метод аллена карра кинути палити

Метод Аллена Карра.

МЕТОДИКА Легкий спосіб кинути палити.

Книга Аллена Карра відрізняється від інших книг з даного питання насамперед метою. Може здатися, що у всіх друкованих видань про те, як кинути палити, одна головна мета – змусити людину відмовитися від згубної звички. Однак автор вважає першорядною метою книги-створення такого настрою, » …щоб ви відразу ж відчули переповнює вас радість, як якщо б вилікувалися від жахливої хвороби». У цьому «…відмінність мого методу від звичайних способів кинути палити, слідуючи яким ви починаєте боротися з курінням з таким відчуттям, ніби дертися на Еверест, а протягом декількох наступних тижнів живете, сумуючи про сигареті і відчайдушно заздрячи іншим курцям».

Автор доводить що курець насправді не відчуває ніякого задоволення від куріння. Саме куріння необхідно щоб впоратися з неприємними симптомами, які виникають, у міру того як з організму людини виходить нікотин . Тільки так може курець відчувати себе нормально, некурящий ж людина завжди прибуває в цьому нормальному стані. На думку Алена Кара людині не треба величезної сили волі щоб впоратися з тим, що людині отже не хочеться робити. Зусилля автора спрямовані, щоб допомогти кожному читачеві впоратися зі своїми страхами і переживаннями, які відвідують курця кожен раз, коли він замислюється щоб кинути палити.У книзі Карра є відповіді на багато питань, які задає собі курець. І ці відповіді ілюстровані безліччю яскравих прикладів власного досвіду і власного життя.

Багато хто вважає, що автор використовує техніку НЛП, завдяки якій результати даної методики є дуже високими. За загальними підрахунками, Аллен Карр своєю книгою і лекціями допоміг кинути палити 25 мільйонам людей, включаючи таких знаменитостей, як футболіст Джанлука Віаллі і актор Ентоні Хопкінс. Особливо сильно ця книга впливає на вразливих людей. Хороший прийом, який використовує автор – нескінченне повторення. Він постійно повторює інформацію: з різними відтінками, на різні лади, намагаючись знайти те, що підійде кожній конкретній людині. Це дійсно один з найлегших і дієвих способів кинути палити. Вам тільки треба прочитати книгу і ви вже ніколи не захочете знову затягнутися. Найголовніше дочитати її до кінця і не кидати на середині. Ефект може наступити як в середині книги так і в кінці. Все залежить від сугестивності. Де можна взяти цю книгу? Ну звичайно в Інтернеті. Можна завантажити її текстовий варіант, а можна і МР3 версію .

Крім того, є спеціальний фільм знятий мережею його клінік. Фільм так і називається Аллен Карр-Легкий спосіб кинути палити. Ви можете безкоштовно подивитися фільм Легкий спосіб кинути палити, і почати кидати палити разом з мільйонами його послідовників. Статистика використання цього методу! * 50 країн використовують дану методику. * більше 150 центрів діють по всьому світу. * більше 25 років-досвід роботи клінік «Легкий спосіб». * 12 млн. курців з 1983 року перейшли в стан некурящих. * 50 000 курців щороку успішно позбавляються від куріння. * 90% — відсоток повної виліковності від нікотинової залежності за допомогою цієї системи. * 53% кинули палити не повертаються знову до згубної звички. • 100% витрачених грошей повертається при невдалій спробі стати некурящим. • 5 годин потрібно багатьом, щоб стати вільним від куріння назавжди.

Зміст - як кинути палити

Сторінка: 1 l 2 l 3.

GuruTest.

Як кинути палити: поради Аллена Карра.

Кинути палити-непросте завдання. Але розлучитися з сигаретами цілком реально — і метод Аллена Карра довів це на практиці.

Аллен Карр-це засновник міжнародної мережі клінік, які допомагають всім бажаючим кинути палити. Свою методику цей борець з тютюновою залежністю іменує «легким способом». Найбільш відома книга Карра так і називається «»Легкий спосіб кинути палити».

На чому ж заснований метод Аллена Карра?

Позбавлення від страху.

Найбільш важливим він вважає першорядне позбавлення від страхів, які зазвичай супроводжують навіть не сама відмова від куріння — а намір від нього відмовитися. Розпрощавшись з сигаретами, ми боїмося опинитися з залежністю віч-на-віч, випробувати почуття звикання, а значить, позбавлення і незадоволеного бажання зробити затяжку-іншу. Ми можемо не вписатися в колектив, адже обговорення в курилці в обідню перерву будуть проходити повз нас. А ми тим часом будемо щосили тримати себе в руках, намагаючись не думати про те, що до найближчого магазину, де можна придбати сигарети, зовсім недалеко.

Стикаючись з цими (і схожими на них) страхами, важливо не піддаватися їм. Навіть якщо ви не кинете курити за методом Аллена Карра, ви можете спробувати іншу методику і навіть можете відмовитися від ідеї «зав’язати» з курінням зовсім. Але якщо все пройде вдало (а саме так і буде, раз ви вже задумалися, чи не час кинути палити) — легкий спосіб залишити згубну звичку в минулому вам допоможе.

Сміливіше пробуйте тренінги для особистого зростання, розлучайтеся зі страхами і приступайте до наступного етапу — боротьбі з ілюзіями.

Позбавлення від ілюзій.

Як стверджує Аллен Карр, перевага його методу — в протилежному підході. Зазвичай, кидаючи курити, колишній курець намагається утримати себе від сигарет, наводить доводи проти них (а їх, погодьтеся, чимало), але такий підхід загрожує зривом. Як виснажлива дієта, після якої схудла панянка знову налягає на солодке, якого позбавляла себе весь цей час.

Тому, замість того щоб перемагати тягу до сигарет, можна, навпаки, розбудити в собі прагнення стати не палить. Не забороняти собі сигарети — а дозволити нову, позбавлену звички, яка повільно вбиває всякого, хто до неї пристраститься.

Багато вірувань курців-лише ілюзії, викликані звиканням:

куріння-це задоволення; сигарета допомагає позбутися від нудьги/нервозності/стресу/зайвої ваги; закуривши одного разу, кинути неможливо; кинути палити можуть тільки люди із залізною витримкою і силою волі; куріння допомагає заспокоїтися, активніше думати або більше працювати.

Всі ці доводи можуть здаватися вам переконливими, але вони руйнуються про одне велике «але»: саме сигарети виробили в вас цей взаємозв’язок, та ще й настільки сильно, що тепер без них ви не можете зібратися з думками або завершити не найвдаліший день переможцем.

Отже, справжнє проблема-не в тому, щоб кинути палити. А в тому, щоб відмовитися від куріння не на певний термін, поки триває ваша «антісігаретная» дієта, а на все життя. «На все життя » — не вирок безсигаретного існування, а нові можливості і свобода від поганої звички, яку ви можете знайти замість хворих легенів, неприємного запаху з рота і витрачених не просто даремно, а собі на шкоду грошей.

Бути некурящим-здорово.

Важливо усвідомити, що це не курець виграє, взявшись за сигарети, а некурящий — не маючи з ними ніякої справи. Курець витрачає на свою залежність гроші, витрачає здоров’я, час, обзаводиться попутно іншими проблемами, а їх чимало, від постійного пошуку місць для курців і ресторану, «в якому можна» до делікатного прохання партнера частіше чистити зуби.

І натомість курець нічого не отримує.

Так чи варто гра свічок?

Якщо сигарети не допомагають вам боротися з проблемами, а лише створюють їх, ви зумієте з ним розлучитися. Ви можете спробувати і інші методики.

Багатьом людям допомагає метод»бузкового браслета». Спочатку він спрямований на вироблення позитивного мислення, але допомагає і в боротьбі зі шкідливими звичками. Інші люди використовують правило 21 дня — саме стільки, за статистикою, потрібно, щоб придбати позитивну звичку або відмовитися від шкідливої. Неодмінно придумайте, на що ви б хотіли витратити звільнене від сигарет час і з’явилися гроші. Наприклад, відкладайте гроші, які ви б на них витратили, на забуте улюблене хобі.

Бажаємо вам успіху. Не дозволяйте поганим звичкам маніпулювати вашим Я і управляти життям, адже є речі, від яких потрібно відмовитися навіть раніше, ніж кинути палити. Удачі, і не забувайте натискати на кнопки і.

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті з цієї теми. Обов’язково Підпишіться!

Легкий спосіб кинути палити, спосіб Алена Карра.

Аллен цілком справедливо вважає, що механізм залежності володіє подвійною природою. Він включає в себе крім фізичної ще й психічну залежність від вживання наркотичного засобу.

Саме психічний компонент підштовхує курця швидше викурити сигарету і заглушити природні негативні відчуття від нікотинової інтоксикації.

А. Карр зробив висновок, що виникає від куріння залежність насправді значно слабкіше, ніж вважається у більшості. Прояви і симптоми процесу відвикання насправді зароджуються в свідомості у самого вирішив кинути палити.

Необхідно розвіяти тільки сумніви і почуття страху, асоційованого з процедурою відвикання. Якщо зробити це, то подолання тяги до куріння не буде занадто болючим.

На додаток, Карр показує, відмова від куріння в будь-який його формі, не пред’являє вимог до величезної силі волі. Тому що, зусилля і сила волі не потрібні усвідомив людині, щоб перестати робити те, що він і так не бажає робити.

Висновки Аллена Карра: переважно страх втрати для більшості курців є справжньою причиною. Саме тому вони курять і продовжують робити це на шкоду своєму здоров’ю. Всупереч своєму істинному бажанню.

Талант і його зусилля як письменника і терапевта, що проявилися в повній мірі в праці «Легкий спосіб кинути палити». Метод спрямований в реальності на те, щоб розкрити для кожного усвідомлення і можливість подолати тривоги і страхи.

Адже вони не дозволяють жити по-справжньому повноцінним життям без сигарет. Подібний підхід а. Карр поширив і на подолання проблем із залежністю від алкоголю і переїданням. Опубліковані книги « «Легкий спосіб кинути пити«, призначеної в допомогу лікування алкоголізму і» Легкий спосіб скинути вагу», присвяченій лікуванню ожиріння, викликаного зловживанням їжею.

Легкий спосіб-Easyway.

метод аллена карра кинути палити

«Легкий спосіб» — це наркологічна мережа клінічних центрів, відкритих а.Карром, для того щоб надати допомогу багатьом курцям в подоланні власної залежності. У 1983 році Карр перестав займатися бухгалтерською діяльністю і створив свій перший перший клінічний центр.

Аллен написав десять бестселерів. Найбільшу популярність отримав його праця The Easy Way To Stop Smoking (Оригінальна назва). А у нас він відомий як, Легкий спосіб кинути палити». Книга посіла перше місце в продажах серед близько дев’яти країн в розділі не-художньої літератури. І досі видання утримує позиції, як один з найбільш продаваних у світі праць про боротьбу з курінням.

Успіх відкритої в Лондоні клініки Аллена Карра поклав початок до розгортання численних центрів у всьому світі.В результаті створено 100 центрів в 35 державах. Клінічні центри Карра гарантують 100%-й moneyback (повернення грошей) у разі якщо лікування в них не приносить результату. Що свідчить про спроможність та успішність практикування програми»Легкий спосіб». За даними внутрішньої статистки успішне лікування від залежності настає у 90% звернулися.

Проведення незалежних наукових досліджень продемонструвало цікаві закономірності. Виявилося, що через рік після лікування нікотинової залежності 53% пацієнтів клінік зуміли подолати свою згубну пристрасть. Що висуває метод Аллена Карра в розряд одного з найнадійніших серед інших ефективних методів відмови від куріння. Лікування в клінік а. Карра проходили сер Ентоні Хопкінс, сер Річард Бренсон, Шарлотта Черч і Брітні Спірс.

У клінічних центрах «Легкий спосіб» працюють тільки співробітники, самі позбулися куріння за методом Аллена Карра. Лікувальний процедура триває в районі 4-5 годин, груповим способом до 20 пацієнтів. Для більшої частини табакокурільщіков досить вже одного сеансу лікування. Використовуються лише прийоми навіювання і психотерапії.

Однак гіпноз не практикується. Фахівці руйнують міфи про задоволення, що витягується в процесі від куріння. Тим самим знищують комплекси страху перед симптоматикою відвикання. Головне відкриття Аллена Карра полягає в тому, що залежність від куріння (нікотинова залежність) — це культивована тютюновими виробниками і розповсюджувачами виверт.

Це пастка завдяки якій, тютюнові королі нажили капітали і на багато років забезпечили собі величезні прибутки. Метод Аллена Карра працює у всьому світі.

Відео — метод аллена карра кинути палити (Відео)

Метод аллена карра кинути палити.

Легкий спосіб кинути палити.

Всім курцям, яким я не зміг допомогти особисто, — сподіваюся, ця книга допоможе їм звільнитися від залежності; Сіду Саттону; але більше всіх – Джойс.

© Allen Carr’s Easyway (International) Limited, 2003, 2004.

© Видання російською мовою, переклад на російську мову. ТОВ «Видавництво» добра книга», 2007.

Я неодноразово спостерігав вражаючу ефективність методу Аллена Карра, викладеного ним у книзі «Легкий спосіб кинути палити». Цей метод представляється мені вельми успішним, і я цілком і повністю підтримую його.

Дивно, що Аллен Карр, будучи, за його власним визнанням, непрофесіоналом в області терапії залежностей, досяг успіху там, де зазнали повний провал незліченні психологи і психіатри з високими науковими ступенями, і розробив дійсно простий і ефективний спосіб кинути палити.

Я глибоко вражений методом Аллена Карра. Незважаючи на феноменальну популярність цієї методики, в ній немає ніяких трюків і хитрощів; цілком професійний підхід Аллена Карра гідний поваги і визнання. Я охоче рекомендую його метод будь-якому курцеві.

Книги Аллена Карра, без сумніву, допомагають кинути палити. Багато спеціалізовані клініки успішно використовують його прийоми і методи, які наводяться в цій книзі.

Головна думка, червоною ниткою проходить через всі книги Аллена Карра – — це викорінення страху. Справді, його талант і його зусилля як письменника і терапевта спрямовані на те, щоб допомогти кожному впоратися з тривогами і страхами, які заважають жити повноцінним життям і насолоджуватися нею. Це яскраво демонструють його книги, що стали бестселерами в багатьох країнах світу: «Легкий спосіб кинути палити», «єдиний спосіб кинути палити назавжди», «Легкий спосіб схуднути», «як допомогти підлітку кинути палити».

У минулому висококваліфікований і вельми успішний бухгалтер, Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Ця звичка загрожувала зруйнувати все його життя, поки в 1983 році, після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він, нарешті, не відкрив власний спосіб раз і назавжди позбутися від цієї пристрасті. Аллен Карр виробив власну методику відмови від нікотину, відому тепер всьому світу як»Легкий спосіб кинути палити». Його метод, демонструючи феноменальну ефективність, отримав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу. Аллен Карр створив всесвітню мережу клінік, фахівці якої допомагають курцям кинути палити і впоратися зі своєю залежністю. Книги Аллена Карра видані більш ніж на двадцяти мовах у багатьох країнах.

Десятки тисяч людей звернулися за допомогою в його клініки; число пацієнтів, які кинули палити завдяки використанню його методу, перевищує 95% від загальної кількості звернулися за допомогою. Клініки Аллена Карра дають кожному курцеві гарантію зцілення від нікотинової залежності і гарантію повернення грошей, витрачених на курс лікування, в разі невдачі. Повний перелік клінік Аллена Карра наводиться в кінці цієї книги. У 2009 році перша клініка Аллена Карра відкрилася в Росії.

Отже, нарешті знайдено чарівні ліки, якого чекали всі курці:

* Ефективне і для завзятих курців.

* Без сильних мук відвикання.

* Без напруги сили волі.

* Без шокової терапії.

* Не вимагає допоміжних засобів і хитромудрих прийомів.

* Не веде до набирання ваги.

Якщо ви курець, все, що ви повинні зробити, це читати.

Якщо ви-некурящий і купуєте книгу для тих, кого любите, все, що ви повинні зробити, – це переконати їх прочитати її. Якщо ви не зможете їх переконати, тоді прочитайте її самі, а остання глава порадить, як ви зможете донести до близьких основну ідею книги, а також як утримати від куріння ваших дітей. Не обманюйтеся тим, що зараз вони ненавидять куріння. Всі діти ненавидять його, поки не пристрастяться самі. У видавництві «добра книга «опублікована Моя книга»Як допомогти підлітку кинути палити».

Можливо, ви трохи побоюєтеся читати цю книгу. Може бути, сама думка кинути палити приводить вас, як і більшість курців, в жах, і, хоча ви твердо вирішили в один прекрасний день кинути палити, цей день – точно не сьогодні.

Якщо ви чекаєте, що я стану розповідати вам про жахливий ризик для здоров’я, якому піддаються курці, або про те, що за довгі роки куріння вони витрачають на це ціле стан, або про те, що куріння – це вульгарна, огидна звичка, а самі ви – дурний, безвольний тюфяк, то я повинен розчарувати вас. Подібна тактика жодного разу не допомогла кинути палити мені самому, а якби вона могла допомогти вам, ви б вже давно кинули.

Мій спосіб, який надалі я буду називати «Легкий спосіб», діє зовсім по-іншому. Можливо, Вам буде важко повірити в дещо з того, про що я збираюся говорити. Однак до того моменту, коли ви прочитаєте цю книгу, ви не тільки повірите в це, але навіть будете дивуватися, як це вам колись настільки запудрили мізки, що ви вірили в щось інше. Існує поширена помилка про те, що ми самі робимо цей вибір – курити. Курці вирішують стати курцями не більшою мірою, ніж алкоголіки – стати алкоголіками, а наркомани, що колються героїном, – стати наркоманами. Так, правда, ми вирішили закурити свої перші пробні сигарети. Час від часу я вирішую сходити в кіно, але, звичайно ж, не приймаю рішення провести все життя в кінотеатрі.

Будь ласка, озирніться на своє життя. Чи приймали ви коли-небудь свідоме рішення, що в певні моменти життя не зможете отримувати насолоду від обіду або зустрічі з друзями, не закуривши? А що ви не зможете зосередитися або впоратися зі стресом без сигарети? На якому етапі життя ви вирішили, що сигарети потрібні вам не тільки для світських зустрічей, але що необхідно мати їх в кишені постійно, або інакше ви будете почувати себе невпевнено і навіть впадати в паніку?

Вас, як і будь-якого іншого курця, заманили в найстрашнішу і хитромудру пастку, яку винайшли разом людина і природа. На планеті немає жодного батька, неважливо-курця або некурящого, якому сподобається сама ідея про куріння його дітей. Це означає, що всі курці шкодують про те, що колись почали курити: до того як пристраститися до куріння, ніхто не потребує сигаретах, щоб отримувати задоволення від їжі або справлятися зі стресом.

У той же час всі курці хочуть продовжувати курити. Ніхто не може змусити нас закурити; свідомо чи несвідомо ми приймаємо це рішення самі. Якби існувала чарівна кнопка, натиснувши на яку курці могли б прокинутися на наступний ранок, як якщо б вони ніколи не закурювали свою першу сигарету, тоді єдиними курцями на землі залишилися б підлітки, які перебувають ще на стадії експерименту. Єдине, що утримує нас від того, щоб кинути палити, — СТРАХ!

Як кинути палити за методикою Аллена Карра.

Аллен Карр-англієць, який зумів відмовитися від куріння після 30 років нікотинової залежності. Свої відчуття він виклав у книзі «Легкий спосіб кинути палити», яка за короткий час стала справжнім бестселером. На виручку від продажу книг, які перекладені на 70 мов світу, Аллен Карр разом зі своїми однодумцями відкриває серію клінік, в яких колишні курці допомагають бажаючим подолати пристрасть до куріння. Вибравши здоровий спосіб життя, письменник винайшов власний спосіб легко кинути палити Аллен Карр.

Основна відмінність від прийнятих способів кинути палити-усвідомлення тим, хто палить, чому виникає потреба курити, що людина набуває, якщо відмовиться від залежності. Автор стверджує, що вважати нікотинову наркоманію просто шкідливою звичкою, в корені неправильно. Опонентам задається питання: чому від інших звичок можна з легкістю відмовитися, а з курінням цього не виходить. Хоча супроводжуючі процес ознаки, вкрай неприємні: жахливий запах з рота, неприємний присмак після викурювання сигарети, явну шкоду здоров’ю, плюс ще чималі матеріальні витрати, але люди продовжують віддаватися своїй пристрасті.

Чому люди курять.

Причиною невдалих спроб покінчити з курінням письменник називає деформацію психіки у людини, в результаті якої залежний починає придумувати виправдання, чому він курить. Наркоман відкладає дату остаточної відмови від звички на невизначений термін: завтра, з Понеділка, через місяць, потім коли-небудь, але не зараз.

Страх людини перед необхідністю змінити свій звичний уклад життя заважає покінчити з нікотиновою залежністю сьогодні. Висуваються список найбільш частих очікувань, які використовує курець для свого виправдання:

відмова від куріння призведе до розладу здоров’я; без сигарет набирається зайва вага; куріння прибирає стреси, діє заспокійливо; нікотин підсилює смак страв; сигарета допомагає спілкуванню, розкріпачення.

Насправді все виявляється якраз навпаки. Людина потрапляє в рабство нікотинової залежності, відмовитися від якої не вистачає сил. Як впливає вдихання тютюнового диму на людину:

руйнує організм, постійно вдихається нікотин. Якщо дозу речовини, що міститься всього в одній сигареті, ввести в вену, отрута моментально вб’є людину. З димом нікотин надходить в організм в меншій кількості, але також вбивчо діє тільки в уповільненому темпі; нікотин притупляє апетит, заважає засвоєнню поживних речовин. Відмовившись від куріння, багато хто відчуває підвищене відчуття голоду, яке поспішають задовольнити. Набір ваги відбувається, якщо звичку курити намагаються замінити їжею, вживаючи без міри солодку і жирну їжу; порушуючи роботу всього організму, куріння руйнує і нервову систему, збільшуючи ймовірність стресових ситуацій. Виходить замкнуте коло: нікотин сприяє виникненню нервового напруження, а щоб уникнути його — викурюється чергова сигарета; вплив тютюнового диму на смакові рецептори і нюх негативний і руйнує. Людина, що палить з часом просто не може повною мірою оцінити смак страви; в некурящій компанії клуби диму від згорає сигарети викликають незручність і незручність. Дихання курця сприймається, як сморід від переповненої попільнички. Одяг, що ввібрала запах диму, неприємна оточуючим.

Страхи курця Ілюзорні. Всебічна оцінка своєї помилки, розуміння наркотичної залежності від нікотину, бажання перейти на здоровий спосіб життя – головна умова, щоб самостійно припинити курити.

Аллен Карр рекомендує не вживати вираз» кинути палити», так як це асоціюється з жертвою людини, яка відмовляється від згубної звички, викликаючи зворотний ефект.

Як виникає нікотинова залежність.

метод аллена карра кинути палити

Коли людина вперше закурює сигарету, він не припускає, що набуває залежність на все життя. Організм, відчуваючи смертельну небезпеку, чинить опір кашлем, сльозотечею, задишкою.

Бажання курити виникає, як тільки негативна реакція організму подолана. Починається пристрасть Аллен Карр називає своєрідною нікотиновою пасткою, пристрій якої повністю сприяє утримуванню потрапив в неї людини, як можна довше. Великі виробники тютюнових виробів і різних аксесуарів для куріння фінансово зацікавлені, щоб мільйони залежних людей за рахунок втрати здоров’я і згубленого життя приносили їм Шалений дохід.

Нікотин — це наркотик, звикання до якого відбувається за рекордно короткий термін. При палінні сигарети кожна затяжка представляє наркотичну міні дозу. Отрута потрапляє в кров і в мозок, викликаючи кисневе голодування. Дія отруйної речовини проходить через кілька хвилин або годин, потім потрібна нова порція. Поступово треба збільшувати дозування, щоб досягти бажаного стану.

Також сприяє пристрасті до куріння навколишні залежні люди, які виправдовують свою звичку ілюзорними причинами: отриманням задоволення, модою, престижем.

Людина з дитячого віку на рівні підсвідомості підсумовує приховану рекламу тютюнових виробів і куріння:

залежні батьки, які палять при дітях; кіногерої з сигаретою в роті, дивляться з кіно і телеекранів; бігборди з рекламою відомих тютюнових брендів; спортивні змагання з рекламними щитами виробників сигарет; красива упаковка тютюнових виробів, аксесуарів (попільнички, запальнички, мундштуки, трубки).

Медична антиреклама не дає бажаного ефекту, друкуючи на пачках сигарет жахливі картинки наслідки куріння. Молодь вважає час настання наслідків далеким майбутнім, тим більше що хворіють на рак або туберкульоз легень не всі курці.

Основи методики.

