кодування від куріння за методом довженка

Обговорення.

Кодування по Довженку: легкий спосіб кинути палити або прямий шлях до втрати розуму?

2 повідомлення.

У 80-ті роки минулого століття доктор з України О. Р. Довженко явив світу свій метод позбавлення від залежності, пов’язаної з алкоголем і курінням, за допомогою кодування. Дуже скоро ця методика набула масового поширення по території всієї держави. І сьогодні в Росії дуже багато хто вдається до кодування, хоча в інших країнах воно так і не стало затребуваним. Багато в чому це пов’язано з ментальністю російської людини – бажанням позбутися від проблеми швидко і при цьому затратити мінімум зусиль. Особливо сподіваються на цей метод ті, хто хоче позбутися звичок «щодо шкідливих» — куріння, наприклад. При наявності безлічі порад, як кинути палити, зробити якесь зусилля над собою бажає не кожен,-людині хочеться позбутися від пристрасті легко, без особливих зусиль зі свого боку. Чомусь, роблячи вибір на користь кодування, мало хто замислюється про суть цього способу. Але ж при всій його доступності і легкості, він має досить зловісну підгрунтя: весь метод грунтується на природному страху людини перед хворобою і смертю. Від лікаря тільки потрібно шляхом гіпнозу (електрошоку, таблеток-галюциногенів і т.п.) ввести в підсвідомість людини особливий код, що викликає цей страх, і пов’язати його з процесом куріння. У клініках, що діють згідно з медичною нормативною базою і пропонують лікування за методикою Довженка, пацієнтам, як правило, роз’яснюються всі можливі наслідки і береться розписка про те, що пацієнт йде на кодування добровільно і відповідальність за можливі наслідки приймає на себе. Якщо ж Ви звернулися в який-небудь медичний центр, а вам не запропонували підписати подібну розписку, то варто зробити певні висновки.

Що ж відбувається потім? Після отримання згоди пацієнта, з ним починають проводити досить жорсткі процедури: наприклад, за допомогою електричного струму, що пригнічує волю і критичне мислення в його підсвідомість впроваджується дуже міцний взаємозв’язок між сигаретою і болем. Хоча використовують і менш болючі інструменти.

У методу Довженка знайшлося чимало послідовників, причому часто цими послідовниками виявлялися люди, до самого Довженка відношення ніякого не мають – за основу вони взяли тільки саму ідею його методики. Дослідити їх способи лікування спробував П.Барабаш, результати він опублікував у своїй книзі «кинути палити зараз». Ось один з яскравих прикладів з цієї книги: якийсь цілитель став практикувати метод кодування з умовною назвою «Поліно». Суть цього способу кодування дуже проста-пацієнт закриває очі, спокійно сидить в повній тиші, а через якийсь час лікар б’є поліном по столу-природно, клієнт здригається від несподіванки, а Ескулап в цей час несамовито кричить йому в вухо: «курити не можна. «. Виглядає це, прямо скажемо, безглуздо, та й дієвий цей спосіб чи ні, сказати складно, але потік клієнтів до таких «кодировщикам» не вичерпується.

Те, що подібні методи-нонсенс для інших країн, показав досвід самого Барабаша, який розповів про один показовий випадок зі свого життя. Йому довелося бути свідком того, як на одному з семінарів з психотерапії, його ведучий – відомий психотерапевт з Франції Жан Годен – не зміг нічого сказати про методики кодування, якими поцікавився один з учасників. Коли ж йому пояснили суть цих методик, то його реакція була досить несподівана для російських фахівців-він розгубився і сказав про те, що подібні неподобства просто неприпустимі.

Звичайно, кодуватися чи ні — вирішує сама людина, і якщо він вважає, що струм може вилікувати його від згубної пристрасті, — то нехай отримує бажане. Але чи варто платити за це гроші? Можна вчинити набагато простіше: напишіть фразу «Ти закодований. Курити не можна. «крупно перед собою і доторкніться до оголених проводів, для переконливості можете ще стукнути собі поліном по голові, робіть це до тих пір, поки не відчуєте, що курити вам зовсім перехотілося. Краще повторювати цю процедуру кожен раз, як тільки рука потягнеться до сигарет…

Зміст - як кинути палити

Ви все ще вірите, що через кодування дійсно можна кинути палити?

Анастасія (35 років), вчитель російської мови та літератури. У клініці кодування їй зробили якийсь укол і сказали, що якщо хоч якась доза нікотину потрапить в організм, то ліки просто перетвориться в отруту, який може не тільки погіршити стан, але і вбити. Бідна Настя так злякалася, що нерви не витримали і вона, щоб хоч якось заспокоїтися, знову взялася за сигарети. І навіть під загрозою смерті не змогла відмовитися від них. Страх смерті ще довго її переслідував і ледь не призвів до нервового зриву. Звичайно, навряд чи Насті гарували якийсь сильний препарат, швидше за все справа обмежилося глюкозою або фізіологічним розчином, ставка робилася на те, що вселений страх виявиться сильніше курильної програми.

Ось ще один випадок. Вадим (52 роки), керівник фірми, теж прийшов на кодування в надії, що йому допоможуть кинути палити. Йому запропонували пройти кодування, і він погодився. Переговоривши з пацієнтом протягом декількох хвилин, доктор приступив до дій: включив приємну музику і попросив Вадима встати обличчям до стіни. Вадим слухняно стояв 15 хвилин, після чого йому було сказано, що сеанс пройшов успішно і курити він більше не буде. Чим доктор займався протягом цього часу-залишилося загадкою. Курити Вадим так і не кинув – кодуванням від куріння подібне можна назвати насилу, скоріше, це елементарне обдурювання і знущання. Подібні «доктора» покладаються на те, що пацієнти виявляться гіпнабельнимі (таких близько 15%) і піддадуться ефекту плацебо – сильній вірі в чудодійне зцілення.

Сергій, 35 років, підприємець. Розповів нам, як їздив на кодування від куріння до бабки-чаклунки. «Приїхав я до її будинку і обімлів! Там просто наметове містечко стоїть. Люди чекають тижнями, щоб вона їх закодувала від чого-небудь… Ну я чекати не міг, тому довелося їхати за керівником районної адміністрації. І тільки з його умовлянь мене прийняли без черги для кодування. Бабка зварила якийсь чайок на травах. Пошепотіла туди щось, забрала у мене 1000 американських грошей, і дала мені випити. Випивши. Гірко і гидко. Бабка перевірила, чи все я випив, а потім каже: «Ну все, тепер якщо будеш курити – здохнеш!»Не курили я після цього кілька місяців. Боявся, що здохну! Ну адже не дарма ж до неї стільки людей стоять в чергу тижнями?! Потім якось випив сильно і вирішив ризикнути. Не помер, але і курю тепер знову. І навіть ще більше ніж раніше. Все таке відчуття, що накуритися не можу.»

Якщо ви вже задумалися про своє здоров’я, і шукаєте спосіб кинути палити, то пам’ятайте, що кодування від куріння може забрати у вас багато і при цьому нічого не дати натомість. У процесі кодування ваше уявлення про світ не змінюється, всі переконання, особливо ті, які стосуються власне причини вашого куріння – залишаються без змін, також як і ваша поведінка, фізіологічні та емоційні реакції.

Кодування лише вносить у вашу свідомість дуже сильну деструктивно спрямовану програму, в якій тільки один ланцюжок: «куріння – це хвороба, це біль, це страх, це смерть». Але в той же самий час сприйняття сигарети як засобу допомоги і підтримки, елемента відпочинку і способу відволіктися і приємно провести час, нікуди від курця не йде. Введений код стає перешкодою між людиною і його бажанням отримати задоволення від сигарети. І закодований людина буде шукати будь-які способи це бажання задовольнити. Якщо рівноцінної заміни так і не буде, і людина зануриться в безодню терзають його протиріч, то психіка може не витримати! Нерідко подібні муки закінчуються суїцидом. І все це відбувається через те, що бажання курити стає чи не сенсом життя, а якщо він недосяжний, отже, і жити стає нема чого. Так чи інакше, але з цієї точки зору фахівці, що пропонують послуги кодування по Довженку, не так вже й обманюють-людина курити кидає, адже мертві не курять!

Види кодування від куріння.

Багато людей мають шкідливі звички. Боротися з ними складно, але необхідно. Куріння дуже небезпечно для організму, та й обходиться для залежного не дешево. Кодування від куріння-це відмінний спосіб позбутися від шкідливої звички.

Способи і методи кодування.

Самостійно кинути палити вдається далеко не кожній людині. Для відмови від сигарет потрібно проявити силу волі і витримку, яка є, на жаль, далеко не у всіх. Кодування від куріння реально дозволить забути про сигарети без зусиль і психологічних травм. Саме по собі куріння-це скоріше психологічна залежність, ніж фізична.

У тому, як кодують від куріння, розрізняють кілька основних способів:

Медикаментозний-курець приймає спеціальні препарати, які при взаємодії з нікотином викликають досить неприємні відчуття і зміна смаку, ефект від такого кодування відрізняється ефективністю і стабільністю; Метод навіювання — людині даються певні психологічні установки які допомагають боротися із залежністю. Для використання такого методу кодування чоловік повинен сам мати величезне бажання кинути палити, без нього ефективність буде незначною; Гіпноз — заснований на методики навіювання і дії через підсвідомість людини, може використовуватися навіть тоді, коли людина не вірить в ефективність методики; Метод Довженка — поєднання гіпнозу і психотерапії; Кодування від тютюнопаління за допомогою голковколювання — китайська медицина вже давно зарекомендувала себе з позитивної сторони і цей метод боротьби із залежністю дійсно має високу ефективність. Принцип методу полягає у впливі і стимуляції біологічно активних точок. Офіційна медицина спростовує ефективність методу і пов’язує його з ефектом плацебо (самонавіюванням); лазерне кодування від тютюнової залежності — принцип схожий на голковколювання, тільки на біологічно активні точки впливають за допомогою лазера. Метод має переваги — він абсолютно безболісний і нешкідливий для пацієнта; нейролінгвістичне програмування (НЛП) — створення образу курця і некурящого, їх опрацювання. Недолік методу-зараз важко знайти справжніх фахівців НЛП, які здатні чітко скласти програму дій для пацієнта.

Так як залежність має психологічні основи, Тоі лікування залежності повинно бути направлено на підсвідомість пацієнта, він повинен сам прийти до того, що нікотин — це отрута і мати величезне бажання позбутися від цієї проблеми. Якщо не буде бажання і мотивації, то практично будь-який метод, крім медикаментозного, матиме малу ефективність.

Який метод кодування вибрати?

Багатьох цікавить питання, чи можна закодуватися від куріння? Відповідь досить неоднозначний, залежить від індивідуальних особливостей і рівня мотивації. Будь-який метод ніколи не дасть 100% гарантії. Сугестивність-важливий параметр при визначенні ефективності методу кодування. Якщо людина мало вселяємо і не може приймати чужу точку зору за свою, то однозначно йому не підійде кодування від куріння за методом Довженка, яке якраз і засноване на гіпнабельності. Сугестивний або метод навіювання теж не підійде в таких випадках, адже пацієнту буде просто неможливо вселити те, що куріння може привести до серйозних небезпек і смерті. Можна спробувати закодуватися від куріння гіпнозом, адже при сеансі залучаються в роботу глибинні структури мозку. Ефективність не залежить від бажання пацієнта, але варто відзначити, що кожна людина піддається гіпнозу по-різному, тому і рівень ефективності може відрізнятися.

Кодування від нікотинової залежності за допомогою медикаментів — напевно, найбільш ефективний метод, який впливає безпосередньо на основні інстинкти людини. Після такого кодування від куріння при спробі знову закурити людина буде відчувати сильну нудоту, може з’являтися блювота, запаморочення. Таким чином, сформується безумовний рефлекс і людина поступово зможе повністю відмовитися від сигарет. З недоліків варто також відповісти рівень особистісної мотивації-якщо людина реально хоче позбутися від нікотинової залежності, то він сумлінно буде приймати всі препарати, якщо ж ні, то можливі пропуски і зниження ефективності кодування від куріння.

Чи допомагає кодування в боротьбі з нікотиновою залежністю? Якщо курець сам хоче позбутися від шкідливої звички, то в цьому випадку можна дати майже всі 100% повного позбавлення від залежності. Якщо ж ні, то дати повністю ствердну і однозначну відповідь просто неможливо, це буде залежати від обраного методу і індивідуальних особливостей людини. Де закодуватися від куріння і отримати позитивний результат? Це питання хвилює багатьох. Якщо виникло таке бажання, зверніться в спеціалізовану надійну клініку, пам’ятайте, що в цій сфері дуже багато шарлатанів і шахраїв, які просто користуються наївністю багатьох людей.

Домашнє кодування.

При наявності величезного бажання позбутися від шкідливої звички, можна спробувати кинути палити самостійно, головне, спочатку вірити в свій успіх і не відкладати починання. Відразу встановіть день повної відмови від шкідливої звички і не переносите його.

Якщо хочете відмовитися від куріння в домашніх умовах, складіть для себе два списки. У перший включіть всі позитивні аспекти, які ви отримаєте при відмові від тютюнопаління. Другий список повинен складатися з переліку негативних моментів, від яких ви повністю позбудетеся при відмові від шкідливої звички.

Якщо хочете кинути палити, то варто заздалегідь потурбуватися про різні відволікаючих засобах, особливо в ті моменти, коли затягнутися димом хочеться особливо сильно — під час прогулянки, за чашкою кави. Заглушити бажання покурити може легкий перекус, наприклад, горішки або сухарики, стакан соку. Багато рекомендують Льодяники, цукерки або насіння, але ними захоплюватися не варто. Дуже добре допомагає сода при бажанні кинути палити — розчином можна полоскати порожнину рота при бажанні покурити. Більш радикальний метод-просочити содовим розчином сигарету і спробувати її викурити. Деякі рекомендують просочити сигарету звичайним молоком, але пам’ятайте, це може бути небезпечно. «Молочна» сигарета може викликати сильну нудоту і блювоту, хоча після цього бажання покурити пропаде дійсно надовго.

Якщо хочете кинути палити, завжди при собі майте в запасі палички черемхи — вони мають гіркуватий присмак і служать відмінним відволікаючим маневром. Більш сучасний спосіб кинути палити-перейти на електронні сигарети, а після відмовитися і від них.

Лікування куріння методом Довженка.

Стрес терапію по Довженка можна віднести до найефективнішого способу позбавлення від тютюнової залежності. Цей лікувальний метод збалансовано впливає на всі патологічні ланки пристрасті до нікотину. У клініці «угіддя» у пацієнтів є можливість повноцінно підготуватися до процедури, швидко і комфортно домогтися позитивного результату. Відсоток виліковності від куріння за методом Довженка залишається найвищим у порівнянні з іншими способами. Позбутися згубної звички тютюнопаління слід якомога швидше, так як шкода, що наноситься отруйним димом, швидко призводить до хвороб. Рано чи пізно у будь-якого курця настає розвиток ускладнень і хронічних захворювань.

До них відносяться:

Бронхіт, що супроводжується атрофією слизових дихальних шляхів, що приводить до нападів кашлю і виділенням мокротиння. Атеросклероз дрібних і великих артеріальних судин, що закінчується розвитком ішемічної хвороби серця, що приводить до інфарктів та інсультів. Облітеруючий ендартеріїт-стійкий спазм артеріол, що формує зниження і повне припинення живлення тканин, що закінчується гангреною. Імунні порушення, зниження захисних сил організму, що провокують часті інфекційні хвороби. Онкологічні процеси.

На що діє кодування від тютюнопаління по Довженку.

Залежність від куріння формується за рахунок двох основних причин:

Сигарета у курців асоціюється з відпочинком, приємним проведенням часу, бесідою з друзями, розпиванням чашечки ароматної кави, еталоном шику і т.д. роками формується цей патологічний рефлекс, в якому поняття про норму поступово підміняються на фальшиві цінності. Значення в житті здоров’я затьмарюється псевдоудовольствием. Природно, що різка відмова від звички викликає у людини відторгнення, психічну неврівноваженість, агресію, підвищену збудливість.

Відео — кодування від куріння за методом довженка (Відео)

Що міститься в тютюновому диму нікотин при перших дозах провокує нікотинове отруєння. Але дуже скоро він вбудовується в функціональну ланку нейромедіаторів, заміщаючи собою природний для організму ацетилхолін. В результаті нікотин стає речовиною, необхідною для нормального самопочуття. Припинення його надходження призводить до проблем здоров’я. У пацієнта відзначається слабкість, тремтіння в тілі, кашель, безсоння, порушений апетит, дратівливість і інші прояви. Ці проблеми можуть турбувати людину, яка позбавляється від куріння кілька днів і навіть тижнів.

Кодування має на увазі вплив на обидва патологічних ланки. Особливо потрібно усунення психічної залежності. Для цього в організмі створюються рефлекторні реакції, що передбачає відторгнення, неприязнь до тютюнового диму і пов’язаних з ними відчуттів.

Як проводиться лікування методом Довженка від куріння в клініці » угіддя»

Щоб пройти процедуру, пацієнту слід попередньо записатися на прийом в клініку. У домашніх умовах ефект від сеансу може бути нижче.

Сприятлива обстановка спеціалізованого, добре звукоізольованого, затишного Кабінету, повноцінне обстеження, психотерапія покращують прогноз лікування.

Відео — кодування від куріння за методом довженка (Відео)

Закодуватися при відсутності стримуючих факторів можна відразу в день лікарського прийому по запису. Тривалість сеансу в середньому займає близько години часу.

Але в деяких випадках потрібно попереднє лікування, що включає:

очищення організму від отруйних продуктів, що накопичилися в результаті тривалого тютюнопаління; призначення замісної терапії, що зменшує наслідки фізичної залежності (введення екзогенного нікотину, що дається в зменшуються дозах); медикаментозне оздоровлення внутрішніх органів; психотерапію, особливо – у людей з неврівноваженим типом нервової системи.

Підготовка може зайняти кілька днів, які пацієнт вже проводить без диму і сигарет.

Проведення процедури кодування та її вартість.

Сеанс починається психотерапевтичної бесідою. Лікар і кодується людина встановлюють і обумовлюють кінцеву мету маніпуляції – зняття тяги, вироблення неприйняття до процесу куріння. Ще раз обмовляється термін дії коду.

Пацієнт зручно вмощується в спеціальне крісло. Закриває очі. Лікар може попередньо ввести клієнта в гіпнотичний стан. Включення коду відчувається хворим як спалах світла, різкий звук, больовий подразник. У деяких випадках відзначається короткочасна і безболісна втрата свідомості.

З цього моменту в головному мозку в активному стані починає функціонувати група клітин (нейронів). Вона запрограмована як центр, який відторгає нікотин на психічному і фізіологічному рівні. Спогади, думки, уявлення про сигарети викликають неприємні відчуття. Тому, закодованій людині слід уникати місця для курців, відділи магазинів, що торгують тютюновими виробами. Свій вільний час краще проводити на природі, в басейні, на стадіоні, в спортзалі, тобто – в місцях, де не прийнято курити.

Після сеансу кодування по Довженку при спробі закурити у пацієнта розвивається:

нудота, неприємний смак у роті, блювота; слабкість, рясне потовиділення, озноб або жар; запаморочення, порушення координації рухів; судомні посмикування м’язів; болі різної локалізації.

Найсильніші варіанти відповіді організму можуть виразитися у вигляді непритомності, колаптоїдних реакцій, довготривалих втрат свідомості. В цьому випадку негайно слід викликати швидку допомогу.

Кинути палити за методом Довженка досить нескладно при виконанні всіх рекомендацій лікаря. Ми пропонуємо дуже демократичні ціни на процедуру кодування по Довженку.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, і вже скоро витрачені на лікування кошти компенсуються здоров’ям і економією грошей, які ви щодня виділяєте на покупку сигарет.

Кодування від куріння за методом Довженка.

Медцентр » Альянс допомагає кинути палити за методом Довженка. Щоб пройти процедуру, потрібно записатися на консультацію до нарколога. Лікування тютюнової залежності-одне із затребуваних напрямків в наркології. Нікотин завдає непоправної шкоди здоров’ю. З тютюнового диму в організм і навколишнє середовище надходять отруйні сполуки, що викликають у людини безліч важких захворювань. Їх шкода доведена наукою і практичними спостереженнями. Куріння веде до скорочення життя. Курець має зовні нездоровий вигляд, сіро-жовту шкіру. Від нього виходить неприємний запах, який він не помічає.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ.

кодування від куріння за методом довженка

ЛІКУВАННЯ ТЮТЮНОПАЛІННЯ.

Найменування послуги Ціна консультація по тютюнопалінню 3 000 руб. кодування від тютюнопаління 30 000 руб. Курс лікування тютюнопаління (5 сеансів) 60 000 руб.

КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ.

Найменування послуги Ціна консультація по телефону безкоштовно! Первинна консультація психіатра-нарколога безкоштовно! Консультація психіатра-нарколога (з підбором препаратів) 3 000 руб. консультація психотерапевта 4 500 руб. консультація кандидата медичних наук психіатра-нарколога 5 000 руб. консультація доктора медичних наук (професора), лікаря психіатра-нарколога 5 000 руб.

Хвороби, що викликаються курінням.

