як раз і назавжди кинути палити

Як кинути палити раз і назавжди?

Почати курити дуже легко. А ось кинути..

Чому починають курити?

Хтось за компанію з друзями, щоб не бути «білою вороною», хтось поодинці, щоб відчути себе більш значущим, дорослим. І, звичайно, курити починають років до 25. Рідко зустрінеш людину, яка вирішила перший раз покурити в 40-45 років.

«Балуючись» сигаретками день за днем, рік за роком людина не помічає, як сигарети стають для нього повітрям, без якого вже не можна повноцінно жити.

Позбав курця сигарети, що з ним буде відбуватися?

Чи не покуривши 2 години, людина починає відчувати себе жахливо: пітливість, сонливість, занепад сил, дратівливість і т.п. справжнісінька ломка. І як тільки у нього з’являється «чарівна паличка» (чи то пак сигарета), відразу настає спокій, розслаблення, радість. Життя налагоджується.

Людина начебто розуміє, що куріння руйнує його здоров’я. Проте..

А що такого страшного в курінні?

Немає таких органів, які б не дивувалися: погіршується зір, слух, втрата зубів, ракові пухлини, інсульт, інфаркт. І свідоме скорочення життя: 1 сигарета-це «мінус» 14 хвилин Вашого життя!

Так, людина розуміє, що куріння руйнує його здоров’я..

Але, по-перше, чим він займе себе в ці 5 хвилин? Як він буде розслаблятися? Прокинутися? Знімати напругу? Заглушати апетит? Як можна відняти у себе такий кайф?!

А, по-друге.. страх абстинентного синдрому (ломки) реально зупиняє ..

Куріння це не просто шкідлива звичка, а психічний розлад, пов’язаний з вживанням психоактивних речовин.

Чи може людина кинути палити? Звичайно, може.

Зробити це буде не легко.Можливо досить важко.Але тютюнова залежність лікується!

Комплексне лікування включає в себе і нікотинову терапію і психотерапію. Чим швидше ви кинете палити, тим краще для організму.

Навіть якщо ви курите 40 років, відмова від куріння негайно робить позитивний вплив на здоров’я.

Куріння настільки негативно впливає на здоров’я, що без нього вам буде тільки краще.

Вже через 8 годин після останньої сигарети нормалізується вміст кисню в крові.

Через 12 годин якість роботи легенів поліпшується.

Через 2 доби посилиться здатність відчувати смак і запах.

Через тиждень покращиться колір обличчя, зникне неприємний запах з рота, від шкіри, волосся.

Через 3 місяці почнуть зникати проблеми з диханням, обсяг легенів збільшиться на 10%.

Через рік ризик інфаркту, інсульту знизиться на половину.

Через 10 років ризик ракових пухлин знизиться до рівня ризику у некурящої людини.

Як кинути палити раз і назавжди.

Як кинути палити раз і назавжди.

Алекс По. 2019 ©

як раз і назавжди кинути палити

Як кинути палити раз і назавжди.

Алекс по © всі права захищені.

Як кинути палити. Особистий досвід. Переживання, труднощі, сила волі.

Ще недавно я нервово покурював ракові палички і писав книгу про те, які ілюзії оточують сигарету і наводив читачів на погану думку про сигарети. Тією самою книгою я намагався вберегти людей від куріння, або дати привід для роздумів…але якого було моє здивування, коли через буквально місяць в моїй голові щось переклинило і я кинув цю звичку.

Починаємо історію. Мене звуть Алекс, мені 16. Перший раз я затягнувся в 15 років, в липні-серпні 2018 року. Тобто, стаж мого куріння-9-10 місяців, загалом, — близько року. Весь шлях завзятого курця, адже кількість сигарет в день постійно збільшувалося, а моє здоров’я поступово слабшало і віддалялося від мене.

Що розповісти про себе ще? Я з дитинства хвора дитина. Вічні болі в голові, переломи, в підлітковому віці тиск, постійні хвороби всередині, зовні… мене все життя переслідують два моїх вірних друга: хвороба і невдача, але про все це як-небудь в іншому творі.

Що ти відчуваєш, коли ти куриш? Розслаблення? Кайф? Все це відбувається через отруєння ваших органів, а також через те, що ваш мозок оповитий клубами диму і в цей час погано працює. Рецептори, органи, вся ваша їжа і система травлення. Все в момент куріння йде до біса і це я ще мовчу про різні неприємні хвороби.

Але ж ти був би не проти кинути? Правда? Хочеш відкрию секрет?

Жоден із способів кинути палити за типом:» капати на фільтр молоком«,» зайнятися іншим справа «або ж» купити пластир » не працюють. Серйозно? Дуже смішно. Особливо, — щодо пластирів. Нікотин, спирт, борошняне і солодке – той же опій. Всі ці речовини або продукти дуже швидко викликають звикання і суть навіть не в ломках, не в залежності від нікотину…

Я кидаю на даний момент всього тиждень. Але за цей же тиждень, але раніше я міг кинути, почати і так до нескінченності. Зараз я відчуваю свободу, Я розумію, що я схожий на людину, яка ніколи і не курив. Не для оточуючих, а особисто для себе. Бажання курити немає і навіть при вдиханні диму в себе через ніс у мене починається блювотний рефлекс і відраза. Я не кидав палити. Я не збирався нічого робити нового. В один день я як завжди сказав собі «ця сигарета остання», Але хто ж знав, що так буде насправді?

У чому ж секрет? В голові. Для вас на психологічному рівні куріння – заняття вільного часу, хобі, а можливо і любов всього Вашого життя. Як це обернути проти сигарет?

Момент. Це перше. Можливо на вас будуть тиснути близькі люди, хто не курить і це буде вас напружувати. Тільки хтось відповість «відвали», а хтось задумається. Не вважайте це спробою дістати вас, — скористайтеся цим шансом.

Рак, пухлини, мерзенні захворювання. А ось дійсно… задумайтеся, будьте максималістом. Від частини цей неприємний в мені компонент допоміг мені кинути палити. Кожен раз, коли ви кашляєте, — «а раптом у мене рак горла». Абсурд, але діє. Адже це теж тиск і теж психологічний.

Всі проблеми від голови. Ви боїтеся кинути палити, адже вас не зрозуміють, в вас не повірять, ви станете ізгоєм компаній, а дівчата/хлопці будуть обходити вас стороною. Я теж так думав, мені теж вічно хотілося з ким-небудь покурити, адже це ж так наштовхує на розмову і хороші думки. Ні, — це величезна помилка. Розмовляти тверезо набагато краще, ніж під нікотиновим сп’янінням.

У чому проблема сигарет? Ви стаєте ледачим, хворим, вами простіше управляти і швидше за все ви не розумієте наскільки серйозно все запущено. Дорослі курять сигарети і 30 і 50 років, але все ще живі. Ця думка-ще одна помилка. Так, вони живі, можливо вони ще можуть пробігтися метрів 100-200 або забратися на 15 поверх, але ви навіть не уявляєте наскільки це важко для них. Ви бачите дорослого дядечка з сигаретою в роті, з досвідом курця років 40, але не замислюєтеся, що коли він кашляє, відчуття, що він випльовує бронхи і легені одночасно.

Зі свого досвіду я зрозумів одну річ: всі, крім мене, шукали будь-яку причину своїх хвороб, але улюблені сигарети жодного разу не зачіпали. Всі проблеми йдуть від них. Ви курите хімію, вона труїть вас і роз’їдає органи. Темний колір по всьому організму? Це маячня, це лише ніщо в порівнянні з тим, — що насправді робить сигарета. Ви хворієте не від сигарет, але вони вбивають імунітет в нуль.

Відео — як раз і назавжди кинути палити (Відео)

У куріння немає плюсів, все це суцільні помилки і вигадки. Закурити в перший раз може кожен, кинути-ні. Якщо ти кидаєш сигарету, — роби це назавжди. Уяви, що був на героїні… ти скажеш: зовсім різні речі, речовини, поняття… а я відповім: якщо ти кидаєш і почав заново, то ти знову залежний. Кожна сигарета після поставленої твоєї мети починає все заново. Кожна тяга, кожен вдих зводить твої результати до нуля і ти починаєш заново. Кидав 3 місяці, але щотижня викурював по сигареті? Сила волі, постійність, але ти ж куриш, ти програв. Не варто зменшувати дозу, не варто намагатися управляти залежністю по чуть-чуть. Зламай сигарету кожен раз, коли береш її в руки. Не будь залежним, не давай цієї гидоти керувати тобою. Кожна сигарета-куля в твій скроню. З кожною першою кулею ти вмираєш.

