метод карра

Метод.

«Легкий спосіб» Аллена Карра допоміг мільйонам курців кинути палити і позбутися від нікотинової залежності. Курці в різних країнах кидають за допомогою книг Аллена Карра і міжнародної мережі центрів Аллена Карра.

Метод Аллена Карра складається з 3 різних семінарів.

1 сесія-основна триває близько 5 годин. Її досить більшості курців для того, щоб легко кинути палити і ніколи після цього не нудьгувати по сигаретам.

2 і 3 (додаткові) сесії розраховані на тих, у кого щось пішло не так. Вони більш індивідуальні і сконцентровані на конкретних причинах, які завадили курцеві кинути перший раз. 2 і 3 (додаткові) сесії безкоштовні і тривають близько 2,5 годин кожна.

З тоімость всіх трьох сесій в Київському центрі Аллена Карра-4000 грн.

У будь-якому випадку, ви нічим не ризикуєте , адже якщо Вам вдасться кинути палити, ви станете щасливим некурящим на все життя, а якщо ні, ви зможете скористатися нашою гарантією повернення грошей і отримати їх назад без всяких відрахувань.

Семінари допомагають кинути палити проводяться в 150 містах в 45 країнах світу .

Велика частина людей, які відвідують семінари в Центрах Аллена Карра, роблять це за рекомендацією друзів, колег і членів сім’ї, яким вдалося кинути палити за допомогою методу Аллена Карра.

Зміст - як кинути палити

Метод Аллена Карра в корені відрізняється від» вольового » методу.

Він сконцентрований не на причинах, через які курцеві варто кинути палити:

гроші рабська залежність ставлення в суспільстві ризик для здоров’я.

Курці все це і так знають.

Замість цього ми зосереджуємося на причинах, чому курець продовжує палити, незважаючи на очевидні недоліки куріння.

Насправді страх тримає курців на гачку.

Страх того, що курець повинен кинути своє задоволення і підтримку.

Страх того, що курець не зможе насолоджуватися життям або справлятися зі стресом.

Страх того, що курець повинен перенести величезну травму, щоб звільнитися.

Страх того, що курець ніколи не зможе позбутися від бажання курити.

Ми прибираємо ці страхи!

Курці, які кидають палити за допомогою методу Аллена Карра, стають щасливими некурящими, які не відчувають почуття позбавлення, а, навпаки:

відчувають полегшення і радість, бо нарешті досягли того, про що завжди мріяли:

БУТИ ВІЛЬНИМИ!

Ми не використовуємо ніяких трюків, непотрібних таблеток або замінників нікотину.

Ніяких нікотинових жуйок, пластирів, інгаляторів або назальних спреїв!

Ніяких голок! Ніяких лазерів! Ніяких ліків! Ніяких трав! Ніякої шокової терапії!

Ми прибираємо конфлікт волі курця.

Без мук відвикання. Однаково ефективно як для давніх завзятих курців, так і для тих, хто курить час від часу. І навіть без набору ваги!

Відмова від відповідальності: Користувач даного сайту розуміє всю відповідальність і ризик використання цього сайту і користування інтернетом в цілому. Ні за яких обставин Центр Аллена Карра в Києві не несе відповідальності за прямий, непрямий або непрямий збиток, який може бути завдано користувачеві через використання або неможливість використання даного сайту.

Поради Аллена Карра, як кинути палити.

Аллен Карр-творець філософії не куріння.

Аллен Карр-всесвітньо відомий англійський автор бестселерів, що описують спосіб кинути палити. Завдяки своїм книгам він відкрив безліч клінік, що сприяють швидкому позбавленню від цієї негативної звички.

Аллен Карр є одним з найяскравіших борців з курінням, який досяг успіху в цій справі, керуючись своїми моральними принципами. Він створив унікальну філософію анти-куріння, яка допомагає багатьом сучасним людям.

Щоб зрозуміти, як діє метод Аллена Карра, варто дещо заглибитися в його принципи, які він описує в книзі «дієвий спосіб кинути палити».

Дія методу Аллена Карра.

Причиною всіх бід автор вважає психологічний страх перед відмовою від куріння. Під впливом цього страху курець буде все також продовжувати вбивати себе нікотином, відчуваючи ілюзію справжнього задоволення від сигарет.

Задоволення, одержуване від куріння-не що інше, як самообман, який служить моральним виправданням курця перед медичними даними про шкоду тютюну і самим собою.

Карр чітко наполягає у своїй книзі на тій позиції, що задоволення від процесу куріння не існує.

Куріння — це та ж наркотична залежність, при якій одна сигарета приходить на зміну інший для зняття абстинентного синдрому. Тобто, некурящій людині не потрібно досягати того стану фізичного і морального задоволення, до якого прагне курець, запалюючи чергову сигарету. Некуряща людина вже перебуває в нормальному стані, який курець намагається досягти.

Причина абстинентного синдрому знаходиться в страху і сумніві відмови від сигарети. Якщо подолати страх і сумніви з приводу згубної звички, то і абстинентний синдром буде не страшний.

Таким чином, в клініках Аллена Карра-куріння служить обов’язковим медичним приписом для знищення сумнівів і страху, усвідомлення їх несуттєвості.

Наступним підставою методу кидання курити, служить розуміння механізму і принципів пристрою нікотинової пастки, в яку курець сам себе заганяє. Він вірить, що відмова від сигарети принесе йому страждання, і він не зможе прожити без нікотину. Що є в корені невірним переконанням, сформованим під впливом реклами сигарет і необізнаності курця.

Цікавий момент в «філософії не куріння», запропонованої Алленом Карром, це твердження про те, що сила волі не грає сенсу для відмови від сигарет. Вона просто не потрібна, щоб перестати курити.

Відео — метод карра (Відео)

І з огляду на описану вище позицію, це твердження дійсно працює і дає свої результати.

Поради Аллена Карра, що сприяють відмові від сигарет.

Поради Аллена Карра.

Грунтуючись на своїй філософській позиції по відношенню до куріння і життєвому досвіді, який допоміг відмовитися відомому англійському автору від куріння, він дає кілька порад тим, хто ніяк не може впоратися з цією поганою звичкою.

Перша порада полягає в тому, що завжди варто починати з себе і свого сприйняття навколишнього світу. Дійсність і люди, які знаходяться навколо – такі, які вони є, а значить, і сприймати їх слід, відповідно, якими вони є в реальності.

Не варто перед собою ставити нездійсненних цілей, говорити, що прямо зараз я кину курити і все. Це призведе до чергового зриву на сигарети. При правильному сприйнятті реальності – успіх відмови від сигарет буде гарантований.

Друга порада стосується тих, хто вважає куріння унікальним атрибутом своєї ідентичності і персонального стилю. Це загальнопоширена помилка. Кругом безліч таких же людей, які намагаються курити найміцніші, найдорожчі сигарети в найбільшій можливій кількості. Що призводить до нездорової витрати грошей, погіршення загального стану здоров’я. Гроші викачуються з людини численними тютюновими магнатами, яким на руку ця звичка.

До того ж не треба забувати про те, що сучасні сигарети складаються з синтетичних добавок, які сприяють розвитку наркотичної залежності від цих присадок. Так що бажання курити викликає абсолютно не нікотин. Та й маленькі діти завжди беруть приклад зі своїх батьків, так що палять мама і тато не будуть кращим чином відбиватися на поведінці дитини.

Третя порада стосується тих, хто відчуває страх перед нервовими зривами. Цей страх викликаний тим, що людина самостійно себе загострює, напружено чекаючи моменту, коли ж йому захочеться раптом покурити. Тому він і зривається, як фізично-тягнеться за сигаретою, так і емоційно.

Не варто забивати свої думки страхом про те, що не буде, чим зайняти себе без сигарет. Треба йти від тієї установки, що варто тільки закурити і людина зірветься. Хоч вона розвинена дуже сильно, але викликана почуттям провини, з яким треба навчитися справлятися. А для випадків нервового зриву-носити з собою заспокійливий засіб.

Останній, і найважливіший рада полягає в позитивному стимулюванні себе протягом усього дня. Він дуже простий і полягає в тому, що необхідно всіляко стимулювати себе на боротьбу зі спокусами, одним з яких куріння і є.

Протягом усього дня варто думати про найближче майбутнє і його райдужній перспективі, говорити собі підбадьорливі слова, прагнути до самовладання і щастя, мужньо стояти перед спокусою.

Щоранку варто починати з прочитання невеликого напутнього тексту, який послужить стимулом для відмови від сигарет.

Цей текст можна скласти самому, керуючись своїми життєвими обставинами, або взяти з книги Аллена Карра під назвою «дієвий спосіб кинути палити», як і багато інших поради та установки щодо позбавлення від тютюнової залежності.

Легкий спосіб Аллена Карра.

метод карра

З 1983 Allen Carr’s Easyway (Легкий спосіб Аллена Карра) за допомогою книг, розсилок, семінарів вже допоміг 12 мільйонам людей кинути палити. Цей блог центру Аллена Карра в Москві( Росія), представника міжнародної організації Easyway.

Як працює метод Аллена Карра.

Опис методу » Легкий спосіб кинути палити»

Метод Аллена Карра «Легкий спосіб « — це»метод курця». Аллен Карр сам був завзятим курцем більше тридцяти років, і саме це дозволило йому дізнатися і зрозуміти причини куріння, розробити і успішно застосувати метод на собі. Основною причиною, по якій складно відмовитися від куріння — це протиріччя наших бажань. З одного боку ми розуміємо наскільки куріння руйнує нас, з іншого боку без сигарет ми відчуваємо себе обділеними і пригніченими. Метод має психологічний підхід до проблеми тютюнової залежності. Під час сесій наші фахівці не роблять акценту на негативну сторону куріння, а через аналіз механізму куріння, усувають бажання і необхідність курити.

В рамках нашого методу ми не використовуємо хитрі прийоми (як Гіпноз, НЛП і шокова терапія) або нікотинові замінники (пластирі, Жувальні гумки і медикаменти).

Також після застосування методу» Легкий спосіб кинути палити » не відбувається набору ваги , і Н ет болісних симптомів відвикання . Метод легко застосовується і ефективний для всіх типів курців-завзятих і випадкових, чоловіків і жінок, молодих і не дуже. Результати методу миттєві!

Зазвичай курці кажуть:»я б кинув/а, якби по-справжньому захотів/а». Приходьте! Ми допоможемо вам захотіти кинути палити і досягти цієї мети! Те, що відбувається на сесіях, часто стає відкриттям для курців. У будь-якому випадку, якщо ви не змогли кинути палити протягом трьох місяців з дати початку першої сесії, Вам будуть повернуті всі гроші!

І це не просто слова, ми пропонуємо такі умови, тільки тому, що ми впевнені в ефективності «Легкого способу». В даний час в РЄ більше людей кидають палити з нами! Це дійсно легко!

Для того щоб гарантувати довгостроковий успіх, ми пропонуємо курс з трьох сесій.

«Немає межі досконалості». (Російська приказка) 1. Основна сесія «Легкий спосіб кинути палити» триває приблизно 5 годин. Цього сеансу достатньо для більшості курців, щоб стати щасливими некурящими.

«Повторення-мати вчення». (Латинське прислів’я) 2. Додаткова друга сесія «Легкий спосіб», 2 ½ години. Учасники, які знову почали курити отримають нашу підтримку з тим, щоб досягти мети.

«Бог любить трійцю». (Російська приказка) 3. Додаткова третя сесія «Легкий спосіб», 2 ½ години. Після проходження цієї сесії досягається максимальний успіх. Заняття проходять в групі від 5 до 25 осіб. Протягом всіх сесій, у Вас буде можливість курити під час перерв. На першій сесії у вас буде півгодинна перерва, під час якого можна буде попити каву, чай і поїсти бутерброди.

Для більшості курців досить відвідування основної (першої) сесії для того, щоб легко позбутися від куріння. Деяким, можливо, буде потрібно відвідування 2-ої і 3-ої додаткових сесій, які відрізняються між собою і тривають приблизно 3 години. Зрозуміло, відвідування додаткових сесій входить в початкову оплату всього курсу за методом Аллена Карра.

Значна частина людей, які звертаються до нас, приходять в Центр Аллена Карра за рекомендацією своїх друзів, родичів і колег, які успішно позбулися куріння в нашому центрі.

Аллен Карр і його книга » Легкий спосіб кинути палити»

Як позбутися від куріння? Відомий британський письменник Аллен Карр детально вивчав залежність від нікотину, намагався зрозуміти думки курців, і на цьому грунті випустив книгу під назвою «Легкий спосіб кинути палити», а також відкрив мережу клінік «Легкий спосіб». Рекомендації Аллена Карра були настільки дієвими, що його «метод» став народним надбанням, а його книга випускається по всьому світу і зараз. За деякими даними, книга Аллена Карра змогла допомогти 10 мільйонам курців позбутися залежності [1].

Чому кинути палити-легко?

Позиція Аллена Карра частково парадоксальна. Він запевняє: для того, щоб позбутися від такої найпотужнішої залежності, як куріння, сила волі не потрібна!

На його думку, будь-яке насильство над собою призведе тільки до посилення проблеми. Потрібно діяти делікатно: грунтуючись на логічних доводах і фактах, умовити себе. Ну, а книга в цьому допоможе.

Текст написаний живою, образною мовою, з безліччю прикладів і аналогій. Свої думки Аллен Карр висловлює відкрито, чітко і без натяку на приниження людини, що палить. Автор ставиться до читача позитивно, не залякує і не дорікає, але намагається переконати курця: друже, у тебе об’єктивно немає гострої необхідності викурювати по кілька сигарет в день!

Потреба в тютюні-ілюзія.

Навіщо люди курять? Більшість стверджує, що таким чином вони намагаються відмовитися від проблем, зняти стрес, або це просто спосіб отримати задоволення. Тобто, куріння — це якесь результативне дію, нехай і шкідливе.

Аллен Карр вважає інакше. Він заявляє: це самонавіювання! Спроба мозку самовиправдатися, видати залежність за усвідомлений вибір. Підсвідомо жодна доросла людина не хоче бути курцем.

Насправді куріння не приносить ніяких позитивних результатів. Кожна нова сигарета дає лише можливість деякий час не страждати від «ломки». Але ж некурящі люди не страждають від неї взагалі!

На думку Карра, єдина об’єктивна причина, по якій курці продовжують курити-це страх. З одного боку, людина боїться не впоратися,»зірватися». З іншого — його лякають майбутні хворобливі відчуття, викликані абстинентним синдромом. Якщо побороти цей страх, то організм відмовиться від куріння легко і безболісно.

Вороги-маркетологи.

Аллен Карр, вивчаючи проблему куріння, розглядав питання широко і повно. Він проводив численні соцопитування, збирав статистику, заглиблювався в психологію і фізіологію. Багато в чому саме такий глибокий підхід зумовив популярність його вчення.

Велику увагу він приділив «зовнішньому ворогові» — тим, хто заробляє гроші на продажу сигарет. Карр описує хитрощі маркетологів, що змушують купувати нові і нові пачки, і настійно просить не піддаватися.

Книга «Легкий спосіб» була написана в 1985 році. Тоді куріння вважалося модним і активно пропагувалося ЗМІ. Зараз ситуація інша-принаймні, в Росії. Боятися зовнішнього тиску курцеві не варто. Суспільство його прагнення кинути схвалить і підтримає. У магазинах сигарети не пхають під ніс, а ховають. А телебачення впевнено віщає, що курити погано і шкідливо.

Проте, читати про цих «ворогів» сучасному курцеві варто. Хоча б для того, щоб переконатися, в якому виграшному положенні він знаходиться в порівнянні з англійцем з 80-х років. А ще можна провести аналогії і з’ясувати, чим маркетологи посилено напихають нас сьогодні.

Програмування в книзі Аллена Карра » Легкий спосіб кинути палити»

Якщо розглядати роботу Аллена Карра через призму програмування, то можна виділити кілька цікавих моментів.

У книзі постійно повторюється головна ідея-що будь-яка людина здатна кинути палити, і що йому буде легко це зробити. Ймовірно, ці фрази відкладаються в підсвідомості людини, тим самим програмують, надихають і мотивують на усвідомлення «легкості» цього рішучого дії. Слово «легко» зустрічається в книзі більше 60 разів. Так само регулярно в книзі транслюється думка, що куріння не дає людині ніяких переваг, і навіть навпаки, описується безліч негативних наслідків куріння.

«Куріння-наркотична залежність, хвороба і вбивця «номер один». Стати залежним від нікотину-жахливо, але залишатися залежним від нього все життя — ще страшніше.»

У книзі зустрічаються постійні повтори, що спонукають до дії:

«Спробуйте поглянути на блискучі пачки сигарет по-новому — спробуйте побачити всередині них погань і отруту. Не дайте обдурити себе попільничкам з гранованого скла, золотим запальничкам і мільйонам тих, кого вже надули. Почніть задавати собі питання: Чому я це роблю? Чи дійсно мені це потрібно? НІ, ЗВИЧАЙНО Ж НІ!» …

«Зробіть шість глибоких затяжок, набравши повні легкі диму цього чудового тютюну, і запитайте себе:» що, власне, такого вже чудового міститься в цьому смаку?» …

«Перш за все, встановіть ті моменти або події, коли куріння здається Вам абсолютно необхідним. Якщо ви-бізнесмен і курите через ілюзію зняття стресу, виберіть період відносного затишшя, наприклад, час щорічної відпустки. Якщо, як правило, ви курите від нудьги або неробства, виходите з цього, вибравши протилежний стан. У будь-якому випадку поставтеся до проблеми серйозно і зробіть цю спробу найважливішою подією в житті.»

Все це-досить прості прийоми впливу на людину. Але, як не дивно, саме простими прийомами вдається домогтися великої ефективності. Однак варто відзначити, що ефект цей недовговічний. За нашими спостереженнями, 7 осіб з 10 через деякий час все ж повертаються до куріння. Ймовірно, це відбувається, коли установки, отримані людиною, забуваються і слабшають.

Джерело:

1. Allen Carr dies from lung cancer. BBC. 29 November 2006. Retrieved 29 November 2006. http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/6194670.stm 2. Карр а. Легкий спосіб кинути палити. — Добра книга, 2002. — 87 с.

Автор: Кулешова К. С., Чернов А. В,

Редактор: Медведєва Ольга Юріївна.

Писати чи не писати? — ось у чому питання https://psychosearch.ru/7reasonstowrite як стати партнером журналу Психопошук? https://psychosearch.ru/onas кілька способів підтримати Психопошук https://psychosearch.ru/donate.

Якщо ви помітили помилку або друкарську помилку в тексті, виділіть її курсором і натисніть Ctrl + Enter.

Не сподобалася стаття? Напиши нам, чому, і ми постараємося зробити наші матеріали краще!

Метод Аллен Карра.

Якщо ви уважно читали знамениту книгу Аллена Карра, то ймовірно могли помітити один важковловимий факт-Аллен Карр був у гіпнотизера, і саме гіпноз допоміг Аллену Карру кинути палити. Що й осінило його, після чого він написав цю книгу, яка не допомогла стільком людям, але допомогла йому стати мільйонером.

Гіпнотерапія-це єдиний метод психологічної допомоги людині, що дозволяє усунути причину захворювання на все життя, а не її симптом.

Або може бути Аллен Карру все-таки допомогла його власна книга » Легкий спосіб кинути палити?»Давайте розберемося.

У загальному і цілому книга для не думаючих людей, у яких ніша «знання про куріння» практично порожня, а сугестивність зашкалює. Таким достатньо прочитати цю книгу, прийняти все написане за аксіому, вивантажити істини на порожню полицю і «буде вам щастя». По суті, книга націлена на те, щоб у вас самих викликати огиду, презирство і неприязнь до себе як до курця. Відбувається звичайне навіювання через багаторазове повторення одних і тих же негативних факторів, які автор з глави в главу «мусоліт», змінюючи ці самі фактори місцями, щоразу на чомусь роблячи акцент: Здоров’я, гроші, куріння нічого не дає, огидний смак сигарет, неприємний запах з рота, довічне рабство. У наступному розділі все абсолютно так само, але тепер акцент вже на іншому факторі: гроші, здоров’я, огидний смак, неприємний запах, куріння нічого не дає, довічне рабство. У третьому розділі. Ну, ви зрозуміли.

Напевно, думаючі люди задалися питанням, А звідки взялися у бухгалтера Аллен Карра такі глибокі пізнання, які він і переклав на аркуш паперу, написавши свою знамениту книгу.

Все дуже просто. Це були не його думки, а навіені в стані гіпнозу його гіпнологом, який і поміняв в його несвідомому старі, помилкові уявлення, пов’язані з курінням, створивши нові, які він інтерпретував як свої власні. Феномен гіпнозу в цьому і полягає, що навіена думка сприймається як своя власна.

Заслуга Аллена Карра полягає в тому, що він зумів перекласти вже новостворені гіпнологом уявлення на папір, написавши свою першу книгу. Далі хороший маркетинг, реклама і штат уявних кидальників курити за його методикою в соцмережах і форумах зробили свою справу.

Створений ним «шедевр» — тільки обмежене подобу справжньої гіпнотерапії, яка і допомогла йому самому кинути палити. Будьте здорові і бережіть себе!

Це випадково не метод Аллена Карра?

Це питання нам задають так часто, що ми вирішили приділити йому особливу увагу і винести відповідь на це питання в окремий розділ. І відразу ж відповідаємо:

Ні, це не метод Аллена Карра!

метод карра

Хоча, нам прекрасно зрозумілий ваше питання… ми знаємо, що багато хто з вас вже пробували кинути палити за методом Аллена Карра, прочитавши його популярну книгу «Легкий спосіб кинути палити». Ми знаємо, що більшості з вас це не вдалося, і ми знаємо, чому так вийшло. Не впадайте у відчай! З нами у вас все вийде! Але, давайте про все по порядку…

1. У чому полягає метод Аллена Карра?

Аллен Карр зробив безліч вельми корисних відкриттів в області боротьби з курінням. Він багато зрозумів з того, як нікотин контролює мислення людини, і розробив досить ефективний метод позбавлення людської свідомості від нікотинової залежності. В деякій мірі цей метод знайшов своє відображення в його знаменитій книзі Легкий спосіб кинути палити.

У своїй книзі Легкий спосіб кинути палити Аллен Карр за допомогою конкретних прикладів, ілюстрацій з реального життя і хитро сформульованих питань заганяє свідомість людини в логічний глухий кут, в якому пошкоджений нікотиновою залежністю мозок вже не може знайти брехливе виправдання такому абсурдному дії, як куріння сигарети. Фактично свідомість людини виявляється перед неупередженим дзеркалом, яке показуємо йому справжнє обличчя сигаретного диму, і ставить його перед фактом наркотичної залежності. Цей метод виявляється досить ефективним, оскільки завдяки йому свідомість людини прокидається від наркотичного сну, виявляється віч-на-віч зі своєю проблемою, починає аналізувати аргументацію, висунуту мозком при кожному прикурюванні сигарети, віддає собі звіт в брехливості аргументів, які використовує пошкоджений мозок, щоб вкласти сигарету в зуби і виправдати її викурювання. Пробуджене за методом Алена Карра свідомість віддає собі звіт в абсурдності дій, що шкодять здоров’ю тіла, і розуміє природу нікотинової залежності. Повертаючись в здоровий стан, свідомість виходить з під контролю наркотику і тверезо оцінює все, що відбувається. Це тягне за собою закономірний усвідомлений відмова від куріння. Мозок підпорядковується установкам здорової свідомості на відмову від прийому наркотику.

Однак цей ефект не завжди виявляється стійким. Чому? Зараз розберемося.

2. Як правильно оцінити ефективність методу Аллена Карра?

Перш за все, не потрібно плутати прочитання книги Аллена Карра і лікування в клініці Аллена Карра. Книга і клініка – це не одне і те ж!

При лікуванні в клініках Аллена Карра весь процес контролюється від початку і до кінця професійними психотерапевтами. Зрозуміло, це підвищує ефективність лікування. Фахівці клініки Аллена Карра розуміють механізми, що використовуються нікотиновим вірусом, відстежують його ознаки у вашому мисленні і усувають найменші спроби вірусу опанувати вашим мозком. Працюючи з вашою свідомістю, вони буквально ведуть вас за руку до звільнення з нікотинової пастки! Але клініка Аллена Карра-це дорогий спосіб лікування. Далеко не кожен може дозволити собі лікування в клініках Аллена Карра. І далеко не у всіх країнах вони взагалі є. Тому в багатьох країнах замість клінічного лікування поширена книга Аллена Карра Легкий спосіб кинути палити . Але коли ви залишаєтеся наодинці з книгою, ніхто не може відстежити, які процеси йдуть у вашій свідомості і чи йдуть вони взагалі. Тому ефект від лікування в клініці Аллена Каррра завжди буде незрівнянно вище, ніж ефект від прочитання книги «Легкий спосіб кинути палити» в домашніх умовах. Книга «Легкий спосіб кинути палити» є лише своєрідною рекламою методу, використовуваного в клініках Аллена Карра. І це здорово, що навіть вона дає якийсь ефект позбавлення від нікотинової залежності. Однак оцінювати ефективність методу Аллена Карра за його книгою — це не зовсім коректно. Якщо орієнтуватися на ефект досягається за допомогою книги, складається враження про загальну неефективність застосовуваного Алленом Карром методу. Насправді метод цілком ефективний, тільки можливості пройти його в умовах клінічного лікування наші громадяни не мають.

Якщо говорити мовою цифр, то статистика самостійного застосування методу Аллена Карра (тобто ефективність прочитання його книги) така: 27% опитаних змогли після прочитання книги кинути палити, проте у 23% цей ефект виявився не стійким, і ці люди знову повернулися до куріння. Таким чином, тільки в 4% випадків книги Аллена Карра повністю позбавила людей від нікотинової залежності.

При клінічному застосуванні методу Аллена Карра кидають палити 95% клієнтів. Однак, більшості з них вдається протриматися не більше двох років. Як тільки людина залишає стіни клініки, він повертається в ту ж саму соціальну та інформаційну середу, яка зробила його курять, і це інформаційне середовище знову починає обробку його свідомості. А людина, що вийшла з клініки Аллена Карра, є здоровою, але беззахисною. Тому в 69% випадків він знову виявляється втягнутим в нікотинову залежність.

Таким чином, навіть при клінічному застосуванні в довгостроковій перспективі ефективність методу Аллена Карра становить лише 27%.

3. Чому досягнутий ефект виявляється нестійким?

Причин нестійкості досягається результату дві:

1. Перш за все, це інтелектуальна недостатність і психічна нестійкість самого курця, який здатний прийти з книгою в руках до тверезих і логічно правильних висновків, але не в змозі зафіксувати і утримати їх у своїй голові. Власне кажучи, це одночасно і наслідок і причина куріння, оскільки сильне, здорове і дисципліноване свідомість було б не так вже й легко загнати в наркотичну залежність. Виходить своєрідний замкнуте коло: людина курить тому, що його свідомість слабо і Ведено, в свою чергу його свідомість слабо і Ведено тому, що він курить…

2. Друга причина-необхідність постійного контролю над ходом мислення колишнього курця. Але книга не може контролювати розумові процеси колишнього курця, будучи прочитаної і закритою – вона вже виконала свою роботу, повідавши палить справжні причини і механізми його залежності, відкривши йому очі на те, як сигарета обманює і управляє його мозком. Проте вже через пару місяців, викладений у книзі логічні конструкції забуваються, у свідомості залишаються лише висновки, і сигарета знову непомітно і наполегливо береться за справу, руйнуючи і підміняючи їх. І хоча ніяких ознак нікотину в крові вже давно немає і бути не може, і хоча фізична залежність тіла давно вже забута, — вірус, записаний в програмах головного мозку, не був видалений, і він знову викликає помилки в його роботі. Через деякий час він знову прописує сигарету в логічні схеми мислення, роблячи її доречною і необхідною в тисячі різних ситуацій, з якими людина стикається кожен день. Вірус намагається впихнути сигарету в ваш рот в момент аварії, в момент гри в більярд, в момент томливого очікування зустрічі, в момент нудного стояння в пробці і так далі… Рано чи пізно вірусу вдається зламати захист вашого мозку – він знаходить лазівку і всовує сигарету вам в рот під тим чи іншим приводом. І все починається заново. Як тільки ви зробили першу затяжку, повертається повна фізична і розумова залежність. Для вірусу знову відкриті всі двері, він знову записує сигарету в будь-які програми вашого мозку, пов’язуючи її з ранковою кавою, з вечірнім сексом і з обідньою перервою, роблячи її необхідною в тисячі ситуацій. І ви знову опиняєтеся під її контролем.

На жаль, але метод Аллена Карра не дозволяє контролювати процес мислення людини після того, як він дочитає книгу або покине стіни медичного центру… тому нерідко досягнутий під час лікування ефект виявляється не стійким і свідомість знову розхитується зовнішніми джерелами впливу, які його послаблюють і втягують в нікотинову залежність.

4. У чому переваги нашого методу перед методом Аллена Карра?

Як вже було сказано — — ми міняємо алгоритм мислення, алгоритм за яким мозок сприймає, обробляє і аналізує інформацію. При тому алгоритмі сприйняття надходить в мозок інформації — який закладаємо ми, — мозок має можливість самостійно відстежувати спроби нікотинового вірусу вносити зміну в поточні програми. Мозок завжди знає, якими повинні бути його програми в здоровому стані, як вони повинні працювати, і має засіб перевірки стану цих програм. При активізації вірусу мозок має можливість впізнати і блокувати програмний вірус. Фактично ми даємо вашій свідомості антивірусний захист, що дозволяє вести ефективну боротьбу не тільки з нікотиновим вірусом, але і з будь-яким іншим вірусом, який намагаються впровадити в ваше мислення, щоб зробити вас слабким, хворим і отруїти ваші прекрасне життя. І цей захист завжди залишається з вами, де б ви не були.

Ми відновлюємо пріоритет інтересів свідомості в ієрархії управління вашим життям у взаємодії свідомості і мозку. Пріоритет свідомості над програмами мозку в управлінні всіма поточними процесами дозволяє усвідомлено припинити дію тієї чи іншої програми мозку, якщо ви прийняли тверде рішення про те, що її виконання не допустимо. Фактично ви перестаєте сліпо підкорятися своїм бажанням і безмежно довіряти їм, а починаєте самостійно і глибоко розуміти всі свої бажання і приймати тверезі зважені рішення – задовольняти їх або відмовити їм у задоволенні. Ця зміна в алгоритмі прийняття рішень дозволяє вирішити не тільки проблему куріння, але і проблему пивного алкоголізму, ожиріння, неправильного харчування, неправильного розпорядку дня і т. д.

Насправді кинути палити-це просто елементарно!

Не вірите? Ну звичайно! Адже ви вже пробували кинути палити і всі ваші спроби провалилися! А знаєте, чому? Так було задумано з самого початку! Кожен раз, коли ви намагалися кинути палити – ви тільки глибше залазили в залежність від нікотину, тому що робили не те, що слід було робити, а те, на що вас підштовхнули антитютюновою рекламою. Вас навмисно провокували на чергову спробу кинути палити, заздалегідь знаючи, що вас чекає провал. Навіщо ж потрібен цей спектакль? Щоб розтоптати ваше самолюбство і впевненість в собі! Щоб переконати вас в тому, що ви слабкіше цієї залежності! Щоб показати вам, як сильна сигарета, і що вона може з вами зробити, якщо ви спробуєте відмовитися від неї!

А знаєш, чому в цей раз у тебе все вийде?

Тому що наш метод є найефективнішим з усіх існуючих. А точніше … єдиним реально діючим. Його реальна результативність становить 74%, а за умови попередньої співбесіди і суворого відбору претендентів ми досягаємо результату в 95-96%! Це означає, що кожен раз ми збираємо групи з 50 чоловік, і тільки двоє з них не кидають палити! При цьому ми не використовуємо гіпноз і небезпечні медичні препарати, що викликають відторгнення до нікотину.

А знаєш, чому ти куриш? Та тому що дибилами і наркоманами легше управляти!

Дивно: хіба хтось в уряді країни ще не знає, що нікотин-це наркотик, що викликає звикання? Хіба міністр охорони здоров’я не знає, що в кожній пачці з сигарі захована наркота? Хіба депутатики не займаються прийняттям законів від яких нам має ставати все краще і краще? Чому ж вони мовчазно сприяють цій планомірній наркотизації суспільства? Чому нікотинова наркота не просто легалізована, а їй відведені цілі «нарко-стенди» в супермаркетах і» нарко-кіоски » на кожній вулиці? Чому все влаштовано так, що кожен, кому тільки захочеться їх спробувати і кожен, хто вже одного разу спробував, і у кого почалася чергова ломка, мав доступ до цієї наркоти 24 години на добу? А все дуже просто, друже мій: йде планомірна наркотизація суспільства, регульована і контрольована на державному рівні. Але простим смертним про це не належить знати…

Відгук представника офіційної медицини про наш спосіб лікування від куріння.

