кинути палити поради

35 порад як кинути палити.

1. В першу чергу виріши для себе, що це не так важко. Не варто пасувати перед проблемою і придумувати собі неіснуючі жахи. Розглянь з боку себе і свою звичку. Будь з собою чесним і скажи, чи подобається тобі те, що ти бачиш. Потім уяви, скільки можливостей відкриється після того, як ти позбудешся від цієї згубної звички. Усвідомлюй, що це шлях до самовдосконалення.

2. Подумай добре над тим, що тебе штовхає взятися за сигарету. А потім подумай, що дає тобі ця звичка і з хорошого боку, і з негативного. Ну наприклад:» я заспокоююся, коли курю«,» Сам процес мені здається естетично красивим «або» мої нігті жовтіють від нікотину «»від мене постійно йде запах сигарет». Оглянь самого себе з медичної точки зору і відчуй вплив нікотину на кожен свій орган. Адже це медичний факт.

3. Уяви, що кидаючи палити ти даруєш собі величезний і важливий подарунок. Ти даруєш собі більш здорове тіло. І ти даруєш собі більш високу самооцінку. Запакуй все це і подивися на згорток, як на дар, яким він насправді є ,і потім » Вперед, за ним!»

4. Перед тим як кинути палити, визначся з термінами. Це повинна бути розумна мета, яка має початок, тривалість і точний результат. Признач дату і зроби спробу. Пам’ятай, це нормально, якщо ти з першого разу не досягнеш успіху. Просто продовжуй спроби. Єдиний спосіб, яким ти можеш звільнитися-продовжувати намагатися.

5. Не думай про процес з точки зору втрати, ти нічого не втрачаєш. Думай про набуття нових можливостей замість викорінення шкідливої звички. Ніби ти викидаєш сміття.

6. Завжди зберігай позитивний настрій. Саме він є поштовхом і двигуном ситуації.

7. Припиняй курити для самого себе, а не заради когось. Цілком можливо, що сім’я не поділяє любові до цієї звички і давно просить тебе кинути палити, посилаючись на шкоду від пасивного куріння. Але в першу чергу ти повинен усвідомити, що ти робиш це для себе. Всі ми трохи егоїсти-зроби цю рису виграшною в даній ситуації.

8. Стався до припинення куріння з повагою, якого воно насправді заслуговує. Підготуйся до того, щоб за всяку ціну викреслити куріння зі свого життя. Якщо в глибині душі ти все ж не хочеш припиняти куріння, старайся щоб це бажання стало істинним.

9. Почитай про шкоду нікотину, Відкрий Вікіпедію і подивися, що пишуть про нього. Усвідомлюй, що це не просто шкідливий компонент сигарет, це — отрута! Інсектицид, яким можна отруїти когось. Нагадуй собі про це частіше.

10. Не говори «я повинен використовувати свій шанс», продовжуючи курити, не думай про те, що живеш лише раз і повинен спробувати все. Це згубний шлях. Життя дар, і його треба цінувати.

11. Не обманюй себе тим, що зараз занадто багато проблем в житті, щоб кидати курити. Проблеми є завжди. І якщо ти куриш — це вже проблема, яка супроводжує тебе постійно. Якщо ти прибереш нікотин зі свого життя, з іншими труднощами буде легше впоратися. Ти станеш більш енергійним, сильним і витривалим. Ти будеш гордий собою. Та й грошей стане більше. Курити зараз дорого. На тебе ніколи більше не буде тиснути те, що ти курець.

12. Не використовуй на виправдання свого куріння те, що ти можеш набрати вагу. Навіть якщо ти трохи видужаєш, той факт, що ти станеш більш активним, зможеш більше вправлятися. Це допоможе протистояти подальшому набору ваги. Пам’ятай, що набір ваги викликає переїдання і шкідлива їжа, а не куріння.

13. Плануй свої справи так, щоб ти міг уникнути ситуацій, в яких хочеться схопитися за сигарету. Іноді наша свідомість-це наш ворог. Потрапляючи в схожі ситуації ми дуже часто повторюємо свої дії. Змінюватися. Ходи в ті місця, де курити заборонено.

14. Кидай курити тільки сьогодні і думай тільки про поточну частину дня. «Я не буду курити до полудня», «я не закурю раніше трьох годин». Іноді просто роби це тільки на одну годину. Це набагато легше, ніж намагатися припинити курити назавжди.

15. Обмеж коло спілкування з курцями. Якщо це неможливо, просто поговори і поясни, що кидаєш. Не ходи в курилки просто посидіти за компанію — зірвешся. Розмовляйте один з одним за чашкою чаю або мінералки без сигарет.

16. Розглядай відмову від куріння як інвестицію в себе, як внесок. Ти не куриш годину, а якщо не будеш курити ще пару? Що це тобі дасть. Думай про відмову від куріння, просувайся маленькими кроками до своєї мети, своєї вершини.

17. Будь добрішим до себе, заохочуй себе за невеликі перемоги. Навчися любити своє тіло, думай про те, як ти допомагаєш йому стати сильніше. Дихай свіжим повітрям, навчися проводити час на природі без нікотину, ти здивуєшся, як багато цікавих запахів оточує тебе.

18. Не гнівайся і намагайся керувати своїм гнівом. Коли в кров потрапляє адреналін, нам складніше контролювати себе, і рука по інерції тягнеться за сигаретою. Дихай і думай над тим, що тебе розсердило, і як тепер з цим впорається, не тікаючи на перекур. Наскільки можливо, старайся не потрапляти в такі ситуації, як пробки на дорозі. Приймай необхідні обережності. Гнів може бути дуже руйнівним.

19. Не забувай поїсти. Коли ми голодні, наш мозок сприймає все в негативному ключі. Варто іноді просто перекусити, і світ здасться нам добрішим. Боїшся поправитися? Оточуй себе правильними перекусами-фрукти, морквяна соломка, горіхи і стакан фрешу допоможуть насититися без шкоди для організму.

20. Намагайся не перевтомлюватися. Коли ми втомлюємося, то ми стаємо дуже дратівливими. Нам може здаватися, що сигарета допоможе нам заспокоїтися. Це послаблює контроль. Відпочивай більше.

21. Намагайся не бути один, запишися на фітнес, знайди собі хобі, яке зможе відвернути від думок про сигарету. Знайди форум тих, хто також кидає палити. Почитай про досвід учасників, поділися своїм. Разом кидати легше. Ви можете контролювати один одного, ділитися успіхами і промахами.

22. Знайди, чим зайняти руки. Ми звикли тримати сигарету в руках, без сигарети їх нікуди подіти, вони здаються порожніми. Купи собі еспандер, він допоможе кистям стати сильніше і відверне руки і мозок від бажання взяти сигарету. Добре допомагає тісто, глина, пластилін.

23. Май при собі що-небудь смачненьке. Підходять льодяники або будь-які повільно розсмоктуються цукерки, вони можуть бути і без цукру. Лимонад і мінералка теж можуть бути корисні. Уникай жирної і смаженої їжі, печива і шоколаду. Вони швидко закінчуються, і хочеться з’їсти ще більше.

24. Кава якщо ти завжди куриш за чашкою кави, не пий кави, поки не припиниш курити. Переходь на чай, мінералку або компот. Залежно від того, що більше подобається.

25. Не вживай алкоголь, поки кидаєш палити як тільки алкоголь потрапить в твоє тіло, твоя можливість чинити опір значно знижується.

26. Тяга до куріння поступово ослабне. У перший час це звичайно викликає дискомфорт. Після перших двох-трьох тижнів справа піде набагато легше. Завжди думай про те, що потім буде простіше.

27. Біль і тяга, тремор рук — все це може мати місце. Нехай це буде тобі нагадуванням про те, наскільки сильним наркотиком є нікотин, і наскільки сильно він тебе зачепив.

28. Уникай жалю до себе як тільки ми починаємо жаліти себе, ми можемо дозволити собі розслабитися і заохотити себе сигаретою. Не роби так. Будь сильнішим.

29. Продовжуй спроби Пам’ятай, якщо ти продовжуєш спроби, ти переможеш. Це боротьба добра зі злом і шанси на твою користь.

30. Перед тим, як почати свій шлях по боротьбі з курінням, розплануй перші кілька днів. Це допоможе в перший час бути зібраніше і не розслаблятися.

31. Якщо ти не плануєш кинути прямий зараз, спробуй знижувати кількість викурених сигарет за день. Сьогодні 12, завтра 10, потім все менше і менше. Це допоможе в подальшій боротьбі із залежністю.

32. Пий більше рідини. Пий чай з лимоном, свіжовичавлені соки, мінеральну воду. Пам’ятай, що нікотин знижує наш імунітет і погіршує засвоюємо ость вітамінів.

33. Пам’ятай, це перша сигарета веде до відновлення куріння достатньо всього однієї. Не обманюй себе думками про те, що ти можеш починати і припиняти курити, коли хочеш. Ти не можеш. Багато людей робили таку спробу і проживали залишок життя ніколи більше не відчуваючи свободи від нікотину.

34. Відстежуй позитивні зміни в твоєму організмі. Наприклад, дружина зробила комплімент, що ти більше не пахнеш сигаретами. Або кінчики волосся січеться менше. Радуйся кожному кроку, що рятує тебе від отрути всередині. Записуй ці зміни, фотографуйся, і через місяць ти себе не впізнаєш.

35. Не роби висновку про те, що все позаду тому, що ти не куриш кілька тижнів. Нікотин дуже хитрий. Продовжуй свою боротьбу, веди блог по відмові від куріння, листуйся в мережі, попроси рідних підтримати тебе — напевно вони будуть раді допомогти.

Успіху в перемозі над курінням!

Зміст - як кинути палити

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді вам до нас на марафон по відмові від сигарет. Не просто кинути палити, а не зірватися.

GuruTest.

Поради для кидають курити.

Куріння крім поганої звички є негативним фактором, що сприяє руйнуванню фізичного і психічного здоров’я. Якщо ви вирішили кинути цю шкідливу залежність, Ви на правильному шляху до досягнення благополуччя і щастя в житті.

Відомо, що куріння активно впливає на мозкові рецептори, які під впливом нікотину і шкідливих смол блокують позитивні думки і енергетику. Для того, щоб кинути палити, вам знадобиться сила волі і мотивація. Якщо у вас є сумніви, і ви не впевнені, що хочете кинути, почніть з перегляду роликів, які доводять смертоносний вплив сигарет на ваш організм.

Негативний вплив нікотину на здоров’я.

Нікотин швидко викликає звикання, і від перших викурених сигарет, які могли принести задоволення від порушення заборони, небажання залишатися осторонь від веселої компанії, не залишається і сліду. З’являється кашель, задишка, млявість і нервовий стан. У курців зі стажем розвивається так званий бронхіт курців, який цілком може перетекти в астму. Особливо небезпечний нікотин для репродуктивної системи. Він знижує лібідо і з часом може привести до повного безпліддя. Людина, що палить не може брати участь в активному житті і займатися спортом через порушення серцево-судинної діяльності. Довгий куріння може викликати смертельні захворювання, в тому числі рак, і скорочує тривалість життя не на один десяток років.

Навряд чи комусь буде приємно посміхатися, показуючи жовті зуби, а також демонструвати руки з жовтими плямами нікотину на пальцях і нігтях. Тим більше, що після викуреної сигарети жоден освіжувач для порожнини рота не здатний прибрати огидний запах. Непривабливість людини, що палить сильно знижує його шанси на любовні відносини.

Як кинути палити самостійно.

1. Для початку відмовтеся від прийому спиртних напоїв і міцної кави. Вони є найпершими супутниками сигарети. Для оздоровлення організму використовуйте фруктові соки і зелений чай.

2. Кидайте палити різко. Навіть єдина викурена сигарета відкидає вас до початку шляху, а таке затяжне бездіяльність тільки погіршує становище. Психологічний фактор, що змушує виходити на перекур може залишитися, проте не беріть з собою сигарети. Згодом бажання відриватися від справ для куріння у вас пройде.

3. Перебивайте бажання курити за допомогою корисних перекусів. Не використовуйте для цього насіння або солодкі льодяники, щоб не нашкодити зубам. Краще візьміть фрукти або горіхи.

4. Постарайтеся уникати ситуацій, які провокують вас на куріння. Всі стресові ситуації для вас будуть випробуванням на міцність. Використовуйте дихальні вправи, щоб відновити рівновагу.

5. Позбавтеся від предметів, які нагадують вам про куріння. Переключіть увагу на заняття спортом і при виникає бажанні закурити, наприклад, починайте присідати. На перших порах вам буде складно через брак кисню. Це допоможе вам усвідомити наноситься організму шкоду від згубної звички.

6. Заведіть собі скарбничку, в яку будете відкладати гроші. Їх ви могли витратити на сигарети, проте утримання від шкідливої звички допоможе вам накопичити на довгоочікуваний предмет за короткий термін, адже сигарети відчутно б’ють по бюджету.

7. Не приєднуйтесь до компаній, що палять, а на перших порах попросіть друзів по можливості не закурювати при вас, або вибирати затишне місце для цього.

8. На допомогу собі використовуйте психологічний метод урочистих похоронів. Закопайте свою останню пачку, оголосивши собі, що куріння для вас закрита тема.

9. Займіть вільний час заняттям до душі. У кожної людини є хобі, яке допомагає йому відволіктися від роботи.

10. Почніть курс оздоровчих вправ і починайте повертати своєму тілу рухливість і витривалість. Біг вранці і ввечері дасть можливість вашим легким насичуватися киснем.

Очищаємо організм від отрути.

Кожен день випивайте не менше двох літрів чистої води, зеленого чаю і морсів. Рідина допоможе вам вивести токсини з організму.

Перегляньте свій раціон харчування, виключіть жирну і гостру їжу, яка також викликає бажання покурити. Так ви допоможете організму витрачати менше часу на засвоєння зайвих калорій і дасте йому можливість відновитися.

Для поліпшення відходження мокроти частіше провітрюйте приміщення, і підтримуйте комфортну температуру, що не перевищує 24 градусів з помірною вологістю.

Ці рекомендації допоможуть вам почати шлях до зцілення. Ви можете придумати власні ритуали, які відвернуть вас від сильного бажання курити в перший період. Пам’ятайте, що після відмови від куріння ви зможете краще вловлювати приємні аромати, а їжа придбає новий смак. Бажаємо вам успіхів, і не забувайте натискати на кнопки і.

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті з цієї теми. Обов’язково Підпишіться!

— Як легко уникнути зриву при відмові від куріння.

— Як легко уникнути зриву при відмові від куріння — 10 порад про швидке розставання з сигаретою — 5 простих порад для Тим, хто хоче сам кинути палити — як звільнитися від сигарет самостійно за 5 днів.

Чому люди курять? Незалежно від сили волі в нікотинову пастку може потрапити будь-хто. Так навіщо люди повертаються до»шкідливої звички»? Тут потрібно згадати психологічні причини куріння. Вони роблять це тому, що у них є бажання. Бажання, яке змусило їх почати курити в підлітковому віці, тепер не дає їм відмовитися від цієї звички в зрілості.

Звичайно, воно вже має інші мотиви. Тепер немає тяги до експериментів, потреби спробувати щось нове. Тепер це бажання, яке сформувалося за роки існування нікотинової залежності. Без нікотину у людини, що палить виникає дискомфорт і проявляється різного роду психосоматика.

Як діють наркотики? Отримуючи чергову дозу героїну, залежна людина відчуває полегшення (аж ніяк не задоволення). Кожен раз вливаючи в себе настоянку глоду, алкоголік відчуває полегшення (зовсім не задоволення), у нього перестають трястися руки, і навіть з’являється рум’янець.

Люди, що вдихають інший наркотик (нікотин), відчувають подібні відчуття. Не задоволення, а полегшення. Хтось дозволяє собі цю «радість» з ранковою чашкою кави або за чаркою горілки або коньяку, а в особливо напружені дні до подібного методу «розслаблення» можуть вдаватися до 20 разів. Поки у Вас є бажання курити, до тих пір ви не зможете розпрощатися з «шкідливою звичкою».

Які причини зривів? Чому людина, яка начебто тримається на силі волі, знову повертається до куріння? Уявіть, яких колосальних зусиль йому варто відмовитися від ранкового ритуалу «кава і сигарета», як йому важко утримуватися від перекурів на роботі. І коли сили закінчуються, а нерви на межі, як на зло, трапляється якийсь захід або торжество, де за келихом спиртного людина втрачає останнє самовладання.

Психологічний аспект причини куріння обов’язково дає про себе знати. Неважливо, скільки ви вже не курите-пару днів або пару років. Поки у Вас зберігається бажання вдихати тютюновий дим, ви ризикуєте зірватися.

Як люди перестають курити? Як кинути пити і курити? Вони можуть зробити це, тільки позбувшись від самого бажання затягнутися. Стреси на роботі, психосоматика, негаразди в родині — це не причини куріння.

Вся справа у Вашому бажанні. Відмовившись від нього, Вам не доведеться залучати силу волі або прикладати якісь зусилля. Потреба в тютюновому димі піде сама. Люди, які перестають курити раз і назавжди, як правило, роблять це без вольових зусиль. Їх життя стає простим і приємним, і вони пишаються тим, що у них все вийшло.

Іншими словами, знаючи психологічну причину куріння, уникнути зриву легко і просто.

— 10 порад про швидке розставання з сигаретою.

Отже, ось рекомендації наркологів, як кинути палити самостійно. Звичайно, це не найлегший спосіб кинути палити, для тих, хто звик потурати своїм бажанням.

1) відмовтеся від кави і алкоголю — це перші «супутники» шкідливої звички. Якщо на роботі звикли влаштовувати «кава-брейки» з перекурами, перейдіть на чай або фруктові соки. А найближчі посиденьки з друзями, що палять скасуйте або перенесіть мінімум на місяць.

2) кидайте різко — просто виключіть сигарети з життя, а все, що їм супроводжувало (аксесуари, ритуали та ін.) викидайте без жалю. Так можна кинути палити за 2 дні, причому на другий день фізична тяга до нікотину практично не відчувається. Зберігається лише психологічний фактор, з яким потрібно боротися.

3) Якщо спосіб «обрубати і забути» не для вас, ведіть календар кидає палити. Прийміть рішення скоротити кількість сигарет в день, наприклад, закурювати не частіше 1 разу на 2 години. І фіксуйте дані в зошиті. На наступний день збільште інтервал ще на годину, потім — ще. До кінця тижня ви зможете пережити без сигарети цілий день. А якщо» протягніть » один, значить, і другий, і навіть третій вам під силу.

4) Якщо сигарета так і проситься в рот, відправте туди склянку рідини (але не каву або пиво!), пожуйте яблучко, жуйку, м’ятну цукерку. В крайньому випадку, потримайте в зубах зубочистку і відверніться на рутинні справи.

5) уникайте ситуацій, в яких всі завжди курили: Не ходіть з колегами на перерву, після роботи вирушайте додому, а не в клуб, навіть на зупинці в очікуванні транспорту стійте не на звичному місці, а на іншому.

6) Всі предмети, що нагадують про звичку, безжально викресліть з життя.

7) Перестаньте купувати і брати з собою сигарети на роботу, прогулянку.

8) зрозуміти, як кинути палити в домашніх умовах, допоможуть фізичні навантаження. Нехай в перші дні вони будуть щадними і дуже приємними. Наприклад, купіть собі простеньку бігову доріжку або розслабляючий тренажер. І поступово збільшуйте інтенсивність занять.

9) порахуйте, скільки коштів ви витрачали на місяць на куріння. Відкладіть ці гроші і купіть на них щось неймовірно приємне. А краще-сходіть в хороший спортзал.

10) повідомте всім знайомим про ваше рішення. Запропонуйте кращим друзям теж «зав’язати», посперечайтеся, що кинути палити за один день просто!

— 5 простих порад для тих, хто хоче сам кинути палити.

1) 1 ст.л. звичайної соди розчинити в 1 склянці теплої кип’яченої води. Як тільки рука тягнеться до пачки з тютюном, полощіть рот рідиною і тоді сигарета здасться ще більшою гидотою;

2) Зробіть собі самокрутку з листя розмарину, коли сил немає, як хочеться курити;

3) 250 г подрібнених в блендері листя вівса потрібно кинути в 0,5 л окропу. Наполягати цю суміш 1 годину, потім процідити. Приймати по 100 мл з 1 ч. л. меду, коли вас буде «накривати» бажання курити;

4) по 1 ст.л. кульбаби, валеріани і котовника залити 1 склянкою окропу і настоювати під кришкою до повного охолодження. По кілька ковтків цієї «гримучої» суміші потрібно випивати, коли ноги самі несуть до сигаретного кіоску;

5) 1 ст.л. звіробою залийте 1 склянкою окропу, потім пийте замість звичних кави і чаю протягом дня. І Ваші нерви будуть в порядку, і курити буде хотітися менше!

— Як звільнитися від сигарет самостійно за 5 днів.

Покрокова інструкція від американських терапевтів, як кинути палити самостійно за 5 днів:

1) протягом цих важких 5 днів вам доведеться вставати на півгодини раніше, ніж зазвичай.

2) натщесерце потрібно випивати по півлітра чистої, негазованої води.

3) протягом всіх 5 днів харчуйтеся тільки рослинною їжею (овочеві супи, салати, фрукти, тушковані овочі, рагу та інші вегетаріанські «радості»).

4) Збільште в ці дні фізичне навантаження, щоб кинути куріння раз і назавжди.

5) вже на четвертий день настане» просвітлення», а на п’ятий ви остаточно закріпіть результат.

Якщо вам цікаво, почитайте статтю про те, що буде якщо кинути палити.

Як кинути палити, поради, які вам допоможуть.

У пошуках відповіді на питання «Як кинути палити» фрази з області «Збери волю в кулак!»тільки дратують. Будь-якому курцеві хочеться якихось конструктивних рекомендацій.

Звичайно, універсальних методик не існує. Однак за час війни з нікотиновою залежністю було накопичено чимало рецептів, які допомагають кожен день здійснювати маленьку перемогу над своєю слабкістю.

Чому починають курити?

кинути палити поради

Одні беруть сигарету в школі, інші на роботі, а треті вважають, що так можна відсторониться від стресу. Але давайте на чистоту. Люди курять тому, що це вигідно комусь. Це не тільки ті компанії, які виробляють сигарети. Часто це вигідно і клінікам, які лікують від залежності, і виробникам пластинок від тяги до куріння. Примітно, що куріння показують, як щось доросле і привабливо, тому молодих курців в країні все більше і більше.

Безумовно, якщо дитина починає курити, значить тут є упущення батьків. Швидше за все в сім’ї хтось курить або відносини між членами сім’ї дуже хиткі, тому дитина довіряє нав’язливій думці однокласників. Батькам важливо пам’ятати, що діти дивляться на них в першу чергу, і якщо ти, батько, куриш, то у тебе немає свободи слова заборонити це робити. Почніть з себе заради дітей і майбутнього. Але сьогодні мова про те, як кинути палити, а не як не починати.

Причини, чому складно кинути палити.

Ваше оточення курить. Якщо люди серед Вас постійно з сигаретою, швидше за все рано чи пізно ви закурите. Це пов’язано з психологічним фактором тяги до соціального підтвердження. Показати, що я дорослий. Діти помилково вважають, що куріння-це крок до дорослого життя. Часто однолітки, які курять, дерзять батькам, вчителям, поводяться зухвало. Стрес і напруга. Часом, дорослі вважають, що завдяки сигареті вони зможуть розслабитися, отримати ейфорію спокою. Бажання просто спробувати. Часто починаючи з однієї сигарети, людина продовжує курити все життя. Причому багато хто вважає, що можуть кинути, просто зараз не хочуть. Нудно. Хтось ганяє спиннер, інші розкладають пасьянс, ну а деякі вирішили розважити себе сигаретою, припускаючи, що один раз не зашкодить.

В цілому, причинами куріння в дорослому віці можна назвати нервову напругу, усвідомлену звичку і бажання бути «як всі», хто вас оточує. Коли людина тримає сигарету в руках, то увага концентрується, а також заспокійливо впливає споглядання тліючого вогника. У кожної людини своя причина, по якій він почав курити. При бажанні кинути палити, рекомендується відшукати саме ці корені, і побороти первинну проблему. Потім можна подумати про те, як кинути палити самостійно.

Замісна терапія.

Нікотинова замісна терапія (простіше кажучи, нікотиновий пластир або нікотинова жуйка) найчастіше є індивідуальним вибором. Деяким людям не подобається смак нікотинової жувальної гумки, але це, тим не менш, допомагає задіяти щелепу, таким чином позбавляючи від бажання взяти в рот сигарету.

Іноді експерти радять використовувати два види терапії в поєднанні, що особливо важливо для людей з високою тягою до нікотину. Глен Морган зазначає, що важливо враховувати всі фактори, що провокують куріння. «Якщо людина курить 365 днів на рік протягом 10 років, це поступово перетворюється на звичку», — говорить він.

Що відбувається з організмом при палінні?

Нікотин повністю виводиться з організму в період від дев’яти років. Так що тяга відчувається ще довго після прийняття усвідомленого рішення. Однак, це не фізична тяга, а скоріше психологічна. Щоб зрозуміти, як кинути палити, потрібно задуматися про те, як тютюн впливає на ваш організм. Це, до слова, буде першим кроком до боротьби над залежністю.

Нікотинова залежність проявляється вже з сьомою викуреної сигаретою.

Нікотин-це наркотик, хоча і легкий. Щоденне куріння здатне притупити ваші смакові рецептори, а також нюх. Наприклад, їжа, яку Ви приймаєте кожен день, може мати абсолютно інший смак, якщо перестати курити. Нікотин можна порівняти з отрутою. Така отрута здатна викликати періодичні головні болі, нудоту, нервозність. Куріння дійсно вбиває. Щорічно від куріння помирає 5,4 мільйона чоловік на рік. Таку кількість людей можна порівняти з населенням півострова Крим, помноженого на 2!

Реальний випадок в магазині:

«Вибачте, тут написано, що куріння викликає імпотенцію. Могли б ви дати іншу пачку, можна рак легенів. «

Імунна система і онкологія. Зазвичай курець замислюється про проблеми зі здоров’ям занадто пізно. Всі вважають, що це їх не торкнеться. Але статистика-штука сувора. У багатьох випадках не уникнути онкології. Витрачаючи гроші на сигарети зараз, ви збільшуєте свої витрати на здоров’я в майбутньому.

Виходить, курити погано не тільки тому, що це шкідливо для гаманця? Так, саме так. Більш того, пасивний курець вдихає ще більше шкідливих смол, ніж ви самі. Що буде з легкими ваших друзів або дитини через 10 років пасивного куріння? Нічого хорошого, повірте.

Установка » дедлайну»

У деяких випадках добре працює встановлення» дедлайну » — кінцевої точки або того дня, коли людина відмовляється від куріння. Це дозволяє налаштуватися, скоротити кількість викурених в день сигарет, обговорити можливі проблеми і їх вирішення з тими, кому вдалося кинути і не повернутися до згубної залежності. Це схоже на складання іспиту, коли ви продумуєте не тільки стратегію поведінки, але і дії, які допоможуть повернутися до мети в разі невдачі.

