я вагітна і не можу кинути курити

Як кинути палити при вагітності.

В останні роки жінки стали більш залежні від куріння, ніж чоловіки. Представниці слабкої статі досягають вершини кар’єрних сходів і часто справляються з чоловічими обов’язками і веденням бізнесу куди краще протилежної статі. Однак при цьому прекрасна половина не забуває про свої прямі обов’язки і лавірує між дітьми, домашнім господарством і створенням затишку у власному будинку.

Часто це призводить до неврозів. Щоб трохи знизити рівень щоденного стресу жінка починає курити. Їй здається, що саме цей спосіб розслаблення найбільш ефективний. Шкідлива звичка так затягує, що навіть настання вагітності для деяких не стає приводом для позбавлення від залежності. Як кинути палити вагітної і не завдати шкоди власному здоров’ю?

Що ми куримо?

На жаль, більшість курців вважають, що позбутися шкідливої звички неможливо. Насправді фахівці стверджують, що залежності як такої немає! Більшість сигарет, викурених курцем, не містить в своєму складі тютюну! Вони наповнені лише незначною частиною тютюнових відходів і папером, відтінок якої нагадує картон. Західні країни подібним чином позбавляються від відходів тютюну і при цьому отримують прибуток.

Подрібнені залишки тютюнового компонента обробляються і пресуються в кружечки. Потім вироби імпортуються в нашу країну, де місцеві виробники пускають гуртки в подальшу обробку і доповнюють склад різноманітними хімікатами. Як правило, на упаковці вони вказані одним словом – смола. Хімічні компоненти дійсно нагадують смолу. Розміщуються вони, як правило, в бочках.

Паперова основа і заготівельний матеріал проходить просочення даної консистенцією. Саме тому фахівці стверджують, що залежності не існує! Сигарети містять настільки мінімальний відсоток тютюну, що він просто не здатний викликати залежність. Складність відмови від звички полягає лише в тому, що вона вже стала частиною ритуалу. Понервував на роботі, вийшов, покурив і здається, що стрес відступив.

Зміст - як кинути палити

Чому важливо відмовитися від звички?

Найбільш небезпечним вважається нікотинове вплив на малюка в утробі матері. Перебуваючи на ранньому терміні, на етапі формування важливих органів і систем, дитина перебуває в середовищі отруєної нікотином, не по своїй волі стаючи пасивним курцем.

Внаслідок куріння при виношуванні малюка наноситься негативна шкода майбутній дитині:

Підвищується ймовірність захворювання дитячим лейкозом. Нікотин згубно впливає на формується кістковий мозок. При цьому може не дозріти велику кількість клітин, а здорові клітини витіснятися хворими. Для порятунку життя новонародженого часто призначають операцію з пересадки кісткового мозку. Підвищується ймовірність розриву плаценти. Через куріння під час вагітності в плаценті розвивається патологія. Часто вона призводить до розриву, при якій малюка може врятувати лише своєчасно надана медична допомога. Виникнення порушення кровообігу в плаценті. Систематично надходить в організм нікотин провокує виникнення спазмів кровоносних судин в матці. При вдиханні повітря під час куріння дівчина поглинає окис вуглецю, а той, в свою чергу, вступає в реакцію з гемоглобіном. В результаті цього хімічного процесу дитина починає відчувати кисневе голодування. Відчуття гострого дефіциту поживних елементів. Наскільки повноцінним буде розвиток дитини, залежить від припливу крові. Звуження кровоносних судин в матці призводить до гіпоксії плода. Це викликає дефіцит поживних елементів, які так необхідні для повноцінного розвитку. Кожна з сигарет викликає дефіцит мікроелементів в організмі малюка. Дітки часто народжуються з низькою масою тіла. Збільшується ймовірність передчасних пологів через зловживання нікотином.

Також зростає рівень ризику народження дитини з вродженими вадами. Токсичні сполуки, що надходять в плаценту, призводять до дефекту носоглотки, косоокості і пороків серця. Крім того, можуть утворитися дефекти в зовнішності, такі як заяча губа і вовча паща. Підвищення ймовірності виникнення аномалій розумового розвитку. Діти палять батьків часто відстають у навчанні, у них порушена мова.

Виникають складнощі в концентруванні уваги і вираженні власних думок. Найбільш яскраво виражена аномалія розвитку в перші 6-8 років життя малюка. Висока ймовірність розвитку гіперкінетичного синдрому. Відмінною рисою гіперкінезу вважається мимовільність рухів, що викликають скорочення м’язів тулуба і обличчя. Вогнищем недуги вважається ураження головного мозку дитини. Підвищується ризик загрози смертності новонароджених.

Діти, народжені у курців матерів, часто плачуть і їх досить складно покласти спати. Як правило, малюки, які відчували в утробі матері сильний нікотиновий голод, після народження голосно кричать, починають задихатися і синіти. У вкрай важких випадках лікарям доводиться просити молодих мам викурити сигарету недалеко від новонародженого. Кожна вагітна жінка повинна відмовитися від шкідливої звички, яка приносить такі сильні муки її дитині.

Різко кидати курити не можна!

Кинути палити під час вагітності – чи реально це зробити вагітній жінці? Якщо стаж куріння до вагітності був тривалим, а кількість викурених сигарет в день перевищувало 5-6 штук кидати шкідливу звичку вкрай обережно. Вагітність приносить великий стрес організму і всілякі зміни, що відбуваються в цей і без того нелегкий період повинні бути поступовими.

Фахівці рекомендують позбавлятися від шкідливої звички протягом 21 дня:

У перші 6-7 днів слід скоротити кількість викурених сигар в день і перейти на легкі сигарети. На другому тижні зводимо кількість викурених сигарет до мінімуму. Поступово перестаємо докурювати сигару до кінця. Для збивання нікотинового голоду досить робити пару затяжок. На завершальній третьому тижні робимо затяжки вкрай рідко (не більше 2 разів на день) тільки у випадках прискореного серцебиття або сильного запаморочення. У проміжку з 18 по 21 день повністю позбавляємося від сигарет.

Як тільки дівчина дізналася, що завагітніла, вона обов’язково повинна кидати шкідливу звичку.

Раптова вагітність.

При позапланової вагітності молоді батьки виявляються не готові до цього. Дізнавшись про цікаве положення на терміні 3-4 тижнів, виявляється, що плід вже наситився нікотином. Але ж на 4 тижні починають своє формування такі життєво важливі органи, як:

печінка; нирки; шлунково-кишковий тракт; головний мозок; хребет.

Дуже важливо встаючи на облік в лікарні попередити гінеколога про те, що мама курила (курить). Лікар в такому випадку повинен призначити прийом вітамінних комплексів з високим вмістом вітаміну С і заліза. Не менш важливо переглянути свій раціон і відмовитися від вживання коли, чорного чаю, шоколаду, кави. Замість цього, додати в меню велику кількість свіжих овочів і фруктів, молочну і кисломолочну продукцію.

Кілька разів на день слід здійснювати півгодинні прогулянки на свіжому повітрі і ні в якому разі не перебувати в прокурених приміщеннях. Дотримуючись цих рекомендацій можна знизити завдану шкоду організму шкідливою звичкою.

Зміна способу життя стосується і тата.

Позбавлятися від шкідливої звички набагато легше удвох зі своєю другою половиною. Відмовитися від куріння вкрай важливо не тільки майбутній мамі, але і батькові, так як викурювання сигарет одним з батьків завдасть непоправної шкоди здоров’ю малюка. Нікотин, постійно потрапляє в організм чоловіка, накладає відбиток на якість сперми і її кількість. Зачатий плід від батька, що палить може мати проблеми в розвитку органів і систем. Кинути палити під час вагітності вкрай важливо для народження здорового малюка!

З огляду на той факт, що нікотин повністю залишає лише через 90-100 днів, слід відмовитися від сигарет приблизно за цей період. Майбутні тата, які не бажають відмовляти собі в задоволенні викурювання сигар повинні пам’ятати, що їх звичка може стати причиною виникнення наступних недуг у немовляти:

астми; запалення легенів; бронхіту; порушення процесу насичення киснем кровоносної системи; звуження кровоносних судин.

Чи варто пити таблетки?

Існує ряд лікарських засобів, що допомагають впоратися із залежністю. Однак варто пам’ятати, що всі таблетки негативно позначаються на здоров’ї дівчини і її майбутньої дитини. Лікарські засоби можуть виступати як психотропний медикамент або замінник нікотину. Вагітні ні в якому разі не повинні приймати медикаменти за типом Табекса, Чампікса, Нікоретте, Бризантина, нікотинових пластирів і жуйок. Дані кошти провокує появу ефекту передозування.

На невеликий проміжок часу курець забуває про сигарети, проте повністю позбутися шкідливої звички за допомогою таблеток неможливо. Крім того, ліки наділені величезною кількістю побічних ефектів. Препарати психотропного типу також небезпечні для здоров’я і не можуть бути використані в період виношування дитини. З огляду на відсутність впливу складових лікарських засобів ніякого сенсу у вживанні подібних таблеток немає.

Крім того, їх прийом може викликати ряд наслідків, а саме:

депресію; втрату свідомості; галюцинації; суїцидальні думки.

Щоб уникнути нанесення шкоди власному організму і організму плоду, що розвивається, варто повністю виключити вживання ліків, спрямованих на боротьбу з курінням. Тільки сила волі і величезне бажання допоможе назавжди позбутися від шкідливої звички, так як нікотинова залежність існує лише на психологічному рівні.

Кидаючи курити, перебуваючи в цікавому положенні, необхідно не тільки для здоров’я майбутнього малюка, але і для себе! Не варто різко припиняти шкідливу звичку і через день утримання викурювати подвійну порцію сигарет. Будь-який зрив після кидання куріння завдасть набагато більше шкоди організму маленького чоловічка, ніж поступове позбавлення від залежності.

Поради, які допомагають кинути палити.

Вагітність повинна стати стимулом для якнайшвидшого позбавлення від шкідливих звичок. Дуже важливо по-справжньому усвідомити, що залежність від нікотину існує лише на психологічному рівні. Саме тому перемогти її набагато простіше, ніж здається, на перший погляд.

Фахівці склали ряд рекомендацій, які допомагають впоратися зі шкідливою звичкою:

Ні в якому разі не варто себе позиціонувати жертвою і сприймати позбавлення від сигарет як обмеження прав, відмова. Жертовність-це не вагомий аргумент для початку здорового способу життя. Курить повинен усвідомлювати, що в першу чергу це робиться для того, щоб на світ з’явився здоровий малюк з відсутністю усіляких відхилень у розвитку. Чи не прив’язуємося ні до яких дат для того, щоб почати поступове позбавлення від куріння. У моменти, коли дуже хочеться викурити сигарету, візуалізуємо картинку, як малюк сидить весь в диму від надходить в організм нікотину, як його дихання стає переривчастим. Будь-яка мама хоче найкращого для своєї дитини, а вже навмисно робити йому погано не стане практично ніхто. Шукаємо нове захоплення. Підійде тільки таке заняття, яке здатне по-справжньому захопити і переключити увагу з куріння на цікаву діяльність.

Найголовніше, з того ж моменту, як жінка дізнається про вагітність не відкладати позбавлення від шкідливої звички на завтра. Вже зараз можна, як мінімум, зменшити кількість викурених сигарет в день.

Я вагітна і не можу кинути палити.

Коли завагітніла, відразу ж кинула палити.

Просто токсикоз був страшний, так була вдячна моїй дитині, що кинула.На 6-му місяці вагітності розлучилися з батьком дитини,на нервовому грунті знову закурила,курила цілий місяць,дуже було важко,але так було лялечку шкода,адже вона зовсім малюк і думаю її зовсім не приколює сидіти у мами в животику,як в банку з димом.Не сперечаюся, курити кинути дуже складно, але можна.Я як тільки мені захочеться курити, відразу що-небудь їла: насіння,цукерки,фрукти,загалом все, що завгодно,і при цьому примовляла:»Я мама,малюк мені довіряє і його здоров’я залежить від мене»це перші три дні сильно курити хочеться, а потім легше.І ще весь час вселяла собі,що мене нудить від курива.

Як кинути палити при вагітності?

я вагітна і не можу кинути курити

Всі палять люди нерідко відчувають дискомфорт від великої кількості порад з боку некурящих про те, як потрібно кидати курити. Але найбільший пресинг відчувають жінки при вагітності. Їх постійно дорікають в безвідповідальності, слабоволии і мало не намагаються силою змусити швидко кинути палити, як ніби загрози в цьому допоможуть. Звичайно, кинути палити під час вагітності не просто бажано, а необхідно, але тиском і залякуванням від залежності не позбутися. Рішення куди простіше, і ми зараз про це розповімо.

Чому не виходить кинути палити під час вагітності?

Ми завжди при будь-яких труднощах спочатку шукаємо порад у близьких і друзів. «Як ви кинули палити під час вагітності», — напевно, один з найпопулярніших питань. Тільки, на жаль, нерідко відповідь на нього дуже сумний:»ніяк». Багато дівчат так і продовжують «диміти» все 9 місяців. Насправді у багатьох зовсім не виходить кинути палити при вагітності, як вони не намагаються. Чому так відбувається?

З тієї ж причини, чому кинути палити взагалі (при вагітності чи ні) не так легко, як здається. Вагітна курець в першу чергу повинна зрозуміти суть залежності і глибоко усвідомити всі негативні ефекти, які викликає тютюнопаління. І тільки після цього прийняти для себе рішення кинути палити і знайти ефективний спосіб зробити це. На жаль, але без особистої зацікавленості ніякі поради на тему того, як кинути палити при вагітності, не допоможуть, а бажання може виникнути лише на основі знань.

Ця стаття написана для того, щоб дати дівчатам інформацію і тим самим допомогти їм самостійно прийти до рішення кинути палити при вагітності. Ніякого залякування, тиску на мораль і закликів до відповідальності. Тільки факти.

Що насправді міститься в сигаретах?

Перед тим як кинути палити при вагітності, бажано дізнатися про сировину для виробництва сигарет. Якщо раніше виробники використовували дійсно тютюнове листя, то тепер це подрібнена тютюновий пил, в яку йде майже вся рослина, включаючи стебла.

Ще, щоб легше було кинути палити під час вагітності, непогано б дізнатися, як саме виробляються сигарети і що в них міститься. Найважливіше, що справжнього тютюну в сигаретах не більше 12 %, а решта-різні хімічні сполуки, покликані «поліпшити» смак, знизити симптоми від роздратованого горла і контролювати процес горіння. Серед цих компонентів вода, сечовина, нікотин, аміак, селітра, ароматизатори та інша «хімія».

Якщо інформації про те, як виробляють сигарети недостатньо, щоб кинути палити при вагітності, то потрібно послухати лікарів.

Поради лікаря про те, як кинути палити при вагітності.

Зазвичай ці рекомендації полягають в тому, щоб наочно продемонструвати всі негативні наслідки, які чекають палить мати і її майбутньої дитини. Гінекологи впевнені, що ситуація, коли жінка при вагітності продовжує курити, є нічим іншим, як причиною № 1 всіх несприятливих наслідків для немовлят. Для зростаючого в утробі матері людини навіть діабет або гіпертонія будуть менш небезпечними, ніж сигаретний дим, що містить більше 4 тис. хімічних речовин, включаючи:

свинець; ціанід; і більше 60 канцерогенів — речовин, що викликають рак.

Якщо не кинути палити під час вагітності, то всі ці небезпечні речовини потраплять в кров матері, а значить, і в кров малюка. Всі вони вкрай шкідливі для організму, що формується і провокують безліч ускладнень, серед яких передчасні пологи, низька вага при народженні і навіть мертвонародження. Найбільш небезпечні дві речовини:

Пройдіть тест і через хвилину дізнайтеся, чи легко Вам буде кинути палити.

нікотин; монооксид вуглецю.

Обидва вони, якщо не кинути палити при вагітності, провокують кисневе голодування плода. Справа в тому, що дитина отримує кисень через пуповину, а нікотин звужує кровоносні судини. В результаті малюкові фактично доводиться «дихати» через постійно звужується соломинку. При цьому монооксид вуглецю взаємодіє з червоними кров’яними тільцями, «заважаючи» їм транспортувати молекули кисню, що ще більше підсилює кисневе голодування.

Що станеться з дитиною, якщо дівчина не кине палити?

Сильно збільшується ризик того, що дитина народиться вагою менше 2,5 кг.також вдвічі зростає ризик народити мертву дитину. Причому при вагітності потрібно саме кинути палити — просто знизити кількість викурених сигарет недостатньо.

Якщо уважно слухати поради лікарів-гінекологів, то стане ясно, що для вашої майбутньої дитини немає принципової різниці в тому, викурюєте ви 1 сигарету або 10. Далі розповімо докладно про можливі наслідки, які виникнуть, якщо не кинути палити під час вагітності.

Одна пачка сигарет в день, викурюється вагітної, з великою ймовірністю призводить до зниження ваги дитини на 200 г.Якщо ви думаєте, що це багато і так ніхто не курить, то змушені вас засмутити. До нас в Центр Аллена Карра приходили жінки, які говорили: «Не можу кинути палити під час вагітності», — і викурювали по 2 пачки в день. Їх не зупиняло навіть те, що така кількість сигарет може знизити вагу новонародженого на 500 г і більше! На жаль, будь-які поради гінеколога безсилі перед нікотиновою залежністю, яка змушує свою жертву продовжувати курити.

Якщо не кинути палити під час вагітності, це може привести до такого явища, як народження недоношеної дитини. У такого малюка можуть бути серйозні проблеми з розвитком внутрішніх органів, в тому числі легенів. Недоношені діти, матері яких не змогли кинути палити при вагітності, змушені перші дні свого життя існувати не інакше як під апаратом штучного дихання.

Справа в тому, що у них спостерігається затримка в розвитку легенів, а згодом вони з великою ймовірністю будуть страждати від астми. Також у дітей, матері яких не зуміли кинути палити під час вагітності, в 2-3 рази зростає ризик такого небезпечного явища, як СРДС (синдром раптової дитячої смерті).

Якщо вагітної не кинути курити вчасно і продовжувати «диміти» в першому триместрі, то у дитини може виникнути таке захворювання, як порок серця. Згідно з дослідженням американських лікарів, опублікованим в лютому 2011 року, ризик розвитку вроджених вад серця у дітей курців мам зростає від 20 до цілих 70 %! Якщо не кинути палити під час вагітності, то у дитини найбільш ймовірно виникнення вад, що ускладнюють надходження крові з правого боку серця в легені, і дефектів міжпередсердної перегородки.

В рамках цього дослідження лікарі обстежили 2525 дітей з вродженими вадами серця і 3425 здорових малюків. Всі ці дані були співвіднесені з інформацією про те, чиї матері не змогли кинути палити при вагітності.

Якщо вагітної не кинути палити, то може виникнути така складність, як порушення інтелектуального розвитку дитини. Найчастіше діти таких матерів відстають у навчанні, мають низький IQ, нестійкий психоемоційний стан, проблеми з поведінкою.

Чому вагітної так само складно кинути палити, як всім іншим?

Справа в тому, що залежність однакова для всіх, їй «не важливо», вагітна жінка чи ні. Залежна людина жадає нової затяжки, думаючи, що тим самим вирішить сьогохвилинні проблеми і доставить собі задоволення або задоволення. Це бажання виявляється у багато разів сильніше, ніж будь-яка інформація про можливі наслідки, які виникнуть, якщо не кинути палити під час вагітності. Більш того, період вагітності і відповідальність за малюка створюють додатковий стрес. Але що роблять курці, коли у них стрес?

Перемогти залежність за допомогою сили волі дуже складно. Як показує практика, до 80 % вагітних, які зуміли кинути палити, після народження дитини закурюють знову. Це відбувається тому, що психологічна залежність не послаблює свою хватку. Вона витримує навіть 9 місяців утримання.

Дивно, але кинути палити вагітним іноді заважає лікуючий лікар. Деякі люди в білих халатах стверджують, що, якщо швидко кинути, то виникне стрес, а він жінкам в положенні протипоказаний. Але ці лікарі чомусь забувають, що почуття провини, що виникає у курить під час вагітності, викликає ще більший стрес.

Ми згодні, що деякі рекомендації про те, як потрібно правильно і швидко кидати курити, дійсно можуть викликати стрес. Хоча є простий спосіб зробити це легко, але про це пізніше.

Десять порад, як кинути палити вагітній жінці на ранньому терміні.

Якщо ви запитаєте тих, хто вдало самостійно позбувся залежності: «як ви кинули палити під час вагітності?»- то напевно отримаєте один з наступних порад.

Поступово знижуйте кількість викурених сигарет . Це найчастіший відповідь на питання про те, як точно кинути палити, якщо дізналася про вагітність. Тому що точно таке ж правило рекомендують застосовувати всім іншим людям, що палять. Також радять курити сигарети не до кінця, скорочувати число затяжок або робити їх менш глибокими. Але це не допоможе! Затягування відмови від куріння призводить до того, що вагітна жінка продовжує отруювати свій організм. Але головна причина-цінність сигарети, яка стає дорожче, коли доводиться себе обмежувати. І в результаті жінка не тільки не кине, але і повернеться до тієї ж кількості сигарет, яку викурювала раніше. Постарайтеся забути про те, що змушуєте себе . Думайте не про те, як потрібно кидати курити при вагітності, а про те, що ви чекаєте дитину. Таким чином, вам буде легше пережити вимушену відмову від сигарет. А також пам’ятайте про те, що бажання створює нікотин. Це не ваше бажання. Повірте, що робите це для себе . Нерідко перед тим, як кинути палити, дівчині спадає на думку, що вона це робить виключно заради дитини. Це може привести до почуття позбавлення, пов’язаного з відмовою, а це створює додатковий стрес і напругу, що позначиться на малюкові. Це категорично неправильно, тому, тільки кидаючи палити для себе, ви не будете бачити в цьому жертвопринесення. Не шукайте ритуалів кидання . Іноді перед тим, як кинути палити при вагітності, дівчата роблять якийсь ритуал. Наприклад, демонстративно викидають повну пачку або ламають останню сигарету. Це може дати короткочасний емоційний ефект, але не більше. Це повинен бути усвідомлений вибір перестати курити. Починайте відразу . Часто в якості поради, як потрібно кидати куріння під час вагітності, можна почути про те, що потрібно встановити собі день Х, в який ви остаточно кинете, і підготуватися до нього. Це не працює. Кидати курити під час вагітності потрібно відразу, як тільки ви про це дізналися. Будь-яке відкладання лише затягує час і знижує шанси на успіх. Не намагайтеся замінювати» димний » ритуал . Одна з основних причин куріння, яка якраз дуже сильно заважає кинути під час вагітності, — це приємні ритуали, в яких було присутнє куріння. У вашій свідомості добре вкоренилося почуття спокою і розслабленості, що виникає після викуреної сигарети з чашкою міцної кави, або спогади про приємні бесідах з подругами, проведених в ароматному тютюновому диму. Всі знайомі ситуації були прив’язані до сигарети. Тому ви зможете насолоджуватися цими моментами, адже тепер у Вашому житті немає отруєння і немає почуття провини за малюка. Ускладніть собі можливість закурювати . Як убезпечити себе від зриву, якщо ви кинули палити під час вагітності? Потрібно зробити так, щоб просто не було такої можливості або вона була сильно утруднена. Ляжте в лікарню на збереження або рушайте не деякий час до некурящим родичам. І, зрозуміло, викиньте всі сигарети, запальнички і попільнички. Навіщо собі нагадувати про цей кошмар. Змініть режим харчування . Не переживайте, якщо при вагітності ви відчуєте, що з’явився апетит. Це хороший знак, який означає, що Ви відновлюєте. Але є один технічний момент: фізичне відвикання від нікотину дуже схоже на звичайний голод. Тому зробіть упор на здорову їжу — наприклад, брокколі, селера, будь-які овочі і фрукти. Почніть займатися спортом . Фізична активність під час вагітності буде подвійно корисна, так як, крім оздоровлення організму, допоможе кинути куріння. Виберіть те, що Вам до душі: плавання, аквааеробіку, йогу для вагітних або щось інше. Сходіть на консультацію до лікаря . Доктор не тільки розповість про можливі наслідки куріння, але дасть медичні рекомендації, як кинути куріння під час вагітності. Можливо, порадить якісь препарати, але в цьому випадку потрібно бути дуже обережною, і ось чому.

Чи можна вагітним приймати «Табекс»?

Відповідь на це питання дає інструкція до препарату. Там чорним по білому написано, що» Табекс » вагітним протипоказаний. Справа в тому, що цей препарат може спровокувати симптоми отруєння нікотином. Це може привести до серйозних негативних наслідків для зростаючого дитини. Серед наслідків прийому препарату «Табекс» вагітними виділяють:

інтоксикацію плода; завмирання вагітності; викидень.

Як кинути палити самому в домашніх умовах?

Заборона на прийом препарату «Табекс» вагітними відноситься і до годуючих жінок. Діюча речовина цього лікарського засобу проникає в материнське молоко і таким чином може нашкодити дитині.

Взагалі питання про застосування лікарських засобів у вагітних набагато ширше одного » Табекс». Жінці в цьому положенні потрібно скоротити прийом будь-яких ліків, тим більше тих, які нібито допомагають позбутися від нікотинової залежності. Вагітним протипоказаний і» Табекс«, і» Чампікс», і будь-які препарати, що працюють за принципом нікотинозамінної терапії. Їх взагалі нікому приймати не рекомендується.

Окремо варто сказати про те, чи можна вагітним пити препарат «Чампікс», який деякі вважають більш ефективним, ніж «Табекс». Серед побічних ефектів «Чампікса» виділяють галюцинації, втрату свідомості, депресію і суїцидальні стани. Прочитавши це, будь-яка розсудлива людина відмовиться від прийому такого препарату. Проблема залежності-більшою мірою психологічна проблема, тому навряд чи навіть безпечні таблетки зможуть допомогти кинути палити.

Як легко кинути палити при вагітності?

Після прочитання нашої статті у деяких може скластися відчуття, що все дуже і дуже складно.

Чи можна пити «Табекс» вагітним? Не можна. А інші препарати можна? Теж не можна. Як ви кинули палити під час вагітності, якщо не можна використовувати ніяких препаратів? Зусиллям волі. Як складно кинути палити при вагітності? Дуже складно. Ось ви кинули курити під час вагітності, а як далі? Ніяк. Знову закурила.

Але все ж є спосіб, як легко кинути палити при вагітності. Звернутися до нас-в Центр Аллена Карра. Ця методика кардинальним чином відрізняється від інших, тому що працює з першопричиною куріння — з психологічною залежністю. Ви зможете кинути палити як під час вагітності, так і до неї. І на все це вам знадобиться один день, причому без побічних ефектів! У Вас просто пропаде саме бажання брати сигарету в руки, тому що Ви усвідомлюєте, що це марно.

І тоді на питання про те, як кинути палити під час вагітності, ви зможете відповісти одним словом: «Легко!»

Що робити дівчині, якщо під час вагітності вона не може кинути палити?

Відмовитися від його вживання непросто. Кинути палити варто ще до планування вагітності, але іноді вона настає незаплановано.

Жінка різко припиняє курити, розуміючи небезпеку для дитини, але бажання не пропадає. Організм постійно відчуває стрес і муки відвикання. До цього питання потрібно підходити зі знаннями і допомогою фахівців.

Зі статті ви дізнаєтеся.

Чому бажання покурити повертається?

Нікотин-це наркотик, що викликає залежність, як і інші наркотики. В цьому і криється відповідь на питання. Патологічне бажання отримати задоволення від наркотику не дає можливості легко з ним розлучитися.

Синдром відміни може тривати від 5 днів до місяця . У кидають палити, основна причина зривів-це такі симптоми:

дратівливість; головні болі; поганий настрій; порушення сну; нудота.

Почуття провини, яке переслідує курить вагітну дівчину.

З огляду на широку поширеність інформації про шкоду куріння, практично кожна жінка усвідомлює всю шкоду куріння для майбутньої дитини. Куріння у вагітних супроводжуються муками совісті, почуттям провини за порушення в його здоров’ї, і стресом. Все це несприятливо впливає на вагітність.

Є й інша категорія жінок. Вони вважають, що шкода куріння — це міф і казки, і продовжують спокійно курити під час вагітності. Але чи можна це робити? У цій статті ви дізнаєтеся відповідь.

Що робити, якщо хочеться курити під час вагітності?

я вагітна і не можу кинути курити

У боротьбі з курінням головне мотивація і бажання . З потребою викурити сигарету допоможуть впоратися:

спорт; хобі; прогулянки на свіжому повітрі; відповідні медикаменти; психотерапевтичні техніки.

Під час вагітності курити не можна, навіть якщо дуже хочеться.

Рада 1. Не перебуваєте в компанії курців.

Знаходження в компанії, що палить буде провокувати спогади про куріння і задоволення від нікотину. Навіть якщо це не призведе до зриву, то буде тримати в стані стресу , що не бажано для вагітної.

Пасивне куріння шкодить матері і плоду не менше, ніж звичайне.

Рада 2. Гумка на зап’ясті — як вона допомагає?

Існує дві думки про гумці на зап’ясті в боротьбі з курінням:

Психологічний метод боротьби з курінням. Необхідно надіти на зап’ясті щільну гумку і кожен раз, коли з’являється бажання закурити сигарету, відтягувати гумку і різко відпускати. Через кілька таких прийомів, в момент думки про куріння, також виникають спогади про хворобливі відчуття від удару гумкою. Вважається, що таким способом можна полегшити борошна відвикання. Гумку можна вважати і методом акупунктури (вплив на біологічно активні точки в організмі). На зап’ясті знаходиться безліч точок, стимуляція яких призводить до відчуття ейфорії, радості і задоволення.

Рада 3. Заміщення куріння іншими задоволеннями або зайнятістю.

Все залежить від уподобань кидає дівчата:

Перше місце лікарі віддають спорту . Фізичні навантаження провокують викид в кров ендорфіну-гормону радості і задоволення. З огляду на, що серйозні фізичні навантаження вагітним протипоказані, кращі заняття аквааеробікою, плаванням, йогою, скандинавської ходьбою. При відсутності протипоказань можна займатися до останнього тижня вагітності. Читання книг займе ваші думки і час. Краще читати в тому місці, де ніщо не нагадує про куріння. Наприклад, якщо курили на балконі, не варто там читати, щоб не провокувати спогади і зрив. Подарунок . Сигарети коштують недешево. Кидання курити заощадить пристойну суму. Можна витратити її на нову річ, прикраси, походи в салон, книги. На все, про що мріялося. Не має значення, корисна буде покупка чи ні, головне, що вона точно не зашкодить організму матері і плоду, як куріння. Спілкування з однодумцями . Можна читати форуми, сайти, присвячені киданню курити. Підтримка в колі кидають і їх досвід-відмінні помічники.

Рада 4. Збільште вміст овочів і фруктів в раціоні.

Рада можна розглянути з різних ракурсів:

Коли курець плутає харчовий і нікотиновий голод, фрукти і овочі допоможуть не набрати вагу, так як мають невисоку калорійність. На відміну від кави і алкоголю, які підсилюють смак сигарет і задоволення від куріння, фрукти і овочі мають протилежний ефект. Курці відзначають, що після фруктів і овочів задоволення від куріння менше. Це обумовлено тим, що вони очищають смакові рецептори. Вченими з Інституту охорони Здоров’я і медичних професій університету Баффало в США встановлено, що ті, хто кинув палити, і вживає в їжу багато фруктів і овочів, зриваються і починають курити знову в 2 рази рідше. Курці, які вживають в їжу більше фруктів і овочів, викурюють менше сигарет. Фрукти і овочі прискорюють виведення токсинів з організму, це означає, що організм відновиться швидше після відмови від куріння.

Рада 5. Пийте молоко.

Голландські вчені прийшли до того ж думку про молоко, що і вчені з США про фрукти та овочі. Вважається, що якщо випити склянку молока, а потім відразу викурити сигарету, відчуття будуть вельми неприємні.

Молоко-абсорбент, всмоктує в себе шкідливі хімічні сполуки тютюнового диму і допомагає вивести їх з організму, допомагає відновити організм після кидання палити.

Рада 6. Навчіться дихальним вправам.

Може здатися, що ефективність дихальної гімнастики, як засобу боротьби з курінням, сумнівна. Але статистичні дані говорять про те, що ті, хто виконує дихальні вправи, рідше курять . Особливо якщо почати виконувати вправи в момент виникнення бажання покурити.

Регулярна дихальна гімнастика приводити до очищення організму від нікотину, хімічних сполук, що входять до складу тютюнового диму, смол. Дихальна системи очищається від слизу і мокротиння, йде задишка. Рекомендується займатися дихальними вправами тричі на день по тридцять хвилин . Практикуючі дихальні вправи відзначають поступове бажання кинути палити аж до повної відмови.

Рада 7. Нікотинова терапія і вагітність: які препарати можна вживати, які категорично заборонені?

Препарати для боротьби з курінням діляться на три групи:

До складу першої групи ліків входить нікотин, протягом курсу лікування його дозування поступово скорочується, відбувається поступове відвикання. Друга група заснована на впливі ліки на нервову систему, представлена антидепресантами і психотропними. Третя група-препарати рослинного походження, з натуральних компонентів. Механізм дії спрямований на придушення задоволення від куріння і формування відрази.

Кращі препарати третьої групи, наприклад, Корида Плюс (препарат російського виробництва) на основі трав Гірського Алтаю. У складі міститься екстракт м’яти перцевої і целюлоза. Відпускається без рецепта. Вживати потрібно кожен раз, коли виникає бажання курити. Але не більше 30 штук щодня. Протипоказаний лише при індивідуальній непереносимості компонентів. Якщо безнікотинові препарати не допомагають, можна скористатися нікотин містять. Наприклад, Нікоретте (жувальна гумка, спрей). Вживання таких препаратів хоч і не захистить плід від впливу нікотину, але вбереже його від впливу тютюнового диму, в складі якого смоли і шкідливі хімічні сполуки.

Рада 8. Зверніться за допомогою до фахівця.

Якщо ви спробували всі методи і зазнали невдачі, варто звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця . Знайдіть того, хто має великий досвід лікування пацієнтів в боротьбі з курінням, почитайте відгуки, поспілкуйтеся з колишніми пацієнтами.

