кинути палити жінці

Зміни в організмі жінки після відмови від куріння.

Багато жінок, що палять незадоволені собою. Неприємний голос, кашель, негарний колір зубів і поганий запах з рота часто підводять до думки кинути погану звичку. Додавши більш страшні наслідки куріння: безпліддя (яким страждають близько 42 відсотків), рак легенів, серцево-судинні захворювання, загроза викиднів і патології у дітей, змушують представниць прекрасної половини до спроби кинути отруювати себе димом. Слід врахувати, якщо жінка кинула курити, в її організмі відбуваються істотні зміни.

Коли не можна кидати курити.

Організм виводить нікотин відразу після закінчення куріння. Через кілька годин його вміст в крові знаходиться на мінімальному рівні. Важливо пам’ятати, що труднощі з позбавленням від шкідливої звички виникають саме на психологічному рівні. Тому жінці важливо зайняти себе чим-небудь, що виключає куріння. Відмінно підійдуть заняття спортом.

Категорично не варто кидати курити на початку циклу менструації. Жіночий організм більш чутливий, ніж чоловічий, і при нестачі будь-яких речовин він починає їх накопичувати. З цієї причини при припиненні куріння організм жінки починає концентрувати в собі нікотин, що збільшує його токсичність. Це призводить до продовження терміну менструації або його зсуву. Інтенсивність виділень в цей період помітно підвищується.

В цей час посилюються головні болі і погане самопочуття. При наявності проблем зі статевими органами у дівчини спостерігається біль в животі, пов’язана зі спазмами матки під час менструації. Не варто забувати і те, що припинення куріння в цей період веде до дуже швидкого набору ваги. Дисбаланс в гормональній частині організму жінки, пов’язаний з відсутністю нікотину, збільшує брак певних гормонів, які здатні порушити цикл.

Зміст - як кинути палити

Зміни в організмі жінки.

У перший день без вживання нікотину спостерігається погіршення самопочуття жінки, пропадає апетит. У роті відзначаються симптоми простудних захворювань. На тлі внутрішньої ейфорії відчувається слабкість, відчуття тривоги, безсоння. У цей день чадний газ поступово починає виходити з організму, кількість кисню збільшується. Починається зміна складу крові. Всі думки жінки спрямовані тільки на те, щоб покурити.

День другий.

Цей день для жінок характеризується:

Появою нікотинового голодування. Кількість слизу в легенях йде на спад, клітини кишечника починають заміщатися іншими. Почуття ейфорії починає придушуватися тривогою і дратівливістю, яку в цей період легко придушити. Стадія глибокого сну практично не досягається, засипати важко. Можливий свербіж шкірного покриву і поява кашлю. Спостерігаються легкі болі в животі.

День третій.

На 3 день відмови від куріння:

Наростає нервозність. Апатія посилюється, з’являється бажання з’їсти солодке. Шкіра покривається дрібним висипом і може лущитися. Жінка не знає, чим себе зайняти і як відволіктися. Зростає апетит, що призводить до збільшення ваги. У той же час бажання покурити на рівні клітин знижується, виникає процес регенерації війчастого епітелію, кількість слизу в шлунку також починає зменшуватися. Надходження крові до головного мозку зростає.

Лікарі радять не приймати різні препарати для полегшення свого стану, від лущення і сухості шкіри скористатися зволожуючим кремом для тіла. При гострій необхідності позбутися від запаморочення, за призначенням лікаря, можна прийняти аспірин. Не варто кидати заняття спортом.

День четвертий.

У цей день починається налагодження надходження крові до головного мозку. Перистальтика кишечника знижується, нормалізується кількість гормонів. Відновлювальні процеси в легенях тривають. У цей період спостерігаються шуми у вухах. Може отечь особа і з’явитися в’язкий кашель з мокротою.

Помітно може підвищитися артеріальний тиск. Настрій починає проявляти неоднозначність, жінка стає розгубленою. У цей день варто звернути увагу на свій сон і психоемоційний стан. Безсоння краще лікувати настоянкою пустирника. Також можна використовувати різні ароматичні масла для поліпшення емоційного стану. До своїх фізичних вправ варто додати присідання, які допоможуть від запорів.

День п’ятий.

Відмова від куріння на 5 день для організму починається адаптацією під новий тонус судин. Починаються відновлювальні процеси в далеких частинах бронхолегеневої системи. В емоційному плані цей день важкий. Самопочуття погіршується, виникає сильне бажання закурити. Смакові рецептори відновлюються, їжа починає набувати смак. Через грудку слизу в горлі з’являються складнощі з диханням, при відкашлюванні виходить густа слиз.

Лікарі в цей проміжок часу радять приймати ентеросорбенти. Вони допомагають виводити токсини і полегшують запори кишечника. Також варто приймати препарати, що призначаються для лікування інфекційно-запальних захворювань порожнини рота. Варто збільшити навантаження на організм.

Як кинути палити жінці?

Куріння зменшує жіночу привабливість.

По-перше, з’являється моторошний запах з рота. Начебто і миловидна, і струнка, а як Дихне, так відразу хочеться відійти подалі.

Можна тільки дивуватися невибагливості людей, які цілують курців, коли від них на відстані в кілька метрів тхне сумішшю кави і лайна. Поцілунок повинен приносити щастя. Хіба це можливо, коли поруч рот, з якого несе розкладанням?

Було опитано 258 юнаків. Їм були задані три питання і, відповідно, дані три варіанти відповідей: позитивно, байдуже, негативно.

Питання перше: «поруч з тобою курить дівчина. Як ти до цього ставишся?» — 3% позитивно, 52% байдуже, 45% негативно. Питання друге: «Твоя дівчина курить. Як ти до цього ставишся?» — 1% позитивно, 14% байдуже, 85% негативно. Питання третє: «хотів би ти, щоб курила твоя дружина?»1% байдуже. 99% негативно.

Куріння робить жінку в очах чоловіків більш легкодоступною.

Зазвичай курять в компаніях, що збираються заради розслаблення. Сигарета передбачає досить легковажне ставлення до здоров’я, не обтяженість знаннями, малу силу волі. А значить, до любові теж ставишся більш «вільно». Юнаки з курять дівчатами поводяться більш розкуто, а курцям здається, що вони є предметом обожнювання, не припускаючи, що до них зазвичай тягнуться ті хлопці, яким не потрібні тривалі відносини.

Що стосується моди, то куріння було модним в дев’яностих. Відтоді минуло чимало років.

Це і не круто. Крутизна завжди передбачає ексклюзивність. Зараз курить більше 60% чоловіків і більше 40% жінок. Хіба в цій ситуації можна говорити про ексклюзивність?

Вибираючи момент, дочекайтеся кінця менструації.

Досить проблематично кинути палити в період передменструальної фази циклу або самої менструації. Під час менструації жінки відчувають слабкість і дратівливість, можуть бути напади страху. Не підсилюйте всі ці прояви нікотиновим голодом. Постарайтеся забезпечити максимальний комфорт в цей період. З цією метою можна навіть взяти відпустку.

Перед відмовою жінкам слід щодня скорочувати дозування.

кинути палити жінці

Обмінні процеси в жіночому організмі протікають дещо повільніше, ніж у чоловіка, тому нікотин розпадається також повільніше. Тому концентрація нікотину зберігається на високому рівні протягом більш тривалого періоду, а нікотинова ломка проявляється більш виражено. Тому поступове зменшення кількості викурених сигарет пом’якшує нікотиновий голод в перший тиждень після відмови. Багато методики позбавлення від шкідливої звички наказують саме поступову відмову від тютюну. Для жінок він краще.

Не переживайте, що наберете зайву вагу.

По-перше, гарвардські вчені переконливо довели, що в 82% випадків вага зростає всього на 2-4 кілограми. Можливо, комусь це здасться багато, але хотілося б попередити, що в нормі розмір жіночої талії не повинен перевищувати 88 см.Якщо Ваш розмір набагато менше, то хвилюватися нема про що. Якщо талія менше 88 см., але Вам як і раніше здається, що ви занадто повні, то тут вже може знадобитися Психологічна допомога.

Чи шкідливо куріння? Як кинути палити?

«Кинути палити легко, я вже багато разів кидала» — кажуть деякі дотепні курці. Насправді ж кинути і повністю позбавиться від цієї звички-дуже важко. У цьому може переконатися, кожна, хто по-справжньому спробує кинути палити. У даній статті ми хочемо торкнутися дуже серйозну проблему, яка не дає спокою не тільки чоловікам, але і жінкам – куріння. Якщо раніше курили практично тільки чоловіки, то зараз ця тенденція зазнає переломний момент, так як кількість жінок, що палять зростає, а кількість чоловіків, що палять – зменшується. Саме тому ми постараємося дати поради, як кинути палити жінці.

Усвідомте шкоду куріння.

Чому люди курять?

Багато хто вважає, що це модно. У компанії молода дівчина з сигаретою в руці виглядає більш незалежною, а красиво палить жінка – жіночніше. Але це не завжди так. Для сторонніх і навіть близьких людей, які дивляться з боку, картина може виглядати зовсім по-іншому. Дівчина і жінка, від якої віє тютюновим димом, не викликає тяжіння, а навпаки. Багато чоловіків, навіть завзяті курці, коли бачать палить жінку – відразу втрачають до неї інтерес як до потенційної супутниці, так як мало кому з чоловіків хочеться дружину-курець.

Існує думка, що викурена сигарета знімає стрес і заспокоює нерви — це далеко не так. Спочатку, тонка цівка сигаретного диму, яку курець видихає, діє заспокійливо. Але тривале куріння руйнує нервову систему. Курці більше за інших страждають неврозами, частіше впадають в депресію і довше виходять з цього стану.

Кожен з курців, рано чи пізно в силу різних причин хоче кинути палити. Людський мозок буде всіляко підштовхувати свого господаря до такого рішення з метою позбавити організм від надходження в нього шкідливого нікотину. Спрацьовує підсвідомий механізм самозбереження. Але оскільки нікотин це легкий наркотик, то людині, що потрапила в нікотинову залежність, дуже важко від нього відмовитися. Навіть ті люди, стан здоров’я яких вимагає негайної відмови від куріння, не завжди можуть позбутися від цієї звички.

Головне, ви повинні пам’ятати, що куріння негативно позначається і на тих, хто знаходиться поруч з вами. Доведено, що знаходиться поруч з курцем людина отримує близько 70% негативних речовин від диму, що видихається курцем. Тому, подумайте не тільки про своє здоров’я, а й про здоров’я своїх близьких, а особливо дітей.

Як кинути палити назавжди.

Медицина рекомендує свій спосіб позбутися від цієї шкідливої звички. Курець повинен з кожним днем викурювати на одну сигарету менше. Якщо ви викурюєте пачку сигарет в день, то через 20 днів ви не повинні будете викурити жодної сигарети. Вважається, що такий спосіб є самим щадним для вашого організму, і здатний повільно позбавити вас від нікотинової залежності. Але майже всі з опитуваних нами людей, яким вдалося кинути палити, розповідають, що неодноразово зривалися протягом двадцяти днів, тому такий спосіб вважають не ефективним. Іншими словами, ми не знайшли жодної людини, якій би вдалося кинути палити таким способом, і тому не хочемо рекомендувати його своїм читачкам.

Спосіб TimeLady.ru заснований на радах людей, які кинули палити і не курять більше трьох років. Відразу хочемо сказати, що практично нікому з тих, хто кинув палити, не вдавалося зробити це з першого разу. Деякі це робили аж 14 разів, поки остаточно не розірвали свій зв’язок з нікотином. Більшість з них радять кидати палити відразу, без зменшення кількості викурених сигарет. При цьому якщо ви вирішили кинути палити з завтрашнього дня, то не варто сьогодні накурюватися так, як ніби-то перед смертю, від цього буде просто гірше.

Якщо ви завтра вирішили кинути палити, то викидаєте залишилися в пачці сигарети відразу і більше не курите. Це важкий і вимагає сили волі спосіб, але він найнадійніший. Як правило, ті люди, які кажуть, що кинуть після Нового року, або Дня народження, або після того, як докурять цю пачку, так і не можуть кинути.

Перше, що потрібно зробити, це усвідомити, що куріння дуже шкідлива звичка. Неважливо скільки ви курите, багато чи мало, легкі сигарети або сильні – нікотин шкідливий в будь-яких кількостях. Ви можете деякий час обманювати себе, курити менше, або курити легкі сигарети, але це нічого вам не дасть, якщо ви будете продовжувати курити. Якщо ви зараз вирішили-завтра кинути палити, докуріть останню сигарету, демонстративно киньте її на землю, і роздушіть ногою, тим самим показавши, що ви вище цього. Також стисніть пачку з залишилися сигаретами і також викиньте їх у сміття. Ці дії дуже добре налаштовують психологічно.

Пластирі, таблетки, електронні сигарети — всі ці способи, безумовно, хороші, але всі вони марні, якщо людина не прийняла тверде рішення кинути палити. Нікотин можна перемогти тільки сильною волею і величезним бажанням жити здоровим життям.

Люди кинули палити вже після перших місяців помічають різкі поліпшення в стані свого здоров’я. З’являється апетит. Їжа стає смачнішою, а вода, повітря, і навіть секс — починають приносити більше насолоди. Нормалізується сон і людина стає спокійніше. Перестає турбувати ранковий кашель. Іноді буває, що людина набирає зайву вагу, після того як кинув палити, але це процес тимчасовий, зазвичай через деякий час вага нормалізується.

Чим довше ви тримаєтеся і не курите, тим більше себе намагайтеся винагороджувати за це. Взагалі винагорода-це невід’ємна частина процесу кидання палити. Коли ви кидаєте курити, у вас з’являються вільні гроші, які ви витрачали раніше на сигарети, немає нічого поганого, якщо на них ви купите собі туфлі, про які мріяли або яке-небудь прикраса.

Курити або не курити особиста справа кожної людини. Але життя таке прекрасне, якщо уважно до неї придивитися-навіщо ж позбавляти себе радості жити довше майже на цілий десяток років, які нікотин забирає у курця?

Чотири поради жінці, щоб кинути палити.

Напевно кожна жінка, що палить хоча б раз замислювалася про позбавлення від цієї звички. Мало того, що вона губить здоров’я, так ще й доводиться витрачати чималі гроші на сигарети. До того ж якщо у жінки є діти, то вони, дивлячись на маму, будуть неодмінно брати з неї приклад, а курцеві помітити запах сигарет від підлітка буде просто неможливо.

До речі, в тому, щоб відмовитися від цієї пристрасті, немає нічого надприродного, і багато жінок в цьому переконалися. Ось деякі поради, яких вони дотримувалися в боротьбі за здоровий спосіб життя.

У перший день відволіктися на щось улюблене.

Перший день, як відомо, найважчий. Його просто потрібно пережити. Багато жінок розповідали, як заздалегідь запаслися улюбленими солодощами або частуваннями і їли їх невеликими частинами, як тільки хотілося курити. Інші займалися улюбленою справою, здатним захопити настільки, що вони забували про погану звичку. Важливо знайти свою найулюбленішу справу, блюдо або щось ще, що зможе відвернути.

Налаштуватися психологічно.

Якщо перший день виявився позаду, то тепер тяга до сигарет буде не така сильна. У однієї жінки, яка кидає палити, на столі завжди лежала пачка сигарет. Вона розуміла, що може взяти її в будь-який момент.Однак не робила цього, адже вчорашній день відмови від сигарет був набагато важче. Вона думала — а чи варто починати знову, якщо самі нехороші емоції залишилися позаду.

Гроші і цифри.

Коли стане просто нестерпно тягнути до сигарет, можна вдатися до невеликої хитрості. Для початку підрахувати, скільки сигарет (а може, пачок) в день викурює жінка. Потім перевести сигарети в пачки і помножити їх на 365 (днів у році), а потім помножити на ціну однієї пачки сигарет. Напевно вийде пристойна цифра. Але ж це та сама ціна, яку жінка може витратити на подорож або якусь серйозну покупку.

Мотив.

Якщо у жінки є діти, неодмінно потрібно подумати про їх майбутнє благополуччя. В першу чергу вони дивляться на батьків і переймають всі їхні звички.Тому краще скоріше позбутися від негативних пристрастей, адже в подальшому ця згубна звичка може серйозно зашкодити здоров’ю, особливо, якщо курить дівчина.

Здоров’я жінки, що палить, звичайно, теж вбивається нікотином. Якщо в молодості ніяких проблем непомітно, то з віком доведеться все частіше відвідувати пульмонолога, адже проблем з легкими не уникнути.

Щоб кинути палити, потрібно просто проявити рішучість і правильно себе налаштувати. Головне-протримаються перший день, адже з кожною наступною хвилиною буде набагато легше відмовитися від поганої звички.

10 простих причин кинути палити жінці.

Доброго часу читачам мого блогу про здоровий спосіб життя.

Якщо ви згадаєте, то років так з 10 тому ми не бачили жінок, що палять на вулиці, сьогодні ж це — часто-густо.

Хоча пропаганда і» внесення » в уми такого образу (жінки курці) в норму, вже повномасштабно проводилося ще з тих часів.

Чого тільки варті популярні радянські фільми, де головні героїні курили. А це і вчителька, і директор великої організації, і т. д.

Що ж, тепер ми пожинаємо плоди…

Але стаття не про це-ця розповідь для розумних курців, яким вже набридло постійно труїти себе і оточуючих. Таким жінкам потрібно всього зробити пару кроків, упевниться в своїй правоті і правильності свого рішення.

Ну і звичайно ж повинні бути причини-про це читайте далі.

кинути палити жінці

1. Кожна сигарета, викурена жінкою, робить її більш потворною і старою.

Жіноча краса-сильно страждає від звички курити.

Шкірі стає «погано» від тютюнового диму, який руйнує еластичні волокна (еластин) і з’являються передчасні зморшки.

Як відреагує шкіра (та й весь організм) на відмову від сигарет читайте тут .

2. Тисячі жінок помруть цього року через рак легенів, це навіть більше, ніж померлих від раку молочної залози.

90% цих смертей будуть викликані курінням тютюну — так повідомляють експерти. Ви хочете бути жінкою, у списку цих сумних статистичних даних?

3. Куріння забирає бажання сексу.

Також тютюн є причиною 75% захворювання хронічним бронхітом, і 80% емфіземи легенів.

4. У жінок, тютюн є однією з головних причин ряд різних хвороб.

Це-коронарна недостатність серця, хвороба судин головного мозку і хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ).

5. Тютюн знижує фертильність у жінки.

6. Куріння викликає розлади менструального циклу і викликає ранню менопаузу.

А це сприяє розвитку остеопорозу.

7. Цілуватися і курити, дії не дуже сумісні, і друге дуже заважає першому.

«Улюблена» сигарета приносить шкоду курцеві на весь рот, впливаючи і на ясна, і на слизову і навіть на зуби.

Також запах » покурившей» з рота-дуже і дуже неприємний…

8. Вагітні жінки також піддаються більшому ризику мати проблеми з дитиною.

Навіть не буду перераховувати які, для цього потрібна окрема стаття. Скажу тільки-краще не вагітніти, якщо не можете кинути палити…

9. Продовження попередньої-діти матерів, які курять під час і після вагітності, більш схильні страждати від самих різних хвороб.

Крім того, такі діти частіше і в більш ранньому віці починають курити.

10. Діти, які живуть в будинках жінок, що палять хворіють більш часто такими хворобами як — бронхіт і пневмонія.

Також мають проблеми з диханням-астма і т. п.

Не бачіться на історії тютюнової промисловості, які так сильно «вкладаються» в позитивний образ жінки, що палить.

Куріння, що для жінок, що для чоловіків – це безглузде, нездорове і непотрібне проведення часу.

Жінкам складніше відмовлятися від куріння, ніж чоловікам.

Жінкам важче відмовитися від куріння, ніж чоловікам. Так чи варто починати? Професіонали розгорнуто відповіли на це питання.

Жінки кидають курити вдвічі рідше, ніж чоловіки. Такі висновки на канадському конгресі з серцево-судинних захворювань (CCC) представили автори нової роботи.

Більшості людей відомі всі найочевидніші наслідки куріння: рак (актуально і в разі електронних сигарет), порушення роботи мозку, а також пошкодження генома. Більш того, куріння тютюну є основною причиною смерті, яку можна було б запобігти.

«Куріння є згубним адиктивним розладом. Людина, яка курить все життя, має 50%-ву ймовірність померти через куріння, і в середньому втрачає 10 років життя. [При цьому] трохи менше половини людей, які курять все життя, будуть продовжувати курити до самої смерті», – зазначає доктор Кіара Буччареллі-Дуччі (Chiara Bucciarelli-Ducci), директор курсу Європейської асоціації кардіологів при CCC 2019 року.

Програми з припинення куріння допомагають деяким людям відмовитися від шкідливої звички. Втім, лише деякі дослідження оцінюють їх ефективність для певних груп населення.

В рамках недавньої роботи канадські фахівці вивчали так звані предиктори (прогностичні параметри) успіху у відмові від куріння або зменшення кількості сигарет у пацієнтів, які відвідують лікарню Святого Михайла в Торонто в рамках програми по відмові від куріння.

Дослідники вивчили дані 233 пацієнтів, які відвідували клініку не менше двох разів у період з 2008 по 2018 рік.

Всі учасники отримували індивідуальні медичні консультації, при необхідності їм також призначали препарати. Йдеться про засоби замісної нікотинової терапії (жуйці, пластирі, інгаляторі та іншому), а також бупропіон і вареникліне. Медики призначали кошти в залежності від уподобань і протипоказань кожного пацієнта.

Середній вік випробовуваних склав 56 років, з них 35% були жінками.

Як повідомили учасники, в середньому вони курили 18 сигарет на день протягом 37 років. Приблизно 66% страждали від дисліпідемії, такий же відсоток людей стикався з гіпертонією, у 44% була ішемічна хвороба серця, а у 22% – депресія або тривожність.

Через шість місяців 25% учасників кинули палити, а 29% змогли зменшити кількість сигарет майже на 50%.

Згідно з логістичним регресійним аналізом, відвідування лікарні та використання вареникліну стали найкращим способом відмови від згубної звички. А недоступність ліків могла негативним чином позначитися на кінцевому результаті. На жаль, жінки відмовлялися від шкідливої звички набагато рідше чоловіків.

«У нашому дослідженні у жінок частіше спостерігалися симптоми тривожності або депресії, ніж у чоловіків: 41% проти 21%, відповідно. І це потенційно заважало процесу відмови від куріння», — зазначила автор роботи доктор Кароліна Гонцага Карвальо (Carolina Gonzaga Carvalho) з лікарні Святого Михайла, Торонто.

За її словами, гормональні або соціальні фактори теж можуть грати свою роль.

«Наше спостережне дослідження не може відповісти, чому [так відбувається], але воно вказує на необхідність гендерного аналізу і лікування, специфічного для певної статі», – вважає дослідниця.

Як зазначає Кароліна Гонцага Карвальо, саме найбільша кількість відвідувань клініки допомогла багатьом пацієнтам відмовитися від шкідливої звички.

«Це підкреслює важливість цих програм, в рамках яких надаються консультації, а лікарські рекомендації переглядаються і коригуються в міру необхідності», — додає вона.

Попередні роботи показали, що варениклін є одним з кращих засобів, який допомагає людям кинути палити, і автори недавньої роботи підтримують ці висновки.

«Варениклін зменшує симптоми, що виникають при припиненні куріння, і, можливо, зменшив тягу до нікотину серед наших пацієнтів, що потенційно знизило ймовірність рецидиву», — додає Карвальо.

Дослідниця також підкреслює, що відмовитися від згубної звички цілком реально, і не менш важливо звертатися за професійною допомогою.

Вона радить стати учасником програми з відмови від куріння, де фахівці оцінять індивідуальні потреби і розроблять план відмови від куріння. «Чим швидше, тим краще», — додає Карвальо.

До слова, раніше фахівці з’ясували: кинути палити ніколи не пізно. Відмова від шкідливої звички навіть в літньому віці продовжує життя.

Крім того, дослідники виявили несподіваних винуватців, які можуть псувати здоров’я людей не менше сигарет.

Методики для жінок, які дозволять кинути палити і не поправитися.

Багато жінок, які мають згубну залежність, бояться з нею розлучатися. Це пов’язано з досить серйозним побоюванням. Представниці прекрасної статі просто не хочуть набрати зайву вагу. Для деяких це значно страшніше ймовірних наслідків куріння. З цієї причини особливо важливо з’ясувати, як же кинути палити і не погладшати. Для цього варто дотримуватися нескладних рекомендацій.

Чому курці не набирають вагу?

Кожна сигарета містить 4 тис. шкідливих компонентів. При попаданні цих елементів в організм істотно збільшуються темпи обміну речовин. Для виведення токсинів організм витрачає 100-200 ккал. Тому курцям вдається не товстіти.

Є ще кілька факторів, які допомагають уникнути набору ваги:

Порушення роботи смакових рецептів і притуплення нюху. Поява таких проблем у людини, що палить пов’язано з тим, що сигаретний запах перебиває всі інші аромати. Зниження апетиту. Під впливом нікотину у людей притупляється відчуття голоду. Стресові ситуації. Щоб стати спокійніше, некурящі люди заїдають неприємності солодощами або іншими продуктами. Курці в стресі закурюють, оскільки сигарети теж призводять до припливу ендорфінів.

Причини збільшення ваги після відмови від сигарет.

Люди поправляються при вживанні надмірної кількості калорійних продуктів. Після відмови від тютюнопаління люди відчувають тягу до їжі. Виділяється кілька причин, що пояснюють те, чому ж колишні курці можуть розтовстіти:

Під час куріння органи людини постійно піддаються негативному впливу нікотину. У курців спостерігається прискорене серцебиття. Це збільшує витрату енергії на 100 ккал. При попаданні в кров нікотин активізує синтез глікогену в печінці. Це стає причиною збільшення рівня цукру в крові. Як наслідок, спостерігається невелика втрата апетиту. Нікотин призводить до придушення смакових рецепторів, які впливають на відчуття голоду. Після кидання курити їжа здається ароматнее. Тому людина з’їдає набагато більше.

Увага! Під впливом зазначених факторів багато людей протягом декількох місяців додають 2-3 кг.однак при відмові від куріння спостерігається швидке очищення організму, нормалізується метаболізм, поліпшується функціонування внутрішніх органів. Це допомагає стабілізувати вагу.

Кинути палити і не погладшати-досить просто. Для цього варто зрозуміти, що згубна звичка більшою мірою пов’язана з психологічною залежністю, ніж з фізичною. Тому варто проявити силу волі і дотримуватися нескладних рекомендацій.

Якщо настрій буде неправильним, відвикання від згубної залежності стане причиною вираженого стресу. Реальність така, що це спровокує посилення апетиту і збільшення маси тіла.

Прості способи боротьби зі звичкою.

кинути палити жінці

Сьогодні є чимало способів, які допомагають легко відмовитися від шкідливої звички. У такому випадку варто підібрати найбільш підходящий варіант. Особливо важливо відмовитися від згубної звички вагітним дівчатам, адже сигарети дуже погано позначаються на розвитку дитини.

Методика Аллена Карра.

Великою популярністю користується книга Аллена Карра, в якій детально описані способи позбавлення від згубної звички. Цей метод дійсно приносить хороші результати. Ефективна методика активно застосовується в спеціалізованих клініках — її схвалили лікарі.

Ця книга є практичним посібником. У ній не містяться відомості про шкоду залежності. Завдяки цьому методу вдається впоратися зі своїми страхами і жити вільно і повноцінно. Є інформація, що близько 95 % людей, які прочитали цю книгу, змогли назавжди відмовитися від куріння.

Освоєння методики дозволяє уникнути страждань або дискомфортних відчуттів. Тому ймовірності збільшення маси тіла немає. Для реалізації цієї методики не потрібні ніякі аналоги нікотину.

Сьогодні це видання перекладено на різні мови. Якщо немає бажання читати, можна безкоштовно прослухати аудіокнигу. Однак не варто вважати це видання панацеєю. Воно не здатне допомогти людині, яка не хоче самостійно відмовитися від залежності.

Крім цього, при вивченні літератури необхідно аналізувати отриману інформацію. Це значно полегшить відмову від сигарет незалежно від стажу куріння.

Гомеопатія і біологічно активні добавки.

Сьогодні існує безліч таблеток, які допомагають полегшити стан пацієнта при позбавленні від згубної залежності. Активні речовини допомагають запобігти або вилікувати захворювання, обумовлені курінням.

Крім цього, подібні засоби прискорюють відновлення організму, нормалізують метаболізм, зменшують тягу до нікотину і знижують ризик набору зайвої ваги. Такі препарати не викликають побічних реакцій. Однак в будь-якому випадку їх повинен підбирати лікар.

Щоб препарати подіяли правильно, потрібне сильне бажання пацієнта впоратися із згубною залежністю. Це ключова умова ефективності терапії. Таблетки грають в такому випадку допоміжну роль. У домашніх умовах можна використовувати ефективні народні засоби, які можна побачити в різних передачах.

Дихальна гімнастика і акупунктура.

Ці нетрадиційні методи користуються великою популярністю. Голкорефлексотерапевти запевняють, що споживання нікотину – це рефлекс, який придбаний людиною.

Щоб впоратися з проблемою, виконуються мікроскопічні проколи в області мочки вуха або іншої ділянки тіла. За рахунок цього вдається активізувати деякі ділянки мозку. Під дією цих маніпуляцій значно зменшується тяга до сигарет.

Дихальна гімнастика вважається одним з елементів йоги. Є ряд комплексів, які допомагають побороти залежність від нікотину. Систематичні заняття допомагають стати спокійніше. Вони покращують функціонування внутрішніх органів і зовнішній вигляд дівчини. Це легкий спосіб кинути палити, призначений спеціально для жінок. Хоча до нього часто вдаються і чоловіки.

Гіпноз.

Окремі лікарі застосовують для боротьби із залежністю особливі методи психотерапії. Під гіпнозом пацієнту вдається вселити певні установки. Вони створюють сприятливі умови для припинення куріння.

Деякі психотерапевти обіцяють впоратися із залежністю чи не за годину. Такі методики — не більше ніж міф. Щоб знизити тягу до куріння, буде потрібно кілька тижнів. На повне позбавлення від залежності може знадобитися і рік. Щоб домогтися відчутних результатів, рекомендується звертатися до досвідченого психотерапевта.

Корисна порада.

Є певні поради для жінок, як кинути палити і не поправитися. При наявності побоювань набрати вагу не рекомендується відмовлятися від звички різко і відразу викидати сигарети. Організм повинен перебудовуватися на новий режим поступово.

Жінкам, які прагнуть кинути палити, варто дати наступні поради:

Визначити ступінь залежності. Якщо жінка курить рідко і за компанію, можна сміливо кидати. 2 сигарети в день не впливають на метаболізм, тому не варто побоюватися набору ваги. Відмовитися від куріння натщесерце. При цьому не варто вживати смачні продукти перед курінням. У такій ситуації корисна проста їжа-півсклянки кефіру або невелика кількість вівсянки. Потроху скорочувати кількість сигарет. Рекомендується зменшити це число до 3 штук. Якщо дівчина викурює стільки сигарет, варто задуматися про повну відмову від залежності. Також рекомендується перейти на легкі сигарети – це допоможе плавно знижувати дозу нікотину. Внести корективи в щоденне меню. Зміни в раціоні допоможуть очистити організм від продуктів інтоксикації. Крім цього, вдасться збільшити чутливість смакових рецепторів і налагодити секрецію шлунка. У період відмови від залежності в раціоні повинні переважати корисні продукти – горіхи, риба, фрукти і овочі, кисломолочна їжа, Морепродукти. Багато пити. Щоб прискорити очищення організму від токсичних речовин, варто вживати велику кількість рідини. Найкраще віддавати перевагу чистій воді, компотів, відварів трав. При цьому від кави краще тимчасово відмовитися, оскільки у людей цей напій асоціюється з сигаретами. Фахівці не рекомендують відновлювати причинно-наслідковий взаємозв’язок. Підвищити фізичну активність. Однак в цьому випадку важливо пам’ятати про почуття міри – збільшувати інтенсивність навантажень необхідно плавно. Варто пам’ятати, що організм не повністю очистився від токсичних речовин. Надмірні навантаження стають причиною погіршення стану здоров’я. У людей з серйозним стажем куріння сильно вражені легені. При цьому нетривалі прогулянки і помірні вправи допоможуть схуднути і не викличуть ускладнень. Виключити алкогольні напої. Спиртне збільшує відчуття голоду. Причому контроль над кількістю споживаної їжі знижується. В результаті людина з’їдає більше, ніж планував. Крім цього, люди відчувають в такі моменти тягу до сигарет.

