не курю 3 роки

Можна викурити одну сигаретку, якщо кинув палити 3 місяці тому?

Часом до трясучки хочеться зробити затяжку-іншу. Що робити-піддатися або стримуватися зціпивши зуби? Стаж куріння більше 20 років, кидала курити 3 рази)) це вже четвертий)

Я курив більше 5 років і мені в один прекрасний день все набридло і я вирішив раз і назавжди кинути палити. Я кинув палити перед Новим роком, прочитавши за 3 дні книгу Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» і ви знаєте, вона мені дійсно відкрила очі, я раніше просто боявся почати читати цю книгу, а потім зрозумів наскільки я був дурний. І ось до сьогодні я не курю і не п’ю (пити я теж повністю кинув) і відчуваю себе відмінно, навіть спортом почав займатися (пробіжка вранці, зарядка). Не варто себе добивати думками про сигаретці і про кілька затяжках, якщо ви вирішили кинути палити так киньте! У вас все вийде Я більш ніж впевнений. За допомогою цієї книги між іншим курці зі стажем 30 років курити кидали . Так, що все тільки в ваших руках!

Знаєте, у нас на роботі один товариш не курив два роки. А ось піди ж ти, перед Новим роком знову закурив ні з того ні з сього. Я і сам курю, але ніколи не намагався кинути, дивлячись, як мучаться мої знайомі) мій дід, коли йому було близько 50, просто взяв разом і перестав курити. Ніяких аланів Карров в той час не знали, просто він був така людина. Перефразовуючи відому пісню»вже полюблю кого так назавжди». Тільки Дід це назавжди до курєва застосував. Якось раз, правда, в якомусь сімейному застілля зробив пару затяжок, і на цьому все скінчилося.

Так що не мучте — ка ви себе, починайте курити знову, не готові ви ще до цього. Це повинно прийти саме, просто ви скажете собі, що більше не курите і все. Як інший мій знайомий, який теж раз 5 кидав курити і ось після чергового прочитання книги Алана Карра, викинув пачку в урну і не курить вже 5 років. Правда, погладшав з того часу дуже добре)))

Знаєте, прямо питаю курців: «Навіщо ви відсмоктуєте у директора тютюнової фабрики?»

Реагують по-різному. Деякі починають кидати палити після десятикратного згадки даного питання. Ідуть курити-я їм: «Ну-ну. Директор тютюнової фабрики вже чекає. Йти. «Деякі повертаються.

Загалом Якщо ви кинули палити і вже не курите 3 місяці, а потім зробили затяжку, ви не кидали курити взагалі. Перекресліть всі 3 місяці зі списку «не курив/а» і починайте цю статистику заново. Але пам’ятайте, що ви «Відсмоктуєте у директора тютюнової фабрики» з кожним затягуванням. А воно вам треба? Ще й гроші за це платити. Та це себе не поважати. Ось уявіть собі це і робіть висновки.

А директори бувають різні. У кого-то великі товсті сигари, у кого-то довгі, тонкі сигаретки. У кого-то зморщені, чахлі цигарки.

Можна викурити і одну сигаретку, і за нею напевно піде інша і третя! Якщо з’явилася думка, що хочеться закурити, то означає, що після трьох місяців відвикання знову захотіли стати курцем! Вже на половині шляху, щоб кинути остаточно, потерпіти якихось пару місяців і більше ніколи не думати, забути і все.

Протрималися без сигарет три місяці, майже кинули. Якщо викурити хоча б одну сигарету, то відразу згадається смак нікотину, його дія і знову з’явиться шкідлива звичка, знову треба все починати спочатку і три місяці терпіти. Це треба? Три місяці відвикати і знову стати курцями? А якщо подумати про щось позитивне, навіщо тоді кидали, щоб знову курити? Придумати простіше щось, щоб не курити і відмовитися від цієї думки. Будь-які способи придумати, щоб відмовитися: випити кефір, з’їсти яблуко, піти прогулятися, збігати в магазин за продуктами. Якщо є продуті, то все одно купити ще раз ці ж продукти, тільки все одно збігати і відвернути себе. Це критичний момент, це пройде, якщо відволіктися і не думати. Зрештою, зрозуміти, чого не вистачає і це знайти будь-яким способом. Якщо хочеться взяти в руки сигарету, значить всередині гризе не вирішене питання. Треба просто перенести його обдумування, зайняти себе на час, щоб не курити. Це бажання помилкове! Воно може пройти, якщо взяти в руки і не повертатися до такого. Вже стільки протримаються, краще не варто знову починати. Дівчині не йде курити, вже майже відвикли!

Один рік без сигарет (4 фото)

Сьогодні виповнюється рівно один рік, як я переміг цю шкідливу для себе звичку курити! Почну з того, що курити я почав досить рано в своєму житті. Закінчення сьомого класу загальноосвітньої школи стало і тією самою датою. Курили з кращим другом однокласником. Починали по одній в день потім дві, три, і т.д. закінчив дев’ять класів і в училищі, там курили вже майже всі. Потім армія, сигарет вистачало, видавали на всю роту, хоча спортивні показники були на висоті і куріння ніяк мені не заважало.

До свого 35-річчя я підійшов з тим, що блоку сигарет мені ледь вистачало на тиждень, а іноді доводилося докуповувати. Неважко порахувати, що в день викурював півтори пачки сигарет. Більшу частину з цього я викурював після пробудження. На дорогу з дому до роботи в тридцять сорок хвилин йшло до восьми сигарет.

Думки про те, що б кинути палити відвідувала мене давно, але це було сильніше мене, страх ломки нікотинового голодування і страх перед тим, що не зможу, зірвуся, закурю знову — не раз зупиняли. І ось в один прекрасний день сигарети будинку все таки закінчилися, і . . я просто не пішов їх купувати. Ні в той день, ні в наступні дні. Залишалася одна спокуса-в машині лежала Роздрукована пачка сигарет яку я без жалю віддав через п’ять днів не викуривши з неї жодної сигарети.

Всього того, що я боявся — не було. Голова не боліла, не було роздратування, нічого негативного. Виходячи з дому, я радів новому дню, посміхався сонцю. Таке відчуття, що і не було цих 20 років куріння. Наостанок скажу, що сьогодні не можу переносити тютюновий дим. І, чому то, мені шкода тих людей, хто ще не розлучився з цією згубною звичкою. Це моя думка.

Закидайте мене тапками 3 роки не курила, вчора закурила.

3 роки не курила, вчора закурила ((((((((на нервах (((((((((думала вчора разок покурю, і попустить щас сиджу, слюні бегуттт. не знаю як би далі не закурити.

А чого кидати. У мене мала на ГВ (((7 міс, так нерви здавали зі старшою, що я купила собі пачку, і половину скурила за тиждень. Потім мала захворіла сильно і в лікарню нас поклали. Може збіглося, а може і вплинуло, але у все думки про куріння, як рукою зняло.

А взагалі ось вам на вечір рецептик як не закурити: йдете зараз берете пачку, ту, що в заначці і дрібно її кришити і в смітник. Курити нічого, залишається лягати спати ))))

Три роки без сигарет — як воно?

Спочатку текст був написаний для Itsmyday, але тема жива, і, як здається, корисна — сміливо можна ділитися з курцями або тими, хто кинув. Мати я прибрав, трохи додав, трохи поправив, ну а тепер представляю на ваш суд. Якщо є, що додати, пишіть в коментарях. Гайда!

Днями зрозумів, що три роки як кинув палити, вирішив з цього приводу написати пост. Звичайно, знайдуться серед читають уїдливі панове, ті, хто скаже, Z, Та я бачив як ти в Лондоні покурив сигаретку і впав тут же в діжку з квіткою біля готелю — ну так окей, справа в тому, що це була єдина сигаретка за роки! І це лише підтверджує правило, три роки тому я кинув палити і шалено, шалено, шалено радий тому, що вирішив це зробити.

Курив я з шістнадцяти років, почалися ці ось ідіотські прогулянки з молоддю по поганих районах поганого для молодої людини міста, з дівчатами, типу всі дорослі, горілочку інший раз, пивка, ну і, зрозуміло, сигарети тут як тут. Треба сказати, що по молодості сигарети заходять і виходять легко, організм легко справляється з гавном — в армії, пам’ятаю, вранці встанеш, відразу сигаретку, потім водички поп’єш і на зарядочку. А зараз можна було б здохнути з таких вправ, в сорок то років (тридцять вісім ще, але не суть).

Коротше, я успішно курив до тридцяти п’яти. Це був чудовий час! З сигареткою на балкончику в хорошому готелі посидіти — подумати. Коли один знімав хату-підеш на кухню, покопаєшся в смартфоні, чик і сигаретку-іншу скуриш, добре. У рестик з товаришем прийдеш, за розмовою відлітає півпачки! Або, як це круто-покурити після перельоту в США! Вийдеш в LA на п’ятак, відчуваючи обличчям інше повітря, куриш, забирає так злегка, дуже добре! Прокурив зовсім і першу машину, хоча, друг Кирюха, який продав мені її, сам курив як паровоз — я його ще запитав, Ти все з машини забрав? Він такий, ну так! А ми потім з батьком вигребли чотири цигарки з різних затишних місць. Все забрав, ага. Так ось, їдеш влітку в тачці з відкритими вікнами, рука у вікні, сам злітає попіл, грає хаусец, благодать.

І таких ось моментів, що згадуються-тисячі. Тисячі історій, коли сигарета супроводжувала, була між пальців, коли видихав ввечері дим носом і думав, ну все, важкий був день, але він скінчився. Сигарети супроводжували і в радості, і в горі — при різних розкладах. Ось ми з куримо з двоюрідним братом, раптово втратив батька. Тому що тут нічого і не залишається, як стояти, мовчати і курити, відчуваючи тремтіння в пальцях. Ось Я курю після весілля. Ось Я курю біля таксі, їдучи від другої дружини назавжди. Ось велика компанія друзів і ми відзначаємо мій ін, куримо, іржемо, і я пропалюю сигареткою гамак і все горить, і все у вогні, і ми всі іржемо, іржемо і іржемо. Ось я звільнився з роботи, де до курців ставилися підозріло і закурюю прямо в туалеті, і мене виводить Охорона. Ось Я курю і п’ялюся в перший айфон, взагалі нічого тут не розуміючи після Нокії-але відчуваючи, що це просто космос.

Пачка за пачкою відлітала непомітно. Парламент, Данхілл файн кат темно-синій, дві пачки дайте будь ласка, кент вісім, Кент шість, можна у вас запальничку попросити, блоками тягав запальнички бік з Європи і роздавав друзям, завжди купував в дьютике Benson & Hedges, в останній курильної квартирі була дорогуща попільничка і другий балкон був спеціально обладнаний під курильну кімнату, з прокуреним м’яким диванчиком і підставкою під втомлені ніжки.

Тут я зрозумів, що йде вже більше пачки в день. Тут я зрозумів, що якось дуже важко після занять в спортзалі, тулуб каже, чувак, та ти збожеволів?? Тут я зрозумів, що якось важко йти по драбинках, важко гуляти, важко робити дуже багато речей-задишка ну і все таке. Тут я зрозумів, що треба якось вже закінчувати з курінням. Готувався тиждень, зменшував дозу, зривався, старався, але в один прекрасний вечір зібрав всі цигарки, що міг знайти, та й викинув зовсім. Купив никоретте такий, никоретте сякой, берокку, помучився тиждень, та й кинув.

Довбануло мене, як і всіх, раптово, проблеми з тиском, може злегка надумані, потім скачки тиску, потім щось на зразок гіпертонічного кризу, потім панічні атаки і боязнь будь-якого серцевого стуку не в ту сторону — або стуку трохи голосніше, ніж зазвичай. Будь-який зайвий пук викликав жах і паніку. Мабуть, тіло після сигаретного пекла перебудовувалося і тут вже нічого не попишеш. З вісімдесяти восьми кг доліз до ста шести, ніякого спорту (бо страшно), так пройшов перший рік без сигарет. В цілому, відмінно пройшов!

Як я сказав вище, рідкісні спроби покурити бували, типу Ось як з товаришем Ілюшенькой в Лондоні, він ще сказав, Та не треба тобі, погано буде, але я коли п’яний дуже наполегливий (а ще досить сильний), так що він мені дав сигаретку і тут, звичайно, я відчув весь випитий алкоголь, і закрутилася голова, і ось вже я лечу в цей кошик з деревом, і обдираю бік, і Ілюшенька відводить мене до номера і там я блюю і абияк засинаю.

ЯКЕ-Ж ДИКЕ ГАВНО ЦІ ВАШІ СИГАРЕТИ.

Це найкраща ілюстрація мого сьогоднішнього ставлення до сигарет, сигар, кальянів, вейпів, гавнейпів і будь-якої димлячої фігні. Щиро вважаю, що на Русі треба сигарети зробити за ціною п’ятсот рублів за пачку, на пачках написати великими літерами ГАВНО, курять співробітників штрафувати за спроби вийти покурити, ну і взагалі, до куріння має бути однозначне ставлення — це такий метод повільного, але вірного суїциду. Вейпы розігнати. Кальяни дозволити в спеціальних кальянних, куди вхід тільки за паспортом і п’ять рублів за кальян мінімум. Сигари-ну поки пробачити. Але ціни збільшити. І продавати тільки в спеціально відведених місцях.

Повірте «на одну розповідь» а ось у мене дід Потап все життя курив по три пачці в день і помер в сто років » знайдеться сто оповідань, де дід Потап вмирає від інсульту в п’ятдесят, від раку легенів в сорок, ходить з катетером в шістдесят, тому що рак стравоходу, жере в тридцять з гаком таблетки від тиску, в шістдесят веде життя, прикутим до ліжка, а не насолоджується тим, що дав нам Бог. Приплітати до такого питання вищі сили начебто нерозумно і дивно, з іншого боку, навколо є десятки способів повільно вбивати собі і тільки один спосіб повільно рухатися вперед, відкидаючи постійні алкогольні узливання, нікотин, наркотики та інші спокуси, що встають на шляху.

Звучить якось занадто серйозно, така прямо проповідь, патока, але я принаймні спробував і зіскочив з сигарет. Я не перестав бути курцем, просто, як учасник товариства анонімних алкоголіків, перейшов в іншу фазу; там алкоголіки в зав’язці, що не п’ють по п’ятдесят років, я ж курець в зав’язці, не курю три роки.

Нікого ні до чого не закликаю! Але! За три роки пройдено дуже великий шлях і, багато в чому, саме завдяки відсутності сигарет. Чи не будуть нічого говорити про свої справи, це нікому не цікаво, але ось про фізичний стан розповім. Я зараз, коли мені майже сорок, в кращій фізичній формі, ніж був в тридцять з сигаретками. Може і залишилося черево, але я можу дуже активно грати годинку в сквошик і не померти потім, і навіть не особливо втомитися. Можу годину бігти. Можу бродити дуже довго. Ну, ми ось тут недавно вийшли з дому з дружиною на Мічурінському проспекті і, з невеликими перепочинками, дісталися пішки до вулиці Правди (це метро Свалявська), випили каву в «Старбаксі», але пішки назад не пішли. Можу нормально пробігти стометрівку і мій пульс не полетить в космос! У мене немає головних болів (тільки якщо пережру вина), ні депресії, ні паніки, ні поганого настрою, ні поганого апетиту, немає ранкового кашлю, ні сморід з рота, ні тютюнового смердючого перегару, немає ось цієї постійної підготовки, зараз перекуримо і зробимо, підемо перекуримо а тоді ж поїдемо, давай покуримо і вирішимо — на хер все це! І єдине, про що я шкодую — якого ж рожна не кинув палити раніше.

Не курю 3 роки.

