не курю 2 місяці

Життя в ритмі NoSmoking.

Другий місяць без сигарет. Результат.

Кажуть, найприємніші місяці для жінок, які кинули палити-це другий і наступні три місяці, коли клітини шкіри вже пройшли кілька циклів оновлення, коли помітно зменшилася Нездорова жовтизна, стала зникати сухість шкіри. Для мене другий місяць виявився чи не складніше першого. Але я знайшла рішення і позбавлення, я прийшла до балансу, до полегшення.

Що сталося протягом другого місяця в організмі?

У ваших легенях поки триває процес відновлення на клітинному рівні, але він ще не дійшов до ацинусів — найменших «клітинок», з яких «збудовані» тканини легенів. Тому життєва ємність легенів ще не повернулася в норму, і Вас може турбувати періодично кашель або сухість в горлі, може виділятися слиз або мокрота, фізичні навантаження можуть викликати сильний кашель і/або стомлення.

Ще зберігається судинна сіточка. Пов’язано це з тим, що клітини судин поки ще не почали оновлення. На другому місяці тільки ендотелій судин на 50-70% складається з нових клітин, продовжуючи оновлюватися.

Фізичної тяги до сигарет вже практично немає, але тяга до тих подій, що становили ритуал куріння, до звичок і обстановці, ще зберігається. Стало легше долати тягу до куріння, але все таки як і раніше потрібна підтримка і сила волі.

Що стосується мене, то на другому місяці згасла ейфорія перших днів, емоції на кшталт » я змогла! ура! я кинула!» минути. Звичайний ритм захопив, накрив хвилею щоденних турбот, життєвих складнощів, побутових проблем, робочих негараздів. Мій мозок став повертатися в звичний потік реакцій — стало важче, хотілося курити частіше, іноді навіть було прикро, що мене не звуть покурити колеги, а уві сні частенько снилося, що я йду курити, правда, процес куріння не снився, але намір піти і покурити і наплювати на всі зусилля і старання — таке було багато разів.

Настала зима-снігопади, холод, хуртовини. Настрій, природно, впав. Як пишуть, імунітет у кинули палити на другому-третьому місяці знижений, тому великий ризик підхопити якусь заразу. Так і сталося. На початку другого місяця я захворіла ГРЗ-температура, нежить, головні болі — коротше, «непередавані очученія» днів на п’ять.

Але я вирішила, що зможу пересилити зовнішні «перешкоди». 17 листопада з моєю напарницею записалися на заняття йогою і пілатесом. Перший місяць вирішили ходити 2 рази в тиждень. З другого місяця будемо збільшувати навантаження — вже дуже нам перші заняття сподобалися, дуже добре після тренувань, приходить абсолютне розуміння, що я живу, що я є. Це класне відчуття, і повне умиротворення, і повне задоволення собою. Поки ми» початківці», у нас ще дуже багато чого не виходить або виходить не повністю, мені як колишньому курцеві набагато складніше виконувати вправи, але мене радує, що ми просто прийшли в йогу, що ми стали займатися, що ми це робимо і нам це подобається, а ще — практика допомагає мені концентруватися, тримати внутрішню рівновагу, бути більш спокійною в житті, менше нервувати. Йога і спорт взагалі потрібні будь-якій людині, і я сильно шкодую, що прийшла до цього запізно, що так багато часу жила якось бездумно чи що, неусвідомлено.

Мені здається, що людям, які кинули палити, потрібно обов’язково займатися йогою — це практика правильного дихання, це практика володіння своїм тілом, це баланс, це загальнозміцнюючі фізичні вправи, а як Ви знаєте, зміцнюючи тіло, ми зміцнюємо дух, а сила духу і сила волі допомагають уникати самої думки про куріння як про благо.

Не потрібно винаходити велосипед, все вже придумано до нас. Йога-це прекрасна практика здорового існування, це тренування тіла і душі. Йога зміцнює віру у власні сили і розширює можливості. Просто перестаньте курити, просто займіться йогою, і не потрібно буде пересилювати себе, не потрібно буде думати про сигарети, просто видаліть куріння зі свого життя, а замість сигарети — полюбіть себе!

Не курю 2 місяці.

Не курю 2 м, 1 д, 5 ч.на порадниці сиділа, читала теми по куріння. Це було 29 травня. Я дуже хотіла кинути палити, але не виходило. Максимум тиждень не курила, потім зривалася. Все оточення курців і мені здавалося, що це нереально. Але все одно були спроби за спробами. А тут поспілкувалася і знову вирішила пробувати. І вийшло. Навіть не дуже важко було перебувати серед курців. Зі мною одночасно кинув палити і чоловік. Було пару раз затягувалася (саркастично місяць), відчувала себе на міцність чи що. Але ні, курити не хочеться. Навпаки, в роті така гидота, що відразу в голові думка, навіщо. Звичайно, грошей не додалося по відчуттях. А це була одна з мотивацій (звичайно, найважливіше здоров’я, але потрібно було себе переконати з усіх боків). Ще для мене була мотивація-річ. Зекономлені планувала витратити на неї, але не доля, річ пропала з продажу. Однак це перемога, мені здається.

Не курю 2 місяці.

Мені 27 років, стаж складно порахувати так як курити почав в 13 років, але з самого початку куріння я постійно кидав палити. То скорочував куріння, то повністю відмовлявся. На кілька місяців, тижнів а два рази не курив по півроку-році, і найвдаліший досвід була відмова на півтора року. Правда коли не курив півтора року всетки міг викурити 2-3 сигарети коли пив при цьому займався спортом і відмінно себе почував. (пив рідко) чому зірвався запитаєте, та через стрес. І все ж напевно через те що став дозволяти собі сигарети. Все набридло, вирішив а чому б не покурити. Можу сказати з кожного разу кидати все важче, якщо років в 18 я не помічав взагалі ніяких змін від відмови куріння, то останнім часом з’явилася реальна тяга і реальні побочки.

Останній раз коли кидав на півтора року, чітко запам’ятав що була безсоння якийсь час були ВСД прояви, реально допоміг догляд в спорт.

Останнім часом кілька разів я хотів кинути палити в цьому році став помічати що стало боліти горло. не курю дня 4 все горло болить, накочує туга. починаю курити-відразу все проходить.

Тут так вийшло що осінь ГРВІ кругом, грип і я трохи захворів і вирішив остаточно під цю справу кинути. Так як коли хворію курити просто не можу. Хворів як довго, до кінця все ніяк не проходив то кашель то горло, то все поновой. Толі реально віруси в цьому році якісь особливі Толі це те що я кинув палити. Те що я курив я вже встиг навіть забути. А тут раптом згадав, що вся ця біль в горлі, кашель, може у мене бути і від сигарет.

Тяга припиняється у мене день на 5-6. Саме бажання курити.

Перший день нормально другий той же більш менш, але вже у всю уминаешь все підряд, третій-їж постійно, дика нервозність, начинаеюся проблемми зі сном, падає концентрація. Четвертий п’ятий день переломний. Через тиждень фізичної тяги немає ніякої обсалютно. Нервозності немає, навпаки спокійний став. Але ось що помітив цього разу.

Захворіло горло, захворіли «легкі», були проблеми зі сном (прокидався), жор (тижні 2), нервозність, якийсь час було неможливість концентрації,» тупняка » (голова не розуміла як треба). Повторю у мене все збіглося з ГРВІ. Тому що від чого я точно не можу сказати але так як кидав кілька разів висновки зробити можу як буває і коли не куриш. Так, ковбасить по різному.

Ссейчас пройшов місяць. ГРВІ пройшло.

Але знову захворіло горло (!), Хворіли «легені». Робив знімок, так як я ще й хворів, для виключення ускладнення від хвороби.

Стала накочувати слабкість (перший час навпаки була Дика енергія, хоч і хворів), апатія, тиск падати стало схоже.

З’явилися депресняки, голова незрозуміло якась «каска невротика» то слабкість в загальному букет всд (який треба сказати У мене був в підлітковому віці!)

Курити не хочу. бажання немає. Але за весь цей час (місяць) я не пив і не знаходився в компанії питущих. А я точно знаю що курити я можу в теорії захотіти тільки п’яним або після стресу. Але думаю в цей раз я курити не буду зовсім. Так як вирішив вистачить, і поблажок давати собі не буду. Викурити сигаретку іншу. До того ж знаю після того як кидаєш курити сигарети реально противні.

Мені зовсім не подобаються побочки. ВСД і депресс. Я по початку не можу зрозуміти що це, потім проаналізувавши все пов’язав це з сигаретами.

Хотілося б поспілкуватися, у кого була схожа картина. Розумію що все індивідуально, але думаю у багатьох була схожа тема. Расказывайте.

Повернутися до початку.

Академ. Зареєстрований: 28 сер 2009, 23: 26 повідомлення: 2037 звідки: Санкт-Петербург.

Привіт, cowboymarlboro ! Велкам в нашу компанію! А ми тільки сьогодні це обговорювали : http://nosmoking.ru/phpBB2/viewtopic.php?t=13195.

У багатьох ці симптоми. Але все ж краще не курити-тому що, кажеццо мені, всі ці симптоми від тривалого куріння з’явилися! (ВСД, зокрема)

P. S. нік який сумний ти не дивився фільм з однойменною назвою?

Шукай те, що ніколи тебе не залишить, а те, що тебе залишає, – не те.

Чернець Симеон Афонський.

Повернутися до початку.

Member Зареєстрований: 14 дек 2009, 22:52 Повідомлення: 15.

Повернутися до початку.

не курю 2 місяці

Академ. Зареєстрований: 28 сер 2009, 23: 26 повідомлення: 2037 звідки: Санкт-Петербург.

Так, У мене багато збігається з твоїм розповіддю.

Відео — не курю 2 місяці (Відео)

Симптоми дуже схожі на ВСД. Спочатку просто виводило з себе. Потім стало виходити з цим якось боротися.

Крім того — перший місяць взагалі неможливо було зосередитися-без перебільшення, як ніби в голові вата замість мізків. Зараз більш-менш наблизилася до стану в курильні часи. Завдяки всяким вправам і головоломкам і ще купі всякого. Але все ж розумовим процесом досі не задоволена в повній мірі.

А горло боліло в одне з минулих невдалих кидань. Після 2 днів некуріння зловила сильну ангіну. Організм був ослаблений-причина в цьому. Потрібно зміцнювати імунітет-вітаміни. Дим сигарет-це отрута. Він вбиває всіх мікробів у роті. Не дивно — не стало диму-з’явилися мікроби. А організм був слабкий і не впорався.

Шукай те, що ніколи тебе не залишить, а те, що тебе залишає, – не те.

Чернець Симеон Афонський.

Академ. Зареєстрований: 28 сер 2009, 23: 26 повідомлення: 2037 звідки: Санкт-Петербург.

А ще багато знайомих кажуть, що я стала іпохондриком (перебільшено дбаю про здоров’я) — може це все якось пов’язано вщерть від сигарет зі мною такого не було-трохи десь заколе або зачешется — я біжу до лікарів. А до моменту, як опиняюся у лікаря-сильно переживаю.

Ось тільки не без підстав, на жаль завжди з’ясовується яке-небудь» не те » з організмом. Роки куріння не пройшли даром.

Шукай те, що ніколи тебе не залишить, а те, що тебе залишає, – не те.

NET-ALKO.

Все про алкоголь і куріння.

Не курю 2 місяці.

Курив 35 років як паровоз. Але раптом вирішив кинути, бо втомився. Просто тупо втомився від нікотину, від запаху гару і всього з ним пов’язаного. Перший раз кинув-тиждень витримав, другий раз кинув — п’ять днів витримав, думав що не зможу. Сказав собі що це буде остання спроба третя, і якщо не зможу кинути то буду курити по 2 пачки в день, щоб до одного берега причалити і не мучити себе і не смердіти паленої ганчіркою, та саме ганчіркою, а ніяким не тютюном, як я думав до цього, і попросив у Бога щоб він допоміг мені з цим рішенням. Якщо почну курити і не подужаю своє рішення, то нехай я цю хвилину ж почну подихати від нікотину. Не знаю хто вже тут підметушився, Бог чи інші сили, але коли я вирішив викурити останні п’ять сигарет і почати остаточний забіг на дистанцію здорового способу життя, я помітив, що не можу випробувати звичного мені стану від викуреної мною сигарети — навпаки, мене просто рубило з ніг, і я відчував, що мій мозок починав гудіти і покривався туманом як Лондон в ранкові години, Мені ставало погано і страшно одночасно. я терпів, і як підходив час Другої сигарети, то продовження було сильніше і ще жорсткіше. Я починав задихатися і ноги просто підкошувалися, піді мною ходила твердь хвилями. Я розумів що це не спроста. І ось настав третій проміжок викурювання сигарети, затягування-друга і розуміння того що це, можливо, моя остання мить на цій грішній землі, і серце і тиск стрибок і помутніння і нестача кисню і біль в животі і різь в очах і жаль про те що все це я затіяв. І прохання моє до вищих сил скасування не підлягало мабуть. Не курю вже два з половиною роки, сказати що радий за себе — так, безсумнівно, більше скажу: гордість прям розбирає. Тому що зміг зламати і здолати найсильнішого і найлютішого ворога свого, самого себе. Побічні ефекти відчуваю на собі донині, що не дивно після 35 років старанного куріння .Одне можу заявити — будь-які симптоми з цією відмовою. проходять з часом, не варті того щоб братися за цю нікотинову смерть заново, щоб знайти в ній заспокоєння — заспокоєння від нікотину одне (могила). Кидайте і не пошкодуєте про своє рішення в майбутньому.

Що відбувається в організмі після відмови від сигарет.

Тютюновий дим містить не тільки нікотин. У його складі налічують 196 шкідливих речовин, з них 14 — наркотики. Як і будь-які отрути, ці токсини починають виводитися системами захисту відразу ж після надходження в організм. Заважає цьому процесу тільки нова доза.

Очищення організму після куріння і подолання нікотинової залежності — це дві різні складові процесу відмови від сигарет. Відомий англійський письменник Аллен Карр, який розробив «Легкий спосіб кинути палити«, у своїй книзі стверджує, що всі муки і ознаки» ломки» носять виключно психологічний характер. При правильному підході відмова від куріння-легке і приємне заняття. Сам Аллен Карр викурював по 100 сигарет в день, кинув різко і процес очищення і оздоровлення організму не супроводжувався ніякими згубними наслідками. Також в його клініках неодноразово отримували допомогу пацієнти, чий вік був більше 60 років, а в одному випадку Карр наводить як приклад 99-річну жінку. У всіх колишніх курців після відмови від сигарет відбувається значне поліпшення здоров’я.

Зміни в організмі відбуваються в перший час.

За який час організм очищається від нікотину? Хороша новина: нікотин починає виводитися відразу ж після викурювання сигарети. Цей наркотик викликає швидке звикання, але також швидко виводиться з організму. Якщо не надходить нової порції, то через дві години більша його частина вже покинула легені і кровоносну систему.

Дихання стабілізується через 12 годин. Проходить бронхоспазм, викликаний впливом нікотину на рецептори легенів. Вже на першу добу очищення організму від наслідків куріння нормалізується склад крові — стає більше кисню і менше вуглекислого газу. Кожен, хто кидав палити, знає, що найважчий період — перші 3-4 дні. В цей час основна кількість шкідливих речовин залишає організм, і він очищається. Зникає неприємний запах з рота, від шкірного покриву. Очищення організму від нікотину і смол на 99% відбувається через три тижні. На 2-3 день розвивається кашель і виділення мокротиння. Це свідчить про те, що відновлюється діяльність епітелію бронхів. Паралізовані отрутою вії оживають і починають очищатися, просуваючи продукти розпаду і слиз назовні. Підвищена секреція мокротиння сприяє очищенню багаторічних відкладень в легенях. Можлива підвищена пітливість — з шкірними виділеннями виводяться шкідливі продукти обміну речовин. Відновлюється слизова оболонка шлунка і кишечника, пошкоджена як загальним впливом тютюну на організм, так і попаданням сигаретного диму в шлунок при ковтанні отруєної слини. Можливо, зниження тонусу гладкої мускулатури і розвиток запорів, які проходять при відновленні нормальної чутливості рецепторів кишечника. Іноді виникають головні болі або скачки артеріального тиску. Оскільки нікотин паралізує дрібні капіляри і має судинозвужувальну дію, рецепторів потрібен деякий час на звикання до нових, «ожилим» судинах. Завдяки відновленню нормального тонусу поліпшується кровопостачання всіх органів і тканин і в першу чергу головного мозку. Відновлюються смакові і нюхові рецептори. Вже через тиждень ви відчуваєте запахи, не чутні раніше, а їжа набуває смаку. До речі, по відновленню нюху можна побічно судити про те, як швидко очищається організм після відмови від куріння. Підвищується апетит. Це пов’язують з двома причинами. Перша-психологічна. Замість того щоб сунути в рот сигарету, людина починає що-небудь жувати — замінює одне задоволення іншим. Якщо при відмові від куріння пацієнт відчуває стрес, то процес поглинання їжі його заспокоює. Друга обумовлена підвищенням апетиту і відновленням смаку.