Як кинути палити?

Ми переглянули форуми, задавали питання тим, хто вже кинув, а також тим, хто намагався кинути. У підсумку, ми представимо 10 порад, як кинути палити самостійно або зі сторонньою допомогою. Варіантів багато, головне пекуче бажання зав’язати з цією пристрастю.

Кидайте курити поетапно. Прокинувшись вранці з твердим бажанням кинути палити, ви знищите всі сигарети. Пройде пів дня і ви підете в магазин. Цілком можливо, для вас підійде метод поетапного позбавлення від звички, особливо, якщо ви завзятий курець. Складіть розклад на пару місяців в якому ви чітко пропишіть, як кинути палити. Припустимо, ви в день курити 2 пачки сигарет. Почніть зменшувати кількість викурених сигарет по 1-3 шт. в день. Часто, такий підхід дозволяє підготувати себе і організм до змін, тому через час у вас не буде сильної тяги і буде простіше сказати «ні». Позбавтеся від усього, що нагадує про тютюн. Можливо, варто добре випрати одяг, викинути попільничку, викинути заначки з сигаретами. При цьому, коли виникне бажання «закурити останній раз», потрібно проявити силу волі. Буквально пару раз подолавши тягу, ви відчуєте в собі сили і впевненість. Позика під сигарету. Це один із способів, який описали на англомовному форумі. Суть така, що курець укладає договір зі своїм не палить другом, що в разі, якщо знову викурить сигарету, він віддає автомобіль. Документ завіряють нотаріально. Важливо, щоб в цьому випадку, річ була незрівнянно цінніше, то, що ви не готові втратити навіть під страхом смерті. Біблія. Здається це класика жанру. Часто говорять про те, що Біблія змінює людей. Деякі знаходять свободу від алкогольної залежності, інші від куріння тютюну та інших звичок. Оскільки куріння-це психологічна проблема, то читання Біблії дійсно може допомогти, адже до цієї книги кожен ставиться, як до священного слова. Психологічний фактор почне тиснути на свідомість. Але знову таки, не завжди цей варіант підходить. Займіться спортом. А як ще можна кинути палити, якщо не замінити цю звичку інший? Похід в спорт зал буде коштувати Вам пачці сигарет і чашці кави, але це куди більш корисніше. Знайдіть біля свого місця проживання спорт центр з персональним тренером. Важливо, щоб Ви оплатили заняття на місяць, а краще 3 вперед без можливості повернення. Більш того, тренера можна попередити, що ви кидаєте курити, щоб він призначив правильні вправи. Чужі гроші. Цей метод простий до неподобства. Візьміть аркуш паперу і порахуйте, скільки грошей ви витрачаєте на сигарети в день, місяць і рік. Потім помножте цю цифру на 5 (середнє число років курця). Тепер прикиньте, скільки заробляє на вас виробник. Зазвичай російська людина любить рахувати чужі гроші. Але в цьому випадку, закріпіть ваші розрахунки на видному місці. Коли з’явиться бажання закурити, згадайте про вашу замітку. Важливо при цьому запланувати покупку чогось замість зекономлених коштів. Або вона (він), або сигарета. Знайдіть собі того, для кого Ви б захотіли кинути палити. Подумайте, можливо, така людина вже поруч. І першим кроком з Вашого боку може стати відмова від шкідливої звички. Ймовірно, підказка, як кинути палити самостійно, ходить поруч з вами і чекає від вас рішучих змін. Вийдіть із зони комфорту. Деякі радять спробувати виховувати свою силу волі. Наприклад, встати о 5 ранку на пробіжку. Змусьте себе день за днем робити те, що запланували. Коли ви виховаєте своє внутрішнє «Я», сказати » ні » сигаретам буде простіше. Цілком реально буде кинути палити просто вольовим рішенням. Замініть куріння іншим заняттям. Коли людина зайнята, йому складно знайти час на куріння. Подивіться, як працюють хлопці на касі в Макдональдс. Там просто фізично немає часу на сторонні предмети під час зміни. Ваша мета-зайняти себе так, щоб не було часу «чхнути». Тягне закурити, значить з’явився час. Візьміть книгу, аудіо курс, відео курс, вчіть іноземну мову. Що завгодно! Просто займіть себе! Соціальні мережі вам на допомогу. Якщо ви молода людина або леді, розкажіть гордо в соц. ви дізналися як кинути палити і тепер йдете до цієї мети. Викладайте щоденні пости про свої досягнення. Це буде мотивувати вас стежити за собою. У всякому разі, деяким це допомагало.

Як Ви вже помітили, всі способи, як кинути палити, пов’язані з психологічним аспектом. Справа в тому, що кодування і таблетки не будуть ефективні, адже все буде залежати від вас. Нікотин не вважають наркотиком в прямому сенсі слова тому, що він не викликає фізичної тяги. Ваша мета не повернутися до звички знову. Таблетки в цьому вам не допоможуть. Як тільки ви перестанете їх приймати, тяга знову з’явиться.

Почніть з себе, своїх мізків. Це той самий чарівний ключ, як кинути палити, причому самостійно.

Ведення щоденника.

Ще одна непогана візуальна супроводжуюча відмови від куріння — щоденник. Як і будь-які обмежувальні дії по відношенню до організму, відмова від нікотину (а також цукру або кофеїну) являє собою серйозний стрес. Щоб знизити дискомфорт і запобігти зриви, на першому етапі буде корисно записувати, скільки разів на день ви курите і скільки сигарет викурюєте в цілому.

Глен Морган попереджає, що курці, які вирішують відмовитися від сигарет, ні в якому разі не повинні в той же час відмовлятися від кави або солодкого. Справа в тому, що так стрес виросте в кілька разів, і шанси на успіх кампанії виявляться мінімальними.

Соціальні мережі.

Здорово, якщо у вас є друг, який кинув палити. Тоді задати виникають по ходу питання або звернутися за підтримкою (а вона вам знадобиться) можна буде в будь-який час. З іншого боку, не менш успішним виявляється підключення до операції своїх віртуальних друзів. Можливо, ви просто не знаєте, що у кого-то з них все вийшло. А між тим, вони з радістю дадуть пораду і обговорять з вами варіанти відхилення від початкового плану.

Крім того, психологи підтверджують, що гучні заяви в соціальних мережах на кшталт «з сьогоднішнього дня я кидаю палити» або «з завтрашнього дня я не їм цукор», звичайно, збільшують соціальний тиск. Але при цьому, за даними досліджень, саме люди, що дають подібні обіцянки, виявляються в результаті більш успішними.

Тренування.

Напади гострого бажання покурити в разі відмови від куріння, як правило, обмежені в часі. Зазвичай вони тривають від 5 до 10 хвилин, і експерти відзначають, що найголовніше тут — чимось себе зайняти. «Якщо ви сядете на стілець і будете чекати, поки тяга зникне, це виявиться набагато складніше, ніж якщо ви встанете в планку або зробите кілька вправ на прес», — коментує Морган.

Тяга застала на роботі? Нічого страшного. Відправляйтеся на прогулянку або, якщо часу немає і погода не має, пройдіться по офісу, щоб дізнатися, як справи у ваших колег. Візьміть до уваги і те, що, за даними деяких досліджень, підняття важких предметів допомагає кинути палити швидше, ніж кардіо-навантаження. Так що, цілком можливо, Вам варто тимчасово змінити тип тренувань і попрацювати з вагою.

25 порад тим, хто кидає палити.

Дата публікації 13 квітня 2015 . Опубліковано в вплив на людей.

Чи важко кинути палити? Одним це дається досить легко, а У інших це не виходить зробити роками. У цій статті зібрані поради від анонімних курців тим, хто хоче розпрощатися з нікотиновою залежністю раз і назавжди.

25 порад тим, хто кидає палити:

1. Це важко тільки на перший погляд, поки ви дивитеся через призму шкідливої звички.

Як тільки ви розглянете факти, пов’язані з курінням-ви будете раді позбавити своє життя від цієї залежності. Вселяйте самі собі відмову від куріння, вірте своїм переконанням, удосконалюючи, таким чином, свій внутрішній світ.

2. Подивіться на відмову від куріння, як на безцінний дар самому собі.

Відмовляючись від цієї звички, ви даруєте собі здорове тіло, краще життя, високу самооцінку. Загорніть все це в красиву упаковку, подивіться, як вона безцінна і прийміть з вдячністю від самого себе.

3. Призначте конкретну дату.

«Завтра»,» з Понеділка«,» наступного тижня » — не годиться. Сприймайте це, як погашення обов’язкової фінансової заборгованості, тобто, так само серйозно. Перестаньте годувати себе сніданками — вони ніколи не наступають. Призначте конкретне число, зберіть залишки волі в кулак і поставте крапку. Назавжди.

4. Не шкодуйте про це.

кинути палити поради

Відмова від куріння може здатися величезною втратою. В душі буде почуття порожнечі і розчарування. Не піддавайтеся цьому, це провокації! Насправді ви викидаєте зі свого життя сміття. Ви позбавляєтеся від того, що принесло вам багато шкоди і великі фінансові втрати. Це те, що забрало у вас дорогоцінні хвилини, витрачені в курилці. Не дозволяйте більше своїм органам служити сховищем нікотину і бути сміттєвим баком для недопалків. Тіло-це храм душі, дбайте про нього і пам’ятайте: в здоровому тілі – здоровий дух!

5. Залишайтеся на позитиві.

Адже це одне з того кращого, що ви можете зробити в житті. Чому вас взагалі засмучує той факт, що ви ніколи більше не будете труїти себе поганню, нав’язаної «модою»?!

6. Відмова від куріння насправді заслуговує на повагу.

Викресліть куріння за всяку ціну зі свого життя. В результаті Ваші близькі люди і ви самі отримаєте дуже великі переваги.

7. Вивчіть, нарешті, склад сигарет.

Папір, бутан, кадмій, чадний газ, гексамін, клей, нікотин, амоній, метан, миш’як, ще раз чадний газ, метанол, фарба, формальдегід – подивіться значення всього цього в словнику. Запишіть великими літерами і повісьте туди, де будете часто це бачити.

8. Не виправдовуйте себе тим, що у вас багато стресу і проблем в житті, які змушують вас курити.

Куріння — вже проблема. Ось побачите, як легко буде справлятися зі стресом без сигарет, адже нікотин пригнічує нервову систему. Без нього у вас підвищиться самооцінка, впевненість в собі і з’явиться більше енергії. Відмовившись від куріння і подарувавши собі ще одну хвилину життя, ви зробите щось значне, то, що набагато дорожче всіх грошей світу.

9. Набір ваги-черговий міф і провокація.

Людина, що дотримується правильного харчування, навіть не помітить набір ваги на кілька грам. Але, за харчуванням все одно доведеться стежити, щоб не замінювати сигарети їжею. Найголовніше пам’ятайте, — підвищення ваги викликає переїдання, а не відмова від куріння.

10. Займіть себе будь-якою справою, здатним утримати вас від думок про сигарети.

Ваш мозок, відчуваючи гостру нестачу звичних для нього інгредієнтів, буде провокувати вас закурити, в будь-який відповідний для цього момент. Так що займіть себе чим завгодно, аби не думати про свою звичку, наприклад, спортом. До речі, це найкраща ідея.

11. На час доведеться обмежити контакти з курцями.

Коли ви побачите, як хтось курить, подумайте про те, що цю сигарету могли б курити ви. Випробуйте подяку, за те, що вам це більше не загрожує.

12. Коли стане зовсім нестерпно, і ви будете готові лізти в петлю, займіться дихальною гімнастикою.

В інтернеті можна знайти безліч способів.

13. Інвестуйте в себе.

Розглядайте відмову від куріння, як внесок: припустимо, ви не курите півгодини – так ось ці півгодини ви вносите в здорове серце, ясний розум та інше з того, що є у некурящого, але чого поки немає у вас. Внесіть ще півгодини. Продовжуйте інвестувати у власне здоров’я спочатку кожні півгодини, потім кожну годину. Через дуже короткий час ви побачите результат своїх інвестицій.

14. «HALT»

Що в перекладі з англійської означає «Злість», «втома», «голод»і «самотність». Коли виникне бажання закурити, переконайтеся, що не відчуваєте що-небудь з цих відчуттів. Це чотири основних якоря, що підстерігають курця.

15. Знайдіть заміну.

Просто замініть сигарети чимось легким, наприклад, льодяниками для бажаючих кинути палити. Цей спосіб, як він не був банальний, реально працює.

16. На час доведеться відмовити собі в улюбленій звичці пити каву вранці.

Принаймні, до тих пір, поки ви не кинете палити остаточно. Те ж саме стосується і алкоголю – він різко знижує опірність.

17. Два тижні.

Просто пам’ятайте, що всі знервовані відчуття і бажання закурити закінчаться через два тижні, а може і раніше – це індивідуально. І ви більше ніколи їх не відчуєте.

18. Залиште спогади.

Коли Вам стане зовсім нестерпно, запам’ятайте це відчуття, цей біль, цю нікотинову ломку. Нехай це буде нагадуванням про найсильнішому наркотику, ім’я якому – нікотин. Пам’ятайте про те, наскільки сильно він вас зачепив.

19. Кожна мить.

Згадайте кожну мить, коли ви курили. Усвідомте всю абсурдність того, що відбувається: це не ви затягувалися сигаретою, а вона затягувалася вами, висмоктуючи життя і здоров’я. Не діліться з нею більше нічим.

20. Продовжуйте намагатися.

Якщо у вас не виходить, але ви твердо мають намір кинути палити, не залишайте спроби. Так, це складно, але це боротьба добра зі злом і шансів у вас більше.

21. Пийте багато води.

кинути палити поради

Для чоловіків — 2л води в день, для жінок – 1,5 л в день (точні пропорції для обох індивідуальні). Вода виводить отруту з організму. Коли захочеться курити, пийте воду-допомагає.

22. Перша сигарета.

Пам’ятайте, що навіть після невеликою перемогою над собою, перша ж сигарета знову активує стару звичку. Досить обманювати себе тим, що ви можете почати і кинути, коли захочете. Це каббала. І те, що ви читаєте цю статтю – вірне тому підтвердження.

23. Щоденник курця.

Правильніше було б сказати»щоденник кидальника». Записуйте туди всі зміни і відчуття в кінці дня і періодично перечитуйте. Наприклад: проходить кашель курця, зуби втрачають жовтий колір, ви гостріше починаєте відчувати смаки і запахи, стали розуміти математику. Пишіть все, що вважаєте за потрібне, робіть фото і через місяць ви себе не впізнаєте.

24. Згадати все.

Згадайте, скільки років ви курили, подивіться мотивуюче відео про шкоду куріння і в що воно перетворює організм. Просто усвідомте, скільки гидоти ви внесли в свій організм, викуривши всього лише одну сигарету.

25. Відвар вівса.

Придбайте в аптеці траву або зерна вівса, зробіть з нього відвар і приймайте як чай, коли захочеться курити. Це дуже хороший і діючий спосіб: він чистить легені, виводить отрути з організму і просто відбиває бажання закурити.

Як кинути палити: психологічні стратегії, які РЕАЛЬНО допомагають.

Одна з хороших психологічних технік, які реально допомагають кинути палити, полягає в тому, щоб вже на етапі підготовки сприймати себе як некурящого.

Кинути палити-завжди саме час. Але це нелегко. Ми розповімо вам про психологічні стратегії, які реально допомагають кинути палити. Краще не чекати, коли наше тіло почне «подавати сигнали», коли виникнуть проблеми зі здоров’ям, пов’язані з курінням. Варто усвідомити якомога раніше, що відмовитися від цієї шкідливої звички необхідно.

Як кинути палити: психологічні стратегії, які допоможуть.

Три фази відмови від куріння стратегії, які допомагають кинути палити.

І не варто вірити в» чудодійні » техніки і засоби, які нібито гарантують повну і остаточну відмову від куріння. Важливо розуміти, що тут немає і не може бути чарівного рецепту, немає техніки, яка б діяла на всіх однаково, адже кожна людина — це «набір» унікальних особливостей, звичок, потреб.

Але одне безсумнівно: для того, щоб кинути палити, необхідна воля і рішучість.

І в досягненні цієї мети нам можуть допомогти певні психологічні стратегії.

Виберіть з них ті, які найбільше вам підходять, застосовуйте їх постійно, і нехай вони стануть для вас ключем до успіху.

Три фази відмови від куріння.

Коли людина всерйоз відмовляється від куріння, він проходить через три фази:

Фаза підготовки, коли людина ставить перед собою мету, приймає рішення і твердо вирішує його дотримуватися. Фаза відмови від куріння, коли синдром абстиненції заподіює нам справжні страждання, коли нас долають сумніви і дуже хочеться знову закурити. Це критичний етап. І остання фаза, фаза утримання . Тут важливо, щоб нова звичка (не курити) вкоренилася, не можна допускати зривів.

Знаючи про ці етапи, ми можемо чітко усвідомлювати, на якому з них ми знаходимося і що нам потрібно робити в даний момент.

Отже, що рекомендується робити в різні фази відмови від куріння?

Стратегії, які допомагають кинути палити.

Рекомендації для фази підготовки.

Велику роль в курінні відіграють соціальні чинники. Діють також психологічні чинники, а головне — формується фізіологічна залежність від нікотину.

На фазі підготовки важливо виділити ключові аспекти і сформувати комплексний підхід до боротьби зі своєю шкідливою звичкою.

Послабити дію соціальних факторів і зменшити доступність сигарет.

1. Складемо список ситуацій і моментів дня, коли нас найбільше тягне взяти в руки сигарету.

Наприклад, коли встаємо з ліжка, після сніданку, під час перерви на відпочинок на роботі, коли ми в компанії з друзями, коли нервуємо…

2. Ідея полягає в тому, щоб зменшити доступність сигарет в ці «критичні» моменти.

Наприклад, ми знаємо, що вранці, після пробудження, нам дуже захочеться покурити. Потрібно заздалегідь подбати про те, щоб під рукою в цей момент були не сигарети, а карамельки або жувальна гумка. Послабити дію психологічних факторів.

3. Одна з хороших психологічних технік, які реально допомагають кинути палити, полягає в тому, щоб вже на цьому етапі сприймати себе як некурящого.

4. Замість того, щоб говорити всім, що ви кидаєте палити, говорите: «я кинула курити».

5. Якщо ми концентруємо увагу на процесі (кидаю курити), можуть з’являтися сумніви, невпевненість (а чи варто це робити…). Краще бачити себе тим, ким ви хочете стати: некурящим.

Рекомендації для критичної фази відмови від куріння.

На цьому етапі ми можемо цілком усвідомлено бажати кинути палити, але психологічна і фізіологічна залежність від сигарет робить це дуже складним завданням.

Тут допоможуть такі рекомендації.

Контролювати соціальні фактори та умови, що спонукають нас закурити.

6. Є місця і звички, які автоматично актуалізують в нас потребу закурити. Це може бути чашка кави в кафе (для курців, зрозуміло), зустріч з друзями в якомусь закладі…

7. Значить, прийшов час змінювати звичні сценарії і створювати нові звички.

8. Займіться Mindfulness-практикою, запишіться в школу танців, займіться плаванням, малюванням…

Таким чином мозок отримує нові стимули, у вас з’являються нові інтереси і звички, які пригнічують тривожність і допомагають кинути палити.

Контролювати психологічні фактори.

Тренуйте свої емоції, позбавляйтеся від тривожності за допомогою дихальних технік, технік розслаблення, медитації…

9. Ви повинні навчитися розпізнавати ситуації ризику та планувати свою поведінку в них. При цьому дуже важливий позитивний настрій.

10. Сприймайте себе як успішної людини, що володіє великою силою волі.

Зменшувати залежність від нікотину.

11. Для цього зазвичай рекомендують поступово переходити від нашої звичної марки сигарет до сигарет, в яких міститься менше нікотину.

Цей процес повинен тривати приблизно два тижні.

кинути палити поради

Фаза підтримки.

Нарешті ми досягли своєї мети … принаймні, на даний момент.

Але важливо знати, що і через 5 місяців після того, як ми кинули палити, ми ще не вступаємо в фазу підтримки. У цей час ще є високий ризик повернутися до звички.

Бажання курити ще не пропало, і ми відчуваємо симптоми, пов’язані з нікотиновою залежністю. У нас болить голова, поганий настрій, ми відчуваємо тривогу…

Деяким і через рік після відмови від куріння доводиться контролювати психологічні фактори і намагатися робити сигарети менш доступними.

Але якщо ми витримали 6 місяців, ми вступаємо в етап підтримки нової звички (не курити). В цей час потрібно слідувати таким рекомендаціям:

12. Не втрачайте з уваги «чому», тобто причини, за якими ви відмовилися від куріння.

13. Цінуйте добре зроблену роботу і зусилля, які ви доклали. Поставте собі «високу оцінку» за те, що ви змогли це зробити. Ці почуття-найкраща мотивація до того, щоб не повертатися до шкідливої звички.

14. Не припиняйте заняття, які допомагають кинути палити. Маються на увазі спорт, танці і т. д.

15. І нарешті, дуже добре ділитися своїм досвідом і цими стратегіями з іншими людьми, які проходять цей шлях.

Таким чином ми зміцнюємося в нашій новій «вірі» і відчуваємо почуття гордості і самоповаги.опубліковано econet.ru.

P. S. І пам’ятайте, всього лише змінюючи свою свідомість — ми разом змінюємо світ! © econet.

Сподобалася стаття? Напишіть свою думку в коментарях. Підпишіться на наш ФБ:

Випробувано на собі: поради тим, хто кидає палити.

Кожен курець неодноразово замислювався про відмову від сигарет або навіть вже пробував, але, на жаль, не у кожного це вийшло.

Про шкоду куріння сьогодні знає кожен. На всіх сигаретних пачках-лякаюча картинка, на стінах в поліклініці – плакати про жахливі наслідки тютюну, лікарі наводять смертельну статистику. Кожен курець неодноразово замислювався про відмову від сигарет або навіть вже пробував, але, на жаль, не у кожного це вийшло.

У мене вийшло! Моє величезне бажання і народні засоби допомогли в боротьбі з нікотиновою залежністю. Вони легкі в приготуванні і ефективні на ділі. Спроб кинути палити було кілька, остання з них вдала. Я пробувала все: від дорогих засобів і новомодних гаджетів, що замінюють сигарети, – до легкодоступних народних методів.

Народні способи: полоскання, жування або напої – зараз не можу сказати точно, що саме мені допомогло, – можливо, все відразу в поєднанні з прагненням перестати вбивати своє здоров’я. Сьогодні я поділюся з вами випробуваними рецептами відмови від сигарет.

Але варто пам’ятати, що у всьому необхідно знати міру, тому не раджу вам зловживати даними народними методами, навіть якщо вони не мають побічних ефектів і протипоказань. Перед застосуванням будь-якого із способів кинути палити слід проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.

Не варто покладатися лише на трави: перш ніж використовувати народний засіб, необхідно прийняти тверде рішення кинути палити і налаштуватися на те, що буде нелегко, але результат того вартий.

Стадії куріння.

Позбутися від нікотинової залежності важко, але можна. Перед тим, як кидати, необхідно визначити, на якій стадії тютюнової залежності ви перебуваєте. Чим сильніше ви втягнулися в цю звичку, тим складніше буде від цього відмовитися. Фахівці виділяють три стадії:

Початкова стадія.

Куріння носить лише епізодичний характер, фізична залежність відсутня. На даній стадії людина не має потреби курити після пробудження і після прийому їжі, але при цьому вже виникають перепади настрою, якщо в потрібний момент не виявляється сигарети. Тривалість стадії: три-п’ять років. Доза: до п’ятнадцяти сигарет в день.

Друга стадія.

З’являється обов’язкова потреба курити після їжі і сну. Організм починає страждати від наслідків куріння: порушення сну, гастрит, підвищення артеріального тиску. Більший удар на себе приймають легені людини. У перспективі-серйозні проблеми серця. Тривалість стадії: п’ять-двадцять років. Доза: до двох пачок на день.

Кінцева стадія.

Організму завдано непоправної шкоди від куріння сигарет-передракові захворювання, хронічні хвороби легенів, серйозні пошкодження нервової системи. Вранці організм намагається звільнитися від смол, тому сильний кашель після пробудження стає нормою. Тривалість стадії: від двадцяти років. Доза: від двох пачок на день.

Рецепт Філатова.

Цікаву методику пропонує доктор Філатов. Він багато років витратив для того, щоб знайти дійсно хороші ліки, які допоможуть курцям боротися з труднощами відмови від сигарет. Вживання лепехи, ісландського моху або гілочок черемхи в поєднанні з сигаретами викликає нудоту, що є найсильнішим провокатором ослаблення психологічної залежності.

Гілочки черемхи збираються до початку цвітіння дерева і для зручності нарізаються розміром з сірник. При бажанні покурити необхідно ретельно розжувати гілочку і виплюнути. Природні речовини, які містяться в гілках, вступають в реакцію зі слиною і формують специфічне сприйняття смаку сигарет. Такий спосіб відмінно діє з психологічної точки зору, іноді досить 7-10 днів, щоб бажання курити пропало.

Мені черемху виявилося знайти важко, тому в аптеці я придбала коріння лепехи (можна ісландський мох). При бажанні знову закурити, рекомендується пережовувати і ковтати шматочки лепехи. Сигарета для мене після такого способу ставала дуже неприємною на смак. Через деякий час відчувалося полегшення від залежності.

Як кинути палити-поради лікарів і кинули.

Корисні поради, як кинути палити, особливо актуальні для тих, хто зважився повністю відмовитися від нікотину і почати нове життя. Для того щоб було легше пройти цей непростий шлях до власного здоров’я, буде корисно послухати поради фахівців, і колишніх курців, яким вдалося побороти залежність.

Як кинути палити — поради лікарів і медична допомога.

Якщо кинути палити не вдається самостійно, можна звернутися до фахівців, які проводять реабілітацію за певною програмою. Наприклад, психологи допоможуть підготуватися до дня, коли відбудеться відмова від куріння, нададуть переконливу мотивацію, розкажуть, як обійти стороною звичні ритуали куріння, і навчать техніці розслаблення.

Як стверджують фахівці, найголовнішим для людини — це психологічна установка на конкретну дію. Якщо ставитися до моменту відмови від куріння за методом «вийде-не вийде», можете відразу залишити затію, тому що не вийде, особливо якщо за плечима стаж більше 10 років. Перш ніж починати кидати палити, залежний від нікотину зобов’язаний ретельно зважити всі переваги і недоліки свого рішення. І тільки після починати діяти.

Психологи американського університету провели опитування серед курців з солідним стажем. Виявляється 85% з них абсолютно не відчувають ніякого задоволення, близько половини відчувають сором за свою дію, і 99% з 100% мріють кинути палити, але тільки безболісно.

Чи можна відразу кинути палити або краще кидати поступово? Такі питання часто задають наркологам курці з великим стажем. Щоб відповісти на це питання, потрібно детальніше ознайомитися з історією куріння людини, визначити ступінь його залежності за допомогою тесту на куріння і розпізнати, наскільки сильна психологічна потреба.

