легко кинути палити аллен карр

Книга Легкий спосіб кинути палити-читати онлайн, безкоштовно. Автор: Аллен Карр.

Онлайн книга-Легкий спосіб кинути палити.

Автор: Аллен Карр Назва: Легкий спосіб кинути палити Видавництво: добра книга Рік: 2008 ISBN: 978-5-98124-284-7 Сторінок: 208 Тираж: 20000 ЕКЗ. Формат: 84×108/32 (

130х205 мм) мова: Російська.

У минулому висококваліфікований бухгалтер, Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Ця звичка загрожувала зруйнувати все його життя, поки в 1983 році, після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він не розробив власний спосіб раз і назавжди позбутися від нікотинової залежності нині відомий всьому світу як «Легкий спосіб кинути палити». Його метод, демонструючи феноменальну ефективність, отримав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу. Аллен Карр створив всесвітню мережу клінік, фахівці яких допомагають курцям кинути палити і подолати залежність від нікотину. Книги Аллена Карра видані на двадцяти мовах і стали бестселерами. У нашій бібліотеці Ви можете безкоштовно почитати книгу »Легкий спосіб кинути палити». Щоб читати онлайн книгу «Легкий спосіб кинути палити» перейдіть за вказаним посиланням. Приємного вам читання.

Кількість переглядів: 2888555.

Електронна бібліотека LoveRead.ec -додавання коментарів доступно тільки зареєстрованим користувачам.

Комментарии к книге «Легкий спосіб кинути палити» :

Аллен Карр. Книги онлайн.

Аллен Карр (Allen Carr, 2 вересня 1934 — 29 листопада 2006) — борець з курінням.

Засновник міжнародної мережі клінік «Легкий спосіб«, що допомагає курцям кинути палити застосовуючи методику, описану в його книгах, серед яких найбільш відома»Легкий спосіб кинути палити».

Аллен Карр народився в Лондоні. Почав курити в 1952 році у віці 18 років, під час проходження військової служби. У 1958 році отримав диплом бухгалтера. Остаточно кинув палити в 1983 році у віці 49 років.

З цього моменту Аллен Карр почав активну роботу з популяризації нового методу серед курців. Методика Аллена Карра заснована на самоаналізі курця і його особистому досвіді курця зі стажем більше 30 років.

Крім того Аллен Карр є автором кількох книг присвячених звільненню від алкогольної залежності, зайвої ваги, деяких фобій.

У червні 2006 року у Карра діагностували рак легені, за прогнозами йому залишалося жити не більше 9 місяців. Карр відповів, що » з тих пір як 23 роки тому я викурив свою останню сигарету, я став найщасливішою людиною на Землі. І я досі відчуваю себе таким».

Аллен Карр помер від раку легенів 29 листопада 2006 року у віці 72 років, у себе вдома в Малазі (Іспанія).

Книги (9)

Аллен Карр написав десять бестселерів, включаючи свій хіт 1985 року «Легкий спосіб кинути палити», який став найпопулярнішою книгою нехудожньої літератури в дев’яти країнах і залишається найпопулярнішою книгою про позбавлення від куріння в усьому світі.

У цій книзі, що стала продовженням супербестселера «Легкий спосіб кинути палити», Аллен Карр докладно розповідає про підступні пастки, що підстерігають кожного, хто прийняв рішення кинути палити, допомагає читачеві набути впевненості в собі і в своїх силах, щоб назавжди порвати з курінням.

Автор обговорює наслідки відмови від куріння, викриває міфи, пов’язані з процесом відвикання, допомагає читачеві стати вільним від нікотинового рабства.

Посилання на книгу видалено з сайту на прохання видавництва.

Книга допоможе вам назавжди кинути палити.

Чи можете ви уявити собі граф Монте-Крісто, коли йому нарешті вдалося втекти з в’язниці? Саме так відчував себе і автор, вибравшись з нікотинової пастки.

Саме так відчувають себе мільйони колишніх курців, які використовували його спосіб. Саме так будете почувати себе і ви до кінця читання цієї книги!

Посилання на книгу видалено з сайту на прохання видавництва.

«Легкий спосіб кинути палити» однаково ефективний як для жінок, так і для чоловіків. Однак, як показав досвід терапевтів, що працюють в клініках за методом Аллена Карра, жінки, які прагнуть кинути палити, стикаються з особливими труднощами.

