аллен карр легкий

Аллен Карр-Легкий спосіб кинути палити.

Ви прийшли на мій, російськомовний сайт, присвячений безцінної діяльності Аллена Карра-автора унікальної методики звільнення від куріння, а також деяких інших проблем сучасного людства. Даний ресурс відрізняється від подібних ресурсів тим, що я не просто вам вручу книгу Аллена і відправлю читати самостійно, а підготую Вас до читання, настрою на ритм книги і дам рекомендації, що знижують можливість «неправильного» розуміння книги «Легкий спосіб кинути палити» . Якщо ви опинилися на моєму сайті, значить ви шукаєте рішення проблеми куріння і, я можу сказати з великою часткою впевненості, ви його знайшли! Ви курите самі? Або курить ваші дівчина, дружина, друг або колега? У будь-якому випадку, вам зараз пощастило! Я ніколи не вірив у чудеса, але спосіб Аллена Карра дійсно змушує повірити в них, настільки легко кинути палити ! Звичайно, чудес не буває і просто так теж нічого не буває. І Вам допоможе даний спосіб тільки в тому випадку, якщо ви дійсно хочете кинути палити і готові діяти рішуче. Ви готові виділити час на прочитання книги? Виділити день, щоб жити багато і багато років потім?

Даний сайт створений для тих людей, хто ще не знає, як можна дуже легко кинути палити без подальшої тяги і мук, абсолютно безкоштовно і без шкоди здоров’ю. Можливо, ви вже перепробували всі можливі і неможливі способи позбавлення від цієї «шкідливої звички» і вже перебуваєте на межі відчаю, не вірите ні в що і нікому. Але, подумайте самі, що ви втратите, прочитавши книгу, осмисливши її? Я сам сумнівався, але мене переконав ось такий відгук нового некурящого в мережі і я почав читати. Тому, отримавши величезний заряд радості, щастя, свободи, я створив даний сайт і хочу поділитися дивом з усіма моїми колишніми колегами за звичкою. Також маю на меті наділити Вас стартовою довірою до способу, як наділили мене колись і я на одному диханні прочитав всю книгу. Нарешті, мені приємна невелика помста тютюновим фабрикам і їх помічникам за те зіпсоване здоров’я і викинуті на вітер гроші, які не без їх зусиль я втрачав за останні роки. Адже чим більше людей прочитає даний сайт, книгу, тим менше залишиться клієнтів у тютюнових магнатів, тим сильніше моя помста 🙂

Я запропоную вам прочитати цю книгу після того, як поясню деякі моменти, не описані Алленом в книзі, але отримані моїм особистим досвідом. А взагалі, вирішувати, звичайно, Вам, можете прямо зараз приступати до читання, перейшовши за посиланням…

Якщо у Вас є бажання кинути палити, але ви боїтеся або не вірите в легкі способи, то я, автор цього сайту, допоможу Вам позбутися від цих перешкод до щасливого життя. Я наслідував приклад Аллена Карра і дуже часто в житті керуюся його принципами для отримання відповідей на деякі, здавалося б, складні питання. Я просто вам розповім.

. Але якщо ви прийшли на даний сайт, щоб не читати книгу онлайн, а бажаєте її безкоштовно завантажити, щоб прочитати за допомогою іншого пристрою або бажаєте поділитися книгою з рідними людьми, Вам сюди.

Завантажити книгу Аллена Карра можна як в будь-якому текстовому форматі, так і в mp3 аудіоформаті для прослуховування і навіть у відео форматі для перегляду. На даному сайті доступні всі книги Аллена Карра по боротьбі не тільки з курінням.

Аллен карр легкий.

«Легкий спосіб кинути палити» Аллена Карра виявився найефективнішим методом порвати з нікотиновою залежністю. Він допоміг мільйонам курців у всьому світі кинути палити-легко, безболісно, назавжди.

У книзі викладена Нова, доповнена, перероблена і вдосконалена версія популярного методу Аллена Карра, автора супербестселера «Легкий спосіб кинути палити». Тепер «Легкий спосіб», за допомогою якого назавжди кинули курити мільйони людей, став ще простіше, ще легше, ще швидше в освоєнні і ще ефективніше.

Метод Аллена Карра не вимагає сили волі, оскільки завдяки ньому у курця пропадає саме бажання курити, зникають страхи через поширені в суспільстві помилок, пов’язаних з курінням. Метод однаково успішно допомагає кожному курцеві, незалежно від того, як давно і скільки ви курите. Ніяких хитрощів і хитрощів, ніяких залякувань і моралей, ніякого набору ваги в результаті відмови від куріння.

Прочитайте цю книгу, назавжди станьте вільним і щасливим некурящим і насолоджуйтеся життям!

(Компакт-диск додається тільки до друкованого.

Коментарі [0] | Переглядів: 31699.

9 квітня 2015, 17:57.

Жанр: Здоров’я, будинок і Сім’я.

Легкий спосіб скинути вагу-тепер ще легше і ще ефективніше.

«Почни худнути зараз « — нова, доповнена, перероблена і вдосконалена версія популярного методу схуднення Аллена Карра, автора бестселерів» Легкий спосіб кинути палити «і»Легкий спосіб скинути вагу».

Ця книга допоможе вам позбавитися від надмірної ваги без дієт, спеціальних вправ і вольових зусиль, і при цьому є все, що захочете і коли захочете, насолоджуючись їжею і залишаючись стрункими. Книга стала ще більш легким, простим і ефективним способом скинути вагу, стати вільним і насолоджуватися життям.

«Дотримуйтесь Моїх інструкцій і їжте стільки улюбленої їжі, скільки захочете, коли захочете, так часто, як захочете, зберігаючи бажану вагу без дієт, спеціальних вправ і вольових зусиль» (Аллен Карр).

Коментарі [2] | Переглядів: 16319.

24 грудня 2014, 16:35.

Жанр: Здоров’я, будинок і Сім’я.

Аллен Карр, який розробив власний спосіб позбавлення від нікотинової залежності, нині відомий всьому світу як «Легкий спосіб кинути палити», застосував свій новаторський метод і до проблеми алкоголізму. У книзі «Легкий спосіб кинути пити» він розвінчує ілюзії, які оточують проблему алкоголізму і зображують життя без алкоголю неможливою. Він пропонує допомогу всім, хто щиро хотів би позбутися від недуги, який розбиває сім’ї і руйнує життя. Метод Аллена Карра, демонструючи феноменальну ефективність, отримав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу. Аллен Карр створив всесвітню мережу клінік, де фахівці допомагають курцям кинути палити, а людям, що страждають алкоголізмом, подолати залежність від алкоголю. Книги Аллена Карра видані на двадцяти мовах і стали бестселерами.

Ефективність: метод Аллена Карра використовується в багатьох клініках світу, діє швидко і дає стійкий результат.

Простота: не потрібно сили волі, не виникає необхідності в замінниках спиртного; потреба в алкоголі зникає без будь-якого заміщення.

Зручність: відмова від вживання алкоголю не супроводжується дискомфортом, не викликає абстинентного синдрому.

Практичність: ніякого залякування, ніякого спеціального лікування.

Універсальність: метод Аллена Карра допомагає кожному впоратися з тривогами і страхами, що заважають насолоджуватися життям, дає можливість отримувати більше задоволень від свят, не вдаючись до допомоги алкоголю.

Результат: нове, не порівнянне ні з чим відчуття.

Коментарі [0] | Переглядів: 50970.

24 грудня 2014, 16:35.

аллен карр легкий

Жанр: Здоров’я, будинок і Сім’я.

Їжте що хочете, насолоджуйтеся їжею і залишайтеся струнким – це вам гарантує унікальний і ефективний метод Аллена Карра.

Скиньте вагу без дієт, підрахунку калорій і застосування сили волі. Програма харчування, розроблена Алленом Карром, дозволить вам насолоджуватися смаком їжі, втамовувати голод і втрачати вагу. Завдяки цій програмі ви зможете:

— є улюблені продукти і страви;

— слідувати своїм звичкам;

— уникати докорів сумління;

— насолоджуватися смаком свіжої їжі;

— позбутися від хвороб органів травлення;

— вивчити власні пристрасті і відкрити для себе нові смаки;

Коментарі [0] | Переглядів: 64969.

24 грудня 2014, 16:33.

Жанр: Здоров’я, будинок і Сім’я.

«Легкий спосіб кинути палити» однаково ефективний як для жінок, так і для чоловіків. Однак, як показав досвід терапевтів, що працюють в клініках за методом Аллена Карра, жінки, які прагнуть кинути палити, стикаються з особливими труднощами. Для жінки, що палить сигарета-важливий елемент системи підтримки, невід’ємна частина життя, нерозривно пов’язана з її уявленнями про саму себе. Кидаючи палити, жінки стурбовані тим, як це вплине на їх вагу і фігуру.