Найчастіше формуються:

Деструктивні процеси бронхо-легеневої системи (бронхіт курця). Артеріальна гіпертензія, стенокардичні болі, інфаркт міокарда, минущі порушення мозкового кровообігу, ішемічний інсульт, тромбози. Цей ряд патологій обумовлений шкідливим впливом токсинів на стінки судин, а також їх стійким спазмом. Облітеруючий ендартеріїт-специфічне захворювання, в походженні якого 1 місце займає куріння. Стійкий спазм дрібних артерій призводить до порушення харчування пальців рук і ніг, наслідком якого є гангрена кінцівок. Злоякісні онкологічні процеси. Найчастіше-рак горла, бронхів, легенів.

Спроби держави убезпечити некурящих людей від курців стали причиною розробки і впровадження законодавчих заборон, що забороняють куріння в місцях загального користування. Ці проблеми є вагомою підставою для застосування наркологами клініцистами кодування від тютюнопаління по Довженку.

Чому важко позбутися від куріння самостійно.

Перші викурені сигарети викликають у людини отруєння, обумовлене впливом нікотину на нервову систему. Але наполегливі спроби знову і знову закурити сигарету призводять до вбудовування нікотину в нейрогормональний обмін. Нікотинова структура має певну схожість з ацетилхоліном – нейромедіатором, що виробляється організмом. Постійна присутність нікотину поступово пригнічує вироблення ацетилхоліну, необхідного для передачі нервових імпульсів. Переставши курити, людина відчуває нейромедіаторне «голодування». Воно виражається появою безлічі скарг, що знімаються тільки курінням. Це явище за своєю суттю є фізичною залежністю . А скарги-абстинентним синдромом .

Людина страждає від:

Сильної слабкості, ознобу і тремтіння в руках, ногах. Наростаючого роздратування. Посилення кашлю з появою густої і темної мокротиння. Задишки і серцебиття, підвищення артеріального тиску. Зниженого апетиту. Поганого сну.

Зазначені проблеми наростають за інтенсивністю кілька днів, потім поступово йдуть на спад. Весь цей час пацієнтом рухає домінуюче бажання – закурити. Тільки сигарета здатна за лічені хвилини прибрати ці болісні відчуття і повернутися до норми. Абстиненція може тривати кілька днів, а іноді 1-2 тижні. Але навіть згодом тяга залишається.

Пройшовши через абстинентні страждання, людина торжествує перемогу. Але як потім виявляється-рано. У справу вступає сформована психічна залежність, яка може не відпускати жертву зі своїх «чіпких лап» роками.

Відсутність звичного «задоволення» бачити дим, приємних курців співрозмовників, ароматне випаровування з чашечки кави, розслаблення за сигаретою дуже скоро дає про себе знати. Знову повертається відчуття незадоволеності, роздратування. В голові з’являється бажання: — » ну одну то можна » … ось тут і чекає клієнта небезпека зриву. За однією сигаретою йде друга, третя і через 2-3 дні тютюнопаління у всій своїй красі займає звичний «трон».

Підготовка та проведення кодування від куріння за методом Довженка.

Щоб уникнути рецидиву слід вчасно закодуватися. Дія коду засноване на придушенні психічної тяги, руйнуванні сформованих патологічних рефлексів.

Для отримання максимального ефекту бажано перед процедурою повністю усунути явища фізичної залежності.

Результат досягається:

Очисною терапією. Застосуванням замісного лікування (пастилки, пластирі і т.д.) психотерапією. Призначенням медикаментів, в тому числі володіють психотропним впливом.

Метод Довженка від куріння заснований на усуненні психорефлекторних стереотипів сприйняття життя. Лікар заміщає їх установками заперечення згубної звички. Цей ефект досягається впливом на мозок шляхом активації нейрональних скупчень. Групи клітин ЦНС починають пригнічувати тягу і при бажанні закурити викликають негативні відчуття.

Після кодування при спробі закурити у пацієнта виникає:

Нудота, слабкість, виділення холодного і липкого поту, блювота. Змінні напади ознобу і спека. Головний біль, порушення коррдинації і запаморочення. Судома. Запори / проноси, інші розлади травлення. Гіпертонія, задишка і різні види аритмії.

Навіть вдихання диму палить в стороні людини може дати такого роду реакцію. Тому закодований уникає будь-якого контакту з нікотином.

Сеанс кодування від тютюнопаління по Довженку проводиться в спеціальному кабінеті, після підготовки, попередньої бесіди і встановлення бажаного терміну дії коду.

Посадивши клієнта в крісло, лікар просить закрити очі і вводить людину в стан, що дозволяє належним чином активувати нейрони. Включення коду вимагає всього кілька хвилин. Кодований бачить спалах світла, чує різкий звук, відчуває терпимі больові відчуття. У деяких пацієнтів трапляються короткочасні відключення свідомості.

Після сеансу людина відпускається додому. Ціна процедури обговорюється попередньо з лікарем і відповідає вартості, зазначеної на сайті клініки «Альянс».

Кодування за методом Довженка. Гіпноз як суть методу кодування. Кодування від алкоголізму, куріння і ожиріння. Відкликання.

Сайт надає довідкову інформацію виключно для ознайомлення. Діагностику та лікування захворювань потрібно проходити під наглядом фахівця. У всіх препаратів є протипоказання. Консультація фахівця обов’язкова!

Що таке кодування за методом Довженка?

Кодування за методом Довженка-це один з популярних видів лікування алкоголізму . В основі цього методу лежить вплив на підсвідомість хворого, тобто гіпноз.

Незважаючи на те, що метод був впроваджений в медичну практику ще в 80-х роках минулого століття, кодування за методом Довженка актуально і сьогодні. Необхідно відзначити, що за даний «винахід» та інші заслуги Довженка був удостоєний звання народний лікар СРСР.

Особливість цього методу полягає в тому, що він не викликає блювотний рефлекс до алкоголю у пацієнта. У своїй методиці Довженко відмовився від вироблення умовного блювотного рефлексу на спиртне. Під час сеансу лікар не використовує такі комбінації як «горілка-відраза» «запах спиртного буде викликати блювоту» і так далі. Замість цього лікар, який проводить сеанс, описує руйнівну дію алкоголю на психіку пацієнта. Ще однією особливістю методу є кодування на певний термін. Під час сеансу «код» може встановлюватися на певні терміни, але не менше року. При цьому пацієнт в будь-який момент може відмовитися від заборони, тобто «зняти код». Таким чином, формуються більш довірчі відносини між пацієнтом і лікарем, і цей факт допомагає пацієнтам охочіше погодитися на цей вид лікування.

Кодування здійснюється за один сеанс, тривалість якого становить від 2 до 3 годин. За різними даними ефективність методу коливається від 70 до 80 відсотків. Протипоказань до цього методу дуже мало, єдиною умовою для його проведення є добровільна згода пацієнта і його бажання кинути пити.

Гіпноз як суть методу кодування за методом Довженка.

В основі кодування за методом Довженка лежить сугестивна психотерапія або ж гіпноз. Гіпноз відноситься до психотерапевтичних методів лікування, тобто до лікування, здійснюваного без застосування ліків. Це найдавніший метод лікування, що бере свої витоки ще з часів різного роду окультних обрядів.

Розрізняють два види гіпнозу-самонавіювання і навіювання з боку. Самонавіювання або аутосуггестія лежала в основі священних заклинань, мантри, молитов та інших методів стародавньої медицини. Навіювання з боку (або гетеросуггестія ) в стародавні часи використовувалося шаманами і жерцями. При цьому застосовувалися різні техніки-вплив звуком, світлом, елементи наркотрансу ( спеціальні куріння і обкурювання ). Аналогами кодування в стародавній медицині були емоційні проповіді і співи.

У сучасній медицині, зокрема в психіатрії та наркології, гіпноз використовується вкрай рідко. Сучасна медицина інтерпретує гіпноз як тимчасове звуження свідомості під впливом різних зовнішніх факторів. Простіше кажучи, гіпноз — це свого роду сон, під час якого свідомість повністю не вимкнено, а сфокусовано на змісті навіювання. Іншими словами, під час гіпнозу свідомість людини сконцентровано тільки на тому, що говорить психотерапевт. Як і сон, гіпноз розвивається в тих же умовах і за тими ж законами. Аналогічно в основі сну і гіпнозу лежить один механізм — гальмування кори великих півкуль головного мозку. Однак під час гіпнозу гальмуванням охоплена не вся кора мозку, а лише її деякі частини.

Викликається гіпноз різними гіпогенними (гальмівними ) факторами. Найсильнішими з них є тактильні і температурні подразники. Для індукції (настання ) гіпнозу важливо враховувати деякі умови.

Факторами настання гіпнозу є: фактори, що діють на нервову систему. Тут враховуються два види факторів. Перші це-музика, освітлення, запахи, звуки метронома. Ці фактори діють на перший рівень нервової системи (перша сигнальна система ). Другий вид факторів — це словесне навіювання сонливості і розслабленості, рахунок до 10 і багато іншого. Тобто це ті слова, які говорить ( вселяє ) лікар. Психофізіологічні фактори. До них відносяться м’язове розслаблення, дихальні вправи, максимальна концентрація на навіюваних словах. Організаційні фактори. Це поза пацієнта, температура в кімнаті, відсутність зовнішніх факторів і багато іншого, що обумовлює предвнушеніе. Встановлення контакту з лікарем. Є одним з найважливіших факторів, що забезпечують вдалий сеанс. Фармакологічні, наркотичні та отруйні фактори. Фармакологічні фактори — це засоби, що гальмують активність мозку; наркотичні – засоби, що викликають наркогіпноз ( наприклад, ЛСД); отруйні – токсини, що викликають оглушеність свідомості. У медичних цілях ці фактори не застосовуються. Інші сугестивні фактори. До них відносяться фактори навколишнього оточення-написи на стінах, попереднє очікування. Одним з найголовніших факторів предсуггестіі ( предвнушенія ) вважається наявність вже позитивного досвіду або позитивні відгуки. У психіатрії та наркології головними засобами гіпнозу є вербальні, невербальні та образно-чуттєві засоби, тобто мова, жестикуляція і емоції. За допомогою емоційного забарвленого діалогу, приправленого жестами, лікар впливає на підсвідомість пацієнта. Як вже було сказано вище, під час гіпнозу свідомість звужена до меж навіюваних установок. Відключивши зовнішні фактори, фахівець» проникає » в свідомість пацієнта і формує в ньому певні установки. Ці установки в подальшому несвідомо визначають тип поведінки людини, що зазнала гіпнозу. Простіше кажучи, якщо фахівець з гіпнозу задав установку на «не пити», то в подальшому в повсякденному житті людина поводиться відповідно до цієї установки.

Результат гіпнозу визначає не тільки масштаб проблеми, але і професіоналізм лікаря. Гіпнолог повинен грамотно будувати свою мову, робити паузи, емоційно її фарбувати.

Види гіпнозу.

Існує велика різноманітність методів гіпнозу. Однак в сучасній психотерапії використовуються основні три-класичний гіпноз, Еріксонівський і супроводжуючий.

Класичний гіпноз класичний або директивний гіпноз частково лежить в основі кодування за Довженком. Під час цього виду гіпнозу пацієнт вводиться в стан глибокого трансу, після чого йому навіюються певні установки-накази або заборони. Установки задаються значним наказовим тоном, чому даний метод вважається трохи агресивним.

Використовується класичний гіпноз в лікуванні різних страхів, фобій, а також з метою навіювання відрази до алкоголю або куріння . Важливо відзначити, що директивний гіпноз вимагає великого професіоналізму. Так, неправильно підібрана фраза може усунути одну проблему, але закласти іншу.

Еріксоновскій гіпноз Еріксоновскій або дозволяє гіпноз спрямований на пошук і усунення проблем. Під час цього виду гіпнозу задіюється і уява. Спочатку пацієнт вводиться в стан трансу, після чого він уявляє собі причину своєї проблеми у вигляді образу ( картинок ). Ці образи відкладаються в підсвідомості і сприймаються не як наказ ззовні, а як природне усвідомлення. Таким чином, пацієнт не отримує конкретної команди, а проходить сам весь шлях пошуку своєї проблеми і усуває її.

Супроводжуючий гіпноз як і еріксоновскій, супроводжуючий гіпноз відрізняється від класичного гіпнозу своєю м’якістю. У ньому немає установок і наказів. Після чого пацієнт був введений в стан трансу, з ним ведеться безперервний діалог. В ході цього діалогу пацієнт сам знаходить ключ до усунення своєї проблеми.

Кодування від алкоголізму, куріння та ожиріння за методом Довженка.

Кодування за методом Довженка відбувається із застосуванням методів емоційно-стресової терапії. В основі цієї терапії лежить методика сократовського діалогу, яка являє собою дуже емоційно насичену раціональну бесіду. При цьому лікар не нав’язує свою точку зору і не засуджує пацієнта. Часто вдаючись до прийомів сатири ( дотепним висловлюванням ) і вміло ставлячи питання, лікар підводить пацієнта до віри, що він досягне бажаного ( кине пити ).

За допомогою спеціальних тренувань психіатр повинен зробити так, щоб прагнення кинути пити стало домінантою ( найважливішою метою ) у свідомості пацієнта. Бажання вилікуватися, з яким прийшов пацієнт на прийом, має посилитися в кілька разів. Чим піднесеніше стане віра пацієнта, тим сильніше вона вплине на його нервово-психічний стан. У досягненні цього емоційно-стресового гіпнозу велике значення відіграє інтонація слів, щирість, твердість, а іноді і суворість суджень.

Показання до кодування за методом Довженка показанням до кодування за методом Довженка є хронічний алкоголізм незалежно від стадії захворювання. У рідкісних випадках даний метод застосовується в лікуванні залежності до нікотину (куріння ).

Протипоказання до кодування за методом Довженка абсолютним протипоказанням до цього виду лікування є стан сп’яніння. На прийом до лікаря пацієнт повинен з’явитися в тверезому стані. Ще одним протипоказанням є небажання самого пацієнта позбутися від цієї залежності.

Як відбувається кодування за методом Довженка?

Кодування відбувається за один сеанс і включає в себе кілька етапів. Ключовим моментом є накладення самої заборони, тобто кодування. Термін кодування при цьому вибирає сам пацієнт.

Етапами кодування за методом Довженка є: підготовчий етап; лікувальний етап; етап кодування. Підготовчий етап відіграє велику роль в процесі кодування. Сам Довженко приділяв підготовці пацієнта багато часу. Метою цього етапу є підвищення сугестивності пацієнта і формування його довіри до лікаря. Лікарю необхідно знайти контакт з пацієнтом, розташувати його до себе і сформувати певний авторитет до себе в його очах. Для того щоб максимально налагодити контакт з пацієнтом, рекомендується, щоб він прийшов на консультацію з ким-небудь з близьких родичів. Присутність близької людини необхідно тільки на першому етапі кодування.

Рекомендується, щоб перед сеансом пацієнт утримувався від прийому алкоголю протягом 7 – 10 днів. Запорукою успішного кодування, в першу чергу, є щире бажання пацієнта вилікуватися. Важливо, щоб пацієнт не тільки чекав допомоги від лікаря, але і намагався б йому допомогти. Допомога полягає в тому, щоб він дивився в очі лікаря і нікуди більше не повертався і не рухався.

Лікувальний етап лікувальний етап або етап емоційно-стресової терапії ( тобто гіпнозу ) проводиться в невеликій групі, по 15 – 20 чоловік. Під час цього етапу лікар повинен зміцнити всередині пацієнта мотивацію. Також під час лікувального етапу пояснюється руйнівну дію спиртного на психіку людей і організм в цілому. Він акцентує увагу на тому, що всі сидять люди в цьому залі смертні, що життя всім дана одна і не варто її пропалювати. Найчастіше ж алкоголіки поводяться так, як ніби їм дано кілька життів. Лікар формує у сидять в залі людей домінантну( головну), надцінну ідею про необхідність кинути пити і почати нове життя. Паралельно формується інша домінанта — про те, що вихід є і існує шлях до здоров’я.

Закінчується етап тим, що учасники вибирають собі термін кодування, який повинен бути не менше року. Вибір «коду» дозволяє відчути пацієнта вільним у своєму виборі. Після того як код був обраний, пацієнт пише розписку, в якому письмово підтверджує свій намір кинути пити і термін дії коду. У тій же розписці пацієнт зобов’язується оповістити лікаря, якщо тяга до спиртного все одно з’явиться.

Кодування під час самого гіпнозу пацієнт повинен дивитися строго в очі лікаря, не рухаючись при цьому. Чи не вдаючись ні до яких медикаментів, діючи лише словом, гіпнолог вводить пацієнта в стан трансу. Далі лікар, який проводить кодування, вводить поняття коду. При цьому він використовує слова «код» «розкодування» «кодування», «покарання за порушення коду». Вводячи поняття коду, гіпнолог закладає програму нової поведінки, природно з установкою на тверезий спосіб життя. Встановлюючи заборону, лікар обумовлює і покарання, яке понесе пацієнт, якщо його порушить. Таким чином, емоційно-стресова терапія базується на двох стовпах-заборона і покарання за порушення цієї заборони. Покарання за порушення коду завжди дуже суворе, як правило, це смертельний результат. Закріплюється гіпнотерапія впливом на точку Вале. Точками Вале називаються хворобливі області на обличчі, які відповідають проекціям гілок трійчастого нерва.

Далі даються рекомендації щодо нового життя. Якщо людина поранився, то необхідно використовувати йод або зеленку. На консультації у стоматолога або іншого лікаря, необхідно попередити, що пацієнт закодований, і не можна використовувати спиртовмісні розчини. Якщо з’являється тяга до алкоголю, то треба звернутися до лікаря, щоб посилити код. Якщо ж пацієнт знаходиться в стресовій ситуації і боїться знову не вдатися до алкоголю, то також необхідно звернутися до лікаря, для усунення стресу.

Кодування від куріння за методом Довженка.

Кодування від куріння за методом Довженка сьогодні використовується рідко. Причиною тому низька ефективність даного методу в боротьбі з цією згубною звичкою. Низька ефективність методу заснована на тому, що нікотинова залежність є складним процесом, і у курців зі стажем задіяні рефлекторні механізми. Як і при кодуванні від алкоголізму, при кодуванні від куріння обов’язковою умовою має бути бажання пацієнта позбутися від цієї залежності.

Підготовка до сеансу людина, яка бажає кинути палити, повинен не курити перед прийомом протягом 8 – 10 годин. Якщо він йде на цей крок, то це вже означає Його серйозний намір кинути палити.

Процес кодування від куріння проходить по тих же етапах. Лікар повинен зміцнити домінантну ідею про те, що куріння – це передчасна смерть. Необхідно відзначити, що мало курців розуміють справжню шкоду куріння. Так, ще в кінці минулого століття Всесвітня організація охорони Здоров’я назвала куріння»чумою двадцятого століття». Адже куріння є причиною не тільки зубного нальоту або виразкової хвороби, але також раку легенів, ранньої імпотенції і смерті у віці до 60 років. Куріння є причиною смерті в однієї десятої частини дорослого населення планети. Говорячи про це, лікар зміцнює головну ідею в свідомості пацієнта про необхідність вести здоровий спосіб життя.

Сам процес кодування також проходить за один сеанс, що триває протягом 2-3 годин. Однак для подальшого зміцнення ефекту лікар рекомендує психотерапевтичні сеанси.

Кодування від ожиріння за методом Довженка.

кодування від куріння за методом довженка

Незважаючи на велику кількість запитів на просторах інтернету про кодування від ожиріння, сучасна медицина не практикує цей метод в боротьбі із зайвою вагою. Причин тому безліч. По-перше, ожиріння-це поліетіологічне захворювання, що означає, що в його розвитку бере участь кілька причин. Це може бути гормональні порушення, цукровий діабет, ниркова недостатність і багато іншого. По-друге, дуже часто зайва вага-це відповідний спосіб життя. Найактуальніша причина зайвої ваги на сьогоднішній день-це гіподинамія (відсутність або мала кількість рухів ), незбалансований раціон харчування, зловживання алкоголем, а також депресія. Дуже часто людина просто» заїдає стрес», намагаючись піти від проблем. Саме тому гіпноз неефективний при даній патології. Неможливо запрограмувати людину, щоб вона перестала вживати їжу тощо.

За допомогою інших психотерапевтичних методів лікування можна вирішити проблему зайвої ваги, якщо причина ожиріння — це стрес, депресія або нав’язливі страхи. Якщо ж причина ожиріння-це гормональний дисбаланс або інше захворювання, то тут рекомендується допомога досвідченого дієтолога та інших фахівців.

Методи кодування від куріння.

Курці досить часто вдаються до допомоги медиків, практикуючих різні методи кодування від куріння, з досить непоганою статистикою ефективності. Кодування проводиться декількома методами, причому кожен з них має як свої переваги, так і недоліки.

Що значить кодування від тютюнопаління?

Якщо говорити коротко, то кодування від тютюнопаління являє собою такий метод лікування, при якому на пацієнта одночасно і комплексно виявляється як медикаментозне, так і психологічної вплив, яке в підсумку призводить до того, що він повністю відмовляється від споживання сигарет.

Таким чином, можна сказати, що лікарі , практикуючі кодування, є одночасно і медиками в класичному розумінні цього слова, і психотерапевтами, що володіють навичками впливу як на свідомість, так і на підсвідомість людей.

Саме тому ті люди, які негативно ставляться до різного роду «маніпуляцій» з власною свідомістю часто не сприймають цей метод лікування. Слід також зауважити, що в силу своєї специфіки, кодування від тютюнопаління може бути вироблено тільки один раз в житті. Думка, що в разі негативного результату можна «перекодуватися», глибоко помилково.