Для жінки, що палить сигарета-важливий елемент системи підтримки, невід’ємна частина життя, нерозривно пов’язана з її уявленнями про саму себе. Кидаючи палити, жінки стурбовані тим, як це вплине на їх вагу і фігуру.

Ця книга детально розглядає характерні тільки для жінок проблеми і труднощі і допомагає читачкам подолати їх, перетворюючи читання в персональну консультацію, в особисту розмову з автором.

Посилання на книгу видалено з сайту на прохання видавництва.

Метод Аллена Карра демонструє феноменальну ефективність.

У книзі» Легкий спосіб кинути пити » Аллен Карр розвінчує ілюзії, які оточують проблему алкоголізму і зображують життя без алкоголю неможливою.

Метод отримав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу.

Відео — легко кинути палити аллен карр (Відео)

Посилання на книгу видалено з сайту на прохання видавництва.

Звільніть свідомість від стереотипів.

легко кинути палити аллен карр

Сформулюйте справжні критерії особистого успіху і ви зможете досягти успіху в будь-якій сфері, навіть якщо вам лінь вставати з ліжка вранці. «Легкий спосіб» не вимагає від вас ні самопожертви, ні титанічних зусиль волі.

Посилання на книгу видалено з сайту на прохання видавництва.

Яка подія змусила автора усвідомити, що за допомогою його методу можна контролювати вагу?

Цим він зобов’язаний … білку.

Посилання на книгу видалено з сайту на прохання видавництва.

«Легкий спосіб насолоджуватися авіаперельотами» допоможе вам подолати страх перед польотами.

Зняти природне внутрішнє напруження і перетворити повітряну подорож в приємне і радісна подія.

Посилання на книгу видалено з сайту на прохання видавництва.

Скиньте вагу без дієт, підрахунку калорій і застосування сили волі.

Програма харчування, розроблена Алленом Карром, дозволить вам насолоджуватися смаком їжі, втамовувати голод і втрачати вагу. Завдяки цій програмі ви зможете: — їсти улюблені продукти і страви; — слідувати своїм звичкам; — уникати докорів сумління; — насолоджуватися смаком свіжої їжі; — позбутися від хвороб органів травлення; — вивчити власні пристрасті і відкрити для себе нові смаки; — довіряти своєму апетиту.

Посилання на книгу видалено з сайту на прохання видавництва.

Відео — легко кинути палити аллен карр (Відео)

Коментарі читачів.

Олень / 5.10.2016 людина / 26.01.2016 а я прочитав книги Легкий спосіб і єдиний спосіб, розумію, що задоволення від куріння немає, але кинути не можу вже протягом 4 місяців викурюю кожен день 2-3 останні сигарети((((

не здавайся, курити кидали не тільки завдяки книзі. Гіпноз кому то допоміг, кому то ще що то, головне зрозумій що подіє реально в твоєму випадку, кожному своє. Але що то тобі явно допоможе. Не здавайся.

Легкий спосіб кинути палити.

Анотація.

У нашій електронній бібліотеці ви можете скачати книгу «Легкий спосіб кинути палити» автора Аллена Карра в форматі epub, fb2, rtf, mobi, pdf собі на телефон, андроїд, айфон, айпад, а так само читати онлайн і без реєстрації. Нижче ви можете залишити відгук про прочитаної або цікавить Вас книзі.

Огляд книги:

Куріння-безумовно одна з наймасовіших і згубних шкідливих звичок сучасної людини. Більшість людей починають курити до 25 – річного віку, багато-ще в дитинстві. Найбільше курців — у країнах Східної Європи. У сучасній Росії та СНД кількість дорослих курців-близько 29%. І це без урахування неповнолітніх.

Так, багато хто намагається позбутися цієї звички, але кожен, хто пробував, підтвердить, що це складно. Для курців зі стажем розлучитися з тютюновим димом і зовсім здається нереалізується завданням. Але грамотна мотивація і правильний підхід здатні допомогти кожному. А однією з найвідоміших робіт з цієї теми є книга Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити».

Ключова особливість книги — вона написана з особистого досвіду автора. Аллен Карр до 1983 року був завзятим курцем, неодноразово намагався кинути, використовував різні методики, але всі вони не давали результату. І саме в 1983 році, коли шкідлива звичка могла по-справжньому зруйнувати його життя, автор розробив власну методику і назавжди розпрощався з тютюновим димом. Дивним чином ця методика виявилася ефективною не тільки в його випадку. Сьогодні десятки тисяч людей у всьому світі позбавляються від нікотинової залежності завдяки книзі Аллена Карра»Легкий спосіб кинути палити».