Ви абсолютно праві в тому, що ні кодування, ні таблетки не вирішують проблему наркотичної залежності остаточно, так як не дають пацієнтові ніякої психологічної стійкості перед навіюванням. Повертаючись після лікування в ту ж саму середу, яка зробила його наркоманом, пацієнт легко може стати жертвою будь-якої іншої форми залежності, від якої його ще «не кодували». Я згоден з тим, що єдиний спосіб позбавити людину від наркоманії раз і назавжди – зробити його стійким перед впливом на його психіку, дати людині знання про систему управління його мисленням, значно підвищують поріг його сугестивності, підняти його розумовий розвиток на той рівень, на якому механізм наркотичної залежності вже не діє. Я повинен зняти перед вами капелюх. Ви вибрали найправильніший шлях вирішення цієї проблеми!

Сенсація! Сигарета здатна послаблювати волю людини і викликати страх!

Ти ніколи не помічав, яким нерішучим ти стаєш, коли мова йде про те, щоб пройти лікування від нікотинової залежності? Починаєш роздумувати, відкладати на потім… то у тебе часу немає, то тобі грошей шкода, то ти сумніваєшся в успіху … ти ніколи не замислювався, чого саме ти боїшся? Наприклад, зараз що тебе насторожує? Наше щире бажання допомогти тобі викликає в твоїй душі тривогу і страх? Хіба є привід для тривоги, коли тобі пропонують допомогу? Ні! Але тоді звідки ці дивні відчуття? Чому всередині прокидається якесь занепокоєння і нерішучість? Я відповім тобі, друже: цю тривогу викликає сигарета! Вона робить тебе слабким і не впевненим у собі. Вона руйнує твою психіку і послаблює твою волю. Згадай, з яких пір ти став таким нерішучим і слабким? І ти побачиш, як ці якості непомітно розвивалися в тобі з тих пір, коли нікотин оселився в твоєму тілі і став контролювати твій мозок. Ось, хто твій справжній ворог — його звуть нікотин! З тих пір, як ти став наркоманом, нікотин день за днем послаблював твою волю і руйнував твою впевненість в собі. І він доведе до кінця свою справу, якщо ти зараз же його не зупиниш.

Чи може акупунктура допомогти кинути палити? Куди собі увіткнути голку, щоб пропала залежність?

Так, дійсно, голковколювання трішечки полегшує наркотичну ломку, викликану черговою спробою кинути палити і тривалим нікотиновим глоданием. Цей ефект досягається через розслаблення тіла і стан умиротворення під час процедури. Але голковколювання ніяк не може вплинути на вашу психологічну залежність від сигарет. Задуматесь самі, Ви ж освічені люди, ну куди на вашу думку повинна бути встромлена голка, щоб ваш мозок перестав вимагати від вас наступну дозу нікотину? У вухо? В око? В ніс? Це ж все одно що личити комп’ютер від вірусів, встромляючи викрутку в процесор або в екран монітора!

Електронна сигарета-це найкращий спосіб залишитися наркоманом і викурити цілий статок!

Електронна сигарета-це самий безсовісний розлучення залежних від нікотину людей на гроші! Вам продають той же самий наркотик тільки в 10 разів дорожче! Виробники електронних сигарет не намагаються позбавити вас від залежності, — їм вигідно, щоб ви залишалися наркоманом! Вони просто хочуть приєднатися до цього безсовісного заробітку на вашому здоров’ї і урвати собі шматочок пирога! Електронна сигарета-це найлегший спосіб викурити цілий статок!

Нікотинові замінники… не хочете курити нікотин — жуйте його, клейте собі на лоб, а ще краще-коліться нікотином!

Нікотиновий пластир, нікотинова жуйка, нікотинові таблетки, льодяники (Корида+, Нікоретте), нікотинові інгалятори та спреї, таблетки містять аналоги нікотину і надають схожу дію (Табекс), електронні сигарети — все це на повному серйозі рекомендується курцям, яким не можна більше продовжувати курити через різних важких захворювань, викликаних сигаретами. Фактично офіційна медицина говорить нам наступне: Не паліть нікотин — це шкідливо, це вас вбиває… почніть жувати нікотин, пити нікотин, смоктати нікотин, наклейте нікотин собі на лоб, а ще краще — почніть колотися нікотином! В кінцевому підсумку, ви будете вживати той же самий наркотик, на який підсіли, але вже набагато дорожче! І тоді ми заробимо на вас набагато більше, перш ніж ви помрете!

Кодування від куріння-легкий спосіб кинути палити або прямий шлях до втрати розуму?

При наявності безлічі різних способів кинути палити, люди дуже часто вибирають один з найбільш варварських і ненадійних — кодування. Багато в чому це пов’язано з ментальністю російської людини – бажанням позбутися від проблеми швидко і без зусиль. Але чомусь, роблячи вибір на користь кодування, мало хто замислюється про суть цього способу. Але ж при всій його доступності і легкості, він має досить зловісну підгрунтя: метод грунтується на природному страху людини перед хворобою і смертю. Від лікаря тільки потрібно шляхом гіпнозу, електрошоку або таблеток-галюциногенів викликати у людини страх смерті, і пов’язати його з процесом куріння. Таким чином, кодувальник не усуває залежність, а лише лише вносить у вашу свідомість ще одну дуже сильну і деструктивну програму, яка розхитує і руйнує вашу психіку.

Легкий спосіб кинути пити: методика Аллена Карра.

Алкоголізм-бич сучасного суспільства, він стає коренем безлічі інших проблем. Руйнуючи власне здоров’я, людина, схильна до тязі, калічить життя оточуючих людей, в тому числі своїх дітей.

Звикаючи з дитинства до п’яних скандалів, вони позбавляються можливості нормального психологічного розвитку. Це серйозно відбивається на їх здатності до самореалізації. Більшість злочинів скоюються під впливом «зеленого змія». На щастя, багато хто все ж намагаються знайти вихід.

Лікування … словом.

Вважається, що процес одужання алкоголіка — справа тривала і дорога. Період реабілітації триває від 6 місяців до декількох років. Далеко не кожен здатний пройти цей шлях до переможного кінця. Найчастіше самі наркологи-люди втомлені і розчаровані, не готові боротися за кожного пацієнта. Тому багато, дізнавшись про альтернативні методи, намагаються скористатися ними.

Думка про те, що кинути пити можна після прочитання книги, може здатися неймовірною. Але вже відомі сотні тисяч випадків тривалої стійкої ремісії . Про повне одужання в офіційній медицині мова не йде, оскільки алкоголізм вважається невиліковним захворюванням, як і інші види хімічних залежностей.

Але у Аллена Карра була інша думка: він вірив, що будь — який алкоголік здатний почати нове повне життя, для цього потрібно лише одне-сильне бажання! Але спочатку слід детальніше розповісти про автора унікального методу.

Аллен Карр-борець із залежностями.

Якийсь бухгалтер з Лондона дуже хотів залишити згубну звичку до сигарет. Він почав курити, будучи юнаком, кинув у віці 49 років, маючи більш ніж 20-річний стаж. У день Аллен викурював сотню сигарет. На відміну від більшості курців, яким вдається не курити лише короткий час, Карр звільнився від нікотинової залежності назавжди. Але головне-винайшов свій метод лікування. Він отримав назву Easyway-легкий спосіб . З цих слів починалися назви книг, присвячених методу Аллена Карра.

У 1983 Р Карр кидає свою бухгалтерську діяльність і відкриває клініку. Через два роки виходить його перший бестселер, присвячений тому, як позбутися від потреби в нікотині.

Клініка стала настільки успішною, що сьогодні налічується більше сотні подібних установ в десятках країн по всьому світу. У цих закладах існує правило повернення грошей — у разі, якщо пацієнт зазнав невдачі.

Виявилося, що підхід а. Карра, використаний для позбавлення від звички до тютюну, прекрасно працює і в інших випадках. З його допомогою люди справляються з різними залежностями і деструктивними станами:

тютюнопаління; булімія; тяга до алкоголю; боязнь авіаперельотів і т. п.

Революційність підходу а. Карра полягала в тому, що він не використовував залякування, не вимагав від людини здійснювати вольові зусилля. В процесі лікування пацієнту детально пояснюють весь механізм виникнення тяги.

Усвідомивши, що куріння насправді не є природною потребою організму, а лише руйнує порядок життя і спустошує гаманець, людина розлучається з сигаретою назавжди, здійснюючи ритуал — викурюючи останню сигарету. «Легкий спосіб» спрацьовує і для тих, хто раніше відчайдушно намагався кинути алкоголь, але зазнав невдачі.

Суть методики.

Щоб назавжди заглушити тягу до спиртного, пропонується єдиний сеанс у фахівця в клініці. Він триває 4 год. , потім людина повертається додому. Або, якщо клініки немає в межах досяжності, допоможе книга «Легкий спосіб кинути пити». Прочитати її краще не за один раз, а за кілька днів. Так радить сам автор у передмові. Також Аллен попереджається про особливості методу:

Необхідно строго дотримуватися всіх рекомендацій-саме в цьому ключ до успіху. Таких правил всього сім. Зусилля волі не потрібні. Здоровий скептицизм не тільки не відкидається, але і вітається. Книгу треба читати послідовно, не заглядаючи в наступні глави. У процесі читання не потрібно кидати пити або скорочувати кількість випивки. Ось тільки приступати до чергової глави потрібно на тверезу голову.

Дійсно, людині важко повірити в те, що кинути пити — легко. Не всі, хто зміг подужати книгу, залишають свою згубну звичку. Найчастіше це є результатом того, що не були виконані всі правила.

Буває і так, що залишити випивку заважає зовсім не фізична тяга. Багато хто побоюється наслідків-абстиненції, панічно бояться невдачі. Цей страх буквально сковує, заважає об’єктивно мислити, оцінювати ситуацію.

Книга написана від першої особи. Автор звертається до співрозмовника, відповідаючи на передбачувані питання. Стиль легкий для сприйняття, Карр хотів, щоб читати було цікаво . Творець способу позбавлення від залежності поступово знайомить з міфами про культуру вживання спиртного, про те, що відбувається в організмі під час і після прийняття алкоголю.

Від читає потрібно визнання того факту, що представники офіційної медицини — якими, ДО РЕЧІ, метод Карра не вважається науковим — можуть помилятися в своїх поглядах на алкоголізм. На їхню думку, це невиліковна хвороба, а зцілення є тривалою болючою процедурою, що вимагає напруги всіх душевних сил. На противагу цим усталеним поглядам і був придуманий «Легкий спосіб».

Сприйняття нової інформації не завжди проходить легко. Починається ломка стереотипів мислення, на якій багато в чому і заснований спосіб зцілення. Кожному для цього потрібен певний час. Частина просто залишає читання, хтось на один день, хтось на місяць або два. Аллен розповідав про випадок, коли пацієнт закинув книгу на пару років. Коли він все ж закінчив читання, то легко розлучився з алкоголем. Він написав автору лист подяки, в якому шкодував про втрачений час.

Критика.

Деякі стверджують, що в своїй методиці автор використовує нейролінгвістичне програмування (НЛП), хоча сам він про це не пише. НЛП не визнається офіційною медициною як наука. Воно було дуже популярно в 80-90 рр.минулого століття. Існує безліч напрямків НЛП, вони часто застосовуються для тренінгів особистісного зростання. Ряд критиків вважає, що це псевдонауковий напрямок, який використовувати неетично.

Навіть якщо Карр застосовує прийоми НЛП, хіба результат цього не вартий? Врятоване здоров’я, возз’єднана сім’я, тисячі доларів, які людина заощадить, позбувшись шкідливих звичок. Ось що дає швидкий і легкий спосіб. Заплативши один раз за книгу, можна раз і назавжди позбутися від своїх демонів.

Деяким важко прийняти той факт, що правила працюють лише тоді, коли гра йде за правилами. Але ж ніхто не ображається на замок, якщо він не відкривається, тому що в нього вставляють інший ключ або намагаються повернути в інший бік. Також і з «легким способом» — він спрацьовує, коли його застосовують послідовно, дотримуючись правил. У будь-якому випадку, спробувавши, людина не втрачає нічого, а придбати може дуже багато.

Легкий спосіб кинути пити.

Автор: Аллен Карр переклад: Юлія Шпакова, Вероніка Венюкова жанри: Здоров’я, Альтернативна медицина Рік: 2007 ISBN: 978-5-98124-191-8.

Аллен Карр, який розробив власний спосіб позбавлення від нікотинової залежності, нині відомий всьому світу як «Легкий спосіб кинути палити», застосував свій новаторський метод і до проблеми алкоголізму. У книзі «Легкий спосіб кинути пити» він розвінчує ілюзії, які оточують проблему алкоголізму і зображують життя.

без алкоголю неможливою. Він пропонує допомогу всім, хто щиро хотів би позбутися від недуги, який розбиває сім’ї і руйнує життя. Метод Аллена Карра, демонструючи феноменальну ефективність, отримав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу. Аллен Карр створив всесвітню мережу клінік, де фахівці допомагають курцям кинути палити, а людям, що страждають алкоголізмом, подолати залежність від алкоголю. Книги Аллена Карра видані на двадцяти мовах і стали бестселерами.

15 липня 1983 року Аллен Карр, завзятий курець з тридцятирічним стажем, загасив щойно викурену сигарету і оголосив про відкриття нового методу відмови від нікотину. Методу, що дозволяє будь-якому курцеві раз і назавжди кинути шкідливу звичку-без вольових зусиль, прийомів або замінників, не страждаючи від синдрому відвикання, не набираючи зайвої ваги і, найголовніше, не проводячи весь залишок життя в тяжкій боротьбі з бажанням закурити в таємному побоюванні, що на вечірці без сигарети не буде так весело, а зі стресом без неї і зовсім не впоратися.

Легкий спосіб кинути пити завантажити fb2, epub, pdf, txt безкоштовно.

метод карра

Головна думка, червоною ниткою проходить через всі книги Аллена Карра — це викорінення страху. Справді, його талант і його зусилля як письменника і терапевта спрямовані на те, щоб допомогти кожному впоратися з тривогами і страхами, які заважають жити повноцінним життям і насолоджуватися нею. Це яскраво демонструють його книги, що стали бестселерами в багатьох країнах світу:» Легкий спосіб кинути палити«,» єдиний спосіб назавжди кинути палити«,» Легкий спосіб схуднути«,» Як допомогти підлітку кинути палити » та інші. У минулому висококваліфікований і вельми успішний бухгалтер, Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Ця звичка загрожувала зруйнувати все його життя, поки в 1983 році після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він нарешті не відкрив власний спосіб раз і назавжди позбутися від цієї пристрасті. Аллен Карр виробив власну методику відмови від нікотину, відому тепер всьому світу як»Легкий спосіб кинути палити». Його метод, демонструючи феноменальну ефективність, отримав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу. Аллен Карр створив всесвітню мережу клінік, фахівці яких допомагають курцям кинути палити і впоратися зі своєю залежністю. Книги Аллена Карра видані більш ніж на двадцяти мовах у багатьох країнах світу. Десятки тисяч людей звернулися за допомогою в його клініки; число пацієнтів, які кинули палити завдяки використанню його методу, перевищує 95% від загальної кількості звернулися за допомогою. Клініки Аллена Карра дають кожному курцеві гарантію зцілення від нікотинової залежності і гарантію повернення грошей, витрачених на курс лікування, в разі невдачі. Повний перелік клінік Аллена Карра наводиться в кінці цієї книги.

Якщо у таких наркотиків, як нікотин, алкоголь або героїн, є настільки різноманітні властивості, а у кожного наркомана свої унікальна психологія і фізіологія, то як методика Аллена Карра може бути ефективна для всіх наркоманів і всіх видів залежності?

Існує багато відмінностей між будинком і деревом, але одна і та ж сходи допоможе піднятися на них.

ЗА УМОВИ, ЩО ВИ РОЗУМІЄТЕ, ЯК НЕЮ КОРИСТУВАТИСЯ!

Методика Аллена Карра-це сходи, яка допоможе будь-якому наркоману вибратися з ями під назвою » залежність від наркотику»

ЗА УМОВИ, ЩО ВИ РОЗУМІЄТЕ, ЯК НЕЮ КОРИСТУВАТИСЯ!

Для того щоб зрозуміти методику, вам треба прочитати цю книгу і ознайомитися з попереднім бестселером Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» або з відео — або аудіоверсією книги. Детальну інформацію про ці видання ви знайдете в кінці книги.

Метод схуднення Аллена Карра-об’єктивна оцінка.

Проблема зайвої ваги досить серйозна і поширена. Позбутися від зайвих кілограмів може бути важким і тривалим завданням. Для тих, хто дійсно вирішив щось змінити у своєму житті хорошим, хоч і досить сумнівним (ми не будемо однобоко хвалити або лаяти видання) вибором може стати книга Аллена Карра «Легкий спосіб скинути вагу» («Allen Carr’s Easyweigh to Lose Weight»).

p, blockquote 1,0,0,0,0 —>

Вона входить в серію «Легкий спосіб кинути…» поряд з творами про тютюн та алкоголь і вже допомогла багатьом людям почати радіти життю позбувшись зайвої ваги. Автор стверджує що це найпростіший і швидкий спосіб привести свою вагу у відповідність своїм бажанням.

p, blockquote 2,0,0,0,0 —>

Аллен Карр народився 2 вересня 1934 року. Закінчив же він свій земний шлях 29 листопада 2006, але, говорячи про книгу, ми будемо розглядати його, як людину, яка і нині живе в умах і серцях людей.

p, blockquote 4,0,0,0,0 —>

«Мій Метод»

Те що містер Карр називає «мій метод», за його словами не вимагає напруги сили волі. Як він пише, легкий спосіб скинути вагу Аллена Карра допомагає позбутися помилок, пов’язаних з харчуванням, дієтами, дозволяє перестати мучиться докорами сумління і почати «їсти, щоб жити, а не жити, щоб їсти». Основа методики в тому, щоб полюбити те, що корисно і перестати любити те, що шкідливо. Таким чином, ви просто їсте те, що любите і не шкодите своєму здоров’ю. Як стверджує Аллен у своїй книзі, завдяки «Легкому способу» можна:

p, blockquote 5,0,0,0,0 —> є те, що подобається; не змінювати харчові звички; отримувати задоволення від кожного прийому їжі; відкрити для себе нові страви і продукти; вирішити проблеми з травленням; схуднути швидко, просто і надовго.

Метод Карра може нагадати рекламне зомбування, але високий відсоток позитивних відгуків показує те, що це працює і дійсно допомагає вирішити проблему надмірної ваги. Головною метою книги є спроба ненасильницько змінити ставлення читача до їжі. За твердженнями Аллена Карра і досить великої кількості читачів це швидкий і надійний метод схуднення.

p, blockquote 6,0,0,0,0 —>

Аллен Карр послідовно проходиться по всіх основних міфах харчування і розвінчує їх один за іншим. Використання «Легкого способу» має зняти необхідність виснажувати себе дієтами і що-небудь собі забороняти. Автор упевнений-заборони викликають захисну реакцію психіки, що в кінцевому підсумку призводить до провалу будь-якої дієти. Замість такого насильства книга нібито пробуджує відчуття справжнього смаку страв. У коментарях читачі розповідають що це працює швидко і надійно.

p, blockquote 7,0,0,0,0 —>

Відгуки читачів.

Багато людей, які страждають від проблем з вагою впевнені що знайшли рішення для своїх бід завдяки «Легкому способу». Читачі діляться оптом схуднення до і після прочитання книги.

p, blockquote 8,0,1,0,0 —>

«Я задумалася про те, що їм не те, що хочу, а те, до чого мене привчили з дитинства. А воно Мені треба?» — пише читачка, яка змінила давні звички.

p, blockquote 9,0,0,0,0 —>

«Я проковтнула книжку залпом, за три вечори, особливо важливі, на мій погляд, постулати виділяючи маркером.»- відгук від людини з дуже серйозним підходом.

p, blockquote 10,0,0,0,0 —>

Хоча, відгуки до книги» Легкий спосіб кинути вагу » Аллена Карра можуть бути суперечливими. Деяких людей не влаштували окремі моменти книги-рекомендації Карра відмовитися від тваринної їжі, перейти до харчування фруктами і пропареними овочами, виключити молочні продукти. Вони вважають методику Карра навіть непридатною. Хоча стверджують, що це абсолютно не означає що метод не працює. За їхніми словами, потрібно просто прийняти новий спосіб мислення — і схуднення піде легко і приємно, без мук голоду і виснажливих дієт, а головне-набагато швидше, ніж за традиційними методами дієт і заборон.

Можна резюмувати відгуки до книги» Легкий спосіб скинути вагу » Аллена Карра:

p, blockquote 12,0,0,0,0 —> повтори відомих моментів допомагають краще прийняти їх; відмова від м’яса не такий важкий, як може здатися; варто усвідомити що і навіщо ти їси і худнути стає легко; завдяки зміні в мисленні і звичках просто не тільки скинути, але і підтримувати вагу.

На сайті https://www.allencarr.com/success-stories можна вивчити тисячі (так заявлено) історій успіху. Є відгуки і відомих осіб і пересічних громадян з Росії. Правда, якщо відфільтрувати за відгуками схудлих, то можна побачити всього 60 записів, в які домішуються відгуки і з інших тем. Нижче, на зображенні, відгук англійською:

p, blockquote 13,0,0,0,0 —>

метод карра

p, blockquote 14,0,0,0,0 —>

p, blockquote 15,0,0,0,0 —>

«Швидкість не є «пріоритетом», коли справа доходить до втрати ваги. Немає сенсу втрачати 6 фунтів на тиждень протягом двох тижнів, якщо в наступні чотири тижні ви знову наберете ці 12 фунтів. Потрібно погодитися з тим, що це не «найшвидший спосіб схуднути».

p, blockquote 16,1,0,0,0 —>

Відмова від продуктів, які, як вам здається, ви любите, і які змушують вас набирати вагу, може стати жахливим експериментом, пов’язаним з позбавленнями і голодуванням, почуттям втрати, нещастя. Це триває до тих пір, поки ви не втратите силу волі, при цьому свята і вечірки, і прості радощі життя здаються безглуздими.»

p, blockquote 17,0,0,0,0 —>

Далі йде пояснення чому метод Аллена Карра дає якісне зниження ваги без страждань.

p, blockquote 18,0,0,0,0 —>

Основні аспекти » Легкого способу»

Перш за все, автор детально розбирається для чого люди їдять. На барвистих прикладах він розбирає дивні звички змушують нас переїдати або є те, що очевидно нам шкодить. Часто буває що улюблена їжа викликає серйозний дискомфорт, на зразок печії, але ми продовжуємо раз по раз робити цю помилку, абсолютно не звертаючи на це увагу. Такі очевидні і прості речі, які помічаєш в повному обсязі тільки коли на них вказують. Але головну думку книги можна висловити фразою » Любіть себе і робіть те, що краще для себе»

p, blockquote 19,0,0,0,0 —>

Як було сказано вище, Аллен Карр не забороняє нічого, принаймні, безпосередньо. Більш того, в процесі прочитання автор настійно рекомендує їсти свою улюблену їжу якомога більше, ні в чому себе не обмежуючи. Відмова від шкідливої їжі відбувається не в результаті прямої вказівки на шкідливість продукту або залякування в стилі: «будеш їсти ковбасу — не схуднеш», а внаслідок зміни ставлення до самого продукту. Смаки людини після прочитання нібито повинні змінитися і замість смачних шашликів і сала задоволення почне приносити корисна їжа — фрукти, овочі,крупи.

p, blockquote 20,0,0,0,0 —>

В основному Аллен Карр напирає саме на фрукти, в кінці книги зводячи весь рецепт схуднення до простого вегетаріанства, і навіть фрукторіанства.

Справжнє диво-легко і вільно перейти до правильного харчування і худнути, не відчуваючи голоду, без страждань. Окремо відзначається необхідність фізичних навантажень, що правильно, адже суть будь — якого схуднення-створення дефіциту одержуваних калорій. Але і тут автор вірний своїм переконанням-не варто перетворювати вправу в покарання , потрібно піддатися егоїстичному мотиву стати красивіше і здоровіше. Якщо зібрати суть в кілька основних питань, на які книга дасть відповіді список буде виглядати так:

Відповівши на всі ці питання за допомогою «Легкого способу» читач непомітно для самого себе повинен перейти до правильного харчування. Здавалося б, цей спосіб схуднення перевершує будь — яку найефективнішу дієту — швидко, надійно і без зайвих нервів, схуднути, продовжуючи смачно і вдосталь харчуватися-це мрія будь-якої людини із зайвою вагою. Але,» Легкий спосіб » Аллена Карра є за що критикувати.

p, blockquote 23,0,0,0,0 —>

Критика.

Читаючи окремі моменти книги створюється враження вкрай слабкого розуміння Алленом принципів роботи травної системи людини.

p, blockquote 24,0,0,1,0 —>

Регулярно він порівнює роботу людського травлення з травленням корів, слонів, горил та інших травоїдних тварин, стверджуючи що якщо вони отримують білки виключно з рослинної їжі то і людина здатна на це. Той факт, що корова отримує білки завдяки роботі особливих симбіотичних бактерій ігнорується Алленом Карром.

p, blockquote 25,0,0,0,0 —>

Інші аргументи проти м’яса мало чим відрізняються від реплік войовничих вегетаріанців — ті ж фрази про те, що «м’ясо — це вбивство», помилкові твердження що людський організм не пристосований для поїдання і перетравлення м’яса.

p, blockquote 26,0,0,0,0 —>

Ще один недолік книги-постійне повторення Карром одних і тих же думок, в різних варіаціях зустрічаються в різних статтях і текстах про схуднення.

p, blockquote 27,0,0,0,0 —>

Якщо читач вже знайомий з більшістю таких статей (в тому числі іншими книгами цього автора), навряд чи він отримає щось нове, зате випробує сильне відчуття дежавю. Все це присмачено великою кількістю демагогічних прийомів, улюбленою з яких у Карра є приписування читачеві думок, яких у нього може і не бути. Перераховуючи всі поширені хоч скільки-небудь помилки пов’язані з схудненням, автор потрапляє хоча б один два рази, викликаючи у читача відчуття того, що Аллен Карр бачить худне наскрізь і знає всі таємні мотиви людини. І вся ця критика викликає питання.

p, blockquote 28,0,0,0,0 —>

«Легкий спосіб» — працює…

Чи ні? Люди, яким книга дійсно допомогла стверджують що не використовувати його-справжній злочин проти власного організму. З цим можна погодитися тільки в тому випадку, якщо читач готовий прийняти на віру основні постулати Аллена Карра, такі як шкода тваринних продуктів і молока, або можливість повноцінного харчування тільки рослинною їжею.

p, blockquote 29,0,0,0,0 —>

Ідеальна книга містера Карра буде для людей, які збираються перейти до вегетаріанства і потребують психологічної підтримки. Серйозно подумати перед початком читання потрібно людині скептичному, твердому в своїх переконаннях. Якщо критикувати кожне слово автора нічого хорошого, зрозуміло, не вийде.

p, blockquote 30,0,0,0,0 —>

Добре «Легкий спосіб скинути вагу» підійде тим, хто успішно кинув палити або розлучився з алкоголем за допомогою інших книг Аллена Карра. Те, що спрацювало один раз — спрацює і другий, тим більше що основа методу не змінюється. І, все-таки, краще перестати намагатися шукати швидкий спосіб схуднути і звертатися до професійних дієтологів.

p, blockquote 31,0,0,0,0 —> p, blockquote 32,0,0,0,1 —>

Аллен Карр.

Ця стаття повинна бути до — або навіть повністю переписана. Перед вами-чергова безблагодатна стаття. Ця халтура нам не подобається, і тільки віра в світле майбутнє утримує її на цьому світі. Вказана наступна причина :стаття більш ніж наполовину складається з чиєїсь імхоти, стиль. На сторінці обговорення можуть бути подробиці. БЛДЖАД! Ця стаття сповнена любові і обожнювання. Можливо, варто додати трохи критики?

Кинув палити, тільки щоб не читати цю нудятину до кінця.

«- Анонімус.

Аллен Карр-епічний автор серії книг з подолання нікотинової ,алкогольної та (OMG!) харчової залежності. Алсо, написав книгу, як не боятися літати на літаках. Помер у віці 72 років, НСХ, від раку легенів.

Зміст.

[правити] коротка довідка.

У 1983 році висококваліфікований бухгалтер Аллен Карр кинув палити. Здавалося б, навіщо писати про це статтю? Цимес полягає в тому, що він кинув, освоївши хитру психологічну магію, засновану на простій наебці. Окрилений успіхом, він швиденько накропав книжку, покликану, ні багато, ні мало, позбавити людство від нікотинової залежності шляхом його усипляння донезмоги довго розгортаються софізмами.

Наебка заснована на тому, що в книзі вам вселяється формула: «кинути палити легко» (насправді — «кинути курити легко» потрібно тільки для того, щоб при киданні не застосовувалася воля: при вольовому забороні підсвідомість починає по всякому викручуватися, бо нехуй, і людина зі слабкою волею зірветься). Все! За цю нехитру думку ти заплатиш грошей і витратиш кілька годин життя на прочитання тексту з жовтої погано пахне паперу. Метод Аллена Карра полягає не в забороні, а в роз’ясненні що і як, зокрема, що куріння насправді не позбавляє від стресу і не допомагає розслабитися і т.д., повторювана дуже багато разів в різних формулюваннях і, іноді, в неявній формі. Щоб не наганяти тугу на читача, Аллен розбавляє свою мантру спогадами з життя і несподіваними поворотами сюжету.

Досить уважно читати книгу, щоб до кінця її прочитання зрозуміти, що мінуси куріння не просто переважують плюси, а що переваг взагалі немає. Важко судити про кількість вилікуваних з її допомогою, але по загально-сформованому думку тисяч прочитали становить не менше 50%, що для книги подібного жанру є рідкісним успіхом.

Усвідомивши свій унікальний дар переливати з порожнього в порожнє, сабж написав >9000 точно таких же книг, які, втім, називаються трохи по-іншому, що свідчить про його неабияку креативність.

У цій країні книга з’явилася майже одночасно в паперовій та електронній формі, причому була переведена настільки, що це зазначив навіть Артемій Лебедєв, якому вона, за його запевненнями, все ж допомогла.

[правити] про книги.

[ред] «Легкий спосіб кинути палити»

Перша і найвдаліша книга. Більшість людей, раптово виявили Аллена, знайомляться з його хитрою методикою саме по ній. Доставляє візуалізація нікотинової залежності у вигляді маленького і великого «чудовиськ». Крім того, книга дозволяє курити до самої останньої сторінки і навіть рекомендує викурити останню сигарету після її прочитання. Ефект книги настільки потужний, що робити це в більшості випадків доводиться через силу.

[ред] » Легкий спосіб кинути пити»

В оригіналі книга називається Easy way to control alcohol, але протягом всієї книги пояснюється, що єдиний спосіб контролювати алкоголь, це не вживати його зовсім. Таким чином назва є значущою частиною методу, але наші маркетологи, звичайно краще автора знають, як повинна називатися книга. По суті, є застосуванням «Легкого способу», як його називає Карр, до алкогольної залежності. Приголомшує позамежно хуевым перекладом, чому ефект її не настільки яскравий. Хімічна залежність значно слабкіше психологічної, і якщо людина усвідомлює, що бухло йому не потрібно і видалив зі свого мозку алкогольну програму, то нафіг цю вашу хіміотерапію з зашиванням. Звичайно, книга Карра про алкоголь сама по собі з урахуванням російського менталітету не так ефективна, як про тютюн, але в поєднанні з лекціями Жданова, розрахованими якраз на російський менталітет, дуже ефективна.

[ред] «Легкий спосіб скинути вагу»

метод карра

Той же метод Карр застосовує до їжі. У ній розвінчуються міфи, пов’язані з харчуванням. Книга ця найбільш складна, бо погодитися із запропонованим автором спростуванням міфів і матчастини варто неабиякої сміливості. Тільки незвичайна людина після прочитання прийме на озброєння метод автора. Решта висловлять подібне нижченаведеному ІМХО.

Найвеселіша книга автора. Однак, є маленька така Піська, що псує всю життєрадісну перспективу. Книга просто кишить єретичними віруваннями різних унтерменшей. Читання книги спочатку доставляє, але ближче до першої чверті у непросвещенного читача закрадаються підозри про те, що скоро його будуть заманювати в вегетаріанство. І підозри спочатку переростають у впевненість, а потім у баттхерт.