Сумлінні фахівці з кодування ніколи не дають стовідсоткової гарантії позбавлення від куріння, оскільки дієвість цього методу в дуже значній мірі залежить як від психічних і фізіологічних особливостей кожного конкретного пацієнта, так і від його рішучості покінчити зі шкідливою звичкою (яка, до речі кажучи, зараз вважається захворюванням на кшталт наркоманії).

Як правило, кодування має і свої вікові обмеження: йому можуть бути схильні люди не старше сорока років. Що стосується стажу куріння, то він особливої ролі не грає, хоча чим менше — тим краще. Перед процедурою кодування пацієнти зазвичай проходять обстеження, а також очищення організму від накопичених в ньому токсинів.

Статистика ефективності кодування.

Багато курців скептично ставляться до будь-яких методів кодування від куріння, вважаючи, що його ефективність невисока. Насправді ж практика показує, що дуже багато залежить як від професіоналізму фахівців, його проводять, так і від обраного методу і його застосовності до кожного окремого курцеві.

Це цікаво. Згідно з медичною статистикою, на сьогоднішній день в світі розроблено близько 120 методів лікування тютюнової залежності, проте на практиці використовується тільки близько чотирьох десятків з них.

Вважається, що близько 60% людей не схильні до навіювання, гіпнозу або схильні до них тільки в мінімальному ступені, і це служить серйозною перешкодою більш широкому поширенню кодування.

Крім того, як вже було сказано вище, дуже багато залежить від прагнення і бажання людини кинути палити. У загально і цілому статистика свідчить, що в залежності від обраного методу ефективність кодування коливається в межах від 30% до 60%, що досить чимало.

Основні методи кодування від тютюнопаління.

У Росії численні клініки пропонують своїм потенційним пацієнтам різні способи кодування від тютюнопаління. Серед них можна особливо виділити гіпноз , голковколювання, лазерний метод і метод Довженка.

Гіпноз.

Кодування методом гіпнотичного впливу на сьогоднішній день є в нашій країні одним з найбільш популярних. Суть його полягає в тому, що фахівець занурює пацієнта в стан, що є прикордонним між сном і неспанням, і це дозволяємо йому задіяти деякі глибинні структури свідомості (а точніше — так зване підсвідомість). Впливаючи на них, людині вселяється, що куріння — це огидно, дуже шкідливо для здоров’я і, до того ж, вельми дорого.

Це цікаво. Допитливі статистики порахували, що» середньому » вітчизняному курцеві тих грошей, які він витрачає на придбання сигарет протягом десяти років, цілком вистачило б на те, щоб обзавестися досить пристойною іномаркою (наприклад, Audi A4 або Ford Focus).

Таким чином, установка на те, що слід кинути палити, пацієнту дається на глибинному психологічному рівні, і тому кодування гіпнозом досить ефективно. Слід, однак, зауважити, що проводитися воно повинно тільки дуже висококваліфікованими фахівцями, яких, на жаль, зовсім небагато.

До основних переваг цього методу можна віднести його безболісність, а також те, що його можна застосовувати в тих випадках, коли інші протипоказані з медичних міркувань. Головний недолік кодування гіпнозом полягає в тому, що в його процесі проводиться втручання в свідомість людини і існує небезпека негативного впливу на нього.

Голковколювання.

Для позбавлення від звички курити тютюнові вироби нерідко використовується голковколювання (акупунктура). Скептики стверджують, що ніяких фізіологічних механізмів організму він не зачіпає, а лікування (якщо воно відбувається) грунтується на відомому «ефекті плацебо», тобто віри пацієнта в його дієвість і власного рішучого психологічного настрою.

Так чи інакше, але практика показує, що за допомогою голковколювання часто вдається «зав’язати» навіть курцям з великим стажем, але дійсно тільки тим з них, які визнають акупунктуру і не вважають її шарлатанством. Однією з переваг цього методу є також те, що він визнаний Міністерством охорони здоров’я Російської Федерації, а в деяких медичних вузах навіть готують фахівців по ньому.

У той же самий час у голковколювання є і цілий ряд недоліків, основним з яких є велика кількість протипоказань (до них, зокрема, відносяться деякі широко поширені серцево-судинні захворювання).

Лазерний метод.

Один з новітніх методів кодування від тютюнопаління-лазерні промені. По суті справи, методи, при яких вони застосовуються, є «осучасненими» варіантами акупунктури, в яких металеві голки замінені спрямованими пучками світла.

Однією з характерних особливостей лазерної терапії тютюнопаління є те, що на відміну від інших способів кодування результат вона дає не відразу, а після деякого часу, які може тривати як кілька днів, так і кілька місяців. Саме ця «відкладеність» ефекту і викликає у багатьох певні підозри в дієвості процедури.

До плюсів лазерного методу слід віднести його повну безблолезненность, а також те, що він, на відміну від голковколювання, абсолютно виключає можливість занесення під шкіру будь-яких інфекцій. Головний же його мінус-це складність в прогнозуванні того, дасть він бажаний ефект чи ні. Один з найбільш рекламованих представників лазерного методу-Facilitas .

Метод Довженка.

Це метод в Росії та інших країнах колишнього Радянського Союзу поширений досить широко використовується протягом вже багатьох років, що свідчить про його досить високу ефективність. Він відноситься до категорії сугестивних, тобто повністю грунтується на навіюванні.

При цьому фахівець переконує пацієнта в тому, що навіть одна викурена ним сигарета може привести до фатальних наслідків. Іншими словами, у курця формується страх перед тютюном.

Позитивною стороною методу Довженка є те, що ніякого фізичного втручання в організм людини не відбувається. Є правда, і досить істотна «зворотна сторона медалі», яка полягає в тому, що у пацієнтів (особливо тих, хто має ослаблену психіку) можуть виникати небажані психосоматичні реакції.

Ризики та можливі негативні наслідки кодування.

Таким чином, різні методики кодування від тютюнопаління мають як свої переваги, так і недоліки. Одні з них мають чисто медичні протипоказання, інші можуть зробити негативний вплив на психіку. З цієї причини до вибору того чи іншого з них слід підходити дуже обережно і відповідально.

При цьому найголовніше-знайти по-справжньому хороших фахівців, які і визначать, яким саме спосіб буде не тільки найбільш дієвим і безпечним для кожного конкретного пацієнта.

Підводячи підсумок сказаного вище, можна констатувати, що кодування від куріння є цілком прийнятним і досить ефективним способом боротьби з цією шкідливою звичкою, однак для того, щоб воно зробило бажане дію, необхідно щоб його проводили висококваліфіковані професіонали, та й самому пацієнту вкрай важливо налаштуватися психологічно на позитивний результат.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді вам до нас на марафон по відмові від сигарет. Не просто кинути палити, а не зірватися.

Кодування за методом Довженка: відмінності від гіпнозу, переваги, протипоказання.

Кодування за методом Довженка-ефективний і максимально безпечний спосіб боротьби з різними залежностями. Метод грунтується на введенні пацієнта в стан гіпнотичного сну і навіюванні йому установок на життя без залежності. О. Р. Довженко-народний лікар СРСР, який розробив унікальну методику кодування гіпнозом ще в 80х роках минулого століття. Лікування за методом Довженка популярно досі завдяки його перевагам.

На жаль, щоб проводити сеанси терапії методом Довженка , не потрібна медична освіта, достатньо пройти спеціальні курси. Цей факт спровокував масову активність шарлатанів і просто некомпетентних фахівців. У нашій клініці працює лікар, який отримав сертифікат від одного з найближчих колег Довженка-доктора Новікова.

Які залежності лікують кодуванням по Довженку ?

Алкоголізм . Кодування від алкоголізму Довженка-найпоширеніша процедура, метод ефективний на будь-якій стадії залежності і допомагає при зловживанні будь-якими алкогольними напоями. Куріння . Щоб кинути палити, достатньо всього одного сеансу гіпнотерапії. Не потрібно застосування лікарських препаратів, єдина умова – утриматися від нікотину протягом доби перед процедурою. Наркоманія. Наркотичну залежність теж можна ліквідувати за допомогою лікування за Довженком, але метод працює не для всіх типів наркотиків. Проконсультуватися ви можете в нашій клініці безкоштовно.

Також метод Довженка довів свою ефективність при кодуванні ігроманів, залежних від інтернету, залежних, які страждають булімією та іншими різновидами психологічних залежностей.

Що собою являє метод Довженка?

За методом Довженка кодування здійснюється під час перебування пацієнта в стані гіпнозу. Глибокий гіпноз не потрібно, людина не відключається, а знаходиться в стані, що не спить, але на його психіку виявляється вплив. Лікар вселяє пацієнтові страх перед вживанням, в фарбах описуючи негативні наслідки. Використання медикаментів не потрібно-метод заснований на корекції підсвідомості.

У чому різниця між методом Довженка і кодуванням гіпнозом?

При кодуванні за допомогою гіпнозу пацієнту дається установка на життя без залежності, увага акцентується, в основному, на перевагах тверезого способу життя. При методі Довженка головним мотиватором виступає страх-формується відраза до предмету залежності, боязнь нашкодити своєму здоров’ю, небажання знову випробувати вкрай неприємні відчуття.

Але головна відмінність полягає в тому, що метод гіпнозу має на увазі самостійне формулювання пацієнтом установки на тверезість. Завдання фахівця-переконати, направити і підштовхнути пацієнта, щоб той прийняв рішення самостійно. Людина сама програмує себе, фахівець лише, підказує, як це зробити, і допомагає. При методі Довженка пацієнту дається готова установка на тверезий спосіб життя.

Є і загальні моменти у цих двох методик, це наявність особливої мітки, яка міцно вкорінюється в підсвідомості залежного. При думках про предмет залежності мітка активується за допомогою асоціативного мислення, а активна мітка моментально викликає огиду до предмету залежності.

Переваги методу Довженка.

кодування від куріння за методом довженка

Це швидко-вистачить всього одного сеансу, який триває близько пари годин. Це надовго-в залежності від індивідуальних психологічних особливостей пацієнта кодування вистачає на термін від 1 до 5 років. Це ефективно – згідно зі статистикою, метод Довженка від алкоголізму та інших залежностей ефективний в 95% випадків. Це доступно-сеанс кодування обійдеться вам в 10 000 рублів. Це безпечно-у методу немає ніяких побічних ефектів. Це безболісно-пацієнт не відчуває неприємних відчуттів. Це анонімно-в нашій клініці ви можете закодуватися, не називаючи свого імені.

Лікування алкоголізму за методом Довженка, як і лікування інших залежностей, не вимагає спеціального обладнання, інструментів або медикаментозних препаратів. Пацієнт не відчуває больових відчуттів або будь-якого роду насильства, всі процедури здійснюються тільки за згодою самого пацієнта. Людина під час процедури знаходиться в свідомості і контролює все, що з ним відбувається. Така процедура не може нашкодити здоров’ю, навпаки – вплив на психіку досвідченим фахівцем зробить пацієнта врівноваженим. При необхідності можна використовувати метод Довженка в рамках комплексного лікування залежності, включаючи медикаментозні та фізіотерапевтичні аспекти.

Хочете закодуватися або закодувати родича?

З кожної випитої чаркою і викуреної сигаретою ви віддаляєте себе і свою сім’ю від нормального здорового життя. Так чого ж ви чекаєте? Вирішити проблему просто-залиште заявку, і ми Вам передзвонимо!

Протипоказання.

При всій безпеці і універсальності методу все ж існують протипоказання, при наявності яких жоден Компетентний і відповідальний фахівець не візьметься за процедуру кодування.

Психічні відхилення і розлади, неврологічні захворювання. Крайня ступінь деградації, що супроводжується галюцинаціями і маренням. Алкогольне або наркотичне сп’яніння. Деякі захворювання серцево-судинної системи, стан після інфаркту або інсульту. Загострення інфекційних і вірусних захворювань. Онкологічні освіти.

Варто також перерахувати фактори, які не є протипоказаннями, але значно знижують ефективність методу.

Небажання залежного боротися з проблемою. Ознаки деградації особистості. Особливі психічні стани.

На який час вистачає ефекту кодування?

Період кодування лікар може встановити спочатку, зазвичай це 1-5 років. Іноді може знадобитися повторне кодування ще до закінчення терміну, в такому випадку потрібно, не відкладаючи, звернутися в клініку. Термін кодування вибирається лікарем на підставі вивчення історії залежності пацієнта. Головна мета кодування-назавжди позбавити пацієнта від залежності, тобто навіть після закінчення терміну кодування людина не буде відчувати тяги до предмету залежності. Щоб ця тяга повністю зникла, всім людям потрібен різний час.

Як закодуватися?

Запишіться на прийом в нашу клініку. Проконсультуйтеся з фахівцем-це безкоштовно. Утримайтеся від вживання протягом тижня перед кодуванням. Відвідайте сеанс кодування. Виконуйте рекомендації фахівця протягом місяця.

Зазвичай після кодування потрібно пропити заспокійливі препарати, іноді лікар рекомендує консультації психолога, до якого ви можете записатися в нашій клініці.

Чи можна розкодуватися?

Самостійно розкодуватися пацієнт не зможе, але можливість екстреного завершення терміну кодування існує. Потрібно прийти на прийом до того ж лікаря, який проводив процедуру кодування. Знову проводиться сеанс гіпнозу, пацієнту даються інші установки. Здоров’ю пацієнта така процедура не загрожує.

Є ситуації, при яких розкодуватися не тільки можливо, але і необхідно. Якщо людина, будучи закодованим, якимось чином все ж вжив алкоголь або наркотики, потрібно терміново зняти кодування і тільки у фахівця.

Яка ймовірність зірватися?

Різка відмова від предмета залежності може зробити людину дратівливим і депресивним, а в такому стані найпростіше зірватися. Імовірність зриву практично нульова, якщо пацієнт строго виконує всі рекомендації лікаря, тобто, як мінімум, приймає заспокійливі препарати.

Кодування за методом Довженка в Краснодарі вул. Жовтнева д. 8. клініка «Эмеркон»

Статистика залежностей.

А ви не боїтеся стати частиною цієї статистики?

Зупиніться зараз, і зможете продовжити життя на 5-20 років!

Кодування від куріння за методом Довженка.

Кодування від куріння за методом О. Р. Довженка є ефективним психотерапевтичним способом позбавлення від згубної звички вживання сигарет. Даний метод був розроблений в середині 1980-их років і ось уже протягом більш ніж тридцяти років, з високою ефективність, застосовується для позбавлення людей з різним ступенем пристрасті до шкідливої звички від нікотинової залежності. Метод набув широкого поширення в багатьох країнах пострадянського простору: в Казахстані, Російській Федерації, Республіці Білорусь, Україні та інших.

Переваги застосування даного методу:

За більш ніж тридцятирічний період його використання, він довів свою спроможність і ефективність. Користь методу Довженка підтвердили найвідоміші психотерапевти з усього світу, Міністерство охорони Здоров’я, а також Всесвітня організація охорони Здоров’я. Під час лікування людина не заганяється в «ступор», а продовжує знаходиться в прихильному настрої. Після курсу лікування виникає стійкість і байдужість перед сигаретами і тютюновим димом. Даний метод є універсальним. Він абсолютно нешкідливий, його використання не обмежується наявністю патологій, сприятливо впливає на загальний психічний стан хворого. Для збереження комфортного стану пацієнта, йому надається гарантія анонімності. Кодування від куріння проводиться за одне відвідування фахівця, ціна на лікування відрізняється своєю лояльністю. Методика Довженка не обмежує застосування інших ефективних прийомів позбавлення від тютюнопаління. Для лікування хворого абсолютно не має значення його віросповідання, так як процес кодування від куріння не зачіпає релігійних питань.

Вимоги до хворого.

Найголовніше, що потрібно від пацієнта — це наявність бажання позбутися шкідливої звички. При відсутності такого, ефективність кодування буде зведена нанівець і, найімовірніше, призведе до зворотних наслідків, посиливши у людини тягу до сигарет. Саме бажання позбутися від обтяжливої звички повинна з’явитися у курця, він повинен усвідомити те, що відсутність залежності обіцяє йому поліпшення психологічного і фізичного стану. Варто відзначити, що не впливає на процес кодування від куріння кількість і стаж вживання сигарет.

Безпосередньо перед сеансом, для збільшення ефективності і надійності результату, рекомендується утриматися від вживання нікотину на 2-3 дні. Також не варто вживати алкогольні напої — вони послаблюють психологічний стан хворого. При виконанні перерахованих вище вимог, можна сміливо сказати, що пацієнт має повну рішучість позбутися від шкідливої звички. Таке утримання налаштовує силу волі і дозволяє поліпшити сприйняття корисної інформації.

Кодування за методом Довженка від куріння має обмеження за віком. Проведення процедури можливо тільки при наявності 18-річного віку.

Основа методики Довженка. У момент проведення кодування від куріння відбувається вплив на свідомість пацієнта, зокрема на психологічну його частину. Відбувається навіювання того, що сигарети це марна річ, яка не несе нічого хорошого і без якої можна легко і просто жити. В результаті чого, у курця відбувається усвідомлення того, що куріння марний процес і тяга до сигарет пропадає. Для досягнення позитивного результату не потрібно вдаватися до використання гіпнозу або лікарських засобів. Усвідомлення проблеми відбувається виключно під дією слів, які переконують пацієнта в тому, що куріння це негативне явище.

У місті Алмати можливе проходження курсу лікування від куріння тютюну за методом Довженка в спеціалізованому психотерапевтичному центрі в. м. Хлиновского.

Способи кинути палити-відгук.

Історія для тих, хто не хоче або не може кинути палити, але в силу певних подій зробити це потрібно.

Курити я почала ще в школі, в той час це було модно. Дівчина обов’язково повинна була кинути виклик у своєму середовищі, показати сміливість, наприклад, взявши сигарету. Зрозуміло, не всі демонстрували свій бунтарський дух у вигляді шкідливих звичок, але я одна з тих, для кого сигарети були символом сміливості. Викуривши чергову сигарету мені здавалося, що тепер я можу все! Насправді це було не так.

На початку своєї пристрасті я навіть не затягувалася і диміла від випадку до випадку, в основному тільки для демонстрації. Ставши професіоналом, я курила набагато частіше. Іноді я кидала і зовсім не доторкалася до пачки місяцями. Коли я вчилася на першому курсі інституту, час поки залишалася некурящою коротала в гордій самоті, оскільки всі зміни між парами інші проводили в курилці. Загалом, в моєму оточенні на той момент курили всі і бути білою вороною не хотілося. Крім того, більшість телевізійних героїв також ходили з сигаретами, побічно подаючи приклад. Так я закурювала знову і знову, спочатку тільки в інституті, потім після занять, у вихідні і так втягнулася в цей процес остаточно. Загальний стаж куріння 12 років.

Картинки на пачках начебто цих ніколи мене не лякали, я навіть уваги на них не звертала.

Згодом мода на куріння стихла, але шкідлива звичка залишилася. Колеги по роботі, хлопці часто робили мені зауваження, у відповідь я звертала все жартома і навіть не збиралася кидати курити. Сигарети були частиною мого щоденного розпорядку, вони стали моєю «доброю» культурою, і самонавіювання, що від нікотину я стаю сміливіше було ще жваво. Також мені було незрозуміло яка справа іншим людям до моїх шкідливих або не шкідливих звичок, я ж не сую ніс в їх справи!? Крім віджартовування, я іноді хамила тим хто забороняв мені курити. Все це тільки додавало бажання курити ще більше, всім на зло.

Пізніше пішла потужна пропаганда на користь відмови від куріння в ЗМІ, зрозуміло це відбилося на масах. Багато моїх знайомих перейшли на електронні сигарети . Я теж пробувала, але все ж воліла справжні. Я не розуміла як ними можна замінити тютюн, напевно вся справа знову-таки в самонавіюванні. Загалом на мене вони не подіяли.

Цей екземпляр досі валяється у мене в шафі.

кодування від куріння за методом довженка

Якось на роботі мені подарували книгу Аллена Карра » Легкий спосіб кинути палити. Спеціально для жінок». Відгуки про книгу були позитивні, люди дійсно кидали курити прочитавши її. Мені ж здавалося це з області фантастики, було незрозуміло як книга може умовити тебе кинути шкідливу звичку? Заради інтересу я навіть прочитала. Книга здалося мені не цікавою, нудною, ледве дочитала її до кінця. Після прочитання навіть і Мили не виникло кидати. Напевно, у кого є бажання попрощатися з сигаретами, то ця книга буде додатковим фактором переконання. Але як бути якщо не хочеш сама?

«Якщо людина не може позбутися від куріння — значить у нього слабка сила волі». — Помилка, що має давнє коріння і надзвичайно широко поширене. Помилковість даної думки полягає в наступному:

Відомо, що компоненти тютюнового диму починають, рано чи пізно, брати участь в біохімічних реакціях організму, витісняючи собою речовини, спеціально призначені для цього природою. Мало того, що це перекручує найважливіші процеси в організмі, — куріння викликає перебудову роботи нервової системи, після чого їй будуть вимагатися все нові і нові порції нікотину. При відмові від куріння в мозку повинні відбутися зворотні зміни, які дозволять йому знову перейти на «повне внутрішнє забезпечення». Але даний процес відбувається лише у тих, чия нервова система володіє високими можливостями адаптації, тобто здатності до пристосування (загальновідомі приклади адаптації — це моржування і відкриття «другого дихання» у бігунів на довгі дистанції).

Згідно зі статистикою, здатність до адаптації знижена, в тій чи іншій мірі, приблизно у 30% населення — з причин, від них не залежних і доступно описаним далі. Пристосувальні реакції відбуваються на клітинному рівні, тому підвищити свої адаптивні можливості за допомогою «сили волі» практично неможливо (бо сказано: «вище голови не стрибнеш»).