Не ущемляючи почуттів курців, розміщую самий нейтральний плакат, який вдалося знайти 🙂

Оскільки я-то радію не по дитячому і мені хочеться вести себе так, як поводився народ в той день, коли я кинула курити :-))

У ніч з 22 на 23 червня 2008 наші виграли в чвертьфіналі Євро у Голландії 3:1, і всі пам’ятають, який шум стояв по всій країні. У нас гулянка почалася о 5 ранку (фотка з Джокера). Ну неважливо, я кидала не через виграш, а просто так збіглося :-))

Відчуваю себе прекрасно, думаю, що ті, у кого є здоровий розум і бажання коли-небудь підуть моєму прикладу.

Але в принципі від в’язниці і суми. і якщо раптом коли я буду на смертному одрі. років так в 120. хто-небудь запропонує мені сигару. то я не відмовлюся :-))

Не курила 7 років, зірвалася (Хелп!

«Для мене куріння-це символ свободи» Правда? А ось для інших це означає дещо інше. «Сигарети-єдина радість бідняків. А американці-виробники кажуть, ми не куримо, ми залишаємо цю забаву для бідних, чорних і дурнів».

Людина, у якого все в порядку, в наш час, коли стільки інформації, не КУРИТИМЕ. Людина, яка курить, сама вбиває себе. До психоаналітиків не ходи, він ненавидить сам себе, щоб він про це не говорив.

шкода вашого чоловіка. як можна такий смітник цілувати?

у мене сусід зверху курить, це жах наХ. взимку вологі рушники не залишити у ванній, бавовна ж моментально вбирає цей сморід. Як потім витирати свіже після душу або ванни тіло смердючим рушником?

А зараз літо, вікно відкрите, він курити на балконі. Бляяяяяд, це здохнути можна. Свіжий, легкий вітерець — і тут — упс-знову цей сморід. Доводиться закривати вікна по 100 разів на дню, неможливо ж цей сморід терпер.

Поділитися з друзями.

Знаменитості в тренді.

Про проект.

Всі права на матеріали, розміщені на сайті, захищені законодавством про авторське право і суміжні права і не можуть бути відтворені або якимось чином використані без письмового дозволу правовласника і проставлення активного посилання на головну сторінку порталу Єва.Ру (www.eva.ru) поруч з використаними матеріалами. За зміст рекламних матеріалів редакція відповідальності не несе. Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ Ел № ФС77-36354 від 22 травня 2009 р v. 3.4.297 © Eva.ru 2002-2019.

Ми в соцмережах.

Контакт.

Наш сайт використовує файли cookies, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту. Відключення файлів cookie може призвести до неполадок при роботі з сайтом. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookies. Зрозуміло.

Хто не курив кілька років а потім закурював знову?

не курю 3 роки

Шкодували ви що не стрималися? Я не курю 4 роки, до цього багато років по пачці в день. Але останнім часом мене знову сильно тягне, і більше мого зусилля волі не залишилося.. Боюся що зірвуся.. Як бути?

Експерти Woman.ru.

Дізнайся думку експерта по твоїй темі.

Дяченко Олена Володимирівна.

Психолог, Гештальт-терапевт в навчанні. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Слободяник Марина Валеріївна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Зінов’єва Наталія Юріївна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Глинчикова Олена Вікторівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Нікуліна Марина.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Шелудяков Сергій.

Психолог, клінічний психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

не курю 3 роки

Трифонова Марія Анатоліївна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Гундертайло Юлія Данилівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

В’ячеслав Потапов.

Психолог, — консультант. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Вжечинская Єва.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

не курити. У мене все бажання відрізало після 5 років. До цього теж і снилося, що курю, і Ієн коли думала, що ось-ось закурю знову.

Я кинула, не курю вже 1,5 року,спочатку було важко,особливо коли вип’єш. але зараз не тягне і тобі не раджу починати-гидота це все!)

Теж не курю 2 роки, але сниться, що курю частенько. А якщо поруч хтось курить дуже гидко. Але теж боюся, що зірвуся, поправилася на 8 кг і ніяк не скину.

Чи не курила трохи більше року, потім закурила, надовго мене не вистачило — на пальцях можна перерахувати ті викурені мною сигарети. Зрозуміла, що гидота це, що я в цьому не потребую і цього не хочу. А поки не спробувала внось — все думала, що хочу-хочууууу. Так що тут палиця про два кінці-або вам після довгого некуріння стане гидко курити, або знову скуріться.

Не курила майже 3 роки — потім знову почала. І навіть, не можу сказати, чому знову потягнуло((((

Схожі теми.

скачайте собі аудіокнижку Алена Карра»Легкий спосіб кинути палити». багатьом моїм знайомим допомогло. читати це клопітно-аудіо краще.

курила 29 років! Почала в 16 закінчила в 45. Зараз 1 рік як не курю взагалі (Ален Карр). І нічого, живу .

Курила 40 років! Не курю 2 роки-іноді сниться, що курю, запах диму не переношу, докладу max сил щоб не закурити знову!

Курив 40 років. Зараз не курю вже 2 роки. Кинув сам. Всі книжки, всі таблетки і пластирі, це тільки зайва витрата грошей і чималий. Хто збирається кидати, не бійтеся розмов і попереджень про те, що цього робити різко не можна, Та й взагалі не можна.Це все балаканина. Кидайте різко, відразу і назавжди. Перший рік відбуватиметься основна боротьба з цією гидотою. Треба встояти, потім вже буде легше. Все залежить від стажу куріння. Не піддавайтеся на всякі виверти, знову закуріть і коло замкнеться. Все залежить тільки від самого себе. Не допоможе ніхто. За те потім-яке це блаженство жити без цієї отрути.

Курила 30 років. Кинула в один день і не курила 3 роки. За ці три роки поправилася на 12 кг і скинула. Як тільки скинула вагу почала курити. Не шкодую. Я втратила радість від життя. Перші роки сама себе втішала як я себе добре почуваю. Діпресія найгірше і шкодить більше сигарет.

Курила 30 років. Кинула в один день і не курила 3 роки. За ці три роки поправилася на 12 кг і скинула. Як тільки скинула вагу почала курити. Не шкодую. Я втратила радість від життя. Перші роки сама себе втішала як я себе добре почуваю. Діпресія найгірше і шкодить більше сигарет.

Я такий же..тільки стало тягнути більше на алкоголь. Не може людина без кайфу ніяк.

Найбільше я не курив 8 місяців. То не курю, а буває таке бажання сильне раптом прокидається нічого не можу з собою вдіяти. Викурю 2-3 сигарети, ставати погано, нудить, голова паморочиться. За новою кидаю, тільки не на довго. Все життя напевно буде мучити це бажання. Ех знати б на перед, я б і не починав.

Я знаю двох людей які закурили. Один не курив 7років, інший 6. Сам курю 23года без перерви. Куріння-це гірше алкоголю.

Не треба це вже давно не модно і не кльово і тим більше шкода який.Не порівнюйте, тютюн років 20 тому і зараз хімія, досить того що їжа повне гов. і хімія, так навіщо знову труїться цими як я називаю,, сосками,, не курю 13 років, перечекайте, час прийде і ви відчуєте що ніколи і не курили.

Скарга.

Модератор, звертаю вашу увагу, що текст Містить:

Скарга надіслана модератору.

Сторінка закриється автоматично через 5 секунд.

Форум: діти.

не курю 3 роки

Нове за сьогодні.

Популярне за сьогодні.

Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані за допомогою сервісу Woman.ru. Користувач сайту Woman.ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі та гідності. Користувач сайту Woman.ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman.ru.

Використання та передрук друкованих матеріалів сайту woman.ru можливо тільки з активним посиланням на ресурс. Використання фотоматеріалів дозволено тільки з письмової згоди Адміністрації Сайту.

Розміщення об’єктів інтелектуальної власності (фото, Відео, літературні твори, товарні знаки тощо) на сайті woman.ru дозволено тільки особам, які мають всі необхідні права для такого розміщення.

Copyright (с) 2016-2019 ТОВ » Херст Шкулєв Паблішинг»

Мережеве видання «WOMAN.RU » (жінка.РП)

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ №ФС77-65950, видано Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 10 червня 2016 року. 16+

Засновник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ » Херст Шкулєв Паблішинг»

Як кинути через 3 роки куріння?

Через 3 роки куріння легкі набувають значних пошкоджень.

Упертих курців не переробити: вони курять, курили, і продовжують курити. А найхитріші з них ще й стверджують, що час з тютюном зовсім не шкодить здоров’ю, а навіть приносить користь. А між тим, вчені прийшли до висновку, що після 3 років куріння в клітинах мозку і легенів відбуваються незворотні зміни.

Існує чимало порад, як кинути палити.

Потрібно повірити в себе. Повірити, що кинути палити реально. Необхідно згадати всі найбільш складні конфлікти, проблеми, які вдавалося вирішити. Це допоможе усвідомити присутність сили волі і рішучості. На листку паперу напишіть причини відмови від куріння. А також переваги подальшого життя без сигарет: збільшення тривалості життя, хороше самопочуття, можливість заощадити гроші на покупку важливої речі, про яку давно мріяли. У спеціальному зошиті записуйте, скільки було витрачено грошей на сигарети, це дозволить порахувати приблизну суму за 1 рік куріння, за 3 роки, за 5 років і т.д. сума буде досить вражаючою, уявіть, що корисного можна було купити на цю суму. Попросіть друзів і сім’ю про терпимість і підтримку. Кидає курити людина нерідко стає дратівливим і озлобленим. Попросіть друзів і членів сім’ї скласти компанію при заміні сигарет на піші прогулянки, походи в кафе, кіно, спортивні клуби. Коли люди кидають палити, їм доводиться долати дуже багато спокус. І краще якийсь час не відвідувати «палять» бари, вечірки. Необхідно призначити конкретну дату остаточної відмови від куріння. Вирішити, в який саме день розлучитися з сигаретою назавжди. Записати цю дату. Усунути зі свого поля зору всі порожні сигаретні пачки, Запальнички, попільнички. Рішуче ламати всі наявні в квартирі сигарети. Підготувати себе до»першої години нового життя». Знайдіть приятеля-курця, який теж бажає кинути палити. Допомагайте і підбадьорюйте один одного. Зменшуйте поступово кількість сигарет, якщо зменшуєте, необхідно обов’язково призначити точний час остаточної відмови від сигарет. Поступова відмова передбачає: планування числа викурених сигарет, покупку в день не більше однієї пачки, заміну звичної марки на іншу для того, щоб процес куріння не так подобався.

losyara1975.

Рік тому, ось тут ось в лікарні, я кинув палити тютюн, перейшовши на електронні сигарети.

Почитати про всю епопею можна за тегом.

Вступні: я курив тютюн рівно 25 років без спроб кинути. Приблизно 12-15 сигарет в день.

— відчуття організму-здоров’я стало рази в півтора побільше-півтора місяці помаявшись з незвички, покидавши мене то в товстіння, то в худіння, організм, який звик боротися зі смолою в легенях і охуевшій від відсутності її нових надходжень, самостійно зайнявся самолікуванням, позбавивши мене від декількох хронічних болячок. Я не буду їх перераховувати, серед них є і досить інтимні, типу циститу, який мене мучив років 6 останніх, але реально все поступово саме пройшло і більше про себе не нагадувало — я позбувся від ранкового відхаркування — я позбувся похмілля — я позбувся комплексу, що у мене в розмові зі співрозмовником з рота може пахнути-я забув, що таке «серце хапануло» — хоча це була серйозна проблема останні роки — я почав снідати (до цього я не снідав років 20, напевно)

Жити стало реально легше. Запах тютюну мені досі приємний, я можу навіть раз на місяць викурити сигарету, хоча це більше схоже на садо-мазо, бо смак у роті зовсім мерзотний. Але запах диму мені подобається. Інша справа, що зовсім нудилово — це запах від людей, які тільки що покурили, не дим, а ось цей послід з їх горла і від одягу. Бля, це реально жесть і блювати полювання. Гірше Немає, ніж довбоеб, затягується останній разок перед дверима маршрутки, що б потім влізти і наповнити салон смороду свого вихлопу. Я 25 років сам був таким, нерозуміючим, який це дискомфорт доставляє іншим. Я тупо не відчував цей запах ні від себе ні від інших, а після того як зав’язав-повернувся нюх.

Так, знаю, що для багатьох пункт про алкоголь важливий. Боявся, що вип’ю-закурю, так ніхуя. І не тягне навіть, електронка перебиває бажання без питань.

Тепер про сумне.

Моя дружина майже півроку не вірила, що я реально кинув. Через півроку кинула і вона, але хвороба, як потім опинилася, в ній вже сиділа.

Наступного тижня я здаю її на хіміотерапію, яка триватиме три тижні. Після цього їй належить важка порожнинна операція. Так, це рак. Так, це куріння. Їй всього 40 років і курила вона теж менше пачки в день-тонюсенькі дівчачі сигаретки.

Рік без сигарет що відбувається в організмі.

Зміни в організмі після відмови від куріння не змушують себе довго чекати. Насамперед колишній курець відчуває прилив енергії. Це відбувається оптимізація метаболізму, швидкість якого була дещо збільшена при регулярному вживанні нікотину. За цим починаються візуальні зміни: шкіра набуває більш природний відтінок з властивим їй рожевим забарвленням, на обличчі пропадають маленькі зморшки (виникають навіть у 30-річних курців), акне, бліді плями. Повна регенерація організму після відмови від шкідливої звички може зайняти до 36 місяців. Що ж відбувається з організмом в цей період в деталях?

Перший місяць без тютюну.

Головне-це зниження кількості чадного газу в крові (СО), яке створює міцні хімічні сполуки з гемоглобіном (його «залізної» частиною). Легкі, відповідно, починають транспортувати в кров значно більшу кількість кисню, задишка знижується. Колишній курець в цей момент відчуває так звану кисневу ейфорію, що нерідко супроводжується навіть запамороченням. Пояснюється просто-організм отримує незвично велику кількість поживних компонентів з повітря.

В організмі після відмови від куріння починається і репарація війчастого шару в легенях. Обумовлено це різким зниженням кількості вироблюваної слизу. Кашель буде періодично посилюватися, що пояснюється прискоренням відтоку з ураженої слизової, в якій знаходяться смоли і деякі інші токсини. Це те, з чого починається очищення організму від накопичених отрут за всі роки куріння.

Бажання курити в перші кілька тижнів постійно посилюється. Обумовлено це не фізичної, а психологічної залежністю від звички. Мозок колишнього курця на рефлекторному рівні звикає до щогодинного «перекуру», перестає його отримувати і активно вимагає бажаний відпочинок. Замінюється це різким підвищенням апетиту, що частково знижує нервозність, проте може привести до набору маси. Вчені стверджують, що чоловіки після відмови набирають в середньому 2,8 кг, жінки — 3,8. Чому в останніх більше? Це пояснюється гормональною перебудовою, що певним чином впливає і на метаболізм (мова йде про жіночих статевих гормонах).

У цей період сон вкрай поганий. Людина кілька разів за ніч прокидається з дуже сильним бажанням закурити, дуже часто виступає холодний піт. Це свого роду протест організму через відсутність допінгу у вигляді нікотину. Все це нормальні і природні наслідки відмови. Така симптоматика може тривати довгий період. Здебільшого це вже залежить від стажу куріння. Якщо людина до цього вживав сигарети всього протягом декількох місяців, то подібні відчуття будуть виникати буквально кілька разів. Якщо ж курити з десяток років, то неспокійний сон буде відвідувати кілька тижнів, а то і цілий місяць.

Другий і третій місяці без нікотину.

Кардинальні зміни в організмі після відмови від тютюнопаління відбуваються з другого місяця. Мозок поступово звикає працювати без «нікотинового допінгу», а разом з цим токсини активно виводяться і через шкіру, і через дихання, і разом з продуктами шлунково-кишкового тракту. Клітини шкіри в цей момент вже пройшли 3-4 циклу регенерації та оновлення, тому на обличчі з’являється рум’янець, зникають бліді плями, значно зменшується кількість прищів, акне, вугрів, запалених сальних залоз.