Легкий спосіб кинути палити по Аллену Карру полягає в створенні радісного настрою, який відчуває людина, повністю вилікувавшись від смертельної хвороби. Окрилений щастям людина може подолати всі труднощі, пов’язані з остаточним рішенням відмовитися від куріння. Це принципово новий підхід до проблеми нікотинової залежності. Через короткий час колишній курець повністю переходить на здоровий спосіб життя, тяга до нікотину і куріння більше не виникає.

Основа методики полягає в більш докладному розгляданні процесу куріння:

Усвідомлення, що нікотинова залежність абсолютно не приносить ніякого задоволення. Людина розуміє, що, по суті, він справжній наркоман. Кожна сигарета за власні гроші пацієнта допомагає знищувати його тіло і душу. Ніхто не може змусити людину стати наркоманом. Це рішення належить особисто кожному курцеві. Всі прекрасно розуміють, що куріння – згубна звичка. Адже жоден батько не хоче, щоб його діти стали залежними від нікотину. Рекомендується максимально заохочувати своє прагнення перестати курити, змінити обстановку, зайнятися улюбленою справою.

Не можна покінчити із залежністю, використовуючи слабший наркотик. Тому застосування нікотинового пластиру, жуйок, таблеток має низьку ефективність.

В результаті будь-якої залежності людина хоче отримати задоволення, але те, до чого прагне курець, з кожною сигаретою накачуючи свій організм отрутою, звичайні люди отримують без всяких зусиль:

очікування радості від кожного прожитого дня; повноцінний відпочинок вночі; відсутність почуття провини за свої вчинки; бадьорість і хороше самопочуття; заощадження матеріальних засобів.

Безумовно, методика Аллена Карра підходить не всім. 6%, які звернулися в клініки курців, не можуть побороти свою залежність. Але не варто опускати руки. Якщо не вдався один спосіб, треба знайти інший, третій, не здаватися до повної перемоги.

Вам набридло витрачати купу грошей на сигарети або став лякати постійний кашель вранці, але ви не впевнені, що зможете кинути палити самостійно, тоді має сенс спробувати метод Аллена Кара, що вважається одним з найбільш легких способів кинути палити.

На сьогоднішній день існує близько 200 офіційних методів боротьби з нікотиновою залежністю, з них тільки чверть користується популярністю і приносить реальну користь. Метод Аллена Карра застосовують сотні тисяч курців по всьому світу, для кого-то цей метод стає дійсно шансом почати нове життя, а для інших стає черговою спробою кинути палити.

Сьогодні книги Карра, найвідоміша з яких «Легкий спосіб кинути палити», користуються великим успіхом у тих, хто хоче кинути палити без особливих зусиль, прихильники методу вважають, що ці книги дійсно здатні допомогти курцям в нелегкій справі відвикання від нікотину. Лікарі і психологи ніяк не пояснюють і не підтверджують ефективність методики, але, тим не менш, відзначають її корисність при боротьбі з курінням і не рідко радять своїм пацієнтам, які ніяк не можуть кинути палити.

Можливо, успіх цих книг у завзятих курців пояснюється великим особистим досвідом автора, який добре розумів всі проблеми людини, яка намагається кинути палити. Все, про що він пише в книгах, Аллен Карр спробував на собі, протягом довгих років він викурював по кілька пачок сигарет в день, постійно пробуючи кинути палити за допомогою різних методик.

Основна ідея методу Аллена Карра — це позбавлення від страху перед відмовою від куріння, за допомогою самоаналізу, спроби зрозуміти, чому і навіщо курець курить, а також чітке усвідомлення того як нікотин і сигарети діють на організм людини. На думку автора методики, більшість курців не кидають курити саме через страх перед абстинентним синдромом і своїм станом в цей час, розуміння причин свого страху, а також всього тієї шкоди, яку завдає куріння здоров’ю, допомагає впоратися з тягою до куріння і досить безболісно відмовитися від сигарети.

Перевірити, наскільки ефективний цей метод, можна скачавши або купивши книги Аллена Карра, також на нашому сайті ви зможете знайти всю необхідну інформацію про цей метод, про книгу Карра «Легкий спосіб курити», відгуки курців, які використовували цей метод і багато іншого. Наприклад, обговорення інших книг і методик Аллена Карра, присвячених боротьбі з алкогольною залежністю, зайвою вагою і деякими фобіями.

ПЛАН ВІДМОВИ ВІД КУРІННЯ.

Отримайте свій особистий план кидає палити!

Аллен Карр, який розробив «легкий спосіб кинути палити» помер від раку легенів у віці 72 років в Іспанії, повідомляє телекомпанія BBC. Своїми порадами він допоміг позбутися шкідливої звички мільйонам людей по всьому світу, а сам від наслідків не вберегся.

Центр Аллена Карра, стурбований зрідка з’являються в інтернетпросторі коментарями про те, що після прочитання книги «Легкий спосіб…» домогтися успіху не вдалося, робить наступну заяву.

Аллен Карр, людина, що стала уособленням успіху в боротьбі з курінням і іконою для десятків і сотень тисяч людей, що звільнилися від куріння, помер від раку легенів через 23 роки після того, як сам кинув палити. Як же так сталося, що людина, чия книга «Легкий спосіб кинути палити» стала справжнім бестселером і була випущена багатомільйонними тиражами на безлічі мов, сам став жертвою куріння?

Є чимало способів кинути палити, в тому числі і такі, які припускають госпіталізацію пацієнтів. Однак ефективність лікування не завжди гарантується, що викликає сумніви і недовіру у пацієнтів.

Клініки Аллена Карра, що працюють за оригінальною методикою автора способу «Легкого кинути палити», гарантують певний відсоток успіху відразу після сеансів: працюючі там фахівці говорять про 95% ефективності.

Ті, хто читав книгу Аллена Карра, рідко цікавляться змістом однойменного фільму. Деякі-з тих, хто не зміг прийняти метод Карра — кажуть, що раз не допомогла книга, значить, не допоможе і відео по Аллену Карру. А ті, хто кинув палити за допомогою «Легкого способу», не дивляться фільм, оскільки не сподіваються знайти в ньому нове.

Багато хто вважає, що аудіокнига «Легкий спосіб кинути палити» — спрощений варіант друкованого видання. Насправді це таке ж повноцінне твір, записане в повній відповідності з однойменною книгою Аллена Карра.

Дивитися відео по Карру або читати його однойменну книгу-ось в чому питання. Питання не принципове-метод все одно один і той же-але досить актуальний. Щоб вирішити, хоча б для себе, з чого почати знайомство з методом Аллена Карра-трохи теорії.

Підкажіть, де можна почитати відгуки про «Легкий спосіб кинути палити». Хочу кинути палити з Карром.

Курити я почав, як і більшість потрапили в цю пастку, по юнацькій дурості. Компанія і небажання залишатися білою вороною були основними передумовами, основними приманками. Тоді мені було всього 15 років. Є, звичайно, багато способів почати курити, але скільки є способів кинути палити назавжди?

Чи всяку біографію можна описати звичними словами-народився, вчився, жив? Безумовно, так. Але біографія Аллена Карра стоїть осібно в списку багатьох знаменитих людей, в тому числі авторів книг і методик по відмові від куріння. Пов’язано це з тим, що Аллен Карр не просто автор способу кинути палити, не просто людина, яка написала книгу, мільйонними тиражами видану в багатьох країнах і без рахунку розтиражовану по інтернет-сторінках. Аллен Карр своєю біографією допоміг багатьом усвідомити: кинути палити можна. І дуже потрібно.

Перед тим, як кидати курити, перш за все, потрібно усвідомити: куріння — не пристрасть, а фізіологічна і психологічна залежність людини від сигарети. Причому фізіологічна залежність є не такою вже й серйозною, як декому здається. Подолати її цілком реально. Складніше позбутися психологічної залежності. Для цього потрібна серйозна мотивація. А тому людина ніколи не кине палити, якщо сам цього не захоче.

Таке багатообіцяючу назву носить один з популярних способів, що допомагають кинути палити. Легкий спосіб кинути палити створений Алленом Карром, а після його смерті підтримується Центрами Аллена Карра EasyWay, які працюють у багатьох країнах світу.

Способів кинути палити розроблено безліч. А швидко кинути палити ще більше 🙂 Більш того, майже кожен курець, в спробах позбутися від тютюнової мани, доповнює широко відомий або «брендовий» метод своїми прийомами, методиками, напрацюваннями. Все це-заради легкого кидання, полегшення цього непростого періоду.

В останні роки із задоволенням помічаю динамічне зростання моди на здоровий спосіб життя. І на все більш часте бажання оточуючих кинути палити. Це не може не радувати.

Як тільки не кличуть цього нещасного англійця, який прославився як розробник одного з найефективніших способів кинути палити. Щоправда, пан Карр займався не лише лікуванням тютюнової залежності. Як тільки не дістається Аллену Карру від армії курців, яка намагається кинути палити, користуючись його методом. Досить відкрити будь-який пошуковик в Інтернеті і набрати його ім’я.

Книжку Аллена Карра» Легкий спосіб кинути палити » мені вперше надіслали в електронному вигляді пару років тому. Я погортав її, але прочитати не зміг. Нещодавно таку ж книжку, паперову, побачив у свого батька. Йому вона теж не сподобалася. Але цього разу я прочитав її: взяв з собою в поїзд. І здається, виявив там помилку, яка приводить багатьох до феномену під назвою «Легкий спосіб кинути читати Аллена Карра».

Аллен Карр «Легкий спосіб кинути палити» — короткий зміст книги.

Книга Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» стала однією з найвидатніших книг на тему позбавлення від нікотинової залежності, а простіше кажучи, Не тему того, як кинути палити. В основі цієї роботи лежить ідея про те, що куріння не є ні шкідливою, ні згубною, ні якою б то не було ще звичкою – куріння є наркотичною залежністю – залежністю від нікотину.

Книга «Легкий спосіб кинути палити» викликала справжній фурор і практично моментально завоювала величезну кількість шанувальників по всьому світу, і не тому, що написана вона цікавою і простою мовою, а, головним чином з тієї причини, що відрізняється феноменальною практичністю і ефективністю.

Про Аллена Карре.

Аллен Карр-людина, яка є затятим борцем з курінням і засновником міжнародної мережі клінік «EasyWay«, фахівці якої допомагають курцям з будь-яким стажем перестати курити за допомогою методики під назвою» Легкий спосіб кинути палити», описаної в представленій книзі.

Свою методику Аллен Карр розробив після 33 років куріння і нескінченних безрезультатних спроб кинути палити, одна з яких мало не послужила причиною розпаду сім’ї автора. Свою останню сигарету він викурив у віці 49 років – цей момент, за його словами, став одним з найщасливіших в його житті.

Крім даної книги, Аллен Карр написав кілька книг, присвячених звільненню від ряду фобій, надмірної ваги і алкогольної залежності.

Більш детально дізнатися про Аллена Карре ви можете тут. Також ви можете відвідати офіційний сайт автора — «Allencarreasyway.com».

Короткий зміст книги » Легкий спосіб кинути палити»

Книга складається з передмови, попередження, введення, 44 невеликих глав і висновку.

Передмова.

Перші розділи присвячені короткому огляду книги і пропонованої в ній системи позбавлення від нікотинової залежності. Унікальність методу Аллена Карра полягає в тому, що він діє миттєво і гранично ефективно, в процесі відмови від куріння людина не відчуває ніяких мук відвикання, потреби в напрузі сили волі або використанні хитрих прийомів і допоміжних засобів.

Попередження.

Для багатьох курців довгоочікуваний день, коли вони припинять курити, 100% настане, але настане обов’язково не сьогодні і не зараз. І основна заковика полягає в тому, що ними рухає страх – невідомості, невпевненості, безпорадності, відмови від чогось дуже важливого і необхідного; страх того, що перестати курити-дуже складно, практично неможливо. Однак в дійсності перестати бути залежним від нікотину простіше простого. І якщо ви чекаєте, що в книзі вам будуть даватися тисячі рекомендацій, як зробити сильніше свою волю, щоб перестати курити, як обдурити свою свідомість, які використовувати замінники нікотину і т. д., то поспішаємо вас розчарувати (порадувати!)- це зовсім не так. Все, що вам потрібно, щоб позбутися від тютюнової залежності – просто прочитати книгу до кінця, а бажання швидше звільнитися з’явиться у вас вже при читанні перших рядків.

Введення.

Введення присвячене кільком цікавим історіям, що мали місце в житті автора, починаючи з того моменту, коли він взагалі почав курити, і закінчуючи останньою викуреної ним через 33 роки після цього сигаретою. Також розповідається про кілька безуспішних спробах «зав’язати». Все, про що оповідає автор, підкріплено безліччю переконливих і цікавих фактів і багаторічним досвідом людини, викурював до сотні сигарет в день.

Ви повинні зрозуміти, що, пробуючи колись свою першу сигарету, ви не приймали рішення все подальше життя бути курцем, але пастка підлаштована таким чином, щоб ви як раз і не усвідомлювали того, що стаєте на слизький шлях. Шлях курця сповнений хитрощів, і у вступі ви дізнаєтеся про декілька з них.

Напевно вам буде цікаво дізнатися також і про історію написання першої книги: як автор прийшов до цього, чому вирішив залишити успішну кар’єру бухгалтера і присвятити себе допомозі людям, що страждають нікотиновою залежністю. Аллен Карр розкриває секрети тих пасток, в які трапляються мільйони курців по всьому світу, коли намагаються застосовувати звичайні способи кинути палити, і говорить про пов’язані з курінням і сигаретами ілюзіях, що живлять свідомість курців, наприклад, про ілюзію, що сигарета що-небудь дає, коли її куриш.

Ключові ідеї книги.

Книга «Легкий спосіб кинути палити» містить в собі неймовірну кількість корисного і важливого матеріалу, але ми наведемо в приклад лише кілька основних ідей:

Розглядаючи найважчий випадок залежності від нікотину, автор має на увазі саме свій випадок. Він у всіх подробицях розповідає про те, як страждав від своєї залежності від куріння і пов’язаних з нею страхах і фобіях. Особливо цікавий результат походу до гіпнотерапевта, який не дав очікуваного ефекту, але направив думки автора в потрібне русло, що і призвело в підсумку до створення «Легкого способу кинути палити». Основна проблема курців полягає в тому, що вони постійно знаходять причини закурити знову, їх ніяк не мотивують попередження про шкоду куріння для здоров’я, вони думають, що приносять «жертву» і від чогось відмовляються, а також не задають собі правильних питань. Дуже мало хто задається питанням, А чому взагалі кинути палити важко? Більшість приймає це як факт, і навіть не намагається оскаржити його. З процесом куріння пов’язана величезна кількість механізмів, і тільки їх розуміння здатне привести до усвідомлення того, що кинути палити – легко! Куріння саме по собі є пасткою, в яку потрапляють мільйони людей. Коли людина в ній виявляється, він навіть не підозрює про це, будучи впевненим, що зможе перестати курити в будь-який момент. Однак на ділі з’являється безліч приводів для того, щоб куріння тривало день у день. Насправді люди не можуть зрозуміти причину того, чому вони курять, і навіть не можуть відповісти на це питання самі собі. А причин дві-це залежність від нікотину і «промивання мізків». Нікотин є наркотичною речовиною, пристраститися до якого можна, викуривши всього лише одну сигарету. Дурість, зроблена по молодості, може привести до фатальних наслідків через 20, 30 і навіть 50 років. Відмова від нікотину супроводжується комплексом неприємних відчуттів, які і не дозволяють кинути палити. Засоби масової інформації всіма силами прищеплюють людині ідею про те, що курити властиво процвітаючим, багатим, сміливим, дорослим, витонченим людям і т.д. навіть якщо ви не звертаєте уваги на рекламу, ваша підсвідомість це фіксує (що потім виражається в поведінці), і маркетологи прекрасно це знають і використовують. До всього іншого, тютюновий бізнес є дуже прибутковим, тому і «промивання мізків» поставлено на потік. Задоволення від куріння є ілюзією, заснованої на тому, що відвикати від куріння може бути болісно, і нова сигарета позбавляє від неприємних відчуттів. В реальності все інакше, і дискомфорт від відвикання вкрай незначний, а сама сигарета не дає людині зовсім нічого. Вважається, що сигарета здатна зняти стрес і напругу, урізноманітнити дозвілля, позбавивши від нудьги, допомогти сконцентруватися або розслабитися. Насправді ж все це є міфом, і ніяких реальних приводів для куріння просто немає. Подивіться на некурящих людей-вони можуть робити що завгодно, і їм абсолютно не потрібні для цього сигарети. Коли людина думає про відмову від куріння, він упевнений, що йому доведеться щось кидати, але за фактом кидати просто не чого, тому що відмова від нікотину-це не обмеження себе в чомусь, а, навпаки, розширення своїх кордонів і досягнення внутрішньої свободи. Сигарети є тим, що створює порожнечу в житті людини, а не заповнює її. Починаючи курити, люди самі себе заганяють в пастку і роблять рабами нічого не значущих тютюнових паличок, які тільки руйнують життя. Відмовляючись від куріння, людина залишає добровільне ув’язнення в «в’язниці» для курців, економить величезну кількість грошей, робить себе здоровіше, продовжує життя, знаходить внутрішню цілісність, впевненість в собі, самоповагу і сотню інших переваг. Але у куріння є і свої переваги-ось вони: кидати курити, використовуючи метод сили волі, є невдячним заняттям, по-перше, тому, що людина заздалегідь налаштовує себе на те, що йому доведеться страждати, по-друге, він думає, що йому доведеться приносити «жертву», і, по-третє, він вважає, що це дуже важко, якщо вже потрібна сила волі. Зрештою, людина думає, що взагалі потрібно щось кидати, коли кидати просто нічого. Є безліч способів, як не можна позбутися від нікотинової залежності: скорочення куріння, «тільки одна сигаретка», куріння від разу до разу, таємне куріння, очікування відповідного моменту – все це призведе до того ж – регулярне куріння день за днем. Легкий спосіб кинути палити полягає в двох речах: прийняти рішення не курити і радіти цьому, не впадаючи в депресію.

Природно, в книзі Аллена Карра ви знайдете чимало й інших цікавих і корисних ідей, а її читання принесе вам справжнє задоволення. Але найголовніше полягає в тому, що ви зможете кинути палити відразу ж після прочитання книги, і ніколи не станете шкодувати про прийняте рішення.

Укладення.

У висновку автор дає кілька напуттів курцям, які бажають кинути палити, і роз’яснює основні причини невдач. Але, головним чином, він просить читача поставити самому собі два ключових питання: «що дає мені куріння?»і» Чому мені необхідно курити?». Питання, здавалося б, банальні, але при глибокому аналізі ви з подивом виявите, що куріння не дає вам зовсім нічого, а позбудетеся ви від нікотинової залежності, залежить тільки від вас самих.

Когнітивний метод Аллена Карра.

Чому більшості курців складно кинути? Тому що мало тих, хто обізнаний про справжні причини куріння, і мало тих, хто дійсно хоче про них знати.

Курців залякують статтями, в яких акценти зміщені в бік того, що це шкідливо і небезпечно. Вони рясніють страхітливими картинками наслідків, до яких призводить куріння. Природно, читаючи їх, палять люди засмучуються і навіть дратуються, але переконані в тому, що кинути дуже складно, вони вважають за краще просто закривати очі на проблему.

Підживлюють цей міф всілякі таблетки, пластирі, голки, магніти, які насправді не працюють. Точніше суть в тому, що вони працюють, але зовсім в іншу сторону — після чергової безуспішної спроби позбутися від нікотинової залежності з їх допомогою людина знову переконується в тому, що кинути палити складно і у нього, ймовірно, дуже сильна залежність..

Але насправді корінь проблеми криється в психологічній складовій, в нашому уявленні про сигареті, створеному курінням. Тому спочатку давайте розберемося, чому силові методи (неважливо, НЗТ, таблетки або голки) не працюють, і чому деякі з них можуть становити серйозну загрозу для здоров’я людини.

«Наукові» методи відмови від куріння.

метод аллена карра кинути палити

Здавалося б, освічені люди, озброєні професійними знаннями, які розробляють і створюють різні препарати для лікування головного болю, застуди, могли б створити дієві засоби, здатні вирішити проблему куріння… І фармацевти всього світу, правда, працюють над цим: постійно з’являються все нові і нові препарати, реклама яких говорить нам, що вони ефективні, що ось тепер з їх допомогою у Вас точно вийде кинути палити. Природно, людина, яка перепробувала вже майже всі способи, біжить в аптеку за новим чудодійним засобом. Але дива, на жаль, не відбувається.

Більш того, виробники замовчують про побічні ефекти цих препаратів. Тим часом, наприклад , препарати «Чампікс» або «Зібан» були заборонені деякий час назад, як, до речі, і «кодування», яке заборонено донині в Європі але ці методи користуються популярністю в Росії. А чому заборонені? Люди не знають відповіді на це питання і вже тим більше не знають, як кинути палити. Зате знову переконуються в тому, що кинути палити легко і без наслідків не можна.

Пройдіть тест і через хвилину дізнайтеся, чи легко Вам буде кинути палити.

Тоді чому Аллен Карр стверджує, що кинути палити легко?

Тому що до проблеми куріння він підходить зовсім з іншого боку! І саме це робить когнітивний метод Аллена Карра таким ефективним, оскільки у людей просто зникає бажання курити, і саме це робить його метод таким легким!

Неважливо, прочитаєте ви книгу або пройдете курс «Легкий спосіб кинути палити Аллена Карра» в нашому центрі, Ви дізнаєтеся, як працює нікотинова пастка, дізнаєтеся про багато аспектів, що суперечать звичному суспільній думці. При цьому це не переконання, гіпноз або НЛП: переконувати в чому-небудь дорослих і розумних людей — марна трата часу. Щоб зрозуміти, як працює когнітивний метод Аллена Карра, потрібно враховувати одну річ: вся суть зводиться до того, що всі помилкові уявлення, які були створені тривалим курінням, суспільством і виробниками нікотинових продуктів, будуть поступово і послідовно зруйновані.

І як тільки це відбувається, як тільки палить розуміє, що сигарета — обман і спосіб маніпуляції їм, в цей момент йому стає байдужий нікотин в будь-якому прояві. У цей момент у нього пропадає бажання курити, і він стає некурящим.

Він розуміє, що всі способи кинути, до яких він вдавався раніше, силові. Тобто раніше він пробував кидати курити, тому що приходив до висновку, що це треба зробити. Але бажання курити у нього все одно залишалося, і він боровся з цією спокусою, скільки міг. І, природно, більшість людей з часом йому піддаються. Але тепер палить усвідомлює, що це бажання формується не тільки і не стільки на хімічному рівні, скільки на психологічному, тобто проблема виключно в голові.

Ось і весь секрет. Ось чому, дотримуючись методу Аллена Карра, так легко кинути палити і почати насолоджуватися новим життям без сигарет. Оскільки відмова від куріння відбувається без боротьби і напруги, Ви просто позбавляєтеся від бажання курити. А коли немає спокуси, то немає і необхідності боротися з ним!

Як кинути палити самому в домашніх умовах?

Спосіб Аллена Карра дійсно допомагає кинути палити!

Ось чому когнітивний метод Аллена Карра, англійського бухгалтера, став популярним у багатьох країнах без реклами та маркетингу. Ось чому його книги перекладені на більш ніж 70 мов. Тому що спосіб Аллена Карра дійсно працює!

І абсолютно кожен, хто досяг результату і кинув палити за методом Аллена Карра, скаже Вам, що це було дуже легко і дуже приємно.

А ви хочете назавжди кинути палити? Швидше так, вірно? Тоді не втрачайте дорогоцінний час! Дійте прямо зараз!

Чи допомагає книга Аллена Карра кинути палити?

Досить приїлася тема цей «Легкий спосіб кинути палити». Відгуки абсолютно різні. Утомлений. Але так як про неї постійно запитують, висловлю свою думку, чи дійсно книга Аллена Карра допомагає кинути палити. І якщо допомагає, то як саме.

Але перш ніж почати, важливо зрозуміти пару моментів. Куріння, як і будь — яка інша залежність-це симптом внутрішніх проблем . У цьому симптомі відбивається те, що курець хоче витіснити зі свого життя. Те, з чим не може впоратися без предмета залежності. І зняття цього симптому часто не допомагає, проблема-то залишається. І рано чи пізно вона спливає, швидше за все знову через куріння. І фізична ломка після відмови від нього, тільки частина проблеми, спокійно вирішуваної за допомогою цілої лінійки лікарських препаратів. З психічними моментами все значно складніше.

Розібратися з ними можна за допомогою психолога. Але це роки роботи, і мало хто прийшовши із запитом «Хочу кинути палити» захоче розбиратися з дитячо-батьківськими конфліктами або більш глибинними речами. Але є ще один спосіб-це докорінна зміна способу життя. Коли людина просто змінює своє життя, не дивлячись ні на що. Але про це нижче.

Легко прийшло, легко пішло.