Описано, наприклад, чимало випадків, коли людей, які бажають будь-що покінчити з курінням, на їх прохання відвозили і залишали далеко в тайзі або в інших місцях, де придбання сигарет було б неможливим. Але вже через день-два тютюнове утримання ставало настільки нестерпним («фізіологічна абстиненція»), що змушувало цих людей курити торішнє листя і напролом добиратися до найближчого поселення.

Також, персоналу кардіологічних стаціонарів добре відомі аж ніяк не поодинокі епізоди, коли їх пацієнти продовжували курити, навіть перебуваючи під загрозою повторних інфарктів. Виходячи з таких реалій, особам зі зниженою адаптивністю, які мають намір відмовитися від куріння, попередньо рекомендується прийом препаратів, штучно поліпшують роботу мозку — аж до антидепресантів. Приблизно таким же чином йдуть справи і з алкогольною залежністю. Попутно зауважимо, що пристосувальні можливості небезграничны і у осіб зі здоровою нервовою системою. Наприклад, одна з тортур, що застосовуються криміналітетом, полягає в насильницьких ін’єкціях важких наркотиків, після чого людина стає наркоманом. Подальше відомо.

Все вищесказане, втім, жодним чином не скасовує ефективності описаних в книзі методів, здатних відновити силу і нормальну адаптивну здатність нервових клітин.

Мабуть з цим варто погодитися.

Коли я вийшла заміж, ми з чоловіком стали розглядати варіанти моєї відмови від куріння, тому що планували вагітність. Я стала приймати самостійні спроби . Успіхом вони не увінчалися, через три дні я знову бралася за старе. Тоді знайомі порадили закодуватися за методом Довженка, розповіли, що це реально допомагає. Довженко-лікар психотерапевт, який успішно застосовував свій метод кодування на бажаючих відмовитися від алкоголізму. Пізніше його послідовники стали застосовувати метод і для лікування нікотинової залежності і навіть при ожирінні.

Я погодилася і знову-таки не повірила, що якесь навіювання може допомогти. Сеанс проводився в стані відкритого гіпнозу, тобто людина не вводиться в стан сну, а потім нічого не пам’ятає що з ним робили. Те, що відбувається швидше нагадувало лекцію, з певними психологічними хитрощами, які сприймаються людиною несвідомо. Мене закодували на рік.

Я була здивована, що після сеансу мене не потягнуло в курилку. Я забула, так … я просто забула як курити! І буває ж таке))) перший тиждень все було добре, я чекала, ну коли ж мене знову потягне купити собі пачку сигарет. Я навіть пару раз виявлялася поблизу з людьми, що палять і цей процес мені здавався зовсім незнайомим.

Через тиждень почалося. Я називаю це нікотиновим голодуванням. Мій організм зрозумів, що йому чогось не вистачає, його позбавили дуже важливого елемента — нікотину до якого він так звик. У мене був постійний ниючий стан, який легко було переплутати з голодом, а оскільки я забула як курити, то доводилося їсти. Особливо хотілося солодощів. Тривало це три місяці, я не знаходила собі місця, постійно жувала. Набрала 5 кг. після, почуття нікотинового голоду стихло, але остаточно не пройшло.

Рівно рік я не пам’ятала як курити, цей процес тимчасово стерся з моєї пам’яті, до всього іншого установка, яку я отримувала на кодуванні забороняла підходити до сигарет.

Після того як термін кодування закінчився (продовжувати не стала), я спокійно як в старі часи купила пачку сигарет і пішла додому. Я знову почала «паровозити», спочатку по одній сигареті в день, потім дві, три. Зупинилася на 4-х, так пройшов ще приблизно рік. Але ось якось сталося недільний ранок зі зливою, сигарети у мене закінчилися, а виходити за ними було не хочеться. Так я спокійно прожила день. В подальшому такі утримання повторювалися, я повністю обходилася без сигарет. В один прекрасний день без будь-якої на те причини я перестала курити.

Мабуть коли організм протягом року обходився без нікотину запам’ятав цей стан і зрозумів, що без цього можна жити. Так я не курю вже майже 3 роки. У моїй зовнішності нічого не змінилося, але кашляти я перестала, простудні захворювання проходять швидше. Але найголовніше я більше не піддаю ризику своє здоров’я і не витрачаю гроші на сигарети, що теж великий плюс.

Бажаючим кинути палити, у кого так і не вийшло, раджу не звинувачувати себе у відсутності сили волі, і не соромлячись вдатися до допомоги фахівців.

Кодування від куріння за методом Довженка.

Методика стресотерапії (кодування) розроблена О.Р. Довженком в 1980 році. В її основі лежить створення стійкого вогнища (центру) в корі головного мозку шляхом сугестивної психотерапії.

Після його «активації» людина втрачає тягу до сигарети на тлі працюючої формули заборони волею психотерапевта. В цьому і криється головна відмінність кодування від тютюнопаління за Довженком від основних методик психотерапії, в яких активізується воля хворого, а не лікаря.

Найменування послуги Ціна, руб. психотерапевтичне кодування: кодування по Довженка 8 500 рублів.

Методика кодування від куріння за методом Довженка вимагає спеціальної підготовки медиків на курсах з проходженням практики в спеціалізованих клініках.

Лікарі центру «Алкоклінік» досконало володіють цим методом.

Що потрібно для того, щоб пройти кодування від куріння по Довженку.

Людині, яка хоче позбутися від тютюнопаління необхідно:

Деякий час обійтися без куріння самостійно. Для полегшення цього періоду можна користуватися традиційними методами лікування. Зазвичай підготовчий період становить не більше 2 тижнів, іноді менше. На цьому етапі лікар проводить сугестивну індивідуальну та групову терапію з групою пацієнтів. Основне завдання цього періоду-формування у людини, яка хоче кинути палити по Довженку, осередкового центру в мозку. Сеанс кодування. Шляхом різних способів впливу лікар активує роботу центру. Після цього у пацієнта пропадає тяга і формується негативне ставлення до куріння взагалі.

Кодування застосовується на певний термін, який лікар і пацієнт обговорюють спільно напередодні. У разі порушення «коду» хворий може отримати важкі ускладнення. Щоб цього не сталося, за ним залишається право «розкодування». Якщо раптом з якихось причин людина, яка вирішила кинути палити за методом Довженка, захоче згодом «зняти» код-йому треба буде звернутися до фахівця. І він вже усуне вплив шкідливої дії функціонуючого кодового центру.

Кодування після закінчення терміну дії можна продовжувати. Якщо людина відчуває, що впорається в подальшому самостійно, то повторне кодування проводити необов’язково.

Куріння завдає непоправної шкоди організму, тому, якщо у Вас дозріло бажання пройти курс лікування і позбутися від цієї пристрасті – наркологічний центр «Алкоклінік» охоче Вам в цьому допоможе. Ціна кодування від тютюнопаління за методом Довженка доступна практично кожному бажаючому. Звертайтеся до нас, разом ми позбавимо Вас від згубної звички.

Авторство і редактура тексту: завідувач відділенням психіатрії та наркології МЦ «Алкоклінік», психіатр-нарколог Попов А. Г., лікар психіатр-нарколог Сєрова Л. А.

Чи Легко кинути палити за методом Довженка?

Бажання кинути палити виникало хоч раз у кожної людини, залежного від тютюну. Не так давно, а якщо бути точніше, у вісімдесятих роках минулого століття, доктор О. Р. Довженко розробив власний метод боротьби з нікотиновою залежністю і алкоголем. Він запропонував позбавлення за допомогою кодування.

Успіх цієї методики був настільки великий, що незабаром вона отримала загальне визнання. В основному кодування застосовують на території Росії. В інших країнах воно так і не набуло популярності.

Короткий зміст статті:

Багато і сьогодні вдаються до даного способу. В основному ті, хто хоче дуже швидко позбутися від проблем, не докладаючи для цього особливих зусиль. Для того щоб кинути палити, потрібно мати не тільки силу волі, але і величезне бажання. Але більшість людей не має ні того, ні іншого.

Необхідні вимоги.

Пацієнтам, які дають свою згоду на лікування, детально описують всі наслідки даного методу. З них беруть розписку про те, що пацієнт йде на кодування добровільно і в майбутньому не матиме ніяких претензій до лікарів. Лікування з примусу не дасть відчутних результатів.

Може виникнути зворотний ефект негативного впливу на організм. Ще однією неодмінною умовою для вдалого кодування є тимчасова відмова від сигарет . До початку лікування не рекомендується курити 2-3 дні, а також відмовитися від спиртного. Дотримання всіх умов говорить про готовність людини назавжди відмовитися від згубної звички.

В епосі інформаційних технологіях найчастіше курять і програмісти, які насилу розробляють шаблони для Joomla. Якщо ви теж працюєте з Joomla, то, на сайті cmsdude.org зможете скачати шаблони Joomla YooTheme абсолютно безкоштовно. Спасибі за сайт напишете в коментарях.

Що ж відбувається при самому кодуванні?

Метод навіювання.

Треба зауважити, що у даного способу існують і темні сторони, незважаючи на його простоту і доступність. Вся хитрість полягає в тому, що методика грунтується на людських страхах. І тут лікарям потрібно за допомогою гіпнозу ввести в підсвідомість спеціальний код, який і буде провокувати цей страх.

Пацієнту постійно вселяють думку, що зловживання сигаретами може завдати шкоди здоров’ю або привести до летального результату. Така шкідлива звичка впливає і на психологічний стан людини. Було помічено, що при кожній затягуванні пацієнта переслідували страх і біль. Подібні хворобливі відчуття змушували відмовитися від куріння раз і назавжди.

Ефективність кодування.

Позитивні результати лікування залежать від безлічі причин. Перш за все, це способи кодування. Наприклад, в історії з гіпнозом і навіюванням лікування може не дати бажаних результатів.

Всьому виною психічний стан людини . Загальновідомий факт, що тільки близько 40% населення піддаються навіюванню під впливом гіпнозу. До того ж, на ефект від кодування впливає готовність пацієнта відмовитися від нікотину.

Якщо людина по-справжньому прагне до цього, і у нього є вагомі аргументи, то кодування тут грає роль палички-виручалочки. Якщо немає впевненості в твердому намірі позбутися від куріння, присутній коливання, то даний метод лікування буде тільки дратувати.

Рано чи пізно людина зірветься і знову візьметься за сигарету . Повне позбавлення від тютюнопаління настає у 30-60% людей. Важливо відзначити, що деяким доведеться пройти 2-3 сеансу. Здебільшого це ті, хто слабо піддається навіюванню. Плюси кодування:

методика достатня проста, надійна і перевірена; даний спосіб боротьби з курінням був гідно оцінений усіма відомими психотерапевтами; офіційно визнаний МОЗ і отримав схвалення ВООЗ; під час кодування пацієнт перебуває в стані активності; у людини виробляється неприязнь і відраза до тютюнових виробів; при зверненні в клініку гарантується повна анонімність; доступна ціна, А сам процес кодування займає всього один сеанс; можливе використання методу Довженка спільно з іншими способами лікування, що підсилює їх продуктивність; кодування підходить майже всім, хто мріє кинути палити; не шкодить здоров’ю, плідно впливає на психічний та емоційний стан хворого.

Відмінність методу Довженка від багатьох інших способів кодування полягає в тому, що він веде до повного позбавлення від тютюнової залежності.

Завдяки такому лікуванню, пацієнт не буде відчувати незручності через відмову від сигарет. В кінці сеансу у нього буде стійке байдужість і відраза до нікотину.

Звичайно, подібним методом слід скористатися тільки в крайньому випадку-якщо людина перепробував безліч інших способів і не отримав видимих результатів.

Можна спробувати самому кинути палити . Не так вже й складно домогтися результату, якщо робити це поступово. У будь-якому випадку все залежить від самого курця. Неоціненну допомогу можуть надати також члени сім’ї, всіляко підтримуючи в ухваленні рішення.

Життя людини в його руках. Змінити і поліпшити її можна в будь-який момент. Звільнитися від згубних звичок, що несуть шкоду здоров’ю, придбати силу і бадьорість. Досить зробити правильний вибір.

Кодування від куріння за методом Довженка.

. Повірте в себе, довіртеся мені і я поверну Вас до життя О.Р. Довженка.

+ 7 (495) 212-18-08 Москва, 3-й Павловський провулок, будинок 1, корп.57, стор 3.

ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТЕЙ.

за методом О. Р. Довженка.

Записатися на прийом.

Універсальні методи позбавлення від алкогольної залежності індивідуальний підхід виявлення та усунення причин залежності.

Кинути палити легко раз і назавжди Без наслідків.

Корекція ваги за кілька сеансів робота з психологом Повна підтримка на всіх етапах лікування.

Індивідуальний курс лікування повне повернення до повноцінного життя.

Допоможемо в будь-якій ситуації.

Ви або Ваші близькі потребуєте допомоги ?

Зателефонуйте нам прямо зараз.

(дзвінок по Росії безкоштовний)

Про наш метод.

Метод О.Р. Довженка був затверджений і дозволений до застосування в 1984 році.

Суть методу Довженка Олександра Романовича-створення стійкої психогенної установки (блокади) на утримання вживання алкоголю та інших психоактивних речовин (на тривалий час) шляхом застосування комплексу психологічних, гіпнотичних і фізіогенних впливів на кору головного мозку. Всього лише за один сеанс кодування за методом Довженка послаблюються або блокуються «алкогольні центри задоволення» в мозку пацієнта. Ось чому після проведення сеансу відразу ж зникає згубна тяга до вживання алкоголю, куріння та інших шкідливих звичок. Метод кодування по Довженку цілком будується на добровільній відмові самого пацієнта від вживання спиртного або куріння. Людина, ще вчора не уявляв собі день без чарки горілки, пляшки пива або сигарети, після кодування дивиться на них з повною байдужістю або навіть з огидою. І це не фантастика!

Довженко Олександр Романович.

Про наш метод.

Довженко Олександр Романович.

Метод О.Р. Довженка був затверджений і дозволений до застосування в 1984 році.

Суть методу Довженка Олександра Романовича-створення стійкої психогенної установки (блокади) на утримання вживання алкоголю та інших психоактивних речовин (на тривалий час) шляхом застосування комплексу психологічних, гіпнотичних і фізіогенних впливів на кору головного мозку. Всього лише за один сеанс кодування за методом Довженка послаблюються або блокуються «алкогольні центри задоволення» в мозку пацієнта. Ось чому після проведення сеансу відразу ж зникає згубна тяга до вживання алкоголю, куріння та інших шкідливих звичок. Метод кодування по Довженку цілком будується на добровільній відмові самого пацієнта від вживання спиртного або куріння. Людина, ще вчора не уявляв собі день без чарки горілки, пляшки пива або сигарети, після кодування дивиться на них з повною байдужістю або навіть з огидою. І це не фантастика!

Наші фахівці:

Андрєєв Володимир Олександрович.

Учень О. Р.Довженка з 1985р., Академік Міжнародної Академії тверезості, академік МА Біонатуропатії та Інформаціології, лауреат премії Фонду О. Р. Довженка, нагороджений золотою медаллю академіка Ф. Г. Углова, почесний член школи О. Р. Довженка Міжнародного інституту резервних можливостей людини Санкт-Петербурга, лікар-нарколог вищої категорії, психотерапевт, сексопатолог.

Гордєєв Михайло Миколайович.

Психотерапевт, професор, доктор медичних наук, кандидат психологічних наук. Сертифікований Паризьким інститутом Мілтона Еріксона. Має міжнародну кваліфікацію НЛП-тренер. У 1986р.закінчив 2-ий Московський орден Леніна державний медичний інститут ім. Н. і.Пирогова (2-ий МОЛГМІ), лікувальний факультет, лікар-лечебник.

Новіков Олег Васильович.

Лікар нарколог, психотерапевт, гіпнолог, ось уже більше 30 років займається лікарською діяльністю, який позбавив тисячі людей від алкогольної та нікотинової залежності, перейняв всі секрети і розвинув метод О.Р. Довженка. Є членом Виконкому Міжнародної Ліги тверезості і здоров’я, а також член проблемної комісії з тютюнопаління Академії медичних наук Російської Федерації.

Чиши Юрій Олександрович.

кодування від куріння за методом довженка

Лікар психоневролог, психотерапевт, Психофізіолог, сертифікований майстер НЛП ось уже більше 35 років займається лікарською діяльністю, несе людям радість одужання, позбавлення від алкогольної та нікотинової залежності. З відзнакою закінчив Свердловський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа, психоневрологія».

Кодування від куріння за методом Довженка.

Щодня в Росії помирає шістсот людей від хвороб, пов’язаних з курінням. Якщо не хочете поповнити сумну статистику, то пора задуматися, як кинути згубну звичку. Існують різні способи. Один з них кодування.

Метод використовується при різних видах залежності: алкогольна, куріння тютюну, марихуани, будь-якого роду трави.

Перш ніж йти на процедуру, ознайомтеся з варіантами лікування. Розгляньте переваги і недоліки кожного напрямку. Вивчіть відгуки людей, які скористалися цією послугою. Кодування від куріння має на увазі втручання в психіку, або фізичний вплив. Будьте готові до побічних ефектів.

Правильна підготовка до кодування.

Для отримання позитивного результату потрібна підготовка. Пройдіть обстеження, щоб визначити стан здоров’я. Відвідайте психолога або нарколога. Лікар розповість про негативний вплив цієї прихильності. Налаштуйтеся на позитивний результат лікування.

Не паліть за дванадцять годин до сеансу.

Методи кодування.

Є три способи закодуватися від куріння: гіпноз, лазерне кодування, метод Довженка. Основа кожного напрямку психологічне навіювання. За відгуками пацієнтів ефективність п’ятдесят відсотків.

Кодування гіпнозом.

Психотерапевт вводить хворого в транс. Після починається робота з підсвідомістю залежного. Чи не кожного виходить занурити в цей стан. Навіювані люди легше піддаються впливу доктора.

Завдання психотерапевта, допомогти людині захотіти відмовитися від тютюнопаління. Після завершення сеансу клієнт буде сприймати вселені думки як свої. Гіпноз проходить в груповому або індивідуальному форматі. Так само існує послуга викликати доктора додому.

Переваги: безболісність процедур, немає неприємної симптоматики, від пацієнта не потрібні будь-які дії, можна одночасно проходити курс у психолога.

Недоліки: дорожнеча методу, ризик зміни психічних процесів, частина залежних не входять в стан гіпнозу.

Лазерне кодування.

Спосіб схожий з голковколюванням. Пучок світла направляється на області тіла. Розташування місць для впливу береться з китайської медицини. Ефективність залежить від віри клієнта в успішний результат і експериментально не перевірена.

Плюси: безболісність, інфекційна безпека, відсутність уколів.

Недоліки: розмиті терміни настання результату, можливі пошкодження поверхні шкіри у вигляді опіків, витрати на сеанси.

Протипоказання: наявність онкології, хвороби остроинфекционного характеру, порушення психічного стану, цукровий діабет.

Кодування методом Довженка.

Потрібно два підходи. Спочатку розмовляють з пацієнтом. Відбувається підготовка людини до другої фази процедури. У свідомість залежного закладаються ідеї про шкоду куріння. Наступний сеанс кодування-вселяють огиду до сигарет. Терапія діє на час, який вибрав сам клієнт.

Переваги методу: немає фізичного контакту, вистачає одного відвідування лікаря.

Недоліки: не курити за добу до сеансу, вплив на психіку людини, залежний повинен хотіти кинути, мало фахівців, вартість процедури.

Протипоказання: наявність проблем з серцем, гіпертонічна криза, перенесений інсульт, психологічні захворювання, будь-яка онкологія.

Позбавляємося від куріння в домашніх умовах.

Можливі два способи: викликаємо лікаря або своїми силами боремося із згубною звичкою.

Розглянемо другий варіант.

Починаємо з настрою. Кодування матиме позитивний результат при повній відмові від сигарет. Людина повинна усвідомити всю шкоду, що наноситься залежністю. Для цього подивіться відео з хворобами, зйомки операцій, розповіді людей, вже страждають від наслідків куріння.

Після психологічної підготовки переходимо до дій. Замініть згубну звичку спортом або медитацією. Задишка відразу покаже, що пора кидати.

З рецептів народної медицини використовуйте вівсяний відвар. Для отримання беремо одну столову ложку пластівців і заливаємо чотириста мілілітрів теплої води, залишаємо на дванадцять годин. З ранку варимо десять хвилин, наполягаємо. Приймаємо протягом дня з гущею рівними порціями.

Перейдіть на електронну сигарету. У журналі Annals of Internal Medicine опубліковані експерименти на цю тему. Якщо використовувати тільки електронні сигарети, то кількість канцерогенів падає до значення осіб, які застосовують засоби НЗТ.

Royal College of Physicians прийшли до висновку, нікотин не є головною причиною захворювань. Він викликає залежність і небезпечний для здоров’я, але віднести його до важких наркотиків або канцерогенних речовин не можна.

Де проводять процедуру кодування.

Кодуватися можна в домашніх умовах або в стаціонарі. У своєму житлі залежний знаходиться в звичній обстановці, легше розслабитися, не потрібно йти в лікарню.

За статистикою клінік, такий спосіб закінчується зривом в більшому відсотку випадків.

Іноді дружина або чоловік намагаються вилікувати свою другу половину будинку, без згоди. Підсипають в їжу препарати. Але якщо людина почне знову курити, не знаючи про прийом таблеток, виникне інтоксикація із загрозою для життя.