Якщо людина кинула палити, став нервовим або депресивним, постійно шукає в кишені пачку сигарет, зриває роздратування на рідних і близьких, ніяк внутрішньо не може змиритися зі своєю втратою, такому курцеві потрібна серйозна медична допомога і поступова відмова від куріння. Професійна участь різних фахівців допоможе зробити відмову від сигарет менш болючим, і гарантовано вдалим.

Поради колишніх курців і корисний досвід.

Для багатьох людей поради, рекомендації і проста допомога людей, які побували в подібній ситуації є серйозним стимулом. Курець знайомиться з чужою історією, дізнається в деяких моментах себе, і розуміє, що відмова від куріння раз і назавжди — це реально. У більшості випадків, кинути палити допомагає серйозна мотивація, хтось просто вирішив, що вистачить і пора братися за розум, хтось вирішив стати батьком, а є і сумні випадки, коли позбутися звички змушує хвороба.

Багато колишніх курців зізнаються, що усвідомлено намагалися викликати огиду до куріння. Для досягнення такого ефекту застосовувалися сигарети вимочені в молоці, трав’яний чай проти куріння, перегляд науково-пізнавальних фільмів, вивчення статистик, реальних фото та іншого. Така методика ідеально підійде тим, хто має міцну нервову систему і не менш сильну психологічну залежність. Однак і людям зі слабкою психікою, дізнатися про наслідки своїх дій буде не зайвим.

Деякі курці зізнаються, що кинули палити після того, як в черговий раз злетіли ціни на тютюнові вироби. Підрахувавши приблизно, у скільки тепер їм обійдеться ця слабкість, багато хто просто перестали курити раз і назавжди. Скористайтеся калькулятор витрат на сигарети і подивіться на витрати.

Багатьом дуже допоміг метод усунення з життя звичних ритуалів. Якщо рішення розлучитися із залежністю серйозне, потрібно прибрати з очей всі атрибути, які могли б нагадувати про куріння. Варто на час відмовитися від кави, так як цей підбадьорливий напій нейтралізує нікотин, і тому при вживанні кави рука раз по раз тягнуться за сигаретою, щоб наповнити організм потрібною концентрацією.

Але, безумовно, найголовнішим помічником у цій боротьбі є самосвідомість, переоцінка цінностей і розуміння того, що куріння — це страшний ворог, якому за заподіяну шкоду ще й потрібно платити.

Рекомендації, як кинути палити швидко і безболісно.

Існує безліч способів позбутися згубної звички і кожен, хто дійсно шукає відповідний для себе метод — чарівно знайде. Курцям варто розуміти, що кожна спроба — це маленький крок до перемоги, і зупинятися на досягнутому не варто. Для того щоб отримати максимально швидкий і безболісний результат, можна застосувати дані поради на практиці:

На місяць потрібно відмовитися від міцного чаю, спиртних напоїв і кави. Тютюн-це серйозний стимулятор, і при його відсутності організм почне вимагати стимулятори у вигляді кави. На даному етапі потрібно навчити організм працювати без стимуляторів. Відмінно допомагають впоратися із залежністю нікотинзаместітельние препарати. Різні таблетки, пластирі і жуйки містять медичний нікотин без токсичних отрут. Така терапія полегшить фізичний синдром відвикання. Поспостерігайте за своїм організмом як би з боку і зверніть увагу на виверти, які придумує мозок, щоб отримати чергову дозу. Але ви-то знаєте, хто стане переможцем. Коли підкочує роздратування, найкращим способом заспокоїтися буде дихальна гімнастика. Найбільший ефект показала методика дихання животом, яку використовують йоги. Для зниження нервозності добре допомагає пірацетам від куріння, Гліцин, або звичайна валеріана в таблетках. Пройдіть курс лікування заспокійливими препаратами, і близькі не будуть страждати від ваших нападів гніву і депресії. Усвідомте, що відмова від куріння — це крок у нове життя, повне чарівних запахів, яскравих фарб і чистоти. Тому вступайте в неї повноцінно: запишіться в басейн, почніть бігати підтюпцем, вирушайте в спортзал. Щоб не поправитися після відмови від куріння, перестаньте балувати себе вкусняшками: насіння, печиво, горішки та інше. Краще замініть калорійні продукти фруктами, зеленими салатами, м’ятними льодяниками, сухофруктами або жуйкою.

На момент відвикання курцям потрібно уникати компаній, що палять, не ходити на роботі в курилку, не відвідувати бар.

Якщо ви не знаєте, як кинути палити, поради психолога, нарколога і колишніх курців допоможуть розробити правильну тактику поведінки. Для того щоб домогтися успіху, вам потрібно заручитися підтримкою рідних людей. Якщо в будинку є ще курці, попросіть їх більше не курити в будинку. Заздалегідь обговоріть такі моменти, як напливи роздратування, нервозність і гнів. Якщо подібне буде траплятися, вчіться вчасно зупинятися, щоб не образити близьких людей. Пам’ятайте про те, що абстинентний синдром триває не Більше 2.5 тижнів, і цей час найважчий, так як доведеться проявити характер і допомогти своєму організму максимально очиститься.

Як кинути палити самостійно?

За статистикою, 70 % курців хотіли б назавжди швидко позбутися від куріння самостійно. З них близько 80 % вже робили спроби зробити це. Деякі змогли кинути палити самостійно. Але чому не кожному вдається відмовитися від пристрасті до сигарет? Давайте розглянемо проблему з моменту її зародження і аж до рішення, щоб дізнатися, що заважає встати на шлях здоров’я і як з цим впоратися.

Чому складно кинути палити самому?

Кожен з курців має свої причини, через які сигарети стали частиною його життя. Більшість починає курити в юності, зазвичай щоб влитися в нову компанію, стати «своїм». Підлітки і молоді люди вважають, що сигарета принесе з собою веселощі, дружбу, розуміння. Але вона несе тільки нікотинову залежність.

Людина продовжує купувати сигарети і не замислюється про те, що це шкідливо. Навіщо? Адже тютюновий дим вже грає роль стимулятора нервової системи.Але стан «ейфорії» тимчасове, і воно зовсім не допомагає вирішити ті проблеми, які викликали нервову напругу.

Є люди, які курять від нудьги. Вони не знають, чим себе зайняти, чекаючи автотранспорт на зупинці, при розмові з приятелем. Вбиваючи час за сигареткою, вони вбивають себе-нікотином і отрутами, що містяться в тютюновому димі.

Через деякий час у курця з’являється характерний кашель, виникають проблеми з серцем. І це спонукає деяких задуматися над способом, як швидко і самостійно кинути палити. Однак нікотин вже міцно зайняв своє місце в їхньому житті. Організм розучився обходитися без нього і кожен день вимагає все нову і нову дозу. Це нікотинова залежність.

Як кинути палити самому назавжди і не повернутися до» шкідливої звички » знову?

Здавалося б, сам палить розуміє, якої шкоди він завдає сигаретами своєму здоров’ю, усвідомлено приймає рішення назавжди відмовитися від «шкідливої звички»… але через деякий час знову повертається до неї. Так чи реально кинути палити самому? Так, але тільки якщо заглянути вглиб механізму формування залежності.

Куріння як ритуал-це коли ви доповнюєте сигаретою чашку кави, виходите протягом робочого дня на перекури, затягуєтеся димом після вечері. Тому, щоб налаштувати себе кинути палити, потрібно усвідомити наявність таких ритуалів і позбутися від них.

Сигарети використовують і як засіб від стресу і нервозності. Як кинути палити самостійно, якщо тютюн допомагає впоратися з труднощами і негараздами? Це ілюзія. Все, що робить нікотин, змушує вас витрачати гроші на сигарети і підриває ваше здоров’я. «Шкідлива звичка» не вирішить Ваших проблем на роботі, не допоможе налагодити відносини в родині. Вона не зробить Вас впевненіше в собі і успішніше.

Як себе налаштувати, щоб кинути палити? З чого ж почати? Як кинути палити самому вдома? Для початку зрозумійте, що потрібно відокремити своє життя з проблемами і негараздами від іншої потужної проблеми — залежності від нікотину, яка створює в житті людини додатковий стрес.

Пройдіть тест і через хвилину дізнайтеся, чи легко Вам буде кинути палити.

Мотивація, щоб кинути палити сигарети самостійно.

Дайте відповідь чесно на три питання:

Ви хочете курити до кінця свого життя? Чому ви самостійно хочете кинути палити? Що зміниться у Вашому житті після того, як ви кинете палити?

З першими двома зазвичай не виникає проблем. Людина розуміє, що куріння шкодить його здоров’ю, і готовий назавжди відмовитися від сигарет, щоб поліпшити самопочуття і змінитися на краще. Але не всі розуміють, на що розраховувати після того, як зміг кинути палити самостійно. Що зазвичай наводять як приклад:

через 30 хвилин нормалізується кров’яний тиск; через 12 годин клітини отримають свою нормальну порцію кисню; через добу прийде в норму кіслородоснабженіе серця і мозку; на 4-у добу повернеться яскравість смаку і нюху; через 5 днів зникне неприємний запах з рота; через тиждень особа придбає нормальний, здоровий відтінок; протягом місяця перестане боліти голова, зникнуть запаморочення, кашель і задишка; через рік ризик інсульту зменшиться в 2 рази; через 5 років ймовірність раку легенів зменшиться в 5 разів.

Вже на наступний день ви відчуєте позитивні зміни в своєму організмі! на наступний день ви відчуєте позитивні зміни в своєму організмі! Усвідомивши це, ви здивуєтеся, як насправді легко кинути палити самому. Метод Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» довів це — тисячі людей впоралися з цією проблемою просто, раз і назавжди.

Як хлопцеві або дівчині кинути палити самому вдома за допомогою ліків?

Фармакологічні засоби затребувані і доступні, адже люди продовжують сподіватися на «чарівну таблетку» і думати, що це ефективний спосіб кинути палити. Ось що пропонують аптеки, щоб допомогти кинути палити самому (або самій):

Таблетки (наприклад, «Табекс»). Вони заміщають нікотин, стимулюючи ті ж рецептори в головному мозку. Вважається, що допомагають відмовитися від сигарет. Але за фактом створюють ефект «передозування», якщо продовжувати при цьому курити, що, звичайно, може допомогти не пхати собі сигарети в рот, але не в силах змусити Вас не думати про них. Жуйка. Містить нікотин, швидко поставляючи в організм психостимулюючу речовину, зберігаючи при цьому залежність. Пластир. Як кажуть виробники, він допомагає кинути палити самому, тому що знижується кількість викурених сигарет. Пластир теж містить нікотин. Електронні сигарети. Нікотин надходить в організм у вигляді інгаляції. Це ті ж сигарети, тільки електронні. Нікотинова залежність зберігається.

Народні методи, як кинути палити самому.

Відмова від» шкідливої звички » можна підкріплювати деякими народними засобами. Як правило, кинути палити самостійно допомагають детоксикаційні заходи, які звільняють тіло від накопичених токсинів і шлаків. З цією метою можна приймати відвар з вівса, проса, жита. Також можна вживати відвар з цілющих трав: подорожника, кропиви, лепехи, ехінацеї, звіробою.

Коли хочеться курити, можна прополоскати порожнину рота солоною водою. Або ж пожувати звичайну жуйку, посмоктати льодяник, поїсти насіння – однак важливо пам’ятати, що це загрожує набором зайвих кілограмів.

Для тих, хто твердо вирішив назавжди кинути палити самостійно, будуть корисні такі поради:

не бійтеся вирішувати проблеми, що викликають нервозність, занепокоєння. Коли людина кидає палити, то його тіло одужує. З’являється більше сил і енергії, які дозволять вам вирішити будь-яку проблему; нічого не міняйте тільки тому, що кинули палити. Міняйте з однієї причини — ви цього хочете; не потрібно обмежувати себе в каві або в спілкуванні з друзями, що палять; пам’ятайте про те, що в перші дні нікотиновий голод буде давати про себе знати. Це проявляється як звичайний голод. Тому, щоб уникнути ризиків, пов’язаних з набором ваги, не робіть перекусів між звичайними прийомами їжі; пам’ятайте про те, що при відмові від куріння відвикає не тільки тіло, але і мозок. Тому не лякайтеся «шалених» думок. Це нормальний процес, ці думки скоро зникають.

Як кинути палити самому в домашніх умовах?

Як боротися з фізичною і психологічною залежністю?

З якого дня кинути палити самостійно дівчині або хлопцю? Підійде будь-який час, головне-прийняти тверде рішення. Перші кілька днів фізична залежність буде давати про себе знати, коли в звичні моменти життя будуть з’являтися думки закурити. Можливо, це буде проявлятися невеликим напругою, деяким дискомфортом. Але незабаром будь-які симптоми зійдуть нанівець. Але за однієї умови: якщо одночасно з цим ви подолаєте і психологічну залежність від нікотину.

Щоб хлопцеві або дівчині кинути курити самому або самій, потрібно позбутися від психологічних причин, які призвели до цієї «шкідливої звички». Зрозумійте, що сигарета абсолютно марна, тому не потрібно відмовлятися від звичних ритуалів, пов’язаних з сигаретами, і не здумайте шукати заміну нікотину. Розібратися з мотивами курців і труднощами, які їх підстерігають при спробах відмовитися від тютюнопаління, допомагає книга Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити».

Дев’ять порад, як назавжди кинути палити самому.

Дивіться на відмову від сигарет як на безцінний подарунок самому собі. Ви даруєте собі більш здорове і довге життя. Не ставтеся до відмови від нікотину як до втрати чогось важливого. Ви позбавляєте себе від шкідливого і зайвого, від сміття. Кидайте палити для самого себе. Не через ультиматум дружини / чоловіка, не на прохання рідних, не за компанію. Ви робите це тільки для себе. Підготуйте заздалегідь мотивуючі матеріали, які будуть Вам допомагати. Завжди пам’ятайте про те, чому куріння заважало жити, чому це турбувало. І кожен раз, згадуючи це, радійте, що тепер цього немає. Не обманюйте себе, що зараз не найкращий момент у житті, щоб кидати курити. Завжди будуть труднощі, завжди будуть завдання, що вимагають вирішення. Але сигарети не вирішують життєвих проблем. Не бійтеся набору зайвої ваги. Якщо не замінювати сигарети їжею, а вирішити психологічні проблеми, що призвели до паління, ви не наберете зайвого. Не обмежуйте себе в спілкуванні з курцями, гуляйте, відпочивайте. І спостерігайте за людьми, що палять. Вони щасливі не тому, що курять, а тому, що відпочивають. Не пропускайте прийоми їжі. За бажанням покурити може ховатися звичайний голод. Не перевтомлюйтеся розумово і фізично. Це викликає роздратування і необхідність стимулювання ЦНС, а ви звикли це робити за допомогою нікотину.

Щоб допомогти собі і прискорити очищення організму від отрути, накопиченого через куріння сигарет, намагайтеся пити більше води. Для зняття запалення порожнини рота полощіть її розчином соди. Прискорити виведення мокротиння допомагає особливий кліматичний режим в приміщенні: температура повітря-до + 22 °C, вологість — 50 %.

Як самостійно налаштувати себе назавжди кинути палити дівчині або хлопцю?

Не кожен може відразу взяти і відмовитися від сигарет. Але в цьому немає нічого страшного. Рухайтеся до своєї мети хоча б невеликими кроками. І ви до неї неодмінно прийдете, на відміну від тих, хто здався після перших невдалих спроб кинути палити самостійно.

Якщо у Вас виникли труднощі, зверніться в Центр Аллена Карра. Ми Вам обов’язково допоможемо!

Як швидко кинути палити.

Ви хочете кинути палити, але не знаєте як це зробити? Звичайно, адже сигарети постійно дорожчають, а здоров’я від них не додається. У цій статті ви дізнаєтеся, як швидко і назавжди кинути палити.

Знайдіть мотивацію.

Ви повинні вирішити, з якої причини ви вирішили кинути палити, саме це стане вашою «дороговказною зіркою», і буде утримувати вас у важку хвилину. Бажано записати і повторювати собі кожен раз, коли хочеться закурити.

Важливо кидати не заради когось, не на суперечку, не на час, а назавжди і заради самого себе і свого здоров’я.

Боротьба зі страхами.

Кожна людина, яка хоч раз думав кинути палити, напевно боявся погладшати. Так, брехати не будемо, такий ризик є, але він тимчасовий і після відновлення організму проходить. Що потрібно зробити, щоб не набрати вагу?

Намагайтеся їсти, як раніше, і не перекушувати, тільки якщо яблуком, також можна пожувати жуйку.

Не замінюйте сигарети.

Напевно в голову прийшла думка купити пластирі, таблетки або спрей з нікотином, але цього краще не робити. Подумайте самі, який сенс заміщати один спосіб отримання нікотину на інший, тим більше, що ви не повинні відчувати, що чогось втратили, навпаки, ви придбали свободу від залежності, вам не потрібно шукати місце для куріння, не мучить задишка, не потрібно витрачати гроші на них, одні плюси.

Знайдіть інші способи позбавлення від стресу.

Багато курять через нервове напруження, і їм потрібно щось інше. Дійсно, коли людина курить, він стає впевненіше в собі, розслабляється і перестає хвилюватися, але набагато краще з такими завданнями впораються курс заспокійливого або більш щадний метод – відвари трав (звіробій, ромашка).

Для того, щоб стало більше приводів не зірватися, потрібно розповісти своїм близьким і друзям про намір кинути палити, тоді вам психологічно стане важче порушити свою обіцянку.

Подумайте про здоров’я.

Деяким людям допомагає усвідомлення, наскільки краще стане організму після відмови від шкідливої звички, ось деякі з них:

налагодяться біоритми сну; якість сексуального життя підніметься на новий рівень; ризик захворювання на рак легенів стане нижче; покращитися надходження кисню до м’язів і мозку, інших органів.

Звичайно, хочеться зірватися і викурити хоча б одну сигарету, але цього робити не можна! Це пустить нанівець весь час, що ви трималися. Не відступайте, Ви сильніші за це.

Існує метод від противного, насправді їх багато, але найпопулярніші – це перед курінням полоскати рот содовим розчином, який додасть тютюновому диму неприємний смак, а для особливо заморочившихся — просочити сигарети молочним продуктом, висушити і викурити (ефект як у соди).

Чи не найпопулярніші способи кинути палити.

Голковколювання. Гіпноз. Відвідування психолога.

кинути палити поради

Якщо особливо важко, є гаряча лінія, яка підтримує людей з проблемами залежностей: 8-800-200-02-00.

Тепер ви знаєте, як швидко кинути палити раз і назавжди, залишилося зробити це.

Як кинути палити? (Поради колишнього курця)

Нікотин-один з найсильніших наркотиків. І не намагайтеся мене переконати. Позбутися від залежності не просто, але цілком можливо. Будь-хто здатний кинути цю згубну звичку в один день. Раз і назавжди. Поради, наведені нижче, не позбавлять вас від бажання курити, але допоможуть позбутися від звички і залежності.

1. Мотивація найдієвіший спосіб кинути палити-знайти мотивацію. Зрозумійте, що для Вас важливіше: куріння або. Приклади з життя: моєму двоюрідному братові досить було порахувати, скільки він витрачає на сигарети зараз і скільки він заощадить, якщо кине. Цифра для студента вийшла значна. Зараз він щодня поповнює скарбничку на 100 рублів (Приблизна вартість двох пачок сигарет — його звичайної норми). Збирається через три роки купити машину. Мотивація-економія. Моєму дядькові (батькові того самого брата) був поставлений страшний діагноз: рак легенів. Перед ним постав вибір: сигарети або життя. Він вибрав життя. Мотивація, по-моєму, очевидна. Знайомий моєї приятельки перестав бути залежним, як тільки побачив легені курця в анатомічному музеї. Хоча до цього кілька років не міг кинути палити. Мотивація -» Я не хочу мати всередині щось подібне «(с). Моя викладач анатомії не курила під час вагітності і три роки після народження дитини (період годування). Мотивація-турбота про дитину. Моїй подрузі вистачило знайомства з біографією кумира, який не сприймає будь-які види наркотиків. І зараз вона гордо верне ніс не тільки від тютюну, але і від алкоголю. Мотивація- «я не наркоман». Кільком моїм одногрупницям досить було дізнатися, що палять дівчата імееют меншу популярність у протилежної статі. Мотивація-бажання бути привабливими. Що стосується мене. Я-майбутній викладач (не люблю слово «учитель»). Ця професія накладає на мене певні обов’язки. Навряд чи мені вдасться захистити дітей від тютюнової залежності з сигаретою в зубах. «Людина ніколи не навчить іншого того, чого не навчився сам «(с). До того ж куріння погіршує пам’ять, увагу, а ці якості мені необхідні для роботи з дітьми і не тільки. Мотивація-бажання стати ідеальним вчителем.

2. Дати собі обіцянку. Мій близький друг, викуривши останню сигарету, сказав собі:»я більше не буду курити». Минуло три роки, і мій друг дотримав дане собі слово. Відразу варто обмовитися, це варіант для відповідальних, які не звикли кидати слова на вітер. І не для слабохарактерних.

3. Клин клином. Варіант для курців без сили волі. Я назваю цей варіант»докуритися до зелених чоловічків». Спробуйте викурити за один раз всю денну норму. Для посилення ефекту перед «процедурою» можна або не їсти добу, або, навпаки, щільно пообідати. Для курців зі стажем краще взяти сигарети міцніше. І краще взяти кілька вихідних, які ви, швидше за все, проведете в обніку з «білим другом». Після такого «вибивання» бажання курити пропаде; якщо не назавжди, то надовго — це точно. Моїй викладачці анатомії за допомогою цього методу вдалося відучити племінника від згубної звички раз і назавжди. Його, бідного, починає вивертати від одного тільки запаху тютюну.

Кинути палити реально. Ніякі пластирі, таблетки, жуйки, насіння, електронні сигарети не допоможуть, поки ви самі того не захочете. А якщо у Вас з’явиться бажання, зникне потреба в замінниках.

Як дівчині самостійно кинути палити раз і назавжди?

Як самій кинути палити-цим питанням все частіше задаються дівчата, що палять, тому що шкода нікотину стає все більш очевидним.

Згідно зі статистичними даними, відсоток курців в Росії дорівнює 70%. Куріння згубно впливає на внутрішні органи і системи організму, а ще відомо, що палять люди живуть на 20 років Менше. У Сполучених Штатах близько 400000 людей помирають від куріння. Більше 25% випадків смерті курців відбувається в наслідок серцевого нападу або раку легенів.

Відомо, що близько 30% ракових випадків розвивалися на грунті тривалого куріння, а згідно зі статистикою, більшість смертних випадків від раку відбувалося саме з курцями. Тому не дивно, що люди все частіше замислюються про те, як кинути палити. Здоров’я-це головне наше багатство, яке, на жаль, дуже просто втратити. Як же позбутися від куріння?

Як кинути палити самостійно? З чого почати?

Багато дівчат задаються питанням, як самостійно кинути палити і з чого потрібно починати. Всі поради на тему, як кинути палити, з чого почати, кажуть, що перш за все потрібно визначитися, з якої причини потрібно обов’язково відмовитися від своєї шкідливої звички.

Потрібно знайти джерело мотивації, який допоможе рухатися до мети. Це може бути стимул поліпшити своє здоров’я або зайнятися спортом, який не сприймає куріння.

Щоб кинути палити, візьміть аркуш паперу і запишіть на ньому всі думки щодо своєї звички і на основі цього спробуйте зрозуміти, навіщо потрібно від неї відмовитися і до чого це призведе. Ви можете задуматися про те, що після кидання курити ви зможете зайнятися своїм здоров’ям, більше часу приділяти сім’ї і близьким, перестанете демонструвати поганий приклад дітям або врешті – решт заощадите багато грошей, адже сигарети-річ дійсно витратна. Запишіть всі причини, за якими ви вважаєте за необхідне відмовитися від своєї згубної звички, перечитуйте їх щодня.

Щоб кинути палити дійсно назавжди, виберете точну дату, в яку ви маєте намір геть відмовитися від сигарет. До цього дня бажано підготуватися морально, не хвилюватися і скасувати всі важливі справи. У різних джерелах про те, як дівчині самій кинути палити, говориться, що позбавлятися від шкідливої звички потрібно відразу після завершення місячних до овуляції, оскільки в цей період виробляються спеціальні гормони, що відповідають за зниження стресу, який піде за киданням сигарет. І головне-налаштовуйте себе на позитивні емоції!

Методи боротьби з курінням.

Є безліч способів, як самій кинути палити. Наприклад, відмовившись від сигарет, нікотинову тягу можна перебивати іншими засобами: існують різні нікотинові пластирі, інгалятори і навіть Жувальні гумки. Всі ці способи насичують організм необхідним нікотином, але практично усувають абстинентний синдром, позбавляючи від страждань через відмову від куріння. Однак у цих коштів є і недоліки. Так, вони негативно впливають на серцево-судинну систему в наслідок нікотину. З переваг можна виділити те, що організм не отруюється згубними сигаретними отрутами і смолами, які теж порушують роботу легенів і серцево-судинної системи. Застосовують ці препарати 2-4 тижні до тих пір, поки не зникне тяга до куріння.

Нікотиновий пластир зазвичай використовують в області стегна або плеча раз в день. Через шкірні покриви нікотин потрапляє в організм в необхідному дозуванні. Пластир застосовують мінімум 10 тижнів, важливо також стежити, щоб дозування препарату зменшувалася через три тижні. Досить часто від пластиру починається процес роздратування на шкірі. Якщо ви відчуваєте свербіж і дискомфорт в одному місці, спробуйте клеїти пластир туди, де шкіра менш чутлива і ніжна.

Жувальна гумка з нікотином є вельми популярним засобом, який допомагає кинути палити самостійно. Вона доставляє в організм потрібну кількість нікотину через слизову оболонку ротової порожнини. З недоліків можна виділити неприємний смак, а розжовувати засіб потрібно хоча б 30 хвилин, а потім потримати трохи в роті. Не рекомендується розжовувати швидко і ковтати слину, тому що дія повинна бути повільним і поступовим. З побічних ефектів були виявлені розлади шлунково-кишкового тракту.

Нікотиновий інгалятор має схожість з сигаретою за своїм зовнішнім виглядом, за допомогою цього засіб людина вдихає безпосередньо нікотин. Застосування цього способу дуже нагадує звичайне куріння, а тому найзатятіші курці воліють саме цей засіб. Поради про те, як кинути палити, стверджують, що інгалятор потрібно вдихати близько 80 разів, що вдається не всім, а кількість нікотину в цій дозі стільки ж, скільки і в жувальній гумці. Тому деякі курці воліють інгаляторів жуйки або пластирі, щоб кинути палити раз і назавжди.

Поради про те, як кинути палити, від лікарів не завжди можуть бути приємними. Так, наприклад, можуть бути виписані спеціальні медикаменти від нікотинової залежності, в яких присутні антидепресанти, а вони надають згубний вплив на ЦНС і значно знижують психічну активність. Такі лікарські засоби нормалізують серцебиття і нейтралізують шкідливий вплив нікотину на організм. Зазвичай призначаються такі медикаменти завзятим курцям, які викурюють по кілька пачок сигарет в день. Однак є і більш приємні методи. Наприклад, ефективним способом кинути палити раз і назавжди є спеціальні бальзами для ротової порожнини, які викликають огиду від смаку сигарет.

З нетрадиційних методів лікування нікотинової залежності зазвичай виділяють голковколювання і гіпноз, але вони не мають доведеної ефективності. Голки застосовують зазвичай в області вух, щоб активізувати роботу мозку і усунути головний рефлекс, що спонукає людину до куріння. За допомогою гіпнозу курцеві вселяють огиду до куріння. Таким чином при подальшій спробі закурити людина не зможе це зробити, йому буде гидко.

Важливо розуміти, що є безліч самих різних способів, як самій кинути палити, але тим не менше кількість людей, що палять тільки збільшується, тому що неможливо з першого разу відмовитися від багаторічної звички. Потрібно спробувати кілька методів, щоб знайти той, який підійде саме вам і відповість на ваше запитання, Як кинути палити раз і назавжди.

Спосіб п’яти днів.

Цей метод був розроблений американськими фахівцями для льотчиків-астронавтів, і він відмінно підходить для тих, хто задається питанням, як же самій кинути палити.

Перший день потрібно почати з підйому раніше звичайного на півгодини і випити півлітра чистої води, потім прийняти прохолодний душ. На сніданок з’їсти фрукти і випити свіжого соку. Потім потрібно зробити спеціальну дихальну гімнастику. Протягом дня при тязі до куріння з’їдати фрукт або випивати сік, а після повторювати вправи для дихання. На обід не варто старатися і переїдати, рекомендується з’їсти суп, салат з овочів або рагу, а потім влаштувати прогулянку на свіжому повітрі близько 30 хвилин. На вечерю – знову свіжі овочі або фрукти. Обов’язково в цей день знайдіть собі заняття, щоб відволіктися від думок про куріння.

На другий день, коли ми кидаємо курити, потрібно перед їжею випити півлітра чистої води і знову зробити дихальні вправи. На сніданок знову фрукти або овочі, а після – звичні справи, наприклад, робота або навчання. Бажано добиратися до місця призначення пішки. Так само при різкому бажанні курити перебивайте його фруктовим перекусом або соком.

Наступні 3 дні повторюйте ті ж кроки і вже на 4-й ви помітите відсутність тяги до сигарет. Головне-це віра у власні сили, постійна мотивація і позитивний настрій!

Народні методи про те, як же самій кинути палити.

Нижче наведені найбільш ефективні народні методи, як кинути куріння:

Для тих, хто не може позбутися настирливої думки: «не можу кинути палити. Що робити?»Відмінний спосіб позбутися від шкідливої звички-це відвар звіробою. Це засіб має заспокійливу дію і працює, як антидепресант. У складі звіробою є дуже корисна речовина-гіперицин, який заспокоює нервову систему. Пити відвар звіробою потрібно, як звичайний чай – пару раз за день. Сухий овес і його насіння відмінно очищають організм, а також допомагають кинути палити. Необхідно заварити 20 г вівса на 200 мл води і пити цей відвар вранці. Не забудьте настояти розчин протягом 60 хвилин, а потім процідити і випити весь стакан відразу. Кидаємо курити самостійно, а значить будемо пробувати ефективний народний метод – відвар котовника, кульбаби і валеріани. Для цього потрібно в 200 мл окропу додати по 5 г кожної трави. Випивати цей розчин потрібно в моменти особливої тяги до сигарет. Можна вдатися до куріння спеціальних лікувальних трав, які здатні очистити бронхи. Для цих цілей підійдуть листя розмарину або коров’яку. Обраний інгредієнт подрібнити і згорнути в своєрідну сигарету, а потім викурити. Все ще не знаєте, як кинути палити назавжди? Тоді зробіть настій з вівса і ячменю. Змішайте по 200 г кожного інгредієнта і залийте літром води, потім залиште на ніч. Вранці закип’ятіть настій, варіть близько 8 хвилин, дайте настоятися і процідіть. Пити потрібно по 100 мл тричі на день за годину до їди. Вже скоро ви відчуєте огиду до куріння. І знову овес. 500 г зеленого вівса потрібно додати в літр окропу, настояти, процідити і дати охолонути. Приймати по 1/3 склянки пару раз за день. Щоб позбутися від неприємної гіркоти у відварі, додайте туди ложку меду. Як кинути палити сигарети самої? Дуже просто. Зробіть настоянку з півлітра горілки з використанням 100 г вівсяних насіння. Настояти це диво-засіб потрібно близько 21 дня в темряві. Після отриманий розчин збовтати і процідити. Вживати по 10 крапель, розбавивши водою, за 15 хвилин до їди. Щоб позбутися від шкідливої звички, вам допоможе такий відвар: зробити трав’яну суміш з цикорію, чорного чаю, м’яти, кропиви і кореня валеріани. Потім чайну ложку отриманої суміші всипати в 400 мл окропу. Пити цей відвар потрібно, додавши в нього чайну ложку меду, родзинок, лимона і столову ложку натертого буряка. 40 г вівса потрібно додати в склянку гарячої води і довести до кипіння. Потім настояти протягом години і процідити. Приймати по 1/3 склянки 3 рази на день близько місяця. Для відмови від куріння відмінно підійдуть листя евкаліпта. Додайте столову ложку цієї трави в 400 мл окропу і залиште на годину, потім додайте туди столову ложку меду і гліцерину. Пити по ¼ склянки сім разів за день близько місяця. Щоб кинути шкідливу звичку, полощіть рот розчином соди. Для цього змішайте 20 г соди з 200 мл води. Такий засіб викликає огиду до сигарет. Малина допомагає нейтралізувати чутливість до нікотину. Їжте по можливості багато малини. Дуже добре допомагає і трав’яний збір малинових квіток. 100 г такого засобу залийте півлітром горілки і дайте настоятися протягом двох тижнів в темряві. Приймайте по столовій ложці настою тричі на день під час їжі.

Як бачите, є безліч способів, як самій кинути палити. Головне-вірити в свої сили, налаштовуватися на позитивний результат і чітко слідувати поставленої мети, мотивуючи себе власними досягненнями.

Рекомендації як кинути палити.

Поради для кидають курити.

Куріння крім поганої звички є негативним фактором, що сприяє руйнуванню фізичного і психічного здоров’я. Якщо ви вирішили кинути цю шкідливу залежність, Ви на правильному шляху до досягнення благополуччя і щастя в житті.

Відомо, що куріння активно впливає на мозкові рецептори, які під впливом нікотину і шкідливих смол блокують позитивні думки і енергетику. Для того, щоб кинути палити, вам знадобиться сила волі і мотивація. Якщо у вас є сумніви, і ви не впевнені, що хочете кинути, почніть з перегляду роликів, які доводять смертоносний вплив сигарет на ваш організм.

Негативний вплив нікотину на здоров’я.

Нікотин швидко викликає звикання, і від перших викурених сигарет, які могли принести задоволення від порушення заборони, небажання залишатися осторонь від веселої компанії, не залишається і сліду. З’являється кашель, задишка, млявість і нервовий стан. У курців зі стажем розвивається так званий бронхіт курців, який цілком може перетекти в астму. Особливо небезпечний нікотин для репродуктивної системи. Він знижує лібідо і з часом може привести до повного безпліддя. Людина, що палить не може брати участь в активному житті і займатися спортом через порушення серцево-судинної діяльності. Довгий куріння може викликати смертельні захворювання, в тому числі рак, і скорочує тривалість життя не на один десяток років.

Навряд чи комусь буде приємно посміхатися, показуючи жовті зуби, а також демонструвати руки з жовтими плямами нікотину на пальцях і нігтях. Тим більше, що після викуреної сигарети жоден освіжувач для порожнини рота не здатний прибрати огидний запах. Непривабливість людини, що палить сильно знижує його шанси на любовні відносини.

Як кинути палити самостійно.

1. Для початку відмовтеся від прийому спиртних напоїв і міцної кави. Вони є найпершими супутниками сигарети. Для оздоровлення організму використовуйте фруктові соки і зелений чай.

2. Кидайте палити різко. Навіть єдина викурена сигарета відкидає вас до початку шляху, а таке затяжне бездіяльність тільки погіршує становище. Психологічний фактор, що змушує виходити на перекур може залишитися, проте не беріть з собою сигарети. Згодом бажання відриватися від справ для куріння у вас пройде.

3. Перебивайте бажання курити за допомогою корисних перекусів. Не використовуйте для цього насіння або солодкі льодяники, щоб не нашкодити зубам. Краще візьміть фрукти або горіхи.

4. Постарайтеся уникати ситуацій, які провокують вас на куріння. Всі стресові ситуації для вас будуть випробуванням на міцність. Використовуйте дихальні вправи, щоб відновити рівновагу.

5. Позбавтеся від предметів, які нагадують вам про куріння. Переключіть увагу на заняття спортом і при виникає бажанні закурити, наприклад, починайте присідати. На перших порах вам буде складно через брак кисню. Це допоможе вам усвідомити наноситься організму шкоду від згубної звички.

6. Заведіть собі скарбничку, в яку будете відкладати гроші. Їх ви могли витратити на сигарети, проте утримання від шкідливої звички допоможе вам накопичити на довгоочікуваний предмет за короткий термін, адже сигарети відчутно б’ють по бюджету.

7. Не приєднуйтесь до компаній, що палять, а на перших порах попросіть друзів по можливості не закурювати при вас, або вибирати затишне місце для цього.

8. На допомогу собі використовуйте психологічний метод урочистих похоронів. Закопайте свою останню пачку, оголосивши собі, що куріння для вас закрита тема.

9. Займіть вільний час заняттям до душі. У кожної людини є хобі, яке допомагає йому відволіктися від роботи.

10. Почніть курс оздоровчих вправ і починайте повертати своєму тілу рухливість і витривалість. Біг вранці і ввечері дасть можливість вашим легким насичуватися киснем.

Очищаємо організм від отрути.

Кожен день випивайте не менше двох літрів чистої води, зеленого чаю і морсів. Рідина допоможе вам вивести токсини з організму.

Перегляньте свій раціон харчування, виключіть жирну і гостру їжу, яка також викликає бажання покурити. Так ви допоможете організму витрачати менше часу на засвоєння зайвих калорій і дасте йому можливість відновитися.

Для поліпшення відходження мокроти частіше провітрюйте приміщення, і підтримуйте комфортну температуру, що не перевищує 24 градусів з помірною вологістю.

Ці рекомендації допоможуть вам почати шлях до зцілення. Ви можете придумати власні ритуали, які відвернуть вас від сильного бажання курити в перший період. Пам’ятайте, що після відмови від куріння ви зможете краще вловлювати приємні аромати, а їжа придбає новий смак. Бажаємо вам успіхів, і не забувайте натискати на кнопки і.

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті з цієї теми. Обов’язково Підпишіться!

На тему про шкоду куріння і як кинути палити написано безліч статей, книг, знято велику кількість відео і, напевно, ви вже багато чого читали, дивилися і слухали. Але якщо ви читаєте цей матеріал, значить тема «Як кинути палити» як і раніше для вас актуальна.

😀 Трохи гумору на тему куріння Від Марка Твена (американський письменник 1835-1910р. р.):

Куріння дозволяє вірити, що ти щось робиш, коли ти нічого не робиш. Починаєш курити, щоб довести, що ти чоловік. Потім намагаєшся кинути палити, щоб довести, що ти чоловік. Немає нічого простішого, ніж кинути палити — я сам робив це вже десятки разів. Я взяв собі за правило ніколи не курити більше однієї сигарети за раз. Якщо мені не можна буде курити на небесах, то це місце не для мене.

Іноді можна почути такий аргумент:»мій дід все життя курив і прожив до 90 років».

Але, по-перше, цей дід курив який-небудь самосад, вирощений у нього на городі, по-друге, він з дитинства харчувався натуральними продуктами (а не хімічними сумішами), тобто його організм отримував всі необхідні вітаміни і мінерали, по-третє, жив в хорошій екологічної обстановці (дихав чистим повітрям, пив чисту воду) і по-четверте, він вів активний спосіб життя, а не сидів на роботі і вдома за комп’ютером, не лежав у вихідні на дивані з пультом від телевізора.

Подивіться це відео про те, як і з чого роблять сучасні сигарети, в яких тютюну (про шкоду куріння якого всі говорять) просто немає, а замість нього на тютюнові фабрики завозять бочки з хімічними речовинами, тобто нікотин, — це далеко не найшкідливіша речовина в сигареті.

Як кинути палити.

Рада 1 . Зрозумійте, що » кинути палити » — це проблема насамперед психологічна. Я не буду вдаватися в подробиці які фактори викликають звикання до куріння — на цю тему маса інформації, — Google вам в допомогу. Просто людина стає рабом цієї шкідливої звички, рабом сигарети. Як каже джин з «чарівної лампи Аладдіна»: «… я раб лампи…».

Тому Ви повинні прийняти тверде рішення кинути палити, щоб бути не рабом, а вільною людиною.

Не будь рабом сигарети.

«Людина, яка перестала пити і курити, набуває ту розумову ясність і спокій погляду, який з нової вірної сторони висвітлює для нього всі явища життя» — Лев Толстой (російський письменник 1828-1910р.р.).

Рада 2 . Виберіть день, який ви почнете без куріння. Можете відзначити його на календарі. Чекайте наближення цього дня з радістю (як дембеля), а не зі страхом.

Рада 3 . Коли ви чекаєте наближення зазначеного на календарі дня, не потрібно заготовлювати «аксесуари кидання» — різні нікотиноподібні препарати, пристрої і т.п. продаж таких коштів — це такий же багатомільярдний бізнес, як і продаж сигарет.

Рада 4 . У день коли кинете палити краще бути в некурящій компанії на природі далеко від тютюнових кіосків. Стресову ситуацію вам допоможе подолати 5-HTP-Power.

Рада 5 . Кидати потрібно відразу, а не скорочувати поступово кількість викурених сигарет. Уражену гангреною кінцівку (в нашому випадку шкідливу звичку) видаляють за один раз, а не ріжуть по міліметру в день. 😀

Рада 6 . Якщо у вас дуже великий стаж куріння, то одним з легких способів кинути палити, є перехід на практично нешкідливі електронні сигарети, з повним подальшим відмовою від куріння.

Електронна сигарета Ijust S — http://ali.pub / 1lo2u7.

кинути палити поради

Кидати палити треба відразу.

Додаткові поради.

Якщо у вас дуже сильне бажання закурити (без сигарети я помру), то варто почекати 10 хвилин. Як правило, за цей час нервові центри, що відповідають за нікотинову залежність, заспокояться, і потреба покурити відпаде сама собою. Постарайтеся уникати тих місць, де ви можете почати курити. Не виходьте з друзями або колегами на перекур. Іноді у Вашому оточенні можуть бути люди, які будуть підштовхувати до того, щоб ви зірвалися. Вони можуть просто не вірити в вас. Постарайтеся хоча б на час захистити себе від спілкування з ними. Для того щоб не набрати зайві кілограми в період відвикання від нікотину, перегляньте свій раціон. Постійне відчуття голоду, досить сильне в перші дні, легко взяти під контроль. Для цього побільше пийте чистої питної води або натуральних соків. Для легких перекусів тримайте постійно при собі насіння, морква, яблука або горіхи. Ті, хто кинули палити, кажуть, що найважче протриматися перші 21 день. Саме за цей період формується будь-яка звичка. Якщо ви успішно пройшли цей термін, то наступним випробуванням стане 3 місяці. А порахувавши, скільки грошей можна заощадити, не купуючи сигарети, ви будете приємно здивовані. Для багатьох саме матеріальний стимул є досить сильним і вирішальним. З підтримкою рідних і близьких, вірою у власні сили перемога над курінням не буде здаватися такою вже й нездійсненною.

Який прекрасний світ, а я цього через куріння не помічав.

Коли ви кинете палити, з вашим організмом відбудуться значні зміни, наприклад:

через 20 хвилин після останньої сигарети артеріальний тиск нормалізується, відновиться серцева діяльність, покращиться кровопостачання долонь і ступень; через 8 годин нормалізується вміст кисню в крові; через 2 доби посилиться здатність відчувати смак і запах; через тиждень покращиться колір обличчя, зникне неприємний запах від шкіри, волосся, при видиху; через 1 місяць явно стане легше дихати, зникнуть стомлення, головний біль, особливо вранці, перестане турбувати кашель; через 6 місяців відновиться серцевий ритм, відчуєте бажання жити і працювати; через 1 рік ризик розвитку коронарної хвороби серця в знизиться наполовину; через 5 років значно знизиться ймовірність померти від раку легенів; через 15 років зменшиться ризик розвитку онкологічних захворювань в цілому.

Далеко не всі можуть кинути палити легко: як правило, відмовилися від сигарет перепробували безліч способів, перш ніж відкрили діючий. План позбавлення від залежності повинен бути складений з урахуванням можливостей людини і бути настільки ефективним, щоб курець не повернувся знову до сигарет через деякий час.

Навіщо кидати курити?

Всі знають про те, що сигарети завдають значної шкоди організму. При палінні страждають ваші легені, рот, гортань, шлунок — слизові не тільки отримують опіки, але і забруднюються шкідливими речовинами. На легких осідають формальдегіди, бензол, миш’як та інші шкідливі речовини.

З легких частина шкідливих речовин проникає в кров. Окис вуглецю (така ж, як у вихлопах автомобілів) заміщає в крові частину кисню, що призводить до його нестачі у всіх тканинах. При цьому страждають практично всі органи, включаючи мозок.

Також в сигаретах при курінні виділяється нікотин, який є отрутою рослинного походження. Саме він викликає залежність, яка змушує вас думати про сигарети після пробудження або під час нервових потрясінь, коли вам нудно або, навпаки, весело.

Практично щогодини (а у курців з величезним стажем — і частіше) виникає бажання покурити: сигарети в пачці тануть, а шар смоли на ваших легенях стає все товщі і товщі. І ось ви вже помічаєте, що вам не те що пробігти, пройти пару автобусних зупинок стає важко.

Варто відзначити, що як тільки ви відмовитеся від куріння, ваш організм почне відновлюватися:

Вже через 20 хвилин стабілізується артеріальний тиск і покращиться кровообіг в руках і ногах. Через кілька годин почнуть очищатися легені, завдяки чому підніметься рівень кисню в крові. Через пару днів ви відкриєте для себе більш тонкі аромати і яскраві смакові відчуття. Через тиждень ви станете краще виглядати, а ваше некуряще оточення перестане шарахатися від неприємного запаху у вас з рота і від шкіри. Ще через кілька тижнів у вас все рідше буде виникати непереборне бажання викурити останню сигаретку і пройде кашель вранці, до того ж ви відчуєте прилив сил. Через півроку нормалізується робота серця і легенів. А через 5 років-істотно знизиться ймовірність померти від раку легенів.

Чому так важко кинути палити?

Незважаючи на велику кількість явних переваг, багато, навіть усвідомлюючи шкоду, все одно не можуть кинути палити. Куріння тютюну є не тільки психологічною, а й фізичною залежністю.

Нікотин з сигарет забезпечує сильне звикання, при його вживанні в вашому тілі проявляються соматичні симптоми. Нікотин змушує мозок давати вам сигнал про те, що у вас все добре, тому в перші дні після його відмови можуть гостро проявлятися нудьга, стрес, занепокоєння, що у деяких призводить до депресії.

До того ж акт куріння вкорінюється як щоденний ритуал. Наприклад, сигарета з ранковою кавою, бесіда з колегами під час перекуру, відпочинок в компанії друзів, де всі курять,

Що радять психологи?

Багато сходяться на думці, що при палінні психологічна залежність набагато сильніше фізичної, тому, якщо ви твердо мають намір відмовитися від куріння, вам необхідно познайомитися з рекомендаціями професіоналів в області психології. Спеціально для тих, хто вирішив залишити в минулому свою залежність, психологи розробили 10 рекомендацій:

1. Спочатку підготуйтеся-усвідомте , що змушує вас курити, і зрозумійте, чи дійсно ви хочете кинути шкідливу звичку і готові витратити на це якийсь час, або це просто миттєвий порив, який пройде вже при зіткненні з першими труднощами. Візьміть невеликий блокнот і перерахуйте всі причини, які мотивують саме вас відмовитися від сигарет. Там же можна записати «плюси» життя без залежності від сигарет.

2. Визначтеся з датою, коли ви кинете палити . Це може бути практичний будь-який зручний для вас день, але постарайтеся уникнути в перші дні сильних стресових ситуацій і відпочинку в компаніях, де куріння вважається нормою.

3. Сходіть на прийом до терапевта , а також до лікаря, якщо у вас є якесь серйозне захворювання. Також стежте в перші тижні за вагою і режимом харчування, щоб не поправитися.

4. Постарайтеся знайти собі партнера по відмові від куріння . Це може бути родич, колега або просто приятель. Якщо нікого немає в близькому оточенні, спробуйте відшукати такого через Інтернет або через друзів, нехай навіть людина живе в іншому місті, при сучасних можливостях комунікацій можна телефонувати пару раз в день і підтримувати один одного морально.

5. Повідомте близьким друзям і родичам про те, що мають намір позбутися залежності , і попросіть їх підтримати вас. Зробіть акцент на тому, що в цей період у вас можуть виникнути перепади настрою, також можна заздалегідь вибачитися за можливі напади злості і дратівливості.

6. Складіть приблизний план дієти і фізичних вправ . Останні допоможуть позбутися від стресу і негативних емоцій.

7. Попередьте можливі зриви-подумайте, коли Вам найважче відмовитися від сигарети (наприклад, за чашкою кави, під час обідньої перерви на роботі або зустрічей в кафе або клубі з друзями). Складіть розклад так, щоб уникнути подібних ситуацій, або займіть себе в ці моменти (в обідню перерву, якщо у ваших колег прийнято потроювати після їжі перекури, рушайте на трапезу в найближче кафе або їдальню).

8. Придумайте, що зробите, якщо у вас виникне сильне бажання закурити знову . Наприклад, добре допомагають фізнавантаження.

9. На перший час займіть чимось руки-це може бути гумове кільце для стискання або в’язання.

10. Найголовніше-Зберігайте позитивний настрій і впевненість, що у вас все вийде.

У процесі відмови від куріння головне-зрозуміти, що ви по-справжньому хочете кинути палити. Важливо усвідомити, що це саме ваше рішення, обгрунтоване і серйозне. Не бійтеся читати книжки, спрямовані на боротьбу з курінням, вивчайте питання впливу куріння на організм — все це допоможе вам утвердитися в своєму рішенні і не відступати.

Щоб не кинути затію з відмовою від куріння в середині процесу, варто попередньо розповісти про своє рішення якомога більшій кількості людей — так ви не тільки отримаєте підтримку близьких, але і вам складніше буде кинути процес, не закінчивши, так як доведеться всім пояснювати, навіщо і чому ви раптом відмовилися від ідеї боротьби зі шкідливою звичкою.

В процесі відмови від куріння не зайвим буде періодично нагадувати собі про те, які незручності приносить куріння — починаючи від неприємного запаху і неможливості курити в деяких місцях і закінчуючи нічними походами до сумнівних кіосків, тому що раптом захотілося курити.

Ну і найголовніше, пам’ятайте, що всі ці зусилля спрямовані тільки на одне — ваше благополуччя і здоров’я. Удачі!

Поради як кинути палити.

Співавтор, редактор і медичний експерт — Максимов Олександр Олексійович.

Дата останнього оновлення: 29.11.2019 р.

Поради, щоб кинути палити.

Ми знаємо, як важко кинути палити. Тому ми зібрали кращі поради про те, як впоратися із залежністю.

Рада 1: Виберіть конкретну дату відмови від куріння.

Виберіть дату, з якої ви стартуєте. У вас має бути час на підготовку, але затягувати не можна, щоб не втратити мотивацію. Виберіть найбільш підходящий момент. Припустимо, якщо ви курите в основному на роботі, кидайте у вихідні, щоб адаптуватися до змін. Важливо також, щоб в перші дні було менше стресових ситуацій і спілкування з друзями, що палять.

Порада 2: Пам’ятайте про свою мотивацію.

Складіть список причин, чому ви хочете кинути палити, і помістіть його там, де ви будете його бачити. У важкі моменти завжди згадуйте, навіщо ви це робите. Це допоможе встояти.

Порада 3: кидайте разом.

Дослідження, проведене в США в 2008 році, показало, що у курців, чиї друзі кинули палити, було на 36% більше шансів кинути самим, а 34% офісних працівників, чиї колеги відмовилися від куріння, слідують їх прикладу.

Якщо ви хочете стати успішним у вашому намірі кинути палити назавжди, шукайте того, хто теж хоче кинути. Таким чином, ви зможете мотивувати один одного і знати, що ви не самотні в цьому прагненні.

Порада 4: Використовуйте гроші, які ви заощадите, щоб побалувати себе.

Відкрийте спеціальний рахунок або просто заведіть скарбничку, щоб збирати зекономлені гроші. Потім-вирішите − як їх витратити і побалуйте себе.

Рада 5: заручіться підтримкою близьких.

Люди розуміють, що відмова від куріння − справжній виклик, що вимагає великої сили волі. Підтримка з боку оточуючих може стати хорошою підмогою в боротьбі з курінням. Нехай Ваші близькі стануть вашими союзниками в роботі над собою.

Рада 6: боріться з ритуалами.

кинути палити поради

Проаналізуйте, з ким і в яких ситуаціях ви курите. Складіть список тригерів, що запускають процес. Серед них можуть бути алкоголь, певна їжа, спілкування з друзями, що палять, ситуація стресу, час доби. Найчастіше люди називають ранкову каву, перекури на роботі, поганий настрій. Важливо змінити ритуал, що супроводжує ці обставини, на більш конструктивні дії – прогулянку, фізичні вправи, бесіду з близькою людиною, перекус, прослуховування музики, дихальні практики та ін.

Порада 7: будьте зайняті.

Коли вам захочеться покурити, не піддавайтеся бажанням. Займіть себе яким-небудь справою. Складіть список п’ятихвилинних дій, які можна виконувати, коли ви відчуваєте бажання покурити. Ви можете сходити на прогулянку, зателефонувати другу або випити склянку води.

Рада 8: займіться спортом, щоб перемогти стрес.

Фізична активність є відмінним способом боротьби зі стресом, який виникає через відмову від куріння. Регулярні спортивні заняття сприяють виробленню гормонів щастя-ендорфінів, що дозволяє впоратися з пригніченим настроєм. Спорт захоплює, тим самим допомагаючи переключити увагу з сигарет. Також при фізичній активності знижується ймовірність набору ваги.

Рада 9: харчуйтеся правильно.

Тяга до сигарет може бути сплутана з голодом. Тримайте фрукти, овочі та інші корисні продукти під рукою для таких моментів.

Рада 10: спробуйте препарати нікотинозаместительной терапію (НЗТ), щоб впоратися з тягою.