Цю фразу можна назвати фундаментальним законом Всесвіту. За все потрібно платити, навіть за халяву . За легкість тим більше. За легкі гроші доводиться розплачуватися втратою здатності заробляти. Безкоштовно викачані тренінги не допомагають. За будь-якою легкістю стоїть праця, вкладення сил і енергії. Чарівних таблеток не буває .

Так само і з книгою»Легкий спосіб кинути палити». Так, перший час вона може мотивувати і допомогти кинути. Але що потім? Прочитавши книгу, ви просто зняли симптом куріння. І як я і писав вище, це допоможе, але тільки на час.

Ви роками вчилися курити. Куріння стало частиною Вашого життя. Невже ви думаєте, що у вас вийде легко відмовитися від нього без відповідної ціни за це?

Плюси » Легкого Способу»

Що ви можете винести просле її прочитання?

1. Кинувши палити, ви нічого не втрачаєте.

У будь-якій залежності криється подвійність. Куріння радує і засмучує одночасно. Заспокоює і тонізує одночасно. Радує і карає.

Кинувши палити — ви втрачаєте підмогу, опору, можливість якось заспокоїти свій внутрішній конфлікт. І в той же час, ви нічого не втрачаєте, так як повертаєтеся до здорового стану. До того, про яке вже забули. Тому так, кинувши палити ви нічого не втрачаєте.

Зробіть цю фразу своїм гаслом на перші дні відмови від куріння!

2. Заряд мотивації після її прочитання.

Книга заряджає. І її читання корисно. На енергії отриманої після її прочитання можна зробити дійсно багато. Але поставтеся до цієї енергії, як тимчасового явища. Це важливо. Звернув увагу, що багато зриваються після того, як мотивація йде. Зриваються в тому числі тому, що у них не було мети. Вони кидали палити, тільки заради того, щоб не курити.

Самоціль тут не допоможе.

Мінуси » Легкого Способу»

Куди без них? «Легкий спосіб кинути палити» — це маркетинговий інструмент, і працюй ця книга на 100% ніхто б не йшов в клініки Карра з їх кінськими цінниками.

1. Не змінюйте свого життя через те, що кинули палити.

Ні в якому разі не варто керуватися цитатою:

метод аллена карра кинути палити

Не змінюйте свого життя через те, що кинули палити, які б дні не випадали вам, радісні або важкі. Немає ніякої потреби в принесенні жертв. Пам’ятайте, що ви не кидали жити і ні від чого в своєму житті не відмовлялися. Навпаки: ви зцілили себе від жахливої хвороби і зуміли втекти зі страшної в’язниці. З плином часу ваше здоров’я, фізичне і розумове, буде ставати все краще, і життєві злети будуть здаватися все вище, а падіння — менш болючими, ніж коли ви були курцем. (с) Аллен Карр.

У терапії залежностей є ключовий момент, залежний не повинен вести той же спосіб життя, що раніше. Він не повинен продовжувати спілкуватися з наркоманами, алкоголіками, курцями і тд. Вкрай важливо перший час уникати їх. Інакше зрив гарантований . Колишній алкоголік не повинен ходити на п’янки з колишніми товаришами по чарці. Колишній наркоман не повинен ходити по кублах. Це цитата буквально установка кидає-ти зірвешся через деякий час.

Тому, кинувши курити по максимуму починайте уникати курців і тих місць, де ви можете закурити. Таким чином ви зможете значно знизити шанси зірватися. Вам потрібно змінити свій спосіб життя.

2. Ви кинете палити всупереч використанню медичних препаратів.

Читаючи «Легкий спосіб» складається відчуття, що всі існуючі способи кинути палити тільки і роблять, що шкодять. Всі можливі антибабачні кампанії шкодять. Державне регулювання тютюнової продукції шкодить. Пропаганда ЗСЖ шкодить. Медицина в общем-то теж шкодить. Можливо і є люди вірять в подібне. Але розсудлива людина розуміє, що так не буває. І за подібними твердженнями стоїть особиста зацікавленість, ну або просто нерозуміння суті питання.

Антинікотинові кампанії також не допомагають курцям кинути палити. Вони лише ускладнюють відмову від куріння, залякуючи курців, що змушує їх хотіти курити ще більше. Вони не зупиняють навіть підлітків. (с) Аллен Карр.

Гіпнотерапія-це засіб зв’язку. Отримавши неправильне послання, ви не кинете палити. Не хочу критикувати лікаря, до якого звернувся за консультацією, оскільки якби не він, то я був би вже мертвий до теперішнього моменту. Але все сталося всупереч, а не завдяки йому.

Я чув буквально про тисячі випадків, коли скорочення куріння закінчувалося невдачею. Кілька вдалих спроб, про які мені відомо, були досягнуті різким припиненням куріння після досить нетривалого періоду, протягом якого курець скорочував кількість викурених сигарет. Насправді вони переставали курити всупереч скороченню куріння, а не завдяки йому. Все, що воно їм давало — — продовження агонії.

Особливо уникайте будь-якої продукції, що містить нікотин, неважливо, жувальна це гумка, пластир, спрей або новітнє хитромудре пристосування — інгалятор, що нагадує пластмасову сигарету. Так, дійсно, невелика частина курців, які намагалися кинути палити за допомогою замінників нікотину, досягла успіху в своєму починанні, і тепер приписують свої досягнення їх використанню. Однак вони кинули палити всупереч використанню замінників, а зовсім не завдяки їм. Засмучує, що багато лікарів продовжують рекомендувати лікування методом заміни нікотину.

Така критика конкурентів-дуже негарний спосіб відбудови від них. З довгостроковими і тяжкими наслідками. Особливо, для читачів повірили в ці слова. Дійсно, що робити бідному курцеві, якщо він думає, що нічого в цьому світі не допомагає? Що всі можливі способи тільки шкодять. Що є тільки Аллен Карр. Єдиний вихід із ситуації-це йти в «клініку» Аллена Карра. А там його чекає дуже високий цінник.

Тому і важливо розділити залежність на дві частини. Фізіологічну і психічну. Фізіологічну ви зможете закрити медичними препаратами. Психологічну форумом, критичним прочитанням» Легкого способу», зміною свій життя, і конкретною метою на найближче майбутнє. Тоді і тільки тоді, ви зможете вирішити свій внутрішній конфлікт який і проростає в вас курінням.

Чи допомагає книга Аллена Карра вдруге?

Аллен Карр чітко пише-ні, не допоможе. І пов’язано це з легкістю відмови, другий раз легко не буде. Тому, якщо ви дійсно не курите після його прочитання, не здумайте починати знову.

Все вищесказане стосується питань відмови від: кальяну, снюса, насвая, електронних сигарет, IQOS, GLO та інших способів куріння/ширяння.

Напишіть, будь ласка, в коментарях, чи допомогла вам книга, і якщо так, то як. Спасибі!

Замітка буде доповнюватися. Зараз це більше начерк.

Основні ідеї з книги Аллена Карра » Легкий спосіб кинути палити»

Аллен Карр-Сучасний Британський противник куріння. Письменник, автор книги «Легкий спосіб кинути палити». Це один з найпопулярніших і видатних бестселерів про те, як назавжди розпрощатися з курінням.

Філософія Аллена Карра заснована на тому, що, незважаючи на незвичайні відчуття, куріння не викликає задоволення, а лише знімає абстинентний синдром від раніше викуреної сигарети. Під абстинентним синдромом розуміється стан людини після тривалого і частого куріння: жар, ломка, зміна настрою, збудження і так далі. Аллен Карр є засновником міжнародної мережі клінік «Легкий спосіб». У цих клініках з великим успіхом використовується методика, яка викладена в його книзі. Автор сам викурював по сотні сигарет в день (це був його особистий рекорд). Але в підсумку знайшов легкий спосіб покінчити з нікотиновою залежністю . Аллену було 49 років, коли він кинув палити. Він каже, що, розпрощавшись з останньою сигаретою, відчув себе найщасливішою людиною.

У перших розділах автор в короткій формі робить огляд книги. А також пропонує систему позбавлення від нікотинової залежності. Особливість і унікальність методу Аллена Карра в тому, що він надає миттєве і ефективне дію. Відмовляючись від куріння, людина не відчуває ніяких болісних відчуттів відвикання. Йому немає необхідності вдаватися до використання будь-яких хитрих прийомів і допоміжних методів.

У книзі також можна дізнатися ряд цікавих випадків з життя автора. Історія бере початок з моменту, коли Аллен закурив першу сигарету, і закінчується останньою через 33 роки. Також мова йде про низку безрезультатних спроб зав’язати. Все, про що розповідає автор, засноване на переконливих фактах, а також на багаторічному досвіді завзятого курця.

Автор підкреслює, що ніхто, закуривши перший раз, не збирається залишатися курцем на все життя. Але закон підлості в тому і полягає, що, не усвідомлюючи, ти потрапляєш в пастку і стаєш на слизький шлях. І більшість курців свято вірять, що день, коли вони повністю відмовляться від куріння, обов’язково настане. Але це буде не зараз, не сьогодні і не завтра. Вони постійно відкладають цей день. Головна проблема в тому, що курці бояться невідомості. А також у них з’являється страх відмовитися від чогось, нібито вкрай необхідного для них. Вони думають, що кинути палити дуже важко, практично неможливо. Але насправді, як пише Карр, відмовитися від нікотинової залежності зовсім не складно.

Якщо ти думаєш, що в книзі прочитаєш 1000 порад як виховати свою силу волі, як обдурити свідомість, які альтернативні методи використовувати, то відразу скажемо – це зовсім не так. Однак необхідно уважно прочитати книгу до кінця, щоб зробити свої висновки. А що стосується бажання кинути палити, то воно з’явиться у тебе вже на перших рядках.

Ключові ідеї книги.

З власного досвіду.

Немає ніякої жертви.

Головна проблема всіх курців в тому, що вони намагаються знайти яку завгодно причину, щоб знову закурити. Вони не думають про шкоду куріння. У їхній свідомості домінують думки, що, відмовившись від сигарет, вони приносять себе в «жертву». Будуть страждати і не знаходити собі місця. На ділі жертвувати абсолютно нічим.

Відмовитися від куріння легко.

Підступна пастка.

«Промивання мізків»

Небезпечний наркотик.

Відомо, що нікотин відноситься до наркотичних засобів. Викуривши одну сигарету ще в молодості, можна отримати фатальні наслідки через багато років. А від нікотину складно відмовитися тому що, коли пропускаєш сигарету, відчуваєш безліч неприємних відчуттів. Хочеться заглушити їх, і рука сама тягнеться за наступною сигаретою.

Ілюзія задоволення.

Поглянь по-новому.

Нові можливості.

Все в твоїх руках.

Непрацюючі способи.

Якщо людина кидає палити, використовуючи силу волі-це невдячне заняття. По-перше, людина свідомо налаштовує тебе на те, що йому доведеться важко. По-друге, на його думку, доведеться приносити жертву. І, по-третє, він вважає, що якщо потрібна сила волі, то завдання дуже складна. В результаті людина задає собі питання: «а чи необхідно взагалі кидати і багатьом жертвувати?». Хоча кидати і нічого. Практика показує, що існує багато неефективних способів позбутися від нікотинової залежності: поступове скорочення куріння – «тільки одна сигаретка», нерегулярне куріння, куріння потайки, з нагоди. В кінцевому підсумку це все призведе до того ж результату – регулярне щоденне куріння і стовідсоткова нікотинова залежність.

Звичайно, в книзі Аллана Карра є багато і інших цікавих і корисних ідей. Її читання неодмінно принесе тобі велике задоволення. А головне те, що, прочитавши цю книгу, ти зможеш розпрощатися з нікотиновою залежністю. При цьому ніколи не будеш про це шкодувати.

А тобі вже вдалося позбутися шкідливої звички або ти тільки на шляху до цього?

Вам подобається наш журнал?! Підписуйтесь на нас в Яндекс.Дзен ! Стежити за оновленнями ви також можете в Instagram , Telegram і Youtube-каналі . Будь в курсі всього найважливішого разом з MEN’S LIFE!

SmartReading: Алан Карр » Легкий спосіб кинути палити”

Саммарі на книгу Алан Карр «Легкий спосіб кинути палити».

Це та сама книга, завдяки якій кинув палити співзасновник Зожника Максим Кудеров і величезна кількість людей. На погляд Зожника секрет книги простий: Алан Карр легко розвінчує одну за одною всі «відмазки» курців до самої останньої.

А поки-ось вам саммарі на Алана Карра безкоштовно.

1. Чому люди курять?

1.1. Чому люди починають і продовжують курити.

Були часи, коли більше 60% населення нашої планети становили курці. При цьому всім відомо, що куріння — марна трата часу, грошей і здоров’я. Курець, який купує щодня пачку сигарет, витрачає за життя близько $70 000. Ці гроші не просто викидаються, а систематично наповнюють легені курця канцерогенними смолами, поступово засмічуючи і отруюючи кровоносні судини. Щодня курець змушує відчувати кисневе голодування кожен м’яз і кожен орган свого тіла, від чого вони стають все більш і більш млявими. Курці засуджують себе до огидного смердючого дихання, потемнілих зубів, пропаленої і пропахлої тютюном одязі.

Куріння — найпідступніша пастка, створена спільними зусиллями людини і природи. Тисячі курців дорослих попереджають підростаюче покоління, що куріння — огидна звичка, що руйнує організм і обходить дуже дорого, але чомусь ніхто не може повірити в те, що курці не отримують задоволення від цього процесу.

Один з курйозних аспектів куріння полягає в тому, що необхідно дуже постаратися, щоб пристраститися до нього. Пастка закривається не тому, що смак сигарет чудовий, а тому, що він огидний. Якби смак першої сигарети був приємний, люди як розумні істоти зрозуміли б, чому половина дорослого населення систематично платить за те, що труїть самих себе. Але оскільки перша сигарета огидна, розум цілком спокійний: ми-то ніколи не пристрастимося до цього, так як не отримуємо від сигарет ніякого задоволення, а значить, зможемо кинути, коли захочемо.

Юнаки зазвичай починають курити, тому що хочуть виглядати «круто», а дівчата прагнуть здаватися сучасними і досвідченими.

Отже, ми всі починаємо курити по дурості, зазвичай під тиском оточення або на дружніх вечірках, але чому ми продовжуємо курити? Жоден постійний курець не знає, чому він курить. Якби йому була відома справжня причина, він би зміг протистояти цьому злу.

Насправді, причина того, що люди продовжують курити, полягає в поєднанні нікотинової залежності і»промиванні мізків».

1.2. Нікотинова залежність.

Перш за все, необхідно усвідомити, що куріння — не розвага, не шкідлива звичка, а форма наркоманії .

Нікотин-безбарвна масляниста речовина, що міститься в тютюні і викликає у курця залежність. Цей наркотик викликає найшвидше звикання з усіх відомих людству речовин: щоб пристраститися до нього, може знадобитися лише одна сигарета. Доза нікотину, яка через легені потрапляє в організм, діє на мозок набагато швидше, ніж доза героїну, що вводиться внутрішньовенно. Роблячи 20 затяжок, людина отримує 20 доз наркотику. Однак рівень вмісту нікотину в крові швидко падає: вдвічі через 30 хвилин і ще на чверть через годину. Висновок нікотину з організму починається відразу після того, як сигарета викурена, і курець починає відчувати дискомфорт. Не дивно, що в стресових ситуаціях нікотинозалежні люди курять одну сигарету за одною. Насправді, ці муки не фізичні, а психологічні: курець відчуває, що без сигарети позбавляється задоволення або опори.

Нікотин-наркотик, що притупляє смакові рецептори і нюх. Найстрашніша сторона куріння полягає навіть не в тому, що воно завдає шкоди здоров’ю і б’є по кишені, а в тому, що воно деформує психіку. Ви починаєте шукати будь-які правдоподібні виправдання того, що продовжуєте курити.

Нікотин — не тільки наркотична речовина, але і сильнодіючий отрута, який входить до складу інсектицидів. Доза нікотину, яка міститься в сигареті, здатна вбити людину, якщо ввести її внутрішньовенно.

На щастя, нікотин-наркотик, від якого легко відмовитися, але для позбавлення від нікотинового рабства людина повинна визнати, що став залежний.

Курець привчає власний мозок не звертати уваги на огидний смак і запах тютюну, заради того щоб отримати «дозу». Запитайте курця, який вважає, що йому подобається смак і запах певних сигарет, чи буде він курити, якщо улюблені сигарети зникнуть з продажу, а залишаться лише огидні на смак дешеві сигарети. Можете не сумніватися, відповідь буде ствердною. Курців не зупиняють навіть застуда, бронхіт і пневмонія, коли організм категорично не бажає приймати дозу отрути.

1.3. «Промивання мізків»

Насправді кидати курити радісно і приємно, але спочатку необхідно позбутися від «промивання мізків». З самого раннього дитинства на нашу підсвідомість щодня обрушується потік інформації про те, що сигарети розслаблюють, надають впевненості і мужності. Згадайте, в скількох фільмах останньою проханням людини, засудженої до смерті, була»остання сигарета»!

Нам вселяють, що вводити в вену героїн — це аморально і смертельно небезпечно. Однак якщо вірити статистиці, героїн вбиває 100 британців на рік, в той час як від наслідків куріння щорічно вмирають 120 000 жителів Великобританії.

Суспільство насаджує міфи про куріння, які є найпотужнішим гальмом на шляху відмови від сигарет:

— курці насолоджуються курінням;

— курці приймають свідоме рішення курити;

— куріння перемагає нудьгу і стрес;

— куріння допомагає сконцентруватися і розслабиться;

— куріння-це звичка;

метод аллена карра кинути палити

— щоб кинути палити, необхідна сила волі;

— почавши одного разу курити, неможливо кинути;

— необхідно постійно нагадувати курцеві, що куріння вбиває його;

— замінники куріння допомагають кинути палити.

Аллен Карр розвінчує ці міфи, переконливо доводячи, що нещасний курець ставить на кін своє життя. Він втрачає здоров’я, свободу, енергію, добробут і втрачає душевний спокій, впевненість, самоповагу, щастя і свободу. І що він набуває замість цих жертв? АБСОЛЮТНО нічого — за винятком постійного прагнення до стану спокою, порядку і впевненості, яким некурящі люди насолоджуються постійно.

Аллен Карр з гіркотою визнавав, що найбільшою жертвою «промивання мізків» з тисяч людей, яким він допоміг позбутися куріння, був він сам. Він викурював до ста сигарет в день, хоча мав можливість спостерігати свого батька-завзятого курця, який колись був міцним чоловіком, але через куріння помер у молодому віці. Сам Аллен в 15 років був фанатом спорту і здорового способу життя, а до 40 років перетворився на нікотинозалежного наркомана. Він досяг тієї стадії, коли неможливо виконати найпростіше фізичне або розумове дію, не викуривши сигарету.

2. Чому кинути палити складно?

2.1. Побоювання курців.

Тільки страх заважає вам кинути палити. Ви боїтеся, що позбудетеся задоволення і підтримки, не зможете розслабитися і впоратися зі стресом. Страх того, що на місці куріння утворюється порожнеча, яку нічим буде заповнити, не дає мільйонам курців відмовитися від сигарет.

Насправді, куріння не заповнює порожнечу, а створює її . Поспостерігайте за курцями під час офіційних заходів: багато з них змушені потайки вибиратися із залу, щоб затягнутися сигареткою. Саме в такі моменти можна усвідомити куріння як наслідок справжньої залежності від нікотину. Курці курять не тому, що їм це подобається. Вони курять, оскільки без сигарети відчувають себе нещасними. Коли курці роздумують над тим, чи кинути їм курити, вони концентрують увагу на здоров’ї, грошах і громадській думці. Проте, найбільші переваги у відмові від куріння-психологічні:

— повернення впевненості в собі;

— набуття свободи від рабської залежності;

— можливість насолоджуватися життям, не страждаючи від презирства оточуючих.

Як правило, курця не зупиняють ні гроші, які курець витрачає протягом життя на сигарети, ні ризик страшних хвороб, ні життя зі смердючим диханням, ні душевні і фізичні муки, ні рабська залежність, ні презирство з боку більшої частини суспільства. Завзятим курцям необхідно побороти страх, позбутися наслідків «промивання мізків» і чесно відповісти на два питання:

* Що дає мені куріння? — Абсолютно нічого!

* Чому мені необхідно курити? — У мене немає необхідності курити!

2.2. Неефективні способи боротьби з курінням.

Прийнято вважати, що кинути палити надзвичайно важко. Насправді, це просто: єдине, що потрібно зробити-більше не курити! Ніхто не змушує нас курити насильно, і, на відміну від їжі і води, нам не потрібно курити, щоб вижити. Однак існує ряд методів боротьби з курінням, які не тільки не ефективні, але і шкідливі.

Метод сили волі-метод, що змушує курця відчути, що він приносить жертву. Це всього лише помилка, але дуже сильне оману. Курець, сам не знаючи чому, вірить, що сигарети допомагають йому і в горі, і в радості. Перш ніж він зробить спробу кинути палити, йому вже як слід «промиє мізки» суспільство, а потім він посилить цю ідею, «промиваючи» собі мізки самостійно, під впливом власної залежності. Він згадає розповіді про курців, які багато місяців тому кинули палити, але все ще відчайдушно хочуть викурити сигаретку. Він зустрічав і тих нещасних, які примудрилися кинути палити, але з тих пір перебували не в дусі: курити перестали, а залишок життя проводять, оплакуючи цей факт. Йому розповідали і про курців, які не курили протягом багатьох років, які знову ставали залежними, викуривши всього одну сигарету.

І ось людина починає кидати курити, відчуваючи себе при цьому глибоко нещасним. Більшість подібних спроб приречені на провал, тому що поки курець знаходиться в пригніченому стані, сигарета має для нього величезну цінність. Навіть якщо метод «сили волі» спрацює, велика небезпека рецидиву: багато екс-курці час від часу викурюють сигарету: або як «особливе частування», або щоб переконати самих себе, Які ж ці сигарети мерзенні. Поки курець не розлучиться зі стереотипами, нав’язаними «промиванням мізків», його не можна вважати повністю позбувся нікотинової залежності.

Багато курців вдаються до скорочення куріння як до тимчасового засобу на шляху до повного припинення куріння. Скоротити куріння рекомендують в якості підтримки багато лікарів. З одного боку, чим менше людина курить, тим краще його самопочуття, проте скорочення кількості сигарет — пастка. Зменшивши щоденну кількість сигарет, курець починає постійно думати про куріння: йому хочеться, щоб життя текло швидше, і якщо раніше він просто автоматично закурював, то тепер він створює для себе додаткову стресову ситуацію, і чим довше він «страждає», тим приємніше для нього кожна сигарета. Ідея скоротити куріння не тільки не призводить до повної відмови від нього, а залишає у курця почуття невпевненості і жалості до самого себе і переконує в тому, що найцінніша річ у світі — наступна сигарета. Немає нічого більш сумного, ніж курець, який намагається скоротити споживання нікотину. Він страждає від помилки, що чим менше він курить, тим менше йому буде хотітися курити.

Багато курців, збираючись кинути палити, прагнуть підвищити свою мотивацію, придумуючи помилкові стимули, наприклад:»на ті гроші, які я заощаджу, ми всією сім’єю зможемо провести чудовий відпустку». Подібний підхід здається логічним і здоровим, але помилковим, оскільки будь-який курець віддасть перевагу курити 52 тижні в році і не брати відпустку. У будь-якому випадку, внутрішньо курець сумнівається, і не тільки тому, що йому доведеться утримуватися від куріння протягом 52 тижнів. Не впевнений він і в тому, що зможе отримати задоволення від відпустки, проведеної без сигарет. У підсумку такий підхід призводить лише до того, що робить жертву, яку приносить курець, більш значною. А це, в свою чергу, збільшує цінність сигарет в його уявленні. Помилкові стимули заважають людині зосередитися на головних питаннях: «що я отримую від куріння? Навіщо мені потрібно курити?»

Перш ніж ви докурити останню сигарету, необхідно розлучитися з помилками, пов’язаними з курінням. Отже, закуріть, зробіть шість глибоких затяжок, набравши повні легкі диму. І запитайте себе: «що мені так подобається в цьому смаку?»Можливо, ви вважаєте, що хороший смак мають певні сигарети, наприклад, сигарета, викурена після обіду. Якщо це так, навіщо ви викурюєте інші? За звичкою? І як може бути, що сигарети з однієї пачки мають різний смак в залежності від часу дня і прийому їжі? Насправді ілюзія того, що смак сигарет стає краще після їжі або на вечірках, виникає тому, що в ці моменти людина задоволена життям. Смак ранкової сигарети самий неприємний, тому що в момент пробудження курець нещасний і голодний.

2.3. Типи курців.

Необхідно визнати, що ви є нікотинозалежним, незалежно від того, курите ви три пачки сигарет щодня або балуєтеся сигареткою-інший в дружній компанії. Якщо в тій чи іншій ситуації рука тягнеться за сигаретою, значить, ви потрапили в пастку, і зараз саме час з неї вибиратися.

Завзяті курці схильні заздрити тим, хто курить лише зрідка. Нам всім зустрічалися подібні персонажі, які заявляють: «я можу прожити цілий тиждень без сигарети, і це мене нітрохи не турбує».

Насправді, у нерегулярних курців, людей, які курять від випадку до випадку, залежність від нікотину набагато сильніше, ніж у завзятих курців. У них не тільки більше ілюзія задоволення, але вони практично і не прагнуть кинути палити, оскільки витрачають менше грошей і менш схильні до ризику для здоров’я.

На консультацію до містера Карру записалася жінка, процвітаючий адвокат, яка протягом 12 років викурювала по 2 сигарети в день. Колись вона страшно боялася куріння, оскільки її батьки померли від раку легенів. Одного разу вона викурила свою першу сигарету, на все життя запам’ятавши її огидний смак, і цієї сигарети було достатньо, щоб потрапити в нікотинове рабство. Страх перед смертельною хворобою змушував її обмежуватися двома сигаретами в день, але весь час в очікуванні наступної сигарети вона боролася з собою, щоб не зірватися і не викурити більше норми. Дванадцять років життя жінки пройшли в постійній напрузі і страху.

Таємні курці-це люди, які курять і приховують це від оточуючих. Таємними курцями можуть бути як Підлітки, що приховують свою «дорослу» звичку від батьків, так і цілком дорослі люди, які намагалися кинути палити і тепер бояться зізнатися, що зазнали невдачі.

Аллен Карр із соромом згадує, як пообіцяв кинути палити своїй дружині, стурбованій його свистячим кашлем і жахливим кольором обличчя. Через три тижні Аллен закурив знову після сварки з другом. Спочатку він викурював сигаретку-другу на самоті, втішаючи себе тим, що знизив споживання нікотину до мінімуму, потім став курити в компаніях. Здавалося, всі, крім дружини, знали про те, що він курить. У підсумку, після бурхливого з’ясування відносин, він знову повернувся до регулярного паління.

3. Легкий спосіб.

3.1. Остання сигарета.

метод аллена карра кинути палити

Кинути палити до смішного просто. Вам потрібно зробити лише дві речі:

1. Прийняти тверде рішення ніколи більше не курити.

2. Не впадати з цього приводу в депресію, а радіти позбавленню від рабства.

Більшість читачів запитають: «Для чого було писати цілу книгу? Чому не можна було сказати про це з самого початку?»Відповідь проста: тоді б ви впали в зневіру, відчули себе нещасним через те, що ви кидаєте палити, і рано чи пізно повернулися б до згубної звички. Можливо, ви вже не раз намагалися кинути палити, проте безрезультатно. Тютюновий бізнес-підступна пастка. Основна проблема полягає не в хімічній залежності, а в «промиванні мізків», тому спочатку необхідно розвіяти всі міфи і помилки. Зрозумійте ворога, дізнайтеся його тактику, і тоді ви з легкістю отримаєте перемогу.

Усвідомте, що єдина людина, яка може змусити вас викурити наступну сигарету — ви самі!

Зрозумійте, що насправді кидати абсолютно нічого. Навпаки, ви придбаєте неоціненні переваги: станете здоровішими і багатшими, крім того, ви будете отримувати більше задоволення від радісних хвилин і легше справлятися з сумом.

Усвідомте, що не існує такого поняття, як «всього одна сигарета». Куріння-це наркотична залежність і ланцюгова реакція. Потай мріючи і сумуючи про сигаретку, ви лише караєте самого себе, хоча в цьому і немає необхідності.

Подобається вам це чи ні, але ви хворі. Ваше захворювання хронічне і прогресуюче, і воно не пройде само собою. Вдалий час для лікування хвороби-прямо зараз.

Прийнявши рішення, що ця сигарета — остання в житті, ви відразу ж станете некурящим. Курець-один з тих нещасних, хто змушений йти по життю, руйнуючи своє здоров’я нікотином. Некурящий-той, у кого немає такої потреби. Як тільки ви приймете остаточне рішення, відразу ж досягнете своєї мети. Радійте цьому. Не варто понуро сидіти, чекаючи, коли пройде хімічна залежність. Починайте насолоджуватися життям і вірте в себе!

Автор розповідає про свою боротьбу з курінням: «більшу частину життя я провів у спробах кинути палити, переживаючи тижні страшної депресії. Коли я нарешті кинув палити, то перейшов від ста сигарет в день до повного їх відсутності без найменших негативних наслідків. Навіть під час відвикання від куріння я відчував себе прекрасно. Причина полягала в наступному: я точно знав, що ніколи не буду палити знову. Протягом попередніх спроб, як би рішуче я не був налаштований, я намагався кинути палити, сподіваючись, що якщо мені вдасться досить довго протриматися без сигарет, то бажання курити зникне». Природно, воно не зникало … чим більше я впадав у зневіру з цього приводу, тим більше хотів курити. Моя остання спроба була зовсім іншою. Я сказав собі: «Аллен, подобається тобі це чи ні, але ти викурив свою останню сигарету». І в цей момент я точно знав, що ніколи не закурю знову. Правда полягає в тому, що кинути палити легко. Процес ускладнюють лише нерішучість і пригнічений настрій».

3.2. Період відвикання.

Близько 3 тижнів після того, як екс-курець викурив останню сигарету, він може відчувати дискомфорт, пов’язаний з відвиканням. Він обумовлений двома факторами:

— відвиканням від нікотину-людина відчуває спустошеність і невпевненість, йому нічим зайняти руки;

— психологічним пусковим механізмом, коли звичні події або дії, такі як телефонна розмова або закінчення обіду, викликають бажання курити.

Нездатність розрізнити ці два фактори нерідко повторно заганяє людей, які кинули палити, в нікотинову пастку.

Хоча муки відвикання від нікотину не викликають фізичного болю, не варто недооцінювати силу їх дії. Вони схожі на» напади голоду«, коли ми змушені провести цілий день без їжі: у нас може» бурчати в животі», але фізичні болі при цьому відсутні. Тим не менш, голод — потужна сила, і ми стаємо дуже дратівливими, якщо позбавити нас їжі. Щось подібне відбувається і тоді, коли наш організм відчуває тягу до нікотину. Різниця полягає в тому, що їжа нашому тілу необхідна, а отрута — ні, тому при правильному настрої борошна відвикання легко подолати, і вони зникають дуже швидко.

Що б ви не робили, не намагайтеся не думати про куріння. Багато колишніх курців живуть в надії, що, врешті-решт, забудуть про те, що курили. У будь-якому випадку ви не зможете викинути куріння з голови, адже навколо існують інші курці. Але у вас немає необхідності забувати про сигарети: кожен раз, думаючи про куріння, нагадуйте собі, як чудово знову стати вільним. Ні на секунду не сумнівайтеся в своєму рішенні: почавши піддавати його сумніву, ви впадете в зневіру. Якщо причина сумнівів-депресія, нагадайте собі, що її породив нікотин. Якщо вам пропонує закурити друг, з гордістю дайте відповідь: «Знаєш, я щасливий, що більше не потребую сигаретах». Можливо, ваші слова образять його, але, побачивши, що відмова від куріння вас не турбує, він наполовину буде готовий приєднатися до вас.

Складається враження, що найважче відмовитися від куріння представникам медичних професій. Здавалося б, все повинно бути навпаки: саме лікарі більш за інших обізнані про небезпеки, пов’язані з курінням, і щодня стикаються з його наслідками. Однак на шляху медиків до позбавлення від нікотинової залежності знаходяться наступні причини:

— обізнаність про шкоду для здоров’я створює страх, що підсилює муки відвикання;

— робота лікаря є надзвичайно напруженою, і він не в змозі зняти додатковий стрес, пов’язаний з муками відвикання;

— лікар відчуває почуття провини, тому що повинен служити для інших прикладом у питаннях здорового способу життя, що створює додатковий психологічний тиск.

3.3. Невдача.

Незважаючи на те, що ефективність методу Аллена Карра перевищує 90%, у бажаючих кинути палити трапляються невдачі і рецидиви. Автор виділяє дві основні причини невдач: вплив інших курців і «невдалий день».

Може трапитися так, що в момент вашої слабкості хто-небудь закурить поруч. Використовуйте подібний момент, щоб нагадати собі про те, що такого поняття як «всього одна сигарета» не існує. Порадійте тому, що змогли відмовитися від куріння. Пам’ятайте, що курець вам заздрить, і пошкодуйте його. Він дійсно потребує вашого співчуття.

Перш ніж кидати курити, необхідно усвідомити, що «хороші» і «погані» дні трапляються у всіх, незалежно від того, курять люди чи ні. У житті все відносно, і ви не зможете переживати тільки злети, без падінь. Починаючи сумувати про сигаретку, ви досягнете тільки того, що» поганий » день стане ще гірше. Некуряща людина не тільки фізично, але і психологічно краще пристосований справлятися зі стресами і життєвими навантаженнями.

Коли у вас трапляється важкий день, скажіть собі: «сьогодні не такий вже хороший день, але курінням цього не виправиш. Завтра обов’язково буде краще, але і сьогодні у мене є дивна перевага: я позбувся жахливої звички».

«Легкий спосіб» доступний всім. Ви не зможете скористатися цим надзвичайно ефективним методом, тільки якщо:

— Ви не здатні чітко виконати вказівки. Всі рекомендації, дані в цій книзі, категоричні: наприклад, автор наполягає на тому, що ні в якому разі не можна використовувати нікотинові замінники і скорочувати кількість викурених сигарет. Аллен Карр впевнений, що, незважаючи на те, що багатьом людям вдалося кинути палити за допомогою подібних прийомів, це сталося не завдяки їм, а незважаючи на них.

— Ви не можете зрозуміти і прийняти точку зору автора, який упевнений в тому, що куріння — не звичка, а наркотична залежність, яка посилюється «промиванням мізків». Просто задайте собі питання: «чому так легко відмовитися від інших звичок, а від цієї, настільки противною на смак, витратною і шкідливою для здоров’я, так важко позбутися?»

Укладення.

Аллен Карр переконаний, що відкритий ним спосіб — ефективний метод позбутися від куріння легко, швидко і безболісно.

Смак і запах тютюну настільки огидні, що твердження, ніби куріння може приносити задоволення, абсурдно. Всі люди починають курити по дурості, а продовжують курити з двох причин: вони стали нікотинозалежними, і їм «промили мізки» до такої міри, що вони бояться втратити можливість курити.

Зізнавшись собі в наркотичній залежності, курцеві не варто бігти в аптеку за нікотиновим пластиром, скорочувати кількість сигарет і застосовувати інші неефективні методи. Треба задати собі два питання: «що дає мені куріння?», «Чому мені необхідно курити?». Як не дивно, при глибокому аналізі з’ясовується, що куріння не дає людині зовсім нічого, а змусити його курити може тільки він сам.

Не варто обманювати себе, якщо ви курите рідко, нерегулярно або в особливих випадках: будь-хто, хто запалює сигарету, є наркозалежним.

Суть методу полягає в тому, що потрібно кидати курити тут і зараз, будучи впевненим в тому, що ця сигарета — остання у Вашому житті. Крім того, факт позбавлення від куріння повинен радувати вас, незважаючи на деякі незручності, пов’язані з відвиканням.

Нікотин-наркотик, що викликає швидке звикання, однак, на щастя для мільйонів курців, нікотинова залежність так само швидко усувається, як і з’являється. В середньому період відвикання становить близько трьох тижнів: ви відчуваєте невеликий фізичний і психологічний дискомфорт, який легко подолати при правильному настрої.

«Легкий спосіб» доступний всім. Невдачі можливі лише в тому випадку, якщо ви не розумієте точку зору автора або нездатні чітко слідувати інструкціям. Крім того, слід пам’ятати, що ви кидаєте курити назавжди: одна-єдина випадкова сигарета знову перетворить вас в курця.

Аллен Карр-Легкий спосіб кинути палити в короткому викладі.

99 будь ласка дочекайтеся своєї черги, йде підготовка вашої посилання для скачування.

Завантаження починається. Якщо скачування не почалося автоматично, будь ласка натисніть на це посилання.

Опис книги » Легкий спосіб кинути палити в короткому викладі»

Опис і короткий зміст «Легкий спосіб кинути палити в короткому викладі» читати безкоштовно онлайн.

Легкий спосіб кинути палити в короткому викладі.

У 1983 році Аллен Карр розробив методику, яка дозволила мільйонам курців назавжди позбутися від куріння і сьогодні відома як «Легкий спосіб кинути палити».

У книзі розвінчуються міфи, пов’язані з курінням, і пропонуються ефективні прийоми для подолання нікотинової залежності.

Легкий спосіб кинути палити в короткому викладі.

© Allen Carr’s Easyway (International) Limited, 2000.

© Видання російською мовою, переклад на російську мову. ТОВ «Видавництво» добра книга», 2007.

Уявіть собі наркотик, що викликає передчасну смерть кожного другого, хто його вживає. Протягом життя середньостатистичний наркоман витрачає на це зілля 50 тисяч фунтів стерлінгів. Наркотик змушує вас відчувати себе втомленим і напруженим, огидний на смак, він руйнує вашу впевненість в собі, заважає зосередитися і не дає ніяких переваг.

Ви можете повірити, що одночасно більше 90 % дорослого населення на Заході почали вживати цей наркотик?

Ви можете собі уявити, що станете таким же наркоманом? Якщо ви курите тільки від випадку до випадку, ви все одно вже потрапили в залежність від цього наркотику. Ім’я його-нікотин.

Припустимо, я зможу переконати вас, що куріння – це саме те, що я описав вище, і більше того, що будь-який курець легко може кинути палити:

НЕГАЙНО І НАЗАВЖДИ;

БЕЗ ЗУСИЛЬ ВОЛІ, ХИТРОЩІВ АБО ЗАМІННИКІВ НІКОТИНУ;

БЕЗ ЗБІЛЬШЕННЯ ВАГИ.

Якщо далі мені вдасться довести до вашої свідомості, що ви не будете нудьгувати по сигареті, почнете отримувати більше задоволення від спілкування і легше подолаєте стресові ситуації, кинете ви курити? Тоді продовжуйте читання, тому що у мене для вас тільки хороші новини.

Якщо ви ще не кинули палити, не намагайтеся це зробити або вживати менше сигарет, поки не прочитаєте і не зрозумієте всю книгу.

Коли ви вирішили стати курцем?

Ні. Я маю на увазі не обставини, при яких ви спробували вашу першу сигарету, але коли ви вирішили курити кожен день?

Або ви просто втягнулися в це, як і всі інші курці на планеті?

метод аллена карра кинути палити

Чи завжди ви будете курити?

Коли ж ви кинете курити?

Після того як витратите 50 тисяч фунтів?

Або коли зіпсуєте собі здоров’я?

Коли ж настане відповідний момент?

Скільки років ви курите?

Ви ніколи не замислювалися, чому відповідний момент не настає?

Чому ви курите?

Тому що сигарети приємні на смак?

Хіба ви їх їсте?

Щоб чимось зайняти руки?

Візьміть кулькову ручку.

Ви звикли щось тримати в роті?

Використовуйте мундштук без тютюну.

метод аллена карра кинути палити

Щоб подолати нудьгу і стрес або розслабитися і зосередитися?

Безсумнівно, нудьга і зосередженість – протилежні стани, так само як стрес і розслаблення.

Яка сигарета найулюбленіша?

Перша сигарета вранці? Але хіба не у неї самий огидний смак?

Після їжі або як доповнення до напою, під час розмови по телефону або при стресі? Як однакові сигарети з однієї і тієї ж пачки можуть мати різний смак? Як сигарета, викурена годиною раніше, може разюче відрізнятися за смаком від викуреної тільки що?

Хотіли б ви, щоб ваші діти курили?

Якщо ваша відповідь «ні», значить, ви воліли б бути некурящим. І чому ж це не так? Тому що куріння-це звичка, а від звичок важко позбутися? Але чи так вже це важко насправді?

У Великобританії прийнято лівосторонній рух. Однак, якщо нам доводиться їздити по континенту, ми без праці перебудовуємося.

Чому ж курці продовжують курити?

З однієї-єдиної причини-вони потрапляють в саму хитромудру і підступну пастку, яку тільки могли придумати природа і людина:

ВОНИ ПОТРАПЛЯЮТЬ В ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД НІКОТИНУ!

Найпотужніший наркотик у світі.

Нікотин є найсильнішим наркотичною речовиною, відомим людству.

Всього одна сигарета може підчепити вас на гачок, особливо якщо ви пристрастилися до нікотину змолоду.

Якби нікотин, що міститься всього в одній сигареті, був введений вам безпосередньо в вену, це б вас вбило (будь ласка, не намагайтеся це перевірити). Саме з цієї причини перші викурені сигарети змушують вас відчувати запаморочення і нудоту.

Природа нікотинової пастки.

Коли нікотин, що міститься в сигареті, виводиться з організму, ви відчуваєте себе спустошеним і невпевненим в собі. Курці називають цей стан » хочу сигарету!»або» мені треба чимось зайняти руки».

Якщо ви закурите ще одну сигарету, нова порція нікотину заповнить ваш організм і почуття порожнечі і невпевненості негайно зникне. Цей стан курці описують як задоволення або насолоду.

Ви ніби носите незручні черевики тільки заради того, щоб зняти їх і отримати від цього задоволення.

Коли ви гасите другу сигарету, дія нікотину закінчується і знову повертається відчуття спустошеності і невпевненості в собі. Ви хочете курити ще і ще, і так без кінця до самої смерті!

Уявіть, що почуття порожнечі-це черв’як всередині вашого тіла, який харчується нікотином. Всі курці продовжують курити, щоб нагодувати це маленьке нікотинове Чудовисько.

АЛЕ ВИ ЗБИРАЄТЕСЯ ПОМОРИТИ ЙОГО ГОЛОДОМ!

Чому ж це не очевидно?

Тому що куріння має протилежну дію. Коли ви не курите, то відчуваєте сильне бажання взяти сигарету, а закуривши, відчуваєте полегшення.

Ваш мозок вводиться в оману, вам здається, що Ви отримуєте справжнє задоволення або підтримку. Але чим ви насправді насолоджуєтеся, так це поверненням в той стан, в якому перебували до того моменту, коли вперше закурили.

Тобто фактично ви намагаєтеся відчувати себе так само розслаблено, як некурящі.

Вам ніколи цього не досягти!

До тих пір, поки ви не кинете палити. Коли ви звикаєте до куріння, то просто привчаєте свій організм до сильної отрути. Після невеликої перерви почуття порожнечі лише частково залишає вас. Ось чому тяга до куріння постійно зростає.

Наркоманія або справжнє задоволення?

Справжні задоволення, наприклад прекрасно проведений відпустку, не створюють відчуття провини. Нам подобається хвалитися ними, ми хотіли б частіше ними насолоджуватися, але ми не відчуваємо себе обділеними або нещасними, коли не відчуваємо задоволення. У той же час всі курці, як би мало вони не курили, визнають: сама думка про те, що вони залишаться без сигарет, викликає паніку.

Він страждає від жахливого болю, коли у нього немає героїну, і отримує дивовижне «насолоду», коли вводить шприц у вену. Люди, які не вживають наркотики, не можуть відчувати паніки від їх відсутності. Героїн не звільняє від цього почуття.

Кінець ознайомчого фрагмента.

метод аллена карра кинути палити

Текст надано ТОВ «ЛітРес».

Прочитайте цю книгу цілком, купивши повну легальну версію на ЛітРес.

Безпечно оплатити книгу можна банківською картою Visa, MasterCard, Maestro, з рахунку мобільного телефону, з платіжного терміналу, в салоні МТС або Зв’язковий, через PayPal, WebMoney, Яндекс.Гроші, Qiwi гаманець, бонусними картами або іншим зручним вам способом.

Схожі книги на » Легкий спосіб кинути палити в короткому викладі»

Книги схожі на «Легкий спосіб кинути палити в короткому викладі» читати онлайн або завантажити безкоштовно повні версії.

Увійти.

Вкажіть пошту і пароль.

Зареєструватися.

Або увійдіть через соц. мережа.

Відновлення пароля.

Введіть ел. пошту, яку ви використовували при реєстрації. На цю адресу Вам буде відправлений новий пароль.

Підтвердження адреси електронної пошти.

Ми спробували взяти адресу електронної пошти з вашого соціального профілю. Будь ласка, перевірте, чи вийшло у нас?

Відновлення пароля.

Через кілька хвилин на Вашу поштову скриньку прийде лист з посиланням для підтвердження зміни пароля.

Потрібна реєстрація.

Для того, щоб додати спринт або канбан в обране, зареєструйтеся або увійдіть в систему, якщо ви реєструвалися раніше.

Вивести гроші.

Підписка неактивна.

Для того, щоб читати спринти або канбани необхідно оплатити підписку.

Угода користувача.

Ця угода укладається між ІП Смигін Костянтин Ігорович, іменованим надалі «адміністрація сервісу» і будь-якою особою, що стає Користувачем при реєстрації на Сайті Сервісу http://makeright.ru/ (далі — сервіс), надалі іменованим «Користувач», разом за текстом Угоди іменовані «Сторони», а окремо — «Сторона».

1. Загальні положення.

метод аллена карра кинути палити

1.1. Ця угода відповідно до ст.435 Цивільного кодексу РФ є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сервісу Користувач вважається таким, що приєднався до цієї Угоди, приймає умови цієї Оферти і положення Угоди (акцепт).

1.2. Безумовне прийняття (акцепт) умов цієї Оферти здійснюється шляхом реєстрації на Сайті Сервісу.

1.3. Ця угода, що укладається шляхом акцепту цієї оферти, не вимагає двостороннього підписання і дійсно в електронному вигляді.

1.4. Використання матеріалів і функцій сервісу регулюється нормами чинного законодавства Російської Федерації.

2. Предмет Угоди.

2.1. Предметом цієї Угоди є передача адміністрацією Сервісу невиключних прав використання сервісу шляхом надання доступу до Сервісу на сервері, що належить Адміністрації сервісу.

2.2. Дія умов цієї Угоди поширюється на всі наступні оновлення і нові версії сервісу. Погоджуючись з використанням нової версії сервісу, Користувач приймає умови цієї Угоди для відповідних оновлень, нових версій сервісу, якщо оновлення та / або нова версія сервісу не супроводжується іншою угодою.

2.3. Сервіс є результатом інтелектуальної діяльності адміністрації сервісу і захищається законодавством Російської Федерації Про захист інтелектуальної власності та нормами міжнародного права, всі виняткові права на сервіс, супроводжуючі його матеріали і будь-які його копії, належать адміністрації сервісу. Право використання сервісу надається користувачеві виключно на умовах і в обсязі, обумовлених цією Угодою.

3. Умови використання сервісу.

3.1. Для початку роботи з сервісом Користувачеві необхідно пройти процедуру реєстрації шляхом присвоєння унікального імені (логіна) і пароля. По завершенні процесу реєстрації Користувач стає володарем облікового запису. З моменту входу в свій обліковий запис користувач самостійно несе відповідальність за безпеку вводяться даних, а також логіна і пароля.

3.2. Після закінчення роботи з сервісом користувач самостійно здійснює завершення роботи під своїм обліковим записом шляхом натискання кнопки»Вийти».

3.3. З моменту реєстрації в сервісі Користувачеві присвоюється особистий рахунок, на який користувач має право внести грошову суму. Грошова сума на особистому рахунку використовується для оплати підписки на певний календарний період (6 місяців, 12 місяців і 24 місяці) на платні послуги сервісу. Оплата платних послуг здійснюється шляхом безготівкового переказу грошових коштів у вигляді 100%-ної передоплати і списується з Особистого рахунку користувача.

3.4. Безкоштовні послуги надаються користувачеві без будь-яких гарантій, в тій якості, обсязі і з тими функціональними можливостями, якими володіють дані послуги в складі сервісу. Це означає, що Користувач не має права пред’являти претензії, що стосуються доступності, обсягу, якості або функціональних можливостей отриманих безкоштовних послуг і користується ними, приймаючи на себе всі ризики і відповідальність, пов’язані з використанням таких безкоштовних послуг.

3.5. Платні послуги вважаються наданими належним чином і прийнятими користувачем в повному обсязі, якщо протягом 5 (П’яти) робочих днів надання відповідної платної послуги адміністрація сервісу не отримала від користувача мотивованих письмових претензій.

3.6. Адміністрація сервісу здійснює технічну підтримку Користувача, в тому числі з питань, пов’язаних з функціональністю сервісу і послугами, що надаються, а також особливостями експлуатації сервісу.

4. Права та обов’язки сторін.

4.1. Права та обов’язки Користувача.

4.1.1. Користувач зобов’язується не вживати дій, які можуть розглядатися як такі, що порушують російське законодавство або норми міжнародного права, у тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських та/або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи сервісу.

4.1.2. Користувач зобов’язується не надавати (передавати) повністю або частково третім особам отримані ним за цією Угодою права, не продавати, не тиражувати, не копіювати матеріали сервісу повністю або частково, не відчужувати іншим чином, в тому числі безоплатно, без отримання на всі перераховані вище дії попередньої письмової згоди адміністрації сервісу.

4.1.3. Користувач зобов’язується не передавати третім особам паролі і логіни, використовувані для доступу до Сервісу, забезпечити конфіденційність їх зберігання.У разі несанкціонованого доступу до логіну і пароля та / або облікового запису користувача Користувач зобов’язаний негайно повідомити про це адміністрації сервісу.

4.1.4. Користувач зобов’язується не використовувати програмне забезпечення, що забезпечує автоматичне скачування і обробку (розбирання) веб-сторінок сервісу з метою отримання потрібних даних.

4.1.5. Користувач несе відповідальність за зміст і достовірність даних, наданих при реєстрації на сервісі. Користувач висловлює згоду на зберігання та обробку адміністрацією Сервісу персональних даних Користувача.

4.1.6. Користувач має право доступу до Сервісу в будь-який час, крім часу проведення профілактичних робіт.

4.1.7. Користувач має право користуватися сервісом в межах його функціональних можливостей і на умовах встановлених цією Угодою.

4.1.8. Користувач має право внести грошову суму, рівну сумі підписки на той чи інший календарний період, для подальшого використання платних послуг сервісу.З тарифами на платні послуги Сервісу Користувач може ознайомитися за адресою: http://makeright.ru/subscription/

4.1.9. Користувач має право самостійно змінювати пароль, не повідомляючи про це адміністрацію сервісу.

4.1.10. Користувач має право в будь-який момент подати заявку на видалення облікового запису та інформації користувача, що зберігається в сервісі. Видалення облікового запису та інформації користувача, що зберігається на сервісі, проводиться протягом 7 днів з дати отримання заявки. При видаленні облікового запису, грошові кошти, які користувач витратив на підписку на платні послуги сервісу частковому або повному поверненню не підлягають.

4.1.11. Грошові кошти, переведені в якості оплати за підписку на послуги сервісу, поверненню не підлягають і можуть бути використані для оплати платних послуг сервісу.

4.2. Права та обов’язки адміністрації сервісу.

4.2.1. Адміністрація сервісу зобов’язана надати Користувачеві доступ до сервісу не пізніше 5 (П’яти) робочих днів з моменту проходження Користувачем процедури реєстрації на сервісі.

4.2.2. Адміністрація сервісу зобов’язується забезпечувати роботу сервісу, відповідно до умов цієї Угоди, цілодобово 7 (сім) днів на тиждень, включаючи вихідні та святкові дні, За винятком часу проведення профілактичних робіт.

4.2.3. Адміністрація сервісу зобов’язується забезпечити збереження даних Користувача, розміщених в сервісі протягом 90 (Дев’яносто) календарних днів з моменту останнього використання Користувачем будь-якої з платних послуг сервісу.

4.2.4. Адміністрація сервісу зобов’язується не передавати персональні дані Користувача третім особам.

4.2.5 Адміністрація Сервісу має право зупиняти роботу Сервісу для проведення необхідних планових профілактичних і ремонтних робіт на технічних ресурсах Адміністрації Сервісу, а також позапланових робіт в аварійних ситуаціях, повідомляючи про це Користувача, якщо технічно це можливо, шляхом розміщення відповідної інформації на сайті.

4.2.6. Адміністрація сервісу має право переривати роботу Сервісу, якщо це обумовлено неможливістю використання інформаційно-транспортних каналів, які не є власними ресурсами Адміністрації Сервісу, або дією та / або бездіяльністю третіх осіб, якщо це безпосередньо впливає на роботу сервісу, в тому числі при аварійній ситуації.

4.2.7. Адміністрація сервісу має право оновлювати зміст, функціональні можливості і користувальницький інтерфейс сервісу в будь-який час на свій власний розсуд.

4.2.8. Адміністрація сервісу має право змінювати вартість платних послуг в односторонньому порядку.

4.2.9. Адміністрація сервісу має право заблокувати та / або видалити обліковий запис Користувача, включаючи весь інформаційний вміст Користувача без повідомлення Користувача та пояснення причин у разі порушення Користувачем умов цієї Угоди.

5. Відповідальність сторін і порядок вирішення спорів.

5.1. Сервіс надається користувачеві «як є» відповідно до загальноприйнятого в міжнародній практиці принципу. Це означає, що за проблеми, що виникають в процесі оновлення, підтримки та експлуатації сервісу (в т.ч. проблеми сумісності з іншими програмними продуктами, а також невідповідності результатів використання сервісу очікуванням Користувача і т. п.), адміністрація сервісу відповідальності не несе.

5.2. За порушення зобов’язань за угодою сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства РФ. При цьому відповідальність адміністрації сервісу перед Користувачем у разі вимоги відшкодування збитків обмежена розміром вартості оплачених Користувачем платних послуг.

5.3. Жодна зі сторін не несе відповідальності за повне або часткове невиконання будь-якої зі своїх обов’язків, якщо невиконання є наслідком обставин непереборної сили, що виникли після укладення угоди і незалежних від волі сторін. У разі дії обставин непереборної сили більше 3 (трьох) місяців Будь-яка Сторона має право в односторонньому порядку відмовитися від виконання своїх зобов’язань за цією Угодою (розірвати угоду).

5.4. Оскільки сервіс є об’єктом інтелектуальної власності адміністрації сервісу, відповідальність за порушення авторських прав настає відповідно до чинного законодавства Російської Федерації.

5.5. Адміністрація Сервісу не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за цією Угодою, а також прямі і непрямі збитки Користувача, включаючи упущену вигоду і можливий збиток, що виник у тому числі внаслідок неправомірних дій користувачів мережі Інтернет, спрямованих на порушення інформаційної безпеки або нормального функціонування Сервісу; відсутності Інтернет-з’єднання між комп’ютером Користувача і сервером Адміністрації Сервісу; проведення державними і муніципальними органами, а також іншими організаціями дій в рамках оперативно-розшукових заходів; встановлення державного регулювання (або регулювання іншими організаціями) господарської діяльності комерційних організацій в мережі Інтернет та/або встановлення зазначеними суб’єктами разових обмежень, що ускладнюють або роблять неможливим виконання цієї Угоди; та інших випадків, пов’язаних із діями (бездіяльністю) користувачів мережі Інтернет та/або інших суб’єктів, спрямованими на погіршення загальної ситуації з використанням мережі Інтернет та/або комп’ютерного обладнання, що існувала на момент укладення цієї Угоди.

5.6. У разі виникнення між Сторонами спорів або розбіжностей, що випливають із цієї Угоди або пов’язаних з ним, сторони вживуть усіх заходів до їх вирішення шляхом переговорів між собою.

5.7. У разі якщо не вдається вирішити виниклі між Сторонами суперечки та/або розбіжності шляхом переговорів, то такі суперечки вирішуються в арбітражному суді Санкт-Петербурга і Ленінградської області.

6. Інші умови.

6.1. Ця Угода набирає чинності з дати акцепту і діє до повного виконання своїх зобов’язань Сторонами.

6.2. Ця угода може бути розірвана достроково за взаємною угодою сторін, а також з ініціативи адміністрації сервісу в разі порушення Користувачем умов цієї Угоди без повернення останньому будь-яких грошових коштів.

6.3. Оскільки ця Угода є офертою, і в силу чинного цивільного законодавства РФ адміністрація сервісу має право на відгук оферти відповідно до ст.436 ГК РФ. У разі відкликання цієї Угоди протягом строку її дії ця угода вважається припиненою з моменту відкликання. Відкликання здійснюється шляхом розміщення відповідної інформації на сайті.

6.4. Сторони домовилися, що при виконанні цієї Угоди допускається використання підписів представників сторін, а також їх печаток за допомогою засобів факсимільного зв’язку, механічного чи іншого копіювання, електронно-цифрового підпису або іншого аналога власноручного підпису керівників і печаток організацій.

6.5. Адміністрація сервісу має право в односторонньому порядку внести зміни в умови надання послуг сервісу, розмістивши про це інформацію на сайті в публічному доступі і внісши зміни в цю угоду.

6.6. Зазначені зміни в умовах цієї Угоди набирають чинності з дати їх публікації, якщо інше не обумовлено у відповідній публікації. Продовження використання Сервісу Користувачем після внесення змін та/або доповнень до Угоди означає прийняття та згоду Користувача з такими змінами та / або доповненнями.

7. Гарантія.

7.1. За винятком гарантій, прямо зазначених у тексті цього Договору, адміністрація сервісу не надає ніяких інших гарантій.

7.2. Погоджуючись з умовами і приймаючи умови цієї оферти шляхом її акцепту, Користувач запевняє адміністрацію сервісу і гарантує, що він:

укладає цей договір добровільно; ознайомився з усіма умовами цього договору; повністю розуміє і підтверджує предмет Оферти і договору; володіє всіма правами і повноваженнями, необхідними для укладення і виконання цього Договору.

olgaurban.

Just B.

Як працює книга Аллена Карра: Механіка » легкого способу»

Якщо ти куриш, хочеш кинути, але вважаєш, що Аллен Карр-гіпнотизер і за допомогою книги можуть кинути палити лише легко зомбовані люди, то, будь ласка, приділи п’ять хвилин цьому посту.

Я вирішила написати його з наступної причини. Через 2 дні після того, як кинула курити після швидкісними темпами прочитаної книги, я стала пропонувати своїм кращим друзям прийняти цю книгу від мене в дар, і дивно, що я чула у відповідь слова: «це мені не допоможе», «це зомбування», «160 туалето-годин» та ін. у різних варіаціях, але з тим же змістом. Я згадала себе саму 5 років тому, коли вперше почула про цю книгу. Я сказала:» Пффф, це для слабаків, мене не проймеш цим гіпнозом», і геть забула про неї до пори. Так, мені здавалося, що це гіпноз, зомбування, нейролінгвістичне програмування, подібне релігійним брошурам, які кидають в поштову скриньку. Але на минулих вихідних, під час читання книги (ДО РЕЧІ, вдруге в житті) мені здалося, що я зрозуміла механіку «легкого способу» і причину його високої ефективності. І нехай, можливо, я скажу зараз капітанські речі, але раптом ні…

Мені здається « «легкий спосіб» заснований на механіці заміни одних зв’язків в мозку іншими. Що це означає? Кожен, хто курить і намагався кидати хоч раз (а цей вислів рівносильно виразу «кожен, хто курить»), знає, що коли кидаєш просто тому, що все, набридло, шкідливо, бла-бла, то цього вистачає ненадовго. Варто тільки скластися в житті ситуації, коли ти зазвичай курив, ти починаєш колупатися в мозку і думати: «Хмм, як же мені обробити цю складну ситуацію, нервову, жахливу?»І приходиш до одного висновку: покурити. І це природно, адже інших зв’язків з цією ситуацією у тебе в мозку немає. Ранкове рішення кинути» тому що гладіолус » не створило в мозку ніяких нових зв’язків з надмірно збудливими або надмірно стомлюючими ситуаціями. Тому ранкові (а в деяких випадках, типу мого в останні місяці, ежеутренние) рішення кинути палити не працюють. У них немає механізмів заміни.

Про механізм заміни, до речі, більш детально пише американський ендокринолог з індійським корінням Діпак Чопра в книзі «Свобода від звичок». Так, він описує ситуацію, коли до нього на прийом прийшла дівчина, яка страждала від героїнової залежності. Вона розповіла, що наркотик для неї – це єдиний спосіб внести хоч частинку радості в її життя, зробити її менш нудною та ін. Автор запропонував їй згадати себе в дитинстві, згадати, що в дитинстві приносило їй ті ж емоції. Їй довелося надовго задуматися, але в підсумку вона згадала, що дуже любила ходити з батьками на стайню і кататися на конях. Їй подобалося гладити їх гриви, дивитися в їх великі очі, відчувати єднання з ними, свободу і безмежне щастя. Після цього спогади вони вирушили на стайню, де дівчина згадала всі ті свої дитячі емоції і зрозуміла, що щастя можуть приносити не тільки наркотики, але і безліч інших речей, при цьому не вбивають тебе. Тобто можна сказати, що мозок створив нові корисні зв’язки, що замінюють самогубні старі.

Звичайно, не для кожного це будуть коні або стрибок з парашутом. Може, комусь в дитинстві подобалося лазити по деревах або збирати будинки з кубиків, пекти фігурки з глини або розглядати батьківські книги. Для кожного існує свій механізм створення нових зв’язків. І ви можете витратити час, щоб знайти свої зв’язки і відмовитися від своїх шкідливих звичок завдяки цій роботі над собою. Саме тому, наприклад, я вважаю хоча б тимчасово ефективним відмову від звичок, коли починаються нові відносини або коли люди переїжджають в інше місто. Старі зв’язки, може бути, залишаються, але декорації змінюються, внаслідок чого вже рідше виникають ситуації, які раніше приводили до куріння.

Можна попрацювати над собою і створити собі нові зв’язки замість старих і не вдаючись до книги Карра. Просто справа в тому, що він вже все зробив за вас =) він дуже ретельно розібрав конкретний окремий випадок конкретної шкідливої звички: він написав список ситуацій, які призводять до куріння, він написав список замінюють зв’язків на кожну з цих ситуацій, по суті, він розписав алгоритм твоєї поведінки, коли тобі знову захочеться курити (думки, які потрібно прокручувати в голові, щоб прискорити створення нових зв’язків, почуття, які варто викликати в собі, щоб прискорити створення зв’язків і т.д.). Секрет того, що під час читання книги ти повинен курити, полягає в тому, що до кінця книги у тебе немає повного арсеналу для створення нових зв’язків в мозку. І якщо ти кинеш під час читання, то ти можеш опинитися беззбройним в якійсь непередбаченій ситуації і почати курити знову.

До речі, після того, як Ти кинув, думки про куріння нікуди не діваються, тобі так само іноді в складній ситуації хочеться затягнутися, але завдяки тому, що у тебе вже є повний арсенал захисних засобів, ти з легкістю це бажання долаєш. Як-то так.

Загалом, Карр виконав неймовірно копітку роботу з аналізу всього механізму звички курити. І тому я думаю, його книгу варто прочитати, якщо ти куриш і хочеш кинути, навіть якщо вже читав і раніше не допомогло. Раптом допоможе зараз.

осічки Аллена Карра.

Писати про те, як кинути палити — заняття невдячне. Сьогодні будь — яка така спроба приречена виявитися нікчемним задирок на тлі величі книги Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити». Книга і справді хороша, але мене турбує Кеп 1 . Йому книга не допомогла. І не одному йому. Більшості бажаючих кинути палити вона допомагає, але деяким ні в яку. Я цю тему пообмислив і тепер маю деякі міркування, чому не допомагає. Про що і поклав написати даний текст. Якщо він виявиться корисним хоча б одній людині, то я вже не дарма марал Інтернет своїми кістлявими ручками. Але спочатку хочу внести ясність в питання — а що ж це я за експерт такий, і якого фіга моя думка в цьому питанні щось важить. Що ж, будьте ласкаві. За всю історію моїх складних взаємин з тютюном я успішно кидав курити п’ять разів. Успішно-значить як мінімум на кілька місяців. Я навчився робити це впевнено. Саме навчився, бо вмів не завжди. Перший-то раз, коли я вирішив, що чо-то надто захопився і пора зав’язати з порочною звичкою, ні чорта ж не вийшло. Був я тоді самовпевненим і гордовито вважав, що вже у мене-то сили волі вистачить — я ж не якийсь слабохарактерний обиватель, а ось фіг-не вийшло. Ну не біда-ну лажанулся, з ким не буває. Подумаєш-піддався разок власної слабкості. Вже наступного разу такої дурості не допущу. Але і в наступний раз, і в наступний за наступним повторювалося все те ж саме. Коли на третій день, коли на десятий, а від постійного протистояння своєму бажанню закурити приходило відчуття того, що сходиш з розуму, і якщо так піде і далі, то зовсім позбудешся розуму. А це лякає, знаєте, до того ж так хочеться курити. І ти закурюєш. Ось воно-довгоочікуване полегшення! Добре-то як! Але вже через п’ять хвилин жреш себе поїдом-мовляв, ось, знову все запоров — і через що, через що?! Хіба ж так жахливі були муки?! Хіба ж так важко було ще трохи потерпіти?! Ні, здався, слабак! Ще б пак-коли накурився всмак і ніщо не гризе, тоді легко лаяти себе десятихвилинної давності за проявлену слабкість, гг.

Загалом, після кількох невдалих спроб я зрозумів, що влип серйозно і простим нахрапом тут не перемогти. Дуже прикро було змиритися з цією сумною думкою. Але це був, чорт візьми, виклик. Так що через деякий час визріло новий намір — раз не виходить перемогти підлу напасть волею, треба перемагати силою інтелекту. Гідна задачка для амбітної молодості. Не перестаючи курити, я пригадував в деталях свої невдалі спроби, аналізував емоції і відчуття. А в підсумку вивів якусь теорію кидання і начерк відповідної методики. У призначений день застосував і вуаля-все вийшло і на подив без якихось надзвичайних зусиль. Потім через вісім місяців закурив знову, благо боятися було нічого — мені тепер був відомий принцип, як перестати. І так повторювалося кілька разів. Зараз я не курю, якщо чо. Так що напевно я дещо в цій темі тямлю. Я навіть книгу подумував написати про те, як кинути палити, але потім дізнався про Аллена Карра, почитав його книгу, і виявилося, що все, до чого я допер, вже давно осягнуто іншою людиною, і книга теж давно написана. Прикро, блін 🙂

Так що повторюся: книга Карра дуже правильна. Але згоден я в ній не з усім. А вся справа в тому, що намагаючись подати свою методику з приголомшливою переконливістю, Карр починає банально брехати. Неочевидно, красиво, але брехати! Для більшої ефектності Карр проникливо переконує читача, ніби куріння курцеві не дає нічого позитивного, а якщо і дає, то всі придбані від куріння плюси — не справжні, а Ілюзорні і ефемерні, тобто вони тільки здаються. Так от, громадяни, це-брехня. Зовсім-то вже людей ідіотами виставляти не треба. Куріння нічого не дає. Навіщо тоді люди починають труїти себе тютюновим димом, а потім наполегливо продовжують? Воно зрозуміло, що автор брехав з благими цілями, але благими намірами вимощена дорога самі знаєте куди. Не виключаю, що когось штучний авторський драматизм якраз допоміг переконати. Але при цьому через цей же драматизм, як я вважаю, на певній частині читачів книга дає осічку. Тому що для того, щоб книга допомогла читачеві кинути палити, читач повинен їй повірити. А як їй повірити, якщо вона очевидно бреше? Навіть якщо читач цього явно не усвідомлює, він все одно може відчувати якийсь підступ, а таке відчуття породжує недовіру. Тим більше книга намагається загіпнотизувати читача примітивними і не дуже вмілими нлперськими навіюваннями. Ну, там, наприклад, багаторазово повторювана причинно-наслідкова зв’язка» як тільки ви дочитаєте цю книгу, ви перестанете курити » — це що я навскидку згадав. Щоб такі інструменти спрацьовували, потрібна довіра. А без довіри такі фокуси читача будуть тільки дратувати.

Так Ось, панове. Про те, що куріння курцеві нічого не дає — це брехня. Курити-кльово! Якщо б це не було шкідливо для здоров’я, я б курив. Особисто мені в курінні подобалося майже все: і відчуття, і сам процес, і те, що «є в кишені пачка сигарет». Я кажу «подобалося», але моя думка не змінилася, так що, звичайно, подобається і тепер, хоч я і не курю. А як куріння сприяє соціалізації! Прийшли ви на нову роботу, і ніде ви не познайомитеся з новими колегами краще і швидше, ніж в курилці. Найважливіші і цікаві корпоративні питання обговорюються там же, всі головні новини швидше за все впізнаються в ній. Якось я в черговий раз зав’язав з тютюном і через два тижні відчував себе в інформаційному ваккуумі. Можна, звичайно, ходити з колегами в курилку, але там не курити, а просто спілкуватися, але це якось навіть і нерозумно виглядає 🙂 і ієрархічний розрив в курилці нівелюється: в ній рядовий співробітник запросто може поспілкуватися на рівних з Генеральним, а так-то до нього фіг достукаєшся-він весь час зайнятий. А як іноді нікотин допомагає думати! Сидиш, бувало, пишеш складний лист. І ось треба коротко і дохідливо донести свою позицію — щоб досить твердо, але щоб така твердість не ображала одержувача. І так, і сяк: набиваєш і видаляєш один за іншим різні варіанти. То виходить ніби ти виправдовуєшся, то як ніби хамиш, а то ніби і все по справі, але занадто багато букв. Б’єшся, пижишся — а все одне: не виходить ні фіга. Нарешті плюнеш, підеш курити. Коли скурив приблизно третину сигарети, думками повертаєшся до злощасного листа і виявляєш, що настільки різні і важкосумісні ідеї, які в лист потрібно втиснути, почали якось акуратно і компактно один до одного укладатися. На середині сигарети внутрішній голос каг Бе добродушно-поблажливо тобі каже: «Та ось як треба-то!», і ти розумієш, що потрібний варіант знайдений, що все виявилося просто. Настрій миттю поліпшується і ти кажеш собі: «який же я все-таки розумний!»:) А хто допоміг?! Правильно: спасибі тобі, друже нікотин, в черговий раз виручив! Друже нікотин скромно мнеться, типу»да ладно, дрібниці ж». Він взагалі хлопець невыпендрежный 🙂

Ось! А Карр ще говорив, ніби куріння нічого не дає. Ще як дає. Навіщо тоді я сам кинув? А тому що загальний баланс виходить суто негативний. Здоров’я дорожче. Хто б там що не говорив, а шкода для здоров’я від куріння відчувається дуже добре. Зуби псуються. Якщо багато куриш натщесерце, то в шлунку спазми. У горлі ця дурна слиз. Як покуриш, її димом підсушиш-вона і не відчувається, але якщо пару годин не курити, то в горлі стає якось неприємно. Апетит стає набагато гірше. Розвивається Нездорова худорба. Гострота мислення, начебто, не притупляється, а ось пам’ять погіршується. Сранье починає проявляти ухильність в сторону більш рідкої консистенції, вже вибачте за такі подробиці. Якщо багато курити, то голова болить. Про дихалку вже й не кажу — воно відразу відчувається, що легким не дуже радісно. А ще одна знайома дівка, завагітнівши, не зуміла кинути палити. Так і коптила весь термін. І народився у неї син зіпсований-всередині голови кіста розміром з волоський горіх. Погано Дуже йому від цього було. Так і промучився півтора року, поки не помер. І батьки з ним намучилися. Дуже сумна була історія. І винне в ній куріння, яке шкодить здоров’ю. А ще від куріння руки і одяг постійно смердять — до здоров’я це відношення не має, але просто неприємно.

Загалом, краще все ж не курити, поберегти здоров’я. Але виходить, що доведеться назавжди відмовитися від того, що так подобається. На перший погляд виглядає трагічно. Але нічого трагічного в цьому немає насправді. Хіба Мало що кому подобається. Мені ось, наприклад, подобається ожина, але я її не їв вже кілька років. І нічого, прекрасно обходжуся, ніякої трагедії не відчуваю. Хоча здавалося б-чи довго дійти до магазину і купити цієї самої ожини. З курінням той же, тільки там ви за задоволення платите не тільки грошима в магазині, але ще і власним здоров’ям, тобто ціна виходить набагато вище. Як можна роками обходитися без ожини, так само можна і без сигарет. Тільки на сигаретах ще й здоров’я збережеться.

Так що ніякої великої жертви з відмовою від куріння не приноситься. Тому я і віддаю перевагу відмову від куріння називати не словом» кинув», а словом» перестав » — воно точніше відображає суть.

Це основна претензія до Аллена Карра. Підозрюю, що саме через описаного огріха на деяких людях книжка Не спрацьовує. Є ще один момент. Сама назва» легкий спосіб » може бути зрозуміле по-різному. Але розуміти треба правильно. Легкий-це зовсім не халявний, як деяким може здатися. Легкий-значить посильний кожному. І це дійсно так. У тому, щоб перестати курити, немає нічого суперскладного. Кинути палити і не докладаючи якихось надзвичайних зусиль може будь-який курець, і пофіг, який у нього стаж — два роки або двадцять років — при правильному підході процес не складе великих труднощів. Але ось вважати відмову від куріння халявним справою не слід. Халяви в цій справі немає. А то раптом хто очікував халяви і, не виявивши останньої, поспішив зробити висновок, що все в книжці брехня. Ні, в книжці брехня тільки те, що куріння нічого не дає. Решта в цілому вірно. Так що читайте книгу і гарненько вкурюйте те, що в ній написано 🙂

А я тим часом викладу головні положення, які я для себе відкрив, як я їх розумію. Їх необхідно знати, щоб успішно перестати курити.

Отже. Перш за все, якщо ви вирішили покінчити зі своїм згубним пристрастю, Вам слід мати правильне уявлення про супротивника, якого ви збираєтеся перемогти. Вся правда полягає в тому, що цей противник Хіл і немічний. Він практично навіть не існує і, відповідно, нічого не може вам зробити. Але при цьому він пекельно хитрий і диявольськи переконливий. Цей упир приголомшливо вміє вселити, що він не тільки реальний, але могутній і мстивий. На ділі ж це галімий безтілесний привид. Зробити він вам нічого не може, але і заламати його у Вас не вийде — там просто нічого розтрощувати. Привид невразливий до ваших атак — він же не існує. Спробуйте перемогти в бою з тінню і неодмінно нокаутом, і ось, кидаючи палити, ви повірили, що Ваш уявний противник реальний, що його неодмінно треба перемогти силою волі. У сутичці з могутнім супостатом ви напружуєте всі сили, але тому хоч би хни — він поки навіть не похитнувся. «Ось же яка сильна гадина!»- утираєте ви піт з чола, — » Ну нічого, все одно ж я міцніше!», і, зціпивши зуби, з подвоєним люттю кидаєтеся в новий бій з примарою. І чим ви сильніше напружуєтеся, тим швидше себе вимотуєте. А примарі тільки того і треба. Втрачаючи сили, ви вірите в те, що це позначається шкоди, отриманий Вами в битві. «Нічого, я витримаю, я зможу!»- вперто твердите ви собі в напівбреду. Зрозуміло, що довго так тривати не може, і ось уже, остаточно знесиливши, ви падаєте повалені, в повній впевненості, що це Вас розтрощив досвідчений недруг. Вся справа виявилася важче, ніж ви думали. Ви отримали нове підтвердження, що ворог реальний і сильний — навіть сильніше, ніж ви думали раніше. Це вам такий заділ на майбутнє. Захочете спробувати ще раз, так відразу будете знати, що ворог могутній, відразу будете налаштовуватися на напругу сил.

Мораль така. Перемогти ілюзорного противника в битві не можна. Протриматися до закінчення бою теж не вийде, тому що теоретично бій може тривати нескінченно, а триматися нескінченно сил не вистачить ні у кого. І чим сильніше ваш намір протриматися-тим міцніше ви тримаєтеся, а чим міцніше тримайтеся — тим швидше втомлюєтеся. Тим швидше здастеся на милість переможця, який на самій-то справі вас тільки лякав і не більше. Що у всьому цьому цікаво-так це те, що люди з найбільш сильною волею в описаному процесі несуть в результаті найбільші втрати, доводячи себе зовсім вже до виснаження.

Отак. Так що ж робити? Запам’ятати міцно-міцно Головне правило: що б ви не відчували в процесі своєї відмови від куріння, з цим головне не боротися . Розслабтеся і прийміть в смиренній покірності все те, що з Вами відбувається, нічому не противлячись. Ваша позиція повинна бути абсолютно пасивна. Хочеться курити? Ну так, хочеться. І все на цьому. Не треба обсмикувати себе за своє бажання і стискувати зуби, кажучи про себе «я витримаю, я сильніше цього!». Що значить абсолютно пасивна позиція: це ніби від Вас нічого не залежить, як ніби ви абсолютно нічого не можете зробити і усвідомлюєте таку свою приреченість. Хочеться? Що ж, буду жити з цим. Комусь може здатися страшною перспектива жити з таким бажанням все життя, і він, не дай Бог, збунтується. Це якраз те, чого привид і домагався. Я ж говорив, що він пекельно хитрий і диявольськи переконливий. Він вміє дуже правдоподібно лякати! Йому головне змусити Вас повірити, щоб зайняли активну позицію і почали боротися. А ось якщо ви апатично зітхнете і покірно підставите себе під пропоновану страту, то ніякої страти в результаті не відбувається. І це страшне вічне бажання курити, наприклад, теж дуже швидко проходить, опинившись ніяким не вічним і зовсім не страшним.

Особливо люто гадениш вміє загрожувати і лякати в найперші дні, коли ще наявний абстинентний синдром. Там він такі закляття на Вас може насилати, що іноді важко не повірити, що якщо зараз же не закуриш, то, чого доброго, вистачить ще епілептичний припадок. «І взагалі,» — віщає по всьому периметру освітленої частини свідомості леденить душу голос ховається в зловісній темряві біса — «якщо зараз же не закуриш, то як вискочу, як вистрибну, полетять клаптики по закуточках!».

У такий момент зручно розсістися в кріслі, розслабитися і відповісти паршивцю: «що ж, давай, гнида помийна, ось він я і не пручаюся! Виконай свою загрозу! Подивимося, чого ти ст0ишь насправді!»

Після цього поганець чомусь починає соромитися і спочатку бочком-бочком, а там вже й у всю спритність ховається осоромлений в темних закутках підсвідомості. Ось те-то ж. А то бач, вишукався тут Розумник. Ти кого думав взяти на понт, мудилка?! Сиди і не петюкай, вошивий виродок, гг 🙂

Ось так ось з цією нечистю і слід чинити. Коли я вперше відкрив цей метод, то радів, спостерігаючи, як же зд0рово він працює. Загалом, повторю ще раз: з напастю головне не боротися. Супостата перемагає пасивна покірність. Це Каг Бе суперечить побутовому досвіду про те, що покірних всяк негідник щемить в хвіст і гриву, а рахуються з тими, хто готовий давати здачу. Але тут інший випадок. У протистоянні з пристрастю до тютюну проста життєва логіка не працює.

Наплутувати вас хочу двома російськими приказками:» не такий страшний чорт, як його малюють «і»у страху очі великі». Я ж уже згадав, що противник Хіл і немічний. Не піддавайтеся на його лякалки і пам’ятайте: все, що з Вами відбувається — це симптоми Вашого зцілення . Чи не будете ж ви боротися з симптомами зцілення, справді. Це ж зовсім треба бути ідіотом, щоб свідомо так робити. Через незнання-інша справа. Але тепер я вам пояснив, як воно все насправді, так що якщо в процесі відмови від тютюну відчуваєте якийсь дискомфорт-радійте: це насичується новим здоров’ям Ваш організм. Якщо вас відвідав питання, а чи довго той дискомфорт триватиме, то відповідаю: зовсім недовго. Детальніше про це нижче.

Друге, що слід розуміти — це структуру бажання курити. Воно складається з трьох окремих компонентів:

1) фізіологічна залежність. Негативна мотивація. Прагнення позбутися від нікотинового голоду і пов’язаних з ним неприємних відчуттів. 2) природне бажання отримати приємні відчуття. Позитивна мотивація, пов’язана з задоволенням, одержуваним від куріння. 3) звичка. Нейтральна мотивація. Звичайний позив діяти за усталеними поведінковими шаблонами, в які входить куріння.

Досить важливо розуміти дане розкладання на три складові, щоб через незнання не прийняти одне за інше і не прийти через це до невірних висновків. Наведені три складових по-різному себе проявляють і по-різному ж проходять. Розглянемо кожну з них окремо.

Пункт 1-фізіологічна залежність. Хто б там що б не говорив, а вона є. Як наслідок, неминучий абстинентний синдром, як тільки ви перестаєте курити. У всій красі себе проявляє в першу добу кидання. Тут запросто можуть проявитися (і швидше за все проявляться) характерні для нього штуки: і запаморочення, і раптові напади слабкості, тремтіння в колінах і кистей рук, тугодумие і те, що я називаю «шлейфовость свідомості». Боятися цього не треба. Це все нормально і нічим поганим не загрожує. Навпаки — тільки хорошим. Пам’ятайте Головне правило: не боротися. Розслабтеся і просто чекайте. Вам ніщо не загрожує. Фізіологічна залежність-вона, звичайно, фізіологічна залежність, але далеко не така сильна, як люблять лякати затяті борцуни з курінням. Найсильніше абстинентний синдром себе проявляє в перший день, але потерпіти його — нітрохи не складніше, ніж повболівати день грипом. Проте, це все ж неприємно, тому даний період рекомендується провести в стані максимального власної відсутності — тобто банально продрихнуть. Рецепт наступний: якомога більше жерти (набитий шлунок навіває сон), побільше пити води і весь можливий час спати або просто валятися. Справами займатися не ст0іт-в даний день ви для цього не годитеся.

Пройти другий день набагато легше першого. За моїми відчуттями приблизно в два з половиною рази. Деякий дискомфорт ще відчувається, але чітко відчувається, що напасть стрімко слабшає і термін їй вже недовгий. У другий день вже цілком можна займатися справами, але краще не інтелектуальними 🙂 інші рекомендації ті ж: жерти, спати, пити воду.

Проходження третього дня-взагалі дрібниці. Приблизно вдвічі легше попереднього. Залишки абстинентного синдрому вже навіть не особливо здатні приковувати до себе увагу. До результату третього дня Ваш організм практично повністю позбавляється від фізіологічної залежності. Скільки вже там цієї залежності залишається, не можу сказати, але можу сказати, що до результату п’ятого дня ніякої фізіологічної залежності вже немає. Тому проходження першого пункту наведеної структури з урахуванням трудовитрат я формулюю так: перетерпіти перший день, перетомитися другий, перечекати третій, пробакланити четвертий і зарахувати для проформи п’ятий . Весь.

Якщо і після п’ятого дня ви у себе виявляєте симптоми фізіологічної залежності у вигляді абстинентного синдрому, то будьте впевнені: це ніякий не абстинентний синдром. Це наслідок вашої внутрішньої боротьби, а боретеся ви вже не з бажанням курити, а з симптомами виснаження, викликаними вашою боротьбою. Тобто крутитеся в порочному колі. Справа в тому, що виснаженість власною боротьбою з ефемерним ворогом має багато загальних симптомів з абстинентним синдромом. Те ж відчуття виснаженості, стан одуріння, напівбредовість, запаморочення. Ви просто не послухалися моєї головної рекомендації і продовжуєте ебать собі мізки. Негайно припиняйте-ні до чого хорошого це Вас не приведе.

Загалом, з пунктом 1 все ясно. Власне, позбавлення від нього-левова частка всієї справи. Залишилося знищити пункт 3. У сенсі, не знищити, а почекати, коли він сам по собі відімре. Все банально: Вам потрібен час, щоб звикнути до свого нового стилю життя некурящої людини. Щоб в голові у Вас відбулося перемикання самоідентифікації з людини палить (нехай і кидає), на людину некурящого. А до тих пір будуть відбуватися забавні казуси і розриви шаблонів. Типу вийшов з під’їзду і машинально поліз в кишеню пальто за сигаретами, а там їх немає. Такі моменти можуть дратувати і навіювати досаду типу «коли ж це закінчиться, блін!», але це неправильна реакція. Напружуватися не треба-пам’ятаємо Головне правило. Або отсраненно констатуємо, що ось, де, залишкові ефекти все ще жевріють, або ж приколюємося, тому що це дійсно прикольно. Відімруть же ці залишкові ефекти десь тижні за два-три і гарантовано через місяць (на який термін далі і будемо орієнтуватися для круглого рахунку). Так що пункт 3 сам по собі труднощів не представляє, зате його холості спрацьовування регулярно змушують нас згадати про пункт 2 і запускають його на виконання.

Отже, пункт 2. Підступний пункт 2. Він проходить. Сюрприз! Він ніколи не проходить, а ви на що розраховували? Інформація про приємні відчуття запам’ятана вашою головою і видалити цю інформацію звідти можна, тільки вирізавши шматочок вашого мозку, та й то не факт. Так що, якщо вам подобається курити, іноді вам буде хотітися цього навіть через багато років після того, як назавжди кинете. Але з часом таке трапляється все рідше, та й нічого трагічного в цьому немає-згадайте, що я говорив про ожину. А ніяких мук таке спонтанне бажання не доставляє-фізіологічної залежності-то немає. Так що підступний пункт 2 не своїм довгим життям. Підступний він тільки поки живий пункт 3. Поки у Вас ще ідентифікація людини, що палить, а людині належить постійно хотіти курити і це бажання задовольняти. Пункт 3 раз по раз викликає до виконання пункт 2. При такій нав’язливості його можна прийняти за пункт 1, уявити собі нудоту і наробити дурниць. Але про це я вже пояснив: досить пам’ятати, що фізіологічної залежності давно немає, а з нападами песимізму не боротися — це просто ворог все ще намагається Вас надути, в черговий раз пропонуючи Вам подолати самого себе до знемоги.

Це все зрозуміло. Але тандем пунктів 2 і 3 іноді призводить до одного цікавого ефекту. До випробування мідними трубами. Коли ви пройшли вогонь і воду, перемігши фізіологічну залежність (а то, що це так, відмінно відчувається самим нутром), раптом як шило в дупі починає дошкуляти бажання перевірити надійність здобутої перемоги, а заодно і нагородити себе за ратний подвиг порцією задоволення. У сенсі, викурити сигаретку і подивитися, як не похитнеться завойована свобода від нікотину. Я вже й не знаю механізм виникнення даного феномена, можу тільки сказати, що ви вчините абсолютно по-ідіотськи, якщо поступитеся солодкого співу мідних труб. У кращому випадку все доведеться почати спочатку, але набагато ймовірніше все відкладеться на невизначений час. Рекомендація та ж сама: сухо констатувати і не боротися. Хочеться перевірити-ну і нехай хочеться. Ось і все. І ніякого дискомфорту від цього не трапляється-фізіологічної залежності-то вже немає. Просто біс продовжує свої спроби спровокувати Вас на самоизнурение. Приколіться над ним та й забийте-тоді примха пройде дуже швидко.

Ось, в общем-то, і все. Як бачите, все досить просто. Головне-засвоїти головний принцип і пройти перші дні. Нижче наводжу графік всього процесу по днях 2 :

Кількість днів, що пройшли з початку процедури кидання Ступінь виконаності процедури кидання 1 45% 2 63% 3 73% 4 79% 5 82,8% 6 85,7% 7 88,0% 8 89,7% 9 91,1% 10 92,3% 11 93,3% 12 94,12% 13 94,83% 14 95,45% 15 96,00% 16 96,48% 17 96,91% 18 97,30% 19 97,64% 20 97,96% 21 98,25% 22 98,51% 23 98,75% 24 98,97% 25 99,17% 26 99,36% 27 99,54% 28 99,70% 29 99,86% 30 Вітаю, Ви некуряща людина!

Загалом, по-хорошому, всіх справ-то на два дні. Ну, ладно, на три. Решта-бакланство і халява. Якщо складність проходження першого дня прийняти за одиницю, то складність проходження інших днів у відсотках відобразиться нижченаведеним графіком.

Резюмувавши. Щоб успішно перестати курити, потрібно знати, що це зробити неважко — раз, не боротися з тим, що відбувається — два. Решта-дрібниці. Людям буває вкрай важко позбутися своєї пристрасті до тютюну тому, що вони вірять, що це важко. А в підсумку самі ж себе вилучають в мозок до такої міри, що все стає не важко, а просто нездійсненно.

Насправді ж потрібно три вільних дня, а бажано п’ять. Так, саме вільних. Все ж я не рекомендую кидати курити на роботі. Краще дочекатися якихось довгих вихідних або ж взяти невелику відпустку. Щоб можна було тільки жерти і спати. О, забув важливу річ: протягом усього місяця краще не бухайте, не треба — велика ймовірність, що під градусом закурите і тоді все напрацьоване за попередні дні піде псу під хвіст. Все, начебто.

Залишилося сказати тільки про одну річ. Про те, що навчившись легко кидати курити, ви запросто можете почати знову, і думок про збереження здоров’я буде недостатньо, щоб Вас від цього утримати. Тому що як здоров’я не бережи, а все одно воно погіршується від віку і все одно всім судилося здохнути. Ну так хоч в полювання пожити, із задоволенням. І зовсім не гедонізм мається на увазі, а те, що збереження здоров’я за всяку ціну з певних точок зору представляється досить дурною метою. Як сказав головний герой з фільму «нерви на межі»: «що гірше — померти під кінець від раку або все життя жерти капусту?».

Вся причина в тому, що ми вважаємо себе власниками свого здоров’я і, відповідно, вправі розпоряджатися ним як захочеться. Правда, якщо розібратися, це ж може виявитися не зовсім так. Досить подумати про сім’ю, наприклад-але це банально. Особисто я переглянув своє ставлення щодо права необмеженої власності на моє ж здоров’я, коли особливо виразно відчув себе продовженням своїх предків і частиною російського народу. Вийшло так, що моя тушка мені Жалувана зовсім не тільки для розваги. Адже з боку предків на мене покладено відповідальність продовжити їх рід далі, максимально ефективно використавши для цього ввірений мені матеріальний ресурс, тобто мене ж. Стало бути, псувати виданий ресурс небажано. З боку російського народу Мені в довірче управління ввірений актив у вигляді одиниці живої сили, тобто мене, і це моя відповідальність — піклуватися про належний технічний стан довіреного мені ресурсу, тобто мене. Ось так! Іржіть, якщо хочете, але за жартівливою формою ідея-то цілком серйозна, так-то. Ось вам на повчання плакат:

Загалом, перш ніж знову почати курити, подумайте гарненько, а чи не підводите ви своєю поведінкою когось ще, крім власне себе?

На цьому все. Удача.

1 та знаю я, що він уже майор. Просто » Кеп » кльово звучить 🙂 2 всі графіки складені на основі моїх особистих суб’єктивних відчуттів.

Легкий спосіб кинути палити. У чому секрет?

метод аллена карра кинути палити

Простий англійський бухгалтер Аллен Карр став знаменитим на весь світ, коли придумав легкий спосіб кинути палити, написав бестселер з відповідною назвою і заснував міжнародну мережу клінік, де 95 з 100 відсотків клієнтів дійсно дуже легко позбавлялися від куріння.

Ефективність книги Аллена Карра про легкий спосіб відмови від куріння приблизно така ж-лише 5 відсотків читачів не відмовляються від куріння після її прочитання!

У чому ж секрет такого феноменального успіху? Ніякого довгого лікування, гіпнозу і кодування. Ніякої шокової терапії і залякування страшними наслідками куріння (більшість курців про них прекрасно обізнані, і тим не менш курити продовжують). Так яка ж невідома сила змушує навіть завзятого курця раз і назавжди кинути сигарету і, що найголовніше, більше не відчувати тяги до неї?

Чудеса, чаклунство, магія? Або все-таки гіпноз? Нічого подібного. Єдине, що робить Аллен Карр, — допомагає курцеві прояснити свідомість і поставити, що називається, мізки на місце.

Будь-яка шкідлива звичка — не тільки куріння, а, скажімо, пристрасть до комп’ютерних ігор або звичка кусати нігті-виникає тоді, коли людина не цілком усвідомлює, що саме він робить і що з ним при цьому відбувається. І чим далі-тим більше: звичка відводить вас від реальності, занурюючи в неусвідомленість, а потім і в світ ілюзій. Так, комп’ютерні Ігри можуть створювати ілюзію бурхливої і корисної діяльності, насправді здебільшого будучи порожнім проведенням часу. А в тому що стосується куріння-вам може здаватися, що воно допомагає зняти стрес, отримати задоволення, підтримати бесіду — тоді як насправді і це всього лише ілюзії.

Система Аллена Карра якраз і робить не що інше, як допомагає піти від ілюзій і повернутися до реальності. І виявляється, саме цього необхідно і достатньо, щоб раз і назавжди кинути палити.

Отже, вам потрібно зробити всього лише кілька кроків.

1. Усвідомте, що ви не по своїй волі почали курити. Не ви приймали таке рішення-хтось прийняв його за вас. Жодна нормальна людина в здоровому глузді і тверезої пам’яті не прийме усвідомленого рішення постійно отруювати себе отрутою. Вам просто запудрили мізки, вселивши, що курити вам необхідно, так як це роблять інші, можливо, значущі для вас люди. Чималу роль зіграла і реклама сигарет — ви піддалися і цьому навіюванню, безсумнівно порадувавши виробників тютюну, але, на жаль, принісши шкоду самому собі.

2. Усвідомте, що ви нічого не втрачаєте, кидаючи палити. Більшість курців не можуть кинути палити саме через страх, що вони багато втратять: наприклад, перестануть отримувати задоволення від вечірок, не зможуть розслабитися, не впораються ні з однією справою без сигарети. Якщо ви усвідомлюєте, що сигарета насправді ні в чому вам не допомагає, що «допомога» ілюзорна — ви дійсно легко кинете курити. Може бути, вам здається, що смак сигарети приємний? Це теж не більше ніж ілюзія: згадайте свою першу сигарету. Хіба вона здавалася вам приємною? Швидше, вона була огидна на смак. І цей смак з тих пір не змінився, просто ви привчили організм до нього і вселили собі, що це приємно.

3. Викуріть свою останню сигарету — і зробіть це усвідомлено. Відчуйте її реальний смак, і ви помітите, що він противний. Курите, віддаючи собі звіт в тому, навіщо ви це робите, що вам це дає і чому вам здавалося, що вам це потрібно.

4. Викуривши останню сигарету, дайте собі слово, що не будете користуватися ніякими замінниками — електронними сигаретами, антинікотиновими пластирами, льодяниками.

5. Кожен раз, коли у вас будуть виникати нав’язливі думки про сигареті і про те, що непогано було б покурити, відразу ж думайте: «Ура! Я некурящий!»

6. Прийміть рішення ніколи не заздрити тим, хто курить. Замість цього почніть жаліти курців: це хворі, нещасні, залежні люди, а ви, на відміну від них, вже вільний і щаслива людина!

Одна з причин, по якій багато хто не наважуються відмовитися від куріння, полягає в тому, що вони бояться страшних мук в процесі відвикання від нікотину. Але насправді ця залежність далеко не настільки сильна, як, скажімо, наркотична. Відвикання від нікотину не викликає «ломки», не заподіює ні болю, ні інших фізичних страждань. Так,» маленьке Чудовисько», як називає Аллен Карр цю залежність, дійсно існує, але вона — не фізична, вона — у вас в голові. А тому це «чудовисько «помре досить швидко, якщо ви не будете давати йому»їжі».

Зауважте, що наведений алгоритм прекрасно діє для відмови не тільки від куріння, але і від інших шкідливих звичок. Так що прямо зараз ви можете відмовитися, наприклад, від нав’язливої пристрасті до пасьянсу «Косинка», сказавши собі: «Ура! Я більше не граю в ігри!» — і повернутися до реального життя, яка, право ж, набагато прекрасніше того ілюзорного світу, в який занурюють нас шкідливі звички, нічим не допомагають нам, а лише затуманюють мізки.

borodiny.

Блог сімейства Бородіних.

записки миллениалов.

Основні ідеї книги Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити»

Увага! Якщо хочеш кинути палити, то краще читати оригінальну книгу! Це я конспектував для себе.

Ілюзії курців: Курці насолоджуються курінням; (курити огидно, болить горло і жахливий запах) Курці приймають свідоме рішення палити; (не свідоме, куріння — це наркотик) Куріння перемагає нудьгу і стрес; (стрес тільки посилюється, нудьга виникає, як апатія від довгого некуріння і мук відвикання) Куріння допомагає сконцентруватися і розслабитися; (побічний продукт куріння — перерви від роботи, тому куріння асоціюється з розслабленням, а так само нікотин порушує, тому розслаблення не при чому. ілюзія концентрації виникає так як організм відвикає від нікотину і увага йде на те, щоб пригадати, що треба покурити) Куріння — це звичка; (куріння — це залежність) Щоб кинути палити: необхідна сила волі; (необов’язково, можна побільше про куріння дізнатися) Почавши курити одного разу, не зможеш кинути ніколи; (купа людей вже покидала) Необхідно постійно нагадувати курцеві про те, що куріння вбиває його (не допомагає) Замінники куріння (зокрема, сурогати нікотину) допомагають кинути палити. (а сенс?) У книзі автор безліч разів повторює одні й ті ж тези. Можливо, таким чином впроваджуючи нові переконання. На початку йде багато слів про те, наскільки метод хороший, в середині і в кінці книги теж. 🙂 Сам Аллен викурював по 100 штук в день і багато разів намагався кинути. У підсумку кинув назавжди і більше до куріння не повертався.

Ідеї: кожен курець хоче кинути палити; курити дорого. У рік можна витрачати по 50000 рублів на сигарети; звикання до нікотину йде після першої ж викуреної сигарети. Залежність виробляється швидко і так само швидко пропадає. Вночі ж люди не страждають під час сну, що не курять. Коли людина кидає палити він думає, що йому заважає стрес. Насправді сигарети цей стрес створюють і підтримують. 2 причини за якими людина курить. 1-нікотинова залежність, 2 — промивання мізків (наприклад, курити — це стильно або курити-це смачно). Потрібно спробувати побачити в сигаретах не смачну штуку, а погань і отруту. Справжня мета продовжувати курити-полегшити муки відвикання. Придбання від кидання палити: відсутність провини перед близькими. Здоров’я. Жахливий запах пропадає. Економія грошей і купа інших Інше: ще одна остання сигаретка — не працює. за нею буде і інша теж буду я нудьгувати по сигареті? ні, після того, як ломка пройде (а фізична залежність проходить через кілька днів, психологічна від до 21 дня). кидати особливо нічого, є що придбати. Як кинути палити: прийняти рішення, що ніколи більше не буду курити. Не впадати з цього приводу в депресію. Радіти!

anchiktigra.

ЩАСТЯ Є! Філософія. Мудрість. Книга.

Автор: Аня Скляр, кандидат філософських наук, психолог.

Аллен Карр-Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок. Конспект.

Легкий спосіб кинути палити однаково ефективний як для жінок, так і для чоловіків. Однак, як показав досвід терапевтів, що працюють в клініках за методом Аллена Карра, жінки, які прагнуть кинути палити, стикаються з особливими труднощами. Для жінки, що палить сигарета-важливий елемент системи підтримки, невід’ємна частина життя, нерозривно пов’язана з її уявленнями про саму себе. Кидаючи палити, жінки стурбовані тим, як це вплине на їх вагу і фігуру. Ця книга детально розглядає характерні тільки для жінок проблеми і труднощі і допомагає читачкам подолати їх, перетворюючи читання в персональну консультацію, в особисту розмову з автором. Книга буде цікава не тільки жінкам, але і всім курцям в цілому. Тут більш детально розглянуті деякі моменти, наведені пізнавальні випадки з життя, а також більш вдало і детально описаний період відвикання.

Кинути палити складно, і кожен, хто пробував це зробити, напевно скаже, що йому (їй) не допомогли ні аутотренінги, ні пластирі, ні жуйки. Книга Аллена Карра-це світовий бестселер, тисячі людей по всьому світу, прочитавши його книгу » Легкий спосіб кинути палити «(добра книга, 2007), дійсно розлучилися з цією шкідливою звичкою. Карр зазначає, що, згідно з його спостереженнями і опитуваннями в клініках, жінки набагато більше чоловіків бояться кинути палити, і нову книгу адресує саме їм. Звичайно, подібних посібників в будь-якому книжковому магазині можна знайти безліч, проте книга Карра відрізняється від інших тим, що вона не залякує і не міркує про шкоду куріння. Якщо слідувати цій методиці, відмова від куріння перетворюється не в болісну боротьбу з собою, а в природне звільнення від чогось зайвого, чужорідного, непотрібного організму.

Просто за відсутності сигарет нею опанувала паніка. Уявіть собі наркомана, який сидить на героїні, у якого немає героїну. Уявіть його паніку, шок, біль і страх. А тепер уявіть полегшення, яке наркоман відчуває, нарешті отримавши можливість ввести героїн в безнадійно сколоту вену. Думаєте, наркоманам подобається колоти себе голками? Наркоманам, які не вживають героїн, не віриться, що таке можливо. Некурящі сумніваються, що курцям дійсно подобається вдихати смертельно небезпечний для легких дим. Так думали і ви, поки не підсіли на нікотин. Через промивання мізків я вважав, що наркомани колються, щоб насолодитися невимовно приємними галюцинаціями. Насправді вони просто панікують, відчувають почуття страху і невпевненості, коли дія наркотику закінчується.

Справжня відмінність між курцем і некурящим людиною полягає не в тому, що один курить, а інший ні. Курець відрізняється від некурящого тим, що у першого є потреба курити, а у другого її немає. Просто визнайте цей незаперечний факт: курити нас не примушує ніхто, крім нас самих. Навіть коли оточуючі намагаються відучити нас від куріння, ми знаходимо спосіб протистояти їм. Змиріться також і з тим, що при спробах скоротити щоденну кількість сигарет або відразу перестати курити єдина складність полягає в тому, що якась частка нашого мозку твердить: «а я хочу курити!». Єдиний шлях-позбутися бажання курити раз і назавжди.

Перш ніж позбутися від бажання курити, нам треба зрозуміти, чому воно у нас виникає. Зрештою це бажання не дісталося нам від народження. Рід людський сотні тисяч років обходився без куріння. Нікому і в голову не прийде вважати, що в навмисному вдиханні смердючого і канцерогенного диму є хоч щось природне. По суті, ніхто з нас не мав тяги до куріння, поки ми не спробували першу сигарету.

Головний фактор, що заважає курцям навіть спробувати кинути палити — — страх.

Може, справа в тому, що без куріння ми не вміємо радіти життю або справлятися з її проблемами?

«Ідіот, кретин! Тобі пощастило народитися міцним і здоровим. Яким же невдячним і тупим треба бути, щоб все життя труїти власні легені цією капістю? Ти вважаєш себе розумною і інтелігентною людиною. Але яким же дурним і слабким треба бути, щоб довести себе до такого стану?!»

Якщо ви дочитаєте книгу, ви АБСОЛЮТНО нічого не втратите! Якщо хочете, можете продовжувати курити. Вам навіть стане легше. Замість того щоб відчувати себе нерозумно і мучитися докорами сумління, ви зможете сказати рідним і друзям: «я зробила все, що могла. Прочитала книгу від кірки до кірки, але курити так і не кинула!»Ви зробили все, про що я або будь-який інший міг попросити вас, і тепер з чистою совістю можете продовжувати курити. Постарайтеся усвідомити: ви абсолютно нічого не втратили. Тому нема чого хмуритися, продовжуючи читання.

Я вирвався з чорно-білого світу страхів і депресії в сонячний, багатобарвний світ енергії, впевненості та оптимізму. Майже за третину століття я зовсім забув, як це-відчувати себе живим.

Спочатку дочитайте книгу, а потім вирішуйте, хочете ви кинути палити чи ні.

Часом зустрічаються курці з великим стажем, які заявляють: куріння їм так подобається, що у них ніколи не виникало бажання кинути це заняття. Раніше я їм вірив. Але насправді їм страшно навіть робити спроби.

Справа в тому, що некурящі люди не відчувають себе некурящими, точно так само, як наркомани, які не мають героїнової залежності, не відчувають себе наркоманами, що потрапили в героїнову залежність. Курець просто вважає, що без сигарет він не в змозі радіти життю і справлятися з труднощами.

усвідомлено купуємо або стріляємо нові.

Постарайтеся запам’ятати: для куріння кожної сигарети є своя причина, і ця причина не має ніякого відношення до Вашого слабоволию або дурості.

Що таке звичка? Повторювана модель поведінки. Позбавтеся від цих повторів-ось і немає звички. Щоб позбутися від звички, треба лише усунути причину поведінки, яке стало звичним.

Переважна більшість курців вважають відмову від куріння надзвичайно важким, а то і зовсім неможливим вчинком. Причина тому-страх , паніка, незатишне почуття, що виникає, коли хочеш курити, але не можеш втамувати цю спрагу. Не намагайтеся закривати очі на цю паніку — вона насправді існує.

Єдине, що мучить курця, якщо він вирішить кинути палити, — не бажання викурити сигаретку, а неможливість його здійснити. Іншими словами, коли предмет жадання під забороною.

Саме слово «відмова» має на увазі жертву. Розлука підсилює любов.

Це один з найсильніших наркотиків, відомих людству: однієї дози достатньо, щоб викликати звикання. Залежність виявлена більш ніж у 60% дорослих місцевих жителів, що вживають цей наркотик. Це сильнодіючий отрута, він знайшов комерційне застосування в складі інсектициду. Поступово він руйнує імунну систему, викликає задишку і млявість і вбиває кожну третю жертву. На смак він огидний, він систе матично руйнує нервову систему, викликає почуття невпевненості в собі. Загальна вартість доз, яких наркоману вистачає на все життя — — в середньому 50 тис. фунтів стерлінгів. А що наркотик дає людям? Абсолютно нічого. Може, викликає ейфорію або галюцинації? Зовсім ні. Безсумнівно, Ви вже здогадалися, що описаний мною наркотик — наш давній друг і помічник нікотин.

Я хочу, щоб зараз ви ненадовго відволіклися і описали своє ставлення до куріння: що, по-вашому, воно вам дає, навіщо ви курите, чому хочете кинути. Читаючи цю книгу і поступово позбавляючись від наслідків промивання мізків, додавайте в свою особисту заяву пункти, які вважатимете важливими і справедливими для вас, вказуйте номери сторінок, на яких ви прочитали їх.

Куріння не доставляє курцям ніякого задоволення і нічим не допомагає їм. Крім того, це означає, що будь-якому курцеві л егко кинути палити.

Поки не зрозумієш, що ти в пастці, у тебе не виникне ніякого бажання вибратися з неї, а значить, і кинути палити: твої шанси на успішне розставання з сигаретами рівні нулю. Звичайно, якщо ми зізнаємося, що перебуваємо в пастці, це ще не гарантує нам порятунок, але створить таку можливість.

Коли не ладиться особисте життя, сигарети служать розрадою. Коли на поверхню спливають стреси і напруга, сигарети допомагають припинити рвати на собі волосся і дають можливість абстрагуватися від емоційних «американських гірок». А в наступні роки, коли природні процеси в жіночому організмі створюють гормональний дисбаланс, жінки продовжують курити тому, що за їхніми запевненнями сигарети абсолютно необхідні для підтримки балансу. Час йде, а приводи, виправдання і пояснення продовжують жити. Вони приховують з уваги істину. Зрештою, нікому не хочеться заявити привселюдно, що всі навколо відчувають себе нещасними, і прийти до висновку: НУ і ДУРА ж я! З МЕНЕ ВИСТАЧИТЬ! Однак з часом побоювання тільки посилюються: з’являється страх перед відмовою від куріння і життям без сигарет. І ми йдемо на компроміс: «я кину курити, тільки не сьогодні. Для таких спроб зараз не час». А поки нема чого засмучувати оточуючих, нагадуючи їм, яку дурість ми робимо кожен раз, коли закурюємо сигарету, — ось ми і мовчимо про правду. Нам подобається палити в моменти стресу, розслаблення, радості, нудьги і зосередженості. І що залишається? Тільки час, витрачений на їжу, — курити за їжею багатьом особливо подобається — та ще сон, коли ми взагалі не куримо. Нам невтямки, що відповідного часу для відмови від куріння просто не буває. Ось одна з хитрощів не тільки нікотинової, але і багатьох інших пасток: вони побудовані з таким розрахунком, щоб утримувати нас в полоні все життя.

Я НІКОЛИ НЕ МАВ ІЛЮЗІЙ ЩОДО ПРИЄМНОГО СМАКУ ДЕЯКИХ СИГАРЕТ.

Говорячи про «легкий спосіб», я намагаюся уникати виразу «відмова від куріння», замінюючи його іншими: кинути, припинити курити, а частіше — вирватися з пастки або втекти.

Як тільки ви усвідомлюєте, що всі неприємні відчуття викликані попередньою сигаретою, а випробувати полегшення заважає наступна сигарета, то зрадієте, замість того щоб впадати в депресію.

ЖОДЕН КУРИЛКА НЕ СТРАЖДАЄ ГОСТРОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ ВІД НІКОТИНУ.

Я вже згадував про замкнутий цикл? Він буде нескінченним, якщо ви не перестанете годувати «маленьке Чудовисько». Безсумнівно, ви чули, що кожна сигарета забирає п’ять хвилин життя і що для виведення з організму накопичених відходів куріння потрібно десять років. Все це вірно, але лише в тому випадку, якщо ви продовжуєте курити або страждаєте смертельною хворобою. У всіх інших випадках ви зможете повернути собі 99% втрачених хвилин. Так, ваш організм ніколи не очиститься від відходів куріння повністю (в мізерних кількостях вони виявляються навіть в організмі некурящих, постійно контактують з курцями), але велика їх частина буде виведена в перші кілька тижнів.

Курці не тільки не насолоджуються сигаретами, але і не мають можливості радіти подіям, які без куріння були б набагато приємнішими.

Постарайтеся краще запам’ятати: якщо ви просто кидаєте курити, це не означає, що ви більше не будете насолоджуватися життям! Я хотів би, щоб ви кинули палити, але не тому, що куріння — брудна, огидна залежність, яка шкодить здоров’ю і фінансовому становищу, забирає свободу і вносить розлад в сімейне життя. Я домагаюся цього виключно з егоїстичних причин: ви будете по-справжньому радіти життю.

Якщо ви переконані, що радіти життю або справлятися зі стресами без сигарет неможливо, що відмовитися від куріння немислимо, ви напевно погодитеся швидше померти, ніж жити без куріння. Щороку такий вибір роблять майже 4 млн. курців. Але по суті справи у них немає ніякого вибору. Вони готові померти, аби не відмовлятися від куріння, бо не знають шляхів до втечі. Тим часом істина полягає в тому, що фізичне утримання від нікотину проходить майже непоміченим, ніяких ускладнень не спостерігається після того, як ви загасите свою останню сигарету. Тортури створюються Іл люзією. На щастя, ми можемо усунути наслідки промивання мізків перш ніж згасимо останню сигарету. Якщо ви підете цьому і всім іншим вказівкам, скоро ви будете щасливим некурящим людиною.

Легкий спосіб кинути палити (Аллен Карр, 2003,2004)

Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він розробив унікальну методику відмови від нікотину. Його метод отримав високі відгуки лікарів і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу, він допоміг мільйонам курців кинути палити – легко, безболісно, назавжди. Метод Аллена Карра не вимагає сили волі, оскільки завдяки йому у курця пропадає саме бажання курити, зникають страхи через поширених помилок, пов’язаних з курінням. Метод допоможе кожному курцеві, незалежно від того, як давно і скільки ви курите. Ніяких хитрощів і хитрощів, ніяких залякувань і моралей, ніякого дискомфорту в результаті відмови від куріння. «Легкий спосіб» Аллена Карра вже допоміг кинути палити мільйонам курців в Росії. Він допоможе і вам.

Зміст.

метод аллена карра кинути палити

Про автора Передмова попередження Вступ 1. Найважчий випадок нікотинової залежності, з яким я коли-небудь стикався з серії: «Легкий спосіб» Аллена Карра.

Наведений ознайомчий фрагмент книги Легкий спосіб кинути палити (Аллен Карр, 2003,2004) наданий нашим книжковим партнером — компанією ЛітРес.

«Я ЗБИРАЮСЯ ЗЦІЛИТИ ВІД КУРІННЯ ВЕСЬ СВІТ»

Я розмовляв з дружиною. Вона вирішила, що я злегка сплять. Цілком зрозуміла реакція, якщо взяти до уваги, що вона була свідком всіх моїх невдалих численних спроб кинути палити. Сама остання мала місце за два роки до цього. Мені вдалося витримати шість місяців суцільних мук, перш ніж я нарешті здався і закурив. Я не соромлюся зізнатися, що плакав як дитина. Я плакав, оскільки знав, що засуджений залишатися курцем все життя. Я вклав стільки сил в ту спробу і пережив стільки страждань, що знав: мені вже ніколи не вистачить сил знову пройти через це випробування. Я не відрізняюся жорстокою вдачею, але якби який-небудь турботливий некурящий в той момент був би настільки дурний, щоб почати просторікувати про те, що всі курці вважають, що кинути палити відразу і назавжди – легко, я б не зміг відповідати за свої дії. Однак я переконаний, що будь-який склад присяжних у світі, що складається з курців, помилував би мене, виправдавши скоєне мною вбивство.

Ймовірно, вам здається абсолютно неможливим повірити в те, що будь-який курець може раптом виявити, що кинути палити легко. Якщо так, я благаю вас не викидати цю книгу в смітник. Будь ласка, повірте мені. Запевняю вас, навіть ви виявите, що кинути палити легко.

Отже, з цього моменту пройшло два роки. Я тільки що загасив сигарету, яка, як я вже знав, стане останньою. Я повідомив дружині не тільки те, що вже став некурящим, а й те, що збираюся зцілити весь світ. Мушу визнати, що в той час її скептицизм сильно мене дратував. Однак це ніяк не відбилося на моєму захопленому стані. Думаю, мій захват від знання, що я вже став щасливим некурящим, деяким чином бентежив її. Тепер, Озираючись у минуле, я можу зрозуміти ставлення дружини: тепер Я розумію, чому Джойс, близькі друзі і родичі вважали мене кандидатом в пацієнти наркологічної клініки.

Озираючись на своє життя, я бачу, що все моє існування, здається, було лише підготовкою до вирішення проблеми куріння. Навіть ненависні роки навчання і роботи в якості бухгалтера виявилися безцінними для мене, оскільки допомогли розкрити таємниці пастки куріння. Кажуть, що неможливо постійно дурити всіх оточуючих, але я думаю, що тютюнові компанії займаються саме цим. Ще я вважаю себе першою людиною, дійсно зрозумів, як влаштована ця пастка. Якщо я здаюся вам самовпевненим, дозвольте додати, що це скоріше не моя заслуга, а просто збіг обставин мого життя.

Важливою датою стало для мене 15 липня 1983 року. Я не втік із замку Іф, але думаю, що ті, кому це вдалося, відчували подібне відчуття свободи і наснаги, як і я, коли гасив свою останню сигарету. Я зрозумів, що знайшов те, про що молиться кожен курець: легкий спосіб кинути палити. Перевіривши свій метод на курців друзях і родичах, я закинув бухгалтерську справу і став працювати консультантом, допомагаючи іншим курцям звільнитися від нікотинової залежності.

Першу редакцію цієї книги я написав у 1985 році. Приводом до цього стала моя невдача-чоловік, про який я розповім в 25-му розділі. Він приходив до мене двічі, і кожен раз ми доводили один одного до сліз. Він був так схвильований, що мені не вдавалося змусити його розслабитися, щоб зрозуміти те, що я говорю. Я сподівався, що, якщо я запишу все це на папері, він зможе прочитати ці записи в зручний для нього час і стільки разів, скільки захоче, і що це допоможе йому зрозуміти мою основну думку.

Я анітрохи не сумнівався, що «Легкий спосіб» буде діяти на інших курців так само ефективно, як на мене. Проте, обмірковуючи виклад свого методу у вигляді книги, я сильно побоювався невдачі. Я провів самостійне маркетингове дослідження, і його результати виявилися не надто підбадьорюючими:

«Як книга може допомогти мені кинути палити? Все, що мені потрібно, — це сила волі!»

«Як може книга звести до мінімуму жахливі страждання відвикання?»

На додаток до цих песимістичних коментарів у мене були і власні сумніви. У клініці нерідко стає очевидним, що пацієнт неправильно зрозумів будь-якої важливий сенс або акцент, зроблений мною. Але там я міг виправити ситуацію. А як це зможе зробити книга? Я добре пам’ятав час свого навчання заради диплома бухгалтера, коли не розумів або не погоджувався з певною думкою в тексті, і своє розчарування, що у книги не можна попросити роз’яснення. До того ж я віддавав собі повний звіт в тому, що багато людей взагалі не звикли читати, особливо зараз, в еру телебачення і відео.

Крім того, у мене було ще одне, головне, сумнів. Я не був письменником і добре розумів свої обмеження в цьому відношенні. Я був упевнений, що, сидячи віч-на-віч з курцем, я зможу переконати його, наскільки приємнішими стануть зустрічі з друзями, наскільки краще він або вона зможуть зосереджуватися і справлятися зі стресом і наскільки легким і приємним може бути процес відмови від куріння. Але чи зможу я перенести цю переконаність в книгу? Я сумнівався навіть у тому, чи маю я право викладати «Легкий спосіб» у вигляді книги і чи не варто мені найняти професійного письменника. Я зовсім не був упевнений в успіху задуманої справи. На щастя, боги були прихильні до мене. Я отримав тисячі листів подяки, які містили навіть такі оцінки:

«Це найбільша з коли-небудь написаних книг».

«Ви-мій учитель».

«Вас повинні присвятити в лицарі».

«Ви повинні стати прем’єр-міністром»»

Сподіваюся, що не дозволив подібним висловлюванням закрутити мені голову. Я віддаю собі повний звіт в тому, що всі ці твердження були висловлені зовсім не для того, щоб зробити мені комплімент з приводу моїх літературних здібностей, а, скоріше, всупереч їх відсутності. Вони були зроблені тому, що система» Легкий спосіб » (чи звертаєтеся ви в клініку або просто читаєте книгу) працює!

Сьогодні ми маємо всесвітню мережу клінік «Легкий спосіб», а ця книга перекладена більш ніж на 20 мов.

Через приблизно рік керівництва клініками, в яких можна кинути палити, я думав, що дізнався все, що тільки можна дізнатися про те, як допомогти курцям. Дивно, але протягом 14 років, що минули з моменту відкриття мого способу, я дізнаюся що-небудь нове практично кожен день. Цей факт викликав у мене деяке занепокоєння, коли мене попросили переглянути першу редакцію книги через шість років після її публікації. Я боявся, що мені доведеться змінити або викреслити практично все, що я написав.

Однак мені не варто було турбуватися. Основні принципи «Легкого способу» так само ефективні і надійні сьогодні, як і тоді, коли я вперше відкрив його. Істина як і раніше полягає в тому, що кинути палити – ЛЕГКО!

Отже, це очевидний факт. Єдина складність-переконати в цьому кожного курця. Але всі знання, які я придбав за більш ніж 14 років роботи, допомагають мені надати кожному курцеві можливість в цьому переконатися. У клініках ми прагнемо досягти абсолютного результату. Коли курці зазнають невдачі, вони схильні розглядати її як свою власну. Ми ж розцінюємо її як наш провал, вважаючи, що це ми не змогли переконати їх у тому, наскільки легко і приємно кинути палити.

Перше видання книги я присвятив людям, яких не зміг зцілити. У разі невдачі ми повертаємо курцеві його гроші і ефективність своєї роботи оцінюємо за цим показником. На сьогоднішній день невдачі у всій мережі клінік по всьому світу складають в середньому менше 5 %. Це означає, що ефективність застосування методу перевищує 95 %.

Хоча я і був упевнений в тому, що відкрив щось неймовірне, ніколи, навіть в найзухваліших мріях, я не очікував, що досягну подібної ефективності. На це ви можете справедливо заперечити, що якби я щиро вірив у те, що можу зцілити весь світ від куріння, то мав би досягти 100% ефективності!

Ні, я ніколи так не думав. Колись найпопулярнішою формою нікотинової залежності було нюхання тютюну, поки ця звичка не стала асоціальною і не померла. Однак все ще є диваки, які продовжують нюхати тютюн, і, ймовірно, вони будуть завжди. Цікаво, що один з останніх бастіонів нюхання тютюну-англійський парламент. Втім, це не дивно, якщо згадати про те, що політики в цілому відстають від свого часу приблизно на сотню років. Тому завжди будуть існувати люди з дивацтвами, які будуть продовжувати курити. Звичайно ж, я ніколи не припускав, що зможу особисто зцілити всіх курців. Мені здавалося, що після того як я розкрию таємниці пастки куріння і розвінчаю такі ілюзії, як:

* курці насолоджуються курінням;

* курці приймають свідоме рішення курити;

* куріння перемагає нудьгу і стрес;

* куріння допомагає сконцентруватися і розслабитися;

* куріння-це звичка;

* щоб кинути палити, необхідна сила волі;

* почавши курити одного разу, не зможеш кинути ніколи;

* необхідно постійно нагадувати курцеві про те, що куріння вбиває його;

* замінники куріння (зокрема, замінники нікотину) допомагають кинути палити,

* і, головне, коли я розвінчаю оману про те, що кинути палити – важко, а перехідний період болю і страждань неминучий, тоді-то (як я наївно вважав) залишився світ повірить мені і прийме мій спосіб.

Тоді мені здавалося, що моїм головним противником стане тютюнова промисловість. Вражаюче, але основними каменями спотикання стали ті самі суспільні інститути, які, як я думав, стануть Моїми головними союзниками: Засоби масової інформації, уряд, Громадські організації (ASH, [2] QUIT [3] та ін.) і традиційна медицина.

Можливо, ви дивилися фільм «Сестра Кенні». Він був присвячений тому часу, коли дитячий поліомієліт, що призводив до паралічу, був бідою, з якою зовсім не вміли боротися. Я дуже добре пам’ятаю, що ці слова викликали в мені той же страх, що сьогодні викликає слово «рак». Поліомієліт приводив не тільки до паралічу ніг і рук, але і до деформації кінцівок. В якості традиційного методу лікування пропонувалося поміщати кінцівки в кайдани і таким чином попереджати їх викривлення. На ділі це призводило до довічного паралічу.

Сестра Кенні вважала, що кайдани гальмують одужання. Вона більше тисячі разів довела, що м’язи можна навчити знову і що дитина знову зможе ходити. Однак сестра Кенні була не лікарем, а всього лише медичною сестрою. Як вона Сміла вторгатися в область, призначену тільки для дипломованих фахівців? Тому до рішення, знайденого сестрою Кенні, не ставилися всерйоз. Діти, яких вона вилікувала, знали, що вона права, знали про це і їхні батьки, проте традиційна медицина не тільки відмовилася прийняти її методи лікування, але і відсторонила її від лікувальної практики. Перш ніж лікарі визнали очевидне, минуло 20 років.