Приватні клініки відправляють докторів додому. Такі послуги коштують дорого. Невідомо як організм пацієнта відреагує на лікування. Якщо відбудеться непередбачена реакція, то лікаря не буде поруч. Безпечніше для здоров’я кодованого робити це в умовах стаціонару.

Ціни на кодування від куріння.

На вартість кодування від сигарет впливає безліч факторів. Це і вибір методу, цінова політика клініки, Популярність лікаря, місто. Прайс буде змінюватися в кожному конкретному випадку.

Візьмемо середні значення:

Сеанс гіпнозу — від 2000 до 4500 рублів. Одна процедура лазерного кодування — від 4000-7500 рублів. Метод Довженка — від 7500-8500 рублів.

Наслідки куріння.

кодування від куріння за методом довженка

Дим сигарети містить до 12 000 речовин і хімічних сполук: 196 — отруйні, і 14 — наркотичні. З них 69 канцерогени.

Страждає весь організм, а саме:

Мозок адаптується до одержуваних доз нікотину і при спробі кинути відбувається погіршення самопочуття, слабкість, пригнічуються когнітивні функції. Легкі запалюються, з’являються хрипи і кашель. При вдиханні диму руйнуються альвеоли. Згодом утворюється рубцева тканина, яка не бере участі в процесі передачі кисню. З’являється ризик емфіземи. У дихальних шляхах відмирають волоски-вії, їх функція затримувати слиз і бруд. Виникає навантаження на серце через регулярного підвищення артеріального тиску. Окис вуглецю замінює молекули кисню, це відбивається на роботі клітин організму. Кров загущается і серцю складно її прокачувати. Підвищується рівень холестерину. Судини закупорюються, що призводить до ампутацій кінцівок, інфарктів та інсультів. Стимулюється вироблення шлункового соку, який руйнує стінки шлунка.

Тютюнове листя накопичують радіацію.

При палінні ізотопи радію, цезію, полонію і свинцю потрапляють в організм разом з димом:

Це в рази збільшує можливість онкологічних захворювань. Вдихувані токсини пошкоджують генетичний матеріал обох статей. Імовірність імпотенції зростає на 11 відсотків. Куріння під час вагітності підвищує ризик викиднів. Негативно позначається на розвитку дитини. Виникає кисневе голодування плода. Смоли потрапляють в організм і знижують імунітет. Рани у курців заживають довше. Порушується структура кісткової тканини. Щільність кісток падає. Страждає слух. Внутрішньо вухо відчуває кисневе голодування. Імовірність глухоти дуже висока. Знижується гострота зору. Ризик катаракти зростає. Шкіра втрачає пружність. Колір обличчя стає сірим. Зморшки з’являються раніше. Страждає ротова порожнина. Зуби покриваються темним нальотом. Пригнічується робота слинних залоз. Ризик розвитку раку горла збільшується.

Додамо фактів про людей, що палять:

В середньому мінус чотирнадцять років життя. Нікотин міститься в молоці матері-годувальниці. Скурена після обіду сигарета погіршує травлення. Велика частина з топ десять причин смерті в світі пов’язані з цією залежністю. Імовірність ішемії та інсульту у курця в чотири рази вище. Раку легенів в 26 разів. Від тютюну кожні шість секунд помирає людина. Половина курців помре від 35 до 63 років.

Як кодують за методом Довженка?

Зміст:

У галузі досліджень і розробок з психіатрії, наркології та психотерапії особливу популярність здобув Олександр Романович Довженко. Метод Довженка від куріння і в наші часи використовується в якості основоположного способу в багатьох вітчизняних клініках.

Який принцип методу по Довженку?

«data-medium-file=»https://i1.wp.com/evilsmoke.ru/wp-content/uploads/2019/05/metod-dovzhenko-ot-kureniya-kak-rabotaet.png?fit=550%2C350&ssl=1″ data-large-file=»https://i1.wp.com/evilsmoke.ru/wp-content/uploads/2019/05/metod-dovzhenko-ot-kureniya-kak-rabotaet.png?fit=550%2C350&ssl=1» > яким чином допомагає метод Довженка від куріння?

Доктор Довженко створив унікальну методику для боротьби з нікотиновою, алкогольною та наркотичною залежностей. В основу лягли знання, що стосуються психіки людини .

Установки або коди, спрямовані на виклик неприйняття сигарет, відбувається вплив на підсвідомість курця. Багато в чому є схожість зі станом гіпнозу, але при цьому пацієнт знаходиться в ясній свідомості, тому пам’ятає все, що відбувається.

Кодування проводиться в три етапи:

Консультація . З’ясовуються основні моменти, що стосуються куріння, ступеня сугестивності, а також загального стану здоров’я. Цей етап є необхідним для проведення процедури. Групова лекція . Спеціаліст збирає групу з пацієнтів і розповідає їм про метод, також про ефект. Відбувається настройка на успіх в боротьбі з курінням, а також пояснюється вигода життя без залежності. Кодування . Проводиться вплив на підсвідомість за допомогою установок. Процедура проводиться індивідуально.

Після впровадження коду людина повинна відчути відсутність тяги до сигарет і навіть почуття відрази до тютюнових виробів.

Якщо людина викурив сигарету після кодування, то організм може відреагувати наступним чином:

тяжкість у шлунку; відчуття нудоти; головний біль ; алергічна реакція; судомний стан; запаморочення.

Для зняття наслідків рекомендується звернутися до того лікаря , у якого проводилася процедура кодування.

Протипоказання.

У зв’язку зі специфікою даного методу при тестуванні були виявлені протипоказання.

До них відносяться:

Раннє перенесені психологічні або психічні захворювання; серцево-судинні захворювання; галюцинації або стан марення; онкологія; гіпертонічний криз; травми черепно-мозкового відділу; нестійка нервова система.

На консультації професійний лікар обов’язково з’ясує перераховані вище моменти. Так як це необхідно, щоб не завдати шкоди пацієнтові.

Небезпека.

Метод Довженка ґрунтується на впливі на психіку людини, тому є ряд небезпек.

З ними необхідно ознайомиться перед записом на прийом:

Остерігайтеся шахраїв. Неправильно проведена процедура може завдати сильної шкоди психологічному здоров’ю людини, тому необхідно довіряти тільки досвідченим лікарям. Непередбачувана реакція нервової системи . Якщо у психіки пацієнта є особливості, то неможливо передбачити, як пройде терапія і наскільки тривалий буде її результат. Збої в психіці . Якщо до процедури у людини були черепно-мозкові травми або проблеми з психікою, то можливі сильні психічні порушення. Інсульт або інфаркт . Слабка серцево-судинна система може не перенести сильного психологічного навантаження. При несприйнятливості організму до психологічного впливу ефект від процедури буде мінімальним.

На консультації необхідно з’ясувати у фахівця, яку освіту він має. Чи проходив він спеціальні курси за методикою Довженка від куріння, чи є у доктора підтверджуючий сертифікат .

Якщо людина не може надати подібний документ, то швидше за все він шахрай і проводити у нього процедуру не рекомендується .

Адреси училищ де лікують за методом Довженка.

«data-medium-file=»https://i1.wp.com/evilsmoke.ru/wp-content/uploads/2019/05/metod-dovzhenko-ot-kureniya-kliniki.png?fit=550%2C350&ssl=1″ data-large-file=»https://i1.wp.com/evilsmoke.ru/wp-content/uploads/2019/05/metod-dovzhenko-ot-kureniya-kliniki.png?fit=550%2C350&ssl=1» >де можна пройти лікування за методом Довженка?

За весь життєвий шлях офіційно Олександр Романович Довженко навчив понад 150 лікарів . За перевіреними джерелами лише 200 фахівців у світі володіють даною методикою і проводять її у відповідності з усіма правилами, інструкціями.

У таблиці наведені учні, які продовжують лікування за оригінальною методикою .

Лікар місто, країна клініка точна адреса контакти Ціна Довженко Алла Володимирівна і Довженко Володимир Романович Москва, Росія Московський центр імені Довженка а. Р.3-й Павловський пров., 1, корп. 3, Москва (офісний центр М-Стиль) +7 495 212-18-08;

Індивідуально після консультації Собетов Борис Георгійович Україна, м. Львів– – (+38) 067 160 3215; після індивідуальної консультації. Лук’яненко Юрій Володимирович Тараз, Казахстан Наркологічний психотерапевтичний центр доктора Лук’яненко Республіка Казахстан М. Тараз, 080001, вул. Байзак Батира, 162 (8 726 2) 46-04-04;

Консультація лікаря по нікотинової залежності від 4000 до 4500 тенге Донська Світлана Львівна і Донська Ірина Дмитрівна Мінськ, Білорусь Медичний центр «Доктора Донські» Мінськ, Логойський тракт, 10 Сайт – https://donskie.103.by консультація лікаря — 25 Біл. руб.; лікування тютюнопаління — 170 Біл. руб.

Зверніть увагу, що терміни лікування встановлюються лікарем після консультації. Залежно від складності випадку доктор визначає кількість проведених сеансів. Лікування проводиться строго в індивідуальному порядку.

Повний список учнів:

Список дійсних лікарів-учнів Народного лікаря.

кодування від куріння за методом довженка

СРСР О. Р. Довженка.

1 Андрєєв Володимир Олександрович (у Феодосії)

2 АРЗИБОВ Олексій Олексійович (в Нижньому Новгороді)

3 АРТЕМЧУК Анатолій Пилипович (у Харкові)

4 БОГОНОСОВА Алла Олександрівна (в Красноярську)

5 був Ігор Анатолійович (у Ставрополі)

6 БРІДКО Володимир Володимирович (у Сімферополі)

7 Борисовський Петро Васильович (у Москві)

8 гонтовий Олександр Олександрович (у Москві)

9 ГОНЧАРЕНКО Олег Георгійович (у Воскресенську)

10 ДОВЖЕНКО Алла Володимирівна (у Москві)

11 ДОВЖЕНКО Володимир Романович (у Москві)

12 ДОДУХ Віктор Миколайович (у Новоросійську)

13 Донська Світлана Львівна (у Мінську)

кодування від куріння за методом довженка

14 Донська Ірина Дмитрівна (у Мінську)

15 ЗУБКО Марина Миколаївна (в Ростові-на-Дону)

16 ЗУБКО Михайло Михайлович (в Ростові-на-Дону)

17 Іщук Анатолії Іванович (у Києві)

18 Комлєв Микола Євдокимович (в Челябінську)

19 КОВАЛЕНКО Тетяна Олексіївна (в Новосибірську)

20 КИЗИМОВ Сергій Володимирович (у Тамбові)

21 Лазарєва Людмила Олексіївна (в Калінінграді.

22 ЛУК’ЯНЕНКО Юрій Володимирович (у Казахстані)

23 ЛЯШЕНКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ (в Ухті)

24 МЕНЯКІНА Наталія Василівна (Нижньому Новгороді)

25 МОРОЗОВ Олександр Анатолійович (у Москві)

26 НАЗАРОВ Непес Назарович (в Ашхабаді)

27 Новіков Олег Васильович (у Москві)

кодування від куріння за методом довженка

28 ПАЛІЄНКО Григорій Іванович (у Великому Новгороді)

29 ПРИТЧИН Петро Корнилович (у Москві)

30 РОЖКОВА Раїса Федорівна (в Ташкенті)

31 РОМАНЕНКО Наталія Олександрівна (у Волгограді)

32 САВЧИКОВА Ліля Веніамінівна (в Норильську)

33.САПОЖНИКОВА Олена Володимирівна (в Алмати)

34 СУВОРОВ Володимир Борисович (в Костромі)

35 СИДОРЧУК Анатолій Олександрович (у Медвеж’єгорську)

36 СОБЕТОВ Борис Георгійович (у Львові)

37 СОКУРЕНКО Василь Савич (у Ростові-на-Дону)

38 Токарєва Тетяна Василівна (в Ростові-на-Дону)

39 БОЯГУЗОВ Борис Михайлович (в Астрахані)

40 ХИСАМИЕВ Илсояр Илхамович (в Набережних Челнах)

41 ХЛИНОВСКИЙ Володимир Максимович (в Алмати)

кодування від куріння за методом довженка

42 ШАКІРЗЯНОВ Галімзян Закіровнч (в Москві, в Казані)

43 ШАШКОВ Геннадій Миколайович (у Києві)

44 ШУБ Валерій Володимирович (у Волгограді)

45 ШПАК Анатолій Миколайович (у Московській області)

46 Епштейн Ілля Цаликович (у Нижньовартовську)

47 Епштейн Олег Ілліч (у Москві)

Антологічні лікарі які теж борються з курінням.

«data-medium-file=»https://i0.wp.com/evilsmoke.ru/wp-content/uploads/2019/05/metod-dovzhenko-ot-kureniya-analogichnyie-sposobyi.png?fit=550%2C350&ssl=1″ data-large-file=»https://i0.wp.com/evilsmoke.ru/wp-content/uploads/2019/05/metod-dovzhenko-ot-kureniya-analogichnyie-sposobyi.png?fit=550%2C350&ssl=1» > аналогічні способи проти тютюнопаління.

Особливість методу Довженка від куріння полягає в тому, що проведення в домашніх умовах неможливо . Потрібні професійні знання. Якщо у людини немає можливості знайти якісну клініку, то він не зможе скористатися даними способом.

Рекомендуємо ознайомитися з наступними способами від провідних в наркології та психіатрії фахівців:

Якщо ви кидали курити за методом Довженка або іншим способом, то напишіть власний відгук в коментарях.

Висновок статті » Метод Довженка проти куріння”

«data-medium-file=»https://i2.wp.com/evilsmoke.ru/wp-content/uploads/2019/05/metod-dovzhenko-ot-kureniya-zaklyuchenie.png?fit=550%2C350&ssl=1″ data-large-file=»https://i2.wp.com/evilsmoke.ru/wp-content/uploads/2019/05/metod-dovzhenko-ot-kureniya-zaklyuchenie.png?fit=550%2C350&ssl=1» >висновок.

Метод Довженка від куріння використовується для боротьби з алкогольною та наркотичною залежністю протягом 30 років . Спосіб лікування відрізняється швидкістю і ефективністю.

Пам’ятайте, що це вплив на психоемоційний стан людини, тому процедура проводиться професіоналом .

Напишіть в коментарях власну думку про кодування і метод Довженка від куріння.

З повагою Аманда Харшман!

Далеко не кожен курець має таку силу волі, щоб впоратися зі шкідливою звичкою самостійно. Навіть розуміючи масштаби шкоди, який заподіюється організму, залежний від нікотину людина не може відмовити собі в черговому перекурі. Тоді з цією проблемою доводиться боротися засобами ззовні. Одним швидко допомагають медичні препарати, іншим вистачає підтримки близьких, треті пробують народні методи. Але іноді доводиться вдаватися до кодування від сигарет. Перш ніж вибрати для себе цей спосіб, потрібно розібратися, які у нього плюси, мінуси і наслідки, а також дізнатися думку тих, хто вже пройшов цю процедуру.

Наслідки кодування.

Перш ніж відправитися до нарколога для вибору відповідного методу кодування, потрібно більше дізнатися про процедуру і ознайомитися з її наслідками. Іноді їх навіть важко передбачити, так як поки не всі методи кодування ретельно вивчені. Тому потрібно бути обережніше, вибираючи лікаря, і морально підготуватися до змін в самопочутті.

Можливі наслідки кодування:

Дивна поведінка людини . Оскільки іноді кодування має на увазі втручання в психіку, після сеансів курець може вести себе не так, як завжди. Наприклад, стає агресивніше, запальніше, або навпаки реагує на все, що відбувається з невластивим йому спокоєм і безтурботністю. Іноді змінюється погляд на життя в кращу або гіршу сторону. У крайніх випадках, якщо після кодування трапляється нервоз або депресія, потрібна допомога психолога; зміни в організмі . Неприємні симптоми часто проявляються через медикаментів і є тимчасовими (побічні ефекти). Відмова від куріння за допомогою кодування допомагає змінити спосіб життя. Організм очищається, з часом людина відчуває себе здоровим і життєрадісним.

Але це ще не все, що потрібно знати про процедуру. Розглянемо особливості, плюси і мінуси кожної методики. Вони допоможуть зробити правильний вибір.

Що являє собою кодування від сигарет.

Кодування-це своєрідний вплив на психіку і організм курця. В ідеалі метод призводить до того, що у людини розвивається відраза до одного тільки виду і запаху сигарет.

Найчастіше велику роль відіграє «ефект плацебо», коли залежний від нікотину підсвідомо вже готовий кинути і потребує тільки в поштовху. І навпаки, якщо людина внутрішньо не налаштований на відмову від тютюну, не вірить в успіх процедури і продовжує думати про сигарети, то закодуватися буде складно.

Існує 5 затребуваних методик:

медикаментозне кодування від тютюнопаління; голковколювання;

кодування від куріння за методом довженка

гіпноз; лазерне кодування; метод Довженка.

Процедури зазвичай проводяться в кілька етапів, щоб поступово нейтралізувати психологічну і фізичну залежність від сигарет. Протипоказань на кодування від куріння не так вже й багато: вік старше 18 і молодше 70 років, відсутність серйозних захворювань і проблем з психікою.

Перед кодуванням варто поговорити з фахівцями, щоб переконатися в тому, що методика підійде. Дуже важливо почитати відгуки про обрану клініку, так як результат безпосередньо залежить від кваліфікації лікарів.

За 12 годин до сеансу курити вкрай не рекомендується. Перед тим, як запрограмувати себе на неприйняття тютюну, потрібно дати організму можливість очиститися від токсинів і отрут.

Медикаментозне кодування.

У будь-якій аптеці продаються засоби, які допомагають кинути палити. Принцип їх дії заснований на тому, щоб подавати в організм малу частку нікотину, поступово знижуючи залежність.

Більш радикальний метод-викликати за допомогою рослинних або хімічних речовин огиду до тютюну. Після кожної викуреної сигарети людина відчуває неприємний смак у роті і нудоту, в результаті знову затягуватися хочеться все менше.

Види медикаментів для кодування:

таблетки (популярні – Табекс і Нікоретте); спреї або розчини для полоскання рота; нікотинові пластирі; краплі; Жувальні гумки; уколи (терапія проводиться в наркодиспансері).

Препарати-це досить ефективний спосіб закодуватися від куріння, але потрібно заздалегідь уважно прочитати інструкцію із застосування або проконсультуватися у нарколога. Все-таки медичні засоби мають ряд протипоказань і побічних ефектів, тому при їх неправильному застосуванні є ризик нашкодити своєму здоров’ю.

Плюси лікарської терапії:

немає впливу на психіку людини; доступність за ціною-упаковка таблеток від куріння коштує в середньому близько 700 рублів;

високий рівень ефективності.

Мінуси кодування медикаментами:

необхідність постійно дотримуватися режиму прийому ліків, так як пропуск може зіпсувати всю картину лікування; при поєднанні з іншими ліками або з алкогольними напоями можуть проявитися важкі побічні ефекти; великий список протипоказань і обмежень: вік старше 60 років, вагітність, різні захворювання; неприємні симптоми, які викликаються спеціально для відрази до сигарет.

Голковколювання.

Акупунктура є досить популярним видом кодування від тютюнопаління. Процедура виглядає наступним чином: тоненькі голки вводять під шкіру на певних ділянках тіла. Глибина і час впливу кожен раз змінюється.

В результаті у людини активуються різні внутрішні процеси: нервова система приходить в спокійний стан, дихання стає глибше і рівніше, а тяга до куріння сходить нанівець. Відмінного результату частіше досягають ті, хто щиро вірить в цей метод. Також швидше виходить кинути у тих, хто курить недовго.

це офіційно зареєстрована медична практика, за якою лікарів ретельно готують; ефективність порівнянна з лікуванням таблетками або іншими медичними препаратами; як правило, акупунктура не викликає хворобливих відчуттів у пацієнтів, сприймається легко; доступний цінник, який починається від однієї тисячі рублів; курець може повністю розслабитися завдяки процедурі, поліпшити здоров’я.

До мінусів можна віднести:

У людей з тонкою ніжною шкірою після уколів можуть з’явитися невеликі синці, так як голкою зачіпаються капіляри; погано оброблені інструменти можуть занести інфекцію під шкіру; для того щоб кинути палити, доведеться пройти багато сеансів. Мінімальна кількість-три, максимальна-20;

Акупунктура підходить не всім. Потрібно попередньо дізнатися про обмеження.

Протипоказання до голковколювання бувають двох типів: абсолютні і відносні. У першому випадку терапія суворо забороняється, щоб уникнути важких наслідків, а в другому акупунктура допустима під наглядом лікаря. У список явних обмежень входить:

онкологія; психічні відхилення; порушення діяльності серцево-судинної системи; серйозні інфекційні захворювання, такі як СНІД, Туберкульоз.

При будь-якому з цих недуг стан пацієнта може сильно погіршитися. У відносні обмеження входять:

вагітність-часті маткові скорочення можуть викликати передчасні пологи; низька маса тіла; склероз, варикоз і інші діагнози, що не несуть загрози для життя.

За підрахунками лікарів, приблизно 50% людей, які кодуються за допомогою голковколювання, назавжди кидають палити. Іншим доводиться працювати над своєю мотивацією і силою волі, щоб остаточно відмовитися від тютюну.

Гіпноз.

Це досить-таки незвичайний спосіб кодувати від курива. Кваліфікований психотерапевт вводить людину в прикордонний стан між неспанням і сном, де мозок сприйнятливий до впливу ззовні. У цей момент курцеві обережно вселяють неприйняття тютюну. При необхідності можуть поселити в думках людини різкі твердження на кшталт»сигарети – це зло, біль, шкода».