Можна розділити всю цю повість на чотири частини:

Частина перша: про те, як ми їмо.

Частина друга: Про те, що ми їмо.

Факти 25% Лулзи 5% приклади 25% Гіпножаба 5% пасивне вегетаріанство 40%

Частина третя: про те, що потрібно їсти.

Факти 5% Гіпножаба 25% пасивне вегетаріаноложество 10% активне вегетаріаноложество 20% Сиромоноеденіе в усі поля 40%

Частина четверта: ПРОФІТ?

Бажання читати далі тоне в зневірі.

Щоб переконати читача, що людина від природи не м’ясоїдний, в 22-му розділі «М’ясо» Аллен каже, що людині не властиво вгризатися в горло стрибне на лузі від радості ягняти, ковтаючи його кров. Крім того, йому здається несправедливим те, що людина вирощує тварин, які довіряють йому, а потім зраджує цю довіру, вбиваючи їх і з’їдаючи. Про повне вегетаріанство Аллен, все ж, мова не веде. Кінцева мета — не менше 70% овочів і фруктів, причому на сніданок — тільки фрукти. Коротше, незважаючи на удаване єретичне зміст книги, методика все одно діє, і прочитати її все одно варто.

[ред] » Легкий спосіб кинути жити»

Успішно випробував на собі. На жаль, видати не встиг.

[правити] думки читачів.

Здавалося б, не хочеш кидати курити & бухати — не треба. Ніхто насильно не змушує читати книгу, розсовуючи повіки сірниками. Більш того в самих книгах немає ніяких жахів або образ залежних. Однак все одно, змушує страждаючих генерувати різні забавні тексти в стилі»життя одне, вьебі гівна». Наприклад:

Всі книги, навіть» вінрарна » перша є тривалим переставленням одних і тих же тверджень, що розвінчують міфи. У першій геть відмітаються фізіологічні ефекти нікотину, наприклад викид адреналіну і глюкози при прийомі нікотину, що однозначно ідентифікує книгу як призначену для широкого кола читачів. Висновок-вузькому колу читачів відмовлятися від насолоди курінням недоцільно. Хоча вузькому колу читачів повинно вистачати своїх мізків, щоб не курити. Якщо ти, Анонімус, за природою скептик, читати книжку взагалі не рекомендується. А тим більше не рекомендується дивитися фільм по ній (з нудотно усміхненим ведучим — англійцем). Тебе не залишатимуть смутні сумніви, що хитрі джедаї намагаються промити тобі мізки. Ні, звичайно, куріння шкоду, бла-бла і все інше. Але якщо ти тверезо дивишся на речі, ти розумієш, що життя — сумне лайно, 95% населення — ідіоти, в країні кризис, твоя тян тебе кинула, улюблений Коте помер, зарплату ні хера не платять, живеш ти в смутному Замкадье, всіх нас в недалекому світлому майбутньому завоюють кетайци, срана Рашка котиться в сраное гівно, я все одно помру молодим, так як скоро об землю щось там пизданется або її затопить ким і т.д., потрібне підкреслити. Прийшовши до таких висновків, ти починаєш думати: «Ну хоч сигарети якось скрашують весь цей БП. І ніякі хитрі британці не відучать мене від цієї останньої радості в житті. «Розумію що плюсів ніяких, одні мінуси, але курив, курю, і курити буду … » І ах так, як це шкода…

«Просвітлені » ж, побачивши щось подібне негайно кидаються боротися з несправедливістю, намагаючись насадити іншим недалеким людям те, що насадили їм:

Не варто чекати від книг сабжа чудес. Головним фактором того, спрацює методика чи ні, є твоє, Анонімус, бажання кинути. Те, що сила волі для дії методики зовсім не потрібна, — абсолютна правда, головне позбавиться від шизофренії і об’єктивно дивитися на речі, тоді, пропонована інфа відмінно засвоїться. Суть всіх книг Карра зводиться до чіткого і поетапного логічного обґрунтування відмови від звички, яку ти вже вважаєш для себе шкідливою. І книги, нехай часом дещо перебільшуючи, це обґрунтування дають. Внаслідок цього обґрунтування у читача повинна виробитися мотивація для відмови від сигарет\алкоголю. Але для дії методики це саме обгрунтування треба запам’ятати, прийняти, і йому в подальшому слідувати.

[правити] що в підсумку.

Кожна книга починається з тексту зі змістом:»у своїх руках, дорогий читачу, ти тримаєш друге видання книги, яке ми вирішили перевидати, доповнивши і поліпшивши, після того, як отримали десятки/сотні тисяч вдячних листів на адресу автора». Далі йде 5-15 прикладів текстів цих найбільш вдячних кинули палити / пити / дрочити і т.д. спроби знайти попередні видання успіхом не увінчаються, так як кожне «друге» видання насправді є першим. Даний маркетинговий прийом охомячіванія з тих пір став застосовуватися і іншими авторами.

Аллен Карр-легкий спосіб кинути палити-теорія.

Аллен Карр-людина, яка викурювала по 100 сигарет в день протягом більше 20 років і кинув палити.На його очах куріння вбило його батька (помер у 50 років) і сестру. Аллен Карр був спортсменом, і не хотів слідувати по стопах батька в плані куріння, однак, спробував свою першу сигарету, потім другу і почав курити.

Аллен Карр безліч разів кидав курити і зазнавав невдачі, він відчував почуття провини перед оточуючими, що не зміг виконати даної обіцянки – не курити, він обманював свою дружину, кажучи їй, що кинув палити. Він став брехати і вивертатися, все глибше і глибше скочуючись в зневіру і депресію.

Киньте палити за один курс…

Без набору ваги. Без ломки. Без роздратування і злості. Всього за 1 руб.

Одного разу Аллен Карр прийняв рішення кинути палити, а також допомагати іншим людям кинути палити, в результаті народився метод, який Аллен Карр описав у своїй книзі»Легкий спосіб кинути палити». Аллен Карр розробив інструкції, дотримуючись яких можна легко кинути палити.

Аллен Карр зумів звільнитися від наркозалежності (вживання нікотину), перемогти цього звіра, який жив у ньому і вимагав все нових і нових доз.

Аллен Карр в св оей книзі » Легкий спосіб кинути палити » велику увагу приділяє причин, за якими люди починають курити, виділяючи особливо пропаганду уряду через ЗМІ. Аллен Карр каже, що нам починають «промивати мізки» ще в юності, змушуючи взяти в рот сигарету, щоб відчути себе дорослим, крутим, модним, щоб увійти в коло однолітків.

Реклама, суспільство «промивають мізки», змушуючи вважати куріння – шкідливою звичкою, але це наркозалежність і вона така ж серйозна, як залежність від героїну. Людина може закурити в момент слабкості, тріумфу, сп’яніння, а потім закурити іншу і кинути палити вже буде складно.

Однак, якщо курцям розповісти про те, що куріння вбиває їх, то вони лише посміхнутися і вирішать закурити сигаретку. Якщо ж курець вирішить кинути палити, то він буде це робити так, як ніби йде на плаху.

Аллен Карр, поспілкувавшись з сотнями курців, зазначив, що курці відчували себе так, як якщо б приносили жертву, відривали від себе те, що їм життєво необхідно, то, від чого вони не можуть відмовитися. Але сигарета-це не їжа, без якої не можна обійтися.

Аллен Карр поступово, крок за кроком переконує нас в тому, що найлегший спосіб кинути палити – кинути палити з радістю, але перш ніж ми зде гавкаємо це, потрібно зрозуміти, що куріння нічого нам не дає. Аллен Карр запитує кожного курця: навіщо ти куриш, чи отримуєш ти задоволення від куріння, чи хочеш платити стільки грошей за те, що труїш себе.

Аллен Карр розповідає нам, що куріння не знімає стресу, воно навпаки змушує відчувати себе більш нервово і напружено, куріння лише задовольняє тягу до нікотину і це дозволяє отримати ефемерну впевненість в тому, що куріння може зняти стрес. Нікотин-наркотик і легко кинути палити можна лише тоді, коли ми дізнаємося правду, яка полягає в тому, що організм не відчуває ломки, немає фізичного болю, пов’язаної з потребою в нікотині.

Аллен Карр відкриває нам очі на те, що нам нав’язали помилковий стеріотип, що відвикати від нікотину також боляче, як від героїну або інших важких наркотиків. Нікотин виводиться з організму дуже швидко і фізична потреба в нікотині існує протягом Перший трьох тижнів, ви розлучитеся з ним і чим більше пройде часу, друга, третя тиждень, тим потреба нижче.

Так чому ж нас так ламає, і ми хочемо закурити сигарету. Аллен Карр каже, що це ефект плацебо, людський організм боїться, ми боїмося кинути палити, втратити куріння, тому відчуваємо фізіологічний біль, на рівні підсвідомості ми вибудовуємо психологічний бар’єр, який на фізичному плані проявляється фізичним болем. Чим більше часу проходить після того, як ви кинули, тим менше потреба в нікотині – основний постулат книги «як легко кинути палити» Аллена Карра.

Повторимо ще раз, нікотин, не героїн і ломки не може бути в принципі, у вас може спостерігатися тяга викурити сигарету, так як нікотин наркотик, але це легкий наркотик, який швидко виводитися з організму, а фізичний дискомфорт – це ефект плацебо, який ми самі формуємо у себе в голові.

Уявіть ситуацію-дитина 10 років, протягом наступних 5 мати каже, що він дурний, у нього нічого не вийти. Дитина виростає з комплексом невдахи. Курці, які викурюють багато сигарет протягом 10,20 років звикли думати,що кинути палити складно, що вони принесуть в жертву куріння і не буде інструменту, за допомогою якого вони підходили до вирішення проблем.

Курці боятися, в їх підсвідомості сидить заборона на те, щоб кинути палити. Аллен Карр у своїй книзі «як легко кинути палити «знімає цю заборону за допомогою зняття ефекту» промивання мізків» і переконання курців в тому, що вони нічого не втрачають.

Аллен Карр говорить нам, що потреба в нікотині схожа з голодом, який приносить почуття порожнечі і невпевненості. При цьому люди можуть протриматися без нікотину ніч і далі більше-10-11 годин на день без будь-якої нікотинової ломки, однак якщо курець залишиться без сигарети днем, то буде рвати на собі волосся.

Аллен Карр розкриває нам очі на те, що куріння не вирішує проблему нудьги, так як у тих, хто курип, вид все одно нудьгуючий. Аллен Карр стверджує, що положення « «куріння допомагає зосередиться» — брехня, так як відбувається закупорка артерій і мозок гірше забезпечується киснем ( якщо вам не дати їжі, ви що наїдіться?). В результаті здатність до зосередженості падає.

Аллен Карр говорить і про іншу брехню — »сигарети допомагають розслабитися». Брехня, так як нікотин є збудливим засобом і в результаті викурювання сигарет у вас частішає пульс, підвищується тиск.

Аллен Карр розповідає , що курці не звертають увагу на заклики кинути палити, на розповіді про рак, про закупорку судин, так як вони з легкістю викидають з голови ці тривожні попередження. Аллен Карр у своїй книзі » як легко кинути палити » говорить також про те, що курити люди починають, щоб заповнити порожнечу, що утворилася в них, однак, вони лише розширюють і поглиблюють яму порожнечі, яка ставати все більше і більше.

Аллен Карр виступає проти використання методу сили волі, так як вважає, що цей метод створює початкові неправильні передумови – неправильний настрій, неправильне ставлення до куріння, в результаті людина мучить себе сам і не може кинути палити.

Метод сили волі породжує питання: «коли у мене припинитися тяга до куріння?», «Чи повернеться щастя в моє життя?», «Коли ж, нарешті, я буду прокидатися і вставати із задоволенням?», «Як мені впоратися зі стресами?»і ін. куріння в такому випадку має дуже велику цінність, так як вона в даному випадку для курця поліпшить його пригнічений стан.

Аллен Карр робить висновок, що кидати нічого, якщо ми підемо його рекомендаціям, ми лише придбаємо; не можна закурювати знову, після того як ви кинете; в такій ситуації знаходяться тисячі людей, які хочуть легко кинути палити. Аллан Карр попереджає нас про те, щоб знову не потрапили в пастку сигарет і розробили план, склали графік, слідуючи якому ви зможете кинути палити. У наступній статті-

Аллан Карр — як легко кинути палити – Практика ми розповімо вам про те, які практичні прийоми кинути палити Аллен Карр рекомендує використовувати, а також про те, як знову не повернутися на цю дорогу-дорогу нікотинової залежності.

Аллен Карр допоміг легко кинути палити тисячам людей, тільки 5% не повірили в його метод і упустили можливість легко і невимушено кинути палити. Будьте здорові і красиві.

Метод Аллена Карра « » Легкий спосіб кинути палити»

метод карра

На сьогоднішній день метод Аллена Карра полягає в тому, щоб прочитати його книгу, що складається з 87 сторінок. Книга» Легкий спосіб кинути палити » поширюється абсолютно безкоштовно в електронному вигляді, причому різних форматів і для будь-яких пристроїв. У мережі Інтернет ви можете знайти і завантажити її. Так само ви можете завантажити PDF версію на цій сторінці. Книга 2002 року видання. Книгу Аллена Карра можна знайти і в друкованому варіанті, але в цьому випадку, вам доведеться заплатити за папір.

Огляд книги.

У своїй книзі Аллен попереджає читача-курця, щоб він не кидав палити поки не прочитає всю книгу повністю. Це пояснюється тим, що читач може відкласти читання, передчасно розчарувавшись у своїх починаннях кинути палити. Десь глибоко в підсвідомості виникне думка припинити читати книгу або відкладати прочитання на завтра.

Аллен Карр вважає, що його єдиний метод може допомогти кожному курцеві кинути палити, без винятків. Він запевняє, що спробувати кинути палити заважає тільки страх. Страх, що особистість і характер курця зміняться і, що життя його вже не буде колишньою. Аллен переконує читача його книг, що курці глибоко помиляються в тому, що сигарета є для них великою опорою, що без неї їжа, зустрічі з друзями, відпочинок, справи не принесуть йому задоволення і впевненості.

Вже на другій сторінці книги Аллена, після короткої передмови, автор попереджає курця. Прочитавши коротку главу «попередження», читач, а точніше курець, налаштовується на оптимістичну хвилю. Навіть у самого завзятого і відчайдушного курця з’являються надії, самовпевненість і бажання скоріше прочитати книгу і кинути палити. Ось цитата з книги:

Можливо, ви трохи побоюєтеся читати цю книгу. Може бути, сама думка кинути палити приводить вас, як і в більшість курців, в паніку, і, хоча ви твердо вирішили в один прекрасний день кинути палити, цей день — точно не сьогодні. Якщо ви чекаєте, що я стану розповідати вам про жахливий ризик для здоров’я, якому піддаються курці, або про те, що за довгі роки куріння вони витрачають на це ціле стан, або про те, що куріння — це вульгарна, огидна звичка, а самі ви — дурний, безвольний тюфяк, то я повинен розчарувати вас. Подібна тактика жодного разу не допомогла кинути палити мені самому, а якби вона могла допомогти вам — ви б вже давно кинули. Мій спосіб, який надалі я буду називати «Легкий спосіб», діє зовсім по-іншому. Можливо, Вам буде важко повірити в дещо з того, про що я збираюся говорити. Однак до того моменту, коли ви прочитаєте цю книгу, ви не тільки повірите в це, але навіть будете дивуватися, як це вам колись настільки «запудрили мізки», що ви вірили в щось інше.

Протягом всієї книги «Легкий спосіб кинути палити» Аллен Карр запевняє читача, що йому «промили мізки». Що в підсвідомості курця присутні помилкові дані про нікотинової залежності. І дійсно, коли читаєш цю чудову книгу, то багато в чому погоджуєшся з її автором. Хоча, сам Аллен Карр, на початку книги, просить читача не приймати все на віру, а самому перевіряти чи так це насправді.

Ось деякі поради, які допоможуть в засвоєнні матеріалу з книги.

Книга «Легкий спосіб кинути палити» читається і сприймається дуже легко. Її можна прочитати за пів дня, але краще не поспішати. Не читайте книгу швидкочитанням, так як інформація не засвоїться і, можливо, доведеться перечитувати всі сторінки заново. Після кожного розділу або навіть абзацу розмірковуйте над прочитаним, просочуйтеся суттю.

Не показуйте і не читайте книгу в присутності кого-небудь. Не хваліться і не кажіть нікому про свій намір кинути палити.

Не хваліть себе перед іншими, коли зможете кинути палити. Просто забудьте, що ви колись були курцем!

Російська клініка Аллена Карра видаляє негативні відгуки.

Я курець з 14-річним стажем і, як всякий курець, час від часу роблю спроби кинути. Дві найбільш вдалих з них пов’язані з методом Аллена Карра»Легкий спосіб». З його допомогою я кидав курити на 1 рік і пізніше на 3 роки, і був по-справжньому щасливий. Але як завжди, все хороше коли-небудь закінчується, в мозку щось ламається, звідки не візьмись береться страшне бажання «тільки спробувати» — і ось я знову змолю, як паровоз.

Порівнюючи досвід всіх методів і спроб, які пробував, я визначив для себе, що «Легкий спосіб» найдієвіший. Якщо кидати-то тільки з його допомогою. Я читав книги, дивився ролики, але кинути знову так і не зміг.

Хотілося звернутися за допомогою в авторизовану російську клініку Аллена Карра, але так як розташовується вона в Пітері і Москві, а сам я провінціал, можливості відвідати очний курс не було. І ось відносно недавно з’явився новий продукт-відеокурс»Легкий спосіб кинути палити». Його я і придбав.

Скажу прямо: курс мені не сподобався. Після перегляду я чисто на силі волі не курив півтора місяці, потім знову зірвався. Ще до того, як знову закурив мені хотілося залишити негативний відгук, але от біда: на офіційному сайті цього не зробити. У розділі відгуків просто немає кнопки»залишити відгук». Почекавши після перегляду пару тижнів, щоб не судити на гарячу голову, я все ж зважився залишити відгук в групі ВК. Якщо комусь цікаво, текст відгуку я залишу в коментарі.

Час від часу я стежив за відкликанням, сподівався на якусь реакцію, хоча б елементарне «ми приймемо до відома», але ні — тиша. Потім я якось і забув про нього.

І ось в день, коли я знову закурив, подумав: «А як же поживає мій відгук?». А виявилося, що він зовсім видалений. Тут же написав в повідомлення групи з питанням чому так, і після дня тиші, написав ще й на пошту клініки. І там мовчать.

Заради інтересу зв’язався з іншим покупцем відеокурсу. Як виявилося він теж не в захваті, і також як і я закурив через півтора місяці. Він, так само як і я, залишав негативні відгуки, які теж віддалялися.

Виникає питання, чи мають Компанії право підчищати негативні відгуки і виставляти напоказ тільки хороші? Адже по суті це введення в оману. Я можу бути незадоволеним змістом курсу, його якістю, — і це буде моя суб’єктивна точка зору, з якою могли б ознайомитися інші. Адміністратори могли відповісти, що я дурень і зовсім нічого не зрозумів — це було б одне, але підтасування відгуків — зовсім інше.

Наостанок, тим, хто має намір придбати курс (який до речі дається тільки на 2 тижні), майте на увазі: їх відеокурс — всього лише короткий переказ основних моментів методики, ефективність відеокурсу на мій погляд низька. Якщо хочете кинути палити «Легким способом», вивчайте праці самого Аллена Карра, а не його послідовників.

І ще наостанок: все, що сказано вище і у відгуку в коментарях відноситься конкретно до відео курсу. На очних лекціях можливо все якось інакше і краще.

Дублікати не знайдені.

Перший раз прочитав Карра в 2007-му (стаж куріння до того моменту 11 років). Чи не курив 5 років, а потім, на черговому віражі життя щось психанул і закурив. З Рік «насолоджувався» курінням, потім зрозумів, що треба знову кидати, але втішав себе думкою, що досить за пару днів почитати книгу і все. Так пройшло ще 6 років куріння. Цього року зібрався і під час відпустки прочитав книгу знову. Не палю кілька місяців, але ось що помітив: після другого прочитання ефект слабкіше. Чи то мозок вже в курсі і придумує лазівки, чи то ще щось. Але те, що складніше-факт. Бажаю вам не сили волі (кожен читав Карра знає, що не в ній справа), а розуміння кожною клітиною свого організму, що курити Вам немає ніякої необхідності.

Просто ти порозумнів і на тебе перестала діяти американщина з круговим повторенням одних і тих же прописних істин.

Згоден з кожним словом!

Легкий спосіб кинути негативні відгуки.

Нічому клацати було.

Я має бути не зовсім правильно висловив думку.

Мене обурює не те, що відеокурс виявився не тим чого я очікував і він мені не допоміг, а тим, що відгуки «підчищаються». Людина, яка захоче скористатися їх допомогою не матиме повної картини про його ефективності.

Щодо відеокурсу говорити нічого не буду, але ось одноденний курс в центрі Аллена Карра-тема! Я звичайно на нього витратився, але не шкодую. За такий невеликий час кинути після 15 років стажу-заслуга персоналу центру!

У мене думка як про сектантів склалося про деяких з тих хто кинув палити за допомогою його книжки. Побічним ефектом є бажання всім розповісти наскільки книжка необхідна до прочитання всім. Мене на повному серйозі вмовляли її прочитати при тому що я не курю, один колега досить нав’язливо. Людей категорично не влаштовують відповіді інших курців в стилі читав не зачепило і не зміг дочитати цей психологічний марення. Та багатьом допомагає і це здорово але деякі і після того як кинули ставляться до книги занадто серйозно. Чому людина яка кинула не стає просто некурящим, якому тепер пофіг на всі ці книги, курси і т.д. чому людина яка вже не курить продовжує цікавитися всім цим.

Ви тільки не ображайтеся, я не хотів нікого образити але хіба слова «перечитав» і «знову» у вашому пості не говорять що ефективність трохи перебільшена? Я не проти якщо людина кине курити будь-яким способом, мене дивує побічна зміна поведінки у кинули саме за допомогою цієї книжки.

Удачі в починаннях.

Ну можу сказати що у мене є друг який курив років 30, вирішив від нічого робити прочитати цю книгу (з повним скептицизмом). Читав і курив. Але після прочитання як то тяга до куріння пройшла, як це сталося він і сам не зрозумів. Але ось вже більше 10 років не курить .

Так що тут як пощастить, якщо хоч якийсь частини людей допоможе то вже добре.

Автор і сам вводить в оману: пропонує почитати книгу Карра, яка за його словами ефективна, на відміну від курсів в клініці, але тим не менш, йому ця книга, схоже, теж не допомогла кинути палити.

Як описано в пості, з книгою я кидав двічі — на 1 рік і на 3 роки. Відеокурс-короткий переказ методики, тому і ефективність його менше. Все, що сказано в відеокурсі я вже читав в книгах, тільки в книгах це більш розгорнуто.

Прошу вибачення, якщо вів Вас в оману.

Ні, мене не ввів, я-некурящий. )

ІМХО, це питання мотивації, тільки і всього. Курив років 15, кидав приблизно на рік пару раз. Перший раз просто щоб кинути, другий раз — щоб заощадити (якраз Карра читав тоді) через рік знову починав як і ТС: «Та я всього одну. «І понеслася=) після того, як почав останній раз — помітив, що набагато гірше почав спати, і прокидатися став розбитий. Коли не курив такого не було. Це і стало моєю мотивацією. Зараз знову наближаюся до позначки в рік, але, пам’ятаючи як це буває, не піддаюся на провокаційні «всього одну, нічого не буде»=) досить побита фраза, але якщо сам не захочеш — курси і книжки — марна трата часу і грошей.

Може вже хто не будь писав про це звичайно, але розповім як я кинула. Мені знайомий розповів про таблетках, називається Табекс, коштують приблизно 800-900 рублів, продаються в аптеці. До цього курила більше 10 років. Вже на 5 день прийому (як написано в інструкції) я не захотіла курити, от не захотіла і все. Курс розрахований на 25 днів, кинула і вже трохи більше підлозі року не курю. І навіть як то не тягне, так само виходила не раз на вулицю з палять колегами, бажання не з’явилося. Велика частина друзів кинула так само після мій рекомендації.)

А навіщо залишати відгуки тих хто не кинув якщо їх автори все одно скоро здохнуть?

Все в порядку, у вас просто ліміт перепрограмування мозку закінчився.

Інфобізнес як він є.

Автор, якщо таки кинете в черговий раз, зрозумійте, що саме для Вас, нікотин викликає фізичну залежність. Не психологічну. На стільки сильну, що Вашого вольового зусилля не вистачає це подолати.

Не починайте навіть пробувати .

А якщо тих, хто кинув — просто перестав курити, одним зусиллям волі та інше поменше слухайте, у них банально не виробляється настільки сильна фізична залежність.

Якби я орієнтувався на фізіологію, то крил бв в день в п’ять разів менше ніж сейцчас.

Психологічна звичка до перекур вносить набагато більший внесок, ІМХО.

По-во, мені часто хочеться вийти на балкон з сигаретою не тому, що хочеться фізіологічно, а тому, що хочеться себе винагородити за зроблену справу, причому з часом справи стають дріб’язковими.

Дурниця, кинув саме одним зусиллям волі. Курив 20 років, приблизно пачку в день, досить слабка залежність чи що?

Я розумію що це не так вже й багато, але не курю 1,5 року.

метод карра

Врахую вашу думку. Спасибі!

Мій стаж куріння з 1996 по 2018 рік (22 роки!!). Почав курити в 13 з копійками років. Кинув того року. Не реклама, але курс таблеток Чампікс + Афабазол (від нервів 😀 ). Не курю вже майже рік і Вам раджу. Спробуйте цю схему.

Я перший раз кинув палити так: викурив 14 сигарет, мене вирвало, через кілька годин закурив, було на стільки гидко, що я вирішив більше не курити. Не курив 2 роки. Другий раз я кинув палити, просто перестав курити. Я кожен день звітував подрузі, що не курив, а вона мене хвалила і підтримувала. Так само я звертав увагу на те, коли я хочу курити і чому. По закінченню 3х днів, я виявив, що крім залежності, є ще й звичка, тобто наприклад якщо завжди курив після їжі, то саме після їжі дуже хочеться закурити, або після довгої поїздки в транспорті наприклад. Усвідомлюючи це стало простіше. Не курю вже 4 роки.

Я знаю, навіщо ви так мучитеся. Я просто купив вейп і кинув палити.

у твоєму вейпі є нікотин?

і ти хочеш сказати що» кинув » за допомогою вейпа?

кинути-це означає Не отримувати нікотин в будь-якому вигляді.

вейп тут взагалі ні при чому ніяким боком.

ти або отримуєш нікотин, або не отримуєш.

ну я наприклад перейшов на вейп, потім знижував дозу нікотину і в підсумку вже 2 роки некурю нічого, вейп може стати панацеєю.

Так, я кинув палити за допомогою вейпа. Не розумію, при чому тут нікотин взагалі.

Та тут просто вейп не люблять. Як і гіроскутери, Селфі, спіннери, підворіти та іншу хуйню, яку тупороге олтфажье просто не здатне сприймати.

і підоров начебто тебе.

Пробувати. Вейп» парив » близько року. Шило на мило, мені здається.

Ну, мучся тоді.

Відгук, який я залишив в групі:

«Вважаю, що відеокурс — марна трата часу і грошей. Твір на цю тему нижче.У вебінарах кажуть, що очний курс — це не виразне читання книг Аллена Карра, а золотий стандарт методики, вироблений багаторічним досвідом. Може бути, по відношенню до очного курсу це і справедливо, але ось відеокурс ще гірше, ніж просто виразне читання. Може бути краще йому і бути виразним читанням, але по суті, це утрамбований о четвертій годині переказ всього, що намагався викласти в книгах Аллен Карр. «Використання яскравих образів, графіків та інфографіки безпосередньо зчитується нашою підсвідомістю і значно підсилює сприйняття інформації», — йдеться про курс на офіційному сайті. Мабуть, опис складала людина, яка знала, що в курсі будуть картинки, але сам цей курс не дивився. Або це усвідомлена брехня. Яскраві образи, графіки, инфорграфики? Якби я купив «Лайт» я б побачив тільки безглуздо підібрані картинки, час від часу з’являлися під час курсу. Чоловік, зціпивши в оскалі зуби і з якимось неоднозначним виразом очей-найвдаліше уособлення внутрішньої боротьби курця? Решта картинки в тому ж дусі. Але доплативши тисячу рублів і купивши «Стандарт» я отримав ще два графіка, намальовані маркером на аркуші паперу, підкріплені поясненнями Олександра… якщо все це «безпосередньо зчитується нашою підсвідомістю і значно підсилює сприйняття інформації», то як же можна охарактеризувати офіційний півторагодинний фільм за участю Робіна Хейлі, в якому було знято багато іншого, крім кімнати з лектором? Тут вам і постановки випадків з життя за участю акторів, і той чудовий запам’ятовується епізод з мухою і сарраценією. Насправді не важливо, які слова ми скажемо про відеокурсі, тривалістю від 4-х годин вартістю 5990 рублів (мінімум), і фільмі, тривалістю півтори години, безкоштовно поширюється на Ютубі. Важливо те, який вплив вони на нас нададуть. І при такому порівнянні, відеокурс від російської клініки здорово програє перед фільмом, який, до слова, був знятий 14 років тому. Мабуть, тоді про роботу підсвідомості і сприйнятті інформації знали більше, ніж зараз. Але немає лиха без добра, я все-таки не курю ось уже два тижні. Як ви зрозуміли, я знайомий з методикою Аллена Карра, читав майже всі його книги і три роки був по-справжньому щасливим некурящим. Зараз же я не курю тільки з тієї причини, що тепер мені це дійсно не по кишені. 6990-сума, якої мені б вистачило на три місяці. Отже, відеокурс на мою думку повний провал, ще один спосіб відбирання грошей. Не зрозумійте мене неправильно: я вважаю методику Аллена Карра єдиною ефективною методикою, але він був ентузіастом і готовий був життя покласти в ім’я цієї ідеї. Зараз же її зіпсували його послідовники. Єдиний спосіб кинути палити-це вивчати праці самого Аллена і те, де він брав безпосередню участь. Ось вам вишенька на торті. Перегляньте коментар внизу, який я знайшов на стіні в групі. Те, що відбувається у відеокурсі, не є те, що відбувається на семінарі? Це різні продукти? Але тоді навіщо методику з ефективністю 95% замінювати чимось схожим? Хіба не можна зняти семінар так само здорово, як це зробили у фільмі 2005 року, зберігши при цьому ефективність? А навіщо окремо продавати те, що посприяє ефективності методики (релаксотерапія і два додаткових блоку)? Так і грає в уяві: «Мало грошей? Ну візьми що-небудь простіше. Є гроші? Тоді у мене є для тебе дещо краще!»Загалом, суцільне розчарування, але не про витрачені гроші, а про те, що методика стала дійною коровою після смерті її автора. Приблизно цього я і очікував. Просто хотілося перевірити.»

Я чим погано іноді викурити хорошу сигару або сигарету? під коньяк після ситної вечері?

навіщо курити пачками і мучитися, «як шкідливо ай-ай-ай»? Кури, отримуй задоволення, але роби це в міру! Втім це відноситься не тільки до сигарет.

Книга Аллена Карра «Легкий спосіб кинути пити»: жанр, зміст, відгуки.

У Росії не проводилися статистичні дослідження, які б підтвердили ефективність методів Аллена Карра. Але мабуть, у кожного курця є знайомий, який хоча б раз порекомендував йому прочитати книгу «Легкий спосіб кинути палити». Вона багатьом допомогла. Менш популярна книга»Легкий спосіб кинути пити». Тема алкогольної залежності вельми педантична. Не кожен, кому вдалося подолати її, буде, не бентежачись, рекомендувати знайомим і друзям працю засновника клініки «Легкий спосіб».

У чому унікальність методу.

Кинути палити не простіше, ніж підкорити Еверест. Але Аллену Карру-творцеві унікальної методики-вдалося спростувати цей міф. Коли ж вийшла книга» Легкий спосіб кинути пити», багато засумнівалися. Завзятий курець може тримати в руці сигарету і читати, поступово переймаючись думками про шкоду нікотину. Однак складно уявити людину у важкому сп’янінні, захоплено студіює книгу»Легкий спосіб кинути пити».

Цікаво, що метод Карра, спочатку застосований в боротьбі з курінням, а потім опублікований в середині вісімдесятих, універсальний для всіх видів залежності. Так стверджує один з колишніх пацієнтів клініки «Легкий спосіб».

Хвороба легко перемогти.

Алкоголізм-хронічне захворювання, від якого позбутися не можна. Ремісія можлива, повне лікування-ні. Такої точки зору дотримуються багато медиків. Автор книги» Легкий спосіб кинути пити » був противником загальновизнаної догми. Але він не конкурував з товариствами анонімних алкоголіків.

Відгуки про «легкий спосіб кинути пити» співвітчизників Аллена Карра, можливо, відрізняються від думки російськомовних читачів. На пострадянському просторі алкоголізм завжди мав ширший масштаб, ніж у Європі та Америці. А тому і засоби позбавлення від нього повинні бути більш ефективними.

Аллен Карр вважає, що алкоголізм не можна зараховувати до невиліковних хвороб. Більш того, він вважав, що позбутися від цієї недуги можна всього за чотири години, якщо проходити сеанс лікування в його клініці. За допомогою книги Аллена Карра «Легкий спосіб кинути пити» людина, що страждає залежністю, зможе її подолати. Але в першу чергу потрібно знайти в собі сили взяти цю книгу в руки. Це не так вже й просто для того, хто систематично п’є спиртне, але не вважає себе алкоголіком. Але тому, хто усвідомив, що знаходиться в пастці і вирішив прочитати «Легкий спосіб кинути пити», залишиться всього лише уважно і вдумливо прочитати кожну главу.

«М’ясоїдна рослина»

метод карра

Так називається одна з глав»Легкого способу кинути пити». Зміст книги переказувати тут не будемо. Наведемо найцікавіші моменти. В позитивних відгуках про книгу Аллена Карра «Легкий спосіб кинути пити» часто говориться, що стиль автора легкий і невимушений. Немає ніяких суворих інструкцій. Під час читання створюється ілюзія задушевної дружньої бесіди.

Жанр «Легкого способу кинути пити» — це психологічна консультація. Автор же жартома називає свою книгу детективом. Адже мова йде про залежність, яка вбиває людину.

М’ясоїдна рослина-пастка для дрібних комах. Вона подібна ілюзії, що алкоголь звільняє від проблем і знімає стрес. Такі порівняння Карр наводить у своїй книзі»Легкий спосіб кинути пити».

Одна з цілей автора полягає в наступному: допомогти читачам позбутися не тільки від залежності, але і від почуття сорому. Кожна людина, що страждає непереборною тягою до спиртного, хоча б раз у житті опинявся в безглуздій ситуації. Нерідко залежність призводить до втрати роботи, сім’ї та іншим серйозним проблемам.

Недостатньо тільки відкрити книгу Аллена Карра. Головне-визнати наявність проблеми: тяги до спиртного, від якої позбутися самостійно не вистачає сил. Але книгу Аллена Карра прочитати варто і тим, хто випиває рідко, «по великих святах». Це свого роду профілактика, невеликий курс, який дозволить в подальшому не робити помилок.

Карр пише:»Я ненавиджу слово алкоголік, але ця ненависть не поширюється на людей, які страждають залежністю». Питуща людина відчуває муки совісті, а це перешкоджає позбавленню від тяги до спиртного. Карр підносить інформацію дуже коректно. І в цьому полягає важлива перевага його книги.

В неволі.

Алкогольна залежність-це полон. З таким трактуванням погодиться, мабуть, кожен. Але методика Аллена Карра досить незвичайна. Автор книги «Легкий спосіб кинути» стверджує, що в’язниця, в якій виявляються питущі люди, створюється забобонами, що панують в суспільстві. Часто лікарі, намагаючись відрадити пацієнтів від вживання алкоголю, наводить цілий список захворювань, які розвиваються внаслідок регулярного вживання спиртного. Це не найкращий спосіб.

Так, питуща людина може скласти собі список страшних недуг і переглядати його кожен раз, коли виникає бажання пригубити. Але рано чи пізно, а так відбувається в більшості випадків, він цей страшний перелік розірве на дрібні шматки і викине.

У своїй книзі Аллен Карр наводить цікавий приклад. Уявімо, що в камеру до графа Монте-Крісто з’явився доктор і, оглянувши в’язня, сказав йому: «перебування тут не кращим чином відбивається на вашому здоров’ї, вам би вибратися звідси або, принаймні, частіше виходити на свіже повітря». Монте-Крісто і без того знає, що знаходження у в’язниці ні до чого доброго не приведе. Подібний рада дурний і марний. В’язень у романі зрештою вибереться зі своєї темниці. Але чи зможе це зробити питуща людина? Проблема в тому, що він виступає і в ролі бранця, і в ролі тюремника.

У спиртному алкоголік шукає звільнення від проблем. Коли ж розуміє, що пияцтво зайшло занадто далеко, то не може зважитися на боротьбу з ним. Лікарі стверджують, що позбутися від алкоголізму неможливо, а шлях до ремісії довгий, важкий, до того ж негативно впливає на психіку і самопочуття. Питуща людина знаходиться в полоні забобонів, породжених суспільством.

Правила Аллена Карра.

Щоб позбутися від залежності, потрібно усвідомити три простих речі:

Питуща людина повинна усунути фактори, що заважають обмежити кількість спиртного. Один з цих факторів-помилка щодо того, що без алкоголю не відбудеться жодне святкове застілля. Намагаючись обмежувати кількість випитого спиртного за допомогою думки про його шкоду, людина опиняється в такій же надійній в’язниці, як і в’язень в романі Дюма. Найменше алкоголік хоче чути про те, як він жалюгідний і нещасний. Для того щоб позбутися від залежності, потрібно припинити картати себе.

Переваги алкоголю.

У своїй книзі Аллен Карр не стільки критикує спиртне, як намагається знайти його позитивні сторони. І не знаходить. Карр стверджує, що негативні сторони спиртного не перевищують позитивні. Але наполягає: вживання алкогольних напоїв не має жодних переваг. Спиртне систематично знищує волю і гідність. Іншої дії він не робить. У книзі, яка вийшла в 1985 році, автор не наполягає на терміновій відмові від куріння. Так само Аллен Карр чинив і тоді, коли писав про алкоголізм. Він не рекомендував обмежувати кількість алкогольних напоїв під час читання. Така специфіка методу.

Перестати обманювати себе.

Всі люди, які страждають алкогольною залежністю, брешуть. Не тому, що вони нечесні. Можна сказати, що це один із симптомів алкоголізму. Причому п’ють люди брешуть не тільки оточуючим, але і собі. Для того щоб вибратися з алкогольної пастки, слід перестати брехати самому собі.

Аллен Карр рекомендує читачам скласти два списки. У перший занести недоліки алкогольного сп’яніння. В іншій-гідності. При складанні і першого, і другого списку потрібно бути гранично чесним з самим собою.

Промивання мізків.

У XX столітті в різних країнах проводилися антиалкогольні кампанії. Проте реклама спиртних напоїв завжди була досить ефективною. Алкоголь приносить задоволення, розслабляє. З’являється багато цікавих тем для бесід.

Аллен Карр стверджував, що все це помилки. Такої ж точки зору дотримувався він і при написанні своєї першої книги, в якій стверджував, що нікотинова залежність вигідна тільки виробникам тютюнової продукції. Що стосується реклами алкоголю, Аллен Карр наводить як приклад американські вестерни. Герої таких фільмів більшу частину часу проводять в барах. Створюється враження, що вони тільки тим і займаються, що накачують себе дешевим віскі.

Російськомовні Читачі як приклад можуть згадати не одну радянську або російську комедію. Герої популярних фільмів, перебуваючи в алкогольному сп’янінні, не втрачають чарівності, а буває, що навіть потрапляють в смішні ситуації, які не стільки ускладнюють життя, скільки вирішують ряд проблем. Виникає питання: «у чому ж тоді шкода алкоголю?»Основа методу Аллена Карра полягає у відмові від помилок, до яких ми звикаємо з дитинства і приймаємо за істину.

Відкликання.

Як не дивно, читачі Росії, Білорусії та України відгукуються про книгу британського автора позитивно. Ці рецензії підтверджують, що метод, розроблений людиною, яку на батьківщині ще в 90-і роки прихильники традиційних способів лікування вважали шахраєм і аферистом, дійсно працює.

«Легкий спосіб кинути палити»: все, що ви хотіли знати про метод Аллена Карра.

Незважаючи на введення безлічі антинікотинових законів і значне збільшення вартості тютюнової продукції, величезна кількість дорослих чоловіків і жінок все так же продовжують купувати сигарети і труїтися ними багато разів на день.

Безумовно, кинути палити дуже складно, і далеко не кожна людина може просто зважитися на це і в один прекрасний день відмовитися від сигарети.

На жаль, нікотин викликає сильну залежність, причому як фізичну, так і психологічну. Щоб її побороти, необхідно, в першу чергу, задатися метою і повністю упевнитися в тому, що вам це необхідно, але в деяких випадках і цього буває недостатньо.

Нерідко курці зі стажем для відмови від цієї згубної звички змушені звертатися за допомогою до медичних працівників, оскільки самі ніяк не можуть перебороти тягу до шкідливих речовин.

Суть методу Аллена Карра.

Кілька років тому чоловіки і жінки всього світу були розбурхані появою на ринку книги Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити». Метод, викладений у творі цього автора, дійсно виявився дуже ефективний, адже навіть завзяті курці після прочитання цієї книги справлялися з нікотиновою залежністю без застосування лікарських препаратів. У даній статті ми розповімо вам, в чому полягає метод Аллена Карра, і які поради дає автор чоловікам і жінкам, які бажають припинити курити.

На думку Аллена Карра, причиною нікотинової залежності насправді є тільки психологічний страх перед відмовою від куріння. Слід розуміти, що кожна затяжка і весь процес викурювання сигарети не приносить абсолютно ніякого задоволення. Всі приємні відчуття, які відчуває людина, що палить під час споживання тютюнових виробів, виникають виключно в результаті самообману.

Книга «Легкий спосіб кинути палити «та інша література авторства Аллена Карра, а також групові заняття, які проводять його наступники для бажаючих відмовитися від куріння – це не що інше, як промивка мізків людини, яка щодня» вбиває» самого себе, оскільки боїться раз і назавжди змінити своє життя. Щоб побороти цей страх, більшості людей досить просто прочитати працю Аллена Карра «простий спосіб кинути палити», адже в ній доступною мовою викладені дуже мудрі і дієві поради.

Як кинути палити: короткий посібник.

Бажаючим змінити себе, варто прислухатися до порад Аллена Карра.

Не варто ставити перед собою нездійсненних завдань. Якщо ви не можете просто взяти і назавжди відмовитися від тютюнової продукції, не потрібно цього робити, досить потроху зменшувати кількість споживаних сигарет і з психологічної точки зору переконувати себе в необхідності остаточного припинення куріння. Крім того, не можна порівнювати себе з іншими людьми. Під час відмови від цієї згубної звички краще абстрагуватися від навколишнього світу і сприймати себе окремо від інших чоловіків і жінок, оскільки тільки в цьому випадку ніхто не зможе вплинути на ваше рішення. Не сприймайте сигарети як унікальний атрибут свого персонального стилю. Запам’ятайте, що практикуючи куріння, ви не тільки не відрізняєтеся від інших людей, але і, навпаки, уподібнюєтеся більшості таких же курців. Навіть якщо при цьому ви вибираєте найдорожчі сигарети, в світі знайдеться величезна кількість чоловіків і жінок, які також віддають перевагу цій марці, і тому ви абсолютно неунікальні. До того ж слід розуміти, що палить людина завжди подає поганий приклад іншим людям і, зокрема, своїм дітям, тим самим свідомо долучаючи їх до цієї згубної звички. Ще одна проста порада від Аллена Карра стосується тих, хто пояснює свою пристрасть до сигарет надмірно нервовим, психологічно напруженим і емоційним життям. Всупереч широко поширеній думці, вживання нікотину не допомагає упокоїтися, це тільки лише оману курця, яким він намагається виправдати свої дії. Нерідко такі люди спеціально розпалюють себе зсередини, напружено чекаючи того моменту, коли їм захочеться покурити. Саме тому психолог радить носити з собою заспокійливий засіб і намагатися не доводити свою нервову систему до важких зривів, а в разі виникнення стресів і сильних психо-емоційних переживань дуже добре подумати, чи дійсно вам потрібна сигарета. Нарешті, основою швидкого і ефективного способу кинути палити, на думку Аллена Карра, повинна стати психологічна мотивація. Слід визначити куріння як спокусу і постійно будь-якими способами позитивно стимулювати себе з метою боротьби з численними спокусами. Думайте про найближче майбутнє і тих райдужних перспективи, які принесе вам відмова від цієї шкідливої звички, регулярно говорите самому собі слова підбадьорення і постарайтеся чимось себе зайняти. Більшості людей в такій ситуації допомагає «вдаритися» в роботу, але деякі також сильно захоплюються творчістю, що дозволяє їм просто забути про бажання викурити чергову сигарету.

Методика Аллена Карра дійсно ефективна, однак, вона, як і будь-який інший спосіб відмови від куріння, може допомогти тільки в тому випадку, якщо сам курець захоче позбутися від нікотинової залежності. Саме тому перш ніж починати читати книгу, необхідно дуже добре все обміркувати, ретельно «зважити» всі «ЗА» і «проти» , і скласти для себе певний план дій.

Якщо ви будете розуміти, що нікотинова залежність тільки затьмарює ваше життя і робить негативний вплив на ваше здоров’я, ніякі інші фактори не зможуть змінити ваше рішення, і відмова від куріння неодмінно увінчається успіхом.

Тим самим ви зможете значно знизити ймовірність розвитку серйозних захворювань і до того ж заощадити значну кількість грошових коштів.

Карр Аллен.

Багатьох людей турбує проблема куріння. Колись це навіть вважалося модним, але ось тепер суспільство все більше схиляється до здорового способу життя. Однак куріння — це не така проста річ, від.

Книгу-посібник» Легкий спосіб скинути вагу » написав Аллен Карр, який став відомий завдяки своїй першій книзі, яка допомогла багатьом людям позбутися від тяги до куріння. Автор розробив методику.

Книга Аллена Карра» єдиний спосіб кинути палити назавжди » допоможе розлучитися з сигаретою навіть самим завзятим курцям.

Люди, які курять, пояснюють це різними причинами. Хтось каже.

Книга Аллена Карра» Легкий спосіб кинути пити » зможе надати велику допомогу багатьом людям, хоча спочатку це може здатися казкою. Ця людина розробила унікальну методику позбавлення від.

Книга Аллена Карра допоможе впоратися з тягою до куріння, вона призначена спеціально для жінок. Спочатку автор написав книгу для всіх, і її ефект перевершив всі очікування. Скориставшись цією.

Книги Аллена Карра допомогли багатьом людям кардинально змінити своє життя, позбутися від залежностей, що вдається далеко не завжди. Однією з таких книг автора є «Легкий спосіб домогтися успіху».

Усе, що вам потрібно для того, щоб кинути курити, – це книга, яку ви тримаєте в руках! Вам нема чого боятися, ви не наберете вагу і не відчуєте, ніби вам чогось бракує, – ви навіть можете.

Занадто багато стресів у житті кожної людини. Хотілося б, щоб їх було менше, але ж ми не можемо впливати на все і змінювати обставини. І так думають багато, хто живе в нескінченних.

Приємно побалувати себе чимось смачненьким. Добре, коли ти можеш собі дозволити улюблене, нехай і не зовсім корисне блюдо. Але в якийсь момент доводиться згадувати про те, що потрібно.

«Легкий спосіб жити без боргів» -застосування найуспішнішою з коли-небудь створених систем з подолання залежностей до вирішення проблем тих людей, які страждають від непомірних боргових.

Легкий спосіб кинути палити в короткому викладі.

У 1983 році Аллен Карр розробив методику, яка дозволила мільйонам курців назавжди позбутися від куріння і сьогодні відома як » Легкий.

Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він розробив унікальну методику відмови від нікотину. Його метод отримав.

«Легкий спосіб кинути палити» Аллена Карра виявився найефективнішим методом порвати з нікотиновою залежністю. Він допоміг мільйонам курців у всьому світі кинути палити-легко, безболісно.

Ефективність: методика Аллена Карра використовується в десятках клінік по всьому світу і отримала високі відгуки лікарів і фахівців. Зручність: відмова від куріння не супроводжується дискомфортом.

У книзі» Легкий спосіб жити без похмілля » Аллен Карр успішно застосовує розроблену ним методику для позбавлення від алкогольної залежності. Автор розвінчує міфи масової свідомості, пов’язані с.

Аллен Карр – автор кількох робіт, присвячених звільненню від зайвої ваги. Він стверджує: щоби виконувати його поради, не потрібно мати величезної сили волі, бо насправді людина.

Це остання книга Алена Карра, написана ним незадовго до смерті. Розроблена автором методика допомогла десяткам мільйонів курців назавжди позбутися від пристрасті до тютюну, а його книга.

Аллен Карр, автор бестселера» Легкий спосіб кинути палити», успішно застосовував створену ним методику для вирішення різних психологічних проблем – від позбавлення від алкогольної залежності до.

Ефективність: методика Аллена Карра використовується в десятках клінік по всьому світу і отримала високі відгуки лікарів і фахівців. Зручність: відмова від куріння не супроводжується дискомфортом.

Аллен Карр-автор відомого у всьому світі бестселера»Легкий спосіб кинути палити». Після численних безрезультатних спроб відмовитися від куріння за допомогою традиційних методів в 1983 році він.

Схожі автори.

Останні відгуки на книги автора.

метод карра

Курила 25 років, пробувала кидати різними способами, скачала аудіогнигу, прослухала повністю відразу ((приблизно 5 годин) не курю кинула і щаслива, спасибі.

Не знаю як книга скинути вагу ,але книгу легкий спосіб кинути палити я прочитала раз, мені не допомогло я решила прочитати другий раз тільки позаматково. Результат я не курю 10 років хоча пробувала рази.

Аллен Карр — Метод Аллена Карра: як легко і швидко кинути палити.

Метод Аллена Карра: як легко і швидко кинути палити.

Англійський бухгалтер Аллен Карр викурював близько 100 сигарет в день, але зумів позбутися від цієї згубної звички більше 20 років тому. Кинувши палити, він став, за його словами, найщасливішою людиною в світі і продовжив собі життя на кілька десятків років. Аллен Карр вирішив поділитися безцінним досвідом з тими, хто хоче, але не може кинути палити. Його книги стали бестселерами і розійшлися мільйонними тиражами по всьому світу. Крім того, багато клінік взяли за основу його метод лікування від нікотинової залежності. На думку автора, приклад людини, який, будучи курцем з величезним стажем, відмовився від своєї звички і дожив до 72 років, повинен надихнути багатьох. Поштовхом до того, що Карр створив власну методику позбавлення від залежності, став діагноз лікарів-неоперабельна форма раку легенів. Він стверджував, що його хвороба наочно демонструє необхідність відмовитися від сигарет.

За загальними підрахунками, Аллен Карр своєю книгою і лекціями допоміг кинути палити 25 мільйонам людей, включаючи таких знаменитостей, як футболіст Джанлука Віаллі і актор Ентоні Хопкінс. Лікарі і фахівці в області залежностей дивувалися ефективності методики Карра. Наприклад, доктор Аніл Візрам з Лондонського Королівського госпіталю так коментував його методику: «я неодноразово спостерігав вражаючу ефективність методу Аллена Карра. Цей метод представляється мені вельми успішним, і я цілком і повністю підтримую його». Доктор Вільям Грін, завідувач психіатричним відділенням госпіталю в Гонконзі, стверджував, що Аллен Карр, будучи непрофесіоналом в області терапії залежностей, досяг успіху там, де зазнали повний провал психологи і психіатри з високими науковими ступенями, і розробив дійсно простий і ефективний метод відмови від куріння. Доктор Джуді Маккей, професор, що працює в сфері охорони здоров’я та контролю над тютюном, говорила, що глибоко вражена методом Аллена Карра: «незважаючи на його феноменальну популярність, в ньому не було ніяких трюків і хитрощів, тому я охоче рекомендую його метод будь-якому курцеві. Метод Карра гідний поваги і визнання».

Після того як книга була опублікована, її автор став отримувати велику кількість листів з вдячністю від колишніх курців, яким його методика допомогла кинути палити. Найбільш типові приклади подяки наступні: «я не повірив зробленим вами заявам і приношу свої вибачення за те, що сумнівався в Вас. Це було дуже легко і приємно-все, як ви говорили. Я подарував примірники вашої книги всім моїм кращим друзям і родичам, але не можу зрозуміти, чому вони її не читають». Багато курців зізнавалися в тому, що довго не могли зважитися випробувати методику Аллена Карра: «вісім років тому мій друг, який був курцем, дав мені вашу книгу, але я зібрався прочитати її тільки зараз. Шкодую тільки про одне: я втратив дарма вісім років». За свідченням кинули палити за унікальною методикою Карра, успішно виліковуються від нікотинової залежності в 90% випадків. А сам автор протягом всієї книги називав свою методику легким способом позбавлення від залежності.

Книга Аллена Карра відрізняється від інших книг з даного питання насамперед метою. Може здатися, що у всіх друкованих видань про те, як кинути палити, одна головна мета – змусити людину відмовитися від згубної звички. Однак автор вважає першорядною метою книги-створення такого настрою, » …щоб ви відразу ж відчули переповнює вас радість, як якщо б вилікувалися від жахливої хвороби». У цьому «…відмінність мого методу від звичайних способів кинути палити, слідуючи яким ви починаєте боротися з курінням з таким відчуттям, ніби дертися на Еверест, а протягом декількох наступних тижнів живете, сумуючи про сигареті і відчайдушно заздрячи іншим курцям». Завдяки принципово іншої мети ви зможете досить скоро дивитися на сигарети байдуже, а на курців не з заздрістю, а з жалістю. Автор стверджує, як це не парадоксально звучить, що відмовлятися від куріння в процесі читання книги зовсім не обов’язково, якщо тільки книгу не читає некуряща людина або колишній курець.

Один з головних моментів полягає в тому, що під час куріння людина дивиться на сигарету і намагається зрозуміти, навіщо він робить це. А справжню цінність сигарета набуває тоді, коли курець її позбавлений. Карр переконаний, що в міру читання книги бажання курити буде поступово зменшуватися. Все, що потрібно від читача, — це слідувати його інструкціям.

Перш за все він рекомендував курцям зосередитися на своїй пристрасті до цієї шкідливої звички, а не покладатися на силу волі. Ось, що він писав у своїй книзі: «якщо ви чекаєте, що я стану розповідати Вам про жахливий ризик для здоров’я, якому піддаються курці, або про те, що за довгі роки куріння вони витрачають на це ціле стан, або про те, що куріння – це огидна звичка, а самі ви – безвольний тюфяк, то я повинен розчарувати вас. Подібна тактика жодного разу не допомогла кинути палити мені самому, а якби вона могла допомогти Вам – ви б вже давно кинули». Його спосіб діяв зовсім по-іншому. Карр вважав, що люди, намагаючись знайти заміну нікотину, потрапляють в замкнуте коло, оскільки вважають куріння задоволенням. Лікування повинно починатися з усвідомлення того, що задоволення від викуреної сигарети – це ілюзія, яка насправді є результатом отримання порції нікотину. Кожен курець перш за все повинен впоратися зі стресом, тривогами, які заважають жити повноцінним життям і насолоджуватися нею. Більш того, після прочитання книги автор залишає читачеві право вибору – залишатися зі своєю звичкою або позбавлятися від неї назавжди. Принцип методу автор вдало ілюструє наступним прикладом: «Чи Можете ви уявити, як почувався граф Монте-Крісто, коли йому нарешті вдалося втекти зі своєї в’язниці? Саме так відчував себе і я, вибравшись з нікотинової пастки. Саме так відчувають себе мільйони колишніх курців, які використовували мій спосіб. Саме так будете почувати себе і ви до кінця читання книги».

Аллен Карр писав: «курці вирішують стати курцями не більшою мірою, ніж алкоголіки – стати алкоголіками, а наркомани – стати наркоманами. Так, правда, ми вирішили закурити свої перші пробні сигарети. Час від часу я вирішую сходити в кіно, але звичайно ж не приймаю рішення провести багато років в кінотеатрі». Звичка курити затягує людину поступово. Спочатку, наприклад, людина вирішує, що сигарети потрібні йому тільки для зустрічей з друзями, щоб відчувати себе впевненіше. Потім він вже носить сигарети в кишені постійно, розучившись отримувати насолоду від обіду або справлятися зі стресом, не закуривши. Таким чином сигарети стають своєрідним підсилювачем і провідником емоцій, поступово витісняючи природні радості. Спочатку людина розуміє, що куріння – це погана звичка, тому що «на планеті немає жодного батька, курця або некурящого, якому сподобається сама ідея про куріння його дітей». Тобто в глибині душі, нехай навіть і не усвідомлюючи цього, кожен курець шкодує про те, що колись почав курити. У той же час всі курці хочуть курити і далі, забуваючи, що свідомо чи несвідомо рішення курити людина приймає сам.

Єдиною причиною, що змушує курця знову тягнутися за сигаретою, Аллен Карр називає страх в найзагальнішому розумінні цього слова. Це може бути страх того, що на шляху до заповітної мети (відмови від тютюну) людині належить пережити «невизначено довгий період страждань, поневірянь і незадоволених бажань». Також це може бути страх того, що життя перестане приносити колишню радість і задоволення, що людина не зможе впоратися зі стресом, втратить віру у власні сили. Кинути палити людині може перешкодити і страх того, що особистість і характер зміняться не в кращу сторону. Однак головним страхом Аллен Карр вважає те, що»ми назавжди залишимося рабами і ніколи не звільнимося повністю, все життя проведемо, мріючи про випадкову сигаретку».

На думку автора, слідуючи найпоширенішому серед курців методу відмови від куріння, а саме закликавши на допомогу силу волі, людина проходить через всі перераховані вище страждання і страхи, поступово стаючи все більш впевненим в тому, що ніколи не зможе кинути палити. Свої невдалі спроби люди виправдовують слабкою силою волі, напруженим ритмом життя, в якому сигарета допомагає швидко розслабитися і зосередитися. Однак все це пояснюється одним лише страхом. Основним показником того, що людина відчуває страх, є бажання кинути палити «з завтрашнього дня», «з наступного тижня». Тобто у відповідь на природне бажання кинути цю згубну звичку виникає думка, що зараз не дуже вдалий час.

Часто куріння представляється людям у вигляді перетягування каната: на одній стороні знаходиться все негативне – хвороби, матеріальні витрати на покупку сигарет, психологічний аспект залежності, а на іншій – позитивне: задоволення, підтримка, розслаблення. Однак якщо проаналізувати позитивні сторони, то стане очевидним, що вони також є негативними. Справа не в тому, що людина не хоче втратити задоволення від сигарет, а в тому, що він боїться стати нещасним, позбувшись його. Якщо курець не згоден з цим аргументом, можна провести паралель з пристрастилися до героїну наркоманами. Якщо у такої людини немає можливості отримати дозу, тяга посилюється і стає нестерпною. Але як тільки наркоман отримує заповітну дозу героїну, він відчуває блаженство. Автор пропонує:»спробуйте уявити, як хтось і справді вірить, що отримує задоволення від введення шприца собі в вену». Некурящі люди зовсім не відчувають себе нещасними, якщо їм не можна курити, наприклад, після обіду, від цього страждають тільки курці. Тобто нікотин не знімає почуття тривоги, а, навпаки, створює його.

Бажання курити Аллен Карр називав нікотиновою пасткою, оскільки ця звичка побудована за принципом пастки, щоб ніколи не вибратися з неї. Для того щоб упевнитися в цьому, автор пропонує задатися питанням, коли ви в порядку експерименту закурювали свою першу сигарету, ви приймали рішення стати курцем на весь той період часу, який курите з тих пір? Швидше за все більшість людей відповість негативно. Бажання спробувати закурити в більшості випадків було викликано більше цікавістю, ніж усвідомленим прагненням потрапити в пастку. Після цього автор пропонує відповісти на наступне питання: «коли ви збираєтеся кинути? Завтра? Наступного року?»Це відмовки, які потрібні для самообману. Вони створюють ілюзію, що людина вільна від куріння. Насправді палить людина-це раб згубної звички. «Пастка, — пише Аллен Карр – — сконструйована таким чином, щоб ви залишалися в ній все життя. Інакше, як ви думаєте, чому всі курці не кидають палити до того, як куріння вб’є їх?»

У своїй книзі Аллен Карр заявив, що спроба вирішити проблему куріння за допомогою нікотинової жувальної гумки або нікотинового пластиру невдала, оскільки не можна вилікуватися від наркотичної залежності, використовуючи той же самий наркотик. Ідея залякати людину, пояснити йому, наскільки шкідливо куріння, яка це антигромадська і дорога звичка, теж, на думку автора, є невдалою. А виникла така ідея, оскільки засоби масової інформації і » традиційна медицина не мають ні найменшого уявлення про те, як допомогти людям кинути палити, тому зосередилися на тому, що вже давно відомо як науці, так і кожному курцеві». Уряд США щорічно витрачає кілька мільйонів доларів на телевізійну кампанію, яка спрямована насамперед на переконання молоді не потрапляти в залежність від куріння. «Але, – іронізує автор, — воно могло б з таким же успіхом витратити ці гроші, намагаючись переконати молодь в тому, що їх можуть вбити мотоцикли».

Першим кроком на шляху до того, щоб перестати курити, є прийняття рішення. На перший погляд це просто, і багато курців вже кілька разів за час куріння приймали рішення кинути і легко порушували його, знову починаючи курити. Але рішення має бути усвідомленим і твердим. Потрібно пам’ятати, що триматися за згубну звичку безглуздо і Вам абсолютно нічого втрачати, оскільки задоволення від викурювання сигарет ілюзорно.

Ніхто з курців не планував пристраститися до нікотину надовго, наївно вважаючи, що 1 сигарета не вб’є їх. Пряма залежність раку від куріння була встановлена більше 40 років тому, але за цей час з’явилася велика кількість нових курців. Найбільш дієвим способом позбавлення від куріння автор вважає усунення причини, по якій людина курить. У підсумку всі способи кинути палити Аллен Карр узагальнює і зводить до наступного: «спробуйте ось цей спосіб. Якщо він не спрацює, спробуйте інший».

Автор звернув увагу на дві причини можливої невдачі в боротьбі з курінням. По-перше-це нездатність виконати вказівки. Ось що він пише: «деяких дратує моя категоричність щодо певних рекомендацій. Наприклад, я настійно прошу, щоб ви не намагалися скорочувати кількість викурених сигарет або використовувати замінники (цукерки, жувальну гумку та ін.), особливо ті, що містять нікотин. Я настільки категоричний, тому що добре знаю свій предмет. Я не заперечую, що є багато людей, які зуміли кинути палити шляхом використання подібних прийомів, але вони кинули, незважаючи на них, а не завдяки їм». Другою причиною, по якій неможливо кинути палити, є нездатність зрозуміти. Тобто не можна приймати всі доводи на віру, слід постійно перевіряти не тільки власні погляди, а й ідеї самого автора, громадську думку. Наприклад, тим, хто вважає куріння простою звичкою, слід задати собі просте питання, від якої звички ви швидше відмовитеся: їсти солодке або курити? Тобто чому від інших звичок, нехай навіть приємних, відмовитися набагато легше, ніж від куріння, після якого в роті жахливий присмак, яке шкодить здоров’ю і до того ж вельми дорого обходиться?

В основі книги Аллена Карра лежить принципово інший метод, відмінний від звичайного, що полягає в складанні списку негативних сторін куріння і переконання: «якщо я зможу протриматися тривалий час без сигарети, то бажання курити пройде». Це логічний спосіб, але домогтися успіху в даному випадку дуже складно. Основною проблемою є не проблема «кидання курити», оскільки фактично кожен раз, загасивши сигарету, курець кидає палити. Але у нього залишається бажання отримати нову порцію нікотину. Важливим фактором, що зупиняє людину, що палить, може бути турбота про здоров’я. Розум підказує курцеві: «кинь палити!» Але в результаті зробити це стає навіть важче. Наприклад, якщо курцеві сказати, що куріння вбиває його, то перше, що він зробить, – прикурить сигарету. Всі логічні доводи, на думку Аллена Карра, значно ускладнюють відмову від куріння з двох причин. По-перше, створюється відчуття жертвопринесення, оскільки » вас змушують відмовитися від опори, задоволення або невеликого пороку». По-друге,» на курця надягають шори», нав’язуючи причини, за якими слід кинути палити. Легкий спосіб відмови від тютюну полягає в тому, щоб забути про причини, за якими курець хоче кинути палити, і поглянути на проблему куріння в загальному сенсі. Для цього автор пропонує відповісти читачеві на наступні питання: – що дає куріння саме Вам; – чи дійсно від викуреної сигарети Ви отримуєте задоволення; – невже ви насправді хочете йти по життю, віддаючи великі гроші за те, щоб задихатися, засовуючи ці «штуковини» в рот.