Ця книга детально розглядає характерні тільки для жінок проблеми і труднощі і допомагає читачкам подолати їх, перетворюючи читання в персональну консультацію, в особисту розмову з автором.

Ефективність: методика Аллена Карра використовується в десятках клінік по всьому світу і отримала високі відгуки лікарів і фахівців.

Зручність: відмова від куріння не супроводжується дискомфортом, стражданнями і не призводить до набору зайвої ваги.

Простота: не потрібні замінники нікотину; потреба курити зникає без будь-якого заміщення.

Універсальність: метод Аллена Карра допоможе кожному впоратися з тривогами і страхами, які заважають нам жити повноцінним життям і насолоджуватися нею.

Результат: нове, ні з чим не порівнянне відчуття.

Коментарі [0] | Переглядів: 49222.

Жанр: Здоров’я, будинок і Сім’я.

аллен карр легкий

Аллен Карр, автор бестселера «Легкий спосіб кинути палити», успішно застосовував створену ним методику для вирішення різних психологічних проблем – від позбавлення від алкогольної залежності до зниження ваги.

«Легкий спосіб жити без дієт» дозволить вам насолоджуватися їжею, забувши про заборони і обмеження, на яких засновані інші методики схуднення. «Легкий спосіб» не вимагає від вас ні самопожертви, ні титанічних зусиль волі. Все, що вам знадобиться, – це сприйнятливий розум і здоровий глузд. Позбавляйтеся від зайвих кілограмів без оглядки на численні міфи і помилки, пов’язані з уявленнями про правильне харчування, отримуйте задоволення від їжі і радійте.

Коментарі [1] | Переглядів: 6821.

Жанр: Зарубіжна прикладна і науково-популярна література, Зарубіжна література.

Аллен Карр-автор відомого у всьому світі бестселера»Легкий спосіб кинути палити». Після численних безрезультатних спроб відмовитися від куріння за допомогою традиційних методів в 1983 році він розробив методику, яка дозволила йому назавжди позбутися від нікотинової залежності.

У книзі розглядаються причини виникнення нікотинової залежності у дітей і принципи дії нікотинової пастки; розвінчуються існуючі у дорослих і підлітків міфи і помилки, пов’язані з курінням; коментуються основні положення «Легкого способу» стосовно неповнолітніх курців.

Небезпека нікотинової пастки полягає в тому, що переважній більшості початківців курців постійно вселяється думка: неможливо повною мірою насолоджуватися життям або справлятися зі стресами без нікотину. Якщо ви допоможете своїй дитині зрозуміти справжні механізми звикання до нікотину, ви зумієте вберегти його від згубної пристрасті і до інших видів наркотиків.

Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтеся:

* як відкрито і вільно спілкуватися з дітьми;

* як зрозуміти проблеми і стреси підлітків;

* як допомогти дітям усвідомити, що куріння — не власний вибір, а підступна пастка;

* як навчити дитину протистояти поганому впливу друзів, компаній і агресивної реклами;

* як розвіяти міфи і помилки, пов’язані з курінням;

* як навчити дітей дбайливого ставлення до свого здоров’я;

* як кинути палити без замінників нікотину;

* як використовувати легкий спосіб кинути палити, щоб згодом уберегти підлітка від захоплення алкоголем і.

Коментарі [0] / Переглядів: 7410.

Жанр: Зарубіжна прикладна і науково-популярна література, Зарубіжна література.

У книзі» Легкий спосіб жити без похмілля » Аллен Карр успішно застосовує розроблену ним методику для позбавлення від алкогольної залежності. Автор розвінчує міфи масової свідомості, пов’язані з вживанням спиртних напоїв, усуває психологічні причини пияцтва і допомагає вибратися з алкогольної пастки. Ця невелика книжка допоможе вам навчитися переживати стреси і насолоджуватися застіллями, не вдаючись до алкогольного допінгу. Вона буде корисна всім: і тим, хто хоче контролювати споживання алкоголю, і тим, хто має намір повністю відмовитися від спиртних.

Коментарі [1] | Переглядів: 5298.

24 грудня 2014, 16:28.

Жанр: Зарубіжна психологія, Зарубіжна література.

Аллен Карр, автор бестселера «Легкий спосіб кинути палити», успішно застосовував створену ним методику для вирішення різних психологічних проблем – від позбавлення від алкогольної залежності до зниження ваги.

«Легкий спосіб домогтися успіху» допоможе читачам розкрити власний потенціал в будь-якій сфері діяльності і наблизить вас до здійснення поставлених цілей. «Легкий спосіб» не вимагає від вас ні самопожертви, ні титанічних зусиль волі. Все, що вам потрібно для досягнення успіху, – це сприйнятливий розум і здоровий глузд. Звільніть свідомість від стереотипів, сформулюйте справжні критерії особистого успіху і ви зможете досягти успіху в будь – якій сфері – і в бізнесі, і в особистому житті, — навіть якщо вам лінь вставати з ліжка по.

Коментарі [0] | Переглядів: 14277.

аллен карр легкий

24 грудня 2014, 16:28.

Жанр: Зарубіжна психологія, Зарубіжна література.

Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він розробив унікальну методику відмови від нікотину. Його метод отримав високі відгуки лікарів і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу, він допоміг мільйонам курців кинути палити – легко, безболісно, назавжди.

Метод Аллена Карра не вимагає сили волі, оскільки завдяки йому у курця пропадає саме бажання курити, зникають страхи через поширених помилок, пов’язаних з курінням. Метод допоможе кожному курцеві, незалежно від того, як давно і скільки ви курите. Ніяких хитрощів і хитрощів, ніяких залякувань і моралей, ніякого дискомфорту в результаті відмови від куріння.

«Легкий спосіб» Аллена Карра вже допоміг кинути палити мільйонам курців в Росії. Він допоможе і.

Аллен карр легкий.

Аллен Карр (англ. Allen Carr) — борець з курінням , засновник міжнародної мережі клінік «Легкий спосіб», що допомагає курцям кинути палити, застосовуючи методику, описану в його книгах, серед яких найбільш відома «Легкий спосіб кинути палити». Методика Аллена Карра заснована на самоаналізі курця і його особистому досвіді курця зі стажем більше 30 років.

Крім того, Аллен Карр є автором декількох книг, присвячених звільненню від алкогольної залежності, зайвої ваги, деяких фобій. Влітку 2006 року у Карра був виявлений рак легенів в неоперируемой формі, і в листопаді 2006 року він помер у себе вдома недалеко від іспанського міста Малага.

Легкий спосіб скинути вагу.

Аллен Карр Легкий спосіб скинути вагу.

Передмова.

Дослідження в галузі медицини постійно доповнюють наші уявлення про виникнення і розвитку хвороб. Проте ми як і раніше не вміємо користуватися вже наявними знаннями, щоб боротися з численними хворобами і уникати передчасної смерті (з якою у нас так часто доводиться стикатися). Про шкоду куріння заговорили ще в ті часи, коли вперше була виявлена зв’язок між смертністю лікарів і їх пристрастю до куріння. З’ясувалося, що рак легенів майже завжди пов’язаний з курінням.

На терапевта вже давно покладено обов’язок закликати пацієнтів кинути палити і вести здоровий спосіб життя в цілому. На жаль, багатьом лікарям не вистачає часу і сил на цю роботу. Авторитет медиків не такий великий, як вплив реклами сигарет, орієнтованої в першу чергу на молодь.

З Алленом Карром мене познайомив один з пацієнтів, який одного разу здивував мене повідомленням про існування легкого способу кинути палити. З тих пір я рекомендував «ЛЕГКИЙ спосіб кинути палити» Аллена Карра всім своїм пацієнтам і спостерігав вражаючий успіх методики. Інтерес до неї спонукав мене особисто досліджувати особливості цього підходу.

Надавши допомогу безлічі бажаючих кинути палити, Аллен Карр трансформував свій досвід в ефективну методику, корисну і для бажаючих позбутися зайвої ваги, — зараз цією проблемою стурбовані чимало людей. Вивчивши підхід Аллена Карра до такого серйозного питання, я з подивом зловив себе на майже мимовільному прагненні взяти на озброєння його мудрість. Позитивні результати не змусили себе довго чекати: тепер мені легше рухатися, наприклад, на тенісному корті, я відчуваю себе більш бадьорим і здоровим. Я щиро радий такій зміні, хоча раніше анітрохи не переживав через кілька зайвих кілограмів в області талії. Ваше знайомство з книгою Аллена Карра буде одкровенням, справжнім відкриттям, ви самі переконаєтеся, як просто можна вирішити проблему надмірної ваги.