Фахівці практикують три способи навіювання:

аудіо-пацієнту в стані трансу повторюють слова, що говорять про шкоду і марність куріння; відео – фрази при цьому супроводжуються картинками і фотографіями; метод Шпігеля – коли людину вчать самогіпнозу, тобто переконання себе у важливості відмови від тютюну.

Як відомо, фізична потреба в нікотині тримається всього лише близько трьох днів, а ось психологічна залежність залишається стійкою протягом декількох тижнів або навіть місяців. Після гіпнозу в свідомості курця швидко закріплюються нові установки, в яких тютюн більше не сприймається як розслаблення і задоволення. Кинути стає набагато легше.

Плюси проведення гіпнозу, коли потрібно кинути палити:

можна брати участь в групових сеансах, щоб відчувати себе впевненіше в колі таких же пацієнтів або навіть знайомих людей; гіпноз нерідко включений в консультацію психотерапевта; після процедури людина відчуває спокій і розслаблення. ризик потрапити в руки недосвідчених фахівців або зовсім шахраїв; нерідко проявляються побічні ефекти: слабкість, відтік енергії, порушення сну, болі в голові, перепади настрою; психіка пацієнта може несподіваним чином відреагувати на стороннє втручання; середня ціна на один сеанс – 4500 рублів, тобто при тривалому курсі виходить пристойна сума; деякі люди в принципі не здатні входити в стан трансу.

У будь-якому випадку, головне вірити в позитивний результат. Без твердої рішучості побороти звичку не варто чекати миттєвого ефекту. До того ж, сеанси гіпнозу дають тимчасовий вплив на психіку, а далі людина повинна сама обмежувати себе в курінні.

Кодування за допомогою лазера.

Лазерна терапія схожа з акупунктурою, тільки замість голок використовуються промені певної довжини і потужності. Хвилі направляють на точки тіла, які відповідають за формування залежності і можуть її послабити. Наприклад, подібні зони є на вушній раковині людини.

Плюси такого методу:

повна відсутність болю, а також страху у пацієнтів; безпека-без порушення цілісності шкіри немає ймовірності зараження;

швидкий ефект, який проявляється вже після першої процедури; пом’якшення важкого синдрому відміни (головного болю, надмірного апетиту, дратівливості, нудоти, безсоння та інших симптомів «ломки»).

Серед мінусів лазерної терапії відзначають:

кодування від куріння за методом довженка

Хоч і маленький, але все ж ризик отримати опік; оскільки методика порівняно нова, поки не вивчений її довгостроковий ефект; з тієї ж причини поки зустрічається мало ретельно підготовлених фахівців; є ряд протипоказань, тому до вибору процедури потрібно підійти дуже уважно. Лазерна кодування заборонена при цукровому діабеті, раку, інфекціях і психологічних захворюваннях; Сеанс коштує недешево – від чотирьох до семи тисяч рублів.

Це метод, як і всі інші, покликаний допомагати людині кинути шкідливу звичку. Якщо в період лікування лазером курець продовжує купувати собі пачки сигарет, балуючись нікотином мало не щогодини, то про позитивні результати мови не йде. Будь-яка терапія лише підтримує організм в боротьбі з нікотином, але не є панацеєю.

Метод Довженка як кодування від нікотину.

По-іншому цей спосіб називається сугестивним. Він грунтується на навіюванні людині певних думок. На першому етапі лікар розмовляє з пацієнтом, використовуючи психотерапевтичні прийоми. Мета розмови-переконати курця в необхідності відмовитися від нікотину.

Друга частина сеансу має на увазі психічне програмування. Спеціаліст» вживляє » в свідомість людини страх, що перша ж викурена сигарета призведе до жахливого самопочуття і навіть до смертельних хвороб.

Протипоказання до сугестії:

збої в психіці; слабка нервова система; онкологія; хвороби серцево-судинної системи; черепно-мозкові травми.

У кодування за методом Довженка є певний термін впливу, за який тяга до нікотину повинна остаточно пройти. При цьому пацієнт сам вирішує, скільки перебувати під впливом установки.

Плюси сугестивного кодування від сигарет:

немає фізичного впливу на організм, як у медикаментів або голковколювання;

вистачає одного тригодинного сеансу, щоб отримати відчутний результат.

Серед мінусів методу Довженка важливо відзначити:

некваліфікований лікар ризикує порушити психіку пацієнта; непередбачувана реакція нервової системи; висока вартість процедури, в середньому це 7000-8500 тисяч рублів; ретельно підготовлених фахівців не так вже й багато, тому є ймовірність стати жертвою шахраїв.

Метод Довженка застосовується в Росії давно-приблизно з 1950-х років. Лікарі, які володіють цією технікою, приймають в медичному центрі Бехтерева в Санкт-Петербурзі. Однак в інших країнах таке кодування слабо поширена, оскільки вона досі мало вивчена.

Всі описані способи можна поєднувати, підбираючи для себе найбільш ефективний метод, як побороти тягу до куріння.

Як не стати жертвою шарлатанів.

Щоб не витратити гроші на вітер, намагаючись кинути палити за допомогою кодування, потрібно бути гранично уважними. Що повинно насторожити при виборі послуги гіпнозу або іншого навіювання:

Занадто мудровані описи процедури, в яких складно розібратися, велика кількість специфічних термінів. Можливо, вони повинні «запудрити» мозок, але не переконувати в ефективності; спроба зацікавити неординарними методиками гіпнозу – насправді, маловідомі техніки можуть викликати непередбачувані наслідки; погані відгуки про лікарів або клініку – головна причина пошукати інших фахівців.

Відгуки про кодування від куріння.

Курив п’ять років поспіль, всі спроби кинути були марні. Як тільки відчував запах тютюну, відразу зривався. Тепер же бачити не можу сигарети, таке огиду викликають. Нічим нікотин не замінюю, просто пройшла потреба в ньому. Все це після голковколювання. Я і не уявляв, що це кодування настільки ефективно. Дружина знайшла через знайомих хорошого фахівця, і ось через два-три сеанси я вже відчув себе набагато краще. Ніякої болісної ломки не відчував, просто все менше і менше хотілося курити. Думаю, більше не повернуся до цієї неприємної звички.

Два роки тому у мене настав важкий період в житті, і я навіть не помітила, як стала кожен день носити з собою пачку сигарет. Думала, що при бажанні кину в будь-який момент… але на ділі це виявилося занадто складно. Довелося йти до лікаря-нарколога, він порадив таблетки або спеціальну жуйку, щоб закодуватися від нікотину. Пила медикаменти три тижні. Результат очевидний-тепер я навіть не можу стояти поруч з димлячими людьми, настільки неприємний став запах тютюну. Єдиний мінус терапії в тому, що перший час реакція на сигарети була важка: нудило, паморочилася голова, сильно болів живіт. Але тепер все в порядку.

Давно чув про гіпноз, але мені, на жаль, це не допомогло кинути палити. Пройшов два сеанси, сподіваючись, що на цьому тяга до нікотину припиниться. Можливо, я занадто покладався на фахівців, і не налаштував себе на повну відмову від тютюну. До того ж, курю я більше 10 років. Моїм знайомим, ДО РЕЧІ, гіпноз пішов на користь. Двоє з них більше не доторкаються до сигарет. Думаю, через деякий час спробую кодування знову, тільки постараюся як слід підготувати себе до цього.

Кодування від куріння за методом Довженка.

Мільйони людей у всіх країнах страждають від нікотинової залежності. Дим, супутні смоли та інші продукти горіння тютюну негативно впливають на здоров’я не тільки курців, а й оточуючих. Кодування за методом Довженка-перевірена часом, надійна методика, що формує байдуже ставлення до сигарет.

Суть методу.

Під час сеансу виявляється психологічний і терапевтичний вплив на підсвідомість людини. Однак, щоб лікування було дійсно ефективним, пацієнт повинен добровільно піти на цей крок. Процес кодування можна розділити на два етапи.

Первинний прийом. На цьому етапі лікар пояснює пацієнту, як саме необхідно підготуватися до сеансу і скоротити число викурених сигарет. Повна відмова від куріння необхідний за 6-8 годин до проведення сеансу. Більш докладні рекомендації пацієнт отримує в індивідуальному порядку у лікаря на прийомі. У разі виконання поставлених умов людина доводить серйозність своїх намірів, силу волі, налаштовує себе на об’єктивне сприйняття власного стану.

Кодування. В процесі сеансу лікування тютюнопаління у пацієнта формується байдуже ставлення до сигарет, що дозволяє йому повністю відмовитися від куріння. Після цього лікар здійснює фіксацію результату. Для запобігання рецидивів необхідно продовження консультацій з психотерапевтом, спрямованих на ліквідацію джерела шкідливої звички.

Стаття написана під кураторством доктора наук В. В.

Лікування тютюнопаління за методом Довженка а. р.

Розклад.

Якщо ви збираєтеся відвідати нашу клініку, виберіть зручні для Вас дату і час візиту і узгодьте з адміністраторами за телефоном (383) 2180099.

Наші фахівці.

Назва Ціна, руб. кодування від тютюнопаління за методом О.Р. Довженка 5000 консультативний прийом лікаря психотерапевта за методиками лікування 550.

Лікування тютюнопаління за Довженком А. Р.

Метод лікування тютюнопаління за методом Довженка — це полегшення психосоматичного стану пацієнта при частій відмові від куріння за допомогою психотерапії. Лікування анонімно.

Яка відмінна риса цього методу?

кодування від куріння за методом довженка

Нешкідливий, не завдає шкоди здоров’ю і сприятливо впливає на психіку і нервову систему.

Що необхідно зробити, щоб прийняти рішення про лікування тютюнової залежності в нашій клініці?

Перше (і найбільш важливе) — необхідне власне бажання кинути палити. Друге-зателефонуйте (383) 2180099 і задайте додаткові питання, які у вас виникли. Третє-виберіть зручний день і запишіться на консультацію. Четверте — якщо після консультації Ви вирішите, що кодування Вам необхідно, запишіться на лікування.

Зі скількох сеансів складається лікування?

Кодування здійснюється за 1 сеанс.

Скільки за часом триває сеанс?

Тривалість сеансу-60 хвилин.

Скільки часу не буде тяги до сигарет?

Термін кодування — 1 рік.

Якщо записалися на лікування, чи потрібно до нього підготуватися?

утриматися від куріння протягом 5 днів напередодні лікування не приймати алкоголь, седативні препарати і транквілізатори — 5 днів.

Якщо бажання курити тютюн Залишилося, що робити?

Потрібно записатися на підтримуючий сеанс – при необхідності. Тривалість 10-15 хвилин.

Від чого залежить успішне лікування?

Добровільне рішення хворого відмовитися від куріння-найважливіша умова.

Протипоказання до лікування:

психічні захворювання – шизофренія, епілепсія, психози) — в гострому періоді стан після недавно перенесеного інсульту, інфаркту, черепно-мозкової травми (менш ніж за 3 місяців до лікування); будь-які захворювання в період загострення (на момент сеансу);

Тютюнопаління:: як проходить лікування.

М едіцінскій центр» Довіра » проводить лікування нікотинової залежності за методом Олександра Романовича Довженка. Метод широко відомий як «кодування».

Кодування тютюнопаління за методом Довженка — це психотерапевтичний метод лікування тютюнопаління, розроблений Феодосійським лікарем О. Р. Довженко в середині 80-х років. Протягом 30-ти років і по сьогоднішній день цей метод з успіхом застосовується для кодування нікотинової залежності. Особливої популярності він набув у Росії, Україні та інших країнах, які раніше входили до складу Радянського Союзу.

Плюси кодування за методом Довженка в центрі » довіра”:

— метод є простим і в той же час досить надійним, перевіреним часом;

— даний метод кодування нікотинової залежності визнаний усіма провідними психотерапевтами світу, затверджений МОЗ в 1984 році і схвалений Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я;

— кодування від тютюнопаління відбувається в неспальному стані;

— після лікування формується стійка байдужість до сигарети і тютюнового диму;

— метод Довженка підходить практично всім, хто дуже бажає позбутися залежності; нешкідливий, не завдає шкоди здоров’ю хворого і сприятливо впливає на психіку і нервову систему закодованого;

— при зверненні пацієнта для кодування забезпечується повна анонімність;

— кодування здійснюється за один сеанс і має цілком доступні ціни;

кодування від куріння за методом довженка

— можливе поєднання методу кодування по Довженку з іншими методами лікування нікотинової залежності, що збільшує їх ефективність;

— виліковуються хворі з будь-яким віросповіданням і без нього, тому що кодування за методом Довженка ніяк не зачіпає питання релігії.

Обов’язкові вимоги до пацієнта.

Добровільне рішення хворого закодуватися-це перша і найважливіша умова. Примус до кодування методом Довженка не призведе до.

бажаного результату, швидше навпаки, може надати негативну дію і звести до мінімуму терапевтичний ефект кодування. Бажання хворого позбутися від куріння, змінити своє життя на краще, допоможе правильно прийняти кодування і уникнути можливих рецидивів. При цьому не має значення характер залежності і кількість викурених сигарет за день.

Також для успішного кодування курця обов’язковою умовою вважається короткочасне утримання від куріння. Утримуватися від сигарет слід не менше 2 — 3 днів перед сеансом. Також слід цей термін утримуватися і від вживання спиртних напоїв. Виконання даної вимоги доводить всю серйозність намірів пацієнта пройти лікування, зміцнює силу волі, налаштовує його на сприйняття психологічної інформації.

Для кодування за методом Довженка існує обмеження за віком. До лікування допускаються пацієнти тільки старше 18 років.

Суть методу Довженка.

Під час сеансу кодування відбувається психологічний і психотерапевтичний вплив на підсвідомість хворого. Йому вселяється байдужість до.

сигареті і тютюновому диму на певний термін, дається установка на життя без сигарети, після чого у пацієнта знижується, а потім пропадає зовсім, тяга до куріння. Щоб досягти такого ефекту не потрібно ні глибокий гіпноз, ні медикаменти, все відбувається в стані, лікар-психотерапевт впливає на хворого тільки словом.

Доктор яскраво і емоційно, з конкретними прикладами, зрозумілою мовою, розповідає про шкоду куріння для організму, його руйнівну дію, і поступово підводить хворого до думки про лікування.

Позбавити від тютюнопаління на сторінках інтернет-сайту, по фотографії або по Скайпу неможливо! Багато важливих розділів, такі як: який прогноз хвороби, визначення терміну кодування, як вести себе після лікування і т.д. і т. п. відпрацьовуються на місці з лікарем. Але для Вашої зручності на сайті є рубрика» Питання – відповідь», де ми постараємося вирішити ваші питання перед лікуванням в центрі»довіра».

І ще. Знаменитий Сирійський лікар Абуль-Фарадж ще в ХШ столітті говорив своїм пацієнтам: «Дивись, нас троє — я, ти і хвороба. Якщо ти будеш на моєму боці, нам двом буде легше здолати її. Але якщо ти перейдеш на її бік, я один не в змозі буду здолати вас обох». Актуальність цих слів зберігається на сьогоднішній день і чітко відображає критерії, якими повинні керуватися пацієнти, які приходять до нас на лікування. Об’єднавши наші зусилля, ми обов’язково переможемо ваш недуга!

Кодування від куріння: методи і їх ефективність.

Кинути палити не так просто, як відразу може здатися. Маючи стаж залежності, не вдається впоратися з нею самостійно.

Курці пробують клацати насіння замість сигарет, їсти льодяники, проте звичка повертається.

Лікарі вважають, що в даному випадку допоможе кодування від куріння: методи і їх ефективність будуть розглянуті далі.

Прочитавши відгуки користувачів, нужденні зможуть вибрати для себе дієву допомогу. Стати вільним від нікотинового диму повинен кожен, хто думає про здоров’я власне і оточуючих.

Чим небезпечна нікотинова залежність.

При тривалому попаданні нікотину в організм людини розвивається стійка залежність. Речовина швидко всмоктується в кров, проникаючи всередину через органи дихання при палінні сигарет, травлення – при жуванні тютюну. Далі розноситься кров’яним потоком і швидко досягає мозку.

Ослаблення потенції через тютюнової залежності.

Вплив на організм практично моментальне, ефект триває до 2-х годин, після чого знову з’являється потреба викурити чергову сигарету. Виводиться з організму через 2-е доби. Однак частина небезпечних речовин залишається в легенях, інших органах, на стінках судин, накопичуючись поступово.

Негативний вплив нікотину на організм обумовлено його впливом на нервові з’єднання. Сприяє погіршенню здоров’я і розвитку множинних захворювань органів дихання, серцево-судинної системи. У курців відзначається поганий апетит, тьмяніє шкіра, псуються зуби.

Список розвиваються хвороб величезний: астма; інфаркт міокарда; атеросклероз; зниження потенції; хронічний бронхіт; виразкова хвороба та інші.

Нікотинова залежність небезпечна розвитком злоякісних новоутворень. На першому місці стоїть рак легенів. Величезна кількість залежних страждає від онкологічних уражень молочної залози, глотки, гортані, стравоходу, губи, язика, трахеї.

У небезпеці опиняються члени сім’ї, де проживають особи, які постійно викурюють в приміщенні сигарети. Діти, що вдихають пасивно нікотиновий дим, частіше страждають від респіраторних захворювань, мають ослаблений імунітет.

У вагітних нерідко спостерігаються патології плода. Новонароджені з’являються на світ з вродженими патологіями органів, розумовим недорозвиненням. Іноді виношування плоду переривається.

Методи кодування від тютюнопаління.

Справитися із залежністю допомагає кодування від куріння. Безліч методик пропонується в різних клініках.

Деякі способи є загальновідомими, застосовуються широко, отримали безліч позитивних відгуків. Інші техніки вважаються авторськими, використовуються окремими фахівцями, що робить їх менш популярними.

Пластир для позбавлення від нікотинової залежності.

Види кодування за методом впливу бувають: інструментальні: використання лазера, голок( акупунктура); медикаментозне: застосування блокуючих препаратів (підшивка, ін’єкції, пластирі, краплі); гіпнотичне: вплив на психіку гіпнозом; психотерапевтичне: поєднання різних способів в авторських методиках.

Після впливу на психіку, організм людини відбувається повна відмова від сигарет. Однак багато чоловіків, жінки бояться кодування, вважаючи небезпечним вторгнення фахівця в психічні процеси. Розглянувши методи кодування від куріння, можна вибрати найбільш підходящий.

Кодування гіпнозом.

Швидко перемогти залежність допомагає кодування від куріння гіпнозом. Методика розроблена давно. Використовується психотерапевтами, як в приватних, так і в державних клініках.

Щоб позбутися від пристрасті, відмовитися від куріння в подальшому, пацієнт відвідує сеанс психотерапевта, який надає вплив на психіку методом переконання.

Кодування від куріння гіпнозом.

Розроблено кілька способів кодування, що відрізняються методикою гіпнотичного впливу: Відеовоздействіе: щодо залежного застосовуються методики шокуючого впливу. Шляхом показу пацієнту страхітливих фото і відео переконують в небезпеці куріння. Демонструються картинки, що розкривають наслідки, до яких веде дружба з нікотином. Аудіовоздействіе: психотерапевт, що володіє гіпнозом, вимовляє фрази, спрямовані на формування неприязні до нікотину. Використовується як безпосереднє звернення фахівця, так і аудіозаписи.

Переваги та недоліки.

Кодування тютюнової залежності із застосуванням гіпнозу має ряд переваг.

Його переваги: безболісність; швидкість проведення сеансу; вибір терміну впливу гіпнозу.

Крім істотних переваг метод гіпнозу при кодуванні від нікотинової залежності має деякі недоліки: діє не на всіх; має бути бажання пацієнта кинути палити; існує ризик негативного впливу на психіку; часто курс сеансів непомірно дорогий.

Голковколювання.

На знаннях китайської медицини засноване кодування від куріння голковколюванням. Спеціаліст з акупунктури впроваджує під шкіру тонкі голки, впливаючи на біологічно активні точки.

Голки, що вводяться на різну глибину, знімають пристрасть до тютюнопаління, блокуючи відповідні центри в мозку. Попутно поліпшується діяльність дихальної та ЦНС.

Позбавлення від нікотинової залежності голковколюванням.

Не всім пацієнтам голковколювання дозволено для позбавлення від кодування. Пацієнти повинні уникати впливу акупунктури при наявності: онкологічних захворювань; психічних розладів; лейкозу; інфекційних, венеричних хвороб; вагітності.

Лікар вирішує, чи можливе проведення процедури після 70 років, при варикозі, розсіяному склерозі, загальному перевтомі.

Переваги та недоліки.

Метод голковколювання вельми поширений. Займає лідируючі позиції серед інших технік, маючи ряд істотних переваг: має високу ефективність; не робить будь-якого впливу на психіку; визнаний офіційною медициною; від пацієнта не потрібна підготовка, бажання.

Однак негативні сторони у методики теж виявлені: потрібно кілька сеансів (часом до 20 при стійкій залежності); спостерігається поранення дрібних судин в місцях введення голок; існує ризик інфікування; список протипоказань.

Лазерне кодування.

кодування від куріння за методом довженка

Кодування від куріння із застосуванням лазера стало використовуватися відносно недавно. Суть методу нагадує голковколювання.

Кодування проводиться фахівцем, що використовують промінь лазера для впливу на певні біоточки. Новомодна методика виявляється ефективною, проте її результати помітні не відразу. Відмова від куріння відбувається поступово.

Кодування від нікотинової залежності за допомогою лазера.

Від лазерного променя на обрану точку відходить імпульс. Він надходить на центри, розташовані в головному мозку. Пригнічує вогнища, блокуючи потяг до нікотину.

