новий спосіб кинути палити

Найлегший спосіб кинути палити.

Можна довго говорити про шкоду куріння, але без усвідомленого бажання назавжди відмовитися від сигарет, навряд чи любитель тютюнового диму зможе розлучитися зі шкідливою звичкою. Однак навіть усвідомлення шкоди тліючого тютюну і добровільні спроби пощадити легені не завжди призводять до успіху — недарма куріння відносять до залежності. Звикання відбувається непомітно-курець до останнього вірить, що зможе легко повернутися до здорового способу життя, проте як кинути палити, якщо немає сили волі? Цей матеріал буде корисний тим, хто вже прийняв рішення і готовий йти до кінця.

Форми тютюнової залежності.

Розрізняють 3 форми залежності від сигарет і від того, яка з них у вас, стане зрозуміло, наскільки легко вам вдасться подолати бажання вдихати нікотин:

Ідеаторна форма-відзначається періодичним потягом до сигарет, проміжки між викурюванням можуть становити від 1 до 3 годин. Така форма залежності зустрічається в 18% випадків, палять самостійно роблять спроби кинути палити, але можуть «протриматися» не більше 1-1,5 тижнів. Властива особам раннього віку, пов’язана з першими пробами куріння тютюну. Психосоматична форма — у осіб цієї групи відсутній епізодичний підхід. Відзначається постійна тяга до куріння з перервою в 20-30 хвилин. Як правило, пацієнтам цієї групи складно кинути палити без спеціальної медичної допомоги. Короткочасні спроби відмови від тютюну можуть спровокувати нестійкий артеріальний тиск, тахікардію, задишку, перепади настрою, метушливість і навіть агресію. Ця група налічує близько 17% курців.

Дисоційована форма-збірна, поєднує в собі ознаки перших двох. Тяга до нікотину непостійна — людина може викурювати від 4-х до 30-ти сигарет в день. Потреба в тютюновому димі виникає неусвідомлено (автоматично). Ця форма залежності спостерігається у 65% осіб.

Як пережити синдром відміни.

Рано чи пізно усвідомлення хворобливої залежності від куріння і почуття тривоги за здоров’я спонукають курця зробити спроби позбутися шкідливої звички.

Залежно від ступеня прихильності до тютюнового диму в міру відмови від куріння організм відповідає соматичними порушеннями — так званий синдром відміни.

Що відбувається з організмом, коли кидаєш курити?

У цей період хворі схильні до тяжкого потягу до продукту згоряння тютюну, непереборної запальності, тривозі, порушення сну, відчувають відчуття дискомфорту або болю в області внутрішніх органів, уповільнення серцебиття, зниження артеріального тиску, посилення кашлю, фізичну млявість. Синдром відміни проявляється протягом 1,5-2 годин після викурювання останньої сигарети, досягає максимуму протягом доби і триває кілька перших тижнів і більше. За даними досліджень, до рецидиву схильні 80% курців в перші 2 роки утримання.

5 простих способів подолати залежність.

Прийняти відповідальне рішення на користь здорового способу життя виявляється не так важко — складніше протриматися перші тижні і впоратися з наслідками відмови від куріння. Найлегший спосіб кинути палити-слідувати рекомендаціям фахівців:

Найчастіше проходите діагностичні скринінги « «DoktorIsrael» пропонує інноваційні високоінформативні методи обстеження з дозою опромінення в 20 разів нижче, ніж традиційне рентген-обстеження. Медичні показники курців мають тенденцію псуватися-ваша уважність не дозволить вам продовжувати псувати легені. Призначте точну дату-дайте собі час на психологічну підготовку. Краще запланувати відмову від сигарет на час відпустки, тому що в цей період ви будете менш схильні до стресу, і потреба в специфічному заспокоєнні нервової системи зменшиться. Проведіть час, що залишився з користю-займіться самоспостереженням і випишіть для себе ситуації, в яких з’являється бажання закурити. В майбутньому ви свідомо будете їх уникати або розробите нову модель поведінки, що виключає куріння. Займайтеся спортом або частіше відвідуйте місця, де куріння не схвалюється. Включіть в свій раціон більше овочів і фруктів — вчені з Університету Буффало (Нью-Йорк, США) довели, що клітковина допомагає легше перенести відмову від тютюну. Суть в тому, що клітковина заміщає потребу в порції нікотину. Організм насичується і потреба в курінні вже не відчувається настільки гостро.