Хороший терапевт або психотерапевт стане помічником, підбере найбільш безпечний спосіб позбутися від залежності.

Дуже хотілося курити, і зірвалася: що робити після рецидиву?

я вагітна і не можу кинути курити

Ні в якому разі не варто продовжувати курити, вважаючи, що нічого не вийде. Потрібно негайно припинити. Необхідно проаналізувати свою поведінку, знайти причину зриву, потім її виключити.

Можливо, потрібно змінити метод кидання палити або проконсультуватися з фахівцем , який допоможе розібратися в проблемі. Не варто себе занадто дорікати за зрив, це може привести до стресу і негативно позначитися на перебігу вагітності.

Як куріння відіб’ється на дитині, якщо вагітна не змогла кинути?

Куріння під час вагітності призводить до незворотних змін в організмі плода і новонародженого :

недоношеність; недостатність маси тіла; мертвонародження; раптова дитяча смерть; алергії, дерматити; психічне і фізичне недорозвинення; патології органів і систем.

Якщо ви не змогли кинути палити на ранньому терміні, то зробіть це хоча б в останньому триместрі, адже так ви знизите ризики розвитку небезпечних хвороб у дитини.

Корисне відео.

Дивіться відео про те, що робити, коли хочеться курити:

Укладення.

Різноманіття методів, способів і препаратів в боротьбі з курінням допоможе будь – якій жінці позбутися залежності, головне-бажання. Навіть якщо не виходить самостійно, на допомогу прийде фахівець. Вагітна жінка несе відповідальність за здоров’я і життя свого малюка, тому зобов’язана докласти всіх зусиль до їх збереження.

Не можу кинути палити під час вагітності — що робити?

я теж курила, а кинула дуже просто, подивилася Американську історію жахів фрікшоу і як то вирішила не ризикувати зі здоров’ям малюка.

Кинути легко, коли знаєш Для КОГО. Моя друга смужка була ледве ще видно, та й то, напевно, більше моєю уявою і бажанням, а я вже кинула. І не було ніяких ломок. Просто страшно за малюка стало і все. Все вийшло без праці. Дівчата, кидайте! Здоров’я вам і вашим карапузикам!

курила років 15. Була одна перерва на 3 місяці по фільму Легкий спосіб кинути палити (далі ЛСБК). ПРИГОЛОМШЛИВИЙ ФІЛЬМ! Почала курити і повернулася до цього Р..ну по дурості — під коктейль в клубі захотілося тільки одну сигаретку.. і понеслася. не буває тільки однієї сигарети. одна сигарета-це повне повернення в залежність. І я повернулася. (

Коли по тестах дізналася що вагітна кидати не хотіла-нерви теж шкідливо для дитини, відмазалася я. та й багато подруг курили і відмінні здорові діти! Потім чекала токсикозу і що саме пройде.. не минуло бажання.. Пройшов місяць і я зрозуміла, що курити почала в два рази більше, тому що в голові постійно думка «треба кидати», разом з почуттям провини «а раптом будуть-таки у дитини наслідки від мого куріння» і кисневого голодування. все це змушувало мене нервувати ще більше, що знову ж повертало до думки, що нервувати — погано для дитини. відчувати сором за куріння перед батьком дитини — жахливо, але він нічого не говорив, хоча був дуже проти.

Згадала коли кидала перший раз про те, що нікотин це наркотик, виходить він всього 4 дні приблизно, значить я — нікотинова наркоманка, якій треба потерпіти всього 4 дні! це не складно, правда! І так як фільм ЛСБК вже не працював через постійне його перегляду і знання кожного кадру :)), вирішила прочитати однойменну книгу.. поки читала-набирала злість на себе, сигарети і слабацтво — я що, чотири дні не потерплю?? Пффф! ) Потерпіла і перед собою спокійна, що тепер точно дитина буде здорвим і ніщо не заважає йому рости! Курити хочеться, але вже не так, щоб не зуміти відмовитися, і це радує, а з іншим впораюся.

ПРОСТО ПОТЕРПИ 4 ДНІ. Це всього лише в голові. Це не боляче))) удачі всім, дівчатка.

Кинула курити рік тому просто кинула і все. І про товстіють і тд це нісенітниця! Я досі ходжу 55 кг.

Повністю згодна, теж коли кидала, ні краплі не поправилася. Хотілося звичайно спочатку дуже сигарету викурити, але ніяк не заїдати це бажання чим-небудь. Дівчата, вже через тиждень без сигарет, стає легше, та навіть через три дні, потім вже говориш собі, ну три дні протрималася, значить і ще три дні зможу і так далі, а потім взагалі відпустить 🙂 звичка 100% психологічна. А їжа яка смачна без сигарет, а капучино! Ммм 🙂 а раніше без сигарет ніяк і не те. Ех. Так що кинути просто! Саме це потрібно собі вселити!

Як кинути палити вагітної?

Вагітність і пологи. Форум багатодітних батьків.

Теми без відповідей активні теми Пошукмобільна версія.

Вагітність і пологи ⇒ як кинути курити вагітної?

Модератор: Малюська.

Повідомлення Корнієвські » 09 сер 2008, 22: 40.

Повідомлення Elena » 10 сер 2008, 10: 46.

Повідомлення гість » 10 сер 2008, 13: 05.

Повідомлення Корнієвські » 10 сер 2008, 14:13.

я вагітна і не можу кинути курити

Повідомлення elenaZ » 10 сер 2008, 14: 39.

KarinaYuliya хотіла вам сказати, що це дуже добре, що ви хочете кинути палити, але не обманюйте себе — діти, дійсно набагато слабкіше фізично і набагато з великими проблемами, ніж діти тих, матерів, которе не курять. Це дуже помітно, коли жінка навіть кидає курити до перших пологів заздалегідь і ніколи потім не курить. Але дуже боляче потім усвідомлювати (якщо вона виявляється нормальною турботливою матір’ю, а не відірвою), що кожна наступна дитина народжується набагато більш міцний і здоровий. І звинувачувати нікого лікарі тут не допоможуть і нічого не виправлять — таке здоров’я заклала в свою дитину палить мамка. І ось це поширена думка, то зараз у більшості дітей (чомусь) підвищений внутрішньочерепний і збір інших неврологіескіх проблем саме тому (- то), що більшість матерів палять до вагітності.

А вам може порівняти ні з чим. ви ж весь час курите?

бажаю вам якнайшвидшого позбавлення від цієї вбиває людей і їх дітей звички.

Повідомлення Корнієвські » 10 сер 2008, 15:42.

Як кинути палити при вагітності на ранніх термінах?

Сьогодні молоді жінки, що палять рідкістю не є. Так, за актуальними даними соціологічних опитувань практично у кожної третьої дівчини у віковому діапазоні 15-25 років є дана згубна звички або вони пробували курити, роблячи це недовго. Також кожна п’ята представниця прекрасної статі 25-35 років курить стабільно, навіть не намагаючись кинути.

Тому випадки, коли активно палять дівчата вагітніють, продовжуючи при цьому курити, поки не відбувається затримка, що говорить про розвиток всередині нового життя. До чого здатне привести куріння майбутньої матусі на ранніх термінах? Які наслідки подібного куріння? Чи є шанси на народження здорового малюка?

Чому необхідно позбутися від куріння?

Сьогодні ніхто не буде стверджувати, що куріння нешкідливе для здоров’я. Однак особливої шкоди подібна звичка завдає не народилася поки дитині, коли майбутня мама курить в перші тижні вагітності до безпосереднього виникнення затримки. Тому для таких жінок актуальним стає питання, Як кинути палити при вагітності на ранніх термінах.

Незважаючи на поширеність популярних міфів, що плацента цілком здатна оптимально захистити малюка від будь-яких негативних факторів. Всі містяться в димі тютюну отруйні речовини обов’язково проникають до дитини. Ні стаж активного куріння, ні загальна кількість викурених сигарет не грають особливої ролі-розвивається малюкові достатньо лише затяжки для серйозного отруєння.

Фактично не народжений ще малюк активно курить разом з матусею, отримуючи від кожної спожитої нею сигарети неймовірну кількість шкідливих хімічних сполук, які вбивають зростаючий організм. Тому кинути палити на ранньому терміні вагітності дуже важливо.

Потрапляють до малюка токсичні речовини здатні спровокувати:

механічні розриви плаценти; спазматичні процеси в плацентарних судинах, які ведуть до серйозного кисневого голодування плода, практичної відсутності клітинного харчування; підвищення ризику активного розвитку дитячого лейкозу, хвороб кісткової системи, вад серця.

Отже, куріння з вагітністю є абсолютно не сумісними поняттями. Якщо майбутній мамі небайдуже реальне майбутнє її дитини (а також своє), тому їй необхідно кинути палити під час вагітності на ранніх термінах.

Вплив згубної звички на плід, що розвивається.

Активне куріння обов’язково відбивається на самому перебігу вагітності, поступальному розвитку дитини. Досить часто ця згубна звичка здатна привести до викидня, ускладненим передчасних пологів. Природно, що часто прояв наслідків активного куріння в вагітність відбувається не відразу, проявляючись через певний час. У малюків до двох років такі наслідки проявляються зниженням імунітету, в дитсадівському або початковому шкільному віці починають виникати деякі складності (часто серйозні) в процесі навчання читання, письма.

Зазвичай зустрічаються такі порушення як:

затримка розумового розвитку; маленька вага дитини; імпульсивність, надмірно підвищена нервова збудливість; дуже низька фізична активність; нічні страхи; нервові тики, неврози; труднощі в спілкуванні, неуважність; нічне нетримання; аутизм.

Крім того, діткам складно дається запам’ятовування всілякої інформації, виконання елементарних арифметичних операцій.

Особливо шкідливо куріння, відбувається яке на найбільш ранніх термінах вагітності. В даний період закладаються всі внутрішні органи, системи майбутнього малюка. Людина створюється з безлічі крихітних частинок. Варто серйозно подумати перед черговою затягуванням, тому як навіть від однієї дози нікотину залежить багато чого. Тому кинути палити вагітної краще на ранньому терміні. Крім уже названого нікотину дитині доставляється бензопірен, чадний газ, величезна кількість інших шкідливих речовин. Загрожує це гіпоксією (кисневим голодуванням), що призводить до уповільнення розвитку плода, хворобливості дитини, його недоношеності.

При незапланованої сталася вагітності.

При незапланованої сталася вагітності, найкращим варіантом буде різкий і безповоротний відмова від вживання сигарет.

Саме різкий, тому як зниження кількості щодня вживаних сигарет все одно завдають малюкові виняткової шкоди. У подібних умовах дитині доведеться виживати, а не правильно, повноцінно розвиватися. Тому для жінок стає актуальним питання, Як кинути палити при вагітності на ранніх термінах.

Поширена помилкова думка, що різка відмова здатний викликати так званий «синдром відміни». Коли жінка курить, дитина отримує весь «букет» супутніх шкідливих речовин, відповідно, малюк також звикає. Тому різка відмова від вживання нікотину буде нібито шкодити нормальній життєдіяльності плода. Це нісенітниця! Такі пояснення є жалюгідними спробами заспокоєння власної совісті тих, хто не здатний або не бажає відмовлятися від вживання сигарет.

Перші три місяці періоду вагітності неймовірно важливі. Майбутній мамі в цей час краще поберегти власний організм. Навіть не варто застуджуватися, а не тільки продовжувати матися зв’язку з нікотином. У перший триместр, як ніколи, актуальна і реальна загроза викидня, тому як плацента не здатна грати роль фільтра для отруйних речовин з тютюнового диму. Мимовільні викидні відбуваються вдвічі частіше у курців вагітних через відшарування плаценти. Крім того, істотно знижується її функція «обміну», приводячи до нестачі поживних речовин, авітамінозу.

В також даному випадку не спрацьовують ніякі відмовки на кшталт:»я вживаю легкі сигарети». У будь – якому випадку нікотин залишається нікотином, чадний газ-чадним газом, бінзопірент також іншим речовиною не стає. Останнє ДО РЕЧІ-найпотужніший канцероген, здатний привести до наявності різних вроджених каліцтв, наприклад, косоокості, «заячої губі», пахової грижі. Нерідкі також синдром Дауна, патології кінцівок, нервової трубки, «вовча паща». Тому не варто роздумувати, чи можна кидати курити під час вагітності на ранніх термінах, а просто відмовлятися від цієї звички.

Наслідки активного куріння в перший триместр.

Вище вже згадувалося, що на ранніх термінах куріння виключно небезпечно. Серйозне кисневе голодування призводить до різноманітних негативних наслідків – маленької маси тіла, стоншеним стінок легенів, недоношеності, слабкої дихальної системи. Крім того, гіпоксія негативно відбивається на процесах формування, функціонування головного мозку, серця, печінки, нирок. Пуповина, плацента не справляються з оптимальною нейтралізацією шкідливих речовин, що потрапляють з тютюновим димом.

Статистично мертвонароджені діти у активно палять мам, які не бажають з’ясовувати, як кинути палити при вагітності на ранніх термінах, з’являються на 20% частіше. Навіть при народженні дитини без відхилень, є досить значні ризики його смерті до досягнення однорічного віку. Ця особливість стосується народжених жінками, що палять малюків.

З кожною затяжкою майбутня матуся вбиває власного не народженого ще дитини. Аборт в цьому випадку здається значно гуманніше.

Коли необхідно відмовитися від куріння.

Звичайно, краще не піддаватися цій звичці зовсім, попутно відучуючи від неї рідних, друзів. Однак якщо подібна залежність не обійшла стороною, кидати її необхідно відразу, як стало відомо про незапланованої вагітності. У разі планування майбутньої вагітності, то відмовитися від куріння варто мінімум за півроку до запланованого зачаття. Причому відразу обом партнерам.

Звичайно, існує певна категорія жінок, які є завзятими курцями. Вони не здатні відмовитися від власної шкідливої звички навіть після остаточного уточнення «діагнозу», продовжуючи вживати нікотин всю вагітність. Вони навіть не намагаються з’ясувати, як кинути палити на ранніх термінах вагітності. Подібної поведінки ніякого виправдання немає. Воно є чистої води егоїзмом, абсолютно безвідповідальним поведінкою. Сигарети-справжні вбивці для малюка, що необхідно розуміти кожній жінці. Активне куріння, особливо на ранніх термінах, характеризується нанесенням непоправної шкоди здоров’ю дитини, що розвивається.

Навіть в перший триместр жінкам, що палять стає складніше переносити процес вагітності. Тому більшість починає шукати способи кинути палити при вагітності на ранніх термінах, Поради для найбільш ефективного процесу. Протягом вагітності навантаження на жіночий організм зростає, тому куріння все більш руйнівно впливає на нього. Так, воно викликає прискорення процесу по руйнуванню вітаміну С, наявність дефіциту якого стає основною причиною порушення обмінних процесів, депресії, сонливості, поганому імунітету.

Як кинути куріння при вагітності.

Взагалі, кинути палити дуже легко. Головним є повне усвідомлення, наскільки руйнівний вплив надає ця негативна звичка на ранніх термінах розвитку вагітності.

З’ясовуючи, як кинути палити при вагітності на ранніх термінах, потрібно ретельно ознайомитися з погрозами, містяться які в кожній викуреної сигареті. Це необхідно, щоб жінка усвідомила, наскільки велика її відповідальність за те, яким буде народжений її малюк, який мимоволі вже став пасивним курцем.

Допомога вагітній жінці в процесі боротьби з нікотиновою залежністю здатний надати досвідчений психолог, який донесе до майбутньої матусі всю серйозність подібного становища. Найчастіше трьох-п’яти бесід з фахівцем досить, щоб жінка остаточно відмовилася від куріння.

Психологами також дається порада, відволікати себе від з’являються думок про сигареті за допомогою всіляких хобі, наприклад, вишивання або в’язання. Особливо складно буде перший тиждень, згодом стане значно легше.

Кожній майбутній матері необхідно чітко розуміти власну відповідальність за поки не народженого малюка. Їй потрібно знати, що куріння в ранній період вагітності неймовірно небезпечно для здоров’я крихти, воно здатне викликати непоправні, фатальні зміни в організмі дитини.

Лише в даному випадку відмова від звички пройде істотно легше, адже турбота про беззахисному не народженому малюкові буде чільним стимулом для вагітної жінки.

Не можу кинути палити вагітна.

Привіт всім!не засуджуйте мене..якщо зможете зрозумійте. я дуже багато років курю. зараз у мене 14 тижнів вагітності і я ніяк не можу кинути палити..перейшла на супер супер легкі. стала менше курити. сьогодні всього 6 сигарет!для мене це рекорд!допоможіть порадами Як кинути. вже не знаю що робити. і чи сильно небезпечно це для дитини. не засуджуйте..сама себе ненавиджу за це. Читати далі →

Я ось трохи курю під час вагітності,в першу вагітність взагалі відразу як дізналася кинула курити,а зараз не можу,ну ось прям не можу,мені аж хочеться курити!»Тільки не треба писати хто тобі важливіше?»важливіше мені дитина. є ще хтось курить тут? Читати далі →

Дівчата на вашому форумі перший день. Тема не для засудження. Курю дуже довго, ось дізналася що вагітна намагаюся кинути і не можу, навіть не можу три сигарети викурити, вдень тримаюся три сигарети а під вечір практично одну за однією, якщо не купую починаю думати тільки про це. І відволікалася, і книги читала і все одно не можу. Знаю що є жінки які курять і все нормально, а буває і ні. Як мені хоча б скоротити кількість сигарет Читати далі →

Всім привіт, хочу з вами поділитися. Совість зовсім замучила, не можу кинути курити навіть вагітна, першу вагітність теж курила, слава богу все в порядку, але я і молодше була набагато, все знаю , все розумію, що це шкідливо, що не можна. але нічого не можу вдіяти, навіть коли перші два місяці токсикоз був, хоч би якесь огиду до сигарет з’явилося, ніфіга, навіть ні грама натяку на це. Девченки, хтось ще є такий безвідповідальні як я. ((( Читати далі →

Рік тому я працювала в лікарні за фахом медсестра, у відділенні патології новонароджених і недоношених дітей. Завжди дивилася на курців, під час вагітності дівчат і годуючих мам, з докором. Сама я теж не ангел, курила з 13 років(((( але завжди ловила себе на думці, що ніколи не буду курити вагітна, що обов’язково кину. І ось вона вагітність. Я кинула. ну або майже. Як сказати, я не курю, але ввечері не можу себе утримати від однієї затяжки(((((( після робочого дня, мені. Читати далі →

дівчатка як можна кинути палити без шкоди для дитини? я планувала курити кинути до вагітності, але моя вагітність була несподіванкою для мене. відмовитися від куріння не можу т. к іноді дуже хочеться ось що ви мені порадите робити? дитинку та хочеться здорового Читати далі →

Дівчата, як ви ставитеся до куріння під час вагітності та грудного вигодовування? І курите ви при дитині? Я написала вірш на цю тему і мені хотілося б знати, що ви думаєте. Курила Марина Денель (присвячую всім матерям, що палять. ) Вона курила, курила, курила, дивуючи курінням всіх! На весіллі в туалеті курила: її мати охороняла гріх! Вона курила-курила завжди: і, коли малюка чекала — під серцем сина носила, і курячи його народила! Курила, курила, курила; Курила-чоловіка чекала! У. Читати далі →

Дівчата, посварити мене. Мені так соромно, але нічого не можу вдіяти. Друга вагітність була не запланованою, і я КУРИЛА і млинець, чомусь продовжую. я хочу кинути, але не можу. Вже виходить курити менше, але хотілося б не курити взагалі. Я знаю, що багато хто мене засудить. я сама переживаю, ну як же кинути. Може у кого-небудь є пропозиції,методи,поради і т. д. Читати далі →

Всім доброго час доби. У мене перша вагітність, мені 27 років. Дитина дуже бажаний і довгоочікуваний, ставили поганий діагноз, говорили що взагалі не зможу мати діток, але ось сталося диво. А разом з ним і прийшло постійне відчуття тривоги і страх. Страх що щось може піти не так, що дитинка буде не такий як все, що не зможу стати хорошою мамою. І ще постійна тривога, що то може трапиться, живу на південному сході України. Ну і найголовніша проблема, соромно. Читати далі →

Дівчата, мені дуже потрібна порада, тому що зараз переді мною стоїть питання — чи ризикнути стати мамою або взагалі від цього відмовитися. Мені 37 років.Рано не народжувала і тому що до 30 років дітей взагалі не хотілося(таке бажання прийшло тільки після 30),не було нормальної матеріальної бази,зарплати — та й просто не було підходящого чоловіка. Абортів, вагітностей або захворювань ніколи не було — я дуже уважно до цього ставлюся.Зараз питання в тому,що якими б способами Я не пробувала — я не можу кинути палити( огидна звичка, придбана. Читати далі →

Доброго часу доби! Така проблема курю з 14 років, дізнавшись про вагітність , кинула, проте через 2-3 тижні знову почала. нерви, особисті проблеми, постійна лайка зробили свою справу. курити хотілося так, що на стінку лізла (хоч якось заспокоїтися. алкоголь не дозволяю) звичайно ж не витримала, стала по-тихеньку курити, по кілька сигарет в день, більше/менше в залежності від зовнішніх напрягів. Ніхто з родичів не знає, думають, що я не курю.. А Я курю і розумію, яка Я скінчена егоїстка і. Читати далі →

Давно збиралася написати, але було соромно чи так-так,курилка я страшна Курю досить давно і саме противне,що мені подобається. Читати далі →

Дівчатка, розумію,що зараз закидаєте тапками,Я розумію,що це все погано і т. п. але прошу ,підтримки і поділитися порадами, Як у вас це відбувалося?Усвідомлюю, що поки сама не вирішиш, нічого не допоможе! Я ніколи не курила,до 21 року(зараз мені 23),потім просто взяла в руки сигарету,в травні 2014 року і почала курити як божевільна,при цьому чоловік у мене кинув палити в 2012 році,коли ми познайомилися,і наполягала я на цьому.. Читати далі →

Як завжди лежу читаю ББ) я забрела в тему про шкідливі приички) Почитала пости про куріння, і очі на лоб полізли. Читати далі →

як завагітніла — не можу, нудить від запаху сигарет. прям фу ((((і від запаху шампанського!!До вагітності курила, а зараз не можу навіть на сигарети дивитися( аж злюся, коли від чоловіка сигаретами пахне. або в таксі. або просто на вулиці. в першу вагітність не було відрази до диму, просто сама не курила, так як кинути для мене ніколи не було проблематично..Може, у кого теж так? Читати далі →

Курець з мене ще той. Балуюся з 14 років, разом стаж пустощів 21 рік. Особливе навантаження на легені була, звичайно, під час п’янок. В інший час 1-2 сигарети в день. Читати далі →

Пишу з лівого щоденника, чесне слово соромно. Я в такому стані-ворогові не побажаєш. Читати далі →

Всім привіт! Перший раз прошу поради у незнайомих людей з приводу своєї сім’ї. Читати далі →

Вагітна, не можу кинути палити.

Акушерські 8 тижнів. До вагітності курила 10 років, дуже багато, пачка-півтори в день, правда, легкі, з ментолом. Як дізналася про Б, кинула, але вистачило мене на 4 дні, під час яких я трохи з розуму не зійшла. Нервова ходила, істерила, лаялася з усіма,плакала на рівному місці, напади агресії, реально хотілося померти самій або вбити кого-небудь, курити хотілося дико. Не витримала, скурила сигарету. Стала курити по одній-дві штучки в день, але через тиждень мене понесло знову, зараз вже два тижні курю по 6-7 в день, іноді менше, іноді більше. Ховаюся від чоловіка, родичів, всі впевнені, що я кинула. Після кожної сигарети плачу, клянуся собі і дитинці більше ніколи не брати цю гидоту в руки, але через пару годин знову курю. Страшно за дитину, боюся зіпсувати йому здоров’я, але немає у мене сили волі. Ще подруги і сестра чоловіка запевняють, що нічого страшного не буде і не можна різко кидати, мовляв, це буде великим стресом для організму і дитини, типу, скорочуй кількість, але відразу не кидай. Самі вони курила під час Б, дітки, тьху-тьху здорові. Дівчатка, допоможіть, як кинути? Чи є якісь препарати від куріння, які можна при б вживати? Знаю, що я кінчена, мене сигарета хвилює більше, ніж дитинка(((( сиджу і плачу. Допоможіть!

Експерти Woman.ru.

Дізнайся думку експерта по твоїй темі.

Дяченко Олена Володимирівна.

Психолог, Гештальт-терапевт в навчанні. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Слободяник Марина Валеріївна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Зінов’єва Наталія Юріївна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Глинчикова Олена Вікторівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Нікуліна Марина.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Шелудяков Сергій.

я вагітна і не можу кинути курити

Психолог, клінічний психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Трифонова Марія Анатоліївна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Гундертайло Юлія Данилівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

В’ячеслав Потапов.

Психолог, — консультант. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Вагітна і не можу кинути палити.

Вагітній потрібно кинути палити якомога раніше.

Шкода сигарет для плода.

Деякі завзяті курці, які продовжують курити вже будучи в цікавому положенні, пояснюють свій вибір наявністю природного захисту у дитини. Дійсно, плацента виконує роль своєрідного фільтра, який не допускає потрапляння до плоду багатьох шкідливих і токсичних речовин, а також мікроорганізмів. Але, на жаль, нікотин, наркотичні речовини і алкоголь долають плацентарний бар’єр без праці.

Що відбувається з організмом малюка, якщо мама курить:

Дитина знаходиться в ролі пасивного курця, оскільки нікотин потрапляє до нього навіть через плаценту. На ранніх термінах плацента ще не сформована і не здатна хоч якось захищати ембріон від шкідливих речовин. Нікотин викликає спазм судин, в результаті чого погіршується кровообіг плода. При регулярному палінні матері у дитини виникає хронічний дефіцит поживних речовин і гіпоксія. Уже внутрішньоутробно у дитини формується нікотинова залежність. Вона може проявлятися з перших годин життя, коли малюк почне кашляти, плакати або навіть задихатися від нікотинового голоду. Внутрішньоутробно сповільнюється фізичний розвиток дитини, діти народжуються з меншою масою і порушеннями роботи дихальних органів. Діти курящих матерів більш примхливі і гірше сплять.

Часто куріння провокує викидні.

Палять майбутні мами помиляються, вважаючи, що нікотин і смоли залишаються тільки в їх легенях і ніяк не шкодять малюкові. Сигарети негативно впливають на плід на будь-якому терміні його розвитку.

Чи можна різко кинути шкідливу звичку.

До 5% жінок, що палять відмовляються кидати шкідливу звичку через те, що не хочуть відчувати стрес і вважають, що він негативно відіб’ється на здоров’ї дитини. Всі лікарі і психологи переконані, що подібна відповідь являє собою типову відмовку і висловлює психологічну слабкість. Шкода від куріння у багато разів перевищує шкоду від можливого стресу при відмові від згубної звички.

Чи можна різко, в один день, кинути сигарету і відмовитися від залежності? Саме так і потрібно робити, якщо ви хочете зберегти здоров’я малюка. Пояснення такого вибору досить просте: жінка забуде про сигарети приблизно через три три тижні, а гіпоксія дитини при палінні триватиме всі дев’ять місяців.

За скільки до вагітності і після зачаття потрібно припинити курити?

Дівчатам не рекомендується курити в принципі. Справа в тому, що повне оновлення складу сперматозоїдів відбувається кожні три місяці, а жіночі яйцеклітини присутні в яєчниках з самого народження дівчинки. На якість цих яйцеклітин впливають абсолютно всі негативні фактори, в тому числі нікотиновий дим. Якщо шкідлива звичка вже сформувалася, то відмовитися від неї необхідно мінімум за три місяці до планованого зачаття. Це дасть час організму відновити кровообіг, наситити клітини киснем і заповнити дефіцит корисних речовин.

Якщо вагітність наступила незаплановано, припиняти курити потрібно якомога раніше. Якщо ви встигнете зробити це на ранніх термінах, то зародку буде завдано мінімальної шкоди, що може не відбитися на загальному здоров’ї малюка. Точну дату, за скільки до планованої вагітності не потрібно курити, ніхто не скаже.

Майбутній мамі слід детально вивчити, чим небезпечні сигарети, і прийняти самостійне усвідомлене рішення про здоровий спосіб життя.

Куріння небезпечно і на ранніх термінах, і на пізніх.

я вагітна і не можу кинути курити

Як кинути палити при вагітності.

Здається, що відмовитися від куріння складно. Це дійсно нелегко, але простіше, ніж здається, так як нікотин викликає не сильну залежність. Бажання вагітної припинити курити — вже половина справи. Наступний крок-усвідомити майбутні фізичні процеси і відчуття, придумати, чим замінити сигарети, щоб нівелювати психологічну звичку.

Зрозумійте, що ви не маєте права давати нікотин дитині і ставити під загрозу його здоров’я без його згоди. Прийнявши важливе рішення про відмову від куріння, повідомте про нього своїм рідним і близьким друзям. По-перше, дана обіцянка допоможе стримувати бажання закурити. По-друге, вони допоможуть вам відволіктися і пережити перші важкі дні. Будьте готові, що перші кілька днів ви буде дуже часто думати про сигарети. Намагайтеся ставитися до цього спокійно. Такі думки закономірні. Знайте: ви зможете це витерпіти. Придумайте повноцінну заміну сигарет-горішки, сухофрукти, вода з лимоном, 20 глибоких вдихів або дзвінок подрузі. Зателефонуйте їй або їжте горішки кожен раз, коли ви теоретично вийшли б покурити. Поставте собі дедлайн і поступово його відсувайте. Спочатку пообіцяйте собі, що протримаєтеся 21 день, потім ще 21… дозволяйте собі маленькі радості, які будуть нагородою за день без сигарет: тістечко, суші, квиток в кіно, нове плаття. Через 1-2 місяці проаналізуйте свій стан. Ви реально відзначите, що згадуєте про сигарети значно рідше, а просто так вийти на балкон подихати вже хочеться сильніше, ніж саме покурити. Тут і починається ваша нова усвідомлена життя!

Якщо ви відчуваєте, що не впораєтеся самостійно, запитайте у лікаря, як краще кинути палити при вагітності. В аптеках є спеціальні препарати, які допомагають швидше усунути дефіцит нікотину в організмі, проте не всі вони дозволені в період очікування дитини. Те ж саме стосується і численних народних рецептів. Не ризикуйте здоров’ям малюка і не приймайте нічого без дозволу лікаря.

Як зменшити вплив нікотину на плід?

При незапланованої вагітності жінка дізнається про відбувся зачаття після декількох тижнів. До цього моменту у ембріона вже формуються зачатки внутрішніх органів і головний мозок. Куріння в перші тижні однозначно робить негативний вплив на майбутнє здоров’я малюка. Подальші рекомендації для вагітної:

Відмовтеся від куріння, як тільки ви дізналися про відбувся зачаття. Повідомте лікаря, що курили до цього, щоб він додатково призначив вітамінні комплекси. Застосування фолієвої кислоти, вітаміну C і заліза в достатніх кількостях дозволяє попередити аномалії розвитку дитини. Краще відмовитися від вживання кофеїновмісних продуктів і є багато свіжих сезонних овочів. Пийте достатньо рідини, щоб швидше вивести з організму шкідливі речовини. Багато гуляйте на свіжому повітрі, щоб попередити гіпоксію у дитини і забезпечити правильний розвиток його нервової системи. Якщо партнер теж курив, позбавляйтеся від звички разом.

Легкий спосіб почати здоровий спосіб життя-прийняти усвідомлене рішення. Зваживши всі можливі ризики від куріння, ймовірність запрограмувати організм на те, що йому це не потрібно, досить висока. Підтвердження свого рішення можна шукати в наукових медичних фільмах, де доступно пояснюють шкоду нікотину для плода.

Кожна людина будує своє життя самостійно. Але під час вагітності жінка відповідальна також і за здоров’я дитини. Ви можете повернути своє життя в те русло, яке вважаєте найкращим і правильним. Кидайте палити прямо сьогодні, нехай у ваші легені надходить тільки чисте повітря. Для відмови від смертельно небезпечної звички не буває занадто пізно.

Куріння-це одна з найбільш поширених залежностей, яка завдає величезної шкоди людському здоров’ю. Через нікотинової залежності люди стають безвільними, щодня погіршуючи свій стан. В особливу категорію курців входять вагітні жінки. Найчастіше майбутні мами, які курили до зачаття не можуть позбутися від цієї звички і в період виношування плоду. А це дуже погано відбивається на стані майбутньої дитини.

Гінекологи розповідають жінкам «в Положенні «про всі» принади» згубної звички, проте далеко не у всіх виходить позбутися від неї. Багатьох з них дійсно лякають наслідки куріння для плода, а тому вони задаються питанням про те, чи можна курити вагітним кальян або електронні сигарети. Як стверджують лікарі, не варто шукати заміну, краще спробувати кинути палити правильно.

Куріння при вагітності: наслідки.

Під час вагітності мама і дитина – це один організм, а тому будь-які звички жінки так чи інакше впливають на плід. Згідно з медичними дослідженнями, у близько 75% випадків вагітні помічали негативні наслідки куріння. Багато матусі стверджують, що вони курили під час вагітності, але зі здоров’ям дитини все в порядку. Однак вони не розуміють, що наслідки можуть наздогнати малюка через деякий час після народження.

Якщо вагітна курить, то в її організм (як наслідок, в організм плода) проникає нікотин. Цей підступний отрута здатний нашкодити дитині навіть через тривалий час (у дорослому віці). Канцероген робить дітей розсіяними, погіршує пам’ять, сон, негативно впливає на ЦНС. Деякі з них стають дуже запальними, а У інших навпаки сповільнюються реакції.

Як стверджують медики, вагітним не можна курити, в іншому випадку підвищується ймовірність наступних наслідків:

* Зменшується кількість кисню в організмі матері, що палить. Як наслідок, менше газу проникає через плацентарний бар’єр до дитини, а це загрожує небезпечними ускладненнями. * Частішає серцебиття у плода. * Підвищується ймовірність мимовільного аборту або народження мертвого плоду. * Існує загроза того, що дитина з’явиться на світ в період з 22 по 37 тиждень або буде недоношеною. * Збільшується ризик захворювань дихальних органів у дитини.

