ok google аллен карр легкий спосіб кинути палити

Аллен Карр-легкий спосіб кинути палити назавжди!

Аллен Карр (Allen Carr, 2.09.1934 – 29.10.2006 г.) – людина яка допомогла багатьом курцям кинути палити назавжди! Аллен Карр розробив легкий спосіб кинути палити і випустив книгу (легкий спосіб кинути палити) тиражем в 7 мільйонів, яка була переведена на кілька мов і стала бестселером. Книга (легкий спосіб кинути палити) допомогла Аллену Карру стати мільйонером, а так само допомогла легко кинути палити акторові Ентоні Хопкінсу, британському магнату Річарду Бренсону і багатьом іншим. Аллен Карр так само заснував всесвітню мережу клінік в 30 країнах, ці клініки рятують мільйони життів. Аллен Карр говорив, що після того як він кинув палити – він став найщасливішою людиною. Однак куріння для Аллена Карра не пройшло безслідно, в 2006 році у нього виявили рак легені. Аллен Карр вислухав висновок лікарів і сказав, що це повинно бути попереджувальним повідомленням для інших людей, що палять, на своєму прикладі Аллен Карр останній раз спробував донести до людей, що куріння вбиває і потрібно кинути палити назавжди! Аллен Карр прожив ще кілька місяців і помер від раку легенів 29.10.2006 року.

Друзі Аллена Карра розповідають, що він був переконаний в тому, що якби не кинув палити, то помер би набагато раніше! Легкий спосіб кинути палити Аллена Карра-врятував життя 10 мільйонам людей і продовжує рятувати і донині .

Знаменитості, які кинули палити за методом Аллена Карра.

Противники легкого методу кинути палити (Аллена Карра)

Як не дивно це звучить, але у Аллена Карра з його легким способом кинути палити є противники! Так, так ви не помилилися! Хто противники легкого способу кинути палити? Давайте по порядку.

Аллен Карр у своїй книзі ( легкий спосіб кинути палити назавжди ) стверджує, що для того, щоб кинути палити вам не потрібно нічого купувати (навіть книгу Аллена Карра «легкий спосіб кинути палити» не потрібно купувати, вона є вже скрізь у вільному доступі в інтернеті ), крім того є і відео матеріали про легкий спосіб кинути палити (їх ви знайдете на нашому сайті). Прочитавши книгу Аллена Карра-люди легко кидають курити назавжди, і тут же чутка про чудесному і легкому способі кинути палити розноситься моментально від друзів до знайомих і т. д. тобто Аллену Карру не довелося наймати маркетологів, вдячні читачі розрекламували його книгу абсолютно безкоштовно! Аллен Карр у своїй книзі пише, що головний ворог курця – це нікотин, саме він не дає курцеві позбутися цієї згубної і згубної звички.

Тепер про супротивників Аллена Карра, з вище перерахованого не складно зрозуміти , що легкий метод кинути палити серйозно заважає бізнесу, який намагається перетягнути курців на свою сторону. Це і виробники нікотинової жуйки (Нікоретте), нікотинових пластирів і активно просуваються електронних сигарет. Дані виробники роблять бізнес на тих людях, які хочуть кинути палити назавжди, проте вони замовчують одну важливу деталь, про яку Аллен Карр пише у своїй книзі. Нікотин-основна причина чому люди не можуть кинути палити, нікотинова залежність міцно тримає людину і змушує щодня приймати нікотин. Маленьке Чудовисько оселилося в організмі людини, після того як він почав курити, буде вимагати нікотин ще і ще, і йому Не важливо, як ви будите доставляти йому нікотин, будь то це електронні сигарети або звичайні сигарети – ви будите поставляти йому нікотин. Аллен Карр в своєму легкому способі кинути палити назавжди розповість, як позбутися від цього нікотинового чудовиська не купуючи дорогі замінники.

Противники Аллена Карра і його легкого способу кинути палити – це виробники, розповсюджувачі модних нині електронних сигарет і нікотинових жуйок.

Навіщо вам витрачати гроші на ці замінники нікотину, якщо ви можете кинути палити легко за методом Аллена Карра ? Зрозумійте, що на вас знову хочуть озолотитися, вам підсунуть нову електронну штуку, до якої Ви змушені будите постійно купувати картриджі, ціна яких порівнянна з ціною дорогих сигарет.