Навіть волосся в цей момент стають значно привабливішими візуально. Зникає ламкість, перетин кінчиків. Особливо приємні такі зміни будуть для дівчат. Відмова від куріння на них відбивається помітніше.

Легкі на 2-3 місяць також продовжують відновлюватися, але процес ще не доходить до так званих ацинусів. Це самі клітини, які є свого роду будівельним матеріалом. Їх регенерація може затягнутися на 4-12 місяців в залежності від стажу курця.

На третій місяць кардинально змінюється робота шлунково-кишкового тракту. Метаболізм нарешті приходить в норму, набір і різке зниження маси припиняються, апетит стає здоровим. Організм після всього цього починає більш активно засвоювати білки. Навіть якщо колишній курець не займається спортом, у нього збільшується м’язова маса, зникають жирові складки в районі живота, грудей, стегон. У норму приходить і серцевий тонус, артеріальний тиск, що особливо помітять гіпертоніки.

Але навіть після третього місяця абстинентний синдром зберігається. Періодичний курець відчуває тягу до тютюну. І це вкрай небезпечний період, так як всього одна сигарета запустить зворотні процеси перебудови в організмі. Ні в якому разі не слід пробувати тютюн, намагаючись довести, що колишній курець вже жодним чином від нього не залежить і може собі дозволити викурити 1-2 сигарети без будь-яких наслідків. Це одна з найпоширеніших помилок, стверджують психологи. Все це вказує на те, що мозкова перебудова в цей період все ще не завершена і триває.

Перше півріччя без куріння.

не курю 3 роки

Відбувається повна нормалізація кров’яного середовища. Тепер в організмі кров розносить кисень без будь-яких включень тютюнових токсинів. У внутрішніх органів активно відновлюються після нікотинового стресу клітини, лабораторний склад лімфи нічим не відрізняється від того, що притаманний абсолютно здоровому і некурящому людині. Кашель практично припиняється, сон стає таким же, як і раніше.

Починаючи з 5 місяця повністю закінчує процес регенерації печінка, яка була змушена переробляти всі надходять в організм токсини з тютюновим димом. До речі, з цієї ж причини тим, хто відмовився від шкідливої звички, не рекомендується певний період приймати навіть мінімальні дози алкоголю. Це лише сповільнить процес відновлення клітин печінки.

До речі, на 5-6 місяць фахівці рекомендують включати посилені фізичні навантаження. Це посприяє швидкому відтоку токсичної слизу і смол з легких. Думка, що смоли ніколи з дихальної системи не будуть прибрані, помилково. Вони виходять і відторгаються, як і будь-яке чужорідне тіло. Правда, буде потрібно на це не один рік. Але до 6 місяця приблизно 80% її вже вийде разом з кашлем. Часом колір Цієї слизу буде набувати кривавий відтінок-це нормально. Таким чином руйнуються пошкоджені альвеоли, які постійно в собі утримували атоми СО. До 6 місяця бажання закурити або знову спробувати тютюн практично повністю зникає і може давати про себе знати лише після вживання алкоголю.

Десятий місяць після куріння.

Чому ставиться акцент на 10 місяці після відмови від куріння? Тому що тоді у більшості раніше завзятих курців починається повноцінна мозкова перебудова. З цієї причини:

їм часто сниться, що вони курять; виникає спонтанне бажання закурити; частково порушується сон; особливо гостре бажання затягнутися виникає саме вранці.

Психологи цей стан називають нікотиновими конвульсіями. Головне — не піддаватися бажанню. Пояснюється весь цей період різкою активізацією тих ділянок мозку, які відповідають за отримання задоволення. Вони ж і дають команду повернутися до нібито корисної для організму звичці. Свого роду самообман. Якщо перетерпіти все це, більше організм згадувати про нікотинової залежності не буде. Колишній курець буде себе почувати так само, як і ніколи не курив людина (мається на увазі в емоційному плані).

А ще на 10-11 місяць відновлюються голосові зв’язки, ними стає набагато простіше управляти, чому голос набуває тон трохи вище.

Повністю зникає властива курцям хрипота, в горлі вже не утворюється великої кількості слизу, яка захищала епітелій від токсинів.

В цей же період повністю зникає жовтизна на зубах, через яку у курців з рота постійно неприємно пахне. Правда, помітити це зможуть лише ті, хто не зловживає кавовими напоями. Зубний камінь, звичайно, повністю не зникне, але його стане помітно менше. Рекомендується в цей період відвідати кабінет стоматолога і усунути всі проблеми з зубами, що утворилися в роки активного тютюнопаління.

Перейдена риса в рік без нікотину.

Відмова від куріння після пройдених 12 місяців можна повноцінно вважати вдалим. Згідно з проведеним опитуванням, тільки 25% колишніх курців при цьому відчувають певну тягу до тютюну, проте ризик зриву вкрай низький — всього 0,2-0,5%. В організмі практично закінчується процес регенерації легеневої тканини, ороговіла шкіра стає абсолютно здоровою (мова йде про волосся, нігті). Повністю відновлюється чоловіча репродуктивна функція, підвищується потенція, посилюється відчуття оргазму. Це відбувається через відновлення нормальної рецепторики простати, а також нервових закінчень, що розташовуються на самому статевому члені.

Разом з цим кардинально знижується розвиток «тютюнових» хвороб. Наприклад, ймовірність раку губи всього на 4% вище, ніж у здорової людини (раніше — в 4 рази). Це ж стосується і хвороб серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, легенів. Можна стверджувати, що організм нарешті закінчив регенерацію всіх пошкоджених тканин. Однак кашель ще може давати про себе знати, як і задишка. Вони залишаються на тому ж рефлекторному рівні.

Ще колишній залежний відчуває огиду до кожного палить. Тобто організм, як і мозок, в цілому перестають сприймати нікотин і тютюновий дим як продукт для задоволення. Скільки б людина не перебувала в цей період серед курців, гострого бажання взяти в руки сигарету не виникне.

Другий рік без тютюну.

На другий рік без тютюнової залежності зникають повністю кашель, задишка, різкі скачки тиску при фізичному навантаженні (у тих, хто раніше страждав подібним розладом). Головне-повністю відновлюється процес харчування головного мозку, за рахунок чого ризик інсульту стає не вище, ніж у тієї людини, яка в своєму житті взагалі ніколи не брався за сигарети. Рідкісне бажання закурити залишається тільки у самих завзятих курців, які зі своєю звичкою не розлучалися років 25-40.

Організм настільки відвикає від нікотину, що навіть одна-єдина сигарета буде сприйматися як перша в житті. Тобто все це буде супроводжуватися сильним кашлем, запамороченням і навіть нападом нудоти. Це стосується і психічного здоров’я. До речі, на другий рік жіночий організм також повністю очищається від токсинів, і якщо є плани на вагітність, то можна сміливо їх втілювати в життя. На дитині жодним чином не відіб’ється те, що дівчина раніше зловживала тютюном. Це певним чином стосується і чоловіків. Тобто сперма стає такою ж, як і у некурящої людини.

Крім того, організмом нормально сприймаються будь-які фізичні навантаження. Вони ж сприяють прискоренню метаболізму, однак, на відміну від періоду, коли вживався нікотин, прискорене перетравлення їжі супроводжується нормальною переробкою білків. У курців же при цьому часто виникає розлад шлунково-кишкового тракту, так як їжа просто не може нормально перетравлюватися.

Багато хто навіть не здогадуються, що така, здавалося б, нешкідлива звичка завдає стільки шкоди організму. На повне відновлення потрібно в кращому випадку 2 роки. Однак загальне оздоровлення настає відразу ж, буквально з першого дня без нікотину.

Чим більше ви курите, тим більше сукупної шкоди організму наносите. Правильно і зворотне твердження: чим більш тривалий період часу ви не курите сигарети, тим краще стає вашому організму. Але які саме зміни відбуваються під час тютюнопаління і після року без сигарет?

Вплив куріння на організм.

Що відбувається в організмі при палінні, які зміни викликає згубна звичка в органах і системах тіла:

Смола-канцерогенна речовина, що приводить до онкологічних захворювань. Саме смоли вважаються найбільш шкідливими і смертельно небезпечними речовинами, що знаходяться в сигаретах. Крім онкологічних змін смоли призводять до закупорки бронхів і перешкоди виходу з них слизу. Нікотин, що сприяє появі залежності, впливає на однойменні рецептори організму курця. При виведенні з організму нікотину страждає печінка. Численні токсичні гази, що з’являються при палінні кожної сигарети (фенол, бутан, DDT, аміак, метанол, ціановодород), руйнують гемоглобін крові, що знижує поставку кисню всім тканинам і органам. Серцю доводиться працювати швидше, що може привести до тромбозу. Гормональний фон порушується або змінюється склад вироблених гормонів і ферментів. Отримання курцем при викурюванні сигарети близько двохсот шкідливих і небезпечних речовин значно знижує імунітет і загальний тонус організму, роблячи його більш беззахисним до негативних зовнішніх факторів, значно підвищується ймовірність підхопити інфекцію, вірус. Деякі системи і органи функціонують в такій ситуації на знос, не встигаючи відновлюватися.

Приємні зміни після відмови від шкідливої звички.

«Рік не курю, чому я ще не повністю відновився?»,- таке питання нерідко задають собі колишні курці, особливо з великим стажем. Щоб позитивні зміни в організмі відбулися, необхідно дотримуватися певних правил здорового способу життя, адже при позбавленні від однієї негативної (шкідливої) звички і пристрасті до іншої (зловживання алкоголем, вживання медикаментів і т.д.) ви не даєте тілу почати очищення і відновлення тих органів, що були вражені, тих систем організму, робота яких була порушена.

Якщо людина кинула курити рік тому, наскільки і в який бік змінилося стан його здоров’я? Звичайно, всі зміни, які буде спостерігати у себе колишній курець, в кінці кінців спрямовані на поліпшення роботи організму і відновлення тканин, систем, але при цьому почнеться очищення тіла від шлаків, канцерогенів та іншого накопиченого «біологічного сміття».

Відчуття і психологічний стан при такому відновленні можуть бути як частково негативними, так і позитивними. Ось чому не варто робити поспішних висновків відразу після викурювання останньої сигарети і чекати швидких результатів.

Очищення починається з першого дня відмови від куріння і триває роками (в залежності від ступеня нанесеного тютюновим димом збитку). Важливо аналізувати всі відбуваються позитивні поліпшення, пов’язані зі здоров’ям, як після тижня-місяця, так і через рік після відмови від куріння.

Так як деякі трансформації, що відбулися в організмі через систематичне отруєння тютюновим димом, глибоко торкнулися внутрішні органи, повернення в здоровий стан може зайняти у деяких частин організму більше часу. Зміни, які помітить колишній курець протягом наступного року, будуть такі:

Через місяць поліпшується склад крові, а саме кількість білих кров’яних тілець, що в свою чергу сприяє помітному поліпшенню імунітету. Протягом двох місяців можна помітити поліпшення еластичності і кольору шкіри. Через три місяці припиняється задишка і нормалізується серцебиття. Відновлення відбувається у всіх частинах серцево-судинної системи. Мінімум через два місяці, максимум через півроку (в залежності від віку, стажу куріння і деяких інших факторів) поліпшується робота легенів, за рахунок їх очищення і оновлення. Приблизно через п’ять місяців, з початку шостого починає очищатися печінка. Через шість місяців відновлюється шлунок. Через сім-вісім місяців при правильному догляді зуби очищаються від значної частини жовтого нальоту, який утворюється при палінні.

Через дев’ять-десять місяців у більшості колишніх курців організм оздоровлюється настільки, що з’являється можливість без шкоди для організму захоплюватися такими видами спорту, як атлетика, Біг, повноцінно займатися в тренажерному залі.

Згідно зі статистичними даними, що стосуються вікової категорії тих хворих, у яких був інсульт та інфаркт, через рік після відмови від шкідливої звички ймовірність виникнення зазначених станів зменшується вдвічі. Виходить «» не курю Рік, буду захищений від інфарктів»! Будьте завжди здорові!

Палити шкідливо. Цей факт не спростовує навіть завзятий курець. Пристрастилися до тютюну люди прекрасно знають, за що вони платять чималі гроші, набуваючи джерело гіркуватого диму — за підвищення ризику заробити онкологію, померти від інфаркту або інсульту, отримати функціональний і органічний розлад в роботі організму. А ось про те, що відбувається з організмом, коли кидаєш курити, знають, мабуть, тільки доктора.

Середньостатистичні курці навіть не замислюються про глобальні зміни, можливих при відмові від сигарети. Можливо, саме незнання про реальні здібності свого тіла-справжня причина відсутності бажання кидати курити.

Чомусь у свідомості курця існує тверда впевненість в тому, що відмова від згубної звички пов’язаний зі страшними стражданнями. Люди не хочуть кидати палити перед святами, виїздом на відпочинок. І твердо впевнені, що сигарета тільки посилить задоволення від смачної трапези, хорошого сексу, чергової зарплати, чашечки кави. А може, це задоволення, навпаки,було-б по-справжньому повним без смердючої «палички» між пальцями? Але рішення кинути палити завжди відсувається на невідому кількість днів, місяців, років…

Що відбувається з організмом, коли кидаєш палити.

Американські вчені довели, що відмова від тютюну в будь-якому віці, при будь-якому стажі куріння і кількості викурених за добу сигарет принесе організму тільки користь. Так, тіло курця ніколи не повернеться в початковий стан і не стане таким, як у Ніколи не курив людини. Більш того, наслідки відмови від куріння будуть нагадувати про себе ще протягом восьми років після останньої викуреної сигарети.

Однак робота органів, тканин і клітин організму без нікотину поступово налагоджується. Він швидше відновлюється після фізичних навантажень, підвищується психологічна стійкість, поліпшуються зовнішні дані людини. Різкий або поступова відмова від куріння не обіцяє людині нічого, крім зцілення від залежності, отримання шансу жити довше, краще, багатше.

Неприємні симптоми.

Інша справа-моральний дискомфорт. Він у курців є першою причиною зривів і повернення до згубної звички з колишньою, а то і подвоєною силою. Проявляє він себе наступним чином:

апатичний настрій; депресивні розлади; дратівливість; нервозність; відсутність посидючості; порушення концентрації уваги; порушення сну; поява комплексів і невпевненості.

Ці симптоми є невід’ємною частиною розставання з тютюном і саме їх поява ототожнюють зі стражданнями без сигарет, образно називають «ламкою». Насправді подібні наслідки відмови від куріння-багато в чому робота психіки. Наприклад, тримати сигарету в руках і пускати дим — психологічна звичка. Відсутність можливості зробити один з улюблених ритуалів — привід для стресу і неприємних відчуттів. Але при правильному настрої на відмову від нікотину навіть такі неприємності швидко зійдуть нанівець, поступаючись позитивній динаміці відновлення організму.

Нікотин-легкий наркотик, який надає стимулюючу дію на нервову систему. Природно, без регулярного його надходження в організм людина може відчувати пригніченість і апатію. Однак це тимчасові явища. Через три тижні рівень нейромедіаторів повернеться до фізіологічної норми, а психологічний стан колишнього курця стабілізується.

Коли чекати змін на краще.

Курців, твердо намірилися позбутися від нікотину, цікавить, що відбувається, коли різко кидаєш курити? Коли ж виникне горезвісне відчуття легкості, а здоров’я стане залізним? Відповідь проста — коли всі тканини і органи повністю відновляться після згубного впливу не тільки нікотину, але і ще двох сотень смолистих і канцерогенних речовин. Чи може цей процес бути швидким? Навряд. Однак і тут природа дивує-відновлення організму після потрапляння в нього отрут, починається вже через третину години, якщо відсутня нова доза. Загальну тенденцію позитивного ефекту відображає таблиця змін, наведена нижче.