Увага! На стадії відмови від куріння варто проконсультуватися з лікарем. В арсеналі сучасної фармацевтичної промисловості є чимало коштів, які зменшують стрес при виключенні сигарет. Лікарі виписують антинікотинові пластирі, седативні засоби, Антидепресанти.

Кинути палити і не повніти-реальна і досяжна завдання. Щоб залишатися стрункою і підтягнутою, варто правильно харчуватися і займатися спортом. Крім цього, не рекомендується занадто швидко відмовлятися від сигарет. Це варто робити поступово, щоб дати організму можливість перебудуватися на новий режим роботи.

Корисне відео.

Про відмову від куріння і наборі ваги піде мова нижче:

Як кинути палити жінці.

Рішення кинути палити приходить до людей, ознайомленим з плачевною статистикою смертності від захворювань, викликаних шкідливою звичкою. В силу особливостей роботи організму жінкам набагато складніше відмовитися від куріння, ніж чоловікам. Звичка заїдати стрес, ризик набрати зайву вагу зупиняють людину на шляху до здорового способу життя.

Способи кинути палити жінці?

Мотивація важлива. Уявіть, наскільки покращиться ваше самопочуття після відмови від куріння! Організм скаже вам & #171, спасибі&#187,: пропаде задишка, покращиться колір обличчя, активізується кровообіг кори головного мозку. Турбота про близьких. Подумайте, якої шкоди ви наносите здоров’ю своїх рідних, які вимушено стають пасивними курцями. Економія. Порахуйте, скільки грошей щодня йде на покупку сигарет. Зекономлені кошти можна витратити на корисні покупки.

Старт.

Ви прийняли рішення почати здоровий спосіб життя. Як кинути палити в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги фахівців? Мало оголосити про своє бажання вголос, потрібно записати його на папері.

Виберіть день, який стане точкою відліку початку нового життя. Нехай це буде якась знаменна дата: іменини, 8 березня, день міста. Скачайте програму на телефон, яка буде виступати мотивацією і нагадувати, скільки днів ви вже не курите.

Заручіться підтримкою людей, які пройшли цей шлях. Пам’ятайте, що кинути палити легко, варто захотіти.

Як не зірватися протягом першого тижня?

Перші три дні найскладніші, тому постарайтеся взяти себе в руки і не почати компенсувати куріння їжею. Ви ж не хочете стати на кілька розмірів більше? Суть будь-якої залежності полягає в тому, що ви підсвідомо намагаєтеся піти від проблем, відволікаючись на механічні дії. І їжа не є найкращим замінником сигарет. Жінці самостійно можливо перебороти себе, налаштуватися на позитивний результат. На першому тижні застосовуйте медитацію, запишіться на йогу, слухайте заспокійливу музику.

Відмінним рішенням для жінок стануть заняття інтенсивними фізичними навантаженнями: функціональний тренінг, інтервальні тренування, після яких вам точно буде не до думок про куріння! БІГ також відмінно тренує дихальну систему, збагачуючи кровоносну систему киснем. Якщо ви не є прихильницею спорту, але думаєте, як не набрати вагу після відмови від шкідливої звички, запишіться на танці! Варіантів багато: пілон, східні танці, латинські танці.

Не захоплюйтеся пластирами від куріння та іншими&#171,замінниками &#187, & #8212, це грамотний психологічний хід маркетологів. Жувальні гумки ніяк не впливають на бажання відмовитися від куріння, виступаючи так званої &#171,чарівної таблеткою&#187,. Кодування неефективно і засноване на страху, але зовсім не викликає відрази до нікотину. Якщо ви недовірлива людина, кодування допоможе протягом якогось часу, але як тільки термін підійде до кінця, ви знову потягнетеся за сигаретою.

Способи кинути палити являють собою самонавіювання і підключення голосу розуму. Подумайте, які бонуси Ви отримуєте після відмови від шкідливої звички? Здорові білі зуби, зниження нервозності, поліпшення сну, відсутність дискомфорту в області шлунка і кишечника, сяючу здорову шкіру, блиск в очах і бажання жити!

Невже цього недостатньо і ви готові проміняти здоров’я на згубну пристрасть? Головне зрозуміти, що курити вам не подобається і ця залежність руйнує ваш організм зсередини.

Ось поради людей, успішно позбулися куріння:

більше бувайте на свіжому повітрі, менше перебуваєте в компанії курців, а якщо потрібно, змініть коло спілкування, коли вам нудно і ви думаєте, що непогано було б покурити, відволікайтеся на якісь справи, назавжди відмовтеся від кави, адже часто людина палити &#171,вприкуску&#187, з чашкою ароматного напою, пам’ятайте, що нікотин не заспокоює, він подразнює нервову систему, займіться спортом, пам’ятаєте, який приклад ви подаєте власним дітям, не замінюйте сигарети електронними аналогами &#8212, це самообман!

Як не поправитися в процесі позбавлення від куріння?

кинути палити жінці

Більшість людей набирають вагу після відмови від куріння тому, що у них залишилися невирішені психологічні проблеми. Куріння відволікало вас від чогось, тепер ви почали заїдати стрес. Вчіться працювати зі своїми емоціями. Заспокойтеся і подумайте, від чого тікаєте? Що заїдаєте? Пам’ятайте, що залежність від солодкого вчені порівнюють з алкогольною залежністю. Так навіщо ж руйнувати себе? У вас одне життя, інший не буде, не варто свідомо вкорочувати її і йти на поводу у своїх звичок.

Усуньте дратівливі фактори і вам більше не доведеться вдаватися до хімічних заспокійливих засобів: сигарет і цукерок. Якщо вас лякає перспектива набрати зайві кілограми, заспокойтеся: нікотин ніяк не пов’язаний з приростом маси тіла.

Витрачайте більше, ніж споживаєте, ось і весь секрет стрункості. Вам не вдається відмовитися від замінників тютюнових виробів (цукерок)? Гаразд. Цей період потрібно пережити. Починайте рахувати калорії, заведіть харчовий щоденник, куди вносите всі з’їдені продукти. Немає різниці, переїдаєте ви солодощами або м’ясними продуктами, головне тримати дефіцит калорій.

Навчіться насолоджуватися життям без сигарет. Згадайте, як прекрасно не користуватися освіжувачем для ротової порожнини після кожної викуреної сигарети. Як добре, коли ваше волосся пахне шампунем, а не тютюном. Від одягу виходить аромат свіжості, а тютюновий шлейф не тягнеться за вами. Прочитайте книгу Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити», зверніться, нарешті, до психотерапевта! Скоро життя заграє новими фарбами, загостриться нюх, ви станете краще відчувати смак страв. Адже це варто того, щоб назавжди забути про сигарети?

Як кинути палити жінці самостійно в домашніх умовах.

На сьогоднішній день багато курять не тільки чоловіки, але і жінки. Ця згубна звичка не дуже добре відбивається на здоров’ї людини, тому ті, хто розуміє це, задається питанням: Як кинути палити?

Сигарети і жінки.

Колись сигарети курили тільки сильні і вольові чоловіки, проте зустріти жінку з сигаретою можна було вкрай рідко. Зараз же багато жінок також мають цю згубну звичку курити, тим більше, що в наш час на палить жінку майже не звертають увагу. А ще для жінок зараз є спеціальні тонкі сигарети з присмаком, якогось фрукта або без.

Більшість жінок курять щоб довести чоловікові що вона перебувати на рівних правах з ним тим самим проявляючи свій слабкий характер або ж невпевненість в завтрашньому дні.

Що відбувається з організмом жінки, яка курить.

Зовнішній вигляд жінки ставати млявим, з’являються прищі, псуватися зубна емаль. Голос ставати схожим на чоловічий, з’являється астма. Судини відмирають, зір погіршується, і виникають серцево–судинні захворювання. Якщо жінка в положення курить, то це може привести до того, що пологи будуть складні, а дитина може народитися нездоровим.

Нікотин, який є в сигаретах може привести до того, що жінка в майбутньому не зможе завагітніти навіть при штучному запліднення. У більшості випадків жінка починає курити в тому випадку, якщо у неї з’являються якісь проблеми. Наприклад, якщо у жінки є комплекс з приводу своєї надмірної ваги чи ні коханої людини.

Насправді прикладів багато, але ще нікому і ніколи не вдалося вирішити їх за допомогою куріння. Як кинути палити в домашніх умовах швидко і назавжди як кинути палити назавжди самостійно знайти заміну сигаретам. Цим способом більше користуються чоловіки, ніж жінки.

Спробуйте відмовитися від сигарет.

Насправді все дуже просто: якщо в якийсь момент хочеться закурити, то краще взяти замість сигарети цукерку. Але тут звичайно є один мінус — коли тяга до сигарет пройде, то з’явиться тяга до солодкого, а це може привести до появи надмірної ваги. Однак в тому випадку якщо в людини була завжди струнка фігура, то він може ризикнути кинути палити таким способом. Відмовитися від куріння поступово.

За цією методикою курити кидають протягом трьох місяців, тобто по закінченню цих місяців залежність від сигарет повинна зменшитися, але ніхто не застрахований від різних стресових життєвих ситуацій. Тому якщо в якийсь момент людина зірветься і закурить, то тоді потрібно починати все спочатку. Для того щоб кинути палити цим способом необхідно запастися бажанням і терпінням. Використання психологічної мотивації.

Вважається що нерви жінок міцніші, ніж чоловіків, тому такий спосіб підійде більше жінкам. Головне в цьому випадку правильно вибрати мотивацію. Мотивація може бути різною. Наприклад ви хочете сподобатися одному хлопцю або чоловікові, але знаєте що він не любить коли жінка або дівчина курить то це означає що така мотивація буде хорошою для того щоб кинути палити. Можна подумати також про те що замість того щоб витрачати гроші на сигарети краще їх відкласти на якусь покупку або ж на відпочинок.

Допомога від реклам.

На сьогоднішній день багато виробників пропонують поміняти звичайні сигарети на електронні, а також використовувати антинікотинові пластирі і таблетки. Крім цього пропонують ще й диски із записами методик, які розкажуть, як кинути палити. Але повністю довіряти таблеткам проти куріння не варто, найкраще перед їх застосуванням проконсультуватися з лікарем, адже довільне вживання таких таблеток може привести до проблем зі здоров’ям. Який із способів буде ефективним для того щоб кинути палити вибирати вже Вам.

Як кинути палити жінці.

Багатьом жінкам добре відомо про те, що куріння не приносить користі здоров’ю. Однак, далеко не всі готові позбутися від цієї згубної звички, черпаючи виправдання в численних помилках і міфах про куріння. Які поради допоможуть кинути палити і чому це варто робити?

Чому це важливо.

Найбільш поширеними наслідками куріння є:

проблеми з серцево-судинною системою — будь-яке фізичне навантаження викликає задишку; безпліддя — через шкоду куріння збільшується частота запальних захворювань, що викликає проблеми із зачаттям; загроза красі і молодості-шкіра втрачає еластичність і свіжість, особа має нездоровий вигляд; пригнічення імунної системи — з кожною новою затягуванням в організм курця потрапляє безліч шкідливих речовин, отруйних його і пригнічують захисні функції.

Крім описаних вище негативних моментів, у курців з’являється кашель (найчастіше вранці), поганий запах з рота, осиплість голосу, а також жовтіють зуби.

Способи, що допомагають позбутися від шкідливої звички.

Умовно процес боротьби з курінням підрозділяється на два етапи — підготовчий і основний.

Підготовчий етап . Основна мета-знайти переконливу мотивацію до відмови від шкідливої звички. Обміркуйте всі причини, за якими потрібно припинити курити, запишіть їх на листку, повісьте на видному місці і читайте кожен день.

Ефективним вважається і встановлення дати остаточної відмови від сигарет. Цей і наступні два дні повинні бути максимально спокійними, які не вимагають психоемоційного напруження на роботі або вдома. Постарайтеся налаштуватися на цю дату.

Основний етап . Під час боротьби з курінням багато хто відчуває тривогу і ознаки депресії. Так як представниці прекрасної статі більш схильні до стресу, ніж чоловіки, то і відмовитися від згубної звички їм значно складніше. Щоб домогтися бажаного результату в цій боротьбі спробуйте проаналізувати, коли і які емоції викликають бажання закурити. Після цього постарайтеся придумати, що допоможе уникнути таких ситуацій.

Завдання цього етапу-перебороти сильне бажання покурити. Як правило, воно триває не довше 5-10 хвилин. З цією метою пропонується:

Відволікатися, почитавши книгу, зайнявшись улюбленою справою, погравши в комп’ютерну гру і т.д. З’їсти цукерку, пожувати жувальну гумку або випити простої води або зеленого чаю. Зайняти чимось руки, наприклад, в’язати або складати пазли. З’їсти моркву, яблуко або ріпу. Прийняти ванну або душ (це допоможе розслабитися). Виконати кілька фізичних вправ-розслабтеся, зробіть глибокий вдих, повільно розправте плечі. Тепер затримайте дихання на кілька секунд, після чого повільно видихніть. Повторіть вправу 5 разів. Пополоскати рот розчином соди. Почистити зуби.

Почавши боротьбу з тютюнопалінням, постарайтеся прибрати всі предмети, які пов’язані з цим ритуалом (попільнички, запальнички, сигарети). Уникайте закладів, в яких курять. Перші два місяці вживайте більше рідини, відмовтеся від солоної і гострої їжі, кави і алкоголю (все це викликає бажання закурити). Їжте більше фруктів і овочів, менше солодкого і мучного. Використовуйте методи глибокої релаксації і аутотренінгу.

Додаткові рекомендації.

Існує кілька додаткових способів, які допомагають перестати курити. Найбільш поширеними з них вважаються використання нікотиновмісних засобів-пластирів, інгаляторів і жувальних гумок. Механізм їх впливу однаковий: вони забезпечують надходження нікотину в організм, але при цьому захищають його від неприємного синдрому відміни (абстинентного синдрому) і токсинів, які містяться в тютюновому диму. Дані кошти можна застосовувати досить тривалий час, поки тяга до тютюнових виробів не зникне.

Нікотиновий пластир кріпиться на стегно або плече один раз в день. В результаті через шкіру в організм потрапляє певна доза нікотину. Тривалість курсу становить приблизно 8-10 тижнів. Через кожні три тижні необхідно проводити заміну пластиру на більш слабкий. Якщо під пластиром виникло роздратування шкіри, наступного разу прикріпіть його на інше місце.

Нікотиновий інгалятор за зовнішнім виглядом нагадує сигарету і теж дозволяє вдихати нікотин. Так як використання цього пристрою імітує куріння сигарети, то для завзятих курців даний спосіб може виявитися більш ефективним. Однак щоб отримати необхідну дозу нікотину, доводиться робити приблизно 80 «затяжок», що не завжди зручно.

Нікотинова жувальна гумка сприяє надходженню нікотину в організм через слизову оболонку порожнини рота. Істотним недоліком цього методу є неприємний смак продукту і необхідність тривалий час жувати його (близько 30 хвилин). Іноді гумка викликає сильний розлад шлунка.

Також ефективне застосування альтернативних способів терапії нікотинової залежності. До таких належать:

гіпноз; голкотерапія (Рефлексотерапія).

Суть гіпнотичного впливу полягає в тому, що, довівши курця до стану релаксації, доктор вселяє, що їй огидно куріння. В результаті, в момент появи тяги до Куріння жінка «згадує» ці установки.

При голкотерапії в вушну раковину пацієнтки вводяться спеціальні голки, через які лікар впливає на потрібні структури головного мозку. В кінцевому підсумку руйнується»рефлекс курця».

Як показує практика, мало хто здатний покінчити з курінням з першого разу. Тому, якщо після тривалої боротьби зі шкідливою звичкою ви знову закурили, не поспішайте впадати у відчай. Постарайтеся проаналізувати, чому ви зірвалися, а потім внесіть в план відмови від тютюнопаління відповідні зміни і повторіть спробу.

Плюси відмови від куріння для жінок.

Питання, як змусити себе кинути палити, мучить багатьох. Навіть усвідомлюючи шкоду від сигарет, важко відмовитися від чергової пачки самостійно. Справа не тільки у фізичній залежності від нікотину, але і в психологічній звичці. Для того щоб побороти тягу до куріння, в першу чергу потрібна мотивація. У всіх знаходяться свої причини кинути згубну пристрасть-одні хочуть зберегти красу і молодий вигляд, інших просять про це близькі люди, треті піклуються про здоров’я майбутніх дітей. Існує багато аргументів, щоб побороти шкідливу звичку прямо зараз.

Як створити мотивацію.

Головний момент — щоб курець сам розумів, навіщо кидає. Якщо діяти тільки на догоду іншим, наприклад, своїй другій половинці, то досягти результату буде непросто. Рано чи пізно бажання затягнутися сигаретою візьме верх над розумним аргументом.

Також важливо контролювати власні думки про те, що відмова від нікотину дається важко, мучать симптоми «ломки», здоров’я погіршується, а настрій падає. Не варто кожен день прокручувати страхи в голові, тим самим ставити собі психологічні перешкоди. Навпаки, необхідно давати установку на успішне подолання труднощів, щиро вірити в свої сили.

Що потрібно робити, щоб мотивувати себе:

Відповісти на питання, чи дійсно куріння так необхідно. Важливо усвідомити, що нікотин дає лише тимчасовий, ілюзорний ефект задоволення і спокою, який легко замінити більш корисними джерелами емоцій. Ніяких об’єктивних переваг у тютюну немає; подивитися фільми, погортати книги про шкоду куріння, щоб докладніше дізнатися про руйнівні процеси, які відбуваються в організмі через вживання нікотину; відверто поговорити з членами сім’ї про свою шкідливу звичку, поглянути на ситуацію з боку, разом пошукати мінуси куріння; почитати блоги людей, які змогли кинути, надихнутися їх історіями. Можна почати вести свої записи в соціальних мережах, щоб ділитися результатами з іншими; порахувати, скільки грошей в середньому йде на сигарети в тиждень, місяць, рік. Для багатьох економія-серйозна мотивація. Все ж краще купити собі новий гаджет або оновити гардероб, ніж витрачати десятки тисяч рублів на тютюн; іноді спрацьовують нестандартні способи. Наприклад, можна укласти з другом парі. Якщо курець не розлучиться з сигаретою, то йому доведеться віддати опонентові цінну річ або велику грошову суму, або виконати більш важке завдання; придумати систему заохочень і покарань під час відмови від куріння. Як варіант-за успішно пройдені етапи покладається нагородити себе путівкою на відпочинок, а за слабкості на кшталт «останньої затяжки» позбавляти розваг.

Іноді курці займаються самонавіюванням, щоб переконатися в користь відмови від нікотину. Але такий спосіб малоефективний. При перших же складнощах установка швидко дає збій.

Є ще один метод, однак він вимагає особливої відповідальності і вдумливості. Як не парадоксально, але потрібно не забороняти собі курити, а дати повну свободу. Тонкість полягає в тому, щоб кожен раз повільно втягувати сигаретний дим, максимально зосередившись на процесі. Такий усвідомлений метод при правильному підході призведе до того, що нікотин незабаром дасть неприємну гіркоту, думки про шкоду сигарет зміцніють, бажання затягнутися з часом зникне.

Користь для здоров’я.

Важливо пам’ятати, що життя без тютюну важка тільки в перший час. Поступово самопочуття помітно покращиться. Вже через кілька годин організм починає інтенсивно очищатися від нікотину, через два тижні «ломка» слабшає, а ще через півроку або рік колишній курець повністю повертається до здорового, активного способу життя.

Отже, вагома аргументація кинути палити, піклуючись про здоров’я:

Нормалізація діяльності серцево-судинної системи . Нікотин порушує кровообіг, провокує утворення тромбів, а в підсумку розвиваються серйозні захворювання, які нерідко закінчуються летальним результатом. У людини, яка кинула палити, значно знижується ризик інфаркту, інсульту. Також проходять скачки тиску і аритмія; глибоке дихання без кашлю і задишки . Так як в період куріння всередині легенів накопичується велика кількість слизу, набрати повні груди повітря не виходить, тому фізичні навантаження виявляються не під силу. Коли смоли, токсини вийдуть з органів дихання, всі неприємні симптоми пройдуть; очищення крові від вуглекислого газу . Згодом внутрішні органи і тканини повноцінно наситяться киснем, загальне самопочуття стане краще; стабілізується робота шлунково-кишкового тракту . Таке явище, як» гастрит курця » залишиться в минулому, знову можна буде їсти улюблену їжу, не боячись збоїв в травній системі; стійка інтимне життя . У чоловіків зменшується ризик імпотенції, у жінок з’являється більше приємних відчуттів в момент близькості;

Спокій нервової системи . Без тимчасового нікотинового збудження людина стає більш врівноваженим, вчиться знову контролювати емоції; поліпшення якості сну . Безсоння, пробудження посеред ночі, розбитість і сонливість більше не потурбують; зміцнення імунітету . Застуди, інфекції стануть проявлятися значно рідше, так як у організму знайдуться сили на боротьбу з вірусами і бактеріями.

Крім того, на 30% знижується ймовірність розвитку раку ротової порожнини, гортані, легенів, шлунка, сечостатевої системи. Ще на 40% зменшиться ризик захворіти на цукровий діабет другого типу.

Всі ці моменти позитивно впливають на людину, дозволяючи жити більш насиченим і довше. Головна причина кинути-без куріння можна додати собі близько 10 років життя.

Мотивація кинути палити для жінок.

Для жінок потужний стимул відмовлятися від нікотину-красива зовнішність. Нікому не хочеться старіти або здаватися недоглянутою. З сигаретою в зубах вже давно ніхто не виглядає привабливо, та й наслідки можуть бути вельми неприємними. Що зміниться на краще у тих дівчат, хто зважиться кинути шкідливу звичку:

Колір обличчя знову стане приємним. Очищаючись від смол і канцерогенів, організм оздоровиться, що позитивно вплине на стан шкіри. Вона стане більш пружною і ніжною, повернеться свіжість і природний відтінок, піде жовтизна. Всі дрібні запалення розсмокчуться, на щоках проступить рум’янець, темні кола під очима пройдуть; вдасться запобігти ранні зморшки, щоб не виглядати на 5-10 років старше справжнього віку; Жовтий нікотиновий наліт на зубах більше не буде утворюватися, а за допомогою спеціальних процедур і відбілюючих паст можна буде повернути колишню красиву посмішку. Більш того, зменшується ймовірність втратити зуби через карієсу або захворювань пародонту; волосся будуть міцними. Отруйні сполуки з сигарет перестануть отруювати організм, і це відіб’ється на волоссі. Вони припинять випадати і сіктися, відновиться блиск. Згодом вийде відростити довге гарне волосся; фігура стане ближче до ідеальної. Зайві кілограми, що з’явилися через порушення метаболізму, поступово пропадуть в період нового, здорового способу життя; збережеться пружна форма грудей. Тютюнопаління викликає ранній птоз, іншими словами, опущення молочних залоз;

Дихання перестане бути» прокуреним», неприємний запах з рота зійде нанівець. Не доведеться більше скрізь носити з собою жувальну гумку і духи, щоб періодично перебивати тютюновий душок; очі знову заблищать – це результат всіх цих приємних змін в житті, гарного настрою і самопочуття.

Сильним мотиватором для жінок також є вагітність і годування грудьми. Жодна мати не побажає своєму малюкові проблем зі здоров’ям. Навіть якщо робити всього пару затяжок в день, маленький син або дочка отримає чималу дозу нікотину через плаценту або грудне молоко. В такому випадку дитина з малих років буде приречений на хвороби серця, легенів, судин. Ось чому навіть ті жінки, хто курить не перший рік, знаходять сили побороти залежність від тютюну.

Нікотин викликає безліч ризиків. Дівчині, що палить важче зачати дитину, можливі викидні, позаматкова вагітність або передчасні пологи. В особливо складних випадках жінка прирікає себе на безпліддя. Крім того, через сигарети в середньому на два з половиною роки раніше починається менопауза.

Інші плюси відмови від сигарет.

Користь відмови від куріння криється не тільки в поліпшенні здоров’я, зовнішнього вигляду і грошовій вигоді. Життя без нікотину має ще багато переваг:

Підвищення працездатності . Оскільки мозок очищається від шкідливих тютюнових сполук, його діяльність поліпшується. У людини помітно розвивається пам’ять, уважність і здатність концентруватися. В результаті можна швидко досягати успіхів в роботі, отримувати підвищення і визнання колег; проявляється інтерес до життя . Разом з хорошим самопочуттям повертаються і душевні сили. Колишній курець хоче багато займатися творчістю, відкривати для себе нові сфери, подорожувати, жити цікаво і різноманітно; прагнення до активності . Як тільки проходить задишка, кашель і слабкість після «ломки», людина може займатися спортом, почати бігати, кататися на велосипеді або на лижах; смак і запахи стануть яскравіше, так як без тютюну рецептори будуть знову працювати в повну силу;

Зміцнення самооцінки . Кожен, хто впорався із залежністю від нікотину, відчуває моральне задоволення і гордість. Крім того, радість приносить те, що можна стати надихаючим прикладом для інших курців; економія часу . Це вагомий плюс для тих, хто цінує кожну вільну хвилину. Часом в цілому п’ятихвилинні перекури займають по годині в день. Якщо захотіти, то можна зробити ці проміжки часу продуктивніше і приємніше. Наприклад, провести робочу перерву на свіжому повітрі або ретельно розім’ятися; скорочення вживання алкогольних напоїв . У новому способі життя у людини не залишається часу і бажання на посиденьки з випивкою; турбота про близьких людей . Некурящі члени сім’ї, колеги, друзі більше не будуть пасивно вживати тютюн, який шкодить їхньому здоров’ю. Це гідність відмови важливо для молодих батьків, оскільки діти через сигаретного диму страждають бронхітом, пневмонією, запаленням середнього вуха і повільним розвитком легенів.

Відео в тему.

Не секрет, що куріння є шкідливою і асоціальної звичкою. Багато курців, розуміючи, що псують своє здоров’я, намагаються змінити свій спосіб життя. А плюси відмови від куріння дозволяють зміцнити мотивацію і назавжди попрощатися з тютюном.

Самопочуття кидає.

Якщо людина замислюється, кинути палити чи ні, значить, що його звичка або набридла йому самому, або вже встигла зіпсувати здоров’я. Коли виникає таке Питання, відповідь повинна бути одна-так, потрібно кидати. На цьому етапі курець стикається зі своїм головним ворогом-страхом. Життя без сигарети представляється сумною і безрадісною, а легкий абстинентний синдром підтверджує, що нікотин давно став частиною обміну речовин організму.

Дійсно, перші кілька днів людина, яка кинула курити, відчуває себе «не в своїй тарілці». В першу чергу з’являється нервозність, викликана тривалою відсутністю нових порцій нікотину в організмі. На цьому етапі з’являється переконання, що сигарети заспокоюють, хоча це не так. Просто, отримавши свою дозу отрути, організм перестає вимагати нову порцію. Правда, ненадовго.

Багато колишніх курців скаржаться на те, що в перші дні після відмови у них погіршується здоров’я. Виникає втома, сонливість, знижується імунітет. Справа в тому, що організм намагається відновитися. Тому не варто переживати, якщо з’являться такі проблеми:

кашель; збільшення ваги; стоматит; депресія; занепад сил.

Кидає курити людина повинна розуміти, що в його силах поліпшити своє самопочуття і допомогти організму позбутися від смол і отруйних речовин. Для цього необхідно зміцнювати імунітет, приймаючи вітаміни. Дратівливість легко знімається заспокійливими засобами, а кашель – відповідними ліками. До речі, саме кашель є ознакою того, що організм починає очищатися, тому лякатися не варто.

Відмова від куріння — це стрес для всього організму, свого роду процес одужання. Тому, якщо з’являється втома, необхідно лягати спати, навіть якщо доведеться пожертвувати якимось важливими справами. Їх можна перенести, а здоров’я все-таки важливіше. Незабаром цей стан зміниться надлишком енергії, яку необхідно правільноіспользовать. Лікарі рекомендують більше гуляти на свіжому повітрі і займатися спортом. Але давати сильне навантаження поки не варто.

Користь для організму.

У сигаретах немає жодного корисного для здоров’я компонента і немає ніяких плюсів від куріння. А шкідливих речовин стільки, то перераховувати їх все не має сенсу. Найнебезпечнішими є бутан, миш’як, аміак, метанол, толуол, нікотин. Людина, що палить піддає своє здоров’я величезному ризику, продовжуючи йти на поводу у своєї звички. На відміну від людей, які після кидання курити відзначають наступні поліпшення:

відновлення нюху і смаку; поліпшення кольору обличчя; відновлення обсягу легенів; підвищення витривалості організму; підвищення лібідо; зникнення хронічних головних болів; підвищення імунітету.

Це тільки видима частина переваг, які дає відмова від куріння як чоловіків, так і жінок. Адже істотно знижується можливість появи ракових пухлин, поліпшується робота серцево-судинної системи. Відомо, як сприятливо впливає відмова від куріння на репродуктивну систему. Багато пар, які роками намагалися завести дитину, здійснювали свою мрію тільки після кидання курити. Особливо це стосується жінок, що палять.

Переваги відмови від тютюну.

Користь відмови від куріння безсумнівна і це повинно мотивувати курців на ведення здорового способу життя. Звичайно, в першу чергу, відмова сильно впливає на здоров’я і самопочуття.

Поліпшення голосу. Нікотин згубно впливає на голосові зв’язки, завдяки чому у курців завжди дуже низький і хрипкий голос. Якщо кинути палити, з часом стан зв’язок покращиться. Економія. Грошей на сигарети йде чимало, це факт. Особливо це видно, коли курець купує їх на останні гроші, часто на шкоду іншим своїм потребам. Після відмови від куріння у багатьох поліпшується фінансовий стан. Повага оточуючих. Курити вже давно не модно і не круто, тому на курців дивляться, як на людей другого сорту. Особливо це помітно в колективі, де дуже багато некурящих. Зробити кар’єру і бути успішною людиною, маючи згубну і неприємну залежність, практично нереально. Запах. Він покращиться в рази, причому добре пахнути буде не тільки тіло, але і одяг, приміщення і т.д. Людина не може бути рабом, але саме так себе почувають курці. Усвідомлення того, що існує залежність, не дозволяє йому жити повноцінним життям. До свободи від куріння можна віднести і те, як складно в сучасному суспільстві курити. Постійні заборони і штрафи змушують курців ховатися за зупинками і соромитися своєї поведінки. Некурящій людині все це незнайоме, так як він вільний. Приклад для власних дітей. Не дарма психологи кажуть, що діти вчаться на прикладі оточуючих їх дорослих людей. Палять батьки з дитинства програмують у них установку, що курити не те щоб корисно, але начебто не заборонено. Поліпшення зовнішності. Чим довше людина курить, тим сильніше нікотин впливає на стан шкіри, волосся, зубів. Якщо хороші гени, то негативні зміни не так помітні, хіба що після 30-40 років. Варто кинути палити, як організм почне відновлюватися. Потрапляють дрібні зморшки, висипання, кола під очима. Перевага в особистих відносинах. Це стосується і хлопців, і дівчат, так як курцеві набагато складніше знайти пару. Навіть більше того, деякі палять чоловіки не сприймають жінок, що палять і навпаки. До того ж, курці завжди трохи соромляться своєї згубної звички, що заважають спілкуванню з протилежною статтю. Відсутність пасивних курців. На жаль, але нікотинова залежність така, що палять люди готові курити де завгодно, не звертаючи уваги на оточуючих, навіть якщо це їх близькі. Деяких не зупиняє навіть присутність в приміщенні або автомобілі дітей. Це жахливо, так як пасивні курці страждають не менше тих, хто курить по-справжньому. Збільшення енергії. Після відмови від сигарет відновлюється здоровий сон, а сил стає набагато більше. Людина, щодня не отруює себе половиною таблиці Менделєєва, завжди бадьорий і енергійний. Цей пункт є перевагою для тих, кого млявість і апатія через куріння дуже сильно нервує. Після відмови від куріння людина знову стає активним і легко справляється з великими обсягами роботи. Незайвим буде сказати, що зростає стійкість до стресу.

Переваги відмови від куріння перевищують те сумнівне задоволення, яке курець отримує в процесі куріння. Ті, хто відмовилися від сигарет дуже давно, не могутвспомнить, що їм міг дати нікотин. А «бездимна» життя для них виявилася набагато привабливіше, ніж залежність. Тому варто кинути палити вже сьогодні.

Куріння — це проблема сучасного суспільства, яку терміново потрібно вирішувати. Від цієї шкідливої звички щорічно вмирають мільйони людей по всьому світу. Вона забирає життя у чоловіків, жінок, підлітків і навіть дітей різного віку. Тютюновий дим, потрапляючи в організм людини, набуває форми хвороб як смертельних, так і менш легких, але не менш неприємних. В основному це рак, хвороби серця і судин, а також шкіри і порожнини рота, можна ще довго перераховувати всі болячки, але, якщо говорити коротко, від сигарет страждає повністю весь організм.

Найсмішніше ще в тому, що люди свідомо платять за це, тобто розуміючи, що сигарети завдають шкоди їх здоров’ю, вони щодня витрачають неймовірне кількість коштів на них, платять за наближення своєї смерті, за наближення своєї кончини, хоча ті ж гроші вони могли витратити на більш важливі і корисні речі, наприклад, купівля ліків, їжі, подорожі, на те, що дійсно має більше значення, ніж якась дурна пачка сигарет.

Але як в домашніх умовах кинути палити жінці? Мотивація повинна бути сильною. Про неї і поговоримо далі.

Жіноча залежність.

Можна довго говорити про те, що відбувається, коли жінка кидає палити. Але краще більше дізнатися про жінку, яка курить і як нікотин впливає на її організм.

Жінка-це істота, яка створена виношувати і піклуватися про майбутнє потомство. Природа запрограмувала кожну жінку, жіночий організм, створювати певну кількість яйцеклітин, клітин злиття яких зі сперматозоїдами, чоловічими статевими клітинами, стане початком нової людини. Куріння ж призводить до раннього клімаксу (період у жінок, коли яєчники перестають виробляти жіночі статеві клітини), що за собою тягне швидке старіння і ризик розвитку остеопорозу (захворювання, яке призводить до руйнування кісткової тканини, внаслідок чого ризик перелому кістки у жінки, що палить вище ніж у некурящої). Все це звучить досить моторошно, але це реальний світ, це вибір дівчат, причому усвідомлений.

Чи можливо це зробити?

Правда, вихід з цієї лякаючою реальності є, кинути палити жінці можна в будь-якому віці, за будь-яких обставин, і в будь-який час. Звичайно, сам шлях буде складним, але результат вартий цього. Кинувши палити, в старості ви будете насолоджуватися тим, що будете ходити на своїх власних ногах, працювати в городі і навіть проводити час з внучатами, і все це без нічого.

Існує міф: якщо кинути різко курити людині, то у нього можуть виникнути різні захворювання. Але насправді це все вигадки, відмовляючись від сигарет, людина припиняє доставляти в свій організм отруту, а відмова від нього принесе тільки користь, організм очиститься від шкідливих речовин, токсинів і буде вдячний вам за це.

Пошук мотивації, починаємо боротьбу.

Знання-це завжди добре, але вже кожній людині зрозуміло, що означає курити, не дарма ж з малих років батьки, вихователі та вчителі вчать і наставляють нас, що займатися цією справою дуже погано, розповідають, чим це може закінчитися, які можуть бути наслідки. Але що робити, якщо все-таки дівчина спробувала покурити, і це все обернулася в так звану нікотинову залежність?

В першу чергу, потрібно знайти правильну мотивацію, тобто стимул, який буде кожен день закликати вас кинути палити, його найголовніше завдання — показати те, до чого потрібно прагнути, навіщо робити все це, заради якої мети. Тому він повинен бути дуже і дуже сильним. Потрібно задати собі питання: «Чи потрібно мені це?», «Для чого мені все це потрібно?», «Чого я хочу домогтися?».

Як легко кинути палити жінці? Мотивація є!

Як тільки людина мотивувала себе на досягненні мети-в нашому випадку це кинути палити, наступний крок полягає в тому, що потрібно набратися побільше сил і енергії і почати діяти, і діяти вкрай рішуче. Звичайно, всередині буде сидіти так званий маленький чоловічок, який буде намагатися зламати вас. Його завдання, щоб ви зупинилися і повернулися в колишній стан буття, те, що ви робили до цього, тобто повернути звичку курити.

Просто потрібно постаратися приборкати і не слухати, це буде дуже складно, його перевага в тому, що він знає про вас навіть більше, ніж ви самі, він є ваш організм. Тому він буде використовувати всякі підступні засоби проти вас, він піде на все, щоб би ви повернулися назад в минуле, але сильна мотивація зможе приглушити його і навіть повністю зупинити.

У цій статті представлені лише деяка кількість речей, так званих стимулів, які могли б мотивувати вас на дії, але пам’ятайте, що всі люди різні, і у кожного може бути представлено щось своє, щось унікальне та індивідуальне, шукайте себе, дивіться, що дійсно хвилює вас, чіпає вашу душу і серце.

Здоров’я-перший подарунок.

кинути палити жінці

Всім зрозуміло, що тютюновий дим негативно впливає на організм. Якщо ви кинете палити, то результат буде приголомшливим, і, як кажуть, на обличчя. Артеріальний тиск прийде в норму, пропаде втома, а дихати стане набагато легше. Пропаде не тільки задишка, але і багато проблем з диханням, вони просто зникнуть. А ризик, що у вас виникне інфаркт або інсульт, зменшиться мало не наполовину. Ви відчуєте себе на кілька років молодше, а найголовніше — здоровим і повноцінним людиною, тим, ким і повинні бути.

Здається, все це варто того, щоб припинити займатися тим, чим ви займалися кожен день, щотижня, місяцями і роками, витрачали безцінний час на руйнування самого ж себе. Почніть же нове життя, життя здорової людини.

Повернення краси і молодості — другий подарунок.

Тютюн і нікотиновий дим, як Ви знаєте, також псує стан шкіри, з’являються зморшки, темні кола під очима, червоні плями, лущення шкіри. Все це призводить до того, що жінка старіє на очах оточуючих і своїх близьких. Наприклад, дівчина 30 років, яка курить вже 10 років, може виглядати як стара стара, яка виглядає на всі 60. Багато жінок навряд чи були б раді всьому цьому.

Так ось, якщо самостійно кинути палити жінці, відмовитися від цієї отрути, шкіра знову придбає здоровий вигляд, вже не буде обвисла і старша, а зуби стануть знову білими і дихання свіжим. Погодьтеся, навряд чи чоловікам подобається цілуватися з жінками, що палять. Запитайте у них, в більшості випадків ви почуєте подібну відповідь: «Коли цілуєш дівчину, що палить, створюється відчуття, що цілуєш попільничку. З такою мало того зустрічатися не хочеться, так таку і в ЗАГС соромно брати».

Здорова дитина-результат наполегливої праці матері.

Народження здорової дитини-це вагомий привід і хороша мотивація кинути палити для жінки назавжди. Дослідження показують, що ризик викидня у жінок, що палять набагато вище, ніж у майбутніх мам, які змогли побороти цю залежність. Вченими доведено, що нікотин, потрапляючи в організм вагітної жінки, призводить до кисневого голодування плода, а це, в свою чергу, може привести до різних хвороб і відхилень, наприклад, всіма відомої хвороби Дауна і багатьох інших захворювання нервової системи дитини.

Так що майбутнім матусям варто задуматися про цей вибір, або ж на чашу терезів ставити: здорове майбутнє своєї дитини, який буде жити повноцінним життям, не забуваючи, звичайно, і про своє здоров’я, або пачку сигарет, разом з різними проблемами і болячками. Вибір стоїть тільки за вами.

Фінансова вигода.

Ще один легкий спосіб кинути палити для жінок-мотивація фінансами. Тільки подумаєте, скільки грошей ви витрачаєте на покупку пачок сигарет щороку, якщо все добре обміркувати, підрахувати і розрахувати, то сума виявиться досить значна. Як було сказано раніше, ці гроші можна витратити на багато інших приємних речей. Наприклад, якщо говорити про дівчат, то зекономлені гроші можна витратити на покупку нового одягу, взуття, косметики, розваги, відпустку, похід в кіно. Це буде набагато кращий внесок, який може подарувати вам позитивні емоції: радість, щастя, адже стільки речей є на Землі, які в 1000 разів краще якоїсь там пачки сигарет.

Здоров’я вашого оточення.

Є такий термін, як пасивне куріння. Під ним розуміють те, що палять дівчата не тільки псують своє здоров’я, коли курять, а й здоров’я свого оточення, близьких людей, які самі не курять. Вони просто вдихають той тютюновий дим, який виходить від людей, що палять. Начебто нешкідливо, тільки немає.

Вони так само, як і люди, які курять, схильні до захворювань серцево-судинної і дихальної системи. Тобто ні в чому неповинні люди теж страждають від того вибору, який ви робите, кожен день беручи в рот сигарету. Тому, виступаючи проти куріння, ви не тільки покращуєте своє здоров’я, але і позитивно впливаєте на здоров’я, без перебільшення, всього людства.

Плюси, Узагальнення того, що отримаєте натомість.

Відмовившись від цієї згубної звички, ви отримаєте такий прекрасний букет, у вигляді здоров’я самого себе і близьких, до вас повернеться, хоч і не відразу, Краса, молодість, організм внутрішньо буде вдячний вам, що позбавили його від отрути, який отруював його день день. Та й ваше внутрішньо стан покращитися в тисячу разів, ви почнете відчувати себе здоровою, сильною жінкою, яка змогла побороти себе, перемогти те, з чим деякі просто не можуть впоратися. Це гідно принаймні поваги, це показує, що ви є особистістю, яка може подолати все на своєму шляху, і це дуже здорово. З такими людьми все намагаються спілкуватися, дружити, в очах оточуючих ви будете виглядати як цілеспрямована, з силою волі жінкою, яка може поставити мету і йти до неї.

Додаткові засоби.

Можна знайти безліч методик, курсів, є спеціальні лікарські засоби, щоб кинути палити спеціально для жінок. Все це добре, але це потрібно розглядати лише як додаткову і допоміжну допомогу. Все ж у людини має бути, в першу чергу, справжнє бажання кинути палити, він повинен чітко уявляти своє майбутнє життя без сигарет. Адже кидаючи палити, він створює нового себе, тим самим нову реальність і спосіб життя, тому він повинен чітко відчувати потребу в цій перебудові. Найголовніше пам’ятати, що життя без сигарет ніякі не казки, так жити можна і потрібно. Будьте здорові і щасливі, пам’ятайте, у вас є всього одне життя, так витратьте її з розумом. Інакше вона розтане, як дим від сигарети. Ви навіть не встигнете цього помітити. Це звучить сумно, але дійсно таким і є. Любіть себе, цінуйте себе і своє здоров’я, яке і так крихке, навіть без сигарет.

Як жінці кинути палити самостійно в домашніх умовах.

Рано чи пізно кожна жінка, що палить замислюється про те, щоб кинути свою шкідливу звичку. Існує безліч способів боротьби з тютюновою залежністю – від нікотинових пластирів до методів психологічного впливу, тобто кодування. Головна умова успішного лікування тяги до сигарет це усвідомлення необхідності кинути палити.

Без цього будь-яка терапія буде неефективною. Відмовитися від них можна самостійно в домашніх умовах, для цього потрібно лише бажання почати нову, здорове життя. Кинути палити жінці буде набагато легше, якщо вона піде радам, викладеним в цій статті.

Список плюсів і мінусів.

Необхідно взяти аркуш паперу і розділити його на 4 колонки. В першу виписати переваги, які можна отримати від куріння (наприклад, розслаблення, можливість поспілкуватися в невимушеній обстановці або відволіктися від нудьги). У другу-негативні сторони і проблеми, якими загрожує тютюнова залежність. У третю колонку потрібно виписати причини, здатні спонукати дівчину кинути палити (наприклад, бажання бути здоровою і добре виглядати або планування вагітності). В останній необхідно прописати всі ті переваги, які дає життя без нікотину (економія грошей, відсутність неприємного запаху від тіла і одягу, зуби без жовтого нальоту, свіжа шкіра і т.п.). Потім потрібно уважно перечитати всі ці списки і відчути своє бажання кинути палити. Це рішення має бути твердим і щирим, тільки тоді все вийде.

Прийняти його допоможуть кілька фактів, що ілюструють зміни, які відбуваються в організмі після відмови від сигарет:

Через 30 хвилин після куріння нормалізується артеріальний тиск, через 10 годин рівень кисню в крові стабілізується, через 48 годин нікотин повністю виводиться з організму. Смакові рецептори і чутливість до ароматів відновлюються, на 4-5 добу зникає неприємний запах шкіри тіла і з рота. Колір обличчя з землистого перетворюється в нормальний, через 28-30 днів послаблюється головний біль, проходить підвищена стомлюваність і кашель, через рік після відмови від куріння ризик інфаркту знижується вдвічі.

Позитивні зміни здоров’я будуть помітніше, якщо є великий стаж нікотинової залежності.

Підготовка до терапії.

Жінці потрібно вибрати дату, коли вона планує кинути палити, і підготуватися до неї. Робити це рекомендується рішуче і відразу, тому що в більшості випадків поступова відмова від тютюну не так ефективний. Зниження кількості викурених сигарет або обрізання їх наполовину – це методи для людей з величезною силою волі. Решта можуть легко зірватися, дозволивши собі зайву затяжку.

Те ж стосується і нікотинових пластирів, таблеток і жувальних гумок – вони тільки відтягують момент повної відмови від куріння, тому що містять малі дози речовини. До тих пір, поки нікотин надходить в кров, організм буде вимагати його знову.

Читайте також: поступове відновлення організму після відмови від куріння.

Щоб підготуватися до даного етапу, потрібно прибрати зі свого життя все, що нагадує про цю звичку:

Викинути попільнички, запальнички і сувеніри тютюнової тематики, провітрити квартиру, перепрати штори і одяг, щоб позбутися неприємного запаху, перестати виходити на перекури з колегами – краще в цей час подихати свіжим повітрям, в перші два тижні не варто відвідувати розважальні заклади, де курять і вживати алкоголь. Він знижує самоконтроль і утриматися від сигарети стає набагато важче.

Важливо! Замінити куріння допоможе вживання таких продуктів, як фрукти, горіхи або насіння в той момент, коли захочеться затягнутися. Але не варто ними захоплюватися, тому що це джерело додаткових калорій.

Рекомендується вибирати такий день, який не буде пов’язаний з можливим стресом або поганим самопочуттям. Якщо напередодні має бути важливий звіт, перевірка або наближається початок менструації, то краще вибрати інший день для реалізації цієї затії.

Нікотинова «ломка» починається через 30 хвилин після викуреної сигарети, а через кілька годин вона значно слабшає. Тому кидати курити найкраще перед сном, щоб за ніч симптоми нестачі нікотину пройшли безслідно.

Фізична залежність не так сильна, як психологічна, тому потрібно частіше згадувати про причини, що спонукали відмовитися від сигарет.

Відторгнення куріння на психологічному рівні.

Куріння не входить в список життєво важливих потреб організму, таких як їжа і сон, тому відмовитися від нього насправді легко. Важливо зрозуміти, що ця залежність надумана, тоді і боротися з нею буде не важко.

Прийняття своїх недоліків.

Не варто лаяти себе за те, що попередні спроби кинути палити не увінчалися успіхом. Це не говорить про те, що залежність дуже сильна, скоріше це ознака недостатньої мотивації. Відмова від куріння-стрес для організму, тому додаткове самокопання тут ні до чого.

Потрібно усвідомити, що сигарети насправді не принесуть нічого хорошого, все це лише ілюзія, а негативні наслідки для здоров’я –реальність.

Не можна насильно змушувати себе кинути палити, тому що це обов’язково призведе до зриву. Сигарети тоді будуть здаватися ще привабливіше, а від знайомого запаху тютюнового диму закрутиться голова, і всі зусилля можуть піти нанівець. Коли людина змушує себе відмовитися від куріння, то це означає, що він не розуміє шкоди цієї звички, і тому не хоче її кидати. Усвідомлення проблеми-це половина її вирішення.

Можливість кинути палити за один день — не міф, а реальність, яка залежить від самої жінки. Потрібно уявити зміни в своїй зовнішності, викликані курінням, і неминучі проблеми зі здоров’ям, які воно провокує.

Діти головний мотиватор.

Якщо у жінки є діти, то це буде ще одним аргументом на користь відмови від сигарет. Варто лише уявити, що вони, копіюючи її поведінку, почнуть курити. Переконувати їх у тому, що ця звичка несе загрозу здоров’ю безглуздо, якщо жінка курить сама. Тільки особистий приклад може вплинути на бажання підлітків спробувати сигарету вперше. Потрібно стати для своїх дітей зразком для наслідування, а це, в свою чергу, підвищить мотивацію кинути палити.

Віра в майбутнє.

Налаштуватися на позитивне мислення. Не треба думати про страждання і готуватися заздалегідь до того, що буде дуже важко, це не допоможе впоратися зі шкідливою звичкою. Все залежить від того, з яким настроєм дівчина буде кидати курити.

Читайте також: краще книги допомагають кинути палити і про шкоду згубної звички.

Треба чітко уявити собі, які переваги принесе відмова від куріння, як це рішення змінить життя. З’явиться більше часу і енергії на цікаві і важливі справи, до яких раніше не доходили руки, а гроші, зекономлені на покупці сигарет, можна витратити на оновлення гардеробу або відпустку.

Кожен день, прожитий без куріння, — це привід для гордості, маленька перемога над собою. Потрібно подумки дякувати себе за старання і не згортати з обраного шляху.

Вивчення складу сигарет.

кинути палити жінці

Звернути увагу на склад сигарет. При палінні вони виділяють такі небезпечні для здоров’я речовини:

пірен-токсин, який входить до складу бензину, антрацен – використовується у виробництві барвників, нітробензол надає руйнівну дію на кровоносну систему, нітрометан вражає клітини мозку, синильна кислота – дуже сильний і небезпечний отрута, як і нікотин, гексамін негативно впливає на сечовий міхур і шлунок.

І це ще далеко не повний перелік складових сигарет.

Важливо! Більшість з перерахованих речовин мають властивість накопичуватися в організмі, завдаючи йому непоправної шкоди.

Куріння це не круто.

Іноді дівчата починають курити, щоб здаватися собі і оточуючим дорослими і сексуальними. Образ жінки з сигаретою, тиражований в рекламі і фільмах, здається їм привабливим в очах протилежної статі. Але на ділі він не має нічого спільного з дійсністю.

Чоловіки вважають за краще некурящих жінок, і на це є кілька причин. По-перше, це виглядає недоречно і негарно, адже дівчат прийнято асоціювати з чимось крихким і ніжним, і хмара сигаретного диму в цей образ не вписується. По-друге, це шкодить її здоров’ю і майбутньому потомству. І, по-третє, палять дівчата схильні до раннього старіння: їх шкіра швидше покривається сіточкою зморшок через зневоднення, з’являються пігментні плями.

Не варто боятися поповніти.

У деяких випадках жінки бояться кидати курити через можливу надбавки у вазі. Але це відбувається через незбалансованого харчування і надлишку калорій, і з нікотиновою залежністю ніяк не пов’язано. Якщо після відмови від сигарет не захоплюватися перекусами, що складаються з цукерок, тістечок або насіння, а дотримуватися правильного харчування, то вага не збільшиться. До цих заходів можна додати заняття фітнесом в домашніх умовах або відвідування тренажерного залу – це не тільки зробить фігуру стрункою і підтягнутою, але і допоможе відволіктися від думок від сигарет.

В крайньому випадку можна скористатися м’ятною жуйкою або льодяниками на основі цукрозамінників, пити більше вітамінних і трав’яних чаїв.

Народні методи.

Кинути палити самостійно за допомогою рецептів народної медицини буде набагато легше, навіть тим жінкам, чий стаж куріння становить кілька років. Це пояснюється їх подвійною дією: зниженням тяги до сигарети і очищенням організму від тютюнових токсинів.

Антинікотиновий чай.

Для його приготування знадобляться:

чорний чай листовий — 10 г, суміш з кореня цикорію, листя валеріани, м’яти і кропиви – 5 г.

Змішати всі сухі інгредієнти і залити їх 300 мл окропу. Дати настоятися протягом 3-4 годин, потім процідити. Отриманий чай потрібно пити кілька разів на день, вживаючи по 100 мл.

Відвар.

Жінки, що палять зі стажем оцінять такий рецепт:

Засушені трави пустирника, полину, мати-й-мачухи в пропорції 1:2:1 ретельно перемішати, залити суху суміш 500 мл окропу, дати настоятися протягом декількох годин, потім процідити через марлю, складену в кілька шарів.

Відвар потрібно приймати перед кожним прийомом їжі по 50 мл.

Ще один рецепт ефективного відвару для боротьби з курінням:

Взяти по 20 г сухої трави звіробою і багна, залити їх одним літром окропу, дати настоятися, додати туди ж 1 літр води кімнатної температури.

Читайте також: мотивація кинути палити. Користь і плюси відмови від сигарет.

Отриманий відвар пити по 1 склянці (200 мл) через кожні 2 години.

Полоскання.

Відгуки кинули курити жінок говорять про те, що це дієвий метод, який значно знижує тягу до нікотину.

Ось кілька перевірених часом рецептів:

висушене кореневище горця подрібнити, залити однією склянкою окропу (200 мл), проварити протягом двох-трьох хвилин, дати настоятися близько години, а потім процідити, перелити відвар в герметично закривається ємність.

Прополоскати рот при появі бажання покурити. Згодом це призведе до вироблення стійкого блювотного рефлексу на вигляд і запах сигарет.

З евкаліптом.

кинути палити жінці

Ця рослина здавна використовується для лікування хвороб ротової порожнини, а також дихальних шляхів. Воно допоможе і завзятим курцям, які хочуть позбутися від своєї шкідливої звички. Евкаліпт має приємний охолоджуючий ефект і додатково дезодорує рот при полосканні, має дезінфікуючі і регенеруючі властивості.

Для приготування настою для полоскання знадобиться 25 г сухого листя залити 200 мл окропу, дати настоятися 1-2 години, а потім процідити. Щоб збагатити і пом’якшити смак відвару, в нього можна додати чайну ложку меду.

Важливо! Полоскання цим настоєм потрібно проводити два-три рази на день. Перевищення дозування загрожує алергією.

З содою.

Поширений народний засіб, який знижує тягу до сигарет, а також дезінфікує ротову порожнину і допомагає боротися з зубним нальотом, викликаним курінням.

Приготувати розчин просто, достатньо в 250 мл теплої кип’яченої води розчинити 10 г звичайної харчової соди. Полоскати рот рекомендується 4-5 разів на день.

Кинути палити дівчині буде не складно, якщо вона знайде для себе причини, які переважать бажання в черговий раз затягнутися сигаретою. Їй необхідно зрозуміти, що тютюнова залежність – це ворог її здоров’я, молодості і краси, впоратися з яким їй під силу. Підтримка близьких і друзів теж не буде зайвою, можливо, хтось із них вже через це проходив.

Відкликання.

Анна, 44 роки.

Мені допомогла кинути палити думка, що я можу не дожити до появи онуків. Стаж у мене був великий-близько 15 років, викурювала по 1 пачці в день. Одумалася, коли стала помічати, що шкіра в’яла і сіра, проблеми з зубами почалися, на 4 поверх піднімаюся з дикою задишкою, але ж я ще не Стара! Та й чоловік не цілує так часто, як раніше. Сам він кинув курити давно, і тепер каже, що цей запах сигарет його дратує. Просто не стала купувати чергову пачку, і все. Перший тиждень було важко, але я перетерпіла, а потім якось відпустило. Чоловік підтримав, тепер обидва не куримо.

Олена, 39 років.

Курила близько семи років, кинула 2 місяці тому, і я щаслива! Спроби були і раніше, але, мабуть, мотивації не вистачало тоді. Я говорила собі «треба кинути палити», але весь час зривалася, а в останній раз просто щиро цього захотіла, і все. Тепер навіть якась легкість в тілі з’явилася, стала запахи гостріше відчувати, колір обличчя посвіжів. Кинути палити не складно, головне – захотіти.

Як змінюється жінка після відмови від куріння.

Міф про сильну, сексуальну і незалежну особистість з сигаретою давно розвіяний. Дізнаємося, з чим доведеться зіткнутися кожній представниці прекрасної статі в період відмови від згубної звички, і як швидше позбутися від нікотинової залежності.

Як не можна кидати курити жінці.

У період відмови від куріння фахівці не рекомендують:

вживати шкідливі продукти; кидати палити під час місячних; випивати спиртні напої; купувати електронні сигарети і нікотинові пластирі.

Часто різка відмова від шкідливої звички згубно впливає на організм жінки. Тому варто скористатися поступовим відвиканням. Якщо дама звикла «диміти як паровоз», викурюючи пачку сигарет в день, їй потрібно знизити кількість цигарок до 10 штук, далі – до 5, потім – до 2 штук в день.

Зміни в організмі по днях і місяцях.

Процес відмови від сигарет відбувається у всіх по-різному. Він залежить не тільки від стажу куріння і віку жінки, але і її загального самопочуття. Є найбільш поширені симптоми, що зустрічаються у людей, які вирішили кинути згубну звичку.

У перші сім днів відбуваються такі зміни:

Перше. Знижується концентрація нікотину, тканини насичуються киснем. Людина відчуває слабкість, він зліг роздратований. Його настрій в нормі, але періодично відвідують думки про сигареті. Друге. Виникають симптоми нікотинового голодування, зменшується виробництво слизу в дихальних органах. Бажання закурити ще можна пригнічувати силою волі. Третина. Відновлюється вироблення шлункового слизу, турбують запаморочення і шум у вухах, посилюється апетит. Жінка постійно думає про сигарети, вона стає роздратованою, спить погано і важко засинає. Чверть. Нормалізується вироблення жіночих гормонів, знижується скорочення кишкових стінок. Можливі набряки і легке запаморочення. Людина відчуває себе пригніченим. Його дратівливість піддається лікарських засобів. П’ятий. Судинний тонус приходить в норму, продукти набувають справжній смак. У цей день велика ймовірність зриву. Колишня курець продовжує думати про нікотин. Шостий. Відбувається оновлення на клітинному рівні. У роті з’являється гіркота, триває відкашлювання слизу. Людину турбують плаксивість і поганий сон. Йому важко стримуватися. Сьома. До цього часу заживають мікротравми в ротовій порожнині, нормалізується робота шлунково-кишкового тракту. Фізична залежність знижується, людина починає усвідомлювати психологічну потребу у вдиханні диму.

Кожній жінці, що палить знаком важкий ранковий підйом, хрускіт суглобів і дискомфорт в попереку. За це варто сказати спасибі шкідливою звичкою. Вже через тиждень утримання ви зможете легко прокидатися і входити в робочий режим.

Після першого місяця:

відбувається повне оновлення кров’яних клітин; періодично виникають спалахи підвищеної тяги до сигарет; розвивається панічна боязнь знову закурити.

мозкова діяльність адаптується до роботи без нікотину; рідко виникає слабкість; іноді відчувається біль в голові; стає легше дихати; відновлюється імунітет.

Через 3 місяці:

стабілізується рівень тиску; нормалізується ритм серця; активно засвоюється білок; обсяг легенів збільшується на 10-15%; повертається апетит.

Через 6 місяців:

зникаю т симптоми гастриту; відновлюються функції печінки; кров очищається від шкідливих сполук; йде дискомфорт в шлунку.

Через 28 тижнів:

зникають тривога і думки про нікотин; нормалізується психоемоційний стан; оновлюється ароматичне сприйняття.

Через 10 місяців:

кинути палити жінці

відновлюються голосові зв’язки; знижується ризик розвитку хвороб серця і онкології; налагоджується робота репродуктивних органів.

Після закінчення 12 місяців практично завершено процес відновлення тканин в системі дихання. У жінки відновлюється менструальний цикл, підвищує лібідо. Ризик інфаркту та інсульту знижується вдвічі. Майже на 80 % зменшується ймовірність появи раку печінки і легенів.

Зміни в зовнішності.

Зовнішній вигляд колишньої курці змінюється в позитивну сторону, а саме:

світлішає емаль зубів; зникає в’ялість шкірного покриву; пропадає хрипота в голосі; нігтьова пластина стає міцнішою; поліпшується стан волосся.

Через добу припиняється процес поява прищів. Нові висипання можуть стати причиною виведення токсинів. Вони повністю зникають через 7-14 днів. Через місяць тон обличчя помітно вирівнюється, розгладжуються дрібні зморшки, з’являється легкий рум’янець. В результаті підвищується рівень колагену і еластину в тканинах.

Що вже говорити про запах з рота, від тіла і одягу! Не дарма кажуть:»цілувати палить жінку – все одно, що облизувати попільничку».

Позитивні сторони відмови від нікотину не завжди помітні жінкам, адже вони швидко звикають до хорошого. Якщо ж ви хочете скоріше стати старенькою і виглядати в 35 на 45, продовжуйте викурювати від 10 сигарет в день.

Можливі ускладнення, побічні ефекти.

В якості побічного ефекту варто відзначити нікотинову ломку. Вона проявляється у вигляді задишки, головного болю, підвищення апетиту і емоційного сплеску. Така поведінка організму пов’язано з адаптацією нервової системи до роботи без тютюну. Ломка триває від 3 днів до декількох місяців. Вона підштовхує людину повернутися до шкідливої звички навіть через 5-7 років.

Через особливості своєї фізіології жінки складніше переживають відмову від цигарок, ніж чоловіки. Під час оновлення тканин в їх організмі можуть спостерігатися такі ускладнення:

порушення сну; уповільнення метаболізму; збільшення у вазі; сильне стомлення; занепокоєння і дратівливість.

Неприємні симптоми проходять приблизно через місяць.

Поради кидає курити.

Пам’ятайте, що відмова від згубної пристрасті сприяє нормальному функціонуванню статевих органів, відновлення менструального циклу. Тому важливо відмовитися від сигарет ще до зачаття малюка. Чим більше стаж куріння — тим вище ризик появи на світ дитини з патологіями.

Фахівці рекомендують кидати палити в разі ГРВІ. Під час грипу зробити це набагато легше. Те ж саме відноситься до токсикозу у майбутньої мами. Коли вагітну турбують напади нудоти, про сигареті і думати не хочеться.

У перші 4 тижні важливо давати організму більше вітамінів, стежити за своєю фізичною активністю і частіше гуляти. У харчовому раціоні повинні переважати молочно-рослинні продукти.

Щоб допомогти шкірі швидше відновитися, рекомендують проводити наступні процедури:

пілінг; масаж обличчя; умивання прохолодною водою.

Щоб відігнати думки про нікотин, можна скористатися певними способами:

з’їсти трохи горіхів; зайнятися улюбленою справою; з’їсти м’ятну цукерку; випити склянку соку; виїхати за місто.

Радять кидати палити разом з подругою. Людині завжди легше, якщо він бачить, що іншому теж погано.

Найефективнішими народними засобами в боротьбі з тютюновою залежністю вважаються настої і відвари з кореня лепехи, вівса, імбиру і евкаліпта. Корисний чайний напій із звіробою і багна.

Позитивний результат.

В результаті відмови від куріння жінка може розраховувати на очищення від шлаків, збільшення обсягу легенів, зміцнення захисних сил і насичення клітин киснем. Головна перевага позбавлення від сигарет в зниженні ризик появи патологій. Йдеться про наступні недугах:

Онкологічні захворювання; хвороби легенів; аритмія; гіпертонія; остеопороз; тахікардія.

Наслідки відмови від сигарет з боку органів дихання виглядають так:

легкі очищаються від слизу; відновлюється фільтрація повітря; дихання стає глибше і чистіше; поліпшується фізична витривалість.

Для травної системи в цьому плані є свої плюси:

відновлюється функція виділення; зникає проблема діареї і запорів; прискорюється процес перетравлення їжі.

Деякі дівчата не кидають курити, тому що бояться погладшати. У будь-якому випадку краще бути рум’яною пампушкою з чистими легкими, ніж худий дамою з відвислої шкірою, не здатної народити здорову дитину.

Як не повернутися до згубної звички.

Щоб полегшити процес відмови від сигарет і не повернутися до тютюнової залежності, фахівці радять жінкам:

приймати вітамінно-мінеральні БАДи; налагодити своє харчування; періодично відвідувати баню; робити вправи для відновлення дихальної системи; часто гуляти на свіжому повітрі; пити більше води; кожні півроку проходити рентгенологічне дослідження легенів, щоб оцінити результат відновлення; приймати контрастний душ; вживати відвари трав з відхаркувальну дію.

Важливу роль у профілактиці зриву відіграє психологічний аспект. Як показує практика, у більшості дівчат сила є і воля є, а сили волі немає. Тому важливо перепрограмувати себе і усвідомити всі причини, за якими потрібно кинути палити. Фантазуйте на тему того, як добре вам буде без сигарет.

Щоб не повернутися до шкідливої звички, частіше думайте про те, скільки можна заощадити грошей. 2 тижні без сигарет — і ви володарка туші від «Шанель», якихось 100 тисяч пачок цигарок, і у вас однушка в Воронежі!