Майбутнім мамам слід знати, що на ранньому терміні (до 4 тижнів вагітності) не важливо курить жінка рідше або купує сигарети з меншою концентрацією нікотину. Менш міцні сигарети теж містять шкідливі речовини, незважаючи на те, що кількість смол в них менше. Крім того, майбутня мати повинна розуміти, що сигарети погано впливають не тільки на плід, але і на її стан. Через куріння підвищується ймовірність гестозу (пізній токсикоз) або загострюється даний стан, виникають розлади сну, порушується обмін речовин, Жінка швидко і різко набирає вагу.

Але іноді майбутня мати не по своїй волі стає жертвою куріння. Йдеться про пасивне куріння, яке не менш негативно впливає на організм, більш того, воно може прискорити шкідливі наслідки. Це пояснюється тим, що під час вдиху диму палить поруч людини легкі уражаються не тільки канцерогенами і отрутами, а й окисами кисню. Ці хімічні сполуки негативно впливають на ЦНС, провокують розлади сну, гіпоксію і скорочення матки.

Щоб оздоровитися і запобігти всі негативні наслідки слід уникати будь-якого вплив диму. Не відвідуйте місця для куріння, попросіть близьких людей утримуватися від куріння при вас.

Час для позбавлення від шкідливої звички.

Лікарі рекомендують кинути палити ще в період планування вагітності, хоча відмовитися від шкідливої звички ніколи не пізно. На ранньому терміні куріння несе найбільшу небезпеку, а все через те, що негативний вплив канцерогенів направлено на формується ЦНС плода.

Багатьох курців вагітних цікавить питання про те, чи можна вагітної різко кинути палити, якщо вона це робила до зачаття. До 13 тижня вагітності різко відмовлятися від сигарет не рекомендується. Краще поступово зменшувати кількість сигарет, щоб плавно позбутися від залежності.

У 2 триместрі відбувається формування мозку, всіх внутрішніх органів і кінцівок. При палінні в періоді з 14 по 26 тиждень підвищується ймовірність фізичних відхилень, може порушитися розвиток важливих органів або навіть систем. Найбільшому ризику піддаються дихальні органи і ЦНС.

З 27 по 40 тиждень у вагітних формується лактаційна здатність. Нікотин з сигарет накопичується в тканинах і чим пізніше жінка відмовляється від куріння, тим більше ризик того, що вона буде годувати немовля отруєним молоком. Як наслідок, немовля звикає до нікотину, він страждає від коліків, проносу, розладів сну.

Деякі жінки задаються питанням про те, що робити якщо курила і дізналася, що вагітна. Якщо вагітність виявилася раптовою і жінка, що палить дізналася про неї на 2 – 4 тижні, то ембріон вже отримав невелику дозу нікотину. На цьому терміні формуються травні органи, хребет і головний мозок, які можуть постраждати від нікотинової залежності матері.

Майбутні мами, які недавно дізналися про своє становище дуже переживають, що вже отруїли малюка цією отрутою. Однак зменшити шкідливий вплив нікотину на організм плода можливо. Майбутній мамі рекомендується відразу попередити гінеколога, що вона недавно кинула палити. В такому випадку доктор призначить вітаміни на основі аскорбінової кислоти і заліза. Жінці слід відмовитися від тонізуючих напоїв (кава, чай, солодка газована вода). Бажано включити в раціон овочі, фрукти, свіжовичавлені соки. Рекомендується пити побільше рідини: фільтрована вода, кефір, зелений чай і т.д. також варто щодня здійснювати піші прогулянки, уникати місць куріння. Тільки при дотримуючись цих Умов, жінка зможе виправити шкоду, яку вона завдала малюкові.

Куріння трав’яних сумішей і кальяну.

Деякі жінки під час виношування плоду курять траву, це дуже небезпечно для плода. Трав’яні суміші порушують розумовий розвиток майбутньої дитини, вони пригнічують діяльність ЦНС, але в той же час збуджують нервові закінчення головного мозку.

Під час куріння трави існує загроза не тільки зсередини, але і зовні. Трав’яні суміші гальмують нервову систему жінки, порушують координацію, а тому підвищується ймовірність падінь, ударів, в результаті яких може постраждати плід.

Наслідки куріння трави під час вагітності:

* Порушується розвиток плода, його організм постійно отруюється отруйними речовинами, у нього формується залежність від «травички» ще до появи на світ. * У кожного 3 дитини, мати якого курила траву порушується функціональність мозку, що проявляється провалами в пам’яті, ДЦП, синдромом Дауна та іншими патологіями. * В результаті регулярного куріння матері плід може просто загинути ще в утробі.

Багато хто цікавиться про те, чи можна курити кальян вагітним. Як стверджують лікарі, кальян під час виношування плоду, можливо, ще небезпечніше ніж сигарети. У диму знаходиться велика кількість небезпечних хімічних речовин (в тому числі нікотин і чадний газ). Багато курців вважають, що вода, через який проходить дим, очищає його від отруйних речовин. Однак ця думка помилкова, так як вони повністю всмоктуються в кров. Після куріння кальяну людина навіть більше отруюється нікотином і чадним газом, так як сам процес триває довше.

Вагітним заборонено часто курити кальян, в іншому випадку підвищується ймовірність небезпечних наслідків: низька вага, захворювання дихальних органів, раптова дитяча смерть.

Корисні рекомендації.

Питання про те, як кинути палити вагітної цікавить багатьох майбутніх мам. Це цілком реально, що доведено багатьма жінками! Полегшити цей процес допоможуть наступні правила:

* Не виконуйте ті дії, які змушують згадувати про сигарети (не пийте каву, не вживайте алкоголь, уникайте стресів і т.д.). * Ознайомитеся з популярною книгою» Легкий спосіб кинути палити » а. Карра. * Змініть режим дня, Заповніть прогалини цікавими заняттями (рукоділля, спорт, танці і т.д.). * Частіше гуляйте на свіжому повітрі. Якщо ви будете курити на вулиці, то недоброзичлива реакція перехожих викличе у вас сором і незручність. Як наслідок, задоволення від процесу ви не отримаєте. Крім того, під час прогулянки кисень швидше поширюється по тканинах, і тяга до сигарет зменшується. * Замініть сигарети солодким. Віддавайте перевагу чорному шоколаду, цукеркам і льодяникам.

* Через 2-3 тижні ваша вага трохи збільшиться. Однак не варто переживати, скоро нормалізуються обмінні процеси і робота ендокринних залоз і ви ввійдете в норму. * Частіше дивіться фільми про внутрішньоутробний розвиток дитини, вагітності. Це покращує настрій і додає впевненості в тому, що ви робите правильно, відмовляючись від згубної звички. * Запишіться на курси молодих батьків, спілкуйтеся з лікарем на цю тему.

Дотримуючись цих правил, незабаром ви зможете кинути палити.

Якщо не виходить кинути.

А в деяких випадках майбутньої матері не вдається кинути палити, але вона усвідомлює наскільки це небезпечно для плода і дуже переживає. У таких випадках можна вдатися до допоміжних засобів.

Нікотиновий пластир може замінити сигарети, а шкода від нього набагато менше, ніж від сигарет. Цим методом користуються багато матусі, які зіткнулися з подібною проблемою. Як пишуть на форумах, деяким жінкам він допоміг відмовитися від згубної звички. Пластир містить таку ж кількість нікотину, що і сигарета, але при цьому дим не вдихається.

Як стверджують медики, куріння електронних сигарет не є виходом з положення. Це пояснюється тим, що жінка змушена самостійно контролювати надходження нікотину в організм, а це досить складно. Майбутня мати може вжити більше нікотину, але не відчути цього, так як вдихає пар, а не дим.

Тепер ви знаєте, як кинути палити вагітної. Найголовніша умова-це власне бажання позбутися від нікотинової залежності на благо майбутньої дитини. Налаштовуйтеся на позитив, дотримуйтесь спокій і отримуйте задоволення від здорового способу життя.

Автор: Олександр Фомін.

Всі палять люди нерідко відчувають дискомфорт від великої кількості порад з боку некурящих про те, як потрібно кидати курити. Але найбільший пресинг відчувають жінки при вагітності. Їх постійно дорікають в безвідповідальності, слабоволии і мало не намагаються силою змусити швидко кинути палити, як ніби загрози в цьому допоможуть. Звичайно, кинути палити під час вагітності не просто бажано, а необхідно, але тиском і залякуванням від залежності не позбутися. Рішення куди простіше, і ми зараз про це розповімо.

Чому не виходить кинути палити під час вагітності?

Ми завжди при будь-яких труднощах спочатку шукаємо порад у близьких і друзів. «Як ви кинули палити під час вагітності», — напевно, один з найпопулярніших питань. Тільки, на жаль, нерідко відповідь на нього дуже сумний:»ніяк». Багато дівчат так і продовжують «диміти» все 9 місяців. Насправді у багатьох зовсім не виходить кинути палити при вагітності, як вони не намагаються. Чому так відбувається?

З тієї ж причини, чому кинути палити взагалі (при вагітності чи ні) не так легко, як здається. Вагітна курець в першу чергу повинна зрозуміти суть залежності і глибоко усвідомити всі негативні ефекти, які викликає тютюнопаління. І тільки після цього прийняти для себе рішення кинути палити і знайти ефективний спосіб зробити це. На жаль, але без особистої зацікавленості ніякі поради на тему того, як кинути палити при вагітності, не допоможуть, а бажання може виникнути лише на основі знань.

Ця стаття написана для того, щоб дати дівчатам інформацію і тим самим допомогти їм самостійно прийти до рішення кинути палити при вагітності. Ніякого залякування, тиску на мораль і закликів до відповідальності. Тільки факти.

Що насправді міститься в сигаретах?

Перед тим як кинути палити при вагітності, бажано дізнатися про сировину для виробництва сигарет. Якщо раніше виробники використовували дійсно тютюнове листя, то тепер це подрібнена тютюновий пил, в яку йде майже вся рослина, включаючи стебла.

Ще, щоб легше було кинути палити під час вагітності, непогано б дізнатися, як саме виробляються сигарети і що в них міститься. Найважливіше, що справжнього тютюну в сигаретах не більше 12 %, а решта-різні хімічні сполуки, покликані «поліпшити» смак, знизити симптоми від роздратованого горла і контролювати процес горіння. Серед цих компонентів вода, сечовина, нікотин, аміак, селітра, ароматизатори та інша «хімія».

Якщо інформації про те, як виробляють сигарети недостатньо, щоб кинути палити при вагітності, то потрібно послухати лікарів.

Поради лікаря про те, як кинути палити при вагітності.

Зазвичай ці рекомендації полягають в тому, щоб наочно продемонструвати всі негативні наслідки, які чекають палить мати і її майбутньої дитини. Гінекологи впевнені, що ситуація, коли жінка при вагітності продовжує курити, є нічим іншим, як причиною № 1 всіх несприятливих наслідків для немовлят. Для зростаючого в утробі матері людини навіть діабет або гіпертонія будуть менш небезпечними, ніж сигаретний дим, що містить більше 4 тис. хімічних речовин, включаючи:

свинець; ціанід; і більше 60 канцерогенів — речовин, що викликають рак.

Якщо не кинути палити під час вагітності, то всі ці небезпечні речовини потраплять в кров матері, а значить, і в кров малюка. Всі вони вкрай шкідливі для організму, що формується і провокують безліч ускладнень, серед яких передчасні пологи, низька вага при народженні і навіть мертвонародження. Найбільш небезпечні дві речовини:

Пройдіть тест і через хвилину дізнаєтеся, чи легко Вам буде кинути палити.

Обидва вони, якщо не кинути палити при вагітності, провокують кисневе голодування плода. Справа в тому, що дитина отримує кисень через пуповину, а нікотин звужує кровоносні судини. В результаті малюкові фактично доводиться «дихати» через постійно звужується соломинку. При цьому монооксид вуглецю взаємодіє з червоними кров’яними тільцями, «заважаючи» їм транспортувати молекули кисню, що ще більше підсилює кисневе голодування.

Що станеться з дитиною, якщо дівчина не кине палити?

я вагітна і не можу кинути курити

Сильно збільшується ризик того, що дитина народиться вагою менше 2,5 кг.також вдвічі зростає ризик народити мертву дитину. Причому при вагітності потрібно саме кинути палити — просто знизити кількість викурених сигарет недостатньо.

Якщо уважно слухати поради лікарів-гінекологів, то стане ясно, що для вашої майбутньої дитини немає принципової різниці в тому, викурюєте ви 1 сигарету або 10. Далі розповімо докладно про можливі наслідки, які виникнуть, якщо не кинути палити під час вагітності.

Одна пачка сигарет в день, викурюється вагітної, з великою ймовірністю призводить до зниження ваги дитини на 200 г.Якщо ви думаєте, що це багато і так ніхто не курить, то змушені вас засмутити. До нас в Центр Аллена Карра приходили жінки, які говорили: «Не можу кинути палити під час вагітності», — і викурювали по 2 пачки в день. Їх не зупиняло навіть те, що така кількість сигарет може знизити вагу новонародженого на 500 г і більше! На жаль, будь-які поради гінеколога безсилі перед нікотиновою залежністю, яка змушує свою жертву продовжувати курити.

Якщо не кинути палити під час вагітності, це може привести до такого явища, як народження недоношеної дитини. У такого малюка можуть бути серйозні проблеми з розвитком внутрішніх органів, в тому числі легенів. Недоношені діти, матері яких не змогли кинути палити при вагітності, змушені перші дні свого життя існувати не інакше як під апаратом штучного дихання.

Справа в тому, що у них спостерігається затримка в розвитку легенів, а згодом вони з великою ймовірністю будуть страждати від астми. Також у дітей, матері яких не зуміли кинути палити під час вагітності, в 2-3 рази зростає ризик такого небезпечного явища, як СРДС (синдром раптової дитячої смерті).

Якщо вагітної не кинути курити вчасно і продовжувати «диміти» в першому триместрі, то у дитини може виникнути таке захворювання, як порок серця. Згідно з дослідженням американських лікарів, опублікованим в лютому 2011 року, ризик розвитку вроджених вад серця у дітей курців мам зростає від 20 до цілих 70 %! Якщо не кинути палити під час вагітності, то у дитини найбільш ймовірно виникнення вад, що ускладнюють надходження крові з правого боку серця в легені, і дефектів міжпередсердної перегородки.

В рамках цього дослідження лікарі обстежили 2525 дітей з вродженими вадами серця і 3425 здорових малюків. Всі ці дані були співвіднесені з інформацією про те, чиї матері не змогли кинути палити при вагітності.

Якщо вагітної не кинути палити, то може виникнути така складність, як порушення інтелектуального розвитку дитини. Найчастіше діти таких матерів відстають у навчанні, мають низький IQ, нестійкий психоемоційний стан, проблеми з поведінкою.

Чому вагітної так само складно кинути палити, як всім іншим?

Справа в тому, що залежність однакова для всіх, їй «не важливо», вагітна жінка чи ні. Залежна людина жадає нової затяжки, думаючи, що тим самим вирішить сьогохвилинні проблеми і доставить собі задоволення або задоволення. Це бажання виявляється у багато разів сильніше, ніж будь-яка інформація про можливі наслідки, які виникнуть, якщо не кинути палити під час вагітності. Більш того, період вагітності і відповідальність за малюка створюють додатковий стрес. Але що роблять курці, коли у них стрес?

Перемогти залежність за допомогою сили волі дуже складно. Як показує практика, до 80 % вагітних, які зуміли кинути палити, після народження дитини закурюють знову. Це відбувається тому, що психологічна залежність не послаблює свою хватку. Вона витримує навіть 9 місяців утримання.

Дивно, але кинути палити вагітним іноді заважає лікуючий лікар. Деякі люди в білих халатах стверджують, що, якщо швидко кинути, то виникне стрес, а він жінкам в положенні протипоказаний. Але ці лікарі чомусь забувають, що почуття провини, що виникає у курить під час вагітності, викликає ще більший стрес.

Ми згодні, що деякі рекомендації про те, як потрібно правильно і швидко кидати курити, дійсно можуть викликати стрес. Хоча є простий спосіб зробити це легко, але про це пізніше.

Десять порад, як кинути палити вагітній жінці.

Якщо ви запитаєте тих, хто вдало самостійно позбувся залежності: «як ви кинули палити під час вагітності?»,- то напевно отримаєте один з наступних порад.

Поступово знижуйте кількість викурених сигарет . Це найчастіший відповідь на питання про те, як точно кинути палити, якщо дізналася про вагітність. Тому що точно таке ж правило рекомендують застосовувати всім іншим людям, що палять. Також радять курити сигарети не до кінця, скорочувати число затяжок або робити їх менш глибокими. Але це не допоможе! Затягування відмови від куріння призводить до того, що вагітна жінка продовжує отруювати свій організм. Але головна причина-цінність сигарети, яка стає дорожче, коли доводиться себе обмежувати. І в результаті жінка не тільки не кине, але і повернеться до тієї ж кількості сигарет, яку викурювала раніше. Постарайтеся забути про те, що змушуєте себе . Думайте не про те, як потрібно кидати курити при вагітності, а про те, що ви чекаєте дитину. Таким чином, вам буде легше пережити вимушену відмову від сигарет. А також пам’ятайте про те, що бажання створює нікотин. Це не ваше бажання. Повірте, що робите це для себе . Нерідко перед тим, як кинути палити, дівчині спадає на думку, що вона це робить виключно заради дитини. Це може привести до почуття позбавлення, пов’язаного з відмовою, а це створює додатковий стрес і напругу, що позначиться на малюкові. Це категорично неправильно, тому, тільки кидаючи палити для себе, ви не будете бачити в цьому жертвопринесення. Не шукайте ритуалів кидання . Іноді перед тим, як кинути палити при вагітності, дівчата роблять якийсь ритуал. Наприклад, демонстративно викидають повну пачку або ламають останню сигарету. Це може дати короткочасний емоційний ефект, але не більше. Це повинен бути усвідомлений вибір перестати курити. Починайте відразу . Часто в якості поради, як потрібно кидати куріння під час вагітності, можна почути про те, що потрібно встановити собі день Х, в який ви остаточно кинете, і підготуватися до нього. Це не працює. Кидати курити під час вагітності потрібно відразу, як тільки ви про це дізналися. Будь-яке відкладання лише затягує час і знижує шанси на успіх. Не намагайтеся замінювати» димний » ритуал . Одна з основних причин куріння, яка якраз дуже сильно заважає кинути під час вагітності, — це приємні ритуали, в яких було присутнє куріння. У вашій свідомості добре вкоренилося почуття спокою і розслабленості, що виникає після викуреної сигарети з чашкою міцної кави, або спогади про приємні бесідах з подругами, проведених в ароматному тютюновому диму. Всі знайомі ситуації були прив’язані до сигарети. Тому ви зможете насолоджуватися цими моментами, адже тепер у Вашому житті немає отруєння і немає почуття провини за малюка. Ускладніть собі можливість закурювати . Як убезпечити себе від зриву, якщо ви кинули палити під час вагітності? Потрібно зробити так, щоб просто не було такої можливості або вона була сильно утруднена. Ляжте в лікарню на збереження або рушайте не деякий час до некурящим родичам. І, зрозуміло, викиньте всі сигарети, запальнички і попільнички. Навіщо собі нагадувати про цей кошмар. Змініть режим харчування . Не переживайте, якщо при вагітності ви відчуєте, що з’явився апетит. Це хороший знак, який означає, що Ви відновлюєте. Але є один технічний момент: фізичне відвикання від нікотину дуже схоже на звичайний голод. Тому зробіть упор на здорову їжу — наприклад, брокколі, селера, будь-які овочі і фрукти. Почніть займатися спортом . Фізична активність під час вагітності буде подвійно корисна, так як, крім оздоровлення організму, допоможе кинути куріння. Виберіть те, що Вам до душі: плавання, аквааеробіку, йогу для вагітних або щось інше. Сходіть на консультацію до лікаря . Доктор не тільки розповість про можливі наслідки куріння, але дасть медичні рекомендації, як кинути куріння під час вагітності. Можливо, порадить якісь препарати, але в цьому випадку потрібно бути дуже обережною, і ось чому.

Чи можна вагітним приймати «Табекс»?

Відповідь на це питання дає інструкція до препарату. Там чорним по білому написано, що» Табекс » вагітним протипоказаний. Справа в тому, що цей препарат може спровокувати симптоми отруєння нікотином. Це може привести до серйозних негативних наслідків для зростаючого дитини. Серед наслідків прийому препарату «Табекс» вагітними виділяють:

інтоксикацію плода; завмирання вагітності; викидень.

Як кинути палити самому?

Заборона на прийом препарату «Табекс» вагітними відноситься і до годуючих жінок. Діюча речовина цього лікарського засобу проникає в материнське молоко і таким чином може нашкодити дитині.

Взагалі питання про застосування лікарських засобів у вагітних набагато ширше одного » Табекс». Жінці в цьому положенні потрібно скоротити прийом будь-яких ліків, тим більше тих, які нібито допомагають позбутися від нікотинової залежності. Вагітним протипоказаний і» Табекс«, і» Чампікс», і будь-які препарати, що працюють за принципом нікотинозамінної терапії. Їх взагалі нікому приймати не рекомендується.

Окремо варто сказати про те, чи можна вагітним пити препарат «Чампікс», який деякі вважають більш ефективним, ніж «Табекс». Серед побічних ефектів «Чампікса» виділяють галюцинації, втрату свідомості, депресію і суїцидальні стани. Прочитавши це, будь-яка розсудлива людина відмовиться від прийому такого препарату. Проблема залежності-більшою мірою психологічна проблема, тому навряд чи навіть безпечні таблетки зможуть допомогти кинути палити.

Як легко кинути палити при вагітності?

Після прочитання нашої статті у деяких може скластися відчуття, що все дуже і дуже складно.

Чи можна пити «Табекс» вагітним? Не можна. А інші препарати можна? Теж не можна. Як ви кинули палити під час вагітності, якщо не можна використовувати ніяких препаратів? Зусиллям волі. Як складно кинути палити при вагітності? Дуже складно. Ось ви кинули курити під час вагітності, а як далі? Ніяк. Знову закурила.

Але все ж є спосіб, як легко кинути палити при вагітності. Звернутися до нас-в Центр Аллена Карра. Ця методика кардинальним чином відрізняється від інших, тому що працює з першопричиною куріння — з психологічною залежністю. Ви зможете кинути палити як під час вагітності, так і до неї. І на все це вам знадобиться один день, причому без побічних ефектів! У Вас просто пропаде саме бажання брати сигарету в руки, тому що Ви усвідомлюєте, що це марно.

І тоді на питання про те, як кинути палити під час вагітності, ви зможете відповісти одним словом: «Легко!»

Не можу кинути палити під час вагітності — яка причина? Наслідки, рекомендації лікарів.

Жінок, що палять зараз стало не менше, ніж чоловіків. І це не сильно хвилює суспільство. Але куди неприємніше бачити, коли курить вагітна жінка. Вона завдає шкоди не тільки самій собі, але і ще не народженій дитині. Часто жінка в положенні говорить наступне: «Не можу кинути палити під час вагітності, руки самі тягнуться до сигарети, що робити?» У даній статті розповімо, якої шкоди наноситься плоду при палінні і як можна побороти згубну звичку.

Куріння і вагітність.

Часто жінки починають курити не від хорошого життя. А дізнавшись про вагітність, відразу кидають шкідливу звичку. Звичайно, потім дівчина замислюється, чим загрожує дитині те, що вона не знала, що вагітна, пила і курила. Про це далі в статті.

Найнебезпечніше, що може статися, якщо жінка ще не знає про своє цікаве положення і курить, — це завмирання вагітності або викидень. У цьому випадку ситуацію вже виправити не можна. Хоча утворилася у плода плацента ще міцна і на такому терміні ще в змозі захистити ембріон від негативного впливу шкідливих продуктів. Тому незапланована вагітність у жінки, що палить при правильному подальшому поведінці може закінчитися благополучно.

Як нікотин впливає на дитину.

Але якщо жінка не кине палити, то плацента з часом стоншується і вже не буде справлятися зі своїм призначенням. У малюка може виникнути кисневе голодування, а значить, він почне відставати в своєму розвитку. Можуть неправильно розвиватися органи. До того ж жінки, що палять не можуть доносити дитину до терміну, а недоношений малюк (якого виношували в таких умовах) часто гине. Але навіть якщо дитина і виживе, мати не зможе дати дитині нормального повноцінного молока для зміцнення організму.

Важкі наслідки від куріння вагітної жінки:

Викидень. Він може загрожувати протягом всієї вагітності, якщо жінка курить. Це може статися через витончення плаценти і брак кисню. Можуть виникнути відхилення в розвитку, несумісні з життям, тоді організм сам почне відторгати плід. Подібне може виникнути навіть у некурящої жінки, але якщо вона часто знаходиться в прокуреному приміщенні. Куріння під час вагітності на ранніх термінах – це часта причина завмирання плода. Тобто нікотин потрапляє до плоду, дитина зупиняється в своєму розвитку, а після вмирає. Винувато кисневе голодування і порушення процесу розвитку дитини. А може скластися і так, що дитина доживає до пологів і благополучно народжується на світ. Але через неправильне формування органів, особливо легенів, вмирає протягом першого тижня. Найстрашніше, що ще може трапитися — дитина може просто заснути і не прокинутися (таке може бути до виконання року малюкові). Уві сні просто відбувається зупинка дихання. Це черговий наслідок дії нікотину. Затримка в розвитку плода в утробі. Недоотримання поживних речовин і потрібної кількості кисню, який відповідає за правильну роботу всіх органів, особливо мозку, позначається на загальному розвитку дитини. Спочатку плід може відставати несильно по зростанню, вазі і розвитку. Але з часом різниця буде прогресувати. Відновити на 100% здоров’я такої дитини буде вже неможливо. Плацента, яка дуже важлива для плода, може розташуватися низько або почати відшаровуватися. Тим самим знову виникне нестача кисню і поживних речовин. А значить, і відставання в розвитку. Відшарування плаценти можна зупинити і спробувати зберегти вагітність. В такому випадку, можливо, мамі доведеться до пологів бути прикутою до ліжка. Хоча найчастіше це закінчується викиднем. Вилиття навколоплідних вод завчасно. Без них дитина всередині матері гине. Тому, якщо дозволяє термін, робиться екстрене кесарів розтин для порятунку життя малюкові. У жінок, що палять діти народжуються з нестачею ваги, а також погано його набирають. Для швидкого набору маси і зміцнення здоров’я потрібно повноцінне материнське молоко, яке палить жінка не в силах дати дитині. Та й груди з» шкідливим » молоком дитина навряд чи візьме, так як воно гірке. Але якщо навіть малюкові смак припаде до душі, то молоко буде далі завдавати шкоди. Деякі можуть вважати, що після народження нікотин вже не потрапляє дитині. Це помилки. Нікотин здатний проникати в грудне молоко. При цьому він знищує всі його корисні властивості. До того ж таке молоко знижує рівень заліза в крові у дитини. Найкраще відмовитися від грудного годування і переходити на суміші. У дітей від курців матерів часто бувають проблеми з легенями (недорозвиненість), розвивається бронхіальна астма. Зазвичай після народження малюки знаходяться на штучному диханні. Куріння під час вагітності на ранніх термінах провокує розвиток вад серця. Через нестачу кисню діти відстають у розвитку від однолітків в розумовому плані. У них може бути неврівноважена психіка. Часто у дитини проявляється агресивна поведінка. У школі вони відстають по успішності. Важко засвоюють нову інформацію і в дитячому віці. У жінки, що палить часто діти народжуються з вродженими каліцтвами, такими як заяча губа, вовча паща, косоокість і синдром Дауна. Крім усього перерахованого, діти курці відрізняються низьким імунітетом і схильністю до будь-якої інфекції. Також є проблеми з розвитком опорно-рухової системи, малюки починають пізно ходити.

Важливо не забувати, що шкода здоров’ю дитини може нести і пасивне куріння. Це одна з причин, чому завмирає вагітність, здавалося б, у здорової жінки. Про це повинні пам’ятати близькі родичі дівчини в положенні. І якщо чоловік курить, то на період вагітності і поки малюк зовсім малий, він повинен курити на вулиці. Так як в приміщенні дим зашкодить здоров’ю дитини. В такому випадку шкоду можна порівняти з тим, якби курила сама вагітна.

Також слід відмовитися майбутнім мамам від викурювання кальянів. Суміші з трав можуть нести таку ж небезпеку, а часом і гірше, ніж сигарета. Якщо жінка мріє про здорове малюка, то на період вагітності та годування груддю необхідно відмовитися від шкідливих звичок. Також науково доведено, що у жінок, що палять (навіть при пасивному курінні) частіше народжуються дівчатка. Тому якщо подружжя мріють про спадкоємця, то варто задуматися про необхідність відмовитися від згубної звички.

Коли кинути палити?

Досить часто жінки скаржаться, що не можуть кинути палити під час вагітності, що сила звички вище їх.

Коли краще кидати палити? В ідеальному варіанті жінка заздалегідь повинна готуватися до зачаття. І якщо планується вагітність, то краще кинути палити мінімум за півроку, щоб організм встиг очиститися від токсинів. Якщо ж виникла незапланована вагітність, то краще кидати курити відразу, як тільки з’ясується «цікаве» положення жінки. Тоді шанс, що дитина народиться здоровою, збільшується на 75%. У другому триместрі нікотин буде сильно впливати на розвиток і формування органів, дитина вже на цьому терміні почне відставати в розвитку. Так як не всі можуть відразу відмовитися від куріння, то потрібно хоча б відмовитися курити міцні сигарети. В цілому, не пізно кидати навіть і на третьому триместрі. Тоді у дитини буде хоч трохи внутрішньоутробного часу для нормального набору ваги і відновлення здоров’я. Йому після народження потрібні будуть сили для розвитку імунітету і адаптації до нових умов поза утроби матері.

Чи можна кидати різко?

Рекомендується відразу позбавлятися від нікотинової залежності, як тільки жінка дізнається про свою вагітність. У зв’язку із зачаттям організм дівчини відчуває сильний стрес і зміни. У деяких випадках різка відмова від тютюну може спричинити за собою ще більший стрес, який може обернутися викиднем. Зазвичай рекомендується жінці, сильно прив’язаною до сигарети, кидати курити поступово. Зменшувати кількість викурених сигарет в день на одну штуку, раз в три дні. Викурювати сигарету не до кінця, можна трохи більше половини. Обов’язково в цей час забезпечувати організм вітамінами і мінералами. При неможливості впоратися самостійно можна звернутися до психолога, щоб розставання з згубною звичкою не завдало більшої шкоди, ніж сама сигарета. Саме тому рекомендується розлучитися з сигаретою до зачаття дитини.

Деякі кажуть: «Не можу кинути палити під час вагітності. Чи можна не кидати курити, а лише зменшити кількість сигарет в день?»

Зменшення одержуваного нікотину в день, звичайно ж, позитивно позначиться на розвитку плода, але все ж буде і далі завдавати шкоди майбутньому малюкові. Тому рекомендується повністю позбутися від звички, так як навіть одна сигарета в тиждень може спровокувати серйозну патологію. Наприклад, позначиться на розвитку важливих органів, таких як серце або легені. Під час вагітності слід вже думати не про себе, а про дитину, яка страждає через шкідливу звичку матері.

Як кинути?

Як кинути палити під час вагітності? Дізнавшись про своє становище, жінки часто відчувають сильне емоційне перенапруження. Їх переповнюють позитивні емоції, а можливо, і страх перед тим, що потрібно міняти вже сформований уклад життя. Тому дівчата мимовільно починають тягнутися до сигарети. Що робити, якщо дуже хочеться курити? Тоді рекомендується наступне:

Для того щоб зменшити тягу, яка буде особливо посилюватися в момент хвилювань (а їх у вагітної багато в зв’язку з гормональною перебудовою), можна придбати легкі заспокійливі. Вони допоможуть легше реагувати на стреси, в тому числі і на відмову від сигарет. Якщо жінка не може відразу ж кинути палити, то варто тоді забути про міцні сигарети. Можна знижувати кількість сигарет в день поступово, по можливості замінюючи їх льодяниками або з’їданням яблука, полуниці і так далі. Знайти відволікаючі заняття. Це відмінно може замінити бажання взятися за сигарету. Добре відволікає перегляд дитячого одягу, можна заздалегідь зайнятися переплануванням дитячої кімнати або просто підбирати ім’я майбутньому малюкові, читати про етапи розвитку на кожному терміні і так далі. Це підштовхне жінку почати вести правильний спосіб життя. Не рекомендується переходити на електронні сигарети. Вони хоч і не містять нікотину, але в них є й інші, не менш шкідливі смоли і речовини. Перейшовши на аналог звичайних сигарет, можна впасти в іншу, не менш небезпечну залежність. Чим замінити куріння? Існують в аптеках різні засоби, які допомагають кинути палити: пластирі, жуйки і так далі. Вони можуть також завдати шкоди плоду. Якщо вплив сигарет на розвиток плода практично вивчено, то ось вплив інших засобів на майбутню дитину зовсім не вивчалося. Тому на них перемикатися теж не радять. Тим більше самостійно. Непоганий спосіб кинути палити вагітній жінці-це відмовитися від тютюну разом з чоловіком. При відсутності запаху тютюнового диму тяга до сигарети почне слабшати з кожним днем. Тим більше що курить вагітна дружина навряд чи буде радувати око чоловіка. Якщо бачити досягнення, отримані спільним шляхом, можливе повернення до сигарет знижується до 50%. Можна відмовитися від сигарети при прочитанні книг про шкоду нікотину і про те, як правильно кинути палити. Головне, потрібно самій вагітній жінці захотіти почати нове життя без запаху тютюнового диму. Не думати постійно про сигарети. Заборонений плід солодкий, і такі думки тільки посилять бажання тягнутися за новою дозою нікотину. Ще одним варіантом залишається звернення до психолога. Жінці важливо зрозуміти, що на період вагітності та годування грудьми своїм курінням вона завдає більшої шкоди дитині. І після пологів жінка може потім все життя картати себе і бігати по лікарнях, намагаючись повернути малюкові втрачене здоров’я з її вини.

Подумайте про майбутні покоління!

Як назавжди кинути палити жінці? Родичі і друзі повинні надавати майбутній матусі всіляку підтримку, особливо в емоційному плані.