Кидайте курити легко і назавжди за методом Аллена Карра, від вас адже нічого не потрібно, тільки завантажити книгу або фільм. Легкий спосіб кинути палити Аллена Карра використовують в 56 країнах і вважають найефективнішим методом кинути палити назавжди!

Аллен Карр-відгуки.

Відгук від Антона про метод Аллена Карра (легкий спосіб кинути палити назавжди):

Мені 27 років, почав курити 11 років тому, курю по 1ой пачці в день. Останні 3 роки кидав курити за допомогою замінників (пластирі, жуйка) все випробував, але не допомогло. Друг порадив книгу Алена Кара (легкий спосіб кинути палити), тільки попередив, що читати потрібно уважно, що я і зробив. Прочитав книгу 4 місяці тому, з тих пір не курю і не хочу. Виявилося, що кинути палити дійсно легко.

Відгук від Раміля про метод Аллена Карра (легкий спосіб кинути палити назавжди):

Завдяки Олену Кару (цій великій людині), 5 років тому кинув палити (курив 23 роки), тепер ще й розпрощався з алкоголем. А. Кар-Велика Людина! Я став вільним.

Відгук від Катерини про метод Аллена Карра (легкий спосіб кинути палити назавжди):

Привіт, мені 20 років! Курю всього 3 роки! Прочитала книгу перший раз минулої весни, коли читала курити взагалі не хотілося, було якесь огиду! Книгу до кінця не прочитала, і не курила 3 місяці, потім знову почала курити, потім знову почала читати книгу і прочитала її до кінця, тепер не курю і не тягне, всім рекомендую читати Карра до кінця. Не кидайте книгу на половині, краще вже взагалі тоді не беріться. Треба вибрати час, не відволікатися і дочитати до концаааа.

Аллен Карр-відео.

На нашому сайті зібрано відео, про легкий спосіб кинути палити, розбите на 7 частин . Дане відео про метод Аллена Карра, ви можете переглянути прямо з нашого сайту або завантажити метод Аллена Карра безкоштовно за посиланнями нижче для себе або своїх друзів!

Відео (Аллен Карр легкий спосіб кинути палити) частина-1.

Відео (Аллен Карр легкий спосіб кинути палити) частина-2.

Відео (Аллен Карр легкий спосіб кинути палити) частина-3.

Відео (Аллен Карр легкий спосіб кинути палити) частина — 4.

Відео (Аллен Карр легкий спосіб кинути палити) частина-5.

Відео (Аллен Карр легкий спосіб кинути палити) частина-6.

Відео (Аллен Карр легкий спосіб кинути палити) Частина — 7.

Легкий спосіб кинути палити.

Всім курцям, яким я не зміг допомогти особисто, — сподіваюся, ця книга допоможе їм звільнитися від залежності; Сіду Саттону; але більше всіх – Джойс.

© Allen Carr’s Easyway (International) Limited, 2003, 2004.

ok google аллен карр легкий спосіб кинути палити

© Видання російською мовою, переклад на російську мову. ТОВ «Видавництво» добра книга», 2007.

Відгуки лікарів і фахівців в області терапії залежностей про метод Аллена Карра.

Я неодноразово спостерігав вражаючу ефективність методу Аллена Карра, викладеного ним у книзі «Легкий спосіб кинути палити». Цей метод представляється мені вельми успішним, і я цілком і повністю підтримую його.

Дивно, що Аллен Карр, будучи, за його власним визнанням, непрофесіоналом в області терапії залежностей, досяг успіху там, де зазнали повний провал незліченні психологи і психіатри з високими науковими ступенями, і розробив дійсно простий і ефективний спосіб кинути палити.

Я глибоко вражений методом Аллена Карра. Незважаючи на феноменальну популярність цієї методики, в ній немає ніяких трюків і хитрощів; цілком професійний підхід Аллена Карра гідний поваги і визнання. Я охоче рекомендую його метод будь-якому курцеві.

Книги Аллена Карра, без сумніву, допомагають кинути палити. Багато спеціалізовані клініки успішно використовують його прийоми і методи, які наводяться в цій книзі.