У будь-якому випадку жінка сама робить вибір між нікотином, привабливістю і здоров’ям. Закінчити хотілося б фразою невідомого автора: «дурніше жінки, що палить може виглядати тільки кінь, що палить. Але хто-небудь таке бачив?».

Підписуйтесь, ставте лайки, залишайте коментарі.

Як кинути палити жінці.

Рішення кинути палити приходить до людей, ознайомленим з плачевною статистикою смертності від захворювань, викликаних шкідливою звичкою. В силу особливостей роботи організму жінкам набагато складніше відмовитися від куріння, ніж чоловікам. Звичка заїдати стрес, ризик набрати зайву вагу зупиняють людину на шляху до здорового способу життя.

Способи кинути палити жінці?

Мотивація важлива. Уявіть, наскільки покращиться ваше самопочуття після відмови від куріння! Організм скаже вам «спасибі»: пропаде задишка, покращиться колір обличчя, активізується кровообіг кори головного мозку. Турбота про близьких. Подумайте, якої шкоди ви наносите здоров’ю своїх рідних, які вимушено стають пасивними курцями. Економія. Порахуйте, скільки грошей щодня йде на покупку сигарет. Зекономлені кошти можна витратити на корисні покупки.

Старт.

Ви прийняли рішення почати здоровий спосіб життя. Як кинути палити в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги фахівців? Мало оголосити про своє бажання вголос, потрібно записати його на папері.

Виберіть день, який стане точкою відліку початку нового життя. Нехай це буде якась знаменна дата: іменини, 8 березня, день міста. Скачайте програму на телефон, яка буде виступати мотивацією і нагадувати, скільки днів ви вже не курите.

Заручіться підтримкою людей, які пройшли цей шлях. Пам’ятайте, що кинути палити легко, варто захотіти.

Як не зірватися протягом першого тижня?

Перші три дні найскладніші, тому постарайтеся взяти себе в руки і не почати компенсувати куріння їжею. Ви ж не хочете стати на кілька розмірів більше? Суть будь-якої залежності полягає в тому, що ви підсвідомо намагаєтеся піти від проблем, відволікаючись на механічні дії. І їжа не є найкращим замінником сигарет. Жінці самостійно можливо перебороти себе, налаштуватися на позитивний результат. На першому тижні застосовуйте медитацію, запишіться на йогу, слухайте заспокійливу музику.

Відмінним рішенням для жінок стануть заняття інтенсивними фізичними навантаженнями: функціональний тренінг, інтервальні тренування, після яких вам точно буде не до думок про куріння! БІГ також відмінно тренує дихальну систему, збагачуючи кровоносну систему киснем. Якщо ви не є прихильницею спорту, але думаєте, як не набрати вагу після відмови від шкідливої звички, запишіться на танці! Варіантів багато: пілон, східні танці, латинські танці.

Не захоплюйтеся пластирами від куріння та іншими «замінниками» — це грамотний психологічний хід маркетологів. Жувальні гумки ніяк не впливають на бажання відмовитися від куріння, виступаючи так званої «чарівної таблеткою». Кодування неефективно і засноване на страху, але зовсім не викликає відрази до нікотину. Якщо ви недовірлива людина, кодування допоможе протягом якогось часу, але як тільки термін підійде до кінця, ви знову потягнетеся за сигаретою.

Способи кинути палити являють собою самонавіювання і підключення голосу розуму. Подумайте, які бонуси Ви отримуєте після відмови від шкідливої звички? Здорові білі зуби, зниження нервозності, поліпшення сну, відсутність дискомфорту в області шлунка і кишечника, сяючу здорову шкіру, блиск в очах і бажання жити!

Невже цього недостатньо і ви готові проміняти здоров’я на згубну пристрасть? Головне зрозуміти, що курити вам не подобається і ця залежність руйнує ваш організм зсередини.

Ось поради людей, успішно позбулися куріння:

кинути палити жінці

більше бувайте на свіжому повітрі; менше перебуваєте в компанії курців, а якщо потрібно, змініть коло спілкування; коли вам нудно і ви думаєте, що непогано було б покурити, відволікайтеся на якісь справи; назавжди відмовтеся від кави, адже часто людина палити «вприкуску» з чашкою ароматного напою; пам’ятайте, що нікотин не заспокоює, він подразнює нервову систему; займіться спортом; пам’ятаєте, який приклад ви подаєте власним дітям; не замінюйте сигарети електронними аналогами — це самообман!

Як не поправитися в процесі позбавлення від куріння?

Більшість людей набирають вагу після відмови від куріння тому, що у них залишилися невирішені психологічні проблеми. Куріння відволікало вас від чогось, тепер ви почали заїдати стрес. Вчіться працювати зі своїми емоціями. Заспокойтеся і подумайте, від чого тікаєте? Що заїдаєте? Пам’ятайте, що залежність від солодкого вчені порівнюють з алкогольною залежністю. Так навіщо ж руйнувати себе? У вас одне життя, інший не буде, не варто свідомо вкорочувати її і йти на поводу у своїх звичок.

Усуньте дратівливі фактори і вам більше не доведеться вдаватися до хімічних заспокійливих засобів: сигарет і цукерок. Якщо вас лякає перспектива набрати зайві кілограми, заспокойтеся: нікотин ніяк не пов’язаний з приростом маси тіла.

Витрачайте більше, ніж споживаєте, ось і весь секрет стрункості. Вам не вдається відмовитися від замінників тютюнових виробів (цукерок)? Гаразд. Цей період потрібно пережити. Починайте рахувати калорії, заведіть харчовий щоденник, куди вносите всі з’їдені продукти. Немає різниці, переїдаєте ви солодощами або м’ясними продуктами, головне тримати дефіцит калорій.

Навчіться насолоджуватися життям без сигарет. Згадайте, як прекрасно не користуватися освіжувачем для ротової порожнини після кожної викуреної сигарети. Як добре, коли ваше волосся пахне шампунем, а не тютюном. Від одягу виходить аромат свіжості, а тютюновий шлейф не тягнеться за вами. Прочитайте книгу Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити», зверніться, нарешті, до психотерапевта! Скоро життя заграє новими фарбами, загостриться нюх, ви станете краще відчувати смак страв. Адже це варто того, щоб назавжди забути про сигарети?

Способи відмови від куріння для жінок.

У сучасному суспільстві жінці непросто кинути палити без допомоги спеціальних методик. Швидкий темп повсякденних справ і стреси не дають безболісно залишити цю звичку, змушуючи дівчат повертатися до сигарети знову і знову.

Стимул як основа.

Для тих, хто вирішив кинути палити, першим кроком до успіху буде мотивація. Саме правильний настрій і рішучість мають найбільше значення. Важливо не тільки захотіти розлучитися з цією пристрастю, а й чітко усвідомлювати згубні наслідки тривалого вдихання тютюну. Також треба загострити увагу на перевагах життя без нікотину.

Основними мінусами можна назвати:

Скорочення життя на термін близько 10 років. У 6 разів більший ризик виникнення раку легенів, гортані, порожнини рота, стравоходу та підшлункової залози. Погіршення роботи всіх органів внаслідок гіпоксії і отруєння смолами. Передчасне старіння шкіри, зміна її кольору. Неприємний запах з рота. Підвищений ризик серцево-судинних захворювань. Задишка. Погана засвоюваність вітаміну С, що відповідає за імунітет і молодість людини. Зниження вироблення жіночих статевих гормонів. Поганий приклад в сім’ї з підростаючими дітьми. Ризик викидня, передчасних пологів і патології розвитку плода у вагітних.

Примітно, що деякі з цих захворювань оборотні при своєчасному відмові від шкідливої звички. Внутрішні пошкодження організму цілком залежать від стажу курця і від кількості сигарет. Тут важливо не змусити людину, а саме мотивувати його і звернути увагу на значні переваги здорового способу життя:

Поступове відновлення всіх систем організму. Значна фінансова вигода при відмові від покупки сигарет. Свіжий колір обличчя і молодість шкіри і волосся у жінок. Підвищення лібідо і статевої привабливості у протилежної статі. Міцний імунітет і довголіття. Поява вільного часу. Здоровий апетит, відновлення повноцінного сну. Фізична витривалість і психологічна врівноваженість. Незалежність від перерв на перекур на роботі.

Позбавляємося від стресу.

Щоб допомогти організму безболісно впоратися зі звичкою, слід уникати стресових ситуацій, які і є головною причиною проблеми. При відміні нікотину мозок людини відчуває дискомфорт: звичні речі можуть стати дратівливим фактором. Під час відмови від куріння потрібно уникати нервового напруження (хвилюючі зустрічі, сварки, бесіди з начальством) і переконати себе в правильності рішення. Зберігайте оптимістичний настрій і вірте в свою силу волі. Гарний настрій-це запорука успіху. У будь-якій конфліктній ситуації кращим варіантом буде піти від співрозмовника і перевести увагу на щось інше.

Самостійно впоратися з проблемою допоможе і правильна організація дозвілля. Найпростіший шлях-зайняти весь свій час справами: вільні хвилинки будуть провокувати на черговий перекур. Колишні курці радять зайнятися фізичною активністю або відправитися на прогулянку: так увагу людини відвернуто, а думки про сигарету виникають рідше.

Відмова від звичного укладу.

Звичні справи, пов’язані з сигаретами, також варто мінімізувати. Щоб відучити себе від перекуру після обіду або вечері рекомендується переводити увагу на якусь справу, наприклад, помити посуд або відволіктися на роботу за комп’ютером. Краще не засиджуватися за столом за чашкою кави, а відразу йти на прогулянку або перейти на живе спілкування з друзями.

Деякі люди не мислять без сигарети розмову по телефону: тут можна зайняти руки журналом або просто щось малювати під час бесіди. Якщо є можливість, то краще не сидіти з телефоном на одному місці, а походжати.

Відпочинок в компанії курців друзів також не вітається. Це не тільки провокує бажання знову затягнутися, але і завдає шкоди: вчені говорять про небезпеки при пасивному вдиханні диму.

І ще одна порада: необхідно прибрати з поля зору всі предмети, пов’язані з цією звичкою (тютюн, Запальнички, попільнички).

Рекомендації психологів.

Поради психологів зводяться до одного правила: кидати потрібно усвідомлено і з оптимізмом. Рекомендується подумати про те, що конкретно штовхає людину до цього і виключити дратівливий фактор. Якщо звичка пов’язана зі зняттям стресу, то краще переключитися на спорт або активний відпочинок, тим самим скидаючи негативну енергію навантаженнями. Якщо проблема в психологічному дискомфорті і невпевненості в собі, то краще попрацювати над самооцінкою. Можливо, куріння викликане небажанням відрізнятися від інших в компанії. Тоді краще відмовитися від таких зустрічей.

Ще один важливий момент-це спростування міфів, пов’язаних з нікотиновим абстинентним синдромом. Вчені стверджують, що насправді людський мозок не так вже й бурхливо реагує на відсутність звичної дози нікотину. Тут більше значення має темперамент людини, і його готовність перемогти залежність.

Жінкам також варто знати, що поправитися на пару кілограмів після відмови від сигарет – це норма. Але не варто лякатися заробити зайву вагу. Багато дівчат товстіють саме від того, що почали «заїдати» бажання затягнутися. У таких випадках потрібно стежити за харчуванням і не переїдати. У моменти сильного бажання можна посмоктати льодяник або погризти насіння.

Народні засоби.

У домашніх умовах можна приготувати відвари, що допомагають боротися з нікотиновою залежністю:

Кілька столових ложок вівса залити склянкою холодної води і залишити на добу замочуватися. Після довести суміш до кипіння, остудити. При вираженому бажанні закурити випивати по кілька ковтків. Три ложки квіток календули і 100 грамів вівса залити літром води і прокип’ятити півгодини. Вживати по дві склянки щодня. Дрібно подрібнений корінь горця залити склянкою води і довести до кипіння. Варити пару хвилин, потім дати відстоятися годину. Пити по кілька ковтків вранці і ввечері. Дрібно рубаний корінь лепехи змішати з двома чайними ложками перцевої м’яти і залити окропом. Укутати рушником або настояти в термосі протягом години. Зцідивши. Змішати по одній столовій ложці перцевої м’яти, насіння кмину, ромашки аптечної, фенхелю і лікарської валеріани, залити половиною літра окропу і настояти 2 години, процідити. Пити відвар по склянці (можна з ложкою меду) перед їжею.

Вагітність.

Для молодих мам особливо важливо вести здоровий спосіб життя, адже від цього залежить здоров’я майбутнього малюка. Залежно від стажу куріння лікар призначить рекомендовані схеми.

Вагітність-це відмінний шанс позбутися від цієї тяги назавжди (цьому сприяє токсикоз в першому триместрі). Ті жінки, які курять не більше 5 років мають можливість розлучитися зі шкідливою звичкою відразу: здоров’я дитини має бути величезним стимулом.

Виняток становлять ті майбутні мами, які мають тривалий стаж тютюнопаління. Щоб уникнути отримання великого стресу деякі гінекологи можуть рекомендувати поступово знижувати кількість скурених сигарет до повної відмови. Але такі заходи допустимі лише в крайніх випадках, коли жінка страждала залежністю більше 10 років і важко переносить абстинентний синдром.

Вживання нікотинових жувальних гумок і пластирів в період вагітності небажано. Є сенс користуватися такими засобами лише в разі повної впевненості в успіху.

Простий метод.

Книга Аллена Карра здобула популярність завдяки численним відгуками жінок, яким вдалося зав’язати зі звичкою самим і безкоштовно. Ця методика допомагає усвідомити право бути некурящою і звільнитися від нав’язаних рекламою стереотипів і нездорових тенденцій. Сенс такий:»залежність не потрібно перемагати, її просто немає». Багато тез Карра цілком правдоподібні і допомагають жінкам повірити в свої сили. Причому багато хто з тих, що кинули мали стаж більше 20 років і відзначили, що зробити це було легко. З десятка тисяч людей лише одиниці знову вирішили повернутися до звички.

Як безболісно кинути палити будь-якій жінці: поради кидають дамам.

Жінка, що палить давно перестала бути чимось незвичайним.

У Росії майже 30% представниць прекрасної статі віддаються цій шкідливій звичці, а в світі кожен п’ятий курець — жінка.

Причини, що змушують дам взяти в руки сигарету, різні: потреба бути привабливою або розслабитися, бажання нічим не відрізнятися від чоловіків або схуднути таким екстремальним способом. Але сумний підсумок завжди один: раннє старіння; втрата репродуктивних функцій; погублене здоров’я, а іноді і життя.

При такому величезному потоці інформації про шкоду куріння небезпеку згубної звички визнають багато жінок.

Поради підкажуть, як безболісно кинути палити будь-якій жінці, допоможуть домогтися успіху в подоланні шкідливої звички.

Як куріння шкодить жінкам.

Куріння вкрай негативно впливає на весь організм жінки.

Але поступово починаються зміни в зовнішньому вигляді: нікотин уповільнює відновлення шкіри, що призводить до ранніх зморшок; особа набуває землистий колір; волосся стає тьмяним; ламаються нігті; з’являються «мішки» і темні кола під очима – результат кисневого голодування; жовтіють зуби, ніяке відбілювання не допомагає відновити їх колір; неприємний запах з рота не знищує навіть освіжувач.

Навіть половини цього списку достатньо, щоб зрозуміти якої шкоди завдають сигарети, просто знищуючи жіночу привабливість. Навпаки, обличчя жінки, яка кинула палити, свіжіє.

Не менш руйнівно діють продукти тютюнового диму на репродуктивні органи: у багатьох жінок порушується менструальний цикл; здатність зачати дитину зменшується на порядок – 42% курців — безплідні; ризик мертвонародження збільшується в 5 разів.

Все це змушує задуматися про подолання шкідливої звички ще до зачаття. Тим більше важливо дізнатися, як кинути палити вагітній жінці.

Про шкоду тютюнового диму для здоров’я жінки скаже така цифра: куріння забирає у неї в середньому 9,5 років життя. А безліч хвороб, що з’явилися внаслідок шкідливої звички, сильно знижує її якість.

Тому питання, як безболісно кинути палити жінці, вельми актуальне. Способів для цього існує багато, але всі вони будуть дієві, якщо бути послідовною і докласти деякі вольові зусилля. Але найважливіше-тверде бажання позбутися шкідливої звички. А поради кидають палити жінкам допоможуть їм це зробити.

На допомогу прийде психологія.

кинути палити жінці

Медики давно встановили, що психологічна залежність від куріння не менше, а іноді і більше, ніж фізіологічна.

Перш ніж шукати відповіді на запитання, як самостійно кинути палити для жінок, потрібно розібратися в собі і зрозуміти, що спонукало до виникнення шкідливої звички.

Без усунення причини впоратися з проблемою буде складно. Психологічний вплив в кожному конкретному випадку буде різним.

Позбавиться від психологічної залежності від куріння допоможе досвідчений психолог.

Якщо сигарети потрібні жінці для самоствердження і самозаспокоєння, доведеться пошукати можливість відчувати себе впевнено і заспокоюватися будь-яким іншим способом, не пов’язаним з курінням. У кожної жінки є в житті щось створене нею самою, чим вона може пишатися. Якщо усвідомити це, самооцінка відразу підвищиться.

Заспокоюватися без сигарет допоможуть різні психологічні прийоми: відволікання – перемикання власної уваги на щось приємне; фізична розрядка-деяким жінкам досить просто помити підлоги в квартирі, щоб зняти стрес; рахунок до десяти і глибоке дихання; випитий стакан води.

Тим, хто почав курити, щоб бути сексуальніше і привабливіше, досить згадати приказку: цілувати палить жінку – те ж, що облизувати попільничку.

Важливим психологічним моментом є аналіз витрат на куріння. Сигарети нині дороги. Ті кошти, що на них витрачаються, могли б піти на вдосконалення власної зовнішності.

Прості підказки, як безболісно кинути палити жінці: уникати компаній, в яких курять хоча б якийсь час; переключити свої інтереси на заняття спортом; правильно харчуватися і більше спати; викинути всі красиві атрибути, супутні шкідливою звичкою-Запальнички, попільнички та інше.

Як кинути палити жінці в домашніх умовах, якщо психологічні прийоми не допомагають? Закликати на допомогу лікарські засоби.

Ліки від куріння.

Медикаментозні засоби боротьби із залежністю допомагають з нею впоратися, усуваючи всі причини її викликають: седативні засоби і антидепресанти-Зібан, Афобазол покликані зняти психологічні проблеми; нікотинозаместітельние кошти – Нікоретте і їм подібні містять невеликі дози нікотину, вони допоможуть кинути палити поступово; Лобелін і Лобесил є агоністами нікотинових рецепторів, вони викликають огиду до сигаретного диму.

Ще один легкий спосіб кинути палити для жінок-засоби народної медицини. Він підійде тим, кому приймати лікарські препарати, відразливі від куріння, не можна за станом здоров’я.

Народні засоби від нікотинової залежності.

Якщо є тверде рішення позбутися від нікотинової залежності, підкажуть, як кинути палити, відгуки курців-жінок. Багато з них зробили це за допомогою простих засобів. У скарбничці народної медицини їх чимало.

Народні засоби ефективно застосовуються при боротьбі з нікотиновою залежністю.

Рецепти, що зменшують тягу до сигарет: 1-2 ковтки настою горицвіту (ст.ложка на 2 склянки окропу), випиті кілька разів на день, допомагає і полоскання цим засобом порожнини рота; 2 ст. ложки суміші трав – споришу і кропиви по 100 г, польового хвоща -50 г, золототисячника – 75 г, заливають 2 склянками окропу, млоять на вогні 10 хв; приймають вищенаведений настій через 2 години після прийому їжі.

Ці збори не тільки зменшують тягу до сигаретного диму, але і полегшують стан курця.

Рослинний агоніст нікотинових рецепторів-кореневище аїру, свіже або сушене – при поєднанні з сигаретним димом воно викликає блювотний рефлекс. Досить просто його пожувати, а потім спробувати закурити.

Підсилює ефект одночасне полоскання порожнини рота настоєм з суміші м’яти перцевої і кореневища (ст.ложка) і склянки окропу.

Можна жувати тоненькі гілочки черемхи, нарізані з рослини до його цвітіння. Допомагає і вівсяний відвар, приготований з ст. ложки вівсяних зерен і 2 склянок води, нею заливають овес з вечора. Вранці млоять суміш на вогні чверть години. Випивають відвар за день.

Укладення.

Закурити жінці легко, кинути — набагато важче.

Послухаємо тих, хто впорався зі шкідливою звичкою.

Як кинути палити жінці?

По всьому світу сьогодні оголошена війна з курінням. Найважливішим з критеріїв формують здоров’я нації є жіноче здоров’я. Боротьба з курінням принесла свої результати-70% курців розпрощалися з сигаретою за останні 7 років.

Ніхто не стане заперечувати негативний вплив тютюнового диму на організм. Проте, переважна більшість все ж продовжує курити незважаючи ні на які пропаганди лікарів.

Вплив куріння на організм.

Через куріння звужуються кровоносні судини. Кожна викурена сигарета тягне за собою спазм, який триває протягом півгодини. Якщо людина тягнеться до сигарети кожні 30 хвилин, то це означає, що його судини завжди знаходяться в звуженому стані. Кров в судинах рухається повільніше і не здатна принести органам достатню кількість кисню. Так, страждають всі системи організму. Проблеми у вигляді інфарктів, інсультів і стенокардій стають супутниками курця.

У сигаретному димі знаходиться близько 4000 різних складових. Всі шкідливі речовини можна віднести до трьох основних груп.

Смола. Смоли складаються з речовин, що провокують Онкологічні захворювання і дратівливих тканини дихальних органів. Регулярне вплив цих речовин може привести до злоякісних новоутворень. Нікотин. З його здатністю викликати звикання і залежність нікотин можна віднести до наркотичних речовин. Нікотин діє так, що при попаданні в організм починається посилена робота систем і органів. Але в той момент, коли його рівень падає, організм відчуває виснаження. Це мінідепресія, після якої слід нова доза, і все повторюється заново. Токсичні гази. До них відносять ціаністий водень, окис вуглецю і азот. Найнебезпечніший з них-чадний газ. Він знижує кількість гемоглобіну, який переноситься киснем. Це означає голодування організму без кисню.

Народні способи боротьби з курінням.

Перш за все, жінка повинна бути сама переконана, що хоче кинути палити. Якщо рішення приходить самостійно, то впоратися зі шкідливою звичкою буде на багато легше. Якщо переконання не прийшло, то доведеться працювати над силою волі.

Народні засоби можуть допомогти відмовитися від шкідливих звичок. Перший день без сигарет спробуйте провести в компанії позитивних некурящих людей. Щоб позбутися від думок про куріння, можна відволіктися заняттями спортом. Замість сигарети можна жувати жувальну гумку, гризти горіхи або насіння, є ягоди. Також на початку боротьби зі звичкою бажано виключити алкоголь, копчені, жирні і солоні продукти. Вони підсилюють апетит і бажання покурити. Потрібно пам’ятати, що всі ці зусилля спрямовані саме на боротьбу зі звичкою.

Хорошим народним засобом від куріння вважають наступний відвар:

Зібрати в рівних частинах ірландський мох, хвощ польовий, зябер, багно і кропиву дводомну. 4 столові ложки збору залити літром окропу і на маленькому вогні залишити на 10 хвилин. Після настоювати протягом години. Тричі на день пити відвар по третині склянки.

Також вважається антинікотиновим чай, зібраний з кореня цикорію, чорного чаю, валеріани, кропиви дводомної, рути запашної, м’яти. Такий чай можна заварювати і пити по півсклянки тричі на день. Зазвичай народні засоби дійсно ефективні, якщо приймати їх регулярно не менше місяця.

Також риб’ячий жир допомагає впоратися зі шкідливою звичкою. Його потрібно приймати по чайній ложці вранці і ввечері протягом місяця.

Є рецепт, що допомагає впоратися з курінням саме жінкам:

Листя евкаліпта залити окропом і настояти. Коли настій охолоне, додати по одній столовій ложці меду і гліцерину. Кожен день вранці вдень і ввечері по 0,25 склянки випивати настою.

Існує неприємний спосіб боротьби з курінням. Потрібно залити окропом траву горець зміїний і кип’ятити 3 хвилини. Кожен раз, перед тим, як захочеться покурити, потрібно полоскати рот відваром. Виникне непереборна нудота і блювота, непереборна відраза до сигарети.

Як легко кинути палити?

Багато жінок переконані, що не можна кидати палити різко. Ходять наполегливі міфи про те, що так можуть виникнути багато захворювань. Але така думка не має під собою підстав. За визначенням відмова від прийому отрути не може принести шкоди організму. Навпаки, він пройде очищення від токсинів.

Як тільки куріння стає невід’ємною частиною життя жінки-це стає серйозною залежністю. В такому випадку, особливо жіночій статі складніше боротися з цією звичкою.

Дуже часто спроба кинути палити закінчується поверненням до сигарети. Як правило, жінка здатна сама знайти причини і відмовки, чому вона все ще курить. Але жоден з доводів не буде правдою. Тільки внутрішня сила волі здатна допомогти в боротьбі із згубною звичкою.

Першим пунктом у відмові від куріння повинна стати психологічна підготовка. Далі потрібно провести ряд заходів, які допоможуть позбутися від сигарет.

Перерахуйте, скільки сигарет в день ви викурюєте. Щодня зменшуйте їх кількість і купіть сигарети з меншим вмістом нікотину. Пропускайте перекури з співробітниками. Або не докурюйте сигарету до кінця. Можна пропускати походи в курилку (наприклад, ходити через раз). В кінці дня Зберіть всі свої недопалки і подивіться на цю неприємну картину. Порахуйте суму, яку ви витрачаєте на сигарети в місяць.

Всі ці прості заходи допоможуть почати думати про те, що з цією звичкою пора закінчувати. На додаток можна записати всі причини, за якими ви курите. Подумайте про значущість кожної з них. Позначте для себе всі мінуси цього заняття. Тільки потрібно проаналізувати все не «для галочки», а серйозно, щоб рішення кинути палити було твердим.

Всі, хто пройшов через це, стверджують, що найважчими були перші 2-3 тижні без сигарет, тому що організм активно вимагає дозу нікотину. У цей період людина стає особливо дратівливим. З’являється пітливість, підвищений апетит, спрага, може змінюватися тиск. Іноді люди входять в глибоку депресію, відчувають нездужання і млявість, відсутнє бажання робити що-небудь.

Потрібно перетерпіти цей час. Тут стане в нагоді сила волі. Якщо ви вирішили просто впевненим рухом викинути пачку сигарет і забути про звичку, то це не так просто. Особливо жіночої статі.

Для жінки швидше підійде спосіб, при якому відвикання від сигарет відбувається поступово. Він найбільш поширений і дає високі результати. Головне не зупинятися на досягнутих результатах і не повертатися назад.

На жаль, безліч вагітних жінок залишають цю шкідливу звичку протягом усього терміну. Не потрібно говорити про те, що жінка палить – це погано, а вагітна з сигаретою і зовсім явище жахливе. Потрібно знати, які наслідки може принести ця згубна звичка.

У курців вагітних жінок часто відбуваються передчасні пологи. Дитина може мати вроджений порок серця і ряд психічних захворювань. Для таких дітей вище ризик синдрому раптової смерті. Іноді народжуються діти з вираженими фізичними аномаліями. Можна продовжувати перераховувати можливі наслідки куріння нескінченно. Хоча багато хто воліє тішити себе думкою, що саме з ними нічого такого не трапиться.

Для вагітних жінок існує багато способів боротьби з курінням. Підійдуть нікотинові пластирі, Жувальні гумки, електронні сигарети. Але насправді це не найкраще рішення проблеми. У всіх цих способах присутній нікотин, хоча і в малих дозах. Він завдає шкоди і жінці і майбутньому малюкові.

Якщо жінка планує вагітність, то до неї необхідно підготуватися і не менше ніж за 3 місяці кинути палити. Тільки потім можна починати спроби зачаття.

Якщо жінка дізнається про вагітність, коли вона ще не позбулася цієї звички, то метод повільного відвикання не підходить. Тут треба вжити рішучих заходів і усвідомити проблему з усією серйозністю. Тоді кинути сигарету потрібно відразу і назовсім. Кожна майбутня мати хоче мати красиву і здорову дитину.

Перша доба дадуться нелегко, але треба зробити зусилля над собою, потім стане легше.

Поради, в перші дні відмови від куріння:

Необхідно в свій раціон ввести великий кількість фруктів і овочів. Особливо добре виводять токсичні речовини з організму брокколі, селера і капуста. Рекомендують пити молоко, воно змінює смак сигарет і з часом виробляється стійка відраза до сигаретного диму. Намагатися більше гуляти, щоб тканини легенів насичувалися киснем. У момент сильного бажання закурити можна пожувати жуйку або з’їсти льодяник. Також коли дуже хочеться покурити, кожен раз думайте, якої шкоди організму приносить сигарета. Як дим заповнює легені.

Перш за все, жінка повинна пам’ятати, що саме від її здоров’я залежить фізичне благополуччя майбутніх дітей. Крім того, для жіночої статі важлива зовнішність. Сигарета, ще жодну жінку не зробила привабливіше. Жовтуваті зуби, сірий колір шкіри обличчя і низький голос не підходять під опис красивою, привабливою особи.

Як жінці кинути палити.

Рішення кинути палити приходить до людей, ознайомленим з плачевною статистикою смертності від захворювань, викликаних шкідливою звичкою. В силу особливостей роботи організму жінкам набагато складніше відмовитися від куріння, ніж чоловікам. Звичка заїдати стрес, ризик набрати зайву вагу зупиняють людину на шляху до здорового способу життя.

Способи кинути палити жінці?

кинути палити жінці

Мотивація важлива. Уявіть, наскільки покращиться ваше самопочуття після відмови від куріння! Організм скаже вам «спасибі»: пропаде задишка, покращиться колір обличчя, активізується кровообіг кори головного мозку. Турбота про близьких. Подумайте, якої шкоди ви наносите здоров’ю своїх рідних, які вимушено стають пасивними курцями. Економія. Порахуйте, скільки грошей щодня йде на покупку сигарет. Зекономлені кошти можна витратити на корисні покупки.

Старт.

Ви прийняли рішення почати здоровий спосіб життя. Як кинути палити в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги фахівців? Мало оголосити про своє бажання вголос, потрібно записати його на папері.

Виберіть день, який стане точкою відліку початку нового життя. Нехай це буде якась знаменна дата: іменини, 8 березня, день міста. Скачайте програму на телефон, яка буде виступати мотивацією і нагадувати, скільки днів ви вже не курите.

Заручіться підтримкою людей, які пройшли цей шлях. Пам’ятайте, що кинути палити легко, варто захотіти.

Як не зірватися протягом першого тижня?

Перші три дні найскладніші, тому постарайтеся взяти себе в руки і не почати компенсувати куріння їжею. Ви ж не хочете стати на кілька розмірів більше? Суть будь-якої залежності полягає в тому, що ви підсвідомо намагаєтеся піти від проблем, відволікаючись на механічні дії. І їжа не є найкращим замінником сигарет. Жінці самостійно можливо перебороти себе, налаштуватися на позитивний результат. На першому тижні застосовуйте медитацію, запишіться на йогу, слухайте заспокійливу музику.

Відмінним рішенням для жінок стануть заняття інтенсивними фізичними навантаженнями: функціональний тренінг, інтервальні тренування, після яких вам точно буде не до думок про куріння! БІГ також відмінно тренує дихальну систему, збагачуючи кровоносну систему киснем. Якщо ви не є прихильницею спорту, але думаєте, як не набрати вагу після відмови від шкідливої звички, запишіться на танці! Варіантів багато: пілон, східні танці, латинські танці.

Не захоплюйтеся пластирами від куріння та іншими «замінниками» — це грамотний психологічний хід маркетологів. Жувальні гумки ніяк не впливають на бажання відмовитися від куріння, виступаючи так званої «чарівної таблеткою». Кодування неефективно і засноване на страху, але зовсім не викликає відрази до нікотину. Якщо ви недовірлива людина, кодування допоможе протягом якогось часу, але як тільки термін підійде до кінця, ви знову потягнетеся за сигаретою.

Способи кинути палити являють собою самонавіювання і підключення голосу розуму. Подумайте, які бонуси Ви отримуєте після відмови від шкідливої звички? Здорові білі зуби, зниження нервозності, поліпшення сну, відсутність дискомфорту в області шлунка і кишечника, сяючу здорову шкіру, блиск в очах і бажання жити!

Невже цього недостатньо і ви готові проміняти здоров’я на згубну пристрасть? Головне зрозуміти, що курити вам не подобається і ця залежність руйнує ваш організм зсередини.

Ось поради людей, успішно позбулися куріння:

Як не поправитися в процесі позбавлення від куріння?

Більшість людей набирають вагу після відмови від куріння тому, що у них залишилися невирішені психологічні проблеми. Куріння відволікало вас від чогось, тепер ви почали заїдати стрес. Вчіться працювати зі своїми емоціями. Заспокойтеся і подумайте, від чого тікаєте? Що заїдаєте? Пам’ятайте, що залежність від солодкого вчені порівнюють з алкогольною залежністю. Так навіщо ж руйнувати себе? У вас одне життя, інший не буде, не варто свідомо вкорочувати її і йти на поводу у своїх звичок.

Усуньте дратівливі фактори і вам більше не доведеться вдаватися до хімічних заспокійливих засобів: сигарет і цукерок. Якщо вас лякає перспектива набрати зайві кілограми, заспокойтеся: нікотин ніяк не пов’язаний з приростом маси тіла.

Витрачайте більше, ніж споживаєте, ось і весь секрет стрункості. Вам не вдається відмовитися від замінників тютюнових виробів (цукерок)? Гаразд. Цей період потрібно пережити. Починайте рахувати калорії, заведіть харчовий щоденник, куди вносите всі з’їдені продукти. Немає різниці, переїдаєте ви солодощами або м’ясними продуктами, головне тримати дефіцит калорій.

Навчіться насолоджуватися життям без сигарет. Згадайте, як прекрасно не користуватися освіжувачем для ротової порожнини після кожної викуреної сигарети. Як добре, коли ваше волосся пахне шампунем, а не тютюном. Від одягу виходить аромат свіжості, а тютюновий шлейф не тягнеться за вами. Прочитайте книгу Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити», зверніться, нарешті, до психотерапевта! Скоро життя заграє новими фарбами, загостриться нюх, ви станете краще відчувати смак страв. Адже це варто того, щоб назавжди забути про сигарети?

Шкода куріння.

Токсичні елементи вражають внутрішні органи людини. Ризик розвитку захворювань в жіночому організмі вище в рази. Поширеною хворобою від куріння вважається рак. Маючи такий діагноз, жінці залишиться жити 4 роки, чоловікові в два рази менше. Але погодьтеся, прогноз невтішний ні для кого.

Крім високої ймовірності придбати смертельне захворювання, куріння несе в собі ще безліч шкоди для здоров’я:

Велика кількість нікотинових компонентів в організмі сприяє збільшенню артеріального тиску і холестерину. Викурена сигарета призводить до звуження судин, які відновлюються тільки через 20-30 хвилин. Патологія в легенях зустрічається у половини населення, що палить частіше. Ішемічна хвороба серця вражає залежних людей. Куріння призводить до гастриту, який поступово може перерости в рак шлунка.

Німецький лікар-гінеколог Бернхард опублікував статистику, засновану на власних дослідженнях здоров’я 6000 жінок:

Курці, які страждають безпліддям, склали 42% (у некурящих жінок частка склала всього 4%). Недоношені немовлята зустрілися у 30% курців. Перервана вагітність, пов’язана з викиднями, у жінок-курців склала 96%.

Вагітність у жінок, що палять настає рідше. Яйцеклітини жінок не оновлюються, як це відбувається у чоловіків. Куріння руйнує їх стан і шансів завагітніти стає все менше. Ризик втратити дитину під час вагітності високий, за даними статистики це відбувається в 5 разів частіше, ніж у некурящих жінок.

Патології, що з’являються після народження у малюків, спровоковані нікотиновою залежністю матері.

Не всі знають про несумісність тютюну і гормональних контрацептивів. Через це почастішали інфаркти у жіночої половини людства, тому лікарі пропонують відмовитися від такого методу запобігання жінкам-курцям.

Куріння робить негативний вплив і на зовнішню красу:

Жовті зуби з зовнішньої і внутрішньої сторони. Неприємний запах з рота. В’яла шкіра і її нездоровий вигляд. Зморшки під очима раніше належного біологічного віку. Неприємний запах від тіла і одягу. Ламкі нігті, посічені і сухе волосся. Псоріаз в більшості випадків зустрічається у населення, що палить.

Шкіра швидко старіє, так як кількість компонентів, що живлять шкірний покрив через куріння мінімально. Відбувається звуження поверхневих судин, і стан шкіри починає стрімко погіршуватися.

Багато жінок переходять на тонкий вигляд сигарет, але це помилка. Вас обманюють виробники тютюну, це хитрий хід з їхнього боку. Такі сигарети приносять не меншу шкоду вашому організму.

Варто пам’ятати про згубний вплив електронних сигарет і їх замінників. Пластир від куріння не принесе вам результату без вашої сили волі. Це всього лише хід маркетологів, який допомагає сильним людям впоратися із залежністю.

Кинувши палити, ви почнете відчувати себе легше приблизно через 5-7 днів. Дітей можна заводити через 1,5-2 роки.

Чому складно кинути палити?

Для багатьох є дійсно складним процес по позбавленню від сигаретної залежності. Причина проста-брак мотивації. Замотивувати себе складно, не маючи мети і прагнення до кінцевого результату.

Існує і хімічна складність. Організм звикає до їжі, напоїв, вашого способу життя і тютюнового диму, в тому числі. Без нікотину йому стає складно, йому, а не вам, тіло починає відчувати дискомфорт. Але якщо нам не можна шоколад, так як від нього у висип, ми його не їмо. З сигаретами все точно також. Все тільки у вас в голові.

Хтось вже багато разів намагається почати боротьбу з нікотиновою залежністю. Але постійно відкладає на потім. Так може триває роками. Чому? Немає чіткої мети і усвідомлення важливості свого рішення.

Деякі люди відчувають задоволення від процесу куріння. Це може бути чашечка кави і сигаретка з ранку до роботи. Це якась церемонія для них. Складно відмовити собі в такому собі задоволенні. Змінювати свій розпорядок готові не всі, тому тільки старанням можна досягти успіху в цій нелегкій справі.

Як кинути палити?

Рано чи пізно жінка починає усвідомлювати всю негативну сторону куріння і вирішує позбутися від цієї звички. Але лише 15% від населення, що палить (опитування росіян 2017 рік) позбавляється від нікотинової залежності з першого разу. Але є й такі, хто курить на пізній стадії захворювання на рак легенів. Настільки сильно звичка керує ними.

Багатьом людям складно переконати і змусити себе кинути палити. Налаштувати себе психологічно дуже важливо. Переборовши бажання курити, ви позбавите себе від багатьох хвороб. Життя без сигарет-спосіб довести собі, що Ви сильний! Пам’ятайте, потураючи нікотинової залежності, Ви прокачуєте в собі слабкість, а вирішуючи кинути палити, ви тренуєте в собі внутрішню силу. Тільки вам вирішувати, чого в вас більше і що переможе.

Ось, вам кілька способів, які допоможуть вам позбавитися від куріння:

Почитайте про шкоду куріння і частіше згадуйте про нього, що може принести вам така залежність, без чого може вас залишити. Чи готові ви народити нездорового малюка, або не народити взагалі? Пийте молоко, воно змінює нікотиновий смак і викликає до нього огиду. Варто більше часу проводити на свіжому повітрі, ваші клітини будуть насичуватися киснем і курити буде хотітися менше. Нікотинові пластирі, таблетки від куріння, електронні сигарети, кальяни і жуйки — все це допоможе кинути палити тільки при правильному використанні. Вселивши собі, що ви зможете за допомогою цього кинути палити, ви це зробите. При різкій відмові від куріння їжте багато свіжих овочів і фруктів. Дані продукти відмінно виводять токсини з організму. У перший день буде складно, але кидають розпочате тільки слабаки. Жуйка і льодяники допомагають позбавлятися від нікотинової залежності. Почитайте книги про те, як відмовитися від куріння. Однією з найкращих у цій темі є книга Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити». Після її прочитання багатьом людям було простіше відмовитися від куріння. Складіть список плюсів і мінусів, що Ви отримуєте від сигарет. Позбавтеся від дурного міфу з приводу набору ваги. Погладшаєте ви в одному випадку, якщо почнете багато їсти. Організм не набирає вагу, відчуваючи стрес. Все це дурниці і забобони. Коли ви курите, спробуйте цим перейнятися. Думайте тільки про смак сигарети, після цього ви почнете по-іншому дивитися на тютюнову продукцію. Подумайте про навколишній себе суспільстві. Чому ваш чоловік повинен нюхати ваш неприємний запах з рота або ваші колеги терпіти ваш запах, перебуваючи з вами. Ви смієтеся над наркоманами і алкоголіками, з тремтячими руками і просять дозу. Пару годин без куріння і це ви, смійтеся і зневажайте себе. Я бачила таких людей в літаку, коли летіла 10 годин. Ви платите гроші, щоб придбати хвороби і швидше постаріти. Потураєте тютюновим заводам, які роблять гроші на вашому здоров’ї і все більше розростаються за рахунок таких людей, як ви. Подивіться на своїх дітей, а якщо почнуть курити вони? Діти практично завжди копіюють своїх батьків. Дайте собі зрозуміти, куріння неприродно для організму. Ви можете прокинутися серед ночі від голоду, але не від бажання покурити. Природа не давала нам такої потреби, а значить вона нам не потрібна. Фізичні тренування-чудовий спосіб кинути палити. У процесі фізичного навантаження ви розслабляєтеся, це допомагає відволіктися від сигаретної залежності. Заведіть скарбничку і кожен день кладіть в неї гроші, які б ви витратили на сигарети. А через місяць порахуйте, скільки грошей ви витрачали на те, що вбивало ваше здоров’я і красу. Кидайте палити » раз і назавжди». Ні через пачку, на тиждень або рік. Кидати треба зовсім. Тільки такий спосіб приведе вас до результату.

Важливо повірити в себе і тоді все вийде. Поборов себе-ви зможете побороти всіх. Якщо ви будете розвивати в собі внутрішню силу, то по життю зможете домагатися великих результатів у всіх сферах життя. Відмова від куріння є відмінним тренажером для прокачування сили волі, яка вам ще не раз знадобитися в житті. Тому дайте собі можливість стати сильніше.

Що допомагає кинути палити (відео)

З відео ви дізнаєтеся, які сучасні розробки найкраще допомагають в боротьбі з курінням.

Як організм реагує на відмову від куріння.

Перші дні будуть справжніми тортурами. Організм повинен звикнути до нового здорового стану. Реакції можуть бути індивідуальними аж до виразок на куточках губ і простудних захворювань. Але в подальшому ваш організм позитивно зреагує на відмову від куріння:

Покращиться дихання, захриплість і кашель підуть. Кровообіг нормалізується. Ви відчуєте легкість і тонус в тілі. Смакові рецептори прийдуть в норму, нюх збільшиться. Рівень кисню в організмі нормалізується. Артеріальний тиск прийде в норму. Через рік-півтора після відмови від куріння організм буде готовий до вагітності. З рота піде неприємний запах, можливий зайвий піт, так як організм самоочищається, але все це з часом пройде. Концентрація мозку почне збільшуватися. У нього почне надходити більше кисню і крові. Через 6-7 місяців почне йти жовтизна нігтів і зубів (після тривалого куріння зубам потрібна додаткова допомога стоматолога в їх відбілюванні). Через пару місяців оновиться вся кров у вашому організмі.

Жіноча залежність така ж сильна, як і їх натура. Кинути палити може кожен, головне себе на це замотивувати. Здоров’я організму і ваших дітей залежить від тривалості нікотинової залежності. Часом вона призводить людей до загибелі. Нервові зриви, втрата дітей, проблеми зі здоров’ям — все це не найкращий набір в житті будь-якої людини. Я вірю, що ви зробите правильний вибір.

Причини і наслідки жіночого куріння.

Кинути палити самостійно, заняття вимагає величезної витримки, сили волі і перш за все, бажання. Здається, що не кожна жінка впорається з таким завданням, але це не так. Більшість представниць прекрасної статі, курять з різних причин.

Одні, наприклад, вдихають тютюновий дим, просто за компанію, інші, щоб виглядати сильною і незалежною, треті вважають, що за допомогою нікотинової палички позбавляються від стресу.

Причин, може бути безліч, а наслідки для всіх однакові. Жінка, що палить значно швидше старіє. Шкіра втрачає пружність і блиск, голос грубіє, на зубах з’являється неприємний жовтий наліт, помітна задишка. Ось лише неповний перелік, зовнішніх змін жінки, регулярно отруює себе нікотином.

Важливо пам’ятати, тільки здорова, сильна жінка, зможе народити повноцінного, міцного малюка. Куріння, здатне позбавити дівчину, заповітного щастя материнства, порушуючи менструальний цикл, провокуючи аборт на ранніх стадіях вагітності.

Відмовитися від сигарет можливо.

Кидати палити різко, не можна, це загальновідомий факт. Організм, який звик до нікотину, отримає стрес, сповна відіграючись на стані своєї господині. Процес відмови повинен відбуватися поступово, в щадному режимі.

Жінці, яка вирішила відмовитися від тютюнових виробів, важливо зрозуміти для себе, в які моменти і для чого вона вдихає отруйний дим. Для початку, потрібно позначити чітку кількість викурених в день сигарет, імовірно їх 20. При першому ранковому перекурі, з пачки потрібно дістати одну штуку. Решта сигарети, потрібно розтягнути на весь день. Таку процедуру проводити протягом трьох днів.

Далі, з цілої пачки потрібно прибрати дві сигарети, залишок при цьому розтягувати, кількість зафіксувати на три дні. У такому ритмі, через певний проміжок часу, забирається по одній сигареті, організм звикає до зменшується дозі без негативних наслідків.

Найскладніший етап, настає, коли в пачці на цілий день залишається 4-5 сигарет. Тут велику роль відіграє сила звички. Перш за все, слід виключити психологічні прив’язки куріння. Чашка ароматної, підбадьорливої кави, мимоволі викликає бажання курити.

З цим потрібно боротися, ламаючи усталені стереотипи. Сигарету» під каву», краще викурити до або після ароматного напою. Таким чином, можна відв’язати тютюновий дим, від усталеної звички.

За даним принципом, можна відключити куріння з умовним сигналом. Перекур на роботі, слід замінити іншим заняттям, походом в дамську кімнату, легкої розминкою, чашкою чаю. Кожна жінка знає свої звички, тому, провівши роботу над собою, зможе позбутися згубної звички назавжди.

Поради кидають курити жінкам.

Найважливіше по темі:» поради кидають курити жінкам » з професійної точки зору. Ми зібрали, агрегували і представили в доступному вигляді всю наявну по темі інформацію і пропонуємо її до прочитання.

Як кинути палити жінці самостійно в домашніх умовах: 10 способів.

кинути палити жінці

У кожній країні існує своя культура куріння. Суворі чоловіки з сигарами і витончені леді з тонкими цигарками… сьогодні ринок заповнили сотні марок тютюну. Однак сумний факт полягає в тому, що куріння небезпечно як для здоров’я самого курця, так і для його близьких. На жаль, нікотиновий дим осідає в легенях навіть у дітей і домашніх тварин, які мали нещастя його вдихнути.

Не дивно, що все більше людей цікавить, як позбутися від цієї шкідливої звички. Особливо цікавить питання: Як кинути палити жінці самостійно в домашніх умовах . Варто відзначити, що методи різноманітні, кожен день з’являються нові. Але перш, ніж визначити, яким чином відмовитися від згубної пристрасті до тютюну, згадаємо, чим загрожують людині регулярні затяжки.

Наслідки нікотинової залежності.

Загальна шкода здоров’ю.

При вживанні тютюну уражаються не тільки легені. Нікотин негативно впливає на печінку, нирки, серце, шкодить шлунку, руйнує клітини мозку. І, до речі, сприяє виникненню раку у всіх цих органах.

Зниження репродуктивної функції.

Нікотин відноситься до судинних отрут. Страждають від нього, в тому числі, статеві органи, оскільки отруєні судини не можуть переносити кров, а разом з нею – необхідний кисень. Крім того, тютюн впливає на гормональний стан дівчат – у жінок частіше спостерігається ПМС і збої менструального циклу.

«Обличчя курця»

Так називають зовнішні зміни, неминуче наздоганяють любителів покурити.

Шкіра сіріє, втрачає тонус, пружність, зуби набувають жовтого відтінку, під очима з’являються кола, зморшки проступають раніше, різкіше і глибше.

Нігті, шкіра пальців, які стикаються з сигаретою, також набувають жовтого відтінку. А про неприємний запах з рота можна і не згадувати. Замаскувати складно навіть кращими засобами від неприємного аромату з рота.

Шкода для оточуючих.

Дослідження показали, що людина, що знаходиться в задимленому приміщенні протягом 7-8 годин, отримує дозу нікотину, рівну 5 викуреним сигареткам. Пасивне куріння може спровокувати напад астми, алергію і навіть синдром раптової дитячої смерті.

Наслідки для сім’ї.

Дівчина наражає на небезпеку своє здоров’я і дитини, не важливо, народженого або майбутнього. Про це мало хто замислюється. Але всі неприємні, небезпечні наслідки зловживання тютюном передаються у спадок.

Найчастіше проявляються проблеми з соціалізацією, концентрацією уваги. Спостерігаються затримки в психологічному, фізичному розвитку. За статистикою в сім’ях курців діти часто набувають залежність від тютюну вже в підлітковому періоді.

Злякалися? Хочете якомога швидше позбутися від цієї надзвичайно шкідливої звички? Існує кілька дієвих прийомів.

Як кинути палити жінці самостійно в домашніх умовах: 10 перевірених способів.

Рахуйте гроші.

У легендарній книзі Аллен Карр пропонує читачам порахувати, яку кількість грошей витрачають, щодня купуючи сигарети. Спробуйте і ви. Дивно, але деякі виявляють, що гроші, яких так не вистачає на подорож, просто спалили разом з цигарками.

Але це довгостроковий варіант, рік протриматися складно, до фінішу дійдуть тільки сильно мотивовані.

Спробуйте економити протягом місяця і купіть нове плаття, або тиждень, а потім побалуйте себе смачним десертом.

Використовуйте молоко.

Прийом, спрямований на те, щоб викликати максимальну огиду до куріння. Суть полягає в тому, щоб після кожної затяжки робити ковток молока. Нікотин з молоком-дует неймовірно мерзенний, так що навряд чи захочете знову потягнутися до пачки. Деякі кидають йдуть на крайні заходи-вимочують все сигарети в молоці, висушують, а потім скурюють виключно їх.

Відмовтеся від добровільного рабства.

Усвідомте, наскільки ви залежні від своєї згубної звички. Замість того щоб спокійно дивитися фільм або спілкуватися з коханою людиною, ви нервово мрієте про можливість покурити. А якщо ще й доводиться приховувати від близьких згубну пристрасть? Чи варте воно того?

Переключаться.

Куріння — справа звички. Найчастіше люди дістають сигарети, коли хочуть розслабитися або відволіктися. Але ж існує безліч дій зробити це, не знищуючи своє здоров’я.

Знайдіть хобі, наприклад, в’язання або малювання дудлів. Всякий раз, коли бажання закурити стане нестерпним, діставайте спиці або беріться малювати забавних звірів.

Уникайте «токсичного» оточення.

Курити починають «за компанію», щоб залишатися в команді або бути прийнятим. Але якщо твердо вирішили позбутися шкідливої звички, а друзі противляться цьому, можливо, прийшла пора позбутися і від таких «шкідливих» друзів?

Відправляйтеся подорожувати.

Як кинути палити жінці самостійно в домашніх умовах – відправитися в подорож. Мова йде не про Таїланді або ГОА, а про походи, наприклад на Байкал з наметами. Туристична подорож протягом місяця в некурящому колективі, свіже повітря, допоможуть забути про пристрасть до тютюну.

Відправляйтеся туди, де не буде можливості придбати ще одну пачку. Відповідно з собою запас брати не можна. Подорожуйте по лісах, вивчайте печери, підкорюйте неприступні гори.

Скористайтеся аптечними препаратами.

В цьому випадку потрібно повністю відмовитися від сигарет. Чи не зменшувати кількість, а відмовитися, викинути, спалити, подарувати менш вольовому курцеві. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. В аптеці придбайте 2 препарати:

спеціальні таблетки, що допомагають позбутися від небезпечної звички; засоби з седативною дією.

Заспокійливі препарати вибирайте на натуральній основі: настій валеріани, м’яти, меліси, ромашки, пустирника. Якщо робота пов’язана з водінням, концентрацією уваги приймайте з обережністю, так як заспокійливі здатні викликати сонливість. У подібному випадку приймайте на ніч, швидше заснете, сон буде міцніше.

Займіться спортом.

кинути палити жінці

Так, спочатку непросто пробігати марафонську дистанцію, зате з’явиться додатковий стимул очистити легені від диму. Чим далі, тим легше станете справлятися з фізичними навантаженнями, а гормони радості, що виділяються при заняттях спортом, послужать нагородою більш цінною, ніж чергова затяжка.

Нікотинова терапія.

Якщо сили волі, мотивації не вистачає, скористайтеся методом НЗТ. Суть полягає у введенні нікотину в організм іншими шляхами: пластир на руку, спрей. Здавалося б, в чому різниця? Небезпечний нікотин як і раніше буде потрапляти в організм.

Головний збиток здоров’ю від сигарет завдає дим, що містить 4000 отруйних токсичних сполук, що викликають ракові утворення. Таким чином, для курців зі стажем це дієвий варіант. Згодом звичка хапатися за сигарету забудеться, легкі очистяться і відновляться. Від самого нікотину відмовитися буде простіше.

Замініть звичку.

Хитра міра, заснована на заміні сигарет насінням, горіхами. У багатьох при відмові від сигарет з’являється бажання що-небудь пожувати. Купуйте мигдаль або волоські горіхи, корисні для здоров’я. Замініть звичку куріння на поїдання корисних горіхів.

Цей момент небезпечний, якщо переключитися на солодке, наберете зайві кілограми.

Вказані далеко не всі методи. Позбутися від небезпечної звички легше, просто ви цього не хочете. Сотні книг написані, мільйони людей вже врятувалися з нікотинового рабства! Впораєтеся і ви!

35 порад як кинути палити.

1. В першу чергу виріши для себе, що це не так важко. Не варто пасувати перед проблемою і придумувати собі неіснуючі жахи. Розглянь з боку себе і свою звичку. Будь з собою чесним і скажи, чи подобається тобі те, що ти бачиш. Потім уяви, скільки можливостей відкриється після того, як ти позбудешся від цієї згубної звички. Усвідомлюй, що це шлях до самовдосконалення.

2. Подумай добре над тим, що тебе штовхає взятися за сигарету. А потім подумай, що дає тобі ця звичка і з хорошого боку, і з негативного. Ну наприклад:» я заспокоююся, коли курю«,» Сам процес мені здається естетично красивим «або» мої нігті жовтіють від нікотину «»від мене постійно йде запах сигарет». Оглянь самого себе з медичної точки зору і відчуй вплив нікотину на кожен свій орган. Адже це медичний факт.

3. Уяви, що кидаючи палити ти даруєш собі величезний і важливий подарунок. Ти даруєш собі більш здорове тіло. І ти даруєш собі більш високу самооцінку. Запакуй все це і подивися на згорток, як на дар, яким він насправді є «і потім » Вперед, за ним!»

4. Перед тим як кинути палити, визначся з термінами. Це повинна бути розумна мета, яка має початок, тривалість і точний результат. Признач дату і зроби спробу. Пам’ятай, це нормально, якщо ти з першого разу не досягнеш успіху. Просто продовжуй спроби. Єдиний спосіб, яким ти можеш звільнитися-продовжувати намагатися.

5. Не думай про процес з точки зору втрати, ти нічого не втрачаєш. Думай про набуття нових можливостей замість викорінення шкідливої звички. Ніби ти викидаєш сміття.

6. Завжди зберігай позитивний настрій. Саме він є поштовхом і двигуном ситуації.

7. Припиняй курити для самого себе, а не заради когось. Цілком можливо, що сім’я не поділяє любові до цієї звички і давно просить тебе кинути палити, посилаючись на шкоду від пасивного куріння. Але в першу чергу ти повинен усвідомити, що ти робиш це для себе. Всі ми трохи егоїсти-зроби цю рису виграшною в даній ситуації.

8. Стався до припинення куріння з повагою, якого воно насправді заслуговує. Підготуйся до того, щоб за всяку ціну викреслити куріння зі свого життя. Якщо в глибині душі ти все ж не хочеш припиняти куріння, старайся щоб це бажання стало істинним.

9. Почитай про шкоду нікотину, Відкрий Вікіпедію і подивися, що пишуть про нього. Усвідомлюй, що це не просто шкідливий компонент сигарет, це — отрута! Інсектицид, яким можна отруїти когось. Нагадуй собі про це частіше.

10. Не говори «я повинен використовувати свій шанс», продовжуючи курити, не думай про те, що живеш лише раз і повинен спробувати все. Це згубний шлях. Життя дар, і його треба цінувати.

11. Не обманюй себе тим, що зараз занадто багато проблем в житті, щоб кидати курити. Проблеми є завжди. І якщо ти куриш — це вже проблема, яка супроводжує тебе постійно. Якщо ти прибереш нікотин зі свого життя, з іншими труднощами буде легше впоратися. Ти станеш більш енергійним, сильним і витривалим. Ти будеш гордий собою. Та й грошей стане більше. Курити зараз дорого. На тебе ніколи більше не буде тиснути те, що ти курець.

12. Не використовуй на виправдання свого куріння те, що ти можеш набрати вагу. Навіть якщо ти трохи видужаєш, той факт, що ти станеш більш активним, зможеш більше вправлятися. Це допоможе протистояти подальшому набору ваги. Пам’ятай, що набір ваги викликає переїдання і шкідлива їжа, а не куріння.

13. Плануй свої справи так, щоб ти міг уникнути ситуацій, в яких хочеться схопитися за сигарету. Іноді наша свідомість-це наш ворог. Потрапляючи в схожі ситуації ми дуже часто повторюємо свої дії. Змінюватися. Ходи в ті місця, де курити заборонено.

14. Кидай курити тільки сьогодні і думай тільки про поточну частину дня. «Я не буду курити до полудня», «я не закурю раніше трьох годин». Іноді просто роби це тільки на одну годину. Це набагато легше, ніж намагатися припинити курити назавжди.

15. Обмеж коло спілкування з курцями. Якщо це неможливо, просто поговори і поясни, що кидаєш. Не ходи в курилки просто посидіти за компанію — зірвешся. Розмовляйте один з одним за чашкою чаю або мінералки без сигарет.

16. Розглядай відмову від куріння як інвестицію в себе, як внесок. Ти не куриш годину, а якщо не будеш курити ще пару? Що це тобі дасть. Думай про відмову від куріння, просувайся маленькими кроками до своєї мети, своєї вершини.

17. Будь добрішим до себе, заохочуй себе за невеликі перемоги. Навчися любити своє тіло, думай про те, як ти допомагаєш йому стати сильніше. Дихай свіжим повітрям, навчися проводити час на природі без нікотину, ти здивуєшся, як багато цікавих запахів оточує тебе.

18. Не гнівайся і намагайся керувати своїм гнівом. Коли в кров потрапляє адреналін, нам складніше контролювати себе, і рука по інерції тягнеться за сигаретою. Дихай і думай над тим, що тебе розсердило, і як тепер з цим впорається, не тікаючи на перекур. Наскільки можливо, старайся не потрапляти в такі ситуації, як пробки на дорозі. Приймай необхідні обережності. Гнів може бути дуже руйнівним.

19. Не забувай поїсти. Коли ми голодні, наш мозок сприймає все в негативному ключі. Варто іноді просто перекусити, і світ здасться нам добрішим. Боїшся поправитися? Оточуй себе правильними перекусами-фрукти, морквяна соломка, горіхи і стакан фрешу допоможуть насититися без шкоди для організму.

20. Намагайся не перевтомлюватися. Коли ми втомлюємося, то ми стаємо дуже дратівливими. Нам може здаватися, що сигарета допоможе нам заспокоїтися. Це послаблює контроль. Відпочивай більше.

21. Намагайся не бути один, запишися на фітнес, знайди собі хобі, яке зможе відвернути від думок про сигарету. Знайди форум тих, хто також кидає палити. Почитай про досвід учасників, поділися своїм. Разом кидати легше. Ви можете контролювати один одного, ділитися успіхами і промахами.

22. Знайди, чим зайняти руки. Ми звикли тримати сигарету в руках, без сигарети їх нікуди подіти, вони здаються порожніми. Купи собі еспандер, він допоможе кистям стати сильніше і відверне руки і мозок від бажання взяти сигарету. Добре допомагає тісто, глина, пластилін.

23. Май при собі що-небудь смачненьке. Підходять льодяники або будь-які повільно розсмоктуються цукерки, вони можуть бути і без цукру. Лимонад і мінералка теж можуть бути корисні. Уникай жирної і смаженої їжі, печива і шоколаду. Вони швидко закінчуються, і хочеться з’їсти ще більше.

24. Кава якщо ти завжди куриш за чашкою кави, не пий кави, поки не припиниш курити. Переходь на чай, мінералку або компот. Залежно від того, що більше подобається.

25. Не вживай алкоголь, поки кидаєш палити як тільки алкоголь потрапить в твоє тіло, твоя можливість чинити опір значно знижується.

26. Тяга до куріння поступово ослабне. У перший час це звичайно викликає дискомфорт. Після перших двох-трьох тижнів справа піде набагато легше. Завжди думай про те, що потім буде простіше.

27. Біль і тяга, тремор рук — все це може мати місце. Нехай це буде тобі нагадуванням про те, наскільки сильним наркотиком є нікотин, і наскільки сильно він тебе зачепив.

28. Уникай жалю до себе як тільки ми починаємо жаліти себе, ми можемо дозволити собі розслабитися і заохотити себе сигаретою. Не роби так. Будь сильнішим.

29. Продовжуй спроби Пам’ятай, якщо ти продовжуєш спроби, ти переможеш. Це боротьба добра зі злом і шанси на твою користь.

30. Перед тим, як почати свій шлях по боротьбі з курінням, розплануй перші кілька днів. Це допоможе в перший час бути зібраніше і не розслаблятися.

31. Якщо ти не плануєш кинути прямий зараз, спробуй знижувати кількість викурених сигарет за день. Сьогодні 12, завтра 10, потім все менше і менше. Це допоможе в подальшій боротьбі із залежністю.

32. Пий більше рідини. Пий чай з лимоном, свіжовичавлені соки, мінеральну воду. Пам’ятай, що нікотин знижує наш імунітет і погіршує засвоюємо ость вітамінів.

33. Пам’ятай, це перша сигарета веде до відновлення куріння достатньо всього однієї. Не обманюй себе думками про те, що ти можеш починати і припиняти курити, коли хочеш. Ти не можеш. Багато людей робили таку спробу і проживали залишок життя ніколи більше не відчуваючи свободи від нікотину.

34. Відстежуй позитивні зміни в твоєму організмі. Наприклад, дружина зробила комплімент, що ти більше не пахнеш сигаретами. Або кінчики волосся січеться менше. Радуйся кожному кроку, що рятує тебе від отрути всередині. Записуй ці зміни, фотографуйся, і через місяць ти себе не впізнаєш.

35. Не роби висновку про те, що все позаду тому, що ти не куриш кілька тижнів. Нікотин дуже хитрий. Продовжуй свою боротьбу, веди блог по відмові від куріння, листуйся в мережі, попроси рідних підтримати тебе — напевно вони будуть раді допомогти.

Успіху в перемозі над курінням!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді вам до нас на марафон по відмові від сигарет. З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Як безболісно кинути палити будь-якій жінці: поради кидають дамам.

Жінка, що палить давно перестала бути чимось незвичайним.

У Росії майже 30% представниць прекрасної статі віддаються цій шкідливій звичці, а в світі кожен п’ятий курець — жінка.

Причини, що змушують дам взяти в руки сигарету, різні: потреба бути привабливою або розслабитися, бажання нічим не відрізнятися від чоловіків або схуднути таким екстремальним способом. Але сумний підсумок завжди один:

раннє старіння; втрата репродуктивних функцій; погублене здоров’я, а іноді і життя.

При такому величезному потоці інформації про шкоду куріння небезпеку згубної звички визнають багато жінок.

Відео (клікніть для відтворення).

Поради підкажуть, як безболісно кинути палити будь-якій жінці, допоможуть домогтися успіху в подоланні шкідливої звички.

Як куріння шкодить жінкам.

Куріння вкрай негативно впливає на весь організм жінки.

Але поступово починаються зміни в зовнішньому вигляді:

нікотин уповільнює відновлення шкіри, що призводить до ранніх зморшок; особа набуває землистий колір; волосся стає тьмяним; ламаються нігті; з’являються «мішки» і темні кола під очима – результат кисневого голодування; жовтіють зуби, ніяке відбілювання не допомагає відновити їх колір; неприємний запах з рота не знищує навіть освіжувач.

Навіть половини цього списку достатньо, щоб зрозуміти якої шкоди завдають сигарети, просто знищуючи жіночу привабливість. Навпаки, обличчя жінки, яка кинула палити, свіжіє.

Не менш руйнівно діють продукти тютюнового диму на репродуктивні органи:

у багатьох жінок порушується менструальний цикл; здатність зачати дитину зменшується на порядок — 42% курців-безплідні; ризик мертвонародження збільшується в 5 разів.

Все це змушує задуматися про подолання шкідливої звички ще до зачаття. Тим більше важливо дізнатися, як кинути палити вагітній жінці.

Про шкоду тютюнового диму для здоров’я жінки скаже така цифра: куріння забирає у неї в середньому 9,5 років життя. А безліч хвороб, що з’явилися внаслідок шкідливої звички, сильно знижує її якість.

Тому питання, як безболісно кинути палити жінці, вельми актуальне. Способів для цього існує багато, але всі вони будуть дієві, якщо бути послідовною і докласти деякі вольові зусилля. Але найважливіше-тверде бажання позбутися шкідливої звички. А поради кидають палити жінкам допоможуть їм це зробити.

На допомогу прийде психологія.

Медики давно встановили, що психологічна залежність від куріння не менше, а іноді і більше, ніж фізіологічна.

Перш ніж шукати відповіді на запитання, як самостійно кинути палити для жінок, потрібно розібратися в собі і зрозуміти, що спонукало до виникнення шкідливої звички.

Без усунення причини впоратися з проблемою буде складно. Психологічний вплив в кожному конкретному випадку буде різним.

Позбавиться від психологічної залежності від куріння допоможе досвідчений психолог.

Якщо сигарети потрібні жінці для самоствердження і самозаспокоєння, доведеться пошукати можливість відчувати себе впевнено і заспокоюватися будь-яким іншим способом, не пов’язаним з курінням. У кожної жінки є в житті щось створене нею самою, чим вона може пишатися. Якщо усвідомити це, самооцінка відразу підвищиться.

Заспокоюватися без сигарет допоможуть різні психологічні прийоми:

відволікання-перемикання власної уваги на щось приємне; фізична розрядка – деяким жінкам досить просто помити підлоги в квартирі, щоб зняти стрес; рахунок до десяти і глибоке дихання; випитий стакан води.

Тим, хто почав курити, щоб бути сексуальніше і привабливіше, досить згадати приказку: цілувати палить жінку – те ж, що облизувати попільничку.

Важливим психологічним моментом є аналіз витрат на куріння. Сигарети нині дороги. Ті кошти, що на них витрачаються, могли б піти на вдосконалення власної зовнішності.

Прості підказки, як безболісно кинути палити жінці:

уникати компаній, в яких курять хоча б якийсь час; переключити свої інтереси на заняття спортом; правильно харчуватися і більше спати; викинути всі красиві атрибути, супутні шкідливою звичкою-Запальнички, попільнички та інше.

Як кинути палити жінці в домашніх умовах, якщо психологічні прийоми не допомагають? Закликати на допомогу лікарські засоби.

Ліки від куріння.

Медикаментозні засоби боротьби із залежністю допомагають з нею впоратися, усуваючи всі причини її викликають:

седативні засоби і антидепресанти – Зібан, Афобазол покликані зняти психологічні проблеми; нікотинозаместітельние кошти – Нікоретте і їм подібні містять невеликі дози нікотину, вони допоможуть кинути палити поступово; Лобелін і Лобесил є агоністами нікотинових рецепторів, вони викликають огиду до сигаретного диму.

Ще один легкий спосіб кинути палити для жінок-засоби народної медицини. Він підійде тим, кому приймати лікарські препарати, відразливі від куріння, не можна за станом здоров’я.

Народні засоби від нікотинової залежності.

кинути палити жінці

Якщо є тверде рішення позбутися від нікотинової залежності, підкажуть, як кинути палити, відгуки курців-жінок. Багато з них зробили це за допомогою простих засобів. У скарбничці народної медицини їх чимало.

Народні засоби ефективно застосовуються при боротьбі з нікотиновою залежністю.

Рецепти, що зменшують тягу до сигарет:

1-2 глотка настою горицвіту (ст.ложка на 2 склянки окропу), випиті кілька разів на день, допомагає і полоскання цим засобом порожнини рота; 2 ст. ложки суміші трав – споришу і кропиви по 100 г, польового хвоща -50 г, золототисячника – 75 г, заливають 2 склянками окропу, млоять на вогні 10 хв; приймають вищенаведений настій через 2 години після прийому їжі.

Ці збори не тільки зменшують тягу до сигаретного диму, але і полегшують стан курця.

Рослинний агоніст нікотинових рецепторів-кореневище аїру, свіже або сушене – при поєднанні з сигаретним димом воно викликає блювотний рефлекс. Досить просто його пожувати, а потім спробувати закурити.

Підсилює ефект одночасне полоскання порожнини рота настоєм з суміші м’яти перцевої і кореневища (ст.ложка) і склянки окропу.

Можна жувати тоненькі гілочки черемхи, нарізані з рослини до його цвітіння. Допомагає і вівсяний відвар, приготований з ст. ложки вівсяних зерен і 2 склянок води, нею заливають овес з вечора. Вранці млоять суміш на вогні чверть години. Випивають відвар за день.

Укладення.

Закурити жінці легко, кинути — набагато важче.

Послухаємо тих, хто впорався зі шкідливою звичкою.

Як кинути палити жінці?

Зміст статті:

Куріння-це шкідлива звичка, але, мабуть, для жінок вона несе все ж велику небезпеку, ніж для чоловіків. Чому? Природа заклала в жінку прекрасну функцію матері і продовження роду. Жінка несе відповідальність не тільки за себе, але і за своє майбутнє або вже народжене дитя. Пора розібратися, як кинути палити жінці і звідки взяти сили, щоб сказати «ні» нікотинової залежності.

Куріння особливо шкідливо жінкам.

Якщо ж ви вважаєте, що ваше життя вдалося – ви заміжня, дитина ваш вже дорослий, пам’ятайте про те, що сигарети – це найефективніші вбивці краси. Зморшки, погана шкіра, жовті зуби ламкі і тьмяне волосся. Вам не допоможе не один косметолог, дорога косметика або процедури, так як єдино вірним рішенням буде позбавлення від куріння.

Як правильно кинути палити жінці?

Багато жінок не хочуть розлучатися з сигаретами, тому що знають, чим це загрожує – негайним набором зайвої ваги. Якщо ви вже кидали курити, то пам’ятайте, що в перші два тижні можна непомітно набрати 3-4 кілограми. Вся справа в тому, що ви кидали курити неправильно. Ви, мабуть, не знали про кілька правил у харчовій поведінці. Вони зовсім не складні і легко здійсненні. Ось вони:

З відмовою від сигарет ваш організм починає перебудовуватися. Може прискоритися чи сповільнитися організм, змінитися тиск. Через це їжа буде перетравлюватися інакше. У перший місяць, щоб не набрати зайвої ваги ми рекомендуємо Вам відмовитися від усього, що містить цукор і борошно (цукерки, печиво, пиріжки, хліб, макарони). Постарайтеся не вечеряти після 5-6 годин вечора. Причина — все той же уповільнений обмін речовин. Замініть жирне м’ясо рибою або курячим філе. Постарайтеся не пити напої, багаті кофеїном. Кава і чай можуть викликати у вас сильне бажання покурити, а вам це ні до чого.

Як швидко кинути палити жінці?

У вас є та людина, яку ви дуже сильно любите? Чоловік або дитина? Або може бути, ви мрієте зустріти свого принца або народити малюка?

Здоровий малюк-дуже сильний стимул для будь-якої жінки.

Справа йде ось як-поки ви курите, всі Ваші близькі «курять» разом з вами. Ви ж не питали у них про бажання долучитися до шкідливої звички, вірно? Відмовтеся від куріння заради тих, кого ви любите.

Якщо ж ви самотні, то знайте, що на любовному фронті вистачає привабливих дівчат. Розумний і освічений молодий чоловік не захоче проводити час з дівчиною-попільничкою – з нею «несмачно» цілуватися, вона плює на своє здоров’я і, напевно, у неї будуть труднощі з плануванням вагітності.

Відмова від куріння додасть вам багато очок в очах протилежної статі. Багато дають поради, як кинути палити легко жінці, але іноді ця звичка сильніше. В цьому випадку необхідно знайти вагому причину, щоб перестати диміти.

Здоровий Малюк-це сильний стимул для будь-якої нормальної матері. Навіщо отруювати себе і свого малюка, тільки ви можете подарувати власним дітям життя без хронічних болячок і патологій, які в 85% виникають через куріння.

Дієві поради для відмови від сигарет жінці.

Щоб кидати куріння було легко, можна скористатися бабусиними порадами:

Пити риб’ячий жир — по одній столовій ложці вранці і ввечері (знижує тягу до нікотину, насичує організм корисними жирами)

Замість чаю пийте такий напій-заваріть на літр термоса суміш, де по одній столовій ложці міститься чай цейлонський крупнолистовий, корінь цикорію (можна в порошку, товчений), валеріана, м’ята, запашна рута і кропива. Пийте такий настій не менше трьох разів на день по півсклянки. Можна додати ложку меду для більш приємного смаку.

Не варто жувати нікотинову жуйку, краще замініть її на запашну золотисту смолу з фруктових дерев. Назбирайте такий смоли в саду і жуйте, коли захочете курити, по 5-10 хвилин.

Як кинути палити жінці назавжди?

Кинути палити нескладно, але деяких вистачає на день-два. Щоб не зірватися, візьміть на озброєння наступні поради:

Не варто кидати палити в день менструації або ПМС. Найкраще день для початку нового життя виберіть на 7-10 день циклу. Запишіть на аркуші все те хороше, що принесе вам відмова від куріння.

Запишіть все те хороше, що принесе вам відмова від куріння.

Цей лист доречно помістити там, де ви його зможете бачити. На холодильнику, на стіні в кімнаті або на робочому місці на дошці – неважливо, головне щоб цей список знаходився у вас на виду.

Допомога мами, подруги чи коханої людини-обов’язкова. Поділіться своїм наміром з найближчою і дорогою людиною. Цей захід обов’язковий, раптом, ви захочете кинути боротьбу на півдорозі? Дотримуйтесь правил щодо здорового способу життя і харчування. Не ходіть більше на перекури, уникайте задимлених місць. Тютюновий дим може спровокувати у вас несподівану тягу до сигарет.

Ці способи допоможуть кинути палити жінці легко. Звичайно, неможливо домогтися позитивних результатів, якщо не бажати цього. Знайдіть в собі сили, щоб звільнити свої легені від диму і нікотину.

Відеоролик » Легкий спосіб кинути палити для жінок»

кинути палити жінці

Кинути палити жінці не складніше, ніж чоловікові або підлітку, хоча для прекрасних дам в цій боротьбі є свої особливості. З огляду на рекомендації з даної статті, ви обов’язково впораєтеся зі своєю шкідливою звичкою!

Як покінчити з тютюновою залежністю і кинути палити самостійно?

З самого дитинства людині прищеплюється думка про те, що куріння — це шкідлива звичка. Рак легенів, захворювання серцево — судинної системи, постійний задушливий кашель — це лише частина неприємностей, які можуть трапитися з людиною, залежною від сигарет. Але, незважаючи на це, кількість курців у світі лише збільшується. Статистика жахає-більше половини населення Росії курить. Однак практично кожна людина з нікотиновою залежністю хоча б раз замислювався про те, як позбутися від куріння назавжди .

Існує безліч способів боротьби із згубною звичкою, доступних практично будь-якій людині. Але, жоден з них не можна назвати дієвим, в тому випадку, якщо курець не має бажання покінчити з власною залежністю. Розглянемо причини тяги до тютюнопаління, як мотивувати себе на відмову від сигарет, методи які допоможуть в позбавлення від залежностей куріння .

Причини виникнення залежності.

Умовно залежність ділиться на психологічну і фізичну.

Фізична залежність виникає через постійне надходження нікотину в організм. Він стимулює нервову систему, сприяє викиду адреналіну, дофаміну і ендорфіну. Завдяки цьому людина відчуває задоволення. Здається, суцільний позитив і навіщо шукати відповідь на питання Як позбутися від залежності куріння? Однак постійне надходження нікотину позбавляє потреби самостійного вироблення гормонів організмом. Так і народжується неконтрольована тяга до тютюнових виробів.

Психологічна залежність полягає в тому , що куріння в підсвідомості асоціюється з певними діями. Наприклад, сигарета після сніданку, по дорозі на роботу або на перерві з колегами. Все це стає стійкою звичкою, від якої позбудеться набагато складніше, ніж від фізичної залежності.

Чому слід відмовитися від згубної звички?

Не дивно, що основною причиною, через яку люди цікавляться, як кинути палити стає здоров’я. Адже кожен курець зі стажем рано чи пізно відчуває на собі негативний вплив своєї залежності.

Все починається з задишки і кашлю, які доставляють не просто дискомфорт, а стають справжньою мукою. Що вже говорити про більш серйозні наслідки, які може спричинити за собою тютюнопаління? Згідно зі статистикою курці страждають онкологічними захворюваннями гортані і легенів в 3 рази частіше, ніж інші люди. Підвищений артеріальний тиск, інфаркти — постійні супутники завзятих любителів тютюнових виробів. Тому потрібно зрозуміти, що, на перший погляд, невинне куріння сигарет здатне скоротити життя на десяток років. Тому варто задуматися , як позбавиться від звички куріння вже сьогодні, поки незворотні процеси в організмі ще не запущені.

Додаткова мотивація як спосіб боротьби з тютюновою залежністю.

У боротьбі зі шкідливою звичкою мало знайти ефективний спосіб кинути палити . Крім бажання залишатися здоровим, слід знайти додаткові причини, для боротьби із залежністю. Наприклад:

Жіночої статі корисно буде врахувати, що дами, які не мають залежності від сигарет, виглядають куди молодше і свіже курців. Позбавлення від тютюнопаління позитивно впливає на інтимне життя. Шкідливі речовини, що містяться в тютюновому димі, згубно впливають на чоловічу потенцію. Тому відмовившись від сигарет, статевий акт стане тривати довше. Економія. Вартість якісної тютюнової продукції досить велика. За гроші, витрачені на сигарети, можна придбати щось цінне або з’їздити у відпустку. Бажання захистити близьких. Доведено, що пасивне куріння, якому схильні люди, що оточують курця, шкодить здоров’ю не менше активного.

З чого почати відмову від куріння?

Головне мати бажання покінчити із згубною звичкою. Його наявність є основною відповіддю на питання як можна кинути палити сигарети. Не існує такого методу, який допоможе позбавити залежності людини, що небажає розлучатися з нею.

Відмова від тютюнових виробів в ідеалі повинен бути різким і повним — це найефективніший спосіб кинути палити.

Вирішивши покінчити з нікотиновою залежністю, слід робити це сьогодні і зараз, не відкладаючи на завтра.

Наступним кроком в такому процесі, як позбавлення від куріння стане зміна звичок. Потрібно утриматися від дій, безпосередньо асоціюються з тютюнопалінням. Це може бути вживання алкоголю, кави. Їх слід замінити соками, компотами, чистою водою.

Важливо, щоб про звичку навколо нічого не нагадувало. Необхідно позбутися попільничок, запальничок та інших атрибутів, пов’язаних з курінням.

З якими неприємностями можна зіткнутися на початковому етапі позбавлення від тютюнопаління.

Дізнаючись як ефективно кинути палити, людині неодмінно стає цікаво, як же в процесі відмови від сигарет зміниться його життя. Слід сказати, що не варто відразу чекати чудодійних змін. Навпаки, кілька тижнів організму доведеться нелегко, так як він переживає період абстиненції. Серед найпоширеніших побічних ефектів, які супроводжують людину, що кидає палити, є:

дратівливість і напруженість; безсоння і пригніченість; скачки артеріального тиску; кашель; порушення моторики кишечника; стрімкий набір ваги.

Однак ці симптоми тимчасові і свідчать про те, що організм звільняється від шкідливого впливу сигарет. Щоб позбавлятися від тютюнопаління було максимально комфортно, слід приймати вітаміни, займатися спортом, вживати багато рідини і рослинної їжі.

Аптечні засоби для боротьби з тютюновою залежністю.

Цікавлячись, як швидко позбавиться від куріння сигарет, кожен курець стикається з інформацією про медичні препарати, що знижують тягу до тютюнових виробів. Фармацевтичні компанії пропонують різні засоби, які допоможуть легше перенести відмову від куріння. Найвідомішими серед них є:

Пластир. Працює шляхом приклеювання на шкіру. Завдяки вмісту нікотину, проникаючи в організм через шкіру, вони пригнічують фізичну залежність. Нікотин містять Жувальні гумки. Для досягнення потрібного ефекту жувати її потрібно регулярно і не менше півгодини. Інгалятор. З їх допомогою людина вдихає чистий нікотин в невеликих дозах. Таблетки, які впливають на рецептори подібно сигаретам.

А також від куріння можна позбутися шляхом прийому антидепресантів, але тільки після отримання консультації лікаря.

Народні засоби в боротьбі з курінням.

Народна медицина зарекомендувала себе, як ефективний спосіб швидко позбавиться від тютюнопаління . Всі представлені рецепти спрямовані на те, щоб очистити організм від токсинів і заспокоїти нервову систему.

Для того щоб притупити бажання закурити варто регулярно полоскати рот солоною водою, для цього потрібно розвести 1 ч.л. з гіркою морської солі в склянці води. Повторювати цю процедуру необхідно 5 -7 разів на день.

Дієвим засобом, що очищає організм від токсинів, є відвар насіння вівса. Для цього слід взяти насіння і окріп в пропорції 1 до 10, з’єднати і настояти протягом години. Такий настій необхідно пити вранці натщесерце.

Зняти дратівливість і напругу можна, випиваючи протягом дня кілька кухлів чаю з м’яти, меліси, звіробою, малини з додаванням меду.

Як психологічно позбавиться від куріння.

На відміну від фізичної залежності, психологічну сторону залежності побороти куди складніше. Сформовані роками звички нікуди не зникають, тому перший час необхідний постійний контроль над своїми діями.

Одним із способів як не курити сигарети є застосування слів-афірмацій допоможе не зірватися в складні хвилини. Слід придумати свою фразу, яка дасть сили подолати раптово нахлинуло бажання закурити. Такими словами можуть бути» у мене все вийде, я не залежу від сигарет «або»куріння отруює мій організм, я ніколи не повернуся до цієї поганої звички».

При будь-якому бажанні курити потрібно почати чимось займатися. Це дозволить переключити увагу і зведе потребу в сигареті нанівець.

Дихальна гімнастика також допомагає в боротьбі за здоровий спосіб життя. Для цього в критичні моменти слід робити глибокі вдихи ротом, після чого повільно і плавно видихати через ніс.

Відео видалено. Відео (клікніть для відтворення).

Не можна відповісти коротко на питання Як швидко і ефективно кинути палити. Для боротьби зі шкідливою звичкою необхідно провести цілий комплекс заходів і докласти масу зусиль, але воно того варте. Адже замість куріння можна отримати здоров’я, впевненість у власних силах і додатковий привід пишатися собою.

Як кинути палити жінці зі стажем.

Коли курець зі стажем кинула курити, що відбувається в організмі жінки? Популярно думка, що відмова від куріння може завдати величезної шкоди здоров’ю людини, непорівнянний за масштабами з шкодою від нікотину. Виправдовуючи нікотинову залежність такими відмовками, деякі дами продовжують курити навіть під час виношування дитини та годування грудьми, завдаючи непоправної шкоди собі і своїй майбутній дитині. Сила нікотинової залежності дуже велика, і подолати її вдається не кожному. Але багато людей успішно позбавляються від згубної звички і помічають безліч позитивних змін в роботі свого організму.

Абсистентный синдром.

Абстистентний синдром являє собою тяжке і хворобливий стан, що виникає через відсутність чергової порції психоактивного речовини. У кидають курити з’являється «ломка», подібна до тієї, яку переживають хронічні алкоголіки і наркомани. При відмові від куріння розвивається нікотинова абстиненція. Чим сильніше була залежність, тим гірше відчуває себе людина, яка вирішила кинути палити.

У перші дні людини мучить сильне бажання закурити. Він стає тривожним, напруженим і дратівливим. У нього з’являється безсоння, вимотує його фізично і психологічно. Пригнічений стан, посилене недосипанням, призводить до розвитку депресій. Людині важко зосередитися і виконувати повсякденні справи.

Депресивний стан посилюється фізичними нездужаннями. Кинув палити страждає від головних болів і запаморочення. У нього виникає сильна слабкість, нудота і тремтять руки. Артеріальний тиск підскакує, з’являється тахікардія, брадикардія, задишка. Колишньому курцеві не вистачає повітря, його мучить сильний кашель і пітливість. Можуть загостритися хронічні захворювання і виникнути алергічні реакції.

Всі ці неприємні ефекти викликані недоліком в організмі звичного нікотину. Органи і системи намагаються перебудувати свою роботу, налаштовуючись на функціонування без припливу стимулятора. Виникає після відмови від куріння кашель розвивається внаслідок спроб бронхів звільнитися від накопичилася на них слизу і продуктів сигаретного диму.

Порушення моторики кишечника.

У жінок, які відмовилися від вживання тютюну, часто виникає запор. В організмі людини, що палить нікотин є повноцінним учасником біохімічних процесів. Він збуджує нервову систему і викликає викид адреналіну. Адреналін надає потужну стимулюючу дію на органи і системи людини. Стимулюючи роботу багатьох органів, нікотин підсилює перистальтику кишечника. У курця з великим стажем організм поступово втрачає здатність самостійно скорочувати гладку мускулатуру кишечника, покладаючись на нікотин. Штучно підстьобується ззовні кишечник курця стає»ледачим». Коли стимулятор перестає надходити в організм, рух харчової маси в кишечнику і згодом калових мас сповільнюється.

Зниження опірності організму.

кинути палити жінці

У перші місяці після відмови від сигарет у людини часто розвиваються захворювання дихальної системи. Він страждає від нежиті, закладеності носа, кашлю і болю в горлі. У колишнього курця діагностуються такі проблеми:

Можуть спостерігатися і більш важкі недуги.

Захворювання органів дихальній системі виникають через розширення бронхів, яке відбувається після припинення надходження в організм тютюнового диму. При курінні спостерігається протилежний ефект. Нікотин викликає стійкий спазм бронхіол. Це захисна реакція організму, викликана дратівливою дією нікотину. Він намагається обмежити доступ шкідливих речовин в дихальні органи.

При розширенні бронхів збільшується ймовірність їх ураження патогенними мікроорганізмами. Ризик інфікування зростає внаслідок зниження захисних сил організму після відмови від сигарет. Через припинення надходження в організм токсичних речовин, що містяться в тютюновому димі, імунна система курця «розслабляється» і тимчасово знижує його захист від інфекцій.

Нерідко після відмови від сигарет у людини з’являються в роті виразки. Тривала дія тютюнового диму на слизову оболонку ротової порожнини призводить до зниження місцевого імунітету, бактерицидні властивості слини частково втрачаються. Від різних інфекційних уражень у роті курця захищає тютюновий дим. Коли відбувається відмова від куріння, зниження загального і місцевого імунітету, а також втрата бактерицидного захисту призводить до розвитку захворювань ротової порожнини.

Збільшення маси тіла.

Як кинути палити і не поправитися? Багато дівчат свідомо не бажають відмовлятися від куріння, панічно боячись погладшати. Після відмови від шкідливої звички поліпшується апетит і смакова чутливість, відновлюється секреція травних залоз. Процес перетравлення їжі стає більш комфортним, їжа приносить більше задоволення. Кинули палити нерідко починають частіше їсти і поправляються. Однак збільшення маси тіла відбувається навіть в разі, якщо раціон залишається незмінним. Це відбувається через уповільнення обміну речовин і порушення балансу мікрофлори в кишечнику.

У кожної людини процеси, викликані відмовою від нікотинової залежності, відбуваються по-різному. Значна надбавка у вазі з’являється частіше у тих, хто має великий стаж куріння, а також у молодих людей. Вона відбувається протягом найближчих 3 місяців після останньої викуреної сигарети. Тільки в 1 випадку з 10 Маса тіла збільшується більш ніж на 13 кг.більшість кинули палити додають у вазі 3-5 кг, а у деяких зміни непомітні.

Якщо жінка, яка кинула палити, поправилася, вона може повернутися до звичного способу життя. Ті ж, хто проявляє наполегливість і не відмовляється від поставленої мети, позбавляється від нікотинової залежності і згодом від зайвих кілограмів. Згодом організм пристосовується до нових умов, і природний обмін речовин відновлюється. Якщо дотримуватися раціонального харчування, можна кинути палити і не поправитися.

Очищення організму.

Відновлення відбувається в залежності від індивідуальних особливостей організму жінки і стажу куріння.

Вже через добу після останньої викуреної сигарети склад крові нормалізується. Кількість вуглекислого газу в ній зменшується, а кисню стає більше. Харчування тканин організму поліпшується.

Позбавлення від токсинів, що накопичуються в організмі в результаті вдихання тютюнового диму, здійснюється через 3 тижні. цього часу відбувається повноцінне відновлення епітелію органів дихання. Через місяць підвищується імунітет, через 2 місяці шкіра набуває здоровий колір і пружність. До кінця 3 місяці відновлюються судини. Задишка і тахікардія перестають мучити жінку. Через півроку закінчується регенерація пошкоджених клітин печінки і слизової шлунка. До 9 Місяця зменшується жовтий наліт на зубах. Через рік організм практично повністю очищається. Ризик розвитку серцево-судинних захворювань і появи злоякісних пухлин значно знижується.

Як позбутися від шкідливої звички.

Як кинути палити жінці? Легкий спосіб кинути палити для жінок заснований на сильній мотивації. Вона повинна сама усвідомлено захотіти позбутися залежності. Їй слід сказати собі» кину курити», і зміни в її житті пройдуть просто і безболісно. Причин відмовитися від сигарет безліч. Але більшість курців не вважають їх досить серйозними, їх мотивація дуже слабка.

Дуже часто палять жінки без особливих зусиль відмовляються від шкідливої звички під час вагітності, коли з’являється сильна мотивація. Турбота про здоров’я малюка дозволяє легко подолати болісне бажання закурити, що з’являється в перші тижні після відмови.

Чим більше проводить часу жінка без сигарети, тим простіше їй без них. Вже через місяць тяга до нікотину значно знизиться. І тут важливо не зірватися. Впевнена в своїх силах жінка може взяти в руки сигарету, намагаючись показати подругам, що вона контролює ситуацію. Що може викурити сигарету і не втягнутися. Це глибока помилка. Колишні курці, які кинули палити навіть 20 років тому, здатні легко повернути залежність. Не можна курити ні за яких обставин.

Знайти мотивацію для відмови від сигарет допоможе аудіокнига Аллена Карра»Легкий спосіб кинути палити». Вона написана курцем з 30-річним стажем, успішно подолав залежність. Якщо завантажити книгу і слухати її щодня, можна позбутися страху абстинентного синдрому, який зупиняє багатьох курців в боротьбі зі звичкою. Прослухавши або прочитавши книгу «Легкий спосіб кинути палити», 90% курців перестають курити на 3 місяці, а половина жінок позбавляється від залежності назавжди.

Книга» Легкий спосіб кинути палити » подарує неймовірне відчуття свободи від залежності. Більше не доведеться бігти вночі за сигаретами, шукати місце, щоб покурити, вислуховувати докори близьких і відчувати докори сумління.

Як кинути палити.

Відмова від залежності не повинен бути спонтанним. Прийнявши важливе рішення, необхідно ретельно підготуватися. Дуже важливий настрій курця. Від його рішучості, спокою і непохитності залежить не тільки успішність задуманого, але і його стан здоров’я. Рівень наданого на організм стресу безпосередньо залежить від настрою людини. Якщо він налаштований позитивно, фізичні прояви абстинентного синдрому будуть не так яскраво виражені.

Боячись фізичних нездужань, людина внутрішньо налаштовується на те, що вони обов’язково будуть. І він починає їх чекати, тривожно прислухаючись до свого організму, погіршуючи свій психоемоційний і фізичний стан.

Якщо жінка погано переносить стрес і має хронічні захворювання, їй слід кидати палити під наглядом лікаря. Сучасна медицина здатна значно знизити прояв неприємних відчуттів. Нікотинові пластирі допоможуть знижувати дозу нікотину в крові поступово. Трансфузійна терапія і застосування антагоністів нікотинових рецепторів позбавлять від неприємних симптомів за кілька днів.

Рекомендується починати нове життя у відпустці. Це дозволить уникнути стресових ситуацій, що виникають на роботі і в транспорті, крім того, вберегтися від спокус і інфекцій. У цей період слід приділити особливу увагу гігієні порожнини рота. При перших ознаках захворювання треба звернутися до лікаря.

Щоб кинути палити і не поправитися, варто звернутися до лікаря заздалегідь. Він може порекомендувати застосування нікотинової жувальної гумки або таблеток. Ці кошти значно знижують інтенсивність збільшення ваги тіла в перші місяці позбавлення від нікотинової залежності. Недоліком такого способу є збільшення маси тіла після скасування лікарських засобів.

Психотерапевтичні програми ефективно допомагають кинути палити і знижують неприємні прояви. Рекомендується більше вживати продуктів, що містять вітаміни С, В1 і Е, пити лужну мінеральну воду. Цукор краще замінити медом.

Стимул як основа.

Для тих, хто вирішив кинути палити, першим кроком до успіху буде мотивація. Саме правильний настрій і рішучість мають найбільше значення. Важливо не тільки захотіти розлучитися з цією пристрастю, а й чітко усвідомлювати згубні наслідки тривалого вдихання тютюну. Також треба загострити увагу на перевагах життя без нікотину.

Основними мінусами можна назвати:

Скорочення життя на термін близько 10 років. У 6 разів більший ризик виникнення раку легенів, гортані, порожнини рота, стравоходу та підшлункової залози. Погіршення роботи всіх органів внаслідок гіпоксії і отруєння смолами. Передчасне старіння шкіри, зміна її кольору. Неприємний запах з рота. Підвищений ризик серцево-судинних захворювань. Задишка. Погана засвоюваність вітаміну С, що відповідає за імунітет і молодість людини. Зниження вироблення жіночих статевих гормонів. Поганий приклад в сім’ї з підростаючими дітьми. Ризик викидня, передчасних пологів і патології розвитку плода у вагітних.

Примітно, що деякі з цих захворювань оборотні при своєчасному відмові від шкідливої звички. Внутрішні пошкодження організму цілком залежать від стажу курця і від кількості сигарет. Тут важливо не змусити людину, а саме мотивувати його і звернути увагу на значні переваги здорового способу життя:

Поступове відновлення всіх систем організму. Значна фінансова вигода при відмові від покупки сигарет. Свіжий колір обличчя і молодість шкіри і волосся у жінок. Підвищення лібідо і статевої привабливості у протилежної статі. Міцний імунітет і довголіття. Поява вільного часу. Здоровий апетит, відновлення повноцінного сну. Фізична витривалість і психологічна врівноваженість. Незалежність від перерв на перекур на роботі.

Позбавляємося від стресу.

Щоб допомогти організму безболісно впоратися зі звичкою, слід уникати стресових ситуацій, які і є головною причиною проблеми. При відміні нікотину мозок людини відчуває дискомфорт: звичні речі можуть стати дратівливим фактором. Під час відмови від куріння потрібно уникати нервового напруження (хвилюючі зустрічі, сварки, бесіди з начальством) і переконати себе в правильності рішення. Зберігайте оптимістичний настрій і вірте в свою силу волі. Гарний настрій-це запорука успіху. У будь-якій конфліктній ситуації кращим варіантом буде піти від співрозмовника і перевести увагу на щось інше.

Самостійно впоратися з проблемою допоможе і правильна організація дозвілля. Найпростіший шлях-зайняти весь свій час справами: вільні хвилинки будуть провокувати на черговий перекур. Колишні курці радять зайнятися фізичною активністю або відправитися на прогулянку: так увагу людини відвернуто, а думки про сигарету виникають рідше.

Відмова від звичного укладу.

Звичні справи, пов’язані з сигаретами, також варто мінімізувати. Щоб відучити себе від перекуру після обіду або вечері рекомендується переводити увагу на якусь справу, наприклад, помити посуд або відволіктися на роботу за комп’ютером. Краще не засиджуватися за столом за чашкою кави, а відразу йти на прогулянку або перейти на живе спілкування з друзями.

Деякі люди не мислять без сигарети розмову по телефону: тут можна зайняти руки журналом або просто щось малювати під час бесіди. Якщо є можливість, то краще не сидіти з телефоном на одному місці, а походжати.

Відпочинок в компанії курців друзів також не вітається. Це не тільки провокує бажання знову затягнутися, але і завдає шкоди: вчені говорять про небезпеки при пасивному вдиханні диму.

І ще одна порада: необхідно прибрати з поля зору всі предмети, пов’язані з цією звичкою (тютюн, Запальнички, попільнички).

Рекомендації психологів.

Поради психологів зводяться до одного правила: кидати потрібно усвідомлено і з оптимізмом. Рекомендується подумати про те, що конкретно штовхає людину до цього і виключити дратівливий фактор. Якщо звичка пов’язана зі зняттям стресу, то краще переключитися на спорт або активний відпочинок, тим самим скидаючи негативну енергію навантаженнями. Якщо проблема в психологічному дискомфорті і невпевненості в собі, то краще попрацювати над самооцінкою. Можливо, куріння викликане небажанням відрізнятися від інших в компанії. Тоді краще відмовитися від таких зустрічей.

Ще один важливий момент-це спростування міфів, пов’язаних з нікотиновим абстинентним синдромом. Вчені стверджують, що насправді людський мозок не так вже й бурхливо реагує на відсутність звичної дози нікотину. Тут більше значення має темперамент людини, і його готовність перемогти залежність.

Жінкам також варто знати, що поправитися на пару кілограмів після відмови від сигарет – це норма. Але не варто лякатися заробити зайву вагу. Багато дівчат товстіють саме від того, що почали «заїдати» бажання затягнутися. У таких випадках потрібно стежити за харчуванням і не переїдати. У моменти сильного бажання можна посмоктати льодяник або погризти насіння.

Народні засоби.

У домашніх умовах можна приготувати відвари, що допомагають боротися з нікотиновою залежністю:

Кілька столових ложок вівса залити склянкою холодної води і залишити на добу замочуватися. Після довести суміш до кипіння, остудити. При вираженому бажанні закурити випивати по кілька ковтків. Три ложки квіток календули і 100 грамів вівса залити літром води і прокип’ятити півгодини. Вживати по дві склянки щодня. Дрібно подрібнений корінь горця залити склянкою води і довести до кипіння. Варити пару хвилин, потім дати відстоятися годину. Пити по кілька ковтків вранці і ввечері. Дрібно рубаний корінь лепехи змішати з двома чайними ложками перцевої м’яти і залити окропом. Укутати рушником або настояти в термосі протягом години. Зцідивши. Змішати по одній столовій ложці перцевої м’яти, насіння кмину, ромашки аптечної, фенхелю і лікарської валеріани, залити половиною літра окропу і настояти 2 години, процідити. Пити відвар по склянці (можна з ложкою меду) перед їжею.

Вагітність.

Для молодих мам особливо важливо вести здоровий спосіб життя, адже від цього залежить здоров’я майбутнього малюка. Залежно від стажу куріння лікар призначить рекомендовані схеми.

Вагітність-це відмінний шанс позбутися від цієї тяги назавжди (цьому сприяє токсикоз в першому триместрі). Ті жінки, які курять не більше 5 років мають можливість розлучитися зі шкідливою звичкою відразу: здоров’я дитини має бути величезним стимулом.

Виняток становлять ті майбутні мами, які мають тривалий стаж тютюнопаління. Щоб уникнути отримання великого стресу деякі гінекологи можуть рекомендувати поступово знижувати кількість скурених сигарет до повної відмови. Але такі заходи допустимі лише в крайніх випадках, коли жінка страждала залежністю більше 10 років і важко переносить абстинентний синдром.

Вживання нікотинових жувальних гумок і пластирів в період вагітності небажано. Є сенс користуватися такими засобами лише в разі повної впевненості в успіху.

Простий метод.

Книга Аллена Карра здобула популярність завдяки численним відгуками жінок, яким вдалося зав’язати зі звичкою самим і безкоштовно. Ця методика допомагає усвідомити право бути некурящою і звільнитися від нав’язаних рекламою стереотипів і нездорових тенденцій. Сенс такий:»залежність не потрібно перемагати, її просто немає». Багато тез Карра цілком правдоподібні і допомагають жінкам повірити в свої сили. Причому багато хто з тих, що кинули мали стаж більше 20 років і відзначили, що зробити це було легко. З десятка тисяч людей лише одиниці знову вирішили повернутися до звички.

Введення.

кинути палити жінці

Тютюнопаління викликає залежність організму від нікотину, рівнозначну залежності від наркотиків. Нікотин включається в обмін речовин, тому кинути палити так важко. Однак людей, назавжди відмовилися від куріння, не так вже й мало: на їхньому прикладі ми бачимо, що побороти цю шкідливу звичку – цілком реально. Але людина, яка вирішила кинути палити, повинен знати, що цей вчинок, безсумнівно, корисний для здоров’я, супроводжується і рядом негативних факторів.

Позитивні моменти відмови від куріння.

Кинувши палити, людина сприяє власному оздоровленню:

з організму поступово виводяться шкідливі речовини, шлаки; підвищується концентрація кисню в крові; нормалізується кровообіг; збільшується обсяг легенів (повертається до колишнього, нормального рівня); знижується ризик виникнення гіпертонії, серцево-судинних, легеневих, онкологічних захворювань, передчасної смертності.

Повне очищення організму від наслідків куріння відбувається тільки через 10 років життя без сигарети.

Негативні моменти відмови від куріння.

В організмі людини, який кинув палити, відбувається перебудова обміну речовин, що супроводжується, особливо в перший час, рядом негативних моментів:

Відбувається тимчасове зниження імунітету. У зв’язку з цим, після відмови від куріння, у людини частішають простудні захворювання; може виникнути стоматит, виразки в порожнині рота. Розвиваються емоційні розлади: дратівливість, запальність або пригнічений настрій, аж до депресії; безсоння, кошмарні сни. Можлива поява головних болів, запаморочення. Багато людей, які відмовилися від куріння, в перші місяці починають швидко додавати у вазі. Пояснюється це тим, що людина, бажаючи приглушити негативні переживання, починає «заїдати» їх смачною їжею.

Однак найчастіше такі неприємності тривають не довше одного-двох місяців. Потім поступово обмін речовин наближається до норми, і негативні моменти відходять у минуле.

Що відбувається в організмі кинув палити? (зміни протягом року)

Нижчеописані зміни характерні для більшості пацієнтів. Однак не можна вважати, що ситуація відмови від куріння переноситься всіма абсолютно однаково. Кожен людський організм унікальний, і реакції його індивідуальні. Є люди, які навіть після багаторічного куріння можуть відмовитися від цієї звички без особливих проблем і тяжких переживань. Є й інші, організм яких без нікотину відчуває такі муки, що людина знову повертається до своєї шкідливої звички.

Однак більшість людей, твердо вирішили кинути палити, переживши перший тяжкий період, успішно справляються зі своїм станом, і не курять більше ніколи в житті.

Перша доба.

Зміни в організмі. Змінюється склад крові: в ній знижується вміст нікотину і чадного газу, а концентрація кисню підвищується. Отже, поліпшується і постачання киснем тканин і органів. До кінця першої доби чадного газу в крові вже немає.

Відчуття пацієнта. Невелика слабкість, зниження апетиту, можливе порушення засипання, запаморочення. Тяга до куріння легко пригнічується зусиллям волі.

Психоемоційна сфера. Гордість своїм вчинком, настрій піднесений.

Перший тиждень.

Зміни в організмі. Протягом першого тижня після відмови від куріння організм пацієнта звільняється від нікотину. У зв’язку з цим виникає «нікотинове голодування».

Починається і прогресує з кожним днем відновлення пошкодженої слизової оболонки бронхів і кишечника. У легенях починається виділення слизу з подальшим її відкашлюванням.

Поліпшується тонус кровоносних судин і кровопостачання головного мозку, серця та інших життєво важливих органів.

Тонус кишечника знижений, тому виникають запори.

Артеріальний тиск помірно підвищений.

До кінця тижня нормалізується діяльність шлунка і підшлункової залози, але 12-палої кишки і жовчний міхур функціонують все ще зі збоями через відсутність нікотину.

Мікротравми на мові заживають.

Шкіра стає сухою, лущиться; можлива поява свербежу.

Після закінчення першого тижня клітини організму вже благополучно перебудувалися на діяльність без нікотину; фізична залежність від нікотину зникла, але залишилася залежність психологічна.

Відчуття пацієнта. Стан повного розбалансування організму. Апетит-то знижується, то підвищується. З’являється відчуття смаку їжі (в основному це відноситься до продуктів з яскраво вираженим смаком: сир, копченості, цитрусові). Іноді виникає тяга до солодощів. Можливі болі в животі і в правому підребер’ї, відрижка, печія, гіркота в роті, особливо після жирної їжі.

Турбує задишка, кашель з відходженням темної, в’язкого мокротиння. До кінця тижня часто виникає відчуття клубка в горлі.

Майже всі пацієнти відзначають шум у вухах, запаморочення, порушення засипання. Сон тривожний, неглибокий, поверхневий.

Підвищена пітливість, часом з’являється тремтіння в руках.

Психоемоційна сфера. В емоційному відношенні перший тиждень переноситься дуже важко. Людина, яка кинула курити, переживає сильний стрес. З’являються і посилюються нервозність, дратівливість, навіть агресивність, які можуть раптом змінитися на розгубленість, пригніченість.

Тяга до куріння дуже сильна, людина не знає, як відвернути себе від думок про сигареті. Можливість зриву, повернення до куріння на першому тижні-дуже велика.

Однак до кінця тижня знову стає ефективним самопереконання в правильності вчиненого вчинку.

Перший місяць.

Зміни в організмі. Триває оновлення клітин слизової оболонки бронхів, пошкоджених нікотиновою кіптявою. Також оновлюється слизова оболонка шлунка і кишечника.

Нормалізується діяльність дрібних судин, поліпшується стан їх стінок. Але тонус судин поки залишається нестійким.

Починається підвищення імунітету, пов’язане з відновленням процесів кровотворення. Оновлюються такі клітини крові, як лейкоцити і тромбоцити. Повільніше йде процес оновлення еритроцитів (червоних кров’яних тілець).

Поліпшується харчування всіх тканин організму, в тому числі і шкіри. Це особливо помітно у молодих людей і у курців з невеликим «стажем»: колір обличчя стає більш свіжим, зникає жовте забарвлення шкіри на пальцях.

Відчуття пацієнта. Відновлюється нюх, поліпшуються смакові відчуття від їжі. Запах сигаретного диму у багатьох пацієнтів викликає огиду.

Підвищується апетит, можлива надбавка у вазі. Але діяльність шлунково-кишкового тракту ще не прийшла до норми, тому часто виникають болі в животі. Запори можуть чергуватися з проносом.

Триває кашель з відходженням слизу. Але до кінця першого місяця кашель стає рідше.

Головний мозок ще не звик до надходження достатньої кількості кисню з кров’ю: це проявляється головними болями, запамороченням, сонливістю, «стрибками» артеріального тиску.

Психоемоційна сфера. Дратівливість і нервозність в порівнянні з першим тижнем — зменшуються. Але психологічна залежність від куріння ще сильна; вона проявляється в пригніченому, зниженому настрої, в необхідності моральної підтримки з боку оточуючих.

Тяга до куріння то слабшає, то відновлюється з колишньою силою. Особливо важко людині, яка кинула палити, перебувати в одному приміщенні з людьми, що палять.

У плані зриву небезпечний кінець другого тижня і кінець першого місяця-людина витримала певний термін без куріння, і може закурити знову з цікавості: чи сподобається зараз смак сигарети?

Другий-шостий місяці.

кинути палити жінці

Зміни в організмі. Клітини шкіри за ці місяці оновлюються повністю, і колір обличчя пацієнта повертається до нормального. Сверблячка і сухість шкіри, які турбували в перший час, зникають.

З третього місяця нормалізується судинний тонус.

Відновлення тканин бронхів і легенів триває (це тривалий процес). Однак до кінця шостого місяця легкі очищаються настільки, що життєва ємність їх значно збільшується, що можна перевірити за допомогою спеціального приладу – спірометра.

Шлунок і кишечник функціонують в нормальному режимі. А ось відновлення клітин печінки починається лише в кінці п’ятого місяця, але потім триває з наростаючою активністю.

Клітини крові повністю оновлені.

Відчуття пацієнта. У цей період нормалізуються сон і апетит, стабілізується вага тіла. Головні болі і запаморочення залишилися в минулому. Кашель виникає лише зрідка. З’являється бажання займатися фізичними вправами. Поки допустимі лише тривалі прогулянки, а з п’ятого Місяця – плавання і їзда на велосипеді.

Психоемоційна сфера. Настрій стає рівним, стабільним, життєрадісним. Фізичної тяги до сигарет вже давно немає, але дуже довго тримається тяга до самого ритуалу куріння. До кінця шостого місяця ця тяга легко пригнічується зусиллям волі. Однак провокують ситуації можуть викликати зрив.

Сьомий-восьмий місяці.

Зміни в організмі. Триває активне відновлення бронхолегеневої системи. Життєва ємність легенів збільшується ще на 10%. Рідкісний кашель вже не супроводжується виділенням слизової мокротиння.

Відновлюються пошкоджені тютюновим димом голосові зв’язки, і зникає характерна для курців хрипота голосу.

Зуби очищаються від жовтого нальоту.

Триває оновлення клітин печінки.

Відчуття пацієнта. Загострюється сприйняття запахів і їх відтінків, а також смакові сприйняття.

Психоемоційна сфера. Особливих змін не відзначається.

Дев’ятий місяць.

Дев’ятий місяць після відмови від куріння – черговий критичний період. Раптом посилюються спогади про приємні відчуття, пов’язані з курінням — хочеться знову відчути смак сигарети. Будь-яка провокуюча ситуація може привести до зриву. У компанії курців людина може закурити навіть несвідомо, захопившись розмовою.

У цей період рекомендується проводити більше часу на свіжому повітрі, а також приймати легкі заспокійливі засоби (після консультації з неврологом або терапевтом).

Десятий-одинадцятий місяці.

Критичний період минув, вдень тяги до сигарет практично немає, але багато пацієнтів скаржаться на сни про куріння.

Відновлення організму в цілому вже дозволяє займатися такими видами спорту, як біг, заняття на тренажерах, Важка атлетика.

Один рік після відмови від куріння.

Рік без сигарети-солідний термін. За цей час здоров’я колишнього курця зміцніло настільки, що вдвічі скоротився ризик виникнення інфаркту або інсульту. При вагітності ризик розвитку ускладнень або мертвонародження стає таким же, як у некурящих жінок. Значно зменшується ймовірність розвитку онкологічних захворювань.

Але безслідно тривале куріння пройти не може. Роки вдихання тютюнового диму викликають генетичні зміни в організмі, і колишній курець (а особливо – курець) не застрахований від народження дітей з різними вродженими аномаліями. Чим менше «стаж» курця — тим більш повне оздоровлення організму відбувається після відмови від куріння.

Чого не можна робити, кидаючи палити?

Не можна в цей період (по крайней мере, в перші три місяці) приймати ніяких ліків. Жінкам не можна кидати курити під час менструації – це загрожує стрімкою надбавкою у вазі. Не можна харчуватися так, як раніше – потрібно повністю переглянути своє щоденне меню і додати в нього продукти, багаті вітамінами і мікроелементами. Від гострих, жирних, смажених страв потрібно відмовитися, і харчуватися в основному молочно-рослинною їжею. Таке харчування допоможе легше перенести тяжкі відчуття перших днів.

Укладення.

Тепер ви знаєте, які випробування чекають вас на нелегкому шляху відмови від куріння. Але вам відомо також і те, що всі ці труднощі можна подолати – і вийти переможцем з боротьби з нікотином! Вирішуйте!

Омана.

Багато хто вважає, що куріння сигарет має масу переваг. Але ці міфи вже давно розвіяні фахівцями в цій галузі. Нікотин називають» підлим » наркотиком, адже він змушує думати організм, що він не може без нього прожити.

Але насправді позбавлення від фізіологічної тяги настає вже протягом 12 годин після останньої викуреної сигарети. Решта полягає в психологічному аспекті.

Схуднення.

Бажання зберегти фігуру таким способом безглуздо. Сигарета притупляє голод, що дає можливість організму харчуватися за рахунок власних ресурсів. Але це призводить його виснаження-втрати вітамінів, порушення метаболічних процесів і абсорбції. В реальності повних жінок, що палять не менше, ніж худих. Куріння не є засобом для моделювання фігури, адже тіло втрачає вагу на тлі голодування. В такому випадку простіше застосувати спеціальну дієту, ніж викурювати кілька сигарет в день.

Концентрація уваги.

кинути палити жінці

Ще одне стійке оману стосується куріння і посилення уваги. Зазвичай при викурюванні сигарети відбувається стрімке звуження судин. Організм активізується, а в мозок надходить велика кількість кисню. Тому після викурюється сигарети з’являється відчуття бадьорості, підвищення тонусу. Вже через короткий час цей показник різко знижується, а дівчина починає відчувати себе втомленою. Також ефект підсилює і чашка кави разом з сигаретою. Нерідко щоб зосередитися доводиться викурювати сигарету за сигаретою.

Соціальна адаптація.

Більшість людей навколо нас мають згубну залежність. Це впливає на спілкування з ними. Сигарета в компанії, що палить зближує і робить однодумцями. Але це всього лише міф, адже більшість курців насправді поважають тих, хто не має цієї згубної звички. Чоловікові однозначно сподобається дівчина з сигаретою, так як це робить в його очах її більш розкутою. Але це зберігається ненадовго. Некуряща красуня завжди виглядає більш серйозною і привабливою для чоловічої статі.

Боротьба зі стресом.

Сигарета здатна відвернути, а значить, допомагає при стресовій ситуації. В якійсь мірі це твердження правильно. Але тютюн в серйозній залежності дає зворотний ефект. При різкій відмові від нікотину мозок починає «бунтувати», вимагаючи чергової дози наркотику, що призводить до розвитку важкої депресії. Саме в цей момент бажання закурити істотно посилюється. Сигарета-всього лише обман, а для позбавлення від впливу від стресової ситуації є маса безпечних і доступних способів.

Хвороби жінок від куріння.

У жінки, що палить істотно підвищується ризик до розвитку багатьох невиліковних захворювань. Можна стверджувати, що тенденція до хвороб є і у тих, хто не страждає від згубної звички. Але в медичній статистиці відсоток деяких захворювань через нікотинової залежності збільшується в кілька разів.

Часто патологічні процеси мають незворотний характер і можуть бути відвернені тільки повною відмовою від куріння.

Рак молочної залози розвивається у 40% жінок від загальної кількості онкологічних захворювань, що пристрастилися до сигарет в молодому віці. Нікотин згубно впливає на гормональний фон, при якому відбувається формування молочних залоз. Випадки інсультів у віці від 50 до 70 років у жінок зростає, якщо стаж куріння більше 20 років. Стійке ураження судинної системи на тлі тривалого куріння призводить до незворотних процесів. І палять Дівчата можуть стати інвалідами ще в дітородному віці. Нікотин пригнічує вироблення естрогену, що призводить до раннього старіння, зниження лібідо і до багатьох гінекологічних захворювань. Кожна викурена сигарета не тільки наближає менопаузу, але і скорочує час життя. Куріння викликає подразнення шлунка і кишечника. Поступово виникають хвороби шлунково-кишкового тракту. Це призводить до недостатнього засвоєння поживних речовин. Внаслідок цього відбувається пожовтіння шкірних покривів, з’являється ламкість волосся, нігтів і тоншає емаль. Курці стають схильними до захворювань ГРВІ та грипу, так як нікотин руйнує вітамін С в клітинах. Це викликає різке зниження імунітету. На тлі куріння страждають клітини всього організму. Епідерміс стрімко втрачає колаген, тому у молодих дівчат спостерігається раннє в’янення і старіння шкіри. Попередити цей процес неможливо навіть із застосуванням дорогих косметичних препаратів. Поступово проявляються зморшки, а природний колір обличчя пропадає. Палять дівчата мають велику схильність до виникнення остеопорозу в зрілому віці, так як нікотин уповільнює процеси синтезу і засвоєння кальцію. Кістки стають ламкими. Нерідко сигарети стають джерелом порушення психіки. Залежні люди легко дратуються, часто страждають, якщо не була викурена чергова сигарета. Також нікотин завдає подвійного удару по репродуктивній системі і робить організм слабким до подальшого виношування і пологів. Погіршення свіжості ротової порожнини призводить до проблем у відносинах. «Аромат» від сигарет надовго зберігається на мові і губах. При тривалому палінні неприємний запах з рота відчувається оточуючими в громадському транспорті, магазині або іншому людному місці. Звичайна м’ятна жуйка не допомагає повністю позбутися від нього.

Так як же все таки кинути палити, якщо прийшло усвідомлення згубного вплив куріння? Тут буде важливий психологічний аспект, підтримка членів сім’ї і правильна мотивація.

Важливо.

Поступова відмова від куріння-серйозна помилка. Зниження кількості викурених сигарет може породити спокусу курити більше. Необхідно залишати звичку відразу і назавжди, але тут доведеться поборотися з власним організмом і психологічною залежністю.

Рекомендація.

При сильній тязі до нікотину і неможливості кинути палити тютюн відразу, необхідно змінити режим куріння. Не слід після пробудження відразу хапатися за сигарету. Рекомендується прийняти водні процедури і поснідати.

Куріння на голодний шлунок викликає більше задоволення, тому робити це слід тільки після прийняття їжі.

Немає необхідності брати з собою сигарети і влаштовувати перекури на вулиці і в обідню перерву на роботі. Краще захистити себе від спілкування з людьми, що палять, на час залишити компанії, де викурюється велика кількість сигарет.

Багато хто стверджує, що перехід на легкий вид сигарет не приносить ніякої користі. Це невелика помилка. Відсоток смоли, що потрапляє в легені з викурюванням більш тонких сигарет, буде менше.

Метод.

Цей нелегкий варіант відмови від нікотину прискорить слабшання залежності, і знизить відсоток повернення до куріння. Вже через рік організм практично відновиться.

1. Слід приготуватися до того, що при відмові від куріння з’явиться більше вільного часу. Щоб тяга не була болісною, його необхідно правильно розподілити. Необхідно підібрати заняття. Краще, якщо це буде копітка робота, що вимагає великої зосередженості.

2. Дуже допомагає включення здорового способу життя з правильним харчуванням. В якості підтримки можна зайнятися плаванням, катанням на ковзанах, бігом або іншим видом спорту за смаком. Щоденні прогулянки на свіжому повітрі будуть благотворно впливати на загальний стан організму.

3. Бажано забивати тягу до куріння низькокалорійної або дрібної їжею. Непогано допомагають насіння, морква в кубиках або горішки.

4. Слід повністю прибрати з поля зору сигарети. Їх не повинно бути в приміщенні навіть на випадок раптового зриву.

Психологічна боротьба.

Це найважливіша складова при відмові від куріння. Найбільш дієвим способом буде прищеплення відрази до сигарет. Наприклад, рекомендується не курити протягом дня, а потім зайти в накурене приміщення.

Також можна вдихати запах від поруч стоїть жінки, що палить. Специфічний запах тютюн від волосся і одягу є досить стійким, і він може не сподобатися вам після утримання.

Якщо нікотинова залежність в молодому віці є сильною, можна заручитися підтримкою психолога. Також рекомендується відвідування спеціальних тренінгів. Це не тільки допоможе у відмові від куріння, але і дозволить провести з користю час, а також познайомитися з цікавими людьми.

В якості емоційної струсу можна змінити коло спілкування. Знаходження серед некурящих людей-відмінна мотивація. Це буде хорошим запорукою для відмови від нікотину і відновлення здоров’я. Якщо в будинку є палять близькі люди, слід домовитися з ним, щоб вони не вживали сигарети в одному приміщенні.

Якщо депресія на тлі відмови від сигарет посилюється, можна порадитися з фахівцем про призначення легких седативних препаратів на рослинній основі. Це допоможе підтримати центральну нервову систему і поліпшити сон.

Поліпшення стану.

Вже через тиждень після куріння загальне самопочуття значно покращиться. Вас перестане супроводжувати запах сигарет. Сприйняття смаків і запахів посилиться в кілька разів, а дихати стане вільніше. Поліпшення стану шкірних покривів стане помітним через місяць після відмови від тютюну.

Після 6 місяців почне пропадати стійка жовтизна зубів і потьмяніння волосся. А всього через рік організм повністю очиститься від наслідків куріння. Такі психологи-письменники, як Ален Карр допомагають не тільки позбутися залежності, але і підвищити власну самооцінку.

У сучасному суспільстві проблема куріння набуває антисоціальний характер. Велика кількість людей намагаються побороти пристрасть до згубної звички. Медична індустрія пропонує велику кількість різних засобів полегшують відмову від куріння. Однак, вже давно відомі перевірені і надійні рецепти, які отримали свою популярність в народі. Вашій увазі представлено список рецептів від народу, які допомогли багатьом людям позбутися від куріння.

Рецепти складів для вживання в якості напоїв.

Для приготування напою перемішати 5-ть чайних ложок соку лопуха з еквівалентним числом води. Вживайте розчин перед сном і під час 2-х тижнів.

Змішайте столову ложку вівсяної каші з 2-ма склянками теплої води і нехай відстоїться ніч. Вранці долити трохи окропу і потім суміш повинна охолонути. Пийте такий напій по 1/2 склянки перед вживанням їжі цілий місяць.

Для приготування суміші з трав знадобиться: чорний чай, цикорій, м’ята, кропива і валеріана. Перемішати дані компоненти в однаковій кількості і зберігайте приготовлену суміш в герметичному посудині. Щоб приготувати склад залийте 1-ну чайну ложку суміші 2-ма склянками окропу. Пити при великому появи потреби покурити.

Залийте 2-ма склянками окропу 1-ну столову ложку евкаліпта і нехай відстоїться годину. Потім після настоювання додати столову ложку меду і гліцерину. Вживаєте напій по 1/4 склянки, чотири рази на день.

До речі, експерти довели, що міцний чорний чай допомагає легше відмовитися від нікотинової залежності. Чашка міцного чорного чаю еквівалентна кільком міцним сигаретам. Тому, рекомендується частіше пити міцний чай в той час, коли ви кидаєте палити.

Рецепти засобів для виклику відрази до куріння.

Візьміть кілька сигарет і вимочіть їх в молоці. Після чого висушіть їх і скуріть. Випатрати тютюн з сигарети і перемішайте його з подрібненими нігтями, потім засипте назад і викуріть.

Відраза до сигарети буде викликана, якщо ви перед курінням, пожуете рослини, такого як аїр болотний.

Рецепти складів для полоскання.

При виникненні великого бажання курити приготуйте склад для полоскання — одна столова ложка соди на один стакан води.

Для приготування складу знадобиться перцева м’ята і корінь лепехи дрібного. 1-ну чайну ложку лепехи перемішати з 2-ма ложками м’яти і залити окропом. Нехай суміш настоїться і застосовувати для полоскання.

Також хорошим складом для полоскання може бути 2-ух процентний розчин таніну.

Чому це важливо.

Найбільш поширеними наслідками куріння є:

проблеми з серцево-судинною системою — будь-яке фізичне навантаження викликає задишку; безпліддя — через шкоду куріння збільшується частота запальних захворювань, що викликає проблеми із зачаттям; загроза красі і молодості-шкіра втрачає еластичність і свіжість, особа має нездоровий вигляд; пригнічення імунної системи — з кожною новою затягуванням в організм курця потрапляє безліч шкідливих речовин, отруйних його і пригнічують захисні функції.

Крім описаних вище негативних моментів, у курців з’являється кашель (найчастіше вранці), поганий запах з рота, осиплість голосу, а також жовтіють зуби.

Способи, що допомагають позбутися від шкідливої звички.

кинути палити жінці

Умовно процес боротьби з курінням підрозділяється на два етапи — підготовчий і основний.

Підготовчий етап . Основна мета-знайти переконливу мотивацію до відмови від шкідливої звички. Обміркуйте всі причини, за якими потрібно припинити курити, запишіть їх на листку, повісьте на видному місці і читайте кожен день.

Ефективним вважається і встановлення дати остаточної відмови від сигарет. Цей і наступні два дні повинні бути максимально спокійними, які не вимагають психоемоційного напруження на роботі або вдома. Постарайтеся налаштуватися на цю дату.

Основний етап . Під час боротьби з курінням багато хто відчуває тривогу і ознаки депресії. Так як представниці прекрасної статі більш схильні до стресу, ніж чоловіки, то і відмовитися від згубної звички їм значно складніше. Щоб домогтися бажаного результату в цій боротьбі спробуйте проаналізувати, коли і які емоції викликають бажання закурити. Після цього постарайтеся придумати, що допоможе уникнути таких ситуацій.

Завдання цього етапу-перебороти сильне бажання покурити. Як правило, воно триває не довше 5-10 хвилин. З цією метою пропонується:

Відволікатися, почитавши книгу, зайнявшись улюбленою справою, погравши в комп’ютерну гру і т.д. З’їсти цукерку, пожувати жувальну гумку або випити простої води або зеленого чаю. Зайняти чимось руки, наприклад, в’язати або складати пазли. З’їсти моркву, яблуко або ріпу. Прийняти ванну або душ (це допоможе розслабитися). Виконати кілька фізичних вправ-розслабтеся, зробіть глибокий вдих, повільно розправте плечі. Тепер затримайте дихання на кілька секунд, після чого повільно видихніть. Повторіть вправу 5 разів. Пополоскати рот розчином соди. Почистити зуби.

Почавши боротьбу з тютюнопалінням, постарайтеся прибрати всі предмети, які пов’язані з цим ритуалом (попільнички, запальнички, сигарети). Уникайте закладів, в яких курять. Перші два місяці вживайте більше рідини, відмовтеся від солоної і гострої їжі, кави і алкоголю (все це викликає бажання закурити). Їжте більше фруктів і овочів, менше солодкого і мучного. Використовуйте методи глибокої релаксації і аутотренінгу.

Додаткові рекомендації.

Існує кілька додаткових способів, які допомагають перестати курити. Найбільш поширеними з них вважаються використання нікотиновмісних засобів-пластирів, інгаляторів і жувальних гумок. Механізм їх впливу однаковий: вони забезпечують надходження нікотину в організм, але при цьому захищають його від неприємного синдрому відміни (абстинентного синдрому) і токсинів, які містяться в тютюновому диму. Дані кошти можна застосовувати досить тривалий час, поки тяга до тютюнових виробів не зникне.

Нікотиновий пластир кріпиться на стегно або плече один раз в день. В результаті через шкіру в організм потрапляє певна доза нікотину. Тривалість курсу становить приблизно 8-10 тижнів. Через кожні три тижні необхідно проводити заміну пластиру на більш слабкий. Якщо під пластиром виникло роздратування шкіри, наступного разу прикріпіть його на інше місце.

Нікотиновий інгалятор за зовнішнім виглядом нагадує сигарету і теж дозволяє вдихати нікотин. Так як використання цього пристрою імітує куріння сигарети, то для завзятих курців даний спосіб може виявитися більш ефективним. Однак щоб отримати необхідну дозу нікотину, доводиться робити приблизно 80 «затяжок», що не завжди зручно.

Нікотинова жувальна гумка сприяє надходженню нікотину в організм через слизову оболонку порожнини рота. Істотним недоліком цього методу є неприємний смак продукту і необхідність тривалий час жувати його (близько 30 хвилин). Іноді гумка викликає сильний розлад шлунка.

Також ефективне застосування альтернативних способів терапії нікотинової залежності. До таких належать:

гіпноз; голкотерапія (Рефлексотерапія).

Суть гіпнотичного впливу полягає в тому, що, довівши курця до стану релаксації, доктор вселяє, що їй огидно куріння. В результаті, в момент появи тяги до Куріння жінка «згадує» ці установки.

При голкотерапії в вушну раковину пацієнтки вводяться спеціальні голки, через які лікар впливає на потрібні структури головного мозку. В кінцевому підсумку руйнується»рефлекс курця».

Як показує практика, мало хто здатний покінчити з курінням з першого разу. Тому, якщо після тривалої боротьби зі шкідливою звичкою ви знову закурили, не поспішайте впадати у відчай. Постарайтеся проаналізувати, чому ви зірвалися, а потім внесіть в план відмови від тютюнопаління відповідні зміни і повторіть спробу.

Коли жінка кидає палити, вона стає стрункішою.

Саме такий висновок, який виявився діаметрально протилежним поширеній серед жінок думці-що, якщо кинути палити, набереш вагу-озвучили італійські вчені. Після тривалого дослідження вони заявили, що відмова від згубної звички може лише сприяти стрункості фігури.

Під час експерименту дерматологи аналізували зміни шкіри у жінок. Частина з них курила, частина-ніколи навіть не пробувала, а частина кинула курити під час дослідження. У всіх трьох категоріях вчені стежили за такими параметрами, як пружність, еластичність, мікрорельєф шкіри. Але один нюанс дуже зацікавив дослідників. У жінок, яки кинули палити, зменшився шар підшкірно жирової тканини, всупереч поширеному стереотипу, вони схудли.

Пояснити цей феномен ми попросили Володимира Шумілова, засновника і керівника Інституту пластичної та естетичної хірургії.

— Жінки, які кинули палити, три місяці проходили обстеження стану шкіри, а за рік лікарі констатували омолодження шкіри на кілька років. Таке можливо?

— Всі ми знаємо, що з віком параметри шкіри змінюються. Вона стає менш пружною, менш еластичною, зате, з’являються зморшки, шкіра стає в’ялою. Це фізіологічні процеси. Куріння ж їх дуже прискорює. Саме тому у жінок, що мають цю звичку, змінюється колір шкіри, її структура, зморшки з’являються раніше, вони глибше. Навіть носогубні складки в таких жінок більш виражені.

Справа в тому, що нікотин — це отрута для судин. А тоненькі капіляри, розташованих в шкірі, реагують на нього першими — вони спазмуються, погіршується кровопостачання шкіри, її зовнішній вигляд і структура. Адже зморшки-не що інше, як» стенокардія » шкіри. Коли людина кидає палити, мікросудини відновлюються, поліпшується кровопостачання, активізуються процеси регенерації, і шкіра омолоджується. Точніше, вона стає відповідним своєму віку, тоді як куріння старить її на 5-13 років.

— А з чим пов’язаний ефект схуднення? Чому, кинувши палити, жінка втрачає підшкірно жир?

— Стан шкіри безпосередньо залежить від кровопостачання. Чим більше потрібних речовин він отримує, тим довше залишається свіжою. Нікотин «гальмує» всі обмінні процеси в шкірі, викликаючи її інтоксикації. Коли припиняється його надходження, активізуються обмінні процеси, ліквідується застій рідини, і жировий шар зменшується в обсягах.

До речі, за кордоном, де дуже популярні косметичні операції з омолодження або ліпосакції (видалення підшкірно жиру), лікарі вимагають у жінок-курців як мінімум за 10 днів до операції максимально зменшити кількість сигарет або навіть кинути палити. Від цього може навіть залежати результат операції.

Як кинути палити жінці? Читайте!

Привіт, шановні читачі нашого сайту! Ми продовжуємо тему боротьби зі шкідливими звичками. У першій статті“ вплив сигарет на організм людини», ми писали як згубно впливає куріння на організм людини,його зовнішність і дали кілька порад як кинути палити.

Ця стаття присвячена питанню як кинути палити жінці , особливо корисно почитати дівчатам, і плюс до цього ми зачіпаємо головну сторону питання – психологічну.

Основною причиною, по якій жінка може припинити куріння, є те, що під впливом нікотину вона втрачає свій звичний вигляд і починає стрімко старіти. Речовини, що містяться в тютюні, діють гнітюче не тільки на внутрішні органи жінки, але і на її зовнішній вигляд. Питання: молоді дівчата, які починають курити, чи хочете ви з віком витрачати все більше сил і засобів для підтримки своєї природної краси? Відповідь очевидна.

Як кинути палити жінці-змусьте її уявити себе через кілька років, намалюйте» прекрасне » майбутнє.

Шкіра жінки, що палить рано починає покриватися зморшками і починає висихати, так як не отримує достатнього повноцінного харчування. Кровоносні судини звужуються і набувають синюватий відтінок, який відразу кидається в очі: саме по шкірі можна визначити, палить перед вами жінка чи ні.

Жінці досить протягом року викурювати по кілька сигарет в день, щоб шкіра у неї стала сухою і потрісканою, виглядала мляво і тьмяно. Під очима утворюються сині, опухлі кола, а по всьому обличчю підуть глибокі зморшки.

Як кинути палити жінці-покажіть хороший приклад, якщо ви курите-киньте палити самі!

Жінка, що палить, навіть використовуючи безліч косметичних кремів і мазей, досягнувши сорокарічного віку, буде виглядати років на 10-15 старше! Не можна такій жінці і довго перебувати на сонці, так як у неї порушена пігментація шкіри і вже через кілька хвилин вона може покритися кольоровими плямами, утвореними за рахунок окислювальних процесів, які призводять ще й до передчасного старіння всього організму в цілому.

Чи не найкраще враження залишають волосся і нігті жінки, що палить: нігті розшаровуються і стають ламкими, а волосся настільки просочуються запахом нікотину, що його вже неможливо винищити ніяким шампунем.

А що ж у такої жінки можна побачити в роті? А там ми побачимо страшні, жовті зуби в оточенні червоних, запалених ясен. Такі зуби і ясна можуть сподобатися тільки знаменитому карієсу. А вже цілуватися з такою жінкою, навіть палить чоловікові, за всіма статистичними опитуваннями не дуже-то подобається.

Звертаємося до чоловіків. Якщо ви або ваші знайомі (чоловіки і жінки) задаються питанням як кинути палити жінці , покажіть їм цю статтю.

Милі жінки, не паліть! Будьте завжди бажаними і красивими!

Що буде якщо кинути палити жінці.

Куріння-справжній бич сучасних людей. За статистикою в Росії зловживають смертельно небезпечно звичкою близько 44 млн осіб, з них близько 20% жінки. Існує стійка думка, що відмова від шкідливої звички негативним чином позначається на здоров’ї, посилюючи наявні хронічні патології.

Якщо завзята курець кинула курити, що відбувається в організмі жінки насправді? Це дуже важливо знати, адже багато любительки сигарет не можуть розлучитися з ними, навіть виношуючи дитину, руйнуючи як своє життя, так і ще не народжену. Пора розібратися з міфами і прояснити ситуацію.

Кидати чи ні?

Сила нікотинової пристрасті дуже велика, особливо у жінок, подолати цю тягу вдається далеко не кожній. Тим більше залежність від куріння у осіб слабкої статі має свої нюанси.

За підтвердженими даними медичних досліджень, через свої природні особливості жінці набагато важче забути про куріння, ніж чоловікам.

Але зробити це необхідно. У регулярно палить жінки набагато підвищений ризик зустрітися з різними патологіями, насилу, а то і зовсім не піддаються лікуванню. Звичайно, захворіти може абсолютно будь-яка людина, але за даними все тих же досліджень, відсоток прояву патологій у курців в 6 разів вище. Чим же вона ризикує?

Рак грудей . Онкологія молочних залоз розвивається у 45% жінок, що палять. Ця цифра взята від загального число онкологічних захворювань, і вона збільшується, якщо куріння було розпочато в молодому віці.

Канцерогенні речовини, що містяться в нікотиновому димі, згубно позначаються на формуванні гормонального фону, який дає поштовх до дозрівання молочних залоз.

Інсульт . Кількість інсультів серед курців досягає жахливих цифри в 60%. Найчастіше ця смертельна неприємність наздоганяє жінок віком 55-65 років. Але, якщо стаж куріння більше 15 років, інсульт «молодіє».

Медики відзначають збільшення кількості інсультів у тих, чий стаж куріння досягає 15-20 років. Нікотин призводить до незворотного руйнування серцево-судинної системи, приводячи до інвалідності ще зовсім молодих жінок дітородного віку.

Передчасне старіння . Отруйні смоли і хімічні сполуки поступово пригнічують продукування в організмі курить естрогену. Низький рівень головного жіночого гормону негативно позначається на всьому гормональному тлі. Ранні зморшки, внутрішнє старіння, падіння лібідо, занадто швидка менопауза, скорочення життя – це вина нікотину.

Проблеми шлунково-кишкового тракту . Курильна звичка викликає стійке роздратування всіх органів травної системи. Така ситуація провокує розвиток патологічних станів шлунково-кишкового тракту і неповноцінного засвоєння вітамінів, важливих мікроелементів. Що очікувати? Зміна кольору шкіри, ламкість нігтів і волосся, витончення емалі і розлади травлення.

Часті застуди . Нікотин-головний винуватець частих простудних захворювань. ГРВІ, ГРЗ, грип постійно розвиваються в організмах людей, у яких спостерігається нестача аскорбінової кислоти (вітаміну С). А губить аскорбінку канцерогенний дим. Недолік важливого для здоров’я вітаміну призводить до різкого погіршення імунної системи, що і призводить простудні болячки.

Крихкість кісток . Жінки, що палять частіше за інших стикаються з проблемами ослаблення і витончення кісткової тканини. У курців остеопороз може розвинутися навіть в молодому віці, адже нікотин безжально «вимиває» кальцій з організму. Недолік цього мікроелемента і призводить до ламкості кісток.

Порушення психіки . Жінки за своєю первісною природою більш схильні до емоційних проявів. Залежність від нікотину посилює нервозність і провокує напади дратівливості і навіть агресивності. Особливо коли під рукою немає такої улюбленої сигаретки.

Подібні патологічні процеси дуже часто мають незворотний характер. Справитися з ними можна тільки за умови повної відмови від куріння. Які зміни в організмі жінки відбудуться, коли сигарети виявляться в минулому?

Абстинентний синдром.

На жаль, з проблемами психологічного і фізичного характеру кидає палити жінці все ж доведеться зіткнутися. Це своєрідна «ломка» організму, який звик щодня отримувати нікотинову дозу. У жінок такий синдром проявляється набагато яскравіше, ніж у чоловіка.

Щоб відмовитися від куріння, слід поступово знижувати дозу нікотину – таке оману небезпечно. З сигаретами слід закінчувати раз і назавжди. Якщо поступово знижувати дозу, спокуса піднімати залишиться. Це буде лише видимість здорового способу життя.

Жіноча фізіологія має зовсім іншу будову, ніж у чоловіка, тому представниці прекрасної статі гостріше переносять наслідки відмови від згубної звички. Просто в жіночому організмі відбуваються більш глобальні перестановки. Але всі подібні негативні фактори носять лише тимчасовий характер. Вони безслідно підуть через всього кілька тижнів.

Відгуком організму, який звик до нікотинового диму і позбавленого його, стануть деякі неприємні симптоми. З чим доведеться зіткнутися жінці:

кашель і часті застуди; запалення ротової слизової; періодично з’являється відчуття тривоги; дратівливість і депресивні стани; запаморочення і тимчасова втрата орієнтації; проблеми зі сном, безсоння, денна сонливість; підвищення стомлюваності навіть при маленьких навантаженнях; невеликі проблеми в роботі шлунково-кишкового тракту (запори, метеоризм).

Під регулярним впливом канцерогенних речовин організм зазнає повну перебудову. Відмова від куріння призводить до реорганізації. Доведеться потерпіти і стійко перенести тимчасові незручності, адже на кону стоїть життя, здоров’я і хороше самопочуття .

Що буде, якщо кинути палити.

Найважчими виявляться перші дні після відмови від куріння. Організм стане люто чинити опір, вимагаючи звичну дозу нікотину. Зберіть всі сили і не піддавайтеся бажанням закурити! А щоб підтримати себе в цей нелегкий період, вивчіть ту користь, яку отримає тіло.

Внутрішні зміни.

Дихання . Перші поліпшення торкнуться дихальної системи. Бронхи і легені почнуть активно очищатися від слизу, що скупчився (це і провокує кашель, який з’явиться в перші дні відмови від куріння).

На повне очищення і відновлення шляхів і органів дихання піде близько 2-3 місяців.

Кровоносні судини починають повноцінно насичуватися чистим киснем, помітними стануть поліпшення і з боку дихання. Воно стане більш глибоким, повноцінним. Покращиться витривалість, зросте активність.

Травлення . Травний тракт також піддається глобальній перебудові. Часто жінки після відмови від сигарети набирають вагу. Правда, така неприємність може торкнутися далеко не всіх колишніх шанувальниць. В середньому надлишок ваги укладається в 1-3 кг, це відбувається через перебудови обміну речовин.

При грамотному раціоні і фізичної активності вага стрімко повернеться в нормальні рамки. Допоможе в цьому і стабілізація роботи шлунково-кишкового тракту. Процеси перетравлення і засвоюваності їжі також прийдуть в норму. На це потрібно близько 1-2 тижнів.

Імунна система . Для відновлення імунних сил піде близько 3-4 тижнів. Але будьте готові до того, що в перші кілька діб після викидання сигаретної пачки стан здоров’я погіршиться. У цей період частими супутниками можуть стати простудні захворювання. Імунній системі потрібен час, щоб перебудуватися і прийти в належну норму.

Зовнішні зміни.

У перші дні після відмови від куріння на обличчі можуть відзначатися неприємні наслідки. Нерідко в цей період жінку «радують» численні прищики і вугри. Це цілком нормально і говорить про те, що організм позбавляється від накопичених токсинів, виводячи їх через епідермальні шари шкіри .

Але через всього кілька днів жінка буде радіти наступним змінам:

Розгладяться дрібні зморшки. Покращиться тонус і еластичність шкіри. Особа очиститься і придбає здоровий колір.

Ще через місяць можна порадіти і станом шкіри на стегнах і сідницях. Шкірний покрив розгладиться і там, придбавши заповітну пружність і гладкість. Незабаром зникне жовтизна нігтьових пластинок і зубної емалі.

Календар перетворень.

Найважчими і відповідальними стають перші сім діб з моменту кидання сигарети. Що станеться з організмом в цей час, дізнайтеся із запропонованої нижче таблиці:

Час з моменту кидання що відбувається 10-12 годин нормалізується і відновлюється рівень кисню в кровоносних капілярах перший день без сигарет з’являється кашльовий синдром, кашель стає вологим, з рясним відділенням прозорого мокротиння 2-3 добу відновлюється природний тонус кровоносних судин 4-5 днів реанімується приплив крові і кисню до мозку, нормалізується робота серцевого м’яза тиждень без сигарет повертаються смакові рецептори, їжа тепер набуває більш насичений смак і аромат.

Наступні зміни, що відбуваються в організмі після відмови від куріння:

Час відмови Зміни в організмі місяць без сигарет стабілізується склад крові, тепер рівень білих кров’яних клітин (лейкоцитів) приходить в норму, шкірні покриви відновлюють еластичність і здоровий колір 2 місяці відбувається повне оновлення клітин крові, об’єм легенів збільшується 3 місяці кровообіг стає нормальним і здоровим, починає регенеруватися печінка 4-5 місяців робота легенів і поглинання ними кисню збільшується на 40%, зникає задишка півроку клітини крові повністю оновлюються, стабілізується вага, покращує життєвий тонус 7-8 місяців припиняється кашель – тепер легкі абсолютно очистилися від канцерогенів, відновлюється міцний здоровий сон 9-10 місяців значно підвищується витривалість організму, поліпшується «смак» до життя, повертається оптимізм і гарний настрій 11-12 місяців повне відновлення організму, тепер ризик розвитку онкології знизилася на 90%, виникнення інфаркту на 50%, а інсульту на 30%

Поради кидає курити.

кинути палити жінці

Щоб підтримати змучений курінням організм в перші дні після відмови від згубної пристрасті, необхідно ретельно переглянути раціон. Для зниження можливого ризику збільшення ваги, від жирної, смаженої і борошняної їжі варто відмовитися, замінивши її овочами, кашами і відвареним м’ясом.

У цей період необхідно регулярно вживати комплексні мультивітаміни, особливо з підвищеним вмістом вітамінів С, а і Е.приймайте вітаміни і в природному вигляді: свіжовичавлені соки, домашні компоти і морси, киселі.

Крім регулювання меню, озбройтеся і наступними корисними порадами від тих, хто вже благополучно розлучився із згубною звичкою:

Організм в цей період гостро потребує чистому повітрі. Забезпечте його щоденними прогулянками по парках, скверах. Будинки частіше провітрюйте приміщення. Займіться спортом. Якщо ви раніше не належали до числа активних відвідувачів фітнес-залів, починайте з помірних фізичних навантажень. У перші дні після відмови від куріння, приймайте відхаркувальні настої з лікарських трав і рослин. Вони сприяють швидкому відходженню і виведенню мокротиння. Особливо корисними стануть зілля з материнки і липи. Для допомоги по відновленню шлунково-кишкового тракту приймайте рідкі кашки з вівсянки, рису і насіння льону. А натуральне картопляне пюре сприятливо позначиться на роботі легенів і серця.

У складний і найвідповідальніший період початку боротьби зі смертельною звичкою важливим буде заручитися підтримкою близьких. Важливим фактором стане особистий психологічний настрій, грамотна мотивація і абсолютна підтримка близьких членів сім’ї і улюблених друзів .

І пам’ятайте-чим довше часу жінка проводить без сигарет, тим швидше вона про них забуває. Через вже 2-3 тижні тяга покурити помітно знизиться, важливо не зірватися протягом цього часу і не звести всі спроби «нанівець». Здоров’я вам і чистих легенів!

Дівчата, як ви кидали курити?

В основному цікавлять відповіді тих, хто це зробив одним махом, не зменшуючи кількість викурених сигарет, а просто взяв і кинув. Як ви справлялися з нікотиновою «ламкою»? Що робити, щоб не набрати вагу? Всі мої знайомі / колеги / подруги, які кинули палити, дуже сильно поправилися, причому вони не зривалися на жор!

Не можу більше терпіти цю звичку і всіма силами хочу від неї позбутися.

Експерти Woman.ru.

Дізнайся думку експерта по твоїй темі.

Бевзенко Олеся Сергіївна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Коротина Світлана Юріївна.

Лікар-психотерапевт. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Мартинова Ірина Вікторівна.

Психолог, Консультант. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Шелудяков Сергій.

Психолог, клінічний психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Гавло Єлизавета Андріївна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Зінов’єва Наталія Юріївна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Дяченко Олена Володимирівна.

Психолог, Гештальт-терапевт в навчанні. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Слободяник Марина Валеріївна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Глинчикова Олена Вікторівна.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Нікуліна Марина.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Захворіла на тиждень, ось і кинула. Після цього не стала більше курити. нарешті речі пахнуть свіжістю і духами, а не смердять тютюном. Стала хотіти більше їсти, але я можу себе в цьому питанні контролювати, просто не їм і все.

Я кинула разом, в один день. Мені просто не потрібно це стало. Не знаю, чи допоможе вам моя історія, але якщо вже ви просили, пожалуста:)) це сталося в минулому році. Я вперше усвідомлено прийшла до церкви, поговорила з батюшкою і вперше в житті сповідалася. Ось після бесіди Я вже не хотіла курити, а вже коли дізналася що це гріх, у мене і поготів бажання курити пройшло. Нітрохи не тягне, одна тільки думка про сигарети противна, неприємний вид курців і запах сигарет. Ось так було у мене.

зрозуміла, що вистачить і кинула. ломки особливої не було. вага не набрала.

а я взагалі не розумію, як можна вагу набрати, якщо кинути палити? є в три горла чи що? звідки йому взятися-то? круте Ви знайшли виправдання обжерливості-бачте кинули курити)) краще померти від обжерливості, ніж від куріння?)) і те і інше гріх, якщо вже на те пішло.

а я взагалі не розумію, як можна вагу набрати, якщо кинути палити?

Давно з мч вирішили кидати, в один момент набридла ломка по сигаретам, пропахлі речі і волосся. Дали один-одному пару днів на звикання до думки про життя без сигарет і одним вранці кинули. Було важко, лаялися, але в підсумку кинули. П. с. обидва погладшали, тепер спорт наше життя: D.

Схожі теми.

я чула про те, що нікотин викликає бажання що-небудь з’їсти, щоб забити цей присмак і неприємне відчуття в шлунку)

я чула про те, що нікотин викликає бажання що-небудь з’їсти, щоб забити цей присмак і неприємне відчуття в шлунку)

в общем-то спеціально не кидала. хворіла, а за цигарками йти далеко було. ну а потім якось і не стала. ніяких ломок не було, тяги теж. але я і курила трохи (близько двох пачок на тиждень).

Я дуже дуже хочу кинути палити. Напевно погано хочеш скажете ви. ПРОТЕ. Я правда, дуже хочу, але у мене не виходить. Планую через 3-4 роки завагітніти. Хочу очистити організм від отрут після куріння. Підкажіть, а не засуджуйте. ЯК КИНУТИ ПАЛИТИ. Всім заздалегідь спасибі за відповіді.

Я дуже дуже хочу кинути палити. Напевно погано хочеш скажете ви. ПРОТЕ. Я правда, дуже хочу, але у мене не виходить. Планую через 3-4 роки завагітніти. Хочу очистити організм від отрут після куріння. Підкажіть, а не засуджуйте. ЯК КИНУТИ ПАЛИТИ. Всім заздалегідь спасибі за відповіді.

11. 920 | 12.08.2013, 17:09:23 починала читати. Що то як то не допомагає. Там потрібно її як то особливо читати. Фільми дивилася, стемно, але курити охоче.

11. 920 | 12.08.2013, 17:09:23 починала читати. Що то як то не допомагає. Там потрібно її як то особливо читати. Фільми дивилася, стемно, але курити охоче.

Близько року мене відвідували думки, що треба кинути палити. З цими думками я стала курити ще більше. Напередодні купила 2 блоки сигарет, а вранці оголосила чоловікові, що я кинула. Він не повірив. Не вірив ще довго, десь через місяців 6, швидше вірив ніж ні. Не курю 2 роки. Не ламало, не тягнуло, кинула і забула. Запах сигарет не дратує, спокійно дивлюся на інших курців. Курила з 14 років дуже багато. Мене не тягнуло на їжу, вага залишився колишнім.

курила 4 роки. кинула в один день. просто викинула пачку сигарет. перший місяць їла маленькі польські льодяники, а потім і зовсім минуло. не поправилася. не курю вже 5 років. всі ці фільми-книги повна фігня для легко вселяються. батько чоловіка їх купу переглянув. тиждень максимум не курить, а потім знову. але на нього і циганський гіпноз не діє.

Треба просто взяти волю в кулак. Редуксин (від жора) і фенибут (від нервів) допомогли.

Почала приймати ОК, їх разом з сигаретами не можна, великий ризик тромбозу. Коли вагітна була не курила, загалом це питання мотивації, якщо немає серйозного стимулу пов’язаного з виживанням, кинути палити дуже складно.

Почала приймати ОК, їх разом з сигаретами не можна, великий ризик тромбозу. Коли вагітна була не курила, загалом це питання мотивації, якщо немає серйозного стимулу пов’язаного з виживанням, кинути палити дуже складно.

кинула 5 років тому, без рецедивів. Курила 2-3 роки, оч міцні, близько пачки в день. просто в один ранок зрозуміла, що не треба мені це, невже сигарета сильніше мене? хоча до наміру кидати не було. не поправилася. вважаю, що проблема із зайвою вагою не через нікотину, а через незадоволену звичку щось тягнути в рот після вилучення сигарет. Або сигарета-спрособ відволіктися, посоціалізуватися. кусочничество замінює це. звідси і вага, ТК зайвий шматочок не видно.. «Я не їм більше»

Так, я згодна, Вам просто потрібно знайти свою мотивацію, яка змусить все це кинути. Для мене мотивацією стало те, що сильно почало псуватися обличчя і зуби, і я вирішила, що мені зовнішній вигляд важливіше, я ще не Стара)) удачі!

Мотивація така-Здоров’я дорожче. Стали жахливо боліти ноги і кашель пішов..і серце стало боліти.

а у мене організм сам відмовився від сигарет)) останню викурила рік тому-жесть як несмачно було((з тих пір навіть думка про куріння викликає огиду.Курила 10 років,вага не набрала особливо.

А ще є прекрасні таблетки Табекс, навіть всю пачку пропивати не треба, противно курити стає, як ніби перенасичення організму нікотином:) 2 тижні і все. ну це якщо сама не можеш кинути, ідеальний варіант.

Табекс? Що за таблетки? Жодного разу не чула. Які протипоказання і побічні ефекти? Чесно кажучи не хочеться таблетки пити(((

Я кинула тому що хотіла завагітніти. Марія-Антуанета, вас хіба сама думка не стимулює? я ось так просто не могла кинути, завжди зривалася, а як вирішила що це для дитини то все вийшло. Але правда я не так заздалегідь кидала. Я вже вагітна, не курю сьомий місяць, здоров’я різко покращився. просто за місяць-два. Просто треба налаштовувати себе, думайте більше про те наскільки вам стане легше дихати, про те що ви відчуєте запахи яких не відчували давно. Це чиста правда, я всю весну дивувалася що пахне як в дитинстві, я раніше думала що це просто в дитинстві все яскравіше було)) а виявилося що справа в тому що курила я 9 років як паровоз))))))

А раніше пробувала я цей табекс. мені не допомогло зовсім. Книга Алена Карра, допомагає. Я прочитала всього сторінок 30, для потрібного настрою.

Табекс? Що за таблетки? Жодного разу не чула. Які протипоказання і побічні ефекти? Чесно кажучи не хочеться таблетки пити(((

Ой, дівчатка, я ось 10 років курю, по пачці-півтори іноді дві в день, коли випиваю алкоголь — за вечір можу пачку здовбати. Ні Алан Карр не допоміг, ні пластирі, ні Табекс, ні жуйки нікотинові, ні голковколювання, ні гіпноз, ні Електронна сигарета. В голові тільки одна думка-курити, курити. Кашель постійний, зуби з нальотом, колір обличчя, правда, хороший, тьху-тьху. Хочу кинути, але сили волі не вистачає. Ща ось стресова ситуація в житті-кожен півгодини курю, мене це заспокоює, відволікає. Ну подобається мені курити, кайф від цього! Розслабон! Але кинути хочеться. Мені ось такий дико залежною що робити — не знаю. І разжиреть теж боюся — і так до повноти схильна, коли зжерти щось хочеться-чай поп’ю, курну — відпускає бажання пожерти. Кину курити — і рознесе уві сні боку.

25.Tea Спасибі! Мене гріє думка про дитинку. Не хочу, що б він через моєї шкідливої звички мучився.

28.12345 до психолога зверталися? Мені вас шкода.

А раніше пробувала я цей табекс. мені не допомогло зовсім. Книга Алена Карра, допомагає. Я прочитала всього сторінок 30, для потрібного настрою.

30, зверталася і до психолога-марно (((((поки до самої мене не дійде, по-ходу ніхто мені не допоможе((((

Ой, чого я тільки не пробувала, щоб кинути цю згубну звичку! і цукерки їла, і зривалася на всіх( після цукерок живіт хворів) і стан витратила на ці однакові книжки-помічники, які, як виявилося, зовсім не помічники, а розводильники. варто було витрачати гроші і час витрачати, щоб дізнатися що курити-шкідливо! але!! я стала часто робила мінет своєму молодій людині. і, дівчатка, чудо сталося. ТЯГА ДО СИГАРЕТ ПРОЙШЛА. ПРОТЕ. тепер не можу прожити день і не посмоктати чийсь член. ось так-то.

На всіх по різному діє. У мене багато знайомих і родичів кинули через ці таблетки 🙂 сама кидала теж з ними, але я не хотіла кидати, на час зборів і змагань кидала) навіть при моєму не бажанні кидати все вийшло:)

На всіх по різному діє. У мене багато знайомих і родичів кинули через ці таблетки 🙂 сама кидала теж з ними, але я не хотіла кидати, на час зборів і змагань кидала) навіть при моєму не бажанні кидати все вийшло:)

так, я знаю, у мене знайомий теж кинув з табексом. А ось я чомусь не могла. Але я прям жахливо залежна була. Якщо сигарет не було я за ними йшла і в 4 ранку і в дощ і в сніг і хуртовину. Це жахливо. Потім мені просто захотілося стати затишною і смачно пахнути)) тому що захотіла стати мамою. І це допомогло відразу.

Безперечно, материнство найкращий привід! 🙂

В основному цікавлять відповіді тих, хто це зробив одним махом, не зменшуючи кількість викурених сигарет, а просто взяв і кинув. Як ви справлялися з нікотиновою «ламкою»? Що робити, щоб не набрати вагу? Всі мої знайомі / колеги / подруги, які кинули палити, дуже сильно поправилися, причому вони не зривалися на жор!Не можу більше терпіти цю звичку і всіма силами хочу від неї позбутися.

Якщо за раз випити 60 таблеток міразепа, і запити їх вином я помру?

кинути палити жінці

! ТЯГА ДО СИГАРЕТ ПРОЙШЛА. ПРОТЕ. тепер не можу прожити день і не посмоктати чийсь член. ось так-то.

33. Походу мужик писав))))) хахахахаха.

35. Ось для мене планування дитинку і стало приводом задуматися.

Я просто скорочувала кількість викурених сигарет в день. Зараз зупинилася на одній / день.

43. у мене так не виходить.

1 раз і все більше не захотіла подумала що змінить моє життя і що далі. кидай викени пачку і забий на них подумай що тебе може зробити щасливою,шоколадка морозиво Шопінг готуй забудь про них тягне одумай да ладно фу гадось.

Тоді починайте бігати, відразу зрозумієте ціну шкідливим звичкам.

Це не порада, просто досвідом ділюся. Як тільки я дізналася, що завагітніла, від радості тільки на 3-й день згадала про сигарети. Чоловік мій, я старший за нього на 7 років, тоді майже хлопчик, йому тільки-тільки 18 років виповнилося тоді не курив. Кинула легко. 4 роки не курила, поки на роботу не вийшла. А там зірвалася. (((Так я, дияволиця, ще й чоловіка, не спеціально звичайно, але курити привчила(((

Це як в анекдоті: — як ви кинули курити — запитують у мужика-а я просто перестав вставляти сигарети в рот і підпалювати їх: -) Сама кидала з табексом, вийшло легко, не курила 7 місяців, а потім стався стрес, на жаль знову закурила. Але таблетки блкіруют нікотинові рецептори, перестаєш просто відчувати, що ти куриш, виходить просто тупе пускання диму, без досягнення потрібного ефекту (хоча це і без них тупе заняття). Собі дала терміну до кінця вересня, потім знову на табекс. Але після закінчення дії таблеток, потрібно просто подумки тримати себе в руках і не зірватися, а це питання волі:-)

Кидала курити 2 рази, перший раз як дізналася, що вагітна, вдруге років 6 тому. Обидва рази не курила по 2 роки. Залежності немає взагалі, але вага набирала обидва рази дуже багато. Хоча більше, ніж раніше не їла. Потім знову починала, вага приходив в норму, не знаю чим пояснити. курю дуже мало, іноді по кілька днів не беру сигарети, але більше не кидала.

Ой, дівчатка, я ось 10 років курю, по пачці-півтори іноді дві в день, коли випиваю алкоголь — за вечір можу пачку здовбати. Ні Алан Карр не допоміг, ні пластирі, ні Табекс, ні жуйки нікотинові, ні голковколювання, ні гіпноз, ні Електронна сигарета. В голові тільки одна думка-курити, курити. Кашель постійний, зуби з нальотом, колір обличчя, правда, хороший, тьху-тьху. Хочу кинути, але сили волі не вистачає. Ща ось стресова ситуація в житті-кожен півгодини курю, мене це заспокоює, відволікає. Ну подобається мені курити, кайф від цього! Розслабон! Але кинути хочеться. Мені ось такий дико залежною що робити — не знаю. І разжиреть теж боюся — і так до повноти схильна, коли зжерти щось хочеться-чай поп’ю, курну — відпускає бажання пожерти. Кину курити — і рознесе уві сні боку.

Скарга.

Модератор, звертаю вашу увагу, що текст Містить:

Скарга надіслана модератору.

Сторінка закриється автоматично через 5 секунд.

Форум: здоров’я.

Нове за сьогодні.

Популярне за сьогодні.

Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані за допомогою сервісу Woman.ru. Користувач сайту Woman.ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі та гідності. Користувач сайту Woman.ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman.ru.

Використання та передрук друкованих матеріалів сайту woman.ru можливо тільки з активним посиланням на ресурс. Використання фотоматеріалів дозволено тільки з письмової згоди Адміністрації Сайту.

Розміщення об’єктів інтелектуальної власності (фото, Відео, літературні твори, товарні знаки тощо) на сайті woman.ru дозволено тільки особам, які мають всі необхідні права для такого розміщення.

Copyright (с) 2016-2019 ТОВ » Херст Шкулєв Паблішинг»

Мережеве видання «WOMAN.RU » (жінка.РП)

кинути палити жінці

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ №ФС77-65950, видано Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 10 червня 2016 року. 16+

Засновник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ » Херст Шкулєв Паблішинг»