Сама книга складається з більш ніж сорока глав, в яких автор розповідає, чому виникає залежність, як з нею боротися і не повернутися до неї знову. Порушується безліч питань: чому так важко кинути палити; як позбутися від приводів закурити; через що потрібно відмовитися від поняття «остання сигарета»; звідки береться небажання і навіть легкий страх кидати; які є рекомендації для некурящих та інше.

Сигаретне виробництво-це величезна багатомільярдна індустрія, яка не приносить людству нічого, крім проблем зі здоров’ям. Приємно бачити, що в розвинених країнах спостерігається стабільний спад числа курців. Але навіть цього поки недостатньо. Багатьом з нас просто не вистачає усвідомленості, бажання зав’язати, стимулу.

Якщо ви теж курите і хочете нарешті кинути, але самостійно не можете цього зробити, обов’язково прочитайте книгу» Легкий спосіб кинути палити » Аллена Карра. Це дивовижний посібник, який змінив тисячі життів. Воно змінить і вашу. А якщо ви вже знайомі з цією книгою, залиште відгук для наших читачів. Можливо, саме він стане для когось стимулом зробити перший крок назустріч здоровому способу життя.

Читати книгу » Легкий спосіб кинути палити”

Легкий спосіб кинути палити Передмова отже, нарешті знайдено чарівні ліки, якого чекали всі курці:

Ефективне і для завзятих курців.

Без сильних мук відвикання.

Без напруги сили волі.

Без шокової терапії.

легко кинути палити аллен карр

Не вимагає допоміжних засобів і хитромудрих прийомів.

Не веде до набирання ваги.

Якщо ви курець, все, що ви повинні зробити, це читати.

Якщо ви-некурящий і купуєте книгу для тих, кого любите, все, що ви повинні зробити, — це переконати їх прочитати її. Якщо ви не зможете їх переконати, тоді прочитайте її самі, а остання глава порадить, як ви зможете донести до близьких основну ідею книги, а також як утримати від куріння ваших дітей. Не обманюйтеся тим, що зараз вони ненавидять куріння. Всі діти ненавидять його, поки не пристрастяться самі. У видавництві «добра книга «опублікована Моя книга»Як допомогти підлітку кинути палити».

Попередження можливо, ви трохи побоюєтеся читати цю книгу. Може бути, сама думка кинути палити приводить вас, як і в більшість курців, в паніку, і, хоча ви твердо вирішили в один прекрасний день кинути палити, цей день — точно не сьогодні.

Якщо ви чекаєте, що я стану розповідати вам про жахливий ризик для здоров’я, якому піддаються курці, або про те, що за довгі роки куріння вони витрачають на це ціле стан, або про те, що куріння — це вульгарна, огидна звичка, а самі ви — дурний, безвольний тюфяк, то я повинен розчарувати вас. Подібна тактика жодного разу не допомогла кинути палити мені самому, а якби вона могла допомогти вам — ви б вже давно кинули.

Мій спосіб, який надалі я буду називати «Легкий спосіб», діє зовсім по-іншому. Можливо, Вам буде важко повірити в дещо з того, про що я збираюся говорити. Однак до того моменту, коли ви прочитаєте цю книгу, ви не тільки повірите в це, але навіть будете дивуватися, як це вам колись настільки «запудрили мізки», що ви вірили в щось інше. Існує поширена помилка про те, що ми самі робимо цей вибір — курити. Курці вирішують стати курцями не більшою мірою, ніж алкоголіки — стати алкоголіками, а наркомани, що колються героїном, — стати наркоманами. Так, правда, ми вирішили закурити свої перші пробні сигарети. Час від часу я вирішую сходити в кіно, але, звичайно ж, не приймаю рішення провести багато років в кінотеатрі.

Будь ласка, озирніться на своє життя. Чи приймали ви коли-небудь свідоме рішення, що в певні моменти життя не зможете отримувати насолоду від обіду або зустрічі з друзями, не закуривши? А що ви не зможете зосередитися або впоратися зі стресом без сигарети? На якому етапі життя ви вирішили, що сигарети потрібні.

Ми в цифрах.

пройшли курс, кинули палити.

60 країн і 150 центрів.

Більше 35 мільйонів.

людина, що кинули палити.

Пройдіть тест з 4 питань і отримаєте знижку 10% на проходження онлайн курсу.