Таблиця-зміни в організмі після відмови від куріння.

Сфера змін Що відбувається Кров Очищується від нікотину; — нормалізується біохімічний склад; — приходить в норму співвідношення лейкоцитів і еритроцитів; — підвищується рівень насиченості киснем; — знижується ризик тромбозу Судини Стінки стають міцнішими; — нормалізується тонус гладкої мускулатури; — усуваються запальні прояви; — нормалізується прохідність вен і артерій; — усувається патологічне звуження судинних просвітів; — приходять в норму показники тиску Серце — Оптимізується постачання киснем; — зміцнюється міокард; — знижується ризик інфаркту; — приходить в норму серцевий ритм Мозок — Краще забезпечується киснем; — усуваються області ішемії; — зростає здатність до концентрації уваги; — знижується ризик інсульту; — прискорюються розумові процеси; — зміцнюється пам’ять Ендокринна система — Нормалізується рівень всіх гормонів; — усувається дефіцит нейромедіаторів; — оптимізується обмін речовин; — приходить в норму діяльність залоз секреції; — нормалізується швидкість імунних відповідей Дихальна система — Легені очищаються від смолистих речовин; — збільшується об’єм вдиху; — нормалізується робота війчастого епітелію; -підвищується місцевий імунітет слизової бронхів; — усуваються хронічні запальні процеси; — знижується ризик бронхіальної обструкції і розвитку астми ШКТ — Відбувається повне оновлення клітин епітелію; — поліпшується перистальтична активність; — нормалізується робота травних залоз; — приходить в норму апетит; — загострюється сприйняття смаків; — очищаються і оновлюються клітини печінки.

Позитивні зміни в тілі відбуваються стрімкіше в міру збільшення терміну життя без тютюнового диму. Почавшись незабаром після викурювання останньої сигарети, вони тривають кілька років. Якщо розглядати їх поетапно, можна виділити кілька найбільш примітних моментів.

По годинах.

Зміни в організмі можна відстежити навіть по годинах, вони наступні.

Через 20 хвилин. Починається переробка і виведення нікотину. Вже через годину його доза в крові знижується вполовину. Якраз в цей період виникає чергове бажання покурити. Через 10 годин. Кров очищається від нікотину, зростає рівень насиченості її киснем. Через 13 годин. Повністю нормалізується артеріальний тиск. Усувається гіпертонус стінок судин.

По днях.

Якщо розглядати, що відбувається, коли кидаєш курити по днях, спостерігається наступне.

Через день. Нормалізується швидкість і сила скорочень серця. Через два дні. Загострюється нюх і чутливість смакових рецепторів. Через три дні. Підвищується рівень потовиділення, що пов’язано з активізацією детоксикаційних процесів. Через тиждень. Помітно поліпшується стан шкіри обличчя, її колір. Також спостерігається поліпшення запаху шкіри тіла.

По місяцях.

Відновлення організму після відмови від куріння також можна охарактеризувати по місяцях.

Через місяць . Поліпшується зовнішній вигляд колишнього курця, усувається мокрий кашель, нормалізується стан імунітету. Через два місяці. Відбувається повне очищення крові і судин. Тканини організму очищаються від токсинів, нормалізується обмін речовин. Це призводить до стабілізації апетиту і процесу травлення. Людина повертається до звичної маси тіла. Через три місяці. Помітно поліпшується функціонування мозку і м’язів. Пам’ять стає краще, а розумові процеси — швидше. М’язи стають більш еластичними, краще відновлюються після фізичних навантажень. В цей час не рекомендовані Інтенсивні заняття спортом. Краще приділити увагу тривалим пішим прогулянкам. Через чотири місяці . Помітно біліє зубна емаль, повертається нормальний колір нігтьових пластин. Повністю нормалізується гормональний фон після нікотинового збою. Через шість місяців . Спостерігається відновлення клітин печінки, нормалізація діяльності жовчного міхура.

В цілому повністю організм очищається приблизно за рік. В наступний час відбувається оптимізація і відновлення функцій тіла, постраждалих в результаті впливу токсичних речовин. Через п’ять років після відмови від сигарет ризик розвитку онкологічних недуг скорочується втричі.

Те, що відбувається в організмі чоловіка, коли кинув палити, повністю відповідає перерахованим вище процесам. Більш того, вже через три місяці після відмови від сигарет чоловік може бути впевнений в готовності своїх статевих клітин до успішного зачаття, оскільки вони вже встигли виробитися при «безнікотіновом» способі життя. Природна інтенсивність метаболізму дозволяє тілу представників сильної половини відновлюватися швидше, за умови дотримання здорового способу життя.

Як допомогти тілу стати здоровим.

Згідно відгуками лікарів, спеціальні маніпуляції для відновлення організму при відмові від куріння не потрібні. Досить запобігти повторному потраплянню отрут, а це значить відмовитися від сигарет раз і назавжди, без усіляких поблажок і відступів від мети. Природа зробить все сама, а тіло успішно очиститься і стане на багато здоровіше.

Завдання колишнього курця-забезпечити стабільність емоційного стану, оскільки від цього залежить загальний успіх розпочатої справи. Для цього потрібно:

уникати стресових ситуацій; відмовитися від пасивного куріння; зайняти себе приємною справою (хобі, захоплення, йога).

Фахівці рекомендують також тимчасово уникати компаній, що палять-до того часу, поки людина буде відчувати себе впевнено в суспільстві курців. До заходів, що допомагають підвищити ефективність детоксикаційних систем організму, відносять:

вживання збільшеної кількості рідини; раціональне харчування; прийом відхаркувальних препаратів на трав’яній основі; регулярне відвідування лазні або сауни (при відсутності протипоказань); прийом полівітамінних препаратів.

Відновити організм після куріння допоможуть тривалі прогулянки пішки, плавання, їзда на велосипеді і Кінний спорт. Ці види занять вважаються щадними для всього організму, сприяють очищенню легенів і бронхів, нормалізують кровообіг у всьому тілі.

Те, що відбувається з організмом, коли кидаєш курити, веде тільки до позитивного результату. Всі органолептичні системи активізуються для свого відновлення і успішного початку нового життя без наркотичних речовин. Фізіологічний дискомфорт в перші дні після відмови, не можна порівняти з психологічним. Замість придбання спеціальних відновлюють ліків, краще зайнятися підготовкою грунту для стабільного емоційного стану і пошуком мотивації для рішучої відмови від сигарет.

Відгуки: «слухайте, світ так пахне, виявляється»

Я намагалася багато разів кинути, але вистачало на півдня, навіть одного разу плакала-така туга по сигареті охопила. Не палю майже рік!На курців дивлюся з жахом, курити не тягне, тільки коли нервую чогось не вистачає, але вже не плющить, як при скасуванні. Треба перетерпіти, я чаї ганяла Різні коли хотілося курити. І ще після того як кинула був найсильніший бронхіт. Не знаю, мож збіг, а може виходили токсини і отрути))) удачі вам!

Я курила майже 25 років, з перервами. Кинула на початку року, сказала собі-якщо я знову закурю, значить я хочу померти незабаром. Багато разів у певні моменти хотілося закурити, але брала себе в руки і згадувала свій зарок. Змінилося те, що повернулося здатність краще відчувати смак і аромати. Вже не кидаю гроші на вітер для покупки дорогих сигарет. Одяг не смердить, квартира не смердить, мої шкіра і волосся не смердять брудною попільничкою. Вже немає тієї постійно запаленої носоглотки. Колір шкіри став дуже навіть приємний, а не Сірий. Я зараз пишаюся собою, що можу, що є воля, що усвідомлюю, що для мене добре, а що шкідливо.

Так би відповіла, http://www.woman.ru/health/medley7/thread/4002781/

Курив тридцять років рівно. Останнім часом до трьох пачок парламенту в день. Кинув відразу, не курю вже чотири роки. По-перше, немає курців вдома і на роботі (заборонив, хто не курить-щомісячна премія 4000р., особисто від мене, все кинули.) Вдома, зрозуміло.

Страх. Почав їздити по світу, стільки місць, де я небув … так пожити полювання. Жахливо почувався, просто гівно гівном. Потім легше, але Місяць дуже важко. Але дохлим бути гірше. Слухайте, світ так пахне, виявляється! Я тепер можу як та собачка на митниці працювати, такий нюх прорізався! Реально, років п’ятнадцять відчепив. Удачі всім! Головне, перший місяць без курців в спілкуванні і алкоголю. Жодної затяжки, або все знову. Беріть квиток і їдьте. Туди, де спокійно і квітуче. Без знайомих, в одну морду.

Способи кинути палити-відгук.

✔ ✔ ✔ Одкровення через 3 роки: як я кинула курити за ОДИН ДЕНЬ і ні краплі не шкодую. + багато слів у справі ✔✔✔

Мабуть, це один з найвідвертіших відгуків для мене — я хочу поділитися з вами своїм минулим і нинішнім без красивих фото і тексту — як є, монолог на чистоту.

Частина 1: Вступ можна сміливо пропустити.

Курити я почала в 17 років — тоді це було модно — 3-й курс коледжу, та сама «доросла» життя. У цьому ніжному віці більше турбує думка оточуючих однолітків і друзів-товаришів.

Кожен курець пам’ятає свою першу сигарету, так? Те відчуття, коли робиш першу затяжку, горло дере, кашляєш, але робиш другу інтересу заради. Потім йде друга сигарета, третя.

Перший час я курила не багато — пачка йшла десь за 10-15 днів. В основному з подругою, в кафе (тоді ще можна було курити в закладах) — приємна бесіда здавалася не настільки приємною без димлячої сигарети в руках.

Якось раз я запитала подругу: — може кинемо? вона сказала тоді фразу, яка врізалася мені в пам’ять: «кидати потрібно, коли є звичка, так цікавіше» . Що вже говорити — були дурними.

Через пів року я закінчила коледж і переїхала в інше місто, яке стало надалі іншою країною — натяки.

На поїзді вирішила докурити останню і кинути — адже мене чекало нове місто, нові друзі, новий університет і нове життя. Ну, так я думала.

У 17 років легко заводити нових друзів, особливо, коли ти така ж як вони — всім відомо, що в університетській курилці збираються найкрутіші дівчата і хлопці — я хотіла бути з ними, до того ж надійшла відразу на 2-й курс — мені потрібно було влитися — іншого способу не знайшла, як запропонувати піти покурити на перерві — так У мене з’явилися друзі в університеті.

Після був довгий потік з блоків сигарет, нових знайомств, веселощів і моїх періодичних невдалих спроб кинути. Мені просто набридло, набрид постійний запах від одягу і волосся. Набридли кошмарні сни, що мої зуби стали кольору кави і я і намагаюся їх відчистити. Під час хвороби, коли був сильний кашель, я дико лякалася, що це через курива.

Частина 2: Як я намагалася кинути:

Перша спроба була через 2 роки. Я вирішила кидати поступово. Зменшувати кожен день кількість викуреного. Чи варто говорити, що мене вистачило на пару днів? Після ряд спроб просто без сигарет. Я віддавала пачки друзям, перехожим або просто викидала — робила вигляд, що мені не хочеться курити стоячи з подругами в курилці. У такі моменти мене вистачало на 5-7 днів, після зривалася.

Вдала спроба:

Десь в середині жовтня 2013 в один прекрасний день я вирішила остаточне вистачить.

Досить ставитися до себе як до смітнику, вистачить залежати від чужої думки — пора бути собою. Цей день і вечір надовго врізалися в мою пам’ять: приїхала додому після довгого дня, смачно повечеряла, на вулиці, з неймовірно красивим небом викурила свою останню сигарету до кінця — до гніту-без поспіху, насолоджуючись кожною затягуванням. Купувалася, почистила зуби і лягла задоволена своїм днем і собою.

Звичайно ж у мене була ломка в наступні дні. Маленька пташка, яка клювала мені тім’ячко «тобі треба покурити чик-чирик. «, але моя мета була важливішою-я хотіла кинути, хотіла довести собі, що я не слабачка! Перший час я вважала дні: 1, 3, тиждень, місяць. після,

забулася дата » Х » — але це не важливо. Головне, кинула-ось уже 3 роки як я не курю!

Частина 3: Люди, які не розуміють:

Пам’ятаю, коли я вирішила не курити, зустрілася з подругою, завзятою курцем, яка багато разів повертала мене до сигарети. Зізналася їй, що кинула. Вона сміялася в обличчя, сказала » знову?!». Мені так прикро стало, адже я вважала цю людину своїм другом, ділилася з нею. Сумно, але так відреагували майже всі «со-курці». Скажу більше, навіть зараз, коли ми перетинаємося, багато хто запитує з насмішкою один і той же питання » Ти так і не куриш?».

Частина 4: Поради:

Мабуть, перший і найважливіший рада: якщо хочете кинути, киньте відразу . Не потрібно говорити, що поступово будете скорочувати кількість викуреного — не БУДЕТЕ, правда. Насолодіться своєю останньою сигаретою-не поспішайте, викуріть її повільно, відчуйте кайф. Визначте, чому ви хочете кинути палити-це куди важливіше, ніж здається — наприклад, я кинула тому що втомилася. Втомилася від сигарет, втомилася від насмішок, що не можу кинути, втомилася смердіти тютюном. Поставте перед собою мету на певний термін-напишіть на папірці і повісьте на чільне місце, наприклад, Я ХОЧУ: 1.кинути палити. 2. щоранку робити 40 присідань. 3. пити два літри води кожен день. і т. д-все що Ви так жадаєте, але лінуйтеся. Напишіть-нехай цей папірець муляє вам очі кілька разів на день! Оточіть себе Не палять-це буде найкраща підтримка і мотивація. Не відвідуйте місця, де багато курять — не спокушайте себе хоча б перший місяць-два. Я б радила не пити 2 -3 місяці – алкоголь був моїм маяком курева, до якого я пробиралася крізь темряву.

Частина 5: що мені допомогло?

Люди, які ведуть здоровий спосіб життя — вони раділи разом зі мною. Пам’ятаю, як дзвонила знайомому і говорила » А Я не курю вже 2 тижні (!) «, а він мене хвалив і радів разом зі мною. Такі люди не висміювали мене, а підтримували ! Мотиваційна книга «вітаміни для розуму» — класна, та американська, але дуууже мотивуюча і повчальна-розібрала її на цитати, ось парочка:

Ідіть від натовпу. Візьміть в свої руки свою долю.

Освіта допоможе вам заробити собі на життя. Самоосвіта-досягти багатства.

Мета . Я знала чого хочу і йшла до цього. Віра в себе — я вперта, гірше ніж баран-якщо вже почала щось робити, то ненавиджу кидати. Страх знову закурити-Іноді мені сняться сни, що я курю — кошмари. Уві сні я часто себе корю за це. На ранок розумію, що це всього лише сон, але який повчальний. Легке відлюдництво — я майже відмовилася від компанії курців, зустрічі з друзями-подругами скоротила до максимального мінімуму.

Частина 6: міфи:

Зайва вага . Все у вашій голові, так, ви можете начитатися пабліків з фразами дівчат мовляв «коли вирішила кинути палити я набрала зайву вагу», але історія адже замовчує, що вона і до цього не соромилася, вибачте, «жерти як свиня». Вам допоможуть відео, таблетки, книги — ага, а ще молитва і прах єдинорога. Хлопців, Ну давайте будемо дорослими, дайте собі відповідь на просте питання: ви знову перекладаєте всю відповідальність на щось? Вже писала вище: кидати курити поступово — ні, ні і ще раз ні. Одна сигарета нічого не означає-ага, звичайно.