Можливо, на перше питання курець відповість, що це допомагає зблизитися з людьми, завести нових друзів, відчувати себе вільніше в новому колективі. Однак в даний час навіть самі курці вважають, що це – «антигромадська звичка».

Велика частина нашого життя проходить в ситуаціях, в яких суспільство забороняє курити, тому палить людина підсвідомо відчуває себе ущемленим.

Щодо позитивної відповіді на друге запитання автор також висловлює сумнів. «Кожен раз, коли людина виявляється єдиним курцем в компанії некурящих друзів, коли він відчуває себе неважливо, коли він змушений переривати роботу через свою звичку, чи відчуває він розрядку і насолоду? Швидше, він відчуває провину і невдоволення собою. Деякі кажуть, що сигарети доставляють їм смакове задоволення в процесі куріння». Однак, на думку автора книги, «все, що пов’язано з тютюном, досить огидно». Це можна перевірити простим способом, а саме запитати курця, який не зміг купити звичну марку сигарет, дістав би він ті, які здаються йому огидними за смаком, або кинув би курити. Відповідь однозначна, оскільки курець швидше стане курити стару мотузку, ніж кине свою звичку. Тобто задоволення не має нічого спільного з тим, що відчуває курець при палінні, оскільки в житті є безліч речей, від яких ми відчуваємо задоволення, але «не відчуваємо себе глибоко нещасними тільки тому, що не займаємося ними в даний момент».

Автор розглядає і знамениту теорію з.Фрейда, засновану на тому, що куріння має якесь психологічне підгрунтя, по якій людина нібито потребує материнських грудей. Але насправді, пояснює автор, людина починає курити для того, щоб продемонструвати, як він виріс і змужнів. Адже багатьом здається, що палить чоловік, коли він видихає дим через ніздрі, асоціюється з мачо.

На питання, що залишилося, на думку автора, курець відповість негативно, завдяки чому стане ясно, що куріння абсолютно нічого Вам не дає. Курець, який викурює в день 20 сигарет, за все своє життя витрачає величезні кошти. І що ж він робить з цими грошима? «Він використовує їх для систематичного заповнення власних легенів канцерогенними смолами, поступово засмічуючи і отруюючи свої кровоносні судини. Щодня курець змушує відчувати кисневе голодування кожен м’яз і кожен орган свого тіла, роблячи їх все більш млявими і в’ялими. Крім того, він довічно засуджує себе до огидного смердючого дихання, потемнілих зубів, пропаленого одягу, спертого запаху тютюну».

Карр зацікавився, чому ж кинути палити так важко, оскільки сам був завзятим курцем. «Всякий раз, коли я робив спроби кинути палити, впадав в депресію, яка тривала протягом декількох тижнів. Це було схоже на спробу вибратися зі слизької ями, коли відчуваєш, що ти вже біля вершини, бачиш сонячне світло, а потім раз – і знову з’їжджаєш вниз, на дно».

Намагаючись розібратися, чому ж люди курять, Карр розглядає багато версій. Одні курці дадуть відповідь:»куріння – це всього лише те, чим я займаю руки». Але, парирує автор « » навіщо тоді прикурювати сигарету?»Інші вважають, що куріння – «це оральне задоволення». Але виникає те ж питання-навіщо закурювати сигарету? Багато хто вважає, що куріння здатне розважити і позбавити від нудьги, але це теж якийсь обман, бо нудьга – це умонастрій, а в сигареті немає нічого розважає. Карр намагається зрозуміти, чому він почав курити. Основними причинами він вважає переконання, що»куріння розслабляє і додає впевненості і мужності». Але також автор каже, що завжди чітко усвідомлював, що куріння – це шкідлива і дорога звичка. Тому Аллен Карр задається питанням: «Чому ж я не пішов до лікаря і не попросив виписати мені засіб для розслаблення і для додання впевненості і мужності?»Як це не дивно звучить, автор відповідає на це питання наступним чином: «я не пішов до лікаря, тому що знав, що він неодмінно запропонує мені альтернативний засіб». Тому всі причини, які нібито змушують людину курити, автор вважає простими відмовками. А основною причиною куріння Аллен Карр вважає нікотинову залежність, хоча курці часто не розуміють, що це різновид наркоманії. Тільки усвідомивши справжню причину куріння, людина зможе кинути палити.

Автор називає куріння » найпідступнішою і найбільш зловісною пасткою, створеною спільними зусиллями людини і природи». До куріння людини підштовхує світ курців дорослих, які попереджають, що куріння – це огидна звичка, що руйнує організм, що б’є по гаманцю, але спочатку людина не може повірити, що завзятий курець не отримує задоволення від цього процесу. Пастка влаштована найпростішим чином і працює навіть без приманки. Вона зачиняється не від того, що смак сигарет чудовий, а від того, що він огидний, оскільки якби смак сигарети був би приємний, то «…продзвенів би тривожний сигнал і люди, як розумні істоти», зрозуміли б, чому така велика кількість людей труїть себе за свої ж гроші. Але » … перша сигарета була огидна, і наш юнацький розум цілком заспокоєний: ми ніколи не пристрастимося до цього, тому що не отримуємо від сигарет ніякого задоволення, а значить, зможемо кинути, коли захочемо». Пастка сконструйована так, що кинути палити людина намагається тоді, коли у нього виникають серйозні проблеми зі здоров’ям або матеріальні труднощі. Але, після того як людина кинула курити, він починає відчувати ще більший стрес, придумуючи причини, за якими варто курити, і знову тягнеться до сигарети.

Автор книги стверджує, що ми всі починаємо курити «по дурості і зазвичай під тиском оточення». Найчастіше перша сигарета буває викурена на дружній вечірці, в компанії друзів. Але коли людина починає відчувати, що його тягне курити, чому ж він не зупиняється? Насправді, на думку Аллена Карра, жоден постійно курить людина не знає, чому він курить. У той же час Засоби масової інформації і суспільство постійно нагадують, наскільки шкідливо куріння, тому курцям, як людям розумним і раціональним, хочеться знайти причину, що пояснює їх пристрасть. А дійсними причинами Карр вважає наступне: – нікотинова залежність; — «вдале» поєднання факторів.

За свідченням лікарів, нікотин — це речовина, яка викликає найшвидше звикання з усіх сполук, відомих людству. Для того щоб пристраститися до нього, досить однієї сигарети. Дія наркотику можна описати наступним чином: в результаті затяжки невелика доза нікотину моментально надходить від сигарети через легені в мозок. Наприклад, якщо, викурюючи 1 сигарету, людина робить 10 затяжок, він отримує 10 доз наркотику. У той же час нікотин – це швидкодіючий наркотик, рівень вмісту якого в крові падає через кілька хвилин, тому курці викурюють кілька сигарет в день. Відразу ж після того, як сигарета викурена, організм починає відчувати відвикання, оскільки нікотин виводиться швидко.

За статистичними даними, людина найчастіше починає курити тоді, коли йде «з-під батьківського крильця», починає самостійне життя. Причина куріння-ілюзія, що сигарета допоможе впоратися зі стресом, з проблемами дорослого життя. Однак психологи довели, що найбільш стресові періоди життя – це дитинство і юність, тобто людина плутає поняття відповідальності і стресу. І замість того, щоб розслабитися, курець починає відчувати себе все більш нервово і напружено.

Існує поширена помилка щодо того, що, кинувши палити, людина починає відчувати муки відвикання, схожі на фізичний біль. Насправді, запевняє автор, це «більшою мірою муки уявні». Біль при відвиканні від нікотину настільки незначна, що дозволяє називати куріння не наркотичною залежністю, а поганою звичкою. У той же час багато курців відчувають жах при думці про те, що можна вживати наркотики, але самі є наркоманами. Нікотин-це дійсно наркотик, але від нього легко відмовитися. Тому першим етапом у відмові від куріння є визнання того, що ви залежні. Аллен Карр розвінчує міф про те, що куріння – це звичка, а від звички відмовитися дуже важко. Але чи дійсно це так? «У Великобританії прийнято водити машину по лівій стороні дороги. Однак в Європі або в Америці ми відразу ж позбавляємося від цієї звички без будь-яких особливих проблем. Твердження, що від звичок важко позбутися, – обман чистої води. Насправді ми щодня набуваємо звички і позбавляємося від них».

Карр вважає, що насправді це-наркотична залежність. Справжньою причиною, через яку курець продовжує курити, полягає в»… тому самому маленькому чудовисько, що живе в утробі. Час від часу всякий курець повинен його годувати». Перевірити даний факт автор пропонує порівнянням куріння з прийомом їжі. «Якщо ви думаєте, що прийняття їжі – звичка, то спробуйте відмовитися від неї назовсім. Ні, описувати прийняття їжі як звичку — те ж саме, що називати звичкою дихання. Обидва процеси мають істотне значення для виживання». А єдина причина, по якій курець не позбавляється від згубної звички, — це спроба покласти край «відчуття порожнечі і невпевненості, створеному попередньою сигаретою». Подібність нікотину з будь-яким іншим наркотиком полягає в тому, що»організм відчуває зростаючу потребу в даній речовині». Тому автоматично після короткого періоду куріння сигарета вже перестає повністю полегшувати дискомфорт від відсутності нікотину, «який сама ж і створює». А як тільки сигарета виявляється погашеної, починається виведення нікотину з організму, тому в стресових ситуаціях курці курять безупинно.

Нікотин є не тільки наркотиком, але ще і сильнодіючим отрутою, що входить до складу інсектицидів. Якщо дозу нікотину, яка міститься в 1 сигареті, ввести в вену, вона вб’є людину. При палінні першої сигарети тютюновий дим здається людині неприємним, але тільки до тих пір, поки він не пристраститься до куріння. Саме тому, затягуючись, новачок починає кашляти. Якщо видихнути тютюновий дим в обличчя людині до того, як він придбає нікотинову залежність, він почне кашляти і чхати. Це доводить той факт, що організм відрізняє корисне від отрути. Аллен Карр пише: «Це наше тіло волає до нас, кажучи: «Ти вводиш в мене отруту. Перестань!»»Автор вважає, що на» … цій стадії часто визначається, станемо ми курцями чи ні». Тобто думати, що курцями стають тільки морально і фізично слабкі і психічно нестійкі люди, – це помилка. Автор називає щасливцями тих, у кого перша сигарета викликала фізичне і моральне відторгнення, тобто тих, хто не готовий «…проходити жорсткий шлях навчання» тільки для того, щоб стати рабом згубної звички. Найбільший трагізм ситуації полягає в тому, що людина старанно привчає свій організм до отрути перш, ніж потрапити в залежність. Наприклад, підлітки вчаться курити. Вони вважають смак сигарети огидним, але не кидають після першої затяжки, вважаючи, що саме огидний смак допоможе їм кинути.

Другою причиною куріння Аллен Карр вважає «вдале» поєднання факторів. Люди, самі того не бажаючи, створюють сигаретам настільки потужну рекламу, що утриматися від того, щоб не спробувати, дуже складно. «З самого народження людина піддається масованому промиванню мізків», тому що чує, що куріння дає величезне задоволення, підтримку, відчуття спокою. Ці виправдання курців сприймаються некурящою людиною як істина і спонукання до дії. До того ж фізичне відвикання від нікотину супроводжується не справжнім болем, а тільки почуттям спустошеності, нестачі чогось. Відвикання більше нагадує голод або стрес, ніж тягу до наркотику, тому бажання курити людина схильна розцінювати як нормальне. Ще одним «вдалим» фактором Аллен Карр вважає те, що механізм звикання до куріння надзвичайно тонкий і відстежити його дуже складно. На початку свого звикання людина після викуреної сигарети відчуває спустошеність, але ніяк не пов’язує це почуття з тим, що він тільки що робив. Після того як людина знову закурив, він відчуває прилив сил, розслаблення, тобто сигарета як би виправдовує себе.

Для того щоб більш наочно пояснити, наскільки підступно куріння, Аллен Карр порівнює його з їжею. Якщо людина звикла регулярно харчуватися, його лякають великі перерви в прийнятті їжі. Голод не заподіює фізичного болю, але створюється відчуття спустошеності, і людина розуміє – йому потрібно поїсти. А сам процес задоволення потреби в їжі-це дуже приємний процес. Куріння діє за тією ж самою схемою: потреба в сигареті виражається в почутті спустошеності, тобто людина відчуває бажання закурити. Саме схожість з прийняттям їжі дозволяє » … дурити курців, змушуючи їх вірити в те, що вони отримують воістину незбагненне задоволення». Однак два даних процесу мають істотні відмінності. По-перше, прийняття їжі-це природна потреба організму, що дозволяє йому вижити і продовжити життя. Куріння ж скорочує її. По-друге, прийом їжі-це приємний процес, оскільки їжа дійсно приємна на смак. Куріння ж передбачає вдихання диму, який навіть самі курці не зможуть назвати приємним або смачним. По-третє, прийняття їжі не породжує голоду, а втамовує його. Перша ж сигарета кладе початок тяги до нікотину і людина змушена все життя годувати «маленьке нікотинове Чудовисько».

Залежність від куріння, на думку Аллена Карра, носить не тільки фізіологічний, але і психологічний характер. Майже всі палять люди вночі можуть легко обходитися без нікотину. Багато курців перед тим, як закурити першу ранкову сигарету, чистять зуби, вмиваються, снідають. Деякі не доторкаються до сигарети, поки не приїдуть на роботу. Курці можуть утримуватися від нікотину до 10-12 годин вночі, але вдень»… вони почнуть рвати на собі волосся». В принципі, у більшості курців були тривалі тимчасові періоди, коли вони без праці могли не курити. Тому можна зробити висновок, що впоратися з нікотиновою залежністю легко. Інша справа-це подолати вплив підсвідомості. Здавалося б, сучасне суспільство складають люди, самостійно вибирають свій життєвий шлях. Але насправді ми всі живемо в рамках деякої системи цінностей, щодня визначають нашу поведінку. Це стосується одягу, який ми носимо, будинків, в яких живемо, машин, на яких їздимо. І непослідовну роль у визначенні стилю поведінки людини грає підсвідомість. Саме воно надає разюче потужний вплив на життя. Фахівцям з реклами добре відома сила впливу підсвідомості на людський розум. Тому людина щодня, сам того не підозрюючи, отримує величезну кількість рекламної інформації. Можна провести простий експеримент: по дорозі на роботу або в магазин порахувати кількість білбордів з рекламою сигарет або, переглядаючи журнал, звернути увагу, скільки сторінок відведено для реклами тютюну. Несвідомо людина звертає увагу на цю інформацію, і вона діє. Аллен Карр пропонує перевірити це простим способом: «Зайшовши в холодний осінній день в бар або ресторан, на питання вашого супутника про те, що Ви будете пити, не кажіть просто:» бренді», а як-небудь прикрасьте свою відповідь. Наприклад, скажіть: «знаєш, чого мені сьогодні дійсно хочеться? Глотка чудесного палючого бренді». Ви з подивом виявите, що до вас приєднаються навіть ті, хто взагалі не п’є бренді». З самого раннього дитинства людська підсвідомість, або «дрімаючий партнер», як називає його сам автор, сприймає потоки інформації про те, що сигарети розслабляють, надають впевненості і мужності. У фільмах і виставах останнім, про що просить вмираючий персонаж, нерідко стає сигарета. Людська свідомість може це і не помітити, проте підсвідомість помічає і вловлює все.

Багато людей впевнені, що останнім часом мільйонні витрати уряду на пропаганду здорового способу життя зіграли свою роль. На телебаченні, наприклад, офіційно заборонена реклама тютюнових виробів. Але в той час, коли телевізор дивиться більшість людей « » кращі в світі гравці в більярд і дартс постійно пускають на екрані клуби сигаретного диму. Спонсорами програм зазвичай є тютюнові компанії-гіганти». На змаганнях Формули-1 нерідко гоночні машини бувають названі по відомим маркам сигарет. Нарешті, кіногерої знаменитих бойовиків, супермени на екрані найчастіше курять. Підсвідомо людині хочеться походити на них, а нерідко виявляється простіше почати курити, ніж накачувати такі ж м’язи або навчитися битися.

Аллен Карр пише, що щиро захоплюється майстерністю творців реклам, які вміють вкладати в ролики підтекст. Можливо, людина і не усвідомлює сенсу певного ролика, але «…дрімаючий партнер ретельно переварить і засвоїть очевидний підтекст». Існує і реклама іншого роду, покликана захистити людей від куріння. Найчастіше основою для такої реклами служать медичні факти про загрозу раку, ампутованих ногах, смердючому диханні, жовтому кольорі шкіри і зубів. Але насправді це не зупиняє курців, тим більше підлітків. Навіть сама пачка сигарет обов’язково містить попередження про смертельну небезпеку, але хто з курців коли-небудь його читав, не кажучи вже про те, щоб замислюватися про його сенс? Курці схильні згадувати поодинокі історії, в яких людина курив все життя і прожив до 80 років. Вони відмовляються навіть брати до уваги те, що сотні курців смерть підкосила в розквіті сил, або визнавати той факт, що 80 років – це не межа і без шкідливої звички людина могла жити набагато довше.

Потужний вплив на курців надає привабливий зовнішній вигляд пачки, блискуча упаковка, форма і колір. Для того щоб не попастися на цю вудку, Аллен Карр радить поглянути на блискучі пачки сигарет «…по-новому, спробувати побачити всередині них погань і отруту». Крім того, вся індустрія куріння спрямована на те, щоб доставляти курцеві естетичне задоволення від споглядання предметів для куріння. Автор пише:»Не дайте обдурити себе попільничками з гранованого скла, золотими запальничками і мільйонами тих, кого вже надули».

Нікотин є перш за все наркотиком, притупляє смакові рецептори, нюх. Але найбільш страшним наслідком куріння автор книги вважає не стільки шкоду здоров’ю і матеріальні витрати, скільки деформацію психіки. Людина починає вишукувати будь-які правдоподібні пояснення того, чому він курить. Для ілюстрації свого твердження автор наводить приклад з власного життя: коли чергова спроба кинути палити завершилася невдачею, він вирішив перейти на куріння трубки. Вважалося, що таке куріння завдає менше шкоди організму і допомагає скоротити кількість споживаного нікотину, поступово змусивши його відмовитися від цієї звички зовсім. Але куріння трубки було неприємним, оскільки у автора протягом 3 місяців наривав кінчик язика і смак тютюну здавався йому огидним. Аллен Карр довго не міг зрозуміти, чому протягом такого тривалого часу він продовжував піддавати себе цим тортурам. Відповісти на це питання автор зміг тільки через тривалий час. Відповідь була проста: «як тільки людина пристраститься до нікотину, вплив промивання мізків зросте. Підсвідомість буде постійно нагадувати про те, що мАлленькое нікотинове Чудовисько потрібно годувати, тому розум, як раціонально влаштована система, буде шукати виправдання згубної звички і витісняти інші відомості про те, що куріння – це шкода». В результаті вплив реклами почне посилюватися самонавіюванням людини, заснованим на залежності від нікотину.

Автор розглядає також вираз»кинути палити». Він вважає, що це «класичний приклад ідеологічної обробки людини, промивання мізків». У цьому терміні прихований сенс, що має на увазі власне жертвопринесення. Але даний вислів не зовсім правильно, оскільки кидати нічого не доведеться. Навпаки, позбавлення від цієї звички дозволить придбати масу «чудових переваг». Це і поліпшення здоров’я, і колосальна економія грошей, які раніше витрачалися на сигарети. А найголовніше-людина перестане відчувати себе рабом сигарети. Вираз» кинути палити «автор пропонує замінити на» перестати«,» припинити «і»позбутися». Як тільки курець позбудеться від нікотинової залежності, потреби в нікотині, у нього не виникне бажання закурити знову.

Багато курців переконані в тому, що нікотин покращує смак їжі, але насправді він погіршує його. Науково доведено, що регулярне куріння руйнує смакові рецептори, через що смак їжі перестає сприйматися, як раніше. Ілюстрацією до цього твердження Аллен Карр вважає курців, які обідають в ресторані і курять між стравами. Насправді вони вже не отримують задоволення від їжі, а чекають, коли обід закінчиться, щоб насолодитися сигаретами. Більшість курців курять в будь-якій обстановці, що ображає багатьох некурящих людей. І справа не в тому, що курці не зважають на чужу думку. Просто вони страждають без сигарет. По суті справи, у курців є два варіанти: або курити і відчувати себе ніяково, або не курити і відчувати себе нещасним від того, що організм вимагає дози нікотину.

Відчуття незручності виникає не тільки через антигромадської поведінки курця, але і через зовнішнього вигляду. Як відомо, більшості жінок далеко небайдуже, як вони виглядають і що думають про їх зовнішній вигляд оточуючі. Але, навіть коли жінка знає, що «дихання нагадує запах Старої попільнички», вона не перестає курити. Багато хто ненавидить запах власної шкіри, її жовтий відтінок, і, тим не менш, це не змушує їх кинути палити.

Автор розвінчує ще один міф: сигарети допомагають на дружніх вечірках. «Вам доводиться тримати в одній руці келих вина, в іншій – сигарету, одночасно намагаючись струсити попіл і спорожнити нескінченно наповнюється недопалками попільничку». При цьому людина, що палить намагається не диміти в обличчя співрозмовнику і прикривати долонькою зуби, на яких можуть бути плями від сигарет. Тому, позбавляючись від звички, людина нічого не втрачає, крім невпевненості, незручності. Одночасно він набуває незрівнянно більше, оскільки життя некурящої людини більш приємна. Це стосується не тільки того, що «…ви станете щасливішими і здоровішими, але і того, що почнете отримувати від життя набагато більше задоволення».

Куріння Аллен Карр називає добровільним рабством. У XIX столітті люди наполегливо боролися за скасування рабства, але курець живе, «…з доброї волі продавши себе в ярмо». Здається, він навіть не усвідомлює, що хотів би бути некурящим. А для великого числа сигарет справедливо твердження, що людина не тільки не отримує від них ніякого задоволення, але навіть не усвідомлює, що курить їх. Для перевірки цього твердження варто звернути увагу на те, що курець найчастіше не помічає сигарети, викуреної відразу після пробудження або після обіду. І тільки після невеликого періоду утримання він запевняє себе, що сигарета доставляє йому насолоду. Радість від викурювання сигарети курець здатний помітити, тільки коли вона набуває величезну цінність, тобто коли він намагається не курити або суспільство змушує його до цього. Наприклад, прийшовши в гості до некурящого друга, курець змушений терпіти або коротко перекурювати на вулиці. Добираючись на роботу протягом тривалого часу, курець найчастіше думає про сигареті, яку він відразу ж викурить. Прийшовши на сеанс в кіно або на спектакль, курець болісно чекає антракту або час від часу виходить із залу, втрачаючи сюжетну нитку.

У своїй книзі Аллен Карр наводить дискусії з людьми, яких він називає завзятими курцями. До цієї категорії людей він зараховує тих, хто купує сигарети постійно, не вірить в те, що куріння завдає шкоди здоров’ю, і кого не хвилює суспільний осуд. Наприклад, якщо курець – молода людина, Аллен Карр звертає його увагу на матеріальну сторону питання: «не можу повірити, що Вас не хвилюють гроші, які ви витрачаєте на куріння». Зазвичай такий прийом працює. Якби автор підійшов до питання з позиції здоров’я або суспільного несхвалення, він відчув би себе в невигідному становищі, оскільки кожен курець, нехай і неусвідомлено, підшукує доводи, щоб логічно пояснити свою звичку. Зазвичай на питання про витрати на куріння людина відповідає, що в тиждень у нього виходить не така велика сума, як може здатися, і що він може собі це дозволити. Тобто стає очевидним, що курець ніколи не розглядає свою звичку з точки зору витрат протягом усього життя, а більшості достатньо знати вартість 1 пачки сигарет. Однак якщо прикинути, скільки грошей людина витрачає на сигарети в рік, то сума його злякає, а витрати за все життя жахнуть. Автор задає кожному із завзятих курців Питання: «Якби я запропонував виплатити мені 1000 фунтів стерлінгів прямо зараз за те, щоб забезпечувати Вас сигаретами довічно, погодилися б ви?»Ніхто не піде на таку угоду, хоча, викурюючи по 1 пачці в день, курець за все життя витрачає в десятки разів більше.

Здоров’я-найважливіший аргумент у суперечці про необхідність кинути палити. Курці вважають, що завдяки антитютюновій рекламі і виступам медиків вони знають про шкоду куріння все. Але насправді вони не знають нічого, оскільки їх підсвідомість, засвоюючи інформацію, блокує її, щоб» нікотинове Чудовисько » продовжувало отримувати порції наркотику. Курці, на думку Карра, не думають про загрозу здоров’ю ще й тому, що, якщо вони почнуть про це думати, зникне навіть ілюзія отримання задоволення від цього заняття. Багато курців нарікають, що їх не попереджають про серйозні проблеми зі здоров’ям після ще однієї викуреної сигарети. Ось як відповідає на це автор: «Якби я отримав наступне попередження: до сих пір ти виходив сухим з води, але якщо викуриш ще 1 сигарету, то твоя голова розірветься. Ви думаєте, я б перестав курити?»Якщо людина сумнівається у відповіді на це питання, Карр пропонує провести аналогію між курінням і спробою перейти дорогу з закритими очима: «пройдіться до головної автомагістралі з інтенсивним рухом, постійте на краю тротуару з закритими очима і спробуйте уявити собі, що у Вас є вибір: кинути палити або перейти дорогу з закритими очима, перш ніж взяти наступну сигарету». Однак більшість курців, замість того щоб тверезо поглянути в обличчя реальності, «заривають голову в пісок», сподіваючись, що одного ранку просто розхочеться курити. Саме тому так звана шокова терапія, спрямована на залякування курців, не діє. Тільки некурящі люди здатні правильно і адекватно сприйняти жахливу статистику по ракових захворюваннях і смертності від куріння. Палить ж людина вважає за краще не думати про це.

Автор розглядає в книзі і інше поширене оману: багато курців вважають, що якщо вони не кашляють, то хвилюватися нема про що. Але все йде інакше. Кашель-це один з найбільш надійних і природних методів видалення сторонніх тіл з легенів. Сам кашель є не хворобою, а симптомом. Тобто курці кашляють тому, що їх легені намагаються позбутися від отруйних речовин. При відсутності кашлю смоли і отрути залишаються в легенях, поступово накопичуються і призводять до раку. Курці намагаються не провокувати кашель, тому поступово набувають звичку дихати неглибоко. Їм слід подумати про кашель з зовсім іншої точки зору. «Наприклад, якби у Вас була дорога машина і ви, нічого не роблячи, дозволили б їй іржавіти, це було б надзвичайно нерозумно, оскільки незабаром вона перетворилася б на купу іржавого металобрухту і вже не змогла б возити Вас. Ваше тіло-це машина, яка везе Вас по життю. Залишаючись курцем, ви не тільки дозволяєте іржі рости, ніяк не вирішуючи цю проблему, ви самі руйнуєте машину, необхідну, щоб їхати по життю, але ж вона у Вас всього одна».

Автор закликає «вийняти голову з піску», тобто задати собі питання, Чи готові ви викурити сигарету, після якої в організмі почнеться раковий процес? Якщо так, то варто задати собі й інше питання: що буде з близькими і рідними? Аллен Карр впевнений-треба перестати брехати самим собі, що в будь-який момент можна відмовитися від страшної звички, що жахливі наслідки куріння не торкнуться курця. Слід зрозуміти, що у кожного раба цієї згубної звички є шанс не закурювати наступну сигарету, щоб вона не привела до наступної і потім до наступної. Потрібно зупинитися прямо зараз.

Про шкоду куріння написані сотні томів наукових робіт. Однак, на думку автора, поки людина не вирішить припинити курити, він нічого не хоче знати. Навіть те, що на кожній пачці сигарет є застереження від державної системи охорони здоров’я, не зупинить курця. Багато міркують наступним чином: навіщо мені кидати курити, боячись смерті від раку, адже з тим же успіхом завтра я можу догодити під автобус. Але в той же час ніхто навмисно не стане стрибати під автобус, оскільки в людині сильний інстинкт самозбереження. Так чому ж курець навмисно труїть себе, свідомо скорочуючи тривалість життя? На думку Аллена Карра, курці схильні думати про загрозу здоров’ю, як «… про питання проб і помилок, як, наприклад, не наступити на міну». Слід знати, що при вдиханні канцерогенних смол рак – це один з найстрашніших недуг. Але є і такі хвороби, які роблять людину інвалідом або «овочем», нездатним виконати навіть найпростіші дії без допомоги сторонніх. При палінні людина свідомо прирікає себе на жахливі муки, перетворюючи залишок життя в низку одноманітних днів.

Автор у книзі розповідає, що коли він курив, то ніколи не чув про атеросклероз або емфізему. Він знав, що » …свистяче дихання, кашель, напади астми і бронхіту – це прямий наслідок куріння. Але, хоча вони і викликали у мене дискомфорт, справжнього болю не було, а вже з відчуттям дискомфорту я як-небудь міг впоратися». Після того як автор кинув палити, його вразила думка про те, що страх захворіти на рак легенів перекривається страхом кинути палити. Це пов’язано з тим, що курити необхідно кинути сьогодні, використовуючи всю силу волі і мужність, які є у курця, а рак легенів-це страх майбутнього, тому він не настільки сильний. «Так навіщо ж звертати увагу на те, що може і не статися?» — міркує людина, що палить.

Аллен Карр зізнався, що метод залякування, в тому числі страх захворіти на рак легенів, не подіяв на нього і не змусив відмовитися про куріння. І так чинить більшість курців. На справедливе питання, навіщо вони це роблять, багато застосовують так звану тактику ухилення, використовувану всіма наркоманами. Полягає вона в тому, що «всім нам доведеться коли-небудь від чогось померти, а якість життя важливіше її довголіття». Можливо, в цій думці є зерно здорового глузду, але те, що людина коли-небудь помре, не є достатнім аргументом для свідомого скорочення життя. Крім того, якість життя наркомана або алкоголіка свідомо нижче, ніж у людини, яка не має залежності ні від алкоголю, ні від героїну.

Ще одним досить поширеним аргументом курців Аллен Карр вважає стан сучасної екологічної обстановки, інакше кажучи, вихлопні гази від машин, викиди заводів і фабрик так само шкодять легким, як і куріння. Однак автор справедливо зауважує: «навіщо ж карати свої легені ще більше? Чи можна уявити собі когось, хто був би настільки дурний, щоб припасти ротом до вихлопної труби і спеціально вдихати гази в легені? А курці роблять саме це!»

Аллен Карр впевнений, що якби курець зміг побачити, «що відбувається всередині тіла, то це допомогло б кинути палити». Мова тут йде не тільки про легких, але і про засмічених артеріях, венах, про погіршення зовнішнього вигляду кожного органу, кожного м’яза. Куріння призводить до швидкого зношування організму, оскільки замість поживних речовин він отримує отрути і шкідливі речовини. Зовнішні ознаки отруєння може помітити кожен курець: пожовкла шкіра, нігті, потемнілі зуби, неприємний запах тіла. Для того щоб краще проілюструвати шкоду, яку людина особисто заподіює собі, Аллен Карр використовує вже знайомий приклад, асоціюючи організм з автомобілем. Напевно більшості автолюбителів не подобається думка про брудному маслі або фільтрі в двигуні особистого автомобіля. Наприклад, при покупці нового «роллс-ройса» ви ніколи не міняєте ні масло, ні масляний фільтр. Багато автолюбителів заперечать, що цього робити з машиною категорично не можна, оскільки вона зламається. Але ж при палінні людина саме це робить зі своїм тілом.

В даний час першопричиною багатьох захворювань лікарі вважають куріння. Це не тільки рак легенів, про який автор постійно згадує протягом всієї своєї книги, але і такі хвороби, як діабет, рак шийки матки, рак грудей. Доведено, що навіть застудою і бронхітом курці хворіють в кілька разів частіше, ніж некурящі люди. І це невипадково, оскільки при палінні в організм потрапляють речовини, що послаблюють його захисні функції і засмічують його. В результаті цього організм стає більш слабким, а значить, схильним до різних хвороб. Куріння веде до уповільнення біологічних процесів в тілі, до зниження імунітету. А адже саме імунітет є найпотужнішим захисним бар’єром від різних вірусів, мікробів і паразитів, що населяють нашу планету. Всі рослини і тварини наділені імунітетом невипадково, оскільки саме він допомагає вижити. Процес куріння поступово руйнує імунну систему людини.

