких трюків і хитрощів; цілком професійний підхід Аллена Карра гідний поваги і визнання. Я охоче рекомендую його метод будь-якому курцеві.

Книги Аллена Карра, без сумніву, допомагають кинути палити. Багато спеціалізовані клініки успішно використовують його прийоми і методи, які наводяться в цій книзі.

Джуді Маккей, професор, експерт азіатської консультативної ради з охорони здоров’я та контролю над тютюном.

Про автора.

У 1983 році, після незліченних невдалих спроб перемогти нікотинову залежність, Аллен Карр зробив відкриття, якого з нетерпінням чекав весь світ – — він винайшов «Легкий спосіб кинути палити». Відмовившись від успішно складається кар’єри бухгалтера, Аллен Карр вирішив допомогти всім курцям, придбав репутацію автора феноменальної методики і створив цілу мережу клінік по всьому світу. Книга Аллена Карра» Легкий спосіб кинути палити » стала світовим бестселером, вона була опублікована більш ніж на двадцяти мовах. Слідом за нею вийшли книги «єдиний спосіб кинути палити назавжди«,» як допомогти нашим дітям кинути палити«, а також відео -, аудіо– та мультимедійні версії»Легкого способу».

У 1998 році Аллена Карра запросили виступити з доповіддю на X Всесвітній конференції з проблем впливу тютюнопаління на здоров’я, яка проходила в Пекіні. Такою високою честю міг би пишатися навіть найвидатніший лікар. Методика Карра заслужила найвищу оцінку і до сих пір користується величезною популярністю у всьому світі.

Успіх «Легкого способу» спонукав звертатися до Аллена за допомогою і людей з проблемами іншого роду. Так з’явилися книги Аллена Карра» Легкий спосіб скинути вагу «і»Легкий спосіб насолоджуватися авіаперельотами». Після медичних експериментів з’ясувалося, що» Легкий спосіб «ефективний і для людей, які страждають алкоголізмом, в результаті автор методики написав книгу»Легкий спосіб кинути пити».

В кінці книги поміщений перелік клінік Аллена Карра. Всі побажання і питання, пов’язані з книгами Аллена Карра і його відео-, аудіо– та мультимедійними посібниками, можна відправити за адресою найближчої клініки.

Передмова.

Свою першу книгу» Легкий спосіб кинути палити » я написав в 1985 році. З тих пір я майже кожен день дізнавався про нікотинової залежності що-небудь нове. У прагненні вдосконалити » Легкий спосіб» і зберегти його актуальність я включив отриману інформацію в наступні видання книги. Раніше я розглядав проблему виключно зі своєї точки зору. У даній книзі я спробував абстрагуватися від своїх поглядів і звернутися до досвіду жінок, які кинули палити, користуючись моєю методикою. В даний час більшість пацієнтів наших клінік жінки, значить, ми повинні розробити для них особливу версію «Легкого способу». Чи ні?

Мене не раз запитували, чи дійсно необхідно – і навіть коректно, враховуючи атмосферу, що склалася в сучасному суспільстві, — писати книгу про куріння спеціально для жінок. Адже я стверджую, що моя методика придатна для всіх курців незалежно від їх статі. І я продовжую дотримуватися цієї думки. Але з власного досвіду, а також зі спілкування з колегами мені відомо, що існує ряд проблем, пов’язаних з позбавленням від нікотинової залежності, з якими стикаються тільки жінки. У наших клініках ми детально розглядаємо і вирішуємо ці проблеми. А в книзі «Легкий спосіб кинути палити для жінок» я хочу показати широкому колу читачів, наскільки ефективно дана методика дозволяє справлятися з різними труднощами, оскільки на шляху курця, який бажає кинути палити, можуть виникати найнесподіваніші перешкоди.

Невже чоловіки і жінки настільки різні? І так і ні. Однак жінки бояться кинути палити в більшій мірі, ніж чоловіки. Це відомо нам з опитувань жінок під час прийомів в клініці. Упевнений, причина цих відмінностей полягає аж ніяк не в тому, що чоловіки соромляться говорити про свої побоювання. Просто їх не мучать сумніви і тривоги, в яких часто зізнаються жінки.

Причини виникнення подібних побоювань у жінок будуть детально розглянуті в наступних главах книги. А якщо бути коротким, то для курця сигарети – атрибут системи підтримки, невід’ємна частина життя, нерозривно пов’язана з уявленнями жінки про саму себе. Це особливо справедливо для жінок, стурбованих своєю вагою або фігурою. Думка про можливу втрату механізму підтримки ваги лякає палить жінку, навіть якщо в інших сферах життя вона легко справляється з безліччю завдань і ролей.

Ці особливі відносини жінок з сигаретами і курінням обумовлені їх способом життя, а також їх особливими уявленнями про те, як слід жити. Виробники тютюнових виробів прекрасно розуміють цей зв’язок. Не заради власного задоволення вони вже витратили і продовжують витрачати мільярди доларів на складання психологічних портретів потенційних покупців. Виробники докладають чималих зусиль, щоб проникнути в свідомість жінок, зрозуміти особливості сприйняття навколишньої дійсності, специфіку жіночого мислення і психології.

Вихідні передумови пастки, в яку нас заманює куріння, залишаються незмінними, і «Легкий спосіб» без праці викриває їх. Однак жінки інакше попадаються в цю пастку, ніж чоловіки, і бажаючим вибратися з неї слід знати про це, щоб надалі уникнути подібних капканів. Підприємства тютюнової промисловості мають безпосереднє відношення до створення пасток, проте не обійшлося і без впливу змін у суспільстві, а в широкому сенсі – і без участі самих жінок. Соціальна революція, що почалася в 1960-х роках, породила дійну корову для тютюнової галузі, яка в даний час більше втрачає споживачів-чоловіків, ніж приваблює, зате зуміла відшукати на ринку нову прибуткову нішу, а саме групу молодих жінок. Іронія полягає в тому, що жінки, ледь домігшись звільнення в одній сфері, виявилися поневоленими в іншій.

Ми ще поговоримо про це докладніше. Очевидно одне: як тільки ви побачите справжню сутність нікотинової пастки, ви зрозумієте, чому я прагну позбавити світ від цього прокляття. Сподіваюся, і ви захочете підтримати мене, наприклад, кинувши палити або купивши цю книгу для жінки, яка вам небайдужа. Пояснюючи суть куріння, я сподіваюся переконати вас в тому, що подолати перешкоди на шляху до позбавлення від нікотинової залежності дуже просто. Як тільки ви це усвідомлюєте, ви повірите, що спосіб кинути палити і справді легкий.

1 Спочатку-дами.

Після довгих століть рабства західні жінки нарешті домоглися рівності не тільки в професійній сфері, де в даний час вони займають найвищі пости навіть на традиційно чоловічій роботі, але і в житті в цілому. Мало хто стане оскаржувати це, багато хто погодиться: «Давно пора». Але якщо задатися питанням про те, чому жінки курять, найважливішим у цьому зв’язку мені представляється спосіб, яким лідери руху за рівноправність жінок виграли війну.

Ці жінки наважилися засумніватися в панівних в суспільстві поглядах. Вони відмовилися прийняти існуючий стан речей як єдино можливе і переконливо виклали причини, за якими відкинули нав’язувані їм шаблонні жіночі ролі. Зрозуміло, багато жінок побоювалися слідувати цьому прикладу, хоча потай підтримували «сестер». Втім, ще більше було тих, хто покірно приймав усталений порядок.

Дивно, але несправедливість життя часто стає очевидною тільки тоді, коли ми ставимо її під сумнів. А якщо не сумніваємося, то приймаємо ситуацію беззастережно, якою б вона не була. Таке промивання мізків спостерігається майже у всіх сферах нашого життя. У цій книзі ми спочатку торкнемося лише два аспекти промивання мізків, що мають безпосереднє відношення до куріння, а також пов’язаних з відмінностями між чоловіками і жінками.

У моєму словнику цього поняття дано наступне визначення:

«Промивання мізків-процес, метою якого є радикальна зміна поглядів і переконань людини».

Хочете дізнатися, при чому тут куріння? Всім нам відомо, що куріння-погана, огидна звичка, яка губить наше здоров’я і розоряє нас. В даний час навіть курці безумовно вважають її антисоціальним проведенням часу. Навіщо ж змінювати погляди і переконання для того, щоб кинути палити? Невже не знайдеться ніякої таблетки або виверти, яка відіб’є всяке бажання хапатися за сигарету? Напевно, ви вже гадаєте, як можна позбутися від нікотинової залежності, просто прочитавши книгу. Зараз поясню.

Чого ви насправді хочете домогтися? Кожному ясно: загасити свою останню сигарету і разом втратити всяке бажання закурити наступну.

Безсумнівно, Ви знаєте чимало колишніх курців, які зуміли кинути палити, але швидше за все майже всім знадобилося кілька невдалих спроб, перш ніж чергова увінчалася успіхом, вірно? І навіть якщо вони досягли успіху, їм напевно знадобилася вся сила волі укупі з антинікотиновими таблетками, пластирами і жуйкою? І все одно вони мучилися довгі дні, тижні, місяці або навіть роки? І багато хто з них як і раніше мріють про сигаретку, а іноді і випрошують її? Ручаюся, ви згадаєте і тих, хто зізнавався, що їм подобається бути некурящими, але застілля і виходи в світ без сигарет втратили колишню красу, і що при кожному телефонному дзвінку вони машинально тягнуться за пачкою сигарет, якої вже давно немає на звичному місці.

І ви дійсно до цього прагнете?

На хвилину забудьте про всі спроби більше ніколи не курити. Спробуйте відповісти на важливе питання: чим курець відрізняється від некурящої людини?

Відповідь очевидна: один курить, інший ні. Але не все так просто. Ніхто не змушує вас курити. Значить, курці прикурюють чергову сигарету тому, що хочуть цього? Теж немає: вам відомо, що бувають випадки, коли закурюєш виключно за звичкою, а не за бажанням. Більшість людей, викурюють пачку в день, охоче зізнаються, що задоволення їм доставляють лише дві з цих двадцяти сигарет, а решта викурюються за звичкою. Але в такому випадку нам вистачило б і вміння обмежувати себе. Ми могли б тримати сигарети в замкнутому ящику столу, і це фізичне перешкода на шляху до перекуру змушувало б нас зупинятися і замислюватися, а не піддаватися першому пориву. Вирішивши потягнутися за ключем, ми запитували б себе: чи принесе мені задоволення ця сигарета? Або я хапаюся за неї тільки за звичкою? Якщо справа в звичці, значить, і нема чого викурювати чергову сигарету.

Завдяки цій маленькій хитрості ті, хто раніше викурював по пачці в день, легко зводять щоденне споживання до двох сигарет. Але якщо ви коли-небудь вдавалися до цієї або якої-небудь подібної виверту, вам відомо, що вона працює недовго – до тих пір, поки у вас вистачає сили волі. Вам траплялося просити допомоги у дітей, онуків і кращих друзів – взяти сигарети з умовою видавати їх вам по одній штуці? В такому випадку ви занадто добре знаєте, на які хитрощі готові пуститися, щоб роздобути назад свої сигарети, коли вам знову захочеться закурити, незважаючи на колишні заяви про те, що ваші благання слід ігнорувати. Якою б сильною не була рішучість ваших помічників не віддавати вам заповітну пачку, ніщо не встоїть перед панікою, винахідливістю і напором курця, що дійшов до стадії «сигарету мені зараз же!»

Жінки відомі материнським інстинктом, а також схильністю сприймати все негативне, що відбувається з ними, як відплата. Проте всі ми читали страшні історії про матерів, які кидали дітей напризволяще заради власних розваг. Таких жінок ми зневажаємо і висміюємо за безвідповідальність. Але якщо бути гранично чесною з самою собою, невже ви не згадаєте жодного випадку, коли вислизали з дому на хвилинку, поки діти сплять, щоб швиденько збігати на найближчу заправку і купити сигарет? І ніколи не залишали двигун включеним, щоб заскочити в магазин на розі? Мені розповідали про жінку з пологового відділення, якій так хотілося курити, що вона в розпачі намагалася умовити прибиральницю доглянути за новонародженим немовлям, а тим часом зганяти за сигаретами. Зайнята прибиральниця відмовилася. Без уточнень ясно, що вона з породи некурящих, тобто тих, хто ніколи не курив, на відміну від колишніх курців. Її заперечення: «нема чого вам курити, не вигадуйте«,» це шкідливо і для вас, і для малюка«, » а як же ви обходилися без куріння чотирнадцять годин, поки народжували?»- тільки посилювали почуття провини молодої мами. Але від своїх намірів вона не відмовилася, хоча незадовго до того в засобах масової інформації миготіли повідомлення про вкрадене з лікарні немовля. Коли курець повернулася в палату, виявилося, що дитина зникла; в паніці вона переполошила криком всю лікарню. На щастя, дитина була в надійних руках: інша прибиральниця забрала його в сусідню палату, але тільки уявіть собі, що пережила мати за ті кілька хвилин, поки ситуація не прояснилася.

Цей приклад я навів для ілюстрації впливу і наслідків промивання мізків. Жінки нерідко засуджують подруг за те, що ті продовжують курити під час вагітності, однак і самі не поспішають відмовлятися від куріння, коли в свою чергу чекають додавання – з тієї ж причини важко повірити, що описаний вище інцидент міг статися з відповідальною матір’ю. Перш ніж засуджувати її, будьте Відверті з собою. Невже ви ніколи не бігали по всьому району в пошуках цілодобового магазину тільки для того, щоб купити сигарети? І ніколи не панікували, виявивши, що у вас закінчуються або, найгірше, вже скінчилися сигарети? Ну звичайно, бувало і таке.

Якщо ви здатні в будь-яку хвилину кинути палити, в чому клянуться багато курців, навіщо ж ви тоді читаєте цю книгу? З однієї-єдиної причини, і ця причина.

Не хвилюйтеся, інших причин продовжувати курити немає. У нашому прикладі жінка піддала життя дитини ризику не заради сумнівного задоволення вдихати в легені канцерогенний дим. Просто за відсутності сигарет нею опанувала паніка.

Уявіть собі наркомана, який сидить на героїні, у якого немає героїну. Уявіть його паніку, шок, біль і страх. А тепер уявіть полегшення, яке наркоман відчуває, нарешті отримавши можливість ввести героїн в безнадійно сколоту вену. Думаєте, наркоманам подобається колоти себе голками? Наркоманам, які не вживають героїн, не віриться, що таке можливо. Некурящі сумніваються, що курцям дійсно подобається вдихати смертельно небезпечний для легких дим. Так думали і ви, поки не підсіли на нікотин. Через промивання мізків я вважав, що наркомани колються, щоб насолодитися невимовно приємними галюцинаціями. Насправді вони просто панікують, відчувають почуття страху і невпевненості, коли дія наркотику закінчується.

Відповідно до одного з найпоширеніших помилок, що відносяться до будь-якої наркотичної залежності, наркомани страждають абстинентним синдромом тільки коли намагаються позбутися від цієї залежності. Насправді симптоми виникають у них з того моменту, як закінчується дія першої дози, і наступну дозу вони вживають по одній-єдиній причині: щоб позбутися від спустошеності і невпевненості, викликаних попередньою дозою наркотику.

Людям, які не страждають героїнової залежністю, незнайома ця паніка. Сказане справедливо і для куріння. Некурящі просто не в змозі зрозуміти, як можна взагалі захотіти вдихати смердючий дим, а тим більше витрачати на куріння цілий статок і створювати небезпеку для свого здоров’я. А готовність ризикувати життям власної дитини, аби не чекати зайву годину можливості закурити, не тільки обурює некурящих, але і взагалі не піддається їх розумінню. Як товариш по нещастю, я не виправдовую вчинок цієї матері, але разом з тим розумію, що довело її до такого стану. Не дуже приємно жити, надівши на голову поліетиленовий пакет, навіть якщо знаєш, що в будь-який момент можеш зняти його. Але тим, хто змушений притримувати цей пакет на чужій голові, нехай навіть на голові близької людини, подібні дії ненависні, незважаючи на впевненість, що таким чином близькій людині надана Добра послуга.

Задумаємося на хвилину про наслідки описаної мною ситуації. Я просив вас відповісти на питання, чим курець відрізняється від некурящої людини. Ясно, що один з них курить, інший ні. Оскільки це не тільки правильний, але і очевидна відповідь, ми наближаємося до вирішення проблеми в зворотному порядку, самі того не помічаючи. Іншими словами, ми намагаємося вирішити проблему шляхом повної відмови від куріння. На даному етапі таке рішення може здатися вам логічним. Але я готовий пояснити, чому воно не тільки позбавлене логіки, але і загрожує виникненням нових проблем.

На даху вашого будинку бракує однієї черепиці. Кожного разу, коли йде дощ, на вашому дорогому килимі з’являється мокра пляма. Як ви вирішуєте цю проблему? Можна зробити кілька дій. Можна прибрати килим, а на те місце, куди зі стелі капає вода, поставити відро. Можна вибрати більш радикальне рішення і переселитися в інший будинок. Але на саму проблему ці заходи не вплинуть. Розумніше і ефективніше було б усунути причину проблеми, тобто замінити черепицю.

Нам властиво застосовувати той же підхід до вирішення інших життєвих складнощів. Іншими словами, ми вважаємо за краще не докопуватися до вихідної причини проблеми. Коли у нашого автомобіля або велосипеда спускає шина, ми сподіваємося поправити положення, підкачавши її. Якщо через пару днів шина знову спускає, а ви занадто ліниві, або оптимістичні, або, подібно до мене, поєднуєте в собі обидва ці якості, то знову беретеся за насос, і так повторюється ще кілька разів. Але якими б ледарями або оптимістами ми не були, вже з другого разу ми розуміємо, що шина проколота і що єдиний вихід – заклеїти її.

Справжня відмінність між курцем і некурящим людиною полягає не в тому, що один курить, а інший ні. Куріння-лише наслідок проблеми. Сподіватися кинути палити, відмовившись від сигарет, рівноцінно спробам тримати під місцем протікання відро, замість того щоб полагодити дах, або кожні кілька днів підкачувати велосипедну шину, замість того щоб відремонтувати її.

Курець відрізняється від некурящого тим, що у першого є потреба курити, а у другого її немає. Ось вона, справжня проблема, аналог відсутньої черепиці або проколу шини. Просто визнайте цей незаперечний факт: курити нас не примушує ніхто, крім нас самих. Навіть коли оточуючі намагаються відучити нас від куріння, ми знаходимо спосіб протистояти їм. Змиріться також і з тим, що при спробах скоротити щоденну кількість сигарет або відразу перестати курити єдина складність полягає в тому, що якась частка нашого мозку твердить: «а я хочу курити!»Якщо мозок мовчить, відмова від куріння дається нам легко. Напевно, ви не повірите, але будь-який курець, в тому числі і ви, може кинути палити при дотриманні правильного підходу.

Отже, щоб кинути палити, звернемося до причини проблеми: доведеться усунути потребу або бажання курити, і не просто на кілька годин, днів, місяців або років, а назавжди. Навіть фахівці не вірять, що можна відмовитися від куріння, взагалі не вдаючись до допомоги сили волі. Але тільки задумайтеся: якщо у вас немає потреби або бажання затягнутися черговою сигаретою, навіщо взагалі закликати на допомогу силу волі, щоб не курити?

Можливо, зараз у вас майнула думка: «Все це прекрасно, заперечити мені нічого. Залишається лише змиритися, тому що ніхто не змушує мене курити, крім Мене самого – значить в мені є якийсь недолік, через якого я псую собі життя. Але хіба може книга усунути цю ваду?»

Ось саме! Ви бачите корінь проблеми. У випадку з черепицею і проколом шини ми ясно бачимо і причину проблеми, і її рішення. Якщо мова заходить про куріння, ми чітко розуміємо, що єдиний шлях – позбутися від бажання курити раз і назавжди. Легко сказати, але як цього домогтися?

Давайте подивимося на проблему глибше. Перш ніж позбутися від бажання курити, нам треба зрозуміти, чому воно у нас виникає. Зрештою це бажання не дісталося нам від народження. Рід людський сотні тисяч років обходився без куріння. Нікому і в голову не прийде вважати, що в навмисному вдиханні смердючого і канцерогенного диму є хоч щось природне. По суті, ніхто з нас не мав тяги до куріння, поки ми не спробували першу сигарету. Якщо ви одна з тих нещасних, хто попався в нікотинову пастку в ранньому віці, а тому не пам’ятаєте часу, коли не потребували куріння, не хвилюйтеся: якби ви відчували, що вам чогось бракує, ви б це запам’ятали! Вище я вже наводив визначення промивання мізків:

«Це процес, метою якого є радикальна зміна поглядів і переконань людини».

З самого раннього віку кожного з нас щодня завалюють так званими фактами. Що стосується куріння, то нам втлумачують, що нікотин допомагає розслабитися і зосередитися, позбавляє від стресу і проганяє нудьгу. Крім того, нам пояснюють, що це шкідлива, огидна звичка, яка легко вкорінюється, згубно позначається на нашому здоров’ї і гаманці, якщо ми по дурості занадто потураємо їй. Парадоксально, але голосніше за всіх про шкоду куріння заявляють люди, які часто димлять не перестаючи, – наші батьки. Ми віримо їм, але всупереч залякуванням на цю вудку не клюємо. Адже нам відомо, що мама тягнеться за пачкою сигарет щоразу, коли нервує, а тато без сигарети не в змозі говорити по телефону. Словесні підтвердження ми чуємо від них регулярно: «швидше дай мені сигарету!», «Вийдемо звідси, мені треба покурити!»або в разі спроби кинути палити» за сигарету я готовий вбити!»Останній вигук зазвичай супроводжується спалахами роздратування і депресією, що свідчать про нікотинове голодування.

Називати все це промиванням мізків не цілком правильно, оскільки в юному віці наші уявлення і переконання не стільки змінювалися, скільки формувалися. Зрозуміло, вся ця лавина інформації, всі «ЗА «і» проти», що стосуються куріння, нітрохи не зачіпали нас. У дитинстві ми вірили обом сторонам. А оскільки у нас не було ні потреби, ні бажання курити і ми вміли радіти спілкуванню і справлятися зі стресами без допомоги сигарет, то перебували у вигідному становищі: куріння нічого не давало нам, зате багато забирало. В історії людства не знайдеться жодного курця-втім, як і алкоголіка, і наркомана, – який заздалегідь вважає, що придбає залежність. Якби вони передбачали таку можливість, навряд чи погодилися б на першу дозу. Тільки тому, що смак першої сигарети здається огидним, ми впадаємо в оману і віримо, що в куріння не втягнемося ніколи.

Промивання мізків позначається лише після того, як ми потрапимо в нікотинову пастку. Іншими словами, перш ніж проковтнути приманку, ми ставимося до куріння як до шкідливої, брудної, руйнівної звички. Перша сигарета не тільки підтверджує ці уявлення — вона розвінчує міф про куріння як про приємне проведення часу. Незважаючи на все це, в найкоротші терміни куріння починає доставляти нам задоволення, допомагає розслабитися і надає впевненість. Скоро ми вже не розлучаємося з сигаретами і не можемо обійтися без них. Якими б темпами не йшов цей процес, ми його не помічаємо. Але заперечувати, що наші уявлення змінилися, неможливо. Для оптиміста пляшка наполовину наповнена. Для песиміста-наполовину порожня. Хто правий?

ПЛЯШКА НАПОЛОВИНУ ПОВНА АБО НАПОЛОВИНУ ПОРОЖНЯ?

Як кинути палити жінці.

Про різноманітність способів кинути палити не знає хіба що тільки ледачий курець або той, хто взагалі «не в темі». Є спосіб кинути за допомогою сили волі, є — із застосуванням ліків, популярні різні психотерапевтичні методики. А ось як кинути палити самостійно в домашніх умовах — з мінімумом матеріальних вкладень, без нервування і сторонніх втручань, чи можна кинути палити, якщо немає бажання, сили волі, просто сил…

90% тих, хто кинув палити зривається протягом одного року. 96%, якщо кидають самостійно. Це статистика і від неї не піти. Щоб збільшити свої шанси остаточно кинути палити, підписуйтесь на наш Instagram-канал , там ви завжди знайдете мотивацію і підтримку на кожен день.

Можливо, цей ТОП кращих домашніх способів-тобто без залучення зовнішніх ресурсів, дорогих послуг, — допоможе знайти свій шлях до відмови від куріння.

1 спосіб: приховані вигоди власної шкідливої звички.

Це, мабуть, найменш витратний спосіб кинути палити без таблеток і інших «милиць»: буде потрібно тільки час для аналізу і трохи чесності перед собою.

Полягає спосіб в максимально розгорнутому відповіді на питання: чим мені вигідно куріння?

Варіантів тут маса, вони індивідуальні, хоча є і певні збіги: розвіяти нудьгу (зайняти руки, рот, поспілкуватися); щось продемонструвати оточуючим (дорослість підлітка, «свойскость» з колегами); бажання приховати що-небудь або полегшити стан неприємних ситуаціях (страх перед початком нової справи, образа на грубого чиновника) тощо.

Найцікавіше в цьому способі, що якщо знайти приховані (т. зв. вторинні) вигоди, то можна відразу знайти прийнятні для себе варіанти заміни куріння на інші дії, які дадуть той же результат.

2 спосіб: нічого немає!

Позбутися від усього, що нагадує про куріння, пов’язано з ним. Все-це значить все, навіть запах в квартирі. Тобто: викинути попільнички, запальнички, тематичні сувеніри та подарунки, не купувати сигарет, змінити маршрут додому так, щоб не проходити повз знайомого тютюнового магазину, випрати штори, вимити стіни і меблі, перепрати одяг, щоб звідусіль прибрати вбрався запах тютюну. Сигарет не купувати, в компанії, що палять не ходити, знайти додаткові хобі для заміщення звичок.

3 спосіб: гумка на зап’ясті.

Потрібно підібрати гумку-щільно сидить на зап’ясті, але не стискає його. Гумка повинна бути досить тугий. Від сигарет необхідно відразу і рішуче відмовитися, а коли накочує бажання закурити, то потрібно досить чутливо клацнути по зап’ястку гумкою. Протверезить миттєво.

Щоб «урізноманітнити відчуття», зап’ястя потрібно періодично чергувати, ослабілу гумку замінювати. Сенс даної процедури-миттєве перемикання від думок про куріння на больовий подразник. Звичайно, якщо немає сили волі, а головне щирого бажання кинути палити, то метод може і не спрацювати. Однак при належній мотивації він цілком працездатний.

4 спосіб: вівсяної відвар.

Лікування методами народної медицини за допомогою трав і рослин вважається м’яким, але досить ефективним. Один з методів придушення тяги до куріння-відвар з вівса. Для цього повну столову ложку вівсяних пластівців кладуть в скляну банку і з вечора заливають двома склянками теплої кип’яченої води.

Вранці, не зливаючи воду, потрібно перелити воду з набряклим зерном в каструлю, проварити на маленькому вогні 10 хвилин, укутати на годину. Після чого протягом дня в кілька прийомів випити весь отриманий обсяг разом з гущею. Можна пити і проціджений відвар, якщо з якоїсь причини гущу їсти не виходить.

Незважаючи на те, що багато народні поради як назавжди кинути палити в домашніх умовах не блищать ефектами і складністю компонентів, їх варто спробувати: як мінімум, поради такі поради допоможуть організму швидше вивести токсичні речовини.

5 спосіб: листя евкаліпта.

Рецепти народної медицини пропонують також використовувати для лікування тютюнопаління листя евкаліпта. Для цього столову ложку евкаліптового листя кладуть в скляну ємність (метал використовувати не можна), заливають склянкою окропу, накривають кришкою і настоюють протягом години.

Потім настій проціджують, на весь отриманий обсяг додають 1 столову ложку меду і 1 столову ложку аптечного чистого гліцерину. Приймають по ¼ склянки 7 разів на день. Курс лікування настоєм евкаліпта-1 місяць. На тлі прийому настою потрібно скорочувати кількість викурених сигарет.

6 спосіб: заміщення.

Слід відразу обмовитися, що замінювати куріння вкусняшками — варіант, однозначно приводить до збільшення маси тіла. На жаль, наш мозок і тіло — великі спокусники, і в стресових ситуаціях просять не салату і пісної рибки, а цукерок і тістечок.

І оскільки відмова від куріння для багатьох стрес, то проблема кинути палити і не поправитися вельми актуальна. Вихід: замінити бутерброди і цукерки на шматочки овочів і несолодких фруктів. Багато нарізають їх паличками і використовують щоразу при виникненні бажання закурити.

7 спосіб: попаритися!

жіночий спосіб кинути палити

З’явилися останнім часом на вулицях міст люди, оповиті великою хмарою смачно пахне диму — це не шанувальники ароматичних сигарет, це вейпери. І навколо них не дим, а пар з електронної сигарети (вапоризатора).

Для багатьох це стало порятунком від нікотинової залежності: рідина для вапоризатора може бути безнікотинової. Тобто, зберігаються всі ознаки куріння, але виключається шкідливий димний компонент. Рада, безумовно, спірна, доказів однозначної безпеки вейперства за допомогою електронки (як, втім, і небезпеки) поки немає. Але все ж, для людей з сильною психологічною залежністю вейперський метод дуже підходить.

8 спосіб: різати, не чекаючи…

Йдеться про метод поступового зниження надходить в організм нікотину: всі сигарети в пачці рішуче обрізаються наполовину. Це непоганий варіант при стажі в 10-20-30 років куріння: залежність вже сильна, організм на брак організму при різкій відмові може видати «сюрпризи» у вигляді нездужань.

Найголовніше при такому способі — не підкурювати дві сигарети за раз і не збільшувати число курінь. Тобто, курили в день пачку-обрізану пачку і потрібно викурювати. Через місяць такого укороченого куріння можна почати скорочувати і кількість курінь.

9 спосіб: інквізиторський.

Сигарети потрібно змочити молоком або вершками, потім ретельно висушити. Смак «молочної» сигарети огидний до нудоти. Якщо взяти себе в руки і покурити їх хоча б тиждень, то відраза виникне навіть просто до тютюнового диму і смаку звичайних сигарет. Як правило, до цього методу вдаються близькі курця, якщо немає бажання або полювання возитися з киданням у нього самого. У медиків способи лікування з формуванням рефлексу відрази носить назву»аверсивна терапія».

10 спосіб: свідомий.

На нашому сайті є «календар кидають палити». Він створений на основі практичного досвіду колишніх курців, як успішно кинули, так і зірвалися, з урахуванням досвіду лікарів і фізіології людського організму. З ним можна кидати курити докладно: описані можливі проблеми по днях і місяцях, дані підказки, що зараз відбувається в організмі, зібрані поради, як можна допомогти самому собі, чим можуть допомогти близькі кидає.

Відгуки багатьох кинули підтверджують життєздатність такого підходу: знаючи, що чекає попереду і заздалегідь «підстеливши соломку» можна полегшити перебіг важких, критичних періодів.

Як кинути палити жінці?

Як би дивно це не звучало, але кинути палити на силі волі, без замінників і трюків з лікарською підтримкою у жінок виходить краще. Звичайно, без накатів не обійдеться, будуть і важкі дні, коли сигарета здається єдиним виходом впоратися з навантаженням на психіку. Однак, як показує практика, жінки менше стратять себе за зриви і швидко повертаються до життя без сигарет.

На поведінку жінки дуже сильно впливає атмосфера сім’ї, вдома: якщо є якісь сімейні причини (наприклад, хронічно хворіє дитина або дорослий), то жінки легше піддаються їм і кидають палити.

Непогану ефективність в жіночій аудиторії показали психотерапевтичні методики, особливо НЛП-книги за методом Аллена Карра. Кидати за компанію, з подружками або на зло суперниці — теж дуже жіночі варіанти.

Як кинути палити чоловікові?

Чоловіки раціональні, і тому їм потрібні переконливі факти. Книга і відео з психотерапією( той же Аллен Карр), поради лікарів — слушні, без залякувань і клікушества, підтримка друзів і компанії, — справжні чоловічі методи.

Заняття спортом-біг, тренажерний зал, ігрові види спорту також потужні чоловічі мотивуючі і підтримуючі фактори. Багато хто відзначає, що якщо чоловік просить » допоможіть кинути палити!», то йому надають дуже ефективну підтримку, без насмішок і здивованих питань. Чоловіки розуміють: таке прохання вимагає великої сили духу і здатності визнати власні труднощі. Дати таку підтримку може не тільки особисте спілкування, а й форуми, групи в соціальних мережах.

Як кинути палити підлітку?

Способи, методи кинути палити, ідеально підходять дорослим, для підлітків, в більшості випадків, малопріменімі. Пов’язано це з особливістю раннього куріння — Підлітки курять не заради «фізіологічних» вигод (підняти артеріальний тиск, наприклад), а для підвищення рівня соціалізації, статусності в своїй групі.

Незрілість мотиваційної сфери, та й ЦНС в цілому не дозволяють використовувати методи вольової відмови, в тому числі за допомогою гумки на зап’ясті або заміщення.

Але при цьому непогано працює лікування куріння народними способами, що викликають огиду до сигарет: додавання хітину в сигарети, вимочування в молоці, використання відварів трав. Переконання від імені авторитетного людини також сприймається підлітками адекватно. Звичайно, для успішності будь-якого методу необхідний контакт батьків і підлітка, їх спільна робота над шкідливою звичкою: без докорів і скандалів, без необгрунтованих залякувань (знайти і перевірити інформацію в Інтернеті для підлітка справа хвилинна).

Нюанси відмови для вагітних.

Дуже ризиковано використовувати методи нікотинзаместительной терапії (як аптечні засоби, так і народні) у вагітних: нікотин проникає через плаценту, дуже негативно впливає на організм плода, на перебіг періодів його розвитку, позначається на зростанні і розвитку дитини після народження.

Слід також пам’ятати, що використання лікарських рослин в період вагітності ризиковано. Перш за все, настої, відвари, настоянки не мають стандартизованої дозування: одна і та ж трава, зібрана в різних місцях може подіяти сильніше або слабкіше. Це або небезпечно-півсклянки відвару безсмертника з підвищеною концентрацією активних речовин можуть викликати кровотечу, або малоефективно — тоді втрачається сенс застосування траволікування.

Гормональний фон вагітної сприяє сентиментальності, сльозливості, слабкості. На цьому і варто «зіграти» — переконувати жінку в небезпеці куріння в цей час, аргументовано доводити шкоду, принесений нікотином плоду і дитині згодом. Можливо, близьким доведеться контролювати кожну сигарету, але це варто робити заради здоров’я матері і дитини.

І все ж, в цей відповідальний, нерідко складний період домашніх способів лікування тютюнопаління краще уникати: звернення до лікаря буде ефективніше і безпечніше.

Зміни відбуваються в організмі кидає по днях.

Терміни зміни перші дні без сигарет стрес, відновлення, очищення після 10-15 днів відновлення і очищення на більш глибоких рівнях.

Багато, роздумуючи, як легше кинути палити, побоюються потенційних проблем, якими так люблять лякати новачків. Невідомість лякає, це загальновідомо. З метою розвіяти ці страхи і переконати, що можна уникнути проблем при відмові або попередити появу складнощів з відмовою, і був створений «календар кидає палити» згаданий вище. Він вже згадувався в якості ТОПового ради.

У перші дні без сигарет організм працює в двох напрямках: відчуває стрес від відсутності звичного (нікотину і процесу куріння) і при цьому відновлюється (підвищується насичення крові киснем, очищаються бронхи, нормалізується тонус судин). Відповідно з цими процесами і пов’язані відчуття, думки, емоційний стан. У «календарі» дані поради, як знизити негативний вплив цього періоду, ніж можна підтримати себе, як не зірватися і не поправитися.

Коли закінчуються складні перші 10-15 днів, починається відновлення і очищення на більш глибоких рівнях, наприклад, слідом за оздоровилися бронхами очищаються бронхіоли, відновлюються клітини шкіри. При цьому фізична залежність практично зникла, але залишається тяга до ритуалів, процесу куріння, соціальних і середовищних факторів. «Календар» і тут підкаже, як без нервів впоратися з психологічною залежністю.

Відео.

10 легких способів кинути палити і як боротися з бажанням закурити.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді вам потрібна стратегія відмови від сигарет. З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Те, що куріння-це зло, ясно всім. Однак по-справжньому відмовляються від шкідливої звички одиниці. Обумовлено це багатьма факторами — і соціальними, і фізичними, і психологічними. Багато хто почав балуватися сигаретами у важкий для себе період, в стресовій ситуації, при втраті близької людини, зраді друзів або коханого. Хтось пристрастився до тютюну в підлітковій компанії, і тільки ставши дорослим, усвідомив згубність даного заняття. Деякі курять на догоду моді, компанії, де їх приймають, колегам або друзям. Однак ні про один з цих випадків не можна сказати, що людина труїть свій організм з доброї волі і абсолютно усвідомлено. Очевидно, що звичка до нікотину по-справжньому радує далеко не всіх курців.

Особливо важко доводиться жінкам. Емоційне будова їх особистості більш крихке і податливе, тому і залежність чіпко впивається в їх організм і психіку. Багато пані розуміють, що більшості чоловіків неприємні палять дівчата, усвідомлюють безпосередню шкоду від звички для майбутнього потомства, для власної краси і здоров’я. Тому кожна курець цілеспрямовано або від випадку до випадку шукає спосіб-легкий і дієвий – звільнитися від пристрасті назавжди. Як кинути палити жінці, щоб не впасти в депресію, не зіпсувати здоров’я і відносини з близькими? Про це ми розповімо в даній статті.

Справжнім проривом у боротьбі із згубною звичкою є методика Аллена Карра, яка ґрунтується на усвідомленні своєї залежності і правильному до неї ставленні.

Що потрібно усвідомити дівчині, що палить?

В першу чергу, варто ліквідувати власну безграмотність щодо сигарет. Прочитайте уважно, які речовини є в їх складі, як вони впливають на організм. Скажіть собі чесно, які хвороби Вас очікують, якщо ви не розлучитеся з пристрастю. Жовті зуби, в’яла шкіра і кашель – це зовнішня сторона. Набагато страшніше підвищується з кожним роком ризик захворіти на туберкульоз або рак, час життя, яке невблаганно скорочується з кожною викуреної порцією нікотину. Наступний крок, мабуть, найбільш важливий. Без нього відмовитися від тютюну не вийде. На цьому будуються дві найбільш дієві методики відмови від куріння « » звільнення.онлайн «і книга» Легкий спосіб кинути палити», яку написав знаменитий Аллен Карр. Потрібно дійсно усвідомити, що ви хочете кинути. Без реального бажання нічого не вийде, тільки воно є основою успішного і порівняно легкого відмови. Не потрібно намагатися піти шляхом, що не вимагає вашої праці. Гіпноз, звичайно, не призводить ні до чого хорошого. Потреба в тютюні повертається, а багато людей, які отримали установку на відмову, починають вживати алкоголь. Нікотинові сурогати, такі як електронні сигарети, пластирі, жуйки або спреї, що містять очищений наркотик, таять в собі небезпеку передозування при пошуку відчуття, близького до куріння. До того ж, такий спосіб не дасть відмовитися від тютюну повністю, а буде тільки розтягувати це «задоволення». Кидати палити потрібно різко. Не залишати на понеділок, не ховати «про запас» пачку, не зменшувати кількість сигарет. Ці дії не вирішать проблеми, зате приведуть до зриву. Аллен Карр говорить про те, що найголовніше – побороти залежність, а це можна зробити, тільки провівши роботу зі своєю свідомістю. Єдиний час, що не підходить для відмови – це передменструальний синдром, так як він сам по собі є стресовою ситуацією. Однак чекати моменту, коли кількість проблем зменшиться, немає сенсу, адже вони будуть в житті завжди, і їх кількість не має відношення до Вашого куріння. Метод Карра передбачає обережне поводження з власною силою волі. Зроблене «через не можу», з великою ймовірністю спричинить за собою зрив. Важливо усвідомити, що всі страхи вселені, це продукт громадської думки, насправді, причини для них немає. Важливо не терпіти бажання закурити, а розуміти, що даний процес Вам абсолютно не потрібен, всі його радості – уявні. Ще один спосіб допомогти собі відмовитися від тютюну, який виділяє і Аллен Карр, – це переконаність в неприродності даного процесу. Іноді нам потрібен відпочинок, їжа, сон. Часом хочеться того чи іншого продукту, що вказує на брак корисних мікроелементів або вітамінів. Але організму абсолютно не потрібно куріння. Більш того, так званий «нікотиновий голод» проявляється через півгодини-годину після викуреної сигарети, але потім згасає. Схоплюватися вночі, щоб покурити, невластиво нікому. Переконайте себе в тому, що не курити для вас – це легко, і тоді боротьба із залежністю стане дійсно результативною. Дуже важливо усвідомлювати зміни, що відбуваються в організмі, як під час куріння, так і після нього. Для жінки ці процеси важливі ще й в плані її потенційного або ж відбувся материнства. Тютюновий дим містить речовини, які впливають на гени і можуть бути винуватцями будь-яких мутацій і патологій плоду. Куріння мами-легкий спосіб заробити алергію, обструктивний бронхіт або астму маленькій людині.

Важливим постулатом програми Аллена Карра є вислів: «кидайте палити легко!». Це означає, що не варто себе мучити докорами сумління за зірвані спроби кинути сигарети, за зриви і нерішучість. Вирішивши для себе, що пора стати вільною від нікотину, потрібно просто закінчити курити і почати жити без нього.

Відмова від тютюну не повинна бути насильством над власною особистістю. Ламаючи себе, ви обов’язково зірветеся. Спосіб, який пропонує Аллен Карр, передбачає переконаність в тому, що куріння – не ваше, це вам зовсім не потрібно. Завдяки такому підходу відмова буде дійсно легким.

Як допомогти собі позбутися залежності?

В першу чергу, потрібно визначити причини, за якими ви почали курити. Курс » Звільнення.онлайн » передбачає письмовий контроль свого стану. Якщо матеріалізувати, розкласти по поличках і класифікувати свої бажання, проблеми і очікування, то кинути палити – реально.

Слід придивитися до себе і зрозуміти, які звички в житті пов’язані з вживанням тютюну. Хорошим початком буде рішення снідати або переглядати пресу без звичної сигарети, і взагалі не поєднувати куріння ні з якими звичними справами. Хтось рекомендує затягуватися поспіхом, як ніби це щось ганебне. Розділяючи улюблені справи і шкідливу звичку, її можна дійсно зжити. Не захоплюйтеся цукерками, насінням або будь-якими снеками, які скрашують відсутність нікотину. Це легкий спосіб набрати вагу і прищепити собі погану харчову поведінку. Правильне харчування, багато фруктів і овочів, в міру горіхів і цільнозернового хліба – ось що допоможе організму і імунітету в цей непростий період. Заняття спортом-відмінний спосіб зняти напругу під час відмови і оздоровити власний організм. Оптимально робити це на свіжому повітрі.

Легкий спосіб кинути палити від Аллена Карра допоміг мільйонам людей відмовитися від тютюну і почати жити новим, повним і здоровим життям. Чи не гвалтуючи власну волю, переконавши себе в непотрібності тютюнової отрути, можна без медикаментів і неприємних процедур стати вільним від нікотину.

Думка експерта.

Жінці досить легко можна знайти мотивацію звільнитися від тютюнової залежності. Для цього їй треба просто щиро відповісти на питання, що робить куріння з її шкірою і який від неї запах після чергової викуреної сигарети.

Які причини спонукають дівчину закурити і чому кинути палити важче, ніж почати ?

Вперше спробувати закурити-дуже цікаво, модно, круто. Скоро ти усвідомлюєш себе своєю в компанії, що палить, ти стаєш повноправним учасником перекурів, і завести нові знайомства — простіше простого.

Перша репліка з проханням прикурити, а далі, слово за слово, бесіда складається все задушевніше.

Сигаретка стає надійним супутником, останнім штрихом до іміджу, допомагає скоротати хвилини очікування.

Як ми потрапляємо в залежність від сигарет.

жіночий спосіб кинути палити

В радості-допоможе розслабитися і затримати прекрасне мить, а в сумні хвилини – варто тільки закурити , пара затяжок допоможе заспокоїтися, а якщо цього не буде достатньо, під рукою друга, третя сигарета – так легко, доступно! Потім, починаєш помічати, що схудла. Без дієт і фізичних навантажень. Без зусиль і витрат.

Головне, не забути купити сигарети, вчасно поповнювати стратегічний запас.

Мишоловка зачинилася. Сама не помітила, як попалася. Невже тютюновий дим так огорнув мізки, що видима користь куріння (знімає стрес, викликає схуднення) – не викликала смутних сумнівів.

А відбувається ось що. Затягуючись сигаретою, робиш глибокий вдих, затримуєш дихання, видих. І так кілька разів.

Якщо ці дії проводити без сигарети, ефект буде таким же. Це техніка релаксації. Йога.

Схуднення пояснюється ще простіше. Нікотин погіршує обмін речовин, їжа погано засвоюється, в результаті приймаєш їжі багато, а поживної цінності отримуєш мало.

Отже, користь куріння для здоров’я-це міф.

Добре, нехай так. Курцеві загрожує рак, серцево судинні захворювання, скорочення тривалості життя. Але коли ще це буде…

Ми живемо тут і зараз.

За столиком кафе з чашкою кави сидить прекрасна незнайомка, витончено курить довгу сигарету. Боже, невже це я?

Так, це ви. В своїй уяві. Навколишні бачать іншу картинку.

Бліда шкіра з сіруватим відтінком, кола під очима, посмішка показує зіпсовані зуби, тьмяне волосся пахнуть навіть не димом сигарет, а попільничкою. Легкі знайомства закінчуються також легко, як почалися.

Та й який чоловік, навіть палить, захоче в дружини курець. Сім’я, вагітність, діти – поняття несумісні із згубною звичкою курити.

Мотивація кинути палити.

Змусити дівчину кинути палити, швидше за все, не вийти.

Вона буде обманювати, ховатися, поки сама не усвідомлює, не дозріє для такого рішення.

В один прекрасний ранок дівчина дивиться в дзеркало і розуміє, що так більше не можна.

Треба кидати курити. Значить, момент істини настав.

До цього моменту вмовляння, погрози, спроби домовитися або змусити були марні.

Коли з’являється бажання кинути палити, у кожної дівчини своя мотивація .

Одна боїться втратити красу. Інша дівчина побачила прямий зв’язок між курінням і проявилася серйозною хворобою. Вийшла заміж і чекає дитину.

Престижна робота в компанії, де не вітається куріння.

Чому прийнявши рішення не курити, ми повертаємося в той же порочне коло?

Нікотин-слабкий наркотик, викликає звикання і після відмови від куріння (тиждень або пара місяців, залежить від стажу куріння) відчувається дискомфорт, який, втім, не дуже складно подолати.

Психологічне та емоційне звикання в даному випадку є більш сильним, і боротися з ним набагато важче.

Напевно, тому той арсенал засобів, який можна придбати в аптеці на допомогу курцеві, який бажає кинути, так мало приносить реальної користі. Нам пропонують нікотиновий пластир, жуйку, таблетки.

Лікування від куріння нікотин містять препаратами, на мій погляд, виглядає просто абсурдним. Лікування від наркотику наркотиками.

Існує практика акупунктури і гіпноз. У цих випадках результати бувають позитивними. Але немає гарантії від рецидиву.

Є книга Алена Карра » Легкий спосіб кинути палити», позиціонується результат 95%. Всього-то потрібно її прочитати.

Можна вибрати будь-які допоміжні засоби, але основні це.

п’ять дій-виконати самостійно.

Усвідомити, що куріння-добровільне рабство, яке розвиває інфантильність. Втрачається здатність самостійно справлятися зі своїми негативними емоціями. Адже простіше не вирішувати проблеми, а піти від них, затягнувшись, разок-другий. Кинувши курити, дівчина продовжує спілкування з курять знайомими, вони будуть пропонувати розділити з ними це задоволення. Сказати собі і оточуючим: «я там вже була і не хочу повертатися. Мені це не потрібно, не цікаво». Створити альтернативу і відповідний настрій . Розуміння, що куріння заважає домогтися в житті більшого. Дівчина може зайнятися спортом або, наприклад, танцями. Такі заняття відмінно знімуть стрес, подарують масу позитивних емоцій, нормалізують вагу. Курити не захочеться, та й не можна буде, щоб не збити дихання. Ситуація подібна до того, як автомобіліст-любитель, відмовляється від алкоголю, тому що отримує набагато більше задоволення від їзди за кермом. Щоб кинути палити, треба раз і назавжди перестати курити . Головне сильна мотивація і гаряче бажання зберегти красу, здоров’я, продовжити життя собі, дати життя здоровим дітям.

Як легко кинути палити жінці? Які є легкі способи?

Проблема жіночого куріння на сьогоднішній день є надзвичайно актуальною, що пов’язано зі стрімким збільшенням частки представниць прекрасної частини населення серед курців.

Дівчата найчастіше починають курити, бажаючи відповідати певним ідеалам, а також вважаючи, що з сигаретами вони виглядають більш привабливо. Звичайно ж, у міру дорослішання неправильність підходу усвідомлюється, ось тільки кинути палити самостійно жінці зі значним стажем курця стає все складніше.

Основні причини кинути палити для жінок.

Чи потрібно кидати палити жінці? Щоб дати об’єктивну відповідь на дане питання, обов’язково слід детально вивчити всі наслідки, до яких призводить ця згубна звичка.

Отже, поширені проблеми, якими найчастіше супроводжується надмірне захоплення сигаретами, представлені:

вкрай негативним впливом нікотину на якісні показники здоров’я майбутньої матері і малюка; високим ризиком втрати дитини на ранніх термінах вагітності; погіршенням стану шкірних покривів, які набувають сіруватий відтінок; стрімким утворенням і поширенням целюліту; руйнуванням зубної емалі і погіршенням зовнішнього вигляду зубів; регулярним появою неприємного запаху з ротової порожнини; додатковими фінансовими витратами.

Існує думка, що кинути палити і не набрати вагу жінці практично неможливо. Багато хто помилково вважає, що куріння допомагає підтримувати тіло у формі, але даний факт спростовують результати численних досліджень.

Існує ще один міф, згідно з яким куріння є одним з ефективних методів боротьби зі стресами і нервозами. Це велика помилка, адже неодноразово доведено, що нікотин вкрай згубно позначається на стані нервової системи.

Ще одним важливим аргументом у бік того, що саме час шукати легкий спосіб кинути палити для жінок, виступає той факт, що переважна кількість чоловіків бажають бачити поруч з собою представниць протилежної статі без нікотинової залежності.

Підтвердженням цьому виступають численні соціальні опитування серед чоловіків, частка яких, до слова, серед курців поступово знижується останні 10 років.

Як кинути палити: наслідки для організму жінки.

Позбавлення від нікотинової залежності супроводжується істотним дискомфортом, що підтверджують численні відгуки кинули палити з великим стажем жінок.

Інтенсивність малоприємної симптоматики залежить від того, наскільки довго жінка курить, як багато сигарет дозволяє собі викурити протягом одного дня і яким саме способом вирішила боротися із згубною звичкою.

Отже, якщо жінка кинула палити, що відбувається з її організмом? Основні наслідки, з якими можна зіткнутися при відмові від сигарет, представлені:

Погіршенням настрою і дратівливістю. Практично кожна людина, яка кидала куріння, стикався з виникненням необгрунтованої злості і агресивності, частими перепадами настрою. Слабкістю, головними болями і неуважністю, що пов’язано зі зниженням рівня глюкози в організмі курця в перший тиждень відмови від сигарет. Збільшенням ваги, що здатне стати серйозною проблемою для кожної жінки, яка кинула палити. Наслідки для жінок в даному випадку нерідко негативно позначаються на щирому бажанні позбутися від нікотинової залежності. Підвищення ваги пов’язано з нормалізацією апетиту, але ця проблема може бути вирішена корекцією харчування і регулярними заняттями спортом. Сильним кашлем, який може турбувати перший місяць, і пов’язаний з очищенням органів дихання від продуктів розпаду нікотину. Ослабленням захисних сил організму, який припиняє отримувати своєрідний «допінг» у вигляді нікотину. Розвитком стоматиту, що найчастіше пов’язано з погіршенням імунітету. Проблемами з шкірними покривами, які можуть покриватися вуграми і прищами.

З багатьма перерахованими наслідками ризикує зіткнутися жінка, яка кинула палити. Те, що відбувається в організмі жінок, може стати перешкодою на шляху до життя без сигарет, адже саме істотний дискомфорт виступає частою причиною того, що численні спроби позбутися від нікотинової залежності закінчуються провалом.

Але не слід здаватися, адже наслідки куріння набагато страшніше тимчасового дискомфорту, інтенсивність якого деякими нехитрими способами може бути зведена до мінімуму представницею прекрасної статі, яка кинула палити.

Відгуки жінок підтверджують той факт, що всі малоприємні прояви повністю купіруються протягом перших трьох місяців з моменту відмови від сигарет. Зазначеного періоду досить людському організму для повного відновлення.

Як кинути палити жінці?

Навіть найлегший спосіб кинути палити спеціально для жінок передбачає наявність сильного бажання і готовності протистояти тимчасовому дискомфорту. Кинути палити жінці назавжди вдасться, керуючись наступною покроковою інструкцією:

Матеріалізація бажання за допомогою його перенесення на аркуш паперу. Слід окремо описати всі позитивні і негативні сторони життя з сигаретами, а також передбачувані зміни, до яких призведе відмова від них. Усвідомлення і прийняття власного бажання. Визначення дня, який стане своєрідною відправною точкою «подорожі» в світ без нікотину. Під забороною знаходяться нікотинові Жувальні гумки і пластирі, використання яких не посприяє усуненню залежності і дасть лише тимчасові результати. Відмовою від викурювання сигарети вранці, коли бажання буде досить сильним. А. Карр пропонує діючу методику і досить легкий спосіб кинути палити для жінок. Відгуки численних шанувальників даного методу підтверджують його високу ефективність. Засновник методики пропонує позбутися докорів сумління щодо попередніх невдалих спроб впоратися із згубною звичкою, а також від думок про майбутній дискомфорт. Рекомендовано акцентувати увагу виключно на позитивних наслідках правильного рішення. Заручіться успішними прикладами оточуючих, а також регулярно думайте про те, що після відмови від куріння ви самі станете прикладом правильної поведінки для власних дітей. Детально вивчіть склад сигарет, щоб отримати повноцінну інформацію про те, які небезпечні речовини надходили в Ваш організм при кожному викурюванні сигарети. Перший тиждень рекомендується займати свої думки, відганяючи їх геть від бажання викурити сигарету. Наприклад, можна акцентувати увагу на улюблених заняттях або ж відправитися в довгоочікувану поїздку. Мотивуйте себе покупкою чогось бажаного і приємного на гроші, накопичені в зв’язку з відмовою від сигарет.

Ніхто не обіцяє, що відмова від сигарет виявиться легким і приємним, тому вкрай важливо усвідомлено підходити до цього рішення, чітко встановивши для себе, що Вам сигарети не потрібні і ви прагнете жити без цієї згубної звички.

Сподіваємося, що всі поради кидають курити жінкам, викладені в цій статті, допоможуть вам домогтися бажаного.

Як кинути палити дівчині в домашніх умовах.

жіночий спосіб кинути палити

Куріння серед дівчат є поширеним випадком. З кожним роком звичка вражає великий відсоток молодого покоління, незважаючи на активну боротьбу з тютюном через засоби масової інформації.

Зміст: омани хвороби жінок від куріння рекомендації що буде якщо кинути палити — відео.

Пристрасть починається з незначного» пустощів » сигаретами. Поступово нікотинова залежність посилюється, а дівчата стають завзятими курцями не тільки в компаніях. У більшості випадків Лякаючі зображення і розповіді про шкоду тютюнових виробів не стають двигуном в процесі відмови від тютюну.

Але якщо дівчина вирішила позбутися згубної звички, до цього необхідно докласти чимало зусиль. Як кинути палити дівчині без допомоги фахівців і зупинити незворотні процеси нікотинової залежності в організмі?

Важливо.

Нікотинова залежність у дівчат має свої особливості, тому відсоток завзятих курців набагато вище, ніж серед чоловічого населення. За медичною статистикою жіночий організм більше піддається будь-який з відомих медичній практиці залежностей. І куріння тютюну не є винятком.

Омана.

Багато хто вважає, що куріння сигарет має масу переваг. Але ці міфи вже давно розвіяні фахівцями в цій галузі. Нікотин називають» підлим » наркотиком, адже він змушує думати організм, що він не може без нього прожити.

Але насправді позбавлення від фізіологічної тяги настає вже протягом 12 годин після останньої викуреної сигарети. Решта полягає в психологічному аспекті.

Схуднення.

Бажання зберегти фігуру таким способом безглуздо. Сигарета притупляє голод, що дає можливість організму харчуватися за рахунок власних ресурсів. Але це призводить його виснаження-втрати вітамінів, порушення метаболічних процесів і абсорбції. В реальності повних жінок, що палять не менше, ніж худих. Куріння не є засобом для моделювання фігури, адже тіло втрачає вагу на тлі голодування. В такому випадку простіше застосувати спеціальну дієту, ніж викурювати кілька сигарет в день.

Концентрація уваги.

Ще одне стійке оману стосується куріння і посилення уваги. Зазвичай при викурюванні сигарети відбувається стрімке звуження судин. Організм активізується, а в мозок надходить велика кількість кисню. Тому після викурюється сигарети з’являється відчуття бадьорості, підвищення тонусу. Вже через короткий час цей показник різко знижується, а дівчина починає відчувати себе втомленою. Також ефект підсилює і чашка кави разом з сигаретою. Нерідко щоб зосередитися доводиться викурювати сигарету за сигаретою.

Соціальна адаптація.

Більшість людей навколо нас мають згубну залежність. Це впливає на спілкування з ними. Сигарета в компанії, що палить зближує і робить однодумцями. Але це всього лише міф, адже більшість курців насправді поважають тих, хто не має цієї згубної звички. Чоловікові однозначно сподобається дівчина з сигаретою, так як це робить в його очах її більш розкутою. Але це зберігається ненадовго. Некуряща красуня завжди виглядає більш серйозною і привабливою для чоловічої статі.

Боротьба зі стресом.

Сигарета здатна відвернути, а значить, допомагає при стресовій ситуації. В якійсь мірі це твердження правильно. Але тютюн в серйозній залежності дає зворотний ефект. При різкій відмові від нікотину мозок починає «бунтувати», вимагаючи чергової дози наркотику, що призводить до розвитку важкої депресії. Саме в цей момент бажання закурити істотно посилюється. Сигарета-всього лише обман, а для позбавлення від впливу від стресової ситуації є маса безпечних і доступних способів.

Хвороби жінок від куріння.

У жінки, що палить істотно підвищується ризик до розвитку багатьох невиліковних захворювань. Можна стверджувати, що тенденція до хвороб є і у тих, хто не страждає від згубної звички. Але в медичній статистиці відсоток деяких захворювань через нікотинової залежності збільшується в кілька разів.

Часто патологічні процеси мають незворотний характер і можуть бути відвернені тільки повною відмовою від куріння.

Рак молочної залози розвивається у 40% жінок від загальної кількості онкологічних захворювань, що пристрастилися до сигарет в молодому віці. Нікотин згубно впливає на гормональний фон, при якому відбувається формування молочних залоз. Випадки інсультів у віці від 50 до 70 років у жінок зростає, якщо стаж куріння більше 20 років. Стійке ураження судинної системи на тлі тривалого куріння призводить до незворотних процесів. І палять Дівчата можуть стати інвалідами ще в дітородному віці. Нікотин пригнічує вироблення естрогену, що призводить до раннього старіння, зниження лібідо і до багатьох гінекологічних захворювань. Кожна викурена сигарета не тільки наближає менопаузу, але і скорочує час життя. Куріння викликає подразнення шлунка і кишечника. Поступово виникають хвороби шлунково-кишкового тракту. Це призводить до недостатнього засвоєння поживних речовин. Внаслідок цього відбувається пожовтіння шкірних покривів, з’являється ламкість волосся, нігтів і тоншає емаль. Курці стають схильними до захворювань ГРВІ та грипу, так як нікотин руйнує вітамін С в клітинах. Це викликає різке зниження імунітету. На тлі куріння страждають клітини всього організму. Епідерміс стрімко втрачає колаген, тому у молодих дівчат спостерігається раннє в’янення і старіння шкіри. Попередити цей процес неможливо навіть із застосуванням дорогих косметичних препаратів. Поступово проявляються зморшки, а природний колір обличчя пропадає. Палять дівчата мають велику схильність до виникнення остеопорозу в зрілому віці, так як нікотин уповільнює процеси синтезу і засвоєння кальцію. Кістки стають ламкими. Нерідко сигарети стають джерелом порушення психіки. Залежні люди легко дратуються, часто страждають, якщо не була викурена чергова сигарета. Також нікотин завдає подвійного удару по репродуктивній системі і робить організм слабким до подальшого виношування і пологів. Погіршення свіжості ротової порожнини призводить до проблем у відносинах. «Аромат» від сигарет надовго зберігається на мові і губах. При тривалому палінні неприємний запах з рота відчувається оточуючими в громадському транспорті, магазині або іншому людному місці. Звичайна м’ятна жуйка не допомагає повністю позбутися від нього.

Так як же все таки кинути палити, якщо прийшло усвідомлення згубного вплив куріння? Тут буде важливий психологічний аспект, підтримка членів сім’ї і правильна мотивація.

Важливо.

Поступова відмова від куріння-серйозна помилка. Зниження кількості викурених сигарет може породити спокусу курити більше. Необхідно залишати звичку відразу і назавжди, але тут доведеться поборотися з власним організмом і психологічною залежністю.

Рекомендація.

При сильній тязі до нікотину і неможливості кинути палити тютюн відразу, необхідно змінити режим куріння. Не слід після пробудження відразу хапатися за сигарету. Рекомендується прийняти водні процедури і поснідати.

Куріння на голодний шлунок викликає більше задоволення, тому робити це слід тільки після прийняття їжі.

Немає необхідності брати з собою сигарети і влаштовувати перекури на вулиці і в обідню перерву на роботі. Краще захистити себе від спілкування з людьми, що палять, на час залишити компанії, де викурюється велика кількість сигарет.

Багато хто стверджує, що перехід на легкий вид сигарет не приносить ніякої користі. Це невелика помилка. Відсоток смоли, що потрапляє в легені з викурюванням більш тонких сигарет, буде менше.

Метод.

Цей нелегкий варіант відмови від нікотину прискорить слабшання залежності, і знизить відсоток повернення до куріння. Вже через рік організм практично відновиться.

1. Слід приготуватися до того, що при відмові від куріння з’явиться більше вільного часу. Щоб тяга не була болісною, його необхідно правильно розподілити. Необхідно підібрати заняття. Краще, якщо це буде копітка робота, що вимагає великої зосередженості.

2. Дуже допомагає включення здорового способу життя з правильним харчуванням. В якості підтримки можна зайнятися плаванням, катанням на ковзанах, бігом або іншим видом спорту за смаком. Щоденні прогулянки на свіжому повітрі будуть благотворно впливати на загальний стан організму.

3. Бажано забивати тягу до куріння низькокалорійної або дрібної їжею. Непогано допомагають насіння, морква в кубиках або горішки.

4. Слід повністю прибрати з поля зору сигарети. Їх не повинно бути в приміщенні навіть на випадок раптового зриву.

Психологічна боротьба.

Це найважливіша складова при відмові від куріння. Найбільш дієвим способом буде прищеплення відрази до сигарет. Наприклад, рекомендується не курити протягом дня, а потім зайти в накурене приміщення.

Також можна вдихати запах від поруч стоїть жінки, що палить. Специфічний запах тютюн від волосся і одягу є досить стійким, і він може не сподобатися вам після утримання.

Якщо нікотинова залежність в молодому віці є сильною, можна заручитися підтримкою психолога. Також рекомендується відвідування спеціальних тренінгів. Це не тільки допоможе у відмові від куріння, але і дозволить провести з користю час, а також познайомитися з цікавими людьми.

В якості емоційної струсу можна змінити коло спілкування. Знаходження серед некурящих людей-відмінна мотивація. Це буде хорошим запорукою для відмови від нікотину і відновлення здоров’я. Якщо в будинку є палять близькі люди, слід домовитися з ним, щоб вони не вживали сигарети в одному приміщенні.

Якщо депресія на тлі відмови від сигарет посилюється, можна порадитися з фахівцем про призначення легких седативних препаратів на рослинній основі. Це допоможе підтримати центральну нервову систему і поліпшити сон.

Поліпшення стану.

Вже через тиждень після куріння загальне самопочуття значно покращиться. Вас перестане супроводжувати запах сигарет. Сприйняття смаків і запахів посилиться в кілька разів, а дихати стане вільніше. Поліпшення стану шкірних покривів стане помітним через місяць після відмови від тютюну.

Після 6 місяців почне пропадати стійка жовтизна зубів і потьмяніння волосся. А всього через рік організм повністю очиститься від наслідків куріння. Такі психологи-письменники, як Ален Карр допомагають не тільки позбутися залежності, але і підвищити власну самооцінку.

Читати онлайн» Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок » автора Карр Аллен — RuLit-Сторінка 1.

Зміст.

Про автора.

жіночий спосіб кинути палити

У 1983 році, після незліченних невдалих спроб перемогти нікотинову залежність, Аллен Карр зробив відкриття, якого з нетерпінням чекав весь світ — — він винайшов «Легкий спосіб кинути палити». Відмовившись від успішно складається кар’єри бухгалтера, Аллен Карр вирішив допомогти всім курцям, придбав репутацію автора феноменальної методики і створив цілу мережу клінік по всьому світу. Книга Аллена Карра» Легкий спосіб кинути палити » стала світовим бестселером, вона була опублікована більш ніж на двадцяти мовах. Слідом за нею вийшли книги «єдиний спосіб кинути палити назавжди«,» як допомогти нашим дітям кинути палити«, а також відео -, аудіо — та мультимедійні версії»Легкого способу».

У 1998 році Аллена Карра запросили виступити з доповіддю на X Всесвітній конференції з проблем впливу тютюнопаління на здоров’я, яка проходила в Пекіні. Такою високою честю міг би пишатися навіть найвидатніший лікар. Методика Карра заслужила найвищу оцінку і до сих пір користується величезною популярністю у всьому світі.

Успіх «Легкого способу» спонукав звертатися до Аллена за допомогою і людей з проблемами іншого роду. Так з’явилися книги Аллена Карра» Легкий спосіб скинути вагу «і»Легкий спосіб насолоджуватися авіаперельотами». Після медичних експериментів з’ясувалося, що» Легкий спосіб «ефективний і для людей, які страждають алкоголізмом, в результаті автор методики написав книгу»Легкий спосіб кинути пити».

В кінці книги поміщений перелік клінік Аллена Карра. Всі побажання і питання, пов’язані з книгами Аллена Карра і його відео-, аудіо — та мультимедійними посібниками, можна відправити за адресою найближчої клініки.

Всі ми знаємо,що» чоловіки з Марса, жінки з Венери«*, тому я висловлюю особливу подяку Анджелі Жуанно, одному з наших провідних терапевтів, за вміння згладжувати гострі кути і характер справжньої»мешканки Венери».

* «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» — назва однієї з найпопулярніших книг відомого американського психолога Джона Грея. У ній автор стверджує: більшість проблем у відносинах чоловіків і жінок виникає тому, що ми дійсно різні. — Прима. ред.

Свою першу книгу» Легкий спосіб кинути палити » я написав в 1985 році. З тих пір я майже кожен день дізнавався про нікотинової залежності що-небудь нове. У прагненні вдосконалити » Легкий спосіб» і зберегти його актуальність я включив отриману інформацію в наступні видання книги. Раніше я розглядав проблему виключно зі своєї точки зору. У даній книзі я спробував абстрагуватися від своїх поглядів і звернутися до досвіду жінок, які кинули палити, користуючись моєю методикою. В даний час більшість пацієнтів наших клінік жінки, значить, ми повинні розробити для них особливу версію «Легкого способу». Чи ні?

Мене не раз запитували, чи дійсно необхідно — і навіть коректно, враховуючи атмосферу, що склалася в сучасному суспільстві, — писати книгу про куріння спеціально для жінок. Адже я стверджую, що моя методика придатна для всіх курців незалежно від їх статі. І я продовжую дотримуватися цієї думки. Але з власного досвіду, а також зі спілкування з колегами мені відомо, що існує ряд проблем, пов’язаних з позбавленням від нікотинової залежності, з якими стикаються тільки жінки. У наших клініках ми детально розглядаємо і вирішуємо ці проблеми. А в книзі «Легкий спосіб кинути палити для жінок» я хочу показати широкому колу читачів, наскільки ефективно дана методика дозволяє справлятися з різними труднощами, оскільки на шляху курця, який бажає кинути палити, можуть виникати найнесподіваніші перешкоди.

Невже чоловіки і жінки настільки різні? І так, і ні. Однак жінки бояться кинути палити в більшій мірі, ніж чоловіки. Це відомо нам з опитувань жінок під час прийомів в клініці. Упевнений, причина цих відмінностей полягає аж ніяк не в тому, що чоловіки соромляться говорити про свої побоювання. Просто їх не мучать сумніви і тривоги, в яких часто зізнаються жінки.

Причини виникнення подібних побоювань у жінок будуть детально розглянуті в наступних главах книги. А якщо бути коротким, то для курця сигарети — атрибут системи підтримки, невід’ємна частина життя, нерозривно пов’язана з уявленнями жінки про саму себе. Це особливо справедливо для жінок, стурбованих своєю вагою або фігурою. Думка про можливу втрату механізму підтримки ваги лякає палить жінку, навіть якщо в інших сферах життя вона легко справляється з безліччю завдань і ролей.

Ці особливі відносини жінок з сигаретами і курінням обумовлені їх способом життя, а також їх особливими уявленнями про те, як слід жити. Виробники тютюнових виробів прекрасно розуміють цей зв’язок. Не заради власного задоволення вони вже витратили і продовжують витрачати мільярди доларів на складання психологічних портретів потенційних покупців. Виробники докладають чималих зусиль, щоб проникнути в свідомість жінок, зрозуміти особливості сприйняття навколишньої дійсності, специфіку жіночого мислення і психології.

Вихідні передумови пастки, в яку нас заманює куріння, залишаються незмінними, і «Легкий спосіб» без праці викриває їх. Однак жінки інакше попадаються в цю пастку, ніж чоловіки, і бажаючим вибратися з неї слід знати про це, щоб надалі уникнути подібних капканів. Підприємства тютюнової промисловості мають безпосереднє відношення до створення пасток, проте не обійшлося і без впливу змін у суспільстві, а в широкому сенсі — і без участі самих жінок. Соціальна революція, що почалася в 1960-х роках, породила дійну корову для тютюнової галузі, яка в даний час більше втрачає споживачів-чоловіків, ніж приваблює, зате зуміла відшукати на ринку нову прибуткову нішу, а саме групу молодих жінок. Іронія полягає в тому, що жінки, ледь домігшись звільнення в одній сфері, виявилися поневоленими в іншій.

Як кинути палити для жінок.

Ірина Коломіцина пропонує статтю на тему: «як кинути палити для жінок» з повним описом. Ми постаралися донести до Вас інформацію в найдоступнішому вигляді.

Проблема жіночого куріння є надзвичайно актуальною. Це пов’язано зі стрімким збільшенням числа курців серед представниць прекрасної половини людства, а також скороченням народжуваності і зниженням тривалості життя. Але, незважаючи на те, що повсюдно ведеться активна боротьба з цією недугою, відсоток таких жінок з кожним роком стає все вище.

Вживання нікотинової отрути можна порівняти з наркотичною залежністю, з якою дуже важко впоратися, особливо тим, хто має великий стаж курця.

Повністю відмовитися від сигарет-завдання не з легких. Тим, хто твердо вирішив позбутися від цієї згубної звички, доведеться запастися величезною силою волі і терпінням. Зате, коли дівчина кидає курити, вона стає не тільки здоровіше, але і привабливіше для чоловіків, а чи не це є кращим стимулом?

Дана стаття допоможе докладніше дізнатися про тютюнову залежність і відповість на питання, Як кинути палити жінці.

Відомо, що жіночому організму сигарети завдають куди більшої шкоди, ніж чоловічому. Проте, дами не поспішають розлучатися з цією згубною звичкою. Тільки висока мотивація здатна допомогти жінкам подолати труднощі і перешкоди, що виникають вже з перших днів відмови від нікотинової залежності.

У кожної людини є свої підстави для прийняття того чи іншого рішення. Дуже важливо розібратися в мотивах, які спонукають переглянути своє ставлення до сигарет, і задати собі правильні установки. Причини кинути палити для жінок можуть бути наступні:

страх за своє здоров’я; осуд в суспільстві; зайві витрати; вагітність; боязнь нашкодити своїм близьким.

Навіть маючи чітке розуміння наслідків куріння, важко позбутися від тютюнозалежності. Тому жінці необхідно постійно мотивувати себе, а також ставити конкретні цілі і терміни їх досягнення. Розглянемо, які переваги набувають жінки, які поборов цю шкідливу пристрасть:

збільшення тривалості життя; нормалізацію дихання і роботи серцево-судинної системи; очищення легенів від нікотину і чадного газу; фінансову вигоду; зниження ризику викидня (у разі вагітності); поліпшення зовнішнього вигляду; збереження здоров’я близьких людей; повагу в сім’ї і суспільстві.

Факт шкідливого впливу нікотину на жіночий організм вже давно підтверджений не тільки численними експериментами, а й досвідом самих курців. Найбільш схильні до згубного впливу сигарет легкі, серце і судини. Руйнування цих органів призводить жінок дітородного віку до інвалідного крісла.

Хоча захворіти може кожна людина, саме у жінок, що палять ризик отримати різні патології, багато з яких не піддаються лікуванню, зростає в 6 разів. Розглянемо, до яких наслідків може призвести регулярне вдихання тютюнового диму:

Перераховані вище проблеми можуть придбати незворотний характер, якщо повністю не відмовитися від куріння.

Важливо! Поступове зниження викурюваних сигарет-шлях в нікуди. Щоб позбутися від цієї смертельно небезпечної залежності, необхідно повністю відмовитися від сигарет.

Зародження нового життя-велика подія для кожної сім’ї. Але що робити, якщо майбутні матусі пристрастилися до тютюнового диму?

Як кинути палити вагітній жінці? Кращий засіб для боротьби з нікотиновою залежністю – розуміння масштабів шкоди для майбутньої дитини і себе самої. Головним обов’язком матерів є збереження життя і здоров’я своїх дітей. Тому не варто затягувати з відмовою від сигарет, а терміново приступати до рішучих дій, щоб не шкодувати про це надалі.

У цій нелегкій справі на допомогу прийде зміна способу життя. Часті прогулянки, вживання фруктів і невеликої кількості солодкого стануть чудовою альтернативою перекуру. А перегляд фільмів, що розповідають про шкоду куріння для ще ненародженого малюка, не дозволить більше доторкнутися до сигарет.

Що може статися, якщо сигарети залишаться в минулому? Чи виникнуть якісь проблеми зі здоров’ям? Щоб уникнути несподіванок і непотрібних тривог, дізнаємося, що відбувається в організмі жінки, і з чим вона може зіткнутися:

необгрунтовані перепади настрою; тривожність, дратівливість і депресія; слабкість, неуважність і головний біль (внаслідок зниження глюкози в перші кілька тижнів після відмови від нікотину); сонливість або безсоння.

Найважчими вважаються перші дні, коли організм всіляко намагається чинити опір, вимагаючи від вас звичну дозу канцерогену. Все це супроводжується:

нападами кашлю і задишкою (через очищення легенів від нікотину); ослабленням імунітету і запаленням порожнини рота (з’являється застуда і стоматит); збоєм в роботі органів травлення (метеоризм, запори).

Такі наслідки для жінок, можуть стати причиною провалу спроби, позбавиться від шкідливої залежності. Але не варто здаватися, оскільки небезпека куріння набагато страшніше тимчасового незручності і дискомфорту.

Крім внутрішніх проблем, виникають і більш явні, які відображаються на жіночому вигляді не кращим чином. Це відбувається через те, що змінюється обмін речовин в організмі і виводяться через шкіру накопичені токсини:

з’являються прищі і вугри; збільшується вага.

Але через деякий час стан шкіри покращиться, а зайві кілограми підуть.

Найбільш важкою і відповідальною є перший тиждень без куріння. Розглянемо, які зміни відбуватимуться протягом року:

1 місяць-нормалізується склад крові і рівень лейкоцитів, відновлюється еластичність шкіри, з’являється здоровий колір обличчя; 2 місяць – збільшується обсяг легенів; 3 місяць – поліпшується кровообіг, відбувається відновлення печінки; 4-5-місяць – припиняється задишка; 6 місяць – повністю оновлюються кров’яні клітини, нормалізується вага; 7-8 місяць – повертається здоровий сон; 9-10 місяць – підвищується працездатність, поліпшується загальне самопочуття; 11-12 місяць – організм відновлюється.

Покрокова інструкція позбавлення від тютюнової залежності.

Навіть якщо ви молоді, і ще не встигли стати завзятою курцем, але вже не в змозі обійтися ні дня без сигаретки, повна відмова від нікотину зажадає певних зусиль і наполегливості.

Наступна покрокова інструкція допоможе в домашніх умовах без сторонньої допомоги позбутися раз і назавжди від цієї шкідливої звички:

Розділіть паперовий лист на три колонки. В першу запишіть всі плюси від вживання сигарет, в другу – мінуси, а в третю – очікувані позитивні зміни в разі відмови від куріння. Усвідомте і прийміть своє бажання почати нове життя без отруйного диму. Визначте день повної відмови від нікотину. Не намагайтеся скористатися різними допоміжними лікарськими препаратами, що дають лише нетривалий результат (пластирами, жувальними гумками). Говоріть собі ні щоранку, коли у вас настає найбільш сильне бажання закурити. Знайдіть для себе успішний приклад для наслідування і станьте таким для оточуючих і власних дітей. Грунтовно вивчіть інформацію про склад і шкоду сигарет. Ви можете знайти багато статей і відеороликів про небезпеку куріння в Інтернеті. У перший тиждень акцентуйте увагу на цікавих заняттях або вирушайте в подорож, відганяючи наполегливі провокаційні думки. Побалуйте себе покупкою чогось приємного на гроші, які вдалося зберегти, відмовившись від сигарет.

Як швидко кинути палити? Існують різні методики, що допомагають вирішити цю проблему. Наприклад, Аллен Карр-творець однієї з них, має багато шанувальників, що підтверджують високу ефективність його рекомендацій. Він пропонує легкий спосіб кинути палити для жінок і чоловіків, заснований на самопрограмуванні.

Як кинути палити жінці і не погладшати? Для жінок, що стежать за своєю фігурою, це «хворий» питання. Багатьох дівчат при відмові від куріння лякає думка про збільшення зайвих кілограмів, які здаються їм набагато страшніше, ніж регулярне поглинання тютюнової отрути.

На жаль, деякі з них так і не можуть зважитися на відповідальний крок, продовжуючи шкодити своєму здоров’ю. Тому розповімо, як молодій жінці не набрати вагу, кинувши палити. Все не так вже й складно, секрет криється в розумінні психологічного аспекту цієї залежності. Існує стійка думка, що нікотин допомагає впоратися з безліччю проблем:

знімати напругу і втому; прискорювати метаболізм і спалювати жир; дозволяє підбадьоритися і ін.

Дуже важливо усвідомити, що це помилка і набір ваги при відмові від тютюнових виробів — всього лише міф. Справа в тому, що коли ви позбавляєтеся від однієї шкідливої звички, на зміну їй приходить інша. Намагаючись впорається зі стресом, пов’язаним з відсутністю нікотинового допінгу, багато хто починає «заїдати» його і додавати кілограми.

При відмові від сигарет відбувається глобальна перебудова у всьому організмі, в тому числі і в системі травлення. Продуманий раціон і заняття спортом стабілізують роботу шлунково-кишкового тракту і допомагають повернути нормальну вагу. Щоб знизити можливий ризик набору зайвих кілограмів, замініть жирні і борошняні страви відвареним м’ясом, кашами і їжте побільше овочів.

Як тільки приходить розуміння того, що відмова від сигарет і зайва вага не мають нічого спільного, ви перестаєте переїдати і відповідно припиняєте повніти.

Нікотин за своєю суттю є психоактивною речовиною, що впливає на центральну нервову систему. На жаль, вирішили зректися від куріння жінки, не завжди безболісно справляються з наслідками такого вибору. Деякі з них можуть зіткнутися з синдромом залежності, при якому спостерігаються проблеми психологічного і фізичного характеру.

При відсутності чергової нікотинової дози відбувається так звана «ломка» організму. І що дивно, жінки важче переносять наслідки відмови від сигарет, ніж чоловіки, зважаючи більш складної фізіології.

Але цього стану лякатися не потрібно, адже організм жінки, яка звикла регулярно отримувати канцерогенні речовини, намагається очиститися і перебудується.

Тому доведеться запастися терпінням і стійко перенести тимчасові труднощі на шляху до хорошого самопочуття. Якщо все ж не виходить самостійно впоратися абстинентним синдромом можна звернутися за допомогою до нарколога.

Кілька практичних порад:

Займіться спортом. Фізичні навантаження сприяють виведенню з організму шкідливих хімічних сполук, утворених нікотином. Не відвідуйте місця скупчення курців. Запах сигарет може вплинути на силу волі і спровокувати «рецидив». Не шукайте альтернативну заміну нікотину, вживаючи алкоголь. Знайдіть цікаве заняття. Читайте книги, малюйте, частіше гуляйте, щоб відволіктися від постійних думок, пов’язаних з сигаретами.

Близько 30 відсотків онкологічних захворювань провокується курінням, більше 50 відсотків померлих від раку легенів були курцями – невблаганна статистика, яка, на жаль, не стає «уроком» для любителів піднімати. І начебто хочеться бути здоровим, і пожити довше, але цієї сили волі вистачає на що завгодно, але не на відмову від сигарет.

Як же все-таки зав’язати з цією огидною звичкою?

Головне правило, якому ви повинні слідувати, загасивши свою останню сигарету – не закурити . Через місяць-два (а то і раніше), ви відчуєте, що вам «так погано, що терміново потрібна сигарета». Або в компанії друзів ви захочете під чарочку коньячку потягнути » тільки одну, і все!».

Які б не були причини-не беріть в руки цю першу сигарету . Якщо ви закурите-вважайте, що все було даремно. Як тільки нікотин потрапить в кров і дійде до мозку, ви підете на «друге коло».

Це тільки здається, що » Одна маленька сигаретка, і все! Я ж кинув, відвик, значить, нічого не трапиться». Але саме з неї все і починають курити заново. Тому» не закурити » — ваше головне завдання.

Кидайте палити раз і назавжди!

Шкода куріння для жінок-найлегші способи кинути.

Чи існує легкий спосіб кинути палити для жінок? Таким питанням стурбовані багато представниць прекрасної статі, які мають нікотинову залежність і бажають позбутися згубної пристрасті. Таке бажання цілком зрозуміло, так як тютюн робить серйозний вплив на організм жінки, здатний красти красу і молодість, позбавити радості материнства.

На організм жінки нікотин впливає тотально, тобто немає жодного органу, який би не страждав від токсичних отрут. Вченими був точно встановлений один факт, який вказує на те, що курець зі стажем живе на 13 років Менше. 13 років-це велика цифра для усередненої тривалості життя, за які можна переглянути тисячі фільмів, перечитати сотні книг і побачити, як діти переступили поріг зрілості, а онуки вступають у доросле життя.

Серце і судини страждають не менше легких, і курець через роки, може «заробити» такі хвороби, як аневризма аорти, стенокардія, гангрена, атеросклероз, інфаркт міокарда, облітеруючий ендартеріїт. На розвиток таких захворювань впливає таких тютюнових речовин: синильна кислота, альдегід, бензол, діоксид вуглецю.

Легкі є головним органом, який вражає нікотинову отруту. Характерний ранковий кашель свідчить про те, що бронхолегенева система вражена, і скоро жінка може зіткнутися з такими захворюваннями, як хронічний бронхіт, емфізема легенів, туберкульоз, ХОЗЛ, рак легенів.

ЦНС жінки страждає від того, що нікотин порушує систему формування нейротрансмітерів, що забезпечують імпульсну передачу. Наслідком такого впливу стає постійна дратівливість, бажання знайти заспокоєння в черговому затягуванні, погіршення пам’яті і логіки мислення, неможливість зосередитися.

Органи Чу вств пов’язані з нервовою системою, тому ураження їх непередбачувано. Хтось страждає від порушення слуху, хтось спостерігає зниження гостроти зору, але практично всі мають притуплені смакові відчуття і втрату нюху.

Чим шкідливо куріння для жінок репродуктивного віку.

Основний відбиток, який може залишити тютюн на організмі жінки — це безпліддя. На жаль, далеко не багато жінок обізнані про той наслідок, до якого може привести тютюнова залежність. Достовірний факт: серед нікотинзавісімих жінок безпліддя зустрічається в 2 рази частіше, ніж серед некурящих. Причиною тому стає накопичення отруйних речовин в яйцеклітині.

Чим більше стаж куріння, тим сильніше наслідки і шкода куріння на організм жінки, і тим складніше їй буде зачати дитину природним шляхом.

Важливі моменти:

Приймати гормональні препарати проти зачаття і курити дуже небезпечно, так як може трапитися інфаркт навіть в молодому віці. У жінок, що палять часто відбувається викидень в перші 3 тижні вагітності, так як існує проблема з проникненням заплідненої яйцеклітини в стінку матки. Якщо клітці вдалося прикріпитися до стінки матки, є величезний шанс викидня в першому триместрі або розвиток різних патологій. Тривалий стаж куріння у жінок наближає менопаузу на кілька років. Здоровим сперматозоїдам складно запліднити отруєну нікотином яйцеклітину жінки. У жінок, які палили при вагітності, досить часто сини стикаються з безпліддям. У залежних жінок нерегулярний менструальний цикл, хворобливі менструації, рясні місячні чергуються з мізерними виділеннями.

Доброю новиною є те, що після позбавлення згубної звички організм очищається і приходить в норму вже через півроку. Ні, звичайно, гарантії, що відновляться абсолютно всі уражені органи, але те, що зупиниться подальше їх отруєння, це точно. До того ж у пар, які вирішили завести дитину, значно підвищується шанс на благополучне зачаття, виношування і пологи здорового малюка. Заради таких цілей варто позбутися звички, що дарує уявне щастя.

Які спостерігаються фізіологічні наслідки куріння у жінок.

Жінка, що палить не може виглядати добре, особливо якщо вона має солідний тютюновий стаж. Як правило, на захворювання внутрішніх органів мало хто звертає уваги, поки вони не дадуть про себе знати різким болем або погіршенням загального стану. Але ось видимі сліди, які залишає тютюн на зовнішності жінки, не можуть радувати.

І це стосується не тільки жінок.

Відбиток нікотину:

Як кинути палити дівчині-найлегші і ефективні способи.

Існує безліч способів кинути палити, і кожен вибирає для себе найбільш оптимальний. Можна почати прийом спеціальних рослинних препаратів, застосувати нікотинові пластирі або спеціальну жуйку. Однак жоден із способів не буде працювати без сильного бажання самого курця. Полегшити процес відвикання від тютюну, допоможуть поради наркологів: усуньте зі свого життя, хоча б на короткий час, алкоголь і каву, які є супутниками сигарет. Відмовтеся від робочих «кава-брейків» зі звичними перекурами. Позбутися від звички можна тільки різко. Психологічний фактор доведеться побороти самостійно , а фізіологічну потребу допоможуть усунути нікотинові пластирі, таблетки з медичним нікотином і жуйки. Якщо різко кинути не вдається, можна почати поступово скорочувати кількість сигарет, щодня збільшуючи інтервал часу. В даному випадку добре допомагають рослинні таблетки Табекс. Завжди тримайте при собі цукерки, жуйки, горішки або насіння. Такий відволікаючий маневр допомагає відволіктися від бажання закурити. Приберіть з очей речі, що нагадують про згубну звичку: попільнички, трубки, мундштуки, запальнички. Фізичні навантаження відмінно допомагають впоратися із залежністю. Також корисно буде почитати пізнавальну книгу а. Карра. Проведіть підрахунок попередніх місячних витрат на сигарети і купіть собі на цю суму якийсь подарунок. Порадуйте себе психологічно. Заручіться підтримкою друзів і рідних, нехай допоможуть вам подолати цей важкий психологічний період. Знайдіть однодумців серед друзів, і кидайте палити разом.

Кинути палити насправді не так складно, як це здається на перший погляд. Потрібно бути чесною з самою собою, ознайомитися з літературою де написано, на що впливає куріння у жінок, і почати подумки «кодувати» себе від залежності. Залишивши шкідливу звичку позаду, ви зможете пишатися власною силою волі, отримаєте здорове тіло, помолоділу шкіру і свіжість.

Те, що куріння-це зло, ясно всім. Однак по-справжньому відмовляються від шкідливої звички одиниці. Обумовлено це багатьма факторами — і соціальними, і фізичними, і психологічними. Багато хто почав балуватися сигаретами у важкий для себе період, в стресовій ситуації, при втраті близької людини, зраді друзів або коханого. Хтось пристрастився до тютюну в підлітковій компанії, і тільки ставши дорослим, усвідомив згубність даного заняття. Деякі курять на догоду моді, компанії, де їх приймають, колегам або друзям. Однак ні про один з цих випадків не можна сказати, що людина труїть свій організм з доброї волі і абсолютно усвідомлено. Очевидно, що звичка до нікотину по-справжньому радує далеко не всіх курців.

Особливо важко доводиться жінкам. Емоційне будова їх особистості більш крихке і податливе, тому і залежність чіпко впивається в їх організм і психіку. Багато пані розуміють, що більшості чоловіків неприємні палять дівчата, усвідомлюють безпосередню шкоду від звички для майбутнього потомства, для власної краси і здоров’я. Тому кожна курець цілеспрямовано або від випадку до випадку шукає спосіб-легкий і дієвий – звільнитися від пристрасті назавжди. Як кинути палити жінці, щоб не впасти в депресію, не зіпсувати здоров’я і відносини з близькими? Про це ми розповімо в даній статті.

Справжнім проривом у боротьбі із згубною звичкою є методика Аллена Карра, яка ґрунтується на усвідомленні своєї залежності і правильному до неї ставленні.

В першу чергу, варто ліквідувати власну безграмотність щодо сигарет. Прочитайте уважно, які речовини є в їх складі, як вони впливають на організм. Скажіть собі чесно, які хвороби Вас очікують, якщо ви не розлучитеся з пристрастю. Жовті зуби, в’яла шкіра і кашель – це зовнішня сторона. Набагато страшніше підвищується з кожним роком ризик захворіти на туберкульоз або рак, час життя, яке невблаганно скорочується з кожною викуреної порцією нікотину. Наступний крок, мабуть, найбільш важливий. Без нього відмовитися від тютюну не вийде. На цьому будуються дві найбільш дієві методики відмови від куріння « » звільнення.онлайн «і книга» Легкий спосіб кинути палити», яку написав знаменитий Аллен Карр. Потрібно дійсно усвідомити, що ви хочете кинути. Без реального бажання нічого не вийде, тільки воно є основою успішного і порівняно легкого відмови. Не потрібно намагатися піти шляхом, що не вимагає вашої праці. Гіпноз, звичайно, не призводить ні до чого хорошого. Потреба в тютюні повертається, а багато людей, які отримали установку на відмову, починають вживати алкоголь. Нікотинові сурогати, такі як електронні сигарети, пластирі, жуйки або спреї, що містять очищений наркотик, таять в собі небезпеку передозування при пошуку відчуття, близького до куріння. До того ж, такий спосіб не дасть відмовитися від тютюну повністю, а буде тільки розтягувати це «задоволення». Кидати палити потрібно різко. Не залишати на понеділок, не ховати «про запас» пачку, не зменшувати кількість сигарет. Ці дії не вирішать проблеми, зате приведуть до зриву. Аллен Карр говорить про те, що найголовніше – побороти залежність, а це можна зробити, тільки провівши роботу зі своєю свідомістю. Єдиний час, що не підходить для відмови – це передменструальний синдром, так як він сам по собі є стресовою ситуацією. Однак чекати моменту, коли кількість проблем зменшиться, немає сенсу, адже вони будуть в житті завжди, і їх кількість не має відношення до Вашого куріння. Метод Карра передбачає обережне поводження з власною силою волі. Зроблене «через не можу», з великою ймовірністю спричинить за собою зрив. Важливо усвідомити, що всі страхи вселені, це продукт громадської думки, насправді, причини для них немає. Важливо не терпіти бажання закурити, а розуміти, що даний процес Вам абсолютно не потрібен, всі його радості – уявні. Ще один спосіб допомогти собі відмовитися від тютюну, який виділяє і Аллен Карр, – це переконаність в неприродності даного процесу. Іноді нам потрібен відпочинок, їжа, сон. Часом хочеться того чи іншого продукту, що вказує на брак корисних мікроелементів або вітамінів. Але організму абсолютно не потрібно куріння. Більш того, так званий «нікотиновий голод» проявляється через півгодини-годину після викуреної сигарети, але потім згасає. Схоплюватися вночі, щоб покурити, невластиво нікому. Переконайте себе в тому, що не курити для вас – це легко, і тоді боротьба із залежністю стане дійсно результативною. Дуже важливо усвідомлювати зміни, що відбуваються в організмі, як під час куріння, так і після нього. Для жінки ці процеси важливі ще й в плані її потенційного або ж відбувся материнства. Тютюновий дим містить речовини, які впливають на гени і можуть бути винуватцями будь-яких мутацій і патологій плоду. Куріння мами-легкий спосіб заробити алергію, обструктивний бронхіт або астму маленькій людині.

Важливим постулатом програми Аллена Карра є вислів: «кидайте палити легко!». Це означає, що не варто себе мучити докорами сумління за зірвані спроби кинути сигарети, за зриви і нерішучість. Вирішивши для себе, що пора стати вільною від нікотину, потрібно просто закінчити курити і почати жити без нього.

Відмова від тютюну не повинна бути насильством над власною особистістю. Ламаючи себе, ви обов’язково зірветеся. Спосіб, який пропонує Аллен Карр, передбачає переконаність в тому, що куріння – не ваше, це вам зовсім не потрібно. Завдяки такому підходу відмова буде дійсно легким.

В першу чергу, потрібно визначити причини, за якими ви почали курити. Курс » Звільнення.онлайн » передбачає письмовий контроль свого стану. Якщо матеріалізувати, розкласти по поличках і класифікувати свої бажання, проблеми і очікування, то кинути палити – реально.

Слід придивитися до себе і зрозуміти, які звички в житті пов’язані з вживанням тютюну. Хорошим початком буде рішення снідати або переглядати пресу без звичної сигарети, і взагалі не поєднувати куріння ні з якими звичними справами. Хтось рекомендує затягуватися поспіхом, як ніби це щось ганебне. Розділяючи улюблені справи і шкідливу звичку, її можна дійсно зжити. Не захоплюйтеся цукерками, насінням або будь-якими снеками, які скрашують відсутність нікотину. Це легкий спосіб набрати вагу і прищепити собі погану харчову поведінку. Правильне харчування, багато фруктів і овочів, в міру горіхів і цільнозернового хліба – ось що допоможе організму і імунітету в цей непростий період. Заняття спортом-відмінний спосіб зняти напругу під час відмови і оздоровити власний організм. Оптимально робити це на свіжому повітрі.

Легкий спосіб кинути палити від Аллена Карра допоміг мільйонам людей відмовитися від тютюну і почати жити новим, повним і здоровим життям. Чи не гвалтуючи власну волю, переконавши себе в непотрібності тютюнової отрути, можна без медикаментів і неприємних процедур стати вільним від нікотину.

Жінці досить легко можна знайти мотивацію звільнитися від тютюнової залежності. Для цього їй треба просто щиро відповісти на питання, що робить куріння з її шкірою і який від неї запах після чергової викуреної сигарети.

Скільки ти робила спроб відучити свій організм від тютюнового диму: 10, 20. І кожен раз все поверталося на круги своя, пачка сигарет знову опинялася у тебе в руках. Сьогодні Кішечка.ру хоче дати кілька корисних порад, як кинути палити жінці, і чому це необхідно зробити якомога швидше.

Як самостійно кинути палити жінці: мотивація.

жіночий спосіб кинути палити

Навіть дітям відомо, наскільки згубною звичкою є тютюнопаління. Знають про це і дорослі «дядьки» і «тітки», але не поспішають обмежити себе в задоволенні енну кількість разів на день затягнутися сигаретою, виправдовуючи це «зняттям стресу» і способом розслабитися. Не зупиняє дам навіть той факт, що жіночому організму тютюн завдає куди більш серйозний удар, ніж чоловічому. Також мало хто не знає, що курці швидше старіють (особливо їх видають в’яла шкіра і некрасиві нігті), а також піддають ризику вроджених хвороб своє майбутнє потомство.

Чи це не головна мотивація? Не курити для того, щоб довше жити і залишатися в хорошій формі, а також для того, щоб твої діти були здорові. Крім того, кинувши «пихкати», ти обгородиш від тютюнового диму своїх близьких і рідних, адже доведено, що пасивне куріння ще більш шкідливе для здоров’я, ніж активне.

Ось кілька порад від ko6e4ka.ru, які допоможуть тобі на шляху до позбавлення від цієї шкідливої звички:

Один з найефективніших способів відмовитися від куріння описав у своїй книзі «Легкий спосіб кинути палити» всесвітньо відомий англійський борець з курінням Аллен Карр. У ній автор описує жахи, які відбуваються з твоїм організмом, коли ти затягуєшся тютюновим димом. Дана книга побудована на ідеї самопрограмування відмови від куріння. Це творіння допомогло мільйонам жителів всієї земної кулі кинути палити, спробуй, скачай в Інтернеті електронну версію або купи в книжковому магазині книгу Карра, можливо це і буде твоїм шансом на шляху до успішного позбавлення від сигарет.

Як кинути палити жінці: кілька практичних порад.

Кажуть, що легше кидати поступово, а не різко. Зменшуй кількість сигарет за день, збільшуй проміжок часу між «перекурами»; займися спортом. Аеробні навантаження допоможуть вивести з клітин і тканин твого організму нікотин, а значить, тебе менше буде тягнути до старої звички. Крім того, виробляється при фізичних навантаженнях тестостерон буде компенсувати задоволення, яке колись тобі приносили сигарети; уникай місць, де багато курців. Запах диму може спровокувати «рецидив«; можна зайняти руки (щоб» надурити» звичку тримати в руках сигарету) якимись предметами: кульками, чотками і т.п.; не замінюй сигарети розпиванням алкогольних напоїв; весь час займайся якимись новими цікавими справами, щоб в голові і думки про сигарети не з’являлося. Це може бути читання книг, малювання, прогулянки і все, що придумаєш.

Бажаємо тобі успіхів і сили волі, щоб припинити труїти свій організм. А ще, коли жінка кидає курити, вона стає не тільки здоровішою, але і більш привабливою для чоловіків, а чи не це найкраща мотивація для нас?

Як кинути палити самостійно в домашніх умовах.

Про різноманітність способів кинути палити не знає хіба що тільки ледачий курець або той, хто взагалі «не в темі». Є спосіб кинути за допомогою сили волі, є — із застосуванням ліків, популярні різні психотерапевтичні методики. А ось як кинути палити самостійно в домашніх умовах — з мінімумом матеріальних вкладень, без нервування і сторонніх втручань, чи можна кинути палити, якщо немає бажання, сили волі, просто сил…

90% тих, хто кинув палити зривається протягом одного року. 96%, якщо кидають самостійно. Це статистика і від неї не піти. Щоб збільшити свої шанси остаточно кинути палити, підписуйтесь на наш Instagram-канал , там ви завжди знайдете мотивацію і підтримку на кожен день.

Можливо, цей ТОП кращих домашніх способів-тобто без залучення зовнішніх ресурсів, дорогих послуг, — допоможе знайти свій шлях до відмови від куріння.

1 спосіб: приховані вигоди власної шкідливої звички.

Це, мабуть, найменш витратний спосіб кинути палити без таблеток і інших «милиць»: буде потрібно тільки час для аналізу і трохи чесності перед собою.

Полягає спосіб в максимально розгорнутому відповіді на питання: чим мені вигідно куріння?

Варіантів тут маса, вони індивідуальні, хоча є і певні збіги: розвіяти нудьгу (зайняти руки, рот, поспілкуватися); щось продемонструвати оточуючим (дорослість підлітка, «свойскость» з колегами); бажання приховати що-небудь або полегшити стан неприємних ситуаціях (страх перед початком нової справи, образа на грубого чиновника) тощо.

Найцікавіше в цьому способі, що якщо знайти приховані (т. зв. вторинні) вигоди, то можна відразу знайти прийнятні для себе варіанти заміни куріння на інші дії, які дадуть той же результат.

Позбутися від усього, що нагадує про куріння, пов’язано з ним. Все-це значить все, навіть запах в квартирі. Тобто: викинути попільнички, запальнички, тематичні сувеніри та подарунки, не купувати сигарет, змінити маршрут додому так, щоб не проходити повз знайомого тютюнового магазину, випрати штори, вимити стіни і меблі, перепрати одяг, щоб звідусіль прибрати вбрався запах тютюну. Сигарет не купувати, в компанії, що палять не ходити, знайти додаткові хобі для заміщення звичок.

Потрібно підібрати гумку-щільно сидить на зап’ясті, але не стискає його. Гумка повинна бути досить тугий. Від сигарет необхідно відразу і рішуче відмовитися, а коли накочує бажання закурити, то потрібно досить чутливо клацнути по зап’ястку гумкою. Протверезить миттєво.

Щоб «урізноманітнити відчуття», зап’ястя потрібно періодично чергувати, ослабілу гумку замінювати. Сенс даної процедури-миттєве перемикання від думок про куріння на больовий подразник. Звичайно, якщо немає сили волі, а головне щирого бажання кинути палити, то метод може і не спрацювати. Однак при належній мотивації він цілком працездатний.

Лікування методами народної медицини за допомогою трав і рослин вважається м’яким, але досить ефективним. Один з методів придушення тяги до куріння-відвар з вівса. Для цього повну столову ложку вівсяних пластівців кладуть в скляну банку і з вечора заливають двома склянками теплої кип’яченої води.

Вранці, не зливаючи воду, потрібно перелити воду з набряклим зерном в каструлю, проварити на маленькому вогні 10 хвилин, укутати на годину. Після чого протягом дня в кілька прийомів випити весь отриманий обсяг разом з гущею. Можна пити і проціджений відвар, якщо з якоїсь причини гущу їсти не виходить.

Незважаючи на те, що багато народні поради як назавжди кинути палити в домашніх умовах не блищать ефектами і складністю компонентів, їх варто спробувати: як мінімум, поради такі поради допоможуть організму швидше вивести токсичні речовини.

Рецепти народної медицини пропонують також використовувати для лікування тютюнопаління листя евкаліпта. Для цього столову ложку евкаліптового листя кладуть в скляну ємність (метал використовувати не можна), заливають склянкою окропу, накривають кришкою і настоюють протягом години.

Потім настій проціджують, на весь отриманий обсяг додають 1 столову ложку меду і 1 столову ложку аптечного чистого гліцерину. Приймають по ¼ склянки 7 разів на день. Курс лікування настоєм евкаліпта-1 місяць. На тлі прийому настою потрібно скорочувати кількість викурених сигарет.

Слід відразу обмовитися, що замінювати куріння вкусняшками — варіант, однозначно приводить до збільшення маси тіла. На жаль, наш мозок і тіло — великі спокусники, і в стресових ситуаціях просять не салату і пісної рибки, а цукерок і тістечок.

І оскільки відмова від куріння для багатьох стрес, то проблема кинути палити і не поправитися вельми актуальна. Вихід: замінити бутерброди і цукерки на шматочки овочів і несолодких фруктів. Багато нарізають їх паличками і використовують щоразу при виникненні бажання закурити.

З’явилися останнім часом на вулицях міст люди, оповиті великою хмарою смачно пахне диму — це не шанувальники ароматичних сигарет, це вейпери. І навколо них не дим, а пар з електронної сигарети (вапоризатора).

Для багатьох це стало порятунком від нікотинової залежності: рідина для вапоризатора може бути безнікотинової. Тобто, зберігаються всі ознаки куріння, але виключається шкідливий димний компонент. Рада, безумовно, спірна, доказів однозначної безпеки вейперства за допомогою електронки (як, втім, і небезпеки) поки немає. Але все ж, для людей з сильною психологічною залежністю вейперський метод дуже підходить.

Йдеться про метод поступового зниження надходить в організм нікотину: всі сигарети в пачці рішуче обрізаються наполовину. Це непоганий варіант при стажі в 10-20-30 років куріння: залежність вже сильна, організм на брак організму при різкій відмові може видати «сюрпризи» у вигляді нездужань.

Найголовніше при такому способі — не підкурювати дві сигарети за раз і не збільшувати число курінь. Тобто, курили в день пачку-обрізану пачку і потрібно викурювати. Через місяць такого укороченого куріння можна почати скорочувати і кількість курінь.

Сигарети потрібно змочити молоком або вершками, потім ретельно висушити. Смак «молочної» сигарети огидний до нудоти. Якщо взяти себе в руки і покурити їх хоча б тиждень, то відраза виникне навіть просто до тютюнового диму і смаку звичайних сигарет. Як правило, до цього методу вдаються близькі курця, якщо немає бажання або полювання возитися з киданням у нього самого. У медиків способи лікування з формуванням рефлексу відрази носить назву»аверсивна терапія».

На нашому сайті є «календар кидають палити». Він створений на основі практичного досвіду колишніх курців, як успішно кинули, так і зірвалися, з урахуванням досвіду лікарів і фізіології людського організму. З ним можна кидати курити докладно: описані можливі проблеми по днях і місяцях, дані підказки, що зараз відбувається в організмі, зібрані поради, як можна допомогти самому собі, чим можуть допомогти близькі кидає.

Відгуки багатьох кинули підтверджують життєздатність такого підходу: знаючи, що чекає попереду і заздалегідь «підстеливши соломку» можна полегшити перебіг важких, критичних періодів.

Як би дивно це не звучало, але кинути палити на силі волі, без замінників і трюків з лікарською підтримкою у жінок виходить краще. Звичайно, без накатів не обійдеться, будуть і важкі дні, коли сигарета здається єдиним виходом впоратися з навантаженням на психіку. Однак, як показує практика, жінки менше стратять себе за зриви і швидко повертаються до життя без сигарет.

На поведінку жінки дуже сильно впливає атмосфера сім’ї, вдома: якщо є якісь сімейні причини (наприклад, хронічно хворіє дитина або дорослий), то жінки легше піддаються їм і кидають палити.

Непогану ефективність в жіночій аудиторії показали психотерапевтичні методики, особливо НЛП-книги за методом Аллена Карра. Кидати за компанію, з подружками або на зло суперниці — теж дуже жіночі варіанти.

Чоловіки раціональні, і тому їм потрібні переконливі факти. Книга і відео з психотерапією( той же Аллен Карр), поради лікарів — слушні, без залякувань і клікушества, підтримка друзів і компанії, — справжні чоловічі методи.

Заняття спортом-біг, тренажерний зал, ігрові види спорту також потужні чоловічі мотивуючі і підтримуючі фактори. Багато хто відзначає, що якщо чоловік просить » допоможіть кинути палити!», то йому надають дуже ефективну підтримку, без насмішок і здивованих питань. Чоловіки розуміють: таке прохання вимагає великої сили духу і здатності визнати власні труднощі. Дати таку підтримку може не тільки особисте спілкування, а й форуми, групи в соціальних мережах.

Способи, методи кинути палити, ідеально підходять дорослим, для підлітків, в більшості випадків, малопріменімі. Пов’язано це з особливістю раннього куріння — Підлітки курять не заради «фізіологічних» вигод (підняти артеріальний тиск, наприклад), а для підвищення рівня соціалізації, статусності в своїй групі.

Незрілість мотиваційної сфери, та й ЦНС в цілому не дозволяють використовувати методи вольової відмови, в тому числі за допомогою гумки на зап’ясті або заміщення.

Але при цьому непогано працює лікування куріння народними способами, що викликають огиду до сигарет: додавання хітину в сигарети, вимочування в молоці, використання відварів трав. Переконання від імені авторитетного людини також сприймається підлітками адекватно. Звичайно, для успішності будь-якого методу необхідний контакт батьків і підлітка, їх спільна робота над шкідливою звичкою: без докорів і скандалів, без необгрунтованих залякувань (знайти і перевірити інформацію в Інтернеті для підлітка справа хвилинна).

Дуже ризиковано використовувати методи нікотинзаместительной терапії (як аптечні засоби, так і народні) у вагітних: нікотин проникає через плаценту, дуже негативно впливає на організм плода, на перебіг періодів його розвитку, позначається на зростанні і розвитку дитини після народження.

Слід також пам’ятати, що використання лікарських рослин в період вагітності ризиковано. Перш за все, настої, відвари, настоянки не мають стандартизованої дозування: одна і та ж трава, зібрана в різних місцях може подіяти сильніше або слабкіше. Це або небезпечно-півсклянки відвару безсмертника з підвищеною концентрацією активних речовин можуть викликати кровотечу, або малоефективно — тоді втрачається сенс застосування траволікування.

Гормональний фон вагітної сприяє сентиментальності, сльозливості, слабкості. На цьому і варто «зіграти» — переконувати жінку в небезпеці куріння в цей час, аргументовано доводити шкоду, принесений нікотином плоду і дитині згодом. Можливо, близьким доведеться контролювати кожну сигарету, але це варто робити заради здоров’я матері і дитини.

І все ж, в цей відповідальний, нерідко складний період домашніх способів лікування тютюнопаління краще уникати: звернення до лікаря буде ефективніше і безпечніше.

Дозвольте представитися. Мене звуть Іра. Я вже більше 6 років займаюся психологією відносин. Вважаючи себе професіоналом, хочу навчити всіх відвідувачів сайту вирішувати складні і не дуже завдання. Всі дані для сайту зібрані і ретельно перероблені для того щоб донести в доступному вигляді всю необхідну інформацію. Перед застосуванням описаного на сайті завжди необхідна ОБОВ’ЯЗКОВА консультація з професіоналами.

Як кинути палити самостійно в домашніх умовах жінці назавжди.

Кинути палити самостійно в домашніх умовах назавжди-це найважливіший крок, який потрібно зробити, щоб збільшити тривалість і якість свого життя. Незалежно від того, скільки вам років або як довго ви курили, відмова від сигарет може допомогти вам продовжити життя. Люди, які відмовилися від куріння, помічають як покращилася їх якість життя, збільшилася рухова активність, і відчувають себе здоровішими, ніж люди, які продовжують курити.

Причини куріння.

Прагнення до незалежності і рівності жінок призвело до властивої їм звичкою курити. Але в наш час проблема куріння жінок не заснована на прагненні боротьби за свободу і рівність. Куріння більше є наслідком модних тенденцій і помилок молоді, слабкості характеру і невизначеності.

Статистика основних причин куріння жінок.

Нестійкий емоційний стан, раптове відчуття страху, занепокоєння — 12%; сильне бажання схуднути навіть зі збитком для здоров’я — 16%; відсутність стимулу, розуміння, підтримки інших — 7%; схильність впливу інших — 3%; розлучення або самотність в 62% випадків.

Наслідки куріння для жінок.

Млявий вигляд, вугри на обличчі, зруйнована зубна емаль; захриплість голосу, бронхіальні захворювання і астма проблеми з судинами і поява серцево-судинних захворювань в самих різних формах; куріння під час вагітності або, принаймні, менш ніж за три місяці до зачаття, може стати причиною складних пологів або хвороб дитини в майбутньому нікотин іноді призводить до нездатності зачати потомство неприємний запах, одягу, волосся, дихання частий кашель проблеми зі здоров’ям погіршення настрою швидке старіння шкіри, тіла, обличчя.

Користь відмови від куріння.

Збільшення тривалість життя; Зменшує ймовірність розвитку раку легенів та інших видів раку; Ви будете дихати легше і легше, Зменшення ризику серцевих нападів, інсульту і постійного порушення серцевої функції; Зниження ризику розвитку діабету; Поліпшення емоційного і психологічного стану Усунення ранкового неприємного кашлю Поліпшення стану нігтів, шкіри і волосся, обличчя; Відновлення нюху і нормального смаку їжі; Поліпшення фізичної та розумової діяльності; Ваш сон стане більш спокійним і розслабленим; Ранкові головні болі зникнуть; Поліпшується стан зубів і ясен.

Конкретні переваги відмови від куріння.

Через 20 хвилин.

Частота серцевих скорочень і артеріальний тиск нормалізуються.

Через 12 годин.

Рівень окису вуглецю в крові падає до норми.

Від 2 тижнів до 3 місяців після відмови від куріння.

жіночий спосіб кинути палити

Поліпшуються кровообіг і функція легенів.

Від 1 до 9 місяців після відмови.

Кашель і задишка йдуть; відновлюються нормальні функції легенів.

Підвищений ризик ішемічної хвороби серця знижується вдвічі.

Ризик раку рота, горла, стравоходу, шийки матки і сечового міхура зменшився вдвічі. І наближається до того, що у людей, які ніколи не курили.

Через 10 років.

Знижується ризик смерті від хвороб легенів, гортані і раку підшлункової залози.

Чому так важко кинути куріння?

Відповідь на це питання дуже проста — нікотин. Нікотин-наркотик, який присутній в тютюні. До нього також звикають, як і до героїну і кокаїну.

Тривале куріння призводить до фізичної, психічної та емоційної залежності. Фізична залежність може викликати неприємні симптоми абстиненції, які можуть ускладнити припинення куріння.

Курці схильні курити більше сигарет, тому що їх нервова система адаптується до нікотину і малої дози їм вже недостатньо. Розвиток толерантності означає, що з часом для досягнення такого ж ефекту потрібно більше нікотину. Чому поступово збільшується кількість сигарет.

Різні фактори впливають на те, скільки часу організму потрібно, щоб позбутися від нікотинової залежності. Зазвичай це займає близько 3-4 днів. Але бувиает і більше часу йде.

Симптоми утримання від припинення куріння.

Спроби кинути палити зазвичай призводять до неприємних відчуттів, які особливо сильні у деяких пацієнтів.

Симптоми відміни нікотину є фізичними, розумовими та емоційними. Фізично організм реагує на відсутність нікотину, який раніше був присутній в організмі кожен день.

Симптоми відміни нікотину зазвичай починаються через кілька годин після викуреної сигарети. Вони можуть тривати від декількох днів до декількох тижнів, і з часом стан поліпшується.

Найбільш часто спостерігаються:

Запаморочення депресія розчарування, дратівливість, злість; тривожність; відчуття порожнечі, байдужості порушення сну; складність концентрації; нудьга і апатія; головний біль; втома; підвищений апетит; збільшення ваги; Запор або розлад шлунка; Кашель, сухість у роті, біль у горлі і носі; повільне серцебиття.

Поява цих симптомів може призвести до того, що курець знову почне курити, щоб досягти колишніх рівнів нікотину в крові до тих пір, поки симптоми не зникнуть.

Як швидко кинути палити в домашніх умовах.

Голковколювання.

Акупунктура-це метод, отриманий з традиційної китайської медицини, яка використовує тонкі голки для стимуляції певних точок на тілі. Користь для курців полягає в зменшенні тяги до куріння і зменшенні тяжкості ознак відміни нікотину по всьому тілу. Розміщення голок варіюється в залежності від конкретного випадку, але загальні точки розташовані на вухах, ногах і верхній частині голови.

Медитація, призначена для розслаблення тіла і перенаправлення думок, при припиненні куріння, особливо в поєднанні з традиційною терапією. Медитація також може замінити полегшення стресу скасування сигарет.

Трави можуть бути чудовим доповненням до терапії для припинення куріння. Деякі трави можуть зменшити синдром відміни куріння, придушити стрес і тривогу, зменшити тягу до нікотину або допомогти видалити токсини з легенів і тіла. Трави можна використовувати у вигляді чаю, настоянки або капсул. Так як деякі з трав мають неприємний смак, ви можете змішувати їх з іншим трав’яним чаєм.

Ефективні препарати від куріння.

Нікотин сам по собі викликає сильну психічну і фізичну залежності, що унеможливлює припинення куріння для більшості людей.

Для цієї мети було розроблено ліки, які повинні призначатися терапевтом, і можуть бути корисними для тих, хто хоче кинути палити.

Бупропіон-це препарат, який використовується як антидепресант, який має здатність зменшувати симптоми абстиненції від припинення куріння.

Не містить нікотин, але впливає на хімічні речовини в головному мозку, і допомагає пережити відвикання від нікотину.

Для більшої ефективності прийом бупропіону починається за один або два тижні до початку припинення куріння. Досвід показує, що необхідно 7-12 тижнів прийому.

Однією з переваг цього препарату є те, що він не впливає на сексуальну функцію, на відміну від більшості антидепресантів.

Побічний ефект.

Найбільш поширені небажані ефекти бупропіону включають:

сухість у роті, проблеми зі сном, втома тривога, дратівливості, погане травлення, головні болі нудота, блювота, запор, підвищене потовиділення, біль у суглобах, біль у горлі, помутніння зору, дивний смак у роті, запаморочення.

Потрібно звернутися до лікаря в разі появи.

жіночий спосіб кинути палити

депресивних епізодів; компульсивних думок про самогубство; надмірного збудження; гіперактивності; сильної агресії і ворожості; дезорієнтації; порушення сну.

Це рідкісні побічні ефекти, які можуть виникнути на початку лікування і вимагають зміни дози.

Передозування.

Передозування бупропіону може бути фатальним. Симптоми передозування можуть включати м’язову скутість, галюцинації, швидке серцебиття, поверхневе дихання, судоми.

Протипоказання.

Ці ліки не слід приймати, якщо є:

вагітність; цироз печінки; серйозна травма голови; ангіопластична глаукома; серцево-судинні захворювання; високий кров’яний тиск; серцевий напад; цукровий діабет; захворювання нирок; біполярний розлад; пухлина головного мозку; розлади харчової поведінки — анорексія або булімія.

Небажано приймати бупропіон особам молодше 18 років. У молодих людей (до 24 років) це може спричинити суїцидальну поведінку та спроби самогубства.

Забороняється вживати алкоголь під час лікування за допомогою бупропіону через підвищений ризик нападів і токсикозу.

Бупропіон може затримувати мислення або реакції, тому при прийомі ліків рекомендується не водити, машини і не виконувати інші дії, що вимагають підвищеної уваги.

Вареніклін, чампикс.

Варениклін-лікарський засіб, призначений для лікування процесу припинення куріння. Воно працює, порушуючи рецептори задоволення від нікотину в мозку. Це означає, що варениклін має два ефекти:

зменшує задоволення пацієнта від куріння зменшує симптоми відміни нікотину.

Ліки потрібно починати приймати як мінімум за тиждень до початку відмови.

Згідно з деякими дослідженнями, варениклін може збільшити принаймні вдвічі більше шансів відмовитися від сигарет, а деякі стверджують, що ефективність вище, ніж бупропіон, принаймні в короткостроковій перспективі.

Варениклін доступний у вигляді таблетки, які приймають після їжі.

Добова доза поступово збільшується протягом перших восьми днів. І приймати потрібно, обов’язково після консультації з лікарем.

у перші дні одна таблетка один раз в день;

з 4-го по 8-й день — по одній таблетці, два рази на день;

потім дозу підвищують до двох таблеток в день вранці і ввечері.

У деяких пацієнтів більш висока доза може викликати серйозні побічні ефекти і наслідки, тому рекомендується терапія з більш низькою дозою.

Лікування зазвичай триває 12 тижнів, але у пацієнтів, які не змогли впоратися з нікотиновою залежністю, термін може бути збільшений ще на 12 тижнів,

Побічний ефект.

Варениклін може викликати побічні ефекти, такі як:

нудота; запор; блювота; шлункові кислоти; поганий смак у роті; збільшення або зменшення апетиту; проблеми зі сном; незвичайні сни або нічні кошмари; головний біль.

Деякі побічні ефекти можуть бути серйозними і вимагають невідкладної допомоги:

набряк обличчя, горла, язика, губ, очей, рук або ніг; хрипота; утруднення ковтання або дихання; висип; набряк, почервоніння або набряк шкіри; біль або тиск в грудній клітці; біль або дискомфорт в одній або обох руках, спині, шиї, щелепи або шлунку; утруднення в переміщенні рук або ніг; задишка; пітливість; нудота, блювота або запаморочення; затримка мови; раптової слабкості або поколювання рук або ніг, особливо на одній стороні тіла.

Деякі пацієнти відчувають серйозні психічні розлади або погіршення настрою, включаючи депресію, суїцидальні думки, спроби самогубства, незрозумілу ворожість і агресію.

Ці реакції найчастіше спостерігалися у людей, які продовжували багато курити під час прийому вареникліну.

Варениклін не рекомендується якщо є:

серцево-судинні захворювання; вагітність і грудне вигодовування; молоді люди молодше 18 років; проблеми з нирками; інфаркт або інсульт; конвульсії.

Спеціальні попередження.

Слід припинити прийом алкоголю під час лікування цими ліками. Не можна приймати якщо неможливо утриматися від вживання алкоголю.

Нортриптилін-препарат, який відноситься до групи трициклічних антидепресантів. Він використовується для лікування важкої депресії, полегшення тривоги, напруги і для підвищення рівня енергії.

Також впливає на баланс деяких природних хімічних речовин (нейротрансмітерів) в мозку. Таким чином, може допомогти кинути палити.

Рекомендується приймати препарат не менше 10-30 днів. Доза визначається лікарем і залежить від стану пацієнта. І збільшується поступово, протягом перших 1-2 тижнів, потім повільно зменшується. Різке припинення прийому нортриптиліну, може стати причиною важкої депресії і занепокоєння.

Побічний ефект.

Прийом нортриптиліну може викликати небажані побічні ефекти, такі як:

нудота; сонливість; слабкість або втома; збудження; тривожність; кошмари; сухість у роті; зміни апетиту або ваги; запор; утруднення сечовипускання; часто сечовипускання; помутніння зору; зниження сексуального бажання надмірне потовиділення.

Деякі побічні ефекти можуть бути небезпечними для життя і вимагають невідкладного медичного втручання:

м’язові спазми; складна мова; неконтрольоване тремтіння частин тіла; лихоманка; утруднене дихання або ковтання; висип; пожовтіння шкіри або очей;

Ліки можуть вплинути на здатність пацієнта керувати або керувати машинами.

У деяких пацієнтів препарат може викликати сильну депресію, думки про самогубство, незрозумілу агресію. У цих випадках необхідно проконсультуватися з лікарем, який повинен або відрегулювати дозування, або замінити препарат.

Протипоказання.

жіночий спосіб кинути палити

Щоб уникнути побічних ефектів, нортриптилін не рекомендується пацієнтам у яких є:

хвороби серця біполярний розлад( маніакальна депресія); шизофренія або інші психічні захворювань; захворювання печінки; розлад щитовидної залози; діабет (нортриптилін може підвищувати або знижувати рівень цукру в крові); ангіопластична глаукома; проблеми з сечовипусканням. Клонідин.

Клонідин-це ліки, що використовується для лікування високого кров’яного тиску. Використовувати його для того, щоб кинути палити, рекомендується, якщо інші методи лікування не працюють.

Для цієї мети він в основному використовується в поєднанні з замісною терапією, дослідження показують, що клонідин може подвоїти шанси кинути палити.

На жаль, є великий ризик поява побічних ефектів, тому лікарі утримуються від призначення цих ліків.

Побічний ефект.

Найбільш поширеними побічними ефектами клонідину є: запор; запаморочення; сонливість; сухість у роті; незвичайна втома або слабкість.

Рідкісні побічні ефекти, наприклад:

алергічні реакції; повільний серцевий ритм; дуже високий або дуже низький кров’яний тиск.

Інші ліки, які можуть бути корисні при припиненні куріння.

налтрексон-ліки, що використовується для лікування алкогольної залежності; цитизин — його ефект схожий на ефект нікотину, і тому деякі пацієнти використовують для позбавлення від куріння.

Народні засоби від куріння в домашніх умовах.

Лобелія роздута.

Пригнічує симптоми відвикання і відмови від нікотину. Це пов’язано з алкалоїдом (лобеліном), що міститься в траві, який зв’язується з тими ж рецепторами в мозку, що і нікотин. Лобелін викликає такі ж ефекти в організмі, як нікотин, не завдаючи шкоди і не викликає залежності. Допомагає зняти напругу, тривогу, занепокоєння, діє розслаблюючу на нервову систему, усуває ознаки абстиненції. Відхаркувальну і спазмолітичну дію трави також робить його придатним для лікування захворювань легенів.

Лобелія-сильна трава, і, якщо приймати її у високих дозах, може викликати.

Нудоту блювоту запаморочення сухість у роті надмірне потовиділення.

Найкраще починати з низьких доз і поступово збільшувати ефект. Якщо ви відчуваєте нудоту, припиніть приймати траву і перенесіть дозу на наступний день!

Не приймайте лобелію, якщо у вас серцеві захворювання, високий кров’яний тиск,

Часто використовується для лікування респіраторних інфекцій захворювань. Крім того, також діє як м’який седативний засіб і може бути корисний при лікуванні безсоння, пов’язаної з відмовою від сигарет.

Використовується для очищення і детоксикації легенів, але передозування може викликати напад кашлю. Рекомендується починати з низької дози! Не використовуйте траву, якщо у вас сильний кашель.

Він традиційно використовувався при терапії бронхіту, астми, коклюшу, але також корисний для нейтралізації токсинів в легенях, які накопичуються в результаті куріння.

Існує думка, що жування кореня пригнічує бажання куріння.

Котовник котячий.

Має здатність зменшувати занепокоєння і може допомогти при безсонні. Він також корисний для полегшення розладів травлення і полегшення головних болів, які можуть виникати при припиненні куріння.

Містить низькі концентрації нікотину і може допомогти полегшити голод нікотину і ознаки відміни протягом перших кількох днів. Якщо ви використовуєте хвощ протягом більше 6 тижнів без перерви, важливо відпочити протягом 3 тижнів, так як надмірне використання може викликати роздратування сечових шляхів.

Ісоп-це трава, заспокійлива нервову систему, знімає занепокоєння і покращує розумову діяльність. Також допомагає зменшити симптоми абстиненції, очистити дихальні шляхи від слизу і відкладень.

Женьшень має характерні адаптогенні властивості, що означає, що він допомагає організму справлятися з фізичним і емоційним стресом і відновлює баланс тіла. Він діє як тонік для надниркових залоз і може збільшити енергію і витривалість протягом періоду відміни нікотину.

Додаткові переваги женьшеню включають розширення звужених судин в легенях і допомогу в загальному здоров’ї дихальної системи.

Не приймайте женьшень протягом тривалого часу без перерви! Доцільно чергувати кілька тижнів прийому з декількома тижнями відпочинку.

Може використовуватися для зняття симптомів абстиненції і зменшення бажання курити. Він діє тонізуючим засобом для нервової системи і часто рекомендується при втомі або нервовому виснаженні. Екстракт вівса корисний для зниження стресу і поліпшення сну. Він містить амінокислоту L-триптофан, яка необхідна для синтезу серотоніну, нейротрансмітера, які впливають на настрій і благополуччя.

Розслаблюючі і заспокійливі властивості пасифлора можуть допомогти в боротьбі з безсонням і занепокоєнням, що спостерігаються в період відміни.

Допомагає організму справлятися з фізичними змінами і психічним стресом. Може допомогти збільшити енергію, витривалість і протидіяти збільшенню ваги, часто виникають при відмові від сигарет.

Необхідно мати на увазі, що в низьких і середніх дозах діє стимулюючий ефект, а при більш високих дозах — седативний ефект!

Звіробій, як відомо, використовується в лікуванні депресії і тривоги, що робить його придатним для зменшення занепокоєння і підтримки позитивного психологічного стану під час відмови від куріння. Крім того, звіробій є потужним очищаючим засобом для крові, легенів і прискорить детоксикацію організму.

Не приймайте звіробій, якщо ви використовуєте антидепресанти, оральні контрацептиви, ліки від ВІЛ, оскільки трава знижує ефект цих ліків! Звіробій збільшує чутливість до сонячного світла, тому рекомендується приймати ввечері і використовувати сонцезахисні засоби протягом дня для запобігання опіків шкіри!

Валеріана корисна як заспокійливий і розслабляючий засіб. Ця трава допоможе вам заснути, якщо ви відчуваєте безсоння або нервозність через утримання від куріння.

Трав’яні сигарети.

Можуть бути хорошою альтернативою сигареті з вмістом нікотину. Крім того, що це хороший спосіб позбутися від нікотину, вони допомагають очищати легені від накопичених токсинів і відходів. Трав’яні сигарети рекомендуються в тих випадках, коли ви відчуваєте сильну потребу в сигареті. Їх слід використовувати в короткостроковій перспективі тільки в найважчі періоди відміни.

Шкода куріння для жінок-найлегші способи кинути.

Чи існує легкий спосіб кинути палити для жінок? Таким питанням стурбовані багато представниць прекрасної статі, які мають нікотинову залежність і бажають позбутися згубної пристрасті. Таке бажання цілком зрозуміло, так як тютюн робить серйозний вплив на організм жінки, здатний красти красу і молодість, позбавити радості материнства.

Шкода куріння для дівчат.

На організм жінки нікотин впливає тотально, тобто немає жодного органу, який би не страждав від токсичних отрут. Вченими був точно встановлений один факт, який вказує на те, що курець зі стажем живе на 13 років Менше. 13 років-це велика цифра для усередненої тривалості життя, за які можна переглянути тисячі фільмів, перечитати сотні книг і побачити, як діти переступили поріг зрілості, а онуки вступають у доросле життя.

Серце і судини страждають не менше легких, і курець через роки, може «заробити» такі хвороби, як аневризма аорти, стенокардія, гангрена, атеросклероз, інфаркт міокарда, облітеруючий ендартеріїт. На розвиток таких захворювань впливає таких тютюнових речовин: синильна кислота, альдегід, бензол, діоксид вуглецю.

Легкі є головним органом, який вражає нікотинову отруту. Характерний ранковий кашель свідчить про те, що бронхолегенева система вражена, і скоро жінка може зіткнутися з такими захворюваннями, як хронічний бронхіт, емфізема легенів, туберкульоз, ХОЗЛ, рак легенів.

ЦНС жінки страждає від того, що нікотин порушує систему формування нейротрансмітерів, що забезпечують імпульсну передачу. Наслідком такого впливу стає постійна дратівливість, бажання знайти заспокоєння в черговому затягуванні, погіршення пам’яті і логіки мислення, неможливість зосередитися.

Органи Чу вств пов’язані з нервовою системою, тому ураження їх непередбачувано. Хтось страждає від порушення слуху, хтось спостерігає зниження гостроти зору, але практично всі мають притуплені смакові відчуття і втрату нюху.

Чим шкідливо куріння для жінок репродуктивного віку.

Основний відбиток, який може залишити тютюн на організмі жінки — це безпліддя. На жаль, далеко не багато жінок обізнані про той наслідок, до якого може привести тютюнова залежність. Достовірний факт: серед нікотинзавісімих жінок безпліддя зустрічається в 2 рази частіше, ніж серед некурящих. Причиною тому стає накопичення отруйних речовин в яйцеклітині.

Чим більше стаж куріння, тим сильніше наслідки і шкода куріння на організм жінки, і тим складніше їй буде зачати дитину природним шляхом.

Важливі моменти:

Приймати гормональні препарати проти зачаття і курити дуже небезпечно, так як може трапитися інфаркт навіть в молодому віці. У жінок, що палять часто відбувається викидень в перші 3 тижні вагітності, так як існує проблема з проникненням заплідненої яйцеклітини в стінку матки. Якщо клітці вдалося прикріпитися до стінки матки, є величезний шанс викидня в першому триместрі або розвиток різних патологій. Тривалий стаж куріння у жінок наближає менопаузу на кілька років. Здоровим сперматозоїдам складно запліднити отруєну нікотином яйцеклітину жінки. У жінок, які палили при вагітності, досить часто сини стикаються з безпліддям. У залежних жінок нерегулярний менструальний цикл, хворобливі менструації, рясні місячні чергуються з мізерними виділеннями.

Доброю новиною є те, що після позбавлення згубної звички організм очищається і приходить в норму вже через півроку. Ні, звичайно, гарантії, що відновляться абсолютно всі уражені органи, але те, що зупиниться подальше їх отруєння, це точно. До того ж у пар, які вирішили завести дитину, значно підвищується шанс на благополучне зачаття, виношування і пологи здорового малюка. Заради таких цілей варто позбутися звички, що дарує уявне щастя.

Які спостерігаються фізіологічні наслідки куріння у жінок.

Жінка, що палить не може виглядати добре, особливо якщо вона має солідний тютюновий стаж. Як правило, на захворювання внутрішніх органів мало хто звертає уваги, поки вони не дадуть про себе знати різким болем або погіршенням загального стану. Але ось видимі сліди, які залишає тютюн на зовнішності жінки, не можуть радувати.

І це стосується не тільки жінок.

жіночий спосіб кинути палити

Відбиток нікотину:

Зморшка . Існує такий термін» обличчя курця», який визначається численними зморшками навіть у молодих дівчат, сірим кольором обличчя, хворобливим видом. В’ялість шкіри відбувається через зниження вироблення колагену і вітаміну С.жінка, що палить втрачає пружність шкіри на 10 років раніше, ніж прихильники ЗСЖ. При цьому старіння наближається зсередини, і дорогі салонні процедури мало допоможуть. Суха шкіра, чорні точки і вугри — це явища часто спостерігається у жінок, що палять. Причиною тому-нестача вітаміну Е та інших вітамінів молодості і краси. Авітаміноз спостерігається у жінок, що палять протягом цілого року. Наслідки нестачі вітамінів позначаються не тільки на зовнішності, але і роботі всіх органів і систем. Пігментні плями і схильність до шкірних захворювань виникають унаслідок швидкого старіння шкіри. До речі, у курців величезний шанс роздобути псоріаз. Нігті тендітні через нестачу корисних мікроелементів. Дуже часто нігті шаруються, з’являються задирки, пластина горбиста і має жовтий відтінок. Сухі, ламкі, посічені, рано сивіючі і тьмяне волосся — це реальність, з якою щодня стикаються палять дівчата і жінки. Через те, що нікотин звужує судини, вже в ранній молодості жінки стикаються з такими проявами, як варикоз, купероз і целюліт. Зуби курця, як і обличчя, не впізнати неможливо. Основні прояви тютюнової залежності» осідають » на зубах у вигляді карієсу, зубного каменю, жовтизни та інших стоматологічних захворювань.

Як кинути палити дівчині-найлегші і ефективні способи.

Існує безліч способів кинути палити, і кожен вибирає для себе найбільш оптимальний. Можна почати прийом спеціальних рослинних препаратів, застосувати нікотинові пластирі або спеціальну жуйку. Однак жоден із способів не буде працювати без сильного бажання самого курця. Полегшити процес відвикання від тютюну, допоможуть поради наркологів:

Усуньте зі свого життя, хоча б на короткий час, алкоголь і каву, які є супутниками сигарет. Відмовтеся від робочих «кава-брейків» зі звичними перекурами. Позбутися від звички можна тільки різко. Психологічний фактор доведеться побороти самостійно , а фізіологічну потребу допоможуть усунути нікотинові пластирі, таблетки з медичним нікотином і жуйки. Якщо різко кинути не вдається, можна почати поступово скорочувати кількість сигарет, щодня збільшуючи інтервал часу. В даному випадку добре допомагають рослинні таблетки Табекс. Завжди тримайте при собі цукерки, жуйки, горішки або насіння. Такий відволікаючий маневр допомагає відволіктися від бажання закурити. Приберіть з очей речі, що нагадують про згубну звичку: попільнички, трубки, мундштуки, запальнички. Фізичні навантаження відмінно допомагають впоратися із залежністю. Також корисно буде почитати пізнавальну книгу а. Карра. Проведіть підрахунок попередніх місячних витрат на сигарети і купіть собі на цю суму якийсь подарунок. Порадуйте себе психологічно. Заручіться підтримкою друзів і рідних, нехай допоможуть вам подолати цей важкий психологічний період. Знайдіть однодумців серед друзів, і кидайте палити разом.

Кинути палити насправді не так складно, як це здається на перший погляд. Потрібно бути чесною з самою собою, ознайомитися з літературою де написано, на що впливає куріння у жінок, і почати подумки «кодувати» себе від залежності. Залишивши шкідливу звичку позаду, ви зможете пишатися власною силою волі, отримаєте здорове тіло, помолоділу шкіру і свіжість.

Як кинути палити жінці і не поправитися?

Зміст статті:

Проблема жіночого куріння є надзвичайно актуальною. Це пов’язано зі стрімким збільшенням числа курців серед представниць прекрасної половини людства, а також скороченням народжуваності і зниженням тривалості життя. Але, незважаючи на те, що повсюдно ведеться активна боротьба з цією недугою, відсоток таких жінок з кожним роком стає все вище.

Вживання нікотинової отрути можна порівняти з наркотичною залежністю, з якою дуже важко впоратися, особливо тим, хто має великий стаж курця.

Повністю відмовитися від сигарет-завдання не з легких. Тим, хто твердо вирішив позбутися від цієї згубної звички, доведеться запастися величезною силою волі і терпінням. Зате, коли дівчина кидає курити, вона стає не тільки здоровіше, але і привабливіше для чоловіків, а чи не це є кращим стимулом?

Дана стаття допоможе докладніше дізнатися про тютюнову залежність і відповість на питання, Як кинути палити жінці.

Як змотивувати себе?

Відомо, що жіночому організму сигарети завдають куди більшої шкоди, ніж чоловічому. Проте, дами не поспішають розлучатися з цією згубною звичкою. Тільки висока мотивація здатна допомогти жінкам подолати труднощі і перешкоди, що виникають вже з перших днів відмови від нікотинової залежності.

У кожної людини є свої підстави для прийняття того чи іншого рішення. Дуже важливо розібратися в мотивах, які спонукають переглянути своє ставлення до сигарет, і задати собі правильні установки. Причини кинути палити для жінок можуть бути наступні:

страх за своє здоров’я; осуд в суспільстві; зайві витрати; вагітність; боязнь нашкодити своїм близьким.

Навіть маючи чітке розуміння наслідків куріння, важко позбутися від тютюнозалежності. Тому жінці необхідно постійно мотивувати себе, а також ставити конкретні цілі і терміни їх досягнення. Розглянемо, які переваги набувають жінки, які поборов цю шкідливу пристрасть:

збільшення тривалості життя; нормалізацію дихання і роботи серцево-судинної системи; очищення легенів від нікотину і чадного газу; фінансову вигоду; зниження ризику викидня (у разі вагітності); поліпшення зовнішнього вигляду; збереження здоров’я близьких людей; повагу в сім’ї і суспільстві.

Чим небезпечне жіноче куріння?

Факт шкідливого впливу нікотину на жіночий організм вже давно підтверджений не тільки численними експериментами, а й досвідом самих курців. Найбільш схильні до згубного впливу сигарет легкі, серце і судини. Руйнування цих органів призводить жінок дітородного віку до інвалідного крісла.

Хоча захворіти може кожна людина, саме у жінок, що палять ризик отримати різні патології, багато з яких не піддаються лікуванню, зростає в 6 разів. Розглянемо, до яких наслідків може призвести регулярне вдихання тютюнового диму:

Онкологія. Раком грудей хворіють 45% жінок, що палять через шкідливі речовини, що містяться в нікотині, які порушують роботу гормональної системи, сприяючи дозріванню молочних залоз. Інсульт. Ця смертельна хвороба молодіє з кожним роком. Число інсультів серед курців у віці від 55 до 65 років досягло катастрофічної цифри – 60%! Проблеми шлунково-кишкового тракту. Сигаретний дим дратує органи травлення і провокує розвиток хронічних хвороб. В результаті змінюється колір шкіри, з’являється ламкість нігтів і волосся. Зниження імунітету. Канцерогени знищують міститься в організмі вітамін С (аскорбінову кислоту), тим самим послаблюючи його здатність протистояти різним інфекціям, застуді, грипу, ГРВІ та ГРЗ. Передчасне старіння. Отруйні смоли пригнічують виробництво життєво важливих жіночих гормонів, які провокують появу ранніх зморшок, втрату лібідо, ведуть до передчасного клімаксу, і як наслідок, скорочення життя. Крихкість кісток. Нікотин сприяє «вимиванню» кальцію з організму, нестача якого є причиною ламкості кісток і розвитку остеопорозу. Порушення психіки. Куріння призводить до нервозності, дратівливості і агресивності. Псування зубів. Зазвичай супроводжується неприємним запахом з рота. Бездітність. Ризик не мати дітей виникає у 41,5% жінок, які вживають нікотин.

Перераховані вище проблеми можуть придбати незворотний характер, якщо повністю не відмовитися від куріння.

Важливо! Поступове зниження викурюваних сигарет-шлях в нікуди. Щоб позбутися від цієї смертельно небезпечної залежності, необхідно повністю відмовитися від сигарет.

Чому необхідно кидати курити вагітним?

Зародження нового життя-велика подія для кожної сім’ї. Але що робити, якщо майбутні матусі пристрастилися до тютюнового диму?

Як кинути палити вагітній жінці? Кращий засіб для боротьби з нікотиновою залежністю – розуміння масштабів шкоди для майбутньої дитини і себе самої. Головним обов’язком матерів є збереження життя і здоров’я своїх дітей. Тому не варто затягувати з відмовою від сигарет, а терміново приступати до рішучих дій, щоб не шкодувати про це надалі.

У цій нелегкій справі на допомогу прийде зміна способу життя. Часті прогулянки, вживання фруктів і невеликої кількості солодкого стануть чудовою альтернативою перекуру. А перегляд фільмів, що розповідають про шкоду куріння для ще ненародженого малюка, не дозволить більше доторкнутися до сигарет.

До чого призводить відмова від куріння?

Що може статися, якщо сигарети залишаться в минулому? Чи виникнуть якісь проблеми зі здоров’ям? Щоб уникнути несподіванок і непотрібних тривог, дізнаємося, що відбувається в організмі жінки, і з чим вона може зіткнутися:

необгрунтовані перепади настрою; тривожність, дратівливість і депресія; слабкість, неуважність і головний біль (внаслідок зниження глюкози в перші кілька тижнів після відмови від нікотину); сонливість або безсоння.

Внутрішні зміни.

Найважчими вважаються перші дні, коли організм всіляко намагається чинити опір, вимагаючи від вас звичну дозу канцерогену. Все це супроводжується:

нападами кашлю і задишкою (через очищення легенів від нікотину); ослабленням імунітету і запаленням порожнини рота (з’являється застуда і стоматит); збоєм в роботі органів травлення (метеоризм, запори).

Такі наслідки для жінок, можуть стати причиною провалу спроби, позбавиться від шкідливої залежності. Але не варто здаватися, оскільки небезпека куріння набагато страшніше тимчасового незручності і дискомфорту.

Зовнішні зміни.

Крім внутрішніх проблем, виникають і більш явні, які відображаються на жіночому вигляді не кращим чином. Це відбувається через те, що змінюється обмін речовин в організмі і виводяться через шкіру накопичені токсини:

з’являються прищі і вугри; збільшується вага.

Але через деякий час стан шкіри покращиться, а зайві кілограми підуть.

Календар перетворень по місяцях.

Найбільш важкою і відповідальною є перший тиждень без куріння. Розглянемо, які зміни відбуватимуться протягом року:

1 місяць-нормалізується склад крові і рівень лейкоцитів, відновлюється еластичність шкіри, з’являється здоровий колір обличчя; 2 місяць – збільшується обсяг легенів; 3 місяць – поліпшується кровообіг, відбувається відновлення печінки; 4-5-місяць – припиняється задишка; 6 місяць – повністю оновлюються кров’яні клітини, нормалізується вага; 7-8 місяць – повертається здоровий сон; 9-10 місяць – підвищується працездатність, поліпшується загальне самопочуття; 11-12 місяць – організм відновлюється.

Покрокова інструкція позбавлення від тютюнової залежності.

Навіть якщо ви молоді, і ще не встигли стати завзятою курцем, але вже не в змозі обійтися ні дня без сигаретки, повна відмова від нікотину зажадає певних зусиль і наполегливості.

Як кинути палити дівчині?

жіночий спосіб кинути палити

Наступна покрокова інструкція допоможе в домашніх умовах без сторонньої допомоги позбутися раз і назавжди від цієї шкідливої звички:

Розділіть паперовий лист на три колонки. В першу запишіть всі плюси від вживання сигарет, в другу – мінуси, а в третю – очікувані позитивні зміни в разі відмови від куріння. Усвідомте і прийміть своє бажання почати нове життя без отруйного диму. Визначте день повної відмови від нікотину. Не намагайтеся скористатися різними допоміжними лікарськими препаратами, що дають лише нетривалий результат (пластирами, жувальними гумками). Говоріть собі ні щоранку, коли у вас настає найбільш сильне бажання закурити. Знайдіть для себе успішний приклад для наслідування і станьте таким для оточуючих і власних дітей. Грунтовно вивчіть інформацію про склад і шкоду сигарет. Ви можете знайти багато статей і відеороликів про небезпеку куріння в Інтернеті. У перший тиждень акцентуйте увагу на цікавих заняттях або вирушайте в подорож, відганяючи наполегливі провокаційні думки. Побалуйте себе покупкою чогось приємного на гроші, які вдалося зберегти, відмовившись від сигарет.

Як швидко кинути палити? Існують різні методики, що допомагають вирішити цю проблему. Наприклад, Аллен Карр-творець однієї з них, має багато шанувальників, що підтверджують високу ефективність його рекомендацій. Він пропонує легкий спосіб кинути палити для жінок і чоловіків, заснований на самопрограмуванні.

Як не набрати вагу?

Як кинути палити жінці і не погладшати? Для жінок, що стежать за своєю фігурою, це «хворий» питання. Багатьох дівчат при відмові від куріння лякає думка про збільшення зайвих кілограмів, які здаються їм набагато страшніше, ніж регулярне поглинання тютюнової отрути.

На жаль, деякі з них так і не можуть зважитися на відповідальний крок, продовжуючи шкодити своєму здоров’ю. Тому розповімо, як молодій жінці не набрати вагу, кинувши палити. Все не так вже й складно, секрет криється в розумінні психологічного аспекту цієї залежності. Існує стійка думка, що нікотин допомагає впоратися з безліччю проблем:

знімати напругу і втому; прискорювати метаболізм і спалювати жир; дозволяє підбадьоритися і ін.

Дуже важливо усвідомити, що це помилка і набір ваги при відмові від тютюнових виробів — всього лише міф. Справа в тому, що коли ви позбавляєтеся від однієї шкідливої звички, на зміну їй приходить інша. Намагаючись впорається зі стресом, пов’язаним з відсутністю нікотинового допінгу, багато хто починає «заїдати» його і додавати кілограми.

При відмові від сигарет відбувається глобальна перебудова у всьому організмі, в тому числі і в системі травлення. Продуманий раціон і заняття спортом стабілізують роботу шлунково-кишкового тракту і допомагають повернути нормальну вагу. Щоб знизити можливий ризик набору зайвих кілограмів, замініть жирні і борошняні страви відвареним м’ясом, кашами і їжте побільше овочів.

Як тільки приходить розуміння того, що відмова від сигарет і зайва вага не мають нічого спільного, ви перестаєте переїдати і відповідно припиняєте повніти.

Чого очікувати при абстинентному синдромі?

Нікотин за своєю суттю є психоактивною речовиною, що впливає на центральну нервову систему. На жаль, вирішили зректися від куріння жінки, не завжди безболісно справляються з наслідками такого вибору. Деякі з них можуть зіткнутися з синдромом залежності, при якому спостерігаються проблеми психологічного і фізичного характеру.

При відсутності чергової нікотинової дози відбувається так звана «ломка» організму. І що дивно, жінки важче переносять наслідки відмови від сигарет, ніж чоловіки, зважаючи більш складної фізіології.

Але цього стану лякатися не потрібно, адже організм жінки, яка звикла регулярно отримувати канцерогенні речовини, намагається очиститися і перебудується.

Тому доведеться запастися терпінням і стійко перенести тимчасові труднощі на шляху до хорошого самопочуття. Якщо все ж не виходить самостійно впоратися абстинентним синдромом можна звернутися за допомогою до нарколога.

Укладення.

Кілька практичних порад:

Займіться спортом. Фізичні навантаження сприяють виведенню з організму шкідливих хімічних сполук, утворених нікотином. Не відвідуйте місця скупчення курців. Запах сигарет може вплинути на силу волі і спровокувати «рецидив». Не шукайте альтернативну заміну нікотину, вживаючи алкоголь. Знайдіть цікаве заняття. Читайте книги, малюйте, частіше гуляйте, щоб відволіктися від постійних думок, пов’язаних з сигаретами.

Як допомогти жінці кинути палити?

Розмова не тільки про жінок. Жінкам куріння завдає величезної шкоди тим, що вбиває їх красу. А кожній жінці хочеться виглядати привабливою. Звичайно, і для чоловіків це важливо — зовнішній вигляд — візитна картка. У світі бізнесу здорова людина завжди матиме переваги. Але саме жінки страждають від куріння більше і розплачуються своїм успіхом і молодістю.

Сама колись курила. Сигарети були з ментолом, з різними приємними смаками. І курила по дурості-хотіла щось комусь довести. Тоді ще не розуміла, що я — частина натовпу, що курю не для задоволення-так і не навчилася затягуватися, а для того, щоб бути своєю в соціумі. Чотири роки в Німеччині. Курили всі. Тоді в Союзі і сигарет-то таких не було. А тут-приїжджає фройлен із закордону — вся упакована і з сигаретою. Зараз я розумію, як сумнівний був мій тодішній імідж. Але це теж був урок і його потрібно було пройти. Кинула курити досить легко. Досить було однієї фрази коханого: «тобі не йде! Навіщо вбиваєш ніжність?»ВСЕ! Більше жодної сигарети не викурила. І не тягнуло. Я взагалі вважаю, що людина сильніша за свої звички і вади. Багато в моєму оточенні курили … Подруги, родичі. Все в минулому. Тепер не курить ніхто.

Подруг відучила тим, що розповіла їм як вони самі себе вбивають… Методично і вірно. Щодня скорочують собі життя, крадуть свою красу. Сигарета за сигаретою. Адже спочатку жінка починає курити для Понту, щоб бути як все, щоб довести всім (а перш за все собі) яка вона крута і модна. Тільки це слизька доріжка-потрапляєш в капкан згубної пристрасті моментально! І вже і доводити нічого не потрібно — ти вже давно є така яка є. Вже нічого не потрібно з себе зображати-ти відбулася як особистість, а смертельна звичка тримає в лапах жорстко. Так хто ж сильніше-ти чи вона? Спочатку ламає-тижнів зо два. Зате волю виробляє! А вже перемога! Солодке слово! Вони стають іншими-і особи ніжніше, і самі жіночні. Мені так шкода молоденьких дівчат з сигаретою… Така невпевненість в їх вигляді — хоч за сигарету схопиться як за соломинку. А вже палить леді в роках-взагалі бомба. Карикатура! У мене відразу посмішка на обличчі. А тих хто курить і при цьому ховається. Взагалі не розумію. Якщо ти вважаєш, що робиш неправильно-навіщо робиш? Якщо правильно-чому ховаєшся? Чого боїшся? Засудження? Лайки? Кому це потрібно, якщо не тобі?

Зрозуміло, що подруги стали рабинями згубної звички. Як ми позбувалися. У той самий момент, коли вона отримувала від свого внутрішнього ворога посил » Закури!», вона згадувала, що господиня тут вона! І що тільки вона може вибрати-вбити свій новий день або жити і насолоджуватися. Це потрібно було засвоїти чітко! Вибір завжди за нею! Завжди! І якщо вона дозволить собі хоч одну затяжку — рахунок 1:0 не на її користь. Вона просто віддає частину свого молодого життя! Як же це засвоїти? Кому що допомагало. Хтось писав величезними літерами плакат-вибираєш Ти! І вішала на стіну або холодильник. Комусь допомагали улюблені і близькі. І заохочували кожен позитивний момент відмови. Хто-поцілунком, хто-похвалою. Стимулів можна придумати багато. Але кожен стимул повинен бути рівнозначний тому сумнівному задоволенню, яку жінка колись закріпила за порцією смертельного диму.

Відмовки типу» я одужаю, якщо кину палити «або» куріння вселяє в мене впевненість, розслабляє » — це все ілюзії. Це від лукавого. Щоб стати впевненим у собі і знати, що тільки ти зможеш подолати всі життєві негаразди, і потрібно довести собі, кинувши палити. І не потрібно малювати страшні картини ломки-потрібна підтримка оточуючих. І пам’ятайте-сигаретний бізнес — найприбутковіший після продажу зброї і наркотиків. Тобто ви добровільно, за свій рахунок допомагаєте багатіти і так небідним сигаретним магнатам. Ви ж розраховуєтеся своїм здоров’ям і своїми кровно заробленими. Добровільно!

Коли сам перемагаєш згубну пристрасть-переповнює відчуття величезної радості — ніби виграв війну або переміг смертельну хворобу. А найголовніше — ви нічого не втрачаєте. А ось знайдете дуже багато. Тільки почавши думати про це ви зрозумієте, що відмовлятися-то і ні від чого. Не тільки не існує нічого, від чого вам доведеться відмовитися, але більше того: в тому, щоб бути некурящою, є очевидні вигоди (гроші і здоров’я — лише дві з них).

Мені дуже сподобалася акція одного з бізнесменів. У нього мама померла від раку легені — багато курила. Сам він курив колись і кинув відразу. Для своїх співробітників він прописав угоду. Для некурців оплачуються додаткові відпустки, абонементи в фітнес-клуб і басейн. При прийомі на роботу дискримінація ніяка не ведеться — вільна воля кожного — курити або не курити. Але значні пільги для здорових співробітників роблять свою справу. За рік кинула курити половина його колег. Конкретні справи-конкретна вигода. Все у виграші. Перекури на роботі-тайм-аут. Людина розслабляється і йому знову потрібно вникнути в суть робочого процесу. Ефективність праці значно падає.

Курять вагітні або молоді мами — це взагалі нонсенс. Повна байдужість або неповага до життя своєї дитини. Деградація. Її життя-вона сама розпоряджається. Але життя іншої людини! Це вже злочин.

Пам’ятаєте пісню Алли Пугачової»кинь сигарету»? Наводжу слова пісні повністю-почитайте-подумайте!

Навіщо ти куриш, дівчинка, навіщо? Дим отруйний, немов змійка, тягнеться. Любов, повір, не стане гарячою, а біль, хоч і притихне, але залишиться. Ні, нікого не позбавляє це ні від негараздів життєвих, ні від гроз. Кинь сигарету, кинь сигарету, кинь сигарету, кинь! Кинь сигарету, кинь сигарету, кинь сигарету, кинь! Навіщо ти куриш, дівчинка, постій! До чого отрутою моторошної хороводишся? Стіною з диму самою густий від горя і біди не відгородишся. Блукаючи в світі нереальному десь, живеш з душею власною нарізно. Кинь сигарету, кинь сигарету, Кому кажу, кинь! Кинь сигарету, кинь сигарету, кинь сигарету, кинь! В душі ще мерехтить промінчик світла, Дивись, про нього шкодувати б не довелося. Кинь сигарету, кинь сигарету, кинь сигарету, кинь! Кинь сигарету, кинь сигарету, кинь сигарету, кинь! Кинь сигарету, кинь сигарету, дуже прошу тебе, кинь! Кинь сигарету, кинь сигарету, кинь сигарету, кинь! Кинь!

Кинути палити.

Дублікати не знайдені.

Про чоловічу твердість.

Коли чоловік запитує мене, як йому вирішити який-небудь важкий для нього питання: наприклад кинути палити, я незмінно цікавлюся: «тобі який спосіб запропонувати-чоловічий чи жіночий?»»Звичайно чоловічий», — відповідає чоловік. «О, тоді це елементарно. Коли ти твердо вирішив це зробити-підходиш до близького друга і кажеш: «Допоможи мені брат. Я вирішив з цієї хвилини не брати сигарети в зуби. Якщо ти мене один раз з нею побачиш — я віддаю тобі свою машину. Побачиш вдруге-забирай мою квартиру. Побачиш втретє — я віддаю тобі все своє майно і на рік вирушаю мандрувати. Якщо я так не зроблю, прошу тебе як одного перестати мене вважати своїм другом, а вважати подругою, не звертатися до мене в чоловічому роді, а називати мене яким небудь симпатичним жіночим ім’ям, наприклад Айседора. Ще можеш подарувати мені якісь красиві колготочки».

«А жіночий спосіб?» — цікавиться чоловік. «О, жінці неймовірно важко, їй доводиться кілька років ходити на особисту терапію, усвідомлювати причини і безперервно відтягувати момент прийняття рішення».

У цій історії суть чоловічої твердості. Якщо чоловік здатний так зробити як в моєму прикладі-він здатний на вчинок. І тоді він ставати цікавий, хоч друзям, хоч жінкам, хоч Всесвіту. Вчинок від слова»ступати». Робити кроки. Якщо чоловік, той хто веде жінку, то для того щоб вести — потрібно чинити. Інакше біг на місці з удаваними досягненнями. Якщо взяти як приклад Андрія Сахарова: створити водневу бомбу — це був не вчинок, всього лише досягнення, а ось стати миротворцем ціною всього нажитого — безумовно вчинок. Це не курити кинути.

У моїй напівжартовній історії з курінням є кілька важливих моментів.Момент перший. Щоб проявити твердість, мало мати яйця. Навіть приміряючи на себе такий розвиток подій, як в моєму прикладі, чоловік змушений вирушати кудись углиб самого себе. Шукати якесь джерело опори, легендарний промінь Шиви, щільний потік концентрованої чоловічої енергії. Свою єдину надійну опору в цьому мінливому світі. Якщо чоловіча свідомість стикається з цим внутрішнім жорстким потоком — в чоловікові з’являється основа. Не стикається — його свідомість дійсно нагадує ганчірку, легендарна метафора, яка так часто фігурує в жіночих образах на чоловічу адресу. Ганчірці завжди потрібно щось зовнішнє, щоб на ньому повиснути.

Я зараз скажу очевидну річ. Дивно, що її ніхто до мене не говорив. У всякому разі я не чув. Весь цей бюрократично інститут, вся ця горезвісна, лається всіма система виникла в сучасному світі з однієї єдиної причини. Вона замінює відсутню чоловічу твердість. «Але нехай буде слово ваше: Так, так; ні, ні; а що понад це, то від лукавого», — сказано було в Нагірній проповіді. Всі ці підписи, печатки, сертифікати, чиновники, юристи потрібні з однієї простої причини — чоловіки в нашій культурі не тримають слово, оскільки завдання чоловічої свідомості тримати структуру, створювати опору. Якщо чоловіки цього не роблять — виникає необхідність в штучних інструментах. Що з них візьмеш — діти. Лукаві діти.

Другий аспект цього прикладу-ціна. Всесвіт справедлива і безжальна. Подобається чоловікові чи ні, користується він чоловічими аспектами свідомості чи ні, але рахунок йому буде пред’явлений по повній. Рахунок у вигляді життєвих обставин, які будуть складатися так, як ніби у нього є та сама твердість, співчуття, смирення, мудрість, або будь-які ще аспекти чоловічого шляху. Коли розумієш, що рахунок буде пред’явлений по повній, усвідомлюєш весь ідіотизм відмови від чоловічого. Рахунок все одно прийде, іноді в самий невідповідний (відповідний) момент. Пам’ятайте фразу майора Жеглова з «Місце зустрічі змінити не можна»: «Запам’ятай, Шарапов. Покарання без провини не буває. Йому треба було просто вчасно зі своїми жінками розбиратися і пістолети не розкидати, де попало». Тисячу разів » так!»

Коли я отримав до оплати свій перший серйозний рахунок в житті, я раптово зрозумів, що отримав абсолютно заслужені, всім моїм попереднім життям зароблені неприємності, що мені нічого нарікати і нікого звинувачувати, що всі мої моменти не проявленої мужності накопичилися за моє життя, і мені пора платити за рахунками. Ініціація і звалити нікуди. Звалити можна, але в такому випадку наступна подвійна або потрійна ініціація може виявитися несумісна з життям. І ніхто не винен.

У жінок точно така ж історія. Користується жінка повноцінно аспектами жіночої свідомості чи ні, рано чи пізно вона отримає до оплати рахунок як абсолютно стовідсоткова жінка. Гра є гра.

Головне завдання чоловіка в аспекті твердості-бути живим і твердим, тобто пружним, гнучким. У цьому різниця-твердості духу і твердості характеру. Характер-це мертва твердість, раз і назавжди прийняті рішення. Твердий і безсердечний чоловік-самодур. Нікому ні радості ні користі від такої твердості.

Твердість духу — це згода зі своєю душею, здатність проявляти її намір навіть ціною трансформації власного характеру.

Головне завдання жінки бути живою і м’якою. То є пластичною. Це природний прояв жіночої свідомості-вільна енергія прагне заповнити все навколо. У багатьох містах, на різних тренінгах, коли я просив жінок намалювати жіночу енергію, я бачив один і той же процес: жінка брала кольоровий олівець, частіше помаранчевий і починала з неприхованою насолодою замальовувати білі аркуші паперу, закінчувала один — брала наступний і так поки не втомлювалася. І ніякого жгута енергії.

У взаємодії пружного і пластичного проявляється вся краса танцю чоловічого і жіночого. Якщо зустрічаються двоє твердих-вони трахаються один об одного і розлітаються як більярдні кулі. Якщо двоє пластичних-злипаються в один шматок пластиліну.

Чоловікові з дитинства доводиться проявляти твердість, знаходити потік чоловічої енергії всередині себе, задовго до включення в гру статевих гормонів. Тоді він зможе приймати свої перші дитячі, але вже чоловічі рішення.

Однак найважливіша чоловіча і жіноча ініціація-перші сексуальні відносини. Природа все передбачила. Урок чоловічої твердості та жіночої пластичності. Якщо він не буде досить твердий, а вона досить пластична — у них взагалі нічого не вийде. Одна морока. Основний жіночий урок — від зустрічі з його твердістю: «Якщо я хочу мати з ним справу — мені буде боляче, щоб мені не було боляче, мені доведеться ставати пластичною. І це приємно. Завдяки його твердості я вчуся бути Жінкою. Ух ти! Як це здорово!»

Для тих хто не в курсі «дура «в перекладі з латині — »тверда».

Основний чоловічий урок від зустрічі з починаючою жінкою, дуже важкий чоловічий урок, Господи який же важкий чоловічий урок: «від зустрічі з моєю твердістю — жінці буде боляче. Якщо я не буду досить твердий-вона не зможе стати жінкою. Якщо я не буду люблячим і співчутливим при цьому-вона зненавидить весь чоловічий рід. Бути з нею твердим — насправді приємно!»

У цьому труднощі уроку чоловічої твердості. Подобається нам чи ні — коли чоловік проявляє свою твердість, хтось поруч з ним неминуче раниться, раниться і сам чоловік. Поки не навчиться цією твердістю віртуозно користуватися.

Так влаштований цей світ — без болю немає дорослішання. Мистецтво бути чоловіком-проявляти так багато твердості як цього вимагає його душа, і так мало як це можливо, щоб оточуючі не поранилися даремно. Існує такий соціальний міф, що можна знайти такого чоловіка, поруч з яким жінка зможе не відчувати болю. Зріла пластична жінка-так, дорослішає дівчинка-в тій мірі в якій буде довіряти своїй природі, а не соціальним еталонам і нормам. З чоловіком об якого не доведеться ранитися-доведеться няньчитися.

Пам’ятайте, коли я писав статтю» про співчуття», то зазначив, що від зустрічі з болем навколишнього світу в співчуваючому чоловікові відгукується його власна біль і немає ніякого способу позбавити світ від болю. В цьому і полягає чоловіча мудрість в прийнятті власної твердості і неминучою болю, як платі за прояв чоловічих аспектів. Мертвим не боляче, боляче тільки живим. Я в своїх практиках виходив на рівень свідомості, на якому можна переписати мої контракти, але на цьому рівні свідомості виявляв, що всі мої контракти вірні. Що моя зада.