Чому я кинув? За 9 місяців я дійсно втратив дихалку, я став слабшим, і моє життя став означати менше кожен раз, коли я курю. Борись, не здавайся, ще раз борись. Ти можеш вважати мене ідіотом і хріновим мотиватором, можеш сміятися наді мною, можеш поливати мене брудом і далі курити. Але брати … я вибрався з цієї ями і хочу лише допомогти. Я випробував це на собі, я знайшов істину і хочу поділитися нею з вами.

Як кинути палити раз і назавжди.

Бернард Шоу сказав:»кинути палити дуже легко, особисто я кидав сто разів». Як це зазвичай буває, в цьому жарті велика частка правди. Кинути палити раз і назавжди досить складно, особливо, якщо людина курив протягом багатьох років.

У куріння, як і у всякої залежності, є дві складові. Перша, це залежність фізична, а друга – психологічна. Щоб зрозуміти, як краще кинути палити раз і назавжди, розберемося спочатку з фізичною залежністю.

Речовини, постійно потрапляють всередину організму протягом великого періоду часу, включаються в ОБМІН. Звичайно, це буде вже патологічний обмін речовин, і тим не менш, організм звикає функціонувати з цим навантаженням. Тому різка відміна вдихання того, що вже стало «своїм», неминуче викличе зміни в самопочутті, і спочатку, як правило, в погану сторону. До цього потрібно бути готовим, і не треба лякатися.

Механізм тут приблизно такий же, як коли ви розминаєте затеклі м’язи після довгого сидіння: незважаючи на болісне відчуття застою, спочатку розминка різко підсилює дискомфорт. Як тільки токсичні речовини перестануть надходити в організм, після недовгого замішання обмін речовин повернеться до нормального, «докурящему» станом. За оцінками лікарів, щоб організм курця повністю повернувся до здорового стану, потрібно від п’яти до п’ятнадцяти років, в залежності від стажу курця. Однак більшість життєво важливих показників приходить в норму вже через місяць після того, як ви кидаєте палити раз і назавжди.

З психологічною залежністю все набагато серйозніше. Курець звикає у важкі або нудні хвилини хапатися за сигарету, за нею маскуються заминки в розмові, незручність і сором’язливість, і інші не дуже комфортні стану. Коли ви відмовляєтеся від куріння, всі ці дрібні незручності залишаються, а звично заховати обличчя в клубі диму вже не виходить. Що ж робити? Та просто усвідомити, для чого вам потрібен був дим. Що ховалося за ним? Зазвичай чесної відповіді на це питання самому собі цілком достатньо, щоб більше не курити.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її і натисніть Ctrl + Enter.

Кинути палити назавжди-ефективні способи.

Кожен курець з досвідом хоча б раз у житті ставив собі питання: Як кинути палити раз і назавжди? Залишити в минулому згубну звичку, яка неодмінно призведе до важкого захворювання, здатні далеко не всі. Комусь потрібна серйозна мотивація кинути палити, хтось побоюється абстинентного синдрому і важкої психологічної залежності.

Як кинути палити назавжди-основні методи боротьби.

Завдяки сучасним вченим і фармацевтичній промисловості відмовитися від звички може навіть самий завзятий курець. Нікотінсодержащіе пластирі, рослинні таблетки, жувальні гумки — всі вони працюють по одному і тому ж принципу, допомагають знизити фізіологічну залежність і відвикнути тягнуться за сигаретою з будь-якого приводу.

Кожен з препаратів поповнює кров медичним нікотином, що полегшує «страждання» курця. Мінус такого методу в тому, що Серцево-судинна система все одно страждає, так як нікотин надходить в організм. Але плюсом є те, що в організм не надходять канцерогени і отруйні смоли. Використовувати препарати необхідно до тих пір, поки не зникне бажання курити. Комусь достатньо декількох тижнів, а комусь місяців .

Нікотиновий пластир, щоб кинути палити-це відмінне рішення для курців з будь-яким стажем. Трансдермальний засіб клеїться на руку або стегно 1 раз в день. В середньому, курс безболісного лікування становить 10 тижнів. Жуйка з нікотином-простий і зручний метод позбавлення від куріння. Медичний нікотин надходить в організм через слизову Ростової порожнини. З побічних ефектів зрідка спостерігається збій в роботі шлунково-кишкового тракту. Таблетки з вмістом нікотину або на рослинній основі,мають велику популярність серед споживачів. Особливість препаратовв тому, приймати їх потрібно за спеціальною схемою, ефект настає досить швидко. Інгалятор з чистим нікотином зовні нагадує звичайну сигарету, і курець може поповнювати організм чистим нікотином методом вдихання. Для отримання достатньої дози нікотину, вдихнути інгалятор потрібно не менше 70 разів.

Користуються популярністю і нетрадиційні методи позбавлення від залежності-це голковколювання і гіпноз. Варто відзначити, що гіпноз — це легкий спосіб кинути палити назавжди, який використовували і деякі знаменитості .

5-денний метод кинути палити.

Даний метод позбавлення від нікотинової залежності був розроблений американськими вченими для льотчиків, які вирішили стати астронавтами. Метод досить простий, легко виконаємо і допомагає швидко позбутися від тютюнової залежності.

День 1. Вранці натщесерце випити поступово 500 мл чистої і теплої води, прийняти контрастний душ, поснідати фруктами. Далі потрібно зробити дихальну гімнастику з глибокими вдихами і різкими видихами. Кожен раз, коли виникає бажання закурити, потрібно пити сік або їсти фрукти. Їжа в цей день повинна бути легкою. Після обіду обов’язкова прогулянка на свіжому повітрі. Пам’ятайте про активність, чим її більше, тим менше думок про куріння.

День 2. Натщесерце 500 мл чистої води, дихальна гімнастика, сніданок через 2 години після пробудження. Рекомендується з’їсти салат і фрукти. Якщо робота недалеко, Прогуляйтеся пішки, не користуйтеся ліфтом. Обід і вечеря з легких овочевих і рибних страв.

День 3. Ранок починається з 500 мл води, яка очищає організм від токсинів і отрут. Завдяки тому, що організм очищається швидше, серйозних симптомів відвикання не спостерігається. Снідати як і раніше потрібно фруктами, на обід можна з’їсти щось молочне, а на вечерю нежирне м’ясо, печінку або рибу з салатом.

День 4 проходить також, як і третій, за винятком того, що фізіологічної тяги до куріння немає. Присутній тільки психологічна, і ось її і можна витіснити з життя прогулянками, фізичними навантаженнями, захопленнями.

День 5 . Ви прокинетеся і відчуєте себе абсолютно іншою людиною. Завдяки тому, що щодня вживали таку кількість води вранці, організм мав можливість швидко очищатися. Фруктове і збалансоване меню наповнило організм відсутніми вітамінами і мінералами. В результаті відчуваються неймовірна бадьорість, енергійність і гарний настрій.

Народні способи кинути палити назавжди.

Рецепти нетрадиційної медицини-це надійні та ефективні способи, які комплексно впливають на весь організм. Для того щоб позбутися від нікотинової залежності назавжди, можна застосовувати такі способи:

Аптечний чай проти куріння продається в уже готовому зборі з різними травами певної дозування. Такі збори добре допомагають знизити тягу до куріння, очищають легені і підвищують імунітет. Різні збори від куріння можна комплектувати на свій розсуд. Перевага даного методу в тому, що можна підібрати ідеальний склад, який допоможе саме у вашому випадку. Полоскання порожнини рота допомагають знизити тягу до куріння, відвертають смак тютюнового диму і можуть посилити абстинентний синдром, після якого людині дійсно не захочеться повертатися до куріння. Інгаляції трав’яними настоями дуже корисні і ефективні, так як пари рослинних трав і ефірних масел проникають глибоко в бронхи і легені, впливаючи безпосередньо на уражений орган. Дієта для кидають курити довела свою ефективність. Відмінно допомагають знизити тягу до куріння такі продукти, як імбир, лимон, зелень, овочеві соки, баклажани. Дієта допоможе уникнути набору зайвих кілограм, і знизить бажання до куріння. Жувальні засоби допомагають швидше і легше впоратися із згубною звичкою. При кожному бажанні закурити можна пожувати шматочок кореня лепехи, гілочку акації, смолу з фруктових дерев. Трав’яні сигарети допомагають швидко позбутися від психологічної та фізіологічної залежності. До складу таких засобів входять буркун, м’ята, шавлія, подорожник або деревій. Психологічна атака — це читання книги а. Карра, вивчення хвороб, що виникають від куріння, проходження повного медичного огляду, щоб вже зараз оцінити ступінь шкоди завданої курінням.