Автор у своїй книзі розповідає про те, що деякі негативні ефекти від куріння він зміг помітити лише через кілька років після того, як кинув палити. Наприклад, постійний сірий колір обличчя Аллен Карр вважав природним і пояснював нестачею фізичної активності. Однак він був викликаний закупоркою капілярів через куріння. Варикозне розширення вен, яким він почав страждати з 30 років, пройшло після того, як автор перестав курити. За кілька років до того, як він зміг кинути палити, Карр постійно відчував сильні болі в грудях, які виявилися нападами стенокардії і пройшли після позбавлення від цієї звички. Також автор розповідає, що в дитинстві його сильно лякали порізи, які рясно кровоточили. Він боявся, що закінчиться кров’ю до того, як поріз затягнеться. Коли він почав курити, кров стала більш в’язкою або замість неї сочилася якась «червоно-бура грязь». Це здивувало автора, і колір крові викликав занепокоєння. «Я знав, що вона повинна бути червоною, і вважав, що у мене якась хвороба крові. Я радів її густоті, яка означала, що у мене більше не буде рясних кровотеч». Лише після того, як Аллен Карр зміг кинути палити, він дізнався, що куріння згущує кров, а коричневий відтінок викликаний нестачею кисню. Після 40 років у нього з’явилися коричневі пігментні плями на обличчі і руках. Автор пише, що намагався не звертати на них уваги, вважаючи, що вони викликані раннім старінням організму, але після того, як він перестав курити, ця пігментація зникла. Крім того, коли Карр курив, у нього періодично траплялися напади запаморочення, що супроводжувалися головними болями, але після того, як він кинув палити, все це пройшло.

«Промивання мізків» або постійна антиреклама тютюнових виробів призводить до звички міркувати за тією ж схемою, що і людина, що падає з багатоповерхової будівлі. «Пролітаючи п’ятдесятий поверх, він помічає, що поки все йде добре». Курець же вважає, що раз куріння увійшло в звичку і стало потребою, зайва сигарета не змінить ситуації. Але можна поглянути на цю ситуацію і з іншого боку, порівнявши звичку з гнотом бомби. Проблема в тому, що курець не знає довжини гніту і не припускає, коли може пролунати вибух. Організм кожної людини унікальний, тому порівняння себе з курящим все життя чоловіком, який, тим не менш, дожив до 80 років, не дуже вдало.

Аллен Карр звертає увагу і на те, як куріння впливає на енергетичний стан організму. У цьому впливі він бачить ще одну пастку, оскільки зміна відбувається поступово і як би непомітно. Завдяки такій поступовості курець розцінює відбуваються з ним зміни як нормальні. У більшості випадків наслідки куріння схожі на ефект від звички постійно і неправильно харчуватися. Людина зі стрункого і м’язистого поступово перетворюється в товстого, обрюзгшего, з порядним черевцем. А замість того щоб вранці бадьоро вставати, відчуваючи себе відпочив і виспався, людина встає млявим, сонним, насилу відкриваючи очі. І до такого стану людина, що палить може прийти менше ніж за 20 років.

Спосіб відмови від тютюну, який розробив Аллен Карр, полягає не в тому, щоб лякати, поки ви не перестанете курити, а в протилежному. Автор намагається показати читачеві, наскільки вільною і приємною, відкритою для нових яскравих відчуттів буде його життя без куріння і описує, що після того, як він кинув палити, «з полегшенням відчув, що кашель і закупорка судин зникли, а разом з ними пройшли і напади астми і бронхіту. Крім цього я став прокидатися о 7 ранку, відчуваючи себе повністю відпочив і повним сил». Звичайно, ефект від відмови не буде миттєвим, тобто здоров’я почне повертатися поступово.

Ще однією радістю від розставання зі шкідливою звичкою автор вважає свободу від » почуття страху, провини, невдоволення собою». В глибині душі всі курці розуміють, що надходять нерозумно і нераціонально, ігноруючи моторошні наслідки куріння. Тому нехай і неусвідомлено, але вони постійно відчувають провину за витрачені кошти, за зіпсоване здоров’я. Але страх перед тим, що треба перестати курити, настільки сильний, що аргументи некурящих людей ні до чого не призводять. Нарешті, дивитися на людей, що палять без почуття заздрості, а з почуттям жалості і радості, що самому вдалося вирватися з цього рабства, – ось справжнє щастя.

Алан карр легкий спосіб кинути. Чому метод Карра діє? Легкий спосіб кинути палити.

Карр Аллен-Легкий спосіб кинути палити-читати книгу онлайн безкоштовно.

Головна думка, червоною ниткою проходить через всі книги Аллена Карра — це викорінення страху. Справді, його талант і його зусилля як письменника і терапевта спрямовані на те, щоб допомогти кожному впоратися з тривогами і страхами, які заважають жити повноцінним життям і насолоджуватися нею. Це яскраво демонструють його книги, що стали бестселерами в багатьох країнах світу:» Легкий спосіб кинути палити«,» єдиний спосіб назавжди кинути палити«,» Легкий спосіб схуднути«,» Як допомогти підлітку кинути палити » та інші. У минулому висококваліфікований і вельми успішний бухгалтер, Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Ця звичка загрожувала зруйнувати все його життя, поки в 1983 році після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він нарешті не відкрив власний спосіб раз і назавжди позбутися від цієї пристрасті. Аллен Карр виробив власну методику відмови від нікотину, відому тепер всьому світу як»Легкий спосіб кинути палити». Його метод, демонструючи феноменальну ефективність, отримав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу. Аллен Карр створив всесвітню мережу клінік, фахівці яких допомагають курцям кинути палити і впоратися зі своєю залежністю. Книги Аллена Карра видані більш ніж на двадцяти мовах у багатьох країнах світу. Десятки тисяч людей звернулися за допомогою в його клініки; число пацієнтів, які кинули палити завдяки використанню його методу, перевищує 95% від загальної кількості звернулися за допомогою. Клініки Аллена Карра дають кожному курцеві гарантію зцілення від нікотинової залежності і гарантію повернення грошей, витрачених на курс лікування, в разі невдачі. Повний перелік клінік Аллена Карра наводиться в кінці цієї книги.

Аллен Карр-Легкий спосіб кинути палити.

Отже, нарешті знайдено чарівні ліки, якого чекали всі курці:

Ефективне і для завзятих курців.

Без сильних мук відвикання.

Без напруги сили волі.

Без шокової терапії.

Не вимагає допоміжних засобів і хитромудрих прийомів.

Не веде до набирання ваги.

Якщо ви курець, все, що ви повинні зробити, це читати.

Якщо ви-некурящий і купуєте книгу для тих, кого любите, все, що ви повинні зробити, — це переконати їх прочитати її. Якщо ви не зможете їх переконати, тоді прочитайте її самі, а остання глава порадить, як ви зможете донести до близьких основну ідею книги, а також як утримати від куріння ваших дітей. Не обманюйтеся тим, що зараз вони ненавидять куріння. Всі діти ненавидять його, поки не пристрастяться самі. У видавництві «добра книга «опублікована Моя книга»Як допомогти підлітку кинути палити».

Легкий спосіб кинути палити.

Щоб позбутися від шкідливої звички, іноді варто звернутися до досвіду завзятого курця.

Аллен Карр щодня викурював не менше сотні сигарет. Після чергової безуспішної спроби, він розробив власну методику позбавлення від нікотинової залежності. Ніяких хитрощів, ніяких моралей — бажання курити пропаде само собою.

Випробуйте методику на собі і ви побачите, що зі шкідливою звичкою розлучатися легко, приємно і безболісно.

Легкий спосіб кинути пити.

Повернутися до нормального життя і кинути пити-це реально!

метод карра

Метод Аллена Карра не передбачає кодування, особливого лікування і феноменальної сили волі. Від своєї залежності пацієнт позбавляється безболісно і швидко. Звучить фантастично? Але ефективність цієї методики неодноразово підтверджена багатьма клініками світу.

Випробуйте її на собі і знайдіть — нарешті! — настільки довгоочікуване почуття свободи.

Легкий спосіб скинути вагу.

Аллен Карр-це автор, який ламає стереотипи і вказує своїм читачам простий шлях до досягнення мети. Ви будете насолоджуватися їжею, їсти свої улюблені страви і при цьому втрачати зайві кілограми, позбавлятися від хвороб органів травлення.

Вивірена і ретельно продумана програма допоможе Вам знайти стрункість і повернути здоров’я!

Єдиний спосіб кинути палити назавжди.

Вирватися з нікотинового рабства-можливо!

Аллен Карр допомагає своїм читачам набути впевненості, правильно налаштуватися на відмову від куріння і уникнути безлічі підступних пасток. Ви не наберете зайву вагу, Вам не буде потрібно вдаватися до сили волі або відчувати муки відвикання.

Щоб стати щасливим і вільним, досить слідувати інструкціям, викладеним в цій книзі.

Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок.

Кожен курець рано чи пізно приходить до думки про те, щоб кинути цю шкідливу звичку, задаючись питанням, як це зробити без зайвих хитрощів? Вашій увазі представлений бестселер, щоб дізнатися, як це зробити! Дана книга призначена для жінок і містить в собі унікальні методики.

Автор поетапно розвінчує міфи про куріння, а до кінця читання книги у вас повністю відпаде бажання мати щось спільне з сигаретами! Від вас не буде потрібно вправ тренують силу волі. Почніть читати книгу » Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок», і ви здивуєтеся отриманим результатам.

Легкий спосіб насолоджуватися авіаперельотами.

Якщо ви хочете літати не відчуваючи страху, то Вам не зайвим буде ознайомитися з книгою Аллена Карра «Легкий спосіб насолоджуватися авіаперельотами». Страх перед подорожжю на літаку, внутрішнє напруження, думка про політ приводить вас в жах? Дана книга дозволить перетворити це в радісну подію.

— Позбавтеся від страхів і побоювань, пов’язаних з перельотами: турбулентність, погана погода, поломка двигуна; — усуньте ефект міфів, поширюваних у фільмах і ЗМІ про небезпеку польотів; — Станьте вільними від безпідставних страхів і відчуйте себе в безпеці під час польоту; — почніть отримувати приємні емоції від будь-яких авіаперельотів.

Почни худнути зараз.

Доповнена версія найвідомішого методу схуднення від Аллена Карра.

Дана книга позбавить вас від зайвої ваги без витончених дієт, спеціальних вправ і зусиль волі, і при цьому вам можна буде їсти, що побажаєте і в будь-який час, зберігаючи струнку фігуру.

Аллен Карр пише про цю книгу:»дотримуйтесь інструкцій і можете їсти стільки улюбленої їжі, скільки забажаєте, в будь-який час, зберігаючи потрібну вагу без дієт, вправ і зусиль волі».

Легкий спосіб жити без тривог і хвилювань.

Автор відомої книги «Легкий спосіб кинути палити» результативно використовував придуману ним методику для позбавлення від різних психологічних проблем: зниження ваги, вирішення проблеми алкогольної залежності і т. д.

Книга «Легкий спосіб жити без тривог і хвилювань» дозволить вам звільнити ваш розум від нав’язаних масовою культурою стереотипів, боротися зі стресами і уникати хвилювань і тривог.

Навчіться контролювати себе і своє життя, осягніть душевну рівновагу, легко знаходите світлий шлях в безпросвітних ситуаціях.

Легкий спосіб жити без боргів.

Мета даної книги-припинити ваші муки, що приносять борги, і нарешті знайти щастя в свободі від боргового рабства і вирішення фінансових проблем. Книга допоможе позбутися від придбаних психологічних установок, які формують безладне ставлення до фінансів і нерозбірливість в покупках, які стали причиною вашої матеріальної кризи.

Ви створите простий, але ефективний метод позбавлення від фінансової кризи. Зможете купувати все, що вам потрібно для життя, отримуючи задоволення від шопінгу, і довго будете радіти щасливим і повноцінним життям без кредитів.

Як допомогти нашим дітям кинути палити.

З даної книги ви дізнаєтеся причини через які виникла нікотинова залежність у Ваших дітей і механізми призводять в нікотинову пастку; розкриваються існуючі у старшого покоління Міфи, пов’язані з даною проблемою.

Небезпека куріння в тому, що більшість людей, що ступили на нікотиновий шлях вірять в думку, що важко насолоджуватися життям і справлятися з повсякденними стресами без сигарет. Допоможіть Вашій дитині усвідомити принципи звикання до нікотину і ви вбережете його від хворої пристрасті і до інших видів отруйних речовин.

Дізнайтеся з книги:

— Як правильно взаємодіяти з вашою дитиною; — як навчитися розуміти проблеми підростаючого покоління; – Допоможіть дитині зрозуміти, що сигарета — це не його вибір; — як навчити дитину протидіяти впливу поганих компаній; — Розвійте забобони і міфи, пов’язані з вживанням нікотину.

Кидай курити зараз, не набираючи вагу.

Це видання є доповненою версією основної книги і методики Аллена Карра. У ній доопрацьовані деякі частини, завдяки чому вона стала більш ефективною і зрозумілою для читачів.

Унікальна система Аллена Карра дозволяє кинути згубну звичку, не докладаючи великих вольових зусиль. Саме цим і цінний його метод, оскільки у людини просто пропадає бажання курити, з’являється усвідомленість і справжнє бажання змінитися. Цей метод підійде будь-кому, незалежно від стажу куріння. І найголовніше-кинувши палити-ви не наберете зайву вагу, як це часто трапляється…

Легкий спосіб кинути палити в короткому викладі.

Легкий спосіб досягти успіху.

Аллен Карр вже зміг допомогти мільйонам людей у вирішенні їхніх проблем.

Найважливіше на шляху до цього-позбутися стереотипів, скласти свої критерії особистого успіху і знайти мотивацію. Тоді вам буде під силу досягти успіху в будь-якій справі.

Легкий спосіб жити без похмілля.

метод карра

У своїй новій роботі «Легкий спосіб жити без похмілля» Аллен Карр з успіхом застосовує створену ним методику для боротьби з алкогольною залежністю.

Автор розбиває в пух і прах міфи масової свідомості, які пов’язані з вживанням алкогольних напоїв, допомагає впоратися з психологічними причинами пияцтва і дає поради про те, як вибратися з алкогольної пастки. Це видання допоможе вам навчитися контролювати стреси і насолоджуватися святами без алкогольного допінгу. Ця книга підходить для всіх: для тих, хто має намір взяти під контроль своє вживання алкоголю, і для тих, хто хоче зовсім відмовитися від спиртних напоїв.

Мій легкий спосіб.

Цю книгу можна назвати сповіддю людини, яка повідає читачам не тільки про свої успіхи, а й визнається в невдачах і провалах.

Легкий спосіб кинути палити для жінок в картинках.

Дієва методика Аллена Карра по позбавленню від нікотинової залежності застосовується в багатьох клініках світу. Вона цінується тим, що не вимагає особливих зусиль, не призводить до моральних страждань пацієнта, не провокує набір ваги і має ряд інших переваг.

Це видання являє собою наочний посібник для жінок, яке в картинках демонструє унікальний метод позбавлення від куріння.

Якщо ви хочете знайти свободу і здоров’я — не втрачайте час і починайте міняти себе прямо зараз!

Легкий спосіб жити без дієт.

«Легкий спосіб жити без дієт» — відмінна книга, яка розповість читачам про те, як насолоджуватися їжею, не думаючи про заборони і обмеження, які, як правило, містять інші методики схуднення.

«Легкий спосіб» не вимагає від вас жертв і величезної сили волі. Все, що вам потрібно, – це сприйнятливий розум і розсудливість. Втрачайте зайві кілограми без оглядки на численні міфи і помилки, які пов’язані з уявленнями про правильне харчування, насолоджуйтеся їжею і красивою фігурою!

Нікотиновий змову.

«Нікотинова змова» — остання робота Карра, яку він написав незадовго до своєї смерті.

У цій книзі Карр повідає про те, як вплив великих тютюнових корпорацій змушує ЗМІ і телебачення пропагувати міфи про куріння, щоб отримувати дохід і на курців і на тих, хто намагається боротися з цією звичкою. Завдяки цьому виданню ви зможете зрозуміти, як людям нав’язують те, що їм не потрібно, а потім викачують гроші за лікування… для того, щоб розірвати це порочне коло — потрібно зрозуміти як це працює і стати несприйнятливим до цієї пропаганди.

Поточна сторінка: 1 (всього у книги 14 сторінок) [доступний уривок для читання: 8 сторінок]

Аллен Карр Легкий спосіб кинути палити.

Всім курцям, яким я не зміг допомогти особисто, — сподіваюся, ця книга допоможе їм звільнитися від залежності; Сіду Саттону; але більше всіх – Джойс.

© Allen Carr’s Easyway (International) Limited, 2003, 2004.

© Видання російською мовою, переклад на російську мову. ТОВ «Видавництво» добра книга», 2007.

Відгуки лікарів і фахівців в області терапії залежностей про метод Аллена Карра.

Я неодноразово спостерігав вражаючу ефективність методу Аллена Карра, викладеного ним у книзі «Легкий спосіб кинути палити». Цей метод представляється мені вельми успішним, і я цілком і повністю підтримую його.

Д-р Аніл Візрам, Лондонський Королівський госпіталь, Великобританія.

Дивно, що Аллен Карр, будучи, за його власним визнанням, непрофесіоналом в області терапії залежностей, досяг успіху там, де зазнали повний провал незліченні психологи і психіатри з високими науковими ступенями, і розробив дійсно простий і ефективний спосіб кинути палити.

Д-р Вільям Грін, завідувач психіатричним відділенням госпіталю Матильди, Гонконг.

Я глибоко вражений методом Аллена Карра. Незважаючи на феноменальну популярність цієї методики, в ній немає ніяких трюків і хитрощів; цілком професійний підхід Аллена Карра гідний поваги і визнання. Я охоче рекомендую його метод будь-якому курцеві.

Книги Аллена Карра, без сумніву, допомагають кинути палити. Багато спеціалізовані клініки успішно використовують його прийоми і методи, які наводяться в цій книзі.

Джуді Маккей, професор, експерт азіатської консультативної ради з охорони здоров’я та контролю над тютюном.

Про автора.

Головна думка, червоною ниткою проходить через всі книги Аллена Карра – — це викорінення страху. Справді, його талант і його зусилля як письменника і терапевта спрямовані на те, щоб допомогти кожному впоратися з тривогами і страхами, які заважають жити повноцінним життям і насолоджуватися нею. Це яскраво демонструють його книги, що стали бестселерами в багатьох країнах світу: «Легкий спосіб кинути палити», «єдиний спосіб кинути палити назавжди», «Легкий спосіб схуднути», «як допомогти підлітку кинути палити».

У минулому висококваліфікований і вельми успішний бухгалтер, Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Ця звичка загрожувала зруйнувати все його життя, поки в 1983 році, після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він, нарешті, не відкрив власний спосіб раз і назавжди позбутися від цієї пристрасті. Аллен Карр виробив власну методику відмови від нікотину, відому тепер всьому світу як»Легкий спосіб кинути палити». Його метод, демонструючи феноменальну ефективність, отримав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу. Аллен Карр створив всесвітню мережу клінік, фахівці якої допомагають курцям кинути палити і впоратися зі своєю залежністю. Книги Аллена Карра видані більш ніж на двадцяти мовах у багатьох країнах.

Десятки тисяч людей звернулися за допомогою в його клініки; число пацієнтів, які кинули палити завдяки використанню його методу, перевищує 95% від загальної кількості звернулися за допомогою. Клініки Аллена Карра дають кожному курцеві гарантію зцілення від нікотинової залежності і гарантію повернення грошей, витрачених на курс лікування, в разі невдачі. Повний перелік клінік Аллена Карра наводиться в кінці цієї книги. У 2009 році перша клініка Аллена Карра відкрилася в Росії.

Передмова.

Отже, нарешті знайдено чарівні ліки, якого чекали всі курці:

Ефективне і для завзятих курців.

Без сильних мук відвикання.

Без напруги сили волі.

Без шокової терапії.

Не вимагає допоміжних засобів і хитромудрих прийомів.

метод карра

Якщо ви курець, все, що ви повинні зробити, це читати.

Якщо ви-некурящий і купуєте книгу для тих, кого любите, все, що ви повинні зробити, – це переконати їх прочитати її. Якщо ви не зможете їх переконати, тоді прочитайте її самі, а остання глава порадить, як ви зможете донести до близьких основну ідею книги, а також як утримати від куріння ваших дітей. Не обманюйтеся тим, що зараз вони ненавидять куріння. Всі діти ненавидять його, поки не пристрастяться самі. У видавництві «добра книга «опублікована Моя книга»Як допомогти підлітку кинути палити».

Попередження.

Якщо ви чекаєте, що я стану розповідати вам про жахливий ризик для здоров’я, якому піддаються курці, або про те, що за довгі роки куріння вони витрачають на це ціле стан, або про те, що куріння – це вульгарна, огидна звичка, а самі ви – дурний, безвольний тюфяк, то я повинен розчарувати вас. Подібна тактика жодного разу не допомогла кинути палити мені самому, а якби вона могла допомогти вам, ви б вже давно кинули.

Мій спосіб, який надалі я буду називати «Легкий спосіб», діє зовсім по-іншому. Можливо, Вам буде важко повірити в дещо з того, про що я збираюся говорити. Однак до того моменту, коли ви прочитаєте цю книгу, ви не тільки повірите в це, але навіть будете дивуватися, як це вам колись настільки запудрили мізки, що ви вірили в щось інше. Існує поширена помилка про те, що ми самі робимо цей вибір – курити. Курці вирішують стати курцями не більшою мірою, ніж алкоголіки – стати алкоголіками, а наркомани, що колються героїном, – стати наркоманами. Так, правда, ми вирішили закурити свої перші пробні сигарети. Час від часу я вирішую сходити в кіно, але, звичайно ж, не приймаю рішення провести все життя в кінотеатрі.

Будь ласка, озирніться на своє життя. Чи приймали ви коли-небудь свідоме рішення, що в певні моменти життя не зможете отримувати насолоду від обіду або зустрічі з друзями, не закуривши? А що ви не зможете зосередитися або впоратися зі стресом без сигарети? На якому етапі життя ви вирішили, що сигарети потрібні вам не тільки для світських зустрічей, але що необхідно мати їх в кишені постійно, або інакше ви будете почувати себе невпевнено і навіть впадати в паніку?

Вас, як і будь-якого іншого курця, заманили в найстрашнішу і хитромудру пастку, яку винайшли разом людина і природа. На планеті немає жодного батька, неважливо-курця або некурящого, якому сподобається сама ідея про куріння його дітей. Це означає, що всі курці шкодують про те, що колись почали курити: до того як пристраститися до куріння, ніхто не потребує сигаретах, щоб отримувати задоволення від їжі або справлятися зі стресом.

У той же час всі курці хочуть продовжувати курити. Ніхто не може змусити нас закурити; свідомо чи несвідомо ми приймаємо це рішення самі. Якби існувала чарівна кнопка, натиснувши на яку курці могли б прокинутися на наступний ранок, як якщо б вони ніколи не закурювали свою першу сигарету, тоді єдиними курцями на землі залишилися б підлітки, які перебувають ще на стадії експерименту. Єдине, що утримує нас від того, щоб кинути палити, — СТРАХ!

Страх, що на шляху до свободи нам належить пережити невизначено довгий період страждань, поневірянь і незадоволених бажань. Страх, що без сигарети, без цієї невеликої опори, ніколи вже ні їжа, ні зустріч з друзями не принесуть нам задоволення. Страх, що ми ніколи не зможемо зосередитися, впоратися зі стресом або бути впевненими в собі. Страх, що наша особистість і характер зміняться. Але найбільше ми боїмося, що стали рабами назавжди і ніколи не звільнимося повністю, а все життя проведемо, мріючи про випадкову сигаретку. Якщо ви, як і я колись, вже перепробували всі традиційні способи кидання курити і пройшли через всі страждання того, що я називаю «методом сили волі», то ви не тільки потрапляєте під вплив цього страху, але і впевнені, що ніколи не зможете кинути палити.

Якщо ви боїтеся, відчуваєте плутанину або відчуваєте, що зараз саме невідповідний час, щоб кинути палити, дозвольте мені запевнити вас, що ваші побоювання і замішання викликані страхом. Тим самим страхом, який не знімається за допомогою сигарет, а лише породжується ними. Адже ви не приймали рішення потрапити в нікотинову пастку? Але, як і всі пастки, вона влаштована так, щоб ви не змогли вибратися з неї. Запитайте себе: коли ви в порядку експерименту закурювали свою першу сигарету, ви приймали рішення стати курцем на весь той період часу, який курите з тих пір? Отже, коли ви збираєтеся кинути? Завтра? Наступного року? Перестаньте обманювати себе! Пастка сконструйована таким чином, щоб ви залишалися в ній на все життя. Як ви думаєте, з якої ж ще причини всі інші курці не кидають палити, до того як куріння вб’є їх?

Вперше ця книга була опублікована видавництвом Penguin більше десяти років тому і з тих пір щороку ставала бестселером. Всі ці десять років я листуюся з читачами. Як випливає з цього листування, ефективність цього способу перевершила мої найсміливіші очікування. Крім того, листи читачів дозволили виявити дві проблеми, що викликають у мене занепокоєння. Пізніше я докладніше зупинюся на другий з них, а перша випливає з отриманих мною листів. Ось типові приклади:

«Я не повірив зробленим вами заявам і приношу свої вибачення за те, що сумнівався в вас. Це було дуже легко і приємно-все, як ви говорили. Я подарував примірники вашої книги всім моїм кращим друзям і родичам, але не можу зрозуміти, чому вони її не читають».

«Вісім років тому мій друг, який був курцем, дав мені вашу книгу, але я зібрався прочитати її тільки зараз. Шкодую тільки про одне: я втратив дарма вісім років».

«Я тільки що закінчила читати «Легкий спосіб». Минуло всього чотири дні, а я вже так чудово себе почуваю! Впевнена, що мені ніколи не захочеться курити знову. Вперше я почала читати вашу книгу п’ять років тому, прочитала до середини і запанікувала. Я знала, що якби продовжила читання, мені довелося б кинути палити. Як же я була дурна!»

Ні, ця дівчина зовсім не дурна. Я вже згадував про чарівну кнопку. Мій метод діє точно так само. «Легкий спосіб» — не диво, однак для мене і сотень тисяч колишніх курців, які виявили, наскільки легко і приємно кинути палити, він виглядає справжнім дивом!

А тепер попередження. До нашої ситуації можна застосувати міркування про яйце і курку. 1 класичний приклад схоластичного міркування: що первинно-яйце або курка? – Прима. ред.

Кожен курець хоче кинути палити, і кожен курець може виявити, наскільки це легко і приємно: спробувати кинути їм заважає тільки страх. Позбавлення від цього страху — найбільше придбання. І навпаки: як у випадку з дівчиною з недавнього прикладу, у міру читання книги страх може рости і заважати вам прочитати її до кінця.

Так, ви не приймали рішення потрапити в пастку, але, щоб вибратися з неї, доведеться прийняти рішення. Можливо, ви вже намагаєтеся скинути вузду і припинити курити, але страх долає вас. Будь ласка, пам’ятайте головне: в будь-якому випадку, який би шлях ви не вибрали, Вам АБСОЛЮТНО нічого втрачати!

Якщо в кінці читання ви вирішите, що хочете продовжувати курити, ніщо не зможе вам перешкодити. Поки ви читаєте цю книгу, немає ніякої необхідності скорочувати або припиняти куріння. І пам’ятайте-тут немає шокотерапії, у мене для вас виключно хороші новини! Чи можете ви уявити, як почувався граф Монте-Крісто, коли йому нарешті вдалося втекти зі своєї в’язниці? Саме так відчував себе і я, вибравшись з нікотинової пастки. Саме так відчувають себе мільйони колишніх курців, які використовували мій спосіб. Саме так будете почувати себе і ви до кінця читання цієї книги!

ПРАГНІТЬ ДО ЦІЄЇ МЕТИ!

Введення.

«Я ЗБИРАЮСЯ ЗЦІЛИТИ ВІД КУРІННЯ ВЕСЬ СВІТ»

Я розмовляв з дружиною. Вона вирішила, що я злегка сплять. Цілком зрозуміла реакція, якщо взяти до уваги, що вона була свідком всіх моїх невдалих численних спроб кинути палити. Сама остання мала місце за два роки до цього. Мені вдалося витримати шість місяців суцільних мук, перш ніж я нарешті здався і закурив. Я не соромлюся зізнатися, що плакав як дитина. Я плакав, оскільки знав, що засуджений залишатися курцем все життя. Я вклав стільки сил в ту спробу і пережив стільки страждань, що знав: мені вже ніколи не вистачить сил знову пройти через це випробування. Я не відрізняюся жорстокою вдачею, але якби який-небудь турботливий некурящий в той момент був би настільки дурний, щоб почати просторікувати про те, що всі курці вважають, що кинути палити відразу і назавжди – легко, я б не зміг відповідати за свої дії. Однак я переконаний, що будь-який склад присяжних у світі, що складається з курців, помилував би мене, виправдавши скоєне мною вбивство.

Ймовірно, вам здається абсолютно неможливим повірити в те, що будь-який курець може раптом виявити, що кинути палити легко. Якщо так, я благаю вас не викидати цю книгу в смітник. Будь ласка, повірте мені. Запевняю вас, навіть ви виявите, що кинути палити легко.

Отже, з цього моменту пройшло два роки. Я тільки що загасив сигарету, яка, як я вже знав, стане останньою. Я повідомив дружині не тільки те, що вже став некурящим, а й те, що збираюся зцілити весь світ. Мушу визнати, що в той час її скептицизм сильно мене дратував. Однак це ніяк не відбилося на моєму захопленому стані. Думаю, мій захват від знання, що я вже став щасливим некурящим, деяким чином бентежив її. Тепер, Озираючись у минуле, я можу зрозуміти ставлення дружини: тепер Я розумію, чому Джойс, близькі друзі і родичі вважали мене кандидатом в пацієнти наркологічної клініки.

Озираючись на своє життя, я бачу, що все моє існування, здається, було лише підготовкою до вирішення проблеми куріння. Навіть ненависні роки навчання і роботи в якості бухгалтера виявилися безцінними для мене, оскільки допомогли розкрити таємниці пастки куріння. Кажуть, що неможливо постійно дурити всіх оточуючих, але я думаю, що тютюнові компанії займаються саме цим. Ще я вважаю себе першою людиною, дійсно зрозумів, як влаштована ця пастка. Якщо я здаюся вам самовпевненим, дозвольте додати, що це скоріше не моя заслуга, а просто збіг обставин мого життя.

Важливою датою стало для мене 15 липня 1983 року. Я не втік із замку Іф, але думаю, що ті, кому це вдалося, відчували подібне відчуття свободи і наснаги, як і я, коли гасив свою останню сигарету. Я зрозумів, що знайшов те, про що молиться кожен курець: легкий спосіб кинути палити. Перевіривши свій метод на курців друзях і родичах, я закинув бухгалтерську справу і став працювати консультантом, допомагаючи іншим курцям звільнитися від нікотинової залежності.

Першу редакцію цієї книги я написав у 1985 році. Приводом до цього стала моя невдача-чоловік, про який я розповім в 25-му розділі. Він приходив до мене двічі, і кожен раз ми доводили один одного до сліз. Він був так схвильований, що мені не вдавалося змусити його розслабитися, щоб зрозуміти те, що я говорю. Я сподівався, що, якщо я запишу все це на папері, він зможе прочитати ці записи в зручний для нього час і стільки разів, скільки захоче, і що це допоможе йому зрозуміти мою основну думку.

Я анітрохи не сумнівався, що «Легкий спосіб» буде діяти на інших курців так само ефективно, як на мене. Проте, обмірковуючи виклад свого методу у вигляді книги, я сильно побоювався невдачі. Я провів самостійне маркетингове дослідження, і його результати виявилися не надто підбадьорюючими:

«Як книга може допомогти мені кинути палити? Все, що мені потрібно, — це сила волі!»

«Як може книга звести до мінімуму жахливі страждання відвикання?»

На додаток до цих песимістичних коментарів у мене були і власні сумніви. У клініці нерідко стає очевидним, що пацієнт неправильно зрозумів будь-якої важливий сенс або акцент, зроблений мною. Але там я міг виправити ситуацію. А як це зможе зробити книга? Я добре пам’ятав час свого навчання заради диплома бухгалтера, коли не розумів або не погоджувався з певною думкою в тексті, і своє розчарування, що у книги не можна попросити роз’яснення. До того ж я віддавав собі повний звіт в тому, що багато людей взагалі не звикли читати, особливо зараз, в еру телебачення і відео.