Доктор МАЙКЛ БРЕЙ, бакалавр медицини, бакалавр хімії, викладач коледжу лікарів загальної практики.

1 Легкий спосіб скинути вагу.

Цю книгу, строго кажучи, слід було б озаглавити «Легкий спосіб важити рівно стільки, скільки ви хочете». Але надто вже довгим вийшло б таку назву.

Якщо ніщо людське вам не чуже, значить, і вас, досить ймовірно, турбує надмірна вага. Однак врахуйте: мій метод, який я далі буду називати «ЛЕГКИМ СПОСОБОМ скинути вагу», в рівній мірі ефективний і для тих, хто хоче схуднути, і для тих, хто бажає набрати вагу. Спостереження за вагою — і в цьому суть справи-має другорядне значення в порівнянні з головною метою методу. Ця мета донезмоги егоїстична і проста-всього-на-всього радіти життю!

Але хіба можна радіти життю, якщо постійно відчуваєш себе млявим, втомленим і обділеним, турбуєшся і мучишся докорами сумління за заподіяні самому собі збитки і страждання, як психічні, так і фізичні, — всі ці наслідки зайвої ваги?

Ви, напевно, вже знаєте, що я отримав популярність кілька років тому, розробивши не тільки простий, але і приємний спосіб кинути палити, придатний для будь-якого курця. В даний час Мене вважають визнаним у всьому світі фахівцем з позбавлення від нікотинової залежності. Курці, які застосували мій метод і розібралися в тому, як він діє, називають мене і моїх учнів єдиними справжніми експертами в цьому питанні.

Пізніше я виявив, що той же метод (з одним примітним винятком) не менш ефективно позбавляє від будь-яких залежностей, що мають, в основному, психологічну природу, в тому числі від алкоголізму і пристрасті до інших видів наркотиків. Багато претендентів на звання експертів з таких залежностей вважають основною проблемою звикання до тих чи інших речовин і фізичні симптоми, якими супроводжується утримання від них. Тому вирішити проблему вони намагаються хімічним способом-підбором замінників. Насправді проблема має просте і легке психологічне рішення.

Загальновідомо, що сьогодні на проблемі боротьби з ожирінням будується бізнес з мільярдними доходами. Щотижня чергова знаменитість рекламує відеокасету, книгу або тренажер, комплекс вправ або принципово нову дієту, які чудесним чином дозволять ваші проблеми з вагою. Я переконаний, що існує дуже тісний фізичний і психологічний зв’язок між курінням і харчуванням, а схожість між відмовою від куріння і схудненням ще помітніше. І курець, і прихильник дієт страждають від відчуття насувається шизофренії. У мозку у них безперервно і зі змінним успіхом йде боротьба «за»і «проти». Аргументи курця — з одного боку, — «це брудна, огидна звичка, вона мене вбиває, обходиться мені в цілий статок і поневолює мене», з іншого — «Це моє задоволення, моя опора, моя компанія». Людина, що сидить на дієті, переконує себе:»я товстий, млявий, нездоровий, виглядаю жахливо і відчуваю себе ще гірше». І тут же заперечує собі: «але як же я люблю поїсти!»Тому Ви маєте право припустити, що я просто примазався до вигідного бізнесу і тепер наживаюся на власній репутації.

Запевняю вас, цей висновок нескінченно далекий від істини. Навпаки, довгий час тим самим примітним винятком в моїй роботі, про який я згадував раніше, була регуляція ваги. Роками я дотримувався думки, що для стеження за вагою мій метод не підходить — але, як з’ясувалося, помилявся.

А на своїй репутації я цілком міг би розбагатіти іншими способами. Я отримував десятки пропозицій рекламувати найрізноманітніші товари, в тому числі і для схуднення. І всі ці пропозиції я відхилив, і не тому, що надзвичайно багатий і не потребую додаткових фінансових доходах: просто я ціную свою репутацію і готовий захищати її так само люто, як левиця захищає дитинчат. Крім того, я жодного разу не бачив реклами за участю відомого особи, яка не виглядала б фальшивою. Офіційно заявляю:» ЛЕГКИЙ спосіб скинути вагу » — це не реклама чужих ідей. Як і «ЛЕГКИЙ спосіб кинути палити» — це мій метод. Я був упевнений в ефективності способу відвикання від куріння ще до того, як випробував його. Незабаром і ви переконаєтеся, що» ЛЕГКИЙ спосіб скинути вагу » подіє перш, ніж ви дочитаєте цю книгу.

Кинувши палити, більшість людей набирають вагу, а я за шість місяців схуд майже на 13 кг.регулярні фізичні навантаження Я поєднував з дієтою F-Plan[1]. Я розумів, що без сили волі і дисципліни мені не обійтися, і тим не менше цей процес доставляв мені задоволення. На ранніх стадіях він дуже схожий на вольові спроби кинути палити. Якщо ваша рішучість неколебима, почуття самовдоволеного мазохізму не дозволяє піддатися спокусі. Поки позбавлення від зайвої ваги було головною метою мого життя, все йшло як по маслу. Біда полягала в тому, що, як і при вольовому методі відмови від куріння, моя рішучість поступово почала слабшати: користуючись будь-яким приводом, я закидав і вправи, і дієту, і вага знову починав рости.

Спеціально для тих, хто знайомий з моєю методикою боротьби з курінням, хочу прояснити одне поширене оману. У багатьох складається враження, що в основі цієї методики лежить сила волі і позитивне мислення (так, я вольовий і позитивний мислитель). Але це не так. Я привчив себе до позитивного мислення і розвинув в собі силу волі задовго до того, як розробив цей метод. Мене дивує інше: чому стільки курців, сила волі яких явно поступалася моїй, зуміли кинути палити виключно вольовим способом, а я не зміг.

Моє позитивне мислення продиктоване здоровим глуздом. Мислити позитивно-значить вести більш просту і приємну життя. Але і це не допомогло мені ні кинути палити, ні позбутися хоча б від десяти зайвих кілограмів!

Позитивне мислення має на увазі установку — »я знаю, що веду себе нерозумно, тому за допомогою сили волі і дисципліни візьму себе в руки і покладу край безглуздим вчинкам». Не сумніваюся, що ця тактика допомогла багатьом людям кинути палити і почати стежити за вагою. Можна лише порадіти за них. Але особисто для мене вона завжди виявлялася неефективною і, швидше за все, для вас теж, інакше ви б не читали зараз цю книгу.

Ні, я продовжував курити не через слабку волю або негативного мислення. Позбутися звички заважала плутанина, перманентна шизофренія, яка невідступно переслідує курців до тих пір, поки вони не кинуть палити. З одного боку, їм ненависно бути курцями, а з іншого, — без сигарети вони не в змозі радіти життю і справлятися з її випробуваннями.

Книги Аллена Карра.

Аллен Карр-британський автор, який своїми книгами допоміг мільйонам людей по всьому світу стати краще і позбутися від різних залежностей і проблем.

Світову популярність Карр придбав після виходу в світ книги «Легкий спосіб кинути палити», яка стала справжньою сенсацією і порятунком для відчайдушних курців. Одне лише прочитання книги допомагало людям назавжди забути про цю згубну звичку.

Але на цьому автор не зупинився і випустив ряд інших книг, які присвячені боротьбі з різними залежностями, страхами і проблемами. Представляємо вам всі книги Аллена Карра.

«Легкий спосіб» Аллена Карра.

Легкий спосіб кинути палити.

Щоб позбутися від шкідливої звички, іноді варто звернутися до досвіду завзятого курця.

Аллен Карр щодня викурював не менше сотні сигарет. Після чергової безуспішної спроби, він розробив власну методику позбавлення від нікотинової залежності. Ніяких хитрощів, ніяких моралей — бажання курити пропаде само собою.

Випробуйте методику на собі і ви побачите, що зі шкідливою звичкою розлучатися легко, приємно і безболісно.

Легкий спосіб кинути пити.

Повернутися до нормального життя і кинути пити-це реально!

Метод Аллена Карра не передбачає кодування, особливого лікування і феноменальної сили волі. Від своєї залежності пацієнт позбавляється безболісно і швидко. Звучить фантастично? Але ефективність цієї методики неодноразово підтверджена багатьма клініками світу.

Випробуйте її на собі і знайдіть — нарешті! — настільки довгоочікуване почуття свободи.

Аллен Карр-це автор, який ламає стереотипи і вказує своїм читачам простий шлях до досягнення мети. Ви будете насолоджуватися їжею, їсти свої улюблені страви і при цьому втрачати зайві кілограми, позбавлятися від хвороб органів травлення.