Частина 7: Як я змінилася:

З сумного, в перші пару місяців, мій організм щось поплутав і у мене полізли прищі. — ось тобі і факт, що коли кидаєш, шкіра стає краще.

Я стала приємно пахнути: волосся, руки, тіло — я стала пахнути, а не смердіти. Тепер я не соромся дати руку для поцілунку — від мене не тхне тютюном. Свіжий подих завжди. Бонусом у мене побіліли зуби — я більше не потребую регулярного професійного чищення. Пішла задишка — через 1-1, 5 року мені стало легше дихати — я можу лазити по горах без перерв на задишки. Я стала вірити в себе — я змогла побороти свою залежність, значить, зможу зробити і інші значущі вчинки! Переглянула своїх друзів-люди, які не змогли підтримати з такою відповідальною дрібницею навряд чи можуть називатися моїми друзями… разом з сигаретами я майже відмовилася і від алкоголю – келих вина для мене став повальною дозою розширила кругозір і коло «Не палять» знайомих і способи розважити себе. Навчилася говорити по телефону без сигарети.

Висновок: через 3 роки я дуже пишаюся собою! Згодна, я курила всього пару-трійку років, проте курила в неосудно смертельних кількостях, що дуже сильно впливало на мій організм. Тепер, коли це позаду, хочу сказати, що куріння стало цінним досвідом для мене, який повинен бути похований в минулому.

Я зовсім не стверджую, що кинути буде легко, ні, навпаки, ця звичка стала частиною вас. Я знаю, що перший час без сигарети буде не комфортно: пити вранці каву, говорити з друзями, проводити вільні хвилини і говорити по телефону – але це пройде, вже через пару тижнів я змогла просто пити вранці каву, ще через тиждень спокійно перебувати в бездіяльності. Через пару місяців відучитися тягнутися за сигаретою в очікуванні чого-небудь і так поступово день за днем звичка вмирала.

І наостанок: Вірте в себе і оточіть людьми, які можуть щиро підтримати вас – це важливо, адже іноді, сили і наміри нас залишають.

Ну і щоб не бути голослівною, моє нове хобі-Подорожі:

3 роки без сигарет.

Сьогодні рівно 3 роки як я кинув палити. Вирішив поділитися з вами цією радісною подією і заодно розповісти як я це зробив, може кому-небудь буде корисно.

Стаж куріння у мене був — 13 років.

не курю 3 роки

А допомогла мені в цьому прекрасна книга Аллена Карра»Легкий спосіб кинути палити».

Так, я знаю, що багато її читали і вона їм ніяк не допомогла. А не допомогла вона, тому що ви, швидше за все, її не правильно читали.

Сама книга не велика, не більше 90 сторінок. І її з легкістю можна прочитати за один-два дні і тоді. Вона не подіє. Я читав цю книгу на роботі, в обідню перерву я виділяв по 10-15 хвилин кожен день (раб.день, у вихідні я її не читав). Я нікуди не поспішав і розрахував все таким чином, щоб прочитати її рівно за два тижні.

В чому сенс, запитаєте ви?

А сенс в тому, що якщо ви прочитаєте книгу «з наскоку» тобто за один-два дні, то ви звичайно ж погодитеся з усім написаним там, але забудете через 2-3 дні і продовжите курити. А якщо читати її кожен день по чуть-чуть, сторінок по 10 в день, то ви починаєте постійно, кожен день, прокручувати в своїй голові думки, викладені в книзі і все більше і більше починаєте погоджуватися з автором і розуміти, що вам це не потрібно і ви легко можете від цього відмовитися. Через тиждень читання, я вже з нетерпінням чекав, коли ж закінчиться другий тиждень і я перестану курити. У момент читання книги я не скорочував кількість сигарет (це взагалі погана ідея, про це докладно описано в книзі), курив як зазвичай, але було вже огидно. І коли я дочитав книгу, в той день я ще курив, а ось зі слід. дня я вже не курив зовсім і не курю донині.

Як виявилося, зробити це було зовсім не важко. Хотілося курити перші 2-3 дні. Але не так, що прям ломка по сигаретам, а так, просто сильне бажання, але цілком терпиме. На 4 день бажання курити вже практично не було.

По початку запах диму і коли хтось курить поруч, був як бальзам на душу, запах оч. подобатися. А ось місяці через 3 Вас почне нудити ні те, що від диму, а навіть якщо зайдете в ліфт з тим, хто тільки що покурив.

Підсумок: беріть цю книгу, читайте по 10-15 хвилин в день, не скорочуйте кількість сигарет і все у вас вийде. Постійне прокручування правильних думок в голові зробить свою справу.

Перевірено на собі.

Ох, якось дуже довго вийшло. Ну якщо цей пост хоч комусь допоможе кинути, значить все було не дарма.

Два роки без сигарет!

Тезисно після двох років без куріння:

1. Вага. Те, що багатьох хвилює. В нормі. Навіть схуд трохи в порівнянні з двома роками раніше. Більше ходити і гуляти. Менше сидіти на місці.

2. Спорт. Хто б мені сказав, що я буду бігати і мені це сподобається, роки два тому не повірив би. У минулому році рекорд 12 км. Середній пробіг 5 — 6 км за раз. Бадьорить, і прочищає думки. Причому дуже корисний і безкоштовний вид спорту. Цього року влаштував собі влітку перерву,але вже все одно, як хороша звичка.

3. Економія. Раніше курив по пачці в день. Іноді більше іноді менше. Пачка коштує більше сто рублів вже. Думаю, тисяч сімдесят заощадив. Правда не зрозуміло, де вони))

4. Про бажання закурити. Ні. Майже зовсім. Є точкові уколи в мозку. Фантомні бажання. Люблю запах виноградних або вишневих сигарет, нічого з цим вдіяти не можу. Але тільки їх. Решта запах став досить противним. Якщо курять в компанії це мене, як колишнього курця, не парить абсолютно. Але на наступний день доводиться прати весь одяг, бо сморід іноді від неї нестерпний просто. А так, в компанії ставлюся абсолютно спокійно. Тобто затятим противником куріння я не став. Кожен сам для себе вирішує. Хоча іноді радію, що в багатьох місцях тепер не курять. Одяг смердіти не буде.

5. Дивно, але як кинув курити більшість оточення, теж не палять люди. Чи то час змінився, що так виходить. Хоча, за відчуттями люди менше курити не стали. Тепер ще ці вейпери всякі з’явилися. Їх взагалі не розумію, але ставлюся спокійно — димлять собі і добре.

Тому, якщо ви вирішили кинути палити, запам’ятайте. Головне щоб кинути палити-потрібно РЕАЛЬНО захотіти! САМ. Для себе! Не всупереч чому то, а тому що ти цього хочеш САМ !

І щоб два рази не вставати. У минулому році писав великий звітний пост : рік без сигарет! Чи легко кинути палити? Думаю, він може бути комусь корисний.

Рік без сигарет! Чи легко кинути палити?

Рік тому я вирішив зав’язати з цією шкідливою звичкою назовсім і подивитися, що з цього вийде. Можу сказати відверто — поки виходить! Як казав Старий Марк Твен: «немає нічого простішого, ніж кинути палити. Я сам проробляв це вже багато разів.» Підтверджувати. Курити кинути легко-складно не почати курити знову!

Тоді я ще не знав, чи вийде кинути хоча б на місяць, або знову доведеться почати диміти по кілька сигарет в день. Тепер, через рік, я можу з упевненістю сказати: «все абсолютно реально! Без лікарів, кодувань, таблеток, пластирів, змов та інших розлучень на гроші. Найголовніше-захотіти самому!

Трохи повторю свої пости про куріння. отже, з чого все починалося. 1. Я вирішив кинути по-справжньому. Для себе. 2. Я вирішив перевірити силу волі. 3. Мені набридло витрачати гроші на сигарети. 4. Я прочитав ось ці пости: Chelya міф про колишніх курців і marv я кинув палити.

Рік тому я написав перший пост. Виглядав він так :

[Натисніть щоб прочитати пост я кинув палити ] я вже кидав в 2012 році.Тоді посприяв відмінний концерт Чижа, на якому ми сильно гульнули.Не курив два дні після нього,а потім вирішив, що і починати нічого.І вже думав, що позбувся шкідливої звички.Але через проблеми в бізнесі через півтора року знову потягнувся до сигарети.Спочатку тільки коли вип’єш, потім пару в день.Зрозумів, що втягнувся коли почав купувати сигарети сам.Ні, не почав курити пачку-дві в день.Не почав курити вранці, або вдень, але без вечірньої сигарети-двох-трьох обійтися вже не міг..Плюс при будь-якому нервозе або радісну подію рука сама стала тягнутися до сигарети.Причому, міг не курити по два три дні, але страх відсутності сигарет вже був присутній.Нехай краще пачка в шафі лежить.Міг і вночі глибокої за сигаретами спуститься, благо що магазин недалеко.

А потім задумався, чи варто курити через двох-трьох сигарет в день?І чи варто курити коли вип’єш?Від цього гірше тільки стає.І чи варто, відносити, нехай навіть раз на тиждень, гроші чужому дядькові, який займається спортом в елітних спортзалах і плаває на яхтах, за рахунок таких ось курців, як я. як думаєте?Ось і я думаю не варто.Викурив останню сигарету (прям як по Аллену Карру) і кинув.Сподіваюся, назавжди.Поки поставив собі за мету протриматися до Нового року.Може дозволю собі трубку.До сигарет повертатися більше не хочу.А там, сподіваюся, і звичка сама собою відійде. Не варто ні чим виправдовувати свою залежність. Бажаю курцям-кинути палити, а колишнім курцям ніколи не повертатися до згубної звички. Я ось тепер вільний!

Я протримався 100 днів і написав ще один пост » Сто днів без сигарет» :

[Натисніть щоб прочитати, Як прожити сто днів без сигарет ] пройшло більше трьох місяців. Бажання курити відсутнє повністю!(тьху-тьху-тьху) перший місяць — дуже хотілося курити після обіду (прийому їжі) і ввечері перед сном. Прям дуже! Пипець, як хотілося! Але тримався. У другому місяці було дві сильні спокуси покурити — на дні народженні у товариша і на одному заході по бізнесу. Причому, люди знаю, що я кинув, кілька разів навмисно і наполегливо пропонували мені затягнутися. У товариша на дні народженні вже взяв в руки виноградний сенатор, потримав у руці і віддав товаришеві.

На другій тусовці ж, протверезила дівчина полізла цілуватися після викуреної сигарети. Коротше, втримався. Ні, не від поцілунку, а саме від сигарет після поцілунку з нею. Третій місяць вже звик зовсім без сигарет і спокійно виходив зі знайомими постояти за компанію на вулицю в кафе, якщо вони просили. Про вагу. Взагалі норма. Зі своєю біганиною ще й схуд. Більше рухатися, менше жерти.

Про економію. 100 днів-приблизно 100 пачок, як я раніше курив. Пачка моя зараз коштує десь 90 руб. 9000 зекономлених рублів. Відзначив ще один плюс. Знайомлячись з новими людьми, і заявляючи відразу при першому питанні, що ти не куриш, ніхто на сильно з собою тебе не тягне на вулицю або в курилку. Це ще більше дозволяє зміцнити свої позиції. Остання мегатусовка в Уфі це ще раз підтвердила. Більше ж писати не стану, бо всі дорослі люди вже. Просто хочу повторити для всіх одну, як мені здається, очевидну, але дуже правильну річ:щоб кинути палити-потрібно РЕАЛЬНО захотіти!Без варіантів. По-справжньому. Без відмазок. Вирішити і зробити!

Бажання курити відсутня повністю . За останні три місяці хотілося три рази.

— Перший — коли потрапили з товаришем в невелику аварію.(Пару чарок коньяку і забув про бажання) — другий-на Новий рік була ідея покурити трубку і хороший тютюн. Дуже хотів собі це дозволити, і навіть дістав трубку і дорогий імпортний тютюн. Але були такі чудові свята на природі за містом, що просто забув про це. Вся компанія у нас некурящая зараз. — Третій-знайшов сигарети вдома, і перебуваючи в сумному і пригніченому настрої вирішив викурити одну.(Все одно ніхто не дізнається). У цей момент сила волі вліпила мені такий удар по печінці самолюбству, що негайно закинув пачку в стіл назад.

В іншому все. Ти просто не куриш, і вже майже всі знайомі знають, що ти не куриш. Тому і сигарети не пропонують в принципі. І виходити покурити теж. Спокуси звичайно є завжди, особливо на тусовках і посиденьках, але придушуються силою волі в зародковій стадії на корені. Це майже не парить вже. Плюсів більше, ніж мінусів однозначно. Задишки майже немає, при ходьбі і підйомах по сходах. Запах відсутній повністю. Навіть зуби стали білішими. Вага-як і був, в нормі. Більше рухатися-менше жерти. Економія теж в наявності.18 500 рублів десь не витратив на цю гидоту. Трьох спонукав на те, щоб вони теж відмовилися від куріння. Поки тримаються. І ще одна дівчина пообіцяла, що кине палити. Тримається тиждень. Будемо подивитися.

З мінусів, так як я колишній курець зі стажем, то запах сприймаю спокійно.Але почало дратувати те, як пахне одяг після посиденьок у когось, де курять вдома. Та й сам, (грішний) друзям, іноді дозволяю курити на кухні. Але це буває досить рідко.

Отже, що можу сказати за підсумками минулого року без сигарет:

1. Бажання курити іноді з’являється. Брехати не буду-сильне! Причому, раптово і неусвідомлено. Але до скреготу в зубах іноді. З плюсів, те, що не тягне закурити, коли вип’єш, а тільки на тверезу голову. Особливо, коли якісь проблеми, невдачі, або поганий настрій. за звичкою хочеться затягнутися і подумати. Як боротися? Дуже добре допомагає їжа, булки, насіння, льодяники, або будь-яка річ, яка перемкне увагу на кілька хвилин. Потім закурити бажання проходить.

2. Про силу волі. У будинку було дві пачки сигарет. Для товаришів. Не закурив жодного разу. Тролив силу волі. Хоча пару раз був на межі. Але зупиняє той фактор, що ти вже стільки протримався, а тут через одну сигарети знову починати спочатку все. Тому бажання пересилюєш.

3. Про вагу. Все ок. навіть схуд в порівнянні, з тим часом коли кидав перший раз. Біжи ходьба дуже допомагають. Більше рухатися просто потрібно. І вага буде в нормі. А якщо від дивана до офісного крісла, і в спортзал раз на тиждень, то вже вибачте. Тут не тільки відмова від куріння винен.

4. Про оточення. Багато курять. Не парить взагалі. Став рідше виходити з хлопцями на перекури, хоча можу завжди вийти і підтримати бесіду, особливо якщо людина йде курити один. Що не подобається — запах. Реально дратує, коли речі пахнуть після курилок. Відвик зовсім. Ще один обмежує момент, щоб не закурити. Як уявиш, що одяг і волосся, і пальці будуть пахнути цією курильною сумішшю (саме сумішшю, бо справжній тютюн так не пахне!)- то і бажання пропадає.

5. Економія. Хороші сигарети коштують під 100 рублів, а то і дорожче. це в кіосках, в барах під 200. Раніше курив пачку в день, і півтори на вихідні. Економія мінімум 36500 дерев’яних за рік. Це якщо весь час в кіосках закуповуватися. А так думаю, всі 50 тисяч можуть піти в нікуди.

6. Про ставлення. Нікому нічого не нав’язую, і сперечатися з курцями не буду. Але радий, що тепер народ відходить від дитячих майданчиків, щоб покурити. Хоча на зупинках і в парках все так само багато курять. та й взагалі багато курять. Особливо дівчата. Раніше менше зустрічалися, коли сам курив, що цікаво. Знову ж таки, повторюся, не подобається запах дешевих і поганих сигарет. Чи то справа тютюн хороший.

7. Про спорт і здоров’я. Раніше пробігти кілометр було дуже складно. Зараз 10 важко, але реально. І то більше, від втоми в ногах, ніж від того, що задихаєшся. Задишки при підйомах на сходах майже немає, кашель ранковий пропав. І в час сексу перепочинку немає. Одні плюси, коротше.

8.Про відновлення. Всім бажаю позбавиться від цієї шкідливої звички назавжди. Також, є ще одна приємна звістка для курців: ті, хто кинув палити до 35 років, можуть розраховувати на таку ж тривалість життя, як і некурящі. Легкі можуть регенерувати. Вони відновлюються довго, поступово, але відновлюються. Головне не курити.

1. Через дві години весь нікотин виводиться з організму. Приблизно через два дні виводяться і всі вторинні продукти нікотину.

2. Через кілька годин після припинення куріння окис вуглецю виводиться з організму.

3. Через два дні після припинення куріння смакові сосочки оживають, а почуття нюху поліпшується. Дихання, волосся, пальці, зуби і одяг стають чистішими.

4. Через три тижні без куріння буде легше здійснювати фізичну діяльність, тому що організму потрібно менше кисню, а в легені потрапляє більше повітря.

5. Через кілька місяців легкі стануть працювати краще і з меншими зусиллями. Ви зможете витримати велике фізичне навантаження до того, як у вас перехопить дихання.

6. Через два місяці після припинення куріння покращиться надходження крові до рук і ніг.

7. Протягом трьох місяців після припинення куріння вії (волосоподібна очищає система в бронхах) починають відновлюватися і видаляти слиз з легенів, так що ви зможете її відкашляти. Слиз може бути коричневою від смоли. Легкі починають працювати краще, і стає набагато легше підійматися вгору по сходах або ж пробігтися за автобусом.

8. Через дванадцять місяців після припинення куріння ризик серцево судинних захворювань знижується до рівня, який приблизно наполовину менше рівня ризику курців. Через 15 років після припинення куріння цей ризик майже дорівнює рівню ризику некурящих.

9. Припинення куріння знижує ризик захворіти на рак легенів. Через десять років цей ризик знижується наполовину.

9. Про те, як позбудеться. Багатьом допомагає «Табекс» в таблетках, комусь голковколювання, комусь кодування, комусь психолог. Кому-то книга Алена Карра. Але все це у нас в голові. Знаєте історію актора коліна Фаррела? Він діяв так: «я написав прощальну записку Духу тютюну. У ньому я подякував тютюну за те, що він був зі мною в радості і печалі, і, тим не менш, сказав, що я в ньому більше не потребую. Після цього я кинув лист на сковорідку, сипанув туди тютюнового листя, Залив парафіном і підпалив. Були клуби диму, що піднімаються в небо. Після цього я не курив два роки». Та й нехай. Головне, щоб це допомогло, якщо ви дійсно вирішили кинути палити. Це все у нас в голові, так.

10.Коротше, повторюся ще раз: щоб кинути палити — потрібно РЕАЛЬНО захотіти! САМ. Для себе! Не тому що, а просто так. І якщо мої роздуми хоч комусь допоможуть кинути або задуматися про це, значить пост писав не дарма.

Ще один чудовий крок.

як жити в своє задоволення.

Рік без сигарет-чого можна досягти.

Мотивація, мотивація і ще раз мотивація. На перших парах результати будь-якої діяльності малопомітні, а підтримувати в собі інтерес довгий час, часом, дуже складно. Так, наприклад, прожити рік без сигарет не у всякого вистачає терпіння. Зрозуміло, якщо підійти до питання відмови від тютюну з розумом, а не просто бездумно викинути пачку, то місяць, рік або все життя не доторкнувшись до сигарети виявляється цілком досяжним завданням. Однак, як правило, саме перші спроби кинути палити починаються і закінчуються спонтанно, а люди так і залишаються в невіданні, що вони втрачають знову взявши в рот продукцію тютюнових компаній.

Нещодавно, в день коли весь світ говорить тютюну немає, я розмістив невеликий пост присвячений цій події, і був приємно здивований моментальним відгуком на нього: один з читачів погодився на публікацію його особистої історії про боротьбу з тютюновою залежністю. Крім самої історії, я отримав невеликий звіт про досягнуті ним результати за рік прожитий без сигарет. Голослівні і холодні книжкові постулати, про те як добре бути некурящим, звичайно не погані, але вони тонуть в безодні нерозуміння, а ось живі і життєві історії зовсім інша справа. Потрапивши в нікотинове рабство, людина насилу може уявити собі життя без тютюну, але ж це один з основних кроків, які необхідно зробити на етапі відмови від сигарет. Який там через рік? Часом складно уявити, що буде з тобою через пару днів, якщо потрапиш на безлюдний острів з напівпорожній пачкою. Однак, подолавши страх, доклавши зусиль кинути палити можна навіть після довгих років нікотинового рабства. Головне поставити мету і знати, який приз чекає тебе попереду.

Я дуже радий, що більше не курю.

Я дуже радий, що більше не курю, тому що:

За рік заощадив приблизно 40 тисяч рублів; заощадив купу часу, куріння в сумі якщо порахувати, з’їдає дуже багато часу; відмінно себе почуваю, замість куріння займаюся бігом і відчуваю себе від цього ще краще; Енергетика на хорошому рівні і голова набагато свіже. Свіжа голова і енергійне тіло краще справляються з будь-якими завданнями, це ж очевидно. І сигарети не заважають і не відволікають від вирішення завдань, а що вони нібито в цьому допомагають — повна дурниця; коли куриш іноді буває відчуття, ніби живеш для того щоб покурити, чекаєш коли закуриш і відчуєш це маленьке ілюзорне щастя. І у багатьох людей сигарета один з небагатьох джерел щастя, що жахливо насправді таке щастя мати рабське і ганебне. Коли кидаєш курити, починаєш помічати безліч інших більш здорових джерел щастя. За минулий рік став однозначно щасливішим; більше нікого не напружую димом і запахом від себе, тим більше що оточення практично повністю складається з некурящих людей і дискомфорт, який виникав при палінні при них мене теж сильно напружував; спокійний за свою репродуктивну функцію, яка більше не страждає, все-таки ще хочеться стати батьком хоча б кілька разів. Ну і безліч дрібніших плюсів типу того, що запахи і смаки став краще відчувати, і ніколи більше одяг не пропалю, А одягу хорошою я зіпсував багато сигаретами.

Звичайно, Дмитро трохи скромничає, ймовірно вже і не пам’ятає від тому жаху від якого позбувся. А може вже не надає значення. Крім усього іншого, пропоную привітати його з досягненням ще однієї мети, практично не збагненною для людини, що палить:

10 км без перепочинків і зупинок за годину десять. Можна було і швидше, переекономив сили 🙂

Можу тільки припустити, що будь — які досягнення меркнуть на тлі основного-відмови від куріння, не заради грошей, ні заради здоров’я, але в ім’я свободи і незалежності. Переставши курити, можна з гордістю заявити про своє досягнення і нести благу звістку в маси. Після такого рішучого кроку, залишається лише продовжувати розпочате і вже не зупинятися на шляху до щасливого життя.

Патріоти за здорову Росію.

Я повністю поділяю думку Дмитра щодо патріотичних настроїв в країні, і необхідності відродження здорової Росії: без тютюну, алкоголю, фастфудів, але зі здоровим і спортивним населенням. Пора діяти, нехай кожен почне хоча б з себе.

Напевно всі бачили підйом патріотизму останнім часом, особливо в День Перемоги. Як завжди в цей день бігав, один, тому що в моєму районі більше ніхто не бігає. Тільки прогулюються. І кожен другий з сигаретою, або з пивом і сигаретою, або з коляскою з дитиною, пивом і сигаретою, стандартний такий комплект. І накотило таке гірке відчуття, що не дивлячись на весь цей патріотичний підйом у нашої нації немає майбутнього, тому що патріотизм в першу чергу добре б виражався в здоровому способі життя і, а не в гордості за нову техніку на параді, вимремо ж просто, і техніка не допоможе. Якщо хоча б кожен третій курець кине курити-це буде найбільший прояв патріотизму в нашій одній з найбільш палючих країн світу. Тому і написав цей пост в надії, що комусь він може допомогти це зробити.

Не курю 3 роки.

не курю 3 роки

Це автоматично збережена сторінка від 21.11.2017. Оригінал був тут: http://2ch.hk/b/res/165452026.html Сайт a2ch.ru не пов’язаний з авторами та вмістом сторінки скарга / abuse: [email protected]

25 днів начебто, ну ти подивися в інеті, там все нормально написано, все по інструкції можна спокійно робити.

ну я кажу, якби курс допив то кинув би, принаймні я маю намір знову з нього кидати.

весь прикол в тому що якщо зірвешся ну хіба мало прям дико приперло там стрес всі справи то це не сильно зашкодить, і на відміну від пластирів не підтримується залежність до нікотину.

ну я помічаю за собою, що у мене більше психологічний, типу ща піду, покурю, подумаю, а під табаксом куриш, тобі не дає та й ще огидно пиздець, і че то виходити покурити вже не хочеться.

Коли спеціально кидав, одна мука була. Не міг стриматися, коли хтось поруч курив (а в оточенні У мене курили всі). Місяць тримався максимум.

5 років тому почав спортом займатися (плавання, тренажерка). Реально задихався після 300 метрів плавання без перепочинку, на приседе і жимі в віскі довбало, дихати було важко, кашляв. Дай, думаю, не покурю тиждень. І з тих пір особливо не курю. 3 роки взагалі не димів. Зараз в рік 1-2 пачки викурюю (мені сигарети не дають заснути, якщо добу і більше за кермом їхати)

Прийшов до висновку, що курити кинути легко, якщо є бажання і/або необхідність. Кинути палити заради того, щоб кинути палити — так собі ідея. Потім закуриш разок, а через тиждень знову по 2 пачки в день смолити будеш 🙂

На момент відмови від куріння, стаж був років 8, з яких 4 роки безперервного. В останні дні викурював по 1-2 пачки в день.

До слова, через пару місяців після того як курити кинув і задишка пропала і голова рідше боліти стала. Ще, кумедний момент, деякий час їжа вся дуже смачною здавалася, потім, походу звик.

> > 165453561 так воно не доставляє ніфіга дивись саме питання Як ти підсів-наприклад в школі під тиском, або по вписках де купа круящих, а далі виникає невелика залежність від нікотину, яке виражається в невеликому подразненні.

тобі сумно-виходить смуток + Нік роздратування-покурив-стало легше-мозок вважає що стало мене нудно.

тобі нудно-нудьга + роздратування-покурив-мозок вважає що менш нудно.

те ж саме з радістю, втомою і все таке.

виходить нормальна така психічна залежність.

> > 165452026 (OP) >у тред закликаються кинули палити анони.

Купив 15 років, в даний момент не курю більше півроку.

> пластирів типу Нікоретте.

Херня, сам перепробвоал доухя пластирів / хуястирів. Прив’язка до куріння вона не в нікотині в крові, вона в мозку.

Перш за все ти повинен розуміти нахуя ти кидаєш курити і навіщо тобі взагалі опинятися від цього. Після усвідомлення своєї мотивації отдуплі, що тяга до сигарети і серпанок і до обстановки це записана в твою поведінку програма, відмовившись від якої, здобуваєш плюси. У мене, наприклад, розвинувся апетит, почав набирати мусу, немає чортової ебанной печії .

Осозная все це мотивуєш себе таки кинути палити і намагатися про куриво взагалі наху не думати — до мене іноді приходять думки про куриво, коли сиджу на толкане атк лампово посрати і покурити ммм , але від подібних думок позбавляюся — в той же час в курилці тусусь з мужиками без всякого бажання закурити.

> > 165453561 >у чому прикол куріння? «Перезавантаження» мозку, створення короткої атфосфери, звичка — запитай ще в чому прикол.

> > 165452026 (OP) Ну так ось — я помітив, що зривався від того що випиваю і коли п’яний хочеться курити — тому через велике бажання кинути палити я ще й кинув пити-через пару тижнів 30 років і я відчуваю себе охуенно.

тл; др 1. Зрозумій навіщо це потрібно 2. Зосередься на цьому 3. Позбудься того, що тягне тебе назад.

Не курю вже 1,5 року, але тяга все одно не зникла (((

Розставання з сигаретами я приурочила до весільної поїздки на місяць в Іспанію. Благо, там тютюн коштує шалених грошей, плюс нові враження-здорово відволікають, загалом, витерпіла. Приїхала, пару раз зірвалася в моменти стресу, покурила. У жовтні побачила 2 смужки на тесті, все, табу, обходила навіть курців стороною. Чоловік кинув теж. Перший час ще бігав курити на сходову клітку, а потім з цим стало жорстко, а бігти в холод на вулицю піднімати-та не боляче то й хотілося. Вагітність пройшла, потім ГВ, потім СВ, перед Новим Роком годувати перестала (проблеми зі здоров’ям). Розумію, що матуся з сигаретою буде виглядати просто жахливо, так що куріння на вулиці, знову ж відпадає, вдома-строго немає, тобто виходить, і можливості навіть повертатися до шкідливої звички не випаде, хіба тільки коли на вільному випасі, поїду з подругами куди небудь розвіятися… я сподівалася, що таке тривале утримання призведе до того, що у мене навіть не буде виникати бажання, але, на жаль, кожен раз, варто мені понюхати запах тютюнового диму, у мене виникає сильна тяга взяти і покурити. Так, я не курю, але це не дається мені легко, це постійна боротьба з собою (((і я дуже боюся, що зробивши коли небудь затяжку, я знову стану регулярним споживачем цього… овна(((

3-й день не курю. Це багато чи мало?

І ось 12 березня йду з роботи, в черговий раз затягуючись, думаю набридло залежати від сигарет, треба щось міняти в собі. Взяти себе в руки і закинути цю звичку далеко і надовго.

Викидаю пачку і запальничку, купую собі цукерки і вперед. Важкувато звичайно без цієї звички, дивишся на інших вони курять, і слинки у мене потекли, заїдаю цукеркою. Поки все йде в такому дусі.

А ось це я скачала з інету може вам допоможе якщо зважитеся позбутися залежності. і мені допоможе.

У сигаретному димі міститься близько 4 тисяч речовин, багато з яких небезпечні для здоров’я. Найважливішими з них є:

Нікотин-алкалоїд, впливаючи на центральну нервову систему, викликає нікатіновую залежність (на зразок наркоманії). Він змушує серце працювати швидше. Звужуючи кровоносні судини, в тому числі і коронарні артерії, нікотин негативно впливає на кровопостачання серця. Сульфат нікотину застосовується в сільському господарстві для боротьби зі шкідниками. Смоли-осідають в легенях, викликаючи подразнення дихальних шляхів. Є основною причиною раку легенів. Окис вуглецю (та ж, що і в автомобільних вихлопах), потрапляючи через легені в кров, зменшує кількість кисню в ній, що викликає недолік кисню у всіх живляться кров’ю органах, в тому числі в мозку. Згодом постійно висока присутність окису вуглецю в крові веде до склерозування судин, що підвищує ризик серцево-судинних захворювань.

Куріння сприяє розвитку раку. Токсини, одержувані організмом з тютюновим димом, пошкоджують клітини, викликаючи їх мутації. Якщо людина продовжує палити, ці мутації можуть дати поштовх неконтрольованому росту ракових клітин.

У всіх людей куріння асоціюється з раком легенів, проте рак може виникнути і в органах безпосередньо контактують з сигаретним димом (рак органів порожнини рота і горла). Оскільки з легких містяться в тютюновому диму токсини потрапляють в кров і циркулюють разом з нею по всьому організму, то вони впливаючи на всі органи і можуть викликати рак стравоходу, шлунка, прямої кишки та інших органів.

У курців смертність від серцево-судинних захворювань на 70 відсотків вище, ніж у некурящих. Нікотин підвищує тиск і підсилює серцебиття. Через куріння може розвинутися ішемічна хвороба серця, стенокардія, передчасно підвищитися рівень холестерину в крові.

Куріння також уповільнює кровотік в судинах, збільшуючи ймовірність утворення згустків крові, і пошкоджує внутрішні стінки судин, сприяючи розвитку атеросклерозу. У жінок, що палять, які приймають гормональні контрацептиви, ризик захворювань серця зростає в 10 разів.

Під впливом диму розвивається кашель, активізується виділення мокротиння, розвивається хронічний бронхіт курця, ефізема легенів. Частіше і важче протікають напади астми. Дим провокує виникнення гострих респіраторних захворювань.

Куріння стимулює виділення шлункового соку, що може викликати печію і збільшує шанс виникнення виразки шлунка і дванадцятипалої кишки. Воно може також негативно впливати на функцію печінки і прискорювати перебіг захворювань печінки, викликаних алкоголем.

Куріння знижує ймовірність завагітніти, створюючи гормональні проблеми. У вагітної жінки, що палить підвищений ризик можливого викидня, народження мертвої дитини, дитини з вродженими каліцтвами або малою вагою.

І нарешті, тютюн старить організм, курці виглядають старше своїх ровесників. Шкіра втрачає пружність, набуває хворобливий колір, передчасно з’являються зморшки, Синява і набряки під очима, волосся сивіє і випадає. Жінки втрачають свою привабливість, у них на два-три роки наближається клімакс.

Таким чином, куріння — тютюнозалежність) — це важка хвороба, яка, на щастя, виліковна, хоча позбутися від неї нелегко. Оскільки нікотинова залежність схожа з наркотичною, відмова від куріння буде сприйматися організмом дуже важко.

Ви повинні бути готові випробувати неприємні відчуття-пітливість, кашель, біль в горлі, головний біль, розлад шлунка. У вас може зіпсується настрій, ви можете стати дратівливими, відчувати ознаки депресії і тривогу. Оскільки жінки більш схильні до стресу, ніж чоловіки, то і кинути палити їм важче. Також ви можете кілька набрати вагу.

Перші симптоми абстиненції ви відчуєте вже через кілька годин після останньої сигарети. У перші дні вони будуть наростати, а потім поступово проходити. Важливо витримати і не зірватися перші два тижні. Після першого місяця неприємні відчуття зникнуть зовсім, хоча і після цього Вас час від часу буде тягнути покурити.

Зате вже через дві години після того, як ви кинете палити, нікотин стане виводиться з організму, на наступний день ваша серцево-судинна система почне одужувати, через два тижні у вас покращиться система кровообігу і ви зможете легше ходити і бігати, через два роки після відмови від куріння ризик захворіти серцево-судинними захворюваннями різко знизиться. Протягом року ваш організм самоочиститься, різко покращаться самопочуття і зовнішній вигляд, якість життя значно підвищиться.

Багато хто починає кидати курити з того, що поступово зменшують кількість викурених за день сигарет. Для цього можна збільшувати проміжки між перекурами, викурювати сигарету лише до половини (ближче до фільтру міститься більше смол і нікотину).

Перехід на слабші сорти сигарет себе не виправдовує: по-перше, в них не обов’язково менше шкідливих речовин і нікотину, а по-друге, курячи слабші сигарети людина інстинктивно глибше затягується, і шкідливі речовини глибше проходять в легені.

Спосіб поступової відмови від куріння представляється малоперспективним. З нього можна почати, якщо ви курите дуже багато (пачку і більше в день). По-справжньому кинути палити ви зможете тільки якщо зберете свою волю в кулак і в один прекрасний день відмовитеся від сигарет раз і назавжди.

Умовно процес відмови від куріння можна розділити на два етапи — підготовчий і основний.

Завдання цього етапу-розробити для себе переконливу мотивацію, чому ви хочете кинути палити, повірити в свої сили і налаштуватися на боротьбу. Викладіть на папері причини, за якими вам треба кинути палити — бажання зміцнити своє здоров’я (кращий спосіб зав’язати з курінням — це з’явилася необхідність берегти своє здоров’я), бажання продовжити своє життя, прагнення жити повноцінним життям, зобов’язання перед рідними (довше прожити з близькими людьми, а не прирікати їх на горі передчасної втрати), необхідність позбавити ваших дітей від цієї шкідливої звички, можливість заощадити гроші та інші переваги життя без куріння. Повісьте цей листок на видному місці і щодня читайте його.

Збирайте недопалки в банку з водою. Тримайте цю смердючу, темну, маслянисту рідину перед очима і думайте про те, що відбувається у вас в легенях.

Призначте день остаточної відмови від куріння. Цей і подальша пара днів повинні бути для вас спокійними, які не вимагають емоційної напруги вдома або на роботі. Для жінок починати кидати курити краще в один із днів відразу після менструації до овуляції (в цей час в крові жінки гормональний фон найбільш сприятливий і дозволяє краще переносити нікотинну абстиненцію і можливі депресивні симптоми). Налаштуйтеся на цю дату, вселяйте собі, що у вас достатньо волі, щоб домогтися позитивного результату.

Основний етап-відмова від куріння.

Звикання до куріння відбувається через що міститься в тютюні нікотину. Ця речовина діє заспокійливо і розслабляюче, тому люди вдаються до куріння, щоб відпочити після напруженої роботи, заспокоїти нерви, якщо вони відчувають тривогу або стрес, отримати більше задоволення від їжі, просто від нудьги.

Через деякий час мозок людини, запрограмований на отримання задоволення і боротьбу з болем, починає асоціювати приємні відчуття з курінням і постійно вимагати нікотин. Людина стає емоційно залежним від куріння, яке тепер є його глибоко вкоріненою звичкою. Тому, щоб успішно кинути палити, потрібно не тільки відучити свій організм від нікотину, а й змінити свою поведінку і стиль життя.

Діючи тільки в першому напрямку, успіху домогтися практично неможливо. Що ж потрібно робити, щоб домогтися бажаної мети? Спочатку проаналізуйте і запишіть коли (наприклад, вранці натщесерце, після їжі, разом з чашкою кави, після приходу на роботу, після критики, в разі сварки з дружиною і т.п.) і які емоційні відчуття (тривога, лють, смуток, радість, невдоволення собою і т. д.) викликають у вас бажання викурити сигарету; які цілі (розслабитися, заспокоїтися, налаштуватися на роботу…) ви хочете цим досягти. Далі, подумайте (і запишіть) як уникнути таких ситуацій або, якщо це неможливо, як можна інакше себе вести в ці моменти.

Наприклад, якщо ви курите після їжі, йдіть замість цього на прогулянку; на два тижні відмовтеся від ранкової чашечки кави, замінивши її склянкою соку; щоб розслабитися, приймайте замість сигарети ванну або слухайте музику; навчитеся згладжувати конфлікти з дружиною, почитавши спеціальну літературу; вранці замість сигарети займіться фізкультурою (або сексом); якщо ви розчаровані, спробуйте отримати емоційну підтримку від близьких Вам людей. Тобто ви повинні виробити якусь тактику поведінки на початковий період відмови від куріння.

Коли настане обраний вами день, з цього моменту для вас нічого не повинно бути важливіше наміченої мети. Тепер ваше завдання-перебороти гостре бажання закурити, коли воно буде виникати (зазвичай воно тривати не більше 5 — 10 хвилин). Коли таке бажання настане, ви повинні підтвердити для себе вашу рішучість кинути палити і спробувати відвернути свою увагу на що-небудь інше:

Застосуйте розроблену вами тактику альтернативної поведінки, якщо бажання закурити викликано чимось, що раніше у вас асоціювалося з сигаретами. Відпочиньте-займіться улюбленою справою, почитайте книгу, пограйте в комп’ютерну гру, станцюйте і т.п. займіть чим-небудь ваші руки, наприклад складайте пазли або в’яжіть.. Зробіть кілька фізичних вправ. Глибоко подихайте: розслабтеся, повільно, розправивши плечі, наберіть повні груди повітря, затримайте дихання на хвилину, повільно видихніть. Виконайте 5 разів. Пожуйте жувальну гумку, посмокчіть цукерку, поїжте насіння або випийте води (особливо корисний зелений чай). Добре з’їсти яблуко, моркву, ріпу. Прийміть душ або ванну, це допоможе вам розслабитися. Почистіть зуби. Прополощіть рот розчином соди.

Згодом тяга до сигарет буде зменшуватися, а через кілька тижнів пропаде зовсім.

Почавши процес відмови від куріння приберіть все, що пов’язано з курінням — сигарети, Запальнички, попільнички. Уникайте місця, де курять, і навпаки, ходите туди, де куріння заборонено. Перші два місяці корисно приймати гарячі ванни і відвідувати лазню. Щоб швидше вивести токсичні речовини з організму і зменшити тягу до сигарет, пийте більше рідини — найкраще соки і мінеральну воду.

Протягом перших двох тижнів відмовтеся від алкоголю, кави, гострої і солоної їжі — все це провокує бажання курити. Більше їжте овочів і фруктів, менше макаронів, мучного, солодкого. Жінкам в клімаксі бажано проконсультуватися з лікарем на предмет прийому антидепресантів. Збирайте зекономлені на сигаретах гроші і час від часу для підняття настрою купуйте собі на них подарунки.

Щоб нейтралізувати нікотин в організмі потрібно приймати вітаміни E, C і A. вітамін А утворюється з речовини, яке називається бета-каротином. Бета-каротин міститься в яскраво забарвлених (червоних і жовтих) фруктах і овочах (моркви, гарбузі, манго, абрикосах і т.п.), а також в шпинаті, салаті, зеленому горошку, щавлі, зеленій цибулі, риб’ячому жирі, сирі, печінці, яйцях.

Продукти, що містять вітамін А, не повинні перебувати на повітрі і на світлі. Овочі не миють гарячою водою. Джерелом вітаміну Е служать рослинні масла. Він також міститься в печінці, яйцях, борошні грубого помелу, гречаної і вівсяної крупах і бобових. Вітамін С міститься у всіх фруктах (особливо його багато в цитрусових), картоплі, квашеній капусті, глоді, шипшині. Продукти, що містять вітамін С, слід готувати перед їжею і відразу ж подавати на стіл.

Детальніше про продукти допомагають в боротьбі з курінням, можна прочитати в наступній статті «кинути палити допоможуть звичайні продукти».

Добре допомагає фізкультура. Фізичні вправи знімуть стресову напругу, допоможуть вашому організму відновитися від шкоди, завданої курінням. Починати треба поступово — з тривалих прогулянок, ходьби. Пам’ятайте, що надмірні навантаження небезпечні для курців, так як вони прискорюють серцебиття, а нікотин звужує артерії, перешкоджаючи кровопостачанню серця.

Багато хто відмовляється кинути палити, так як бояться поправитися. Дійсно, деякі кинули палити (як показує практика, близько 30%) можуть трохи (2 — 3 кілограми) набрати вагу з двох причин: через уповільнення обміну речовин, викликаного зниженням рівня нікотину в організмі, і більш частого прийому їжі, щоб компенсувати відсутність сигарет (багато хто починає часто перекушувати, постійно смокчуть цукерки і т.п.).

Експерти рекомендують утриматися від дієти під час відмови від куріння, оскільки дуже важко витримати два таких випробування одночасно. Якщо вам потрібно перекусити, щоб придушити бажання закурити, з’їжте що-небудь малокалорійне — фрукти, моркву. Займайтеся фізкультурою, щоб спалити зайві калорії.

Гуляйте після прийому їжі. У будь-якому випадку, куріння представляє для вашого здоров’я набагато більшу небезпеку, ніж зайва вага, тому не відмовляйтеся від спроб кинути палити через острах поправитися. А знизити вагу ви зможете потім, через пару місяців.

Існує кілька способів, які допомагають кинути палити. Найпоширенішим з них є заміна куріння застосуванням нікотиновмісних засобів. Це нікотинові пластирі, Жувальні гумки, інгалятори. Механізм їх дії однаковий: вони забезпечують доступ нікотину в організм, захищаючи тим самим людину від неприємного абстинентного синдрому. При цьому стимулюючий ефект нікотину на серцево-судинну систему зберігається, проте в організм більше не надходять містяться в тютюновому диму токсини. Ці кошти можна застосовувати досить довго, поки тяга до сигарет не пропаде.

Нікотиновий пластир наклеюється на плече або стегно один раз в день і забезпечує надходження в організм певної дози нікотину через шкіру. Курс триває 8-10 тижнів. Кожні три тижні пластир змінюється на слабший. У деяких людей під пластиром може виникнути роздратування шкіри. У цьому випадку наступного разу наклейте його на інше місце.

Нікотинова жувальна гумка (одна з найбільш відомих — Нікоретте) забезпечує надходження нікотину через слизову оболонку рота. Її недоліком є неприємний для деяких смак і необхідність довго, близько 30 хвилин, жувати і тримати в роті (якщо швидко жувати і ковтати слину її ефект знижується). Іноді вона викликає розлад шлунка.

Нікотиновий інгалятор за формою нагадує сигарету і дозволяє вдихати нікотин. Оскільки його застосування імітує куріння сигарети, то злісним курцям він може здатися більш ефективним для зняття синдрому абстиненції. Разом з тим, доводиться робити близько 80 «затяжок» щоб отримати дозу нікотину, що міститься в одній платівці жувальної гумки, що не завжди зручно.

Іншими способами, що допомагають кинути палити є застосування спеціальних лікарських препаратів (за рекомендацією лікаря), кілька з них — це «Табекс», «Чампікс», «Цитизин», «Лобелін». Вони не містять нікотину, а є антидепресантами, що відновлюють душевну рівновагу в початковий період відмови від куріння.

Вони дозволяють позбутися від прискореного серцебиття та інших негативних симптомів, пов’язаних зі споживанням нікотину. Їх має сенс застосовувати тільки» завзятим » курцям. Можливо також полоскання рота спеціальними розчинами, що викликають огиду до куріння.

До альтернативних методів відмови від куріння відносяться голкотерапія (рефлексотерапія) і гіпноз. При голкотерапії голки вводяться в вушну раковину, впливаючи на певні структури головного мозку. В результаті руйнується «рефлекс курця».

Метод гіпнозу полягає в тому, що, довівши пацієнта до стану релаксації, лікар вселяє, що йому огидно куріння. Вважається, що в момент прояву тяги до куріння, пацієнт «згадає» ці установки.

Мало хто здатний кинути палити з першої спроби. Навіть якщо ви не будете курити протягом деякого часу, ви все одно не застраховані від зривів. Якщо ви знову закурите, не робіть з цього трагедії, а постарайтеся отримати з цього випадку максимальну користь.

Проаналізуйте причини, які змусили Вас взяти сигарету, внесіть відповідні зміни в ваш план відмови від куріння і спробуйте ще раз. Досвід приходить з часом.

Ярик Diet-Балів: 4785 Повідомлень: 185 3.4.2009 1:29.

набрала я свою вагу коли курила, зараз вже не курю 3 роки, але тяга не проходить, а іноді хочеться так, що вуха тріщать. А щодо ваги, та трохи додалося. І я теж вважала, що нічого не їм, поки не знайшла Діон.

ахах)) я з сьогоднішнім днем не курю вже 10 днів)))

оох..як же це важко! я кидала курити за 1 місяць до сесії — протрималася,всю сесію не курила і,вийшовши з останнього найскладнішого іспиту,я не стрималася..і як завжди все пішло по новій.