Крім того, у мене було ще одне, головне, сумнів. Я не був письменником і добре розумів свої обмеження в цьому відношенні. Я був упевнений, що, сидячи віч-на-віч з курцем, я зможу переконати його, наскільки приємнішими стануть зустрічі з друзями, наскільки краще він або вона зможуть зосереджуватися і справлятися зі стресом і наскільки легким і приємним може бути процес відмови від куріння. Але чи зможу я перенести цю переконаність в книгу? Я сумнівався навіть у тому, чи маю я право викладати «Легкий спосіб» у вигляді книги і чи не варто мені найняти професійного письменника. Я зовсім не був упевнений в успіху задуманої справи. На щастя, боги були прихильні до мене. Я отримав тисячі листів подяки, які містили навіть такі оцінки:

«Це найбільша з коли-небудь написаних книг».

«Ви-мій учитель».

«Вас повинні присвятити в лицарі».

«Ви повинні стати прем’єр-міністром»»

Сподіваюся, що не дозволив подібним висловлюванням закрутити мені голову. Я віддаю собі повний звіт в тому, що всі ці твердження були висловлені зовсім не для того, щоб зробити мені комплімент з приводу моїх літературних здібностей, а, скоріше, всупереч їх відсутності. Вони були зроблені тому, що система» Легкий спосіб » (чи звертаєтеся ви в клініку або просто читаєте книгу) працює!

Сьогодні ми маємо всесвітню мережу клінік «Легкий спосіб», а ця книга перекладена більш ніж на 20 мов.

Через приблизно рік керівництва клініками, в яких можна кинути палити, я думав, що дізнався все, що тільки можна дізнатися про те, як допомогти курцям. Дивно, але протягом 14 років, що минули з моменту відкриття мого способу, я дізнаюся що-небудь нове практично кожен день. Цей факт викликав у мене деяке занепокоєння, коли мене попросили переглянути першу редакцію книги через шість років після її публікації. Я боявся, що мені доведеться змінити або викреслити практично все, що я написав.

Однак мені не варто було турбуватися. Основні принципи «Легкого способу» так само ефективні і надійні сьогодні, як і тоді, коли я вперше відкрив його. Істина як і раніше полягає в тому, що кинути палити – ЛЕГКО!

Отже, це очевидний факт. Єдина складність-переконати в цьому кожного курця. Але всі знання, які я придбав за більш ніж 14 років роботи, допомагають мені надати кожному курцеві можливість в цьому переконатися. У клініках ми прагнемо досягти абсолютного результату. Коли курці зазнають невдачі, вони схильні розглядати її як свою власну. Ми ж розцінюємо її як наш провал, вважаючи, що це ми не змогли переконати їх у тому, наскільки легко і приємно кинути палити.

Перше видання книги я присвятив людям, яких не зміг зцілити. У разі невдачі ми повертаємо курцеві його гроші і ефективність своєї роботи оцінюємо за цим показником. На сьогоднішній день невдачі у всій мережі клінік по всьому світу складають в середньому менше 5 %. Це означає, що ефективність застосування методу перевищує 95 %.

Хоча я і був упевнений в тому, що відкрив щось неймовірне, ніколи, навіть в найзухваліших мріях, я не очікував, що досягну подібної ефективності. На це ви можете справедливо заперечити, що якби я щиро вірив у те, що можу зцілити весь світ від куріння, то мав би досягти 100% ефективності!

Ні, я ніколи так не думав. Колись найпопулярнішою формою нікотинової залежності було нюхання тютюну, поки ця звичка не стала асоціальною і не померла. Однак все ще є диваки, які продовжують нюхати тютюн, і, ймовірно, вони будуть завжди. Цікаво, що один з останніх бастіонів нюхання тютюну-англійський парламент. Втім, це не дивно, якщо згадати про те, що політики в цілому відстають від свого часу приблизно на сотню років. Тому завжди будуть існувати люди з дивацтвами, які будуть продовжувати курити. Звичайно ж, я ніколи не припускав, що зможу особисто зцілити всіх курців. Мені здавалося, що після того як я розкрию таємниці пастки куріння і розвінчаю такі ілюзії, як:

Курці насолоджуються курінням;

Курці приймають свідоме рішення курити;

Куріння перемагає нудьгу і стрес;

метод карра

Куріння допомагає сконцентруватися і розслабитися;

Куріння-це звичка;

Щоб кинути палити, необхідна сила волі;

Почавши курити одного разу, не зможеш кинути ніколи;

Необхідно постійно нагадувати курцеві про те, що куріння вбиває його;

Замінники куріння (зокрема, замінники нікотину) допомагають кинути палити,

І, головне, коли я розвінчаю оману про те, що кинути палити – важко, а перехідний період болю і страждань неминучий, тоді-то (як я наївно вважав) залишився світ повірить мені і прийме мій спосіб.

Тоді мені здавалося, що моїм головним противником стане тютюнова промисловість. Вражаюче, але основними каменями спотикання стали ті самі громадські інститути, які, як я думав, стануть Моїми головними союзниками: Засоби масової інформації, уряд, Громадські організації (ASH, 2 ASH – Action on Smoking and Health-найстаріша організація, що бореться з курінням; єдина громадська організація, що вживає законодавчі та інші дії по боротьбі з курінням і захисту прав некурящих. – Прима. перти .

QUIT 3 QUIT – БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ Великобританії, що ставить собі за мету допомогти курцям кинути палити. – Прима. пер.

І ін.) і традиційна медицина.

Можливо, ви дивилися фільм «Сестра Кенні». Він був присвячений тому часу, коли дитячий поліомієліт, що призводив до паралічу, був бідою, з якою зовсім не вміли боротися. Я дуже добре пам’ятаю, що ці слова викликали в мені той же страх, що сьогодні викликає слово «рак». Поліомієліт приводив не тільки до паралічу ніг і рук, але і до деформації кінцівок. В якості традиційного методу лікування пропонувалося поміщати кінцівки в кайдани і таким чином попереджати їх викривлення. На ділі це призводило до довічного паралічу.

Сестра Кенні вважала, що кайдани гальмують одужання. Вона більше тисячі разів довела, що м’язи можна навчити знову і що дитина знову зможе ходити. Однак сестра Кенні була не лікарем, а всього лише медичною сестрою. Як вона Сміла вторгатися в область, призначену тільки для дипломованих фахівців? Тому до рішення, знайденого сестрою Кенні, не ставилися всерйоз. Діти, яких вона вилікувала, знали, що вона права, знали про це і їхні батьки, проте традиційна медицина не тільки відмовилася прийняти її методи лікування, але і відсторонила її від лікувальної практики. Перш ніж лікарі визнали очевидне, минуло 20 років.

Вперше я подивився цей фільм ще до того, як відкрив «Легкий спосіб». Фільм був дуже цікавий і, безсумнівно, правдивий. Проте було цілком очевидно, що Голлівуд привніс в цю історію свою частку ліричних відступів. Навряд чи сестра Кенні відкрила щось таке, до чого не змогла дійти медична наука. Природно, традиційні практикуючі лікарі не могли бути такими вже чудовиськами, якими вони показані у фільмі. Хіба могли вони протягом двадцяти років не визнавати очевидних фактів?

Кажуть, правда набагато дивніше вигадки. Приношу вибачення творцям фільму» Сестра Кенні » за звинувачення в поетичних вольностях. Але навіть у наш освічений вік сучасних засобів комунікації, маючи доступ до сучасних засобів зв’язку, я не зміг донести свою думку і через чотирнадцять років. Я, звичайно ж, довів власну правоту: єдина причина, по якій ви читаєте цю книгу, полягає в тому, що Вам порекомендував її інший колишній курець. У мене немає таких потужних фінансових коштів, як у Британської медичної асоціації, ASH або QUIT. Подібно сестрі Кенні, я-одинак. Як і вона, я відомий тільки тому, що мій метод дійсно працює. Як і сестра Кенні, я відстояв свою точку зору. Прекрасно, що сестра Кенні зуміла довести свою правоту. Що було б зі світом, якби ми все ще використовували методики, що не ведуть до одужання?

Ця книга закінчується тими ж словами, що і в первісній редакції:

«У суспільстві повіяло змінами. Сніжний ком вже почав рости, і сподіваюся, що за допомогою цієї книги він перетвориться на лавину».

З усього, що сказано вище, ви могли вирішити, що я зовсім не поважаю лікарів. Ніщо не може бути більш далеким від правди, ніж це твердження. Один з моїх синів-лікар, і я не знаю професії благородніше. У наших клініках саме від лікарів ми отримуємо більше рекомендацій, ніж з будь-яких інших джерел; більш того, серед пацієнтів наших клінік найбільше представників медичних професій, ніж будь-яких інших.

Раніше лікарі, як правило, вважали мене кимось середнім між шарлатаном і знахарем. У серпні 1997 року мені випала велика честь прочитати лекцію на десятій Всесвітній конференції «тютюн і здоров’я», що проходила в Пекіні. Думаю, що став першим, хто удостоївся подібної честі, не будучи дипломованим лікарем, і це запрошення саме по собі – оцінка досягнутого мною прогресу.

Однак з таким же успіхом я міг би прочитати лекцію і перед цегляною стіною. З тих пір як спроба вирішити проблему куріння за допомогою нікотинової жувальної гумки і нікотинового пластиру з тріском провалилася, здається, навіть самі курці визнали, що не можна вилікуватися від наркотичної залежності, застосовуючи той же самий наркотик. Це все одно, що сказати наркоману, що пристрастився до героїну: не кури героїн, куріння небезпечно, вводь героїн безпосередньо в вену (тільки не намагайтеся зробити що-небудь подібне з нікотином, це відразу ж вб’є вас!). Оскільки традиційна медицина і засоби масової інформації не мають ні найменшого уявлення про те, як допомогти людям кинути палити, вони зосередилися на тому, що їм вже відомо: куріння шкідливо для здоров’я, воно вульгарно і огидно, це антигромадська і дорога звичка. Здається, їм ніколи не приходило в голову, що люди курять зовсім не з тих причин, з яких вони повинні б не курити! Справжнє рішення проблеми полягає в усуненні справжніх причин, за якими люди курять.

У загальнонаціональні антинікотинові дні з вуст медичних експертів ми чуємо приблизно наступне « » Сьогодні той самий день, коли всі курці прагнуть кинути палити!»

При цьому кожен курець знає: насправді це той особливий день в році, коли більшість курців курять в два рази більше, ніж зазвичай, і в два рази демонстративніше. Їм, природно, не подобається, коли хто-небудь вказує, що вони повинні робити (особливо коли це говорять люди, які вважають курців повними ідіотами і зовсім не розуміють, чому ті курять).

Оскільки вони абсолютно не розуміють самих курців і не знають, як можна полегшити процес відмови від куріння, їх ставлення до проблеми зводиться до наступного: «спробуйте ось цей спосіб. Якщо він не спрацює, спробуйте інший». Чи можна уявити, що в світі існує десять різних способів лікування апендициту? Якщо відповідно до дев’яти з них виліковуються 10% пацієнтів, це означає, що ці способи просто вбивають 90% пацієнтів, а десятий спосіб зцілює 95 %. Тепер уявіть, що знання про десятий спосіб доступно вже більше чотирнадцяти років, а переважна більшість медиків все ще рекомендують інші дев’ять.

Один лікар, який був присутній на конференції, підняв дуже важливе питання, раніше не приходив мені в голову. Він звернув увагу на те, що лікарі цілком можуть підлягати судовому переслідуванню за професійну недбалість, оскільки не пропонують своїм пацієнтам найкращий спосіб кинути палити. Іронія полягала в тому, що він був гарячим прихильником лікування нікотиновими замінниками (нікотинові жуйки, пластирі тощо). Я дуже намагаюся не бути мстивим, але сподіваюся, що саме він стане першою жертвою власної пропозиції.

Як я вже згадував, уряд США тільки що витратив 2,5 мільйона доларів на телевізійну шокову кампанію, спрямовану на переконання молоді не потрапляти в залежність від куріння. З таким же успіхом воно могло б витратити ці гроші, намагаючись переконати молодь в тому, що їх можуть вбити мотоцикли. Невже вони не розуміють, що підлітки знають про те, що сигарета їх не вб’є, і що ніхто з них ніколи не припускав, що пристраститься до нікотину. Зв’язок між курінням і раком легенів була встановлена більше сорока років тому, але тим не менше сьогодні все більше молодих людей стають залежними від куріння. Молоді немає необхідності дивитися по телевізору «ужастики» про нікотинову залежність. У будь-якому випадку, курці прагнуть уникати подібних програм. Практично кожен підліток в країні став свідком реальної драми, викликаної курінням, у своїй власній родині. Я спостерігав, як тютюн зруйнував мого батька і сестру; однак це не вберегло мене від попадання в пастку.

В одній загальнонаціональній телевізійній програмі я виступав разом з лікарем з організації ASH, яка складається з ніколи не курили і якій не вдалося вилікувати жодного курця. Вона категорично заявила всій нації, що ця телевізійна кампанія вбереже молодь від куріння. Якби уряд мав здоровий глузд і передав ці 2,5 мільйона доларів мені, то я профінансував би кампанію, яка гарантувала б смерть нікотинової залежності протягом декількох років.

Я щиро вірю, що снігова куля вже досяг розмірів футбольного м’яча. Однак минуло чотирнадцять років-і це все ще крапля в морі. Я вдячний тисячам колишніх курців, які відвідали мої клініки, прочитали мою книгу, подивилися мої відеофільми, порекомендували «Легкий спосіб» друзям, родичам і всім, хто готовий був їх слухати, і прошу їх продовжувати робити це. Однак цей сніжний ком не перетвориться на лавину до тих пір, поки лікарі та засоби масової інформації не перестануть рекомендувати методи, що ускладнюють відмову від куріння, і не визнають «що» Легкий спосіб » – це не просто ще один спосіб: це єдиний дієвий спосіб, який слід використовувати!

Я не чекаю, що ви повірите мені на цьому етапі, але до того моменту, коли ви прочитаєте книгу, ви зрозумієте. Навіть ті деякі курці, які зазнали у нас невдачі, кажуть:»я ще не досяг мети, але ваш спосіб набагато дієвіше, ніж будь-який інший, який я знаю».

Аллен Карр.

Сторінок: 198.

Приблизний час прочитання: 3 годин.

Рік видання: 2002.

Мова: Російська.

Почали читати: 56779.

Опис:

Головна думка, червоною ниткою проходить через всі книги Аллена Карра — це викорінення страху. Справді, його талант і його зусилля як письменника і терапевта спрямовані на те, щоб допомогти кожному впоратися з тривогами і страхами, які заважають жити повноцінним життям і насолоджуватися нею. Це яскраво демонструють його книги, що стали бестселерами в багатьох країнах світу:» Легкий спосіб кинути палити«,» єдиний спосіб назавжди кинути палити«,» Легкий спосіб схуднути«,» Як допомогти підлітку кинути палити » та інші. У минулому висококваліфікований і вельми успішний бухгалтер, Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Ця звичка загрожувала зруйнувати все його життя, поки в 1983 році після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він нарешті не відкрив власний спосіб раз і назавжди позбутися від цієї пристрасті. Аллен Карр виробив власну методику відмови від нікотину, відому тепер всьому світу як»Легкий спосіб кинути палити». Його метод, демонструючи феноменальну ефективність, отримав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу. Аллен Карр створив всесвітню мережу клінік, фахівці яких допомагають курцям кинути палити і впоратися зі своєю залежністю. Книги Аллена Карра видані більш ніж на двадцяти мовах у багатьох країнах світу. Десятки тисяч людей звернулися за допомогою в його клініки; число пацієнтів, які кинули палити завдяки використанню його методу, перевищує 95% від загальної кількості звернулися за допомогою. Клініки Аллена Карра дають кожному курцеві гарантію зцілення від нікотинової залежності і гарантію повернення грошей, витрачених на курс лікування, в разі невдачі. Повний перелік клінік Аллена Карра наводиться в кінці цієї книги.

Аллен Карр (Ален кар) — Легкий спосіб кинути палити-читати книгу онлайн безкоштовно.

Отже, нарешті знайдено чарівні ліки, якого чекали всі курці:

метод карра

Ефективне і для завзятих курців.

Без сильних мук відвикання.

Без напруги сили волі.

Без шокової терапії.

Не вимагає допоміжних засобів і хитромудрих прийомів.

Якщо ви курець, все, що ви повинні зробити, це читати.

Якщо ви-некурящий і купуєте книгу для тих, кого любите, все, що ви повинні зробити, — це переконати їх прочитати її. Якщо ви не зможете їх переконати, тоді прочитайте її самі, а остання глава порадить, як ви зможете донести до близьких основну ідею книги, а також як утримати від куріння ваших дітей. Не обманюйтеся тим, що зараз вони ненавидять куріння. Всі діти ненавидять його, поки не пристрастяться самі. У видавництві «добра книга «опублікована Моя книга»Як допомогти підлітку кинути палити».

Попередження.

Якщо ви чекаєте, що я стану розповідати вам про жахливий ризик для здоров’я, якому піддаються курці, або про те, що за довгі роки куріння вони витрачають на це ціле стан, або про те, що куріння — це вульгарна, огидна звичка, а самі ви — дурний, безвольний тюфяк, то я повинен розчарувати вас. Подібна тактика жодного разу не допомогла кинути палити мені самому, а якби вона могла допомогти вам — ви б вже давно кинули.

Мій спосіб, який надалі я буду називати «Легкий спосіб», діє зовсім по‑іншому. Можливо, Вам буде важко повірити в дещо з того, про що я збираюся говорити. Однак до того моменту, коли ви прочитаєте цю книгу, ви не тільки повірите в це, але навіть будете дивуватися, як це вам колись настільки «запудрили мізки», що ви вірили в щось інше. Існує поширена помилка про те, що ми самі робимо цей вибір — курити. Курці вирішують стати курцями не більшою мірою, ніж алкоголіки — стати алкоголіками, а наркомани, що колються героїном, — стати наркоманами. Так, правда, ми вирішили закурити свої перші пробні сигарети. Час від часу я вирішую сходити в кіно, але, звичайно ж, не приймаю рішення провести багато років в кінотеатрі.

Метод Карра кинути палити.

Найважливіше по темі:» метод карра кинути палити » з професійної точки зору. Ми зібрали, агрегували і представили в доступному вигляді всю наявну по темі інформацію і пропонуємо її до прочитання.

Аллен Карр.

«Легкий спосіб кинути палити»

Книга Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» може допомогти вам кинути палити. Тут немає шокотерапії, у автора для вас виключно хороші новини! Чи можете ви уявити собі граф Монте-Крісто, коли йому нарешті вдалося втекти з в’язниці? Саме так відчував себе і автор, вибравшись з нікотинової пастки. Саме так відчувають себе мільйони колишніх курців, які використовували його спосіб. Саме так будете почувати себе і ви до кінця читання цієї книги!

Чарівні ліки, якого чекали всі курці:

Миттєве ефективне і для завзятих курців Без сильних мук відвикання Без напруги сили волі Без шокової терапії не вимагає допоміжних засобів і хитромудрих прийомів не веде до набору ваги довготривале.

Якщо ви курець, все, що ви повинні зробити, це читати.

Якщо ви-некурящий і шукали цю книгу для тих, кого любите, все, що ви повинні зробити, — це переконати їх прочитати її. Якщо ви не зможете їх переконати, тоді прочитайте її самі, а остання глава порадить, як ви зможете донести до близьких основну ідею книги, а також як утримати від куріння Ваших дітей. Не обманюйтеся тим, що зараз вони ненавидять куріння. Всі діти ненавидять його, поки не пристрастяться самі.

Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок (Аллен Карр, 2003)

метод карра

Зміст.

Про автора Передмова 1. Спочатку-дами 2. Пляшка наполовину повна або наполовину порожня? 3. Диво чи диво?

З серії:» Легкий спосіб » Аллена Карра.

Наведений ознайомчий фрагмент книги Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок (Аллен Карр, 2003) наданий нашим книжковим партнером — компанією ЛітРес.

Свою першу книгу» Легкий спосіб кинути палити » я написав в 1985 році. З тих пір я майже кожен день дізнавався про нікотинової залежності що-небудь нове. У прагненні вдосконалити » Легкий спосіб» і зберегти його актуальність я включив отриману інформацію в наступні видання книги. Раніше я розглядав проблему виключно зі своєї точки зору. У даній книзі я спробував абстрагуватися від своїх поглядів і звернутися до досвіду жінок, які кинули палити, користуючись моєю методикою. В даний час більшість пацієнтів наших клінік жінки, значить, ми повинні розробити для них особливу версію «Легкого способу». Чи ні?

Мене не раз запитували, чи дійсно необхідно – і навіть коректно, враховуючи атмосферу, що склалася в сучасному суспільстві, — писати книгу про куріння спеціально для жінок. Адже я стверджую, що моя методика придатна для всіх курців незалежно від їх статі. І я продовжую дотримуватися цієї думки. Але з власного досвіду, а також зі спілкування з колегами мені відомо, що існує ряд проблем, пов’язаних з позбавленням від нікотинової залежності, з якими стикаються тільки жінки. У наших клініках ми детально розглядаємо і вирішуємо ці проблеми. А в книзі «Легкий спосіб кинути палити для жінок» я хочу показати широкому колу читачів, наскільки ефективно дана методика дозволяє справлятися з різними труднощами, оскільки на шляху курця, який бажає кинути палити, можуть виникати найнесподіваніші перешкоди.

Невже чоловіки і жінки настільки різні? І так і ні. Однак жінки бояться кинути палити в більшій мірі, ніж чоловіки. Це відомо нам з опитувань жінок під час прийомів в клініці. Упевнений, причина цих відмінностей полягає аж ніяк не в тому, що чоловіки соромляться говорити про свої побоювання. Просто їх не мучать сумніви і тривоги, в яких часто зізнаються жінки.

Причини виникнення подібних побоювань у жінок будуть детально розглянуті в наступних главах книги. А якщо бути коротким, то для курця сигарети – атрибут системи підтримки, невід’ємна частина життя, нерозривно пов’язана з уявленнями жінки про саму себе. Це особливо справедливо для жінок, стурбованих своєю вагою або фігурою. Думка про можливу втрату механізму підтримки ваги лякає палить жінку, навіть якщо в інших сферах життя вона легко справляється з безліччю завдань і ролей.

Ці особливі відносини жінок з сигаретами і курінням обумовлені їх способом життя, а також їх особливими уявленнями про те, як слід жити. Виробники тютюнових виробів прекрасно розуміють цей зв’язок. Не заради власного задоволення вони вже витратили і продовжують витрачати мільярди доларів на складання психологічних портретів потенційних покупців. Виробники докладають чималих зусиль, щоб проникнути в свідомість жінок, зрозуміти особливості сприйняття навколишньої дійсності, специфіку жіночого мислення і психології.

Вихідні передумови пастки, в яку нас заманює куріння, залишаються незмінними, і «Легкий спосіб» без праці викриває їх. Однак жінки інакше попадаються в цю пастку, ніж чоловіки, і бажаючим вибратися з неї слід знати про це, щоб надалі уникнути подібних капканів. Підприємства тютюнової промисловості мають безпосереднє відношення до створення пасток, проте не обійшлося і без впливу змін у суспільстві, а в широкому сенсі – і без участі самих жінок. Соціальна революція, що почалася в 1960-х роках, породила дійну корову для тютюнової галузі, яка в даний час більше втрачає споживачів-чоловіків, ніж приваблює, зате зуміла відшукати на ринку нову прибуткову нішу, а саме групу молодих жінок. Іронія полягає в тому, що жінки, ледь домігшись звільнення в одній сфері, виявилися поневоленими в іншій.

Ми ще поговоримо про це докладніше. Очевидно одне: як тільки ви побачите справжню сутність нікотинової пастки, ви зрозумієте, чому я прагну позбавити світ від цього прокляття. Сподіваюся, і ви захочете підтримати мене, наприклад, кинувши палити або купивши цю книгу для жінки, яка вам небайдужа. Пояснюючи суть куріння, я сподіваюся переконати вас в тому, що подолати перешкоди на шляху до позбавлення від нікотинової залежності дуже просто. Як тільки ви це усвідомлюєте, ви повірите, що спосіб кинути палити і справді легкий.

Зміст.

Про автора Передмова 1. Спочатку-дами 2. Пляшка наполовину повна або наполовину порожня? 3. Диво чи диво?

З серії:» Легкий спосіб » Аллена Карра.

Наведений ознайомчий фрагмент книги Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок (Аллен Карр, 2003) наданий нашим книжковим партнером — компанією ЛітРес.

Легкий спосіб кинути палити (Аллен Карр, 2003,2004)

Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він розробив унікальну методику відмови від нікотину. Його метод отримав високі відгуки лікарів і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу, він допоміг мільйонам курців кинути палити – легко, безболісно, назавжди. Метод Аллена Карра не вимагає сили волі, оскільки завдяки йому у курця пропадає саме бажання курити, зникають страхи через поширених помилок, пов’язаних з курінням. Метод допоможе кожному курцеві, незалежно від того, як давно і скільки ви курите. Ніяких хитрощів і хитрощів, ніяких залякувань і моралей, ніякого дискомфорту в результаті відмови від куріння. «Легкий спосіб» Аллена Карра вже допоміг кинути палити мільйонам курців в Росії. Він допоможе і вам.

Зміст.

Про автора Передмова попередження Вступ 1. Найважчий випадок нікотинової залежності, з яким я коли-небудь стикався.

З серії:» Легкий спосіб » Аллена Карра.

Наведений ознайомчий фрагмент книги Легкий спосіб кинути палити (Аллен Карр, 2003,2004) наданий нашим книжковим партнером — компанією ЛітРес.

Можливо, ви трохи побоюєтеся читати цю книгу. Може бути, сама думка кинути палити приводить вас, як і більшість курців, в жах, і, хоча ви твердо вирішили в один прекрасний день кинути палити, цей день – точно не сьогодні.

Якщо ви чекаєте, що я стану розповідати вам про жахливий ризик для здоров’я, якому піддаються курці, або про те, що за довгі роки куріння вони витрачають на це ціле стан, або про те, що куріння – це вульгарна, огидна звичка, а самі ви – дурний, безвольний тюфяк, то я повинен розчарувати вас. Подібна тактика жодного разу не допомогла кинути палити мені самому, а якби вона могла допомогти вам, ви б вже давно кинули.

Мій спосіб, який надалі я буду називати «Легкий спосіб», діє зовсім по-іншому. Можливо, Вам буде важко повірити в дещо з того, про що я збираюся говорити. Однак до того моменту, коли ви прочитаєте цю книгу, ви не тільки повірите в це, але навіть будете дивуватися, як це вам колись настільки запудрили мізки, що ви вірили в щось інше. Існує поширена помилка про те, що ми самі робимо цей вибір – курити. Курці вирішують стати курцями не більшою мірою, ніж алкоголіки – стати алкоголіками, а наркомани, що колються героїном, – стати наркоманами. Так, правда, ми вирішили закурити свої перші пробні сигарети. Час від часу я вирішую сходити в кіно, але, звичайно ж, не приймаю рішення провести все життя в кінотеатрі.

Будь ласка, озирніться на своє життя. Чи приймали ви коли-небудь свідоме рішення, що в певні моменти життя не зможете отримувати насолоду від обіду або зустрічі з друзями, не закуривши? А що ви не зможете зосередитися або впоратися зі стресом без сигарети? На якому етапі життя ви вирішили, що сигарети потрібні вам не тільки для світських зустрічей, але що необхідно мати їх в кишені постійно, або інакше ви будете почувати себе невпевнено і навіть впадати в паніку?

Вас, як і будь-якого іншого курця, заманили в найстрашнішу і хитромудру пастку, яку винайшли разом людина і природа. На планеті немає жодного батька, неважливо-курця або некурящого, якому сподобається сама ідея про куріння його дітей. Це означає, що всі курці шкодують про те, що колись почали курити: до того як пристраститися до куріння, ніхто не потребує сигаретах, щоб отримувати задоволення від їжі або справлятися зі стресом.

У той же час всі курці хочуть продовжувати курити. Ніхто не може змусити нас закурити; свідомо чи несвідомо ми приймаємо це рішення самі. Якби існувала чарівна кнопка, натиснувши на яку курці могли б прокинутися на наступний ранок, як якщо б вони ніколи не закурювали свою першу сигарету, тоді єдиними курцями на землі залишилися б підлітки, які перебувають ще на стадії експерименту. Єдине, що утримує нас від того, щоб кинути палити, — СТРАХ!

Страх, що на шляху до свободи нам належить пережити невизначено довгий період страждань, поневірянь і незадоволених бажань. Страх, що без сигарети, без цієї невеликої опори, ніколи вже ні їжа, ні зустріч з друзями не принесуть нам задоволення. Страх, що ми ніколи не зможемо зосередитися, впоратися зі стресом або бути впевненими в собі. Страх, що наша особистість і характер зміняться. Але найбільше ми боїмося, що стали рабами назавжди і ніколи не звільнимося повністю, а все життя проведемо, мріючи про випадкову сигаретку. Якщо ви, як і я колись, вже перепробували всі традиційні способи кидання курити і пройшли через всі страждання того, що я називаю «методом сили волі», то ви не тільки потрапляєте під вплив цього страху, але і впевнені, що ніколи не зможете кинути палити.

Якщо ви боїтеся, відчуваєте плутанину або відчуваєте, що зараз саме невідповідний час, щоб кинути палити, дозвольте мені запевнити вас, що ваші побоювання і замішання викликані страхом. Тим самим страхом, який не знімається за допомогою сигарет, а лише породжується ними. Адже ви не приймали рішення потрапити в нікотинову пастку? Але, як і всі пастки, вона влаштована так, щоб ви не змогли вибратися з неї. Запитайте себе: коли ви в порядку експерименту закурювали свою першу сигарету, ви приймали рішення стати курцем на весь той період часу, який курите з тих пір? Отже, коли ви збираєтеся кинути? Завтра? Наступного року? Перестаньте обманювати себе! Пастка сконструйована таким чином, щоб ви залишалися в ній на все життя. Як ви думаєте, з якої ж ще причини всі інші курці не кидають палити, до того як куріння вб’є їх?

Вперше ця книга була опублікована видавництвом Penguin більше десяти років тому і з тих пір щороку ставала бестселером. Всі ці десять років я листуюся з читачами. Як випливає з цього листування, ефективність цього способу перевершила мої найсміливіші очікування. Крім того, листи читачів дозволили виявити дві проблеми, що викликають у мене занепокоєння. Пізніше я докладніше зупинюся на другий з них, а перша випливає з отриманих мною листів. Ось типові приклади:

«Я не повірив зробленим вами заявам і приношу свої вибачення за те, що сумнівався в вас. Це було дуже легко і приємно-все, як ви говорили. Я подарував примірники вашої книги всім моїм кращим друзям і родичам, але не можу зрозуміти, чому вони її не читають».

«Вісім років тому мій друг, який був курцем, дав мені вашу книгу, але я зібрався прочитати її тільки зараз. Шкодую тільки про одне: я втратив дарма вісім років».

«Я тільки що закінчила читати «Легкий спосіб». Минуло всього чотири дні, а я вже так чудово себе почуваю! Впевнена, що мені ніколи не захочеться курити знову. Вперше я почала читати вашу книгу п’ять років тому, прочитала до середини і запанікувала. Я знала, що якби продовжила читання, мені довелося б кинути палити. Як же я була дурна!»

Ні, ця дівчина зовсім не дурна. Я вже згадував про чарівну кнопку. Мій метод діє точно так само. «Легкий спосіб» — не диво, однак для мене і сотень тисяч колишніх курців, які виявили, наскільки легко і приємно кинути палити, він виглядає справжнім дивом!

А тепер попередження. До нашої ситуації можна застосувати міркування про яйце і курку. [1] кожен курець хоче кинути палити, і кожен курець може виявити, наскільки це легко і приємно: спробувати кинути їм заважає тільки страх. Позбавлення від цього страху — найбільше придбання. І навпаки: як у випадку з дівчиною з недавнього прикладу, у міру читання книги страх може рости і заважати вам прочитати її до кінця.

Так, ви не приймали рішення потрапити в пастку, але, щоб вибратися з неї, доведеться прийняти рішення. Можливо, ви вже намагаєтеся скинути вузду і припинити курити, але страх долає вас. Будь ласка, пам’ятайте головне: в будь-якому випадку, який би шлях ви не вибрали, Вам АБСОЛЮТНО нічого втрачати!

Якщо в кінці читання ви вирішите, що хочете продовжувати курити, ніщо не зможе вам перешкодити. Поки ви читаєте цю книгу, немає ніякої необхідності скорочувати або припиняти куріння. І пам’ятайте-тут немає шокотерапії, у мене для вас виключно хороші новини! Чи можете ви уявити, як почувався граф Монте-Крісто, коли йому нарешті вдалося втекти зі своєї в’язниці? Саме так відчував себе і я, вибравшись з нікотинової пастки. Саме так відчувають себе мільйони колишніх курців, які використовували мій спосіб. Саме так будете почувати себе і ви до кінця читання цієї книги!

ПРАГНІТЬ ДО ЦІЄЇ МЕТИ!