Процедура не рекомендується залежним, що страждають гіпертонією (3-я стадія), психічними та онкологічними захворюваннями, менінгітом. Кодування лазером не проводиться при наявності черепно-мозкових травм, абсцесах головного мозку.

Переваги та недоліки.

Техніка вважається рідкісною, пацієнтів, які пройшли курс позбавлення від залежності небагато, тому відгуків теж недостатньо.

Відзначаються переваги кодування лазером: безболісність; відсутність травм, інфікування; виключається зараження іншими захворюваннями; відсутні алергічні реакції; швидкість проведення (вистачає одного сеансу).

У перші дні після проведення лазерного кодування у пацієнтів в рідкісних випадках відзначається безсоння, нервозність, депресія. Можуть виявитися скачки тиску, запаморочення, загальна слабкість. До істотних недоліків методики відносять: висока вартість сеансів; складно передбачити результативність; потрібно професіонал і відповідна техніка; протипоказання для проведення процедури; ризик отримання опіків.

Кодування методом Довженка.

Досить широко в клініках використовується кодування від куріння за методом Довженка. Процедуру називають щадить.

На організм пацієнта (мозок) виявляється вплив при повній свідомості. Метод виявляється ефективним для пацієнтів, які бажають позбутися залежності, але зриваються через відсутність сили волі. Психолог, проводячи переконання, допомагає побороти звичку.

Кодування від куріння за методом Довженка.

Кодування від куріння Довженко проводив тільки в клініці. Зараз з’явилися фахівці, практикуючі кодування на дому.

Процедура складається з двох етапів: лікар-психотерапевт зустрічається з пацієнтом, організовується бесіда для виявлення глибини залежності. Проводиться первинне переконання, створюється відповідний настрій на подальшу співпрацю. Друга зустріч передбачає проведення кодування за Довженком. Психотерапевт проводить сеанс, переконуючи залежного в необхідності відмовитися від звички. Термін дії коду спочатку обумовлюється і узгоджується з клієнтом.

Переваги та недоліки.

Спосіб кодування має ряд переваг: досить одного сеансу; не потрібна участь пацієнта в процесі; відсутність травм.

Нерідко пацієнти стикаються з негативними сторонами методики: процедура пропонується шарлатанами; потрібно добове утримання від куріння; висока ціна.

Укладення.

Хтось до кодування ставиться скептично і не отримує бажаного результату. Інші вірять лікарю, прагнуть самі перемогти залежність, тому викорінюють шкідливу звичку. Чи допомагає кодування від куріння, можна дізнатися з перших вуст, прочитавши залишені пацієнтами відгуки.

Як проводитися кодування від куріння за методом Довженка.

В даний час багато людей схильні до шкідливих звичок. Наркорманія, алкоголізм і тютюнопаління не тільки мають негативний вплив на організм, але також здатні зруйнувати сім’ю.

Мабуть найпоширенішою звичкою серед населення вважається куріння. Багато хто не вважає тютюнопаління хворобою, незважаючи на те, що при негативному впливі і ця звичка може привести до серйозних захворювань, які тягнуть за собою ампутацію нижніх кінцівок і смерті.

Що дає позбавлення від куріння.

Позбутися самостійно від поганої звички можливо, але при цьому досить проблематично. Є люди, які самі для себе поставили мету і змогли позбутися від недуги. Однак не у всіх вистачає сили волі і в такому випадку краще звернутися до фахівця.

Кодування від тютюнопаління по Довженку використовується вже більше тридцяти років, при цьому на пацієнта не застосовується гіпноз або медикаментозні препарати. Психологічний і психотерапевтичний вплив проводиться безпосередньо на підсвідомість хворого.

Як позбутися від нікотинової залежності.

Сьогодні звернутися за допомогою можна в спеціалізовані клініки, які працюють за методикою Довженка. Для того щоб позбутися від згубної звички пацієнт повинен виконати певні вимоги, тільки в цьому випадку можна гарантувати ефективність результату. В першу чергу необхідно щоб пацієнт сам хотів кинути палити. Перед відвідуванням фахівця необхідно утриматися від куріння мінімум два дні. По суті, такий період незначний, але пацієнт вже зможе усвідомлювати, що він може обходитися без сигарет. Щоб не провокувати свій організм на куріння в підготовчі дні необхідно відмовитися від алкоголю, міцного чаю і кави. Для лікування методикою Довженка є певні вікові обмеження. Пацієнт повинен бути повнолітнім, тільки в такому випадку може застосовуватися психотерапевтичне лікування.

В ході кодування пацієнту вселяють байдужість до сигарет і тютюнового диму. Термін кодування кожен вибирає для себе самостійно, при цьому як показує практика, ті хто кидав палити на рік або два в результаті не повертаються до згубної звички.

Позбувшись від тютюнової залежності, людина не тільки зможе краще відчувати аромати і смаки, також його організм поступово очиститься і зможе працювати повноцінно.

Ще одним плюсом кодування є економія грошей. Сигарети з кожним днем піднімаються в ціні, а завзятий курець здатний викурювати по кілька пачок. Виключивши зі свого повсякденного раціону сигарети, ви зможете заощадити чималу суму грошей.

М едіцінскій центр» Довіра » проводить лікування нікотинової залежності за методом народного лікаря СРСР Олександра Романовича Довженка. Метод широко відомий як «кодування».

Кодування тютюнопаління за методом Довженка — це психотерапевтичний метод лікування тютюнопаління, розроблений Феодосійським лікарем О. Р. Довженко в середині 80-х років. Протягом 30-ти років і по сьогоднішній день цей метод з успіхом застосовується для кодування нікотинової залежності. Особливої популярності він набув у Росії, Україні та інших країнах, які раніше входили до складу Радянського Союзу.

Плюси кодування за методом Довженка в центрі » довіра”:

— метод є простим і в той же час досить надійним, перевіреним часом;

— даний метод кодування нікотинової залежності визнаний усіма провідними психотерапевтами світу, затверджений МОЗ в 1984 році і схвалений Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я;

— кодування від тютюнопаління відбувається в неспальному стані;

— після лікування формується стійка байдужість до сигарети і тютюнового диму;

— метод Довженка підходить практично всім, хто дуже бажає позбутися залежності; нешкідливий, не завдає шкоди здоров’ю хворого і сприятливо впливає на психіку і нервову систему закодованого;

— при зверненні пацієнта для кодування забезпечується повна анонімність;

— кодування здійснюється за один сеанс і має цілком доступні ціни;

— можливе поєднання методу кодування по Довженку з іншими методами лікування нікотинової залежності, що збільшує їх ефективність;

— виліковуються хворі з будь-яким віросповіданням і без нього, тому що кодування за методом Довженка ніяк не зачіпає питання релігії.

Обов’язкові вимоги до пацієнта.

кодування від куріння за методом довженка

Добровільне рішення хворого закодуватися-це перша і найважливіша умова. Примус до кодування методом Довженка не призведе до.

бажаного результату, швидше навпаки, може надати негативну дію і звести до мінімуму терапевтичний ефект кодування. Бажання хворого позбутися від куріння, змінити своє життя на краще, допоможе правильно прийняти кодування і уникнути можливих рецидивів. При цьому не має значення характер залежності і кількість викурених сигарет за день.

Також для успішного кодування курця обов’язковою умовою вважається короткочасне утримання від куріння. Утримуватися від сигарет слід не менше 2 — 3 днів перед сеансом. Також слід цей термін утримуватися і від вживання спиртних напоїв. Виконання даної вимоги доводить всю серйозність намірів пацієнта пройти лікування, зміцнює силу волі, налаштовує його на сприйняття психологічної інформації.

Для кодування за методом Довженка існує обмеження за віком. До лікування допускаються пацієнти тільки старше 18 років.

Суть методу Довженка.

Під час сеансу кодування відбувається психологічний і психотерапевтичний вплив на підсвідомість хворого. Йому вселяється байдужість до.

сигареті і тютюновому диму на певний термін, дається установка на життя без сигарети, після чого у пацієнта знижується, а потім пропадає зовсім, тяга до куріння. Щоб досягти такого ефекту не потрібно ні глибокий гіпноз, ні медикаменти, все відбувається в стані, лікар-психотерапевт впливає на хворого тільки словом.

Доктор яскраво і емоційно, з конкретними прикладами, зрозумілою мовою, розповідає про шкоду куріння для організму, його руйнівну дію, і поступово підводить хворого до думки про лікування.

Позбавити від тютюнопаління на сторінках інтернет-сайту, по фотографії або по Скайпу неможливо! Багато важливих розділів, такі як: який прогноз хвороби, визначення терміну кодування, як вести себе після лікування і т.д. і т. п. відпрацьовуються на місці з лікарем. Але для Вашої зручності на сайті є рубрика» Питання – відповідь», де ми постараємося вирішити ваші питання перед лікуванням в центрі»довіра».

І ще. Знаменитий Сирійський лікар Абуль-Фарадж ще в ХШ столітті говорив своїм пацієнтам: «Дивись, нас троє — я, ти і хвороба. Якщо ти будеш на моєму боці, нам двом буде легше здолати її. Але якщо ти перейдеш на її бік, я один не в змозі буду здолати вас обох». Актуальність цих слів зберігається на сьогоднішній день і чітко відображає критерії, якими повинні керуватися пацієнти, які приходять до нас на лікування. Об’єднавши наші зусилля, ми обов’язково переможемо ваш недуга!

Лікування тютюнопаління по Довженко.

Куріння більш підступно, ніж наркотики! Якщо наркотичні речовини вбивають людину швидко і наочно, то нікотин діє повільно і приховано, створюючи ілюзію безпечної «домашньої» звички. Але результат один: зруйнований організм, розхитана нервова система, важкі хвороби і ранній догляд.

Але ж здоров’я кожної людини — це здоров’я покоління, нації, народу. Це якість життя в Росії, яке ми створимо для себе, своїх дітей і онуків. Всім небайдужим ми пропонуємо реальний вихід: лікування тютюнопаління в Москві за Довженком. У психотерапевтичному центрі » ДАР » успішно застосовується методика геніального російського лікаря О.Р. Довженка.

Нікотин впливає на серце, легені, шлунок, печінку, на тканини і судини, на стан шкіри і волосся, на розумові здібності і емоції. Чому ж курці, прекрасно це розуміючи, не розлучаються з сигаретами? На жаль, що після певного терміну не людина управляє звичкою, а звичка людиною. І щоб самостійно попрощатися з тютюном, потрібно диво. Або кваліфікована лікарська допомога, яку вам нададуть в центрі » ДАР»

* про ціни на лікування в регіональних центрах потрібно дізнатися за телефонами самих центрів.

Відмова від куріння протягом 24 годин перед сеансом є обов’язковою умовою.

Зникнення тяги до куріння і відновлення здоров’я гарантовано при дотриманні умов.

Лікування тютюнопаління по Довженка в Москві, в центрі » ДАР » здійснюється тільки за згодою пацієнта – це строго добровільний крок.

При підготовці і рішучому настрої пацієнта лікування може бути виконано за 1 сеанс.

у Москві: +7 (499) 50-20-100 в Твері: +7 (4822) 58-78-71 в Рязані: +7 (4912) 25-43-36 в Саратові: +7 (8452) 34-55-68 в Енгельсі: +7 (8453) 56-83-84 в Самарі: +7 (846) 249-82-07 в Сімферополі: +7 (978) 799-55-93 в Одесі: +38 (048) 766-54-60.

Лікування нікотинової залежності: секрет ефективності!

Загальновідомий факт: тисячі людей щодня кидають палити, щоб через день, місяць або рік знову наповнити легені отруйним димом. Це відбувається через спочатку невірного підходу: людина не звільняється від звички, а постійно бореться з нею і з самим собою; виграти такий бій неможливо, можна лише не програти – при наявності залізної сили волі. Методика Довженка змінює полярність ситуації: немає ні обмежень, ні боротьби, ви просто більше не хочете курити.

Лікування тютюнопаління: кроки до свободи.

Установка на здорове життя. Потрібно усвідомити згубність тютюнопаління для себе і оточуючих, і добровільно прийняти рішення кинути палити. Саме люди, які щиро прагнуть свободи від сигарети, цигарки, трубки – пацієнти центру «ДАР». Неефективність заборон. Потрібно зрозуміти, що жорсткі «не можна» з боку близьких, самозапрети на куріння, прийом ліків «від тютюну» – це тимчасовий захід, що не вирішує проблему. Виникне відповідна ситуація, і тяга до нікотину повернеться в повному обсязі. Кваліфікована допомога. Ми проводимо лікування нікотинової залежності в Москві за методиками О. Р. Довженка, які не пригнічують волю пацієнта, а підтримують його націленість на лікування. Правильно скоординовані зусилля дають фантастичний результат: повна, остаточна, добровільна відмова від тютюну.

Індивідуальні та групові лікувальні сеанси проводить головлікар нашого Центру Віктор Васильович Добровольський, племінник, учень і талановитий послідовник О. Р. Довженко. В результаті відмови від нікотину у наших пацієнтів відновлюється кровопостачання мозку, поліпшується пам’ять і якість мислення, нормалізується статева функція, повертається зовнішня привабливість.

Забудьте про тютюн раз і назавжди, дихайте чистим повітрям! Це реально: треба лише побажати і звернутися в Центр»ДАР»!

Чи Реально кинути палити методом Довженка?

Класифікація: авторські методики.

Всі знають, що куріння – це шкідлива звичка, яка негативно впливає на стан здоров’я людини. При цьому не кожен може самостійно впоратися з цією згубною залежністю. Досить часто трапляється так, що курець пробує один спосіб позбавлення від тютюнопаління, другий, а вони виявляються неефективними. В результаті цього людина втрачає надію і опускає руки, що абсолютно неприпустимо. Тому, якщо ви в черговий раз зазнали фіаско в боротьбі з нікотиновою залежністю, то варто спробувати кинути палити методом Довженка Олександра Романовича.

Що являє собою метод Довженка?

Як правило, в ситуаціях, коли практично всі методики безсилі при лікуванні тютюнопаління, на допомогу приходить психотерапія. Метод Довженка А. Р., який спрямований на позбавлення пацієнта від нікотинової залежності, являє собою психологічний вплив на підсвідомість курця.

В ході сеансу людині вселяють, що жити повноцінно цілком реально і без сигарет, а здоровий спосіб життя є запорукою здоров’я. При цьому до гіпнозу таке навіювання не має ніякого відношення.

Основною умовою ефективності цього способу виступає бажання самого пацієнта позбутися шкідливої звички. Тому, якщо ви хочете кинути палити, то першим кроком має стати ваше тверде рішення відмовитися від сигарет назавжди. Також необхідно відчувати довіру фахівця, який буде здійснювати кодування.

Основні переваги методу Довженка.

Метод кодування від тютюнопаління, розроблений Олександром Романовичем Довженком в середині 80-х років, використовується і в даний час. І це не дивно, оскільки він має цілий ряд переваг, до яких можна віднести:

Методика визнана ефективною психотерапевтами різних країн і схвалена Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я. Цей спосіб одночасно простий і надійний. Процедура кодування проводиться протягом одного сеансу-цього цілком достатньо, щоб отримати стійкий результат. Метод універсальний і підходить всім, без винятку, не має будь-яких протипоказань. Допускається використання інших способів відмови від згубної звички в поєднанні з кодуванням. Не передбачається застосування медикаментозних засобів.

На що потрібно звернути увагу.

Деякі вважають, що кодування не завжди дає позитивні результати. Тому дуже важливо з максимальною відповідальністю підійти до вибору психотерапевта. Пам’ятайте, що не завжди визначальним критерієм є ціна процедури. Головне, щоб у обраного Вами фахівця був необхідний рівень кваліфікації і досвід. Психотерапевт повинен викликати повагу і довіру.

Безумовно, в даний час існує величезна кількість шахраїв, які видають себе за досвідчених професіоналів. Тому не зайвим буде попросити у лікаря документ, який є підтвердженням наявності освіти і певного рівня підготовки.

Крім цього, ви повинні йти на сеанс з твердою впевненістю в тому, що у вас вийти кинути палити за методом Довженка а.р. Пам’ятайте, що віра – це вже половина пройденого шляху до успіху.

Важливо знати, що кодуванні підлягають тільки повнолітні, тому якщо у вашій родині виникли проблеми з підлітком, то цей метод позбавлення від нікотинової залежності вам не підійде.

Кодування за методом Довженка в Абакані.

* Проведені протягом 5 років дослідження ефективності кодування по Довженку показали успіх в 93 з 100 випадків.

* За допомогою цього кодування протягом 40 років навіть пацієнти на запущених стадіях алкоголізму успішно і практично безболісно відмовлялися від вживання алкоголю на багато років, а то і на все життя.

* Завдяки своїй ефективності, кодування від алкоголізму за методом Довженка стало надзвичайно популярно не тільки в пострадянських країнах, а й за кордоном.

Величезна популярність способу кодування обумовлена не тільки його ефективністю, але і безліччю інших переваг.

Повна відсутність побічних ефектів після проведення процедури. Гуманність способу для пацієнта: він не відчуває особливого дискомфорту і з легкістю добровільно відмовляється від вживання алкоголю. Безпека для здоров’я. Стійкий результат на тривалий термін. Універсальність. За методом Довженка проводиться кодування не тільки від алкоголю, але і від куріння і наркотичної залежності. Повна анонімність процедури. Швидкий результат за 1 сеанс. Низька ймовірність зриву. За статистикою 93% процедур кодування виконується успішно і ремісія у пацієнта не трапляється. Можливість комбінувати цей метод з іншими способами кодування. Безпека поєднання з медикаментозним лікуванням алкогольної залежності.

Увага: кодування по Довженку проводиться тільки з дозволу самого пацієнта. Вона не може бути виконана без його відома або примусово.

Метод Довженка заснований на психологічному впливі і полягає у введенні пацієнта в стан гіпнозу і навіюванні йому нових установок на тверезий спосіб життя.

На підсвідомому рівні людина починає відчувати огиду до алкоголю або ставитися до нього байдуже. Це дозволяє абсолютно легко і безболісно позбутися від будь-якого виду залежності. Термін дії кодування за методом Довженка вибирає сам пацієнт. Він може становити як 1-2 роки, так і до кінця життя.

Важливо: перед початком лікування хворий повинен вийти із запою і пройти повне очищення організму.

Кодування від куріння за методом Довженка.

Історія методу.

Кодування за методом Довженка на практиці застосовується з 1979 року. У ті роки в СРСР інтенсивно вивчали гіпноз. Метод кодування по Довженку-це модифікація класичного гіпнозу під потреби наркології, в основному для лікування хронічного алкоголізму. Але потім кодування по Довженку почали застосовувати і для лікування нікотинової залежності, з урахуванням специфіки III стадії тютюнопаління. Клінічні випробування методика проходила з 1979 по 1984 р.р. в Інституті неврології, психіатрії та наркології АМН України.

Про автора.

Творцем методики кодування був практикуючий лікар-нарколог з Феодосії-Заслужений лікар України Олександр Романович Довженко. Він-єдиний з лікарів-наркологів — був удостоєний звання Народного лікаря СРСР за створення і впровадження методики лікування алкоголізму. Пізніше Міністерством охорони Здоров’я Росії та України була заснована медаль імені О. Р. Довженка, яка вручається особам, які ведуть активну пропаганду здорового способу життя і зробили значний внесок у боротьбу зі шкідливими звичками.

Опис методу кодування по Довженку.

кодування від куріння за методом довженка

Для кодування за методом Довженка використовується гіпнотичний вплив, в ході якого відбувається навіювання страху і відрази до сигарет. Лікар формує у пацієнта чітку установку на огиду до запаху, смаку і навіть виду диму сигарет. Потім додатково фіксує результат, вводячи програму наслідків порушення заборони.

Вся процедура при індивідуальному підході займає приблизно дві години і складається з декількох етапів.

Перший етап включає в себе попередню підготовку хворого, індивідуальну бесіду, в ході якої з’ясовується готовність пацієнта пройти лікування, а також визначається ступінь його сугестивності, гіпнабельності.

Другий етап-Лікар читає лекцію, що роз’яснює завдання терапії і налаштовує пацієнта на успіх лікування.

Третій етап-безпосередньо кодування за методом Довженка, в ході якого використовується гіпнотичне навіювання, що підкріплюється фізичними маніпуляціями. Вплив відбувається індивідуально і являє собою матеріалізацію раніше озвучених установок.

Переваги кодування по Довженку:

— швидкість проведення сеансу (приблизно дві години); — економічність. Індивідуальний сеанс коштує 10000 руб.При групових сеансах ціна знижується до 4000 рублів; – досить хороша ефективність, якщо людина гіпнабелен і може самостійно не курити 5-7 днів.

Недоліки кодування по Довженку:

— кодування неможливо застосувати до людей з низькою сугестивністю – — кодування не прибирає причини куріння. Тому можливий рецидив захворювання – — з кожною наступною кодуванням ефективність падає.

Показання:

— людина бажає лікуватися саме гіпнозом; – людина вселяємо, гіпнабелен; – людина може самостійно не курити 5-7 днів перед сеансом; – людина викурює не більше 15 сигарет в день;-освіта не вище середньо-спеціального. Чим вище освіта, тим менше гіпнабельность людини.

Якщо з якихось причин людина не відповідає даним умовам, то йому показана програма «Дез-Ніко», яка не має обмежень.