Роздратування, яке відчувають деякі люди при відмові від куріння, залежить виключно від психологічного настрою.

Фізична залежність від нікотину долається досить легко, а ось негативні установки в свідомості і підсвідомості, спрямовані на заохочення куріння, обумовлюють нервові розлади і пригніченість.

Незалежно від того, через який час організм очищається від нікотину, психологічна залежність може зберігатися дуже довго.

Аллен Карр розробив методику, що дозволяє поглянути на процес відмови від куріння під іншим кутом. Згідно з його твердженням, куріння не є задоволенням, і ви, кинувши палити не тільки не втрачаєте чогось необхідного, але і купуєте багато-нове щасливе життя, незалежність і здоров’я.

Зміни в організмі відбуваються через тривалий час.

Як відбувається очищення організму від куріння в подальшому?

Через місяць поліпшується імунітет, відновлюється кількість білих кров’яних тілець. Шкіра очищається, через два місяці набуває природний колір і колишню еластичність. Протягом 2-6 місяців — в залежності від стажу куріння і швидкості оновлення клітин, збільшується життєва ємність легенів, що підтверджується виміром на спірометрі. Через два місяці оновлюються всі клітини крові. Через три-відновлюються дрібні капіляри, судинна стінка, повністю нормалізується кровообіг. Зникають задишка і прискорене серцебиття. Через шість місяців регенерує печінку. Відновлюється слизова шлунка при ахілічному гастриті, яким страждають багато курців. Розвивається він в результаті отруйної дії нікотину на клітини, що виробляють шлунковий сік. Після припинення куріння захворювання поступово зникає. Через 8-10 місяців навіть у завзятих курців зникає жовтизна зубної емалі і нігтьових пластинок, легкі повністю очищаються і їх ємність додає 10%.

Через рік після припинення отруєння організму нікотином вдвічі нижча ймовірність інсульту або інфаркту, у вагітних шанси народити здорового малюка такі ж, як у жінок ніколи не курили. Імовірність онкологічних захворювань знижується в три рази.

Як допомогти організму відновитися після відмови від куріння.

Щоб допомогти всім системам організму швидше прийти в норму і очиститися після тривалого отруєння отруйним тютюновим димом, звертають увагу на спосіб життя і харчування.

Для підтримки і очищення дихальної системи необхідне свіже повітря. Частіше провітрюйте приміщення, гуляйте в лісопаркових зонах, займайтеся фізкультурою на свіжому повітрі. Перший час корисно пити відхаркувальні засоби: відвар материнки, липи, мати-й-мачухи. Очищує дією володіє відвар лаврового листа. Корисний лимон, перекручений з медом — по 1 столовій ложці перед їжею. Відновити і очистити травну систему допоможуть слизові відвари: вівсянка, рис, лляне насіння. Картопляний відвар добре діє на легені і серце. Добре під час очищення організму від нікотину приймати вітаміни: аскорбінову кислоту, Рутин, вітаміни A і E, а також збільшити споживання свіжих фруктів і овочів, зелені, пити ягідні морси.

Багато хто боїться розтовстіти після відмови від куріння. Дійсно, набір зайвої ваги можливий в перші кілька місяців. Боятися тут нічого. Апетит приходить в норму через 2-3 місяці, варто просто трохи обмежити себе — не підвищувати загальну калорійність денного раціону, їсти більше овочів, фруктів, каші.

Отже, підіб’ємо підсумки всього вищесказаного, як очищається організм після відмови від куріння.

Нікотин починає залишати організм відразу ж після того, як ви загасили сигарету. Через дві години вміст його в крові стає мінімальним. Протягом перших тижнів виводяться практично всі шкідливі продукти тютюнового диму. Починається відновлення органів і тканин. Тривалість його залежить від стажу курця, від того, наскільки сильно були пошкоджені системи життєзабезпечення. Досить швидко очищаються і приходять в норму судини і регуляція кровообігу, відновлюється слизова оболонка бронхів і травного тракту. Через півроку, як організм очищається від куріння, повністю регенерують клітини печінки. Допоможуть відновитися фізичні навантаження на свіжому повітрі, правильне харчування протягом перших місяців і позитивний психологічний настрій.

Другий тиждень. Восьмий день що відбувається в організмі активізуються смакові і нюхові рецептори. Триває відновлення тканинних процесів в легенях. Тонус судин головного мозку поки нестабільний.

Емоції, думки безумовно, емоційно другий тиждень протікає легше. Ні або набагато менше виражені дратівливість, пригніченість, агресія, легше знайти засіб для відволікання від думок про куріння. З іншого боку, симптоми психологічної залежності все ще збережені, а в деяких випадках і посилюються. Це безпричинна туга, загубленість, порушення сну, лабільність настрою, відчуття втрати чогось значущого.

Фізіологічні відчуття Їжа придбала смак і аромат без нікотинового присмаку, апетит підвищений (і з фізіологічних причин і як засіб полегшення стресу). У ці дні багато хто вперше відзначають збільшення маси тіла. Можуть турбувати запаморочення, зниження артеріального тиску.

Дев’ятий день що відбувається в організмі стан слизової шлунка нормалізується, вироблення основних ферментів і речовин, в тому числі гастромукопротеина, прийшла в норму. Репаративні процеси почалися в слизовій органів шлунково-кишкового тракту і тривають в бронхо-легеневій системі. Поліпшується процес кровотворення, відновлюються функції формених елементів крові.

Емоції, думки тривають через відсутність звичного елемента проведення часу-сигарети. Дуже тяжко відчувають себе ті, хто змушений перебувати поруч з курцями (на роботі, в кафе). Зриви в цей період можливі саме через зовнішнього впливу.

Фізіологічні відчуття багато на початку другого тижня відзначають, що запах тютюнового диму викликає у них огиду. Можливі болі в животі, печія, чергування проносу і запорів. Апетит підвищений. При проведенні лабораторних аналізів можуть виявитися відхилення в лейкоцитарній формулі — це тимчасове явище. У ці дні у багатьох кидають легко починається ГРВІ, алергія, висипає герпес. Можливі запаморочення.

Десятий день що відбувається в організмі ті процеси в легенях, що почалися з третього дня відмови, триватимуть протягом півроку, а у курців зі стажем — і довше. Легені і судини продовжують перебудовуватися, і одночасно почався процес відновлення імунної системи. Емоції, думки Відмова від куріння вже не викликає тяжких думок, але складніше стає переносити присутність курців поруч. Оскільки внутрішні резерви самомотивації добігають кінця, в найближчі 10-15 днів необхідна підтримка з боку близьких або однодумців.

Фізіологічні відчуття Кашель триває. Він не пов’язаний з положенням тіла в ліжку, стає м’якше після гарячої їжі або напою, як і раніше відкашлюється слиз. Багато хто помічає, що при кашлі вилітають невеликі грудочки світло-жовтого або сірого кольору, з неприємним запахом. Це можуть бути пробки з пазух мигдалин або слущенний епітелій бронхів. Рекомендується пройти в ці дні консультацію ЛОР і флюорографію для виключення патологічних процесів в легенях.

Одинадцятий день що відбувається в організмі у другій декаді відвикання від куріння нормалізується тонус дрібних судин (артеріол), що доставляють артеріальну кров безпосередньо до тканин. У ці дні ефект відмови від куріння починає проявлятися в гормональній сфері, впливаючи на обмін речовин. Цим пояснюється зміна психічного стану, а також набір (у деяких зниження) маси тіла.

Емоції, думки підвищена збудливість, у жінок — плаксивість, почуття непотрібності, порожнечі, у чоловіків — підвищення агресивності. Тяга до сигарет посилюється, маскуючись бажанням перевірити, чи сподобається смак сигарет і запах диму.

Запаморочення, тремор пальців рук, відчуття внутрішньої напруги, нерідко — головний біль. Помилково приписувати дані відчуття синдрому відміни-це пов’язано з перенасиченням головного мозку киснем. Апетит підвищений, особливо помітно це до вечора або під впливом сторонніх стресових факторів.

Не палю вже майже 2 місяці. Відчуття офігенні.

не курю 2 місяці

Але про все по порядку.

Я курив все життя. Скільки себе пам’ятаю-пам’ятаю себе з сигаретою в зубах. Причому, спочатку мені це навіть подобалося. Подобався запах сигарет, особливо хороших. Подобалося запаморочення від першої ранкової затяжки. Подобалося курити з алкоголем. Загалом я був класичний завзятий курець. Про таких говорять — «він вже не кине».

Я теж так думав. Та мене це особливо і не парило. Проблем зі здоров’ям не виникало, благо-спадковість хороша, завжди займався спортом у міру можливості-бігав, віджимався, підтягувався.

Пройшли роки і курити мені подобалося все менше. Я почав кашляти вранці, прокидатися насилу. Якщо спав менше 10 годин, відчував себе розбитим і сонним весь день. Зуби пожовкли.

Кинути палити я пробував більше 20 разів. Перші рази я не міг витримати більше доби. Серйозне бажання закурити — і я не міг чинити опір. Одного разу вдалося протриматися 3 дні, я був дуже гордий собою. Думав, що все, кинув. Але нікотин сильніше. І про кидання я на довгі роки забув.

Пачки на день вже не вистачало. Я викурював 1,5. У складні дні або в свята (з алкоголем) доходило до 2. На наступний день після таких посиденьок я відчував себе попільничкою.

Коли я прочитав відгуки про книгу Карра, я був у нестямі від радості — був упевнений,що це те, що мені потрібно — просто навіювання, так як завжди знав, що куріння — звичка перш за все психологічна. Прочитав, мені не допомогло. дуже розчарований. не дізнався нічого нового. Взагалі не розумію, як вона когось могла змусити відмовитися від сигарет. Я курив навіть під час самого читання, не тільки після.

Через якийсь час зміг не курити тиждень. Але при першій же пиятиці усвідомив себе з сигаретою.

І ось два місяці тому, повертаючись з роботи, я викинув пачку сигарет у смітник, біля метро. Без будь-яких думок, просто вона мені раптом стала заважати. Я друг зрозумів, що більше нехочу курити. Зовсім. Я не готувався до цього дня, не налаштовував себе,хоча це часто рекомендують, мовляв, виберіть день, відзначайте його в календарі та ін, думаю це зайве, тому що ти сам себе налаштовуєш, що тобі буде важко, ти відмовляєшся від серйозної звички. А насправді нічого не відбувається. Ти просто викинув те, що тобі не потрібно. Те, що дуже заважає жити.

З того вечора я і не курю. Перший місяць часто жував Нікоретте. Дуже допомагало зняти мандраж, який виникає у всіх без винятку. Також дуже допомагали форуми,де такі ж, як я описували свої відчуття, давали поради. Наприклад, я дізнався, що нікотинову ломку добре знімає зелений чай. З часом я його навіть полюбив. Хоча спочатку пив з гримасою на обличчі. Несподівано корисно було читати про те, що відбувається з організмом під час відмови. Типу — через день організм відчищається від таких-то шкідливих речовин, через два — від таких-то.

Кидаючим можу дати наступні поради.

Не думайте про ломки, ви їх самі собі придумуєте. Якщо до них готуватися-вони обов’язково будуть. Якщо немає — відповідно… намагайтеся відчути ситуації,коли ви особливо сильно хочете курити і придумуйте, чим можна зайняти себе в цей час. Просто потрібно звикнути робити щось інше, замість сигарет-щось жувати, гризти зубочистку, пити чай — неважливо що. Потрібно змусити себе саме вірити, що Ти кинув, а не намагаєшся кинути, звикнутися з думкою, що ти тупо більше не куриш. Тоді набагато легше.

Насправді, сигарети набагато шкідливіше, ніж про них думають. Це погань руйнує весь організм, не впливаючи на щось конкретне. Нікотин — самий універсальний отрута на землі. Організм курця змінюється кардинально. Просто він цього не помічає. Зате після відмови-відчуваєш це як ніколи чітко — стає легше дихати, прокидатися набагато легше, підвищується витривалість, зуби біліють. Загалом одні позитиви!

Кидайте палити! Це не важко!

Перший місяць без тютюну.

Головне-це зниження кількості чадного газу в крові (СО), яке створює міцні хімічні сполуки з гемоглобіном (його «залізної» частиною). Легкі, відповідно, починають транспортувати в кров значно більшу кількість кисню, задишка знижується. Колишній курець в цей момент відчуває так звану кисневу ейфорію, що нерідко супроводжується навіть запамороченням. Пояснюється просто-організм отримує незвично велику кількість поживних компонентів з повітря.

В організмі після відмови від куріння починається і репарація війчастого шару в легенях. Обумовлено це різким зниженням кількості вироблюваної слизу. Кашель буде періодично посилюватися, що пояснюється прискоренням відтоку з ураженої слизової, в якій знаходяться смоли і деякі інші токсини. Це те, з чого починається очищення організму від накопичених отрут за всі роки куріння.

Бажання курити в перші кілька тижнів постійно посилюється. Обумовлено це не фізичної, а психологічної залежністю від звички. Мозок колишнього курця на рефлекторному рівні звикає до щогодинного «перекуру», перестає його отримувати і активно вимагає бажаний відпочинок. Замінюється це різким підвищенням апетиту, що частково знижує нервозність, проте може привести до набору маси. Вчені стверджують, що чоловіки після відмови набирають в середньому 2,8 кг, жінки — 3,8. Чому в останніх більше? Це пояснюється гормональною перебудовою, що певним чином впливає і на метаболізм (мова йде про жіночих статевих гормонах).

У цей період сон вкрай поганий. Людина кілька разів за ніч прокидається з дуже сильним бажанням закурити, дуже часто виступає холодний піт. Це свого роду протест організму через відсутність допінгу у вигляді нікотину. Все це нормальні і природні наслідки відмови. Така симптоматика може тривати довгий період. Здебільшого це вже залежить від стажу куріння. Якщо людина до цього вживав сигарети всього протягом декількох місяців, то подібні відчуття будуть виникати буквально кілька разів. Якщо ж курити з десяток років, то неспокійний сон буде відвідувати кілька тижнів, а то і цілий місяць.

Другий і третій місяці без нікотину.

Кардинальні зміни в організмі після відмови від тютюнопаління відбуваються з другого місяця. Мозок поступово звикає працювати без «нікотинового допінгу», а разом з цим токсини активно виводяться і через шкіру, і через дихання, і разом з продуктами шлунково-кишкового тракту. Клітини шкіри в цей момент вже пройшли 3-4 циклу регенерації та оновлення, тому на обличчі з’являється рум’янець, зникають бліді плями, значно зменшується кількість прищів, акне, вугрів, запалених сальних залоз.

Навіть волосся в цей момент стають значно привабливішими візуально. Зникає ламкість, перетин кінчиків. Особливо приємні такі зміни будуть для дівчат. Відмова від куріння на них відбивається помітніше.

Легкі на 2-3 місяць також продовжують відновлюватися, але процес ще не доходить до так званих ацинусів. Це самі клітини, які є свого роду будівельним матеріалом. Їх регенерація може затягнутися на 4-12 місяців в залежності від стажу курця.

На третій місяць кардинально змінюється робота шлунково-кишкового тракту. Метаболізм нарешті приходить в норму, набір і різке зниження маси припиняються, апетит стає здоровим. Організм після всього цього починає більш активно засвоювати білки. Навіть якщо колишній курець не займається спортом, у нього збільшується м’язова маса, зникають жирові складки в районі живота, грудей, стегон. У норму приходить і серцевий тонус, артеріальний тиск, що особливо помітять гіпертоніки.

Але навіть після третього місяця абстинентний синдром зберігається. Періодичний курець відчуває тягу до тютюну. І це вкрай небезпечний період, так як всього одна сигарета запустить зворотні процеси перебудови в організмі. Ні в якому разі не слід пробувати тютюн, намагаючись довести, що колишній курець вже жодним чином від нього не залежить і може собі дозволити викурити 1-2 сигарети без будь-яких наслідків. Це одна з найпоширеніших помилок, стверджують психологи. Все це вказує на те, що мозкова перебудова в цей період все ще не завершена і триває.

Перше півріччя без куріння.

Відбувається повна нормалізація кров’яного середовища. Тепер в організмі кров розносить кисень без будь-яких включень тютюнових токсинів. У внутрішніх органів активно відновлюються після нікотинового стресу клітини, лабораторний склад лімфи нічим не відрізняється від того, що притаманний абсолютно здоровому і некурящому людині. Кашель практично припиняється, сон стає таким же, як і раніше.

Починаючи з 5 місяця повністю закінчує процес регенерації печінка, яка була змушена переробляти всі надходять в організм токсини з тютюновим димом. До речі, з цієї ж причини тим, хто відмовився від шкідливої звички, не рекомендується певний період приймати навіть мінімальні дози алкоголю. Це лише сповільнить процес відновлення клітин печінки.

До речі, на 5-6 місяць фахівці рекомендують включати посилені фізичні навантаження. Це посприяє швидкому відтоку токсичної слизу і смол з легких. Думка, що смоли ніколи з дихальної системи не будуть прибрані, помилково. Вони виходять і відторгаються, як і будь-яке чужорідне тіло. Правда, буде потрібно на це не один рік. Але до 6 місяця приблизно 80% її вже вийде разом з кашлем. Часом колір Цієї слизу буде набувати кривавий відтінок-це нормально. Таким чином руйнуються пошкоджені альвеоли, які постійно в собі утримували атоми СО. До 6 місяця бажання закурити або знову спробувати тютюн практично повністю зникає і може давати про себе знати лише після вживання алкоголю.

Десятий місяць після куріння.

Чому ставиться акцент на 10 місяці після відмови від куріння? Тому що тоді у більшості раніше завзятих курців починається повноцінна мозкова перебудова. З цієї причини:

їм часто сниться, що вони курять; виникає спонтанне бажання закурити; частково порушується сон; особливо гостре бажання затягнутися виникає саме вранці.

Психологи цей стан називають нікотиновими конвульсіями. Головне — не піддаватися бажанню. Пояснюється весь цей період різкою активізацією тих ділянок мозку, які відповідають за отримання задоволення. Вони ж і дають команду повернутися до нібито корисної для організму звичці. Свого роду самообман. Якщо перетерпіти все це, більше організм згадувати про нікотинової залежності не буде. Колишній курець буде себе почувати так само, як і ніколи не курив людина (мається на увазі в емоційному плані).

А ще на 10-11 місяць відновлюються голосові зв’язки, ними стає набагато простіше управляти, чому голос набуває тон трохи вище.

Повністю зникає властива курцям хрипота, в горлі вже не утворюється великої кількості слизу, яка захищала епітелій від токсинів.

В цей же період повністю зникає жовтизна на зубах, через яку у курців з рота постійно неприємно пахне. Правда, помітити це зможуть лише ті, хто не зловживає кавовими напоями. Зубний камінь, звичайно, повністю не зникне, але його стане помітно менше. Рекомендується в цей період відвідати кабінет стоматолога і усунути всі проблеми з зубами, що утворилися в роки активного тютюнопаління.

Перейдена риса в рік без нікотину.

Відмова від куріння після пройдених 12 місяців можна повноцінно вважати вдалим. Згідно з проведеним опитуванням, тільки 25% колишніх курців при цьому відчувають певну тягу до тютюну, проте ризик зриву вкрай низький — всього 0,2-0,5%. В організмі практично закінчується процес регенерації легеневої тканини, ороговіла шкіра стає абсолютно здоровою (мова йде про волосся, нігті). Повністю відновлюється чоловіча репродуктивна функція, підвищується потенція, посилюється відчуття оргазму. Це відбувається через відновлення нормальної рецепторики простати, а також нервових закінчень, що розташовуються на самому статевому члені.

Разом з цим кардинально знижується розвиток «тютюнових» хвороб. Наприклад, ймовірність раку губи всього на 4% вище, ніж у здорової людини (раніше — в 4 рази). Це ж стосується і хвороб серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, легенів. Можна стверджувати, що організм нарешті закінчив регенерацію всіх пошкоджених тканин. Однак кашель ще може давати про себе знати, як і задишка. Вони залишаються на тому ж рефлекторному рівні.

Ще колишній залежний відчуває огиду до кожного палить. Тобто організм, як і мозок, в цілому перестають сприймати нікотин і тютюновий дим як продукт для задоволення. Скільки б людина не перебувала в цей період серед курців, гострого бажання взяти в руки сигарету не виникне.

Неприємні нюанси.

Відразу ж після відмови від сигарети починається процес очищення організму від куріння, який неодмінно бажає відновитися. Піде перебудова процесів, що відповідають за речовинний обмін, її будуть супроводжувати не дуже приємні симптоми.

Імунна система. Перший час, коли людина кидає палити, сильно знижується імунітет. Як правило, відмова від куріння наслідки має у вигляді застуд, шкірних висипань, стоматиту, виникнення виразкових вогнищ в порожнині рота. Психіка. Негативні наслідки відмови від куріння відображаються на емоційному стані перші 2 місяці. З’являється роздратування, трапляються спалахи агресії, людина відчуває себе в пригніченому стані, може статися депресія. Безсоння, кошмари ночами-це результат кидання. Фізичні нездужання. Далеко не всім відомо, що відбувається після того як кинеш палити. Період відвикання часто супроводжується запамороченням, різкими болями в голові, трапляються запори, мучить кашель. Негативні наслідки відмови від куріння відображаються на емоційному стані перші 2 місяці.

Особливо мучить жінок надбавка у вазі, голод. Коли кидаєш курити, організм відчуває стрес, відповідно, він хоче повернути відчуття задоволення. Людина починає «заїдати» негативні переживання, замінюючи сигарету чимось смачненьким, і швидко набирає кілограми. Тут важливо відзначити, що той, хто реагує таким чином, може не хвилюватися за своє тіло. Це Тимчасові зміни в організмі, і через рік, а в деяких випадках через 8 місяців вага прийде в норму.

Позитивні моменти.

Безсумнівно, як відбулася відмова від куріння, починається очищення організму. Він починає поступово відновлюватися, тому кидання палити наслідки має найкращі. Припустимо, людина кинула палити, що відбувається:

Поступово виходять шлаки і шкідливі речовини. Збільшується в складі крові рівень кисню. Кровообіг поліпшується, поступово сходять нанівець неприємні симптоми. Відновлюється природний обсяг легенів, на це буде потрібно рік. Знижуються ризики придбання серйозних недуг: гіпертонії, серцево-судинної недостатності, онкологічних змін.

Повне очищення і відновлення організму відбудеться тільки через 10 років, за умови абсолютної відмови від тютюнових виробів. Але навіть в перший день при відмові від куріння починаються позитивні наслідки для організму, це обов’язково треба враховувати. Психологи рекомендують завести щоденник, де будуть фіксуватися наслідки куріння і відчуття після відмови від тютюнових виробів.

Зміни в організмі на початковому етапі.

Кожен палить людина, перед тим як відмовитися від сигарет, напевно не раз задавався питанням: які зміни відбуваються в організмі після відмови від куріння? Шкідливі наслідки куріння починають йти відразу ж після погашеної сигарети. Незважаючи на те, що до нікотину відбувається швидке звикання, він так само швидко виводиться з організму, навіть якщо курив має 10-річний стаж і більше. Зникають наслідки куріння буквально по годинах, так як найбільша доза нікотинової отрути залишає організм вже в перші дві години. Потім це можна розділити на етапи, відбувається після відмови від куріння наступне:

Незважаючи на те, що до нікотину відбувається швидке звикання, він так само швидко виводиться з організму. Через 8-12 годин стабілізується дихання, в бронхах припиняються спазми. Перша доба дають можливість очистити кров від вуглекислого газу, вона наповнюється киснем. На другий день починає реагувати на відсутність отрут епітелій в кишечнику, в легенях утворюється менше слизу. На третій і четвертий день організм починає очищатися активніше. Люди, які мають досвід кидання, знають, що відбувається з організмом, коли кинув палити. Це найважчий час-перші чотири дні. Проте, якщо твердо говорити: «я кинув палити і не повернуся до цієї звички», то можна буде спостерігати зникнення неприємних запахів з рота і від шкіри. Перші три тижні, коли кидаєш палити, організм очищається від нікотинових смол на 99%.

Необхідно відзначити, що наслідки куріння у вигляді фізичної залежності пропадають швидко, а негативні установки на рівні свідомості ліквідувати складніше. Перший тиждень без сигарет-це велика і важка перемога над собою. Ваші відчуття на восьмий день, який завершує початковий етап без сигарет, помітно зміняться. Стане легше в емоційному плані, частково підуть нервозність і роздратування, легше буде відволіктися від нав’язливих думок про сигарету і можна буде сказати, записуючи на відео свій щоденник кидає курити: «не курю тиждень».

Подальша перебудова організму.

Наслідки куріння просто так курця не відпустять, але вже через 14 днів стануть яскравіше проявлятися ознаки оздоровлення організму, тому що він позбудеться левової частки нікотину саме на чотирнадцятий день. Через 1 місяць зміцніє імунітет, так як рівень білих кров’яних тілець прийде в норму. В цей час можна на повній підставі собою пишатися: «місяць не курю», потім зробити запис: «не курю 1 рівно», а коли зможете сказати на відеощоденник: «не курю 2 місяці», шкірні покриви почнуть набувати натуральний колір, поверхня стане еластичною, так як оновляться всі клітини крові.

Уявіть: минуло 4 місяці. Пропадають задишка і прискорене серцебиття, які були основними ознаками наслідків відмови.

Минуло 5 місяців, ви говорите:»не курю 5 місяців». Нормалізується сон, апетит поступово заспокоюється, організм бадьоро відгукується на відмову від сигарет. Через 6-8 місяців процес регенерації торкнеться печінку і слизові оболонки шлунка. Буває так, що людина відмовилася від куріння і кинула пити. В цьому випадку ахілічний гастрит, який розвивається через негативного впливу нікотину, проходить набагато швидше, рецидив відзначається дуже рідко.

Через 8-10 місяців пропадає навіть у завзятих любителів сигарет плями на зубах, нігті виглядають красиво, самі пластини змінюють структуру, а об’єм легенів збільшується на 10%, а через 8 місяців (у тих, хто викурював пачку сигарет і більше – через рік) ймовірний раніше ризик виникнення інфаркту або інсульту знижується в два рази, небезпека онкології – три.

Через 8-10 місяців пропадає навіть у завзятих любителів сигарет жовтизна на зубах, вирівнюється колір шкіри.

Специфічні особливості чоловічого і жіночого організму.

Після відмови від сигарет організм, незалежно від статевої приналежності, активно відновлюється. Але специфічні особливості підлог проявляються і в цьому випадку. Наприклад, через рік після відмови жінка зможе виносити і народити здорового малюка. Швидкість відновлення жіночого організму набагато вище, так як її кров оновлюється швидше.

Чоловічий організм, особливо після 40 років, складніше адаптується в нових умовах від наслідків шкідливої звички, так як він реагує на те, що відбувається інакше. Тільки на десятий або одинадцятий місяць після кидання представник сильної половини людства зможе серйозно займатися спортом (біг, тренажери, Важка атлетика), не відчуваючи неприємної симптоматики. Після 40 чоловічий організм зазнає змін на гормональному рівні, раніше викурений нікотинова отрута негативно позначається на сексуальних можливостях.

Розглянемо ситуацію, коли чоловік кинув палити, що відбувається в організмі чоловіка. Репродуктивна система сильної статі страждає сильніше від згубного впливу нікотину. Кожна сигарета вбиває певну кількість сперматозоїдів, знижуючи потенційну можливість зачаття, знищуючи паралельно запас тестостерону, який необхідний чоловікові для реалізації свого природного призначення.

Укладення.

не курю 2 місяці

Тривалий період куріння безслідно для організму людини пройти не зможе. Але все частіше люди замислюються про своє здоров’я і вирішуються раз і назавжди розлучитися з сигаретою. Неважливо, скільки днів пройшло після відмови, нехай ви зробили перший крок тільки зараз, головне – проявити терпіння і допомогти організму жити по-новому.

2 місяці без сигарет.

Курив 35 років як паровоз. Але раптом вирішив кинути, бо втомився. Просто тупо втомився від нікотину, від запаху гару і всього з ним пов’язаного. Перший раз кинув-тиждень витримав, другий раз кинув — п’ять днів витримав, думав що не зможу. Сказав собі що це буде остання спроба третя, і якщо не зможу кинути то буду курити по 2 пачки в день, щоб до одного берега причалити і не мучити себе і не смердіти паленої ганчіркою, та саме ганчіркою, а ніяким не тютюном, як я думав до цього, і попросив у Бога щоб він допоміг мені з цим рішенням. Якщо почну курити і не подужаю своє рішення, то нехай я цю хвилину ж почну подихати від нікотину. Не знаю хто вже тут підметушився, Бог чи інші сили, але коли я вирішив викурити останні п’ять сигарет і почати остаточний забіг на дистанцію здорового способу життя, я помітив, що не можу випробувати звичного мені стану від викуреної мною сигарети — навпаки, мене просто рубило з ніг, і я відчував, що мій мозок починав гудіти і покривався туманом як Лондон в ранкові години, Мені ставало погано і страшно одночасно. я терпів, і як підходив час Другої сигарети, то продовження було сильніше і ще жорсткіше. Я починав задихатися і ноги просто підкошувалися, піді мною ходила твердь хвилями. Я розумів що це не спроста. І ось настав третій проміжок викурювання сигарети, затягування-друга і розуміння того що це, можливо, моя остання мить на цій грішній землі, і серце і тиск стрибок і помутніння і нестача кисню і біль в животі і різь в очах і жаль про те що все це я затіяв. І прохання моє до вищих сил скасування не підлягало мабуть. Не курю вже два з половиною роки, сказати що радий за себе — так, безсумнівно, більше скажу: гордість прям розбирає. Тому що зміг зламати і здолати найсильнішого і найлютішого ворога свого, самого себе. Побічні ефекти відчуваю на собі донині, що не дивно після 35 років старанного куріння .Одне можу заявити — будь-які симптоми з цією відмовою. проходять з часом, не варті того щоб братися за цю нікотинову смерть заново, щоб знайти в ній заспокоєння — заспокоєння від нікотину одне (могила). Кидайте і не пошкодуєте про своє рішення в майбутньому.

Перший місяць без тютюну.

Головне-це зниження кількості чадного газу в крові (СО), яке створює міцні хімічні сполуки з гемоглобіном (його «залізної» частиною). Легкі, відповідно, починають транспортувати в кров значно більшу кількість кисню, задишка знижується. Колишній курець в цей момент відчуває так звану кисневу ейфорію, що нерідко супроводжується навіть запамороченням. Пояснюється просто-організм отримує незвично велику кількість поживних компонентів з повітря.

В організмі після відмови від куріння починається і репарація війчастого шару в легенях. Обумовлено це різким зниженням кількості вироблюваної слизу. Кашель буде періодично посилюватися, що пояснюється прискоренням відтоку з ураженої слизової, в якій знаходяться смоли і деякі інші токсини. Це те, з чого починається очищення організму від накопичених отрут за всі роки куріння.

Бажання курити в перші кілька тижнів постійно посилюється. домовлено це не фізичною, а психологічною залежністю від звички. Мозок колишнього курця на рефлекторному рівні звикає до щогодинного «перекуру», перестає його отримувати і активно вимагає бажаний відпочинок. Замінюється це різким підвищенням апетиту, що частково знижує нервозність, проте може привести до набору маси. Вчені стверджують, що чоловіки після відмови набирають в середньому 2,8 кг, жінки — 3,8. Чому в останніх більше? Це пояснюється гормональною перебудовою, що певним чином впливає і на метаболізм (мова йде про жіночих статевих гормонах).

У цей період сон вкрай поганий. Людина кілька разів за ніч прокидається з дуже сильним бажанням закурити, дуже часто виступає холодний піт. Це свого роду протест організму через відсутність допінгу у вигляді нікотину. Все це нормальні і природні наслідки відмови. Така симптоматика може тривати довгий період. Здебільшого це вже залежить від стажу куріння. Якщо людина до цього вживав сигарети всього протягом декількох місяців, то подібні відчуття будуть виникати буквально кілька разів. Якщо ж курити з десяток років, то неспокійний сон буде відвідувати кілька тижнів, а то і цілий місяць.

Другий і третій місяці без нікотину.

Кардинальні зміни в організмі після відмови від тютюнопаління відбуваються з другого місяця. Мозок поступово звикає працювати без «нікотинового допінгу», а разом з цим токсини активно виводяться і через шкіру, і через дихання, і разом з продуктами шлунково-кишкового тракту. Клітини шкіри в цей момент вже пройшли 3-4 циклу регенерації та оновлення, тому на обличчі з’являється рум’янець, зникають бліді плями, значно зменшується кількість прищів, акне, вугрів, запалених сальних залоз.

Навіть волосся в цей момент стають значно привабливішими візуально. Зникає ламкість, перетин кінчиків. Особливо приємні такі зміни будуть для дівчат. Відмова від куріння на них відбивається помітніше.

Легкі на 2-3 місяць також продовжують відновлюватися, але процес ще не доходить до так званих ацинусів. Це самі клітини, які є свого роду будівельним матеріалом. Їх регенерація може затягнутися на 4-12 місяців в залежності від стажу курця.

На третій місяць кардинально змінюється робота шлунково-кишкового тракту. Метаболізм нарешті приходить в норму, набір і різке зниження маси припиняються, апетит стає здоровим. Організм після всього цього починає більш активно засвоювати білки. Навіть якщо колишній курець не займається спортом, у нього збільшується м’язова маса, зникають жирові складки в районі живота, грудей, стегон. У норму приходить і серцевий тонус, артеріальний тиск, що особливо помітять гіпертоніки.

Але навіть після третього місяця абстинентний синдром зберігається. Періодичний курець відчуває тягу до тютюну. І це вкрай небезпечний період, так як всього одна сигарета запустить зворотні процеси перебудови в організмі. Ні в якому разі не слід пробувати тютюн, намагаючись довести, що колишній курець вже жодним чином від нього не залежить і може собі дозволити викурити 1-2 сигарети без будь-яких наслідків. Це одна з найпоширеніших помилок, стверджують психологи. Все це вказує на те, що мозкова перебудова в цей період все ще не завершена і триває.

Перше півріччя без куріння.

Відбувається повна нормалізація кров’яного середовища. Тепер в організмі кров розносить кисень без будь-яких включень тютюнових токсинів. У внутрішніх органів активно відновлюються після нікотинового стресу клітини, лабораторний склад лімфи нічим не відрізняється від того, що притаманний абсолютно здоровому і некурящому людині. Кашель практично припиняється, сон стає таким же, як і раніше.

Починаючи з 5 місяця повністю закінчує процес регенерації печінка, яка була змушена переробляти всі надходять в організм токсини з тютюновим димом. До речі, з цієї ж причини тим, хто відмовився від шкідливої звички, не рекомендується певний період приймати навіть мінімальні дози алкоголю. Це лише сповільнить процес відновлення клітин печінки.

До речі, на 5-6 місяць фахівці рекомендують включати посилені фізичні навантаження. про посприяє швидкому відтоку токсичної слизу і смол з легких. Думка, що смоли ніколи з дихальної системи не будуть прибрані, помилково. Вони виходять і відторгаються, як і будь-яке чужорідне тіло. Правда, буде потрібно на це не один рік. Але до 6 місяця приблизно 80% її вже вийде разом з кашлем. Часом колір Цієї слизу буде набувати кривавий відтінок-це нормально. Таким чином руйнуються пошкоджені альвеоли, які постійно в собі утримували атоми СО. До 6 місяця бажання закурити або знову спробувати тютюн практично повністю зникає і може давати про себе знати лише після вживання алкоголю.

Десятий місяць після куріння.

Чому ставиться акцент на 10 місяці після відмови від куріння? Тому що тоді у більшості раніше завзятих курців починається повноцінна мозкова перебудова. З цієї причини:

їм часто сниться, що вони курять; виникає спонтанне бажання закурити; частково порушується сон; особливо гостре бажання затягнутися виникає саме вранці.

Психологи цей стан називають нікотиновими конвульсіями. Головне — не піддаватися бажанню. Пояснюється весь цей період різкою активізацією тих ділянок мозку, які відповідають за отримання задоволення. Вони ж і дають команду повернутися до нібито корисної для організму звичці. Свого роду самообман. Якщо перетерпіти все це, більше організм згадувати про нікотинової залежності не буде. Колишній курець буде себе почувати так само, як і ніколи не курив людина (мається на увазі в емоційному плані).

А ще на 10-11 місяць відновлюються голосові зв’язки, ними стає набагато простіше управляти, чому голос набуває тон трохи вище.

Повністю зникає властива курцям хрипота, в горлі вже не утворюється великої кількості слизу, яка захищала епітелій від токсинів.

В цей же період повністю зникає жовтизна на зубах, через яку у курців з рота постійно неприємно пахне. Правда, помітити це зможуть лише ті, хто не зловживає кавовими напоями. Зубний камінь, звичайно, повністю не зникне, але його стане помітно менше. Рекомендується в цей період відвідати кабінет стоматолога і усунути всі проблеми з зубами, що утворилися в роки активного тютюнопаління.

Перейдена риса в рік без нікотину.

Відмова від куріння після пройдених 12 місяців можна повноцінно вважати вдалим. Згідно з проведеним опитуванням, тільки 25% колишніх курців при цьому відчувають певну тягу до тютюну, проте ризик зриву вкрай низький — всього 0,2-0,5%. В організмі практично закінчується процес регенерації легеневої тканини, ороговіла шкіра стає абсолютно здоровою (мова йде про волосся, нігті). Повністю відновлюється чоловіча репродуктивна функція, підвищується потенція, посилюється відчуття оргазму. Це відбувається через відновлення нормальної рецепторики простати, а також нервових закінчень, що розташовуються на самому статевому члені.

Разом з цим кардинально знижується розвиток «тютюнових» хвороб. Наприклад, ймовірність раку губи всього на 4% вище, ніж у здорової людини (раніше — в 4 рази). Це ж стосується і хвороб серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, легенів. Можна стверджувати, що організм нарешті закінчив регенерацію всіх пошкоджених тканин. Однак кашель ще може давати про себе знати, як і задишка. Вони залишаються на тому ж рефлекторному рівні.

Ще колишній залежний відчуває огиду до кожного палить. Тобто організм, як і мозок, в цілому перестають сприймати нікотин і тютюновий дим як продукт для задоволення. Скільки б людина не перебувала в цей період серед курців, гострого бажання взяти в руки сигарету не виникне.

Не палю вже майже 2 місяці. Відчуття офігенні.

Але про все по порядку.

Я курив все життя. Скільки себе пам’ятаю-пам’ятаю себе з сигаретою в зубах. Причому, спочатку мені це навіть подобалося. Подобався запах сигарет, особливо хороших. Подобалося запаморочення від першої ранкової затяжки. Подобалося курити з алкоголем. Загалом я був класичний завзятий курець. Про таких говорять — «він вже не кине».

Я теж так думав. Та мене це особливо і не парило. Проблем зі здоров’ям не виникало, благо-спадковість хороша, завжди займався спортом у міру можливості-бігав, віджимався, підтягувався.

Пройшли роки і курити мені подобалося все менше. Я почав кашляти вранці, прокидатися насилу. Якщо спав менше 10 годин, відчував себе розбитим і сонним весь день. Зуби пожовкли.

Кинути палити я пробував більше 20 разів. Перші рази я не міг витримати більше доби. Серйозне бажання закурити — і я не міг чинити опір. Одного разу вдалося протриматися 3 дні, я був дуже гордий собою. Думав, що все, кинув. Але нікотин сильніше. І про кидання я на довгі роки забув.

Пачки на день вже не вистачало. Я викурював 1,5. У складні дні або в свята (з алкоголем) доходило до 2. На наступний день після таких посиденьок я відчував себе попільничкою.

Коли я прочитав відгуки про книгу Карра, я був у нестямі від радості — був упевнений,що це те, що мені потрібно — просто навіювання, так як завжди знав, що куріння — звичка перш за все психологічна. Прочитав, мені не допомогло. дуже розчарований. не дізнався нічого нового. Взагалі не розумію, як вона когось могла змусити відмовитися від сигарет. Я курив навіть під час самого читання, не тільки після.

Через якийсь час зміг не курити тиждень. Але при першій же пиятиці усвідомив себе з сигаретою.

І ось два місяці тому, повертаючись з роботи, я викинув пачку сигарет у смітник, біля метро. Без будь-яких думок, просто вона мені раптом стала заважати. Я друг зрозумів, що більше нехочу курити. Зовсім. Я не готувався до цього дня, не налаштовував себе,хоча це часто рекомендують, мовляв, виберіть день, відзначайте його в календарі та ін, думаю це зайве, тому що ти сам себе налаштовуєш, що тобі буде важко, ти відмовляєшся від серйозної звички. А насправді нічого не відбувається. Ти просто викинув те, що тобі не потрібно. Те, що дуже заважає жити.

З того вечора я і не курю. Перший місяць часто жував Нікоретте. Дуже допомагало зняти мандраж, який виникає у всіх без винятку. Також дуже допомагали форуми,де такі ж, як я описували свої відчуття, давали поради. Наприклад, я дізнався, що нікотинову ломку добре знімає зелений чай. З часом я його навіть полюбив. Хоча спочатку пив з гримасою на обличчі. Несподівано корисно було читати про те, що відбувається з організмом під час відмови. Типу — через день організм відчищається від таких-то шкідливих речовин, через два — від таких-то.

Кидаючим можу дати наступні поради.

Не думайте про ломки, ви їх самі собі придумуєте. Якщо до них готуватися-вони обов’язково будуть. Якщо немає — відповідно… намагайтеся відчути ситуації,коли ви особливо сильно хочете курити і придумуйте, чим можна зайняти себе в цей час. Просто потрібно звикнути робити щось інше, замість сигарет-щось жувати, гризти зубочистку, пити чай — неважливо що. Потрібно змусити себе саме вірити, що Ти кинув, а не намагаєшся кинути, звикнутися з думкою, що ти тупо більше не куриш. Тоді набагато легше.

Насправді, сигарети набагато шкідливіше, ніж про них думають. Це погань руйнує весь організм, не впливаючи на щось конкретне. Нікотин — самий універсальний отрута на землі. Організм курця змінюється кардинально. Просто він цього не помічає. Зате після відмови-відчуваєш це як ніколи чітко — стає легше дихати, прокидатися набагато легше, підвищується витривалість, зуби біліють. Загалом одні позитиви!

Кидайте палити! Це не важко!

Введення.

Тютюнопаління викликає залежність організму від нікотину, рівнозначну залежності від наркотиків. Нікотин включається в обмін речовин, тому кинути палити так важко. Однак людей, назавжди відмовилися від куріння, не так вже й мало: на їхньому прикладі ми бачимо, що побороти цю шкідливу звичку – цілком реально. Але людина, яка вирішила кинути палити, повинен знати, що цей вчинок, безсумнівно, корисний для здоров’я, супроводжується і рядом негативних факторів.

Позитивні моменти відмови від куріння.

Кинувши палити, людина сприяє власному оздоровленню:

з організму поступово виводяться шкідливі речовини, шлаки; підвищується концентрація кисню в крові; нормалізується кровообіг; збільшується обсяг легенів (повертається до колишнього, нормального рівня); знижується ризик виникнення гіпертонії, серцево-судинних, легеневих, онкологічних захворювань, передчасної смертності.

Повне очищення організму від наслідків куріння відбувається тільки через 10 років життя без сигарети.

Негативні моменти відмови від куріння.

не курю 2 місяці

В організмі людини, який кинув палити, відбувається перебудова обміну речовин, що супроводжується, особливо в перший час, рядом негативних моментів:

Відбувається тимчасове зниження імунітету. У зв’язку з цим, після відмови від куріння, у людини частішають простудні захворювання; може виникнути стоматит, виразки в порожнині рота. Розвиваються емоційні розлади: дратівливість, запальність або пригнічений настрій, аж до депресії; безсоння, кошмарні сни. Можлива поява головних болів, запаморочення. Багато людей, які відмовилися від куріння, в перші місяці починають швидко додавати у вазі. Пояснюється це тим, що людина, бажаючи приглушити негативні переживання, починає «заїдати» їх смачною їжею.

Однак найчастіше такі неприємності тривають не довше одного-двох місяців. Потім поступово обмін речовин наближається до норми, і негативні моменти відходять у минуле.

Що відбувається в організмі кинув палити? (зміни протягом року)

Нижчеописані зміни характерні для більшості пацієнтів. Однак не можна вважати, що ситуація відмови від куріння переноситься всіма абсолютно однаково. Кожен людський організм унікальний, і реакції його індивідуальні. Є люди, які навіть після багаторічного куріння можуть відмовитися від цієї звички без особливих проблем і тяжких переживань. Є й інші, організм яких без нікотину відчуває такі муки, що людина знову повертається до своєї шкідливої звички.

Однак більшість людей, твердо вирішили кинути палити, переживши перший тяжкий період, успішно справляються зі своїм станом, і не курять більше ніколи в житті.

Перша доба.

Зміни в організмі. Змінюється склад крові: в ній знижується вміст нікотину і чадного газу, а концентрація кисню підвищується. Отже, поліпшується і постачання киснем тканин і органів. До кінця першої доби чадного газу в крові вже немає.

Відчуття пацієнта. Невелика слабкість, зниження апетиту, можливе порушення засипання, запаморочення. Тяга до куріння легко пригнічується зусиллям волі.

Психоемоційна сфера. Гордість своїм вчинком, настрій піднесений.

Перший тиждень.

Зміни в організмі. Протягом першого тижня після відмови від куріння організм пацієнта звільняється від нікотину. У зв’язку з цим виникає «нікотинове голодування».

Починається і прогресує з кожним днем відновлення пошкодженої слизової оболонки бронхів і кишечника. У легенях починається виділення слизу з подальшим її відкашлюванням.

Поліпшується тонус кровоносних судин і кровопостачання головного мозку, серця та інших життєво важливих органів.

Тонус кишечника знижений, тому виникають запори.

Артеріальний тиск помірно підвищений.

До кінця тижня нормалізується діяльність шлунка і підшлункової залози, але 12-палої кишки і жовчний міхур функціонують все ще зі збоями через відсутність нікотину.

Мікротравми на мові заживають.

Шкіра стає сухою, лущиться; можлива поява свербежу.

Після закінчення першого тижня клітини організму вже благополучно перебудувалися на діяльність без нікотину; фізична залежність від нікотину зникла, але залишилася залежність психологічна.

Відчуття пацієнта. Стан повного розбалансування організму. Апетит-то знижується, то підвищується. З’являється відчуття смаку їжі (в основному це відноситься до продуктів з яскраво вираженим смаком: сир, копченості, цитрусові). Іноді виникає тяга до солодощів. Можливі болі в животі і в правому підребер’ї, відрижка, печія, гіркота в роті, особливо після жирної їжі.