Вперше я подивився цей фільм ще до того, як відкрив «Легкий спосіб». Фільм був дуже цікавий і, безсумнівно, правдивий. Проте було цілком очевидно, що Голлівуд привніс в цю історію свою частку ліричних відступів. Навряд чи сестра Кенні відкрила щось таке, до чого не змогла дійти медична наука. Природно, традиційні практикуючі лікарі не могли бути такими вже чудовиськами, якими вони показані у фільмі. Хіба могли вони протягом двадцяти років не визнавати очевидних фактів?

Кажуть, правда набагато дивніше вигадки. Приношу вибачення творцям фільму» Сестра Кенні » за звинувачення в поетичних вольностях. Але навіть у наш освічений вік сучасних засобів комунікації, маючи доступ до сучасних засобів зв’язку, я не зміг донести свою думку і через чотирнадцять років. Я, звичайно ж, довів власну правоту: єдина причина, по якій ви читаєте цю книгу, полягає в тому, що Вам порекомендував її інший колишній курець. У мене немає таких потужних фінансових коштів, як у Британської медичної асоціації, ASH або QUIT. Подібно сестрі Кенні, я-одинак. Як і вона, я відомий тільки тому, що мій метод дійсно працює. Як і сестра Кенні, я відстояв свою точку зору. Прекрасно, що сестра Кенні зуміла довести свою правоту. Що було б зі світом, якби ми все ще використовували методики, що не ведуть до одужання?

Ця книга закінчується тими ж словами, що і в первісній редакції:

метод аллена карра кинути палити

«У суспільстві повіяло змінами. Сніжний ком вже почав рости, і сподіваюся, що за допомогою цієї книги він перетвориться на лавину».

З усього, що сказано вище, ви могли вирішити, що я зовсім не поважаю лікарів. Ніщо не може бути більш далеким від правди, ніж це твердження. Один з моїх синів-лікар, і я не знаю професії благородніше. У наших клініках саме від лікарів ми отримуємо більше рекомендацій, ніж з будь-яких інших джерел; більш того, серед пацієнтів наших клінік найбільше представників медичних професій, ніж будь-яких інших.

Раніше лікарі, як правило, вважали мене кимось середнім між шарлатаном і знахарем. У серпні 1997 року мені випала велика честь прочитати лекцію на десятій Всесвітній конференції «тютюн і здоров’я», що проходила в Пекіні. Думаю, що став першим, хто удостоївся подібної честі, не будучи дипломованим лікарем, і це запрошення саме по собі – оцінка досягнутого мною прогресу.

Однак з таким же успіхом я міг би прочитати лекцію і перед цегляною стіною. З тих пір як спроба вирішити проблему куріння за допомогою нікотинової жувальної гумки і нікотинового пластиру з тріском провалилася, здається, навіть самі курці визнали, що не можна вилікуватися від наркотичної залежності, застосовуючи той же самий наркотик. Це все одно, що сказати наркоману, що пристрастився до героїну: не кури героїн, куріння небезпечно, вводь героїн безпосередньо в вену (тільки не намагайтеся зробити що-небудь подібне з нікотином, це відразу ж вб’є вас!). Оскільки традиційна медицина і засоби масової інформації не мають ні найменшого уявлення про те, як допомогти людям кинути палити, вони зосередилися на тому, що їм вже відомо: куріння шкідливо для здоров’я, воно вульгарно і огидно, це антигромадська і дорога звичка. Здається, їм ніколи не приходило в голову, що люди курять зовсім не з тих причин, з яких вони повинні б не курити! Справжнє рішення проблеми полягає в усуненні справжніх причин, за якими люди курять.

У загальнонаціональні антинікотинові дні з вуст медичних експертів ми чуємо приблизно наступне « » Сьогодні той самий день, коли всі курці прагнуть кинути палити!»

При цьому кожен курець знає: насправді це той особливий день в році, коли більшість курців курять в два рази більше, ніж зазвичай, і в два рази демонстративніше. Їм, природно, не подобається, коли хто-небудь вказує, що вони повинні робити (особливо коли це говорять люди, які вважають курців повними ідіотами і зовсім не розуміють, чому ті курять).

Оскільки вони абсолютно не розуміють самих курців і не знають, як можна полегшити процес відмови від куріння, їх ставлення до проблеми зводиться до наступного: «спробуйте ось цей спосіб. Якщо він не спрацює, спробуйте інший». Чи можна уявити, що в світі існує десять різних способів лікування апендициту? Якщо відповідно до дев’яти з них виліковуються 10% пацієнтів, це означає, що ці способи просто вбивають 90% пацієнтів, а десятий спосіб зцілює 95 %. Тепер уявіть, що знання про десятий спосіб доступно вже більше чотирнадцяти років, а переважна більшість медиків все ще рекомендують інші дев’ять.

Один лікар, який був присутній на конференції, підняв дуже важливе питання, раніше не приходив мені в голову. Він звернув увагу на те, що лікарі цілком можуть підлягати судовому переслідуванню за професійну недбалість, оскільки не пропонують своїм пацієнтам найкращий спосіб кинути палити. Іронія полягала в тому, що він був гарячим прихильником лікування нікотиновими замінниками (нікотинові жуйки, пластирі тощо). Я дуже намагаюся не бути мстивим, але сподіваюся, що саме він стане першою жертвою власної пропозиції.

Як я вже згадував, уряд США тільки що витратив 2,5 мільйона доларів на телевізійну шокову кампанію, спрямовану на переконання молоді не потрапляти в залежність від куріння. З таким же успіхом воно могло б витратити ці гроші, намагаючись переконати молодь в тому, що їх можуть вбити мотоцикли. Невже вони не розуміють, що підлітки знають про те, що сигарета їх не вб’є, і що ніхто з них ніколи не припускав, що пристраститься до нікотину. Зв’язок між курінням і раком легенів була встановлена більше сорока років тому, але тим не менше сьогодні все більше молодих людей стають залежними від куріння. Молоді немає необхідності дивитися по телевізору «ужастики» про нікотинову залежність. У будь-якому випадку, курці прагнуть уникати подібних програм. Практично кожен підліток в країні став свідком реальної драми, викликаної курінням, у своїй власній родині. Я спостерігав, як тютюн зруйнував мого батька і сестру; однак це не вберегло мене від попадання в пастку.

В одній загальнонаціональній телевізійній програмі я виступав разом з лікарем з організації ASH, яка складається з ніколи не курили і якій не вдалося вилікувати жодного курця. Вона категорично заявила всій нації, що ця телевізійна кампанія вбереже молодь від куріння. Якби уряд мав здоровий глузд і передав ці 2,5 мільйона доларів мені, то я профінансував би кампанію, яка гарантувала б смерть нікотинової залежності протягом декількох років.

Я щиро вірю, що снігова куля вже досяг розмірів футбольного м’яча. Однак минуло чотирнадцять років-і це все ще крапля в морі. Я вдячний тисячам колишніх курців, які відвідали мої клініки, прочитали мою книгу, подивилися мої відеофільми, порекомендували «Легкий спосіб» друзям, родичам і всім, хто готовий був їх слухати, і прошу їх продовжувати робити це. Однак цей сніжний ком не перетвориться на лавину до тих пір, поки лікарі та засоби масової інформації не перестануть рекомендувати методи, що ускладнюють відмову від куріння, і не визнають «що» Легкий спосіб » – це не просто ще один спосіб: це єдиний дієвий спосіб, який слід використовувати!

Я не чекаю, що ви повірите мені на цьому етапі, але до того моменту, коли ви прочитаєте книгу, ви зрозумієте. Навіть ті деякі курці, які зазнали у нас невдачі, кажуть:»я ще не досяг мети, але ваш спосіб набагато дієвіше, ніж будь-який інший, який я знаю».

Якщо після прочитання книги ви відчуєте, що у вас є переді мною борг подяки, ви можете повернути його сторицею. Не тільки тим, що порекомендуєте» Легкий спосіб » друзям, але і тим, що, коли б ви не побачили телевізійну програму, або ні почули радіопередачу, або ні прочитали статтю в газеті, що пропагує інший метод, напишіть або зателефонуйте авторам і задайте питання, чому вони не підтримують «Легкий спосіб» ваші дії покладуть початок сніговій лавині, і, якщо я доживу і стану свідком цього, я помру щасливою людиною.

Мета цього видання «Легкого способу» — надати вам сучасні досягнення пропонованого методу. У вас виникло почуття зневіри і невідворотності долі? Забудьте! У своєму житті я домігся багатьох чудових результатів, проте найграндіознішим була втеча з рабства нікотинової залежності. Мені вдалося звільнитися більше чотирнадцяти років тому, і я все ще не можу звикнути до відчуття радості від того, що я вільний. Немає необхідності впадати в депресію, не відбувається нічого жахливого-навпаки, вам належить отримати те, що хотів би отримати будь-який курець на планеті: стати вільним!

Як кинути палити за допомогою книги Аллена Карра.

У створенні цієї статті брала участь наша досвідчена команда редакторів і дослідників, які перевірили її на точність і повноту.

Кількість джерел, використаних у цій статті: 22. Ви знайдете їх список внизу сторінки.

Команда контент-менеджерів wikiHow ретельно стежить за роботою редакторів, щоб гарантувати відповідність кожної статті нашим високим стандартам якості.

Якщо ви плануєте відмовитися від тютюну, вам може бути корисна книга Аллена Карра»Легкий спосіб кинути палити». Ця книга була написана колишнім завзятим курцем. З моменту виходу першого видання пройшло 30 років, і за цей час було продано 15 мільйонів копій. Прийоми, які пропонує Карр, допомогли багатьом людям, які бажають кинути палити.

Легкий спосіб кинути палити. Терапевтичний курс від центру Аллена Карра.

Для слухачів Сіті клас діє знижка 15% на очний курс » Легкий спосіб кинути палити»: 17 900 ₽ — 15 215 ₽!

Ніяких страшилок і розповідей про те, як це шкідливо і погано — це знають всі, і це не допомагає кинути палити. Замість цього, ми покажемо вам чому ви курите і усунемо ці причини.

Ніякого гіпнозу або НЛП, і вже тим більше ніяких таблеток.

Ніякої сили волі. Оскільки у Вас зникне бажання, Вам не знадобиться Сила волі, щоб боротися зі спокусою, ви просто нехотите курити.

Усунення необхідності і бажання курити — і є той фактор, який робить систему Карра настільки ефективною. Відсоток успіху протягом 3-х місяців становить більше 90%.

Унікальність курсу » Легкий спосіб кинути палити»:

Ви кидаєте палити в один день; вам не потрібно утримуватися від куріння до курсу; відразу після курсу ви відчуєте свободу; ви не будете заздрити тим, хто курить; Вам не потрібно утримуватися від кави або алкоголю; ви зможете відразу насолоджуватися життям без сигарет; гарантія. Ви або кинете палити, або вам повернуть всі гроші.

Якщо ви мрієте кинути палити без напруги, то це буде нашим завданням!

Кількість місць в групі обмежена, тому необхідно оплачувати участь заздалегідь .

На даний курс ніякі знижки не поширюються, крім знижки по клубній карті Сіті клас!

Реєстрація на курс за телефоном + 7-495-517-61-91.

Постійне посилання на цей курс:

Низький уклін всім співробітникам центру і величезне спасибі Фоміну Олександру за проведений тренінг 27 квітня 2019 року. Я не курю поки дві доби, але для мене це прогрес і сподіваюся, що ніколи більше не закурю. Я не знаю як, я не знаю чому. але відразу після курсу я перестав курити. Тяги і бажання до сигарет немає. З моїм безперервним стажем куріння в 27 років по півтори пачки в день, я думав ніколи не кину. Але з цими людьми дійсно є Легкий спосіб кинути палити. Величезне вам людське спасибі. . автор: ИгорьСтепочкин.

Низький уклін всім співробітникам центру і величезне спасибі Фоміну Олександру за проведений тренінг 27 квітня 2019 року. Я не курю поки дві доби, але для мене це прогрес і сподіваюся, що ніколи більше не закурю. Я не знаю як, я не знаю чому. але відразу після курсу я перестав курити. Тяги і бажання до сигарет немає. З моїм безперервним стажем куріння в 27 років по півтори пачки в день, я думав ніколи не кину. Але з цими людьми дійсно є Легкий спосіб кинути палити. Величезне вам людське спасибі. . автор: Ігор Степочкін.

«Киньте палити за 6 годин і насолоджуйтеся життям, або ми повернемо вам гроші!»

Олександр Фомін, курець з 18-ти річним стажем, організував російське представництво міжнародної мережі клінік і центрів Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» в Москві і Санкт-Петербурзі.

Перший ліцензований фахівець і головний консультант Центру Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» на території РФ. Допоміг понад 10 000 наших співвітчизників позбутися куріння раз і назавжди!

Володіє понад 8-ти річною практикою роботи, використовуючи блискучий метод, який допоміг мільйонам людей у всьому світі.

Успішно підготував кілька терапевтів, що працюють за методом Аллена Карра. Брав участь у редагуванні та озвучуванні книг серії «Легкий спосіб» видавництва»добра Книга».

Автор книги » Як кинути палити легко і назавжди. Популярні міфи і сучасні методи».

радить: більшість людей переконані, що знають про куріння практично всі. Вони багато знають, вони довго курять. І звичайно, більшість з них робили спроби кинути палити. І швидше за все, ви один з тих людей, які на своєму досвіді переконалися, що кинути палити складно і що кинути палити легко – нереально. Це те, що думає більшість, і ми прекрасно розуміємо курців. Але щоб ви не думали, є метод, який дозволяє з легкістю позбутися від сигарети, і це Легкий спосіб Аллена Карра. Серед людей, які кинули за методом Аллена Карра багато відомих людей: Ештон Катчер, Еллен ДеДенжерос, Ентоні Хоппкінс, Ольга Шелест, Артемій Лебедєв, Сергій Лук’яненко та багато інших. Сьогодні центри Аллена Карра працюють більш ніж в 50 країнах по всьому світу. Центри існують і працюють тільки з однієї причини-метод прекрасно працює!

Олександр Фомін, курець з 18-ти річним стажем, організував російське представництво міжнародної мережі клінік і центрів Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» в Москві і Санкт-Петербурзі.

Перший ліцензований фахівець і головний консультант Центру Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» на території РФ. Допоміг понад 10 000 наших співвітчизників позбутися куріння раз і назавжди!

Володіє понад 8-ти річною практикою роботи, використовуючи блискучий метод, який допоміг мільйонам людей у всьому світі.

Успішно підготував кілька терапевтів, що працюють за методом Аллена Карра. Брав участь у редагуванні та озвучуванні книг серії «Легкий спосіб» видавництва»добра Книга».

Автор книги » Як кинути палити легко і назавжди. Популярні міфи і сучасні методи».

радить: більшість людей переконані, що знають про куріння практично всі. Вони багато знають, вони довго курять. І звичайно, більшість з них робили спроби кинути палити. І швидше за все, ви один з тих людей, які на своєму досвіді переконалися, що кинути палити складно і що кинути палити легко – нереально. Це те, що думає більшість, і ми прекрасно розуміємо курців. Але щоб ви не думали, є метод, який дозволяє з легкістю позбутися від сигарети, і це Легкий спосіб Аллена Карра. Серед людей, які кинули за методом Аллена Карра багато відомих людей: Ештон Катчер, Еллен ДеДенжерос, Ентоні Хоппкінс, Ольга Шелест, Артемій Лебедєв, Сергій Лук’яненко та багато інших. Сьогодні центри Аллена Карра працюють більш ніж в 50 країнах по всьому світу. Центри існують і працюють тільки з однієї причини-метод прекрасно працює!

На цю тему у нас є й інші майстер-класи. Можливо вони вас теж зацікавлять.

Форум hi-tech гиків-перший по гаджетам!

Гаджети і Девайси для сучасних людей. Науки, роботи, технології, ШІ, криптовалюта.

Теми без відповідей активні теми пошук Наша команда.

Кинути палити за методом Аллена Карра.

Кинути палити за методом Аллена Карра.

Повідомлення Alexander » 12 лис 2010, 10:46.

Розповім вам, як я кинув палити із застосуванням методу а.Карра «Легкий спосіб кинути палити». Але про все в хронологічному порядку.

Курити я почав відносно пізно, в 18 років (по дурості ). Курив багато — в день по цілій пачці.

Знаючи про шкоду куріння, неодноразово намагався кинути палити за допомогою, так званого, силового методу. Це такий метод, коли просто різко припиняєш курити і ходиш з кута в кут, накручуючи себе, типу того, що як я сильно хочу курити, аж вуха пухнуть, але ні за що курити не почну. Такі «муки» тривають кілька днів, а потім починаєш себе жаліти (який же я бідний-нещасний, адже так сильно хочу курити, а не дозволяю собі, буквально насилую себе) і, зрозуміло, під цією маркою купуєш пачку сигарет, нервово її роздруковуєш і дістаєш-закурюєш сигарету. Робиш глибокі нервові затяжки.

Таких невдалих способів кидання курити було кілька За весь чималий стаж мого куріння-10 років.

На роботі один з колег «розрекламував» книгу а. Карра»Легкий спосіб кинути палити». Каже, кинув без проблем.

Відшукав я на просторах всесвітньої павутини цю книгу (знайти її там більш, ніж легко) і почав читати.

Не можу сказати, що читання цієї книги було цікавим заняттям, зовсім немає. Але ж і мета її-інша, не розважальна, так би мовити.

Дочитавши книгу, я дійсно кинув палити і не курю вже 4 роки. При чому кидати було дуже навіть легко. Не було того самого відчуття, що я позбавляю себе чогось приємного, до болю необхідного. Не було того самого відчуття, що я приношу себе в жертву, мучу-насилую. Кинув, як ніби так треба (а так, дійсно, треба, повірте, друзі-палять).

Зараз не курю і абсолютно не тягне.

На роботі у нас за цим методом багато кинули палити.

А хто-небудь з користувачів цього форуму кидав курити з використанням методу а. Карра? Які у вас були успіхи або може, навпаки, провали?

Рецензії на книгу » Легкий спосіб кинути палити »

Аллен Карр.

метод аллена карра кинути палити

ISBN: 5-98124-125-X Рік видання: 2006 Видавництво: добра книга серія: Allen Carr’s Easyway мова: Російська.

У минулому висококваліфікований бухгалтер, Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Ця звичка загрожувала зруйнувати все його життя, поки в 1983 році, після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він не розробив власний спосіб раз і назавжди позбутися від нікотинової залежності нині відомий всьому світу як «Легкий спосіб кинути палити».

Його метод, демонструючи феноменальну ефективність, отримав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу. Аллен Карр створив всесвітню мережу клінік, фахівці яких допомагають курцям кинути палити і подолати залежність від нікотину. Книги Аллена Карра видані на двадцяти мовах і стали бестселерами.

Краща рецензія на книгу.

так як з дитинства у мене батько курив через це у мене з’явився тяга до куріння але я не курив. За допомогою цього методу з цього книга я позбувся тяги до куріння.

Вікові обмеження: 16+

Поділіться своєю думкою про цю книгу, напишіть рецензію!

Рецензії читачів.

(продублюю свою рецензію ще й тут. Може кому вона допоможе) прочитав свого часу дві найвідоміші книги Аллена Карра «Легкий спосіб кинути пити» і «Легкий спосіб кинути палити».

Про результати: не курю з 2007 року. Тобто 12 повних років вже. Був правда один зрив, починав знову курити влітку 2012 р по п’янці і за компанію, т.к. друг молодості постійно димів і мене цей нікотин від вторинного дихання знову почав вабити і в мені почало прокидатися «нікотинове Чудовисько». Але я швидко зрозумів, куди це мотузочок почала витися. Застосував метод маніфесту: сказав цьому другові, що якщо я ще раз закурю, то дам йому просто так велику суму грошей. Тільки вмовляння діє, якщо він мене не буде спеціально підбивати закурити знову. З тих пір не зробив жодної тяги і не тягне зовсім.

Не п’ю з грудня 2012 р.тобто вже більше 6,5 років. І взагалі не тягне. Якщо б хтось сказав, що я навіть ковтка пива не зроблю за 6 років жодного разу, то ні за що б не повірив. Ось тільки якщо ви будете читати книгу Аллена Кара «Легкий спосіб кинути пити», то ОБОВ’ЯЗКОВО проігноруйте його рада в самому кінці книги: піти, налити 200 р алкоголю собі і випити. Напишіть собі напоминалку. Це важливо, а то саме через те склянки я ще пив більше двох років після прочитання. Обов’язково зробіть напоминалку. Це важливо! А так ці дві його книги-супер.

(продублюю свою рецензію ще й тут. Може кому вона допоможе) прочитав свого часу дві найвідоміші книги Аллена Карра «Легкий спосіб кинути пити» і «Легкий спосіб кинути палити».

Про результати: не курю з 2007 року. Тобто 12 повних років вже. Був правда один зрив, починав знову курити влітку 2012 р по п’янці і за компанію, т.к. друг молодості постійно димів і мене цей нікотин від вторинного дихання знову почав вабити і в мені почало прокидатися «нікотинове Чудовисько». Але я швидко зрозумів, куди це мотузочок почала витися. Застосував метод маніфесту: сказав цьому другові, що якщо я ще раз закурю, то дам йому просто так велику суму грошей. Тільки вмовляння діє, якщо він мене не буде спеціально підбивати закурити знову. З тих пір не зробив жодної тяги і не тягне зовсім.

В одному автор, безумовно, правий-кинути палити може кожен і пов’язано це у кожного ж з чимось своїм, якийсь стимул для відмови від нікотину сидить в кожному з нас, десь глибоко всередині, щось таке, що дійсно може струсити і виявитися сильніше згубної звички і це не завжди пов’язано з силою волі. Втім, конкретно я сам цю звичку згубною не вважаю. Мені зустрічалися найнесподіваніші варіанти з приводу відмови від чогось. Наприклад, один мій друг перерахував вартість сигарет в перерахунку на спиртне і вибрав останнє. Досить екзотичний стимул, погодьтеся. Або інший мій друг дуже швидко схуд виключно для того, щоб добре виглядати голим. Втім, щось подібне було у фільмі»Краса по-американськи».

Коли я вперше кинув палити, а кидав я кілька разів, підтверджуючи слова МаркТвена, що «кинути палити легко, я сам сто разів це робив», то звичка до логічного аналізу власних вчинків взяла гору і мені було потрібно зрозуміти — що ж дійсно змусило мене кинути палити. Як виявилося, аналізував все це я даремно, тому що причина плавала на поверхні — мені просто було потрібно довести самому собі, що я здатний зробити щось подібне. У підсумку, коли бажання через кілька місяців мук все ж відступило, то пропав і стимул — переставши боротися із залежністю, ставши некурящим, я став вільним від зобов’язань і через якийсь час закурив знову.

Наступна спроба була зроблена через кілька років, до питання я підійшов більш грунтовно, запасся даною книгою і однодумницею, яка також бажала перестати курити. Книгу читали вголос як мантру, а надалі один за одним стежили, не даючи ніякого послаблення. У підсумку, потрібно визнати, що книга допомогла. Вона в общем-то не повідомляє нічого нового, але постійне повторення одного і того ж, втовкмачує в мозок людини прописні істини на рівні підсвідомості. Книга допомогла в тому сенсі, що не курив я майже два роки. Потім сталося щось і все почалося заново.

Тепер я кинув палити сам, без всяких книг втретє і не курю п’ятий місяць. Чому я це зробив-сказати не можу, більше того — побоююся шукати подібні причини. Наскільки це надовго-також не маю ні найменшого поняття. Знаю одне — мені досі жахливо хочеться курити кожен день, але може саме тому я і не курю. Історія самого Аллена Карра, який все ж помер від раку легенів разом зі своїм методом легкого способу кинути палити, — це, безсумнівно, пригнічує. Курити або не курити-вирішувати кожному особисто, в цьому може хтось і допомогти, але що в підсумку вийде і чи потрібно це все взагалі — про це нічого не знаю. Скажу одне — не бійтеся кидати курити, на цьому світі є речі набагато страшніші.

В одному автор, безумовно, правий-кинути палити може кожен і пов’язано це у кожного ж з чимось своїм, якийсь стимул для відмови від нікотину сидить в кожному з нас, десь глибоко всередині, щось таке, що дійсно може струсити і виявитися сильніше згубної звички і це не завжди пов’язано з силою волі. Втім, конкретно я сам цю звичку згубною не вважаю. Мені зустрічалися найнесподіваніші варіанти з приводу відмови від чогось. Наприклад, один мій друг перерахував вартість сигарет в перерахунку на спиртне і вибрав останнє. Досить екзотичний стимул, погодьтеся. Або інший мій друг дуже швидко схуд виключно для того, щоб добре виглядати голим. Втім, щось подібне було у фільмі»Краса по-американськи».

Коли я вперше кинув палити, а кидав я кілька … розгорнути.