Варто згадати, що в ході сеансу кодування, поряд з обмежувальною програмою, пацієнту навіюється і програма покарання за порушення заборони куріння. В результаті, при спробі хворого закурити, може послідувати потужна психосоматична реакція: від неприємних відчуттів в шлунку до серцевого нападу, втрати свідомості і судом. Тому закодованим категорично не рекомендується порушувати заборону або намагатися будь-яким чином обійти його.

Протипоказання:

Абсолютні протипоказання: – людина не вірить в гіпноз, кодування і не хоче лікуватися; – наявність у пацієнта психічних захворювань, галюцинацій, марення; – не пройшло 5 днів після останньої сигарети; – гіпертонічний криз;-гострий період будь-яких хронічних захворювань, ГРВІ, недавно перенесений інфаркт (менше 1 місяця).

Особливості та переваги процедури кодування за методом Довженка.

Алкоголізм-це важка хвороба нашого часу. Людина спочатку неусвідомлено, а потім свідомо наближає особистість до повної деградації. І чим раніше буде розпочато боротьбу із захворюванням, тим більше шансів на успіх. Сьогодні популярним є процедура кодування за методом Довженка. Розглянемо, що собою являє такий спосіб усунення пияцтва.

Суть методу Довженка.

Термін» кодування » вперше був введений в ужиток радянським психологом О.Р. Довженко, який на підставі свого практичного досвіду створив революційну методику. В її основі лежить шокова терапія-вплив на психічні процеси особистості, яка в результаті припиняє відчувати тягу до спиртного.

Методика тестувалася на алкозалежних самим психологом протягом 1979-1984 рр.у 93% випадків був досягнутий позитивний результат, після чого кодування було визнано ефективним способом позбавлення від алкоголізму в безлічі країн.

Важливо! Обов’язковою умовою проведення процесу є наявність досвіду і певної кваліфікації психотерапевта.

Судячи з відгуків пацієнтів, принцип кодування за методом Dovzhenko працює тільки в тому випадку, якщо у фахівця є справжній дар, а таких лікарів в нашій країні не так вже й багато. Крім того, хворий, який вирішив закодуватися, повинен обов’язково щиро цього захотіти. До того ж людині доведеться відмовитися від куріння і почати лікувати ожиріння, якщо воно має місце бути.

Опис процесу.

Суть методики проста: на підсвідомість хворого виявляється вплив за допомогою гіпнотичних технік. В результаті цього його ставлення до спиртних напоїв різко змінюється – від непереборної тяги до повної байдужості. Лікар під час сеансу робить психологічну установку на тверезість. Спочатку бажання випити стає менш сильним, а з плином часу і зовсім зникає.

Пацієнт під час сеансу не вводиться в стан глибокого гіпнозу, також виключається використання медикаментів. Стан неспання зберігається, людина не тільки чує доктора, але і бачить його, повністю усвідомлює те, що з ним відбувається в даний момент.

Під час гіпнозу лікар описує алкоголіку подальшу перспективу його життя в разі, якщо він не припинить пити. Психотерапевт ретельно підбирає не тільки слова переконання, а й емоційно їх забарвлює для більшого ефекту. При цьому ніяких установок на огиду до алкоголю не використовується, що дозволяє хворому уникнути після закінчення терапії таких фізіологічних явищ, як нудота, блювотні позиви, лихоманка і озноб.

Цим метод Довженка кардинально відрізняється від інших гіпнотичних технік, спрямованих на боротьбу з алкогольною залежністю. Також під час процедури пацієнт отримує вичерпну інформацію стосовно його стану організму в разі, якщо спиртне потрапить в кров під час забороненого періоду. Наслідки непередбачувані, що доведено дослідним шляхом.

Етапи лікування.

Всього процес кодування передбачає три послідовних етапи, кожен з яких є однаково важливим. Що стосується кількості сеансів, він може бути один з доведеною ефективністю. Перед тим як проводити гіпнотичне втручання, фахівцеві необхідно ретельно підготувати пацієнта до процедури, обробити всю інформацію про нього з метою правильного вибудовування бесіди під час гіпнозу.

Перший етап.

Спочатку обов’язково проводиться консультація у вигляді довірчого діалогу, метою якого є з’ясування, наскільки алкоголік готовий відмовитися від своєї залежності. Обумовлюються також його очікування від лікування, ступінь готовності вести тверезий спосіб життя, лікар обов’язково запитує про мотиви прийнятого рішення. Консультація може проводитися як у форматі «тет-а-тет», так і за участю інших осіб (близьких або родичів).

Від хворого не приховують нічого стосовно проведення процедури гіпнозу і навіювань. Використання методу Довженка від алкоголізму може бути визнано недоцільним в конкретному випадку. Все залежить від психологічного стану людини і твердості прийнятого раніше рішення відмовитися від регулярної випивки. В цьому випадку підбирають іншу методику лікування.

Другий етап.

Тільки тоді, коли протипоказань до позбавлення від залежності не виявлено, починається наступний етап методики – психотерапевтичні сеанси. Їх може бути кілька. Як показує практика, зазвичай хворому вистачає приблизно 5 занять по 1,5 години для отримання стійкого ефекту.

Психотерапевтичні техніки в цей період терапії переслідують дві головні цілі:

відновити психічне здоров’я і поліпшити фізичний стан, Раннє піддаються руйнівному впливу за допомогою вживання алкоголю; сформувати стійкі установки на тверезість на свідомому і несвідомому рівні.

Після озвучування установок алкоголік піддається гіпнотичному впливу, під час якого залишається в стані неспання. Щоб закріпити отриманий ефект необхідно ще 5-6 сеансів.

Третій етап.

Останній, заключний, етап є найбільш важливим. Саме він приводить в дію несвідомі механізми людського організму і формує стійке бажання кинути пити самостійно.

Хворий вводиться в шоковий стан. Це безпечно для його психічного здоров’я, але при цьому психіка максимально сприйнятлива до тієї інформації, яку промовляє доктор.

Спеціаліст під кінець ще раз повторює всю інформацію про заборони на певний період, акцентуючи увагу на ускладненнях, які можуть за цим послідувати. Варто відзначити, що в деяких цілком нешкідливих, на перший погляд, продуктах харчування міститься незначний відсоток алкоголю. Необхідно уникати їх вживання, прагнути до термінового виведення речовини з крові. Якщо в організм випадково потрапила невелика кількість спирту, колишній алкоголік повинен негайно зв’язатися зі своїм лікарем і виконати всі його інструкції.

Ряд медичних центрів після проходження кодування по Довженку видає своєму пацієнтові медичну довідку. Відразу після цього він може повернутися до свого звичайного життя, з якої зник алкоголь.

Переваги та особливості методу Довженка.

Більшість колишніх алкоголіків, які перемогли хворобу, вказують на надзвичайну ефективність і високу швидкість дії цього способу лікування, який має ряд переваг:

простота в застосуванні – для реалізації гіпнотичних технік і консультацій не потрібно нічого, крім присутності пацієнта; гуманність – ніякого примусу, всі етапи кодування проводяться виключно за згодою хворого, а не проти його волі; здатність вилікувати алкоголіка, незалежно від стадії розвитку хвороби; ніяких побічних ефектів і згубного впливу на психіку людини не передбачається; медичні препарати, нейролептики або антидепресанти не використовуються; людина повертається до колишнього життя досить швидко; абсолютна анонімність – інформація про хворого є суворо конфіденційною і не може бути розголошена третім особам ні за яких умов.

Головною особливістю даної методики є хороше самопочуття пацієнта як під час проведення процедури, так і після нього. Ніяких заборон на продукти харчування, сигарети та інші «принади життя» в конкретному випадку немає, крім спиртовмісних напоїв. Після сеансу вже колишній «заручник спирту» не відчуває погіршення фізичного стану, ніяких проявів алкогольної ломки.

Згодом людина може вільно перебувати поруч зі своїми близькими на будь-якому застіллі, не відчуваючи при цьому тяги випити. Родичі вилікувалися хворих після лікування алкоголізму за методикою Довженка відзначають, що вони стають більш врівноваженими, не так різко реагують на зауваження і критику ззовні, спокійно згадують період, коли спиртне було присутнє в їхньому житті щодня. Якщо сам метод не «справляється» з вирішенням проблеми, його можна успішно комбінувати з іншими способами терапії, в тому числі і медикаментозними.

Умови успішності процедури кодування.

Існує кілька факторів, які можуть негативно впливати на хід лікування і знижувати ефективність застосовуваного методу. Серед них виділяють:

зміна настрою алкоголіка і відсутність у нього бажання повернутися до тверезого способу життя; незворотна деградація особистісних якостей, коли людина не може приймати осмислене рішення самостійно і не реагує на інформацію ззовні; перелік психопатичних станів, при яких навіювання виявляється безрезультатним.

У цих випадках лікар може порекомендувати використовувати інші методи боротьби з алкоголізмом.

Протипоказання і терміни кодування.

кодування від куріння за методом довженка

Гіпнотична техніка лікування алкоголізму, як і будь-яка інша лікувальна процедура, має ряд протипоказань, на які лікар обов’язково звертає увагу. Кодування за методом Довженка не використовується в наступних випадках:

під час алкогольного сп’яніння; в період загострення будь-якого хронічного захворювання; при проблемах з серцево-судинною системою (гіпертонічний криз, перенесений інсульт або інфаркт); абстинентний синдром; наявність в анамнезі хворого психічних порушень; захворювання гострими респіраторними вірусними інфекціями.

У разі, коли з крові пацієнта ще не до кінця виведено спиртне, необхідно дочекатися повного протверезіння і виведення продуктів розпаду алкоголю, що викликають інтоксикацію. При наявності інших перерахованих вище захворювань, лікування проводиться після повного одужання і підтвердження цього факту відповідними медичними довідками.

Ефект від кодування даною методикою є тривалим, але він не діє до кінця життя. Проміжок часу варіюється за бажанням пацієнта від 3 до 5 років. Після виходу з кодування колишній алкоголік повинен сам прийняти рішення, як йому вчинити далі: повернутися до колишнього заняття і дочекатися повної деградації особистості або продовжувати тверезий спосіб життя. Тяга до спиртного зникає і повторне лікування не потрібно. Але якщо сили волі недостатньо і думки про чарці виникають все частіше, рекомендується звернутися до психотерапевта повторно.

Вимоги до пацієнта.

Кодування по Довженку доступна кожній людині, яка страждає від згубного впливу спиртного, незалежно від його віку і статі. Серед обов’язкових вимог виділяють:

наявність бажання побороти залежність; досягнення повнолітнього віку.

Готовність близьких допомогти вийти з цього стану — також складова успіху. Важливо пам’ятати, що якщо в період заборони людина періодично вживає алкоголь або випив одну дозу випадково, кодування необхідно терміново зняти. Не допускається самостійне втручання в психічні процеси, цим повинен займатися дипломований фахівець. Ця процедура проводиться з використанням аналогічних кодуванні технік: хворому просто вселяється нова інформація.

Кодування Довженка, вартість якої відрізняється в залежності від регіону і клініки, рідко дає зрив, тому нею користується багато людей. Кодування від алкоголізму за методом Довженка на відміну від Бєлова, діє тривалий період часу і має мало негативних наслідків.

Відгуки про метод Довженка.

Варто звернути увагу на думки людей, які вже стикалися з проблемами алкоголізму самі або витягали своїх рідних з цих неприємностей за допомогою зазначеної методики. Відгуки цілком реальні і позитивні.

Спочатку у нас все було добре: нормальна сім’я, діти, будинок. Все завалилося в той момент, коли дружина втратила свій бізнес. Вона почала з легких спиртних напоїв-вино, пиво. Спочатку це допомагало їй трохи розслабитися, по-новому поглянути на ситуацію. Але потім перейшла на більш міцні напої – горілку і текілу. Далі зі своєю залежністю справлятися самостійно вже не могла. Звернулися в клініку, після консультації нам порадили скористатися саме методом доктора Довженка. Вже минуло 4 роки, наша сім’я знову стала щасливою. Віктор, Москва. Кажуть, що жіночий алкоголізм невиліковний, я довго вірила. Я спостерігала кілька років, як моя мати все частіше заглядала в чарку, намагаючись вирішити за допомогою цього якісь побутові труднощі. Подруга порадила не витрачати час і відвезти її в медичний центр, де кодують за методом доктора Довженка. Вистачило одного сеансу, щоб назавжди забути про цю гидоту. Мама знову стала доброю, врівноваженою, здатною вирішити свої проблеми без пива і горілки. Спасибі доктору, який розробив такий безпечний спосіб лікування. Інга, Сочі.

У 2009 році чоловік потрапив під скорочення на роботі, а на нову так і не влаштувався. Він настільки любив свою роботу, що тривалий час намагався знайти щось аналогічне або хоча б подібне, але все безрезультатно. Через кілька років марних пошуків чоловік поступово почав прикладатися до пляшки. У підсумку це переросло в щоденне вживання спиртного, а в 2015 вже почалися кілька-денні запої, після яких йому було погано. Періодично доводилося викликати швидку допомогу. Кожен раз, будучи в тверезій свідомості, чоловік просив мене допомогти, зробити хоч що-небудь, що допомогло б йому відмовитися від алкоголю. Я вибрала кодування за методом Довженка за порадою однієї знайомої. Сама я в це вже не вірила, так як перепробувала багато інших способів, і нічого не допомагало. Але на мій превеликий подив, чоловік прийшов до тями швидко, після п’ятого сеансу вже перестав навіть думати про спиртне, а коли бачив, що хтось випиває, ставився до цього абсолютно байдуже. Ось уже півтора року як не п’є, відчуває себе чудово, влаштувався на роботу. Дякую доктору Довженку. Марина. Армавір. Мій син вже в 16 років почав частенько приходити додому в нетверезому вигляді. Мені, звичайно, це не подобалося, але спочатку думав, що це скоро пройде, адже з самого дитинства я виховував його один і намагався не показувати поганих прикладів. Сам я випиваю рідко, а на його очах не пив жодного разу. Але через чотири роки я зрозумів, що сина потрібно лікувати, і сам він не зможе вибратися з цього стану. Навчання кинув, зв’язався з поганою компанією. Одного разу почув про метод Довженка і вирішив спробувати. Майже місяць я сам особисто готував сина до першої зустрічі з психотерапевтом. Вже після першого сеансу син став змінюватися на очах і вже 5 років не згадує про алкоголь взагалі. Хороший метод. Рекомендую всім кодування Довженка, хто зіткнувся з подібними проблемами. Сергій. Твер.

Судячи з позитивних відгуків, методика допомагає в лікуванні алкоголізму. А якщо ви десь знайшли негативні відгуки про цю процедуру, значить людині просто не пощастило з лікарем, який проводив сеанс, або пацієнт сам не був готовий до того, щоб кинути пити.

Кодування від куріння за методикою Довженка.

за фактом надання послуг.

Сбербанк Інтернет переклад.

пн-нд без вихідних 9: 00-20: 00. виклик нарколога цілодобово.

Опис відгуки про послугу Де купити.

Метод Довженка не вимагає занурення хворого в глибокий гіпноз, і проводиться в стані релаксації («поверхневого гіпнозу»), діє практично на всіх, навіть на тих, хто вважає, що не піддається гіпнозу. Але хворий повинен мати велике бажання позбутися від нікотинової залежності і утримання від куріння протягом декількох днів перед лікуванням.

Лікування за методом О. Р. Довженка нешкідливе для здоров’я, воно призводить до нормалізації психіки і функції нервової системи, зміцненню організму. Кодування — це заключний етап емоційно-стресової психотерапії нікотинової залежності за О. Р. Довженком.

Плюси кодування за методом Довженка:

* ефективність (підтверджена як клінічними дослідженнями, так і численними відгуками лікарів і пацієнтів)

* метод кодування нікотинової залежностей по Довженку визнаний усіма провідними психотерапевтами світу, затверджений МОЗ СРСР в 1984 році і схвалений Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я;

* підходить практично всім, хто дуже бажає позбутися залежності; не завдає шкоди здоров’ю хворого, благотворно впливає на психіку і нервову систему закодованої людини;

* після лікування у пацієнтів формується стійка байдужість до тютюнового диму;

* кодування здійснюється за один сеанс;

* економічність (не вимагає витрат на тривале стаціонарне лікування)

* можливе поєднання методу кодування по Довженку з іншими методами лікування нікотинової залежностей, що збільшує їх ефективність;

Перший етап включає в себе попередню підготовку хворого, індивідуальну бесіду, в ході якої з’ясовується готовність пацієнта пройти лікування, а також при необхідності визначається ступінь його сугестивності.

Другий етап — на цьому етапі кодування ніякого гіпнотичного впливу не відбувається .Зустріч проходить у форматі лекційного заняття, на якому по суті роз’яснюються завдання терапії та мотивування пацієнтів на успіх в лікуванні.

Третій етап-безпосередньо кодування за методом Довженка, в ході якого використовується гіпнотичне навіювання (стресова психотерапія). Вплив відбувається індивідуально і по суті являє собою матеріалізацію раніше озвучених установок. На цьому етапі пацієнту вселяється певний термін, протягом якого він не буде відчувати тягу до спиртного і зможе без будь-яких зусиль дотримуватися тверезий спосіб життя.

Одним з найважливіших факторів успішного лікування є добровільне рішення самого хворого закодуватися — це перша і найважливіша умова. Примус до кодування не призводить до бажаного результату, навпаки, може надати негативну дію на психіку і звести терапевтичний ефект кодування до мінімуму.

Протипоказання:

— наявність психічних захворювань, галюцинацій, марення.

— стан алкогольного сп’яніння, вираженої абстиненції.

— виражена серцево-судинна недосаточность.

— гострий період будь-яких хронічних захворювань, ГРВІ, недавно перенесений інфаркт (менше 1 місяця).

— деградації особистості алкогольного генезу з втратою індивідуальних і соціальних цінностей.

Адреса: м Хабаровськ, вул.Калініна, Д. 132, оф. 202.

кодування від куріння за методом довженка

Графік роботи центру: пн-Нд 9: 00-20: 00.

Щоб отримати консультацію і записатися на кодування від куріння за методикою Довженка — зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті!

* Досвідчені, кваліфіковані лікарі.

* Застосовуються тільки перевірені препарати і методи лікування.

Кодування від куріння за методикою Довженка.

+ 7 (962) 502-XX-XX Показати номер.

за фактом надання послуг.

Сбербанк Інтернет переклад.

Характеристика.

Місце лікування в стаціонарі спосіб лікування психотерапевтичний Режим роботи в будні; щодня; по вихідних; по суботах; по четвергах; з Понеділка по суботу;

Опис.

Метод Довженка не вимагає занурення хворого в глибокий гіпноз, і проводиться в стані релаксації («поверхневого гіпнозу»), діє практично на всіх, навіть на тих, хто вважає, що не піддається гіпнозу. Але хворий повинен мати велике бажання позбутися від нікотинової залежності і утримання від куріння протягом декількох днів перед лікуванням.

Лікування за методом О. Р. Довженка нешкідливе для здоров’я, воно призводить до нормалізації психіки і функції нервової системи, зміцненню організму. Кодування — це заключний етап емоційно-стресової психотерапії нікотинової залежності за О. Р. Довженком.

Плюси кодування за методом Довженка:

* ефективність (підтверджена як клінічними дослідженнями, так і численними відгуками лікарів і пацієнтів)

* метод кодування нікотинової залежностей по Довженку визнаний усіма провідними психотерапевтами світу, затверджений МОЗ СРСР в 1984 році і схвалений Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я;

* підходить практично всім, хто дуже бажає позбутися залежності; не завдає шкоди здоров’ю хворого, благотворно впливає на психіку і нервову систему закодованої людини;

* після лікування у пацієнтів формується стійка байдужість до тютюнового диму;

* кодування здійснюється за один сеанс;

* економічність (не вимагає витрат на тривале стаціонарне лікування)

* можливе поєднання методу кодування по Довженку з іншими методами лікування нікотинової залежностей, що збільшує їх ефективність;

Перший етап включає в себе попередню підготовку хворого, індивідуальну бесіду, в ході якої з’ясовується готовність пацієнта пройти лікування, а також при необхідності визначається ступінь його сугестивності.

Другий етап — на цьому етапі кодування ніякого гіпнотичного впливу не відбувається .Зустріч проходить у форматі лекційного заняття, на якому по суті роз’яснюються завдання терапії та мотивування пацієнтів на успіх в лікуванні.

Третій етап-безпосередньо кодування за методом Довженка, в ході якого використовується гіпнотичне навіювання (стресова психотерапія). Вплив відбувається індивідуально і по суті являє собою матеріалізацію раніше озвучених установок. На цьому етапі пацієнту вселяється певний термін, протягом якого він не буде відчувати тягу до спиртного і зможе без будь-яких зусиль дотримуватися тверезий спосіб життя.

Одним з найважливіших факторів успішного лікування є добровільне рішення самого хворого закодуватися — це перша і найважливіша умова. Примус до кодування не призводить до бажаного результату, навпаки, може надати негативну дію на психіку і звести терапевтичний ефект кодування до мінімуму.

— наявність психічних захворювань, галюцинацій, марення.

— стан алкогольного сп’яніння, вираженої абстиненції.

кодування від куріння за методом довженка

— виражена серцево-судинна недосаточность.

— гострий період будь-яких хронічних захворювань, ГРВІ, недавно перенесений інфаркт (менше 1 місяця).

— деградації особистості алкогольного генезу з втратою індивідуальних і соціальних цінностей.

Адреса: м Хабаровськ, вул.Калініна, Д. 132, оф. 202.

Графік роботи центру: пн-Нд 9: 00-20: 00.

Щоб отримати консультацію і записатися на кодування від куріння за методикою Довженка — зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті!