найдієвіший спосіб кинути палити

Ефективні способи кинути палити.

Про те, як кинути палити, написано чимало книг і дано мільйон порад. Існує не менше 200 способів кинути палити. Колишні курці з радістю діляться своїми методами з рештою світу, закликаючи всіх позбутися шкідливої звички. Методи кинути палити відрізняються між собою не тільки тривалістю використання, але і ефективністю. Вирішуючи назавжди позбутися від сигарети, слід діяти відразу і застосовувати кілька методів.

Замінники сигарет.

Самий традиційний і надійний спосіб кинути палити – це використовувати спеціальні лікарські препарати, що містять нікотин. Вони знімають так звану «ломку» і заспокоюють, що дозволяє легше пережити перші дні без сигарети. Важливо розуміти, що кидаючи палити методи необхідно використовувати перевірені. Препарат або інші способи є лише помічниками, адже реально багато залежить від самої людини.

Серед них знаходяться:

таблетки; електронні сигарети; жуйки і т. д.

Одним з найвідоміших ліків є Табекс, так як його приймає найбільше курців, намагаючись позбутися від звички. Багато хто стверджує, що це реальний спосіб кинути палити. Отже, до складу цих таблеток входить замінник нікотину. Завдяки цьому організм людини спочатку не бачить різниці.

Але так як приймати таблетки необхідно паралельно з курінням, то виникає легке відчуття передозування. Курець починає відчувати нудоту від тютюну і диму, що призводить до зниження викурюваних сигарет. Відвикання проходить легко, але для цього слід приймати препарат тільки за інструкцією. Серйозних протипоказань до ліків немає.

Наступний препарат-це Нікоретте. Виробник представив нам продукцію в декількох видах. Це жуйки, пластирі і таблетки. Нікоретте містить медичний нікотин, дозування якого підбирається індивідуально. Методика кидання курити така ж, як і у Табекса. Тобто, приймати ліки необхідно ще в процесі куріння, поступово знижуючи кількість сигарет.

Серед нікотинозамінників особливою популярністю користуються електронні сигарети. Спочатку вони були створені саме для допомоги курцям в позбавленні від залежності. Завдяки знімним картриджам людина може регулювати кількість нікотину, поступово його знижуючи. Перевага цього способу є те, що електронні сигарети не шкодять оточуючим. Недолік же їх полягає в звикання до такого безпечного куріння. Часто буває, що людина кинула курити звичайні сигарети, але з електронною сигаретою розлучитися не зміг.

Ефективний засіб кинути палити-це нікотинові жуйки. Вони мають гіркуватий смак і при вживанні насичують організм нікотином. При цьому кидає не отримує смоли та інші шкідливі речовини. Мінусом даного способу є те, що слина з нікотином може потрапляти в шлунок. Тому при будь-яких захворюваннях шлунково-кишкового тракту цей дідівський спосіб краще не застосовувати.

Думка фахівців розходяться про те, що нікотиновмісні препарати – це найефективніший спосіб кинути палити. І що відучити людину від сигарети можна і без насильства над організмом. Як би там не було, вибирати тільки курцям. Гарантії, що ці способи допоможуть, немає. Використовувати такі препарати проти куріння потрібно тоді, коли є тверде рішення покінчити зі шкідливою звичкою.

Ліки без нікотину.

Якщо ефективні способи кинути палити за допомогою нікотинозамінників не підходять, то можна використовувати інші препарати:

Корида Плюс. Це рослинний препарат, який знижує тягу до куріння. У ліки практично немає протипоказань, що дозволяє використовувати його практично всім. Чампикс. Це лідер серед безнікотинових препаратів для курців. До складу Чампікса входить варениклін, що діє на певні центри головного мозку і пригальмовують тим самим задоволення від куріння. І палить людина дійсно перестає його отримувати. Решта компоненти ліки знімають абстинентний синдром. Зибан. Препарат підійде тим, хто вирішив, що пора відмовлятися від куріння. Спочатку він використовувався як антидепресант, але потім його ефективність підтвердили колишні курці. Ефект здійснюється за тим же принципом, що і у Чампікса. Задоволення від споживання нікотину поступово знижується і навіть тютюновий дим дратує. При цьому негативних наслідків від його прийому практично немає.

Альтернативні способи.

Способи відмови від куріння дуже різноманітні і кожен курець сам вирішує, як буде розлучатися зі шкідливою звичкою. Альтернативні заходи, про які піде мова далі, можуть використовуватися для позбавлення від звички і полегшення абстинентного синдрому:

Голковколювання. Цей спосіб допомагає позбутися від звички, так як фахівець впливає на певні точки. Вони розташовані у вушній раковині. Завдяки такому впливу зникає тяга до нікотину і людина більше не хоче курити. Дихальна гімнастика. Існує маса таких методик, заснованих на філософії йогів. Автори обіцяють, що це ефективний спосіб не тільки кинути палити, але і очистити організм від наслідків звички. Гіпноз. В основі цього методу лежить думка, що куріння – більше психологічна проблема, ніж фізична. Особливий вплив на мозок курця дозволяє позбавити його від залежності. В цілому, це перевірений за своєю ефективністю метод.

Народні засоби.

Ідеальних способів кинути палити немає, так як багато що залежить від самої людини. Навіть найкращі методи є лише допоміжним засобом. Прийнявши рішення більше не курити, слід допомогти своєму організму впоратися з серйозними змінами. Для цього часто використовуються такі народні засоби:

Антинікотиновий чай. Для його приготування потрібно 1 ч. л звичайного чорного чаю заварити в 500 мл. окропу, а потім додати пів чайної ложки суміші з кореня цикорію, валеріани, м’яти, кропиви і рути запашний. Лікарство настоюється і приймається по 1-2 ст. в день, не більше.

Рецепт професора Філатова. Столова ложка евкаліптового листя заливається склянкою окропу і настоюється близько години. Потім настій проціджують, а в ліки додається по 1 ст.л. меду і гліцерину. Пити по 1/4 склянки 5-7 разів на день.

Аллен Карр та інші.

Про легкий спосіб кинути палити, який пропагує Аллен Карр, чули навіть ті, хто ніколи не курив. В основі цієї та інших подібних методик лежить аутотренінг, тобто сила самонавіювання, що дозволяє налаштувати курця на успішне кидання. Автор описує, як кинув шкідливу звичку, так як сам курив близько 30 років. На даний момент простий спосіб а. Карра використовують тисячі людей у всьому світі, читаючи книги, слухаючи аудіолекції або звертаючись до клінік.

Крім Карра успішне кидання за допомогою тренінгу зацікавило біофізика Тимура Мамедова. Він створив цілий комплекс лекцій, які знаходяться в безкоштовному доступі. Чимало зробив для розробки універсального методу позбавлення залежності від курильних сумішей і нікотину Геннадій Шичко. В основі його лікування лежать різні психотехніки, що дозволяють перепрограмувати свідомість курця. За його методом кинуло курити вже кілька десятків тисяч людей.

Дієвий спосіб кинути палити-це відвідування спеціалізованих центрів. Одним з таких є школа відмови від куріння, де з курцями працюють фахівці. Різні школи здоров’я щодо відмови від куріння дозволяють не просто усвідомити серйозність своєї звички, а й розробити індивідуальну методику лікування. Там же можна поспілкуватися з іншими колишніми курцями на тему, Хто як кидав палити. Подібні способи відмови від куріння – ефективний засіб в боротьбі з нікотиновою залежністю.

Поради курцям.

Який би найкращий спосіб кинути палити не вибирали люди, їм все одно доведеться багато чого змінити в своєму житті. Куріння дуже сильно вторгається практично в усі аспекти життя, тому розлучаючись зі шкідливою звичкою, необхідно використовувати якомога більше порад. Наркологи рекомендують:

Кидати різко. І викинути все приладдя для куріння. Способи зменшення викурених сигарет підходять далеко не всім. А на практиці зірвався курець потім збільшує число сигарет в кілька разів. На перший час після кидання відмовитися від алкоголю і кофеїну. Зв’язка ранок-кава-сигарета діє на психіку настільки сильно, що людина може закурити просто за звичкою. Це ж стосується і алкоголю, коли активність головного мозку притупляється. Люди схильні забувати, що вирішили напередодні кинути палити. Тому деякі звички доведеться відкласти на потім. Тільки так можна убезпечити себе від можливих зривів. Вести щоденник або календар. Записуючи свої досягнення, людина набуває почуття впевненості в своїх силах. Щоденник можна вести і онлайн на спеціалізованих форумах, що дозволить знайти однодумців і додаткову підтримку. Не переїдати. Нікотин бере участь в обміні речовин і при його дефіциті багато кинули палити відзначають посилення почуття голоду. Якщо підвищення ваги хвилює несильно, тоді немає потреби турбуватися. В іншому випадку слід замінити шкідливі продукти корисними. Змінити спосіб життя. Будь-хто, хто кинув палити, знає, що слід уникати ситуацій, здатних спровокувати бажання закурити. Займатися спортом. Це допоможе оздоровити організм і відволіктися від думок про куріння. Але багато фізичного навантаження в перший час може негативно позначитися на здоров’ї. Після того, як людина кинула курити, організм перебудовується, тому зайвий стрес йому ні до чого.

Тільки прийнявши серйозне і зважене рішення зав’язати з сигаретами назавжди, людина може кинути палити. Більше ніхто не зможе змусити або якось вплинути на курця, крім нього самого. Але будь-який кинув палити скаже, що це не так складно, як здається на перший погляд. І перевірити це твердження можна тільки самостійно. Потрібно лише вирішити для себе, як відмовитися від куріння і дієві способи розлучитися з сигаретою обов’язково допоможуть.

Найефективніший спосіб кинути палити.

Куріння вже давно прийнято вважати не звичкою, а наркотичною залежністю. Але з усіх залежностей тільки нікотинова чи не заохочується державою. Легальний наркотик можна купити в будь-якому магазині. Але рано чи пізно палить людина задається питанням: як позбутися від залежності? Добре, якщо питання задається своєчасно, коли незворотні порушення ще не активізувалися. Завчасно дізнатися про «точку неповернення» неможливо. Найкраще, що можна зробити на шляху позбавлення від залежності, — знайти свій ефективний спосіб кинути палити якомога раніше.

Методи традиційної та нетрадиційної медицини.

Методи, які пропонуються сучасною медициною, можна розділити на дві групи: традиційні та альтернативні. Відгуки про кожну групу суперечливі і спірні. Майже кожен курець випробував на собі сонм технологій і способів. Більшість нікотинозалежних так і не вирішило, який же з них краще. Щасливчики, яким вдалося порвати із згубною залежністю, наполягають, що тільки сильне бажання є фундаментальною базою на шляху до успіху.

Розірвати узи, що зв’язують людину з сигаретою, на порядок простіше, користуючись будь-яким допоміжним методом. Синдром відміни при припиненні куріння — не уявне явище, а науково доведене. Пом’якшити його прояв-значить створити хороші умови для повної відмови від залежності. Часом навіть сильне бажання кинути розбивається об рифи болісної нікотинової ломки. Навіть сильна воля може бути зламана елементарними хімічними реакціями в організмі.

Вивчаючи питання, як краще кинути палити, можна звернутися до можливостей традиційної наркології, яка переважно пропонує медикаментозну терапію, а це:

детоксикація організму; прийом заспокійливих і антидепресантів; використання нікотинозамінників.

Нетрадиційна медицина пропонує інші способи кинути палити:

голкорефлексотерапія; магнітна терапія; гіпноз; психотерапевтичні техніки; Гомеопатія; фітотерапія.

Для кожної людини відповідь на питання, Як ефективно кинути палити, може лежати в площині будь-якого з вищевказаних методів. Але навряд чи існує найкращий спосіб, це питання індивідуальне. Головне-прийняти тверде рішення» кину » і не відступати при його реалізації. На кінчику сигарети — тільки смерть, а не вогні задоволення.

Альтернативні форми споживання нікотину та антидепресанти.

Спосіб кинути палити, який в своїй основі має на увазі іншу форму споживання нікотину, може стати перехідним етапом на шляху звільнення. Для багатьох людей, що палять муки нікотинового голоду настільки сильні, що повне припинення введення нікотину провокує сильне фізичне нездужання. В цьому випадку пластирі, жуйки, Електронна сигарета допоможуть знизити тяжкість абстиненції. Адже організм як і раніше буде отримувати свій наркотик, тільки в іншому вигляді.

Інша справа, що на цьому перехідному етапі людина може «зависнути». Так, від сигарети він позбувся, але від залежності — ні. І при першому ж зручному випадку (у відсутності порції жуйки або заправки картриджа для електронного девайса) він знову повернеться до сигарети. Медики рекомендують аналоги, але тільки в якості тимчасового заходу. У складі більшості нікотиновмісних засобів (крім електронної сигарети) містяться холіностимулятори, які знижують тягу до куріння, сприяють виробленню ендорфінів.

Інша група медикаментів не має нікотину в складі, а лише його аналоги (наприклад, цитизин в «Табекс»). Ця категорія лікарських засобів провокує розвиток відрази до куріння аж до блювотного рефлексу.

Сучасна наркологія велику увагу приділяє психологічному стану пацієнта. Вживання антидепресантів допомагає виробити додаткову порцію ендорфінів. Пацієнт переживає стан абстинентного синдрому на хвилі задоволення і ейфорії. Найвідомішим в цій категорії є препарат» Зібан», який відпускається за рецептом.

Голкорефлексотерапія і вплив магнітним полем.

найдієвіший спосіб кинути палити

Акупунктура (голкорефлексотерапія) — спосіб кинути палити, який не отримав офіційного визнання, що не завадило йому стати одним з найпопулярніших. Медичні вузи не готують фахівців в області рефлексотерапії, але спеціалізовані кабінети з надання такого роду послуг є майже в кожному місті.

Цей спосіб кинути палити заснований на введенні стерильних голок в певні точки на тілі людини. Процес практично безболісний, а поява гострого болю сигналізує про неправильний спосіб постановці голки, про що необхідно повідомити фахівця. Стимулювання конкретних точок впливає на центри в головному мозку, які відповідають за нікотинову залежність. Додатковим бонусом для пацієнта стане нормалізація діяльності нервової системи, що допоможе пережити залишкові прояви абстинентного синдрому в комфортному психологічному стані.

Мінусом цього способу є ризик скористатися неякісними послугами. У кращому випадку можна втратити гроші. Рефлексотерапевта потрібно шукати за особистими рекомендаціями. Цей спосіб кинути палити не з категорії бюджетних, але багатовіковий досвід Східної медицини стане кращим аргументом на шляху вибору. За допомогою голкотерапії виліковуються і більш серйозні залежності, наприклад опійна.

Магнітотерапія-підвид рефлексотерапії. В його основі-вплив на певні точки магнітним полем з тією ж самою метою. Акупунктурні точки також можна припікати, піддавати їх дії електричного струму. У наших широтах найбільш поширені тільки два згаданих вище види стимулювання.

Психотерапевтичні техніки.

Спосіб кинути палити за допомогою психотерапії самий щадний, але він відрізняється високою результативністю. Перевага даної методики — в її спрямованості на психологічну компоненту залежності. Психологи і психіатри наполягають на тому, що це чи не головна причина в структурі куріння. Від реальної фізичної залежності можна позбутися протягом трьох діб після припинення куріння. Але зазвичай цього не відбувається: різні якоря привертають увагу колишнього курця і повертають його в лоно залежності.

Хороший психотерапевт вміло проведе пацієнта по лабіринту його смертельно небезпечної звички, не дасть йому оступитися або піти не в тому напрямку. Звичайно цей спосіб кинути палити підкріплюється аутогенними тренуваннями, які пацієнт повинен виконувати самостійно вдома для релаксації і зняття тривожності.

Психотерапевт може призначити прийом нікотиновмісних препаратів на час лікування або будь-яких медикаментів, які допоможуть досягти заповітного результату. У цьому сенсі психотерапія-досить гнучкий спосіб кинути палити, який не нав’язує і не вимагає від пацієнта зав’язати із залежністю раз і назавжди.

Недоліком такого методу є тривалість лікування — на швидкий результат можна не розраховувати.

Гіпноз і метод Довженка.

Гіпноз-радикальний спосіб кинути палити. Звичайно до нього вдаються люди, які безуспішно і не один раз намагалися позбутися залежності тим чи іншим шляхом. Але цей спосіб кинути палити не такий страшний і небезпечний, як про це люблять говорити. Пацієнта занурюють в гіпнотичний транс, в якому йому вселяється думка про огиду до сигарет, закладаються нові поведінкові моделі. Після виходу з гіпнозу клієнт припиняє куріння відразу.

Спосіб кинути палити за допомогою методу Довженка-підвид гіпнотерапії, який поєднує в собі елементи психотерапії. Пацієнт занурюється в неглибокий транс, він повністю усвідомлює те, що відбувається. На кордоні сну і неспання фахівець вселяє палить думка відмови від куріння.

Істотним мінусом гіпнотерапії є необхідність вторгнення в святая святих людини — його психіку. Тільки досвідчений і кваліфікований фахівець має право проводити сеанси гіпнозу. А знайти такого досить важко. Гіпнотерапія була популярною в радянські часи. Радянська школа виховала не одного професіонала з великої літери. Істотним плюсом методу є можливість встановлення терміну кодування.

Гомеопатія і фітотерапія.

Спосіб кинути палити за допомогою численних гомеопатичних і фітотерапевтичних препаратів може бути успішним тільки при наявності сильної мотивації. Результат в будь-якому випадку не з’явиться відразу, препарат буде поступово очищати і привчати організм до «чистої» життя. Такі засоби можуть по-різному проявляти свій вплив:

усувають сліди отруєння та інтоксикації; знижують тягу до нікотину; надають седативну дію; знімають спазм судин.

Гомеопатичні та фітотерапевтичні засоби можуть провокувати алергії. Індивідуальна непереносимість будь-якого компонента є перешкодою для вживання кошти.

Вибрати кращий спосіб кинути палити в умовах різноманітності технік і засобів досить складно. Для деяких курців єдино правильним є вольовий метод, інші позбулися залежності навіть за допомогою читання спеціалізованих книг. Варто тільки подумати про те, скільки часу нікотинозалежний витрачає на вбивство себе, як в поле зору з’являється новий аргумент на користь відмови. Безцінний час можна витратити ефективніше, наприклад, заробити грошей на хороший будинок. Варто тільки на мить глибоко задуматися і відчути себе дійсно рабом положення, як з’явиться сильне бажання розірвати ланцюги, стати вільним, бути господарем. І, мабуть, це дійсно найефективніший спосіб кинути-зненавидіти куріння і полюбити себе вільного.

Різні способи кинути палити.

Способи кинути палити бувають дуже різними. Вони випробувані багатьма людьми, які страждають від нікотинової залежності. Для одних методи виявилися успішними, інші могли б написати книгу» 10 способів швидко кинути палити», але до сих пір не можуть розлучитися з сигаретою. Боротьба зі шкідливою звичкою справа нелегка. Тут дуже важливий психологічний настрій і сильне бажання людини, що палить від неї позбудеться. З психологічного настрою і варто почати.

Способи кинути палити.

Психологічна мотивація.

Будь-який ефективний спосіб відмовитися від куріння виявиться марним, якщо у людини немає достатньої мотивації. Перш, ніж почати боротьбу зі шкідливою звичкою, потрібно визначити для себе, чому ви хочете це зробити. Мотивації можуть бути наступними:

Боязнь захворіти на рак та іншими патологіями бажання народити здорову дитину занепокоєння про близьких, які страждають від пасивного куріння неприємний запах тютюну, що заважає спілкуванню грошові витрати турбота про власну красу громадська думка.

Мотивація може бути не одна, а кілька. Варто вибрати найдієвішу або розташувати ці пункти по силі впливу. Для багатьох мотивація буває настільки сильною, що її вистачає для того, щоб позбутися від нікотинової залежності самостійно, без медикаментозного лікування і психотерапії. Якщо вам цього мало, можна перейти до наступних пунктів. Визначити, в яких обставинах найбільше тягне закурити. Це може бути:

Звичка затягуватися вранці, відразу після сну очікування в пробках або на зупинці транспорту стресові ситуації перерви на роботі Тяга до сигарети в компанії курців Свята з вживанням алкоголю напружена розумова робота позитивні або негативні емоції.

Кожна людина, яка курить, може визначити ці ситуації для себе сам. Якщо хочеться закурити вранці, можна замінити сигарету чимось іншим. Наприклад, шматочком яблука, чашкою ароматного чаю, провести приємні хвилини під душем. З очікуванням в пробках боротися ще простіше, потрібно більше ходити пішки. На перерві краще вийти на вулицю, прогулятися. Намагайтеся менше перебувати в компанії, що палить, не пити алкоголю. Можна на тиждень просто втекти в глушину, де немає сигарет і спокус. Деякі психологи радять шукати проблему глибше. Адже тяга до сигарет може бути ознакою депресії або внутрішніх проблем.

Авторські методики.

Багато психологів, психотерапевти та наркологи пропонують свої власні ефективні способи кинути палити. Найвідоміший з них-книга Алана Кара «Легкий спосіб кинути палити». Вона заснована на власному досвіді автора, допомагає людям розірвати порочне коло психологічної залежності. Цей метод добре перевірений, з його допомогою курити кинули близько 25 мільйонів чоловік, серед них чимало знаменитостей. Книгу легко знайти і завантажити в Інтернеті. Головне, повірити в те, що ви можете відмовитися від сигарети, як це зробили всі інші шанувальники методики.

Ще один дієвий спосіб кинути палити пропонує Тимур Мамедов, фахівець з біофізики. Він влаштовує дистанційні відео тренінги, використовує листування, при чому робить це абсолютно безкоштовне. Методика заснована на тому, щоб знайти у пацієнта істинний мотив залежності від сигарет. Якщо причина знайдена, побороти її не так вже й важко. Комусь можуть допомогти лекції Володимира Жданова, вони засновані на детальному оповіданні про шкоду куріння і користь від його кидання.

Психотерапевт Геннадій Шичко використовує в своїх курсах методи навіювання, НЛП, самонавіювання. Він вважає, що свідомість людини «запрограмовано» на шкідливу звичку. Щоб домогтися відмови від звички, потрібно цю програму змінити. Послідовник Шичко, Юрій Соколов удосконалив діючі методики. Він включив в сеанси психотерапії розслаблюючу музику, його лекції більше спрямовані на підтримку мотивації людини.

Медикаментозні методики.

Медикаментозні способи відмови від куріння можна розділити на дві групи. Одні засновані на застосуванні засобів, що містять невеликі дози нікотину. Вони знижують фізичну залежність, полегшують абстинентний синдром. Інші препарати є речовинами, чия дія конкурує з дією нікотину. До нікотин містять препаратів відносяться:

Пластирі льодяники Жувальні гумки інгалятори Електронна сигарета.

Пластирі наклеюються на шкіру і виділяють невеликі дози нікотину. Це дозволяє зменшити кількість викурених сигарет або опинитися від них зовсім. Приблизно така ж дія у льодяників і жуйок. Перевага інгаляторів і електронних сигарет в тому, що вони за формою нагадують справжні. Таким чином курець не відчуває не тільки фізичного дискомфорту, але і психологічного стресу від відмови. Є у таких методів свої шанувальники і противники. Багато хто стверджує, що це далеко не найкращий спосіб кинути палити. Вдається лише зменшити число сигарет, а не відмовитися від шкідливої звички назавжди.

Друга група-це відносно нові препарати, дія яких заснована на патогенезі нікотинової залежності. Найчастіше використовують:

Бупропіон-антидепресант, що знімає дискомфорт при спробі Перестати палити. Варениклін-антагоніст нікотинових рецептів, знімає фізичну залежність від цієї речовини. Цитизин-алкалоїд, який отримують з рокитника, також є антагоністом нікотинових рецепторів.

Недолік цих ліків-велика кількість протипоказань і побічних дій. Призначати їх повинен тільки лікар, вибираючи кращі для пацієнта курси і дози. Як альтернативу іноді використовують різні БАДи, рослинні препарати, гомеопатичний засоби. Вони теж себе непогано зарекомендували в якості способів як кинути палити. Але справа в тому, що без зняття психологічної залежності жоден препарат не допомагає. Навіть після їх прийому багато людей повертаються до старої звички.

Альтернативні методики.

Багато людей захоплюються східною філософією, альтернативною медициною і вважають її цілком дієвою. Існують способи кинути палити сигарети назавжди, засновані на методах лікування Стародавнього Сходу. До них відносяться:

Голковколювання дихальна гімнастика Медитація гіпноз.

Голковколювання-це давня методика лікування, заснована на природних рефлексах людського організму. На шкірі є точки виходу нервових закінчень, при впливі на які можна ефективно боротися з сигаретою і залежністю від неї. Подібні методики використовуються навіть в сучасній неврології, носять назву рефлексотерапії. Так що в них є певне раціональне зерно.

Дихальна гімнастика-це комплекс вправ, якими займаються індійські йоги. Вона тісно пов’язана з філософією. За допомогою зміненого дихання можна налаштувати свій мозок на потрібні думки і відчуття. Деякі вважають, що це найефективніший спосіб назавжди кинути палити. Але при його застосуванні дуже важливий настрій і віра в те, що за допомогою гімнастики можна розлучитися з сигаретою. Схожий принцип у медитації, однієї з практик буддійських ченців і індуїстів.

Найдієвіший спосіб кинути палити.

Чи потрібні Мелітополю спеціальні бокси для збору секонд-хенду.

Реклама у нас.

Як кинути палити: найдієвіші способи.

найдієвіший спосіб кинути палити

10 березня 2018, 14: 26 / переглядів:

Куріння-найпоширеніша шкідлива звичка в Україні. Лікарі в один голос наполягають на тому, що кидати потрібно негайно, інакше наслідки можуть бути непередбачуваними. Про шкоду куріння написано дуже багато, Та й порад як відмовитися від нього – також величезна кількість.

«Знай.иа «зібрав для вас найдієвіші способи» як кинути палити» швидко і без шкоди для здоров’я.

Існує безліч спосіб, які нібито відучують курця від шкідливої звички. Але насправді, більшість з них є просто вигадкою.

Як кинути палити: чому люди курять.

Нікотин, як і інші наркотичні засоби, викликає певну психологічну і фізичну залежності. При цьому лікарі кажуть, що фізіологічна залежність – дуже слабка. Вона проходить за кілька днів. Отже, куріння-це більшою мірою психологічна залежність.

Крім того, ключова проблема – це банальна звичка. І як будь-яка звичка вона часто спрацьовує» на автоматі » — ми тягнемося до чергової сигарети крім нашої волі і свідомості.

Відчуваєте напругу-треба покурити. Закінчили справу — на перекур. Треба подумати-сигарета. Нудно — знову сигарета! Треба поговорити? Знову сигарета! І все це слабо пов’язано з рівнем нікотину в крові. Просто такі люди звикли на все реагувати перекуром.

Як кинути палити: стадії тютюнової залежності.

Існує три види тютюнової залежності, виходь з якої потрібно дотримуватися певних правил під час відмови від куріння:

Епізодичне куріння без фізичної залежності. Курець викурює до пів нирки на добу, при цьому не відчуває потребу в перекурі після їжі. Від 15 до 30 сигарет на добу. У курець вже є потреба в курінні вранці і після їжі. Крім того, на цій стадії організм вже починає страждати від наслідків впливу нікотину. Від полутори пачки в день. Курець відчуває постійну тягу до сигарет. Вранці виникає сильний кашель, також лікарі можу діагностувати обструктивну хворобу легенів. Як змусити себе кинути палити: дієві способи.

Гіпнотичний спосіб.

Цей спосіб передбачає введення людини в гіпноз. Але при цьому є небезпека виникнення психічних відхилень, якщо звернутися не до професіонала.

Як кинути палити: уникайте ситуацій.

Фахівці рекомендують максимально уникати ситуацій, в яких ви зазвичай починаєте курити. Наприклад, не ходіть на перекури з колегами. Не йдіть додому після роботи разом з курить компанією, відмовтеся від походів нічні клуби або інші заклади, якщо знаєте, що вас будуть оточувати палять люди.

Позбавтеся від предметів, що нагадують про куріння.

Одне з головних правил – приберіть з уваги всі дратівливі предмети: старі пачки від сигарет, запальнички, мундштуки, попільнички, трубки і т.д. якщо ж в будинку зберігається резервна пачка, то краще її просто викинути. Якщо є спокуса, то курець обов’язково на нього піддасться.

Як кинути палити в домашніх умовах.

Кинути палити вдома допоможуть фізичні навантаження. Коли хочеться курити, почніть робити легкі вправи, наприклад, присідати або віджиматися. Найкраще купити собі тренажер і в моменти нападів відміни починати на ньому заняття, щоб відволіктися від думок про куріння.

Як кинути палити і не поправитися.

Дійсно, однією з найбільш поширеною проблемою після відмови від куріння є зайва вага. Особливо це стосується людей, які і так по життю мають схильність до повноти.

Тому в процесі розставання з сигаретами доведеться налагодити свій раціон, а допоможе в цьому – смачне, а головне корисне харчування. Наприклад, якщо ви давно мріяли стати кулінаром, то саме час почати. Розплануйте свій раціон на цілий день: він повинен бути смачним, корисним, а головне бути помірним по калорійності.

І головне тут-відмовити від різних шоколадок, цукерок, насіння та інших перекусів. З солодкого віддавайте перевагу фруктам, замість цукру використовуйте мед, а якщо хочеться що-небудь поживати, то запасіться пресованими висівковими пластівцями.

Крім того, в цей час варто відмовити від алкоголю і кави. Адже відомо, що ці напої відмінно доповнюються сигаретою, на думку завзятих курців.

Продукти, що допомагають кинути палити.

Існує ряд продуктів, які допомагають людині позбутися від шкідливої звички. Це, як не дивно, різні трави: базилік, кріп, петрушка або листя селери. Фахівці рекомендують готувати» зелені » коктейлі. Крім того, в такі напої варто додавати моркву, буряк, помідори та інші продукти. Овочі допомагають виводити з організму шкідливі токсини, які залишаються в тілі після куріння.

За допомогою Аллена Карра.

Напевно, кожен курець знає книгу Аллена Карра»Легкий спосіб кинути палити». Феномен цієї книги важко зрозуміти, але в реальності існують люди, які дійсно кинули палити після її прочитання. Словесні формулювання про те, як просто розлучитися з сигаретами, досить швидко проникають в мозок і провокують до дії. Однак допомагає книга далеко не всім: у деяких вона викликає гостре відторгнення, а для деяких стає своєрідною тимчасової панацеєю. Дуже часто можна почути такі формулювання:»я за допомогою Карра три рази курити кидав». Тобто книга дає заряд бадьорості та енергії на якийсь час, і через рік або півтора доводиться повторювати терапію.

Метод кодування.

Найпоширеніший спосіб кодування. Лікар здійснює психопрограмування. Іншими словами, він вселяє пацієнту, що наступна викурена сигарета вб’є його. Мінус цього методу-заборона на куріння протягом 24 годин до сеансу. Саме лікування займе у вас всього три години. Ефективність досить висока, але тільки якщо людина легковнушаемий і сам хоче кинути палити.

Як кинути палити: голковколювання.

Цей метод хороший тим, що ніякого впливу на психіку пацієнт не отримує. Суть голковколювання полягає в активації певних точок на шкірі, що знижує тягу до куріння, покращує роботу органів дихання і стабілізує нервову систему. Показники ефективності голковколювання досить високі, але не варто розраховувати на стовідсотковий ефект, все залежить від стажу куріння, бажання кинути, майстерності лікаря і фізіологічних особливостей пацієнта.

Як відмовити від куріння за допомогою електронної сигарети.

Ефективність такого способу не доведена вченими. При цьому, існують думки, що електронні сигарети несуть ще більшої шкоди ніж звичайні. Вчені з’ясували, що пар, який вдихає людина, агресивно впливає на легені і може викликати розвиток емфіземи. Крім того, змінивши звичайну сигарету, нехай на більш оригінальну і сучасну, не перестанеш бути курцем.

Нікотиновий пластир і таблетки.

найдієвіший спосіб кинути палити

Цей метод також не доведений фахівцями, як реально діючий. Система його роботи проста: в пластирі або таблетках міститься Дока нікотину, яка проникає в організм через шкіру або перорально з таблеткою. Фізичну залежність такі засоби типу Табекс може і подавати, а ось психологічну – точно немає.

Як кинути палити самостійно: народна медицина.

У боротьбі із згубною звичкою допоможуть народні засоби. Ось кілька порад, які полегшать відчуття нікотинової ломки.

Вживайте якомога більше вітаміну С. його багато в цитрусових, цвітній капусті, ківі, болгарському перці. Взагалі, під час відмови від куріння найкраще дотримуватися правильного харчування, наприклад, є овочі і фрукти, каші та інші природні продукти.

Одне з головних правил-потрібно пити багато води. У день слід вживати не менше двох літрів рідини. Вода виводить з організму шкідливі речовини, продукти розпаду нікотину.

Використовуйте вправи дихальної гімнастики. Вдихайте спокійно і повільно через ніс, а видихайте різко і сильно ротом. Виконайте цикл з 30 видихів, потім хвилину відпочиньте.

Якщо вам дуже хочеться закурити, змішайте 65% кореня лепехи і 35% листя м’яти, залийте 1 ст.л. суміші і залиште на 1-2 години в термосі. Процідіть суміш і полощіть нею рот.

Куріння при вагітності.

Ще один спосіб кинути палити, відповідний виключно жінкам, – завагітніти. Всім відомо, що куріння під час вагітності сильно шкодить малюкові, може дійти аж до переривання вагітності.

Легкий спосіб кинути палити: зміни в організмі після відмови.

Через 9 годин через цей час організм людини частково позбудеться від нікотину і окису вуглецю в крові.

Через 13 годин. Рівень окису вуглецю в крові доведеться в норму. Це прихильно позначиться на серці, адже йому більше не потрібно буде докладати максимум зусиль, щоб рознести кисень по всьому організму.

Через добу. У курців ризик серцевого нападу зростає в два рази. Якщо ви відмовитеся від сигарет на 24 години, то такі ризики значно знизяться.

Після двох днів піде неприємний аромат з рота, покращиться запах тіла.

Через чотири дні з організму вийдуть всі токсини. Повне очищення від нікотину і смол відбувається ближче до кінця третього тижня.

Поступово прийде в норму роботу серцево-судинної системи.

Крім того, кинули люди говорять про те, що після відмови від шкідливої звички поліпшується концентрація, а мозок починає працювати швидше і краще.

Повертається нюх, поліпшуються смакові рецептори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Як кинути палити: найдієвіші методи.

Згідно з соціологічними опитуваннями тільки один курець з двадцяти не бажає кидати цю згубну звичку, а якби наука розробила швидкий і ефективний на сто відсотків метод відмови від тютюну, який підходить кожному, що залишилися дев’ятнадцять чоловік тут же б їм і скористалися. На жаль, організм кожного з нас індивідуальний, переносить нікотинову абстиненцію досконале непомітно, а — нервує і страждає від підвищеної дратівливості, одним досить проявити силу волі, а іншим — доводиться користуватися допомогою фахівців.

У цій статті зібрані найпопулярніші методи, які допомогли розлучитися із залежністю мільйонам курців. І пам’ятайте, для вас найлегший спосіб кинути палити — це той, який подіяв.

Метод сили волі.

Це базовий спосіб, наведені тут поради дієві в поєднанні і з будь-яким іншим з них. Якщо ви впевнені в своїх силах — просто відмовтеся від сигарет і більше не торкайтеся до них. Але для того, щоб метод працював ефективно, необхідна попередня підготовка. Насамперед чесно розкажіть собі, що поганого у ваше життя приносить куріння. Підберіть найкраще впливають на ваш розум негативні сторони тютюнової залежності, наприклад:

постійні витрати грошей на дорогі марки сигарет, ризик опинитися одним з 60 тисяч щорічно хворіють на рак легенів росіян, щодня йде даремно час в курилці, погіршення роботи мозку, передчасне старіння у жінок і проблеми з потенцією у чоловіків, часті захворювання верхніх дихальних шляхів, скорочення тривалості життя. Можна і не вибирати головні, а просто виписати на листочок всі мінуси, які тільки прийдуть вам в голову, і хоча б раз в день їх перечитувати. Визначте конкретну дату і годину, коли ви перестанете курити, і з цього моменту повністю відмовтеся від нікотину. Перші дні буде найважче, але чим більше проходить часу, тим простіше триматися.

Метод Аллена Карра.

Щоб домогтися такого ефекту, автор книги непогано постарався. За час її прочитання ви дізнаєтеся, про що нам брешуть виробники тютюну, які помилки про куріння заважають адекватно сприймати цю шкідливу звичку, і як налаштувати себе на те, що, кидаючи курити, ви не відмовляєтеся від важливого для вас, а отримуєте справжню свободу. Більшість думок і переконань, що даються читачеві в рамках книги, Аллен Карр багаторазово повторює, використовуючи впливу і методи навіювання. Діє це не на всіх, але спробувати варто однозначно — якщо книга виявиться вам близька, ви кинете курити швидко і абсолютно без страждань.

Медикаментозні методи.

Це різні засоби, щоб кинути палити: пастилки, жувальна гумка, пластирі. Людям, схильним до залежностей, заважає надмірна реакція психіки на абстинентний синдром при відмові від нікотину. Найчастіше і сама абстиненція у них протікає в більш відчутною формі-це нервові зриви неможливості покурити, безсоння, тремтіння рук, тахікардія, проблеми з концентрацією уваги. У таких ситуаціях не кожен здатний пересилити себе і дочекатися закінчення цих симптомів.

Допомога фахівця.

Звернутися до фахівця, щоб раз і назавжди закрити для себе питання з курінням — непогана ідея. Найчастіше лікарі використовують метод лікувального гіпнозу, в народі званого «кодуванням». Навіювання, одержуване пацієнтом під впливом гіпнозу, робиться з метою зруйнувати ті установки в психіці людини, які змушують його курити. Часто даний метод на прийомі у фахівця поєднується і з іншими. Одним з найпоширеніших є голкорефлексотерапія. В процесі неї лікар використовує спеціальні тоненькі голочки, якими він впливає на активні точки людського організму, пов’язані з центрами в нашому мозку. Це дозволяє послаблювати придбані рефлекси, яким і є куріння.

Електронні сигарети.

Позбавлення від нікотинової залежності за допомогою даного методу розраховане на людей, яким дуже складно відмовитися від звичного ритуалу. Електронна сигарета являє собою мініатюрний нагрівач, що випаровує спеціальну рідину, яка випускається в безлічі різних варіантів. Більшість шкідливих факторів, завдяки яким куріння так негативно впливає на організм, у електронної сигарети відсутні. Незважаючи на це, якщо ви вирішили позбутися від нікотинової залежності з її допомогою, пам’ятайте: це всього лише сходинка до повної відмови від куріння. Не варто замінювати одну шкідливу звичку на іншу, нехай і більш»легку».

Як кинути палити: найдієвіші способи.

Куріння-найпоширеніша шкідлива звичка в Україні. Лікарі в один голос наполягають на тому, що кидати потрібно негайно, інакше наслідки можуть бути непередбачуваними. Про шкоду куріння написано дуже багато, Та й порад як відмовитися від нього – також величезна кількість. «Знай.иа «зібрав для вас найдієвіші способи» як кинути палити» швидко і без шкоди для здоров’я.

Існує безліч спосіб, які нібито відучують курця від шкідливої звички. Але насправді, більшість з них є просто вигадкою.

Як кинути палити: чому люди курять.

Нікотин, як і інші наркотичні засоби, викликає певну психологічну і фізичну залежності. При цьому лікарі кажуть, що фізіологічна залежність – дуже слабка. Вона проходить за кілька днів. Отже, куріння-це більшою мірою психологічна залежність.

Вчителька заявилася на урок до третьокласників в купальнику: в Мережу злили фото.

Люта зима прийшла в Україну:вулиці засипає густим снігом, фото.

найдієвіший спосіб кинути палити

Катя Осадча виклала в мережу інтимне фото з чоловіком: «так виглядає любов»

ПриватБанк влаштував українцям випробування: починається те, чого всі боялися.

Крім того, ключова проблема – це банальна звичка. І як будь-яка звичка вона часто спрацьовує» на автоматі » — ми тягнемося до чергової сигарети крім нашої волі і свідомості.

Відчуваєте напругу-треба покурити. Закінчили справу — на перекур. Треба подумати-сигарета. Нудно — знову сигарета! Треба поговорити? Знову сигарета! І все це слабо пов’язано з рівнем нікотину в крові. Просто такі люди звикли на все реагувати перекуром.

Як кинути палити: стадії тютюнової залежності.

Існує три види тютюнової залежності, виходь з якої потрібно дотримуватися певних правил під час відмови від куріння:

Епізодичне куріння без фізичної залежності. Курець викурює до пів нирки на добу, при цьому не відчуває потребу в перекурі після їжі. Від 15 до 30 сигарет на добу. У курець вже є потреба в курінні вранці і після їжі. Крім того, на цій стадії організм вже починає страждати від наслідків впливу нікотину. Від полутори пачки в день. Курець відчуває постійну тягу до сигарет. Вранці виникає сильний кашель, також лікарі можу діагностувати обструктивну хворобу легенів.

Як змусити себе кинути палити: дієві способи.

Гіпнотичний спосіб.

Цей спосіб передбачає введення людини в гіпноз. Але при цьому є небезпека виникнення психічних відхилень, якщо звернутися не до професіонала.

Як кинути палити: уникайте ситуацій.

Фахівці рекомендують максимально уникати ситуацій, в яких ви зазвичай починаєте курити. Наприклад, не ходіть на перекури з колегами. Не йдіть додому після роботи разом з курить компанією, відмовтеся від походів нічні клуби або інші заклади, якщо знаєте, що вас будуть оточувати палять люди.

Позбавтеся від предметів, що нагадують про куріння.

Одне з головних правил – приберіть з уваги всі дратівливі предмети: старі пачки від сигарет, запальнички, мундштуки, попільнички, трубки і т.д. якщо ж в будинку зберігається резервна пачка, то краще її просто викинути. Якщо є спокуса, то курець обов’язково на нього піддасться.

Як кинути палити в домашніх умовах.

Кинути палити вдома допоможуть фізичні навантаження. Коли хочеться курити, почніть робити легкі вправи, наприклад, присідати або віджиматися. Найкраще купити собі тренажер і в моменти нападів відміни починати на ньому заняття, щоб відволіктися від думок про куріння.

Як кинути палити і не поправитися.

Дійсно, однією з найбільш поширеною проблемою після відмови від куріння є зайва вага. Особливо це стосується людей, які і так по життю мають схильність до повноти.

Тому в процесі розставання з сигаретами доведеться налагодити свій раціон, а допоможе в цьому – смачне, а головне корисне харчування. Наприклад, якщо ви давно мріяли стати кулінаром, то саме час почати. Розплануйте свій раціон на цілий день: він повинен бути смачним, корисним, а головне бути помірним по калорійності.

І головне тут-відмовити від різних шоколадок, цукерок, насіння та інших перекусів. З солодкого віддавайте перевагу фруктам, замість цукру використовуйте мед, а якщо хочеться що-небудь поживати, то запасіться пресованими висівковими пластівцями.

Крім того, в цей час варто відмовити від алкоголю і кави. Адже відомо, що ці напої відмінно доповнюються сигаретою, на думку завзятих курців.

Продукти, що допомагають кинути палити.

Існує ряд продуктів, які допомагають людині позбутися від шкідливої звички. Це, як не дивно, різні трави: базилік, кріп, петрушка або листя селери. Фахівці рекомендують готувати» зелені » коктейлі. Крім того, в такі напої варто додавати моркву, буряк, помідори та інші продукти. Овочі допомагають виводити з організму шкідливі токсини, які залишаються в тілі після куріння.

За допомогою Аллена Карра.

Напевно, кожен курець знає книгу Аллена Карра»Легкий спосіб кинути палити». Феномен цієї книги важко зрозуміти, але в реальності існують люди, які дійсно кинули палити після її прочитання. Словесні формулювання про те, як просто розлучитися з сигаретами, досить швидко проникають в мозок і провокують до дії. Однак допомагає книга далеко не всім: у деяких вона викликає гостре відторгнення, а для деяких стає своєрідною тимчасової панацеєю. Дуже часто можна почути такі формулювання:»я за допомогою Карра три рази курити кидав». Тобто книга дає заряд бадьорості та енергії на якийсь час, і через рік або півтора доводиться повторювати терапію.

Найпоширеніший спосіб кодування. Лікар здійснює психопрограмування. Іншими словами, він вселяє пацієнту, що наступна викурена сигарета вб’є його. Мінус цього методу-заборона на куріння протягом 24 годин до сеансу. Саме лікування займе у вас всього три години. Ефективність досить висока, але тільки якщо людина легковнушаемий і сам хоче кинути палити.

Як кинути палити: голковколювання.

Цей метод хороший тим, що ніякого впливу на психіку пацієнт не отримує. Суть голковколювання полягає в активації певних точок на шкірі, що знижує тягу до куріння, покращує роботу органів дихання і стабілізує нервову систему. Показники ефективності голковколювання досить високі, але не варто розраховувати на стовідсотковий ефект, все залежить від стажу куріння, бажання кинути, майстерності лікаря і фізіологічних особливостей пацієнта.

Як відмовити від куріння за допомогою електронної сигарети.

Ефективність такого способу не доведена вченими. При цьому, існують думки, що електронні сигарети несуть ще більшої шкоди ніж звичайні. Вчені з’ясували, що пар, який вдихає людина, агресивно впливає на легені і може викликати розвиток емфіземи. Крім того, змінивши звичайну сигарету, нехай на більш оригінальну і сучасну, не перестанеш бути курцем.

Нікотиновий пластир і таблетки.

Цей метод також не доведений фахівцями, як реально діючий. Система його роботи проста: в пластирі або таблетках міститься Дока нікотину, яка проникає в організм через шкіру або перорально з таблеткою. Фізичну залежність такі засоби типу Табекс може і подавати, а ось психологічну – точно немає.

Як кинути палити самостійно: народна медицина.

У боротьбі із згубною звичкою допоможуть народні засоби. Ось кілька порад, які полегшать відчуття нікотинової ломки.

Вживайте якомога більше вітаміну С. його багато в цитрусових, цвітній капусті, ківі, болгарському перці. Взагалі, під час відмови від куріння найкраще дотримуватися правильного харчування, наприклад, є овочі і фрукти, каші та інші природні продукти. Одне з головних правил-потрібно пити багато води. У день слід вживати не менше двох літрів рідини. Вода виводить з організму шкідливі речовини, продукти розпаду нікотину. Використовуйте вправи дихальної гімнастики. Вдихайте спокійно і повільно через ніс, а видихайте різко і сильно ротом. Виконайте цикл з 30 видихів, потім хвилину відпочиньте. Якщо вам дуже хочеться закурити, змішайте 65% кореня лепехи і 35% листя м’яти, залийте 1 ст.л. суміші і залиште на 1-2 години в термосі. Процідіть суміш і полощіть нею рот.

Куріння при вагітності.

Ще один спосіб кинути палити, відповідний виключно жінкам, – завагітніти. Всім відомо, що куріння під час вагітності сильно шкодить малюкові, може дійти аж до переривання вагітності.

Легкий спосіб кинути палити: зміни в організмі після відмови.

Через 9 годин через цей час організм людини частково позбудеться від нікотину і окису вуглецю в крові.

Через 13 годин. Рівень окису вуглецю в крові доведеться в норму. Це прихильно позначиться на серці, адже йому більше не потрібно буде докладати максимум зусиль, щоб рознести кисень по всьому організму.

Через добу. У курців ризик серцевого нападу зростає в два рази. Якщо ви відмовитеся від сигарет на 24 години, то такі ризики значно знизяться.

Після двох днів піде неприємний аромат з рота, покращиться запах тіла.

Через чотири дні з організму вийдуть всі токсини. Повне очищення від нікотину і смол відбувається ближче до кінця третього тижня.

Поступово прийде в норму роботу серцево-судинної системи.

Крім того, кинули люди говорять про те, що після відмови від шкідливої звички поліпшується концентрація, а мозок починає працювати швидше і краще.

Повертається нюх, поліпшуються смакові рецептори.

Як кинути палити самостійно: 5 найефективніших способів.

Якщо самі ви не курите, то це робить хтось із ваших друзів або родичів. Адже за статистикою, в Росії, близько 70 % дорослого населення вживають нікотин регулярно, в тій чи іншій кількості.

І далеко не всім подобається такий спосіб життя. Але позбутися від пристрасті, часом, заважають стереотипи, що це зробити важко або дорого.

Повірте, зараз є безліч способів, як напевно і в домашніх умовах, позбутися від цього згубного пристрасті, а витрати при цьому, складуть не більше тієї суми, що витрачаєте за час двох — трьох тижневого вживання цигарок.

З цієї статті ви дізнаєтеся.

Лякаючі наслідки.

Багато хоча б раз намагаються, але не багатьом вдається отримати позитивний результат. Ви запитаєте, в чому ж секрет?

Напевно, в тому, що до вирішення цього питання слід підходити, добре підготувавшись, і застосовуючи під час цього періоду, весь комплекс заходів і засобів, які для цього є. Перш за все, слід приділити увагу правильному психологічному настрою.

Мотивація, усвідомлення того, яка шкода отримуємо від цього, допоможуть бачити мету і не збитися зі шляху.

Всім відомо, наскільки це шкідливо. Ось основні жахливі наслідки, які наздоженуть любителів » диміти»:

онкологія; хвороби судин, які провокують інсульт, інфаркт, тромбоз, варикоз, ампутацію кінцівок; збій в роботі серцево — судинної системи і шлунково-кишкового тракту; безпліддя (як чоловіче, так і жіноче), викидні, раптова дитяча смерть.

Це лише деякі важкі захворювання, що можуть відібрати здоров’я і прекрасне самопочуття, зробити інвалідом або вбити.

Чим небезпечне це захоплення на початку: кожен страждає від задишки, неприємного запаху з рота, від волосся і рук, виснажливого кашлю.

Нікотин при вагітності.

Хочу трохи загострити увагу майбутніх матусь, на те, як впливає канцерогенний дим на немовля .

Найвірнішим, буде рішення відмовитися від нікотину обом майбутнім батькам, ще до моменту зачаття. Але, якщо ви дізналися про свій стан, то негайно припиніть курити. Адже в перші тижні йде закладка» фундаменту » майбутнього здоров’я малюка: формуються всі внутрішні органи і системи.

Існує стійка думка, що на ранніх термінах не можна «кидати» різко, а слід скорочувати кількість, щоб не було стресу. Але це не вірно!

Кожна викурена сигарета завдає шкоди не тільки матері, але і немовляті. Канцерогени і отруйні речовини впливають на плід самим негативним чином.

Не впадайте у відчай-існує безліч різних засобів і препаратів, які не просто допоможуть відмовитися від залежності, а й оздоровлять організм, виведуть шлаки, токсини та інші отруйні речовини навіть при вагітності.

Тому як вони повністю натуральні і нешкідливі. Про них і поговоримо.

Найефективніші засоби в боротьбі з курінням.

Багато з завзятих курців, та й «новачки» в цій справі намагаються використовувати всім відомі засоби: електронні сигарети, нікотиновий пластир, таблетки, жуйка або інгалятор, що містять малі дози нікотину, кальян.

Але, як правило, вони мають короткочасний ефект, і люди знову стають постійними клієнтами тютюнових кіосків.

Але ж останнім часом з’явилися нові та ефективні засоби, які допоможуть остаточно побороти це явище.

Розсажу про п’ять найефективніших.

Хочу нагадати, що їх вартість еквівалентна тій, що ви витрачаєте на сигарети за 2-3 тижні.

Підрахуйте, скільки витратите на щось більш приємне і корисне, якщо півроку або рік не будете труїти власний організм.

Правда, вийшла хороша матеріальна нагорода за те, що станете більш здоровим?!

Ця мотивація допоможе не збитися з вірного шляху. Згадуйте частіше про те, що ви собі купите, наприклад, через рік.

Отже, як кинути палити самостійно:

Це повністю натуральний напій, який не містить тютюну або інших замінників. Він п’ється, як звичайний чай, але вже через три тижні 99% всіх, хто його пив, кинули цю звичку назавжди.

Унікальний склад цього напою сприяє нормалізації ваги, знімає нервозність і дратівливість, і виводить нікотин з організму, що на фізичному рівні дозволяє позбутися від залежності, мабуть, це найлегший і приємний спосіб.

2. «Сублімаційний концентрат EASYnoSMOKE»»

Його отримують шляхом сублімації з твердого стану в газ (без перебування в рідкому), збору лікарських рослин (ісландський мох, липа, татарник, бузина, корінь лепехи, овес та ін.) 15 — 20 грам препарату, розмішані в молоці, соку або воді, слід випити після їжі.

На думку лікарів і за результатами проведених досліджень концентрат сприяє зниженню апетиту без хімічних препаратів і без таблеток.

Двофазне ліки, що без «ломки», нервозності і підвищення маси тіла зможе, завдяки сапонінів (натуральна речовина) позбавити від тютюнової залежності.

Якщо ви вирішили побороти звичку самостійно, то порушити зв’язки нейронних з’єднань в головному мозку, які відповідальні за прихильність, дуже важко.

Це може викликати підвищення апетиту, невроз, дратівливість, вживання алкоголю.

Не допустити цього і зможете з «Табамекс». Краплі, що приймаєте всередину, впливають на нейрони головного мозку, а гель для ясен і зубів – блокує негативні смакові відчуття і дбайливо доглядає за ротовою порожниною: зубами і яснами.

Це остання розробка вчених-медиків, яка за 2 тижні дасть можливість відмовитися від тютюнового диму.

Препарат пройшов клінічні дослідження, і має 98 % позитивний результат.

У період відмови «Anti Nikotin Nano» усуне саму основну причину – психологічну залежність. Спробуйте, і вже через тиждень, відчуєте свободу.

Цей спрей повністю натуральний і його можна застосовувати навіть при грудному вигодовуванні.

Кожен чув, що у нас на тілі є багато чутливих точок, при впливі на які можна отримати різні терапевтичні реакції.

Від тютюнової залежності можна позбутися, якщо використовувати біомагніти «Zerosmoke». Така методика по-науковому називається аурикулотерапией.

Стародавні знання китайських цілителів і сучасні технології дали можливість за кілька днів позбутися від нікотинової залежності, і якщо були сильніші речовини, наприклад куріння марихуани.

Цей медичний пристрій дуже ефективний і користується попитом.

Перевірені часом рецепти.

Якщо ви вирішили вести здоровий спосіб життя і відмовитися від звичок, що відбирають сили і тонус, знижують якість життя, то не варто забувати, що є старовинні рецепти, які допомагали ще нашим предкам.

До того ж вони подарують відмінне самопочуття, заряд бадьорості і здоров’я, виведуть наслідки тютюнового диму з організму.

Ці прості рецепти ви зможете приготувати самостійно. Ось, наприклад, такі:

столову ложку насіння вівса залийте склянкою окропу, дайте настоятися 1 годину. Випивати натщесерце залпом. Попередньо процідіть через марлю. Візьміть по 1 чайній ложці таких трав: м’яти, чебрецю, кропиви, чорного чаю, цикорію і кореня валеріани. Перемішайте все і складіть в суху, щільно закривається ємність.

З ранку візьміть столову ложку суміші і заваріть її як чай 400 грамами окропу, половину випийте натщесерце, а половину – через годину після їжі.

Розмішайте столову ложку соди (без гірки) в склянці води і полощіть цим рот.

Запитайте, до чого так робити, що це дасть? Ця процедура викликає стійке огиду і неприйняття нікотину. Також ви можете пройти відеокурс Дмитра Порадова «як повністю кинути палити-без ліків, кодування і не застосовуючи силу волі!».

Ось такі прості поради і рецепти допоможуть вам легко, без перепадів настрою, загрози набору зайвої ваги, а з користю для здоров’я кинути таку шкідливу звичку, як тютюнопаління.

Сподіваюся, що ця стаття внесла ясність і багато хто зможе кинути палити самостійно.

Не забудьте поділитися з найближчими і рідними цією статтею в соціальних мережах. Підпишіться на оновлення блогу, щоб не пропустити нову, корисну інформацію.

Реальний спосіб, щоб назавжди кинути палити!

найдієвіший спосіб кинути палити

Досвід читачки! Ви дізнаєтеся реальний спосіб, щоб назавжди кинути палити!

Для тих, хто дійсно хоче кинути палити!

Цей спосіб реально працює, але тільки для тих, хто дійсно хоче кинути палити і готовий до цього морально. Серед курців чимало таких, яким куріння приносить задоволення, і відмовлятися від цього вони не готові.

Але є така група курців, які пристрасно хочуть кинути свою шкідливу звичку, але всі спроби виявляються марними. В цьому випадку вам буде корисний даний метод.

«Мені 40 років, з них я курила 20. В молодості я вважала, що зможу кинути в будь-який момент, це не складе для мене праці, але я помилялася, як, втім, і всі курці.

Років в 35 у мене з’явилося сильне бажання кинути, так як я прекрасно розуміла, що крім шкоди організму куріння нічого не дає. Помилково навіть думка, що куріння заспокоює – анітрохи. Чим більше ви нервуєте, тим більше ви курите-поспостерігайте».

Найважливіше правило!

«На моє щастя мені тоді попалася книга Аллена Карра1 «Легкий спосіб кинути палити». Вона мені допомогла! Книга дійсно хороша, і я її також рекомендую для прочитання. Але там було одне «але«:» бійтеся першої сигарети, ніколи не закурюйте, що б не трапилося!»

Відразу спрацьовує зворотний процес. Коли людина переконалася, що кинути палити легко, йому буде здаватися, що він зможе це зробити знову.

Ось в цю пастку я і потрапила! Я не курила близько двох років, а одна сигарета кинула мене в те «болото», з якого я з таким трудом вибралася.

Запам’ятайте! Це правило вірно і для даного методу, і для будь-якого іншого. Ніколи не закурюйте знову!»

Що потрібно робити, щоб назавжди кинути палити?

Щоб викорінити в собі нікотинову залежність, перше, що потрібно зробити – це стати паном своєї долі. Саме паном, повним її господарем. Ви повинні це відчути всією своєю душею, всіма клітинами свого тіла. Пан або господар, на відміну від раба, завжди знає чого він хоче, а також знає, що він це обов’язково отримає.

Куріння-це рабська звичка, значить, якщо той, хто курить, є рабом! Саме рабом! Рабом цієї маленької огидною тютюнової палички.

Подумайте-ви і якась жалюгідна сигарета. Відчуйте в собі силу, здатну їй протистояти! Перебудуйте своє мислення, з цього моменту міркуйте і приймайте рішення як пан. Не просіть, наказуйте!

У нашому організмі укладена велика сила, людина може все, винятків немає. Тому наказуйте! Наказуйте собі, своєму тілу, підсвідомості і свідомості вести здоровий спосіб життя, налаштуйтеся на перемогу!

Навіть наркомани виліковуються від наркоманії, і таких випадків досить багато.

«Серед моїх знайомих є такі, які кинули наркотики після 10 і більше років стажу».

Чим більше ви придушуєте свої бажання, тим вище Ваш особистий магнетизм!

Є ще одна дуже важлива обставина, яка допоможе захотіти кинути палити ще більше. Шляхом придушення бажання у людини додається особиста сила!

Не можна сказати, що всі палять люди слабкі, звичайно, немає. Мається на увазі, що будь-яке незадоволене бажання додає силу, ця сила ще називається особистим магнетизмом. Чим більше бажань придушено-тим більше сили у вас з’являється.

Коли ви закурюєте, настає нейтралізація, а коли ви пригнічуєте це бажання, на вашому рахунку збільшується життєва сила. Це не означає, що пригнічувати бажання потрібно скриплячи зубами і відчувати при цьому негативні емоції. В цьому випадку Ви розтратите силу і напевно закурити.

При відмові від куріння (або від чого-небудь іншого) потрібно обов’язково відчувати радість, задоволення, перейнятися до себе повагою, адже ви вирвалися з багаторічного полону, втекли з в’язниці, скинули кайдани рабства!

Також це не означає, що ви не повинні нічого бажати, просто ваша сила з часом вам стане в нагоді. Вона дасть вам міцне здоров’я, завдяки їй ваш організм почне позбавлятися від шкідливого впливу куріння, і ви дуже скоро ввійдете в форму.

Основою даного методу є віра! Саме віра в те, що ви кинете, і не на 100%, а на 120%. Треба не просто сподіватися, що ви позбудетеся від шкідливої звички, потрібно це знати точно. З позиції пана зробити це буде легко!

Якщо ви дійсно вирішили кинути палити, хочете цього і готові до цього, то вам допоможуть наведені нижче правила:

1. Не кидайте саме зараз, цю ж хвилину. Призначте дату, Виберіть час, коли ви будете відносно спокійні. Внутрішньо налаштуйтеся на перемогу, відчуйте себе переможцем. Уявіть, що Ви вже кинули, живіть в цьому світі.

2. Чітко усвідомте, що немає абсолютно нічого, від чого ви відмовляєтеся, або того, що ви кидаєте. Ви купуєте! Ви купуєте: здоров’я, молодість, красу, силу, щастя, віру в себе! У міру наближення призначеної дати ви повинні відчувати почуття радісного збудження.

3. У той час, поки ви не кинули, читайте цю статтю щодня – це додасть вам сил.

4. У призначений час викуріть останню сигарету. Дайте обіцянку, що це остання сигарета у Вашому житті. Ви-пан свого життя, ви прийняли таке рішення. А тепер всі ваші рішення Ви повинні поважати, вони тверді і непохитні!

«Особисто я сказала собі ось що:» Олена, ця остання сигарета в твоєму житті! Що б не сталося, ти не закуриш ніколи, навіть під дулом пістолета!»Ось і все! Якщо хтось зміг, значить, зможете і ви.

Удачі! У вас все вийде! Любіть себе, вірте в себе і ніколи ні про що не шкодуйте!

Примітки та тематичні статті для більш глибокого розуміння матеріалу.

1 Аллен Карр-борець з курінням, засновник міжнародної мережі клінік «Легкий спосіб«, що допомагає курцям кинути палити, застосовуючи методику, описану в його книгах, серед яких найбільш відома» Легкий спосіб кинути палити» (Вікіпедія).

Методи кинути палити найефективніші.

Історія боротьби з курінням у світовому масштабі триває давно. Суспільна зміна свідомості в 60-70 рр. обрало замість «ковбоя Мальборо «антитютюнові гасла і напуття від МОЗ, куріння не заохочується як» крута» і місцями корисна звичка. Однак курців у світі не стає менше — за даними фахівців, в даний час їх кількість наближається до 1 мільярда, кожна 7-й людина на землі – палить. Ведеться пошук засобу, що дає відповідь на питання: «Як легко кинути палити?»Яких успіхів наука і суспільство досягли в тому, як позбутися від куріння просто і ефективно?

Чому куріння затягує.

Чому наука ще не знайшла найпростіший спосіб перестати курити і не випустила його у формі таблетки, завдяки якій можна кинути палити за день? Цим питанням задаються багато страждають від звички до тютюну. Проблема нікотинової залежності( і алкогольної або наркотичної): мозок хоче отримувати задоволення випробуваним, відомим способом: через дозу речовини. Тютюнова залежність відрізняється тим, що куріння – ритуалізований процес, пов’язаний зі звичками щось робити одночасно (чекати транспорту, розмовляти з колегами в курилці і т.д.). Від потреби в нікотині організм позбавляється швидко, але позбутися від зв’язок, зайняти руки і мозок чимось замість сигарети-надзвичайно складно. Процес-знайти місце, дістати сигарету, чиркнути запальничкою – становить важливу частину залежності. Ця складова перешкоджає тому, щоб ефективні способи кинути палити з використанням нікотинозамінних продуктів допомагали просто «зав’язати». До того ж залишається проблема «порожнього часу» після відмови від куріння, але найпростіший спосіб перестати курити може вирішити це питання.

Додаткову проблему представляє те, що кидає курець не хоче просто позбутися від шкідливої звички – для нього бажано просто, ефективно і безболісно перестати відчувати тягу до процесу куріння, не відчуваючи при цьому дискомфорту. Так чи реально кинути палити без проблем і швидко? І як підібрати момент, коли краще кинути палити, щоб зберегти ефект назавжди?

Нікотинове заміщення: плюси і мінуси.

Заступники тютюну користуються попитом, адже використовувати їх елементарно, а виробники обіцяють, що продукти допоможуть кинути просто і ефективно. Чи означає простіше-краще? Сьогодні існує кілька замінників для лікування нікотинової залежності:

Жувальна гумка. Нікотинові пластирі. Трав’яні сигарети. Електронні сигарети.

Нікотинове заміщення дозволяє кинути палити тільки на деякий час.

Нікотинове заміщення як помічник у відмові від куріння може відігравати значну роль, але це простий спосіб перестати курити лише на перший час. Потім потрібно шукати способи не відчувати дискомфорту від неможливості провести звичний ритуал на зупинці транспорту або перед початком робочого дня. Важливо відзначити, що електронні або трав’яні безнікотинові сигарети не вирішують питання психологічної залежності просто і ефективно, це сурогат шкідливої звички. Як краще кинути палити назавжди? Знайти спонукає мотив і дотримуватися його після відмови від куріння, як можна менше відволікаючись на думки про бажання покурити, нехай на це і буде потрібно час, а не один день.

Книги, кодування-багато хто пробує подібні методи, які позиціонуються як ефективні, щоб кинути палити просто. Але вони марні без розуміння, що можливість не курити залежить не від надходить ззовні інформації, а від внутрішнього бажання отримати «дозу». Але, наприклад, відома праця Алана Карра «як кинути палити» може бути корисний як засіб-ключ до пошуку проблеми, що спонукає знову тягнутися за запальничкою, і може допомогти в тому, щоб кинути палити назавжди.

Корисно почитати статті на тему «кинути палити – особистий досвід», адже це підтримка пройшли етап кидання і адаптації після відмови від куріння, що використовують власний ефективний досвід. Згодом ви зможете поділитися з іншими своїм досвідом, як кинути палити.

Метод від дуже противного, але не дуже ефективного.

В інтернеті зустрічаються найсуворіші методи боротьби з курінням, нібито дозволяють легко і просто припинити курити назавжди за день: вимочування сигарет в молоці, розчині марганцю, підкладання в тютюн гірких трав і навіть подрібнених нігтів. Ці методи досить небезпечні, незважаючи на позитивні відгуки, оскільки багато з гірких трав, наприклад полин, є отруйними (і після відмови від куріння знадобиться лікування), до того ж не особливо ефективні. Після першого враження можна поступово повернутися до шкідливої звички, якщо не курити «молочні» і т.д. сигарети постійно, – сказати, що метод добре допомагає легко і просто «зав’язати», не можна. Хоча багато хто стверджує, що це був хороший спосіб кинути палити назавжди, ми не рекомендуємо такі експерименти.

Для боротьби з курінням рекомендується обмочити сигарети в молоці, це повинно викликати огиду.

Визнано невдалим способом є спроба демотивації переглядом страшних картинок, відео про наслідки куріння. Хоча це викличе думки про те, як кинути палити, залишаться просто почуття провини і страху при курінні, заглушувані – правильно! — тією ж сигаретою, і навіть найефективніші, на думку МОЗ, написи на тютюнових пачках не допоможуть-не наш метод.

Готуємося до розставання просто і безболісно.

Щоб рішення було ефективним, важливо знати, коли краще кидати палити. При можливості-змінити обстановку, уникаючи ситуацій, «вимагають» звичного ритуалу. Подорожі, прогулянки, робота по дому допоможуть відволіктися. Корисно скласти план, як кинути, – комусь зручніше викинути всі сигарети, комусь-скорочувати кількість викурених, і слідувати йому. Перший час кинув відчуває дискомфорт, підвищену дратівливість – потрібно більше позитивних емоцій. Для чоловіків корисний фізична праця, для жінок-гімнастика, прогулянки, що дозволяють відчути поліпшення: менше задишки, запаморочень, приємні запахи кругом і кращі враження від їжі, пиття, парфумерії. Почніть діяти, відчувши внутрішню готовність-це найвірніший спосіб кинути палити просто і без великого дискомфорту. А до того, який вірний спосіб кинути палити, ми вже практично підійшли.

Дієвий спосіб розлучитися з сигаретою просто.

Чи легко кинути палити? Ніхто з колишніх курців не скаже, що це легко і просто. Кожен день необхідно налаштовувати себе на перемогу, бути рішучим і впевненим у своєму бажанні. Самоконтроль і складена проста програма відмови від куріння можуть дійсно швидко і ефективно – і безболісно – допомогти кинути палити просто або хоча б курити менше. Вони вимагають не стільки залізної сили волі, скільки готовності до внутрішнього діалогу з собою – — і це єдиний спосіб кинути палити. Перш ніж дізнатися, як відмовитися від куріння, прийдіть до думки, що вам це дійсно потрібно.

Найкращий спосіб кинути палити вимагає відвертості з собою. Визнайте, що не потрібно курити і немає «права покурити» з будь-якої причини. Справа в мозку, який намагається переконати вас отримати короткочасне задоволення, як кинути палити, його не турбує. Усвідомлюєте це-і частина завдання психологічної «відв’язки» буде вирішена, тому:

Визнайте бажання кинути палити раз і назавжди і згадуйте про нього кожен день. Знайдіть справжню причину бажання (проблеми зі здоров’ям, псується зовнішність і т.д.). Просто відмовтеся від усіх виправдань на власний рахунок. Коли вам захочеться курити, подумайте: чому? Ви ніяково себе почуваєте, вам хочеться змінити обстановку, вам потрібно заспокійливе? Підберіть альтернативу (потрібно змінити зупинку – сходіть в магазин, купіть пакетик соку, подихайте повітрям.; Відволікайтеся кожен раз, коли хочеться курити, – зателефонуйте кому-небудь, розкладіть пасьянс, порахуйте весь свій гардероб, займіть чимось розум, не думайте навіть про те, як кинути палити, а просто про щось, з сигаретами не пов’язане,-завжди можна підібрати оптимальний метод. Балуйте себе (не зловживаючи алкоголем і шкідливою їжею). Переконайтеся в тому, що це можливо, не настільки легко і просто, як ви думали, але і не смертельне випробування.

Пам’ятайте, що це єдиний реальний спосіб кинути палити просто, перевірений мільйонами курців. Ви робите це для себе. Швидко і ефективно кинути палити потрібно для вашого гарного самопочуття і настрою, більш важливих причин немає.

При відмові від куріння рекомендується не вживати алкоголь.

Важливим етапом успішної терапії є додаткова відмова від усього алкоголю. Імовірність бажання закурити після пари келихів становить близько 99%, причому ця дія може зберігатися протягом декількох років після вашої останньої сигарети, – враховуйте це, якщо хочете позбутися від куріння назавжди. Але відмовившись від нього, ви тільки порадуєте організм, – це варто перевірити.

Ще один важливий момент: зриви, швидше за все, будуть, можливо, і через рік після відмови від куріння. Є одиниці людей, просто викинули сигарети і не торкалися до них, але будьте готові і до того, що ви зірветеся.

Надалі постарайтеся знайти альтернативу, якщо знову потрапите в умови, що стимулюють до куріння. До того ж з часом стане ясно, що навіть одна затяжка – це огидно, так що повторювати її не захочеться – вже легше. Психологічна ломка в 90% випадків неминуча, але найефективніший спосіб кинути палити допоможе подолати її.

Пам’ятайте: кинути палити легко – реально, якщо ви готові розібратися в причинах, що тягнуть до сигарети, і докласти зусиль з подолання шкідливої звички. Наскільки це буде вірний спосіб кинути, ви дізнаєтеся практично відразу, позбувшись від неї. Ви здивуєтеся, як швидко можна звикнути до життя без тютюну.

Куріння-згубна звичка, з якою я безуспішно боровся жоден рік. Мій загальний стаж куріння налічував 8 років, при цьому курив я досить активно – мінімум по 1,5 – 2 пачки сигарет в день.

Як і 98 % (за статистикою, саме стільки бажає відмовитися від куріння) інших курців, я активно шукав найефективніший спосіб кинути палити, витрачав купу сил і часу на читання спеціальної літератури з даного питання, викидав чималі гроші на трав’яні сигарети і т.д. у підсумку результат був один – черговий зрив і безвихідь.

Чому я постійно шукав варіант як кинути палити за один день.

Стійке бажання кинути палити з’явилося у мене не просто так. Як Ви вже зрозуміли з озвученої кількості викурених мною сигарет на добу, на куріння я витрачав багато часу. У той період я працював вдома, тому, звичайно, не бігав 30 разів, щоб покурити на вулицю, а виходив для цих цілей на балкон. В результаті балкон просочився сигаретним запахом настільки, що навіть палить мені там було неприємно перебувати.

Постійно виходять з вікон клуби диму спровокували негативну реакцію на куріння живуть зверху сусідів. Я розумів, що не правий у цій ситуації, тому сильно не сперечався.

Для уникнення сварок і конфліктів пробував курити в під’їзді. Вже через день переконався, що це погана ідея, адже у нас жило на той момент мінімум 4 пари з маленькими дітьми, яких мені труїти аж ніяк не хотілося.

Закономірним наступним етапом стали виходи для куріння на вулицю. Якщо провести простий розрахунок, то при неспанні 18 годин на добу і викурюванні 30 сигарет в день мені потрібно було вибігати на перекур кожні 36 хвилин. Поплескавши так дверима пару днів, я усвідомив, що настав час шукати остаточний спосіб, як правильно кинути палити.

Відразу обмовлюся, зменшення кількості сигарет для мене не було підходящим варіантом. Кожна така спроба закінчувалася томливими очікуваннями, коли ж настане наступний час покурити. У підсумку я зривався і починав курити з новою силою, при цьому ще більше, ніж до цього.

Не справило на мене особливого враження читання» Легкого способу кинути палити » Карра. Я читав цю книжку рази 2, стільки ж слухав її в аудіозапису, і в підсумку, крім витраченого часу, нічого корисного не отримав.

Є тільки один єдиний спосіб як кинути палити назавжди.

Якщо ви розпитаєте колишніх завзятих курців, як вони попрощалися зі своєю згубною звичкою, то в більшості випадків почуєте від них, що єдиний спосіб кинути палити назавжди – просто перестати курити (незалежно від того, готові ви чи ні) і ні за яких умов більше ніколи не брати сигарету в руки.

Всі методики, в яких розповідається, як кинути палити назавжди за один день, ніколи не запропонують чудових способів, що дозволяють моментально усунути пристрасть до сигарет. Щоб в них не описувалося, все в підсумку зводиться до одного-відмовитися від сигарет і терпіти, паралельно переконуючи себе, що куріння вам більше не потрібно, і ви зможете прекрасно жити без цієї залежності.

Сподіваюся, комусь допоможе мій ефективний спосіб кинути палити. Зазначу, що ніякої особливий період для кидання куріння спеціально Я не чекав і не вибирав.

Суть моєї методики полягає в наступному:

купив спеціальні таблетки, щоб кинути палити під назвою Табекс (багато курців не з чуток знають про цей препарат для лікування нікотинової залежності). купив в аптеці застосовується при підвищеній нервовій збудливості, порушеннях сну гомеопатичний засіб Нотта; почав пити обидва зазначених препарату, повністю відмовившись від куріння.

Так сталося, що мій процес кидання припав на кінець моєї щорічної відпустки. Лише з часом я зрозумів, що стрес у вигляді виходу на роботу і вирішення накопичених робочих питань мені допоміг остаточно відмовитися від сигарет.

У загальному випадку мій ефективний спосіб кинути палити назавжди полягає в наступному:

використання на період відмови від сигарет сильних заспокійливих засобів типу Нотта, які через 2-3 дні після початку прийому роблять вас практично повністю несприйнятливим і байдужим до подій, що відбуваються навколо. Слабші заспокійливі препарати навряд чи підійдуть, адже тоді ви продовжите нервувати, а, отже, підвищується ризик зірватися. застосування Табекса, що не зменшує бажання курити, але викликає огидний смак сигарет. Буває, що використання зазначених таблеток щоб кинути палити є неефективним, тобто вдихуваний дим не стає для курця огидним. В цьому випадку рекомендується відкласти застосування таблеток і спробувати пити їх через місяць або два. поєднання кидання курити з робочим процесом, коли вам необхідно вирішувати найрізноманітніші проблеми і складності. Я глибоко переконаний, що кинув палити людиною можна стати лише в тому випадку, якщо відмовитися від сигарет у всіх (як поганих, так і хороших ситуаціях), коли ви без них не могли обходитися.

У вас може бути свій єдиний спосіб кинути палити назавжди.

найдієвіший спосіб кинути палити

Я ні в якому разі не буду наполягати, що запропонований мною спосіб попрощатися з сигаретами виявиться ефективним для кожного курця. Всі ми індивідуальні, тому узагальнювати і гарантувати результат ніхто не зможе.

Важливо розуміти, що при відмові від сигарет ефективні всі методи і методики. Якщо ви бачите, що вам допомагають спеціальні медикаменти, присвячені нікотинової залежності, обов’язково користуйтеся цими засобами. Головне-віра в успіх і стійке бажання вести повноцінний, здоровий спосіб життя.

Дуже сподіваюся, що запропонований мною єдиний спосіб кинути палити назавжди стане для вас хоч чимось корисним. Якщо ви знайшли свій спосіб як кинути палити за один день, обов’язково напишіть про нього в коментарях або на форумі порталу хороші звички.

ПІДПИСАТИСЯ НА ОНОВЛЕННЯ САЙТУ.

Повне / часткове копіювання матеріалів даної публікації про мій спосіб кинути палити назавжди за один день заборонено.

Те, що куріння завдає серйозної шкоди здоров’ю, знають всі. Однак позбутися згубної звички може далеко не кожен, так як нікотин викликає серйозне звикання і залежність. Але якщо людина вирішила-таки позбутися від тяги до сигарет, припинивши завдавати серйозної шкоди своєму здоров’ю і здоров’ю оточуючих людей, варто пам’ятати, що існує безліч способів, що допомагають впоратися з курінням і назавжди відмовитися від згубної звички. Людині необхідно вибрати кращий спосіб кинути палити, який підійде саме йому.

Переваги відмови від куріння.

Для того щоб створити стимул для боротьби з курінням, необхідно розібратися в перевагах відмови від цієї згубної звички і подумати про бонуси, які набуває людина, відмовляючись від чергової сигарети. До переваг безнікотинового життя можна віднести наступні моменти:

нормалізація роботи нервової системи, зниження дратівливості; відновлення смаку і нюху; поліпшення роботи системи кровообігу, як наслідок, поліпшення роботи серцево-судинної системи; зниження рівня вмісту вуглекислого газу у крові; зниження ризику розвитку ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, інсульту; зниження ризику розвитку ракових захворювань; поліпшення живлення мозку киснем; поліпшення стану шкірних покривів, кольору особи; зникнення задишки, збільшення об’єму легень; підвищення витривалості організму; зникнення головних болів і властивого курцям кашлю; підвищення захисних реакцій організму.

Крім того, відмовившись від куріння, людина перестає завдавати шкоди здоров’ю оточуючих його людей, які проти своєї волі ставали пасивними курцями і вдихали сигаретний дим.

Найпопулярніші способи боротьби з нікотиновою залежністю.

Серед безлічі існуючих методів боротьби з курінням варто виділити основні способи кинути палити, огляд яких допоможе вивчити тонкощі того чи іншого варіанту. А їх не так вже й мало. Людині залишиться лише вибрати кращий спосіб кинути палити, який підійде саме йому.

Терапія, заснована на нікотинозаместительстве. Аверсивная терапія. Вплив на нікотинові рецептори. Застосування методів психотерапії. Використання методів альтернативної медицини. Прийом антидепресантів. Без допоміжних засобів, шляхом лише сили волі.

Нікотинозаместительная терапія.

Багато курців, які змогли перемогти тягу до нікотину, відзначили, що найкращий спосіб швидко кинути палити – використовувати нікотинозаместительную терапію. Результативність цього методу пов’язана з тим, що враховуються і фізіологічна, і поведінкова сторони процесу куріння. При використанні препаратів, що відносяться до групи нікотинозаместітельних, в організм надходить нешкідливий нікотин в дуже маленьких дозах. Таким чином відбувається зникнення синдрому відміни, і процес відмови від сигарет проходить набагато швидше, а найголовніше, простіше.

Головне достоїнство цього методу полягає в тому, що людина отримує нікотин, до якого він звик, але без виділення тютюнового диму, який і є причиною проблем зі здоров’ям. Поступово кількість споживаного чистого нікотину скорочується, і людина спокійно закінчує курс позбавлення від залежності, без зайвої дратівливості, енергетичних витрат і всіляких побічних явищ.

Здійснюється терапія за допомогою спеціальних засобів, до складу яких входить нікотин, які можна придбати в будь-якій аптеці без рецепта лікаря:

жувальна гумка; нікотиновий пластир; назальний спрей; Електронна сигарета.

Ставлення до електронних сигарет у наркологів скептичне. На їхню думку, курець не відучується від процесу, а переходить на більш сучасну форму споживання нікотину. Перед початком використання того чи іншого засобу варто уважно вивчити протипоказання, список побічних явищ і дозування.

Аверсивная терапія.

Група людей, які зуміли перемогти залежність, поряд з наркологами стверджують, що використання засобів аверсивної терапії – найкращий спосіб кинути палити назавжди. Сутність терапії полягає в застосуванні препаратів, які сприяють появі відрази до самого паління.

Один з найбільш поширених методів аверсивної терапії-полоскання порожнини рота рідинами, які при реакції з тютюновим димом сприяють появі неприємного запаху, що викликає стійке відчуття відрази. Основними компонентами засобу є розчини нітрату срібла і сірчанокислої міді. Розчином нітрату срібла рекомендується змащувати поверхню язика і ясен перед тим, як закурити чергову сигарету.

В якості ефективного засобу підійдуть також розчини, в складі яких містяться танін, гліцерин і вода. Хороший результат показують методи умовно-рефлекторного блювотного відучення від пристрасті до куріння, які здійснюються за допомогою розчинів сульфату міді і сульфату цинку, а також апоморфіну, еметину гідрохлориду, трави термопсису.

Вплив на нікотинові рецептори-ефективний спосіб боротьби з нікотиновою залежністю.

Це, мабуть, один з кращих способів кинути палити. Цей метод заснований на застосуванні препаратів, які допомагають людині пережити нікотиновий голод в період боротьби із залежністю від сигарет. До складу таких препаратів входять цитизин, варениклін, бупропіон.

Засоби, складовим компонентом яких є цитизин, надають нікотиноподібний ефект. Але при цьому не виникає ефекту звикання. Така дія препарату допомагає знизити відчуття відчуття задоволення від щойно викуреної сигарети. Відповідно, бажання викурити наступні сигарети буде поступово згасати. Крім того, завдяки застосуванню таких препаратів у людини притупляються симптоми, викликані нестачею нікотину в організмі, що допомагає легше пережити кризові моменти в процесі відмови від згубної звички.

Допомога психотерапевта при лікуванні від нікотинової залежності.

До допомоги лікаря-психотерапевта люди звертаються в тому випадку, якщо самостійно позбутися від залежності не виходить, а всі кращі способи кинути палити в домашніх умовах результатів не принесли.

Для того щоб позбутися від пристрасті до куріння, в психотерапії існує дві групи методів:

групові (групова психотерапія); індивідуальні (гіпноз, акупунктура, хіміотерапія і т.д.).

Висококваліфікований фахівець не тільки допомагає позбутися від тяги до сигарет, але і виробити мотивацію для збереження досягнутого результату, щоб в подальшому уникнути зривів.

Для багатьох людей звернення до фахівця вважається найкращим способом кинути палити, оскільки терапія проводиться під наглядом психотерапевта і не представляє ніякої загрози психічному стану пацієнта.

Альтернативна медицина-помічник при боротьбі з курінням.

Для людей, які скептично ставляться до нікотинозамісних препаратів, що продаються в аптеках, найкращий спосіб кинути палити-використання методів альтернативної медицини. Як показали дослідження, більше 35% американців, які борються із залежністю, використовують саме методи альтернативної медицини.

До таких варіантів можна віднести:

проведення інгаляцій з ефірними маслами; заняття спортом; повне занурення в улюблену роботу; улюблене хобі; гіпноз, медитація, йога та інші східні практики; голковколювання; Заміна нікотінсодержащей жувальної гумки скибочкою лайма і т. д.

Прийом антидепресантів.

Це не окремий метод позбавлення від залежності, а засіб позбавлення від важких психічних станів, які супроводжують людину в процесі відмови від сигарет або після повної відмови від куріння.

Прийом препаратів необхідний далеко не кожній людині, а тільки тим людям, у яких протягом тривалого часу спостерігаються такі симптоми депресії, як небажання виходити з дому (самітництво), безпричинна плаксивість, відсутність апетиту, безсоння.

При наявності перерахованих вище симптомів варто без зволікання звернутися до психотерапевта, щоб отримати необхідні призначення і схему лікування. Антидепресанти прописує тільки фахівець, виходячи зі стану пацієнта.

Сила волі-єдиний помічник при боротьбі з нікотиновою залежністю.

Багато людей вважають, що найкращий спосіб кинути палити-тренувати власну силу волі. Вважається, що для повного позбавлення від тяги до куріння необхідно три тижні. Протягом цього часу людина всіляко намагається себе заспокоїти і мотивувати на подальше продовження боротьби із залежністю.

Він може самостійно виробити для себе систему мотивів, яка допоможе уникнути зривів на шляху до довгоочікуваного позбавлення від тяги до сигарет.

Використання літератури в якості помічника при боротьбі з курінням.

Деякі люди, які вирішили позбутися згубної звички, вдаються до допомоги спеціальної літератури. Багато хто використовує широко відому книгу Аллена Карра»Легкий спосіб кинути палити». Люди, які вибирали зазначене видання, відзначали, що це найкращий спосіб кинути палити. Відгуки засновані на особистому досвіді людей з усього світу. Багатьом завзятим курцям ця література дійсно допомогла. Тут не виділений кращий спосіб кинути палити. Аллен Карр дуже докладно описує інструкції і дає рекомендації. Їм просто потрібно слідувати, щоб позбутися від потреби викурити сигарету назавжди.

Варто відзначити, що книга — кращий спосіб кинути палити тільки в тому випадку, якщо уважно слідувати викладеним радам автора і не вносити ніяких Коригувань в авторські методи.

Підтримка оточення-додатковий стимул.

Дуже важливо в нелегкий період відмови від куріння заручитися підтримкою близьких і рідних людей. Навіть якщо людина обрала найкращий спосіб швидко кинути шкідливу звичку, підтримка оточення просто необхідна. Можна вступити в спеціальне товариство людей, що кидають палити. Там діляться власним досвідом і розповідають про свої методи позбавлення від шкідливої звички. Як правило, коли людина, яка вирішила позбутися від тяги до сигарет, бачить успіхи інших людей, йому не тільки хочеться досягти таких же результатів, але і перевершити їх. Це додатково стимулює і змушує відмовитися від чергової сигарети при виникненні потреби покурити.

ЛЮБОДАР-портал для самопізнання і розвитку.

У сучасному світі тема відмови від куріння-питання Чи не самий злободенний, актуальний не тільки для самих завзятих курців, але і для тих, кому доводиться жити і працювати з ними поруч. Тязі до нікотину, що містить психоактивні речовини, схильне безліч людей. Залежність від шкідливої звички повністю змінює людину і не тільки на фізичному плані, коли в корені змінюється хімія головного мозку, але і одночасно формується залежність психологічна, позбутися від якої не менш складно.

Артур Сита про те, як легко кинути палити:

Чому курцеві складно кинути палити?

Нікотин, що міститься в сигаретах (в тому числі і в електронних сигаретах), є наркотиком. У будь-якої людини, який регулярно курить якийсь час, виникає нікотинова залежність. Виявляється це в тому, що обмін речовин в організмі курця порушується — курець відчуває себе добре тільки тоді, коли в його організмі присутня певна кількість нікотину.

У той же час, організм постійно виводить нікотин, так як він є сильною отрутою. Доза нікотину в організмі знижується-курець відчуває «нікотиновий голод» і гостре бажання курити. Викуривши сигарету, в організм знову потрапляє необхідне для нормального самопочуття кількість нікотину, і курець втамовує «нікотиновий голод». Через деякий час організм виводить з себе частину нікотину і все повторюється знову – курець хоче знову курити.

Також важливо розуміти, що з часом, цей процес формує певний шаблон поведінки людини, певну психологічну залежність. На біополе людини формуються певні структури, які викликають потребу палити знову і знову…

Що потрібно зробити, щоб не виникала потреба в курінні? Відновити обмін речовин в організмі курця, яким він був до того, як людина почала курити. Але тільки цього недостатньо. Необхідно змінити структури біополя людини таким чином, щоб вони не викликали потребу палити. Про це більш детально буде розказано нижче.

Однак кинути палити-завдання цілком реальна, особливо, якщо є власне бажання. Успішно кинути палити можливо лише в тому випадку, якщо так вирішив-захотів сам курець, оскільки людина, що відмовляється від сигарет під дією обставин або під тиском оточуючих, відчуває сильний стрес, який рано чи пізно викличе пристрасне бажання закурити.

Будь-яка людина в змозі відмовитися від сигарет! І це підтверджено численними дослідженнями, проведеними в Росії і США, які доводять, що відмова від куріння можливий і навіть не настільки складний, як може здатися.

При цьому необхідно дотримуватися кількох простих рекомендацій. А саме:

Знайдіть плюси.

найдієвіший спосіб кинути палити

Подумайте про те, що зав’язати з курінням – це позбавити себе від страждань, неминучих під час тривалих авіаперельотів, коли вам гостро захотілося покурити; недопалків, попільничок, а також ви зможете скоротити витрати на стоматолога і заощадити купу грошей, які раніше йшли на ваші шкідливі звички. Користь для здоров’я, звичайно, очевидна.

Скористатися з нагоди.

Якщо у вас не виходить відмовитися від сигарет»з Понеділка». Для розставання з тютюном необхідний хороший привід. Наприклад, звичний вже осінній бронхіт або ангіна, коли бажання викурити сигарету навіть не виникає!

Змініть ритуали.

Кожному з дій курця відповідає певний ритуал: чашечка кави, пауза в роботі, вихід з метро, а може бути, ви курите після їжі. Постарайтеся замінити в цих подіях прикурювання на будь-яке інше дію. Цим ви полегшите тягу до тютюну. Не провокуйте себе, виходячи з колегами на перекури або відвідуючи відчайдушно димлячі вечірки!

Займіть руки і рот.

Численні способи кинути палити самому засновані, в тому числі, на заміні сигарети на їжу. Але щоб життя без куріння не перетворилася в боротьбу з надмірною вагою, замініть перекури низькокалорійними фруктами, овочами, горіхами. Руки можна зайняти кубиком Рубіка або чотками.

Знайдіть альтернативу курінню.

Наприклад, займіться спортом. Фітнес або будь-які інші інтенсивні навантаження поступово виробляють почуття задоволеності, а в такому стані, будь-які способи кинути палити виявляться набагато ефективніше.

Поїдьте в глушину.

Спосіб не для всіх, але спробувати варто, так як здоров’я дорожче. Викиньте всі сигарети, візьміть намет, щось, що приносить вам задоволення, прихопіть близьку людину і їдьте на кілька днів (краще на цілий тиждень) на природу.

Попросіть у інших людей допомоги і підтримки у відмові від куріння.

Поодинці боротися з самим собою буває дуже важко, тому попросіть психологічної підтримки у родичів. Якщо такої можливості немає-зверніться до кола однодумців — людей намагаються кинути палити. Пошукайте безкоштовні заходи в Інтернеті.

Хваліть себе.

Рішучість кинути палити вельми похвальна і гідна сильної людини — це справжній вчинок, оскільки «битися» доводиться з власною гормональної і нервовими системами-найсерйознішими противниками, які звикли жити під дією нікотину. Нагороджуйте себе. І не тільки морально!

Правдиві, але страшні факти.

Лише зрозумівши, чому ж варто зробити свій вибір на користь відмови від тютюну можна впоратися із залежністю.

Будучи найпоширенішою шкідливою звичкою, куріння сприймається величезною кількістю людей як нешкідлива забава. Однак, по закінченні часу, коли людина починає помічати: неприємний запах з рота, жовтизну зубів, постійно запалене горло, червоні від постійного роздратування димом очі, швидко старіючу шкіру, ранковий кашель, нудоту і запаморочення, питання Як кинути палити, неминуче постає перед кожним.

Саме тому проблема куріння, залежність від нікотину – це хвороба, яку необхідно лікувати. Пристрасть це вражає всі внутрішні органи, провокує ускладнений перебіг звичних і нешкідливих ГРЗ, грипу, ГРВІ, бронхіту, викликає розвиток серцево-судинних патологій. Тютюновий дим — найпотужніший канцероген, що викликає ракові пухлини-містить більше чотирьох тисяч особливо небезпечних сполук, що загрожують онкологією, викликають смертність! Звикання до куріння — це ймовірність в 13 разів велика захворіти стенокардією, в 12-ть разів – інфарктом, в десять разів – виразкою шлунка і більш ніж в тридцять разів — раком легенів. Немає органу, який не був би схильний до згубного впливу тютюну. Єдиний спосіб уникнути цього-повна відмова від сигарет на користь власного здоров’я.

Якщо, зібравши свою волю в кулак, ви кинете курити, то вже через два дні до вас повернеться колишнє відчуття запаху і смаку. Через тиждень зникне малоприємний запах від волосся і шкіри, покращиться тургор і колір шкіри. Після місяця стане набагато легше дихати, зникнуть головні болі, не буде турбувати ранковий кашель і нормалізується метаболізм.

Куріння-це залежність, від якої розумно опинитися на користь здоров’я – свого і своїх близьких! Ви не тільки самі курите — вас бачать діти! І через вас вважають це нормальним. А це найстрашніше. Ваша дитина, спостерігаючи за людиною, що палить, буде пародіювати родича. Прочитайте статтю про те, як впливає пасивне куріння на Здоров’я дітей: https://vk.com/wall-49560567_1040.

Подивіться відео, в якому наочно показано, що потрапляє в легені після викурювання 20 пачок звичайних сигарет:

Що входить до складу сигарет:

А тепер перейдемо безпосередньо до методів, як кинути палити:

Метод 1. Метод Аллена Карра.

Аллен Карр, автор культової книги «Легкий спосіб кинути палити» підкуповує багатомільйонну армію читачів своєю щирістю.

Трохи про автора методики. Аллен в минулому представник бухгалтерської майстерні, протягом довгого часу курив сигарети і не по 10 штук, а по 100 в день. Сам Карр кидав курити не один раз, він давав обіцянку кинути, але потім не стримував його. Всі вже почали подумувати, що кашель його доконає – тому що кашляв він так часто, що всі навколо вже звикли. Сам він розповідає, що саме кашель допоміг йому протягнути достатню кількість часу. Якби не він, то можливо цей метод і не побачив би світло.

Але Аллен відмовився від сигарет, виявив закономірність і розгадав пастку куріння. Мало того, що він переміг згубну звичку сам, так він ще й книгу написав, в якій все докладно викладено. Так само Карр заснував клініки «Easyway» розташовані в багатьох країнах світу, що допомагають перемогти куріння. Своїм прикладом Він дав Надії мільйонам стражденних, які так само мріють кинути виклик тютюновим компаніям, здобути перемогу над звичкою і задихати на повні груди.

За різними даними, за його методикою відмовилися від сигарет кілька мільйонів людей, і що найголовніше з усіх цих людей до куріння заново не поверталися більше 55% — це найостанніші дані. І ті, які почали курити знову – звернувшись за допомогою в клініки, на 80% більше ніколи не закурюють, а це вже 80% результат. Саме з цього» Легкий спосіб кинути палити » Аллена Карра є методом №1 у відмові від куріння.

Цей метод заснований на розгадці пастки куріння і точковий його контроль. В основі методу лежить книга, читаючи яку поступово розкриваються заховані грані тютюнопаління. Через усвідомлення брехні з боку самого себе, з боку тютюнових компаній, оточуючих і ще багатьох інших, приходить розуміння того, що ж таке насправді нікотинова залежність.

Сторінка за сторінкою ця чудодійна книга руйнує стереотипи вигаданого задоволення від проковтування їдкого противного диму. Приходить усвідомлення цього найбільшого брехні і, відповідно, його руйнування.

Протягом книги розповідаються багато фізіологічні процеси, які відбуваються в організмі при відмові від куріння. І як би це дивно не здавалося, все зрозуміло до неподобства. Всі страшилки, які розповідають курці, соціальні програми, і природно тютюнові компанії про труднощі відмови від куріння розсіюються як хмара диму. Подолавши страхи і зрозумівши пастку, пропонується зробити кілька примітивно простих дій, які поставлять крапку у вашій історії курця раз і назавжди.

Багато людей не вірять у власні сили і не можуть сказати ні сигаретам, саме через свої страхи і невпевненість у власних силах. Є хороша новина, ця книга рознесе їх в пух і прах.

У цій методиці є один дуже геніальний хід, який змушує приспати пильність курця, коли він бачить цю книгу перед собою. Він говорить, не кидайте курити, поки не дочитаєте книгу до кінця. Таким чином, більшість курців сподіваються, що будуть курити і далі. У процесі читання сам курець визнає свої страхи і, як правило, навіть не дочитавши до кінця, вже не курить.

Книга написана на дуже доступній мові, легко читається і найголовніше приносить абсолютно конкретний результат. Знайти електронну версію цієї книги можна легко в Інтернеті.

Методика Аллена Карра, безумовно, працює, що підтверджують численні відгуки людей, які кинули палити завдяки цій книзі. Наприклад, Артемій Лебедєв-відомий дизайнер, бізнесмен і блогер – багато і цікаво розповідає про свій досвід відмови від куріння і про те, яку роль в його житті зіграла праця незабутнього англійця — книга «Легкий спосіб кинути палити».

Також можна прочитати книгу Аллена Карра»Легкий спосіб кинути палити». Щоб відкрити книгу натисніть на посилання: http://www.rakneprigovor.ru/Allen%20Karr%20-%20Legkiy%20sposob%20brosit%20kurit.pdf.

Метод 2. Метод професора Володимира Георгійовича Жданова.

В. г.Жданов – вчений, професор фізико-математичних наук, затятий борець за тверезість і відмову від вживання будь-якого виду наркотичних речовин, в тому числі і тютюну.

В. г.Жданов впевнений, що найбільшою проблемою курця є його невірне уявлення про проблему тютюнопаління. Ці уявлення тримають мільйони курців на повідку власних страхів і нерішучості. Інформаційний потік з боку тютюнових компаній за коштами реклами в телешоу і кінофільмах створюють образ курця, як позитивного героя, мужнього ковбоя або сексуальної блондинки потягує димок і довгою тонкої сигаретки, тримаючи її чорними рукавичками. Соціальні ролики створюють зворотний ефект тієї ж реклами, формують переконання, що кинути палити дуже важко і т.д. і всі ці інформаційні потоки створюють все більше нових курців і утримують вже відбулися поглащателей диму.

У чому ж полягає метод професора Жданова.

Метод Жданова полягає в тому, що б змінити інформаційний стереотип, пов’язаний з самим курінням і ставленням до нього. Інструментами впливу є регулярно проводяться живі виступи перед аудиторією і записи їх в мережі Інтернет.

Оскільки в.г. Жданов є майстерним оратором і дуже добре володіє питаннями представляється матеріалу, йому вдається дуже ефективно донести інформацію про шкоду куріння, про способи торгівлі вашим здоров’ям, про змову проти нації та ін. виступи побудовані таким чином, що поступово розкривається проблема тютюнопаління, наводяться приклади, через які все засвоюється дуже легко і швидко.

Багато хто навіть не замислювалися про те, як куріння б’є по їхньому життю, причому по всіх її сторонах. А ми лише знаємо про сигарети, що вони викликають рак, що їх курять круті мужики і сексуальні жінки. Прослухавши лекцію про тютюнопаління, ви вже не будете таким самовпевненим курцем.

Ці лекції по більшій мірі несуть ефект пробудження і перетворення закоренілих курців в тих, хто вже сумнівається в крутості і сексуальності цього дуже шкідливого заняття. Як правило, живі події дуже сильно мотивують на подальші дії. У них Жданов розповідає, що потрібно зрозуміти, усвідомити і які прості дії можна зробити, що б позбутися від цієї згубної звички. Але в форматі відео, так само можна почерпнути для себе необхідну мотивацію і інше бачення проблеми.

Дивіться відео в. г. Жданова правда про тютюн і як кинути палити за допомогою куріння (з 18:30):

В кінці першого фільму показаний народний спосіб кинути палити — система «4 смердючих вдиху» — за допомогою якої вже багато хто назавжди кинули курити. Це досить швидкий спосіб кинути палити. Один його недолік-у Вас повинна бути сила волі, щоб подолати фізичну і психічну залежності вашого організму від нікотину. Вам потрібно для себе вирішити твердо: хочу кинути палити назавжди! Інакше цей спосіб для Вас не спрацює.

Розповідь в. г. Жданова про зв’язок вживання алкоголю і тютюну з енергетичним вампіризмом:

Дивіться також документальний фільм » жертви калібру 7,62»

Це дуже сильний документальний фільм! У фільмі розповідається історія тютюнового бізнесу-це історія багаторічного дорогого і смертоносного обману мільярдів людей. У всіх країн ця змова вже викрита. За одним винятком. Росія-країна з самим м’яким антитютюновим законодавством, найнижчими в порівнянні з Європою акцизами і з самим палючим населенням.

Хто і як лобіює інтереси тютюнових гігантів в урядових і думських кабінетах? Як тютюнові компанії самі очолюють кампанії по боротьбі з курінням і ведуть їх так, що курять все більше росіян? Фільм розповість про «змову» провідних тютюнових компаній, про яку всі мовчали досі. Про те, як наших дітей змушують взяти в руки сигарету за допомогою придуманої табачниками виверту-наклейці-ми не продаємо сигарети тим, КОМУ ні 18. Так Підлітки думають, що куріння – ознака дорослості! Як через Парламент Росії були проведені закони, які не дають можливості вмираючим курцям судитися з тютюновими компаніями. А податками та акцизами в уряді займається представник тютюнової індустрії.

У більшості країн світу тютюнові компанії були засуджені, засуджені до мільярдних штрафів, а бізнес піддається все більш суворим обмеженням і обкладається все більш великими податками. Але не в Росії. Тут захисники прав курців, спонсоровані тютюновим картелем перемагають … хто ці захисники і хто підказав їм методи роботи з громадською думкою? Про це розповідає документальний фільм «жертви калібру 7.62» (прикріплений нижче).

Також у фільмі розповідається правда про те, з чого насправді роблять сигарети.

Покажіть ці фільми своїм друзям і знайомим. Навіть тим, хто поки курить і не замислюється про те, щоб кинути.

Метод 3. Метод Г. А. Шичко.

найдієвіший спосіб кинути палити

Цей метод не спрямований тільки лише на відмову від куріння. Цей метод має широке застосування, позбавлення від алкогольної залежності, від наркотичної залежності і куріння в тому числі.

В основу авторської методики не входить застосування ніяких медикаментозних добавок, ніяких замінників тютюну і вже тим більше не кодування за допомогою фізичних впливів.

Один з найбільш науково обгрунтованих способів відмовитися від куріння був розроблений Ленінградським вченим, доктором біологічних наук Г.А. Шічко. В його основу лягла теорія соціального Програмування на шкідливі звички.

Метод Геннадія Шичка заснований на твердженні про те, що поведінка людини визначається соціальними стереотипами, що закладаються в його свідомість в процесі соціалізації. Якщо говорити простіше, то людський мозок – це як комп’ютер, в якому знаходяться мільйони програм, які підказують, яка поведінка має бути правильним в певній ситуації, як потрібно харчуватися, спати, розмовляти з рідними і як – з колегами, незнайомими людьми.

Згодом дані програми переходять зі свідомості в підсвідомість людини, він починає автоматично слідувати цим стереотипам. Це стосується і куріння. Люди при народженні не страждають від нікотинової залежності, вони повністю вільні від цієї звички. Але через те, що сучасне суспільство вважає куріння однією з норм поведінки, то в підсвідомості закладається позитивне ставлення до даного процесу, і з часом куріння перетворюється на шкідливу звичку, яка пізніше переростає в фізіологічну і психологічну залежність.

Людина без того, щоб викурити сигарету, вже не може розслабитися. У його підсвідомості формуються стереотипи певних дій в певних ситуаціях, на які виробляються умовні рефлекси. Тому, щоб звільнитися від нікотинової залежності, слід зруйнувати знаходиться в підсвідомості програму на куріння.

Процес руйнування даної програми і ліг в основу методу Шічко. Як кинути палити, згідно з даною методикою Ленінградського вченого? Все просто: руйнування програми на куріння відбувається за допомогою цілеспрямованої мови, шляхом впливу на свідомість людини довірчої інформації. Використовуються аутотренінг, ситуаційні ігри, Гетеротренинг. Курцеві рекомендується вести щоденник. Заняття будуються за принципом навчального процесу. Людина, яка бажає позбутися від шкідливої звички, повинен пройти 10-денний курс занять, кожне з яких не може перевищувати 2 годин.

Подивитися відеокурс по позбавленню від залежностей (алкогольної ,тютюнової, наркотичної та ін.) і формуванню тверезих переконань за методом Г. А. Шічко можна тут: https://lubodar.info/kurs-po-izbavleniyu-ot-zavisimostej/

Відгуки про метод Шичка зустрічаються вкрай суперечливі. Хтось, що пройшов курс, говорить про те, що зумів побороти свою тягу до куріння, причому без особливих зусиль, інші люди стверджують, що заняття не зробили на них ніякого впливу.

Рекомендуємо також прочитати конкретну, зрозумілу книгу, написану людиною, який багато років допомагає людям позбавлятися від згубних залежностей за методом Шічко. Раз і назавжди розправившись з власними шкідливими звичками, в.в. Лапшічев вирішив пропагувати дивовижний засіб, який допоміг йому – метод Г. А. Шічко. Сотні «випускників» Вадима Лапшичева назавжди розлучилися з пияцтвом, наркотиками, тютюнопалінням, пристрастю до непомірної їжі. Практично всі, хто дійсно хоче назавжди позбутися від напасті, долає її.

Ця книга розповість, що слід робити, щоб назавжди позбутися від пристрастей, які гублять, перекручують життя.

Що дасть вам, читачам, ця книга? По-перше, ви зможете по ній самостійно працювати над своєю проблемою. Це буде важче, ніж якби при вас був досвідчений наставник. Але-дорогу подужає той, що йде, все в ваших руках! Ідіть по наміченому шляху до кінця — і перемога буде за вами!

По-друге, ви дізнаєтеся з книги про багатьох і багатьох людей, які, вдавшись до методу Шічко, назавжди позбулися пияцтва. Нехай їх приклад стане для вас дороговказною зіркою, доказом того, що нерозв’язних проблем не буває.

Все написане тут автор пройшов своїми ногами, випробував на власній шкурі. Одного разу доля щасливо йому посміхнулася: він потрапив на заняття за методом Геннадія Андрійовича Шичка в клуб «Невський оптималіст» і з ретельністю приступив до роботи за методом Шичка. Йому вдалося засвоїти і практично затвердити для себе тверезі переконання на основі набуття правдивих наукових знань.

Нарешті, хоч ця книга і присвячена безпосередньо проблемі пияцтва та алкоголізму, ви зможете використовувати базові засоби методу Шічко для боротьби з будь-якими залежностями. В основі роботи над собою-завжди скрупульозне ведення щоденників, подолання себе, перебудова сформованих негативних установок.

Прочитати онлайн книгу » найнадійніший і правдивий метод позбавлення від будь-якої шкідливої звички. Метод Шичко» можна тут: http://knigosite.org/library/read/6570.

10 відеоуроків тверезості і свободи від нікотинової залежності дивіться тут: http://oribus.ru/laboratorii/trezvomislie/dezalkogolizaciya-pervyj-shag.html.

Метод 4. Лекція Марини Грибанової» ПРАВДА про наркотики » – Про залежності весело і цікаво.

Покажіть це відео своїм дітям!… Всім, кому можливо!

Багато батьків намагаються виховувати своїх дітей, використовуючи залякування і заборони, але найчастіше такі підходи не працюють (якщо уважно подивіться відео, то зрозумієте чому). Немає ніякого сенсу тиснути на дитину, це тільки налаштовує його проти батьків, потрібно просто добре проінформувати його про наслідки наркоманії, вживання алкоголю, куріння показати механізм, як формується залежність.

Це відеозапис лекції, прочитаної перед учнями однієї зі шкіл м. Харкова. У цій лекції в легкій і простій формі, з великою кількістю веселих прикладів розповідається, що таке отрути, механізм їх впливу на організм, наводиться шкала емоційних станів людей і описано вплив отрут на становище людини на цій шкалі. Також розповідає про роботу розуму під впливом наркотиків і процесі формування будь-якого роду залежностей, ролі вітамінів в організмі людини і як наркотики впливають на цей вміст вітамінів і, отже, на життєдіяльність організму.

Нам ця лекція сподобалася тим, що в ній не залякують, не тиснуть на слухачів, вона трапляється на одному диханні і в той же час вся інформація розкладається в голові по поличках.

Ця лекція дуже хороша для сімейного перегляду!

Метод 5. Кинути палити за допомогою голодування.

У книзі Поля Брегга «Чудо голодування» є повна методика способу кинути палити. Цю методику можна модифікувати, зробити її більш щадною, підлаштувати під свої потреби.

З книги Поля Брега «Чудо голодування»:

Позбавлення від куріння, алкоголю, чаю і кави за допомогою голодування. «Багато цивілізованих людей схильні до того чи іншого виду хімічного отруєння. Тютюн, алкоголь, чай і кава — це своєрідні наркотики.

Всі ці речовини містять небезпечні токсичні компоненти. Вчені серйозно вивчили звичку до куріння, на кожній пачці сигарет ви знайдете попередження про те, що»куріння небезпечно для вашого здоров’я». У всьому світі продовжують досліджувати вплив тютюну на плоть людську.

Дозвольте мені повторити: «плоть дурна». Плоть сприймає все!

Вона сприймає вуглецеві сполуки і нікотин тютюну, вона сприймає алкоголь, вона сприймає кофеїнисті смоли, що знаходяться в каві і чаї. Організм позбавлений механізмів, що можуть знешкодити ці отрути і наркотики.

Але часом здається, що людина нічого так не бажає, як тільки зруйнувати власний організм, хоча багато разів попереджений про небезпеку. Також слід мати на увазі, що всі зазначені наркотики тільки спочатку діють як стимулятори, а потім викликають депресію центральної нервової системи.

Голодування-ось порятунок для людини, яка вирішила покінчити з шкідливими звичками. На моєму віці я багато разів бачив, як ці звички відступають під час голодування.

Кілька років тому до мене прийшла жінка, яка була завзятою курцем. У день вона викурювала, щонайменше, чотири пачки сигарет, вживала по п’ять порцій віскі і у величезних кількостях пила чай і каву.

Вона розповіла мені, що її нервова система абсолютно засмучена. Коли вона брала олівець, рука тремтіла. Вона страждала безсонням, у неї не було апетиту, очі гарячково блищали, шкіра одрябла.

Їй було так погано, що почали приходити думки про самогубство. Лікар направив її до мене, сподіваючись, що фізіотерапія принесе їй деяке полегшення. Вона була готова на все. Вона стояла на краю прірви.

Перше, що я зробив, це провів з нею голодування, причому не заборонив її улюблені отрути. Вона продовжувала курити і пити невеликі кількості алкоголю і кави, але на ранок третього дня голодування її організм збунтувався, і всі ці отрути, які вона так часто вживала, стали викликати у неї огиду.

Кожен раз, коли вона запалювала сигарету, кожен раз, коли вона приймала невелику кількість алкоголю або кави, у неї починався сильний напад нудоти. Її голодування тривало десять днів. Це були перші дні За багато років, коли вона не отруювала себе і не руйнувала свій організм отрутами.

Я перервав її голодування на десятий день, і її сеча на десяте ранок була густою масою перегнившей слизу. Ви знаєте, що це залишки отрут.

Я посадив її на безслизову дієту на десять днів, а потім вона голодувала ще десять днів. Кожен день другого голодування в сечі виявлялися великі кількості токсинів. Вона залишалася під моїм наглядом близько десяти місяців.

Я сфотографував її на початку лікування і в кінці його, і навряд чи можна було подумати, що це одна і та ж людина.

Її шкіра і м’язовий тонус були чудовими, її руки стали красивими і спокійними. З пригнобленого і забитого життям істоти вона перетворилася в щасливого і безтурботного людини.

У неї зникла звичка до куріння, до алкоголю, чаю або кави, і сьогодні вона одна з найбільш здібних сценаристів в Голлівуді. Її дохід подвоївся, її особиста чарівність зросла до такої міри, що вона змогла знайти собі красивого і благополучного чоловіка.

Я міг би навести ще багато подібних прикладів, коли люди, здавалося, були на краю безодні в своїй пристрасті до тютюну, алкоголю, чаю і кави.

Але вони вдавалися до допомоги голодування, і голодування виробляло диво. Будь-яка людина, яка бажає позбутися від пристрасті до тютюну, алкоголю, чаю і кави, знайде рішення своєї проблеми в простому голодуванні.

Коли тіло очищається, воно вже не сприймає отрут. Чисте, здорове, благополучне тіло завжди відторгає отрути. Голодування-це найбільший метод для очищення організму, при якому він активно чинить опір будь-яким отруйним речовинам.

Живучи в умовах сучасної цивілізації, необхідно мати на увазі, що приготування і очищення харчових продуктів повністю або частково руйнує життєво важливі елементи природного матеріалу. Якщо ваша їжа млява, якщо важливі елементи харчування в ній відсутні або їх значення сильно зменшено в процесі кулінарної обробки, ви можете загинути від голоду при повному шлунку.»

Рекомендуємо прочитати повністю книгу Поля Брега» Чудо голодування», щоб зрозуміти його підхід до здоров’я і принципи проведення голодувань. Завантажити книгу можна тут (натисніть).

Дивіться також дуже пізнавальний фільм»НАУКА голодування». ГОЛОДУВАННЯ-ПРОСТИЙ, ПРИРОДНИЙ І УНІВЕРСАЛЬНИЙ СПОСІБ ЛІКУВАННЯ БІЛЬШОСТІ ХРОНІЧНИХ І» НЕВИЛІКОВНИХ » ЗАХВОРЮВАНЬ! https://lubodar.info/film-nauka-golodaniya/

Також в цій статті ви знайдете прикріплену відомого лікаря Юрія Ніколаєва (основоположник лікувального голодування в СРСР) «голодування заради здоров’я».

Голодування сприяє очищення фізичного тіла від токсинів і очищенню біополя і енергетики людини, воно чистить також тонкі плани.

Голодування взагалі один з найдієвіших способів позбавлення від поганої звички. Тим, хто вважає за краще повного голодування перехід на рідку їжу і зниження калорійності раціону, можна вдатися до лікувального сокового харчування або харчування зеленими коктейлями. Про зелених коктейлях читайте в статті » зелені коктейлі – джерело вітамінів, мікроелементів і мінералів для тіла, спосіб схуднути і поліпшити ЗДОРОВ’Я. Про користь зелених коктейлів і способі їх приготування»» https://lubodar.info/zelenye-koktejli/

За 2-3 дні до початку сокового харчування в раціоні повинні залишитися тільки сирі овочі і фрукти. Напередодні лікувального харчування соками потрібно вдень випити касторку, а ввечері зробити клізму. На наступний день (і в кожний наступний) необхідно дотримуватися такої програми: до сніданку — чашка теплого чаю з різних трав (шипшини, м’яти, ромашки); 9.00-10.00 — склянка свіжоприготованого фруктового соку з апельсинів, яблук, винограду, груш та інших фруктів або зеленого коктейлю; соки наполовину розбавляються водою, але не пийте соки консервовані; 13.00 — 1 стакан свіжоприготованого соку з моркви, селери, помідорів та інших овочів або суміш декількох овочевих соків; 16.00 — чашка трав’яного чаю; 19.00 — чашка щойно приготованого овочевого або фруктового соку або зеленого коктейлю, наполовину розведеного водою; 21.00 — очисна клізма з квітками ромашки.

Отримуючи під час сокового харчування нормальну кількість вітамінів і мінералів, вже за тиждень ви досягнете глибокої детоксикації, тому кинути палити буде набагато легше. Після сокового харчування або лікувального голодування необхідно перейти до здорового лужного харчування і до повного вегетаріанства.

Зазвичай курці вважають за краще м’ясо, жирну, рафіновану і смажену їжу, яка сильно закисляет організм вже в добавок до того закислення, яке здійснює нікотин. Щоб розібратися, що таке кислотно-лужний баланс організму і на що він впливає, рекомендуємо прочитати статті:

КИСЛОТНО-лужний БАЛАНС організму – кислотно-лужна рівновага) — фізична ОСНОВА ЗДОРОВ’Я людини: https://lubodar.info/kislotno-shelochnoe-ravnovesie-osnova-zdorovya-cheloveka/

Зашлакованість організму і паразити тіла-основні фізичні причини більшості хвороб: https://lubodar.info/zashlakovannost-organizma-i-parazity-tela/

Щоб зменшити закислення організму, тим, хто курить і хоче відмовитися від нікотинової залежності необхідно їсти якомога більше лужної їжі, а кислі продукти по можливості виключити (про це більш детально у вищепропозиційній статті «КИСЛОТНО-лужний БАЛАНС організму – фізична ОСНОВА ЗДОРОВ’Я людини»).

Сильним засобом для защелачивания організму є харчова сода. Детально про це читайте в статті » харчова СОДА – універсальний засіб для ЗДОРОВ’Я і від багатьох хвороб, навіть від раку!»: https://lubodar.info/pishevaya-soda-dlya-zdorovja/

ДО РЕЧІ, сода активно застосовується для відвикання від куріння . Для цього здійснюють полоскання рота густим розчином соди або обмазування порожнини рота содою зі слиною: сода кладеться на мову, розчиняється в слині і викликає огиду до тютюну при курінні. Дози використовуються малі, щоб не порушувати травлення.

Як ие продукти відносяться до кислих, а які до лужних.

Лужні продукти: фрукти, овочі, зелень, квасоля, просо, інжир, родзинки, морква, селера, мигдаль.

Кислі продукти: м’ясо, кури, яйця, сир, цукор, Пшениця, хліб, смажені страви.

Лужна і нерафінована їжа при зниженні споживання алкоголю, жирів, солінь і маринадів зменшує тягу до нікотину. Особливо важливо вживати защелачивающие продукти в дні особливо важкої абстиненції. Добре діє перехід на вегетаріанську дієту: зелені овочі, пророслі зерна, квасоля, боби, горох, фрукти. Необхідно пити багато рідини-але не каву, а трав’яні чаї, воду, свіжовичавлені натуральні соки або зелені коктейлі. Корисні і водорості, багаті білком, — спіруліна, хлорела.

Щоб успішно відмовитися від куріння, необхідно збільшити надходження в організм натуральних вітамінів і антиоксидантів, яких багато міститься в зелених коктейлях. Вітамін Е дозволяє стабілізувати клітинні мембрани, захищаючи їх від вільних радикалів. Селен підтримує дію вітаміну Е і знижує ризик онкологічних захворювань. Вітамін А покращує стан тканин, а бета-каротин запобігає раку легенів. Група вітамінів В дозволяє клітинам уникати руйнування нікотином і смолами, запобігає в’янення шкіри. Для збільшення цих речовин в організмі необхідно їсти побільше овочів, фруктів, продуктів, що містять клітковину. Хорошу дію надають сирі насіння і горіхи, квасоля і горох, пророслі зерна та інші продукти, багаті білком. Відмовляється від куріння повинен пити якомога більше води — по 2-3 літри в день, щоб компенсувати зневоднення від куріння.

В середньому абстинентний синдром кидає палити особливо важкий в перші 3-7 днів, коли рука раз у раз за звичкою шукає запальничку і нестерпно хочеться курити. Перетерпівши цей період, бажання затягнутися сигаретою починає спадати, а життя ставати значно світліше і легше.

Зазвичай процес очищення організму займає 3-6 тижнів.

Також використовуйте для очищення організму рецепти, наведені в статті » Як вивести з організму все непотрібне і отруйне?»: https://lubodar.info/kak-vyvesti-iz-organizma-vse-nenuzhnoe-i-yadovitoe/

Очищення організму також сприяє оздоровленню найважливіших внутрішніх органів, від них — до менш важливих зовнішніх органів, від недавніх захворювань до застарілих недуг.

Ймовірно, час від часу ви будете відчувати короткострокові кризи (1-2 дні), під час яких старі хвороби загострюються. Потім це явище проходить, а після» посту » люди стають більш уважними і зібраними, виникає здатність швидко приймати точні і неординарні рішення.

Допоможуть впоратися з бажанням курити наступні народні методи – полоскання рота перед курінням. Якщо у вас виникло бажання піти покурити, прополощіть рот спеціальним настоєм або ще краще, сходіть почистіть зуби.

Рецепти настоїв для полоскання:

Візьміть склянку води і розчиніть в ньому столову ложку соди. Прополощіть рот, перш ніж йти курити. Якщо у вас є розчин срібла або мідного купоросу, то ця суміш здатна відбити бажання у курців на дуже довгий час. Столову ложку кореневищ горця необхідно подрібнити, заливши склянкою води. На повільному вогні кип’ятити 2-3 хвилини, потім настояти протягом 40 хвилин і процідити. Даний розчин викликає нудоту і блювотні рефлекси, що дозволяє відбити тягу до куріння за короткий час.

Інші народні засоби:

Ще один спосіб, не найприємніший, але ефективний – це використання нігтів. Необхідно зістригти нігті на ногах і засунути їх в сигарети. Навряд чи вам сподобатися смак, та й саме усвідомлення того, що вам доводиться курити власні нігті. Добре допомагає курцям впоратися з бажанням гілочка черемхи або лепехи. Якщо її пожувати перед тим, як ви закурити, виникне позив до нудоти, і подальше бажання докурити відразу відпадає. Суміш таких трав як багно болотний, звіробій продірявлений, прокип’ячені у воді в співвідношенні: 1 ст.л.+1 ст. л.+800 мл., допомагають не тільки швидко кинути палити, але і значно очищають організм. Кип’ятити суміш необхідно 20 хвилин, потім 3 години наполягати і використовувати замість заварки протягом 3-х тижнів по 5-7 разів на день. Цей спосіб вважається найефективнішим і допомагає кинути палити назавжди.

Складіть чіткий детальний план і спробуйте дотримуватися його в будь-якій обстановці. Ось кілька порад тим, хто твердо вирішив покінчити з задимленням атмосфери.

Менше вживайте продуктів, що викликають звикання — цукру, кофеїну, алкоголю, — всі вони підсилюють тягу до куріння. Постарайтеся знайти якесь захоплення або роботу, щоб не думати весь час про куріння. Розкажіть кому-небудь, чиєю думкою дорожите, про свій намір кинути палити. Абстинентний синдром добре заспокоюють фізичні вправи-займайтеся аеробікою, гімнастикою, плаванням. Побільше відпочивайте. Пийте воду, трав’яні чаї, натуральні свіжовичавлені соки і зелені коктейлі. Відвідуйте басейн, сауну, масажний кабінет. Навчіться техніці правильного дихання і регулярно вправляйтеся. Перехідний процес до відмови від нікотину полегшують трави, з яких треба робити настій: лимонна трава — 3 частини; корінь кульбаби — 3 частини; листя малини — 2 частини; листя червоної конюшини — 2 частини; люцерна — 2 частини; м’ята — 2 частини; листя коров’яку — 2 частини; корінь валеріани — 1 частина; котівник — 1 частина. Прокип’ятіть коріння кульбаби і валеріани на повільному вогні протягом 10 хв, потім злийте в каструльку з іншими травами і настоюйте ще 15 хв.на склянку води — чайна ложка коренів і по чайній ложці листя. Пийте цей настій щоразу, коли захочеться курити.

Остерігайтеся шкідливих способів кинути палити!

Є відверто шкідливі для здоров’я способи кинути палити, такі як:

Кодування від куріння і гіпноз-шкідливі тим, що призводять до порушення психіки і людина перестає бути самим собою. Медикаментозне лікування (пластирі, таблетки, жуйки і т. д.) — деякі препарати містять гормональні речовини, а прийом гормонів завдає шкоди здоров’ю, призводять до розбалансування гормональної системи організму; Електронні сигарети — шкідливі! Виробники або продавці електронних сигарет, які зацікавлені в їх продажу, часто говорять про те, що електронні сигарети нешкідливі, але це є брехнею! Рідини, що застосовуються в електронних сигаретах, містять нікотин та інші токсичні речовини. Детальніше про це в статті: http://ria.ru/society/20090723/178346008.html і у відео:

І що найголовніше, кодування від куріння, медикаментозне лікування, електронні сигарети та інші шкідливі способи не усувають причину — не відновлюють порушений курінням обмін речовин і не прибирають психічну залежність!

Рекомендуємо використовувати комплексний підхід до відмови від куріння, використовувати одночасно перегляд лекцій, змінити інформаційний стереотип, пов’язаний з самим курінням і ставленням до нього, проводити очищення організму від токсинів, змінити харчування, займатися фізичними вправами і молитовними і енергетичними практиками, йогою.

10 причин кинути палити зараз!

Після того, як ви кинете курити, через деякий час у Вас очистяться легені і дихальні шляхи – дихати стане легше! Відновляться смакові рецептори — ви знову будете повноцінно насолоджуватися смаками ваших улюблених страв. Відновиться нюх-станете істотно краще розрізняти запахи. Відновляться пошкоджені курінням нейрони мозку і нервової системи – покращиться пам’ять, концентрація уваги і в цілому мозок стане краще працювати. Також покращиться зір і загальне самопочуття! Люди не будуть більше вас обходити стороною через огидного сигаретного запаху. Ви перестанете бути рабом сигарет і станете вільною людиною! Ваше життя буде довшим, ніж якщо б ви продовжували курити. Істотно знизиться ймовірність захворіти на рак легенів, гангреною, атеросклерозом і купою інших жахливих захворювань. У Вас буде більш здорове і розумне потомство, ніж якщо б ви продовжували курити. Будете економити близько 15 000 рублів на рік. Якщо середня ціна пачки сигарет — 40 рублів і ви викурюєте по пачці в день, в рік виходять витрати на сигарети близько 15 000 рублів. Відмовившись від сигарет, ви зможете раз на рік, наприклад, їздити відпочивати в Крим! Або купувати щороку щось корисне, наприклад, комп’ютер, велосипед, кухонний комбайн, одяг і т. д. куріння дуже негативно впливає на потенцію і призводить до безпліддя! Якщо ви кинете палити, ймовірність виникнення цих проблем у Вас знизиться. Ваша шкіра стане красивіше, розгладяться зморшки, сповільниться процес старіння. Підуть головні болі, швидка стомлюваність, докучливий кашель … Ви ніби помолодшаєте на кілька років! Кинувши палити, ви перестанете платити данину тютюнової мафії, яка паразитує на нашому народі і при цьому знищує його!