Багато колишніх курців стикаються з проблемою зайвої ваги. Чим викликаний набір ваги після відмови від куріння і як його уникнути?

У ряді випадків стрес, що випробовується організмом від нестачі нікотину, провокує нову залежність — «невротичне заїдання». Перші тижні відмови відбувається ефект заміщення однієї звички інший — так з’являється потреба заїдати стрес. До того ж, нікотин притупляв відчуття голоду, тому організм позитивно реагує на його відсутність здоровим апетитом.

Споживаючи більшу кількість продуктів, важко зберегти колишню вагу. Однак набрати зайві кілограми можна і без переїдання-після відмови від сигарет організму немає потреби витрачати енергію на боротьбу з токсинами, тому для утримання ваги в нормі її надлишок потрібно направити на фізичну активність.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді вам до нас на марафон по відмові від сигарет. Не просто кинути палити, а не зірватися.

Способи кинути палити-відгук.

Новий спосіб кинути палити і зберегти здоров’я собі і оточуючим.

Наш знайомий придбав електронну сигарету для того, щоб кинути палити. Вітаємо, у нього вийшло. Ось що пишуть виробники: «основне призначення електронної сигарети – це ідентична Заміна традиційним сигаретам. Електронна сигарета по виду схожа на звичайну, процес куріння електронної сигарети не відрізняється від куріння звичайної «тютюнової» сигарети. Електронна сигарета не виділяє отруйних смол і не отруює організм, як звичайна сигарета, тому в процесі куріння ви відчуваєте тільки смак куріння, і ніякої кіптяви і сажі, що осідає в легенях. Її можна курити абсолютно в будь-якому місці.»

Ну ми дивлячись на нашого знайомого теж купили для чоловіка електронну сигарету (він давно хотів кинути палити), але на жаль не вийшло. Він цією сигаретою абсолютно не накурювався, він її курив нескінченно. Смак куріння абсолютно інший. При затягуванні постійно на мову і губи потрапляла якась пекуча рідина, яку він весь час спльовував. Так він мучився 2 дні. Потім ми поїхали і здали її, адже вона коштує 3000 т. рублів. Ну ось так, знайомий кинув палити, а чоловік ні.

Це відео недоступне.

Черга перегляду.

Черга.

Видалити все відключити.

Кинути палити і шкідливі звички БЕЗ ЛОМКИ! Як кинути палити без сили волі, ломки і зривів.

Хочете зберегти це відео?

Поскаржитися.

новий спосіб кинути палити

Поскаржитися на відео?

Виконайте вхід, щоб повідомити про неприйнятний вміст.

Сподобалося?

Не сподобалося?

Текст відео.

Шукаєте спосіб, як легко кинути палити сигарети? Та ще й без ломки? Це відео поєднує в собі і один з робочих методів для того, щоб кинути палити, а також містить в собі відгуки тих, хто кинув цю шкідливу звичку.

Багато людей знають, що куріння – згубна шкідлива звичка, що забирає життя величезної кількості людей і так як у мене був досить тривалий стаж куріння сигарет і я поділився зі світом своїм методом, розробленим особисто. Сила волі нам не знадобиться! 😉 ______________________________________________ Як кинути палити за 2 хвилини, Експрес версія – https://www.youtube.com/watch?v=mplgC. Плейлист з усіма відео на тему кидання шкідливих і впровадження корисних звичок – https://www.youtube.com/playlist?list. ______________________________________________ Канал присвячений саморозвитку, філософським бесідам, психології та здоров’ю людей. Тут тільки мій життєвий досвід і погляд на світ. У ранніх відео, ви знайдете всебічне самопізнання, саморозвиток і мотивацію до життя. Ділюся знаннями, як я зміг зробити краще своє життя в різних сферах: як кинути палити, пити, перейти на більш чисте харчування і почати працювати на себе.

З початку 2016 року я є фахівцем з розблокування потиличного суглоба, який називають «Атлант», займаюся нормалізацією шийного відділу і вирішенням питань з ОДА. Я не МЕДИК, мої дії базуються на накопиченому досвіді фахівця з розблокування Атланта, постійно вивчає біомеханіку, кінезіологію і все, що стосується природного оздоровлення людини за допомогою руху!

Легкий спосіб кинути палити.

Як кинути палити самостійно?

Шкода куріння-стара пісня, від якої курці закочують очі, роздратовано цокають язиком і безнадійно махають рукою. Немає сенсу розповідати курцеві, про згубність його звички і шкоду для здоров’я — він і так все знає, можливо навіть краще Вас, але кидати не хоче.

Чому? Страх перед муками відвикання, жахливими ломками, від яких він буде прокидатися посеред ночі в холодному поту, моторошні галюцинації, вічний дискомфорт, невроз, а в кінці Біла палата і добрі лікарі. Ви серйозно.

Звичайно ж нічого такого не буде! Коли людина кидає курити, він дійсно може думати, що мучиться, що у нього подобу ломки і т.д. що б цього не відбувалося потрібно кидати правильно. Мало просто взяти і не курити, спираючись на свою силу волі. Важливо зрозуміти психологічну сторону відмови від сигарет.

Аллен Карр » Легкий спосіб кинути палити»

На цю тему є чудова книга Аллена Карра « «Легкий спосіб кинути палити», де детально розписуються всі міфи, пов’язані з курінням і всі вони руйнуються. Книга ця допомогла багатьом курцям без проблем кинути палити. Так само є фільм і аудіокнига «Легкий спосіб кинути палити»; і він все пояснює не гірше книги.

Основна ідея така-сигарети не дають нічого! Куріння безглуздіше навіть ніж наркоманія. Наркоман хоча б отримує кайф, зрозуміло для чого він це робить. Але для чого це робить курець?

Звичайно у всіх свої доводи, з ряду:» подобається смак, запах, це круто, розслабляє, зосереджує » і т.д. загалом ліки від усього, своєрідна паличка-виручалочка. Саме ці психологічні доводи руйнуються на корені в вищеописаній книзі.

Коли кажеш курцеві щось на кшталт: «а не хотів би ти кинути палити?», у відповідь часто можна почути: «а навіщо мені кидати?». Це все одно що запитати його: «Послухай, а не хотів би ти просто так отримувати по 100 рублів в день?»- почути відповідь з минулого прикладу буде як мінімум дивно.

Чому куріння-звичка? Тому, що курець звик закурювати сигарету після їжі, після роботи, під час роботи, коли нудно, під час очікування, в компанії, що палить, перед сном, після сну, деякі примудряються навіть прокидатися вночі, що б покурити (але це особливий випадок).

Коли кинете курити, саме в ці моменти ви будете рефлекторно думати про сигареті — це звичка, з часом вона пройде, як, наприклад, звичка гризти нігті. Щоб позбутися від звички гризти нігті, потрібно всього лише їх не гризти пару тижнів.

Ну що, кидаємо курити?

Як вже говорилося — при правильному настрої все досить просто. Прочитайте книгу або подивіться фільм «Легкий спосіб кинути палити», зрозумійте основну суть, яку автор хоче донести.

Виберіть для себе дату, може навіть якусь символічну і забудьте про сигарети. Не допускайте навіть думки, про те що б залишити цю затію. Підсвідомість час від часу буде нашіптувати: «сьогодні не той день, давай ще покуримо, а ось через тиждень вже точно кидаємо». Глушіть ці думки, відволікайтеся на що-небудь.

Знайдіть собі заняття, яке може замінити вам звичку курити. Наприклад, дуже хороший варіант для будинку-пити чай. Купіть собі пачку дорогого смачного чаю, і коли стане нудно — пийте чай. Випийте склянку води, зробіть 10 присідань або віджимань і т. д. головне — не куріть!

Не сумуйте, не зосереджуйтеся на ледве помітному свербінні десь в грудях, отримуйте задоволення від ясного розуму і чистого повітря в легенях, без сигарет. Приблизно через місяць свербіж пройде і справа зроблена.

Новий спосіб кинути палити.

Те, що куріння завдає серйозної шкоди здоров’ю, знають всі. Однак позбутися згубної звички може далеко не кожен, так як нікотин викликає серйозне звикання і залежність. Але якщо людина вирішила-таки позбутися від тяги до сигарет, припинивши завдавати серйозної шкоди своєму здоров’ю і здоров’ю оточуючих людей, варто пам’ятати, що існує безліч способів, що допомагають впоратися з курінням і назавжди відмовитися від згубної звички. Людині необхідно вибрати кращий спосіб кинути палити, який підійде саме йому.

Переваги відмови від куріння.

Для того щоб створити стимул для боротьби з курінням, необхідно розібратися в перевагах відмови від цієї згубної звички і подумати про бонуси, які набуває людина, відмовляючись від чергової сигарети. До переваг безнікотинового життя можна віднести наступні моменти:

нормалізація роботи нервової системи, зниження дратівливості; відновлення смаку і нюху; поліпшення роботи системи кровообігу, як наслідок, поліпшення роботи серцево-судинної системи; зниження рівня вмісту вуглекислого газу у крові; зниження ризику розвитку ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, інсульту; зниження ризику розвитку ракових захворювань; поліпшення живлення мозку киснем; поліпшення стану шкірних покривів, кольору особи; зникнення задишки, збільшення об’єму легень; підвищення витривалості організму; зникнення головних болів і властивого курцям кашлю; підвищення захисних реакцій організму.

Крім того, відмовившись від куріння, людина перестає завдавати шкоди здоров’ю оточуючих його людей, які проти своєї волі ставали пасивними курцями і вдихали сигаретний дим.

Найпопулярніші способи боротьби з нікотиновою залежністю.

Серед безлічі існуючих методів боротьби з курінням варто виділити основні способи кинути палити, огляд яких допоможе вивчити тонкощі того чи іншого варіанту. А їх не так вже й мало. Людині залишиться лише вибрати кращий спосіб кинути палити, який підійде саме йому.

Терапія, заснована на нікотинозаместительстве. Аверсивная терапія. Вплив на нікотинові рецептори. Застосування методів психотерапії. Використання методів альтернативної медицини. Прийом антидепресантів. Без допоміжних засобів, шляхом лише сили волі.

Нікотинозаместительная терапія.

Багато курців, які змогли перемогти тягу до нікотину, відзначили, що найкращий спосіб швидко кинути палити – використовувати нікотинозаместительную терапію. Результативність цього методу пов’язана з тим, що враховуються і фізіологічна, і поведінкова сторони процесу куріння. При використанні препаратів, що відносяться до групи нікотинозаместітельних, в організм надходить нешкідливий нікотин в дуже маленьких дозах. Таким чином відбувається зникнення синдрому відміни, і процес відмови від сигарет проходить набагато швидше, а найголовніше, простіше.

Головне достоїнство цього методу полягає в тому, що людина отримує нікотин, до якого він звик, але без виділення тютюнового диму, який і є причиною проблем зі здоров’ям. Поступово кількість споживаного чистого нікотину скорочується, і людина спокійно закінчує курс позбавлення від залежності, без зайвої дратівливості, енергетичних витрат і всіляких побічних явищ.

Здійснюється терапія за допомогою спеціальних засобів, до складу яких входить нікотин, які можна придбати в будь-якій аптеці без рецепта лікаря:

жувальна гумка; нікотиновий пластир; назальний спрей; Електронна сигарета.

Ставлення до електронних сигарет у наркологів скептичне. На їхню думку, курець не відучується від процесу, а переходить на більш сучасну форму споживання нікотину. Перед початком використання того чи іншого засобу варто уважно вивчити протипоказання, список побічних явищ і дозування.

Аверсивная терапія.

новий спосіб кинути палити

Група людей, які зуміли перемогти залежність, поряд з наркологами стверджують, що використання засобів аверсивної терапії – найкращий спосіб кинути палити назавжди. Сутність терапії полягає в застосуванні препаратів, які сприяють появі відрази до самого паління.

Один з найбільш поширених методів аверсивної терапії-полоскання порожнини рота рідинами, які при реакції з тютюновим димом сприяють появі неприємного запаху, що викликає стійке відчуття відрази. Основними компонентами засобу є розчини нітрату срібла і сірчанокислої міді. Розчином нітрату срібла рекомендується змащувати поверхню язика і ясен перед тим, як закурити чергову сигарету.

В якості ефективного засобу підійдуть також розчини, в складі яких містяться танін, гліцерин і вода. Хороший результат показують методи умовно-рефлекторного блювотного відучення від пристрасті до куріння, які здійснюються за допомогою розчинів сульфату міді і сульфату цинку, а також апоморфіну, еметину гідрохлориду, трави термопсису.

Вплив на нікотинові рецептори-ефективний спосіб боротьби з нікотиновою залежністю.

Це, мабуть, один з кращих способів кинути палити. Цей метод заснований на застосуванні препаратів, які допомагають людині пережити нікотиновий голод в період боротьби із залежністю від сигарет. До складу таких препаратів входять цитизин, варениклін, бупропіон.

Засоби, складовим компонентом яких є цитизин, надають нікотиноподібний ефект. Але при цьому не виникає ефекту звикання. Така дія препарату допомагає знизити відчуття відчуття задоволення від щойно викуреної сигарети. Відповідно, бажання викурити наступні сигарети буде поступово згасати. Крім того, завдяки застосуванню таких препаратів у людини притупляються симптоми, викликані нестачею нікотину в організмі, що допомагає легше пережити кризові моменти в процесі відмови від згубної звички.

Допомога психотерапевта при лікуванні від нікотинової залежності.

До допомоги лікаря-психотерапевта люди звертаються в тому випадку, якщо самостійно позбутися від залежності не виходить, а всі кращі способи кинути палити в домашніх умовах результатів не принесли.

Для того щоб позбутися від пристрасті до куріння, в психотерапії існує дві групи методів:

групові (групова психотерапія); індивідуальні (гіпноз, акупунктура, хіміотерапія і т.д.).

Висококваліфікований фахівець не тільки допомагає позбутися від тяги до сигарет, але і виробити мотивацію для збереження досягнутого результату, щоб в подальшому уникнути зривів.

Для багатьох людей звернення до фахівця вважається найкращим способом кинути палити, оскільки терапія проводиться під наглядом психотерапевта і не представляє ніякої загрози психічному стану пацієнта.

Альтернативна медицина-помічник при боротьбі з курінням.

Для людей, які скептично ставляться до нікотинозамісних препаратів, що продаються в аптеках, найкращий спосіб кинути палити-використання методів альтернативної медицини. Як показали дослідження, більше 35% американців, які борються із залежністю, використовують саме методи альтернативної медицини.

До таких варіантів можна віднести:

проведення інгаляцій з ефірними маслами; заняття спортом; повне занурення в улюблену роботу; улюблене хобі; гіпноз, медитація, йога та інші східні практики; голковколювання; Заміна нікотінсодержащей жувальної гумки скибочкою лайма і т. д.

Прийом антидепресантів.

Це не окремий метод позбавлення від залежності, а засіб позбавлення від важких психічних станів, які супроводжують людину в процесі відмови від сигарет або після повної відмови від куріння.

Прийом препаратів необхідний далеко не кожній людині, а тільки тим людям, у яких протягом тривалого часу спостерігаються такі симптоми депресії, як небажання виходити з дому (самітництво), безпричинна плаксивість, відсутність апетиту, безсоння.

При наявності перерахованих вище симптомів варто без зволікання звернутися до психотерапевта, щоб отримати необхідні призначення і схему лікування. Антидепресанти прописує тільки фахівець, виходячи зі стану пацієнта.

Сила волі-єдиний помічник при боротьбі з нікотиновою залежністю.

Багато людей вважають, що найкращий спосіб кинути палити-тренувати власну силу волі. Вважається, що для повного позбавлення від тяги до куріння необхідно три тижні. Протягом цього часу людина всіляко намагається себе заспокоїти і мотивувати на подальше продовження боротьби із залежністю.

Він може самостійно виробити для себе систему мотивів, яка допоможе уникнути зривів на шляху до довгоочікуваного позбавлення від тяги до сигарет.

Використання літератури в якості помічника при боротьбі з курінням.

Деякі люди, які вирішили позбутися згубної звички, вдаються до допомоги спеціальної літератури. Багато хто використовує широко відому книгу Аллена Карра»Легкий спосіб кинути палити». Люди, які вибирали зазначене видання, відзначали, що це найкращий спосіб кинути палити. Відгуки засновані на особистому досвіді людей з усього світу. Багатьом завзятим курцям ця література дійсно допомогла. Тут не виділений кращий спосіб кинути палити. Аллен Карр дуже докладно описує інструкції і дає рекомендації. Їм просто потрібно слідувати, щоб позбутися від потреби викурити сигарету назавжди.

Варто відзначити, що книга — кращий спосіб кинути палити тільки в тому випадку, якщо уважно слідувати викладеним радам автора і не вносити ніяких Коригувань в авторські методи.

Підтримка оточення-додатковий стимул.

Дуже важливо в нелегкий період відмови від куріння заручитися підтримкою близьких і рідних людей. Навіть якщо людина обрала найкращий спосіб швидко кинути шкідливу звичку, підтримка оточення просто необхідна. Можна вступити в спеціальне товариство людей, що кидають палити. Там діляться власним досвідом і розповідають про свої методи позбавлення від шкідливої звички. Як правило, коли людина, яка вирішила позбутися від тяги до сигарет, бачить успіхи інших людей, йому не тільки хочеться досягти таких же результатів, але і перевершити їх. Це додатково стимулює і змушує відмовитися від чергової сигарети при виникненні потреби покурити.

З самого дитинства людині прищеплюється думка про те, що куріння — це шкідлива звичка. Рак легенів, захворювання серцево — судинної системи, постійний задушливий кашель — це лише частина неприємностей, які можуть трапитися з людиною, залежною від сигарет. Але, незважаючи на це, кількість курців у світі лише збільшується. Статистика жахає-більше половини населення Росії курить. Однак практично кожна людина з нікотиновою залежністю хоча б раз замислювався про те, як позбутися від куріння назавжди .

Існує безліч способів боротьби із згубною звичкою, доступних практично будь-якій людині. Але, жоден з них не можна назвати дієвим, в тому випадку, якщо курець не має бажання покінчити з власною залежністю. Розглянемо причини тяги до тютюнопаління, як мотивувати себе на відмову від сигарет, методи які допоможуть в позбавлення від залежностей куріння .

Причини виникнення залежності.

Умовно залежність ділиться на психологічну і фізичну.

Фізична залежність виникає через постійне надходження нікотину в організм. Він стимулює нервову систему, сприяє викиду адреналіну, дофаміну і ендорфіну. Завдяки цьому людина відчуває задоволення. Здається, суцільний позитив і навіщо шукати відповідь на питання Як позбутися від залежності куріння? Однак постійне надходження нікотину позбавляє потреби самостійного вироблення гормонів організмом. Так і народжується неконтрольована тяга до тютюнових виробів.

Психологічна залежність полягає в тому , що куріння в підсвідомості асоціюється з певними діями. Наприклад, сигарета після сніданку, по дорозі на роботу або на перерві з колегами. Все це стає стійкою звичкою, від якої позбудеться набагато складніше, ніж від фізичної залежності.

Чому слід відмовитися від згубної звички?

Не дивно, що основною причиною, через яку люди цікавляться, як кинути палити стає здоров’я. Адже кожен курець зі стажем рано чи пізно відчуває на собі негативний вплив своєї залежності.

Все починається з задишки і кашлю, які доставляють не просто дискомфорт, а стають справжньою мукою. Що вже говорити про більш серйозні наслідки, які може спричинити за собою тютюнопаління? Згідно зі статистикою курці страждають онкологічними захворюваннями гортані і легенів в 3 рази частіше, ніж інші люди. Підвищений артеріальний тиск, інфаркти — постійні супутники завзятих любителів тютюнових виробів. Тому потрібно зрозуміти, що, на перший погляд, невинне куріння сигарет здатне скоротити життя на десяток років. Тому варто задуматися , як позбавиться від звички куріння вже сьогодні, поки незворотні процеси в організмі ще не запущені.

Додаткова мотивація як спосіб боротьби з тютюновою залежністю.

У боротьбі зі шкідливою звичкою мало знайти ефективний спосіб кинути палити . Крім бажання залишатися здоровим, слід знайти додаткові причини, для боротьби із залежністю. Наприклад:

Жіночої статі корисно буде врахувати, що дами, які не мають залежності від сигарет, виглядають куди молодше і свіже курців. Позбавлення від тютюнопаління позитивно впливає на інтимне життя. Шкідливі речовини, що містяться в тютюновому димі, згубно впливають на чоловічу потенцію. Тому відмовившись від сигарет, статевий акт стане тривати довше. Економія. Вартість якісної тютюнової продукції досить велика. За гроші, витрачені на сигарети, можна придбати щось цінне або з’їздити у відпустку. Бажання захистити близьких. Доведено, що пасивне куріння, якому схильні люди, що оточують курця, шкодить здоров’ю не менше активного.

З чого почати відмову від куріння?

Головне мати бажання покінчити із згубною звичкою. Його наявність є основною відповіддю на питання як можна кинути палити сигарети. Не існує такого методу, який допоможе позбавити залежності людини, що небажає розлучатися з нею.

Відмова від тютюнових виробів в ідеалі повинен бути різким і повним — це найефективніший спосіб кинути палити.

Вирішивши покінчити з нікотиновою залежністю, слід робити це сьогодні і зараз, не відкладаючи на завтра.

Наступним кроком в такому процесі, як позбавлення від куріння стане зміна звичок. Потрібно утриматися від дій, безпосередньо асоціюються з тютюнопалінням. Це може бути вживання алкоголю, кави. Їх слід замінити соками, компотами, чистою водою.

Важливо, щоб про звичку навколо нічого не нагадувало. Необхідно позбутися попільничок, запальничок та інших атрибутів, пов’язаних з курінням.

З якими неприємностями можна зіткнутися на початковому етапі позбавлення від тютюнопаління.

Дізнаючись як ефективно кинути палити, людині неодмінно стає цікаво, як же в процесі відмови від сигарет зміниться його життя. Слід сказати, що не варто відразу чекати чудодійних змін. Навпаки, кілька тижнів організму доведеться нелегко, так як він переживає період абстиненції. Серед найпоширеніших побічних ефектів, які супроводжують людину, що кидає палити, є:

дратівливість і напруженість; безсоння і пригніченість; скачки артеріального тиску; кашель; порушення моторики кишечника; стрімкий набір ваги.

Однак ці симптоми тимчасові і свідчать про те, що організм звільняється від шкідливого впливу сигарет. Щоб позбавлятися від тютюнопаління було максимально комфортно, слід приймати вітаміни, займатися спортом, вживати багато рідини і рослинної їжі.

Аптечні засоби для боротьби з тютюновою залежністю.

Цікавлячись, як швидко позбавиться від куріння сигарет, кожен курець стикається з інформацією про медичні препарати, що знижують тягу до тютюнових виробів. Фармацевтичні компанії пропонують різні засоби, які допоможуть легше перенести відмову від куріння. Найвідомішими серед них є:

Пластир. Працює шляхом приклеювання на шкіру. Завдяки вмісту нікотину, проникаючи в організм через шкіру, вони пригнічують фізичну залежність. Нікотин містять Жувальні гумки. Для досягнення потрібного ефекту жувати її потрібно регулярно і не менше півгодини. Інгалятор. З їх допомогою людина вдихає чистий нікотин в невеликих дозах. Таблетки, які впливають на рецептори подібно сигаретам.

А також від куріння можна позбутися шляхом прийому антидепресантів, але тільки після отримання консультації лікаря.

Народні засоби в боротьбі з курінням.

Народна медицина зарекомендувала себе, як ефективний спосіб швидко позбавиться від тютюнопаління . Всі представлені рецепти спрямовані на те, щоб очистити організм від токсинів і заспокоїти нервову систему.

Для того щоб притупити бажання закурити варто регулярно полоскати рот солоною водою, для цього потрібно розвести 1 ч.л. з гіркою морської солі в склянці води. Повторювати цю процедуру необхідно 5 -7 разів на день.

Дієвим засобом, що очищає організм від токсинів, є відвар насіння вівса. Для цього слід взяти насіння і окріп в пропорції 1 до 10, з’єднати і настояти протягом години. Такий настій необхідно пити вранці натщесерце.

Зняти дратівливість і напругу можна, випиваючи протягом дня кілька кухлів чаю з м’яти, меліси, звіробою, малини з додаванням меду.

Як психологічно позбавиться від куріння.

На відміну від фізичної залежності, психологічну сторону залежності побороти куди складніше. Сформовані роками звички нікуди не зникають, тому перший час необхідний постійний контроль над своїми діями.

Одним із способів як не курити сигарети є застосування слів-афірмацій допоможе не зірватися в складні хвилини. Слід придумати свою фразу, яка дасть сили подолати раптово нахлинуло бажання закурити. Такими словами можуть бути» у мене все вийде, я не залежу від сигарет «або»куріння отруює мій організм, я ніколи не повернуся до цієї поганої звички».

При будь-якому бажанні курити потрібно почати чимось займатися. Це дозволить переключити увагу і зведе потребу в сигареті нанівець.

Дихальна гімнастика також допомагає в боротьбі за здоровий спосіб життя. Для цього в критичні моменти слід робити глибокі вдихи ротом, після чого повільно і плавно видихати через ніс.

Не можна відповісти коротко на питання Як швидко і ефективно кинути палити. Для боротьби зі шкідливою звичкою необхідно провести цілий комплекс заходів і докласти масу зусиль, але воно того варте. Адже замість куріння можна отримати здоров’я, впевненість у власних силах і додатковий привід пишатися собою.

Секретний спосіб кинути палити-насправді набір банальностей і побутових фокусів. Але саме і тільки цей набір працює. Я кинув 3 лютого 2006 року, тримався два роки. Яку помилку потім допустив і коли має намір повторити спробу, скажу нижче. А спосіб-ось він.

Поділитися:

новий спосіб кинути палити

1. Поговоріть з собою чесно.

Девелопер Наталія Артем’єва в коментарях до попереднього посту каже, що не має мотивації, щоб кинути. Ха! Рак легенів-цілком важкий мотив. Принаймні для тих 60 тисяч трупів, які щорічно відправляються на російські кладовища. Можна думати: «де я, а де той рак?», але це поки ви не зустрінетеся. Тьху-тьху — тьху через ліве плече.

І потім — я весь час скаржуся на брак часу, тим часом проводжу в курилці і на балконі не менше двох годин на день. Ось вам фільми і книги, які не встиг, гроші, які пішли до інших, двоє маленьких дітей, які влаштовують істерику, коли опиняються з татом наодинці. Тому як цього похмурого дядька вони бачать рідше, ніж консьєржа Хабіба з першого поверху.

2. Тільки сам.

Вибачте мене, фармацевти, голковколювачі, гіпнотизери, — гнати вас в шию з вашими пастилками. Сподіватися на чужу допомогу в цьому особистому питанні наївно, все одно, що ходити до бабки-відунки за приворотним зіллям для милого. Від таких речей позбавляються тільки своїми силами. Я це 14 років перевіряв.

3. Дайте собі час.

Вирішивши кинути, варто відкласти «момент ч» тижні на дві-три. Якщо є можливість-сходити у відпустку, змити з себе стрес. У будь-якому випадку варто присвятити цей пролог зміцненню тіла. Не знаю, в чому тут секрет, але після десяти інтенсивних походів в «гойдалку» відчуваєш себе мужиком. А це допомагає вирішити будь-які питання, включаючи обридлий питання з курінням. Гойдалку можна замінити плаванням або боксом, але з будь — якого-фізкультура обов’язкова.

4. Сором-найкращий кухар.

Можливо, це тільки мій спосіб, але як без особистого досвіду? Коротше, повідомте про ваш намір в певний момент кинути-тим людям, перед якими потім буде соромно (якщо що). Минулого разу я поклявся дружині. Дружина була нова, хотілося тримати марку. За минулий період я, на жаль, навчив себе виправдовувати свої гріхи перед дружиною. Потрібна більш сувора аудиторія. Зрозуміло, чому я зараз пишу цю колонку?

5. Сказано-зроблено.

Тут головне-не паритися і не думати про те, що відбувається щохвилини. Якщо канатоходець почне міркувати про безодню під ногами, то неодмінно згорнеться. «Ой, я кинув палити, мені погано, треба протриматися ще трохи» — це поганий спосіб вижити. Ну так, нервово, так, безперервно жреш і сваришся-вважайте, захворів. Минути. Швидкий.

6. Правило трьох трійок.

Перші три дні буде жахливо. Через три тижні вже можна жити. Через три місяці можна не згадувати, що курив.

Дієтолог Роман Мальков для очищення організму від наслідків куріння рекомендує практикувати кардіотренування, пити побільше чистої води і приймати гриб-дощовик (цю дивину можна купити в будь-який грибний аптеці, там же скажуть, як з нею поводитися). Ну, не знаю. Мені особисто в перші дні допомагало пиво-без пари пляшок було неможливо заснути. І взагалі, в перші дні, на мій погляд, можна все, що не заборонено законом і не є сигаретою. Ну так, я набрав п’ять зайвих кіло, але ж через пару місяців скинув же. Їжте на здоров’я.

7. Пам’ятати про засідку.

Доктор Аллен Карр написав занадто довгу книгу, але ж міг обмежитися однією фразою: якщо кинув, то кидай назавжди. Я десь через півроку після зав’язки дозволив собі одну сигарету — для задоволення, в знак однієї там локальної перемоги. Нічого страшного начебто не сталося. Потім почав викурювати по сигаретці на корпоративних п’янках — багато некурящі адже так роблять. А потім був довгий, токсичний Новий рік, а за ним Нова, відповідальна робота — і пачка «Кента» повернулася в мою кишеню. Дикість, звичайно, але поправима. Наступної середи, 12 серпня, знову кину.

P . S . Любителям наукових фактів. Куріння провокує вироблення в організмі «гормону стресу» кортизолу-це до питання про задоволення від сигарети.