Вивірена і ретельно продумана програма допоможе Вам знайти стрункість і повернути здоров’я!

Єдиний спосіб кинути палити назавжди.

аллен карр легкий

Вирватися з нікотинового рабства-можливо!

Аллен Карр допомагає своїм читачам набути впевненості, правильно налаштуватися на відмову від куріння і уникнути безлічі підступних пасток. Ви не наберете зайву вагу, Вам не буде потрібно вдаватися до сили волі або відчувати муки відвикання.

Щоб стати щасливим і вільним, досить слідувати інструкціям, викладеним в цій книзі.

Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок.

Кожен курець рано чи пізно приходить до думки про те, щоб кинути цю шкідливу звичку, задаючись питанням, як це зробити без зайвих хитрощів? Вашій увазі представлений бестселер, щоб дізнатися, як це зробити! Дана книга призначена для жінок і містить в собі унікальні методики.

Автор поетапно розвінчує міфи про куріння, а до кінця читання книги у вас повністю відпаде бажання мати щось спільне з сигаретами! Від вас не буде потрібно вправ тренують силу волі. Почніть читати книгу » Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок», і ви здивуєтеся отриманим результатам.

Легкий спосіб насолоджуватися авіаперельотами.

Якщо ви хочете літати не відчуваючи страху, то Вам не зайвим буде ознайомитися з книгою Аллена Карра «Легкий спосіб насолоджуватися авіаперельотами». Страх перед подорожжю на літаку, внутрішнє напруження, думка про політ приводить вас в жах? Дана книга дозволить перетворити це в радісну подію.

— Позбавтеся від страхів і побоювань, пов’язаних з перельотами: турбулентність, погана погода, поломка двигуна; — усуньте ефект міфів, поширюваних у фільмах і ЗМІ про небезпеку польотів; — Станьте вільними від безпідставних страхів і відчуйте себе в безпеці під час польоту; — почніть отримувати приємні емоції від будь-яких авіаперельотів.

Почни худнути зараз.

Доповнена версія найвідомішого методу схуднення від Аллена Карра.

Дана книга позбавить вас від зайвої ваги без витончених дієт, спеціальних вправ і зусиль волі, і при цьому вам можна буде їсти, що побажаєте і в будь-який час, зберігаючи струнку фігуру.

Аллен Карр пише про цю книгу:»дотримуйтесь інструкцій і можете їсти стільки улюбленої їжі, скільки забажаєте, в будь-який час, зберігаючи потрібну вагу без дієт, вправ і зусиль волі».

Легкий спосіб жити без тривог і хвилювань.

Автор відомої книги «Легкий спосіб кинути палити» результативно використовував придуману ним методику для позбавлення від різних психологічних проблем: зниження ваги, вирішення проблеми алкогольної залежності і т. д.

Книга «Легкий спосіб жити без тривог і хвилювань» дозволить вам звільнити ваш розум від нав’язаних масовою культурою стереотипів, боротися зі стресами і уникати хвилювань і тривог.

Навчіться контролювати себе і своє життя, осягніть душевну рівновагу, легко знаходите світлий шлях в безпросвітних ситуаціях.

Легкий спосіб жити без боргів.

Мета даної книги-припинити ваші муки, що приносять борги, і нарешті знайти щастя в свободі від боргового рабства і вирішення фінансових проблем. Книга допоможе позбутися від придбаних психологічних установок, які формують безладне ставлення до фінансів і нерозбірливість в покупках, які стали причиною вашої матеріальної кризи.

Ви створите простий, але ефективний метод позбавлення від фінансової кризи. Зможете купувати все, що вам потрібно для життя, отримуючи задоволення від шопінгу, і довго будете радіти щасливим і повноцінним життям без кредитів.

Як допомогти нашим дітям кинути палити.

З даної книги ви дізнаєтеся причини через які виникла нікотинова залежність у Ваших дітей і механізми призводять в нікотинову пастку; розкриваються існуючі у старшого покоління Міфи, пов’язані з даною проблемою.

Небезпека куріння в тому, що більшість людей, що ступили на нікотиновий шлях вірять в думку, що важко насолоджуватися життям і справлятися з повсякденними стресами без сигарет. Допоможіть Вашій дитині усвідомити принципи звикання до нікотину і ви вбережете його від хворої пристрасті і до інших видів отруйних речовин.

Дізнайтеся з книги:

— Як правильно взаємодіяти з вашою дитиною; — як навчитися розуміти проблеми підростаючого покоління; – Допоможіть дитині зрозуміти, що сигарета — це не його вибір; — як навчити дитину протидіяти впливу поганих компаній; — Розвійте забобони і міфи, пов’язані з вживанням нікотину.

Кидай курити зараз, не набираючи вагу.

Це видання є доповненою версією основної книги і методики Аллена Карра. У ній доопрацьовані деякі частини, завдяки чому вона стала більш ефективною і зрозумілою для читачів.

Унікальна система Аллена Карра дозволяє кинути згубну звичку, не докладаючи великих вольових зусиль. Саме цим і цінний його метод, оскільки у людини просто пропадає бажання курити, з’являється усвідомленість і справжнє бажання змінитися. Цей метод підійде будь-кому, незалежно від стажу куріння. І найголовніше-кинувши палити-ви не наберете зайву вагу, як це часто трапляється…

Легкий спосіб кинути палити в короткому викладі.

У 1983 році Аллен Карр зміг створити авторську методику, яка дала можливість мільйонам курців назавжди кинути цю шкідливу звичку. На сьогоднішній день вона відома, як «Легкий спосіб кинути палити».

У книзі автор розкриває правду про міфи, пов’язані з курінням, і описує ефективні прийоми для позбавлення від нікотинової залежності.

Легкий спосіб досягти успіху.

Аллен Карр вже зміг допомогти мільйонам людей у вирішенні їхніх проблем.

Цього разу у своїй книзі автор підніме таку серйозну і важливу тему, як розкриття власного потенціалу. Він розповість читачам як знайти своє покликання і досягати поставлених цілей на будь-якому терені.

Найважливіше на шляху до цього-позбутися стереотипів, скласти свої критерії особистого успіху і знайти мотивацію. Тоді вам буде під силу досягти успіху в будь-якій справі.

Легкий спосіб жити без похмілля.

У своїй новій роботі «Легкий спосіб жити без похмілля» Аллен Карр з успіхом застосовує створену ним методику для боротьби з алкогольною залежністю.

Автор розбиває в пух і прах міфи масової свідомості, які пов’язані з вживанням алкогольних напоїв, допомагає впоратися з психологічними причинами пияцтва і дає поради про те, як вибратися з алкогольної пастки. Це видання допоможе вам навчитися контролювати стреси і насолоджуватися святами без алкогольного допінгу. Ця книга підходить для всіх: для тих, хто має намір взяти під контроль своє вживання алкоголю, і для тих, хто хоче зовсім відмовитися від спиртних напоїв.

Мій легкий спосіб.

Це видання являє собою біографію Аллена Карра-людини з непростою долею. Книга розповідає про те, як він пройшов шлях від депресивного курця до борця за здоровий спосіб життя. Карр багато разів намагався кинути палити, але не всі спроби були вдалі. Коли ж він зумів це зробити-йому в голову прийшла ідея-поділитися своїм способом зі світом і допомогти відчайдушним курцям стати вільними від цієї згубної звички.

Цю книгу можна назвати сповіддю людини, яка повідає читачам не тільки про свої успіхи, а й визнається в невдачах і провалах.

Легкий спосіб кинути палити для жінок в картинках.

Дієва методика Аллена Карра по позбавленню від нікотинової залежності застосовується в багатьох клініках світу. Вона цінується тим, що не вимагає особливих зусиль, не призводить до моральних страждань пацієнта, не провокує набір ваги і має ряд інших переваг.

Це видання являє собою наочний посібник для жінок, яке в картинках демонструє унікальний метод позбавлення від куріння.

Якщо ви хочете знайти свободу і здоров’я — не втрачайте час і починайте міняти себе прямо зараз!

Легкий спосіб жити без дієт.

«Легкий спосіб жити без дієт» — відмінна книга, яка розповість читачам про те, як насолоджуватися їжею, не думаючи про заборони і обмеження, які, як правило, містять інші методики схуднення.

«Легкий спосіб» не вимагає від вас жертв і величезної сили волі. Все, що вам потрібно, – це сприйнятливий розум і розсудливість. Втрачайте зайві кілограми без оглядки на численні міфи і помилки, які пов’язані з уявленнями про правильне харчування, насолоджуйтеся їжею і красивою фігурою!

Нікотиновий змову.

«Нікотинова змова» — остання робота Карра, яку він написав незадовго до своєї смерті.