Нікоретте ® пропонує широкий асортимент препаратів НЗТ, які можуть допомогти боротися з тягою до сигарет і симптомами відміни нікотину протягом усього процесу відмови від куріння. Використовуючи Нікоретте®, ви подвоюєте свої шанси на успіх 1 у порівнянні з силою волі.

Рада 11: будьте наполегливі у своєму прагненні.

Психологи виявили, що люди вирішують проблему довше, коли їм кажуть, що вона важка. Відмова від куріння може бути одним з найважчих справ, які ви коли-небудь будете робити. У будь-якому випадку ваша наполегливість допоможе вам досягти успіху, навіть якщо ви випадково зірвалися.

Рада 12: сфокусуйтеся на позитивних моментах.

Подумайте про всі позитивні моменти життя без сигарет, наприклад про здоров’я в цілому і більшій кількості енергії, хорошій шкірі, білих зубах. Чим менше ви думаєте про куріння, тим легше не зірватися.

Рада 15: знайдіть нові способи розслаблятися.

Допоможіть своєму мозку не думати про куріння і знайдіть нові способи розслаблятися, наприклад глибоке дихання, легкі тренування або читання.

Рада 16: влаштуйте вечірку, щоб відсвяткувати перемогу.

Кинути палити-завдання не з легких, але якщо ви викладіться на всі 100% і збережіть мотивацію, то ви з нею впораєтеся. Якщо це не привід для вечірки, тоді ми не знаємо, що ще може їм стати.

Чому б не пообіцяти своїй родині та друзям відзначити один рік без куріння? Це буде ще одна позитивна мета і причина, щоб зберегти мотивацію, а також хороший спосіб поділитися своїм досягненням з вашими коханими.

1 порівняно з силою волі Стеад ЛФ, Перера Р, Баллен С, з співавт. Нікотин-замісна терапія у відмові від куріння. Лабораторія Кохрейн. Систематичний огляд 2008, видання 3.

Як кинути палити? 10 корисних порад!

У пошуках відповіді на питання «Як кинути палити» фрази з області «Збери волю в кулак!»тільки дратують. Будь-якому курцеві хочеться якихось конструктивних рекомендацій.

Звичайно, універсальних методик не існує. Однак за час війни з нікотиновою залежністю було накопичено чимало рецептів, які допомагають кожен день здійснювати маленьку перемогу над своєю слабкістю.

10 корисних порад » як кинути палити?»

Дотримуйтесь поради Дейла Карнегі: живіть сьогоднішнім днем. Багатьох обтяжує сама думка про те, що більше вони ніколи в житті не викурять жодної сигарети.

Ставте перед собою маленьку, але досяжну мету: не курити саме сьогодні. І так-день за днем.

Всесвіт не терпить вакууму. Тому придумайте собі якусь здорову альтернативу.

Припустимо, для вас куріння-єдина можливість відволіктися від комп’ютера протягом робочого дня і поговорити з колегами. Що заважає вийти на вулицю з чашкою зеленого чаю замість сигарети?

Ще одна порада як можна кинути палити-знайдіть собі заняття для рук. Можете, наприклад, купити чотки і перебирати їх – допомагає зосередитися і зняти стрес.

Або купіть собі спеціальну іграшку для релаксації, яку приємно м’яти.

Під час фізичних навантажень виробляються ендорфіни. Ну а після тренувань ви будете відчувати такий заряд сили і енергії, що курити просто не захочеться.

Всякий раз, коли руки тягнуться за сигаретою, встаньте і, якщо обстановка дозволяє, зробіть 10 швидких присідань.

Коли нікотинова «ломка» загострюється, постарайтеся заспокоїти себе дихальною гімнастикою.

Робіть глибокий вдих носом, надуваючи при цьому живіт, а потім – видих губами, згорнутими в трубочку, втягуючи живіт під ребра. Дихайте повільно. Через 7-10 циклів з вдиху і видиху бажання курити ослабне.

Багато людей починають заїдати нікотиновий голод. В якості заміни сигарети зазвичай виступають льодяники, жуйка, печиво. Саме тому багато поправляються, кидаючи палити.

Насправді у переїдання і куріння один і той же психологічний механізм. Тому ні в якому разі не намагайтеся компенсувати куріння постійним жуванням.

Візьміть за правило: всякий раз, коли вам хочеться щось перехопити, щоб відволіктися від куріння, робіть кілька ковтків чистої питної води. Або з’їдайте часточку лимона.

Куріння-це один з поширених способів вбити час. Якщо ви знаєте, що вам належить, наприклад, довго сидіти в черзі, візьміть з собою книжку, плеєр, закачайте нову гру в телефон, та хоч в’язання з собою прихопіть – аби у вас не залишалося порожнього неструктурованого часу.

Не треба відчувати себе обділеним через те, що в компанії друзів ви-єдиний, хто не курить.

У наш час курити не модно! Краще пошкодуйте їх. Ви нічого не втрачаєте. Це вони втрачають здоров’я і роки свого життя.

З кожним днем відзначайте в собі позитивні зміни. Покращився колір обличчя? Супер! Зменшилася задишка? Відмінно! Нігті придбали здоровий відтінок? Чудово!

А ще можна вести підрахунок зекономлених грошей-адже куріння сьогодні є не тільки шкідливою, але і недешевою звичкою.

Якщо вже так вийшло, що ви зірвалися і викурили сигарету, не терзайте себе даремно. Не треба думати, що всі ваші зусилля обнулилися. Головне, щоб за цією випадковою сигаретою не послідувала низка вже невипадкових.

Ви ж людина, а не робот. І ніхто не говорив, що буде легко. Але і використовувати цю пораду в якості виправдання своєї слабкості не варто! Вибачте себе і продовжуйте боротьбу.

Ну а якщо і ці поради не допомагають! Або якщо ви не впевнені, що у вас вистачить сили волі. То спробуйте одне чудове засіб, яке називається Табамекс . Мені допомогло саме воно. І коштує дешевше ніж аналоги в аптеках! Перемоги Вам!

«Як кинути палити самостійно?»

А на сьогодні всі друзі! Якщо Вам сподобався випуск, то ставте лайк! А також підписуйтесь на наш канал якщо ще не підписані! І не забудьте черкнути пару слів в коментарях! Пока!

Як кинути палити – 10 порад від лікаря.

У 2016 році в Росії курив 31% дорослих. За даними Росстату в цій групі 20,5% жінок і 79,5% чоловіків. Дія антитютюнового закону, який забороняє курити в під’їздах (а скоро, можливо, і на відстані 10 метрів від них), закладах громадського харчування, біля вокзалів, шкіл, поліклінік і станцій метро, підкріплює загальна мода на ЗСЖ. При цьому Росія як і раніше займає 4-е місце в світі по споживанню сигарет. BeautyHack поговорив з психотерапевтом Веронікою Чупровою і з’ясував, чому за курінням можуть стояти глибокі психологічні розлади і як харчування впливає на нікотинову залежність.

Не звинувачуйте фізіологічну залежність.

Нікотин впливає на вироблення дофаміну і нейромедіаторів, що відповідають за збудження і гальмування нервової системи. Тобто людина дійсно залежний від сигарет при регулярному курінні, але ця фізіологічна залежність йде через 3-6 днів після відмови від куріння. Далі залишаються тільки психологічні моменти, які міцніють з роками і вимагають внутрішньої роботи над собою.

Корегуйте свої звички.

Куріння пов’язане з іншими нешкідливими звичками: випив каву (від нього і алкоголю я взагалі рекомендую відмовитися, якщо ви кидаєте) – покурив, з кимось спілкуєшся-закурив, вийшов покурити під час обідньої перерви або телефонного дзвінка. Коли ви відмовляєтеся від сигарет, йдуть звичні ритуали і виникають незручності. Пожуйте жуйку, випийте склянку води, глибоко подихайте, щоб переключитися на іншу дію.

Шукайте причину в собі.

кинути палити поради

Невпевнені в собі люди із заниженою самооцінкою або залежні від чужої думки зазвичай починають курити під час (або після) розмови, щоб себе зайняти і виглядати солідніше. Самостійно або з фахівцем розберіться, в чому причина скутості і невпевненості. Запитайте себе: «Чому я починаю курити під час або після розмови? Що мені це дає?».

Чи дійсно куріння приносить задоволення?

Мені близька теорія з книги Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити», коли людина задає собі питання «чи дійсно мені добре, коли я курю?»Найчастіше сигарета викурюється»на автоматі». Якщо ви сконцентруєтеся, то зрозумієте, що задоволення немає. Йде розрив шаблону: ви розумієте, що насправді вам це не подобається. Мені здається, що така візуалізація працює, це свого роду психотерапія без участі фахівця.

Електронні сигарети — не Заміна звичайним.

Електронні сигарети викликають таку ж залежність. У них немає нікотину, але є пропіленгліколь, харчовий гліцерин, аромати, токсини і канцерогени. Їх вплив на організм до кінця не вивчено. Ми не можемо сказати, що буде з людиною через 20 років. А дослідження нерідко проводяться самими компаніями, що виробляють сигарети, тобто спиратися на них не можна.

Що я отримаю, якщо кину курити?

Візьміть блокнот і напишіть відповіді на питання: «що я отримаю, якщо кину курити? Для чого я це роблю? Як я буду себе почувати? Чим я буду займатися замість куріння?». До цього моменту у вас є лише ефемерне уявлення про те, навіщо вам ці муки, які можуть закінчитися поверненням до сигарети.

Подумайте про своє харчування.

Як би комічно це не звучало, але сигарета дає відчуття турботи. Так ви допомагаєте собі впоратися з хвилюванням, розслабляєтеся. Щоб отримати таке ж відчуття розслаблення без куріння, багато хто починає переїдати-через це (а не через зміненого обміну речовин) люди часто повніють, коли кидають палити. Тут важлива усвідомленість: складіть меню, коли, що і у скільки їсте.

Молочні продукти виводять нікотин з організму і блокують нікотинові рецептори. Таку ж функцію виконують брокколі і баклажани.

Укладіть контракт з самим собою.

Це дієвий метод, який працює при відмові від куріння і алкоголю. Напишіть, скільки сигарет ви дозволяєте (не забороняєте!) собі викурити в день. Якщо раніше ви курили пачку, зменшіть кількість до 4 сигарет. Через два тижні скоротіть число до двох сигарет і т.д. з психологічної точки зору це більш м’який спосіб відмови, він хороший для тих, кому потрібно поступово відвикати від шкідливої звички.

Кидайте в молодості.

На це є дві причини: невеликий стаж куріння і можливість легше відмовитися від звичок. У старшому віці зміни сприймаються важко. Буває, що людині після 55 років радять не відмовлятися від куріння, тому що цей стрес може привести до соматичних хвороб.

Ідіть до фахівця.

Краще звернутися до нарколога, якщо ви спробували 2-3 рази і не можете позначити причини, щоб кинути палити. Ще варіант: спрацьовує захисна реакція психіки, коли ви переконуєте себе, що куріння тільки на користь: знімає напругу, допомагає спілкуватися з людьми. Людина з боку розставить всі» ЗА і проти » і підкаже, як ще можна знімати стрес і розслаблятися.

Поради як кинути палити.

На тему про шкоду куріння і як кинути палити написано безліч статей, книг, знято велику кількість відео і, напевно, ви вже багато чого читали, дивилися і слухали. Але якщо ви читаєте цей матеріал, значить тема «Як кинути палити» як і раніше для вас актуальна.

😀 Трохи гумору на тему куріння Від Марка Твена (американський письменник 1835-1910р. р.):

Куріння дозволяє вірити, що ти щось робиш, коли ти нічого не робиш. Починаєш курити, щоб довести, що ти чоловік. Потім намагаєшся кинути палити, щоб довести, що ти чоловік. Немає нічого простішого, ніж кинути палити — я сам робив це вже десятки разів. Я взяв собі за правило ніколи не курити більше однієї сигарети за раз. Якщо мені не можна буде курити на небесах, то це місце не для мене.

Іноді можна почути такий аргумент:»мій дід все життя курив і прожив до 90 років».

Але, по-перше, цей дід курив який-небудь самосад, вирощений у нього на городі, по-друге, він з дитинства харчувався натуральними продуктами (а не хімічними сумішами), тобто його організм отримував всі необхідні вітаміни і мінерали, по-третє, жив в хорошій екологічної обстановці (дихав чистим повітрям, пив чисту воду) і по-четверте, він вів активний спосіб життя, а не сидів на роботі і вдома за комп’ютером, не лежав у вихідні на дивані з пультом від телевізора.

Подивіться це відео про те, як і з чого роблять сучасні сигарети, в яких тютюну (про шкоду куріння якого всі говорять) просто немає, а замість нього на тютюнові фабрики завозять бочки з хімічними речовинами, тобто нікотин, — це далеко не найшкідливіша речовина в сигареті.

Як кинути палити.

Рада 1 . Зрозумійте, що » кинути палити » — це проблема насамперед психологічна. Я не буду вдаватися в подробиці які фактори викликають звикання до куріння — на цю тему маса інформації, — Google вам в допомогу. Просто людина стає рабом цієї шкідливої звички, рабом сигарети. Як каже джин з «чарівної лампи Аладдіна»: «… я раб лампи…».

Тому Ви повинні прийняти тверде рішення кинути палити, щоб бути не рабом, а вільною людиною.

Не будь рабом сигарети.

«Людина, яка перестала пити і курити, набуває ту розумову ясність і спокій погляду, який з нової вірної сторони висвітлює для нього всі явища життя» — Лев Толстой (російський письменник 1828-1910р.р.).

Рада 2 . Виберіть день, який ви почнете без куріння. Можете відзначити його на календарі. Чекайте наближення цього дня з радістю (як дембеля), а не зі страхом.

Рада 3 . Коли ви чекаєте наближення зазначеного на календарі дня, не потрібно заготовлювати «аксесуари кидання» — різні нікотиноподібні препарати, пристрої і т.п. продаж таких коштів — це такий же багатомільярдний бізнес, як і продаж сигарет.

Рада 4 . У день коли кинете палити краще бути в некурящій компанії на природі далеко від тютюнових кіосків. Стресову ситуацію вам допоможе подолати 5-HTP-Power.

Рада 5 . Кидати потрібно відразу, а не скорочувати поступово кількість викурених сигарет. Уражену гангреною кінцівку (в нашому випадку шкідливу звичку) видаляють за один раз, а не ріжуть по міліметру в день. 😀

Рада 6 . Якщо у вас дуже великий стаж куріння, то одним з легких способів кинути палити, є перехід на практично нешкідливі електронні сигарети, з повним подальшим відмовою від куріння.

Електронна сигарета Ijust S — http://ali.pub / 1lo2u7.

Кидати палити треба відразу.

Додаткові поради.

Якщо у вас дуже сильне бажання закурити (без сигарети я помру), то варто почекати 10 хвилин. Як правило, за цей час нервові центри, що відповідають за нікотинову залежність, заспокояться, і потреба покурити відпаде сама собою. Постарайтеся уникати тих місць, де ви можете почати курити. Не виходьте з друзями або колегами на перекур. Іноді у Вашому оточенні можуть бути люди, які будуть підштовхувати до того, щоб ви зірвалися. Вони можуть просто не вірити в вас. Постарайтеся хоча б на час захистити себе від спілкування з ними. Для того щоб не набрати зайві кілограми в період відвикання від нікотину, перегляньте свій раціон. Постійне відчуття голоду, досить сильне в перші дні, легко взяти під контроль. Для цього побільше пийте чистої питної води або натуральних соків. Для легких перекусів тримайте постійно при собі насіння, морква, яблука або горіхи. Ті, хто кинули палити, кажуть, що найважче протриматися перші 21 день. Саме за цей період формується будь-яка звичка. Якщо ви успішно пройшли цей термін, то наступним випробуванням стане 3 місяці. А порахувавши, скільки грошей можна заощадити, не купуючи сигарети, ви будете приємно здивовані. Для багатьох саме матеріальний стимул є досить сильним і вирішальним. З підтримкою рідних і близьких, вірою у власні сили перемога над курінням не буде здаватися такою вже й нездійсненною. Який прекрасний світ, а я цього через куріння не помічав.

Коли ви кинете палити, з вашим організмом відбудуться значні зміни, наприклад:

через 20 хвилин після останньої сигарети артеріальний тиск нормалізується, відновиться серцева діяльність, покращиться кровопостачання долонь і ступень; через 8 годин нормалізується вміст кисню в крові; через 2 доби посилиться здатність відчувати смак і запах; через тиждень покращиться колір обличчя, зникне неприємний запах від шкіри, волосся, при видиху; через 1 місяць явно стане легше дихати, зникнуть стомлення, головний біль, особливо вранці, перестане турбувати кашель; через 6 місяців відновиться серцевий ритм, відчуєте бажання жити і працювати; через 1 рік ризик розвитку коронарної хвороби серця в знизиться наполовину; через 5 років значно знизиться ймовірність померти від раку легенів; через 15 років зменшиться ризик розвитку онкологічних захворювань в цілому.

Поради як кинути палити.

кинути палити поради

Куріння приносить масу незручностей і шкодить здоров’ю. Але багато курців все одно не можуть позбутися згубної звички, хоч і знають про ризики цигарок. Існують загальні поради курцям, з яких можна вибрати способи, які підходять конкретній людині.

Загальні рекомендації.

Головне при киданні курити щиро захотіти цього. Якщо людина не може відмовитися від сигарет, то у нього і немає такого бажання. Багато курців кидають різко, в один момент повністю відмовившись від цигарок. Такі різкі зміни ніяк не викликають ніякого стресу, так як нікотин не бере участі ні в яких процесах в організмі. Деякий час людина відчуває синдром «відміни», але через 10 днів його фізіологічний стан прийде в норму.

Загальні рекомендації, як кинути палити:

Позбавлятися від шкідливої звички слід різко. В один момент потрібно викинути цигарки і всі супутні їм аксесуари. Фізіологічна залежність триває пару днів. Головне впоратися з психологічним фактором. Якщо різко кинути не виходить, доведеться робити це поступово, ведучи спеціальний календар і зменшуючи денну кількість викурених сигарет. Цигарки можна замінити фруктами, жуйками або м’ятними цукерками. Деяким допомагає зміна діяльності. Потрібно викинути сигарети і всі аксесуари, що нагадують про шкідливу звичку. Якщо в будинку є запасна пачка цигарок, то вона повинна бути низької якості і заклеєна скотчем. Краще повністю позбутися від будь-яких джерел нікотину. Слід перестати купувати цигарки. Рекомендується зайнятися спортом. Можна почати з легких пробіжок, поступово збільшуючи навантаження. Можна знайти партнерів, з якими вдасться разом кинути палити. Люди будуть забезпечувати один одному взаємну підтримку, що підвищить шанси на успіх. Гроші, які йшли на сигарети, краще відкласти. В кінці місяця на ці кошти можна купити щось приємне або сходити в який-небудь заклад.

Поради лікарів.

Якщо людина не може самостійно відмовитися від сигарет, то будуть потрібні професійні рекомендації та поради лікарів. Нарколог припише ліки, що полегшують тягу до нікотину. Деякі курці звертаються до психолога або гіпнотезера. Якщо перший фахівець дасть мотивацію для позбавлення від шкідливої звички, то другий – вселить повну огиду до цигарок.

Ліки, що допомагають кинути палити:

Препарати, до складу яких входить нікотин. Це можуть бути таблетки або пластирі. Засоби зменшують психологічну залежність і поступово знімають абстинентний синдром. Блокатори рецепторів нікотинового задоволення. Ці кошти знижують бажання покурити, тому курець легше переносить припинення надходження нікотину. Препарати, що знижують стрес, седативні засоби, Антидепресанти. Зменшують прояв синдрому «відміни».

Всі залежності мають однаковий принцип впливу на організм, тому медичні засоби – це універсальний спосіб полегшити процес відмови від сигарет. Краще кидати палити в групах, поради колишніх курців допомагає перебудувати свій спосіб життя.

Поради колишніх курців.

Багатьом людям, що кидають палити, допомагала різка зміна способу життя. Разом з відмовою від сигарет можна спробувати перейти на здорове харчування. Деякі люди починають активно займатися спортом, переїжджають або змінюють роботу.

Колишні курці стверджують, що головне захотіти позбутися шкідливої звички. Спосіб, що полегшують процес кидання куріння, підбирається індивідуально. Комусь допомагають нікотинові пластирі, комусь-заява про зміну способу життя в соціальних мережах.

Що рекомендують вчені.

Вчені рекомендують спробувати замісну терапію-нікотинові жуйки або пластирі. При сильній тязі до куріння можна використовувати одночасно два засоби. Вчені відзначають, що головна проблема в тому, що у людини виробляється звичка і йому складно змінити звичний уклад життя.

Можна спробувати вибрати день, коли людина раз і назавжди відмовиться від сигарет. До наміченої дати вдається знизити кількість викурених цигарок в день, налаштуватися психологічно, ознайомитися з рекомендаціями тих, хто вже позбувся шкідливої звички. Свої успіхи можна записувати в спеціальний щоденник. Вчені відзначають, що рівень стресу при киданні куріння підвищується, тому одночасно відмовлятися від кави і солодощів не рекомендується.

Дослідження показали, що якщо людина в соціальних мережах заявляє про своє рішення кинути палити, то шанс успіху значно підвищується. Хоч гучні слова в мережі і збільшують соціальний тиск, але психологи відзначають, що такі люди успішніше в своєму бажанні позбутися шкідливої звички.

Психолог кидає палити.

Ні, я не буду починати з того, чому психолог закурив і був успішний в цьому багато років. Я відразу перейду до суті того, про що хочу розповісти. Сьогодні двадцятий день, як я не курю.

Цілком можу приєднатися до думки Марка Твена про те, що кинути палити легко. Правда, він повідомив, що робив це сто разів. А я всього лише третій. Але це теж досвід, і я вирішила ним поділитися. Навіщо?

Під час написання тексту будь-яку тему можна краще проаналізувати і структурувати. Підтримка у вигляді лайків і підбадьорюючих коментарів важлива для мене. На миру і смерть красна. Ну, тобто, коли я ось так заявляю на весь світ про свій намір, можливо, це буде додатковим стимулом продовжити розпочате. Допускаю, що хтось візьме для себе з цієї статті щось корисне. Так, так буває.

Попереджаю: це суб’єктивно і накладається на виключно мої психофізіологічні особливості. У той же час я людина, і маю багато спільного з іншими людьми.

Я люблю різноманітність, тому два попередні рази я відмовлялася від своєї залежності по-різному.

Перший раз я була з собою суворим батьком, контролером і екзекутором. Викинула сама від себе сигарети, заборонила, насварила, відшльопала по попі, пригрозила покаранням. Зі мною у мене ця тактика не прокотила. Я пішла в бунт: хапала сигарети, шукала приводи, постійно хотіла курити, мучилася від цього бажання і від відмови теж.

Другий раз я була з собою душка і лапочка. Тут я включала і свого внутрішнього дорослого. Ми з собою домовлялися. Я не ставила собі обмежень, просто пропонувала вибирати. І я вибирала кожен день не закурити, я була вільна. Не говорила » я кидаю курити!»- від цього теж віє категоричністю. Пачка з сигаретами лежала у мене в машині, на робочому столі. Я ходила з друзями на перекур з яблучком або горішками. Не люблю заборон-їх не було. Апеляція до свободи вибору була-і вона спрацьовувала. Ще я робила собі добро-стала балувати себе вкусняшками і пообіцяла, що раз на півроку буду купувати собі не необхідну, а просто радує мене річ.

Ви також можете познайомитися з собою глибше і зрозуміти, яка тональність переговорів в питанні відмови від куріння підійде вам. Комусь потрібно приготувати для себе батіг, комусь пряник, комусь набір маніпуляцій, погладжувань і подарунків.

Один з підводних каменів-постійне бажання жерти. Я усвідомлено вживаю це слово. Не їсти, а жерти! Рецептори, позбавлені від впливу нікотину, божеволіють, точніше – стають нормальними. Тепер все таке смачне, ароматне, незвичайне. Хочу ще! У минулі рази я істотно поправлялася. Зараз теж росту вшир. Але я лінива, а ви можете уникнути жирового наступу.

Все елементарно: більше фізичної атівності (секс теж підійде), спеціальні дієти, відвідування лазні або сауни і т. д.

Кошик радощів і бонусів:

Вирівнюється тиск, серцевий ритм і що там ще у вас було збився через куріння. Рожевіє шкіра, біліють зуби і білки. Дихання свіже і навіть майже свіже вранці. Одяг не пахне так, як ніби ви бард і постійно співаєте під гітару біля багаття. Задишка поступово сходить нанівець. У вас з’являється більше сил і енергії. Ви не витрачаєте час на перекури. Ви економите гроші. Вам більше не треба шукати спеціальне місце для «покурити», бігаючи з опухлими вухами по вулиці. Підвищується самооцінка.

Ось на самооцінці я зупинюся трохи докладніше. Навіщо упускати випадок зайвий раз похвалити себе? Отже, я молодець! Я виконую велику роботу: спостерігаю за собою, аналізую, відстежую свої справжні потреби, веду діалог з собою, усвідомлюю, що зі мною відбувається зараз і ще зараз, я роблю вибір. І так-мені нелегко, але я зважилася на цей експеримент.

Це правда нелегко. Кілька днів тому я дуже сильно хотіла курити. Курити взагалі періодично хочеться. У моєму випадку бажання курити пов’язано зі звичною реакцією на стрес і ритуалами. Виявилося, що у мене досить багато неусвідомлюваних ритуалів, супроводжуваних сигаретою: зустрічі з друзями, написання статей, чашечка кави під сигарету, вододіл між двома справами. Ритуали спочатку потрібно усвідомити. Потім їх можна поступово замінити іншими.

У разі, коли сигарета допомагала «перекурити» стрес, необхідно відкривати свою скриньку копінг-стратегій. Напевно, крім пачки з страхітливими написами, там лежить щось ще: купання у ванні з піною, Дзвінок другу, обнімашки з коханим, дітьми, собакою, прогулянка в парку.

Якщо ви відчуваєте, що при відмові від куріння вас ламає, корежить і трясе – в буквальному сенсі, це означає, що залежність виражається на фізіологічному рівні. Одна моя знайома в подібній ломці благала працівників швидкої допомоги, які несли її на ношах, загорнути за ріг, щоб вона покурила, бо раптом зараз операція, коли ще потім покуриш. У цьому случа має сенс звернутися до психіатра, який підбере медичні препарати для полегшення симптомів.

В інших же випадках допомагає увага до себе і питання, на які слід відповідати чесно і не поспішаючи.

— Я дійсно хочу зараз курити?

— Що мені зараз дасть сигарета? Які це відчуття?

— Що зараз може замістити сигарета? Чого мені не вистачає, що заповнює куріння?

— Який я зараз, коли закурив(закурив би)? В якому я образі?

— Де моє бажання курити в тілі? Яке воно? Про що воно говорить мені?