Крім того, варто подумати не тільки про здоров’я дитини, що знаходиться в утробі, а й про майбутніх онуків, яких може і не бути через шкідливу звичку. Сигарета негативно впливає на репродуктивні органи плода. У новонародженої дівчинки можуть бути проблеми із зачаттям, а у хлопчика постраждає рухливість сперматозоїдів. Та й онуки не будуть блищати здоров’ям. Всі ті хвороби, що могли бути отримані дитиною під час виношування, можуть отримати його онуки.

Народні методи.

я вагітна і не можу кинути курити

Є і народні методи позбавлення від тяги до сигарети:

Сигарету перед викурюванням вмочити в молоко і висушити її. Після цього викурити. Випробовуваний в цей час смак надовго відіб’є бажання у будь-якого курця знову взятися за сигарету і не завдасть додаткової шкоди плоду, як пластирі, жуйки. При тязі до сигарети можна полоскати ротову порожнину розчином соди (розчин робити як для вживання всередину). Ананас відмінно бореться з тягою до сигарети, можна після виникнення бажання з’їдати шматочок. Він не зашкодить фігурі, зате принесе користь дитині і матері. Частіше пити заспокійливі напої, відмовитися від кави і міцно завареного чаю. І не перебувати там, де курять, щоб запах нікотину не викликав бажання закурити сигаретку.

Жінки кажуть: «що робити, якщо не можу кинути палити під час вагітності?»Відповідь проста-попросіть допомоги у близьких. Так як зараз ви вже не одна, і ваша згубна звичка більше шкодить дитині. Потрібно уникати стресів, які провокують бажання закурити. Якщо не протипоказано, то можна пити заспокійливі засоби (призначити повинен лікар).

Причини, якими жінки аргументують те, що продовжують курити.

Найвагоміший аргумент — це те, що жінка спілкувалася з тими, хто курив під час вагітності, і що нічого страшного не сталося, дитина народилася в строк і здоровим. Тут потрібно пам’ятати, що у кожної жінки Різне здоров’я, яке вона передає через гени своєму малюкові. Також потрібно враховувати і стаж курця.

Наступний аргумент вагітних курців звучить так: вже пізно кидати курити, так як термін великий. Так, шкода дитині вже завдано. Але навіть на останньому тижні вагітності можна і потрібно відмовитися від сигарети, і за цей час плід може хоч трохи відійти від нікотинового отруєння. Молоко некурящої мами допоможе дитині в розвитку.

Ще один аргумент не бажаючих кинути палити: сигарета допомагає зняти стрес краще всяких заспокійливих, а вагітним хвилюватися шкідливо. Однак в такому випадку не враховується, що кожна сигарета несе шкоду дитині. І вже малюка вона точно не заспокоює, як маму. До того ж саме сигарета в момент стресів і є причиною, чому завмирає вагітність. Тому варто подумати про шкоду нікотину перед тим, як потягнутися за черговою сигаретою.

Буває так, що жінка не знає, чим замінити куріння і вважає, що від однієї-двох сигареток в день шкоди не буде. Деякі також заявляють, що повітря навколо не такий вже й чистий, і вихлопні гази від машин на вулиці можуть завдати шкоди більше, ніж одна сигаретка. В такому випадку жінка не враховує, що нікотин проникає набагато глибше в легені, ніж повітря з вулиці.

Останнє виправдання курців майбутніх мам-це боязнь, що після відмови від сигарети вона почне набирати зайві кілограми, які і так забезпечені в період виношування. Тут помилка в тому, що зайва вага залежить перш за все від малорухливого способу життя. Більш того, прийти в форму після пологів не так вже й складно. А позбувшись від куріння, буде набагато легше повернути фігуру.

Курить вагітна. Поради лікарів з приводу того, як позбутися від залежності.

Перед тим як кинути палити, дівчині потрібно запитати себе, для чого вона курить: від нічого робити, для розслаблення або просто за компанію? Відповівши на це питання, буде легше знайти вихід із ситуації. Якщо куріння йде від нудьги, то можна знайти собі до душі хобі. Якщо для розслаблення, то можна використовувати медикаменти або просто прогулятися з сім’єю або разом подивитися цікавий фільм. Ну, а якщо дівчина курить за компанію, то потрібно просто не ходити з друзями в курилку, обгрунтувавши свою відмову зародженням нового життя. В такому випадку хороші друзі самі підтримають майбутню матусю в її бажанні кинути палити.

Також фахівці рекомендують вагітним, що палять написати на папері користь від нікотину (для себе і дитини) і шкоду від нього. Побачивши візуально, як негативно впливає нікотин на обох (на організм вагітної жінки і на здоров’я її плоду), вона захоче кинути згубну звичку. І краще тримати цей список поблизу, щоб при бажанні закурити відразу читати, як це шкідливо.

Також лікарі рекомендують не слухати розповідей тих, хто курив під час вагітності. Вагітна повинна піклуватися про здоров’я своєї дитини. У всіх різні організми і різне здоров’я.

Рекомендації вагітним.

Обов’язково прибрати з видного місця всі предмети, що можуть нагадати про сигареті, такі як попільничка, запальничка і так далі. Бажано перепрати прокурений одяг, щоб навіть легкий тютюновий запах не вабив до сигарети. Що робити, якщо деякі дії нагадують про сигареті? Наприклад, після обіду дівчина завжди курила або любила ходити в туалет з сигаретою. Тепер це можна замінити читанням корисної літератури про дитину. Свіже повітря і поповнення організму вітамінами допоможуть швидше позбутися від тяги до сигарети.

Як вагітної кинути палити.

Зміст статті:

Будь-який лікар порадить позбавлятися від куріння як мінімум за півроку до планування дитини. Але що робити, якщо ви дізналися, що завагітніли і курите при цьому? Чи можна відмовитися від куріння різко або продовжити віддаватися шкідливою звичкою і під час вагітності, але по чуть-чуть? Ці питання мучать багатьох майбутніх мам. Пора розібратися, як вагітної кинути палити і чи можна взагалі це робити.

Курити вагітної або кидати?

Чому вагітним краще позбутися від куріння?

Давайте розглянемо, які проблеми можуть виникнути у вагітної жінки, що палить:

Дуже високий ризик передчасних пологів. У жінок, що палять на 55% частіше народжуються діти недоношеними, ніж у некурящих. У тих жінок, які курять, діти народжуються з пороком серця на 68% частіше, ніж у тих, хто не курить. У дітей, які народжуються від жінок, що палять, на 42% частіше зустрічаються психічні розлади, ніж у некурящих. Синдром раптової дитячої смерті зустрічається в два рази частіше у дітей, народжених від жінок, що палять, ніж від некурящих. Плід під час розвитку отримує мало кисню, якщо його мама курить, а тому вага таких діток критично малий.

Якщо ви дізналися, що завагітніли, то відразу кидайте куріння.

Визнаємо чесно, що якщо ви курите (і, причому курите давно), то ваш шанс завагітніти дуже невеликий. На жаль, у зв’язку з все погіршується екологічною обстановкою на Землі абсолютно здорові дівчата дітородного віку не завжди можуть завагітніти.

«Безпліддя з незрозумілих причин» — ось який діагноз ставлять 26 відсоткам наших співвітчизниць.

Якщо ж ви курите, то заплідненої яйцеклітини буде зовсім непросто прикріпитися до стінки матки. Якщо ж курить і ваш партнер, то висока ймовірність того, що його сперматозоїди не зможуть запліднити вашу яйцеклітину. Якщо ви виявили дві смужки на тесті для визначення вагітності, то вважайте це подарунком долі, і знайте, що другого такого випадку у Вашому житті може і не бути.

Від шкідливих звичок потрібно відмовлятися, якщо вони можуть негативно відмовитися на здоров’я майбутнього малюка. Як кинути палити вагітної безболісно і правильно можна дізнатися нижче.

Кидати палити відразу або поступово?

Відразу варто відзначити, що палить жінці потрібно відмовитися від вживання нікотину — саме ця речовина представляє найбільшої шкоди для не народженого ще малюка. Саме з цієї причини вагітної не рекомендується використовувати нікотинові пластирі, жуйки, електронні сигарети. Вони хоч і можуть допомогти утриматися від тяги, але містять невелику дозу нікотину, яка зашкодить нормальному розвитку дитини.

І, звичайно ж, перед вами навіть не стоїть питання – відмовитися від куріння відразу або поступово. Ви повинні припиняти курити відразу ж, як тільки дізнаєтеся про свою вагітність. Цю пораду ми даємо тільки тим жінкам, які хочуть народити здорового малюка без фізичних і психічних відхилень.

Панянки в положенні часто задають питання своїм гінекологам-чи можна вагітним кидати курити. Нормальний лікар завжди відповісти, що тільки після відмови від нікотину можна сподіватися на народження здорового немовляти.

Корисні поради для вагітних: як простіше кинути палити.

Не можна звинувачувати вагітну жінку в тому, що їй важко відмовитися від своєї звички. Розуміння того, що під серцем розвивається нове бажане життя, зовсім не зменшує тяги викурити сигаретку. Тому прийміть до відома наступні поради лікарів.

Гінекологи дають наступні рекомендації:

Протримаєтеся перші два дні. Саме в цей проміжок часу більшість кидають куріння відчувають найбільший дискомфорт, а далі буде простіше.

Курить вагітна жінка-це отруєний посудину, з якого з’являються діти з хронічними хворобами внутрішніх органів.

Ще раз нагадаємо вам про те, що по-справжньому складно вам буде тільки в перші два-три дні відмови від сигарет, а далі ви відчуєте значне полегшення.

Чи не зашкодить майбутній дитині відмова від сигарет?

Є поширена думка про те, що різко кидати курити під час вагітності не можна з тієї причини, що плід вже звик до надходить нікотину. Адже жінка курила до того, як завагітніти, курила в перші дні після зачаття. Може, краще відучуватися від сигарет поступово?

Не вірте тим, хто говорить, що можна курити під час вагітності.

Не так давно з’явилася байка на просторах жіночих форумів (нібито, авторитетно думка якогось відомого гінеколога), що у дитини в першому триместрі формується нервова система, і якщо вагітна перестане курити, цим вона завдасть непоправної шкоди нервовій системі малюка.

Ця думка в корені невірно. Послідовниці таких теорій, потураючи своїй слабкості, труять нікотином малюка весь термін, а потім дивуються, чому їх дитина народжується нездоровим. Як вчинити в такому випадку, вирішувати тільки вам. Адже це ваше життя і здоров’я вашої дитини на кону. Куріння-шкода, і при цьому неважливо в положенні жінка чи ні.

Висновок.

я вагітна і не можу кинути курити

Якщо палить жінці вдалося завагітніти, то перше, що вона повинна зробити – кинути палити. А як вагітної краще кинути палити – питання індивідуальне. Комусь допоможуть зелені фрукти, овочі, молоко і цукерки, а для кого-то дві смужки на тесті стануть найкращим стимулом для того, щоб більше не торкатися до сигарет. Бажаємо здоров’я вам і вашій майбутній дитині!

Я вагітна, але не можу кинути палити.

Позбавляєш права вибору.

Всі люди на землі мають право вибору. Однак, що живе всередині утроби дитина (який теж є людиною) такого права вибору не має – йому доводиться намагатися тим, що їсть мати, дихати тим, чим дихає мати. Останні дослідження доводять, що у курців діти теж починають курити, причому в ранньому віці. Виходить, що не по своїй волі він вибере куріння в майбутньому. Чи варто говорити, наскільки шкідливо пасивне куріння, яке може викликати рак легенів ні в чому неповинного дитини?

Хочеш онуків?

Малюк, який народився у курців мами і тата, приречений на різноманітні проблеми з репродуктивним здоров’ям, тобто це означає, що онуків ти можеш так і не дочекатися. Якщо чекаєш сина, то він може і зовсім не одружується – твоє куріння вплине на розвиток імпотенції.

Ма, почастуй сигареткою!

Курить вагітна жінка вже виношує в своїй утробі залежного від нікотину чоловічка. Активні речовини тютюнового диму проникають через плаценту в організм дитини. Так що, зовсім скоро твоя дитина буде брати твої сигарети.

Смертельні наслідки.

Досить рідко, але трапляється, що від материнського куріння страждає плацента, а це може привести до внутрішньоутробної смерті і до викидня.

Причина недоношеності.

Якщо жінка курила під час вагітності, то нехай потім не дивується, що дитина народилася недоношеною або вчасно, але зі значно заниженою вагою.

Недорозвиненість.

Крім того, діти у курять матусь часто народжуються з дефектами і патологіями. Наприклад, з недорозвиненою печінкою, з якою дитина буде мучаться все своє життя. Не кажучи вже про порушення функцій легенів.

Подвійні ризики.

Ризик настання синдрому раптової смерті у малюків курців мам в два рази більше, ніж у малюків тих мам, які дбали про своє здоров’я.

Краще не починати.

Навіть якщо жінка кидала курити на час вагітності, але до того викурювала пачку сигарет в день, все одно її діти частіше піддаються хворобам.

Уявне розслаблення.

Палять люди частіше говорять, що не можуть кинути не через фізичного тяжіння до сигарети, а через психологічного, аргументуючи, що сигарети допомагають розслабитися і зняти стрес. Але чи зможеш ти розслабитися, знаючи, що з кожною затяжкою ти риєш братську могилу для себе і своєї дитини?

КУРІННЯ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ,

так до речі, у мене 2 подруги під час вагітності курили,але місяців до 7-8,потім говорять і не хотілося,не курили,щас хлопчаки у них 2-однорічні бігають, Здоровенькі,і ніяких наслідків немає))сестра моя лежала на ін З дівчиною,так та по 2 пачки викурювала,і теж нічого не сталося)але знову ж бог вберіг,пощастило,але все таки думаю не варто курити, потрібно якось боротися, обмежувати себе)

ось ви здорова людина у вас вже народилася дитинка. закуріть і сядьте разом з ним в одній маленькій кімнатці і димите на нього. куріння під час вагітності це теж саме. думайте про це частіше і розум візьме верх над безпантовим бажанням. Я сама в шоці, але я кинула за 3 дні. Бажаю всім удачі.

Як кинути палити вагітної?

Нещодавно нам прийшло таке питання від читачки: «мій термін 5 тижнів і я ніяк не можу кинути палити. Підкажіть, як же кинути! Пробувала кидати і не можу.» (Віолета)

Віолетта, ви поставили собі абсолютно правильну мету-чим раніше на організм майбутньої мами перестане впливати нікотин, тим краще. А жіночий сайт sympaty.net допоможе порадою, як кинути палити вагітної.

Чому вагітним потрібно кидати якомога швидше?

Справа в тому, що тютюнопаління вкрай негативно позначається і на ході вагітності, і на здоров’я майбутньої дитини. Істотно, в рази підвищується ризик викидня і вагітності, що завмерла, а також розвитку самих різних патологій плоду.

Якщо ви плануєте вагітність-відмовитися від» димних паличок » потрібно завчасно. Але якщо ви не знали про те, що вагітні, і курили, то на повну відмову потрібно зважитися якомога раніше, на ранньому терміні – в ідеалі, не курити взагалі з моменту, коли побачили позитивний тест!

Які способи кинути палити прийнятні для вагітних?

я вагітна і не можу кинути курити

Припинення надходження в організм смол і нікотину – очевидне для нього благо. Але кидає жінка може відчувати себе так недобре, що приходить в голову думка про те, що може, якщо вже курила до зачаття, то продовжувати це робити і в період виношування дитини?

Насправді, це в корені невірний підхід-міркувати, чи можна вагітної кидати курити.

По-перше, це абсолютно необхідно зробити – кожна «недоотримана» доза нікотину знижує небезпеку для плода. По-друге-всі неприємності, які відчуваються в процесі позбавлення від залежності, є суто психологічними.

Грубо кажучи, майбутній мамі набагато менш шкідливо нервувати, ніж труїти себе сигаретою.

Найкращий спосіб кинути палити вагітній жінці-це зусиллям волі відмовитися від згубної нікотинової залежності. Чи можна вагітним різко кидати курити? Зрозуміло, так! Це найскладніше, але саме так буде максимально безпечно для внутрішньоутробного розвитку плода.

Проблемні моменти цього способу-по-перше, не у всіх виходить зробити це різко, тобто просто припинити діставати сигарети і все. По-друге, можливі зриви (а чим пізніше відбувається зрив, тим гірше для майбутньої дитини).

Поступове зменшення кількості викурених тютюнових виробів, з зведенням цієї кількості до нуля – зазвичай рекомендований спосіб, як кинути палити вагітної на ранньому терміні. Але тут важливо не розтягувати цей процес на Місяці, а вкластися в два-три тижні, і остання сигарета повинна стати дійсно останньою!

Окрема тема-медичні засоби боротьби з курінням.

Не всі з того, що ефективно для курця, варто застосовувати жінці в положенні. Наприклад, ліки «бупропіон «(він же» Зібан») і схожі з ним препарати – немає ніяких підтверджених даних про його безпеку для вагітної жінки і плоду, а зазначені побічні ефекти (судоми і епілепсія) є підставою для повної заборони застосування препарату жінками, у яких вагітність протікає з патологіями, а також для годуючих грудьми мам.

Нікотиновмісні вироби, які полегшують відвикання від сигарет – це пластирі, інгалятори і жуйки. Звичайно, перейти на них – це краще, ніж курити, але варто розуміти, що це не абсолютно безпечна заміна, якою можна користуватися всю вагітність, а тільки засіб полегшити собі перехід до повністю здорового способу життя. Також врахуйте, що найшкідливіше – пластир, так як з нього невеликі дози нікотину постійно надходять в організм, а з інгалятора або жуйки – тільки в момент жування або «пшику».

Кальян і вейп-чи можуть допомогти вагітній кинути?

Строго кажучи, все, в чому є нікотин і смоли – шкідливо і небезпечно. Але якщо порівнювати зі звичайними сигаретами, ці курильні девайси менш шкідливі (однак, далеко не нешкідливі!).

Чи можна при вагітності курити вейп? В електронних сигаретах, тобто вейпах, немає смол, і в цьому їх плюс, але якщо рідина нікотіносодержащая, то не можна сказати, що ви відмовилися від куріння – ви просто обрали трохи іншу технологію отримання невеликих порцій нікотину. Якщо купувати рідини без нікотину для вейпа, то можна сказати, що небезпека мінімізована, але поки немає абсолютно достовірних даних про повну безпеку електронних сигарет для вагітних, захоплення цим девайсом має залишатися на вашій совісті.

На питання, чи можна вагітним курити кальян « «красива і успішна» відповідає – ні, кальян теж небезпечний, так як ви все одно вдихаєте і нікотин, і продукти горіння.

У деяких наших читачок, можливо, виникло питання – Як же тоді кидати, якщо практично все шкідливо, і від усіх допоміжних засобів теж по-хорошому варто відмовитися, а сили волі не вистачає?

Але … вагітна курець-це жінка, від якої залежить життя і здоров’я її майбутньої дитини. Їй може пощастити-наприклад, вона не знала про свою вагітність і курила, але якщо змогла відмовитися від цієї звички в ранній термін, то наслідки можуть не проявитися. Їй може і не пощастити, навіть якщо вона швидко залишила куриво, — і дитина народиться з патологіями. Можна полегшувати собі відмову від шкідливої звички пластирами, електронними сигаретами, розтягуванням кидання (зменшенням кількості викурюється) – але за кожну поблажку собі, за ваш відносний психологічний комфорт при цьому плід розплачується збільшенням ризику.

Звичайно, ми розуміємо, що боротися з фізіологічною і психологічною залежностями важко. Було б нерозумно просто лаяти і засуджувати тих вагітних, у яких не виходить кинути відразу – від засудження відмова від сигарет легше не стане.

А що ж робити? Варто пробувати відмовитися від нікотину силою волі, постійно думаючи про дитину і майбутнє материнство . Це не моралізаторство і не красиві слова, — це дійсно єдина мотивація, яка може спрацювати. Не думайте про те, що саме вам пощастить, саме Вашого малюка «пронесе» — уявіть, що везіння тут практично не буває. Умовно-одна сигарета дорівнює місяцю безсонних ночей над ліжечком крихти. Думайте про це, мотивуйте себе тим, що зараз ваш організм-не тільки ваш, ви-не тільки ваша особистість, але і «Будинок» для майбутнього малюка!

Добре, якщо близькі люди підтримають вас – тільки не осудом і не лайкою, а діями. Дуже радикальний, але дієвий спосіб (на випадок якщо «все перепробувала і без толку») – попросіть вас замкнути вас в квартирі з запасом всього необхідного для життя, але без сигарет і без ключа (тобто без можливості зайти і вийти). Можливо, це будуть дуже важкі дні, але в результаті виявиться, що ви не курите! Пийте заспокійливі трав’яні чаї, вдихайте аромат ефірних масел, дивіться фільми, їжте смакоту – це допомагає полегшити відмову.

А ми бажаємо вам скоріше позбутися шкідливої звички і народити здорового малюка!

Куріння при вагітності. А ви як думаєте?

На одному з жіночих форумів знайшовся такий пост. Вона собі виправдання шукає або як це назвати взагалі? «Нафіга в постах, де задається питання, хто курить або курив під час вагітності, з’являються Ори некурящих або кинули. Адже питання очевидне хто курить! З якого боку починаються голосіння і розповіді про свою бравості? Невже у вас мозок, настільки перетворився в плаценту, що вже не в змозі зрозуміти питання і коли він вас не стосується, пройти повз? Просто диву даюсь! Хіба було питання» Як кинути»,» що робити»,» допоможіть порадою». Начебто ні! так якого ж рожна лізти!

Ось я наприклад не п’ю, нічого, не пива ні вина, ні келиха раз в тиждень і не келиха раз в 3 місяці, відповідно всі пости про те, ой як же хоцца, тупо обходжу! тому як розумію, що якщо хоцца, то один фіг вип’є і це особиста справа кожного.

Чому в таких постах» тапок » максимум 1%, а в постах про куріння 80%. Пані! Ви що, на повному серйозі вважаєте, що випити корисніше ніж покурити? Або просто випивають настільки більше в нашій країні, що цьому перебувати жорсткий аргумент «трошки можна і навіть потрібно».. Що за маячня!

При цьому зверніть увагу , як закидається стусанами курить вагітна ( навіть якщо це сигаретека в день, а то і менше) і з яким розумінням все ставляться до бажання висмоктати келих вина або пива.

Я вже мовчу про ЖОР. Ту взагалі все все розуміють і мало не підбадьорюють! Хоча, ожиріння впливає на майбутнє здоров’я дитини нітрохи не менше ніж тютюновий дим. че ха ха. або ви будете стверджувати, що надбавка 20-ти а то і 30 кг не забиває судини? не дає навантаження на серце, не веде до розвитку діабету у вас і майбутньої дитини. Та ні, всі прекрасно розуміють, що жор-порок, але чомусь до нього так поблажливо ставляться! Ну ти ж типу вагітна, ну подумаєш зжерла гамбургер або картоплю фрі, ну подумаєш випила літр пепсі, ну подумаєш тримаєш в будинку запас батончиків або який інший гидоти, випила келишок вина або пива-це ж організъм вимагає, а занцицца дитинка, а знацца потрібно.

А ось якщо сигаретку викурила то ООООО. ТВАРЮКА. Дитина дебіл буде. Таких до стінки і т. д і т. п.

Найчастіше, читаючи такі крики, я впевнена на 100%, що це пишуть кинули недавно і відчувають з цього приводу , таку тугу і депрісняк, що повз пройти не можуть, іншого пояснення у мене немає!

Взагалі то, я дуже болісно ставлюся до всіх подібних випадів. поясню чому. Була у мене подруга, яка завагітніла в 18 років, це було в кінці 90-их. Не було тоді інету, не де було покопатися і пошукати таких-же, коротше тоді ще всі свято вірили своїм лікарям. Так ось, її добрий гінеколог на всі переживання, відповіла чітко і жорстко. «Будеш курити-народиш виродка»

Підсумок: кинути не змогла, від переляку зробив аборт на 4-му місяці, діагноз бездітність. Чи потрібно говорити, що вагітність у девахи протікала нормально і шанси народити нормального і здорового ребятенка були величезні!

Зараз їй, як і мені 35, вона заміжня і ось вже марно 12 років намагається завагітніти, а заодно зі сльозами дивиться на мене, яка курила 2 вагітності і народила здорових дітей.

Так ось, дорогі мої «орухи» (як назвати це по іншому я не знаю), перш ніж кричати, причому там, де вас про це і не просять, задумайтеся! Чи впевнені ви, що своїм ором, ви принесете користь, адже найімовірніше, від вас буде тільки шкода, а значить ви у 100 крат гірше сигарети!

Перш ніж розкидатися такими словами як «мерзота курить», подумайте, а що ви зробили для свого не народженого ребятенка? Почитайте про склад повітря ( це особливо москвичок стосується), почитайте про те, що ви їсте разом з овочами і фруктами, купленими на московських ринках, що отримує ваша кров після пляшки пепсі, в яку частину формуючого мозку вашого малюка, вдарить той самий нешкідливий келих червоного-сухого, і яку гіпоксію , ви некуряща, створюєте своїй дитині, сжірая шматочок торта щодня! І мабуть, після всього цього ЗАТКНІТЬСЯ! Тому як, якщо ви побачивши 2 смужки, не продали свою квартиру, не поїхали не Алтай, не стали там займатися сільським господарством і харчуватися виключно з власного городу і доїти власну корову, а мяско добувати виключно полюванням, інші продукти-збиральництвом! Якщо в очікуванні, свого дивного малюка, заради якого ви на «все готові», простоюєте в пробках по дорозі до ТЦ, в яких купите чудові дрібнички. і дихайте, дихайте при цьому по 3 години на день вихлопами, а потім в ТЦ, де тисячі людей навколо дихають бактеріями, а ще ви ходите в громадські сортири, з’їдаєте там фастфуд і запиваєте фантою. і т .д. і т. п. те, милі мої, ви нітрохи не краще курців. І все слова, типу «тварі» можете сміливо говорити перед дзеркалом!

І знаєте, що найголовніше! Ніщо, так не шкодить по життю здоров’ю, як злість! Причому за всю вашу злість, бумеранги на жаль, повертаються до Вашого ж потомству! Це науково не доведено, але факт! Як втім і шкода плоду від тютюнового диму!»

Це відео недоступне.

Черга перегляду.

Черга.

Видалити все відключити.

Різко кинути палити при вагітності.

Хочете зберегти це відео?

Поскаржитися.

Поскаржитися на відео?

Виконайте вхід, щоб повідомити про неприйнятний вміст.

Сподобалося?

Не сподобалося?

я вагітна і не можу кинути курити

Текст відео.

Дізнатися докладніше про біомагніти Zerosmoke: http://nonikotin.goods-sales.com біомагніти Zerosmoke-новий унікальний засіб, який допомагає кинути палити. Біомагніти Zerosmoke призначені для боротьби з курінням. Розроблені американськими вченими. Принцип роботи Zerosmoke напрочуд простий. Пристрій складається з двох біомагнітів, що впливають на спеціальну точку внутрішнього вуха, яка і викликає у нас бажання покурити. Як відомо, нікотинова залежність у курців не така сильна, як залежність психологічна. Саме тяга до куріння є основною причиною, по якій люди довгий час не можуть кинути. Саме цю проблему і вирішує засіб Zerosmoke.

Як це працює Zerosmoke™ складається з двох біомагнітів, що впливають на спеціальну точку зовнішнього вуха, яка відповідає за контроль тяги до куріння. Це як голковколювання, тільки без голок. Золоте покриття в 24 карата на магнітах діє як натуральний провідник і одночасно захищає від будь-яких алергічних реакцій. Zerosmoke™ використовувати простіше, ніж будь-які інші способи боротьби з курінням! 1) Візьміть магніти на кінчики пальців. 2) Помістіть магніт меншого розміру на передню частину вуха. 3) помістіть магніт більшого розміру на задню частину вуха. Кинути палити раз і назавжди біомагніти ZEROSMOKE — http://nonikotin.goods-sales.com як я кидав — http://nonikotin.goods-sales.com.

zerosmoke кинути палити дівчині єдиний спосіб кинути курити назавжди кинув палити покращилася потенція кинути палити відео дивитися биомагниты зеросмок кинути палити як правильно кинути палити магніти zerosmoke що це де можна придбати як швидко кинути палити відео zerosmoke москва зеросмок відгуки лікарів zerosmoke думки ефективний метод кинути палити zerosmoke відгуки кинути палити без мук кинути палити факти як правильно користуватися zerosmoke що зробити щоб кинути палити як кинути курити за 3 дні як змусити людину кинути курити zerosmoke де продається кинути палити з магнітами відгуки куди звернутися щоб кинути палити як кинути курити назавжди відео інструкція з експлуатації zerosmoke кинути палити тюмень форум легкий спосіб кинути палити.

Як допомогти кинути палити вагітній жінці?

Вагітна знайома. Поради гінеколога не допомагають. Сили волі немає.

З особистого досвіду розповім: мене не довелося змушувати, як тільки я дізналася радісну новину, У мене немов «відрізало» бажання курити, хоч і стаж курця був не маленький, більше 10 років. У цій ситуації, швидше потрібно придушити свій егоїзм і задуматися не про себе і свої бажання або потреби, як ми вважаємо, а про дитину який зараз є частиною Вас адже це найголовніша подія в житті заради якого ми живемо. Просто уявити свою майбутню дитину з сигаретою і пляшкою в руках, в тижневому віці.Як би ви до цього поставилися? Ви б дозволили? Ну а жінкам, яким всерівно, не допоможе вже нічого.

Та ніяк. Поки вона сама не прийде до цього. «Немає сили волі». Маячня. Якщо жінка насправді, піклується про здоров’я майбутньої дитини, то кожен раз, коли вона тягнеться за сигаретою, в голові у неї, повинен спрацьовувати заборонний сигнал, завдяки якому навіть закуривши сигарету, вона буде відчувати дискомфорт і докори сумління. І ніякого задоволення від сигарети, при цьому, вона не отримає.(Це з власного досвіду). Зазвичай, ті хто хоче кинути палити на період вагітності та годування-ті кидають. А Ваша подруга, швидше за все, не усвідомлює, до чого може привести її звичка. І насправді, кидати не хоче, звалюючи це на відсутність сили волі.

чесно вам скажу, змусити-ніяк. тільки якщо вона сама не зрозуміє і не усвідомлює якої шкоди вона завдає здоров’ю своєї майбутньої дитини. можу навіть приклад привести. моя подруга народила двох дітей при цьому постійно диміла. тепер з дітьми по лікарнях катається. 1 тиждень на місяць вони здорові, а решту часу — хворіють.

Те, що ви будете вважати допомогою — може виробляти зворотну реакцію, на жаль. Це, як у фільмі: тобі сказали не їсти виделкою! І відразу захотілося саме виделкою.

Я теж курець зі стажем і дивлячись на своїх подруг-знайомих думала, що так само, як вони буду курити всю вагітність. А ні! Тільки дізналася про Б. — дивлюся на сигарету, начебто курити хочу, а рука не тягнеться і відбувається самостійна «скасування» моїм мозком, мого ж бажання. І я не змушую себе через силу відмовитися від сигарети-просто переосмислила необхідність куріння і необхідність куріння під час вагітності.

Може у вашої подруги все сталося за помахом палички-ніяких складнощів із зачаттям, вчора захотіла-сьогодні вагітна. Але, для мене ця довгоочікувана, вистраждана і народити хворого малюка, заради задоволення своєї примхи, небажання відмовитися від своєї звички? Я на це не згодна.

Дівчатка, заради збереження вагітності, заради народження здорових діток лежать пластами в лікарнях місяцями, а то і всю вагітність. а тут — не кину курити, у мене сили волі немає!?

А коли вона починала курити — у неї і сила і воля була!?

Так, бувають такі випадки, коли мами курять і все нормально обходиться.

У мене двоє знайомих, одна з яких принципово курила всю вагітність і курила дуже важкі сигарети, і дуже багато.Пологи були важкими, але дитина жива. Потім ця дитина виросла, завагітнівши і змалив, як і його матуся всю вагітність — знову малюк живий і здоровий. Друга, дізналася про вагітність тільки на 21 + 5 тижнів. Весь цей час вона і гуляла, і кутила, і пила, і курила, і подорожувала. Коли дізналася, що б. — курити не кинула, але молила Бога про те, щоб всі її негативні звички впливали тільки на неї, а не на дитину. У підсумку, дитина народилася здоровеньким ;), а їй видалили щось не дуже добре.

Це я до чого? Таких випадків дуже мало! І в більшості, наші погані звички безпосередньо позначаються на малюках.

Спробуйте піти від зворотного — поговоріть з нею про куріння в розрізі: для чого тобі це потрібно і що ти від цього отримуєш зараз, а що буде якщо кинеш?

Як кинути палити вагітної.

В останні роки жінки стали більш залежні від куріння, ніж чоловіки. Представниці слабкої статі досягають вершини кар’єрних сходів і часто справляються з чоловічими обов’язками і веденням бізнесу куди краще протилежної статі. Однак при цьому прекрасна половина не забуває про свої прямі обов’язки і лавірує між дітьми, домашнім господарством і створенням затишку у власному будинку.

Часто це призводить до неврозів. Щоб трохи знизити рівень щоденного стресу жінка починає курити. Їй здається, що саме цей спосіб розслаблення найбільш ефективний. Шкідлива звичка так затягує, що навіть настання вагітності для деяких не стає приводом для позбавлення від залежності. Як кинути палити вагітної і не завдати шкоди власному здоров’ю?

Що ми куримо?

На жаль, більшість курців вважають, що позбутися шкідливої звички неможливо. Насправді фахівці стверджують, що залежності як такої немає! Більшість сигарет, викурених курцем, не містить в своєму складі тютюну! Вони наповнені лише незначною частиною тютюнових відходів і папером, відтінок якої нагадує картон. Західні країни подібним чином позбавляються від відходів тютюну і при цьому отримують прибуток.

Подрібнені залишки тютюнового компонента обробляються і пресуються в кружечки. Потім вироби імпортуються в нашу країну, де місцеві виробники пускають гуртки в подальшу обробку і доповнюють склад різноманітними хімікатами. Як правило, на упаковці вони вказані одним словом – смола. Хімічні компоненти дійсно нагадують смолу. Розміщуються вони, як правило, в бочках.