У цій книзі Карр повідає про те, як вплив великих тютюнових корпорацій змушує ЗМІ і телебачення пропагувати міфи про куріння, щоб отримувати дохід і на курців і на тих, хто намагається боротися з цією звичкою. Завдяки цьому виданню ви зможете зрозуміти, як людям нав’язують те, що їм не потрібно, а потім викачують гроші за лікування… для того, щоб розірвати це порочне коло — потрібно зрозуміти як це працює і стати несприйнятливим до цієї пропаганди.

Легкий спосіб кинути палити в картинках.

Методика Аллена Карра по боротьбі з нікотиновою залежністю стала справжній проривом в цій області. Завдяки його книзі мільйони людей змогли з легкістю позбутися згубної звички і, нарешті, відчути себе вільними і здоровими.

Авторський метод Карра взяли на озброєння багато клінік світу, які також допомагають людям позбавлятися від цієї залежності.

Це видання — дуже наочне керівництво, за допомогою якого ви можете назавжди забути про сигарети.

Легкий спосіб кинути палити.

Аллен Карр.

Отже, нарешті знайдено чарівні ліки, якого чекали всі курці:

Ефективне і для завзятих курців.

Без сильних мук відвикання.

Без напруги сили волі.

Без шокової терапії.

Не вимагає допоміжних засобів і хитромудрих прийомів.

Не веде до набирання ваги.

Якщо ви курець, все, що ви повинні зробити, це читати.

Якщо ви-некурящий і купуєте книгу для тих, кого любите, все, що ви повинні зробити, — це переконати їх прочитати її. Якщо ви не зможете їх переконати, тоді прочитайте її самі, а остання глава порадить, як ви зможете донести до близьких основну ідею книги, а також як утримати від куріння ваших дітей. Не обманюйтеся тим, що зараз вони ненавидять куріння. Всі діти ненавидять його, поки не пристрастяться самі. У видавництві «добра книга «опублікована Моя книга»Як допомогти підлітку кинути палити».

Можливо, ви трохи побоюєтеся читати цю книгу. Може бути, сама думка кинути палити приводить вас, як і в більшість курців, в паніку, і, хоча ви твердо вирішили в один прекрасний день кинути палити, цей день — точно не сьогодні.

Якщо ви чекаєте, що я стану розповідати вам про жахливий ризик для здоров’я, якому піддаються курці, або про те, що за довгі роки куріння вони витрачають на це ціле стан, або про те, що куріння — це вульгарна, огидна звичка, а самі ви — дурний, безвольний тюфяк, то я повинен розчарувати вас. Подібна тактика жодного разу не допомогла кинути палити мені самому, а якби вона могла допомогти вам — ви б вже давно кинули.

Мій спосіб, який надалі я буду називати «Легкий спосіб», діє зовсім по-іншому. Можливо, Вам буде важко повірити в дещо з того, про що я збираюся говорити. Однак до того моменту, коли ви прочитаєте цю книгу, ви не тільки повірите в це, але навіть будете дивуватися, як це вам колись настільки «запудрили мізки», що ви вірили в щось інше. Існує поширена помилка про те, що ми самі робимо цей вибір — курити. Курці вирішують стати курцями не більшою мірою, ніж алкоголіки — стати алкоголіками, а наркомани, що колються героїном, — стати наркоманами. Так, правда, ми вирішили закурити свої перші пробні сигарети. Час від часу я вирішую сходити в кіно, але, звичайно ж, не приймаю рішення провести багато років в кінотеатрі.

Будь ласка, озирніться на своє життя. Чи приймали ви коли-небудь свідоме рішення, що в певні моменти життя не зможете отримувати насолоду від обіду або зустрічі з друзями, не закуривши? А що ви не зможете зосередитися або впоратися зі стресом без сигарети? На якому етапі життя ви вирішили, що сигарети потрібні вам не тільки для світських зустрічей, але що необхідно мати їх в кишені постійно, або ви будете почувати себе невпевнено і навіть впадати в паніку?

Вас, як і будь-якого іншого курця, заманили в найстрашнішу і хитромудру пастку, яку винайшли разом людина і природа. На планеті немає жодного батька, неважливо, курця або некурящого, якому сподобається сама ідея про куріння його дітей. Це означає, що всі курці шкодують про те, що колись почали курити: до того як пристраститися до куріння, ніхто не потребує сигаретах, щоб отримувати задоволення від їжі або справлятися зі стресом.

У той же час всі курці хочуть продовжувати курити. Ніхто не може змусити нас закурити; свідомо чи несвідомо — ми приймаємо це рішення самі. Якби існувала чарівна кнопка, натиснувши на яку курці могли б прокинутися на наступний ранок, як ніби ніколи не закурювали свою першу сигарету, тоді єдиними курцями на землі залишилися б підлітки, які перебувають ще на стадії експерименту. Єдине, що утримує нас від того, щоб кинути палити, — СТРАХ!

Страх, що на шляху до свободи нам належить пережити невизначено довгий період страждань, поневірянь і незадоволених бажань. Страх, що без сигарети, без цієї не Великої опори, ніколи вже ні їжа, ні зустріч з друзями не принесуть нам задоволення. Страх, що ми ніколи не зможемо зосередитися, впоратися зі стресом або бути впевненими в собі. Страх, що наша особистість і характер зміняться. Але найбільше ми боїмося, що стали рабами назавжди і ніколи не звільнимося повністю, а все життя проведемо, мріючи про випадкову сигаретку. Якщо ви, як і я, колись, вже перепробували всі традиційні способи кидання курити і пройшли через всі страждання того, що я називаю «методом сили волі», то ви не тільки підпадаєте під вплив цього страху, але і впевнені, що ніколи не зможете кинути палити.

Якщо ви боїтеся, відчуваєте замішання або відчуваєте, що зараз саме невідповідний час, щоб кинути палити, — дозвольте мені запевнити вас, що ваші побоювання і замішання викликані страхом. Тим самим страхом, який не знімається за допомогою сигарет, а лише породжується ними. Адже ви не приймали рішення потрапити в нікотинову пастку? Але як і всі пастки, вона влаштована так, щоб ви не змогли вибратися з неї. Запитайте себе: коли ви, в порядку експерименту, закурювали свою першу сигарету, ви приймали рішення стати курцем на весь той період часу, який курите з тих пір? Отже, коли ви збираєтеся кинути? Завтра? Наступного року? Перестаньте обманювати себе! Пастка сконструйована таким чином, щоб ви залишалися в ній на все життя. Як ви думаєте, з якої ж ще причини всі інші курці не кидають палити до того, як куріння вб’є їх?

Вперше ця книга була опублікована видавництвом» Penguin » більше десяти років тому, і з тих пір щороку ставала бестселером. Всі ці десять років я листуюся з читачами. Як випливає з цього листування, ефективність способу перевершила мої найсміливіші очікування. Крім того, листи читачів дозволили виявити дві проблеми, що викликають у мене занепокоєння. Пізніше я докладніше зупинюся на другий з них, а перша випливає з отриманих мною листів. Ось типові приклади:

«Я не повірив зробленим вами заявам і приношу свої вибачення за те, що сумнівався в вас. Це було дуже легко і приємно-все, як ви говорили. Я подарував примірники вашої книги всім моїм кращим друзям і родичам, але не можу зрозуміти, чому вони її не читають».

«Вісім років тому мій друг, який був курцем, дав мені вашу книгу, але я зібрався прочитати її тільки зараз. Шкодую тільки про одне: я втратив дарма вісім років».

«Я тільки що закінчила читати «Легкий спосіб». Минуло всього чотири дні, а я вже так чудово себе почуваю! Впевнена, що мені ніколи не захочеться курити знову. Вперше я почала читати вашу книгу п’ять років тому, прочитала до середини і запанікувала. Я знала, що якби продовжила читання, мені довелося б кинути палити. Як же я була дурна!»

Ні, ця дівчина зовсім не дурна. Я вже згадував про чарівну кнопку. Мій метод діє точно так само. «Легкий спосіб» — не диво, проте для мене і сотень тисяч колишніх курців, які виявили наскільки легко і приємно кинути палити, — він виглядає справжнім дивом!

А тепер попередження. До нашої ситуації застосовується міркування про яйце і курку 1 класичний приклад схоластичного міркування: що первинно-яйце або курка? . Кожен курець хоче кинути палити, і кожен курець може виявити наскільки це легко і приємно: спробувати кинути їм заважає тільки страх. Позбавлення від цього страху — найбільше придбання. І навпаки: як у випадку з дівчиною з недавнього прикладу, у міру читання книги страх може рости і заважати вам прочитати її до кінця.