Ще про помічників. Іноді легше прийти до рішення відмовитися від своєї звички, коли від залежності відмовилися значущі для вас люди. Особливо ті, з ким ви разом викурили, здається, цілі тютюнові плантації. А тепер, дивись-но, він свіжий і Бадьорий, встав на лижі і замість сигарети смокче собі смузі зі шпинату. А мені слабо? Я можу також.

Тепер про наступні етапи. Попередні рази я закурювала приблизно через півроку. Починала з однієї сигарети, заспокоюючи себе ілюзією, що термін відмови досить великий, а одна сигарета – це ніщо. Так ось, одна сигарета-це перша в ряду наступних, які обов’язково знову прийдуть в твоє життя. Зараз я знаю це.

І ось я знову вибрала не курити-сьогодні двадцятий день. Поки мені це подобається.

25 порад для бажаючих кинути палити.

1. Не паліть натщесерце, намагайтеся якомога довше відсунути момент закурювання першої сигарети.

2. Не паліть за 1,5-2 години до прийому їжі.

кинути палити поради

3. Не паліть відразу після прийому їжі.

4. При виникненні бажання закурити, почекайте з його реалізацією і постарайтеся чим-небудь зайнятися, відволіктися.

5. Коли захочеться курити займіться нескладними фізичними вправами.

6. Замініть сигарету склянкою соку, мінеральної води, жувальною гумкою, несолодкими фруктами, народними засобами.

7. Коли дістаєте сигарету, пачку кладіть подалі від себе.

8. Не носіть з собою сірники або запальничку.

9. Після кожної затяжки опускайте руку з сигаретою вниз.

10. Не затягуйтеся глибоко..

11. Сигарету викурюйте тільки до половини.

12. Якщо у вашій присутності хтось закурює, припиняйте курити самі.

13. Кожен раз купуйте не більше однієї пачки сигарет.

14. Намагайтеся купувати різні марки сигарет а не постійно свої улюблені.

15. Спробуйте якомога довше не відкривати нову пачку сигарет.

16. Куріть сидячи на незручному стільці або стоячи.

17. Не паліть, якщо руки зайняті якоюсь справою.

18. Перестаньте палити на роботі.

19. Перестаньте палити в квартирі.

20. Не паліть на вулиці.

кинути палити поради

21. Не паліть, коли очікуєте когось, чогось (телефонний дзвінок, громадський транспорт тощо).

22. Не паліть під час перегляду телевізора, коли слухаєте музику або п’єте каву.

23. Не паліть в години відпочинку, вибирайте найбільш приємне для вас заняття.

24. Не «стріляйте» сигарети, коли у вас закінчилися свої.

25. Відмовляйтеся від запропонованих вам сигарет.

Не забувайте звертатися до фахівців, які практикують різні методи боротьби з курінням, такі як голковколювання від куріння, популярний метод «гіпноз від куріння» і багато інших.

Даний список порад як кинути палити можна продовжити самим. Головне-знайдіть сильні мотивації, щоб розлучитися з цією шкідливою звичкою.

Якщо кинете курити, то у вас покращитися пам’ять, а значить можна розвивати свої мізки, заучувати вірші, розгадувати кросворди. І тоді у вас з’явиться можливість взяти участь у відомій грі хто хоче стати мільйонером онлайн. І курити кинете і мільйон заробите.

Здоров’я і удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу » світ без нікотину»Nosmoking18.ru.

Коментарів: 18 » 25 порад для бажаючих кинути палити”

Порада колишнього курця: головне протриматися 14 днів — далі легше. А взагалі вважається, що будь-яка звичка формується 21 день, і звичка не курити теж!

Все правильно, коли сам кидав важко було перші 2 тижні, а потім вже стала пропадати тяга до нікотину.

Лідочка, дуже з тобою згоден з приводу 14 і 21 дня відвикання. При цьому нам важливо пам’ятати, треба спокійно жити і чекати цих 21 дня. Момент істини давно настав. Треба розуміти, що ми стали некурящим вже тоді, коли викинули останню сигарету. Через 21 день нічого особливого не станеться. Момент істини давно настав, з того моменту, як була викинута остання сигарета.

Корисні поради для тих, хто дійсно хоче кинути палити.

Стаття просто дивовижна, потрібна, корисна і актуальна. Ви просто молодець, що так широко висвітлили цю тему.Сайт дуже хороший і найголовніше потрібний є чому повчиться.Буде бажання заходьте в гості.

Велике спасибі за відгук! Обов’язково зайду.

Може почати курити. Шуткую. Ніколи не курила і всім раджу кинути.

Краще не починати!)

Курити почати від дурості не складно, але щоб кинути стільки потрібно потрудитися, ось і порад така кількість.

Є ще такий момент як власне рішення кинути палити. Якщо людина курив дуже довго, а потім хтось наполягає на тому, щоб він кинув, то це буде чимось на зразок насильства над організмом. Ніби як людину змушують. Чоловік моєї матері курив дуже давно і вона, коли вони одружилися, поставила умову кинути палити. Він пообіцяв і кинув, але організм мабуть вже налаштувався на вироблення шкідливих речовин на зразок нікотину і компенсував їх недолік. Може бути це і не пов’язано звичайно,але через 10 років він пішов з життя через рак легені. Я зробив припущення про причини. Необхідно прибирати рішення лежать в основі початку куріння.Замінювати постулати про куріння.

Цілком правильно. Власне рішення важливо для позбавлення від будь-якої залежності.

Відмінне твоє спостереження. Воно може сміливо продовжити список і зайняти 26)місце. Ти кажеш.

Я зробив припущення про причини. Необхідно прибирати рішення лежать в основі початку куріння.Замінювати постулати про куріння.

Ось згадую свою причину чому закурив. Хотів бути дорослим. Минуло 35 років, зараз мені 44, дорослим не став.

Інфантильність залишилася, заховалася сволота за сигарету. Адже згадайте, найчастіше ми зараз в яких випадках тягнемося за сигаретою?

Я взагалі зазвичай не довіряю інтернет-магазинам, але в цей раз друг мені порадив спробувати чисте дихання, мовляв так його співробітник кинув палити, ну і я ризикнув, вообщем-то не желею, курс лікування 1 місяць, а тепер навіть тяги немає і кашель курця пропав;) всім раджу.

Я теж покинула за допомогою цього препарату, але не за місяць, а за 3 тижні ,навіть в перші дні було відчутно якість препарату,так як я стала викурювати менше сигарет.Раджу усім…)

Сама кинути цю звичку не змогла. А чоловік зміг. Прийшлось довести йому що і я зможу це зробити. Допоможіть мені її лікар О. Г. Овсянюк. Тепер ми разом переможці для себе і оточуючих. Не палимо цигарки більше 4 років!

не знаю, більшість порад абсолютно розходяться з аленом каром. Він то якраз говорить,що ніяких тривалих пауз і нерегулярних курінь — так як сигарети тому і цінна потім, що її так довго треба чекати\Шукати. Просто взяти кинути і порадіти.

Коли почала читати, поради були ще нічого, але потім побачила відверте мракобісся. По-перше, дивно, що занадто багато обмежень на порядок куріння в день. З ранку не кури, відпочиваючи не кури, на роботі не кури, під час очікування не кури. Простіше не писати кілька порад, а написати один єдиний висновок — просто візьми і не КУРИ. Розтягування обмежень на різні періоди часу-ну Е… а ще щодо зміни марок. Це жахлива порада. Навіть якщо куриш трохи менше року, краще не міняти марку, тому що у різних марок трохи різний склад, а значить кашляти будеш тільки жорсткіше від такої суміші дратівливий елементів. Ні в якому разі цього робити не можна. А коли дійшла до голковколювання… ні, спасибі, нетрадиційна медицина не працює. Найпростіший варіант: перейти на більш легкі своєї ж марки, скурювати по половині за раз. Сигарети, йдучи на вулицю не брати з собою. Намагатися курити рідше, відтягувати моменти куріння. І так поступово кинеться ця справа. За статтю спасибі велике, але не всі поради хороші.

Рецепт як кинути палити (від Валерія Павловича)

Простіше простого. Купуєте пачки три сигарет, які ви курите і кладете на полицю. І ось з сьогоднішнього дня накурюється, а потім всього на всього витримуєте три дні без курива. Потім знову на четвертий курите, скільки хочете, не обмежуючи себе, а потім знову три дні не курите. Але тільки три і не більше, а потім знову таке повторюєте. Якщо на четвертий день не буде бажання, можете не курити, але потім як потягне, закуріть і тільки через три дні знову можете закурити. Строго витримуєте три дні, четвертий курите, якщо не курили, то знову три, але не чотири і не п’ять строго по три. І до тих пір, поки вже ви згадаєте дні, а воно вже і п’ять і шість пройшло, а ви не звернули увагу. Захотіли знову закурити повторіть знову, один день курите три немає. Зрозуміли, строго один через три. Бажання саме відпаде не буде кайфу від курива. А коли зовсім кинути воно підкаже саме, а так може протягом місяця може більше. Бажаю удачі.

Як кинути палити: поради психолога.

Далеко не всі можуть кинути палити легко. Як правило, кожен, хто хоча б раз намагався відмовитися від цієї згубної звички, перепробував велику кількість способів, перш ніж знайти дієвий.

План позбавлення від залежності повинен бути складений з урахуванням можливостей людини і бути настільки ефективним, щоб курець не повернувся знову до сигарет через деякий час. Практичні рекомендації для тих, хто вирішив кинути палити, дала клінічний психолог Ульяновської обласної клінічної наркологічної лікарні Олена Макарова.

— Олено Євгенівно, чому так важко кинути палити?

— Куріння тютюну — це фізична залежність і психологічна звичка. Нікотин з сигарет забезпечує сильне звикання, при його вживанні в вашому тілі з’являються соматичні симптоми і тяга. Нікотин змушує мозок давати вам сигнал про те, що у вас все добре, тому в перші дні після відмови від сигарет можуть гостро проявлятися агресія, стрес, занепокоєння, що у деяких призводить до депресії.

— Отже, ви стверджуєте, що»нікотин змушує мозок давати нам сигнал про те, що у вас все добре». Виникає питання: навіщо ж кидати курити?

— Куріння руйнує організм зсередини і є головною причиною важких хронічних захворювань, а в деяких випадках і летальних випадків. Всім відомо, що інтоксикація організму нікотином призводить до руйнування всіх без винятку внутрішніх органів і систем. Разом з нікотином накопичуються і канцерогени, що може викликати зростання ракових клітин. Одним з найбільш небезпечних наслідків нікотинової залежності є незворотний процес мутації клітин, яка може передаватися на генетичному рівні з покоління в покоління.

У батьків-курців народжуються слабші і болючі діти. Область впливу нікотину занадто велика, але найважчий удар припадає на нервову систему. Пошкоджуються не тільки периферійні нервові закінчення, але і кора головного мозку, що призводить до дратівливості, агресії, неврозів, постійних головних болів. З кожної викуреної сигаретою відбувається спазм судин, руйнуються їх стінки, що призводить до порушення кровообігу і, як наслідок, почастішання серцебиття і пульсу.

Так, 80% всіх захворювань серцево-судинної системи діагностується у завзятих курців. Тютюновий дим надає на психіку людини збудливу дію і порушує координацію свідомості, досить сильно гальмує розумові здібності і реакції. Надмірне накопичення нікотину в організмі призводить до хімічних отруєнь цією речовиною, яка руйнує слизові оболонки, запалюються тканини травного тракту і утворюються виразки.

Стабільне вдихання тютюнового диму негативним чином позначається на верхніх і нижніх органах дихальної системи. Досить часто нікотин є головною причиною запалень в трахеях і бронхах, що провокує кашель. У 75% курців діагностується емфізема легенів. З кожним роком куріння тканини легенів втрачають здатність повноцінно виконувати свою функцію, що підвищує ймовірність захворіти на туберкульоз.

Про те, що відбувається, коли кидаєш курити, знають далеко не всі шанувальни — ки настільки поширеною і шкідливої звички. А даремно! Оскільки в деяких випадках саме ця інформація змогла б вчасно змінити їхнє життя, повернувши її в потрібне русло.

— Олена Євгенівна, які позитивні процеси відбудуться в організмі людини, яка кинула палити?

— Коли ви кинете палити:

— через 20 хвилин після останньої сигарети артеріальний тиск знизиться до нормального, відновиться робота серця, покращиться кровопостачання долонь і ступень;

— через 8 годин нормалізується вміст кисню в крові;

— ч е р ез д во е доби посилиться з п о С О б Н о С т ь відчувати смак і запах;

— через тиждень покращиться колір обличчя, зникне неприємний запах від шкіри, волосся, при видиху;

— через місяць вам стане легше дихати, вас покинуть стомлення і головний біль, особливо вранці, перестане турбувати кашель;

— через півроку пульс стане рідше, покращаться спортивні результати. Ви почнете швидше бігати, плавати, відчуєте бажання фізичних навантажень;

— через рік ризик розвитку коронарної хвороби серця в порівнянні з курцями знизиться на 50%;

— через 5 років різко зменшиться ймовірність померти від раку легенів в порівнянні з тими, хто викурюють пачку в день.

— Багато сходяться на думці, що при палінні психологічна залежність набагато сильніше фізичної. Які практичні рекомендації ви можете дати тим, хто вирішив кинути палити?

— Основні рекомендації такі. Необхідно чітко розуміти, чи дійсно ви хочете кинути шкідливу звичку і готові витратити на це якийсь час, або це просто миттєвий порив, який пройде вже при зіткненні з першими труднощами. Візьміть невеликий блокнот і перерахуйте всі причини, які мотивують саме вас відмовитися від сигарет. Там же можна записати «плюси» життя без залежності від сигарет. Визначтеся з датою, коли ви кинете палити. Це може бути практично будь-який зручний для вас день, але постарайтеся уникнути в перші дні сильних стресових ситуацій і відпочинку в компанії ях, де куріння вважається нормою.

Визначте, що стимулює вас до куріння (конкретні ситуації, дії, почуття і люди). Це може допомогти Вам зосередитися на вашій моделі поведінки. За тиждень або близько того, перед вашою датою припинення куріння, ведіть щоденник вашого куріння. Звертайте увагу на ті моменти, коли ви відчуваєте тягу до сигарети: який час було, якої інтенсивності була тяга (наприклад, за шкалою 1-10), що ви при цьому робили, з ким ви були, як ви себе почували до і після куріння.

Постарайтеся знайти собі партнера по відмові від куріння. Це може бути родич, колега або просто приятель. Якщо нікого немає в близькому оточенні, спробуйте відшукати такого через Інтернет або через друзів, нехай навіть людина живе в іншому місті, при сучасних можливостях комунікацій можна телефонувати пару раз в день і підтримувати один одного морально.

Повідомте близьким друзям і родичам про те, що мають намір позбутися залежності, і попросіть їх підтримати вас. Зробіть акцент на тому, що в цей період у вас можуть виникнути перепади настрою, також можна заздалегідь вибачитися за можливі напади злості і дратівливості.

Складіть приблизний план дієти і фізичних вправ. Останні допоможуть позбутися від стресу і негативних емоцій. Уникайте ситуацій, що провокують у вас тягу до куріння. Складіть розклад так, щоб уникнути подібних ситуацій, або займіть себе в ці моменти (в обідню перерву, якщо у ваших колег прийнято влаштовувати після їжі перекури, рушайте на трапезу в найближче кафе або їдальню).

Придумайте, що зробите, якщо у вас виникне сильне бажання закурити знову. Комусь допомагають фізичні навантаження, комусь-прогулянки, комусь — спілкування з друзями. Заохочуйте себе щоразу, коли ви здобувайте перемогу над згубною звичкою, порадуйте себе чимось, щоб тримати себе мотивованим.

Найголовніше-Зберігайте позитивний настрій і впевненість, що у вас все вийде. Не дозволяйте промаху дозволяйте собі відпочивати, уникайте стресів. Дуже часто кидають палити скаржаться на голод. У цьому випадку пийте воду або низькокалорійні напої, їжте низькокалорійні закуски. При виникненні кашлю, сухості в горлі і носовому свербінні пийте побільше рідини, використовуйте засоби від кашлю. Збільшення обсягу споживаної рідини (а також введення в раціон їжі, що містить грубі волокна) допоможе позбутися і від запорів.

— Олена Євгенівна, куди звернутися людині, яка вирішила кинути палити?

— Необхідну інформацію можна отримати в Ульяновській обласній клінічній наркологічній лікарні за телефоном довіри: 717-171 і в кабінетах з відмови від куріння, де лікар дає індивідуальні рекомендації, як немедикаментозного, так і, при необхідності, медикаментозного характеру. Консультації проводяться для пацієнтів безкоштовно! Якщо зовсім не хочете йти до лікарів, але потребуєте допомоги і підтримки, можна зателефонувати за номером Всеросійської телефонної лінії «здорова Росія» 8-800-200-0-200. Там чергують психологи і наркології, які тільки дають практичні поради по боротьбі з курінням.

Інформація підготовлена за сприяння ГУЗ» Ульяновський обласний центр медичної профілактики » та управління з реалізації соціально значущих програм і проектів адміністрації міста Ульяновська.

Як кинути палити жінці самостійно в домашніх умовах: 10 способів.

У кожній країні існує своя культура куріння. Суворі чоловіки з сигарами і витончені леді з тонкими цигарками… сьогодні ринок заповнили сотні марок тютюну. Однак сумний факт полягає в тому, що куріння небезпечно як для здоров’я самого курця, так і для його близьких. На жаль, нікотиновий дим осідає в легенях навіть у дітей і домашніх тварин, які мали нещастя його вдихнути.

Не дивно, що все більше людей цікавить, як позбутися від цієї шкідливої звички. Особливо цікавить питання: Як кинути палити жінці самостійно в домашніх умовах . Варто відзначити, що методи різноманітні, кожен день з’являються нові. Але перш, ніж визначити, яким чином відмовитися від згубної пристрасті до тютюну, згадаємо, чим загрожують людині регулярні затяжки.

Наслідки нікотинової залежності.

кинути палити поради

Загальна шкода здоров’ю.

При вживанні тютюну уражаються не тільки легені. Нікотин негативно впливає на печінку, нирки, серце, шкодить шлунку, руйнує клітини мозку. І, до речі, сприяє виникненню раку у всіх цих органах.

Зниження репродуктивної функції.

Нікотин відноситься до судинних отрут. Страждають від нього, в тому числі, статеві органи, оскільки отруєні судини не можуть переносити кров, а разом з нею – необхідний кисень. Крім того, тютюн впливає на гормональний стан дівчат – у жінок частіше спостерігається ПМС і збої менструального циклу.

«Обличчя курця»

Так називають зовнішні зміни, неминуче наздоганяють любителів покурити.

Шкіра сіріє, втрачає тонус, пружність, зуби набувають жовтого відтінку, під очима з’являються кола, зморшки проступають раніше, різкіше і глибше.

Нігті, шкіра пальців, які стикаються з сигаретою, також набувають жовтого відтінку. А про неприємний запах з рота можна і не згадувати. Замаскувати складно навіть кращими засобами від неприємного аромату з рота.

Шкода для оточуючих.

Дослідження показали, що людина, що знаходиться в задимленому приміщенні протягом 7-8 годин, отримує дозу нікотину, рівну 5 викуреним сигареткам. Пасивне куріння може спровокувати напад астми, алергію і навіть синдром раптової дитячої смерті.

Наслідки для сім’ї.

Дівчина наражає на небезпеку своє здоров’я і дитини, не важливо, народженого або майбутнього. Про це мало хто замислюється. Але всі неприємні, небезпечні наслідки зловживання тютюном передаються у спадок.

Найчастіше проявляються проблеми з соціалізацією, концентрацією уваги. Спостерігаються затримки в психологічному, фізичному розвитку. За статистикою в сім’ях курців діти часто набувають залежність від тютюну вже в підлітковому періоді.

Злякалися? Хочете якомога швидше позбутися від цієї надзвичайно шкідливої звички? Існує кілька дієвих прийомів.

Як кинути палити жінці самостійно в домашніх умовах: 10 перевірених способів.

Рахуйте гроші.

У легендарній книзі Аллен Карр пропонує читачам порахувати, яку кількість грошей витрачають, щодня купуючи сигарети. Спробуйте і ви. Дивно, але деякі виявляють, що гроші, яких так не вистачає на подорож, просто спалили разом з цигарками.

Але це довгостроковий варіант, рік протриматися складно, до фінішу дійдуть тільки сильно мотивовані.

Спробуйте економити протягом місяця і купіть нове плаття, або тиждень, а потім побалуйте себе смачним десертом.

Використовуйте молоко.

Прийом, спрямований на те, щоб викликати максимальну огиду до куріння. Суть полягає в тому, щоб після кожної затяжки робити ковток молока. Нікотин з молоком-дует неймовірно мерзенний, так що навряд чи захочете знову потягнутися до пачки. Деякі кидають йдуть на крайні заходи-вимочують все сигарети в молоці, висушують, а потім скурюють виключно їх.

Відмовтеся від добровільного рабства.

Усвідомте, наскільки ви залежні від своєї згубної звички. Замість того щоб спокійно дивитися фільм або спілкуватися з коханою людиною, ви нервово мрієте про можливість покурити. А якщо ще й доводиться приховувати від близьких згубну пристрасть? Чи варте воно того?

Переключаться.

Куріння — справа звички. Найчастіше люди дістають сигарети, коли хочуть розслабитися або відволіктися. Але ж існує безліч дій зробити це, не знищуючи своє здоров’я.

Знайдіть хобі, наприклад, в’язання або малювання дудлів. Всякий раз, коли бажання закурити стане нестерпним, діставайте спиці або беріться малювати забавних звірів.

Уникайте «токсичного» оточення.

Курити починають «за компанію», щоб залишатися в команді або бути прийнятим. Але якщо твердо вирішили позбутися шкідливої звички, а друзі противляться цьому, можливо, прийшла пора позбутися і від таких «шкідливих» друзів?

Відправляйтеся подорожувати.

Як кинути палити жінці самостійно в домашніх умовах – відправитися в подорож. Мова йде не про Таїланді або ГОА, а про походи, наприклад на Байкал з наметами. Туристична подорож протягом місяця в некурящому колективі, свіже повітря, допоможуть забути про пристрасть до тютюну.

Відправляйтеся туди, де не буде можливості придбати ще одну пачку. Відповідно з собою запас брати не можна. Подорожуйте по лісах, вивчайте печери, підкорюйте неприступні гори.

Скористайтеся аптечними препаратами.

В цьому випадку потрібно повністю відмовитися від сигарет. Чи не зменшувати кількість, а відмовитися, викинути, спалити, подарувати менш вольовому курцеві. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. В аптеці придбайте 2 препарати:

спеціальні таблетки, що допомагають позбутися від небезпечної звички; засоби з седативною дією.

Заспокійливі препарати вибирайте на натуральній основі: настій валеріани, м’яти, меліси, ромашки, пустирника. Якщо робота пов’язана з водінням, концентрацією уваги приймайте з обережністю, так як заспокійливі здатні викликати сонливість. У подібному випадку приймайте на ніч, швидше заснете, сон буде міцніше.

Займіться спортом.

Так, спочатку непросто пробігати марафонську дистанцію, зате з’явиться додатковий стимул очистити легені від диму. Чим далі, тим легше станете справлятися з фізичними навантаженнями, а гормони радості, що виділяються при заняттях спортом, послужать нагородою більш цінною, ніж чергова затяжка.

Нікотинова терапія.

кинути палити поради

Якщо сили волі, мотивації не вистачає, скористайтеся методом НЗТ. Суть полягає у введенні нікотину в організм іншими шляхами: пластир на руку, спрей. Здавалося б, в чому різниця? Небезпечний нікотин як і раніше буде потрапляти в організм.

Головний збиток здоров’ю від сигарет завдає дим, що містить 4000 отруйних токсичних сполук, що викликають ракові утворення. Таким чином, для курців зі стажем це дієвий варіант. Згодом звичка хапатися за сигарету забудеться, легкі очистяться і відновляться. Від самого нікотину відмовитися буде простіше.

Замініть звичку.

Хитра міра, заснована на заміні сигарет насінням, горіхами. У багатьох при відмові від сигарет з’являється бажання що-небудь пожувати. Купуйте мигдаль або волоські горіхи, корисні для здоров’я. Замініть звичку куріння на поїдання корисних горіхів.

Цей момент небезпечний, якщо переключитися на солодке, наберете зайві кілограми.

Вказані далеко не всі методи. Позбутися від небезпечної звички легше, просто ви цього не хочете. Сотні книг написані, мільйони людей вже врятувалися з нікотинового рабства! Впораєтеся і ви!

Як кинути палити? 11 практичних порад від психолога.

«Я себе контролюю«,» я легко кину курити коли захочу«,» відпустка закінчиться, і я відразу кину курити«,» нічого страшного, треба ж від чогось померти«,» куріння допомагає мені розслабитися«,» Я курю найлегші сигарети, вони майже нешкідливі«,» сигарети допомагають мені мислити креативно, я ж творча особистість» … ці та подібні заяви є найпоширенішими відмовками курців. Але навіть і вони в певний момент життя приходять до висновку, що курити треба все-таки кидати.

Кинути палити-важке рішення, що вимагає терпіння, сталості і щоденних зусиль. Ви хочете дізнатися, як кинути палити? Якщо ви не курите самі, проте хочете допомогти впоратися з цією звичкою близькій людині, ця стаття також для вас! Психолог Майрена Васкес дасть вам корисні поради про те, як кинути палити.

Тютюнова або нікотинова залежність.

За даними іспанського товариства пневмонії та торакальної хірургії, 23% населення Іспанії старше 16 років курять. За оцінками, в день у всьому світі викурюється близько 15000 мільйонів сигарет.

Тютюн-це наркотик, що викликає фізичну, психологічну залежність і звикання . Він містить понад 35000 токсичних продуктів, серед яких: нікотин (саме через нього виникає фізична залежність і звикання), азот, вуглекислий і чадний гази , різні види смол та ін.

Ви коли-небудь замислювалися про те, коли і чому ваша рука тягнеться до сигарети? Можливо, у вас депресія і ви думаєте, що куріння допоможе вам заспокоїтися? Незважаючи на те, що найпоширеніший спосіб вживання тютюну — куріння сигарет , існує безліч інших різновидів: сигари, люльки, жувальний, нюхальний тютюн і т. д., а також одна з нових технологій тютюнопаління — тютюн без вогню й диму ( «smokeless» ), так звані «екологічні сигарети» або «чисті сигарети» (також вкрай шкідливі для курців).

Коли людина кидає палити, він може почати відчувати так званий « абстинентний синдром «, симптомами і ознаками якого є: тривожність, потреба в нікотині, гнів, дратівливість, нервозність, депресія та ін У деяких людей може порушитися сон, спостерігаються запаморочення, сильна стомлюваність і головні болі.

Наслідки вживання тютюну:

Проблеми, які викликає вживання тютюну, можна розділити на три групи :

Медичні проблеми: смертність серед курців значно вище , ніж серед некурящих людей. Крім того , вживання тютюну підвищує ризик виникнення інсульту і серцево-судинних захворювань, таких , як стенокардія та інфаркт міокарда , закупорки судин, різних видів раку (найбільш поширений серед курців рак легенів), гастриту і виразки шлунка, а також різних легеневих захворювань — таких, як хронічний бронхіт або емфізема легенів .