Така згубна звичка, як куріння, повинна бути обов’язково викорінена з життя кожної людини. Крім негативного впливу на організм, куріння шкодить і гармонійному розвитку особистості. Палить людина страждає поганою пам’яттю, слабкою кмітливістю і низькою концентрацією уваги. Такі наслідки впливають на подальшу долю самого залежного і його оточення. Курець повинен розуміти, що він крокує по стежці, усіяній хворобами і смертю, і щоб змінити своє життя, потрібно зробити тільки одне — кинути палити!

Це відео недоступне.

Черга перегляду.

Черга.

Видалити все відключити.

Кинути палити раз і назавжди: як розлучитися зі шкідливою звичкою — Росія 24.

Хочете зберегти це відео?

як раз і назавжди кинути палити

Поскаржитися.

Поскаржитися на відео?

Виконайте вхід, щоб повідомити про неприйнятний вміст.

Сподобалося?

Не сподобалося?

Текст відео.

31 травня відзначається Всесвітній день відмови від тютюну. Щорічно в світі від куріння помирають 6 мільйонів чоловік, з них 400 тисяч — в Росії. Не секрет, що самостійно кинути палити дуже важко. Це не просто згубна звичка, а серйозна залежність. Як з нею впоратися?

Останні новини Росії та світу, політика, економіка, бізнес, курси валют, культура, технології, спорт, інтерв’ю, спеціальні репортажі, події та багато іншого.

Офіційний YouTube канал ВГТРК. Росія 24-це єдиний російський інформаційний канал, що веде мовлення 24 години на добу. Світові новини та новини регіонів Росії. Економічна аналітика та інтерв’ю з найвпливовішими персонами.

10 порад, як самому кинути палити. Раз і назавжди!

Найважливішим питанням є скоріше не як кинути палити раз і назавжди, а чи готовий я до цього? Чи готовий змінити життя, відмовившись від сигарети? Чи готовий знайти нові звички замість старих? Чи готовий змінити коло спілкування (іноді потрібно і це!) або зробити відносини в звичному колі друзів іншими? Якщо ви щиро відповісте позитивно на ці питання, можна приступати до роботи над собою. Не бійтеся, вона не буде складною. Тим більше, коли ви знаєте про куріння все…

Факти про сигарети і куріння.

Життя скорочує на 20 років.

Курці «зі стажем» вмирають в молодому віці, зазвичай від 35 до 60 років. Причиною тому стають порушення роботи серця і судин, крововилив в мозок, Онкологічні захворювання, викликані інтоксикацією організму, хвороби легенів.

Знижується якість життя.

Перші сигарети завжди цікаві: весела компанія, улюблені друзі, пляшечка пива або вина, ніяких проблем зі здоров’ям! Але вже через кілька місяців стають жовтими зубами, змінюється колір пальців, з рота і від одягу виходить стійкий неприємний запах. Далі-кашель, невмотивований, нерідко задушливий і непродуктивний. Потім приходить черга серця, яке починає проявляти хворобливий стан аритмією і «стрибками» в грудях. Слідом підкажуть про проблеми шлунок і печінку.

Шкода близьким-пасивне куріння.

Нерідко переймаючись питанням, як самому кинути палити, людина діє під напором рідних. Найчастіше матері і дружини турбуються про здоров’я коханого, проте вони і їхні діти також під загрозою. Пасивне куріння доставляє в організми оточуючих всього в 1,5 рази менше шкідливих сполук, ніж отримує сам курець. Ризик захворіти на рак легенів у рідних залежного зростає на 34%, а отримати серцево-судинні хвороби — на 50%.

З курінням можна розлучитися!

Не слухайте нікого, хто каже, що не може відмовитися від куріння. Це не правда! Просто людина цього не хоче, але боїться сказати про це. Ще одне поширене питання, чи можна різко кидати курити? Не просто можна, а життєво необхідно! Ніякого «стресу» організм не отримає, так як нікотин не вбудовується ні в які процеси в ньому. Нікотин-це отрута, яка Вас вбиває. А синдром «відміни», який може потерзати пару днів на фізіологічному рівні, це природна реакція на потребу тіла в наркотику.

10 порад про швидке розставання з сигаретою.

Отже, ось рекомендації наркологів, як кинути палити самостійно.

як раз і назавжди кинути палити

Відмовтеся від кави і алкоголю — це перші «супутники» шкідливої звички. Якщо на роботі звикли влаштовувати «кава-брейки» з перекурами, перейдіть на чай або фруктові соки. А найближчі посиденьки з друзями, що палять скасуйте або перенесіть мінімум на місяць. Кидайте різко — просто виключіть сигарети з життя, а все, що їм супроводжувало (аксесуари, ритуали та ін.) викидайте без жалю. Так можна кинути палити за 2 дні, причому на другий день фізична тяга до нікотину практично не відчувається. Зберігається лише психологічний фактор, з яким потрібно боротися. Якщо спосіб » обрубати і забути» не для вас, ведіть календар кидає палити. Прийміть рішення скоротити кількість сигарет в день, наприклад, закурювати не частіше 1 разу на 2 години. І фіксуйте дані в зошиті. На наступний день збільште інтервал ще на годину, потім — ще. До кінця тижня ви зможете пережити без сигарети цілий день. А якщо» протягніть » один, значить, і другий, і навіть третій вам під силу.

Очищення організму від тютюнових отрут.

Випивайте до 2 літрів води в день, включаючи зелений чай і соки, щоб активізувати виведення токсинів. Полощіть рот розчином соди-чайна ложка на склянку води, щоб зняти запалення ротової порожнини. Відрегулюйте параметри повітря будинку (вологість не менше 50%, температура до 22°С), щоб полегшити виведення мокротиння з легенів.

Ці рекомендації допоможуть вам розлучитися з курінням без сторонньої допомоги.

Якщо вам сподобалася дана стаття: «ставте лайк і підписуйтесь на канал»

Кинути палити раз і назавжди.

Відомо, що така згубна звичка, як куріння, носить не фізіологічний, а психологічний характер. Кинути палити раз і назавжди складно, і люди, переборовши себе одного разу, знову і знову повертаються до куріння. У цій статті ми розглянемо найпоширеніші способи кинути палити раз і назавжди, а також Чи існує єдиний спосіб кинути палити назавжди.

Лякаючі факти.

Курці рідко замислюються, що з кожною сигаретою життя скорочується. Завзяті курці скорочують життя на 20 років. Людина, яка почала курити в підлітковому віці, навряд чи доживе до 60 років. Людина, що палить завдає шкоди організму: у нього виникають хвороби легенів, серцево-судинної системи, у важких випадках – рак. Недуги не можуть пройти непоміченими, і життя курця стрімко скорочується. Одна секунда — і ви вже схильні до серйозних захворювань.

Тютюнопаління псує людину. Так, в перші місяці новачкові все подобається: курити з друзями, здоров’я відмінне, а якщо випивати алкоголь, то рівень веселощів підвищується. Способи куріння різні: хтось курить звичайні сигарети, інший-електронні, але здоров’я курця скоро зіпсується. Через пару місяців людина спостерігає жовті зуби, від нього постійно виходить запах тютюну, а ночами він починає кашляти. Усвідомивши, що у нього неприємності, кидає курити людина задається питанням, як кинути пити і курити назавжди. «Хочу кинути палити, але у мене не виходить», – найпоширеніша фраза тих, хто замість застосування сили волі вирішує плакатися близьким.

Тютюнопаління-спосіб вбити себе і близьких. Пасивний курець отримує в 1,5 рази менше шкідливих речовин, ніж людина, що палить. У близьких друзів і членів сім’ї курця помітно зростає ризик захворіти на рак легенів і заробити серцево-судинні захворювання. Єдиний спосіб кинути палити назавжди знайти неможливо, і близькі люди часто пропонують всілякі способи позбавлення від напасті.

Для того щоб розлучитися з згубною звичкою, всі способи хороші. Не потрібно слухати тих, хто говорить, що кинути палити назавжди неможливо. Все залежить від сили волі людини. Багато людей, які випробували способи кинути палити назавжди, відзначають, що це стрес для організму. Насправді нікотин не вбудовується ні в які процеси в тілі людини, і різке припинення куріння для нього не загрожує серйозною недугою. Припинення споживання нікотину буде супроводжуватися невеликою ламкою, що проходить за пару тижнів. Далі ми розглянемо всі способи кинути палити легко і без супутньої ломки.