Так, ви не приймали рішення потрапити в пастку, але щоб вибратися з неї, доведеться прийняти рішення. Можливо, ви вже намагаєтеся скинути вузду і припинити курити, але страх долає вас. Будь ласка, пам’ятайте головне: в будь-якому випадку, який би шлях ви не вибрали, Вам АБСОЛЮТНО нічого втрачати!

Якщо в кінці читання ви вирішите, що хочете продовжувати курити, ніщо не зможе вам перешкодити. Поки ви читаєте цю книгу, немає ніякої необхідності скорочувати або припиняти куріння. І пам’ятайте-тут немає шокотерапії, у мене для вас виключно хороші новини! Чи можете ви уявити собі граф Монте-Крісто, коли йому нарешті вдалося втекти з в’язниці? Саме так відчував себе і я, вибравшись з нікотинової пастки. Саме так відчувають себе мільйони колишніх курців, які використовували мій спосіб. Саме так будете почувати себе і ви до кінця читання цієї книги!

ПРАГНІТЬ ДО ЦІЄЇ МЕТИ!

аллен карр легкий

«Я ЗБИРАЮСЯ ЗЦІЛИТИ ВІД КУРІННЯ ВЕСЬ СВІТ»

Я розмовляв з дружиною. Вона вирішила, що я злегка сплять. Цілком зрозуміла реакція, якщо взяти до уваги, що вона була свідком всіх моїх численних невдалих спроб кинути палити. Сама остання мала місце за два роки до цього. Мені вдалося витримати шість місяців суцільних мук, перш ніж я нарешті здався і закурив. Я не соромлюся зізнатися, що плакав, як дитина. Я плакав, оскільки знав, що засуджений залишатися курцем все життя. Я вклав стільки сил в ту спробу і пережив стільки страждань, що знав: мені вже ніколи не вистачить сил знову пройти через це випробування. Я не відрізняюся жорстокою вдачею, але якби який-небудь турботливий некурящий в той момент був би настільки дурний, щоб почати просторікувати про те, що всі курці вважають, що кинути палити відразу і назавжди — легко, я б не зміг відповідати за свої дії. Однак я переконаний, що будь-який склад присяжних у світі, що складається з курців, помилував би мене, виправдавши скоєне мною вбивство. Можливо, вам здається абсолютно неможливим повірити в те, що будь-який курець може раптом виявити, як легко кинути палити. Якщо так, я благаю вас не викидати цю книгу в смітник. Будь ласка, повірте мені. Запевняю вас, навіть ви виявите, що кинути палити легко.

Отже, з цього моменту пройшло два роки. Я тільки що загасив сигарету, яка, як я вже знав, стане останньою. Я повідомив дружині не тільки те, що вже став некурящим, а й те, що збираюся зцілити весь світ. Мушу визнати, що в той час її скептицизм сильно мене дратував. Однак це ніяк не відбилося на моєму захопленому стані. Думаю, мій захват від знання, що я вже став щасливим некурящим, деяким чином бентежив її. Тепер, Озираючись у минуле, я можу зрозуміти ставлення дружини до мого захоплення: тепер Я розумію, чому Джойс, близькі друзі і родичі вважали мене кандидатом в пацієнти наркологічної клініки.

Озираючись на своє життя, я бачу, що все моє існування, здається, було лише підготовкою до вирішення проблеми куріння. Навіть ненависні роки навчання і роботи в якості бухгалтера виявилися безцінними для мене, оскільки допомогли розкрити таємниці пастки куріння. Кажуть, що неможливо постійно дурити всіх оточуючих, але я думаю, що тютюнові компанії займаються саме цим. Ще я вважаю себе першою людиною, дійсно зрозумів, як влаштована ця пастка. Якщо я здаюся вам самовпевненим, дозвольте додати, що це, скоріше, не моя заслуга, а просто збіг обставин мого життя.

Важливою датою стало для мене 15 липня 1983 року. Я не втік із замку Іф, але думаю, що ті, кому це вдалося, відчували подібне відчуття свободи і наснаги, як і я, коли гасив свою останню сигарету. Я зрозумів, що знайшов те, про що молиться кожен курець: легкий спосіб кинути палити. Перевіривши свій метод на курців друзях і родичах, я закинув бухгалтерську справу і став працювати консультантом, допомагаючи іншим курцям звільнитися від нікотинової залежності.

Першу редакцію цієї книги я написав у 1985 році. Приводом до цього стала моя невдача-чоловік, про який я розповім в 25-му розділі. Він приходив до мене двічі, і кожен раз ми доводили один одного до сліз. Він був так схвильований, що мені не вдавалося змусити його розслабитися, щоб зрозуміти те, що я говорю. Я сподівався, що якщо я запишу все це на папері, він зможе прочитати ці записи в зручний для нього час стільки разів, скільки захоче, і це допоможе йому зрозуміти мою основну думку.

Я анітрохи не сумнівався, що «Легкий спосіб» буде діяти на інших курців так само ефективно, як і на мене. Проте, обмірковуючи виклад свого методу у вигляді книги, я сильно побоювався невдачі. Я провів самостійне маркетингове дослідження, і його результати виявилися не надто підбадьорюючими:

«Як книга може допомогти мені кинути палити? Все, що мені потрібно, — це сила волі!»

«Як може книга звести до мінімуму жахливі страждання відвикання?»

На додаток до цих песимістичних коментарів, у мене були і власні сумніви. У клініці нерідко стає очевидним, що пацієнт неправильно зрозумів будь-якої важливий сенс або акцент, зроблений мною. Але там я міг виправити ситуацію. А як це зможе зробити книга? Я добре пам’ятав час свого навчання заради диплома бухгалтера, коли не розумів або не погоджувався з певною думкою в тексті, і своє розчарування, що у книги не можна попросити роз’яснення. До того ж я віддавав собі повний звіт в тому, що багато людей взагалі не звикли читати, особливо зараз, в еру телебачення і відео.

Крім того, у мене було ще одне, головне, сумнів. Я не був письменником і добре розумів свої обмеження в цьому відношенні. Я був упевнений, що сидячи віч-на-віч з курцем я зможу переконати його, наскільки приємніше стануть зустрічі з друзями, наскільки краще він або вона зможуть зосереджуватися і справлятися зі стресом і наскільки легким і приємним може бути процес відмови від куріння. Але чи зможу я перенести цю переконаність в книгу? Я сумнівався навіть у тому, чи маю я право викладати «Легкий спосіб» у вигляді книги і чи не варто мені найняти професійного письменника. Я зовсім не був упевнений в успіху задуманої справи. На щастя, боги були прихильні до мене. Я отримав тисячі листів подяки, які містили навіть такі оцінки:

«Це-найбільша з коли-небудь написаних книг».

«Ви-мій учитель».

«Вас повинні присвятити в лицарі».

«Ви повинні стати прем’єр-міністром»»

Сподіваюся, що не дозволив подібним висловлюванням закрутити мені голову. Я віддаю собі повний звіт в тому, що всі ці твердження були висловлені зовсім не для того, щоб зробити мені комплімент з приводу моїх літературних здібностей, а скоріше всупереч їх відсутності. Вони були зроблені тому, що система» Легкий спосіб » (чи звертаєтеся ви в клініку або просто читаєте книгу) працює!

Сьогодні ми маємо всесвітню мережу клінік «Легкий спосіб», а ця книга перекладена більш ніж на 20 мов.

Через приблизно рік керівництва клініками, в яких можна кинути палити, я думав, що дізнався все, що тільки можна дізнатися про те, як допомогти курцям. Дивно, але протягом 14-ти років, що минули з моменту відкриття мого способу, я дізнаюся що-небудь нове практично кожен день. Цей факт викликав у мене деяке занепокоєння, коли мене попросили переглянути першу редакцію книги через шість років після її публікації. Я боявся, що мені доведеться змінити або викреслити практично все написане.

Однак мені не варто було турбуватися. Основні принципи «Легкого способу» так само ефективні і надійні сьогодні, як і тоді, коли я вперше відкрив його. Істина як і раніше полягає в тому, що кинути палити — ЛЕГКО!

Отже, це очевидний факт. Єдина складність-переконати в цьому кожного курця. Але всі знання, які я придбав за більш ніж 14 років роботи, допомагають мені надати кожному курцеві можливість в цьому переконатися. У клініках ми прагнемо досягти абсолютного результату. Коли курці зазнають невдачі, вони схильні розглядати її як свою власну. Ми ж розцінюємо її як наш провал, вважаючи, що це нам не вдалося переконати їх у тому, наскільки легко і приємно кинути палити.

Перше видання книги я присвятив людям, яких не зміг зцілити. У разі невдачі ми повертаємо курцеві його гроші, і ефективність своєї роботи оцінюємо за цим показником. На сьогоднішній день невдачі у всій мережі клінік по всьому світу складають в середньому менше 5%. Це означає, що ефективність застосування методу перевищує 95%. Хоча я і був упевнений в тому, що відкрив щось неймовірне, ніколи, навіть у найзухваліших мріях, не очікував, що досягну подібної ефективності. На це ви можете справедливо заперечити, що якби я щиро вірив у те, що можу зцілити весь світ від куріння, то мав би досягти 100% ефективності!

Ні, я ніколи так не думав. Колись найпопулярнішою формою нікотинової залежності було нюхання тютюну, поки ця звичка не стала асоціальною і не померла. Однак все ще є диваки, які продовжують нюхати тютюн, і вони, ймовірно, будуть завжди. Цікаво, що один з останніх бастіонів нюхання тютюну-англійський Парламент. Втім, це не дивно, якщо згадати про те, що політики в цілому відстають від свого часу приблизно на сотню років. Тому завжди будуть існувати люди з дивацтвами, які будуть продовжувати курити. Звичайно ж, я ніколи не припускав, що зможу особисто зцілити всіх курців. Мені здавалося, що після того як я розкрию таємниці пастки куріння і розвінчаю такі ілюзії, як:

* Курці насолоджуються курінням;

* Курці приймають свідоме рішення курити;

* Куріння перемагає нудьгу і стрес;

* Куріння допомагає сконцентруватися і розслабитися;

* Куріння-це звичка;

* Щоб кинути палити, необхідна сила волі;

* Почавши курити одного разу, не зможеш кинути ніколи;

* Необхідно постійно нагадувати курцеві про те, що куріння вбиває його;

* Замінники куріння (зокрема, сурогати нікотину) допомагають кинути палити.

І, головне, коли я розвінчаю оману про те, що кинути палити — важко, а перехідний період болю і страждань неминучий, тоді-то (як я наївно вважав) залишився світ повірить мені і прийме мій спосіб.

Тоді мені здавалося, що моїм головним противником стане тютюнова промисловість. Вражаюче, але основними каменями спотикання стали ті самі громадські інститути, які, як я думав, стануть Моїми головними союзниками: Засоби масової інформації, уряд, Громадські організації (ASH 2 ASH — Action on Smoking and Health — єдина громадська організація, що вживає законодавчі та інші дії по боротьбі з курінням і захисту прав некурящих. , QUIT 3 QUIT — БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ Великобританії, що ставить собі за мету допомогти курцям кинути палити. і ін.) і традиційна медицина. Можливо, ви дивилися фільм «Сестра Кенії». Він був присвячений тому часу, коли дитячий поліомієліт, що призводив до паралічу, був бідою, з якою зовсім не вміли боротися. Я дуже добре пам’ятаю, що ці слова викликали в мені той же страх, що сьогодні викликає слово «рак». Поліомієліт приводив не тільки до паралічу ніг і рук, але і до деформації кінцівок. В якості традиційного методу лікування пропонувалося поміщати кінцівки в кайдани, і, таким чином, попереджати їх викривлення. На ділі це призводило до довічного паралічу.

Сестра Кенії вважала, що кайдани гальмують одужання. Вона більше тисячі разів довела, що м’язи можна навчити знову і що дитина знову зможе ходити. Однак сестра Кенії була не лікарем, а всього лише медичною сестрою. Як вона Сміла вторгатися в область, призначену тільки для дипломованих фахівців? Тому до рішення, знайденого сестрою Кенії, не ставилися всерйоз. Діти, яких вона вилікувала, знали, що вона права, знали про це і їхні батьки, проте традиційна медицина не тільки відмовилася прийняти її методи лікування, але і відсторонила її від лікувальної практики. Перш, ніж лікарі визнали очевидне, минуло 20 років.

Вперше я подивився цей фільм ще до того, як відкрив «Легкий спосіб». Фільм був дуже цікавий і, безсумнівно, правдивий. Тим не менш, було цілком очевидно, що Голлівуд привніс в цю історію свою частку ліричних відступів. Навряд чи сестра Кенії відкрила щось таке, до чого не змогло дійти складне знання медичної науки. Природно, традиційні практикуючі лікарі не могли бути такими вже чудовиськами, якими вони показані у фільмі. Хіба могли вони протягом двадцяти років не визнавати очевидних фактів?

Кажуть, правда набагато дивніше вигадки. Приношу вибачення творцям фільму» Сестра Кенії » за звинувачення в поетичних вольностях. Але навіть у наш освічений вік сучасних засобів комунікації, маючи доступ до сучасних засобів зв’язку, я не зміг донести свою думку і через чотирнадцять років. Я, звичайно ж, довів власну правоту: єдина причина, по якій ви читаєте цю книгу, полягає в тому, що Вам порекомендував її інший колишній курець. У мене немає таких потужних фінансових коштів, як у Британської медичної асоціації, ASH або QUIT . Подібно сестрі Кенії, я-одинак. Як і вона, я відомий тільки тому, що мій метод дійсно працює. Як і сестра Кенії, я відстояв свою точку зору. Прекрасно, що сестра Кенії зуміла довести свою правоту. Що було б зі світом, якби ми все ще використовували методики, що не ведуть до одужання?

Ця книга закінчується тими ж словами, що і в початковій редакції: «у суспільстві повіяло змінами. Сніжний ком вже почав рости, і, сподіваюся, що за допомогою цієї книги він перетвориться на снігову лавину».

З усього, що сказано вище, ви могли вирішити, що я зовсім не поважаю лікарів. Ніщо не може бути більш далеким від правди, ніж це твердження. Один з моїх синів-лікар, і я не знаю професії благородніше. У наших клініках саме від лікарів ми отримуємо більше рекомендацій, ніж з будь-яких інших джерел; більш того, серед пацієнтів наших клінік найбільше представників медичних професій, ніж будь-яких інших.

Раніше лікарі, як правило, вважали мене кимось середнім між шарлатаном і знахарем. У серпні 1997 року мені випала велика честь прочитати лекцію на десятій Всесвітній конференції «тютюн і Здоров’я», що проходила в Пекіні. Думаю, що став першим, хто удостоївся подібної честі, не будучи дипломованим лікарем, і це запрошення саме по собі — оцінка досягнутого мною прогресу.

Однак з таким же успіхом я міг би прочитати лекцію і перед цегляною стіною. З тих пір як спроба вирішити проблему куріння за допомогою нікотинової жувальної гумки і нікотинового пластиру з тріском провалилася, здається навіть самі курці визнали, що не можна вилікуватися від наркотичної залежності, застосовуючи той же самий наркотик. Це все одно, що сказати наркоману, що пристрастився до героїну: не кури героїн, куріння небезпечно, спробуй вводити героїн безпосередньо в вену (тільки не намагайтеся зробити що-небудь подібне з нікотином, це відразу ж вб’є вас!). Оскільки традиційна медицина і засоби масової інформації не мають ні найменшого уявлення про те, як допомогти людям кинути палити, вони зосередилися на тому, що їм вже відомо: куріння шкідливо для здоров’я, воно вульгарно і огидно, це антигромадська і дорога звичка. Здається, їм ніколи не приходило в голову, що люди курять зовсім не з тих причин, з яких вони повинні б не курити! Справжнє рішення проблеми полягає в усуненні справжніх причин, за якими люди курять.

У загальнонаціональні антинікотинові дні з вуст медичних експертів ми чуємо приблизно наступне « » Сьогодні той самий день, коли всі курці прагнуть кинути палити!»

При цьому кожен курець знає: насправді це-той особливий день в році, коли більшість курців курять в два рази більше, ніж зазвичай, і в два рази демонстративніше. Їм, природно, не подобається, коли хто-небудь вказує, що вони повинні робити (особливо, коли це говорять люди, які тримають курців за повних ідіотів і зовсім не розуміють, чому ті курять).

Оскільки вони абсолютно не розуміють самих курців і не знають, як можна полегшити процес відмови від куріння, їх ставлення до проблеми зводиться до наступного: «спробуйте ось цей спосіб. Якщо він не спрацює, спробуйте інший». Чи можна уявити, що в світі існують десять різних способів лікування апендициту? Якщо відповідно до дев’яти з них виліковуються 10% хворих, це означає, що ці способи просто вбивають 90% пацієнтів, а десятий спосіб зцілює 95%. Тепер уявіть, що знання про десятий спосіб доступно вже більше чотирнадцяти років, а переважна більшість медиків все ще рекомендують інші дев’ять.