Турбує задишка, кашель з відходженням темної, в’язкого мокротиння. До кінця тижня часто виникає відчуття клубка в горлі.

Майже всі пацієнти відзначають шум у вухах, запаморочення, порушення засипання. Сон тривожний, неглибокий, поверхневий.

Підвищена пітливість, часом з’являється тремтіння в руках.

Психоемоційна сфера. В емоційному відношенні перший тиждень переноситься дуже важко. Людина, яка кинула курити, переживає сильний стрес. З’являються і посилюються нервозність, дратівливість, навіть агресивність, які можуть раптом змінитися на розгубленість, пригніченість.

Тяга до куріння дуже сильна, людина не знає, як відвернути себе від думок про сигареті. Можливість зриву, повернення до куріння на першому тижні-дуже велика.

Однак до кінця тижня знову стає ефективним самопереконання в правильності вчиненого вчинку.

Перший місяць.

Зміни в організмі. Триває оновлення клітин слизової оболонки бронхів, пошкоджених нікотиновою кіптявою. Також оновлюється слизова оболонка шлунка і кишечника.

Нормалізується діяльність дрібних судин, поліпшується стан їх стінок. Але тонус судин поки залишається нестійким.

Починається підвищення імунітету, пов’язане з відновленням процесів кровотворення. Оновлюються такі клітини крові, як лейкоцити і тромбоцити. Повільніше йде процес оновлення еритроцитів (червоних кров’яних тілець).

Поліпшується харчування всіх тканин організму, в тому числі і шкіри. Це особливо помітно у молодих людей і у курців з невеликим «стажем»: колір обличчя стає більш свіжим, зникає жовте забарвлення шкіри на пальцях.

Відчуття пацієнта. Відновлюється нюх, поліпшуються смакові відчуття від їжі. Запах сигаретного диму у багатьох пацієнтів викликає огиду.

Підвищується апетит, можлива надбавка у вазі. Але діяльність шлунково-кишкового тракту ще не прийшла до норми, тому часто виникають болі в животі. Запори можуть чергуватися з проносом.

Триває кашель з відходженням слизу. Але до кінця першого місяця кашель стає рідше.

Головний мозок ще не звик до надходження достатньої кількості кисню з кров’ю: це проявляється головними болями, запамороченням, сонливістю, «стрибками» артеріального тиску.

Психоемоційна сфера. Дратівливість і нервозність в порівнянні з першим тижнем — зменшуються. Але психологічна залежність від куріння ще сильна; вона проявляється в пригніченому, зниженому настрої, в необхідності моральної підтримки з боку оточуючих.

Тяга до куріння то слабшає, то відновлюється з колишньою силою. Особливо важко людині, яка кинула палити, перебувати в одному приміщенні з людьми, що палять.

У плані зриву небезпечний кінець другого тижня і кінець першого місяця-людина витримала певний термін без куріння, і може закурити знову з цікавості: чи сподобається зараз смак сигарети?

Другий-шостий місяці.

Зміни в організмі. Клітини шкіри за ці місяці оновлюються повністю, і колір обличчя пацієнта повертається до нормального. Сверблячка і сухість шкіри, які турбували в перший час, зникають.

З третього місяця нормалізується судинний тонус.

Відновлення тканин бронхів і легенів триває (це тривалий процес). Однак до кінця шостого місяця легкі очищаються настільки, що життєва ємність їх значно збільшується, що можна перевірити за допомогою спеціального приладу – спірометра.

Шлунок і кишечник функціонують в нормальному режимі. А ось відновлення клітин печінки починається лише в кінці п’ятого місяця, але потім триває з наростаючою активністю.

Клітини крові повністю оновлені.

Відчуття пацієнта. У цей період нормалізуються сон і апетит, стабілізується вага тіла. Головні болі і запаморочення залишилися в минулому. Кашель виникає лише зрідка. З’являється бажання займатися фізичними вправами. Поки допустимі лише тривалі прогулянки, а з п’ятого Місяця – плавання і їзда на велосипеді.

Психоемоційна сфера. Настрій стає рівним, стабільним, життєрадісним. Фізичної тяги до сигарет вже давно немає, але дуже довго тримається тяга до самого ритуалу куріння. До кінця шостого місяця ця тяга легко пригнічується зусиллям волі. Однак провокують ситуації можуть викликати зрив.

Сьомий-восьмий місяці.

Зміни в організмі. Триває активне відновлення бронхолегеневої системи. Життєва ємність легенів збільшується ще на 10%. Рідкісний кашель вже не супроводжується виділенням слизової мокротиння.

Відновлюються пошкоджені тютюновим димом голосові зв’язки, і зникає характерна для курців хрипота голосу.

Зуби очищаються від жовтого нальоту.

Триває оновлення клітин печінки.

Відчуття пацієнта. Загострюється сприйняття запахів і їх відтінків, а також смакові сприйняття.

Психоемоційна сфера. Особливих змін не відзначається.

Дев’ятий місяць.

Дев’ятий місяць після відмови від куріння – черговий критичний період. Раптом посилюються спогади про приємні відчуття, пов’язані з курінням — хочеться знову відчути смак сигарети. Будь-яка провокуюча ситуація може привести до зриву. У компанії курців людина може закурити навіть несвідомо, захопившись розмовою.

У цей період рекомендується проводити більше часу на свіжому повітрі, а також приймати легкі заспокійливі засоби (після консультації з неврологом або терапевтом).

Десятий-одинадцятий місяці.

Критичний період минув, вдень тяги до сигарет практично немає, але багато пацієнтів скаржаться на сни про куріння.

Відновлення організму в цілому вже дозволяє займатися такими видами спорту, як біг, заняття на тренажерах, Важка атлетика.

Один рік після відмови від куріння.

Рік без сигарети-солідний термін. За цей час здоров’я колишнього курця зміцніло настільки, що вдвічі скоротився ризик виникнення інфаркту або інсульту. При вагітності ризик розвитку ускладнень або мертвонародження стає таким же, як у некурящих жінок. Значно зменшується ймовірність розвитку онкологічних захворювань.

Але безслідно тривале куріння пройти не може. Роки вдихання тютюнового диму викликають генетичні зміни в організмі, і колишній курець (а особливо – курець) не застрахований від народження дітей з різними вродженими аномаліями. Чим менше «стаж» курця — тим більш повне оздоровлення організму відбувається після відмови від куріння.

Чого не можна робити, кидаючи палити?

Не можна в цей період (по крайней мере, в перші три місяці) приймати ніяких ліків. Жінкам не можна кидати курити під час менструації – це загрожує стрімкою надбавкою у вазі. Не можна харчуватися так, як раніше – потрібно повністю переглянути своє щоденне меню і додати в нього продукти, багаті вітамінами і мікроелементами. Від гострих, жирних, смажених страв потрібно відмовитися, і харчуватися в основному молочно-рослинною їжею. Таке харчування допоможе легше перенести тяжкі відчуття перших днів.

Укладення.

Тепер ви знаєте, які випробування чекають вас на нелегкому шляху відмови від куріння. Але вам відомо також і те, що всі ці труднощі можна подолати – і вийти переможцем з боротьби з нікотином! Вирішуйте!

Що відбувається в організмі після відмови від сигарет.

Тютюновий дим містить не тільки нікотин. У його складі налічують 196 шкідливих речовин, з них 14 — наркотики. Як і будь-які отрути, ці токсини починають виводитися системами захисту відразу ж після надходження в організм. Заважає цьому процесу тільки нова доза.

Очищення організму після куріння і подолання нікотинової залежності — це дві різні складові процесу відмови від сигарет. Відомий англійський письменник Аллен Карр, який розробив «Легкий спосіб кинути палити«, у своїй книзі стверджує, що всі муки і ознаки» ломки» носять виключно психологічний характер. При правильному підході відмова від куріння-легке і приємне заняття. Сам Аллен Карр викурював по 100 сигарет в день, кинув різко і процес очищення і оздоровлення організму не супроводжувався ніякими згубними наслідками. Також в його клініках неодноразово отримували допомогу пацієнти, чий вік був більше 60 років, а в одному випадку Карр наводить як приклад 99-річну жінку. У всіх колишніх курців після відмови від сигарет відбувається значне поліпшення здоров’я.

Зміни в організмі відбуваються в перший час.

За який час організм очищається від нікотину? Хороша новина: нікотин починає виводитися відразу ж після викурювання сигарети. Цей наркотик викликає швидке звикання, але також швидко виводиться з організму. Якщо не надходить нової порції, то через дві години більша його частина вже покинула легені і кровоносну систему.

Дихання стабілізується через 12 годин. Проходить бронхоспазм, викликаний впливом нікотину на рецептори легенів. Вже на першу добу очищення організму від наслідків куріння нормалізується склад крові — стає більше кисню і менше вуглекислого газу. Кожен, хто кидав палити, знає, що найважчий період — перші 3-4 дні. В цей час основна кількість шкідливих речовин залишає організм, і він очищається. Зникає неприємний запах з рота, від шкірного покриву. Очищення організму від нікотину і смол на 99% відбувається через три тижні. На 2-3 день розвивається кашель і виділення мокротиння. Це свідчить про те, що відновлюється діяльність епітелію бронхів. Паралізовані отрутою вії оживають і починають очищатися, просуваючи продукти розпаду і слиз назовні. Підвищена секреція мокротиння сприяє очищенню багаторічних відкладень в легенях. Можлива підвищена пітливість — з шкірними виділеннями виводяться шкідливі продукти обміну речовин. Відновлюється слизова оболонка шлунка і кишечника, пошкоджена як загальним впливом тютюну на організм, так і попаданням сигаретного диму в шлунок при ковтанні отруєної слини. Можливо, зниження тонусу гладкої мускулатури і розвиток запорів, які проходять при відновленні нормальної чутливості рецепторів кишечника. Іноді виникають головні болі або скачки артеріального тиску. Оскільки нікотин паралізує дрібні капіляри і має судинозвужувальну дію, рецепторів потрібен деякий час на звикання до нових, «ожилим» судинах. Завдяки відновленню нормального тонусу поліпшується кровопостачання всіх органів і тканин і в першу чергу головного мозку. Відновлюються смакові і нюхові рецептори. Вже через тиждень ви відчуваєте запахи, не чутні раніше, а їжа набуває смаку. До речі, по відновленню нюху можна побічно судити про те, як швидко очищається організм після відмови від куріння. Підвищується апетит. Це пов’язують з двома причинами. Перша-психологічна. Замість того щоб сунути в рот сигарету, людина починає що-небудь жувати — замінює одне задоволення іншим. Якщо при відмові від куріння пацієнт відчуває стрес, то процес поглинання їжі його заспокоює. Друга обумовлена підвищенням апетиту і відновленням смаку.

Роздратування, яке відчувають деякі люди при відмові від куріння, залежить виключно від психологічного настрою.

Фізична залежність від нікотину долається досить легко, а ось негативні установки в свідомості і підсвідомості, спрямовані на заохочення куріння, обумовлюють нервові розлади і пригніченість.

Незалежно від того, через який час організм очищається від нікотину, психологічна залежність може зберігатися дуже довго.

Аллен Карр розробив методику, що дозволяє поглянути на процес відмови від куріння під іншим кутом. Згідно з його твердженням, куріння не є задоволенням, і ви, кинувши палити не тільки не втрачаєте чогось необхідного, але і купуєте багато-нове щасливе життя, незалежність і здоров’я.

Зміни в організмі відбуваються через тривалий час.

Як відбувається очищення організму від куріння в подальшому?

Через місяць поліпшується імунітет, відновлюється кількість білих кров’яних тілець. Шкіра очищається, через два місяці набуває природний колір і колишню еластичність. Протягом 2-6 місяців — в залежності від стажу куріння і швидкості оновлення клітин, збільшується життєва ємність легенів, що підтверджується виміром на спірометрі. Через два місяці оновлюються всі клітини крові. Через три-відновлюються дрібні капіляри, судинна стінка, повністю нормалізується кровообіг. Зникають задишка і прискорене серцебиття. Через шість місяців регенерує печінку. Відновлюється слизова шлунка при ахілічному гастриті, яким страждають багато курців. Розвивається він в результаті отруйної дії нікотину на клітини, що виробляють шлунковий сік. Після припинення куріння захворювання поступово зникає. Через 8-10 місяців навіть у завзятих курців зникає жовтизна зубної емалі і нігтьових пластинок, легкі повністю очищаються і їх ємність додає 10%.

Через рік після припинення отруєння організму нікотином вдвічі нижча ймовірність інсульту або інфаркту, у вагітних шанси народити здорового малюка такі ж, як у жінок ніколи не курили. Імовірність онкологічних захворювань знижується в три рази.

Як допомогти організму відновитися після відмови від куріння.

Щоб допомогти всім системам організму швидше прийти в норму і очиститися після тривалого отруєння отруйним тютюновим димом, звертають увагу на спосіб життя і харчування.

Для підтримки і очищення дихальної системи необхідне свіже повітря. Частіше провітрюйте приміщення, гуляйте в лісопаркових зонах, займайтеся фізкультурою на свіжому повітрі. Перший час корисно пити відхаркувальні засоби: відвар материнки, липи, мати-й-мачухи. Очищує дією володіє відвар лаврового листа. Корисний лимон, перекручений з медом — по 1 столовій ложці перед їжею. Відновити і очистити травну систему допоможуть слизові відвари: вівсянка, рис, лляне насіння. Картопляний відвар добре діє на легені і серце. Добре під час очищення організму від нікотину приймати вітаміни: аскорбінову кислоту, Рутин, вітаміни A і E, а також збільшити споживання свіжих фруктів і овочів, зелені, пити ягідні морси.

Багато хто боїться розтовстіти після відмови від куріння. Дійсно, набір зайвої ваги можливий в перші кілька місяців. Боятися тут нічого. Апетит приходить в норму через 2-3 місяці, варто просто трохи обмежити себе — не підвищувати загальну калорійність денного раціону, їсти більше овочів, фруктів, каші.

Отже, підіб’ємо підсумки всього вищесказаного, як очищається організм після відмови від куріння.

Нікотин починає залишати організм відразу ж після того, як ви загасили сигарету. Через дві години вміст його в крові стає мінімальним. Протягом перших тижнів виводяться практично всі шкідливі продукти тютюнового диму. Починається відновлення органів і тканин. Тривалість його залежить від стажу курця, від того, наскільки сильно були пошкоджені системи життєзабезпечення. Досить швидко очищаються і приходять в норму судини і регуляція кровообігу, відновлюється слизова оболонка бронхів і травного тракту. Через півроку, як організм очищається від куріння, повністю регенерують клітини печінки. Допоможуть відновитися фізичні навантаження на свіжому повітрі, правильне харчування протягом перших місяців і позитивний психологічний настрій.

І ось значить, не курю я 2 місяці.

не курю 2 місяці

. і виникли проблеми. Зі стільцем. Тобто відчуття, що у мене просто величезний живіт — і він дійсно виріс. Стілець взагалі майже зник, раз на два-три дні. Хоч знову закурюй. Порадьте, що робити. У сестри було теж саме і вона через рік (. ) знову почала курити, тк це відчуття здутості так і не пройшло. Па.Си: я курила років 5. Кинула легко — в один день. Просто знайшлася серйозна мотивація. Є більше не початку. Сиділа в якийсь момент на гречці і кефірі, боячись поправитися.

Хто пройшов через подібне?

Поділитися з друзями.

Знаменитості в тренді.

Про проект.

Всі права на матеріали, розміщені на сайті, захищені законодавством про авторське право і суміжні права і не можуть бути відтворені або якимось чином використані без письмового дозволу правовласника і проставлення активного посилання на головну сторінку порталу Єва.Ру (www.eva.ru) поруч з використаними матеріалами. За зміст рекламних матеріалів редакція відповідальності не несе. Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ Ел № ФС77-36354 від 22 травня 2009 р v. 3.4.297 © Eva.ru 2002-2019.

Ми в соцмережах.

Контакт.

Наш сайт використовує файли cookies, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту. Відключення файлів cookie може призвести до неполадок при роботі з сайтом. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookies. Зрозуміло.