Паперова основа і заготівельний матеріал проходить просочення даної консистенцією. Саме тому фахівці стверджують, що залежності не існує! Сигарети містять настільки мінімальний відсоток тютюну, що він просто не здатний викликати залежність. Складність відмови від звички полягає лише в тому, що вона вже стала частиною ритуалу. Понервував на роботі, вийшов, покурив і здається, що стрес відступив.

Чому важливо відмовитися від звички?

Найбільш небезпечним вважається нікотинове вплив на малюка в утробі матері. Перебуваючи на ранньому терміні, на етапі формування важливих органів і систем, дитина перебуває в середовищі отруєної нікотином, не по своїй волі стаючи пасивним курцем.

Внаслідок куріння при виношуванні малюка наноситься негативна шкода майбутній дитині:

Підвищується ймовірність захворювання дитячим лейкозом. Нікотин згубно впливає на формується кістковий мозок. При цьому може не дозріти велику кількість клітин, а здорові клітини витіснятися хворими. Для порятунку життя новонародженого часто призначають операцію з пересадки кісткового мозку. Підвищується ймовірність розриву плаценти. Через куріння під час вагітності в плаценті розвивається патологія. Часто вона призводить до розриву, при якій малюка може врятувати лише своєчасно надана медична допомога. Виникнення порушення кровообігу в плаценті. Систематично надходить в організм нікотин провокує виникнення спазмів кровоносних судин в матці. При вдиханні повітря під час куріння дівчина поглинає окис вуглецю, а той, в свою чергу, вступає в реакцію з гемоглобіном. В результаті цього хімічного процесу дитина починає відчувати кисневе голодування. Відчуття гострого дефіциту поживних елементів. Наскільки повноцінним буде розвиток дитини, залежить від припливу крові. Звуження кровоносних судин в матці призводить до гіпоксії плода. Це викликає дефіцит поживних елементів, які так необхідні для повноцінного розвитку. Кожна з сигарет викликає дефіцит мікроелементів в організмі малюка. Дітки часто народжуються з низькою масою тіла. Збільшується ймовірність передчасних пологів через зловживання нікотином.

Також зростає рівень ризику народження дитини з вродженими вадами. Токсичні сполуки, що надходять в плаценту, призводять до дефекту носоглотки, косоокості і пороків серця. Крім того, можуть утворитися дефекти в зовнішності, такі як заяча губа і вовча паща. Підвищення ймовірності виникнення аномалій розумового розвитку. Діти палять батьків часто відстають у навчанні, у них порушена мова.

Виникають складнощі в концентруванні уваги і вираженні власних думок. Найбільш яскраво виражена аномалія розвитку в перші 6-8 років життя малюка. Висока ймовірність розвитку гіперкінетичного синдрому. Відмінною рисою гіперкінезу вважається мимовільність рухів, що викликають скорочення м’язів тулуба і обличчя. Вогнищем недуги вважається ураження головного мозку дитини. Підвищується ризик загрози смертності новонароджених.

Діти, народжені у курців матерів, часто плачуть і їх досить складно покласти спати. Як правило, малюки, які відчували в утробі матері сильний нікотиновий голод, після народження голосно кричать, починають задихатися і синіти. У вкрай важких випадках лікарям доводиться просити молодих мам викурити сигарету недалеко від новонародженого. Кожна вагітна жінка повинна відмовитися від шкідливої звички, яка приносить такі сильні муки її дитині.

Різко кидати курити не можна!

Кинути палити під час вагітності – чи реально це зробити вагітній жінці? Якщо стаж куріння до вагітності був тривалим, а кількість викурених сигарет в день перевищувало 5-6 штук кидати шкідливу звичку вкрай обережно. Вагітність приносить великий стрес організму і всілякі зміни, що відбуваються в цей і без того нелегкий період повинні бути поступовими.

Фахівці рекомендують позбавлятися від шкідливої звички протягом 21 дня:

У перші 6-7 днів слід скоротити кількість викурених сигар в день і перейти на легкі сигарети. На другому тижні зводимо кількість викурених сигарет до мінімуму. Поступово перестаємо докурювати сигару до кінця. Для збивання нікотинового голоду досить робити пару затяжок. На завершальній третьому тижні робимо затяжки вкрай рідко (не більше 2 разів на день) тільки у випадках прискореного серцебиття або сильного запаморочення. У проміжку з 18 по 21 день повністю позбавляємося від сигарет.

Як тільки дівчина дізналася, що завагітніла, вона обов’язково повинна кидати шкідливу звичку.

Раптова вагітність.

При позапланової вагітності молоді батьки виявляються не готові до цього. Дізнавшись про цікаве положення на терміні 3-4 тижнів, виявляється, що плід вже наситився нікотином. Але ж на 4 тижні починають своє формування такі життєво важливі органи, як:

печінка; нирки; шлунково-кишковий тракт; головний мозок; хребет.

Дуже важливо встаючи на облік в лікарні попередити гінеколога про те, що мама курила (курить). Лікар в такому випадку повинен призначити прийом вітамінних комплексів з високим вмістом вітаміну С і заліза. Не менш важливо переглянути свій раціон і відмовитися від вживання коли, чорного чаю, шоколаду, кави. Замість цього, додати в меню велику кількість свіжих овочів і фруктів, молочну і кисломолочну продукцію.

Кілька разів на день слід здійснювати півгодинні прогулянки на свіжому повітрі і ні в якому разі не перебувати в прокурених приміщеннях. Дотримуючись цих рекомендацій можна знизити завдану шкоду організму шкідливою звичкою.

Зміна способу життя стосується і тата.

Позбавлятися від шкідливої звички набагато легше удвох зі своєю другою половиною. Відмовитися від куріння вкрай важливо не тільки майбутній мамі, але і батькові, так як викурювання сигарет одним з батьків завдасть непоправної шкоди здоров’ю малюка. Нікотин, постійно потрапляє в організм чоловіка, накладає відбиток на якість сперми і її кількість. Зачатий плід від батька, що палить може мати проблеми в розвитку органів і систем. Кинути палити під час вагітності вкрай важливо для народження здорового малюка!

З огляду на той факт, що нікотин повністю залишає лише через 90-100 днів, слід відмовитися від сигарет приблизно за цей період. Майбутні тата, які не бажають відмовляти собі в задоволенні викурювання сигар повинні пам’ятати, що їх звичка може стати причиною виникнення наступних недуг у немовляти:

астми; запалення легенів; бронхіту; порушення процесу насичення киснем кровоносної системи; звуження кровоносних судин.

Чи варто пити таблетки?

Існує ряд лікарських засобів, що допомагають впоратися із залежністю. Однак варто пам’ятати, що всі таблетки негативно позначаються на здоров’ї дівчини і її майбутньої дитини. Лікарські засоби можуть виступати як психотропний медикамент або замінник нікотину. Вагітні ні в якому разі не повинні приймати медикаменти за типом Табекса, Чампікса, Нікоретте, Бризантина, нікотинових пластирів і жуйок. Дані кошти провокує появу ефекту передозування.

На невеликий проміжок часу курець забуває про сигарети, проте повністю позбутися шкідливої звички за допомогою таблеток неможливо. Крім того, ліки наділені величезною кількістю побічних ефектів. Препарати психотропного типу також небезпечні для здоров’я і не можуть бути використані в період виношування дитини. З огляду на відсутність впливу складових лікарських засобів ніякого сенсу у вживанні подібних таблеток немає.

Крім того, їх прийом може викликати ряд наслідків, а саме:

депресію; втрату свідомості; галюцинації; суїцидальні думки.

Щоб уникнути нанесення шкоди власному організму і організму плоду, що розвивається, варто повністю виключити вживання ліків, спрямованих на боротьбу з курінням. Тільки сила волі і величезне бажання допоможе назавжди позбутися від шкідливої звички, так як нікотинова залежність існує лише на психологічному рівні.

Кидаючи курити, перебуваючи в цікавому положенні, необхідно не тільки для здоров’я майбутнього малюка, але і для себе! Не варто різко припиняти шкідливу звичку і через день утримання викурювати подвійну порцію сигарет. Будь-який зрив після кидання куріння завдасть набагато більше шкоди організму маленького чоловічка, ніж поступове позбавлення від залежності.

Поради, які допомагають кинути палити.

я вагітна і не можу кинути курити

Вагітність повинна стати стимулом для якнайшвидшого позбавлення від шкідливих звичок. Дуже важливо по-справжньому усвідомити, що залежність від нікотину існує лише на психологічному рівні. Саме тому перемогти її набагато простіше, ніж здається, на перший погляд.

Фахівці склали ряд рекомендацій, які допомагають впоратися зі шкідливою звичкою:

Ні в якому разі не варто себе позиціонувати жертвою і сприймати позбавлення від сигарет як обмеження прав, відмова. Жертовність-це не вагомий аргумент для початку здорового способу життя. Курить повинен усвідомлювати, що в першу чергу це робиться для того, щоб на світ з’явився здоровий малюк з відсутністю усіляких відхилень у розвитку. Чи не прив’язуємося ні до яких дат для того, щоб почати поступове позбавлення від куріння. У моменти, коли дуже хочеться викурити сигарету, візуалізуємо картинку, як малюк сидить весь в диму від надходить в організм нікотину, як його дихання стає переривчастим. Будь-яка мама хоче найкращого для своєї дитини, а вже навмисно робити йому погано не стане практично ніхто. Шукаємо нове захоплення. Підійде тільки таке заняття, яке здатне по-справжньому захопити і переключити увагу з куріння на цікаву діяльність.

Найголовніше, з того ж моменту, як жінка дізнається про вагітність не відкладати позбавлення від шкідливої звички на завтра. Вже зараз можна, як мінімум, зменшити кількість викурених сигарет в день.

Вплив куріння на здоров’я матері і плоду.

Але для початку все-таки про мотивацію. Чому майбутнім мамам курити потрібно кидати обов’язково, і як можна швидше?

До 13 тижня.

У цей період відбувається формування всіх систем внутрішніх органів у плода. На більш пізніх термінах вони будуть тільки рости і планомірно набирати масу. Шкідливі речовини, що вдихаються вагітної з тютюновим димом, можуть провокувати збої в цьому сценарії, що згодом загрожує різними вадами і каліцтвами у новонародженого.

Будь-який вплив на організм матері може бути причиною завмирання плода. Це відноситься і до куріння. За статистикою ризик викидня зростає в два рази, якщо майбутня мама курить.

З 14 по 40 тижні.

До 14 тижня плацента починає в повній мірі виконувати свою захисну функцію. Вона також доставляє плоду поживні речовини, вітаміни, мікроелементи і кисень.

Коли майбутня мама курить, плацента виснажується (на мові медиків це явище називається старінням плаценти) і не може захистити малюка від шкідливого впливу тютюнового диму. Вона не в змозі повною мірою забезпечити плід киснем, чому виникає гіпоксія плода (кисневе голодування), як гостре, так і хронічне. Як наслідок, дитина в материнській утробі відстає в розвитку або припиняє розвиватися зовсім. Нерідко дітям, народженим палять мамами, ставлять діагноз»затримка внутрішньоутробного розвитку».

З кожною викуреної сигаретою ймовірність затримки в розвитку зростає. Це стосується будь-яких сигарет — і легких, і міцних.

Наслідки.

Якщо жінка курить під час вагітності, це може спровокувати передчасні пологи, і дитина народиться недоношеною. Навіть якщо малюк з’являється на світ точно в строк, висока ймовірність того, що у нього буде недовес. Нікотин звужує судини. У цьому стані плід не отримує необхідного харчування і нерідко страждає кисневим голодуванням. Якщо майбутня мама має схильність до утворення тромбів, куріння для неї особливо небезпечно. Коли жінка викурює більше 20 сигарет в день, ймовірність мертвонародження збільшується на 20-30%. Як правило, проблема криється не тільки в самому палінні, але і в соціальному статусі. Ризик зростає в рази, коли куріння поєднується з регулярним розпиванням спиртного і наявністю інфекцій, в тому числі статевих. Більшість матусь дотримуються думки про те, що куріння ніяк не вплинуло на внутрішньоутробний розвиток, якщо малюк народився здоровим. Але така точка зору помилкова. Діти жінок, що палять мають проблеми з серцево-судинною системою-такі малюки в перший рік життя можуть померти від зупинки серця. Особливо якщо майбутня мама курила в другому-третьому триместрі. Протягом першого-другого триместру зростає ризик розвитку у плода вроджених патологій і каліцтв, таких як заяча губа, вовча паща, грижа пахової області, косоокість, а також трисомія, найбільш відома як синдром Дауна. Такі малюки частіше за інших страждають бронхітами, пневмонією та іншими недугами дихальної системи. Якщо жінка курила протягом всієї вагітності і продовжує це робити в період лактації, її дитина, швидше за все, відмовиться від грудей, оскільки молока буде менше і воно буде володіти гірким смаком. Неминуче доведеться вдатися до штучних сумішей. До наслідків відноситься і затримка розумового розвитку. Дітям курців мам насилу дається читання, у них може бути слабо розвинена логіка.

Чи можна не позбавлятися від згубної звички?

Зрозуміло, багатьох, особливо завзятих курців цікавить, чи можуть вони повністю не відмовлятися від своєї пристрасті, а просто звести його до мінімуму, оскільки їм здається, що без сигарети вони не зможуть прожити і дня. Та й всі емоції, в тому числі негативні, які неминучі в процесі позбавлення від тяги до куріння, дитина теж відчуває.

Дійсно, деякі фахівці дотримуються думки, що різка відмова від куріння згубно позначається на здоров’ї матері і малюка. Хоча в багатьох ситуаціях поступово відмовитися від куріння набагато складніше, ніж кинути відразу.

Якщо зменшити кількість викурених сигарет, ризик вроджених патологій зменшиться, але все одно буде більше в порівнянні з тими жінками, які не курять взагалі.

Кинути палити жінці, яка очікує появи на світ бажаного і вже всім серцем улюбленого малюка, буде простіше, оскільки вона чітко знає, для чого це потрібно. Підключіть до цього процесу і чоловіка. Якщо він курить, разом ви досягнете більшого результату, ніж поодинці, і подаруйте своєму малюку майбутнє, чисте і світле, а не оповите клубами тютюнового диму. Будьте здорові і не забувайте, що вагітним слід уникати також і пасивного куріння.

Куріння і шкода здоров’ю.

Але для початку трохи про здоров’я. Вагітність-дуже важливий і відповідальний період в житті жінки. Саме тому так важливо знати, чому куріння під час вагітності шкідливо.

На ранньому терміні, до 14 тижня, відбувається закладка найважливіших органів і систем малюка. Шкідливі речовини, які надходять в організм мами при палінні, можуть призводити до появи у дитини різних вад розвитку.

За результатами досліджень ризик викидня, відшарування плаценти або завмирання вагітності на ранніх термінах в 8-10 разів вище саме у курців.

У період з 14 по 40 тиждень плацента вже добре захищає малюка і постачає його киснем і іншими необхідними речовинами. Від куріння плацента «старіє», в результаті малюкові починає не вистачати кисню. Така дитина вже в утробі матері відстає в розвитку або перестає розвиватися зовсім.

передчасні пологи, слабкий, недоношена або маловесный дитина; ризик мертвонародження зростає на 20-35%; у дітей курців частіше бувають харчові алергії, хвороби серця, органів дихання, нервової системи; такі діти, як правило, неспокійні, багато плачуть і погано сплять; відзначається затримка інтелектуального розвитку у дитини, погано розвинене мислення, труднощі з навчанням; якщо мама курить в період годування груддю, кількість молока зменшується і молоко стає гіркуватий на смак: доведеться віддати перевагу штучному вигодовуванню.

Куріння завдає шкоди і самій матері: ранній токсикоз, гестоз, дефіцит вітаміну C і зниження імунітету, порушення обміну речовин, варикозне розширення вен, часті депресії – ось далеко не повний список шкоди здоров’ю вагітної жінки.

Що кажуть лікарі.

Лікарі твердять, що вагітним обов’язково потрібно кидати палити. Питання лише в тому, чи можна різко кидати курити при вагітності і як правильно кинути палити?

Доктора розділилися на два табори.

Поступова відмова.

Одні фахівці виступають за поступову відмову, адже вагітність і без того – стрес для жінки, а раптова відмова від куріння – чергова важка психотравма. В результаті вагітна стає нервовою і неспокійною, а це може спровокувати викидень.

При поступовій відмові від куріння вагітної потрібно поетапно, з кожним днем скорочувати кількість викурених сигарет.

Найбільше цей спосіб підійде тим, хто курить багато. У період позбавлення від звички настрій мами буде стабільним. Однак на найважчому етапі, етапі «останньої сигарети», впевненість мами у власних силах може похитнутися. Не варто перемикатися на» легкі » сигарети: навіть мала кількість нікотину – шкода для вашого малюка. Пам’ятайте, потрібно обов’язково кинути палити до 12 тижня, тобто до кінця першого триместру, інакше ризик розвитку патологій значно зросте.

Моментальна відмова.

Інші лікарі вважають, що вагітним потрібно різко відмовитися від згубної звички. У кожній сигареті міститься близько 5000 компонентів (навіть ціанід!), небезпечних для життя і розвитку малюка. Іншими словами, куріння-найлютіший ворог здоров’ю дитини.

Таким чином, вагітним потрібно різко кинути палити. Перший місяць-період звикання, протягом якого відзначається погіршення самопочуття. Але відмова від куріння не є небезпечною для мами і малюка, адже потрапляння нікотину та інших речовин в організм припиняється моментально, а це багато чого коштує. Справитися ж з негативними моментами допоможуть хобі, прогулянки, йога і т. п. і не треба прикриватися думкою, що не можна кидати курити різко!

На жаль, ефективність цього методу не велика-тільки 6%. Але це лише питання сили волі і бажання.

А чи є залежність.

Можливо, куріння не було б настільки популярним, якби всі знали правду про склад сигарет і розуміли, чому виникає звичка курити. Насправді, в сигаретах практично немає натуральних компонентів, як вважає той, хто палить. Вони складаються з паперу, невеликої кількості тютюну і хімікатів, або смол. Таким чином, виходить, що куріння-це не що інше, як споживання небезпечних для життя і здоров’я отрут. Як же від цього можна залежати? Залежності від нікотину взагалі не існує, це лише талановитий хід, зроблений великими корпораціями з метою озолотитися.

Кожен курець не залежить від сигарет, він залежить від ритуалу, який дотримується кожен день. Це такий же ритуал, як щоденне прийняття душу, чашечка чаю з ранку або перегляд фільму ввечері. Цей ритуал і викликає психологічну залежність від куріння.

Сучасні способи кинути палити.

Так чи інакше, перед багатьма палять мамами, як до, так і після пологів, постають питання: Як кинути палити під час вагітності? як кинути палити мамі, що годує? чи можна вагітним використовувати сучасні технології в боротьбі з курінням?

Деяким мамам допомагає сама природа. Токсикоз, як не дивно, в цьому кращий помічник. Нудота і блювота від запаху сигарет добре відбивають бажання курити.

Майбутні мами часто кажуть: «Я вагітна, але не можу кинути палити: я дуже намагаюся!». Але хотіти кинути палити і могти це зробити – не одне і те ж. Розглянемо кілька сучасних способів кинути палити і розберемося, чи підходять вони вагітним.

Електронні сигарети.

Будь-який фахівець, провідний вагітність, скаже, що майбутнім мамам електронні сигарети заборонені. Адже навіть так в легені можуть потрапляти шкідливі речовини. Тому вагітність і електронні сигарети – речі не сумісні.

Замінник.

я вагітна і не можу кинути курити

Ринок пропонує величезну кількість нікотинових замінників. Це пластирі, Жувальні гумки, інгалятори.

До безпечних засобів відносять Жувальні гумки і інгалятори. А ось використання нікотинових пластирів небезпечно, так як пластир цілодобово викидає нікотин в організм вагітної.

Завдяки замінникам тяга до куріння проходить дуже швидко.

Таблетка.

Застосування таблеток (Табекс, Зібан та ін.) допустимо, але при недотриманні дозування можливі судоми, проблеми зі сном, блювота. До того ж, деякі фахівці взагалі виступають проти застосування даних засобів, адже все що потрапляє в організм мами, автоматично потрапляє і в організм малюка.

Нетрадиційні методи.

Набирають популярність такі методи відмови від куріння, як акупунктура і гіпноз. При голковколюванні в «точки залежності» (в районі вуха) встановлюються голки. А при гіпнозі людині в трансі вселяють негативне ставлення до згубної звички.

Серед недоліків нетрадиційних методів: висока вартість, низька ефективність, слабоивчений вплив на плід.

Але, яким би методом або препаратом ви б не вирішили скористатися, варто обов’язково порадитися з лікарем. Саме гінеколог допоможе вирішити, як правильно вести боротьбу з курінням.

Корисна порада.

Кожна мама бажає своєму малюкові тільки кращого і готова піти на все, щоб він би щасливий і здоровий. Тому повна рішучості палить мама відразу ж приймає рішення кинути палити. Деякі мами в цій нелегкій боротьбі починають покладатися тільки на свою силу волі, бажання і мотивацію. Але що робити, якщо цього недостатньо?

На допомогу прийдуть кілька порад, психологічних і не тільки, як кинути палити вагітній жінці:

перестаньте дотримуватися «ритуали» або робити те, з чим у вас асоціюється паління: пити каву, розмовляти по телефону з сигаретою в руці і т. д.; попрощайтеся з «негативом»: позбавтеся від запальничок, уникайте курців знайомих, забудьте про каву; замініть звички: дотримуйтесь розпорядок дня, гуляйте на свіжому повітрі, замість сигарети випивайте склянку фруктового соку, займайтеся спортом, гімнастикою або йогою для вагітних; відволікайте себе: захотілося покурити – почистіть зуби, зателефонуйте, з’їжте трохи насіння, горішків або будь-який фрукт (краще всього ананас: він відбиває бажання покурити), прополощіть рот харчовою содою, займіть руки в’язанням, вишиванням і т. п.; коли хочеться курити, перемикайтеся на льодяники або жувальний мармелад: вчені довели, що солодке допомагає позбутися від залежності; пийте молоко або вмочайте в нього сигарети: молоко настільки видозмінює смак нікотину, що паління стає огидним; прочитайте книгу Аллена Карра про відмову від куріння (іноді цей метод називають самотерапия, або книготерапія); користуйтеся популярними Android-додатками для тих, хто хоче кинути курити; використовуйте метод 21 дня: через три тижні додержання чого-небудь (дієти, відмови від куріння, тренувань тощо) людина починає робити це автоматично; періодично переглядайте фотографії дітей, народжених з патологіями розвитку, і питання можна палити вагітної відпаде сам собою; збирайте гроші, які ви заощадили, відмовившись від куріння, і придбайте на них іграшки або інші необхідні речі для вашої дитини; надіньте на руку гумку, і за бажання покурити, візьміть за правило клацати себе по руці, це «перемикає» мозок; використовуйте метод «пізніше»: якщо захотілося викурити сигарету, відкладіть це на пізніше, коли, наприклад, вилучите в будинку, виконайте кілька вправ тощо; забезпечте себе: зробіть так, щоб зрив був виключений, наприклад, з’їздити в гості до сім’ї чоловіка або ляжте в стаціонар; задумайтеся про те, що ви вже завинили перед своїм малюком: ви палите і радієте життя, а ваш малюк задихається від їдкого диму; ще один простий рада: залучіть до цього процесу і чоловіка, адже куди простіше впоратися з проблемою удвох; і, нарешті, жодних почну завтра, так ви подумки говорите собі: «Я не кину сьогодні і не готова кинути зовсім.

Будьте здорові і пам’ятайте, що жінка-в першу чергу, мати! Мільйони жінок по всьому світу мріють завагітніти, а вам вже пощастило. Не розкидайтеся щастям! Задумайтеся: куріння може стояти на шляху здорового майбутнього Вашого малюка. Адже можливий збиток від сигарети непередбачуваний. Тому не чекайте дива, не думайте, викурювати сигарету чи ні, а дійте прямо зараз! І тоді ви з гордість скажіть собі: «я кинула курити!». Здорового Вам малюка!

Чому не виходить кинути палити під час вагітності?

Ми завжди при будь-яких труднощах спочатку шукаємо порад у близьких і друзів. «Як ви кинули палити під час вагітності», — напевно, один з найпопулярніших питань. Тільки, на жаль, нерідко відповідь на нього дуже сумний:»ніяк». Багато дівчат так і продовжують «диміти» все 9 місяців. Насправді у багатьох зовсім не виходить кинути палити при вагітності, як вони не намагаються. Чому так відбувається?

З тієї ж причини, чому кинути палити взагалі (при вагітності чи ні) не так легко, як здається. Вагітна курець в першу чергу повинна зрозуміти суть залежності і глибоко усвідомити всі негативні ефекти, які викликає тютюнопаління. І тільки після цього прийняти для себе рішення кинути палити і знайти ефективний спосіб зробити це. На жаль, але без особистої зацікавленості ніякі поради на тему того, як кинути палити при вагітності, не допоможуть, а бажання може виникнути лише на основі знань.

Ця стаття написана для того, щоб дати дівчатам інформацію і тим самим допомогти їм самостійно прийти до рішення кинути палити при вагітності. Ніякого залякування, тиску на мораль і закликів до відповідальності. Тільки факти.

Що насправді міститься в сигаретах?

Перед тим як кинути палити при вагітності, бажано дізнатися про сировину для виробництва сигарет. Якщо раніше виробники використовували дійсно тютюнове листя, то тепер це подрібнена тютюновий пил, в яку йде майже вся рослина, включаючи стебла.

Ще, щоб легше було кинути палити під час вагітності, непогано б дізнатися, як саме виробляються сигарети і що в них міститься. Найважливіше, що справжнього тютюну в сигаретах не більше 12 %, а решта-різні хімічні сполуки, покликані «поліпшити» смак, знизити симптоми від роздратованого горла і контролювати процес горіння. Серед цих компонентів вода, сечовина, нікотин, аміак, селітра, ароматизатори та інша «хімія».

Якщо інформації про те, як виробляють сигарети недостатньо, щоб кинути палити при вагітності, то потрібно послухати лікарів.

Поради лікаря про те, як кинути палити при вагітності.

Зазвичай ці рекомендації полягають в тому, щоб наочно продемонструвати всі негативні наслідки, які чекають палить мати і її майбутньої дитини. Гінекологи впевнені, що ситуація, коли жінка при вагітності продовжує курити, є нічим іншим, як причиною № 1 всіх несприятливих наслідків для немовлят. Для зростаючого в утробі матері людини навіть діабет або гіпертонія будуть менш небезпечними, ніж сигаретний дим, що містить більше 4 тис. хімічних речовин, включаючи:

свинець; ціанід; і більше 60 канцерогенів — речовин, що викликають рак.

Якщо не кинути палити під час вагітності, то всі ці небезпечні речовини потраплять в кров матері, а значить, і в кров малюка. Всі вони вкрай шкідливі для організму, що формується і провокують безліч ускладнень, серед яких передчасні пологи, низька вага при народженні і навіть мертвонародження. Найбільш небезпечні дві речовини:

Обидва вони, якщо не кинути палити при вагітності, провокують кисневе голодування плода. Справа в тому, що дитина отримує кисень через пуповину, а нікотин звужує кровоносні судини. В результаті малюкові фактично доводиться «дихати» через постійно звужується соломинку. При цьому монооксид вуглецю взаємодіє з червоними кров’яними тільцями, «заважаючи» їм транспортувати молекули кисню, що ще більше підсилює кисневе голодування.

Що станеться з дитиною, якщо дівчина не кине палити?

Сильно збільшується ризик того, що дитина народиться вагою менше 2,5 кг.також вдвічі зростає ризик народити мертву дитину. Причому при вагітності потрібно саме кинути палити — просто знизити кількість викурених сигарет недостатньо.

Якщо уважно слухати поради лікарів-гінекологів, то стане ясно, що для вашої майбутньої дитини немає принципової різниці в тому, викурюєте ви 1 сигарету або 10. Далі розповімо докладно про можливі наслідки, які виникнуть, якщо не кинути палити під час вагітності.

Одна пачка сигарет в день, викурюється вагітної, з великою ймовірністю призводить до зниження ваги дитини на 200 г.Якщо ви думаєте, що це багато і так ніхто не курить, то змушені вас засмутити. До нас в Центр Аллена Карра приходили жінки, які говорили: «Не можу кинути палити під час вагітності», — і викурювали по 2 пачки в день. Їх не зупиняло навіть те, що така кількість сигарет може знизити вагу новонародженого на 500 г і більше! На жаль, будь-які поради гінеколога безсилі перед нікотиновою залежністю, яка змушує свою жертву продовжувати курити.

Якщо не кинути палити під час вагітності, це може привести до такого явища, як народження недоношеної дитини. У такого малюка можуть бути серйозні проблеми з розвитком внутрішніх органів, в тому числі легенів. Недоношені діти, матері яких не змогли кинути палити при вагітності, змушені перші дні свого життя існувати не інакше як під апаратом штучного дихання.

Справа в тому, що у них спостерігається затримка в розвитку легенів, а згодом вони з великою ймовірністю будуть страждати від астми. Також у дітей, матері яких не зуміли кинути палити під час вагітності, в 2-3 рази зростає ризик такого небезпечного явища, як СРДС (синдром раптової дитячої смерті).

Якщо вагітної не кинути курити вчасно і продовжувати «диміти» в першому триместрі, то у дитини може виникнути таке захворювання, як порок серця. Згідно з дослідженням американських лікарів, опублікованим в лютому 2011 року, ризик розвитку вроджених вад серця у дітей курців мам зростає від 20 до цілих 70 %! Якщо не кинути палити під час вагітності, то у дитини найбільш ймовірно виникнення вад, що ускладнюють надходження крові з правого боку серця в легені, і дефектів міжпередсердної перегородки.

В рамках цього дослідження лікарі обстежили 2525 дітей з вродженими вадами серця і 3425 здорових малюків. Всі ці дані були співвіднесені з інформацією про те, чиї матері не змогли кинути палити при вагітності.

Якщо вагітної не кинути палити, то може виникнути така складність, як порушення інтелектуального розвитку дитини. Найчастіше діти таких матерів відстають у навчанні, мають низький IQ, нестійкий психоемоційний стан, проблеми з поведінкою.

Чому вагітної так само складно кинути палити, як всім іншим?

Справа в тому, що залежність однакова для всіх, їй «не важливо», вагітна жінка чи ні. Залежна людина жадає нової затяжки, думаючи, що тим самим вирішить сьогохвилинні проблеми і доставить собі задоволення або задоволення. Це бажання виявляється у багато разів сильніше, ніж будь-яка інформація про можливі наслідки, які виникнуть, якщо не кинути палити під час вагітності. Більш того, період вагітності і відповідальність за малюка створюють додатковий стрес. Але що роблять курці, коли у них стрес?

Перемогти залежність за допомогою сили волі дуже складно. Як показує практика, до 80 % вагітних, які зуміли кинути палити, після народження дитини закурюють знову. Це відбувається тому, що психологічна залежність не послаблює свою хватку. Вона витримує навіть 9 місяців утримання.

Дивно, але кинути палити вагітним іноді заважає лікуючий лікар. Деякі люди в білих халатах стверджують, що, якщо швидко кинути, то виникне стрес, а він жінкам в положенні протипоказаний. Але ці лікарі чомусь забувають, що почуття провини, що виникає у курить під час вагітності, викликає ще більший стрес.

Ми згодні, що деякі рекомендації про те, як потрібно правильно і швидко кидати курити, дійсно можуть викликати стрес. Хоча є простий спосіб зробити це легко, але про це пізніше.

Десять порад, як кинути палити вагітній жінці.

Якщо ви запитаєте тих, хто вдало самостійно позбувся залежності: «як ви кинули палити під час вагітності?»,- то напевно отримаєте один з наступних порад.

Поступово знижуйте кількість викурених сигарет. Це найчастіший відповідь на питання про те, як точно кинути палити, якщо дізналася про вагітність. Тому що точно таке ж правило рекомендують застосовувати всім іншим людям, що палять. Також радять курити сигарети не до кінця, скорочувати число затяжок або робити їх менш глибокими. Але це не допоможе! Затягування відмови від куріння призводить до того, що вагітна жінка продовжує отруювати свій організм. Але головна причина-цінність сигарети, яка стає дорожче, коли доводиться себе обмежувати. І в результаті жінка не тільки не кине, але і повернеться до тієї ж кількості сигарет, яку викурювала раніше. Постарайтеся забути про те, що змушуєте себе. Думайте не про те, як потрібно кидати курити при вагітності, а про те, що ви чекаєте дитину. Таким чином, вам буде легше пережити вимушену відмову від сигарет. А також пам’ятайте про те, що бажання створює нікотин. Це не ваше бажання. Повірте, що робите це для себе. Нерідко перед тим, як кинути палити, дівчині спадає на думку, що вона це робить виключно заради дитини. Це може привести до почуття позбавлення, пов’язаного з відмовою, а це створює додатковий стрес і напругу, що позначиться на малюкові. Це категорично неправильно, тому, тільки кидаючи палити для себе, ви не будете бачити в цьому жертвопринесення. Не шукайте ритуалів кидання. Іноді перед тим, як кинути палити при вагітності, дівчата роблять якийсь ритуал. Наприклад, демонстративно викидають повну пачку або ламають останню сигарету. Це може дати короткочасний емоційний ефект, але не більше. Це повинен бути усвідомлений вибір перестати курити. Починайте відразу. Часто в якості поради, як потрібно кидати куріння під час вагітності, можна почути про те, що потрібно встановити собі день Х, в який ви остаточно кинете, і підготуватися до нього. Це не працює. Кидати курити під час вагітності потрібно відразу, як тільки ви про це дізналися. Будь-яке відкладання лише затягує час і знижує шанси на успіх. Не намагайтеся замінювати» димний » ритуал. Одна з основних причин куріння, яка якраз дуже сильно заважає кинути під час вагітності, — це приємні ритуали, в яких було присутнє куріння. У вашій свідомості добре вкоренилося почуття спокою і розслабленості, що виникає після викуреної сигарети з чашкою міцної кави, або спогади про приємні бесідах з подругами, проведених в ароматному тютюновому диму. Всі знайомі ситуації були прив’язані до сигарети. Тому ви зможете насолоджуватися цими моментами, адже тепер у Вашому житті немає отруєння і немає почуття провини за малюка. Ускладніть собі можливість закурювати. Як убезпечити себе від зриву, якщо ви кинули палити під час вагітності? Потрібно зробити так, щоб просто не було такої можливості або вона була сильно утруднена. Ляжте в лікарню на збереження або рушайте не деякий час до некурящим родичам. І, зрозуміло, викиньте всі сигарети, запальнички і попільнички. Навіщо собі нагадувати про цей кошмар. Змініть режим харчування. Не переживайте, якщо при вагітності ви відчуєте, що з’явився апетит. Це хороший знак, який означає, що Ви відновлюєте. Але є один технічний момент: фізичне відвикання від нікотину дуже схоже на звичайний голод. Тому зробіть упор на здорову їжу — наприклад, брокколі, селера, будь-які овочі і фрукти. Почніть займатися спортом. Фізична активність під час вагітності буде подвійно корисна, так як, крім оздоровлення організму, допоможе кинути куріння. Виберіть те, що Вам до душі: плавання, аквааеробіку, йогу для вагітних або щось інше. Сходіть на консультацію до лікаря. Доктор не тільки розповість про можливі наслідки куріння, але дасть медичні рекомендації, як кинути куріння під час вагітності. Можливо, порадить якісь препарати, але в цьому випадку потрібно бути дуже обережною, і ось чому.

Чи можна вагітним приймати «Табекс»?

Відповідь на це питання дає інструкція до препарату. Там чорним по білому написано, що» Табекс » вагітним протипоказаний. Справа в тому, що цей препарат може спровокувати симптоми отруєння нікотином. Це може привести до серйозних негативних наслідків для зростаючого дитини. Серед наслідків прийому препарату «Табекс» вагітними виділяють:

інтоксикацію плода; завмирання вагітності; викидень.

Заборона на прийом препарату «Табекс» вагітними відноситься і до годуючих жінок. Діюча речовина цього лікарського засобу проникає в материнське молоко і таким чином може нашкодити дитині.

Взагалі питання про застосування лікарських засобів у вагітних набагато ширше одного » Табекс». Жінці в цьому положенні потрібно скоротити прийом будь-яких ліків, тим більше тих, які нібито допомагають позбутися від нікотинової залежності. Вагітним протипоказаний і» Табекс«, і» Чампікс», і будь-які препарати, що працюють за принципом нікотинозамінної терапії. Їх взагалі нікому приймати не рекомендується.

Окремо варто сказати про те, чи можна вагітним пити препарат «Чампікс», який деякі вважають більш ефективним, ніж «Табекс». Серед побічних ефектів «Чампікса» виділяють галюцинації, втрату свідомості, депресію і суїцидальні стани. Прочитавши це, будь-яка розсудлива людина відмовиться від прийому такого препарату. Проблема залежності-більшою мірою психологічна проблема, тому навряд чи навіть безпечні таблетки зможуть допомогти кинути палити.

Як легко кинути палити при вагітності?

Після прочитання нашої статті у деяких може скластися відчуття, що все дуже і дуже складно.

Чи можна пити «Табекс» вагітним? Не можна. А інші препарати можна? Теж не можна. Як ви кинули палити під час вагітності, якщо не можна використовувати ніяких препаратів? Зусиллям волі. Як складно кинути палити при вагітності? Дуже складно. Ось ви кинули курити під час вагітності, а як далі? Ніяк. Знову закурила.

Але все ж є спосіб, як легко кинути палити при вагітності. Звернутися до нас-в Центр Аллена Карра. Ця методика кардинальним чином відрізняється від інших, тому що працює з першопричиною куріння — з психологічною залежністю. Ви зможете кинути палити як під час вагітності, так і до неї. І на все це вам знадобиться один день, причому без побічних ефектів! У Вас просто пропаде саме бажання брати сигарету в руки, тому що Ви усвідомлюєте, що це марно.

І тоді на питання про те, як кинути палити під час вагітності, ви зможете відповісти одним словом: «Легко!»

Не можу кинути палити під час вагітності.

я вагітна і не можу кинути курити

Коли кидати.

Звичайно, в ідеалі, щоб виносити абсолютно здорову дитину, жінці взагалі небажано починати курити.

Власне, як і мати інші подібні пристрасті, оскільки вони взагалі можуть позбавити її можливості стати матір’ю.

Якщо ж Ви все-таки» підсіли » на нікотин, кинути шкідливу звичку необхідно до зачаття.

Бажано заводити малюка лише після закінчення трьох років з моменту, коли ви перестали курити.

Реальність же така: жінка, що палить, перебуваючи в цікавому положенні, часом просто не здогадується про вагітність, тому продовжує диміти.

Небезпека ситуації полягає в наступному: на даному терміні у ембріона закладаються всі основні органи і системи, тобто нікотин впливає на малюка вже в перші дні вагітності.

Однак не варто впадати у відчай: перестати курити ніколи не буває пізно, особливо якщо це стосується, не тільки вас.

Вчені прийшли до висновку: жінка, яка припиняє шкідливу звичку на ранніх термінах вагітності, зведе ризики народження нездорового спадкоємця до мінімуму.

Навіть кинувши перебуваючи на дев’ятому місяці, ваш малюк буквально зітхне з полегшенням. Адже він, нарешті, почне отримувати кисень в необхідному йому обсязі, позначаючись на прискоренні темпів розвитку.

Нерідко звучать твердження: куріння при вагітності не впливає так сильно, як різка відмова, якщо відбулося зачаття.

Нібито, кинувши палити, організм вагітної почне інтенсивно очищатися, і процес торкнеться немовляти, який в підсумку може серйозно постраждати.

Будь-який поважаючий себе доктор здатний спростувати цей стереотип. Ще й попутно пояснити: зниження числа викурених сигарет довгий час не зменшить вміст нікотину в жіночому організмі.

Саме тому адекватна майбутня мама зобов’язана в терміновому порядку кинути палити.

Загальновідомо: нікотин буквально після однієї затяжки моментально «добирається» до дитини, а п’ять сигарет в день цілком достатньо для появи перших наслідків.

Однак, якщо жінці потрібна в день пачка сигарет і більше, всі ризики зростають. Наприклад, малюк народиться з масою тіла, яка буде нижче норми на третину.

Як впливає куріння.

у першому триместрі.

З моменту, коли відбулося зачаття, і аж до миті, поки зародок не прикріпився до стінки матки, наслідки від куріння матері для нього мінімальні.

Але відразу ж після впровадження в маткову стінку ситуація різко змінюється, тому що він тут же отримує порцію токсинів, які накопичилися в організмі.

Вважається, саме на цьому етапі вплив нікотину вирішальне, є небезпека завдати найсерйознішої шкоди плоду, адже саме в перші 12 тижнів вагітності закладаються найважливіші органи і системи.

Тільки уявіть: серйозні процеси проходять при постійній присутності нікотину, чадного газу, смол, синильної кислоти, різних канцерогенів (всього близько 2500 складових).

Зокрема, вважається, такі дефекти розвитку як «вовча паща» або «заяча губа» формуються, в тому числі, і через куріння матері.

У малюка до сьомого тижня вагітності може утворитися одна з цих патологій, адже саме на цьому терміні йде закладка щелепно-лицьового апарату.

Чи варто говорити про наслідки для нервової системи і шлунково-кишкового тракту плода, які з’являються протягом першого триместру.

Трапляється, куріння відбивається і зовсім фатально: в перші три місяці цікавого положення може загальмуватися або навіть припинитися вагітність.

У два рази частіше трапляються викидні буквально через кілька тижнів після того, як відбулося зачаття.

Якщо ж ще такі матусі п’ють, то ймовірність викидня зростає в 4 рази!

у другому і третьому триместрах.

Через перші три місяці вагітності наслідки поглиблюються.

Від нікотину та інших речовин, що містяться в тютюні, не рятує навіть сформувалася плацента, здатна затримувати різноманітні отрути і токсини.

Навпаки, вона в процесі куріння піддається серйозному впливу, тому не здатна виконувати своє призначення в повній мірі.

У підсумку, плід хронічно страждає від нестачі кисню, сама ж плацента може передчасно «постаріти». Ситуація, з великою ймовірністю, призведе до смерті плода або передчасних пологів.

Дитина навіть до 40 тижнів не здатний набрати потрібної маси і дорости 50 см.

Смак навколоплідних вод стає специфічним надовго. Часто під час перекуру будете відчувати різкі поштовхи – вони кажуть: малюк всередині вас задихається через розвивається спазму судин.

Пасивне куріння.

Лікарі вважають, вагітної в обов’язковому порядку необхідно виключити можливість пасивного куріння.

Адже навіть курець захищений куди більше, ніж той, хто стоїть поруч з ним: його рятує фільтр, а ви змушені вдихати всі шкідливі речовини в чистому вигляді.

В Індії, наприклад, вагітній жінці офіційно дозволено побити того, хто в її присутності вирішив покурити.

Пасивне куріння впливає на плід – факт давно науково доведено.

Наслідки можуть бути дійсно плачевними. Від вдихуваного вами диму відбувається наступне:

на 13% виростає можливий ризик формування у крихти аномалій розвитку (цукровий діабет, пороки серця, лейкемія); на 23% підвищується ймовірність народження мертвого малюка; в рази збільшується ризик передчасних пологів; зростає ймовірність можливого викидня; повільне збільшення у вазі і Расті в порівнянні з іншими дітьми; збільшується ймовірність появи гестозу, надавши серйозний вплив на розвиток плода.

Вдивіться уважно в ці наслідки — вони практично ідентичні тим, які очікують вас, якщо ви курите самі.

Тобто вдихання диму в даному випадку прирівнюється до активного куріння. 60 хвилин вдихання рівнозначні одній сигареті.

Страшні наслідки.

Вчені, вивчивши вплив куріння на дитину, прийшли до висновків, які просто не можуть не шокувати.

Народжений хлопчик, з високою ймовірність, стане злочинцем, Якщо жінка не змогла кинути.

Ризик зростають в два рази.

Щоб довести це, потрібно було організувати дослідження, час проведення якого склав 30 років. Вчені зупинили свій вибір на одному з американських містечок, де спостерігали за чоловіками (4000 чоловік), народженими в один період.

Імовірність стати наркоманом зростає в п’ять разів.

Також було з’ясовано ще один важливий факт.

Куріння здатне змінити ДНК дитини. Зокрема, сприяти виникненню у крихти аутизму, ризик збільшується на 40%. Тільки-но починає курити матуся, у малюка миттєво розвивається тахікардія.

Більш того, його серцебиття частішає тільки від однієї маминої думки про чергову сигареті.

Навіть у здорового новонародженого все одно настане час, коли наслідки куріння проявляться.

Наприклад, діти частіше за інших схильні до синдрому раптової смертності (особливо стосується близнюків), коли у дитини просто несподівано зупиняється серце.

Цифра на 30% вище.

Виявляють і проблеми з мисленням.

У школі важко даються найпростіші математичні обчислення, задачки на логіку.

Шкідлива звичка згодом сприяє розвитку хвороб, пов’язаних з органами дихання.

Так, завжди знайдуться голоси, типу: «он, моя подруга (сестра, подружка сестри, Глаша з сусіднього під’їзду, і т.п.) курить, немов паровоз, і нічого. Народилася здорова дитина!». Ніхто не сперечається, таке відбувається.

Питання в іншому: а чи варто створювати загрозу?

я вагітна і не можу кинути курити

Шкода від куріння при вагітності.

Куріння на ранньому терміні вагітності, в той час, коли у дитини відбувається закладка і подальше формування всіх органів і систем, може привести до різного роду патологій формування малюка.

Куріння може загрожувати :

Народженням недоношеної дитини; підвищенням ризику смертності новонародженого; фізіологічні патології; ризик мимовільного аборту; ризик виникнення вроджених захворювань; психічні та інтелектуальні розлади дитини.

Порушення можуть проявитися відразу або вже в більш старшому віці. Організм вагітної жінки і дитини стає одним цілим і коли вона курить, то це призводить до того, що створюється димова завіса, яка загрожує спазмом судин і кисневим голодуванням малюка. При цьому плацента стає більш округлої форми і сильно стоншується. Думка лікарів однозначно, що куріння під час вагітності дуже шкідливо і небезпечно для стану дитини, незалежно від того, на якому терміні вагітності жінка курить.

Дівчині, яка курить дуже складно завагітніти, так як здатність до репродуктивних функцій знижується практично в два рази.

Як показує статистика, завагітніти дівчині, що палить набагато складніше навіть за допомогою ЕКЗ. Саме тому, при плануванні вагітності, потрібно з моменту останніх місячних поступово відмовлятися від куріння, так як це значно підвищує шанси на успішне зачаття. Повне очищення крові від нікотину відбувається протягом декількох тижнів. Для повного виведення накопичених токсинів з організму потрібно не менше півроку.

Перед плануванням вагітності варто відмовитися від сигарет приблизно за місяць, так як нікотин істотно знижує шанси на можливе зачаття. Варто відзначити, що пити таблетки, використовувати нікотиновий пластир або жувати гумку для боротьби з тютюновою залежністю дозволяється тільки до настання вагітності. Добре допомагає пластир або жувальні гумки Нікоретте, а також таблетки Табекс, так як вони зменшують тягу до нікотину. Після відмови від куріння, жінки досить швидко, успішно вагітніють і шанси на народження здорової дитини, значно підвищуються. Багато жінок на самому початку вагітності можуть і не знати про неї, тому, продовжують курити.

Це може мати такі наслідки як :

Неправильне формування внутрішніх органів дитини; негативний вплив на нервову систему плода; загроза завмирання плода і викидня.

Особливо сильної шкоди завдає нікотин кістковому мозку дитини, який часто доводиться пересаджувати після народження. При настанні вагітності жінці не варто ризикувати своєю дитиною, а потрібно відразу ж відмовитися від куріння і бажано це зробити ще до моменту зачаття. Відома актриса Кая Скоделаріо самостійно відмовилася від куріння, коли дізналася, що вагітна. Важливо! Багато курять кальян під час вагітності, вважаючи, що він приносить набагато менше шкоди, однак, це абсолютно не так. Під час куріння кисень набагато гірше надходить в кров, що загрожує гіпоксією плода.

Як кинути палити при вагітності.

Фахівці вважають, що різко кидати курити небажано, так як це може тільки ще більше погіршити стан стресу, в якому перебуває жінка. Деякі лікарі вважають, що різка відмова від нікотину тільки позитивним чином позначиться на стані дитини. У будь-якому випадку потрібно враховувати поради свого гінеколога, який зможе порекомендувати найбільш кращий варіант вирішення цієї проблеми.

Кидати палити потрібно правильно, а саме :

Перейти на більш легкі марки сигарет; намагатися викурювати менше; постійно думати про дитину.

На першому місяці вагітності дуже важливо приймати додатково різні вітамінні добавки, які допоможуть мінімізувати згубний вплив нікотину на дитину. Не завжди відразу виходить відмовитися від куріння, однак, ризикувати життям своєї дитини будуть тільки «курки», саме тому, потрібно з самого початку вагітності припинити куріння.

Чи можна різко кидати курити при вагітності.

До чого призводить куріння, знає кожна вагітна жінка, однак, існує досить спірна думка лікарів, щодо того, чи можна відразу кидати курити і до чого це може привести. Якщо жінка не знала, якого числа у неї настала вагітність і продовжувала курити, то це може згубно відбитися на стані дитини. Однозначно при вагітності потрібно припиняти куріння, однак, робити це різко або поступово, вирішує сама жінка, в залежності від її емоційного стану і сили волі.

Якщо не можеш відразу відмовитися від сигарет, то потрібно :

Позбутися від запальничок і попільничок; уникати курців; припинити пити каву.

У перші дні відмови від сигарет вагітну жінку може підтримати тато дитини і також відмовити на час від куріння. Якщо хочеться покурити, то можна замінити сигарети легкими перекусами або сухофруктами, які допоможуть позбутися від стресу і благотворно впливають на організм.

Поради: чи можна курити під час вагітності.

Чи можна курити під час вагітності або варто відразу ж позбутися від цієї звички – ці питання дуже часто мучать вагітну жінку. Багато хто вважає, що курити можна в другому триместрі або на більш пізніх термінах вагітності, однак, це абсолютно не так. Куріння в будь-якому випадку дуже погано впливає на стан дитини і самої жінки. В основному діти курили жінок мають патології несумісні з життям.

При палінні під час вагітності можуть бути такі порушення як :

Внутрішньоутробна затримка розвитку плода; неправильне передлежання плаценти; Раннє вилиття навколоплідних вод; передчасне відшарування плаценти.

Дуже часто відбувається внутрішньоутробна затримка розвитку плода, яка характеризується відставанням його за вагою і розвитку від норми. Розташування плаценти нижче самої дитини вважається дуже небезпечною патологією і часто призводить до викидня на ранніх термінах вагітності або передчасних пологів. Також, при неправильному передлежанні плаценти відбувається її відшарування, що загрожує передчасними пологами.

Хто курив під час вагітності: відгуки.

Відгуки тих жінок, які курили протягом усього часу виношування дитини, досить неоднозначні, так як деякі жінки відзначають тільки незначні порушення, а багато хто говорить про серйозні патологіях дитини. Саме тому, краще не ризикувати, а обговорити з лікарем кращий спосіб відмови від куріння.

Багато хто відзначає, що куріння під час вагітності може привести до таких наслідків як :

Погана імунна система у дитини; часті простудні захворювання; проблеми з серцево-судинною системою.

Це тільки основні порушення, які провокує куріння під час вагітності. Можуть бути і більш небезпечні наслідки, саме тому, не варто ризикувати здоров’ям і життям своєї дитини.

Що буде, якщо курити під час вагітності.

Майбутня мама обов’язково повинна кинути палити відразу після того, як дізналася, що завагітніла, так як куріння дуже сильно шкодить організму жінки і дитині. Далеко не кожен знає, що канцерогени, які містять сигарети, роблять негативний вплив на формування і функціонування багатьох органів. У дівчаток спостерігається зменшення кількості яйцеклітин, а хлопчики в подальшому можуть мати серйозні проблеми з потенцією.

Куріння сильно шкодить і самій вагітній жінці, так як :

Більш складно протікає процес виношування дитини; може бути дуже сильний токсикоз; посилюються проблеми, пов’язані із запамороченням і порушенням травлення.

Крім того, при палінні відбувається погіршення всмоктування вітаміну С, що провокує порушення обмінних процесів і засвоєння білків. Крім того, дуже сильно страждає імунна система. У курців діти мають різні відхилення і порушення, так як ще в період вагітності відбувається інтоксикація плода тютюновим димом. Такі діти часто більш сильно схильні до згубних звичок, так як ще в період розвитку у них формується стійка нікотинова залежність.

Інтенсивне куріння під час вагітності позначається і на вазі жінки. Жінка, що палить має вагу набагато менше покладеного, так як відбувається різке зниження апетиту в результаті цієї згубної звички і зменшення обсягу споживаних продуктів. Вчені вже давно довели, що кількість мимовільних абортів безпосередньо залежить від кількості викурених сигарет.

Чи Допустимо куріння під час вагітності (відео)

Куріння під час вагітності дуже погано позначається на стані дитини і призводить до виникнення фізичних патологій і порушень з боку нервової системи. Саме тому, з найперших днів вагітності найкраще відмовитися від куріння, щоб дитина народилася здоровою.

Що кажуть лікарі?

я вагітна і не можу кинути курити

На момент вагітності жінці доводиться задуматися, а найголовніше, про що вона думає це як кинути палити. Думка лікарів на цей рахунок розійшлися.

Одні лікарі вважають, що потрібно кидати поступово, оскільки вагітність сама по собі є стресовою ситуацією для організму, а тут ще й травма, потрібно кинути палити.

Настає нікотинове голодування, вагітна нервує, стає дратівливою, а це може привести до викидня.

Інша половина докторів вважає, що потрібно різко кинути палити при вагітності, як тільки жінка дізнається про своє делікатне становище.

В одній сигареті знаходиться більше 4500 шкідливих і хімічних речовин, які небезпечні для життя.

Оскільки наш організм звик пристосовуватися до різних несприятливих умов, він абияк бореться з нашою шкідливою звичкою, але до пори до часу.

Спочатку організм подає ознаки за допомогою кашлю, оскільки ми не слухаємо його і не звертаємо на це ніякої уваги, ми продовжуємо курити.

А на те, що ми часто хворіємо і стикаємося з невиліковними і страшними захворюваннями, ми навіть не замислюємося до тих пір, поки що-небудь не трапиться.

На помилках інших людей ми не вчимося, поки не випробуємо на собі, ми цього не зрозуміємо. Але якщо і на той момент куріння виявиться важливіше, то ми знайдемо на що спихнути хвороби, нездужання, перепади настрою.

І ні за що не зізнаємося і не задумаємося про те, що пора кидати курити. Цей момент настає лише в момент вагітності.

Зараз не варто розповідати про шкоду куріння , про те, як нікотин діє на малюка в утробі. Всі розуміють, що якщо вагітна курить, то дитина може не народитися, може бути викидень, а може народитися малюк з відхиленнями.

Кожна вагітна про це знає і саме тому шукає шляхи, як кинути палити швидко, адже хочеться знайти найлегший спосіб. А як вельми до речі підходить відмовка лікарів , що кидати курити відразу не можна, значить можна відтягнути цей момент на кілька тижнів.

Це всього лише міф, який розвіється до кінця статті. Цього всього лише чергова відмовка для тих, кому сигарета дорожче майбутньої дитини.

Можна, звичайно, розтягнути задоволення або взагалі не кидати курити і потім мучитися все життя з хворою дитиною, недорозвиненим, пояснюючи йому, з якої причини він не схожий на всіх інших дітей.

Одним словом, вибирати доводиться тільки вагітним жінкам, адже саме вони носять дитинку під серцем, відповідають за нього і потім ростять і нянчаться з ним.

Що насправді ми куримо?

Вагітні жінки навіть не розуміють, наскільки просто кинути палити, точніше навіть не варто кидати, нікотинової залежності просто немає. Все придумали заради піару і давно вже вкладається в наші голови.

Насправді сигарети, які ми куримо, складаються зовсім не з тютюну, як кожен курить це представляє. Давно розкритий секрет виробництва наших фірмових сигарет.

Наполовину вони складаються з паперу, за кольором схожою на картон, а друга половина — залишки того хорошого тютюну, з якого робляться сигари за кордоном. Точніше навіть не залишки. Всі прожилки і шматочки викидаються.

Виробники знайшли вихід, адже так шкода викидати стільки відходів, простіше продати їх нашій країні. Ця подрібнена крихта проходить обробку і пресується в кружечки, вона і імпортується до нас.

У такому вигляді запхати в сигарету крихту неможливо. Тому у нас він проходить подальшу обробку. Решта становить наших сигарет-хімікати, їх величезна кількість, але це не пишеться на пачках сигарет, а називається одним слово СМОЛА .

Ці хімікати зберігаються в бочках, і виглядає, як справжня смола. Саме їй просочується вся подрібнена папір і заготовка, а потім вже виходять наші улюблені сигарети.

У підсумку виходить, що ніякого справжнього тютюну з нікотином там просто немає, а є одні хімікати, яких більше 4500. Ось що ми насправді куримо, і хіба від цього може бути залежність?

Вони на цьому заробляють мільярди грошей , і кожен новий курець приносить їм прибуток, тому вони і намагаються заробляти на нашій довіреності, а точніше над нашим «ритуалом».

А чи є залежність?

Кожен курить не залежний від сигарет, він залежний від ритуалу , який виконує. Це одне і те ж, як обід, чашечка кави з ранку, в обід, вечірній серіал і т. д. і хто від цього відмовиться?

Спробуй позбав звичного будь-якої людини, не кажучи вже про палить вагітній жінці. Ось це і є причиною куріння. Так не хочеться нічого міняти, але вже і так все змінилося, коли ви дізналися, що чекаєте малюка.

Коли ви зрозумієте, що ніякої залежності у вас немає, вже не потрібно буде кидати палити, ви зрозумієте і так, що вільні. Щоб не думати і мучити себе зайвими питаннями, можна допомогти побороти психологічну залежність, так званий ритуал.

Кілька порад, щоб кинути.

Вагітній жінці дуже важливо кинути палити . У цей момент, коли вона усвідомлює, що ніякої залежності Немає, дуже важливо не піддатися рекламі, загальній думці і спокусам.

Тому дуже важливо дотримуватися всього кілька правил:

не згадуйте про те, що ви себе змушуєте . Запам’ятайте, це не примус, це не відмова, це не жертва, ви просто вагітна некуряща жінка, яка з нетерпінням чекає появи свого малюка. Ви чекаєте здорового міцного бутуза, і ви зовсім не курите і не курили; в першу чергу, ви це робите для себе . У багатьох випадках намагаються кинути палити під натиском. Наприклад, через чоловіка, який не курить і змушує. Або через маму, яка вже кілька разів заставала вас з запахом або сигаретою в руках, конфлікти, лайка, доводиться йти на жертви, а це не найкращий спосіб кинути палити; ніяких дат , почну з Понеділка або з першого числа, цим ви тільки влаштовуєте собі відстрочку, шукаєте відмовки. Значить, ви ще не зрозуміли головного; забудьте про ритуали . Зазвичай, перед тим, як кинути палити, ламають сигарети. Ламають і викидають пачку, це тільки театральні ефекти, які нічого не дають;

згадайте про те, що ви вже винні перед ще не народженим малюком . Сидіть з сигаретою, а малюк весь в диму і задихається, а ви насолоджуєтеся або виконуєте звичайний ритуал; убезпечте себе . Хіба Мало ви передумаєте? Щоб цього не сталося, створіть собі умови, при яких зриву не відбудеться. Поїдьте в гості до свекрухи, там ви точно не зірветеся, зате про вас добре подбають. Або ляжте в лікарню на збереження. користуйтеся становищем, замініть звичку на інший ритуал . Ви вагітні і можете просити що завгодно, знайдіть іншу гру. Поганяйте чоловіка по магазинах, пограйте на його нервах, але тільки не труїте свого малюка. Адже ви вже вільні.

Як кинути палити: можливі варіанти.

Як зазвичай розгортаються події після прийняття рішення кинути палити?

Варіант перший . Бажання закурити сигаретку відпадає відразу після отримання звістки про вагітність: ризик нашкодити дитині відбиває всяку полювання.

Ваш «союзник» на цьому шляху — токсикоз: нудота і непереносимість запахів. Можливо, коли він пройде (зазвичай це трапляється до 12-16-му тижні), нікотинова залежність зійде нанівець або сильно ослабне. Варто визнати, що це найсприятливіший варіант перебігу подій.

Варіант другий . Намагаючись кинути палити, майбутня мама переходить на більш легкі сигарети і починає поступово скорочувати їх кількість. Добре, якщо це закінчується повною відмовою від куріння, хоча часто трапляються зриви. Цей шлях кращий для тих жінок, які курили довго і багато.

Варіант третій. Майбутня мама приймає рішення кинути палити раз і назавжди.

На жаль, в разі сильної залежності бажання закурити буде слідувати за вами невідступно, ви станете дратівливою, будете погано спати, скаржитися на депресію, боротися зі сльозами, а на роботі не зможете зосередитися і робити звичайні справи. У цьому стані немає нічого дивного: фахівці визначають його як стрес, викликаний відмовою від куріння. Зараз вам знадобиться допомога психотерапевта або фахівця з голковколювання, а також засоби, які позбавлять від фізичної залежності — пластирі і жувальні гумки з нікотином.

Варіант четвертий . Щоранку майбутня мама встає з наміром кинути палити саме сьогодні, і кожен раз ці їй не вдається.

Вас переслідують кошмарні думки про шкоду, яку ви завдаєте своїй дитині, а викурюючи сигарету, ви відчуваєте себе злочинницею. Однак, незважаючи на це, ви продовжуєте курити, дотримуючись принципу «все або нічого». На жаль, це самий неправильний варіант поведінки, так як інтенсивне куріння в поєднанні з постійним стресом може ускладнити перебіг вагітності.

Варіант п’ятий . Прикурюючи чергову сигарету, майбутня мама не відчуває ніяких докорів сумління:»Подруги курили, виношуючи і народжуючи дітей, і у мене буде все в порядку». Залишимо цю ситуацію без коментарів.

Де правда?

Якщо ви курите і не збираєтеся кидати це заняття навіть незважаючи на вагітність, не шукайте підтримки у лікарів: фахівці впевнені, що куріння шкодить майбутній мамі і малюкові. Втім, ніхто не буде звинувачувати вас в тому, що відбувається і згущувати і без того похмурі фарби: кому як не лікарям повинно бути відомо, що залежність від тютюну — одна з форм токсикоманії? Саме тому жінка, яка палить потребує допомоги. На щастя, існує безліч методів для того, щоб відмовитися від сигарет. Правда, діяти вони починають тільки тоді, коли ви дуже сильно захочете кинути палити. В іншому випадку знайдеться безліч причин, за якими ви будете продовжувати влаштовувати перекури і під час 9-місячного очікування.

Хто шукає, той знайде.

Навіть якщо вагітність «застала» вас в курильної кімнаті, не сумуйте і не лайте себе за те, що ви не встигли як слід підготуватися до появи малюка. Як правило, на дуже ранніх термінах майбутня дитина надійно захищений від шкідливих впливів, і якщо зачаття відбулося, значить, все поки йде за планом. Тепер ваше завдання-допомогти малюкові правильно розвиватися.

Добре, якщо ви відчуєте в собі сили відразу відмовитися від куріння — це можливо, якщо ви залежите від сигарети чисто психологічно. Що це означає? Ви легко можете обходитися без куріння кілька годин поспіль, в місцях, де це заборонено або просто тому, що вам і так добре, але відразу ж кидаєтеся до заповітної пачці, якщо нервуєте або занадто збуджені. Крім того, ви дістаєте сигарети після смачного обіду, замовивши чашечку кави або по дорозі додому. Щоб вам було простіше відмовитися від став звичним жесту, розробіть план по заміні сигарет чимось іншим, не менш приємним, але більш корисним. Наприклад, виходячи з роботи, з’їжте яблуко, попийте води, візьміть м’ятну цукерку. Не потрібно нескінченно повторювати:»я хочу курити, як би не зірватися». Спробуйте переконати себе в тому, що, незважаючи на те, що курити дійсно хочеться, замість цього краще зробити що-небудь інше.

Якщо тяга до куріння не слабшає, зверніться до лікаря: можливо, він порадить вам спеціальні засоби — Жувальні гумки або пластирі, що містять нікотин. У випадку С’рѕрєсӓрерєрѕр * р° з цих двох засобів виберіть друге: різкий смак жуйки може посилити нудоту і інші нездужання. Пам’ятайте про те, що на ніч пластир потрібно відклеювати. Ще одне радикальний засіб-голковколювання, завдяки якому процес відвикання від куріння проходить легше. Механізми дії цього методу до кінця не вивчені, можливо, за допомогою голок фахівці «гасять» рецептори, які вимагають нових порцій нікотину. В результаті через деякий час процес куріння починає викликати справжнісіньке огиду.

Список справ або аргументи проти куріння.

Ви ніяк не знайдете час відправитися на прийом до психолога? Спробуйте застосувати до себе відомий психотерапевтичний прийом, детально виклавши на аркуші паперу аргументи, які переконають вас в тому, чому потрібно відмовитися від шкідливої звички. Це допоможе вам підготуватися до розставання з сигаретою психологічно, особливо якщо ви будете згадувати про список якраз в той момент, коли рука потягнеться до заповітної пачці. Швидше за все, ви запишете наступне.

Куріння шкодить і мені, і дитині, причому малюк страждає без будь-якої на те причини. Мені не подобається бути залежною від сигарети. Мені неприємний Р * апах РеР * Рѕ СЂС’Р°. Мої руки, волосся, одяг і все, що мене оточує, пахне тютюновим димом. Мені складно оцінювати запахи і смак їжі. Мені ніяково спілкуватися з некурящими людьми. Вранці мене дошкуляє огидний кашель. Куріння-це небезпечна залежність, потрібно знайти в собі сили від неї відмовитися. Від сигарет псується шкіра, грубіє і змінюється голос. Моє життя перетворилося на проміжки від перекуру до перекуру. За великим рахунком, в моєму курінні немає жодного плюса.

Інший варіант. Ви складаєте список під назвою » чого я досягну, кинувши палити?»

Мій організм поступово очиститься від 5000 шкідливих речовин і припинить передавати їх дитині. Малюк перестане страждати від спазму судин і буде отримувати більше кисню. Моє волосся, зуби і нігті стануть краще. Я перестану кашляти вранці. Вранці я зможу поніжитися в ліжку, а не схоплюватися з ліжка в пошуках сигарети. Моя шкіра нарешті придбає свіжий вигляд, а руки перестануть пахнути сигаретним димом. Я зможу пишатися собою.

Непорушні істини.

Повторимося: ніхто не збирається розповідати вам історії про те, що може трапитися, якщо ви не кинете курити. Просто факти є факти, і про них потрібно знати.

Для того щоб зачаття відбулося, жінці, що палить може знадобитися більше року, оскільки речовини, що містяться в тютюновому димі, запускають процес загибелі яйцеклітин. З тієї ж причини наступ РєР » кмакра наближається майже на 3 роки. Дослідники встановили, що куріння на початку вагітності може призвести до народження дитини з ущелиною губи і неба. Крім того, є версія, що чим більше сигарет викурює жінка протягом дня, тим більше шансів, що малюк народиться зі згаданими відхиленнями. Трапляється, що у курців мам пологи починаються завчасно, а дитина народжується з невеликою вагою (це пояснюється тим, що плацента працює не в повну силу). У малюків, чиї мами курять, частіше розвивається харчова алергія, поліноз (алергія на пилок) і бронхіальна астма. За деякими даними, показник IQ у дітей, мами яких не відмовилися від шкідливої звички, нижче, ніж у малюків некурящих батьків.

Стаж куріння 10 років середня кількість викурюваних сигарет 20 сигарет в день чому вирішив (а) кинути вирішила кинути палити ще 5 років тому, просто через страх померти від якого-небудь захворювання. Протягом 5 років безуспішно пробувала кидати. Найбільше протрималася добу. На даний момент з’явилася ще одна причина-вагітність. Моя залежність виявилася на стільки сильною, що вже як 6 місяців своєї вагітності мені не вдалося навіть скоротити кількість сигарет. Точніше періодично я можу скоротити їх до 5 в день, але потім все повертається на круги своя і я знову змолю як паровоз. Спроб кинути дуже багато кидав (а) з використанням методик Аллен Кар, Сила волі причини минулих невдач можна філософствувати з цього питання нескінченно. Я так вважаю, що все ж слабка сила волі і є та причина по якій я не змогла протриматися досить довго щоб забути про свою залежність. Зараз кидаю за допомогою Сила волі — не знаю інших способів, які можна застосовувати в моєму становищі. Ну і трохи від себе, а краще багато багато можливо будуть дорікати мене за мою безпечність, адже я під серцем ношу дитину і вже як не як 6 місяців. Все вірно — мене складно зараз назвати хорошою матір’ю, точніше я їй себе поки і не відчуваю. Не знаю з яких причин, кажуть що материнський інстинкт така штука, може прокинутися до пологів, а може і після. Думаю, якби цей інстинкт прокинувся вже зараз-то мені б не довелося писати цей щоденник. Взагалі по життю я вважала, що вже коли я дізнаюся про своє становище, то точно кину курити! Типове оману багатьох дівчат. Просто до вагітності ми не знали через які випробування нам доведеться пройти під час виношування дитини, і швидше за все зробили б все, щоб кинути сигарети до цього прекрасного моменту. Деякі можливо почнуть згадувати свій токсикоз , за допомогою якого хтось кинув палити ,відразу пишу-токсикозу у мене не було, на жаль. А ось порушення гормонального фону, постійні істерики і все інше — Було в повному достатку. Ну да ладно..завела цей щоденник з таких причин: мені б хотілося поспілкуватися з юдьми, точніше дівчатами. які теж кидали звичку під час вагітності . А саме: мені необхідно знати, які негативні симптоми відмови ви відчували, як з цим боролися і т.д. ми ж прекрасно розуміємо, що багато ісмптоми відмови від куріння можуть досить плачевно позначитися на самій вагітності, наприклад хтось описував тут болю в серці а хтось і зовсім непритомнів-все це неприпустимо для будь-якої вагітності. РС: я б з радістю звернулася до свого лікаря з цього питання, але вона як і всі некурящі вважає що кинути палити легко і нічого робити не потрібно крім як просто не курити. Спасибі всім, хто відгукнеться на мій позив про допомогу і просто за підтримку!

Куріння при вагітності: наслідки.

Під час вагітності мама і дитина – це один організм, а тому будь-які звички жінки так чи інакше впливають на плід. Згідно з медичними дослідженнями, у близько 75% випадків вагітні помічали негативні наслідки куріння. Багато матусі стверджують, що вони курили під час вагітності, але зі здоров’ям дитини все в порядку. Однак вони не розуміють, що наслідки можуть наздогнати малюка через деякий час після народження.

Якщо вагітна курить, то в її організм (як наслідок, в організм плода) проникає нікотин. Цей підступний отрута здатний нашкодити дитині навіть через тривалий час (у дорослому віці). Канцероген робить дітей розсіяними, погіршує пам’ять, сон, негативно впливає на ЦНС. Деякі з них стають дуже запальними, а У інших навпаки сповільнюються реакції.

Як стверджують медики, вагітним не можна курити, в іншому випадку підвищується ймовірність наступних наслідків:

* Зменшується кількість кисню в організмі матері, що палить. Як наслідок, менше газу проникає через плацентарний бар’єр до дитини, а це загрожує небезпечними ускладненнями. * Частішає серцебиття у плода. * Підвищується ймовірність мимовільного аборту або народження мертвого плоду. * Існує загроза того, що дитина з’явиться на світ в період з 22 по 37 тиждень або буде недоношеною. * Збільшується ризик захворювань дихальних органів у дитини.

Майбутнім мамам слід знати, що на ранньому терміні (до 4 тижнів вагітності) не важливо курить жінка рідше або купує сигарети з меншою концентрацією нікотину. Менш міцні сигарети теж містять шкідливі речовини, незважаючи на те, що кількість смол в них менше. Крім того, майбутня мати повинна розуміти, що сигарети погано впливають не тільки на плід, але і на її стан. Через куріння підвищується ймовірність гестозу (пізній токсикоз) або загострюється даний стан, виникають розлади сну, порушується обмін речовин, Жінка швидко і різко набирає вагу.

Але іноді майбутня мати не по своїй волі стає жертвою куріння. Йдеться про пасивне куріння, яке не менш негативно впливає на організм, більш того, воно може прискорити шкідливі наслідки. Це пояснюється тим, що під час вдиху диму палить поруч людини легкі уражаються не тільки канцерогенами і отрутами, а й окисами кисню. Ці хімічні сполуки негативно впливають на ЦНС, провокують розлади сну, гіпоксію і скорочення матки.

Щоб оздоровитися і запобігти всі негативні наслідки слід уникати будь-якого вплив диму. Не відвідуйте місця для куріння, попросіть близьких людей утримуватися від куріння при вас.

Час для позбавлення від шкідливої звички.

Лікарі рекомендують кинути палити ще в період планування вагітності, хоча відмовитися від шкідливої звички ніколи не пізно. На ранньому терміні куріння несе найбільшу небезпеку, а все через те, що негативний вплив канцерогенів направлено на формується ЦНС плода.

Багатьох курців вагітних цікавить питання про те, чи можна вагітної різко кинути палити, якщо вона це робила до зачаття. До 13 тижня вагітності різко відмовлятися від сигарет не рекомендується. Краще поступово зменшувати кількість сигарет, щоб плавно позбутися від залежності.

У 2 триместрі відбувається формування мозку, всіх внутрішніх органів і кінцівок. При палінні в періоді з 14 по 26 тиждень підвищується ймовірність фізичних відхилень, може порушитися розвиток важливих органів або навіть систем. Найбільшому ризику піддаються дихальні органи і ЦНС.

З 27 по 40 тиждень у вагітних формується лактаційна здатність. Нікотин з сигарет накопичується в тканинах і чим пізніше жінка відмовляється від куріння, тим більше ризик того, що вона буде годувати немовля отруєним молоком. Як наслідок, немовля звикає до нікотину, він страждає від коліків, проносу, розладів сну.

Деякі жінки задаються питанням про те, що робити якщо курила і дізналася, що вагітна. Якщо вагітність виявилася раптовою і жінка, що палить дізналася про неї на 2 – 4 тижні, то ембріон вже отримав невелику дозу нікотину. На цьому терміні формуються травні органи, хребет і головний мозок, які можуть постраждати від нікотинової залежності матері.

Майбутні мами, які недавно дізналися про своє становище дуже переживають, що вже отруїли малюка цією отрутою. Однак зменшити шкідливий вплив нікотину на організм плода можливо. Майбутній мамі рекомендується відразу попередити гінеколога, що вона недавно кинула палити. В такому випадку доктор призначить вітаміни на основі аскорбінової кислоти і заліза. Жінці слід відмовитися від тонізуючих напоїв (кава, чай, солодка газована вода). Бажано включити в раціон овочі, фрукти, свіжовичавлені соки. Рекомендується пити побільше рідини: фільтрована вода, кефір, зелений чай і т.д. також варто щодня здійснювати піші прогулянки, уникати місць куріння. Тільки при дотримуючись цих Умов, жінка зможе виправити шкоду, яку вона завдала малюкові.

Куріння трав’яних сумішей і кальяну.

Деякі жінки під час виношування плоду курять траву, це дуже небезпечно для плода. Трав’яні суміші порушують розумовий розвиток майбутньої дитини, вони пригнічують діяльність ЦНС, але в той же час збуджують нервові закінчення головного мозку.

Під час куріння трави існує загроза не тільки зсередини, але і зовні. Трав’яні суміші гальмують нервову систему жінки, порушують координацію, а тому підвищується ймовірність падінь, ударів, в результаті яких може постраждати плід.

Наслідки куріння трави під час вагітності:

* Порушується розвиток плода, його організм постійно отруюється отруйними речовинами, у нього формується залежність від «травички» ще до появи на світ. * У кожного 3 дитини, мати якого курила траву порушується функціональність мозку, що проявляється провалами в пам’яті, ДЦП, синдромом Дауна та іншими патологіями. * В результаті регулярного куріння матері плід може просто загинути ще в утробі.

Багато хто цікавиться про те, чи можна курити кальян вагітним. Як стверджують лікарі, кальян під час виношування плоду, можливо, ще небезпечніше ніж сигарети. У диму знаходиться велика кількість небезпечних хімічних речовин (в тому числі нікотин і чадний газ). Багато курців вважають, що вода, через який проходить дим, очищає його від отруйних речовин. Однак ця думка помилкова, так як вони повністю всмоктуються в кров. Після куріння кальяну людина навіть більше отруюється нікотином і чадним газом, так як сам процес триває довше.

Вагітним заборонено часто курити кальян, в іншому випадку підвищується ймовірність небезпечних наслідків: низька вага, захворювання дихальних органів, раптова дитяча смерть.

Корисні рекомендації.

я вагітна і не можу кинути курити

Питання про те, як кинути палити вагітної цікавить багатьох майбутніх мам. Це цілком реально, що доведено багатьма жінками! Полегшити цей процес допоможуть наступні правила:

* Не виконуйте ті дії, які змушують згадувати про сигарети (не пийте каву, не вживайте алкоголь, уникайте стресів і т.д.). * Ознайомитеся з популярною книгою» Легкий спосіб кинути палити » а. Карра. * Змініть режим дня, Заповніть прогалини цікавими заняттями (рукоділля, спорт, танці і т.д.). * Частіше гуляйте на свіжому повітрі. Якщо ви будете курити на вулиці, то недоброзичлива реакція перехожих викличе у вас сором і незручність. Як наслідок, задоволення від процесу ви не отримаєте. Крім того, під час прогулянки кисень швидше поширюється по тканинах, і тяга до сигарет зменшується. * Замініть сигарети солодким. Віддавайте перевагу чорному шоколаду, цукеркам і льодяникам.

* Через 2-3 тижні ваша вага трохи збільшиться. Однак не варто переживати, скоро нормалізуються обмінні процеси і робота ендокринних залоз і ви ввійдете в норму. * Частіше дивіться фільми про внутрішньоутробний розвиток дитини, вагітності. Це покращує настрій і додає впевненості в тому, що ви робите правильно, відмовляючись від згубної звички. * Запишіться на курси молодих батьків, спілкуйтеся з лікарем на цю тему.

Дотримуючись цих правил, незабаром ви зможете кинути палити.

Якщо не виходить кинути.

А в деяких випадках майбутньої матері не вдається кинути палити, але вона усвідомлює наскільки це небезпечно для плода і дуже переживає. У таких випадках можна вдатися до допоміжних засобів.

Нікотиновий пластир може замінити сигарети, а шкода від нього набагато менше, ніж від сигарет. Цим методом користуються багато матусі, які зіткнулися з подібною проблемою. Як пишуть на форумах, деяким жінкам він допоміг відмовитися від згубної звички. Пластир містить таку ж кількість нікотину, що і сигарета, але при цьому дим не вдихається.

Як стверджують медики, куріння електронних сигарет не є виходом з положення. Це пояснюється тим, що жінка змушена самостійно контролювати надходження нікотину в організм, а це досить складно. Майбутня мати може вжити більше нікотину, але не відчути цього, так як вдихає пар, а не дим.

Тепер ви знаєте, як кинути палити вагітної. Найголовніша умова-це власне бажання позбутися від нікотинової залежності на благо майбутньої дитини. Налаштовуйтеся на позитив, дотримуйтесь спокій і отримуйте задоволення від здорового способу життя.

Способи кинути палити-відгук.

Моя історія куріння. Куріння під час вагітності. Курила, кидала і знову поверталася. Так чи можна кинути назавжди?

Привіт курцям / курцям!

Якщо ти читаєш це, то напевно ти куриш і дуже хочеш кинути палити або хоча б спробувати кинути палити. Ось дивишся на деяких людей, які курили і легко кинули, і відразу виникає питання, а як вони це зробили? Одним це вдається без проблем, а інші перепробували всі способи і нічого не вийшло — знову шкідлива звичка поверталася. Так що ж робити, як кинути? Розповім свою історію.

Зараз мені 24 і я пишу цей відгук. Я почала курити в 18, відразу після закінчення школи. У дитинстві я була дуже скромною дівчинкою і ніколи б не подумала, що коли небудь почну курити. У нашій родині курив тільки Дід. Мама, бабуся не курили ніколи і навіть пробувати не хотіли. Ви можете подумати, що я завела цю згубну звичку дивлячись на Діда-зовсім ні! Я навіть і не думала про це! Так як же я спробувала свою першу сигарету?

Коли я вчилася в школі, вірніше її закінчувала, однокласниці якось покликали мене додому до однієї з дівчат. Вони всі курили, але дивлячись на них і у мене не виникало бажання покурити разом з ними. І тут одна раптом запропонувала»Давай ти теж покуриш, нічого в цьому такого немає, Ти просто спробуй — не сподобається не будеш курити». Я спочатку відмовлялася, але в підсумку спробувала. Першу сигарету я викурила з великими труднощами і від незнання закашлялась. Викуривши, я не зрозуміла сподобалося мені це чи ні. Але незабаром я прийшла до думки, що всі Круті дівчата курять і виглядає це теж круто. Так я почала курити і було мені на той момент 18 років, коли вже повнолітня і все можна.

Мої перші сигарети були тонкі, як зараз пам’ятаю прийшла в перший раз купувати сигарети і тремтячим голосом запитала «дайте будь ласка сигарети» — «які», «Ну якісь тонкі». І взяла Winston. Потім часто купувала ароматизовані Kiss або Next. Зараз ті, що на фото нижче.

Як поставилися батьки до цього? Я їм не говорила і вони не знали. Одного разу мені стало пофіг і не стала ховатися і це побачив Дід. Звичайно він поставився до цього негативно, хоча і сам курив. На той момент мені не було соромно. Якщо зараз подумати про цю ситуацію, то це жахливо.

Зустрівши свого нинішнього МЧ, я не перестала курити, він був не проти, до того моменту поки я не завагітніла. Коли я дізналася про вагітність, я курила по пів пачки в день. Я знала що пора це закінчувати, але поступово. Навіть лікарі не рекомендують кидати палити різко, тому я прийняла рішення кидати не відразу. Курила я майже 2 перших місяці вагітності поступово знижуючи кількість сигарет в день і в підсумку кинула. Для мене це було не складно. Мій стаж прирівнювався до двох років куріння і можливо тому кинути палити було просто.

Тягнуло мене до сигарет після того як кинула? По початку я не думала про сигарети, але так склалися обставини, що останній триместр вагітності був для мене складним. Чи не тому, що вагітність протікала погано, а тому, що стресових ситуацій було дуже багато. Одне з них це те що моя мама важко захворіла, пішла з дому і потім її знайшли мертвою. Це було найважчий період в моєму житті і я знову почала курити, і це був третій триместр. Знаю, що не потрібно було починати, адже це ж шкода для дитини, але я нічого з цим вдіяти не могла — стрес повернув шкідливу звичку. Я розуміла, що це не добре і намагалася курити до 5 сигарет в день, а то і менше.

Чи відбилося куріння на дитині не можу сказати. Фізично дитина народилася здоровою вагою в 4 кг, пологи пройшли благополучно, але коли дитина підросла, почалися проблеми з психікою і ось моєму синові вже майже 3 роки, а він так і не почав розмовляти. Постійно вередує і плаче. Чи Послужили цьому виною сигарети або стрес не знаю, але в будь-якому випадку, якщо дівчина вагітна курити небажано.

Потім почався період годування. Я годувала грудьми. Курити я перестала, вже гарненько все зваживши. Так, курити хотілося, але я себе стримувала, говорила собі, що якщо я почну курити — буде погано дитині. Це мене зупиняло. На цей раз я не піддалася стресових ситуацій, навіть незважаючи на те що пішов чоловік і практично не допомагав. Я залишилася з дитиною один на один, без допомоги родичів або батьків.

Довгий час я не курила, начебто все налагодилося: чоловік повернувся, став допомагати, але після довгої перерви, дивлячись на те як курить чоловік, я почала курити знову. Він був проти і тому я приховувала своє куріння: ховала сигарети і ховалася сама. Зараз я перебуваю знову на стадії кинути палити. Не виходить у мене кинути сигарети назавжди. Я рано чи пізно все одно до них повертаюся. Насправді кинути палити просто! Я можу курити, а можу і не курити. Викуривши вчора пачку сигарет-сьогодні можу і зовсім не доторкнуться до сигарет і мене не буде тягнути. З цього я робила висновок, що якщо у мене немає тяги до сигарет і я можу легко кинути, то чому б деякий час і не покурити, можна ж кинути в будь-який момент. Ось з такими думками і курила. Та вже жіноча логіка вона така.

Всі ми знаємо про шкоду куріння. Особливо для жінок. Якщо у представників чоловічої статі куріння не викликає такого негативу, то до жінок, що палять ставляться погано. Жінка і сигарета не сумісні! Жінка це перш за все майбутня мати або вже мама, вона не повинна курити нехтуючи здоров’ям: своїм і дітей! До того ж якщо дівчина курить — вона прокурює свою красу(є така приказка в народі). Зуби стають жовтими, обличчя швидко починає старіти: з’являються передчасні зморшки і втрачається тонус шкіри. Описувати всю шкідливість сигарет не буду, Ви і самі це знаєте!

Мотивація бути здоровим і красивим — це і є один із способів кинути палити!

Якщо в родині курять двоє, можна посперечатися на щось і це буде стимул кинути палити!

Як я вже говорила вагітність-найсильніша мотивація!

Ще є одна мотивація, називається вона економія. Якщо порахувати, насправді на сигарети йде дуже багато. Зараз Ціна за пачку сигарет в середньому 100 рублів! Якщо купувати їх кожен день, то за місяць виходить 3000. На ці гроші можна купити косметику або щось з речей. Це теж мотивація. На зекономлені гроші купити потім що-небудь корисне, на відміну від сигарет! Звичайно пачку сигарет в день я ніколи не курила, максимум 10 сигарет, але ось чоловік може і 2 пачки викурювати і йому нормально.

Всякі штуки типу пластирів проти куріння, на мою думку це цілковита маячня. Скільки чула відгуків, дуже багато людей твердили, що їм абсолютно це не допомогло. Сама кидати курити за допомогою пластирів я не пробувала, тому впевнено говорити, що вони не допомагають не стану.

Якщо людина курить протягом дуже довгого періоду часу і не може кинути палити і раптом з’являються будь-які проблеми зі здоров’ям, щоб не посилювати ситуацію, ця людина з великою ймовірність відмовиться від куріння! Але краще кинути задовго до того, поки не трапиться щось страшне! Потім може бути пізно! У цьому випадку прислів’я «краще пізно, ніж ніколи» звучить недоречно. Проблеми зі здоров’ям в результаті куріння неминучі! Слід про це пам’ятати! Це зараз поки ти молодий, тобі здається, що нічого не трапиться, але це велика помилка! Якщо куриш потрібно кидати! А краще і не починати!

Зараз виробники сигарет стали підвищувати свої продажі тим, що створюю всілякі добавки. Сигарети стали ароматизовані, з кнопками. Їх набагато приємніше курити, ніж звичайні. Але на відміну від звичайних сигарет вони набагато небезпечніше! І в основному покупці таких сигарет-жінки! Ми вдихаємо всю цю отруту, яка отруює організм!

Дуже сподіваюся, що кидаючи курити зараз, я назавжди позбудуся цієї шкідливої звички і більше не стану до неї повертатися. Кинути палити реально! Було б бажання! Я не вірю в те, що сигарети це такий сильний наркотик і від них не можливо відмовитися! Мільйони людей кидають і більше не курять! Це можливо! Тому Я бажаю всім, хто курить якомога швидше кинути і більше не починати! Удачі!

Не можу кинути палити я вагітна.

Опубліковано admin в 20.07.2019.

Я відчував себе просто зобов’язаним написати цю статтю. Хоча б тому, що моє серце просто розривалося при вигляді вагітних жінок, яким «фахівці», лікарі з солідним стажем роботи, радять не кидати палити. А пов’язано це з тим, що подібні горе-лікарі вважають, що небезпечно різко кидати палити. Або вони дають жінці такі поради, як відмовитися від куріння під час виношування дитини, що вони не тільки не допомагають, але і шкодять.

Звичайно, роблять вони це не тому, що вони непорядні люди або хочуть нашкодити, а від того, що тема нікотинової залежності, як виявилося, майже не зачіпається на курсах підготовки кваліфікованих фахівців. Все, що вони можуть, — це спробувати пояснити складними медичними термінами вже давно побиту думку, що під час вагітності небажано кидати курити. А особливо, за їхніми словами, не варто робити цього швидко. Це ж повна маячня!

Чи можна вагітним кидати курити? Так!

Як кинути палити при вагітності, і чи потрібно це робити?

На одному популярному форумі, присвяченому обговоренню теми позбавлення від куріння, я прочитав повідомлення якоїсь дівчини. Вона писала про те, що відчуває величезний сором від того, що під час вагітності не може перестати курити. Вона шукала відповідь на питання «Як ви кинули палити під час вагітності?».

Звичайно ж, на форумі їй в основному писали, що вона безвідповідальна і безмозка, але знайшлася одна «добра душа», яка порадила поступово скорочувати кількість сигарет. Не як терапевта центру Аллена Карра, а в першу чергу як колишньому курящему, який зміг кинути палити швидко і з задоволенням,

мені захотілося допомогти цій дівчині.

Я постарався максимально коротко викласти правду про те, що скорочення числа викурених сигарет не тільки не допомагає, але і ускладнює процес відвикання від нікотину (про це мені часто доводиться говорити на курсах в центрі Аллена Карра). На жаль, я не впевнений, що мої слова допомогли дівчині, так як Після мого повідомлення відразу ж пішов шквал образ і коментарів від місцевих «фахівців», головний аргумент яких зводився до одного — «ми на цьому форумі вже давно сидимо». Звичайно, це мене засмутило, і я зарікся ділитися знаннями з тими, хто їх не просить.

Сьогодні я пишаюся тим, що став першим ліцензованим терапевтом в Росії, що працює за методом Аллена Карра. І в цій статті я хочу розглянути наступні помилки: «все забороняють кидати курити при вагітності», «чому неможливо самостійно кинути палити вагітній жінці», «чи можна пити «Табекс» і аналогічні препарати» і «як потрібно кидати курити при вагітності». Відразу попереджаю, що мої рекомендації суперечать всім тим банальностям, які ви могли зустріти в інтернеті або почути від знайомих, в тому числі лікарів.

Як дівчині кинути палити, якщо вона дізналася про вагітність?

Почнемо по порядку: як дівчині кинути палити, якщо вона дізналася про вагітність?

Майбутня мати-це така ж людина, як і інші, і її так само обдурили суспільство, тютюнові компанії і нікотин. Вони змусили її повірити в те, що з сигаретою вона відчуває задоволення і отримує таку необхідну для неї підтримку. А під час вагітності підтримка важлива як ніколи.

Сам по собі період виношування дитини дуже відповідальний. До того ж неодмінно знайдуться рідні та близькі, які не упустять нагоди нагадати, що куріння під час вагітності — це не те що неправильно, але навіть злочинно. Звичайно ж, подібні «доброзичливці» дратують і порушують і без того крихке настрій вагітної.

Ми всі попереджені про шкоду сигарет. І вагітні теж в курсі. Тільки ось багато хто з них чесно зізнаються: «не можу кинути палити». Тому вони відчувають додатковий стрес через почуття провини і самобичування. І звідси моя перша порада.

Хочете кинути палити легко?

Відвідайте розділ з безкоштовними матеріалами.

Перестаньте себе звинувачувати!

я вагітна і не можу кинути курити

Як кинути палити при вагітності — досить поширений питання. І я впевнений, що ви курите не тому, що це вам шалено подобається або дозволяє випробувати чудові відчуття. Просто у Вас сформувалася залежність від нікотину. І він викликає непереборне бажання закурити. І справа аж ніяк не в задоволенні або насолоді. Коли ви не можете задовольнити своє бажання, то відчуваєте себе нещасною.

І якщо вже Вам не вдається «вгамувати» тих, хто лізе з порадами і зауваженнями, коли не просять, то хоча б припиніть звинувачувати себе. Адже справа не в Вас, а в нікотинової залежності.

Як дівчині кинути палити, якщо вона дізналася про вагітність?

Як кинути палити при вагітності, скорочуючи кількість сигарет?

Радити завжди легко. Адже багато хто вважає куріння всього лише «шкідливою звичкою», яку дуже просто контролювати. Але насправді це нікотинова залежність, з якою не виходить впоратися швидко.

Як і будь-яка інша залежність, вона змушує людину хотіти курити більше і частіше. Тому доводиться прикладати чималі зусилля, щоб просто зберігати одне і те ж кількість викурених сигарет. Не кажучи вже про те, щоб знижувати їх число.

Звичайно, знаходяться такі люди, яким це вдається. Правда, не так легко, як хотілося б. Але попереду їх чекає пастка: зі скороченням кількості сигарет в день кожна з них стає ще більш цінною, і залежність міцніє. Як то кажуть, від розлуки любов гаряче.

Як кинути палити, якщо жінка дізналася про вагітність: природа допоможе.

Як кинути палити, якщо жінка дізналася про вагітність: природа допоможе.

Деяким жінкам щастить: з настанням «цікавого положення» в організмі відбуваються зміни, які дозволяють з легкістю відмовитися від сигарет. Змінюються смаки і переваги в їжі, звичні продукти здається несмачними, нікотиновий дим більше не приваблює і навіть викликає огиду.

Але навіть якщо майбутня мама не курить, ніхто не дасть гарантії, що у неї не буде перепадів настрою, дратівливості і нервозності. Адже подібні стани виникають зовсім не через те, що вагітна перестала приймати нікотин (як би не запевняли в цьому гінекологи та інші лікарі).

Справа в тому, що незадоволене бажання не відпускає свою жертву. Саме тому або відразу після народження дитини, або після завершення періоду грудного вигодовування молода мама знову починає курити. Звідси моя друга порада.

Не скорочуйте кількість сигарет! Кидайте палити раз і назавжди.

Як потрібно кидати курити при вагітності? Для початку розберіться з помилковими уявленнями про задоволення або підтримки, яку дарує нікотин. Можна купити книгу «Легкий спосіб кинути палити» або пройти курс в центрі Аллена Карра. Як тільки сигарета стане для Вас абсолютним нулем, ви знайдете свободу! Я обіцяю!

Чи варто пити таблетки?

Чи варто пити таблетки?

Найчастіше мені доводиться чути про» Табекс«,» Чампікс«,» Зібан » та інші. Вони не тільки не допомагають подолати залежність, але і здатні негативно відбитися на здоров’ї жінки і її майбутньої дитини. Через що їх приймати заборонено?

Справа в тому, що всі подібні засоби можна розділити на дві групи:

замінники нікотину; психотропні медикаменти.

Як кинути палити самому?

Скачайте покрокове керівництво.

Чи можна вагітним приймати небезпечні «Табекс» « » Чампікс», використовувати непотрібні нікотинові пластирі і жуйки? Ні, оскільки вони можуть створити ефект передозування. На деякий час це, можливо, утримає від сигарет, але не позбавить від самого бажання курити. До того ж подібні засоби мають масу небезпечних побічних ефектів.

Психотропні препарати теж не помічники тим, хто говорить, що не може кинути палити. Адже вони теж не впливають на бажання людини продовжувати куріння. До того ж прийом подібних медикаментів загрожує страшними наслідками:

галюцинаціями; втратою свідомості; депресією; суїцидальними нахилами.

Тому моя третя порада така: не використовуйте ніякі таблетки або препарати!

Фармацевтичні компанії, а разом з ними і лікарі переконують Вас, що хімія може допомогти. Це не так. Будь-яка наркотична залежність є в першу чергу психологічної. З нею не впораються голки, магніти, таблетки або пластирі.

І моя остання порада. Якщо ви думаєте, як кинути палити при вагітності, то робіть це не тільки заради майбутньої дитини, але і заради себе. Це буде правильно. Не слухайте поради некомпетентних лікарів, не дивіться на інших, у яких не виходить кинути, скорочуючи кількість сигарет. Чи не труїте свій організм таблетками або нікотиновими жуйками.

Щастя без » шкідливих звичок»

Сподіваюся, мої поради допоможуть вам кинути палити, і ви зможете насолоджуватися прекрасним періодом в житті — очікуванням дитини, будете радіти новим відчуттям і дихати на повні груди! Якщо у Вас залишилися питання, ми будемо раді відповісти на них в центрі Аллена Карра.

Можливо Вас також зацікавлять наступні матеріали:

Чи можна кинути палити і при цьому не поправитися? Чи шкідливі електронні сигарети-відкриваємо завісу таємниці шкідливий кальян: громадський погляд і факти.

Пройдіть експрес тест.

і через хвилину дізнаєтеся, чи легко Вам буде кинути палити.

Записатися на курс.

я вагітна і не можу кинути курити

Поділіться з друзями:

Популярне в блозі.

Що буде, якщо кинути палити?

Куріння при грудному вигодовуванні.

Таблетки від куріння » Чампікс»

Залиште свою думку про статтю, воно важливо для нас:

Планування і сигарети.

Плануючи стати матір’ю, дівчина налаштована на зміцнення і оздоровлення всього організму – його підготовку до глобальних змін, довгого виношування і процесу пологів.

Сигаретний дим містить більше 80 отрут, 40 канцерогенів і 100 шкідливих токсичних домішок, здатних зруйнувати організм будь-якої людини. Сигарети не вписуються в прийдешнє материнство з багатьох причин. Сама вагітність є стресом для організму – вона різко знижує імунітет (для збереження ембріона), перебудовує гормональний фон, загострює хронічні захворювання. Для якісного виношування і розродження необхідний міцний і сильний організм. Зараз такі зустрічаються рідко, оскільки люди живуть в поганій екології, харчуються їжею, далекою від натуральності, страждають гіподинамією.

Тютюн » б’є » по всіх органах і системах, і особливо сильно – по вразливих. Якщо колись людина перенесла гастрит, при активному палінні він може зіткнутися з виразкою шлунка. В процесі виношування подібні патології можуть дати про себе знати вперше, на тлі хронічних порушень.

Саме зачаття дається тим, хто палить набагато складніше, ніж некурящим. Це відбувається через зниження фертильності, обумовленого нікотиновою залежністю. Тютюновий дим містить специфічні компоненти (перш за все, поліциклічні ароматичні вуглеводні), згубно діють на формування і дозрівання яйцеклітин. Деструктивно впливаючи на клітини і тканини в цілому, вони погіршують прохідність маткових труб, знищуючи вії епітелію, в зв’язку з чим навіть запліднена яйцеклітина не може пройти шлях до порожнини матки і закріпитися в ендометрії.

Тютюн знижує вироблення прогестинів-гормонів, що зберігають і підтримують вагітність. З цієї причини абсолютна більшість ранніх викиднів припадає на людей зі шкідливою звичкою.

Чи не обходить стороною шкоду нікотину і планують батьківство чоловіків.

Тютюновий дим негативно відбивається на якості насінної рідини:

Скорочує загальну кількість сперматозоїдів. Пошкоджує потенційно здорові і життєздатні сперматозоїди. Зменшує обсяг виділеної сперми.

Крім того, палять чоловіки більш схильні до статевого безсилля, ніж некурящі. Імпотенція, обумовлена нікотиновою залежністю, пов’язана з дефіцитом харчування судин, розташованих в печеристому тілі чоловічого статевого члена.

Подружнім парам, які мріють про спадкоємця, бажано відмовитися від шкідливої звички хоча б за півроку до планованого зачаття. Оптимально — за рік. У цьому випадку шанси на сприятливе зачаття і народження здорового немовляти істотно підвищуються.

Куріння під час вагітності: як відбивається на дитині?

«Фанатки» нікотину стверджують, що їх пристрасть ніяк не відіб’ється на майбутньому Чаді. Адже природа все передбачила, і зробила «тимчасовий будинок» (тобто матку), добре захищеної від проникнення шкідливих речовин.

Це твердження частково вірно. Але деякі особливо їдкі отрути, що виділяються з тютюну, все ж проникають до ембріону навіть через потужні захисні бар’єри. Материнська кров, отруєна токсинами, проходить до нього і живить його. Виходить, що ще знаходиться в утробі ембріон «курить» разом з матір’ю, а значить, народжується вже залежним. Такі діти після народження доставляють батькам багато проблем і клопоту.

У перший рік життя вони:

Погано сплять; Часто вередують і плачуть без видимих причин; відмовляються від грудей, суміші і прикорму; повільно розвиваються; постійно хворіють застудами.

Дитина, зачата і виношений палить мамою, автоматично заноситься в групу потенційно залежних. Причому зазвичай такі діти беруться за сигарету зі шкільного віку.

Вплив нікотину на процес виношування.

Вагітність постійно знаходиться під загрозою переривання. У більшості випадків вона переривається, ще не розпочавшись, і дівчата не підозрюють про це (яйцеклітина, яка не змогла прикріпитися до маткового ендометрію і впровадитися в порожнину матки, виходить разом з менструальними виділеннями). Це і пояснюється той факт, що у них довго не настає запліднення.

Залежні від нікотину часто страждають раннім і вираженим токсикозом. Іноді це йде їм на користь, і через постійну нудоти і блювоти у них з’являється відраза до тютюну. Тому вони успішно кидають і не піддають плід небезпекам іншу частину процесу.

Крім токсикозу, ви можете зіткнутися з наступними проблемами:

Варикозне розширення вен нижніх кінцівок; порушення мозкового кровообігу; гіповітаміноз аскорбінової кислоти; руйнування зубів; стійкі запори; зниження імунітету; розлади метаболізму; Гестоз (важка форма пізнього токсикозу, в ряді випадків призводить до фатальних наслідків); депресія.

Тіло також буде змінюватися не кращим чином. Через перманентного зневоднення шкіри, вона втрачає свій тургор і скоротливу здатність. Тому освіти розтяжок уникнути не вдасться. Нікотин провокує стійкі набряки по всьому тілу, а вони, в свою чергу, стають провокаторами набору зайвої ваги і «апельсинової кірки» (целюліту).

Діагноз «фетоплацентарна недостатність» з усіма витікаючими наслідками встановлюється у 40% пацієнток з нікотиновою залежністю на різних термінах. Відшарування плаценти, що призводить до рясної кровотечі і внутрішньоутробної загибелі (при відсутності екстрених лікарських заходів і передчасного кесаревого розтину), зустрічається в 20-23% випадків. Тим, кому вдається уникнути перерахованих патологічних станів, стикаються з передлежанням плаценти – її некоректним становищем. Плацента розташовується не з боків тіла матки, а в нижній частині шийки, закриваючи родові шляхи. Пологи у пацієнток з передлежанням плаценти проходять вкрай важко, з рясними кровотечами і різними ускладненнями. Імовірність передлежання плаценти у дівчини, що палить на 87% вище, ніж у некурящої.

Мимовільний аборт (викидень) вже закріпленого і розвивається ембріона зустрічається у курців в 2-2,5 частіше, ніж у здорових дівчат. Причому переривання може відбутися на будь-якому терміні. Виношують з нікотиновою залежністю нерідко стикаються з завмиранням вагітності (припиненням розвитку і внутрішньоутробної загибеллю).

Чим небезпечна звичка в першому триместрі?

Шкода тютюну на ранніх термінах складно переоцінити. На цьому етапі плацента, що виконує бар’єрну функцію, розвинена ще слабо. Тому всі отрути, вдихувані матір’ю з сигаретної затягуванням, майже повноцінно надходять в кров плода. Це канцерогени, важкі метали, радіоактивні речовини, смоли, бензпірен, бензол, чадний газ і сам нікотин. Через малого розміру плода, цих речовин в його крові виявляється в рази більше, ніж в материнській!

На ранньому терміні закладаються і формуються найважливіші органи і системи ембріона. Неважко припустити, яким чином позначається на цьому процесі постійна його інтоксикація.

Вчені, які проводили спеціальні експерименти на добровольцях в 2003 році, з’ясували, що ризик утворення ущелини неба підвищується в рази, якщо мати курить до 6-8 тижні. Дані опублікував у звіті Пітер моссі (професор стоматології та щелепно-лицевої хірургії університету в Данді), підкріпивши їх відомостями про те, що зубощелепний апарат і небо розвивається саме в цьому періоді. Практичне тестування підтвердило, що більше 45% матерів, які народили немовлят з «заячою губою» і «вовчою пащею», активно курили, будучи в «цікавому положенні». Некурящі стикалися з такою проблемою майже в 3 рази рідше.

Читайте також: вплив куріння при виразці шлунка, наслідки.

я вагітна і не можу кинути курити

У першому триместрі починає закладатися кістковий скелет. Згубні пристрасті матері призводять до його дефектів. Доведено, що ймовірність народження з дефектами стопи (переважно – клишоногістю) зростає на 35%. А якщо мати або батько можуть передати цю особливість генетично, ризик підвищується в 20 разів.

Синдром раптової дитячої смерті, що відбувається в дитинстві, частіше зустрічається серед малюків, народжених у курців, які не відмовилися від згубної пристрасті при плануванні або на ранніх термінах.

Що стосується міфів в дусі» алкоголічки і курці народжують здорових дітей » – здорові вони лише візуально і лише до певного моменту. До 16 років у таких дітей розвиваються важкі системні патології – в тому числі, ожиріння, бронхіальна астма, цукровий діабет і т.д. тому якщо ви вирішили взяти приклад з палить подруги, яка «народила прекрасного сина», не поспішайте з висновками: якщо її чадо благополучно проведе раннє дитинство, наслідки материнських вольностей обов’язково дадуть про себе знати пізніше. Винятки з правил в цьому плані поодинокі.

Оскільки організм ембріона масштабно страждає з самого зачаття, у таких жінок часто народжуються недоношені діти і діти з дефіцитом маси тіла. Особливо «складними» є екстремально маловагі, що вимагають виходжування в спеціалізованих умовах. Такі умови відсутні в більшості міст Росії. І якщо у пацієнтки немає фінансової можливості народжувати в престижному пренатальному центрі Москви або Санкт-Петербурга, її недоношене немовля майже гарантовано загине відразу після народження.

Чи знаєте ви, що жінкам, що палять складно зачати хлопчика? Це пов’язано з підвищеною «вимогливістю» плода чоловічої статі до умов виживання, а також ушкодженнями, які завдає тютюн Y-хромосомам. Активні, і навіть пасивні курці мають вдвічі менше шансів на народження сина, ніж здорові дівчата. Крім того, ризик внутрішньоутробної загибелі ембріона з Y-хромосомою підвищується на 25%.

Безплідним парам, які зважилися на процедуру ЕКО, слід відмовитися від сигарет завчасно – хоча б за півтора року до її здійснення. В іншому випадку, ймовірність приживлення підсаджених ембріонів буде прагнути до нуля. У країнах, де вартість ЕКЗ покривається медичним страхуванням, лікарі прямо відмовляють курцям в послузі на законних підставах, прийнятих системою охорони здоров’я.

Чим небезпечна звичка в другому триместрі?

Другий триместр вважається «золотим», оскільки протікає легше інших. На ранніх термінах спостерігається токсикоз, сонливість, стомлюваність, гормональні сплески і емоційна лабільність. На пізніх термінах мучать набряки, загальна «тяжкість» в тілі, погана переносимість фізичних навантажень і спеки. Період з 14 до 26 тижня позбавлений всіх цих «принад», тому вагітні люблять його найбільше.

Однак хороше самопочуття не означає, що з боку майбутньої мами допускаються подібні «слабкості». По-перше, це нелогічно саме по собі: відмовитися від шкідливої звички на 3 місяці, а потім закурити знову. По-друге, на даному етапі у плода продовжує формуватися організм, а значить, шкідлива звичка порушує цей природний процес.

Якщо дівчина курить в цей час, її малюк:

Піддається розвитку патологій з боку кровоносної і нервової систем, які активно закладаються і розвиваються в цьому періоді. Страждає явною гіпоксією (кисневим голодуванням). Отримує порушення слуху і зору. Припиняє «тренувальні» дихальні рухи. Системно отруюється нікотином.

На 18-20 тижні у плода продовжує формуватися імунітет. Хронічна інтоксикація в цей період може зруйнувати головні захисні функції його організму, а це значить, що він народиться слабким і болючим.

На даному етапі це веде до мертвонародження, відшарування плаценти та іншим акушерським патологій. Якщо ви не курили до цього періоду — не повертайтеся до згубної звички! А якщо курите досі, намагайтеся кинути хоча б зараз, щоб ваша дитина отримала можливість жити повноцінним життям.

Чим небезпечна звичка в третьому триместрі?

На завершальному етапі виношування органи і системи плода формуються остаточно. Особливо це стосується центральної нервової системи. У жінок, які курили на пізніх термінах, діти народжуються з нервовими і психічними розладами. Вони можуть значно відставати в емоційному і психічному розвитку від однолітків.

Встановлено, що курці народжують дітей приблизно на 350 грамів і на 1,3 см менше, ніж здорові жінки. Отже, немовля повільніше розвивається і фізично.

З 30 тижня у плода запускається вироблення інсуліну і відбувається утворення альвеол в легенях. Залежність матері загрожує малюкові ризиком бронхіальної астми.

Діти піддаються наступним ризикам:

Аутизм; ендокринні патології, пов’язані з зовнішніми каліцтвами (карликовість і т.д.); легенева гіпертензія і ХОЗЛ; Синдром Дауна; Пороки розвитку носоглотки і гортані.

Імовірність відшарування плаценти у курців в останньому триместрі наближається до максимальних значень. Лікарі часто проводять екстрене кесарів розтин, щоб врятувати життя породіллі та новонародженого.

У жінок, які страждають нікотиновою залежністю, в більшості випадків народжуються алергіки. Діти частіше набувають полівалентну алергію, а список потенційних алергенів розширюється з кожним роком життя крихти. Таким чином, вже до 5 року життя дитина може страждати алергією відразу на кілька продуктів, медикаментозних препаратів та інших агентів – наприклад, вовни тварин, пилу, пташиного пера. Більш того, саме діти курців схильні до тяжких ускладнень алергії – ангіоневротичного набряку (набряк Квінке), анафілактичного шоку і т. д.

Прееклампсія не тільки викликає передчасну родову діяльність, але і шкодить стану матері. Важка і запущена патологія веде до відкриття інтенсивного кровотечі і смерті під час пологів. Егоїстичним дамам, готовим наражати на небезпеку свою дитину заради хвилинної слабкості, варто подбати хоча б про себе.

Куріння до вагітності: наслідки.

Куріння до вагітності не веде до таких плачевних наслідків, як безпосередньо під час неї, але також здатне негативно позначитися на здоров’ї майбутньої дитини. Саме з цієї причини лікарі настійно рекомендують підходити до планування сім’ї відповідально і розумно.

Вважається, що кров звільняється від токсинів, одержуваних з тютюном, приблизно за півроку. Для відновлення репродуктивної функції потрібно ще кілька місяців. У жінки, чий організм отруєний отрутами сигарет, вагітність може не наступити або завершитися спонтанним перериванням на ранньому терміні.

У період планування намагайтеся зміцнювати свій організм і допомагати йому очищатися від шкідливих речовин:

Приймайте вітаміни, рекомендовані лікарем. Налягайте на здорову їжу, збагачену вітамінами групи В і фолієвою кислотою. Гуляйте на свіжому повітрі, в ідеалі – в лісопаркових зонах. Підтримуйте комфортну для звільнення легенів від мокротиння температуру і вологість в квартирі. Пийте настої і трави, що чистять кров від токсинів. Дотримуйтесь водний режим і випивайте не менше 2 літрів чистої питної води в день. Виключіть каву і алкоголь. Мінімізуйте стресові фактори, щоб не спокуситися закурити знову.

Використовувати нікотинові пластирі і жувальні гумки небажано, але допустимо не пізніше, ніж за 3-4 місяці до планованого зачаття.

Патології дітей, народжених від курців матерів.

Відомо, що діти, народжені у залежних, частіше страждають генетичними патологіями, вродженими аномаліями розвитку і дисфункціями внутрішніх органів.

Читайте також: куріння і зуби, методи очищення нальоту.

Найбільш значущі з дитячих захворювань, спровокованих курінням матері під час вагітності, такі:

Пороки серця; Дизрафізм – дефект розвитку нервової трубки; розумова відсталість; Синдром Дауна; «заяча губа» і «вовча паща»; легенева недостатність; ХОЗЛ (хронічна обструктивна хвороба легень); косоокість; міопія; нейросенсорна приглухуватість; карликовість; цукровий діабет; алергія; бронхіальна астма; імунодефіцити; психічні розлади.

Також шкідлива звичка матері може спровокувати рак крові (лейкемію) в перші роки життя немовляти.

Що робити, якщо вагітна жінка курить?

Трапляється, що родичка, подруга або навіть кохана курить під час вагітності, а людина не може спокійно спостерігати за цим дійством. Деякі дівчата аргументують продовження звичайного способу життя тим, що нібито «лікар сказав: кинути – значить, піддати організм колосальному стресу, а це ще шкідливіше, ніж куріння». Звичайно, жоден осудний лікар сказати такого не може. «Колосальний стрес» після відмови від тютюну триває в середньому 3 дні, а в наступні 10 днів організм плавно адаптується до нового режиму. Хіба можна це порівняти з тим, що ви будете отруювати дитину протягом довгих 9 місяців?

Відмова від куріння при вагітності дається жінці легше, ніж у звичайному житті. В першу чергу, затьмарює уявне задоволення від тютюнового диму токсикоз.

Допоможіть їй впоратися зі шкідливою звичкою:

Поясніть їй небезпеку куріння для неї і малюка, орієнтуючись на наукові відомості і факти. Відволікайте вагітну будь-якими способами-пропонуйте цікаві заняття, прогулянки, хобі. Зверніться до лікаря, щоб вирішити питання екстреного лікування залежності спільно з професіоналом. Наводите конкретні приклади про те, як вплинуло куріння на вагітність і пологи, якщо маєте в своєму розпорядженні такими. Мотивуйте жінку матеріальними способами або тим, про що вона давно мріяла. Запропонуйте поїхати в подорож за умови відмови жінки від сигарет, якщо термін дозволяє.

Можливо, це той випадок, коли тиск на людину надавати можна і потрібно. І якщо ви не хочете, щоб ваш близький все життя страждав від власного легковажності, прийміть всі залежні від вас захисні заходи.

Що робити, якщо куриш під час вагітності сама?

Курити майбутньої матері не порадить жоден лікар, тому абстрагуйтеся від міфів про «глобальному потрясінні», «пухнуть вухах» і «шкоди для нервової системи». Більший, ніж куріння, шкоди вашому здоров’ю і здоров’ю вашої дитини, здатні завдати хіба що наркотики.

Під час виношування неприпустимо використовувати допоміжні засоби – таблетки, жувальні гумки, льодяники, голковколювання і т.д. Але якщо користь для матері і дитини переважує потенційну шкоду самого куріння, лікар може дозволити їх застосування після очної консультації.

Пам’ятайте про наслідки, які може завдати вам і вашій дитині шкідлива звичка:

Передчасні пологи; Спонтанні мимовільні аборти на різних термінах; Перинатальна (внутрішньоутробна) смерть; Гестоз (прееклампсія, або гостра артеріальна гіпертензія) на пізніх термінах; Передлежання і відшарування плаценти; Геномні патології та хромосомні аберації; Недоношеність; Недолік ваги у немовляти; Вроджені дефекти, аномалії і вади; Хронічні органічні і системні патології у дитини в подальшому житті; Відстрочені психічні та інтелектуальні порушення; Відставання малюка в розвитку – фізичному і психічному; Патології внутрішніх органів, обличчя та кінцівок у малюка; Вроджена нікотинова залежність; Зниження імунітету і імунодефіцити у новонародженого; Відсутність грудного молока в лактаційний період; Проблеми з репродуктивною функцією у потомства в майбутньому.

Лікарі запропонували включити в МКБ — 10 поняття «фетальний тютюновий синдром», який буде сусідити з фетальним алкогольним синдромом і хронічною інтоксикацією. Це означає, що діти, народжені від курців, будуть автоматично заноситися в групу ризику з різних захворювань і відхилень.

На жаль, для деяких жінок і це звучить непереконливо. Вони наполягають на тому, що «чарівна» плацента захистить плід від усього, а їм самим дозволить і далі насолоджуватися сигаретою. Подібні заяви абсурдні хоча б тому, що повноцінне формування плаценти як захисного бар’єру відбувається ближче до 15-20 тижня вагітності, а раніше цього терміну дитина страждає від нікотину максимально.

Курець шкодить і собі. Вона:

Піддається найсильнішим набряків. Раніше старіє-за весь термін жінка може почати виглядати старше на 5-10 років. Згущує власну кров, підвищуючи ймовірність тромбозів і тромбофлебітів. Відчуває постійні труднощі з випорожненням кишечника і сечового міхура. Дестабілізує артеріальний тиск. Порушує процеси кровотворення в організмі.

Одного разу у Великобританії був проведений експеримент, при якому жінці, що палить проводили УЗД в другому триместрі. Коли мати робила затяжку, ембріон корчився і згортався, намагаючись «сховатися» від отрут. Потім вчені спостерігали, як закріплювався цей рефлекс. Як тільки жінка підносила до сигарети запальничку, або імітувала затяжку незагаленої сигаретою, лякаюча реакція плода повторювалася.

Чи можна при вагітності курити легкі сигарети?

«Полегшені» або легкі сигарети – черговий обман споживача маркетологами. За деякими даними «легкість» процесу їх куріння обумовлюється не меншим вмістом нікотину, а більшою щільністю фільтра. При цьому людина вдихає стандартне для звичайних тютюнових виробів кількість отрути. Навіть якщо ці відомості помилкові, вагітна все одно буде отримувати канцерогени, бензол, смоли та інші токсичні елементи в повному обсязі.

Тому легкі сигарети при вагітності настільки ж небезпечні, як і важкі.

Куріння в перший місяць вагітності «через незнання»: що робити?

Буває, що звістка про зачаття настає ближче до кінця першого місяця, а до 4-5 тижні жінка спокійно курить, не відчуваючи ніяких симптомів.

Алгоритм дій при подібних ексцесах простий:

я вагітна і не можу кинути курити

Термінова відмова від тютюнових виробів і максимальний» природний » детокс, який не суперечить вагітності (корисний і різноманітний раціон, прийом детоксикуючих продуктів, вітамінотерапія і т.д.). Звернення до лікаря з чесним рапортом про загальний стаж, фортеці улюблених сигарет, кількості штук, стабільно викурюваних в день. Зазвичай лікар дає додаткові персональні рекомендації, яких слід строго дотримуватися в процесі спостереження. Повна реорганізація способу життя до здорового.

У разі такої послідовності дій, ви зможете мінімізувати збиток, який завдали б майбутньому малюкові, проігнорувавши рекомендації.

Чи можна починати курити відразу після пологів?

Очікування пологів притаманне кожній вагітній, але деякі представниці прекрасної статі чекають не стільки зустрічі з немовлям, скільки «зеленого світла» для колишніх звичок.

Куріння відразу після пологів допустимо тільки в двох випадках:

Якщо новонароджений не стає пасивним курцем (тобто, ви курите далеко від нього). Якщо ви не плануєте або не можете годувати грудьми.

Годуючі мами, які курять, піддають грудничка додатковим ризикам:

Серцеві захворювання і порушення серцевого ритму; дисфункції нервової системи, що проявляються в неспокої, примхливості, розладі сну; алергічні реакції (майже в 100% випадків); легеневі патології; схильність до онкології.

Сама курець зможе годувати грудьми максимум 4-5 місяців, оскільки ферменти, що містяться в тютюновому димі, пригнічують вироблення пролактину і негативно впливають на судини, зосереджені в молочних залозах. Якість молока матері, що палить також залишає бажати кращого, а його поживна цінність знижується приблизно в 6-7 разів.

Свідоме отруєння беззахисного малюка-ознака поганої матері. Пам’ятайте, що на відміну від дорослих, здатних відгородитися від вашого диму, дитина не має права вибору – бути здоровим або хворим. І це-ваша відповідальність.

Якими можуть бути наслідки при курінні під час вагітності.

Все, що надходить ззовні в організм матері, позначається на розвитку майбутнього малюка. Згідно з дослідженнями, негативні наслідки для плода проявляються приблизно в 70% випадків. Далеко не всім дамам вдається швидко кинути палити під час вагітності. У цьому випадку багато хто з них намагаються захистити свої слабкості, приводячи в приклад факти про благополучне завершення вагітностей знайомих і незнайомих жінок, що дозволяють собі курити в цей період. Але варто зауважити, що враження про відсутність шкоди оманливе – наслідки можуть наступити далеко не відразу.

Дія нікотину досить підступно. Тим, хто роздумує, чи можна різко кидати курити при вагітності, варто пам’ятати про те, що наслідки отруєння можуть проявитися для дитини, коли він буде вже досить дорослим. Діти, які зазнали впливу канцерогену в період внутрішньоутробного розвитку, відрізняються від однолітків неуважністю, вони відчувають проблеми зі сном і пам’яттю, стан нервової системи у них далеко не найкраще. Реакції у дітей уповільнені, без видимих на те причин відзначається запальність або, навпаки, флегматичність.

Якщо жінка роздумує, чи можна різко кидати курити при вагітності, варто ознайомитися з думкою лікарів і вивчити наслідки куріння в цей період:

Надходить в утробу кисень повинен бути достатнім для забезпечення малюкові нормальних умов для розвитку. При регулярному надходженні в організм нікотину повноцінне постачання киснем неможливо. Регулярні отруєння призводять до почастішання серцевих скорочень у плода. Збільшується ймовірність мертвонароджень і викиднів. Підвищується ймовірність того, що малюк народиться раніше терміну або при народженні у нього буде недостатня вага. Збільшується ризик порушення дихання, появи вроджених захворювань дихальних шляхів.

Чи варто кинути палити вагітної на ранньому терміні? Поширена легенда, що в першому триместрі особливого впливу на плід нікотин не робить. Вагітні, які відчувають труднощі при спробі кинути палити, намагаються перейти на продукцію зі зниженим вмістом нікотину. Але це не вихід – токсичних сполук в таких сигаретах не менше, навіть при невеликій кількості нікотинових смол.

До того ж шкідлива звичка негативно впливає і на стан самої вагітної. Якщо жінка так і не зважилася кинути палити при вагітності, у неї може проявитися сильний токсикоз на останніх тижнях, при наявності слабкого трапляються загострення, погіршується обмін речовин, розбудовується сон, різко відбувається набір ваги.

Тим, хто роздумує, можна різко кидати курити при вагітності або робити це треба повільно, варто оцінити навколишнє оточення. Якщо жінка, кинувши палити, продовжує піддаватися впливу нікотину, але вже в якості пасивного курця, користі від цього мало.

При вдиханні диму сигарет всередину легких надходять і отрути, і канцерогени, і окису вуглецю, що представляють чималу небезпеку для організму. Ці сполуки чинять негативний вплив на організм, впливають на роботу нервової системи, здатні спровокувати безсоння, зменшити вміст кисню в крові і спровокувати скорочення матки.

Мало просто кинути палити під час вагітності – треба ще постаратися виключити всі шкідливі дії на організм. Для цього не перебуваєте в одному приміщенні з людьми, що палять, якщо курить хтось із домочадців, спробуйте зобов’язати його не курити в квартирі.

Коли треба кидати курити під час вагітності.

В ідеалі слід кинути палити до настання вагітності або хоча б на ранніх термінах. В цей час куріння завдає досить серйозної шкоди організму і жінки, і дитини, оскільки канцерогени безпосередньо впливають на почала формуватися нервову систему. Але ті, хто роздумує, чи можна різко кинути палити при вагітності, все ж мають рацію.

Читайте також: продукти допомагають кинути палити, дієта.

Якщо жінка, наприклад, не замислювалася про можливо вагітності і має значний стаж курця, а ніяких заходів до зниження споживання нікотину не робилося, різко кидати курити на ранньому терміні все ж не варто. Процес повинен відбуватися з максимальним комфортом. Якщо ви твердо зважилися кидати курити під час вагітності на ранніх термінах, для початку постарайтеся зменшити кількість викурених за день сигарет. Потім потроху зводите нанівець шкідливу звичку, не забуваючи приймати вітаміни. Порадьтеся з лікарем з приводу власного раціону.

У другому триместрі у плода починають формуватися кінцівки і внутрішні органи, головний мозок. Інформація про те, коли кидати палити при вагітності, повинна бути вивчена уважно. Захоплення нікотином в другому триместрі здатне викликати фізіологічні зміни, відхилення в розвитку внутрішніх органів, можуть бути значні проблеми зі станом дихальної та нервової систем.

В останньому триместрі у майбутньої матері починає готуватися здатність до лактації. Нікотин потроху відкладається в тканинах і органах курця. Чим пізніше жінка кидає палити при вагітності, тим більше зростає ймовірність того, що дитина буде отримувати отруєне молоко. Таке годування не тільки викликає звикання малюка до нікотину, але і здатне спровокувати у нього сильну діарею, коліки, проблеми зі сном.

Шкода куріння інших речовин.

Відмова від куріння під час вагітності повинен означати не тільки виключення нікотину. Існує думка, що курити трав’яні суміші набагато менш шкідливо, ніж сигарети, що містять тютюн. Про те, чи можна кинути палити під час вагітності, запитують, маючи на увазі частіше саме сигарети. Але і інші курильні суміші здатні принести чималі проблеми розвитку розумових здібностей у плода. Вони гальмують діяльність формується нервової системи, негативно впливають на нервові закінчення нейронів головного мозку.

Кинути палити при вагітності, якщо ви вживаєте трав’яні суміші, необхідно. В іншому випадку майбутня мати піддає майбутнє дитя не тільки внутрішньому впливу, але і зовні може бути небезпека пошкоджень. Людина, що вживає курильні суміші, не завжди здатний адекватно оцінити можливі небезпеки і передбачити наслідки власних дій. Вплив сумішей може діяти на координацію рухів, що створює ймовірність падінь, ударів, які негативно відгукнуться на стані малюка.

Як кинути палити вагітній жінці – поширені методики.

Куріння під час вагітності на ранніх термінах несумісні. Але як кинути палити, якщо особливого бажання немає, а ось необхідність цього ви чітко усвідомлюєте? Тих, хто безуспішно намагається відмовитися від шкідливої звички і роздумує, що робити, якщо при вагітності не можеш кинути палити, можна порадувати. Згідно відгуками, кинути палити під час вагітності набагато простіше, ніж в будь-який інший час.

Читайте також: види і принципи кодування від сигарет.

Способи, які заслужили безліч хороших відгуків:

Варто постаратися виключити зі звичного денного розпорядку ті моменти, які асоціюються у вас з сигаретами. Наприклад, це можуть бути телефонні переговори поруч з відкритим вікном, випивання чашечки кави, після якої неодмінно слід перекур. Дуже стимулює читання літератури на тему відмови від куріння. Постарайтеся поміняти звички. Якщо ви намагаєтеся кинути палити при вагітності на ранніх термінах, по можливості додайте спортивні заняття, які розроблені спеціально для жінок в положенні. Спортивний розпорядок не сприяє споживанню нікотину. Відмінні результати дає зміна розпорядку дня, внесення в нього приємних занять, які допоможуть відстрочити час викурювання наступної сигарети. Постарайтеся більше часу проводити на свіжому повітрі. Він знижує тягу до нікотину і збільшує швидкість поширення кисню по організму. Крім того, під засуджують поглядами перехожих спокійно покурити все одно не виходить. Цей спосіб підходить, наприклад, тим, хто роздумує, чи варто кинути палити на 5 місяці вагітності. Частина сигарет спробуйте замінити солодким-яким би шкідливим воно не було, карамелька, з’їдена замість викурювання чергової сигарети, все ж корисніше.

Варто кинути палити, і вагітні і не вагітні жінки починає відзначати зміну ваги. Спершу він зростає, але лякатися не варто. Трохи тільки нормалізується робота ендокринної системи, вага прийде до норми. Настрій краще тримати позитивним, намагатися створювати собі можливості випробувати приємні емоції. Психологічно можна створити собі хороший настрій, відвідуючи лекції та заняття для майбутніх батьків, переглядаючи сімейні комедії, душевні фільми про благополучне материнство.

Що робити, якщо не вистачає сил кинути палити під час вагітності.

Поради лікаря і консультація можуть вам стати в нагоді, якщо самостійно кинути палити на ранніх термінах вагітності не виходить. Якщо майбутня мати усвідомлює, якої шкоди завдає майбутній дитині, процес йде швидше. Також можна спробувати самостійно підшукати заміну для нікотину, але для цього все ж варто отримати пораду фахівця.

Якщо ви замислюєтеся, чи можна різко кидати курити при вагітності в першому триместрі, варто знати, що при спробах замінити сигарети на нікотиновий пластир.

шкода для організму не знижується. Використовувати його варто хіба що для того, щоб прибрати фізіологічну залежність тримати в руках сигарету.

Не можна назвати хорошим виходом і куріння електронних сигарет, яке популярно серед багатьох курців, які збираються залишити згубну звичку. Щоб кинути палити самостійно, якщо вагітна, краще пошукати інші способи. При палінні електронних сигарет надходження нікотину в організм контролювати складніше, і в підсумку може вийти, що в організм він надходить в більшій кількості, ніж планувалося.

Найкраще кинути палити перед вагітністю, але, якщо процес затягнувся, варто нагадати собі, якої шкоди при цьому наноситься організму дитини. Не треба очікувати, поки ваш лікар вкаже на погіршення аналізів крові або знижену кількість внутрішньоутробної рідини. Не варто ігнорувати шкідливі звички, якщо ви зважилися на вагітність. Турбота про здоров’я майбутньої дитини-прямий обов’язок матері.

Спробуємо кинути.

Розставання з сигаретою багатьох курців лякає. Вони бояться, що будуть погано себе почувати, що не зможуть кинути. Ось поради, які їм можуть допомогти.

Як краще кидати курити: різко або плавно, скорочуючи кількість викурених сигарет? Кидати треба разом, але готуватися до цього кроку – довго і всерйоз, кажуть наркологи.

Перш за все спробуйте зрозуміти, що хорошого вам дає куріння. Допомагає розслабитися? Заспокоюватися. А що може дати такий же ефект і в той же час не принесе шкоди здоров’ю?

Навчитися заспокоюватися можна за допомогою аутотренінгу. Щоб розслаблятися, треба підтримувати достатній рівень гормону задоволення в організмі, а відновлюється запас цього гормону під час сну. Значить, треба висипатися. «Гормон щастя» виробляється від сонця, тактильних відчуттів (масажу, водних процедур…), спілкування з приємним співрозмовником, від самого процесу приємної роботи.

Тепер подумайте, чим куріння вам заважає? Наприклад, тютюновий дим погано впливає на голосові зв’язки – значить, куріння явно заважає тій людині, яка любить і хоче співати. Куріння руйнує легені, воно несумісне із заняттями спортом, під час яких на легені лягає велике навантаження. Куріння дуже погано впливає на шкіру – значить, воно не підходить тій людині, хто хоче виглядати красивим.

Зосередьтеся на тому, заради чого вам доведеться перенести деякий дискомфорт в той час, поки ви будете розлучатися зі шкідливою звичкою.

Все обдумавши, призначайте годину » Ч» і починайте до нього готуватися.

Важливо, щоб перший день розставання з сигаретою випав на вихідний або на відпустку, коли ви не відчуваєте робочих стресів.

Дуже зручно скористатися хворобою, якщо вона трапилася з вами в той час, коли ви твердо вирішили кинути палити. Коли підвищена температура, мучить кашель або болить горло, курити не хочеться. Ось і треба в цей момент відмовитися від сигарет назавжди.

Попередьте друзів, колег і рідних, на який крок ви наважуєтеся, і попросіть їх не спокушати вас, а підтримувати.

З дому треба прибрати всі атрибути куріння, все, що створює романтичну ауру цього заняття.

У вас з’явиться дратівливість, вам буде важко зосереджуватися.

Може виникнути почуття тривоги.

Буде дуже хотітися курити, засмутиться сон.

Але, коли знаєш, яка нагорода тебе чекає, впоратися буде легше.

Всі, хто зумів кинути палити, робили це відразу. Спроба поступово обмежувати кількість викурених сигарет призводить до того, що, коли доза нікотину знижується до якогось рівня, виникає його нестача, курець не витримує і починає підвищувати дозу. Розставання не відбувається.

Перший день без сигарети постарайтеся провести за яким-небудь приємним заняттям. Для людей, які позбавляються від залежності будь – якого психоактивного речовини, дуже важливо спілкуватися з собі подібними-розпитувати, а як це було у інших, що вони відчували в перший день, як відволікали себе, коли дуже хотілося курити? Такий живий досвід дуже допомагає.

Найважче протриматися без сигарет перші три місяці. В цей час треба всіляко уникати тих місць, де активні курці не піклуються про некурящих, – запах диму викликає у кинув палити тягу закурити знову.

Тягу викликають також алкоголь, втома, голод, стреси. Постарайтеся уникати цих провокаторів.

Дорослий відвикає від куріння в середньому за 7-8 місяців. Більш молодий організм приходить до тями швидше.

Жертви чужих вад.

Некуряща людина, яка проводить робочий день в приміщенні, де курять інші, вдихає таку кількість тютюнового диму, як ніби він сам викурив 11-13 сигарет.

У нас 34,9% дорослих (21,9 млн осіб!) піддаються шкідливому впливу вторинного куріння на своїх робочих місцях. 89% підлітків (у віці 13-15 років) змушені дихати чужим тютюновим димом в громадських місцях і 76% – у себе вдома.

Вторинний тютюновий дим, який ми вдихаємо при пасивному курінні, є сумішшю 4 тисяч хімічних сполук, 69 з яких канцерогенні речовини, що викликають рак. Пасивне куріння також шкідливо для некурящої людини, як і активне для курця. Воно викликає у некурящих рак легенів, інфаркти, інсульти…більшість курців-чоловіки. Їх куріння ставить під загрозу здоров’я некурящих жінок і дітей. Наприклад, дослідження, проведене в Японії, показало, що рак легенів у дружин завзятих курців зустрічається майже в 2 рази частіше, ніж у жінок, чиї чоловіки не курять. 64% з тих, чию смерть викликали хвороби, пов’язані з пасивним курінням, — жінки.

Саме тому так важлива заборона на куріння в громадських місцях, на роботі, а також в кафе, барах і ресторанах, де некурящі відпочиваючі вільні проводити або не проводити вечори, а некурящі працівники змушені працювати кожен день. Їх право на чисте повітря має бути захищене. А поки, за оцінкою Міжнародної організації праці, через пасивне куріння на робочих місцях щороку в світі помирає близько 200 тисяч працівників.

Заборони на куріння в барах і ресторанах, прийняті в інших країнах, швидко дали свої плоди. У Шотландії, наприклад, після того як така заборона була введена в 2006 році, випадки захворювань органів дихання у обслуговуючого персоналу скоротилися на 26%. Розділяти бари і ресторани на зони для курців і некурящих, як це зараз роблять в Росії, – безглуздо. Це все одно, дотепно зауважив Британський санітарний лікар і міжнародний експерт в питаннях боротьби з курінням Іен Грей, як якщо б виділити в басейні дві праві доріжки для тих, хто пісяє в воду, а дві ліві – для тих, хто цього не робить.

Окремі кімнати для куріння теж не вирішують проблеми. Дослідження, які проводила Американська асоціація професіоналів в області вентиляції, показали, що вентиляційні технології не в силах впоратися з усіма шкідливими речовинами, які входять до складу тютюнового диму. Досвід США наочно показав, що кімнати для куріння – не вихід. У Ханнепіні ввели повну заборону в громадському харчуванні, в Рамсі-частковий, з виділенням ізольованих місць для куріння. У першому місті забруднення повітря в ресторанах впало на 99%, у другому – лише на 30%.

Переважна більшість наших співгромадян прекрасно розуміють, що дихати чистим повітрям приємніше, корисніше і краще. Глобальне опитування дорослого населення, проведене в 2009 році, показало, що росіяни підтримують заборону на куріння в громадських місцях, включаючи робочі місця (81%), школи (99%), заклади охорони здоров’я (95,2%), університети і коледжі (87,5%), кафе і кафетерії (77%).

До того ж відмова від куріння в громадських місцях – хороший приклад для дітей і підлітків. Курять дорослі перестають бути об’єктом для наслідування, а куріння перестає бути ознакою дорослості.