Про автора Передмова попередження Вступ 1. Найважчий випадок нікотинової залежності, з яким я коли-небудь стикався.

З серії:» Легкий спосіб » Аллена Карра.

Наведений ознайомчий фрагмент книги Легкий спосіб кинути палити (Аллен Карр, 2003,2004) наданий нашим книжковим партнером — компанією ЛітРес.

Аллен Карр — Ален Кар) — Легкий спосіб кинути палити.

Аллен Карр (Ален кар) — Легкий спосіб кинути палити-читати книгу онлайн безкоштовно.

Отже, нарешті знайдено чарівні ліки, якого чекали всі курці:

Ефективне і для завзятих курців.

Без сильних мук відвикання.

метод карра

Без напруги сили волі.

Без шокової терапії.

Не вимагає допоміжних засобів і хитромудрих прийомів.

Не веде до набирання ваги.

Якщо ви курець, все, що ви повинні зробити, це читати.

Якщо ви-некурящий і купуєте книгу для тих, кого любите, все, що ви повинні зробити, — це переконати їх прочитати її. Якщо ви не зможете їх переконати, тоді прочитайте її самі, а остання глава порадить, як ви зможете донести до близьких основну ідею книги, а також як утримати від куріння ваших дітей. Не обманюйтеся тим, що зараз вони ненавидять куріння. Всі діти ненавидять його, поки не пристрастяться самі. У видавництві «добра книга «опублікована Моя книга»Як допомогти підлітку кинути палити».

Попередження.

Можливо, ви трохи побоюєтеся читати цю книгу. Може бути, сама думка кинути палити приводить вас, як і в більшість курців, в паніку, і, хоча ви твердо вирішили в один прекрасний день кинути палити, цей день — точно не сьогодні.

Якщо ви чекаєте, що я стану розповідати вам про жахливий ризик для здоров’я, якому піддаються курці, або про те, що за довгі роки куріння вони витрачають на це ціле стан, або про те, що куріння — це вульгарна, огидна звичка, а самі ви — дурний, безвольний тюфяк, то я повинен розчарувати вас. Подібна тактика жодного разу не допомогла кинути палити мені самому, а якби вона могла допомогти вам — ви б вже давно кинули.

Мій спосіб, який надалі я буду називати «Легкий спосіб», діє зовсім по‑іншому. Можливо, Вам буде важко повірити в дещо з того, про що я збираюся говорити. Однак до того моменту, коли ви прочитаєте цю книгу, ви не тільки повірите в це, але навіть будете дивуватися, як це вам колись настільки «запудрили мізки», що ви вірили в щось інше. Існує поширена помилка про те, що ми самі робимо цей вибір — курити. Курці вирішують стати курцями не більшою мірою, ніж алкоголіки — стати алкоголіками, а наркомани, що колються героїном, — стати наркоманами. Так, правда, ми вирішили закурити свої перші пробні сигарети. Час від часу я вирішую сходити в кіно, але, звичайно ж, не приймаю рішення провести багато років в кінотеатрі.

Аллен Карр «Легкий спосіб кинути палити» — короткий зміст книги.

Книга Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» стала однією з найвидатніших книг на тему позбавлення від нікотинової залежності, а простіше кажучи, Не тему того, як кинути палити. В основі цієї роботи лежить ідея про те, що куріння не є ні шкідливою, ні згубною, ні якою б то не було ще звичкою – куріння є наркотичною залежністю – залежністю від нікотину.

Книга «Легкий спосіб кинути палити» викликала справжній фурор і практично моментально завоювала величезну кількість шанувальників по всьому світу, і не тому, що написана вона цікавою і простою мовою, а, головним чином з тієї причини, що відрізняється феноменальною практичністю і ефективністю.

Про Аллена Карре.

Відео (клікніть для відтворення).

Аллен Карр-людина, яка є затятим борцем з курінням і засновником міжнародної мережі клінік «EasyWay«, фахівці якої допомагають курцям з будь-яким стажем перестати курити за допомогою методики під назвою» Легкий спосіб кинути палити», описаної в представленій книзі.

Свою методику Аллен Карр розробив після 33 років куріння і нескінченних безрезультатних спроб кинути палити, одна з яких мало не послужила причиною розпаду сім’ї автора. Свою останню сигарету він викурив у віці 49 років – цей момент, за його словами, став одним з найщасливіших в його житті.

Крім даної книги, Аллен Карр написав кілька книг, присвячених звільненню від ряду фобій, надмірної ваги і алкогольної залежності.

Більш детально дізнатися про Аллена Карре ви можете тут. Також ви можете відвідати офіційний сайт автора — «Allencarreasyway.com».

Короткий зміст книги » Легкий спосіб кинути палити»

Книга складається з передмови, попередження, введення, 44 невеликих глав і висновку.

Передмова.

Перші розділи присвячені короткому огляду книги і пропонованої в ній системи позбавлення від нікотинової залежності. Унікальність методу Аллена Карра полягає в тому, що він діє миттєво і гранично ефективно, в процесі відмови від куріння людина не відчуває ніяких мук відвикання, потреби в напрузі сили волі або використанні хитрих прийомів і допоміжних засобів.

Попередження.

Для багатьох курців довгоочікуваний день, коли вони припинять курити, 100% настане, але настане обов’язково не сьогодні і не зараз. І основна заковика полягає в тому, що ними рухає страх – невідомості, невпевненості, безпорадності, відмови від чогось дуже важливого і необхідного; страх того, що перестати курити-дуже складно, практично неможливо. Однак в дійсності перестати бути залежним від нікотину простіше простого. І якщо ви чекаєте, що в книзі вам будуть даватися тисячі рекомендацій, як зробити сильніше свою волю, щоб перестати курити, як обдурити свою свідомість, які використовувати замінники нікотину і т. д., то поспішаємо вас розчарувати (порадувати!)- це зовсім не так. Все, що вам потрібно, щоб позбутися від тютюнової залежності – просто прочитати книгу до кінця, а бажання швидше звільнитися з’явиться у вас вже при читанні перших рядків.

Введення присвячене кільком цікавим історіям, що мали місце в житті автора, починаючи з того моменту, коли він взагалі почав курити, і закінчуючи останньою викуреної ним через 33 роки після цього сигаретою. Також розповідається про кілька безуспішних спробах «зав’язати». Все, про що оповідає автор, підкріплено безліччю переконливих і цікавих фактів і багаторічним досвідом людини, викурював до сотні сигарет в день.

Ви повинні зрозуміти, що, пробуючи колись свою першу сигарету, ви не приймали рішення все подальше життя бути курцем, але пастка підлаштована таким чином, щоб ви як раз і не усвідомлювали того, що стаєте на слизький шлях. Шлях курця сповнений хитрощів, і у вступі ви дізнаєтеся про декілька з них.

Напевно вам буде цікаво дізнатися також і про історію написання першої книги: як автор прийшов до цього, чому вирішив залишити успішну кар’єру бухгалтера і присвятити себе допомозі людям, що страждають нікотиновою залежністю. Аллен Карр розкриває секрети тих пасток, в які трапляються мільйони курців по всьому світу, коли намагаються застосовувати звичайні способи кинути палити, і говорить про пов’язані з курінням і сигаретами ілюзіях, що живлять свідомість курців, наприклад, про ілюзію, що сигарета що-небудь дає, коли її куриш.

Ключові ідеї книги.

Книга «Легкий спосіб кинути палити» містить в собі неймовірну кількість корисного і важливого матеріалу, але ми наведемо в приклад лише кілька основних ідей:

Природно, в книзі Аллена Карра ви знайдете чимало й інших цікавих і корисних ідей, а її читання принесе вам справжнє задоволення. Але найголовніше полягає в тому, що ви зможете кинути палити відразу ж після прочитання книги, і ніколи не станете шкодувати про прийняте рішення.

Укладення.

метод карра

У висновку автор дає кілька напуттів курцям, які бажають кинути палити, і роз’яснює основні причини невдач. Але, головним чином, він просить читача поставити самому собі два ключових питання: «що дає мені куріння?»і» Чому мені необхідно курити?». Питання, здавалося б, банальні, але при глибокому аналізі ви з подивом виявите, що куріння не дає вам зовсім нічого, а позбудетеся ви від нікотинової залежності, залежить тільки від вас самих.

Що заважає вам кинути палити: недоліки методу Аллена Карра.

Автор: Олександр Фомін.

У наших статтях ми регулярно повертаємося до самої суті нікотинової залежності, в будь-якому з її проявів, як до наркотичної.

Причому ми завжди акцентуємо увагу на тому, що головна перешкода при відмові від сигарет назавжди представляють не фізичні симптоми при відвиканні від нікотину, а тонкі психологічні аспекти залежності, які роблять процес відмови від куріння складним.

Парадокс методу Аллена Карра.

Феноменальна ефективність методу Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» полягає в тому, що при відмові від куріння люди не відчувають ні серйозних фізичних симптомів, ні емоційного дискомфорту тільки тому, що їм не доводиться боротися зі спокусою. Люди кидають палити легко! Парадокс, але саме ця легкість і, відповідно, ефективність методу, є причиною ключових недоліків методу Аллена Карра.

В системі Аллена Карра прийнято вважати, що їх два:

легкість відмови від куріння культивує зайву легковажність у тих, хто зумів кинути палити, і викликає недовіру і часом подив у тих, хто продовжує курити; і висока доступність/простота методики «Легкого способу» відмови від нікотинової залежності викликає сумніви як у власних здібностях, так і в ефективності самої методики.

Пройдіть тест і через хвилину дізнайтеся, чи легко Вам буде кинути палити!

Зворотна сторона легкості.

Розглянемо недоліки» Легкого способу » в більш розгорнутому вигляді. Оскільки система Аллена Карра вирішує проблему куріння в області саме психологічної залежності курця, вона дозволяє досить швидко засвоїти всі ключові аспекти куріння, розібратися у всіх хитрощах Вашої персональної нікотинової пастки і таким чином ефективно кинути палити, негайно і навіть із задоволенням. Це виходить настільки легко і невимушено, що учасники курсу «Легкий спосіб» відчувають неймовірний емоційний підйом, а іноді навіть ейфорію. До знайомства з методом Аллена Карра кинути палити здавалося нереальною мрією, але ось це сталося, і так легко!

І ось в цьому полягає основний недолік методу»Легкий спосіб кинути палити». «Колишні» курці по закінченню часу, від декількох тижнів до декількох років, забувають всі негативні аспекти куріння і пам’ятають тільки легкість і феєрію відмови від нікотину. Звичайно, вони орієнтуються на інших людей, тих, хто продовжують курити, у кинули палити з’являється легковажність, думка, що одна сигарета – не проблема, вона не призведе до звички курити, адже ніхто не хоче знову курити, тим більше що завжди можна звернутися в Центр Аллена Карра і легко кинути палити, знову і знову! І … викурюється всього лише одна сигарета. Далі всім знайомий сценарій-куримо частіше або повернення до колишньої кількості сигарет, поступово або відразу. На жаль, ми регулярно працюємо в нашому Центрі з клієнтами, які потрапили в цю пастку легковажності по відношенню до нікотинової залежності.

Але не варто вважати, що це відбувається по їх дурості або через непорозуміння самого методу Аллена Карра. Основну роль тут відіграє промивання мізків, тобто реклама, маркетинг і, звичайно, суспільство, я маю на увазі тих, хто продовжують курити. Але є й інша причина невдач, і це – другий недолік «Легкого способу кинути палити».

Полягає він у тому, що метод Аллена Карра – це тільки логіка і здоровий глузд, де простими способами пояснюється, чому людина починає курити, чому він курить довше, ніж розраховував, і чому вважає куріння задоволенням, підтримкою і навіть нагородою, іншими словами, наводяться відповіді всі питання, і це дозволяє усунути головну причину куріння, позначену Алленом Карром як бажання курити. Все в методі настільки доступно для розуміння і легко, а проблема здається такою складною, що з’являються сумніви, які працюють проти людини.

Ці сумніви можна зрозуміти, враховуючи багаторічну і складну боротьбу з сигаретою, через яку людина втрачає віру в себе, і у нього складається переконаність, що допоможе тільки диво. А коли по ходу проведення сесій і безпосередньо після них з’являється усвідомлення простоти методу, виходить, що величезні очікування складнощів не виправдалися, і у людини закрадається сумнів як в собі, так і в ефективності методу Аллена Карра. Адже кинути палити має бути складніше, заплутаніше! І замість того, щоб об’єктивно подивитися на проблему куріння і довіритися системі, люди часом підсвідомо блокують ефективність впливу методу, тим самим позбавляючи себе шансів кинути палити.

Як кинути палити самому?

Чому саме вам варто спробувати?

У висновку можемо запевнити Вас, що абсолютно будь-яка людина зможе без зусиль кинути палити з методом Аллена Карра «Легкий спосіб», для цього потрібно всього лише довіритися методу, бути відкритим до нових ідей і не переживати через минулі невдачі. А також після того як ви станете вільним від сигарет, не варто забувати про те, що, хоча до Вас повернуться віра в себе і впевненість у своїх життєвих силах, у Вас як у колишнього «нікотинового наркомана» є свої вразливі точки, і до цього потрібно бути готовим.

Зі свого боку я вас запевняю, що абсолютно кожен, хто звертається в Центр Аллена Карра, сумнівається, в першу чергу в собі і / або в методі, і це нормально. Інша справа, що ці сумніви можуть перешкодити вам хоча б зробити спробу кинути палити. Таким чином, у кожного тільки 2 варіанти: продовжувати сумніватися або все ж зробити спробу, тим більше ви нічим не ризикуєте. Ви або отримуєте позитивний результат, або вам повернуть ваші гроші. Втрачати Вам абсолютно нічого, а ось придбати можна багато!

Легкий спосіб кинути палити, спосіб Алена Карра.

Аллен цілком справедливо вважає, що механізм залежності володіє подвійною природою. Він включає в себе крім фізичної ще й психічну залежність від вживання наркотичного засобу.

Саме психічний компонент підштовхує курця швидше викурити сигарету і заглушити природні негативні відчуття від нікотинової інтоксикації.

А. Карр зробив висновок, що виникає від куріння залежність насправді значно слабкіше, ніж вважається у більшості. Прояви і симптоми процесу відвикання насправді зароджуються в свідомості у самого вирішив кинути палити.

Необхідно розвіяти тільки сумніви і почуття страху, асоційованого з процедурою відвикання. Якщо зробити це, то подолання тяги до куріння не буде занадто болючим.

На додаток, Карр показує, відмова від куріння в будь-який його формі, не пред’являє вимог до величезної силі волі. Тому що, зусилля і сила волі не потрібні усвідомив людині, щоб перестати робити те, що він і так не бажає робити.

Висновки Аллена Карра: переважно страх втрати для більшості курців є справжньою причиною. Саме тому вони курять і продовжують робити це на шкоду своєму здоров’ю. Всупереч своєму істинному бажанню.

Талант і його зусилля як письменника і терапевта, що проявилися в повній мірі в праці «Легкий спосіб кинути палити». Метод спрямований в реальності на те, щоб розкрити для кожного усвідомлення і можливість подолати тривоги і страхи.

Адже вони не дозволяють жити по-справжньому повноцінним життям без сигарет. Подібний підхід а. Карр поширив і на подолання проблем із залежністю від алкоголю і переїданням. Опубліковані книги « «Легкий спосіб кинути пити«, призначеної в допомогу лікування алкоголізму і» Легкий спосіб скинути вагу», присвяченій лікуванню ожиріння, викликаного зловживанням їжею.

Легкий спосіб-Easyway.

«Легкий спосіб» — це наркологічна мережа клінічних центрів, відкритих а.Карром, для того щоб надати допомогу багатьом курцям в подоланні власної залежності. У 1983 році Карр перестав займатися бухгалтерською діяльністю і створив свій перший перший клінічний центр.

Аллен написав десять бестселерів. Найбільшу популярність отримав його праця The Easy Way To Stop Smoking (Оригінальна назва). А у нас він відомий як, Легкий спосіб кинути палити». Книга посіла перше місце в продажах серед близько дев’яти країн в розділі не-художньої літератури. І досі видання утримує позиції, як один з найбільш продаваних у світі праць про боротьбу з курінням.

Успіх відкритої в Лондоні клініки Аллена Карра поклав початок до розгортання численних центрів у всьому світі.В результаті створено 100 центрів в 35 державах. Клінічні центри Карра гарантують 100%-й moneyback (повернення грошей) у разі якщо лікування в них не приносить результату. Що свідчить про спроможність та успішність практикування програми»Легкий спосіб». За даними внутрішньої статистки успішне лікування від залежності настає у 90% звернулися.

Проведення незалежних наукових досліджень продемонструвало цікаві закономірності. Виявилося, що через рік після лікування нікотинової залежності 53% пацієнтів клінік зуміли подолати свою згубну пристрасть. Що висуває метод Аллена Карра в розряд одного з найнадійніших серед інших ефективних методів відмови від куріння. Лікування в клінік а. Карра проходили сер Ентоні Хопкінс, сер Річард Бренсон, Шарлотта Черч і Брітні Спірс.

У клінічних центрах «Легкий спосіб» працюють тільки співробітники, самі позбулися куріння за методом Аллена Карра. Лікувальний процедура триває в районі 4-5 годин, груповим способом до 20 пацієнтів. Для більшої частини табакокурільщіков досить вже одного сеансу лікування. Використовуються лише прийоми навіювання і психотерапії.

Однак гіпноз не практикується. Фахівці руйнують міфи про задоволення, що витягується в процесі від куріння. Тим самим знищують комплекси страху перед симптоматикою відвикання. Головне відкриття Аллена Карра полягає в тому, що залежність від куріння (нікотинова залежність) — це культивована тютюновими виробниками і розповсюджувачами виверт.

Це пастка завдяки якій, тютюнові королі нажили капітали і на багато років забезпечили собі величезні прибутки. Метод Аллена Карра працює у всьому світі.

Кинути палити з книгою Аллена Карра легко!

У пошуку дієвого способу позбавлення від тютюнової залежності курцям часто на очі попадається книга Аллена Карра»Легкий спосіб кинути палити». Але чомусь такий метод не у всіх викликає довіру. Однак статистика говорить на користь автора. Книга за роки існування стала справжнім бестселером, а той факт, що вона перекладена на 20 мов, тільки підтверджує це.

Більше 70% читачів після вивчення його методики з легкістю розлучаються із залежністю, яка тривалий час отруювала їм життя. Такими високими показниками ефективності може похвалитися далеко не кожен спосіб боротьби з курінням. Сьогодні цю книгу можна придбати в будь-якому книжковому магазині або завантажити безкоштовно в Інтернеті.

Кілька слів про автора книги » Як кинути палити»

Аллен Карр є творцем авторської методики по боротьбі з курінням, яку він виклав у своїй книзі. Як завзятий курець 30-річним стажем, він неодноразово робив спроби розлучитися з цим згубним пристрастю, але вони не приносили потрібного результату — повного і безповоротного відмови від сигарет. Але в 1983 році автор зміг побороти залежність, винайшовши по-справжньому швидкий спосіб легко і просто зав’язати з курінням . Бачачи в собі сили допомогти відмовитися від шкідливої звички мільйонам людей, Аллен Карр випускає друковане видання, яке швидко стає надзвичайно популярним серед читачів і отримує схвалення фахівців. Пізніше він засновує мережу клінік.

Книга швидкий спосіб кинути палити не єдине творіння цього автора. Також він написав роботи по звільненню від алкогольної залежності і надмірної ваги.

Ця частина книги присвячена опису довгої і безуспішної боротьби автора з курінням. Він в яскравих фарбах оповідає про те, з якими труднощами йому доводилося стикатися, в черговий раз, відмовляючись від сигарет. Поштовхом для винаходу свого методу став похід Карра на сеанс гіпнозу. Потрібного ефекту, до слова, він не приніс, але саме його автор вважає вирішальним моментом, що сформував в його голові правильний підхід до позбавлення від залежності.

Вся книга Як кинути палити Аллен Карр будується навколо переконання, що розлучитися з сигаретою назавжди легко. І для цього не потрібно всіляко тренувати і зміцнювати силу волі, адже в процесі відмови від куріння вона грає далеко не головну роль. Автор не вдається до методів залякування читача всілякими страшними хворобами, які може спричинити за собою куріння. Книга Як кинути палити містить лише роз’яснення простих речей, які палить людина сприймає неправильно.

Шкідливої звички не існує!

У своїй роботі Аллен Карр використовує слово «звичка» виключно для зручності читачів. Але сам він вважає, що куріння не є, ні шкідливою, ні згубною, ні будь-якої іншої звичкою. Якщо слідувати логіці автора тютюнопаління — це наркотична залежність.

Нікотин автор описує як один з підступних наркотиків, курців називає наркоманами. Досить вжити одну сигарет, щоб породити початок тяги до куріння. Початківець курець не буде відчувати якогось задоволення, а тільки відчує неприємні відчуття. В цьому і полягає підступ, про який свідчить книга способи швидко кинути палити . Коли нікотин почне виводитися з організму, людина відчує спустошеність, яку знову необхідно заповнити сигаретою. Так народжується нікотинова залежність. Але, незважаючи на це, у автора є методика як легко і швидко від неї позбутися .

Міфи про куріння будуть розвіяні.

Аллен Карр у своїй роботі велику увагу приділяє руйнуванню помилкових думок, усталених у суспільстві. Саме ними» прикриваються » курці, нездатні розлучитися зі своєю пристрастю. Книга Як кинути палити Аллен Карра розвінчає такі міфи:

Сигарети приносять задоволення людині. Курець усвідомлено вибирає життя з сигаретою. За допомогою тютюну легко розслабитися і зняти стрес. Відмова від куріння принесе фізичний біль. Зайва вага утворюється у кожної людини, який кинув палити. Кинути сигарети допоможуть медичні засоби на основі нікотину розпрощатися із залежністю назавжди неможливо.

Автор на всі ці переконання призведе ряд доводів, що дозволяють читачеві зрозуміти, що вищеописані факти не мають нічого спільного з реальністю. Справжніми причинами куріння він вважає нікотинову залежність і вплив на мозок курця ззовні.

Чому метод Карра діє?

метод карра

Завантажена з інтернету, книга легкий спосіб кинути курити Аллен, безкоштовно дасть можливість розпрощатися із залежністю, не докладаючи особливих зусиль. Тому що вона спрямована на те, щоб докорінно змінити ставлення курця до своєї пристрасті. Робота Карра дає зрозуміти, що кинути палити можна, не володіючи міцною силою волі. Адже борючись із залежністю з її допомогою, рано чи пізно людина неминуче зірветься і закурить. Так відбувається тому, що неможливо постійно контролювати власну підсвідомість.

У процесі вивчення методики читач проведе самоаналіз і зрозуміє, що куріння не приносить задоволення, не дозволяє розслабитися, а, навпаки, тримає в постійній напрузі. А відмова від сигарет не супроводжується реальними неприємними відчуттями.

Відео (клікніть для відтворення).

Авторська методика допомагає відмовитися від сигарет без боротьби з самим собою. Прочитавши працю цієї людини можна зрозуміти, що можна скільки завгодно намагатися протистояти спокусі. Але, тільки викорінивши бажання курити, можна перемогти залежність. Завдяки цьому знанню, яким поділився Аллен Карр, мільйони людей на планеті легко розлучилися з сигаретами. Щоб особисто переконатися в ефективності його методу варто, лише завантажити книгу легкий спосіб кинути палити і прочитати її до кінця.

Як кинути пити за допомогою самоаналізу.

Книгу» Легкий спосіб кинути пити » Аллен Карр написав на противагу американській організації Товариство Анонімних Алкоголіків, яка стверджувала, що кинути пити дуже важко, вилікуватися від алкоголізму неможливо, а одужати можна тільки в результаті довгих і болючих зусиль.

Раніше Аллен Карр написав бестселер» як легко кинути палити», в якому стверджував: варто людині усвідомити, що з ним реально відбувається, і будь-яку шкідливу звичку можна перемогти. Цей метод британський автор використовує і в іншій своїй книзі, в якій відповідає на питання, Як кинути пити.

Суть методу Карра Аллена.

У книзі «Легкий спосіб кинути пити» розповідається про метод припинення вживання алкоголю, заснованому на самоаналізі випиваючого. Цей метод допомагає в тому випадку, якщо людина сама налаштована кинути пити.

Вважається, що є алкоголіки, а є просто випивають.

Абсолютна більшість дорослих людей час від часу випиває на святах, в компаніях. Це дозволяє їм розслабитися, зняти стрес, отримати більше задоволення від спілкування з друзями. Помірно випиває людина-це просто людина, яка бажає приємно провести дозвілля.

А алкоголік-нещасна людина, яка не уявляє свого життя без спиртного, і алкоголізм – це серйозне невиліковне захворювання. Залежність від алкоголю-реальна проблема сучасного суспільства.

Деякі тести стверджують, що якщо ви збігаєте з роботи, щоб випити, п’єте на самоті, з будь – якої дріб’язкової проблеми прикладаєтеся до чарки і не можете зупинитися-значить, ви зловживаєте спиртним, вам треба про це задуматися і, швидше за все, звернутися до лікаря.

А Карр у своїй книзі «Легкий спосіб кинути пити» вважає, що всі ці тести розпливчасті і неоднозначні. Якщо людина постійно випиває трохи більше, ніж до цього збирався і якщо при цьому він постійно потрапляє в неприємності, то зовсім необов’язково, що він є алкоголіком. Про нього можна тільки сказати, що він може бути алкоголіком, і ніхто не може з упевненістю поставити людині діагноз, крім нього самого.

Дану проблему може вирішити сама людина на психологічному рівні, усвідомивши, що насправді алкоголь не надає сміливості, не знімає заборони і комплекси, не заспокоює нерви, не робить щасливим, не дає абсолютно ніяких переваг.

Аллен Карр у книзі «Легкий спосіб кинути пити» крок за кроком доводить ці постулати.

Вам здається, що алкоголь приємний на смак? Ні, він просто притупляє відчуття і викликає спрагу. Тому хочеться пити ще і ще. Організм, викликавши блювоту, намагається попередити нас, що алкоголь – не той напій, який притаманний людині. Коли ви відчуваєте нудоту, згадайте про це і не намагайтеся з нею боротися.

Подумайте про те, що випиваючи, ви робите щось не те. Хіба буде нормальна людина обманювати себе і переконувати боротися з неприємним смаком до тих пір, поки не отримає задоволення? Відповідаючи для себе на питання, Як кинути випивати, варто пам’ятати, що їжа – це звичка, необхідна для виживання. У той же час спиртне – це не звичка, а різновид наркотичної залежності, яка змушує нас приймати отруту.

Вам здається, що спиртні напої додадуть вам сміливості і позбавлять від страху? Але страх закладений в нас природою, щоб ми зайвий раз не ризикували, він попереджає про небезпеку і підштовхує негайно вжити заходів. А боягузтво-нездатність чинити за велінням совісті через страх глузування або фізичного болю. І вона теж нам потрібна, щоб не кидатися в палаючу будівлю стрімголов, а оцінити ситуацію і вирішити, варто ризикувати чи ні.

Алкоголь не надає сміливості, але комплекси дійсно знімає. Але хіба п’яниця, забувши свою скромність і гідність, не виглядає посміховиськом в очах оточуючих?

На сторінках своєї книги про те, як кинути пити, творець способу нагадує, що скромність прикрашає людину, а комплекси і страхи нас захищають. Це абсолютно нормально-боятися дикого звіра або соромитися незнайомої людини, поки ми не переконаємося, що вони не заподіють нам фізичної або моральної шкоди.

У стані сп’яніння легше спілкуватися, легше вилити душу друзям. Але згадайте: скільки разів, прокинувшись на ранок після такого виливу і протверезівши, вам було соромно за вчорашнє?

Чи робить алкоголь нас щасливішими? Якщо це дійсно так, то алкоголіки повинні бути найщасливішими і впевненими людьми на світі. Але чи можете ви в це повірити, бачачи на вулицях опустилися, неохайних людей? Даючи читачеві можливість зрозуміти самому, як кинути вживати алкоголь, автор каже, що щасливі і впевнені в собі п’ють люди бувають тільки в голлівудських фільмах.

Деякі випивають люди вважають, що коротка і приємна життя зі спиртним краще, ніж довга і неприємна без нього. Аллен Карр вважає, що це переконання гідно шизофреніка, так як життя без спиртного набагато приємніше, ніж з ним.

Багато питущих людей бояться, що кинувши пити, вони будуть відчувати фізичні страждання. Ален Карр вважає, що людина, яка кидає пити, буде відчувати страждань не більше, ніж людина, що одужує після грипу.

Ще кілька порад.

В кінці книги Аллен Карр наводить інструкції, як легко кинути пити.

У цих інструкціях він пропонує питущому:

не думайте, що більше не повинні ніколи пити, а думайте, що вашим життям більше не управляє чарка; прийняте рішення кинути пити – найвірніше, і ніколи не піддавайте його сумніву; не бійтеся думки про випивці, але при цьому пам’ятайте, що ви тепер вільні від алкогольної залежності; пам’ятайте, що перший час ви будете відчувати невпевненість, але це скоро пройде, так як ви себе тепер контролюєте; не хвилюйтеся, якщо захочеться випити – це бажання буде з кожним днем зменшуватися; не потрібно чекати слушного моменту, щоб кинути пити, адже, постійно, ви живете у в’язниці – так Позбавтеся від тюремної клітки для прекрасного життя; пам’ятайте, що ви контролюєте не себе, а тільки ваше бажання випити.

Не забувайте, що і в нормальному житті бувають погані і хороші дні, але в житті з чаркою все було б набагато гірше.

Відгуки про метод Аллена Карра.

По всьому світу налічується тисячі людей, в тому числі і знаменитостей, які кинули пити за допомогою легкого способу Аллена Карра, а в інтернеті можна прочитати численні відгуки про його книзі. Його метод звільнення від залежностей користується величезним успіхом, він придбав широку популярність, отримав визнання серед фахівців, використовується в багатьох клініках світу, що доводить його простоту і ефективність.

» Як кинути пити » Аллен Карр.

Рейтинг ефективних засобів від алкоголізму за 2018 рік # Назва Ціна % лікування 1 Alcolock 990 руб. 94% 2 Alconex 147 руб. (промо) 90% 3 АлкоПрост 1000 руб. 85% 4 Еспераль 1243 руб. 50% 5 Метадоксил 1359 руб. 40%

Сьогодні існує мережа клінік в 30 країнах під багатообіцяючою назвою «Легкий спосіб». А все починалося з того, що одному британцеві набридло дивитися на світ через димову завісу від сигарет. Розробки дозволили спочатку йому, а потім і тисячам послідовників, раз і назавжди розлучитися з нікотиновою пристрастю. Після успішного подолання сигаретного бар’єру, автор унікальної методики вирішив допомогти людям з іншими залежностями. Як кинути пити Аллен Карр докладно описує в своїй книзі.

Методика примітна тим, що не має обмежень по тяжкості залежності і позбавлена будь-яких побічних ефектів. Також ідеально підходить пацієнтам, які бояться розголосу своєї проблеми. У домашній обстановці, безболісно і швидко, провівши кілька вечорів за читанням книги можна побороти проблему. Досить тільки захотіти стати сильніше пекучої рідини, яка претендує на управління долями людей, не маючи при цьому ні свідомості, ні розуму.

Автор просить під час читання дотримуватися кількох простих правил:

читати тверезим; читати тільки в позитивному настрої; не пропускати глави книги; дочитати до останньої сторінки; не змінювати своїх звичок під час читання; бути готовим до сприйняття нових ідей.

Аллен Карр доступною мовою доводить, що повністю позбутися від впливу горілки можна в тому випадку, якщо поміняти своє ставлення до випивки і спиртного в цілому. З дитинства соціум через рекламу, приклади оточуючих, загальноприйняті думки, виховання вкладає нам у свідомість певні програми поведінки. Перепрограмування здатне круто поміняти ваше життя, навчити жити поза загальноприйнятими рамками.

При цьому мозок не піддається гіпнозу, залякування і кодування, що дає людині можливість відчути повну свободу, повноцінність і панування над своєю долею. Книга тільки наштовхує на самоаналіз в потрібному напрямку, а висновки повинен зробити кожен для себе сам.

Унікальність методу в тому, що залежний не відчуває дискомфорту, викликаного відсутністю спиртного в організмі. Єдиний недолік видання закладений в самій назві:»легкий спосіб кинути пити». У менталітеті багатьох людей закладена домінанта: не цінувати те, що дається без особливих зусиль. Ось і виходить, що безболісно розлучившись з хмільною пеленою, половина знову повертається до старого. Шанобливе ставлення до себе і того, що ви робите, стане прекрасним союзником на шляху до іншого життя.