З кожною відповіддю розмір вашої знижки буде збільшуватися.

Ви відповіли на 0 з 4 питань.

Центр Аллена Карра в Росії.

«Легкий спосіб кинути палити» — це швидкий і простий метод, який допомагає позбутися від нікотинової залежності. Не має значення, яку форму вживання нікотину ви віддаєте перевагу: курити звичайні або електронні сигарети, парити вейп або кальян, вживати снюс або насвай – метод однаково ефективний для кожного випадку.

Чому звертаються до нас?

Відеовідгуки наших клієнтів.

Виберіть свій » Легкий спосіб»

легко кинути палити аллен карр

Онлайн-відеокурс.

Найбільш зручний формат.

Професійний відеокурс допоможе кинути палити в зручний час з будь-якої точки світу.

Онлайн з будь-якого пристрою.

Тривалість 4 години.

Доступ протягом 15 днів.

Очний курс.

Найвищий показник успіху (більше 90%)

Найбільшу ефективність метод Аллена Карра показує при відвідуванні очного курсу в складі групи.

Гарантія повернення грошей *

Підтримка по телефону.

Тривалість 6-7 годин.

До 20 учасників у групі.

Індивідуальний курс.

Комфорт і конфіденційність.

Такий же результативний, як груповий курс, але з повною самотою і в зручний для Вас час.

Подальша підтримка фахівцем.

легко кинути палити аллен карр

Тривалість 6-7 годин.

Індивідуальна робота з терапевтом.

Більше 30 мільйонів.

людей у всьому світі кинули палити завдяки методу Аллена Карра, зможете І ви!

Отримайте безкоштовну консультацію експерта з питань куріння.

Національне річне клінічне дослідження показало, що» Легкий спосіб » Аллена Карра майже вдвічі ефективніший за інші методи відмови від куріння, доступні в службі охорони здоров’я.

Кеоган, с., Лі, С., Кленсі л. (2018) Легкий спосіб кинути палити Аллена Карра-рандомізоване клінічне дослідження. BMJ Tobacco Control, випуск 4, том 28.

В результаті 3х-річного дослідження, 51% повідомили про триваюче утримання.

Moshammer, H. & Neuberger, M. (2007). Довгостроковий успіх коротких семінарів з відмови від куріння за підтримки охорони праці. Addictive Behaviors, 32 (7), 1486-1493.

Британське річне рандомізоване контрольоване дослідження проти Служби NHS в Лондоні. В даний час, що очікує публікації.

Wood, KV, Albery, IP, Moss, AC, White, S. І Frings, D. (2017). Протокол дослідження для рандомізованого контрольованого дослідження програми» Легкий спосіб » Аллена Карра проти Служби Lambeth і Southwark NHS щодо відмови від куріння.

Курці, які відмовилися від сигарет за методом» Легкий спосіб » Аллена Карра, в 6 разів більш схильні до абстиненції, в порівнянні з аналогічними курцями в загальній популяції.

Дейкстра а., Зуідема р., Вос Д., Ван Калкен м. ефективність тренінгу з відмови від куріння Аллена Карра в компаніях, протестованих в квазіекспериментальному проекті. BMC Public Healthvolume 14, номер статті: 952 (2014)

55% відмовилися від куріння за методом Аллена Карра успішно утримуються від шкідливої звички вже протягом року.

Аллен Карр Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок / Карр Аллен, Сапцина Уляна Валеріївна.

«Легкий спосіб кинути палити» однаково ефективний як для жінок, так і для чоловіків. Однак, як показав досвід терапевтів, що працюють в клініках за методом Аллена Карра, жінки, які прагнуть кинути палити, стикаються з особливими труднощами. Для жінки, що палить сигарета-важливий елемент системи підтримки, невід’ємна частина життя, нерозривно пов’язана з її уявленнями про саму себе. Кидаючи палити, жінки стурбовані тим, як це вплине на їх вагу і фігуру. Ця книга детально розглядає характерні тільки для жінок проблеми і труднощі і допомагає читачкам подолати їх, перетворюючи читання в персональну консультацію, в особисту розмову з автором.

Сторінок: 256, Формат: 84×108/32.

Ефективність: методика Аллена Карра використовується в десятках клінік по всьому світу і отримала високі відгуки лікарів і фахівців.

Зручність: відмова від куріння не супроводжується дискомфортом, стражданнями і не призводить до набору зайвої ваги.

Простота: не потрібні замінники нікотину; потреба курити зникає без будь-якого заміщення.