Про автора.

Головна думка, червоною ниткою проходить через всі книги Аллена Карра – — це викорінення страху. Справді, його талант і його зусилля як письменника і терапевта спрямовані на те, щоб допомогти кожному впоратися з тривогами і страхами, які заважають жити повноцінним життям і насолоджуватися нею. Це яскраво демонструють його книги, що стали бестселерами в багатьох країнах світу: «Легкий спосіб кинути палити», «єдиний спосіб кинути палити назавжди», «Легкий спосіб схуднути», «як допомогти підлітку кинути палити».

У минулому висококваліфікований і вельми успішний бухгалтер, Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Ця звичка загрожувала зруйнувати все його життя, поки в 1983 році, після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він, нарешті, не відкрив власний спосіб раз і назавжди позбутися від цієї пристрасті.

Десятки тисяч людей звернулися за допомогою в його клініки; число пацієнтів, які кинули палити завдяки використанню його методу, перевищує 95% від загальної кількості звернулися за допомогою. Клініки Аллена Карра дають кожному курцеві гарантію зцілення від нікотинової залежності і гарантію повернення грошей, витрачених на курс лікування, в разі невдачі. Повний перелік клінік Аллена Карра наводиться в кінці цієї книги. У 2009 році перша клініка Аллена Карра відкрилася в Росії.

Передмова.

Отже, нарешті знайдено чарівні ліки, якого чекали всі курці:

* Ефективне і для завзятих курців.

* Без сильних мук відвикання.

* Без напруги сили волі.

* Без шокової терапії.

* Не вимагає допоміжних засобів і хитромудрих прийомів.

* Не веде до набирання ваги.

Якщо ви курець, все, що ви повинні зробити, це читати.

Якщо ви-некурящий і купуєте книгу для тих, кого любите, все, що ви повинні зробити, – це переконати їх прочитати її. Якщо ви не зможете їх переконати, тоді прочитайте її самі, а остання глава порадить, як ви зможете донести до близьких основну ідею книги, а також як утримати від куріння ваших дітей. Не обманюйтеся тим, що зараз вони ненавидять куріння. Всі діти ненавидять його, поки не пристрастяться самі. У видавництві «добра книга «опублікована Моя книга»Як допомогти підлітку кинути палити».

Попередження.

Можливо, ви трохи побоюєтеся читати цю книгу. Може бути, сама думка кинути палити приводить вас, як і більшість курців, в жах, і, хоча ви твердо вирішили в один прекрасний день кинути палити, цей день – точно не сьогодні.

Якщо ви чекаєте, що я стану розповідати вам про жахливий ризик для здоров’я, якому піддаються курці, або про те, що за довгі роки куріння вони витрачають на це ціле стан, або про те, що куріння – це вульгарна, огидна звичка, а самі ви – дурний, безвольний тюфяк, то я повинен розчарувати вас. Подібна тактика жодного разу не допомогла кинути палити мені самому, а якби вона могла допомогти вам, ви б вже давно кинули.

Мій спосіб, який надалі я буду називати «Легкий спосіб», діє зовсім по-іншому. Можливо, Вам буде важко повірити в дещо з того, про що я збираюся говорити. Однак до того моменту, коли ви прочитаєте цю книгу, ви не тільки повірите в це, але навіть будете дивуватися, як це вам колись настільки запудрили мізки, що ви вірили в щось інше. Існує поширена помилка про те, що ми самі робимо цей вибір – курити. Курці вирішують стати курцями не більшою мірою, ніж алкоголіки – стати алкоголіками, а наркомани, що колються героїном, – стати наркоманами. Так, правда, ми вирішили закурити свої перші пробні сигарети. Час від часу я вирішую сходити в кіно, але, звичайно ж, не приймаю рішення провести все життя в кінотеатрі.

Будь ласка, озирніться на своє життя. Чи приймали ви коли-небудь свідоме рішення, що в певні моменти життя не зможете отримувати насолоду від обіду або зустрічі з друзями, не закуривши? А що ви не зможете зосередитися або впоратися зі стресом без сигарети? На якому етапі життя ви вирішили, що сигарети потрібні вам не тільки для світських зустрічей, але що необхідно мати їх в кишені постійно, або інакше ви будете почувати себе невпевнено і навіть впадати в паніку?

Вас, як і будь-якого іншого курця, заманили в найстрашнішу і хитромудру пастку, яку винайшли разом людина і природа. На планеті немає жодного батька, неважливо-курця або некурящого, якому сподобається сама ідея про куріння його дітей. Це означає, що всі курці шкодують про те, що колись почали курити: до того як пристраститися до куріння, ніхто не потребує сигаретах, щоб отримувати задоволення від їжі або справлятися зі стресом.

У той же час всі курці хочуть продовжувати курити. Ніхто не може змусити нас закурити; свідомо чи несвідомо ми приймаємо це рішення самі. Якби існувала чарівна кнопка, натиснувши на яку курці могли б прокинутися на наступний ранок, як якщо б вони ніколи не закурювали свою першу сигарету, тоді єдиними курцями на землі залишилися б підлітки, які перебувають ще на стадії експерименту. Єдине, що утримує нас від того, щоб кинути палити, — СТРАХ!

Страх, що на шляху до свободи нам належить пережити невизначено довгий період страждань, поневірянь і незадоволених бажань. Страх, що без сигарети, без цієї невеликої опори, ніколи вже ні їжа, ні зустріч з друзями не принесуть нам задоволення. Страх, що ми ніколи не зможемо зосередитися, впоратися зі стресом або бути впевненими в собі. Страх, що наша особистість і характер зміняться. Але найбільше ми боїмося, що стали рабами назавжди і ніколи не звільнимося повністю, а все життя проведемо, мріючи про випадкову сигаретку. Якщо ви, як і я колись, вже перепробували всі традиційні способи кидання курити і пройшли через всі страждання того, що я називаю «методом сили волі», то ви не тільки потрапляєте під вплив цього страху, але і впевнені, що ніколи не зможете кинути палити.

Якщо ви боїтеся, відчуваєте плутанину або відчуваєте, що зараз саме невідповідний час, щоб кинути палити, дозвольте мені запевнити вас, що ваші побоювання і замішання викликані страхом. Тим самим страхом, який не знімається за допомогою сигарет, а лише породжується ними. Адже ви не приймали рішення потрапити в нікотинову пастку? Але, як і всі пастки, вона влаштована так, щоб ви не змогли вибратися з неї. Запитайте себе: коли ви в порядку експерименту закурювали свою першу сигарету, ви приймали рішення стати курцем на весь той період часу, який курите з тих пір? Отже, коли ви збираєтеся кинути? Завтра? Наступного року? Перестаньте обманювати себе! Пастка сконструйована таким чином, щоб ви залишалися в ній на все життя. Як ви думаєте, з якої ж ще причини всі інші курці не кидають палити, до того як куріння вб’є їх?

Вперше ця книга була опублікована видавництвом Penguin більше десяти років тому і з тих пір щороку ставала бестселером. Всі ці десять років я листуюся з читачами. Як випливає з цього листування, ефективність цього способу перевершила мої найсміливіші очікування. Крім того, листи читачів дозволили виявити дві проблеми, що викликають у мене занепокоєння. Пізніше я докладніше зупинюся на другий з них, а перша випливає з отриманих мною листів. Ось типові приклади:

«Я не повірив зробленим вами заявам і приношу свої вибачення за те, що сумнівався в вас. Це було дуже легко і приємно-все, як ви говорили. Я подарував примірники вашої книги всім моїм кращим друзям і родичам, але не можу зрозуміти, чому вони її не читають».

«Вісім років тому мій друг, який був курцем, дав мені вашу книгу, але я зібрався прочитати її тільки зараз. Шкодую тільки про одне: я втратив дарма вісім років».

«Я тільки що закінчила читати «Легкий спосіб». Минуло всього чотири дні, а я вже так чудово себе почуваю! Впевнена, що мені ніколи не захочеться курити знову. Вперше я почала читати вашу книгу п’ять років тому, прочитала до середини і запанікувала. Я знала, що якби продовжила читання, мені довелося б кинути палити. Як же я була дурна!»

Ні, ця дівчина зовсім не дурна. Я вже згадував про чарівну кнопку. Мій метод діє точно так само. «Легкий спосіб» — не диво, однак для мене і сотень тисяч колишніх курців, які виявили, наскільки легко і приємно кинути палити, він виглядає справжнім дивом!

А тепер попередження. До нашої ситуації можна застосувати міркування про яйце і курку.[1] 1 класичний приклад схоластичного міркування: що первинно – яйце або курка? – Прима. ред.

[Закрити] кожен курець хоче кинути палити, і кожен курець може виявити, наскільки це легко і приємно: спробувати кинути їм заважає тільки страх. Позбавлення від цього страху — найбільше придбання. І навпаки: як у випадку з дівчиною з недавнього прикладу, у міру читання книги страх може рости і заважати вам прочитати її до кінця.

Так, ви не приймали рішення потрапити в пастку, але, щоб вибратися з неї, доведеться прийняти рішення. Можливо, ви вже намагаєтеся скинути вузду і припинити курити, але страх долає вас. Будь ласка, пам’ятайте головне: в будь-якому випадку, який би шлях ви не вибрали, Вам АБСОЛЮТНО нічого втрачати!

Якщо в кінці читання ви вирішите, що хочете продовжувати курити, ніщо не зможе вам перешкодити. Поки ви читаєте цю книгу, немає ніякої необхідності скорочувати або припиняти куріння. І пам’ятайте-тут немає шокотерапії, у мене для вас виключно хороші новини! Чи можете ви уявити, як почувався граф Монте-Крісто, коли йому нарешті вдалося втекти зі своєї в’язниці? Саме так відчував себе і я, вибравшись з нікотинової пастки. Саме так відчувають себе мільйони колишніх курців, які використовували мій спосіб. Саме так будете почувати себе і ви до кінця читання цієї книги!

ПРАГНІТЬ ДО ЦІЄЇ МЕТИ!

Введення.

«Я ЗБИРАЮСЯ ЗЦІЛИТИ ВІД КУРІННЯ ВЕСЬ СВІТ»

ok google аллен карр легкий спосіб кинути палити

Я розмовляв з дружиною. Вона вирішила, що я злегка сплять. Цілком зрозуміла реакція, якщо взяти до уваги, що вона була свідком всіх моїх невдалих численних спроб кинути палити. Сама остання мала місце за два роки до цього. Мені вдалося витримати шість місяців суцільних мук, перш ніж я нарешті здався і закурив. Я не соромлюся зізнатися, що плакав як дитина. Я плакав, оскільки знав, що засуджений залишатися курцем все життя. Я вклав стільки сил в ту спробу і пережив стільки страждань, що знав: мені вже ніколи не вистачить сил знову пройти через це випробування. Я не відрізняюся жорстокою вдачею, але якби який-небудь турботливий некурящий в той момент був би настільки дурний, щоб почати просторікувати про те, що всі курці вважають, що кинути палити відразу і назавжди – легко, я б не зміг відповідати за свої дії. Однак я переконаний, що будь-який склад присяжних у світі, що складається з курців, помилував би мене, виправдавши скоєне мною вбивство.

Ймовірно, вам здається абсолютно неможливим повірити в те, що будь-який курець може раптом виявити, що кинути палити легко. Якщо так, я благаю вас не викидати цю книгу в смітник. Будь ласка, повірте мені. Запевняю вас, навіть ви виявите, що кинути палити легко.

Отже, з цього моменту пройшло два роки. Я тільки що загасив сигарету, яка, як я вже знав, стане останньою. Я повідомив дружині не тільки те, що вже став некурящим, а й те, що збираюся зцілити весь світ. Мушу визнати, що в той час її скептицизм сильно мене дратував. Однак це ніяк не відбилося на моєму захопленому стані. Думаю, мій захват від знання, що я вже став щасливим некурящим, деяким чином бентежив її. Тепер, Озираючись у минуле, я можу зрозуміти ставлення дружини: тепер Я розумію, чому Джойс, близькі друзі і родичі вважали мене кандидатом в пацієнти наркологічної клініки.

Озираючись на своє життя, я бачу, що все моє існування, здається, було лише підготовкою до вирішення проблеми куріння. Навіть ненависні роки навчання і роботи в якості бухгалтера виявилися безцінними для мене, оскільки допомогли розкрити таємниці пастки куріння. Кажуть, що неможливо постійно дурити всіх оточуючих, але я думаю, що тютюнові компанії займаються саме цим. Ще я вважаю себе першою людиною, дійсно зрозумів, як влаштована ця пастка. Якщо я здаюся вам самовпевненим, дозвольте додати, що це скоріше не моя заслуга, а просто збіг обставин мого життя.

Важливою датою стало для мене 15 липня 1983 року. Я не втік із замку Іф, але думаю, що ті, кому це вдалося, відчували подібне відчуття свободи і наснаги, як і я, коли гасив свою останню сигарету. Я зрозумів, що знайшов те, про що молиться кожен курець: легкий спосіб кинути палити. Перевіривши свій метод на курців друзях і родичах, я закинув бухгалтерську справу і став працювати консультантом, допомагаючи іншим курцям звільнитися від нікотинової залежності.

Першу редакцію цієї книги я написав у 1985 році. Приводом до цього стала моя невдача-чоловік, про який я розповім в 25-му розділі. Він приходив до мене двічі, і кожен раз ми доводили один одного до сліз. Він був так схвильований, що мені не вдавалося змусити його розслабитися, щоб зрозуміти те, що я говорю. Я сподівався, що, якщо я запишу все це на папері, він зможе прочитати ці записи в зручний для нього час і стільки разів, скільки захоче, і що це допоможе йому зрозуміти мою основну думку.

Я анітрохи не сумнівався, що «Легкий спосіб» буде діяти на інших курців так само ефективно, як на мене. Проте, обмірковуючи виклад свого методу у вигляді книги, я сильно побоювався невдачі. Я провів самостійне маркетингове дослідження, і його результати виявилися не надто підбадьорюючими:

«Як книга може допомогти мені кинути палити? Все, що мені потрібно, — це сила волі!»

«Як може книга звести до мінімуму жахливі страждання відвикання?»

На додаток до цих песимістичних коментарів у мене були і власні сумніви. У клініці нерідко стає очевидним, що пацієнт неправильно зрозумів будь-якої важливий сенс або акцент, зроблений мною. Але там я міг виправити ситуацію. А як це зможе зробити книга? Я добре пам’ятав час свого навчання заради диплома бухгалтера, коли не розумів або не погоджувався з певною думкою в тексті, і своє розчарування, що у книги не можна попросити роз’яснення. До того ж я віддавав собі повний звіт в тому, що багато людей взагалі не звикли читати, особливо зараз, в еру телебачення і відео.

Крім того, у мене було ще одне, головне, сумнів. Я не був письменником і добре розумів свої обмеження в цьому відношенні. Я був упевнений, що, сидячи віч-на-віч з курцем, я зможу переконати його, наскільки приємнішими стануть зустрічі з друзями, наскільки краще він або вона зможуть зосереджуватися і справлятися зі стресом і наскільки легким і приємним може бути процес відмови від куріння. Але чи зможу я перенести цю переконаність в книгу? Я сумнівався навіть у тому, чи маю я право викладати «Легкий спосіб» у вигляді книги і чи не варто мені найняти професійного письменника. Я зовсім не був упевнений в успіху задуманої справи. На щастя, боги були прихильні до мене. Я отримав тисячі листів подяки, які містили навіть такі оцінки:

«Це найбільша з коли-небудь написаних книг».

«Ви-мій учитель».

«Вас повинні присвятити в лицарі».

«Ви повинні стати прем’єр-міністром»»

Сподіваюся, що не дозволив подібним висловлюванням закрутити мені голову. Я віддаю собі повний звіт в тому, що всі ці твердження були висловлені зовсім не для того, щоб зробити мені комплімент з приводу моїх літературних здібностей, а, скоріше, всупереч їх відсутності. Вони були зроблені тому, що система» Легкий спосіб » (чи звертаєтеся ви в клініку або просто читаєте книгу) працює!

Сьогодні ми маємо всесвітню мережу клінік «Легкий спосіб», а ця книга перекладена більш ніж на 20 мов.

Через приблизно рік керівництва клініками, в яких можна кинути палити, я думав, що дізнався все, що тільки можна дізнатися про те, як допомогти курцям. Дивно, але протягом 14 років, що минули з моменту відкриття мого способу, я дізнаюся що-небудь нове практично кожен день. Цей факт викликав у мене деяке занепокоєння, коли мене попросили переглянути першу редакцію книги через шість років після її публікації. Я боявся, що мені доведеться змінити або викреслити практично все, що я написав.

Однак мені не варто було турбуватися. Основні принципи «Легкого способу» так само ефективні і надійні сьогодні, як і тоді, коли я вперше відкрив його. Істина як і раніше полягає в тому, що кинути палити – ЛЕГКО!

Отже, це очевидний факт. Єдина складність-переконати в цьому кожного курця. Але всі знання, які я придбав за більш ніж 14 років роботи, допомагають мені надати кожному курцеві можливість в цьому переконатися. У клініках ми прагнемо досягти абсолютного результату. Коли курці зазнають невдачі, вони схильні розглядати її як свою власну. Ми ж розцінюємо її як наш провал, вважаючи, що це ми не змогли переконати їх у тому, наскільки легко і приємно кинути палити.

Перше видання книги я присвятив людям, яких не зміг зцілити. У разі невдачі ми повертаємо курцеві його гроші і ефективність своєї роботи оцінюємо за цим показником. На сьогоднішній день невдачі у всій мережі клінік по всьому світу складають в середньому менше 5 %. Це означає, що ефективність застосування методу перевищує 95 %.

Хоча я і був упевнений в тому, що відкрив щось неймовірне, ніколи, навіть в найзухваліших мріях, я не очікував, що досягну подібної ефективності. На це ви можете справедливо заперечити, що якби я щиро вірив у те, що можу зцілити весь світ від куріння, то мав би досягти 100% ефективності!

Ні, я ніколи так не думав. Колись найпопулярнішою формою нікотинової залежності було нюхання тютюну, поки ця звичка не стала асоціальною і не померла. Однак все ще є диваки, які продовжують нюхати тютюн, і, ймовірно, вони будуть завжди. Цікаво, що один з останніх бастіонів нюхання тютюну-англійський парламент. Втім, це не дивно, якщо згадати про те, що політики в цілому відстають від свого часу приблизно на сотню років. Тому завжди будуть існувати люди з дивацтвами, які будуть продовжувати курити. Звичайно ж, я ніколи не припускав, що зможу особисто зцілити всіх курців. Мені здавалося, що після того як я розкрию таємниці пастки куріння і розвінчаю такі ілюзії, як:

* курці насолоджуються курінням;

* курці приймають свідоме рішення курити;

* куріння перемагає нудьгу і стрес;

* куріння допомагає сконцентруватися і розслабитися;

* куріння-це звичка;

* щоб кинути палити, необхідна сила волі;

* почавши курити одного разу, не зможеш кинути ніколи;

* необхідно постійно нагадувати курцеві про те, що куріння вбиває його;

* замінники куріння (зокрема, замінники нікотину) допомагають кинути палити,

* і, головне, коли я розвінчаю оману про те, що кинути палити – важко, а перехідний період болю і страждань неминучий, тоді-то (як я наївно вважав) залишився світ повірить мені і прийме мій спосіб.

Тоді мені здавалося, що моїм головним противником стане тютюнова промисловість. Вражаюче, але основними каменями спотикання стали ті самі громадські інститути, які, як я думав, стануть Моїми головними союзниками: Засоби масової інформації, уряд, Громадські організації (ASH, [2] 2 ASH – Action on Smoking and Health – найстаріша організація, що бореться з курінням; єдина громадська організація, що вживає законодавчі та інші дії по боротьбі з курінням і захисту прав некурящих. – Прима. перти .

[Закрити] QUIT[3] 3 QUIT – БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ Великобританії, що ставить собі за мету допомогти курцям кинути палити. – Прима. пер.

Кинути палити за 4 години!

Що включає курс.

ok google аллен карр легкий спосіб кинути палити

Доступ до онлайн-відеокурсу в особистому кабінеті на 15 днів домашні завдання для засвоєння лекцій відео з релаксотерапією щотижнева підтримка учасників на онлайн-зустрічах додаткові матеріали для кращого засвоєння методу інструкція з докладними відповідями на питання про метод.

«Легкий спосіб кинути палити» — це метод, придуманий колишнім курцем. Саме досвід багаторічного куріння і декількох невдалих спроб кинути дозволив Аллену Карру зрозуміти справжню природу нікотинової залежності і знайти вихід з неї.

Будь-яка залежність-це проблема на рівні психології. Це означає, що, незважаючи на всі причини кинути палити, у залежних від нікотину є і причини продовжувати курити. Тобто їх установки і уявлення, які були сформовані протягом багатьох років і міцно вкоренилися.

Мета методу-змінити уявлення про сигарети і усунути бажання курити. Для цього необхідно розглянути всі аспекти залежності, а також всі питання, пов’язані з курінням/ширянням.

Коли куріння постає в своєму істинному світлі, відбувається усвідомлення його марності. У підсумку до закінчення курсу людина просто перестає потребувати сигаретах. І навіть починає дивуватися, як до цього він міг курити стільки часу. В цьому і полягає легкість методу-розставання з сигаретами відбувається абсолютно природно, без зусиль над собою.

У відеокурсі головний консультант Центру Аллена Карра доносить метод не тільки на словах, але і на емоційному, невербальному, інтонаційному рівні, з правильними смисловими акцентами, що дозволяє найбільш повно і правильно засвоїти матеріал.

Відеокурс «Легкий спосіб кинути палити» адаптований під менталітет російськомовних людей, відрізняється динамікою і розглядає деякі аспекти, які відсутні в книзі. А також включає в себе візуалізацію матеріалу і релаксотерапію*.

Головна відмінність курсу від книг або аудіокниг — більш високий рівень сприйняття всієї інформації на відео, а також можливість індивідуальної консультації* з експертом Центру Аллена Карра онлайн.

* Доступно в тарифах «стандартний» і » преміум»

Правда! Немає необхідності використовувати силу волі для того, щоб легко кинути палити. Це питання детально розглядається в онлайн-відеокурсі.

Метод Аллена Карра заснований на дуже простому принципі: Вам абсолютно не потрібна сила волі, щоб не робити те, чого ви не хочете. Завдання методу-повністю усунути у Вас бажання курити. Уявіть, що у Вас немає бажання курити, і запитайте себе, чи потрібна вам сила волі в цьому випадку.

Більшість учасників нашого очного курсу, як і більшість бажаючих придбати онлайн-відеокурс — — це ті люди, хто вже знайомий з методом. Багато з них читали книгу Аллена Карра. Тому це питання нас анітрохи не дивує.

Ті, хто знайомий з методом, часто переконані, що знають і розуміють його повністю, але це далеко не так. Якщо людина продовжує курити, то на це є причина, а це означає, що людині не вдалося зрозуміти один або навіть кілька аспектів куріння.

Онлайн-відеокурс «Легкий спосіб кинути палити» — це абсолютно новий формат подачі матеріалу для більш ефективного сприйняття в порівнянні з книгою або аудіокнигою. Матеріал і подача відеокурсу дозволяють повною мірою зрозуміти абсолютно всі аспекти залежності в домашніх умовах.

Наведемо простий приклад. Якщо ви довго вчили іноземну мову за підручником, але іноземці Вас не розуміють, то Вам знадобиться допомога професійного викладача, щоб він вказав на ваші помилки і допоміг їх виправити. З читанням книги Аллена Карра те ж саме. У процесі читання У можуть виникати питання, але при цьому у Вас немає можливості отримати зворотний зв’язок. Онлайн-відеокурс створений вже з урахуванням найпопулярніших питань від учасників нашого очного курсу. До того ж Ви можете вибрати пакет, в який включена консультація експерта Центру Аллена Карра. Так ви точно отримаєте відповіді на всі свої питання і повністю засвоїте матеріал.

Одна з переваг «Легкого способу» — це те, що у нього немає ніяких протипоказань, оскільки він виключає використання медичних препаратів, магнітів, голок, шокотерапії, НЛП або гіпнозу.