я набрала за 10 днів вже 2,5 кг. але схудла вже на 1,5)))

треба займатися постійно якимись справами, тоді забуваєш про їжу і про сигарети)

я не курю з 1июля 2008. до цього років 5 курила. як кинула, мене відразу ж жахливо розісло.

було літо, ми постійно їздили відпочивати на природу. ліс, озера. я ось порівнюю дві фотографії. коли курила і буквально через 2 тижні після того, як кинула, так різниця дуууже помітна. просто кошмар. я раніше могла видужає максимум до 78. це межа, а зараз скаканула до 92 вже правда скинула до 84, але все ж. причому я б не сказала, що їла багато чого. їла як і завжди.

І З — ЗА ЧОГО ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ. ДОПОМОЖІТЬ, ХТО ЗНАЄ. ДУЖЕ ХОЧУ ДІЗНАТИСЯ ВІДПОВІДЬ! ВЕСЬ ІНТЕРНЕТ ОБРИЛА, НІЧОГО НЕ ЗНАЙШЛА!

MissDream Diet-Балів: 194 Повідомлень: 2 Місто:Moscow-Hurgada 18.3.2009 0: 47.

Я 25 день не курю сьогодні, теж набрала кг 3 десь (((треба якось збиратися з думками і скидати.

а чого це за книга КАРРА..ап чим??

не курю 3 роки

Сем привітки. Відмінного настрою!!

Я теж кинула в червні 2008,спочатку сьомки клацала, а терь ось на пірошках набрала 4 кг ..

не оч радує канешна. але не починати ж знову курити.

з 2 лютого 2009 року не курю. В даний час повертаю вагу назад, у зв’язку з чим мене занесло на до. Привіт всім, ми молодці, розумниці і красуні!

Rакета Diet-Балів: 12502 Повідомлень: 624 Місто: Орел 27.2.2009 9:49.

Я не курю з 8 січня 2009 р.Курила епізодично,переставала по місяцю,року. Взагалі почала курити в 22 стабільно . Але більше 5 сигарет в день не курила-інакше починалися головні болі.

Сподіваюся більше не почну.

lyaka3 Diet-балів: 5385 повідомлень: 744 місто:Санкт-Петербург 25.2.2009 16: 03.

Kusya — я теж не курю з 4-го жовтня! Поздоровляю! У мене стаж був 17 років.

124 кг._______________70 кг. /community/post.php?topic_ > для досягнення успіху потрібні тільки дві речі: перше-почати, друге — не зупинятися!

Так, я теж, як завагітніла кинула, потім 9 міс. грудбю годувала-естесственно-під забороною, а потім — зрив.

ogr-natasha Diet-балів: 46412 повідомлень: 3871 місто: Київ 12.2.2009 15:53.

кинула курити 1,5 роки тому разом з чоловіком,стимулом стала вагітність.досі не тягне.

**** було 92, є 72,__69__65__ буде 60.****

Всім привіт! я новенька! я не курю з 4 жовтня. як відрадили.. до цього 8 років курила. позаймалася 3 тижні бодіфлексом і від сигаретного диму почало сильно каламутити. тепер навіть подумати закурити тошно!

Не курю вже три місяці, стаж 3 роки, щодня по пачці в день. Відчуваю себе чудово, але стала багато їсти.

Yonks Diet-Балів: 4490 Повідомлень: 96 Місто: Москва 31.1.2009 19:35.

Natali-1208 Diet-Балів: 62062 Повідомлень: 10226 Місто:Санкт-Петербург 19.12.2008 20: 26.

мамба Diet-балів: 31541 повідомлень: 3984 17.12.2008 10: 46.

lenka_ Diet-балів: 2831 повідомлень: 104 12.12.2008 12:22.

Біленький Diet-балів: 820 повідомлень: 31 місто:Ростов 9.12.2008 19: 59.

Olga15 Diet-Балів: 2816 Повідомлень:66 9.11.2008 21: 26.

azazu Diet-балів: 473 повідомлень: 15 9.11.2008 18:12.

Sirit77 Diet-балів: 10023 повідомлень: 823 місто: Запоріжжя 9.11.2008 14: 36.

не курю 3 роки

Natali — 1208 Diet-Балів: 62062 Повідомлень: 10226 Місто:Санкт-Петербург 9.11.2008 14: 18.

azazu Diet-балів: 473 повідомлень: 15 9.11.2008 13:41.

Natali — 1208 Diet-Балів: 62062 Повідомлень: 10226 Місто:Санкт-Петербург 9.11.2008 10: 42.

Ольга_олегівна Diet-Балів: 18419 Повідомлень: 2185 Місто:Севастополь 8.11.2008 22: 50.

Paprika Diet-Балів: 14179 Повідомлень: 2959 Місто:Місто N 8.11.2008 22: 41.

Експерт-любитель з мотивації та психології.

А я вобще не курю, і навіть ніколи не пробувала! Просто вирішила вас поодержать 🙂 удачі.

Ірушка Diet-Балів: 26483 Повідомлень: 1523 8.11.2008 22:39.

Natali-1208 Diet-Балів: 62062 Повідомлень: 10226 Місто:Санкт-Петербург 18.10.2008 19: 56.

А я сюди потрапила якраз з форуму некурільщіков, на якому мені і допомогли кинути)

Перший раз кинула 10 місяців тому. потім здуру закурила. сиділа на» гойдалках » як це називається, коли людина то курить то не курить — близько 3-4 місяців. кидала-починала-кидала-починала.. набрала вагу то саме ізза гойдалок.. ось тепер вже скоро 100 днів як я все таки не курю. Тепер ось намагаюся позбавлятися від зайвої ваги. а точніше, від целюліту. у мене відчуття, що у мене в стегнах просто спресований весь жир! щільні такі поклади. жах!

ось поки не знайшла цей чудовий сайт-намагалася посидіти спочатку на програмі Ліссі Муси, розчарувалася-плюнула, тепер просто стежу за тим що їм, обливаюся водичкою, іноді ходжу на прогулянки і влаштовую водні дні. ОДин з водних був якраз сьогодні. Правда, начитавшись форуму, в кінці дня влаштувала собі молокочай-дуже смачна штука-дівчатка, рекомендую!!

А що кинули курити — всі розумниці! ну і я конешно, теж)))

НВ 86,6-ЖВ 80 повернутися до себе і як можна швидше!

Мій щоденничок / community / post.php?topic_ >

Osa73 Diet-Балів: 27003 Повідомлень: 9335 Місто: Москва 12.8.2008 22:36.

Стаж куріння становив 13 років, потім вирішила кинути. Було дуже важко, почав просто їхати дах. Але все-таки я примудрилася прийти в норму і два роки не курила, а потім у відпустці закурила, оскільки це асоціювалося у мене з відпочинком, і потім мені здавалося, що, якщо я змогла кинути, значить можу контролювати процес: хочу курю, хочу не курю. Але курець-це діагноз, причому хронічної хвороби, де ніхто не дасть гарантії, що не буде рецидивів. І ось зі мною почало відбуватися щось. Я пару місяців покурила, потім схаменулася і кинула. Але потім у мене періодично стали виникати подібні випадки, то кину, то закурю. І кожен раз я проходила муки відвикання, потім подолавши огиду, знову втягувалася. Повне божевілля. І кожен раз, коли я кидала, я додавала кілограми. У підсумку я дійшла до 115 кг і докурилась до бронхіальної астми, тепер замість сигарет у мене інгалятор. Мені соромно, що я така дурища, і щоб кинути палити, мені довелося захворіти. Але ось після лікарні більше не курила, а процес збільшення кілограмів триває, тим більше що лікування від астми гормональне. Так що, дівчата, кидайте раз і назавжди, поки здоров’я ще є. Удачі всім нам.

Мірра Diet-балів: 3216 повідомлень: 829 8.7.2008 10:29.

Як кинути палити?

Опції теми.

Пошук по темі.

кидав не курив 3 роки, щас знову закурив, скачав аудіокнигу аленна, слухаю поки.

курив 9 років (трохи) з них кидав 2 рази, на 1.5 року і 9міс. як це зазвичай буває починав від стресу.. це тоді так здавалося. зараз не курю вже 2 роки, і не бачу в курінні ніякого сенсу. курити заради того щоб курити, задоволення сумнівне.. теж снилися сни про те, що курю, дійсно чистіше кошмарів. книжка та фуфло, все одне ТА тому ж, начебто гіпнозу. кинув коли сердечко притиснуло, та й до цього моменту якось прийшло розуміння, що звичка ця дурна, та й дійсно не модна, і не потрібна. від бухла хоч ейфорія якась, задоволення, а від сигарет яке задоволення? типу що от не курив-не курив годину і бац покурив, кааайф.. зараз вже розумію, що курити і почав, і продовжив швидше з почуття стадності.. а ось ваги додалося, кілограм на 10, але тут і інші зміни в житті позначилися ))

+1000 теж апетит прокинувся!

Сьогодні 1 місяць і 1 (один) день як я живу, не побоюся цього слова, повноцінним життям, після 15-річної перерви. Розквитався я з цією гидотою, впевнений, що назавжди.

ну і як перші дні, складно далися?

не курю 3 роки

03.11.2009 року їхав в машині і думав про те, що вистачить, напевно, курити. і викинув пачку з запальничкою у вікно. Курив 8 років. З того моменту не викурив жодної сигарети. Писи не користувався ніякою літературою. Кинув сам.

До речі з приводу перших днів. Наступний день був дуже важкий. Повністю відпустило десь дня через 4. Зрідка накочувало, але не надовго. Допомогли насіння і цукерки. і одного разу кіло морозива =)

Ковбасило-не жартувало 7 днів, потім поступово-поступово менше і менше.

Відмітитися. Курив близько 20 років, останні роки-міцний Парламент і трубку, іноді. Кинув 23.02.2010. Слухав Карра в машині. Деякі глави-по кілька разів, бо відволікався. Коли зрозумів, що всі аспекти усвідомив-кинув. Періодично було бажання закурити в силу звички, але воно легко відкидалося. За вагою: дієта (без фанатизму) + банальна зарядка (з гирями) = -7 кг з тих пір.

Залік! )) Такий суворий Сибірський спосіб відмови від шкідливої звички))

Я практично не курю з нового року (сигарет 20 скурив мож за ці місяці,на вечірках))) зараз вирішив взагалі не курити, вже два тижні взагалі не курю)

Ага, ось насіння взагалі отлчино сигарети замінюють) взагалі найважче для мене не курити коли вживаєш алкоголь..треба тепер пити ще кидати(хоча я роблю це нечасто поетмоу особливої проблеми немає))

Останній раз редагувалося Едді42; 16.04.2010 о 06: 58 .

micoff.

Анатолій Мигов.

Хроніки острова Крим.

( Закінчення. Початок тут ). Я не намагаюся тут відрадити або умовити когось. Кожен сам вирішує, курити йому чи ні.

Мій текст адресований тим, хто вирішив кинути, але не впевнений у результаті цього відчайдушного підприємства. Можливо, їм допоможе мій досвід і деякі ненав’язливі поради.

Кажуть, що в цій справі дуже допомагають поради Аллена Карра. Я його праці не читав, але знаю людей, хто кидав по Карру. Приблизно половина з них сьогодні продовжує курити.

Сам я не курю вже більше чотирьох років. Вийшло кинути у мене не відразу, тільки з шостої спроби. Як це відбувалося, я вже розповідав.

Головне, з чого треба почати, — це відповісти на питання, навіщо вам це треба?

Для мене це було здоров’я. Виявив, що не можу піднятися без ліфта в один прийом на 8-й поверх. Ну і сказав собі, що пора кидати з куривом, хоча це і приємно.

А один мій знайомий вирішив кинути, коли став пенсіонером і виявив, що 2/3 його пенсії йде на сигарети.

Якщо у вас є відповідь на питання, чому ви кидаєте курити, то потім вам буде зрозуміло, навіщо ви терпите досить відчутні фізичні і моральні незручності, без яких, на жаль, не обійтися.

Дуже важко протриматися перші три-чотири-п’ять днів. Це справжня наркотична ломка. У вухах дзвін, в роті сухість, в голові вата. Погано розумієш і навіть координація порушується. Курити хочеться так, що хоч на стіну лізь.

Добре б, якщо є можливість, в цей перший тиждень на роботу-навчання не ходити. Сидіти вдома, з курцями не спілкуватися, справами не займатися. Я тиждень з дому не виходив, сидів в інтеренті, злегка пописував в жж, грав у стрілялки, дивився серіальчики.

Важливо протриматися перший день. Найкраще, викинути всі сигарети з ранку (або докурити залишки до ранку), весь день не курити і лягти спати раніше. Зазнав до вечора, заснув. Вранці прокинувся-ура, я протримався цілу добу!

На другий день я кажу собі:

— Ну ти ж зміг не курити цілу добу, значить, зможеш протриматися ще до вечора.

На другий, і третій, і четвертий, і п’ятий день курити хочеться також сильно, як і в перший день, а може бути, і ще сильніше. До речі, на третій-п’ятий день багато ламаються і закурюють знову.

Але тут я теж придумав мотивацію, яка працює. Я кажу собі так:

— Я промучался двоє (троє, четверо, п’ять. ) доба. Невже все це було даремно? Який сенс в тому, що я так знущався над собою, якщо я зараз знову закурю, та ще в той момент, коли ломка ось-ось припиниться?

На шостий-сьомий-восьмий день дійсно настає полегшення. Організм очищається. Дзвін у вухах припиняється, в голові прояснюється, відновлюється координація.

Прожити ці перші дні без «допінгу» дуже складно. Треба чимось зажовувати ломку. Я використовував насіння, сухарики, чупа-чупси, яблука, сиру моркву. Все це хоч трохи, але відволікає від думок про сигарету.

Але найкраще мені допомагала нікотинова жувальна гумка. Вона відволікає, коли жуєш, і вона ж підкидає в організм деяку кількість нікотину і знімає ломку.

Перша фаза ломки закінчується, коли раптом бачиш, що ти вже півдня на автоматі жуєш одну і ту ж стару гумку, в якій давно не залишилося ні краплі нікотину.

Тут тільки не треба спокушатися, що все позаду і ти герой. Нічого ще не позаду! Ще буде накочувати хвилями непереборне бажання закурити. На цей випадок я завжди носив з собою кілька нікотинових гумок. Накотить хвиля-пожуєш трохи і закладеш за щоку. Через кілька хвилин хвиля схлине, можна гумку випльовувати-гидота ж.

Друга фаза, з щоденними хвилями, триває близько місяця. Однією упаковки жуйки мені цілком вистачає, ще й залишається.

Треба обмежити до мінімуму спілкування з курцями і не вживати алкоголь, тому що він підсилює бажання закурити.

Третя фаза у мене триває рік. Хвилі накочують все рідше і рідше, але потужно і несподівано, особливо, якщо у тебе якийсь стрес. Краще його зняти алкоголем, але не сигаретою. Тому що якщо одну штуку викуриш, то вже не скоро зупинишся. І потім доведеться починати все з початку, анітрохи легше той же шлях не буде.

Четверта фаза у мене триває три роки. Тут так: курити вже не хочеться, ніяких страждань немає, а навпаки, є почуття глибокого задоволення, що ти більше не залежний і не труїш самого себе за свої ж гроші. Однак ще сняться сни, в яких ти куриш і відчуваєш від цього процесу задоволення. Ну і іноді трапляється, що ти дивишся на людину, що палить і думаєш, що в общем-то непогано було б тобі теж зараз зробити пару затяжок. Але це все на рівні ментальному, без фізичної тяги. Тут головне, не зробити ту ж помилку, яку зробив я: після трьох років некуріння, вирішив переконатися, що тепер я повністю чистий і у мене все під контролем.

Зараз я не курю вже 4 роки і три місяці. І в останній рік мені навіть уві сні це перестало снитися.