Універсальність: метод Аллена Карра допоможе кожному впоратися з тривогами і страхами, які заважають нам жити повноцінним життям і насолоджуватися нею.

Результат: нове, ні з чим не порівнянне відчуття свободи. Рекомендуємо!

Сторінок: 256, Формат: 84×108/32.

Видавництво: добра книга (2015)

«Легкий спосіб кинути палити» однаково ефективний як для жінок, так і для чоловіків. Однак, як показав досвід терапевтів, що працюють в клініках за методом Аллена Карра, жінки, які прагнуть кинути палити, стикаються з особливими труднощами. Для жінки, що палить сигарета-важливий елемент системи підтримки, невід’ємна частина життя, нерозривно пов’язана з її уявленнями про саму себе. Кидаючи палити, жінки стурбовані тим, як це вплине на їх вагу і фігуру. Ця книга детально розглядає характерні тільки для жінок проблеми і труднощі і допомагає читачкам подолати їх, перетворюючи читання в персональну консультацію, в особисту розмову з автором.

Серія:» Легкий спосіб » Аллена Карра.

Видавництво: добра книга (2019)

«Легкий спосіб кинути палити» однаково ефективний як для жінок, так і для чоловіків. Однак, як показав досвід терапевтів, що працюють в клініках за методом Аллена Карра, жінки, які прагнуть кинути палити, стикаються з особливими труднощами. Для жінки, що палить сигарета-важливий елемент системи підтримки, невід’ємна частина життя, нерозривно пов’язана з її уявленнями про саму себе. Кидаючи палити, жінки стурбовані тим, як це вплине на їх вагу і фігуру. Ця книга детально розглядає характерні тільки для жінок проблеми і труднощі і допомагає читачкам подолати їх, перетворюючи читання в персональну консультацію, в особисту розмову з автором.

Серія:» Легкий спосіб » Аллена Карра.

Видавництво: добра книга (2003)

«Легкий спосіб кинути палити» однаково ефективний як для жінок, так і для чоловіків. Однак, як показав досвід терапевтів, що працюють в клініках за методом Аллена Карра, жінки, які прагнуть кинути палити, стикаються з особливими труднощами. Для жінки, що палить сигарета-важливий елемент системи підтримки, невід’ємна частина життя, нерозривно пов’язана з її уявленнями про саму себе. Кидаючи палити, жінки стурбовані тим, як це вплине на їх вагу і фігуру. Ця книга детально розглядає характерні тільки для жінок проблеми і труднощі і допомагає читачкам подолати їх, перетворюючи читання в персональну консультацію, в особисту розмову з автором. Ефективність: методика Аллена Карра використовується в десятках клінік по всьому світу і отримала високі відгуки лікарів і фахівців. Зручність: відмова від куріння не супроводжується дискомфортом, стражданнями і не призводить до набору зайвої ваги. Практичність: ніякого залякування, ніяких нотацій, ніяких банальних проповідей про шкоду куріння. Простота: не потрібні замінники нікотину; потреба курити зникає без будь-якого заміщення. Універсальність: метод Аллена Карра допоможе кожному впоратися з тривогами і страхами, які заважають нам жити повноцінним життям і насолоджуватися нею. Результат: нове, ні з чим не порівнянне відчуття свободи. Гарантії успіху: за допомогою цього методу більше 95% курців кидають курити назавжди.

Серія:» Легкий спосіб » Аллена Карра.

АЛЛЕН КАРР-Легкий спосіб кинути палити [128 kbps, Сергій Казаков, 2006]

Опції показу.

Стаж: 10 років 1 місяць.

daladna * 24-Дек-14 14:28 (4 роки 11 місяців тому)

Стаж: 10 років 11 місяців.

Jackyl_666 * 27-лют-15 11: 57 (через 2 місяці 2 дні)

Стаж: 9 років 1 місяць.

ххВАСЯхх · 11-кві-15 18: 54 (через 1 місяць 12 днів)

Стаж: 12 років 1 місяць.

awkozlov * 15-Сер-15 08: 46 (через 4 місяці 3 дні)

Стаж: 10 років 7 місяців.

dianaach * 24-Сер-15 16 :11 (через 9 днів)

Стаж: 7 років 3 місяці.