Можна сказати, що я кинув палити, якщо не курю два місяці?

Або ще ні? Хто я зараз? Вже не палить? Або тільки ще кидає?

Коли я зрідка раніше покурював, при проходженні флюраграфії у мене запитали: «Курю я чи ні?»Я теж відповів що не знаю як рахувати тому я курив раз на тиждень. Дівчина (медсестра або лікар) відповіла, що некурящим вважається людина, якщо він не курив більше 6 місяців. Не знаю, варто їй довіряти чи ні, але факт залишається фактом. Тому юридично швидше за все ви в статусі- «кидає палити».

Якщо ви не плануєте незабаром знову починати курити, то ви кинули. Точніше, ви не курите, інших визначень немає. Ви некурящий.

Дивіться на курців не як на своїх колишніх побратимів по нещастю, а як на просто нещасних людей. Всі вони бажають кинути, та не у всіх це виходить. А у Вас вийшло. І з кожним новим днем ви стаєте все більшим і більшим героєм. Не бійтеся цього слова, нехай воно побуде у вашій голові, тому що Вам потай заздрять дуже і дуже багато. Ті, хто не може прожити без сигарети і півгодини. Або години. Або двох годин. Вони боятися навіть спробувати кинути, відкладаючи цей жахливий для них крок то до дня народження, то до Нового року, то до кінця поточної п’ятирічки. Неначе 3000 років жити збираються.

Тому все прекрасно, Ви кинули, некурящий. Із задоволенням рахуйте дні і розумійте, що це і є нова, справжня, дивовижна життя без димних хмар. 🙂

Але завжди пам’ятайте, що некурящі не курять. Ніколи. Їм це нема чого.

Не курю 2 місяці.

Напишу свої відчуття (якщо комусь ,раптом ,цікаво буде почитати,а може і для себе самої-не знаю ,для чого)на сьогоднішній день,вага не йде,+5кг за два місяці,апетит страшний,тяга є,але десь далеко в мозку і легко перемикаюся на інші думки і проблеми,з горлом великі проблеми,відчуття,що воно опухло всередині і постійно ковтаю і відкашлююся,як ніби там заважає щось,вранці,то від сухості в горлі,то ще від чого,коли спльовує слину,то вона рожевого кольору,мабуть з домішкою крові,це турбує,біль у грудях часто,кілька разів на день і серце сильно коле рази два в тиждень приблизно,сон дуже сильно порушився,хоча перший місяць спала добре,тепер всю ніч перевертаюся,що ще,а так,болять всі кістки і хребет,ще часто стали накати,як ніби жар який,постійно різко раптом спітніла або навіть закипаю,так краще сказати,покриваюся потом,потім протягом 5-10 секунд це проходить,ось такі,слиновиділення сильне,шкіра осіб.і раніше,при курінні. Настрій змінюється різкими перепадами,то добре,то погано,плакати тягне рідко,може всього рази три за два місяці,збільшилася запальність і дратівливість,хоча спочатку була спокійніша,але настрій поки не змінився,починати палити знову не думаю,може десь далеко в мозку і миготить така думка,але жену відразу і різко,та й стала ще якось по-іншому дивитися на життя,все змінилося і сприйняття і взагалі багато,все на папері не пояснити,сни про куріння не снилися ні разу,лінь долає страшна або пофігізм.

Які саме негативні наслідки тягне позбавлення від шкідливої звички?

Колишні курці можуть відчути на собі, що станеться з організмом після відмови від вживання сигарет. Найчастіше ці наслідки носять короткостроковий характер. В цьому випадку негативний прояв відмови від куріння – тимчасова реакція людського організму на досить істотну перебудову і перехід до більш правильного функціонування. Цей проміжок часу в житті кинув палити в медицині називають «синдром відміни», і він не несе будь-якої серйозної загрози для організму. У людини з’являються такі симптоми:

бажання покурити; депресія; запаморочення; дратівливість; порушення сну; стомлюваність; роздратування на шкірі; Регулярний кашель; запалення слизової рота; зниження апетиту; шлункові кольки.

Бажання отримати дозу нікотину пройде буквально через 2-3 тижні. Іноді період реабілітації затягується до 5-6 місяців. Істотні зміни в організмі після відмови від куріння можуть викликати ряд певних реакцій, так як за довгі роки поглинання великої кількості нікотинового диму органи звикли працювати в умовах постійного стресу. Щоб поліпшити самопочуття колишнього курця, потрібна достатня кількість часу.

Коли кинув палити, що відбувається в організмі, знати потрібно обов’язково. Давно відомо, що куріння робить негативний вплив на тіло людини. Саме тому не варто думати, що запланована відмова від звички не пройде безслідно.

Щоб трохи відновити і нормалізувати стан організму після відмови від куріння, можна застосувати найлегші заспокійливі препарати. Це може бути настоянка лимонника або женьшеню. Крім того, колишні курці повинні наповнити своє життя радісними і приємними подіями, що допоможе стимулювати процес вироблення великої кількості гормону задоволення.

Повернутися до змісту.

Що відбувається з імунітетом у людей, які кинули палити?

Для людини відмова від згубної звички практично завжди тягне істотне зниження імунітету. Тому курці протягом декількох місяців схильні до зараження вірусними захворюваннями. На перший погляд, це парадоксально, так як після відмови від вдихання нікотину в людському організмі повинні відбутися позитивні зміни. Однак ослаблений стан в перший місяць без сигарет можна пояснити пристосуванням тіла до абсолютно нового і здорового способу життя.

Повернутися до змісту.

Перший місяць без тютюну.

Головне-це зниження кількості чадного газу в крові (СО), яке створює міцні хімічні сполуки з гемоглобіном (його «залізної» частиною). Легкі, відповідно, починають транспортувати в кров значно більшу кількість кисню, задишка знижується. Колишній курець в цей момент відчуває так звану кисневу ейфорію, що нерідко супроводжується навіть запамороченням. Пояснюється просто-організм отримує незвично велику кількість поживних компонентів з повітря.

В організмі після відмови від куріння починається і репарація війчастого шару в легенях. Обумовлено це різким зниженням кількості вироблюваної слизу. Кашель буде періодично посилюватися, що пояснюється прискоренням відтоку з ураженої слизової, в якій знаходяться смоли і деякі інші токсини. Це те, з чого починається очищення організму від накопичених отрут за всі роки куріння.

Бажання курити в перші кілька тижнів постійно посилюється. Обумовлено це не фізичної, а психологічної залежністю від звички. зг колишнього курця на рефлекторному рівні звикає до щогодинного «перекуру», перестає його отримувати і активно вимагає бажаний відпочинок. Замінюється це різким підвищенням апетиту, що частково знижує нервозність, проте може привести до набору маси. Вчені стверджують, що чоловіки після відмови набирають в середньому 2,8 кг, жінки — 3,8. Чому в останніх більше? Це пояснюється гормональною перебудовою, що певним чином впливає і на метаболізм (мова йде про жіночих статевих гормонах).

У цей період сон вкрай поганий. Людина кілька разів за ніч прокидається з дуже сильним бажанням закурити, дуже часто виступає холодний піт. Це свого роду протест організму через відсутність допінгу у вигляді нікотину. Все це нормальні і природні наслідки відмови. Така симптоматика може тривати довгий період. Здебільшого це вже залежить від стажу куріння. Якщо людина до цього вживав сигарети всього протягом декількох місяців, то подібні відчуття будуть виникати буквально кілька разів. Якщо ж курити з десяток років, то неспокійний сон буде відвідувати кілька тижнів, а то і цілий місяць.

Другий і третій місяці без нікотину.

не курю 2 місяці

Кардинальні зміни в організмі після відмови від тютюнопаління відбуваються з другого місяця. Мозок поступово звикає працювати без «нікотинового допінгу», а разом з цим токсини активно виводяться і через шкіру, і через дихання, і разом з продуктами шлунково-кишкового тракту. Клітини шкіри в цей момент вже пройшли 3-4 циклу регенерації та оновлення, тому на обличчі з’являється рум’янець, зникають бліді плями, значно зменшується кількість прищів, акне, вугрів, запалених сальних залоз.

Навіть волосся в цей момент стають значно привабливішими візуально. Зникає ламкість, перетин кінчиків. Особливо приємні такі зміни будуть для дівчат. Відмова від куріння на них відбивається помітніше.

Легкі на 2-3 місяць також продовжують відновлюватися, але процес ще не доходить до так званих ацинусів. Це самі клітини, які є свого роду будівельним матеріалом. Їх регенерація може затягнутися на 4-12 місяців в залежності від стажу курця.

На третій місяць кардинально змінюється робота шлунково-кишкового тракту. Метаболізм нарешті приходить в норму, набір і різке зниження маси припиняються, апетит стає здоровим. Організм після всього цього починає більш активно засвоювати білки. Навіть якщо колишній курець не займається спортом, у нього збільшується м’язова маса, зникають жирові складки в районі живота, грудей, стегон. У норму приходить і серцевий тонус, артеріальний тиск, що особливо помітять гіпертоніки.

Але навіть після третього місяця абстинентний синдром зберігається. Періодичний курець відчуває тягу до тютюну. І це вкрай небезпечний період, так як всього одна сигарета запустить зворотні процеси перебудови в організмі. Ні в якому разі не слід пробувати тютюн, намагаючись довести, що колишній курець вже жодним чином від нього не залежить і може собі дозволити викурити 1-2 сигарети без будь-яких наслідків. Це одна з найпоширеніших помилок, стверджують психологи. Все це вказує на те, що мозкова перебудова в цей період все ще не завершена і триває.

Перше півріччя без куріння.

Відбувається повна нормалізація кров’яного середовища. Тепер в організмі кров розносить кисень без будь-яких включень тютюнових токсинів. У внутрішніх органів активно відновлюються після нікотинового стресу клітини, лабораторний склад лімфи нічим не відрізняється від того, що притаманний абсолютно здоровому і некурящому людині. Кашель практично припиняється, сон стає таким же, як і раніше.

Починаючи з 5 місяця повністю закінчує процес регенерації печінка, яка була змушена переробляти всі надходять в організм токсини з тютюновим димом. До речі, з цієї ж причини тим, хто відмовився від шкідливої звички, не рекомендується певний період приймати навіть мінімальні дози алкоголю. Це лише сповільнить процес відновлення клітин печінки.

До речі, на 5-6 місяць фахівці рекомендують включати посилені фізичні навантаження. Це посприяє швидкому відтоку токсичної слизу і смол з легких. зрозуміло, що смоли ніколи з дихальної системи не будуть прибрані, помилково. Вони виходять і відторгаються, як і будь-яке чужорідне тіло. Правда, буде потрібно на це не один рік. Але до 6 місяця приблизно 80% її вже вийде разом з кашлем. Часом колір Цієї слизу буде набувати кривавий відтінок-це нормально. Таким чином руйнуються пошкоджені альвеоли, які постійно в собі утримували атоми СО. До 6 місяця бажання закурити або знову спробувати тютюн практично повністю зникає і може давати про себе знати лише після вживання алкоголю.

Десятий місяць після куріння.

Чому ставиться акцент на 10 місяці після відмови від куріння? Тому що тоді у більшості раніше завзятих курців починається повноцінна мозкова перебудова. З цієї причини:

їм часто сниться, що вони курять; виникає спонтанне бажання закурити; частково порушується сон; особливо гостре бажання затягнутися виникає саме вранці.

Психологи цей стан називають нікотиновими конвульсіями. Головне — не піддаватися бажанню. Пояснюється весь цей період різкою активізацією тих ділянок мозку, які відповідають за отримання задоволення. Вони ж і дають команду повернутися до нібито корисної для організму звичці. Свого роду самообман. Якщо перетерпіти все це, більше організм згадувати про нікотинової залежності не буде. Колишній курець буде себе почувати так само, як і ніколи не курив людина (мається на увазі в емоційному плані).

А ще на 10-11 місяць відновлюються голосові зв’язки, ними стає набагато простіше управляти, чому голос набуває тон трохи вище.

Повністю зникає властива курцям хрипота, в горлі вже не утворюється великої кількості слизу, яка захищала епітелій від токсинів.

В цей же період повністю зникає жовтизна на зубах, через яку у курців з рота постійно неприємно пахне. Правда, помітити це зможуть лише ті, хто не зловживає кавовими напоями. Зубний камінь, звичайно, повністю не зникне, але його стане помітно менше. Рекомендується в цей період відвідати кабінет стоматолога і усунути всі проблеми з зубами, що утворилися в роки активного тютюнопаління.

Перейдена риса в рік без нікотину.

Відмова від куріння після пройдених 12 місяців можна повноцінно вважати вдалим. Згідно з проведеним опитуванням, тільки 25% колишніх курців при цьому відчувають певну тягу до тютюну, проте ризик зриву вкрай низький — всього 0,2-0,5%. В організмі практично закінчується процес регенерації легеневої тканини, ороговіла шкіра стає абсолютно здоровою (мова йде про волосся, нігті). Повністю відновлюється чоловіча репродуктивна функція, підвищується потенція, посилюється відчуття оргазму. Це відбувається через відновлення нормальної рецепторики простати, а також нервових закінчень, що розташовуються на самому статевому члені.

Разом з цим кардинально знижується розвиток «тютюнових» хвороб. Наприклад, ймовірність раку губи всього на 4% вище, ніж у здорової людини (раніше — в 4 рази). Це ж стосується і хвороб серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, легенів. Можна стверджувати, що організм нарешті закінчив регенерацію всіх пошкоджених тканин. Однак кашель ще може давати про себе знати, як і задишка. Вони залишаються на тому ж рефлекторному рівні.

Ще колишній залежний відчуває огиду до кожного палить. Тобто організм, як і мозок, в цілому перестають сприймати нікотин і тютюновий дим як продукт для задоволення. Скільки б людина не перебувала в цей період серед курців, гострого бажання взяти в руки сигарету не виникне.

Отже, починаємо.