У курців частіше зустрічається артеріальна гіпертензія (артеріальна гіпертонія або гіпертонічна хвороба, швидше уражається мозок і висока ймовірність розвитку хвороби Альцгеймера .

У курців вагітних жінок можуть виникнути проблеми з вагітністю, серед яких-дефекти плода, викидень і перинатальна загибель немовляти.

Проблеми навколишнього середовища: часто в новинах ми можемо дізнатися, що загублена або погано погашена сигарета стала причиною страшної пожежі, або що пляжний пісок забитий недопалками від сигарет. Ми наносимо природі величезної шкоди! Соціальні проблеми: такі, як нетерпимість до куріння з боку некурящих людей (пасивне куріння так само, і навіть більш небезпечно, ніж звичайне куріння) і соціально-економічні наслідки тютюнопаління.

Кидаємо палити! Як це зробити?

«Коли-небудь я кину курити, але не зараз», «клянуся, кину курити відразу після канікул», «я знаю, що можу кинути, але не хочу», «кину як тільки захочу» … Стоп! Виправдання закінчилися! Настав час кинути палити насправді! Який найвірніший і легкий спосіб відмовитися від сигарет?

Перший крок на цьому шляху-визнати наявність проблеми, визнати те , що у вас тютюнозалежність, від якої Ви вирішили позбутися. Починаючи з цього моменту все залежить від ваших зусиль, сталості і терпіння .

У кожної людини свій підхід. Хтось вважає за краще » різати по живому» і кидати курити різко, відразу, в той час як інші поступово знижують вживання тютюну до тих пір, поки в заплановані терміни не виключать його повністю. Як кинути палити раз і назавжди? Ось кілька корисних порад і способів.

Порада №1. Запишіть ваші цілі.

Найперша порада для бажаючих кинути палити-запишіть вашу мету на папері. Це допоможе вам досягти більше успіху. Візьміть і ручку і напишіть на аркуші паперу : «Я хочу кинути палити і я зроблю це». Крім того, запишіть ваші мотиви — чому у вас виникла така ідея і які переваги ви отримаєте натомість ( «я заощаджу багато грошей, «я хочу поліпшити якість життя і піклуватися про своє здоров’я, тому що я не хочу померти від того, що можна уникнути», «я зможу займатися улюбленим спортом і не задихатися», «мені вже ніхто не скаже, що від мене погано пахне після куріння», «моя сім’я і друзі будуть мною пишатися»… ). Залиште цей папір на видному місці, щоб перечитувати в найважчі моменти, коли у вас буде сильне бажання потягнутися за сигаретою.

Порада № 2. Підтримка дуже важлива.

Вирішивши кинути палити, ви прийняли дуже важливе рішення у Вашому житті, і підтримка близьких людей важлива як ніколи. Крім того, ваші друзі, сім’я, партнер, колеги на роботі і навіть домашні вихованці можуть в цьому Вам допомогти.

Крім того, ви можете завантажити на ваш гаджет різні програми, які можуть вам допомогти, такі, як, наприклад, Kwit, Quit smoking та інші. Пам’ятайте, що ви не одні!

Порада № 3. Позбавтеся від усього, що пов’язано з тютюном.

Попрощайтеся з тютюном і всім, що з ним пов’язано — попільничками, запальничками, сигаретними пачками, трубками. Ви почали нове життя!

Порада № 4. Перші дні…

На самому початку, особливо перші дні, ви можете відчувати гостру потребу в курінні . Не хвилюйтеся, це нормально і через це проходить більшість курців. Важливо Не ховати свої почуття і емоції, якщо вам хочеться поплакати, зробіть це!

Спробуйте перебувати в місцях, де куріння заборонено, займіться спортом, пийте багато води, висипайтеся, уникайте кави і алкоголь, які можуть спонукати вас взятися за сигарету…

Порада № 5. Уникайте ситуацій, які провокують вас закурити.

Існують певні ситуації або обставини, які спонукають вас закурити більше , ніж інші. Наприклад, зустріч у кафе за чашкою кави, перекури на роботі чи навчанні тощо… уникайте їх! Якщо ви звикли курити за чашкою кави-замініть каву на чай, якщо ви курили після кожного прийому їжі — спробуйте замість куріння жувати жуйку або чистити зуби після їжі. Варіантів безліч, знайдіть свій!

Порада № 6. Необхідність відчувати сигарету в роті … як позбутися від неї?

Багато курців кажуть, що їх заспокоює саме відчуття сигарети в руках або в роті. Не панікуйте! Для всього є рішення. Спробуйте покрутити в руках ручку або олівець. Що робити з відчуттями в роті? Використовуйте, наприклад, льодяники або жуйку без цукру. Намагайтеся їсти продукти, що не містять цукор. Пам’ятайте про те, що людина, яка кидає палити, може поправитися не тому, що він перестав вживати тютюн, а тому, що почав їсти занадто багато солодкого, відчуваючи тривожність.

Порада № 7. Що робити, якщо дуже хочеться курити?

Перш за все, ви повинні знати, що почуття гніву, тривоги, роздратування, розчарування — нормальні і минущі, іншими словами, це всього лише емоції, які, як приходять, так і йдуть . Ви можете помітити, як при цьому підвищується тиск і частішає серцевий ритм.

У ситуаціях, які виходять з-під контролю, вашим союзником може стати жувальна гумка. Також корисно освоїти техніки релаксації, щоб навчитися заспокоюватися в стресових і важких ситуаціях. Вийдіть на пробіжку в парк, прийміть душ, поговоріть з людиною, яка може допомогти вам заспокоїтися. Будьте тверді у своїх рішеннях.

Порада № 8. «У здоровому тілі-здоровий дух»

Якщо ваш мозок буде чимось зайнятий, потреба покурити буде знижуватися. Спробуйте робити те, що ніколи раніше не робили — від альпінізму до вирішення кросвордів. Будь-який вид діяльності допоможе уникнути негативних думок. Настане момент, коли ви подумаєте: «куріння? Що це було?»Вийдіть із зони комфорту!

Рада № 9. Якщо ви відчуваєте потребу в нікотині-знайдіть заміну.

Найкраще, що ви можете зробити, якщо бажання покурити занадто сильно, це звернутися до лікаря, який може вам порекомендувати відповідні саме вам способи втручання в даній ситуації. Існує безліч варіантів-нікотинові пластирі, жуйки, інгалятори і т. п.

Порада №10. Ой, я зірвався!

кинути палити поради

Ви були на весіллі і в підсумку не змогли відмовитися від сигарети? Спокійно! Ви понервували через те, що проявили слабкість і не змогли стриматися? Нічого страшного! Ви борець, чемпіон, і маленька невдача не змусить вас опустити руки, адже правда? Подумайте і проаналізуйте, чому ви покурили, що або коли вас спровокувало.

Завжди пам’ятайте про те, що відмова від куріння — це важке рішення. Оцініть свої зусилля, які ви витрачаєте на те, щоб позбутися від цієї шкідливої звички, і не карайте себе занадто суворо. Продовжуйте йти вперед!

Рада №11. Ви все робите правильно!

Ніхто не говорив, що буде просто, якраз навпаки. Можливо, вам важко, але ви все робите правильно. Тому ви заслуговуєте винагороду. Дозвольте собі маленькі примхи кожен раз, коли відзначаєте кожне маленьке досягнення. Тільки не заїдайте свій успіх солодким!

Ви протрималися тиждень без сигарети? Купіть собі невеликий подарунок, який ви так давно хотіли. Цілий місяць без куріння? Візьміть вихідний і присвятіть його повністю собі. Все, що вам хочеться. Ви цього заслуговуєте!

Пам’ятайте, що безліч людей знаходяться в такій же ситуації, і вони змогли досягти своєї мети. Хотіти-значить могти . Подумайте про те, як ви і Ваші близькі будуть пишатися вами, коли ви станете тим, хто зміг кинути палити .

«Не можу — значить, не хочу».

Спасибі, що прочитали цей матеріал. Як завжди, будемо вдячні за коментарі та запитання до статті.

Переклала з іспанської Анна Іноземцева.

Psicóloga especializada en psicología clínica infanto-juvenil. En continua formación para ser psicóloga sanitaria y neuropsicóloga clínica. Apasionada de la neurociencia e investigación del cerebro humano. Miembro activo de diferentes asociaciones e interesada en labores humanitarias y emergencias. A Mairena le encanta escribir artículos que puedan ayudar o inspirar. «Magia es creer en ti mismo»»

Як я кидав палити або історія битви Моряка і тютюнового змія.

Як кинути палити поради колишніх курців.

На зв’язку Куликов Сергій. Знаєте, зараз багато людей володіють своїми блогами і ведуть їх на певну тематику. Але час від часу вони пишуть статті про своє життя, про якісь випадки, що сталися з ними, про те як вирішили якусь проблему …Ну вообщем ви зрозуміли.

Так от і я подумав, що непогано б і мені «катати» такі статейки час від часу. До того ж що досвід в різних сферах життя у мене є. Я вирішив почати саме з того як кинути палити поради колишніх курців завжди припадають до речі тим, хто тільки збирається кидати…гаразд, вистачить вступів.

Як Моряк потрапив у тютюнову пастку.

Березень 2006 року. Росія. Петропавловськ-Камчатський. Прикордонний сторожовий корабель «Орел». Вечір … Приблизно 19-00.

Я стояв на юті і як зазвичай розмовляв зі своїми друзями про те, що скоро додому, що не бачити більше це судно, та й взагалі про те, як скучив сильно за рідним Саратову.

Йшла «стоденка«, і як зараз пам’ятаю на календарі було»30 днів до наказу». Я був уже дембельком.

А в повітрі витав ароматний димок міцних сигарет «Капітан Блек «…у звичайні дні дрищі (духи по сухопутному) тягали дембелям прості сигарети типу» Честер«,» Вінстон«,» Палл-Малл «та іншу погань…а ось на круглі дати начебто 30, 40, 50 днів до наказу тягали міцні ароматизовані цигарки, якими були»Капітан Блек».

Ось за що я завжди поважав «Блека», так це за кльовий запах. І смикнув же мене чорт спробувати…прості сигарети не хотілося, хотілося круту, щоб пихкати як справжній моряк. А тут якраз «кругла дата», треба ж як підфартило…

У курилці якраз курив один з «наших» дрищів-матрос Петренко.

— Петренко, лінивий трюмний Щур, тягни «капітана Блека»!

— Серьог, але ти ж не куриш!

Петренко зник, як корабель в Бермудах і через пару хвилин вже простягав мені мою першу сигарету. Мені прикурили її і я затягнувся цією гидотою … хоча на той момент я так не вважав…я думав, що»блін, як же це круто курити».

Ні кашлю, ні ще чогось у мене не було, я спокійно курив, а друзі дивилися і говорили мені що я дурень.

Я докурив сигарету і оголосили побудову…ось тут то і почався ефект, який зветься «вертоліт». У мене дико закрутилася башка, а я стояв у першій шерензі…і як на зло перекличку проводив боцман, який називав не тільки прізвище матроса, а ще його посаду, що відповідно було набагато довше.

Голова продовжувала крутитися, мені було хреново, хотілося швидше звалити в кубрик і прийти там в себе.

Ледве дочекавшись кінця цієї тортури, я нарешті прийшов в» Кубар » і присів…Через кілька хвилин ця фігня мене відпустила і я прийшов до тями.

Це був перший день, коли я спробував сигарети.

У ту мить я навіть не підозрював, що пройде зовсім небагато часу і цей день я буду просто проклинати!

Йшли в море і я замовив, щоб мені купили блок «Кемел легкий» і блок «Російський стиль легкий». Як же я був радий, коли мені принесли цей «скарб» в таких красивих блискучих пачках … Мммммм…

Отже, в море ми ковбасилися близько місяця і сигарети у дембелів стали кінчатися. Вони стали курити статутні сигарети» політ», які без фільтра і напевно дуже противні, т.к все від них морщилися. Мені їх спробувати не довелося на щастя.

Всі диміли польотом, а я виходив на палубу, милувався морем і пихтів російським стилем … Ехххх…дембельська романтика)))

Вообщем повернувшись додому я вже курив щосили. Курив з друзями, на всяких вечірках, в клубах, вдома, курив в під’їздах і ліфтах, курив коли грали в «Дозор», курив коли займалися «нічними справами». Навіть коли я спиздил горілку на моєму місці роботи і відносив її геть в темряву я курив.

Що сказати, куріння мені подобалося. Я якось опудав себе більш впевненим у собі, мужнім, таким собі удальцем, що мені все по плечу, коли у мене в зубах сигарета.

Як Моряк невдало кидав.

Все йшло чудово, Я влаштувався працювати, почав їздити у відрядження і заробляти гроші. Але курити я не припиняв…

І в один прекрасний момент я подумав, мовляв»а пішло воно нах це куриво, кину ка я курити». І зробив першу спробу. Протримався я тоді пару тижнів і зірвався. Сумувати не став, сказав собі «та й хрін з ним, кину трохи пізніше. Подумаєш, курю то всього нічого. Навіть року немає»»

Вообщем зайнявся самообманом курців, почав говорити що кину трохи пізніше, ось ще трошки, ось все устаканется, проблеми вирішу і кину…Вообщем весь цей набір відмазок «юного курця».

Потім пішла ще спроба, ще й ще…і кожен раз я зазнавав невдачі за невдачею…Я був як Марк Твен, який говорив: «кинути палити легко. Я сам 40 разів кидав»» Тільки в моєму випадку спроби вже напевно перевалили за 40.

Як я тільки не пробував — і різко кидав, кидав поступово скорочуючи куріння, кидав на суперечку щоб стимул був. Але всі ці спроби провалилися, як дешевий фільм на прем’єрі…

Як почалася паніка в моїй голові.

Я вже починав потихеньку панікувати, думав: «що за херь то? Невже я не можу кинути палити?»

Пам’ятаю стою на балконі ввечері перед сном і курю. А в голові думка, що пора кидати, спокою не дає.

«Все, з завтрашнього дня нове життя. Життя без сигарет. » — заявив Я сам собі, докурив і викинув недопалок з балкона. Після чого взяв пачку з залишилися сигаретами, зім’яв її в руках і викинув з балкона. Тепер можна було зі спокійними думками лягати спати.

Лягати. Лежу, але сон все ніяк не йде. Приблизно через годину в голові мислишка»курнути б». І не відв’язується. Вообщем через 10 хвилин я вже лазив по кущах з ліхтариком і шукав свою м’яту пачку. І знайшов звичайно ж. Хоча на випадок, якщо не знайду, прихопив грошенят, щоб дотопати до нічного магазину і там купити.

Мені не соромно зізнатися, що я Ревів як дитина, коли такі спроби провалювалися. Це був плач зневіреної людини…я і справді думав, що у мене не вийде кинути ніколи. І від цієї думки приходив відчай.

Здавалося б — ось вона пачка. Викинь її і все. Але сам же йдеш потім за нею, як магніт.

Так тривало досить довго. Спроби, спроби,спроби … рік, два, третій пішов.

Як Моряк зрулив зі слизької доріжки.

У 2008 році грянула криза і моя шарага, де я працював, загнулася. Почалися пошуки роботи. Нормальних місць не було і я вирішив піти вантажником в міський Парк культури і відпочинку імені М.Горького. У народі просто «Горпарк».

Влаштувався я туди і почав працювати. І курити звичайно ж продовжував. У мене був напарник. Теж курець і любитель спиртного. Я до алкоголю завжди ставився байдуже. Було щось пив. Не було-та й хрін з ним.

Але якось так вийшло, що з напарником ми стали «фестивалити» кожен робочий день вечорами. Приблизно за 5 годин до закриття точок ми йшли за межі парку, брали пива і йшли в найближчий дворик. Горілку я завжди терпіти не міг, а ось на пиво підсів добре. Але більше мені подобалося пиво не просте, а зі смаком лайма.

Особливо мені полюбилося пиво «Сибірська корона Лайм». Ось їм то я і обпивався.

Навіть не віриться, що раніше був конкретним хроном.

кинути палити поради

Пам’ятаю, як сиділи в кіосках після закриття і пили-курили … Пам’ятаю, як я курив одну за одною, пив якийсь капелюх на кшталт «Ягуара» , «Алко» і їм подібну херню.

Пив і кричав: «мені мало! Мало! Хочу щоб крило сильніше! Мене відпускає! Мені гірше! Хочу щоб стало краще!». І продовжував заливати горло.

Ось в ті моменти роботи в Горпарку я і почав сильно задихатися від куріння. Було дуже важко… вдень фізична робота в перемішку з куревом, а ввечері п’янки-гулянки.

Ось тоді-то я і вирішив зробити ще спробу… і ось тоді я дізнався про серйозну панацею від куріння.

Яку панацею я знайшов.

Можливо ви про неї чули-це книга Аллена Карра»Легкий спосіб кинути палити».

Я вирішив прочитати її, так як відгуки про неї були дуже хороші. Говорили, що 95% тих, хто її прочитав, кидають з курінням. Мені роздрукували її і принесли. Я дуже радів, як ніби мені в руки дали якісь сильні ліки. Я був на 100% впевнений, що кину коли прочитаю.

Був такий стан радості ніби я вже кинув цю справу.

Я вибрав вільний вихідний день і сів читати. Сів читати вранці, близько 10-00 ранку. Мушу сказати, що книжка нудна, читається так собі, думки постійно відволікаються від тексту, думаєш про щось про своє. Але під кінець книги стан змінюється, а коли дочитуєш до кінця відбувається якесь диво.

Я не знаю як це відбувається, але блін ти просто викурюєш останню сигарету і більше не куриш. Просто ти розумієш що ти не палить людина, що весь цей час був їм, але чомусь курив цю херь.

Кинув палити я легко. Але ще з більшою легкістю я почав заново. Так так, ви не помилилися і не очитались… через два тижні я почав курити по новій. Почав курити так само.

Але стереотип в голові про те, що кинути палити неймовірно складно дав тріщину, а після ще ряду «вдалих» спроб він остаточно зламався. Я зрозумів, що курити кинути взагалі не проблема, найголовніше що коли ти розумієш що це легко, то в голові починають крутитися думки на підтримку куріння.

Нова пастка для Моряка.

Думки такі: «буду курити поки захочу, а як набридне то я знову кину. Адже це легко!»

Ось це і була сама підступна пастка з якої мені було найважче вирватися. Я розумів, що курити кинути легко, але ще складніше не починати заново. Про це до речі і попереджає Аллен Карр у своїй книзі. Він пише про такий контингент курців.

Пам’ятаю, що ось начебто кинув і не куриш, але з’являються такі ситуації, коли здається «ось зараз набагато крутіше було б курити. Курну ка одну.». І тут же просиш у людини сигаретку.

Мені наприклад завжди подобалося курити коли йде дощ. Припустимо ми стоїмо під навісом, барабанить дощ і в цей момент в голові щось включалося, що змушувало взяти сигарету. Мені такі ситуації з сигаретами здавалися набагато приємніше. Я закурював і насолоджувався погодою, пускаючи димок у вологе від дощу повітря.

Такі ж ситуації є у кожної людини. Хтось закурює коли виходить з маршрутки, хтось полюбому закурить коли зламається машина, хтось закурює відразу після ковтка пива і так у кожного.

Так само було і у мене.

І такі ситуації заважали повністю забути про цю херь.

Під кінець роботи в Горпарку я прочитав книгу в черговий раз і кинув. Кинув надовго. Не курив десь 2,5 року.

Але сталося нещастя-помер Дід. Вся рідня на похоронах смолила як кочегарка. Тут і я не втримався. Здавалося б ніби чорт з ним. Все таки горе, курну ка і я.сьогодні можна. І що сталося далі?

Ми знаємо відповідь на це питання. Я закурив знову. Та ще як закурив! Напевно відривався за всі ці роки без нікотину.

І пішло-поїхало … то курю, то не курю. Місяць курю, два тижні немає. І знову-тиждень курю, три тижні в зав’язці.

Але що найголовніше в киданні, так це те, що треба пробувати і пробувати. Знову і знову. Не вийшла одна спроба, не впадаєте у відчай. Ви полюбому кинете, якщо будете робити спроби знову і знову. Але головне робити їх правильно.

Отже, тепер ми плавно підходимо до найголовнішого-до порад як кинути палити.

Про те, як влаштована пастка куріння.

Отже, друзі, ми підійшли до завершальної стадії. Я коротко описав свою прокурену історію, тепер я дам вам поради, які допоможуть вам припинити курити назавжди.

Отже, перше і найголовніше — ви повинні хотіти кинути. У вас повинно бути бажання припинити курити будь-що. Є люди, яким це саме подобається, але я таким ніколи не був. Мені завжди куріння було огидно і я вірив, що все одно кину, тому і робив спроби за спробою.

Хоча, якщо ви курить і прочитали до цього місця, то здається мені що курити ви хочете кинути.

Отже, ви повинні визначитися хочете ви зав’язати чи ні.

Далі я трошки опишу, як працює тютюнова пастка, спираючись на свої знання з книги «Легкий спосіб кинути палити».

Отже, куріння це не шкідлива звичка, як помилково вважають багато. Куріння-це саме залежність. Залежність від найсильнішого наркотику в світі-нікотину. Ви думали це кокс, героїн або амфітаміни?

А ось і ні. Це саме нікотин. Досить однієї сигарети, щоб ви щільно підсіли на цю гидоту.

Колишній прокурений Моряк тому доказ.

Так ось, що відбувається під час викурювання нашої першої сигарети?

При першій нашій затягуванні нікотин потрапляє в кров і по кровоносних судинах потрапляє в мозок.Мозок в шоці від такої херні.На нас це позначається тим, що починає крутитися голова, нудить, падає фізична активність.

Але чому ми закурюємо наступну? Справа в тому, що ми позику що сигарети противні і гаразд вже, піднімемо трошки.

«Вже хто-хто, а я то точно не підсяду на це» — ось думки всіх курців. Справа в тому, що нам здається що на «противну погань» ми точно не підсядемо.

А ось якби сигарета була смачна і приємна, то ми б вже насторожилися…типу «он вона яка смачна, тепер ясно чому з неї зіскочити не можуть». І ми б не стали продовжувати курити, боячись того що станемо залежними.

Але так як перша на смак сигарета противна, тут ми і думаємо що»я то до цієї гидоти не звикну».

Ми продовжуємо курити і з часом нікотин вбудовується в процеси нашого організму. І саме ці процеси і заважають потім спокійно кинути палити, тому що ломки і бажання курити викликають саме вони.

Чому більшість не може кинути палити?

Опишу спосіб кидання курити не по книзі, А як кидають все.

Важливо знати, що в організмі людини існує заліза, яка в невеликих кількостях виробляє нікотин. У невеликих кількостях він потрібен для внутрішніх процесів в організмі. Коли ви починаєте курити, заліза перестає працювати, тому що нікотин надходить ззовні (від сигарети).

А тепер дивіться. Ви курити наприклад рік. Нікотин вже став невід’ємною частиною вашого організму. І тут ви приймаєте спробу кинути.

Що відбувається? Нікотин дуже швидко починає виводитися з організму. З організму, який довгий час співіснував з нікотином. Виходить що в організмі бракує елемента (пам’ятаєте про залозу?). Нехай це і наркотик, але це так.

І поки організм перебудується на нормальний лад роботи без сигаретного нікотину (знову запуститься наша залоза, вона запускається не відразу) пройде n-е кількість часу. У всіх по різному. Ось в це n-е кількість часу і з’являється «той самий стан» коли починає як би ламати.

Це періуд від кидання, до запуску нашої залози.

Ось вам і причина » ломок»

Хочеться курити і в той же час не можна, адже ми кинули.

Такий стан ломок у всіх триває по різному. У мене тривало днів п’ять. У кого-то тиждень-два. У всіх по різному. І ось ці моменти ломок означають, що нікотин дуже швидко виводиться з організму і він перебудовується на нормальний стан роботи. Без цієї херні тютюнової.

Але майже всі не можуть подолати ці ломки і зриваються. Знову закурюють.

І щоб заповнити брак елемент (нікотин) вони хапають сигарету і закурюють. Відразу ж відчувають себе краще, адже в організм потрапляє брак елемент і давно налагоджена робота знову відновлюється.

А курець думає: «блін, який же я баран! Стільки не курив і зірвався. Вся спроба коту під хвіст!». Настрій відразу падає, починаються депресивні думки та інша супутня фігня.

І проходить місяць-два перш ніж робиться чергова спроба. Може бути я десь помилився, але я хочу щоб ви усвідомили для себе суть-кожна викурена сигарета змушує вас викурювати наступну. Ломка викликається за рахунок того, що з організму виходить отрута привнесена туди останньої сигаретою. І ви тягнетеся за наступною, щоб ці ломки загасити.

Ось як це влаштовано.

кинути палити поради

Дієві поради як кинути палити від Моряка.

Отже, що ж вам робити якщо збираєтеся кинути палити?

Читаємо книгу Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» дивимося фільм Аллена Карра» Легкий спосіб кинути палити » читаємо невелику брошуру Зайцева С. Н «Дзеркало для курця»

Ось і все. А ви думали, що я дам вам свої якісь методи і напрацювання? Зовсім ні. Все вже давно придумано іншими людьми.

Книг у Карра кілька. Якщо щось не буде виходити, то можете почитати «єдиний спосіб кинути палити назавжди» або «Легкий спосіб кинути палити. Спеціально для жінок». Так само періодично дивіться фільм. Згодом до вас дійде вся інформація, яка там міститься.

Ще сильно допомагає з зав’язуванням цієї херні заняття спортом. Наприклад ви прочитали книгу і кинули палити. Не тягніть, займіться спортом. Це сильно допоможе вам на початковому етапі, потім ви про це і думати припиніть, а спортом займатися будете продовжувати.

Якщо займетеся спортом, то 99% що ви не зірветеся більше. Я сам так кинув у вересні минулого року. Це сильно допомагає, так що раджу.

Що відбувається з вами коли кидаєте?

І пам’ятайте, що ви ні від чого не відмовляєтеся. Навпаки, пройде День-другий і ви відчуєте сильний приплив сил. Такий приплив, що захочеться щось робити, щось творити. Буде хотітися зайнятися чим-небудь, а не тинятися без діла.

От якби я зараз курив, то замість того щоб сидіти і писати цю статтю, я б валявся, дивився телевізор або фільм по інтернету. Які нахер фокуси? Який нахрен сайт? Які зйомки і вивчення нових фокусів? Та мені лінь би було всім цим займатися.

Які тренування? Ви про що хлопці? Я що, дурень чи що? Я краще курну.

Так так, саме так і було!

Зараз все наоброт. Я відчуваю в собі силу, відчуваю енергію. І це круто, повірте. Це круто коли встаєш в спаринг з курцем на тренуванні, а він втомлюється через п’ять хвилин, а ти ще навіть не почав втомлюватися. Витривалість підвищується в рази!

Круто, коли прокидаєшся свіжим, бадьорим і повним сил. Відчуваєш, що тобі багато чого по плечу! Повірте, друзі, мати енергію це класно! А куріння всю цю енергію задавлює в вас.

Мене дивувало завжди, як деякі курять і можуть ще їсти весь день на роботі .Я так не міг. У мене завжди була апатія, лінь, намагався втекти від роботи. Коли кинув все це пропало. Це було здорово!

Друзі, Я не знаю чи зміг я вплинути на вас цією статтею, але щиро сподіваюся, що зміг. Повірте, ви набагато цінніше для вас самих і ваших родичів, якщо ви не курите.

Отже, я думаю що дав вам відповідь на питання «Як кинути палити». Поради колишніх курців, таких як я завжди викликають хороший інтерес і сподіваюся, що вам було цікаво читати мою статтю. Я правда старався.

Світ заграє новими фарбами, сонце буде тепліше і яскравіше світити і ви не будете вдарятися в похмурі депресії. Будете відразу знаходити рішення всіх проблем і відчувати позитивний настрій.

Звичайно бувають і погані дні, куди ж без них, але вони зустрічаються набагато рідше, якщо ви не палить!

Хлопці, кидайте цю херню, якщо ви курите! Не потрібно воно вам!

Ось вам матеріали в допомогу.

Аудіокнига Аллена Карра » Легкий спосіб кинути палити»

Відеофільм Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» + рідкісне інтерв’ю з самим А. Карром.

Це була моя стаття » Як кинути палити поради колишніх курців»

Удачі в битві з тютюновою гадиною і всього самого найкращого.

Поради лікаря-нарколога для курців.

Питання: Якщо я кину курити, то обов’язково наберу зайву вагу?

Думка доктора: не всі кинули палити повніють, так показують дані статистики. Якщо курець, який подолав тягу до сигарет, набирає зайву вагу, то, як правило, зовсім небагато – в середньому 2-5 кілограми. Для курців зі стажем 10-20 років (пачка сигарет в день) ймовірність того, що ви наберете зайву вагу – вище.

Загроза у вигляді зайвої ваги виглядає дуже блідо на тлі вигоди (гроші, здоров’я, Час), яку Ви отримаєте, кинувши палити. Кожен може контролювати свою вагу і уникнути збільшення зайвих кілограм, навіть в такий важкий період, як період відвикання від сигарет. Крім того, багатьом вдається навіть поліпшити не тільки своє самопочуття, але і свою фігуру, під час відвикання. Головне, почати і довести задумане до кінця, воно того безумовно варто.

Питання: легкі або супер-полегшені сигарети менш небезпечні для здоров’я, ніж звичайні?

Питання: Якщо я перестану курити, відразу чи почнеться відновлюватися і очищатися мій організм?

Питання: Який метод кинути палити краще?

Легко здійснити. Надрукована книга має доступну ціну-наявність в книжкових магазинах забезпечено. Електронна версія в достатку є в Інтернеті. Аудіо варіант книги допоможе вам якщо читання утруднено. Побічні ефекти при прочитанні книги відсутні. Зручно і економічно в порівнянні з тренінгами і ліками. Якщо не допомагає, втрата невелика, а ось гідності в разі вдалого прочитання важко переоцінити.

Питання: наскільки безпечні нікотинові льодяники, жуйки, інгалятори?

Питання: Всім відомо, куріння головна причина раку легенів. Які ще захворювання воно викликає?

Астма, емфізема, хронічний бронхіт та інші хвороби легенів захворювання серцево-судинної системи туберкульоз статеве безсилля і імпотенція безпліддя зниження гостроти слуху, погіршення зору Остеопороз і так далі…

Питання: наскільки небезпечний для здоров’я бездимний тютюн?

кинути палити поради

Питання: не курю, але при нагоді не проти використовувати кальян-всі стверджують, що він нешкідливий, а насправді?

Дізнатися докладніше про шкоду кальяну можна в статті: Чи шкідливо курити кальян?

Питання: чи можуть електронні сигарети допомогти кинути палити?

Це самий даремний рада, як кидати курити: ні в якому разі, електронні сигарети навпаки не допомагають, а збільшують вашу залежність від нікотину. Пристрасть до тютюнопаління — це фізична залежність від нікотину, а також психологічна залежність від самого процесу куріння. Це означає, що кидаючи палити — необхідно подолати ці обидві форми залежності.

Новомодне куріння шкоди приносить не менше, це важливо розуміти жінкам, як основній групі, на яку орієнтована дана реклама: шкода від куріння для жіночого організму.

Можна поділитися ним через соцмережі:

Стаття: поради нарколога, як кинути палити оновлено: 17.01.2011 admin Коментарі: коментарів 28.

коментарів 28.

Пліткарка Дек 02, 2018 @ 23:19:31.

Але … кинути палити відмовилася категорично, а щоб до неї більше на цю тему ніколи не приставали розповіла таку історію, після якої будь-який самий «недобрий» доктор, безумовно, сказав би: «Ах, он воно як! Ну раз така справа-курите, курите, курите…»

…1967 рік. Людочці 19 років. Майбутній археолог. Третій курс. Перша практика в «полі». Мозолі від лопати. Дві солдатські намети: одна для дівчаток, інша для хлопчиків, і польова кухня, і гітари… і «дим багаття створює затишок…» » і однокурсник Женька так цікаво поглядає на неї, коли співає… ( ні, їй здається, та й потім він же такий дорослий, Серйозний, вже після армії), і..Лист мамі, яке ніяк не може дописати, про те, що вона щаслива, вона закохана…

Він-Борис. Але він хоче, щоб його називали Бобом. Останній курс. Залишається на кафедрі. Він тааакой….! Так, він краще за всіх! Вчора подарував їй неймовірної краси ромашку і проводив до дівчачого намету. Вона не спала всю ніч. А ось сьогодні вони далеко відстали від основної групи, йдуть поруч, трохи торкаючись рукавами, у неї в руках вже цілий букет, і він їй розповідає про торішню експедицію в горах — дуже дуже небезпечну. Їх трохи камінням під час обвалу не завалило!

Так, ось такими, навіть ще більше-вони порівнялися з величезним, в два людських зросту, валуном … ні, він не бреше, просто він бігає швидше каменепаду…Ох, як же стукає серце і паморочиться голова. Раптом розповідь обірвався на півслові. «Боря. Ти куди?»»Біжи, Біжи!»Ось тобі і раз: ні Бориса, ні Боба … так, він не брехав-бігає він насправді дуже швидко. Обернутися. Шість пар вовчих очей з цікавістю дивляться на неї в упор.

Час текло як патока. Здавалося, вона стояла вже вічність скам’янівши, дивлячись в жовті очі ватажка, прощалася з мамою і з молодшим братиком. Шкода, що він так і не почує тепер ту пісеньку, яку вона придумала для нього вчора вночі, коли не спалося. І що за звичка залишати на потім…, от не записала відразу…, і де тепер це » потім»…

Але «потім» обов’язково буде, тому, що так вирішив Женя. Звідки він тут взявся? Як ганчір’яну ляльку закинув Людочку на камінь. Останнє що пам’ятає: одна ракета полетіла в повітря,а інша під ноги вовка … Сильно захворіло в грудях. До тями прийшла вже в «Козлику» (для молоді-це ГАЗ-69)).Її сильно морозило. Женя накрив їй плечі фуфайкою…і простягнув відкриту пачку «чоловічих» цигарок: «Кури!»»Я не вмію» …вона навіть не закашлялася…

І що залишалося потім після такої ініціації? Правильно: «Євген Васильович і Людмила Степанівна, Ім’ям Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки, оголошую вас чоловіком і дружиною!»…Осінь 2017 рік .Людмила Степанівна та Євген Васильович цілий день «копалися» — збиралися на дачу. Нарешті вийшли з квартири. «Люсь, не пам’ятаєш, евкаліптові віники у нас залишилися? А баню треба, мабуть, сьогодні: так груди заклало, кашляти боляче, голову навіть всю вже «відкашляв».

Та кинь ти, до якого там лікаря? Попарюся — все пройде. Ось де продути могло? Дід правильно говорив: «йшов на печу-вітер зустріч..»Віктор, піди, там вже. «Посидимо» — полікуємося як слід…ну ладно, ладно-трошки. Картоплю-то забирати будемо? Ну, коли потім? Морози скоро. Я тоді багажник розгрібу і під’їду …Почекай тут… » чоловік поставив сумки на лавку біля парадної і пішов в гараж. …»Та де ж він? Скоро стемніє. Ну, яка там вже лазня? Тільки за смертю його посилати»» Взяла речі, пішла.

У відчинені двері гаража, чутно Рівне бурчання двигуна і його улюблена:» … того вечора я не пив не співав, я на неї у всю дивився, як дивляться діти….»…Він лежав біля машини… » Женя! Женя! Жееняя. »- На її крик прибігла сусідка. Скорий. Вона стояла, перед доктором, скам’яніла, як тоді в»полі». Щось відповідала, чула уривки фраз … звуків … як під водою: «інфаркт, набряк легенів…інсульт…Сак …вкрай важкий… кома…надії мало». Коли, через добу, її вже «відігнали» від дверей в ОРИТ, прийшла додому, сіла до столу на своє місце, «навпроти чоловіка»…, звичним жестом взяла сигарету, сірник, по-старому, і…раптом зрозуміла, що … забула … як це курити…! Розучилася!

Але ні, шановні колеги, Євген Васильович, звичайно ж, не міг залишити картоплю » на потім». Виживши. Мало цього — за рік відносно непогано відновився. Правда зберігається моторна афазія і спастичний геміпарез справа в руці 0, а в нозі на 2 бали, але продовжує наполегливо працювати над відновленням. А курити, до речі, теж кинув, але вже добровільно. По-перше, неспідручно лівою рукою, та й потім дружина, то вже не курить(чомусь ?)).

Арсеній Окт 01, 2017 @ 15:41:08.

Знаєте, як нам в Інституті розповідали про психологію делей з вадами серця — вони бережуть себе, відходять убік, вибирають якісь інтелектуальні заняття. Насправді-поганенько себе почувають, щадять себе.З людиною щось трапиться, він зрозуміє до чого може довести куріння — оствит це заняття.У Вас такий момент. А виходить, що бажання курити більше, ніж бажання себе щадити. Увімкніть волю, за якийсь термін зрозумієте, що без сигарет відчуваєте себе набагато краще. Це переосмислення спрацює на користь бажання щадити себе далі.

Сергій Лип 04, 2017 @ 12:43:21.

Вилікувати залежність від куріння, кинути палити можна без ліків та іншого фізичного втручання. Повністю прибрати, зцілити залежність від куріння без наслідків можуть цілителі. В даному методі лікування вплив йде на енергетичному рівні саме на причину залежності. При цьому зменшується тяга до тютюнопаління і повністю прибираються причини залежності, до людини повертається право вибору — курити стає «не смачно». Єдина умова при лікуванні — людина сама повинна хотіти цього.

Мітяй Авг 07, 2017 @ 19:56:16.

Щоб людям дійсно легше було перестати курити через законодавче обмеження чого-небудь, то цим «чимось» має бути кількість сигарет в пачці. Скажімо, до 15-16. Курець зазвичай викурює близько 16 сигарет в день (курить раз на годину). Чому в пачці 20? Відповідь очевидна: щоб у нього завжди була сигарета на ранок, тому що вона гарантує, що ще один день він буде курити, адже найлегше перестати з ранку.

Збіги, коли на ранок не залишається сигарети, рідкісні, а її звичайна наявність привчає курця робити на такі дні запас — купувати іноді другу пачку. Це одна з петель куріння. Якщо курцеві кожен день потрібно буде піклуватися про сигареті на ранок і часто купувати 2 пачки заради цього, та ще за новими цінами, петля (одна з багатьох, але все ж) розривається через усвідомлення.

Це давно вже відомо (хто читав/слухав Алена Карра, в курсі).

Але ось що цікаво: жоден Скотт про це ніколи навіть не заїкнеться. Оскільки це, на відміну від пурги про зниження шкоди, реально знизить споживання тютюну. А т. зв.» легкі » сигарети я б зовсім заборонив.

Лілія Апр 27, 2017 @ 06:50:34.

Хороша стаття, але я кинула курити тільки лише, коли перейшла на електронні сигарети. До цього, читала і книгу, і пробувала просто не курити. Не виходила. У магазині натрапила на продаж електронних сигарет, але спочатку не стала купувати, пішла в спеціалізований магазин, купила в ньому. І за 3 дні, я взагалі відмовилася від тютюнових сигарет, а через місяць, я вже курила рідина без нікотину. На мій погляд, найдієвіший спосіб-це електронні сигарети.

Леонід Окт 27, 2016 @ 15:32:55.

З приводу Снюса: лікувався у мене від курива один узбек, він на початку (4 роки) споживав Снюс, це у них національне, до того як у його брата ( на тлі споживання снюса) був виявлений рак губи, після цього він перейшов на звичайні сигарети (7 років), до того, як у іншого його родича (курця) був виявлений рак легенів. Після цього він вирішив остаточно розлучитися з нікотиновою залежністю. І прийшов до мене.

Снюс і насвай мають різний склад: в насвай додають вапно і вона, природно, провокує перманентний стоматит. При вживанні снюса запалення зустрічаються набагато рідше: в ньому тільки тютюн, сіль і ароматичні добавки за смаком) а мова про снюсах я завів як про один із способів замісної терапії, тобто, можливий метод, який дозволяє полегшити абстиненцію. «Злізти» з аплікаційної форми тютюну набагато легше, ніж з сигарети, але, знову ж таки, тільки на мою скромну думку.

Юрій Окт 27, 2016 @ 15:24:16.

Досить непогано можна відвикнути від куріння за допомогою снюса (тютюнового виробу, що вживається аплікаційно між яснами і верхньою губою): добре усуває нікотинову абстиненцію, дає тривале відчуття роздратування рецепторів порожнини рота. Через кілька тижнів нав’язливе почуття » гри » з сигаретою помітно притупляється і припинити нікотинізацію стає набагато простіше. Є, правда, ймовірність одномоментного вживання тютюну інгаляційно і аплікаційно і, отже, різкого збільшення надходження нікотину, але ідеальних методів боротьби з курінням немає) тому, як варіант, спробувати можна. Випробувано на собі з позитивним ефектом.

Narkolog Травень 29, 2016 @ 18:02:31.

Захоче кинути-кине, хитрі пацієнти перекладають всю відповідальність на лікаря, при лікуванні будь-якої залежності це звичайне явище. Полегшити симптоми нікотинового голодування є багато способів, але тверда рішучість пацієнта і здатність терпіти головний фактор. Якщо до 77 років курив-то сумнівно що він кине, хоча випадки бували. До речі про пластирі, одна знайома з 35 років сажа куріння кинула після першого застосування-добу проходила з пластиром і все!

Є ефект від попередньої псих.обробки пацієнта: якщо піднести йому засіб як «дуже потужне»,»надзвичайно ефективне», » ефект 100%» і т.д. може спрацювати і пустушка. Але найголовніше бажання кинути.

Що робити Січ 17, 2016 @ 23:39:48.

Це як кинути палити, мало хотіти треба просто робити те, чого боїтеся. Закрити очі, ніс і вуха і вперед, спочатку найменший страх, наприклад я в дитинстві заїкалася і мені було важко спілкуватися або питати Що то, після інституту я постійно всіх про що то питала, колег та інших людей, останній експеримент був років десять тому, виступала на телебачення без підготовки, ну так все життя. Тепер хочу зістрибнути з парашута спочатку з ким небудь. Так стають особистостями, а не тварюками. Якщо все не зайшло глибоко Зроби крок вперед назустріч страху!

Ірина Січ 24, 2016 @ 12:38:36.

кинути палити поради

Я курила 26 років, в один момент почалися досить серйозні проблеми зі здоров’ям (не дай Бог нікому), лікар сказав, що потрібно терміново кидати курити!

Позбутися від куріння виявилося не так то легко, що я тільки не перепробувала, електронні сигарети, нікотинові пластирі і жуйки, гіпноз, читала Олена Карра, Але ніщо не допомогло.

Вже подумавши, що з таким великим стажем кинути вже не реально я дуже сильно засмутилася. Одного разу в гостях, заговоривши про свою проблему подруга порадила мені перевірено засіб — табекс.

Сказала, що її батько теж багато перепробував, а допомогло тільки це. Вирішила спробувати, втрачати вже нічого. На свій подив перший результат я помітила вже через тиждень, не так тягнуло закурити вранці, стала курити менше, а через місяць я остаточно кинула! І навіть не тягне.

Не курю вже 2 роки. Обов’язково спробуйте. Всім удачі і здоров’я!

Тамара Сен 23, 2015 @ 14:39:36.

Я не курю, і тому, напевно, відчуваю всіх курців, а їх на роботі дуже багато. Завдяки старанням головного лікаря вони десь курять «тихенько», у курців своя компанія. Моя медсестра чудова жінка, але курить по дві пачки в день, причому, якусь смердючу дешевку. З роботою справляється, але протягом прийому «зникає» кудись рази три, перекурити. Страждає» хорошим » сформованим ХОЗЛ. Спочатку намагалася з нею розмовляти, проводити роз’яснювальну роботу-марно, вона у відповідь: «а люди п’ють каву вранці і на роботі. Хто знає, хто з нас раніше помре, чому я повинна позбавляти себе маленької радості в житті?»Цю гидоту вона називає радістю. Думаю, що це проблема суспільства, заборонені заходи навряд чи допоможуть, курці і курці знайдуть місце для куріння. А ось як бути? Адже ті, хто не курить, не тільки відчувають запах, але знаходяться поруч з людьми, які ще й постійно кашляють, викидаючи в замкнутий простір ординаторських, кабінетів мільйони бактерій, нехай навіть і умовно патогенних… в нашому суспільстві на питання, підняте Чернишевським, » що робити?»по сьогоднішній день немає відповіді. Дорогі колеги! Напевно, тих, хто не курить — меншість, а це означає, що в цьому столітті ми навряд чи вирішимо цю проблему. Терпіння вам усім.

Олег Сен 04, 2015 @ 13:53:26.

Кинув! Кинув! Ура! Вже 2 місяці як не 1 затяжки! Додав у вазі аж 16кг чому шалено радий. -)))) Кидайте цю погань-заповітні кілограми обов’язково прийдуть! І дихати стало набагато легше!

Єгор Апр 23, 2015 @ 15:22:09.

Я не можу сказати щодо книги, як вона впливає на того, хто кидає палити, мені особисто допоміг кинути палити спрей проти куріння нікоін. Без зайвої мороки швидко я кинув палити.

Віктор Мар 26, 2015 @ 20:23:16.

Свідомість кожного курця зі стажем і так повно «всього цього«, як в плані особистого досвіду, так і внаслідок спостережень» навколишньої дійсності», безвідносно до рівня інтелекту, культури або освіти.

Біда лише в тому, що в ще більшій мірі воно повно всепоглинаючим страхом «скасування». І ніхто, крім самого курця не може змінити ситуацію на краще.

Особисто у мене на це пішло років 20 бездумного куріння, року 4 неявних сумнівів і 1 рік логічного обґрунтування необхідності кинути палити для самого себе особисто!!

І ось вже 2 місяці я абсолютно вільний. Це кайф!

Клінічний психолог Окт 24, 2014 @ 23:52:33.

У моєму наркологічному реабілітаційному відділенні на 30 ліжок для хімічно залежних (безкоштовно, самообслуговування типу комуни, 3-6 місяців стаціонарно) вже років п’ять більше половини пацієнтів кидають палити, хоча надходять на лікування 95% курцями. Антитютюнова терапія епізодична. Чому кидають? Елементарно: створені спонукальні мотиви для відмови. Наприклад, некурящий не миє туалети, спить на I ярусі двоярусного ліжка і т.п. всього близько 15 пільг. З 9 раніше курящих співробітників курять тільки троє. І все в рамках законодавства і рішень зборів персоналу.

Переконаний: проблема не в методах лікування, а в спонукальних мотивах. Якби держава, страхові кампанії, роботодавці були б послідовні і наполегливі, то в країні припинили б куріння раз в 10 менше, ніж зараз. Наприклад, страхові виплати в залежності від куріння. Потрібна політична воля, а решта — дрібниці.

Оксана Лют 07, 2015 @ 14:57:45.

Чому права курця вище прав астматика? Куріння-самостійно обрана погана звичка, а астма з дитинства, з інвалідністю і частими нападами. Причому деякі з них провокуються курінням оточуючих. Хто може гарантувати, що його сигарета не вб’є знаходиться поруч? Чому вагітна жінка буде народжувати дитину з будь-якими проблемами через куріння в сім’ї? Якщо дитину ТАТО поб’є ременем-ТАТО сяде, а якщо зробить інвалідом ще до народження — все нормально. Автомобілістів зобов’язують знижувати викиди, карають рублем. Випуск машин змінюють і ставлять дорогі якісні фільтри. Без яких машина просто не їде. Вводять нові стандарти палива, піднімаючи його ціну в 2 рази, по відношенню до «брудного». Так, залишилися ще іржаві Жигулі. Але їх, порівняно з усім потоком-мало! І бензин в них заливають вже інший. Чому курець має право на нанесення шкоди оточуючим? Чому він вимагає законодавчо дозволити йому це право? Якщо ніхто не убитий, це не означає, що і шкоди немає. Так само, як є легкі тілесні ушкодження, так є і легка шкода здоров’ю оточуючих шляхом їх «обкурювання». Так, наркомани вбивають-курці немає. Ну так і не садять ж за сигарету в кишені! Якщо ви хочете підірвати феєрверк-йдіть від будинків. І таке обмеження нікого не напружує! Якщо хочете курити-курите вдома і в спеціальних місцях.

Психіатр-нарколог лип 17, 2014 @ 15:22:44.

Сигарета-це як легкий флірт, сигара схожа на серйозне почуття, але трубка — все одно що дружина». З. Фрейд.

Психоаналіз не залишає питань без відповідей. Якщо ви курите, значить, є причина.

Зигмунд Фрейд намагався кинути палити і ось, що він каже: «одного разу я вже кидала курити — це були найгірші вісім годин мого життя».

Сигари могли бути порятунком, могли бути небезпекою. Як майбутній психоаналітик можу сказати, що звичка курити це фіксація на оральній стадії (психосексуальний розвиток). Як нарколог, я часто мав справу з такими пацієнтами, можу сказати зі своєї практики-позитивний результат, тобто повна відмова від тютюнопаління відбувався в 70% випадків, безповоротно, моніторинг проводив. У ремісії більше 5 років, більше 60% моїх пацієнтів.

Мене часто запитують: «можна кинути палити за допомогою психотерапевта?»Відповідь:» так, можна» … з чого почати? Хм! Можу поділиться для початку своїм досвідом-результат не палю більше 15 років, не можу навіть дим переносити і знаходиться в приміщенні з курцями, були спроби «повернутися» — провал! Напевно це перемога! Порада-міркування Фрейда»якщо не можеш кинути палити, кинь хоча б купувати сигарети». Будьте здорові!

Михайло Лип 14, 2014 @ 14:45:30.

Всім привітик, курив 15 років,нічого не міг вдіяти зі своєю мерзенною звичкою,поки не знайшов в інтернет-магазині препарат чисте дихання.Брав протягом місяця і все як рукою зняло. Хороший препарат всім раджу.

Дмитро Лип 14, 2014 @ 12:42:00.

Привіт всім я курив 18 років, в останні років 5 намагався кинути ну кинув тільки 1 рік і 8 місяців тому, мені порадили препарат «Табекс» Раджу і вам =) не дорогий, але ефективний. Дійсно тягне курити все менше і менше.

Катерина Лип 12, 2014 @ 16:42:45.

Я не курю вже 7 місяців за допомогою препарату чисте дихання,пила його протягом місяця ,під кінець прийому навіть відраза з’явилося.Всім раджу.

Світлана Лип 09, 2014 @ 11:45:03.

Мене врятував від цієї пагубної звички лікар Овсянюк. Не палю вже більше 10 років.

Настя Лип 04, 2014 @ 17:42:37.

кинути палити поради

Я теж брала чисте дихання. Лора скільки ти заплатила? До нього пробувала і електронну сигарету і книжку прочитала, магніти — все безглуздо,а від цього препарату після місячного курсу як рукою зняло, до сих пір не віриться 2 місяці вже не курю. Правда коштує 840 грн.

Іра Лип 08, 2014 @ 15:12:34.

Підкажіть будь ласка як переконати чоловіка приймати «чисте дихання»? А то він у мене не довірливий…

Лора Лип 03, 2014 @ 18:00:17.

А я курила приблизно 7 років, останнім часом стала курити ще більше, ну після того як подруга порадила препарат чисте дихання, я замовила і приймала протягом 4 тижнів , моє кількість скурених сигарет набагато зменшилася,а допивши курс я зовсім відмовилася від сигарет.Чого і Вам бажаю. Спасибі виробникам.

Ярослав Май 31, 2014 @ 11:21:32.

Можливо, не зовсім вірно давати поради щодо чужих пристрастей і звичок. Suum cuique. Кожному своє. Моя колишня свого часу кинула курити, прочитавши відому книгу Аллена Карра. Чесно, думаю, їй просто потрібен був привід. У мене прийшло з віком. Я нічого, уявте собі, спеціально не робив. Але останні років п’ять я курю лише в далеких поїздках або іноді за святковим столом, коли вип’ю. І то, це закінчується 1-2 сигаретами. Курив до цього 25 років ( зараз порахував ), з моменту подачі заяви в ЗАГС, не жарт — так збіглося. Пачка в день, здається була точно. Як це пішло-пояснити не можу.

Наджеда Романівна Май 31, 2014 @ 10:47:26.

Куряки це люди, яким наплювати на оточуючих! Подивіться, скільки сміття на вулиці і який відсоток сміття від курців!? Більше 90%! Кругом плювки, недопалки летять на асфальт, дорогу, в людей з машин. Потрібно створити для курців будки на вулицях 2 кв. м площею з витяжкою і фільтрацією повітря і з а це брати гроші! Заборонити всі види куріння просто необхідно у всіх громадських місцях . Цей захід буде абсолютно гуманна по відношенню до некурящим! Гуманність по відношенню до слабаків і дурнів, які продовжують курити, пити, колотися — це антигуманність до правильним здоровим людям, які не заважають жити оточуючим!

Alice Foxx Січ 14, 2014 @ 17:42:20.

Так, дійсно, від нікатіновой залежності не позбутися за допомогою електронних сигарет. Сама пробувала — не вийшло, лише тільки зменшився шкоду оточуючим (відсутність тютюнового диму) і товщина мого гаманця! Психологічна залежність-штука серйозна, від неї просто так не позбудешся… 😳

Нейрохірург Ноя 18, 2013 @ 11:24:53.

Я кинув відразу, якось у лікарській компанії (включаючи дружин) так накушалися, що весь наступний день не те що курити, жити не хотілося. На другий ранок перший рух — до сигарети. І думка: Якщо я більше доби не курив, значить, ніякої фізичної залежності немає. Потім вода-соки, гумібазін тоді був ще, загалом, вже років 18 не курю. Думаю, головне зрозуміти, що без сигарети жити можна, і нітрохи не гірше.