Швидкі методи сказати згубною звичкою » стоп»

Вірний спосіб кинути палити — просто припинити курити. І не варто ускладнювати собі життя. Кинув палити людина перетворюється за 2-3 місяці без цигарок. Навіть колір обличчя буде говорити про те, що людина змогла кинути палити. Методики позбавлення від звички найрізноманітніші, розглянемо найдієвіші.

Найвірнішим способом, як кинути палити назавжди, є різка відмова від сигарет. Просто виключіть їх з життя. Приберіть аксесуари, забудьте про ритуал походу в «курилку», викинете сміття без жалю. Можна розлучитися з сигаретою всього за 2 дні, причому на другу добу повністю пропаде фізична тяга до сигарети. Залишиться тільки побороти психологічне підгрунтя сигаретної ломки, що залежить від сили волі кидає тютюнопаління. Скажіть » ні » алкоголю і кави. Як кинути пити і курити – справа складніша, ніж розставання тільки з сигаретою. Зведіть споживання небажаних напоїв до мінімуму, перейдіть на соки і трав’яний чай. Посиденьки з друзями за кухлем пива або келихом вина перенесіть на місяць–другий, як кинете палити. Спосіб кинути палити менш болісно полягає у веденні спеціального календаря. Прийміть рішення викурити цигарку не частіше 1 разу на 2 години і відзначайте це в календарі. За день або два збільште проміжок часу між сигаретами, поки не дійдете до того, що зможете триматися весь день. Деяким курцям буде корисний нехитрий новий спосіб: якщо немає можливо не думати про сигареті, то замість неї відправте в рот чай або сік, з’їжте грушу або яблуко, пожуйте жуйку. Засіб, що допомагає в ситуації, — монотонна робота, від якої буде просто не відірватися на перекур. Намагайтеся уникати ситуацій, в яких ви курили раніше: стійте на зупинці в іншому місці, не ходіть з друзями в клуб, не приймайте пропозиції колег пройтися до курилки. Приберіть з життя речі, що нагадують про тютюн: Запальнички, попільнички, сувенірні дрібнички. Якщо ви вирішили припасти пачку цигарок про всяк випадок, виберіть сорт, який не подобається. Людина, що кидає палити, повинна уникати будь-якого виду тютюну. Дідівський спосіб кинути палити-замінити тютюн на спорт. Захотілося покурити-відіжміться від підлоги 20 разів. Не допомогло? Півгодини на біговій доріжці зменшать вашу тягу до тютюну. Порахуйте, скільки ви витрачаєте на цигарки в місяць. Вийде пристойна сума, розлучатися з якою не захочеться. Відкладайте рівно ту суму в тиждень або на місяць, раніше йде на задоволення згубних звичок. В кінці року купіть собі що-небудь неймовірне.

Відкладайте суму, яку ви витрачаєте на сигарети, і через місяць подивіться, скільки грошей йде «вникуда».

Одним з найбільш робочих способів є суперечка: посперечайтеся з друзями, що палять, що ви перший зав’яжете з цією звичкою. І не забудьте розповісти всім знайомим, що берете участь в змаганні, що підстьобне до видимих результатів.

Трапляється, що жоден з вищеназваних способів не допомагає або ви вже 100 разів пробували кидати палити і не отримали результату. Кардинальні способи, як кинути палити в сотий раз, але назавжди, розглянемо далі.

Кардинальні методи відмови від тютюну.

Хотіти кинути палити і кинути палити – не одне і те ж. Методи відмови від куріння включають в себе не тільки народні способи, але і застосування лікарських препаратів і прочитання спеціальних книг.

Читати книгу Аллена Карра» Легкий спосіб кинути палити » перед тим як кидати тютюн вкрай корисно. Книга націлена допомагати людям розлучитися з цигаркою. Суть її полягає в тому, що як тільки ви кинете цигарки, більше ніколи не можна брати сигарету в рот, інакше все піде по новій. Прочитати книгу слід всім націленим на довговічний результат в боротьбі з тютюнопалінням. Способи кинути палити включають в себе»пересичення». Методика полягає в наступному: перед днем «Х» викурите набагато більше звичайного: це допоможе створити ілюзію, що не хочеться курити, і весь день ви проведете без дози нікотину. На другий день буде простіше не піддаватися впливу тютюну.

Цікавий і логічний факт: всі пережили інфаркт, рак або інші серйозні захворювання не курили протягом проведеного в лікарні часу. Отже, у курців потреба в тютюні відсутня. Потреба в дозі нікотину-тільки поведінковий рефлекс, від якого нескладно назавжди позбутися.

Потреба в дозі нікотину-тільки поведінковий рефлекс, від якого нескладно назавжди позбутися.

Методи лікування тютюнопаління мають на увазі і відвідування лікаря, що рекомендовано у випадках, коли проявляються неприємні наслідки розставання з цигаркою: нервова збудливість, почуття тривоги, недосипання, тахікардія. З’явилися побічні ефекти? Прийшов час записатися на прийом до терапевта. Лікар призначить заспокійливі засоби і в’яжучі суміші, рекомендовані до полоскання рота, щоб уникнути бажання взяти в нього сигарету. Допоможуть людині забути про цигарки і замісні препарати. Є речовини, схожі за дією на нікотин, і завдяки їм знижується тяга до сигарет. Препаратами можуть бути Лобелін, Цитизин і Анабазин. Весь склад препаратів повністю натуральний, тому що вони виробляються з рослин. Курс становить 1-2 тижні, протягом яких залежна людина позбавляється від прихильності до тютюну. Лікування повинно проводитися тільки під наглядом лікаря, щоб уникнути побічних дій. На сто чоловік припадає пара тих, хто не схильний до впливу такої терапії, і тоді доводиться вдаватися до радикальних заходів: перегляду спеціальних відео, гіпнозу та інших серйозних тренувань. Є засіб побороти тютюн під назвою Табаніл. Суть його криється в тому, що при контакті з тютюном в роті виникає гіркота, і зробити чергову затяжку буде неможливо. Одне полоскання дає такий ефект на 14 годин.

Способи кидання курити різноманітні і полягають у впливі на людину як на психологічному, так і на фізіологічному рівні. Дослідження показують, що кинув тютюнопаління людина збільшує тривалість життя і відновлює ті функції, на які вплинув нікотин в організмі.

Невелику частину людей спочатку мучать безсоння, нервові розлади, неуважність. При гострих побічних ефектах відмови від тютюнопаління слід звертатися до терапевтів за допомогою. Через кілька тижнів симптоми повинні пройти, і ви відчуєте себе краще.

Після року помітно поліпшуються робота серцево-судинної системи і функція легенів. Знижується кількість загострень при наявності у людини хронічних захворювань(астми, гастриту та ін.). Вирівнюється тон шкіри, і колишній палить людина виглядає на пару років молодше.

Боязнь набрати вагу не виправдана: так, при дотриманні режиму харчування, який був до розставання з тютюном, набір ваги невеликий і складе 0,5-1,5 кг.вище перераховані основні способи кинути палити. Відгуки до них хвалебні, і один з них точно повинен спрацювати саме для вас.

Людей, яких неможливо позбавити від звички, не існує. Головне правило-бажання людини боротися за здоров’я і завзятість, адже розлучитися з нікотином виходить не у всіх, як і існувати з ним. Єдиний спосіб того, як кинути палити, – повірити в успіх.

Як кинути палити раз і назавжди? Ніяк. У вас завжди залишиться тяга до тютюну. Питання в тому, як кинути палити і не повернутися до цієї поганої звички, яка не просто губить здоров’я, але і відбирає ваші гроші. Але ж на кожній пачці написано»Куріння вбиває». Давайте з’ясуємо: чому люди курять? чому тягне до сигарети? як кинути палити самостійно? і як не повернутися до цієї звички при першій сильній тязі.

Здоровий спосіб життя неможливий без відмови від куріння. Крім того, куріння-це рабство. Фактично, тілом управляємо» тварина » бажання, інстинкт. І хоча тютюн не вважається наркотиком, можна сміливо сказати, що це проблема всього суспільства і залежність від трубки долається з такою ж працею. Звичайно, краще не починати.

Чому починають курити?

Одні беруть сигарету в школі, інші на роботі, а треті вважають, що так можна відсторониться від стресу. Але давайте на чистоту. Люди курять тому, що це вигідно комусь. Це не тільки ті компанії, які виробляють сигарети. Часто це вигідно і клінікам, які лікують від залежності, і виробникам пластинок від тяги до куріння. Примітно, що куріння показують, як щось доросле і привабливо, тому молодих курців в країні все більше і більше.

Безумовно, якщо дитина починає курити, значить тут є упущення батьків. Швидше за все в сім’ї хтось курить або відносини між членами сім’ї дуже хиткі, тому дитина довіряє нав’язливій думці однокласників. Батькам важливо пам’ятати, що діти дивляться на них в першу чергу, і якщо ти, батько, куриш, то у тебе немає свободи слова заборонити це робити. Почніть з себе заради дітей і майбутнього. Але сьогодні мова про те, як кинути палити, а не як не починати.

Причини, чому складно кинути палити.

Ваше оточення курить. Якщо люди серед Вас постійно з сигаретою, швидше за все рано чи пізно ви закурите. Це пов’язано з психологічним фактором тяги до соціального підтвердження. Показати, що я дорослий. Діти помилково вважають, що куріння-це крок до дорослого життя. Часто однолітки, які курять, дерзять батькам, вчителям, поводяться зухвало. Стрес і напруга. Часом, дорослі вважають, що завдяки сигареті вони зможуть розслабитися, отримати ейфорію спокою. Бажання просто спробувати. Часто починаючи з однієї сигарети, людина продовжує курити все життя. Причому багато хто вважає, що можуть кинути, просто зараз не хочуть. Нудно. Хтось ганяє спиннер, інші розкладають пасьянс, ну а деякі вирішили розважити себе сигаретою, припускаючи, що один раз не зашкодить.

В цілому, причинами куріння в дорослому віці можна назвати нервову напругу, усвідомлену звичку і бажання бути «як всі», хто вас оточує. Коли людина тримає сигарету в руках, то увага концентрується, а також заспокійливо впливає споглядання тліючого вогника. У кожної людини своя причина, по якій він почав курити. При бажанні кинути палити, рекомендується відшукати саме ці корені, і побороти первинну проблему. Потім можна подумати про те, як кинути палити самостійно.

Що відбувається з організмом при палінні?

Нікотин повністю виводиться з організму в період від дев’яти років. Так що тяга відчувається ще довго після прийняття усвідомленого рішення. Однак, це не фізична тяга, а скоріше психологічна. Щоб зрозуміти, як кинути палити, потрібно задуматися про те, як тютюн впливає на ваш організм. Це, до слова, буде першим кроком до боротьби над залежністю.

Нікотинова залежність проявляється вже з сьомою викуреної сигаретою.

Нікотин-це наркотик, хоча і легкий. Щоденне куріння здатне притупити ваші смакові рецептори, а також нюх. Наприклад, їжа, яку Ви приймаєте кожен день, може мати абсолютно інший смак, якщо перестати курити. Нікотин можна порівняти з отрутою. Така отрута здатна викликати періодичні головні болі, нудоту, нервозність. Куріння дійсно вбиває. Щорічно від куріння помирає 5,4 мільйона чоловік на рік. Таку кількість людей можна порівняти з населенням півострова Крим, помноженого на 2!

Реальний випадок в магазині:

«Вибачте, тут написано, що куріння викликає імпотенцію. Могли б ви дати іншу пачку, можна рак легенів. «

Імунна система і онкологія. Зазвичай курець замислюється про проблеми зі здоров’ям занадто пізно. Всі вважають, що це їх не торкнеться. Але статистика-штука сувора. У багатьох випадках не уникнути онкології. Витрачаючи гроші на сигарети зараз, ви збільшуєте свої витрати на здоров’я в майбутньому.

Виходить, курити погано не тільки тому, що це шкідливо для гаманця? Так, саме так. Більш того, пасивний курець вдихає ще більше шкідливих смол, ніж ви самі. Що буде з легкими ваших друзів або дитини через 10 років пасивного куріння? Нічого хорошого, повірте.

Як кинути палити?

Ми переглянули форуми, задавали питання тим, хто вже кинув, а також тим, хто намагався кинути. У підсумку, ми представимо 10 порад, як кинути палити самостійно або зі сторонньою допомогою. Варіантів багато, головне пекуче бажання зав’язати з цією пристрастю.

Кидайте курити поетапно. Прокинувшись вранці з твердим бажанням кинути палити, ви знищите всі сигарети. Пройде пів дня і ви підете в магазин. Цілком можливо, для вас підійде метод поетапного позбавлення від звички, особливо, якщо ви завзятий курець. Складіть розклад на пару місяців в якому ви чітко пропишіть, як кинути палити. Припустимо, ви в день курити 2 пачки сигарет. Почніть зменшувати кількість викурених сигарет по 1-3 шт. в день. Часто, такий підхід дозволяє підготувати себе і організм до змін, тому через час у вас не буде сильної тяги і буде простіше сказати «ні». Позбавтеся від усього, що нагадує про тютюн. Можливо, варто добре випрати одяг, викинути попільничку, викинути заначки з сигаретами. При цьому, коли виникне бажання «закурити останній раз», потрібно проявити силу волі. Буквально пару раз подолавши тягу, ви відчуєте в собі сили і впевненість. Позика під сигарету. Це один із способів, який описали на англомовному форумі. Суть така, що курець укладає договір зі своїм не палить другом, що в разі, якщо знову викурить сигарету, він віддає автомобіль. Документ завіряють нотаріально. Важливо, щоб в цьому випадку, річ була незрівнянно цінніше, то, що ви не готові втратити навіть під страхом смерті. Біблія. Здається це класика жанру. Часто говорять про те, що Біблія змінює людей. Деякі знаходять свободу від алкогольної залежності, інші від куріння тютюну та інших звичок. Оскільки куріння-це психологічна проблема, то читання Біблії дійсно може допомогти, адже до цієї книги кожен ставиться, як до священного слова. Психологічний фактор почне тиснути на свідомість. Але знову таки, не завжди цей варіант підходить. Займіться спортом. А як ще можна кинути палити, якщо не замінити цю звичку інший? Похід в спорт зал буде коштувати Вам пачці сигарет і чашці кави, але це куди більш корисніше. Знайдіть біля свого місця проживання спорт центр з персональним тренером. Важливо, щоб Ви оплатили заняття на місяць, а краще 3 вперед без можливості повернення. Більш того, тренера можна попередити, що ви кидаєте курити, щоб він призначив правильні вправи. Чужі гроші. Цей метод простий до неподобства. Візьміть аркуш паперу і порахуйте, скільки грошей ви витрачаєте на сигарети в день, місяць і рік. Потім помножте цю цифру на 5 (середнє число років курця). Тепер прикиньте, скільки заробляє на вас виробник. Зазвичай російська людина любить рахувати чужі гроші. Але в цьому випадку, закріпіть ваші розрахунки на видному місці. Коли з’явиться бажання закурити, згадайте про вашу замітку. Важливо при цьому запланувати покупку чогось замість зекономлених коштів. Або вона (він), або сигарета. Знайдіть собі того, для кого Ви б захотіли кинути палити. Подумайте, можливо, така людина вже поруч. І першим кроком з Вашого боку може стати відмова від шкідливої звички. Ймовірно, підказка, як кинути палити самостійно, ходить поруч з вами і чекає від вас рішучих змін. Вийдіть із зони комфорту. Деякі радять спробувати виховувати свою силу волі. Наприклад, встати о 5 ранку на пробіжку. Змусьте себе день за днем робити те, що запланували. Коли ви виховаєте своє внутрішнє «Я», сказати » ні » сигаретам буде простіше. Цілком реально буде кинути палити просто вольовим рішенням. Замініть куріння іншим заняттям. Коли людина зайнята, йому складно знайти час на куріння. Подивіться, як працюють хлопці на касі в Макдональдс. Там просто фізично немає часу на сторонні предмети під час зміни. Ваша мета-зайняти себе так, щоб не було часу «чхнути». Тягне закурити, значить з’явився час. Візьміть книгу, аудіо курс, відео курс, вчіть іноземну мову. Що завгодно! Просто займіть себе! Соціальні мережі вам на допомогу. Якщо ви молода людина або леді, розкажіть гордо в соц. ви дізналися як кинути палити і тепер йдете до цієї мети. Викладайте щоденні пости про свої досягнення. Це буде мотивувати вас стежити за собою. У всякому разі, деяким це допомагало.

Як Ви вже помітили, всі способи, як кинути палити, пов’язані з психологічним аспектом. Справа в тому, що кодування і таблетки не будуть ефективні, адже все буде залежати від вас. Нікотин не вважають наркотиком в прямому сенсі слова тому, що він не викликає фізичної тяги. Ваша мета не повернутися до звички знову. Таблетки в цьому вам не допоможуть. Як тільки ви перестанете їх приймати, тяга знову з’явиться.

Почніть з себе, своїх мізків. Це той самий чарівний ключ, як кинути палити, причому самостійно.

Тютюнопаління-одна з найшкідливіших звичок, до якої схильні мільйони чоловіків і жінок. Спочатку тютюн вважали заспокійливим і знеболюючим засобом, а література описує куріння трубки як мистецтво і спосіб досягнення естетичного задоволення.

Зміст статті:

Вчені визнали, що куріння-це повільне самогубство. Негативний ефект для організму накопичується поступово, приблизно за 10-20 років. Частина експертів вважають тютюн найсильнішим з наркотиків, оскільки він викликає найбільш сильне звикання.

Згубна звичка буквально підпорядковує собі розум багатьох людей. При цьому наслідки цього заняття дуже небезпечні. Порушується робота серця, легенів, підвищується ймовірність розвитку онкології. У десяток разів збільшуються випадки захворювання виразкою шлунка і пневмонією. Відомо, що діти палять батьків набагато частіше хворіють респіраторними захворюваннями, що пов’язано зі зниженим імунітетом. З цих і багатьох інших причин хочеться відмовитися від тютюну якомога швидше, відразу і назавжди.

Чому розвивається звичка курити.

Різні люди починають курити з настільки ж різних причин, але моменти, що впливають на це рішення, практично завжди одні й ті ж. Переважна кількість випадків пов’язано з віком, частіше закурюють Підлітки. Це закінчується з того, що людина в підлітковому віці гостро потребує уваги, розумінні. Також висока спрага почати доросле життя. У цей період деяким помилково здається, що куріння допоможе швидше подорослішати.

Також причиною може бути те, що підлітки часто хочуть належати до певного кола людей. Якщо в цьому оточенні будь-яка звичка широко поширена, швидше за все, вона з’явиться і у підлітка. Тим більше, якщо він схильний до впливу з боку. При цьому людина може прекрасно усвідомлювати шкоду сигарет, але сил протистояти більшості виявляється недостатньо для прийняття свого рішення.

По-третє, досі популярно ілюзорне думку про те, що процес куріння заспокоює. Так вважають не тільки підлітки, а й дорослі. Насправді, нікотин не робить ніякого заспокійливого ефекту. Має місце звичайний принцип самонавіювання, тому що курець при будь-якому стресі відразу хапається за цигарку. На екранах телевізорів часто можна побачити, як люди нервово закурюють, і це створило стереотип людини, яка «лікує нерви» куривом.

Ще одна причина-це бажання створити образ, в якому цигарка є однією з частин. Це явище поширене не тільки серед підлітків, але і у дорослих людей. Але правда в тому, що схильність даної слабкості не поліпшить імідж.

Чому людина продовжує курити.

Якщо зрозуміло, що тютюн шкідливий, то чому б не кинути? Але у причин, чому доросла людина не може цього зробити, теж є психологічні причини і зовнішні чинники.

Залежність організму від нікотину триває не більше місяця, але найчастіше проблема саме в психології. Виникає страх залишитися в стресовий момент без «рятівної» сигарети. Але її значення сильно перебільшено. Люди пов’язують цю звичку з багатьма моментами свого життя, деякі навіть вважають, що відмова від неї позбавить їх усіх радощів, а також зв’язку з оточуючими людьми.

Асоціюючи куріння з будь-якими стресовими ситуаціями, слід розуміти, що з ними стикаються і некурящі люди. Адже вони якось справляються за допомогою інших способів. Нікотин негативно впливає на нервову систему, і відмова від нього піде тільки на користь. А насолоджуватися їжею або напоями можна і без завершального ритуалу куріння.

Але не будь-яку проблему можна вирішити за одну мить. Іноді простого бажання недостатньо, а рішення вимагає певних зусиль. Буває, людина не може придумати для себе відповідний шлях для боротьби зі шкідливою слабкістю і починає замислюватися про марність затії. Але позбутися від цієї тяги дійсно можна в найкоротші терміни, і є кілька працюючих методів.

Користь очищення.

як раз і назавжди кинути палити

За час вживання тютюну в організмі накопичується багато шкідливих речовин. Потрібно постаратися очистити від них свій організм, використовуючи свіже повітря, фізкультуру, жити здоровим життям. Бажання взяти сигарету зникне не відразу. Але головне-почати, і тоді поступово воно пропаде, адже самопочуття відчутно покращиться. А з часом залежність пропаде назавжди.

Сила мотивації.

Кажуть, що найкращий спосіб кинути сигарети — просто взяти і відмовитися. Легко і моментально. Тому що в більшості випадків це психологічна залежність, а потурати своїм слабкостям не варто. Важливо усвідомлювати ту колосальну шкоду, яку завдає організму тютюновий дим. Якщо усвідомити всю повноту негативних ефектів, кинути палити не складе труднощів, і зробити це можна досить швидко. А допоможе в цьому спеціальна література, наприклад книги Алена Карра.

Сигарети без нікотину.

Сигарети, що не містять в складі нікотин – один з найпопулярніших способів боротьби з курінням. Використовуючи їх, позбавлятися від самої звички куріння не потрібно. Звичайні сигарети замінюються на більш безпечні, мають трави в складі, і для психологічної складової це не буде ударом. Але з часом потрібно буде позбутися від цих «замінників» звичайних сигарет, щоб вже точно не повертатися до куріння і забути про нього назавжди.

Народні рецепти.

За всю історію тютюну накопичилося чимало способів позбутися звички курити. Багато з них дійсно працюють. Наприклад, вимочити сигарети в молоці, а потім викурити всю пачку. Після цього бажання точно пропаде.

Нікотиновий пластир.

Використання нікотинових пластирів-поширений метод. Він дасть організму певну дозу нікотину, що буде більш нешкідливо для організму, ніж отримувати її з сигарет. Але шкода для здоров’я все ж є, і даний прийом підходить тільки на перший час.

Жіноче куріння.

Стрімке старіння-один з результатів жіночого куріння. З кожним роком цей процес відбувається все швидше.

У жінок, що палять часто непривабливий вигляд. Зуби стають жовтішими, шкіра тьмяною і в’ялою.

Як дамі позбутися від цієї залежності якомога швидше? Фахівці стверджують, що зробити це вигідніше і найлегше відразу після закінчення менструації. В цей час гормональний фон найбільш розташовує до відмови від згубних звичок і зменшується ймовірність зриву. Представницям прекрасної статі важливіше подолати залежність саме психологічно, тому корисною виявиться допомога психотерапевта. Є кілька психологічних прийомів:

Складати недопалки в банку з водою. Спостерігаючи, як вода стає темнішою, уявляти які зміни можуть відбутися з легкими. Визначитися з точною датою, коли ви раз і назавжди приберете сигарети зі свого життя. Написати на аркуші паперу докладно причини, за якими варто відмовитися від куріння. Не потрібно шкодувати про це. Спочатку відмова буде сприйматися як втрата, можливо почуття порожнечі. Але правда в тому, людина позбавляється від сміття, який тільки заважає жити. Куріння приносить море шкоди, а також фінансових втрат. Тіло-храм душі, потрібно завжди пам’ятати про це, берегти свої внутрішні органи і зовнішній вигляд.

Щоб час, протягом якого ви боретеся з цією слабкістю, не було схоже на тортури, важливо відволікатися на якусь цікаву справу. Наприклад, корисно буде проводити час на дитячому майданчику, спостерігаючи за щасливими і здоровими дітьми.

Часто в процесі відмови від «лиходійок з фільтром» грають роль асоціації, наприклад, такі, як секс, кава або стрес. З останнім можна боротися, використовуючи антидепресанти природного походження, що буде набагато більш корисно для організму.

Якщо виконувати запропоновані рекомендації, можна швидко і без мук позбутися від куріння, і бажаною нагородою для жінки стане помітне поліпшення її зовнішнього вигляду.

Кидаємо згубну звичку будинку.

Народні методи, найчастіше, є найпростішими і вірними способами кинути палити. Адже вони мають на увазі вихід з проблеми без всяких допоміжних предметів, таких як пластирі та інші пристосування. А допоможуть в цьому:

Самонавіювання голковколювання дихальні вправи Трав’яні сигарети.

Також буде корисно використання деяких продуктів.

Подбайте про те, щоб в холодильнику завжди стояла баночка йогурту. При виникненні бажання закурити, умочіть сигарету в йогурт і закуріть. Після цього експерименту навряд чи захочеться повторювати досвід.

Рецепт з використанням вівса може позбавити людину від тютюнової залежності вже через п’ять діб. Заливши одну частину вівса десятьма частинами спирту, потрібно наполягати його 1-2 години, а потім пити по 20 крапель, як тільки виникне бажання задимити.

Цей рецепт призначений для полоскання ротової порожнини, щоб збити бажання взяти сигарету. Коріння горця подрібнити, залити склянкою окропу і варити 2-3 хвилини. Після дати настоятися 1 годину. Застосовувати всередину після виникнення думок про куріння. Це допоможе виробити почуття відрази при вигляді сигарет.

Рецепт прибере неприємні відчуття, викликані дефіцитом нікотину. Листя евкаліпта потрібно подрібнити і залити однією склянкою окропу. Накрити кришкою і залишити на 1 годину, пропустити через ситечко, додати гліцерин і мед порівну. Пити кілька ковтків пару раз в день приблизно місяць. При цьому потрібно бути обережним, так як мед сам по собі – сильний алерген.

5. Зерновий відвар.

Даний рецепт зібрав безліч позитивних відгуків. Залийте водою ячмінь, просто і овес, кип’ятіть приблизно 10 хвилин. Потім дайте відвару постояти добу, процідіть і пийте по 1 склянці до прийому їжі 4 рази протягом дня.

Ця рослина знамените не тільки своїм загоює властивістю, також воно може принести користь в боротьбі з курінням. Потрібно дрібно порізати сухе листя подорожника і хрону і жувати отриману суміш близько 5 хвилин три рази протягом дня. Протипоказанням до вживання хрону є захворювання шлунка.

Полоскання содою-один з дієвих способів в боротьбі з тягою до куріння. Потрібно покласти 1 столову ложку соди в склянку з водою, а потім полоскати рот отриманим розчином.

Чи легко кинути палити в літньому віці?

Чи шкідливо відмовлятися від тютюну людині з великим стажем куріння за плечима? Приймаючи рішення жити без нікотину, люди в літньому віці задаються рядом питань.

1.Чи не дасть організм збій після відмови при великому стажі куріння?

На це питання відповідь завжди задовільний – не дасть. Відбудуться зміни в кращу сторону, і спостерігати їх можна буде вже незабаром після відмови: з’явиться апетит, почне зникати кашель курця, загальний стан організму покращиться.

2.Чи призведе відмова від залежності до різкого набору ваги?

Набір кілограм дійсно відбувається. Є це результатом того, що очищається система травлення, поліпшується робота кишечника і відновлюється чутливість рецепторів. Людина починає в повній мірі відчувати смак їжі, і йому це подобається.

Також має місце психологічний фактор. Звичну цигарку в роті хочеться чимось замінити, і на допомогу приходить їжа. Залежність вироблялася протягом багатьох років, а значить, організму буде складніше звикнути до нового розкладу речей.

3.Наскільки легше відмовитися від куріння людям похилого віку, ніж молоді?

Відомо, що літнім людям відмовитися від сигарет навіть простіше, ніж молодим. Це відбувається через те, що з віком організм дає все більше і більше збоїв, в тому числі і пов’язаних з курінням. При відмові людина починає настільки добре себе почувати, що у нього геть відпадає бажання знову закурювати.

Як різко відмовитися від сигарет.

Якщо людина твердо вирішила почати здорове життя, вільну від тютюну, є кілька способів.

Спосіб перший-тверда установка на результат. Різка відмова означає, що людина вирішила обійтися без допоміжних засобів. Для цього знадобиться сила волі. Статистика показує, що тільки 3-10% людей кидають моментально, не починаючи знову курити. У цього прийому є як позитивні, так і негативні сторони.

Хороша мотивація-бажання оздоровити свій організм. Різке кидання запобіжить подальші погіршення і поліпшить здоров’я. Після різкої відмови можуть виникнути неприємні відчуття, але тривати вони будуть набагато менше, ніж після поступового. У той же час велика ймовірність виникнення депресії, занепокоєння, порушень сну. Також доведено, що методи повільного відмови діють вірніше і з більшою ймовірністю завершуються успіхом.

Якщо прийнято рішення відмовитися від тяги до тютюну, головне – поставити собі за мету і підкріпити її гідною мотивацією. І тоді хороше самопочуття стане хорошою нагородою за старання і праці.

Доброю ідеєю буде завести щоденник. Потрібно відзначати в ньому кожен день, вільний від нікотину. Краще вибрати день відмови, максимально вільний від стресу.

Напишіть на папері про ситуації, які, можливо, змусять знову почати диміти. Постарайтеся продумати план, який допоможе уникнути їх. Хоча б раз на день пишіть в щоденнику про свої думки, що виникають в процесі відмови від згубної звички.

Другий спосіб-активне життя. Щоб не було часу думати про цигарки, потрібно зайняти свій час. До того ж, активний спосіб життя допоможе поліпшити самопочуття. Частіше ходіть пішки, займайтеся фізичними вправами приблизно півгодини в день. Можна поставити собі за мету пробігти 10 кілометрів і рухатися до її досягнення. Добре ходити в походи або відправитися в подорож. Якщо витягнути себе із зони комфорту, можна відмінно відволіктися від тютюну.

Добре позначиться вживання великої кількості рідин-соків, чистої води або чаю. Дуже корисно знайти собі хобі, щоб зайняти руки.

Не зайвим буде прояв соціальної активності. Наприклад, відвідування культурних заходів, похід з друзями в кафе. Але в той же час потрібно цуратися суспільства людей, що палять. Не варто відвідувати вечірки, де їх більшість.

Третій спосіб-адекватна реакція на рецидив. Якщо ви знову взялися за сигарету, потрібно проаналізувати причину. Якщо зрозуміти причину повернення до початку, наступні спроби боротьби будуть більш успішними. Можливо, зрив стався через стрес? Варто спробувати знайти інший спосіб відволіктися і розслабитися. Наприклад, це може бути похід в басейн або приємно проведений вечір в колі близьких людей. Що ви відчували перед тим, як знову піддатися спокусі? Якщо розпізнати проблему, можна успішно боротися з нею в майбутньому.

Продовжуйте шлях до відмови від тютюну. По крайней мере, тепер організм вимагає набагато менше нікотину, ніж до спроб кинути. Якщо не вийшло з першого разу, слід подвоїти силу своїх спроб, і тоді прибрати сигарети зі свого життя обов’язково вийде.

Якраз і назавжди кинути палити.

Ефективні методи відмови від куріння — рекомендації фахівців.

За даними ВООЗ, щорічно від куріння в світі гине більше 8 мільйонів чоловік. Незважаючи на те, що згубна звичка призводить до важких захворювань, не кожен курець знає, чим насправді небезпечний сигаретний дим. Про ефективні методи відмови від куріння розповідає з аведующая Центром здоров’я Республіканського центру медичної профілактики Оксана Цимбалюк.

Чим небезпечна сигарета.

У тютюновому димі присутні понад 7000 хімічних речовин, з яких щонайменше 250 завдають шкоди здоров’ю. Нікотин, тютюновий дьоготь, окис вуглецю та інші шкідливі речовини скорочують життя і викликають болісні захворювання, такі як рак легенів, гортані, стравоходу, хронічний обструктивний бронхіт, цукровий діабет, атеросклероз, хвороби серця та інші.

У той момент, коли людина затягується сигаретою, через нікотину у нього розширюються і різко звужуються кровоносні судини. Тривале куріння призводить до стійкого звуження судин, через що розвивається небезпечне явище-тромбоутворення. По закупорених судинах кров насилу циркулює, тому органи і тканини погано насичуються. У запущених випадках через тромбів може початися гангрена і тоді, щоб зберегти життя, доведеться вдатися до ампутації частини тіла.

Ще один неприємний побічний ефект від куріння-це часті і затяжні ГРВІ. Так як у курців знижується природний бар’єр в бронхах – відбувається пошкодження миготливого епітелію бронхів, і мікроби або віруси вільно проникають в організм і викликають простудні захворювання.

Як розірвати залежність.

Кидати палити ніколи не пізно. Для цього потрібно визнати, що куріння — це не просто шкідлива звичка, а залежність і, перш за все, психологічна. Нерідко позбутися залежності без допомоги фахівців-складно. У центрі здоров’я працює кабінет з відмови від куріння, психолог і пульмонолог. І будь-який бажаючий може отримати Безкоштовну кваліфіковану допомогу.

В першу чергу в кабінеті по відмові від куріння оцінюється стан дихальної системи на спеціальному обладнанні. Проводиться спірометрія-визначення обсягу легенів і сили видиху; пульсоксиметрія — насичення артеріальної крові киснем, смокелайзер – визначення чадного газу в повітрі, що видихається і рівень куріння (низький, середній або високий).

Також пацієнт заповнює серію анкет, де визначається ступінь залежності від тютюнопаління, рівень мотивації до відмови від куріння (з людьми, у яких відсутня мотивація відмови від куріння або вона низька, лікарі не працюють, тому що це марно).

Також при анкетуванні з’ясовується тип курильної поведінки (фізична прихильність до нікотину або психологічна залежність від сигарети), від цього залежить вибір лікування: або призначення нікотинзаместительной терапії, або робота з психологом.

Як проходить лікування.

Лікування підбирається індивідуально в залежності від результатів обстеження і стажу куріння. Одним пацієнтам призначають медикаментозну терапію, тобто спеціальну нікотинову терапію. Іншим-консультування психолога, дихальну гімнастику, голкорефлексотерапію.

Терміни лікування також індивідуальні, якщо людина змогла 6 місяців протриматися без сигарети, він вже вважається некурящим.

Досягнення успіху в лікуванні багато в чому залежить від бажання самого пацієнта. Якщо ви хочете відмовитися від куріння, але не знаєте, як. Запишіться на консультацію в Центр здоров’я за номером 8 (3012) 45-28-51.

Арюна Ажанова, Республіканський центр медичної профілактики.

Як кинути палити? 5 кроків до відмови.

«Кинути палити-це дуже легко. Я робив це тисячу разів»,-казав Марк Твен, оголюючи очевидну проблему: позбутися тютюнової залежності, навіть при всіх незручностях, які вона доставляє, не так-то просто. Широка доступність тютюнових виробів і їх легальність дають тютюну бронзову медаль в чемпіонаті по швидкості і» якості » розвитку психологічної залежності від вживання — в цьому відношенні сигарети поступаються лише героїну і кокаїну. Це, до речі, не ефектне перебільшення, а висновок психофармакологів з Університету Брістоля.

І як же в такому випадку боротися із залежністю? Піти в тибетський монастир, де сивобородий настоятель виб’є бажання торкатися до сигарет бамбуковими палицями? Зовсім не обов’язково. Потрібно всього лише озброїтися рішучістю і знаннями про те, як звести залежність нанівець.

Позбавлення від ритуалу.

Перше, що слід знати про тютюнової залежності, це те, що вона не є строго хімічної. Так, нікотин діє на курця збудливо, збільшує концентрацію уваги і навіть, згідно з останніми дослідженнями, діє як ноотроп, викликаючи полегшення симптомів при шизофренії і хвороби Паркінсона. Але багато курців впадають в залежність не від самих ефектів нікотину, а від ритуалу куріння — тактильних відчуттів, клацання запальнички і права завжди взяти тайм-аут, щоб викурити сигаретку. Таким чином процес куріння перетворюється на своєрідний, хоч і короткочасний «втечу «від вирішення важливих завдань, таку собі можливість сказати» я в будиночку» на час поки тліє сигарета. Саме тому в першу чергу варто відвикнути від ритуалу, замінивши його на що-небудь більш корисне і приємне. Наприклад, можна заварити зелений чай, нарізати яблуко на часточки або замінити одну сигарету 10 присіданнями-вже через місяць помітиш, як підтяглася попа і стегна, а бадьорить цей спосіб, до речі, не гірше пари затяжок!

Усвідомленість.

Всі люди різні: комусь достатньо сказати » я більше не буду», викинути пачку і стоїчно перенести синдром відміни, комусь достатньо побачити можливі наслідки куріння, такі як рак легенів або гортані, щоб рука більше не тягнулася до сигарети, а хтось після перегляду фільму про шкоду куріння злякається до того, що викурить зайву пачку, щоб заспокоїтися. Однак, якщо твої наміри серйозні , не завадить дізнатися і усвідомити, що ж ти здобуваєш з відмовою від тютюну. А це:

менший ризик померти від раку легенів (дані ВООЗ свідчать, що це 22% всіх випадків раку і за 80% з них відповідальний тютюн); зниження ризику захворіти на туберкульоз в 2.5 рази (за даними тієї ж ВООЗ); менший ризик розвитку серцево-судинних захворювань; відсутність запаху з рота і від пальців; менші проблеми зі здоров’ям порожнини рота і білизною емалі; в середньому 100 зайвих рублів в день, здавалося б дрібниця, але якщо ти викурюєш по пачці і більше в день, то за місяць набереться сума, на яку можна купити непоганий парфум, а за рік — сума, достатня для покупки відмінного смартфона; менше «мерзлявости» рук і ніг з-за поліпшення кровопостачання кінцівок та… відсутність неприємних сюрпризів в ліжку для чоловіків; помітне поліпшення стану шкіри, відсутність зморшок навколо губ; більш гострі смакові і нюхові відчуття; більш помітний результат і менший стрес від спортивних тренувань з-за звільнення від дії чадного газу і поліпшення кровообігу.

Усвідомивши, які приємні речі прийдуть в твоє життя після відмови від куріння, ти з більшою впевненістю залишиш позаду цю звичку. Можеш дати обіцянку, що кинеш курити, людям, перед якими, в разі чого, буде дуже соромно — нехай це буде додатковим мотиватором.

Медичний підхід.

Якщо кинути палити на голій силі волі не виходить, пора включати медичний підхід. Сьогодні майже в кожній поліклініці є кабінет відмови від куріння, де курцям надають як медичну, так і психологічну допомогу,. Також діє Всеросійська безкоштовна консультативна лінія відмови від куріння т. 8-800-200-0-200, де можна отримати консультацію і підтримку. Швидше за все, в першу чергу, там тобі запропонують кілька варіантів заміни ритуалу куріння, які в тандемі із замісною терапією (нікотинові льодяники, жуйки, пластирі, електронні сигарети) неодмінно дадуть результат.

Так, зміна нікотину на пластир — це обман, адже залежність від нікотину нікуди не дівається. Однак це в рази більш безпечний спосіб доставити в кров дозу нікотину, адже під час куріння ти крім нікотину вдихаєш ще 4 тисячі речовин, 40 з яких доведено канцерогенні і ще 12 є «підмайстрами» в питаннях провокування ракових пухлин, а в зв’язку з цим нікотин, що викликає і без того популярні серцево-судинні захворювання, виглядає майже нешкідливо. Крім того, пластирі та інше — це теж тимчасовий захід, яка дозволяє знизити «ломку» при відмові від ритуалу куріння, а через півроку після останньої сигарети, можна пробувати забути і про сурогатів.

Не грузись.

Вирішуючи, що саме ось ця сигарета стане в твоєму житті останньою, не треба сприймати цю обіцянку як непомірний вантаж, що вимагає від тебе неабиякої сили волі і старанних Танців з бубном. І вже тим більше не треба присвячувати відмови від куріння якийсь окремий період свого життя-тим самим ти штучно завищиш значимість самого процесу для себе особисто і ймовірність рецидиву буде вище. Просто живи далі, займи себе великою кількістю цікавих речей, щоб на думці про куріння не залишалося часу. І головне, не забувай, що кожен новий день без тютюну — це маленька перемога, яка робить тебе красивіше, сильніше духом і здоровіше тілом. Відмовлятися від цього почуття через бажання затягнутися буде нерозумно.

Просто додай спорт.

Нікотин хімічно впливає на нашу систему заохочення, роблячи процес куріння приємним. Саме тому деяким кидають курити прописують антидепресанти, адже у відсутності цієї чарівної «кнопки» настрій починає без видимих причин скакати як на американських гірках. Інтенсивні тренування впливають на ту ж систему заохочення, адже під час фізичних вправ виділяється цілий коктейль нейромедіаторів, які змушують нас відчувати себе щасливим, сподіватися на краще і бути «швидше-вище-сильніше», і все це без будь-якої хімії ззовні. Крім того, спорт допоможе згладити ефект набору ваги після куріння, а то і зовсім ліквідувати цю прикру побочку. Ну, а захоплені погляди друзів і колег, які помітили наскільки досконалішими стають твої форми, допоможуть позбутися від невпевненості і нагадати, що ти все робиш правильно.