Перший місяць відмови від куріння (МОК). Напевно кожна людина, яка вирішила побороти нікотинову залежність, задавався питанням: «що відбувається в організмі, якщо місяць не палю?». Через місяць без сигарет змін в організмі сталося чимало. Вже з’явився фундамент для подальшої регенерації організму на клітинному рівні, покращився імунітет і відновилася кількість лейкоцитів в крові. Слід зазначити, що цей час є досить складним в психологічному плані, де мають місце два сценарії поведінки кидають палити. Одні пишаються тим, що кинули палити, що надає їм впевненість у власних силах, інші продовжують боротися з бажанням затягнутися. Втім, обидва варіанти є закономірними і не впливають на можливість зриву в подальшому; другий МОК. Після двох місяців відмови від нікотину тяга до сигарет практично відсутня. В цей час починаються відновлювальні процеси шкірних покривів: йде жовтизна обличчя і пальців, шкіра стає менш сухою, набуваючи природний колір і колишню еластичність. Також відбувається клітинне відновлення легенів. З негативних моментів слід зазначити скарги на періодичну появу кашлю і сухості в горлі, а також виділень слизу або мокротиння. Фізичні навантаження у кидає палити викликають стомлення і сильний кашель; третій МОК. З цього періоду починається відновлення кровоносних судин. Кидає курити став менше сприйнятливий до стресових ситуацій, у нього покращився апетит і повернувся здоровий сон. Запаморочення, головні болі, задишка і прискорене серцебиття тепер залишилися в минулому. Імовірність повернення до шкідливої звички практично зведена до нуля; четвертий МОК. Рубіжні три місяці пройдені! Бажання повернутися до шкідливої звички вже немає. До цього часу налагоджується робота шлунка, підшлункової залози і печінки. Кишечник теж прийшов в норму: порушень стільця, пов’язаних з нікотиновим голодом, вже немає. Відбувається повне оновлення клітин шкіри обличчя, лущення і свербіж, які сильно турбували кидає палити в перші два тижні, залишилися в минулому; П’ятий МОК. Ось і підійшов черговий складний період. У кидає палити може знову виникнути бажання закурити сигарету. Щоб не допустити зриву, необхідно уникати ситуацій, які провокують куріння. З цього часу можна почати займатися фізичними вправами, для цього найкраще підійдуть плавання і їзда на велосипеді. З бігом і силовими вправами краще почекати до восьмого місяця; шостий МОК. Остання сигарета була викурена півроку тому. До цього часу в організмі стався цілий ряд якісних змін: клітини крові, які піддавалися впливу нікотину, збагатилися киснем, відновилася бронхо-легенева система, стала ефективніше робота печінки і шлунка. У кидає палити повернулася до нормальних показників маса тіла, відбулося повне відновлення смакових рецепторів. Бажання замінити куріння прийомом їжі виникає все рідше; сьомий МОК. Цей період характеризується загостреним сприйняттям запахів. Тепер колишній курець може з точністю розрізняти аромати духів своєї коханої жінки: від трав’яних до квіткових, від цитрусових до фруктових. Як правило, до сьомого місяця повністю відновлюються і смакові рецептори. Загалом, життя налагоджується! Восьмий МОК. У більшості колишніх курців до восьмого місяця зовсім зникає кашель. Хороша новина для тих, у кого куріння призвело до хронічної обструктивної хвороби легенів: тепер захворювання вступило в стадію стійкої ремісії, при якій лікарі рекомендують санаторно-курортне лікування в профільних санаторіях; Дев’ятий МОК. Організм колишнього курця практично повністю відновився. Однак, як показує календар кидає палити по місяцях, до дев’ятого місяця може знову з’явитися бажання затягнутися. Намагайтеся уникати суспільства курців і не бувати в таких місцях, з якими пов’язані спогади про шкідливу звичку. Через вісім місяців відмови від куріння навіть у курців з великим стажем відновлюється колір зубної емалі і нігтьової пластини. Легкі до цього часу повністю очистилися; десятий МОК. Багато людей, які кинули палити, помічали, що після десяти місяців без сигарет вони бачать сни, в яких вони курять. А прокинувшись вранці, можуть закурити за старою звичкою. Але на щастя, такий випадок-швидше виняток, ніж правило. До десятого місяця у колишніх курців нормалізується робота голосових зв’язок, пошкоджених тютюном, зникає хриплість в голосі; одинадцятий МОК. Тепер легкі здатні впоратися з таким фізичним навантаженням, як спортивна ходьба, біг, заняття в спортивному залі і навіть силові види спорту; більшість колишніх курців зізнається, що іноді у них з’являлося бажання закурити, яке було продиктовано не тягою до нікотину, а відчуттям втрати одного з важливих елементів повсякденного життя. Ризик зриву в цей період становить близько двадцяти п’яти відсотків; дванадцять МОК. Рік без сигарет-це відмінне досягнення, гідне найвищої похвали! Здоров’я значно покращився, імунітет зміцнів. Зменшився ризик інфарктів, інсультів та онкологічних захворювань. Жінка, яка кинула курити, тепер зможе народити такого ж здорового малюка, як і майбутня мама, яка ніколи не мала пристрасті до нікотину.

Як привести себе в порядок після відмови від куріння: корисні поради.

Щоб допомогти організму швидше очиститися після тривалого отруєння тютюновим димом, скористайтеся наступними порадами:

для очищення дихальної системи забезпечте наявність свіжого повітря в приміщенні, гуляйте в хвойних лісах, займайтеся фізичними вправами на свіжому повітрі; очистіть травну систему за допомогою слизових відварів з вівсянки, рису і насіння льону; в перший час відмови від сигарет пийте відхаркувальні засоби: відвар липи, материнки і мати-й-мачухи; приймайте вітаміни А, Е, аскорбінову кислоту; включіть в раціон більше зелені, свіжих фруктів і овочів, пийте ягідні морси.

Як не піддатися спокусі закурити після року відмови від нікотину.

Почавши нове життя без сигарет, скажіть самому собі: «я щасливий, що вже не курю!» Щоб більше ніколи не повернутися до шкідливої звички, уникайте ситуацій, в яких можна зірватися і закурити знову.

Дотримуйтеся наступних правил:

обходьте стороною компанії курців; відвідуйте заклади, в яких Куріння заборонено; вимагайте у водія не курити в салоні транспортного засобу; не виходьте в тамбур поїзда, якщо там курять; не підходьте до курильної кімнаті в аеропорту; викиньте з кишень і сумки всі сірники і запальнички, приберіть в будинку попільнички.

Отже, дорогі камради, хочу поділитися з вами радісною новиною! Ще одним спонсором тютюнових корпорацій за останні 2 місяці стало менше і сподіваюся назавжди! Нікого не агітую кидати і зарікаюся не писати постів на кшталт:»О це смердючі курці. 11″, ні. Хочете курити-курите, ваша справа. Я кинув, після того, як усвідомив, що і кілометра без задишки пробігти не можу. Стаж куріння був — 5 років.

Отже, перші спостереження.

1. Легкість в тілі (вже на 2-3 тиждень без цигарок, якщо не раніше). Реально виростають крила. Я почав ходити додому з роботи пішки (близько 5-6 км) і мене це не напружує. 2. Смаки їжі і запахи (це важко описати палить людині, це треба спробувати) всі органи чуття множаться на 10, відразу. 3. Вивітрюється тютюновий сморід від одягу. Понюхайте свою попільничку і зрозумієте як пахне від вас. Це ппц, насправді. 4. З’являється купа вільного часу і робота робиться набагато швидше. Якщо раніше я затримувався на роботі до 7, то зараз в 5 мені вже нічого робити і я тихо звалюю))) звичайно, скоро мої начальники це просечут і піднагрузят роботою, але поки це плюс)))) 5. Так, гроші. Я курив парламент і кент. Вони зараз майже по 90 руб / пачка. У день викурював пачку-півтори. Отже, Елементарна математика: 90(ціна) х 1, 25 (Кількість пачок в день).) х 30, 4 (Кількість днів у місяці) = 3420 съэкономленных рублів. Дрібниця, а приємно.

1. Перший тиждень, а особливо — перші 3-4 дні реально рве дах. Хто курив, той зрозуміє. 2. Готуйтеся набрати 5 — 6 кг за перший місяць, бо дивіться п. 2 в «плюсах» 3. Кашель. Він почнеться через 2-3 тижні після останньої сигарети і може нормально так налякати. Я здури взагалі почав мікстурки від застуди пити, поки лікар не пояснив, що це виходить бруд з легенів.

Коротше, щастя пост. Ура братці, нахер ці звички!

Другий тиждень. Восьмий день що відбувається в організмі активізуються смакові і нюхові рецептори. Триває відновлення тканинних процесів в легенях. Тонус судин головного мозку поки нестабільний.

Емоції, думки безумовно, емоційно другий тиждень протікає легше. Ні або набагато менше виражені дратівливість, пригніченість, агресія, легше знайти засіб для відволікання від думок про куріння. З іншого боку, симптоми психологічної залежності все ще збережені, а в деяких випадках і посилюються. Це безпричинна туга, загубленість, порушення сну, лабільність настрою, відчуття втрати чогось значущого.

Фізіологічні відчуття Їжа придбала смак і аромат без нікотинового присмаку, апетит підвищений (і з фізіологічних причин і як засіб полегшення стресу). У ці дні багато хто вперше відзначають збільшення маси тіла. Можуть турбувати запаморочення, зниження артеріального тиску.

Дев’ятий день що відбувається в організмі стан слизової шлунка нормалізується, вироблення основних ферментів і речовин, в тому числі гастромукопротеина, прийшла в норму. Репаративні процеси почалися в слизовій органів шлунково-кишкового тракту і тривають в бронхо-легеневій системі. Поліпшується процес кровотворення, відновлюються функції формених елементів крові.

Емоції, думки тривають через відсутність звичного елемента проведення часу-сигарети. Дуже тяжко відчувають себе ті, хто змушений перебувати поруч з курцями (на роботі, в кафе). Зриви в цей період можливі саме через зовнішнього впливу.

Фізіологічні відчуття багато на початку другого тижня відзначають, що запах тютюнового диму викликає у них огиду. Можливі болі в животі, печія, чергування проносу і запорів. Апетит підвищений. При проведенні лабораторних аналізів можуть виявитися відхилення в лейкоцитарній формулі — це тимчасове явище. У ці дні у багатьох кидають легко починається ГРВІ, алергія, висипає герпес. Можливі запаморочення.

Десятий день що відбувається в організмі ті процеси в легенях, що почалися з третього дня відмови, триватимуть протягом півроку, а у курців зі стажем — і довше. Легені і судини продовжують перебудовуватися, і одночасно почався процес відновлення імунної системи. Емоції, думки Відмова від куріння вже не викликає тяжких думок, але складніше стає переносити присутність курців поруч. Оскільки внутрішні резерви самомотивації добігають кінця, в найближчі 10-15 днів необхідна підтримка з боку близьких або однодумців.

Фізіологічні відчуття Кашель триває. Він не пов’язаний з положенням тіла в ліжку, стає м’якше після гарячої їжі або напою, як і раніше відкашлюється слиз. Багато хто помічає, що при кашлі вилітають невеликі грудочки світло-жовтого або сірого кольору, з неприємним запахом. Це можуть бути пробки з пазух мигдалин або слущенний епітелій бронхів. Рекомендується пройти в ці дні консультацію ЛОР і флюорографію для виключення патологічних процесів в легенях.

Одинадцятий день що відбувається в організмі у другій декаді відвикання від куріння нормалізується тонус дрібних судин (артеріол), що доставляють артеріальну кров безпосередньо до тканин. У ці дні ефект відмови від куріння починає проявлятися в гормональній сфері, впливаючи на обмін речовин. Цим пояснюється зміна психічного стану, а також набір (у деяких зниження) маси тіла.

Емоції, думки підвищена збудливість, у жінок — плаксивість, почуття непотрібності, порожнечі, у чоловіків — підвищення агресивності. Тяга до сигарет посилюється, маскуючись бажанням перевірити, чи сподобається смак сигарет і запах диму.

Запаморочення, тремор пальців рук, відчуття внутрішньої напруги, нерідко — головний біль. Помилково приписувати дані відчуття синдрому відміни-це пов’язано з перенасиченням головного мозку киснем. Апетит підвищений, особливо помітно це до вечора або під впливом сторонніх стресових факторів.

Знайди відповідь.

Мучить якась проблема? Потрібно більше інформації? Введіть у форму і натисніть Enter!

Що буде через 30 днів без сигарет.

З перших днів, як людина вирішує кинути палити, запускається процес самоочищення, стимулюючи відновлення здоров’я.

Коли ви перестаєте курити, знижується рівень ризику серцевих захворювань: кров відчищається від чадного газу, нормалізується серцебиття. Перший місяць додає кілька додаткових годин життя.

Пара тижнів без сигаретного диму поліпшить смакові рецептори, поверне звичний нюх. Стимулюється поява підвищеного апетиту, у кинув палити може додатися вага. Зміниться стан шкіри-обличчя набуває здорового вигляду, позбавляючи шкіру від сірого відтінку. Легкі, поступово справляючись із запаленням, насичують організм киснем – йде задишка, кровообіг кінцівок відновлюється, позбавляючи вас від тремтячих рук.

У відмовилися від куріння людей підвищується стійкість до стресів – відмова від звички знижує рівень стресу в крові, впливаючи на стан врівноваженості.

Що відбувається через 2 місяці.

Відзначається збільшення ємності легенів, що знижує ризик бронхіальних захворювань і раку цього органу. Людина не буде відчувати задишку і кашель під час фізичних навантажень, тіло повертає свою форму і вага нормалізується.

Підвищується загальна фізична активність. У боротьбі з вагою допомагає дробове харчування, це корисно для відновлення роботи шлунка – позбавлення від дискомфорту (діарея, печія, нудота).

Тканини легенів і бронхів активно відновлюються, слизові оболонки внутрішніх органів поступово оновлюються.

Відмова від шкідливої звички допомагає нормалізації роботи центральної нервової системи – перестає турбувати тахікардія, повертається здоровий сон, пропадає загальна дратівливість.

Пройди тест для курців.

Як відновлюється організм після 3 місяців без сигарет.

За 90 днів стінки судин активніше очищаються, будуть помітними зміни в організмі. Відмова від нікотину за такий термін знижує ризик хвороб серця в кілька разів, додає кілька років життя.

Тіло курця, не відчуваючи інтоксикації нікотином, оздоровлюється і приводить в норму внутрішні органи, підвищуючи загальний імунітет.

Можливо прояв синдрому відміни, в залежності від стажу куріння, що провокує загострення хронічних захворювань.

Три місяці після відмови:

не курю 2 місяці

Покращують пам’ять; стимулюють роботу мозку; організм заповнює дефіцит «гормону задоволення» самостійно; концентрація уваги, зосередженість зростає в рази, нікотинова залежність не плутає думки; відсутність тютюну позбавляє від головних болів, робить сон більш ефективним.

Витримавши необхідний період, шанс повернення до звички знизиться в рази. Людина відчуває себе краще, його здоров’я міцніє. Колишній курець, розлучився з курінням, отримує заряд життєвої енергії.

Як проводиться профілактика куріння.

При проведенні профілактики куріння потрібно з великою відповідальністю ставитися до подібної справи. Краще проводити бесіди на тему небезпечного впливу нікотину на організм з дітьми та підлітками.

Ці профілактики не проводяться правильно. Подібна інформація не з’являється ні на радіо, ні на телебаченні. Але зате для підлітків навпаки з’являється багато фільмів і різної інформації, де показується, як їх однолітки курять.

Прийнятий закон про куріння на цей момент не приносить ніяких результатів. Не проводиться ніяких бесід, не відбувається ніяких дій для боротьби з курінням.

Але не варто заперечувати і того, що відповідальність по боротьбі з курінням лягає в першу чергу на батьків підлітків. Вони подають приклад своїм дітям. Більше шкоди приносить пасивне куріння, тобто якщо діти і підлітки дихають димом, який виходить від батьків, що палять.

Щоб діти не починали курити, потрібно проводити заходи профілактики:

На боротьбу з курінням має виступити керівництво країни. Воно повинно видавати закони і заборони на застосування і продаж тютюнових виробів і подбати про заходи профілактики. Крім видання указу чиновники повинні стежити за тим, щоб профілактика проводилася регулярно і правильно. Проводити профілактику необхідно з самого раннього дитинства. Першими слухачами повинні бути діти, що знаходяться в дитячих садах. Наступними повинні бути школярі. Велику роль в профілактиці куріння відіграють і батьки. Що вони бажають тільки добра своїм дітям і хочуть бачити їх тільки здоровими. Повинні коротко розповідати своїм дітям про шкоду, яку заподіює куріння, Показати на своєму прикладі, що шкідлива звичка не призводить до добра. В першу чергу батьки повинні розпрощатися з цією звичкою. У школі подібна відповідальність лягає на весь педагогічний колектив і решті обслуговуючий персонал. На території школи не повинно бути навіть місць, де б дозволялося курити. Педагоги повинні регулярно розмовляти зі школярами про шкоду куріння, школу повинні відвідувати лікарі і психологи, повинні приходити в гості люди, настільки відомі, що стануть авторитетом для дітей, і їх розповіді про шкоду куріння будуть переказуватися з вуст в уста. Важливо ще й те, що будь-які ці заходи повинні відповідати темі, але сприйматися дітьми.

Але слід пам’ятати про те, що набагато легше запобігти початку куріння, ніж кинути таку шкідливу звичку.

Заходи у підлітків.

Профілактику проводиться на тому рівні, коли у людини ще повністю не сформувалися ні погляди на життя, ні його стереотипи. Якщо ще немає залежності від нікотину, його легше переконати в тому, що вживаючи сигарети, він тільки шкодить своєму здоров’ю. Тільки є багато шансів досягти результату.

Існує 2 види профілактики:

Профілактика, яку проводять на першому етапі зі студентами; профілактика, яку проводять вже з тими дітьми, що вже почали курити.

У першому випадку проводять розмови з дітьми та підлітками щоб запобігти виникненню залежності у тих, хто ще жодного разу не курив. Профілактика проводиться від куріння, від виникнення різних захворювань, що виникають в результаті захоплення тютюновими виробами.

Мета першого етапу профілактики-уникнути початку куріння у тих, хто ще не курить. Проводиться вона як в школі і в сім’ї.