Lira0914 · 11-Сен-15 18: 54 (через 18 днів)

Стаж: 11 років 3 місяці.

kot12 * 20-Сен-15 23: 05 (через 9 днів)

легко кинути палити аллен карр

Стаж: 7 років 7 місяців.

taiska43 · 30-Окт-15 20:17 (через 1 місяць 9 днів)

Стаж: 5 років 8 місяців.

mezey24 · 03-Ноя-15 12:23 (через 3 дні)

Стаж: 9 років 10 місяців.

tehwin · 14-Ноя-15 09:22 (через 10 днів)

Стаж: 11 років 8 місяців.

whtrbt * 11-лют-16 09: 23 (через 2 місяці 27 днів)

Стаж: 12 років 7 місяців.

Alanar * 11-лют-16 16 :32 (через 7 годин)

Стаж: 9 років 1 місяць.

papavova70 * 22-лют-16 20:54 (через 11 днів)

Стаж: 11 років 1 місяць.

MegaTim * 26-чер-16 21 :18 (через 4 місяці 4 дні)

легко кинути палити аллен карр

dim122_ * 29-чер-16 20:20 (через 2 дні 23 години, ред. 29-чер-16 20: 20)

Стаж: 9 років 6 місяців.

convertor * 07-Сен-16 08: 07 (через 2 місяці 7 днів)

Стаж: 9 років 5 місяців.

Aleksey_13_6 66 * 02-Жов-16 15:26 (через 25 днів)

Стаж: 12 років 6 місяців.

maximus_lt · 24-Окт-16 15:38 (через 22 дні, ред. 24-Окт-16 15:38)

Wаldo · 17-Ноя-16 14:56 (через 23 дня)

Стаж: 12 років 6 місяців.

maximus_lt · 17-Ноя-16 15:26 (через 30 хв., ред. 17-Ноя-16 15:26)

Стаж: 9 років 10 місяців.

Baksun * 06-січ-17 03: 52 (через 1 місяць 18 днів)

Стаж: 11 років 9 місяців.

LEKS · 22-лют-17 11:02 (через 1 місяць 16 днів)

легко кинути палити аллен карр

Стаж: 12 років 6 місяців.

maximus_lt * 22-лют-17 13:56 (через 2 години 54 хв., ред. 19-чер-17 17:16)

Стаж: 12 років 5 місяців.

* Apache * * 02-Мар-17 15: 56 (через 8 днів)

Аліна Санта Клаус.

Аліна Санта Клаус · 22-Травень-17 13:46 (через 2 місяці 19 днів)

Стаж: 3 роки 10 місяців.

Komandor_Sou l * 19-чер-17 16 :43 (через 28 днів)

Стаж: 12 років 6 місяців.

maximus_lt * 19-чер-17 17: 15 (через 31 хв.)

Скоро! Метод Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» [Udemy] [Центр Аллена Карра]

SHAREWOOD.

SHAREWOOD.

Метод Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» Киньте палити за 4 години!

Чому ви навчитеся: пройшовши це курс ви зможете назавжди відмовитися від тютюнової залежності вимоги: немає опис:

Вперше російською мовою метод Аллена Карра » Легкий спосіб.

Автор схожі теми розділ коментарів Дата публікації Англійська інноваційна методика вивчення англійської мови. запам’ятовування від 20 до 100 слів на годину Англійська мова 3 4 бер 2018 Англійська [Майкл Спенсер] Спецкурс англійської. Суперметодика секретних служб Англійська мова 0 3 бер 2018 Здоров’я і спорт Литвинова Тетяна — Методика «ремонту» обміну речовин. Як вилікувати раз і назавжди. Здоров’я і спорт 4 3 бер 2018 Гімалайський секрет. Енциклопедія таємних методик-Клінг Олександр езотерика і окультизм 0 26 лют 2018 унікальна методика зливу трафіку з Facebook 2.0 арбітраж трафіку 2 24 лют 2018.

Схожі теми.

легко кинути палити аллен карр

Автор: NexusWood 4 Бер 2018 Відповіді: 3.

Автор: NexusWood 3 Бер 2018 Відповіді: 0.

Автор: NexusWood 3 Бер 2018 Відповіді: 4.

Автор: Arsenn32 26 Лют 2018 Відповіді: 0.

Автор: BonAqua 24 Лют 2018 Відповіді: 2.

ПРО НАС.

SHAREWOOD-це братство розбійників-однодумців, які прагнуть до підвищення своїх професійних навичок або освоєння нових. На нашому форумі Ви можете скачати найсвіжіші і популярні курси, книги, тренінги та вебінари, а так само злиті складчини по самих різних напрямках безкоштовно!