На другому етапі профілактика проводиться вже з тими дітьми, які почали курити. З дітьми проводить бесіди психолог.

Спеціаліст вчить дитину розслаблятися, коли виникає нервове напруження через відсутність сигарети. Тому дитина швидко відвикає від шкідливої звички.

Дитина повинна відвідувати різні тренінги, брати участь в дискусіях. Завдяки їм закріплюють те, що почав проводити психолог. У кожної дитини повинна бути невелика пам’ятка, яка свідчить про шкоду куріння.

Боротьба курінням і нікотиновою залежністю.

На Землі курить багато людей-близько 1,1 мільярда людей. Це десь одна третина дорослого населення планети. І якщо колись куріння вважалося модним, то зараз, у світі, всі добре розуміють, яка це проблема.

Спочатку боротьбу з курінням почали ще в Європі до появи там тютюну. Один з членів експедиції Колумба був посаджений у в’язницю, оскільки «тільки диявол міг наділити людину здатністю випускати дим з ніздрів».

Вже пізніше в 1575 р в Іспанії була введена заборона на куріння тютюну в тих місцях, де ведуться молитви. У різних країнах до куріння ставилися по-різному.

У Росії заборона на куріння була введена до 1685 року. Цього року Петро I скасував цю заборону в обмін на солідну винагороду однієї американської компанії, що торгує тютюном в Росії.

Більшість розвинених країн проводять активні кампанії по боротьбі з курінням. У Росії щорічно посилюються закони для курців, регулярно дорожчають сигарети.

Заборонено курити в навчальних закладах, закладах громадського харчування, в громадському транспорті, на зупинках, стадіонах, лікарнях та інших лікувальних закладах. Забороняється реклама тютюнових виробів на телебаченні, фотографії курців для реклами. Забороняється продаж сигарет особам, які не досягли повноліття.

Боротьба на рівні адміністрації є ефективною. Оскільки, коли введена заборона, що карається матеріальними поневіряннями, не кожен вже ризикне викурити сигарету в тому чи іншому місці, а потім відсутність сигарет може увійти в звичку, на цей раз вже хорошу.

Про Міжнародний день відмови від куріння.

Свято, присвячене боротьбі з курінням, має багату історію. Перші спроби обмежити згубну для здоров’я звичку з’явилися ще в 16 столітті. І ця погана звичка не дарма турбувала і продовжує хвилювати уми правителів і чиновників.

За останніми дослідженнями ВООЗ наслідками тютюнопаління стало:

Збільшення числа ракових захворювань. У 90% випадків рак легенів викликаний цією поганою звичкою. Зросле число бронхітів. При захворюваннях верхніх дихальних шляхів більше 75 % викликано тютюном. Багато інсультів: приблизно 25% всіх нещасних випадків розвивається на тлі сигаретної залежності. Рак шлунка і 12-палої кишки теж це наслідок куріння, нікотин зі слиною потрапляє в нього.

У більшості розвинених країн світу йде боротьба із згубною залежністю. В Японії та Голландії доплачують тим, хто не курить. Якщо ви проходите тести і можете довести свою непричетність до поганої звички, сума виплат складе близько 200 доларів.

У Малайзії надається пільговий кредит тим, хто не курить. У Німеччині страховий внесок для некурящої людини на 40% менше. Це логічно, часто на лікування приходять люди, хворі через куріння тютюну.

Але в основному не дотримуються анти тютюновий закон карають штрафами. І, треба сказати, вони вищі, ніж у Росії. Найбільші грошові штрафи в Сінгапурі та Бельгії: близько 500 доларів. А в Новій Зеландії найвищі ціни на пачку сигарет.

Як позбутися.

Куріння заважає в роботі, в особистому житті. Не завжди пристрасть до сигарет викликає захват у обох партнерів. Крім неприємного запаху з рота у партнерів знижується і сексуальний потяг, виникають різні захворювання.

Багато курять довго борються зі своїми шкідливими звичками, але, безуспішно.

Для успішного вирішення проблеми, потрібно поставити перед собою мету, до якої він буде прагнути.

Подбати про своє здоров’я; збільшити працездатність; підняти самооцінку; вирішив на зекономлені гроші придбати значущу річ.

Якщо людина зважилася на цей важливий крок, то йому необхідно зважити всі труднощі, які виникають під час цього процесу.

Якщо подібний захід буде успішним, то в майбутньому можна ділитися зі своїм досвідом з друзями і знайомими.

На самому початку самостійного лікування від куріння необхідно аналізувати те, що в першу чергу викликає бажання закурити.

Це може бути стрес або нервове напруження, невдачі в справах або просто бажання розслабитися. Варто створити план, за яким буде скорочуватися кількість сигарет, яке людина викурює протягом дня.

В процесі утримання від куріння, людина повинна відмовлятися від затяжок, під час викурювання сигарети. Якщо виникає бажання закурити, потрібно відволіктися від думок про сигареті.

Для цього можна здійснити прогулянку по парку або зробити невелику зарядку. В цей час краще відмовитися від кави або чаю, від занадто солоної їжі.

Ця проблема куріння на сходовому майданчику.

Як боротися з курцями на сходовому майданчику? Використовуйте ввічливі, але наполегливі дії. Якщо» пасивна » тактика не спрацює, переходите до більш агресивних заходів.

Ввічливий або» пасивний » метод.

Спробуйте домовитися з порушником, курець може не здогадуватися, скільки занепокоєння і незручностей доставляє сусідам:

Повідомте курить, що він порушує закон. Курець не обізнаний, що заборона куріння поширюється на сходові клітини, або вважає, що має повне право тут курити. Поясніть, що він наражає на небезпеку здоров’я астматиків, вагітних жінок і дітей. Попередьте курця про більш активні заходи.Повідомте, що в разі відмови від припинення куріння в місцях загального користування, напишете заяву в адміністративні органи. Сусіди по сходовій клітці і по під’їзду не бажають регулярно наражати на небезпеку і готові підписатися під петицією і свідчити проти порушника. Розмістіть оголошення, що забороняє курити. Якщо попередження не мали дії, потрібно повісити на чільне місце оголошення, що забороняє курити в місцях колективного користування в багатоквартирних будинках. Листівка перед попільничкою служить нагадуванням палить про порушення законодавства і невдоволення сусідів. Оголошення діють людям на нерви, і в черговий раз, курить задумається, чи варто курити на сходовій клітці.

Активний або» агресивний » метод.

Якщо домовитися з курцем не вдалося, переходите до більш активних дій:

Викличте дільничного або поліцію. Порушник зрозуміє, що сусіди налаштовані серйозно, і йому загрожує адміністративна відповідальність. Напишіть заяву. Віддайте поліцейському, який приїхав на виклик. Повторно викличте поліцію. Якщо сусід продовжує курити, викличте поліцію повторно. Повторно напишіть заяву. Зберіть підписи незадоволених сусідів. Спровокуйте курця на агресію і викличте поліцію. Спробуйте встати поруч і не відходити, коли сусід курить, що сильно нервує. Якщо курець проявить агресію (образи або рукоприкладство), викличте поліцейського і зафіксуйте побої і порушення. Зверніться в прокуратуру. Мають місце додаткові порушення законодавства з боку курця, а звернення в інші інстанції не мали належного ефекту і були проігноровані, напишіть заяву.

Отже, після 35 років інтенсивного куріння 60 днів організм не знає нікотину.

За ці три місяці «кидання» все, абсолютно все пройшло так, як говорив нарколог.

— Немає мук відвикання. Основна ломка скінчилася 2-2, 5 місяці тому. Залишкові явища ломки проявляються все слабкіше.

— Стан не-куріння став природним для мене. Я — не курю. Це нормально.

— Курити хочеться. Один-два рази на добу виникають позиви на куріння. Проходять ці позиви через 5-10 хвилин самі собою, без «сили волі».

— Курцем я бути абсолютно точно не хочу.

— За два місяці набрав 8 кілограм при тому ж раціоні і рухової активності. Я закладався на 12 кілограм і 8 «зайвих» кіло сприймаю спокійно. Набір ваги обумовлений перебудовою обміну речовин. Якщо раніше організм до 30% енергії витрачав на усунення наслідків куріння (це не тільки самоочищення печінки і легенів, але і необхідність виводити з організму продукти розпаду нікотину на тлі підвищеного вмісту СО2 в крові) то тепер організм засвоює всі 100% від з’їдених продуктів. Звідси і набір ваги. Вага стабілізується протягом року. Зайві кілограми організму ні до чого, він сам позбудеться від них.

— Стали яскравіше сприйматися запахи. Заради цього я і зважився кинути палити — щоб розрізняти запахи.

— Палять люди пахнуть погано. Якийсь кислятиною начебто давно ношених онучок. Цей чмошний кислий запах не залежить від сорту тютюну: курці дорогого тютюну пахнуть майже так само, як і курці «прими».

— Звик, що від рук і одягу перестало пахнути димом. Мені це подобається.

— Вдома не пахне тютюном. Запах не з приємних.

— Можу вдихнути на повні груди. Всю накопичилася за десятиліття смолу я з себе, зрозуміло, ще не викошував, але дихається мені набагато легше, ніж три місяці тому, коли я курив.

— Збільшилася працездатність. Ненабагато, відсотків на 5-10, але це знову-таки не в мінус, а в плюс. Хто з нас став би відмовлятися від 5% надбавки до зарплати » ні за що, просто так»?

— Громадські місця (театри, установи) перестали викликати паніку. Раніше я, перш ніж кудись Увійти, насамперед викурював на ганку будівлі сигарету. Пробути всередині я міг не більше години, тому що треба було терміново покурити. Зараз я можу зайти куди мені потрібно і пробути весь необхідний час.

— Значно покращилося самопочуття. Я не став молодше і не скачу козликом, але відчуваю я себе дуже добре.

— Поліпшення самопочуття і збільшення працездатності підняли настрій. Настрій і раніше був не траурним, а тепер я просто радію тому, що пройшла зима, що настало літо, що можна кататися на мотоциклі, що я не курю.

Я б не радив кидати курити всім підряд.

не курю 2 місяці

Ви собі не можете уявити ті муки відвикання, які переживає курець з великим стажем. Це не»стрес».

Ломка йде 2-3 тижні, причому, починаючи з другого дня, три дні у мене викреслилися з пам’яті. Я їх не пам’ятаю. Це були дні найсильнішої ломки. Неймовірні муки.

Чи готові ви перетерпіти ці муки?

Якщо «заради економії» або» заради здоров’я » — то відразу викиньте з голови ці дурниці і спокійно курите собі далі. Ще ніхто не кинув заради здоров’я і економії.

При великому стажі куріння у вас повинні бути більш серйозні мотиви для відмови від нікотину.

Не курю вже 2 місяці.

Здоров. Ось і минуло два місяці з тих пір як я скурив останню сигарету. Починаючи з шістдесятого дня я почав відходити від теми куріння в»голові». Тепер мене дійсно дуже мало цікавлять сигарети. Зовсім скоро вересень закінчується, вже наступного тижня жовтень почнеться. Час рухається з блискавичною швидкістю. Час йде — а я все не курю і не курю. Весь. Кинувши. Треба забути про куріння раз і назавжди, що вже майже зроблено. Майже, тому що я все одно записую в в блог свої думки про відмову від сигарет.

А як все починалося? Починалося все давно, в кінці липня цього року. Пам’ятаю коли курив у мене тоді «пульсували» ноги, боліла голова і я постійно відхаркував зелену рідину. Особливо багато її вилітало вранці. А після відмови від сигарет всі ці жахливі симптоми повністю пройшли через пару тижнів.

Коротка хронологія моїх думок про куріння за останні два місяці:

Був важкий період приблизно на сороковому дні відмови від куріння. Про це я теж писав у рубриці «про життя». Але як-би дурниця. Перетерпіти головне треба було.

За два місяці відмови від сигарет я заощадив трохи більше 4000 тисяч рублів. Це з розрахунку, що кожен день я б купував як мінімум одну пачку сигарет. У рік економія виходить приблизно в 25 тисяч рублів. А за десять років…неважко підрахувати. Тільки треба враховувати, що сигарети щороку дорожчають. Та що там рік. Мені здається цей процес подорожчання сигарет дуже і дуже швидкий. Такий швидкий, що я не встигаю за ним. Але тепер вже не треба…

Кинула курити, але здається, даремно..

Мені 65 років, 43 роки з них я курила,по 1 пачці на добу.У березні цього 2015р, кинула палити із застосуванням таблеток Табекс.Відчуття було на всі 150% хороше, від гордості, що я змогла це.Минуло 7 місяців і я відчула надбавку у вазі і страшну задишку.Стала здавати всі аналізи, за скаргою на задишку.Ось мене конкретно розлютило, що терапевт не знає про зміни в організмі після кидання палити.До мене просто самій це дійшло, що я стала задихатися і повніти.Курити хотілося перший місяць,але я стала натискати на насіння, кажуть відволікає.Ну і по мимо насіння такий жор нападає,, особливо перед телевізором.А мої аналізи до речі всі хороші,навіть Спириметрия,коли дула в трубку,перевірка обсягу легенів.І тут терапевт здивувалася,як це стаж куріння 43 роки, а обсяг легенів в нормі.І це лікар мене питає! Від своїх болячок приходить думка, плюнути і почати знову курити.А раптом тепер, після 10 місяців без куріння, стане ще гірше? Що робити,не знаю. Ні в якому разі не починайте. «Параметри» у мене з Вами майже однакові: 66 років, курила з невеликими перервами років 25, майже по пачці в день. У 2014 кинула ( з «Табексом»), важко і болісно. Потім дивувалася, як це я курила? Адже і не хочеться. Але через 9 місяців закурила, вважала, що причина була поважна. Ну, ще були переживання, що заради чого позбавила себе такого задоволення, згадувала, як добре було покурити, наприклад, в лісі і т.д. втягнулася і вже «наїлася», і кинути хочу, але. Все повторюється знову. Шукаю мотивацію. Скриплю зубами, але другий день курю тільки по 5 (!)сигарета. Пачка закінчиться, більше купувати не буду. Коли зовсім несила приймаю 1 табл. «Табекса», на день вистачає. (за курсом приймати не можу-тиск підвищується). І з якою тугою згадую той час, коли не курила! Хто б мене по руці вдарив, коли потягнулася за сигаретою. Тепер знову все знову пройти треба! Не починайте знову курити!

Куріння, 2 місяці без сигарети.

(курив 15 років, потім не курив 11 років, знову закурив )

Сьогодні 2 місяці як не курю.Нас троє.NABARAB, мій шурин Василь І я.їм велике спасибі, так так взаємна підтримка, взаємні застереження дуже важливі в цій справі.Курити тягне іноді вранці після келиха кави.Особливо, коли вранці вийшов з дому і прогріваєш машину.Один раз навіть була спокуса,а я знаю, що в бардачку є сигарета.І рука потягнулася, але ні.варто тільки 1 раз зірватися і кінець. А так практично і не згадую.

Тепер про плюси. З’явилися гроші на бухло . Купив кілька ніштяк .Класний ssd для ноута, офігітельние штани і шкіряний ремінь.Став добре спати ночами, сподіваюся всередині якісь позитивні двіжухи відбудуться.Показав позитивний приклад синові і дружині приємно ,що не смердить димом в квартирі.

Найголовніше я знаю, що не можна розслаблятися і сказати про те що кинув палити я буду вважати себе вправі мінімум через рік .І тому я відповідаю, що поки не курю.Чого і Вам від щирого серця раджу. Знайдемо собі сили і способи кинути отруювати себе! Давайте разом перестанемо бути рабами трави і паперу.

До речі, буквально вчора зробив щотижневе перерахування суми, яку я прокурював із зарплатної картки на інший рахунок.Ну для наочності чи що, і куплю що небудь потім отаке.

І до речі, коли я платив за іпотеку по 13 К.я порахував, що 3 місяці платежів просто прокурюю.

Знайдіть себе мотивацію, візуалізуйте і повісьте плакатик перед собою вдома і в офісі, наклейте на перфоратор і на лобове скло.Це теж працює.