Один лікар, який був присутній на конференції, підняв дуже важливе питання, раніше не приходив мені в голову. Він звернув увагу на те, що лікарі цілком можуть підлягати судовому переслідуванню за професійну недбалість, оскільки не пропонують своїм пацієнтам найкращий спосіб кинути палити. Іронія полягала в тому, що він був гарячим прихильником лікування нікотинозамінниками (нікотинові жуйки, пластирі тощо). Я дуже намагаюся не бути мстивим, але сподіваюся, що саме він стане першою жертвою власної пропозиції.

Як я вже згадував, уряд США тільки що витратив 2,5 мільйона доларів на телевізійну шокову кампанію, спрямовану на переконання молоді не потрапляти в залежність від куріння. З таким же успіхом воно могло б витратити ці гроші, намагаючись переконати молодь в тому, що їх можуть вбити мотоцикли. Невже вони не розуміють, що підлітки знають про те, що сигарета їх не вб’є і що ніхто з них ніколи не припускав, що пристраститься до нікотину. Зв’язок між курінням і раком легенів була встановлена більше сорока років тому, але, тим не менш, сьогодні все більше молодих людей стають залежними від куріння. Молоді немає необхідності дивитися по телевізору «ужастики» про нікотинову залежність. У будь-якому випадку, курці прагнуть уникати подібних програм. Практично кожен підліток в країні став свідком реальної драми, викликаної курінням, у своїй власній родині. Я спостерігав, як тютюн зруйнував мого батька і сестру; однак це не вберегло мене від попадання в пастку.

В одній загальнонаціональній телевізійній програмі я виступав разом з лікарем з організації ASH, яка складається з ніколи не курили і якій не вдалося вилікувати жодного курця. Вона категорично заявила всій нації, що ця телевізійна кампанія вбереже молодь від куріння. Якби уряд мав здоровий глузд і передав ці 2,5 мільйона доларів мені, то я профінансував би кампанію, яка гарантувала б смерть нікотинової залежності протягом декількох років.

Я щиро вірю, що снігова куля вже досяг розмірів футбольного м’яча. Однак минуло чотирнадцять років-і це все ще крапля в морі. Я вдячний тисячам колишніх курців, які відвідали мої клініки, прочитали мою книгу, подивилися мої відеофільми, порекомендували «Легкий спосіб» друзям, родичам і всім, хто готовий був їх слухати, і прошу їх продовжувати робити це. Однак цей сніжний ком не перетвориться на лавину до тих пір, поки лікарі та засоби масової інформації не перестануть рекомендувати методи, що ускладнюють відмову від куріння, і не визнають, що» Легкий спосіб » — це не просто ще один спосіб: це — єдиний дієвий спосіб, який слід використовувати!

Я не чекаю, що ви повірите мені на цьому етапі, але до того моменту, коли ви прочитаєте книгу, ви зрозумієте. Навіть ті деякі курці, які зазнали у нас невдачі, кажуть:»я ще не досяг мети, але ваш спосіб набагато дієвіше, ніж будь-який інший, який я знаю».

Якщо після прочитання книги ви відчуєте, що у вас є переді мною борг подяки, ви можете повернути його сторицею. Не тільки тим, що порекомендуєте» Легкий спосіб » друзям, але і тим, що, коли б ви не побачили телевізійну програму, або ні почули радіопередачу, або ні прочитали статтю в газеті, що пропагує інший метод, напишіть або зателефонуйте авторам і задайте питання: «чому вони не підтримують „Легкий спосіб“?»Ваші дії покладуть початок сніговій лавині, і, якщо я доживу і стану свідком цього, я помру щасливою людиною.

Мета цього видання «Легкого способу» — надати вам сучасні досягнення пропонованого методу. У вас виникло почуття зневіри і невідворотності долі? Забудьте! У своєму житті я домігся багатьох чудових результатів, проте найграндіознішим була втеча з рабства нікотинової залежності. Мені вдалося звільнитися більше чотирнадцяти років тому, і я все ще не можу звикнути до відчуття радості від того, що я вільний. Немає необхідності впадати в депресію, не відбувається нічого жахливого-навпаки, вам належить отримати те, що хотів би отримати будь-який курець на планеті: стати вільним!

1. Найважчий випадок нікотинової залежності, з яким я коли-небудь стикався.

Можливо, мені слід почати з підтвердження своєї компетентності. Ні, я не лікар і не психіатр, але в цікавить нас області знань можу вважатися професіоналом. Тридцять три роки свого життя я прожив як завзятий курець. В останні роки перед тим, як кинути палити, я викурював ніяк не менше шістдесяти сигарет в день, а в особливо важкі дні — до сотні.

За своє життя я зробив масу спроб кинути палити. Одного разу я навіть не курив шість місяців, але продовжував лізти на стіну, все ще тримався ближче до тих, хто курить, намагаючись зловити запах тютюну, все ще вважав за краще подорожувати в вагонах для курців.

З точки зору здоров’я для більшості курців проблема полягає в наступному « » кину Я курити до того, як це трапиться зі мною?» Я вже досяг тієї стадії, коли став упевнений, що куріння вбиває мене. Я відчував постійний головний біль, що супроводжується нескінченним кашлем. Я відчував безперервну пульсацію в вені, що проходить вертикально в центрі чола, і щиро вірив, що в будь-який момент в моїй голові можуть лопнути судини, і я помру від крововиливу в мозок. Це турбувало мене, але не зупиняло.

Я досяг тієї стадії, коли припинив навіть спроби кинути. Не тому, що отримував таку вже насолоду від куріння. Протягом деякого періоду часу більшість курців страждають від ілюзії того, що отримують задоволення від випадкової сигаретки, але я подібним помилкою ніколи не страждав. Я завжди терпіти не міг смак і запах сигарет, але вважав, що вони допомагають мені розслабитися. Вони надавали мені мужності і впевненості в собі, і завжди, коли я намагався кинути палити, ставав нещасний і не міг уявити життя, повне задоволень, без сигарети.

Зрештою, дружина відправила мене до гіпнотерапевта. Повинен зізнатися, що завжди скептично ставився до гіпнозу, нічого про нього в той час не знаючи. Я уявляв собі людину, подібну до Свенгалі 4 Свенгалі-зловісний гіпнотизер, герой роману «Трільбі» Джорджа Дю Мюр’є. , з проникливими очима і розгойдується маятником. Я мав всі ті звичайні ілюзії про куріння, які є у кожного курця, за винятком однієї: я точно знав, що я — не безвольна людина. Я цілком контролював всі сторони свого життя, проте сигарети панували наді мною. Я вважав, що гіпноз включає в себе насильство над волею, і, хоча і не перешкоджав подій (як і більшості курців, мені дійсно хотілося кинути), але вважав, що нікому не вдасться обдурити мене і довести, що потреби в курінні у мене немає.

Сеанс виявився марною тратою часу. Гіпнотерапевт намагався змусити мене підняти руки і виконати інші різноманітні речі. Виявилося, що толком нічого не виходить: я не втратив свідомості, не занурився в транс (принаймні, не думав, що це сталося). І все ж я не тільки кинув палити після того сеансу гіпнозу, але і зробив висновок, що цей процес (включаючи період відвикання) — приємний.

Тепер, перш ніж ви зірветеся з місця і побіжите до гіпнотерапевта, дозвольте дещо прояснити. Гіпнотерапія-це засіб зв’язку. Отримавши неправильне послання, ви не кинете палити. Не хочу критикувати лікаря, до якого звернувся за консультацією, оскільки якби не він, то я був би вже мертвий до теперішнього моменту. Але все сталося всупереч, а не завдяки йому. Я також не хочу здатися нападаючим на гіпнотерапію; навпаки, я використовую її як частину проведених мною консультацій. Гіпнотерапія-сила навіювання, причому могутня сила, яка може бути використана як на благо, так і на шкоду. Ніколи не звертайтеся до гіпнотерапевта, якщо він не був рекомендований вам кимось, кого ви поважаєте і кому вірите.

Протягом усіх тих жахливих років, коли я був курцем, я вважав, що моє життя залежить від сигарет.

Я був готовий швидше померти, ніж обійтися без них. Сьогодні люди запитують мене, Чи бувають у мене коли-небудь дивні сильні болі. Відповідаю: ніколи, ніколи, ніколи! Швидше навпаки, у мене їх більше немає, і я живу чудовим життям. Якби я помер від куріння, я б, звичайно, вже не скаржився. Я був дуже щасливий, хоча найдивовижніше, що сталося зі мною в житті, — звільнення від цього кошмару, від рабської залежності, що змушує мене йти по життю, систематично руйнуючи своє тіло і сплачуючи шалені гроші за цю сумнівну привілей.

Дозвольте мені з самого початку розставити всі крапки над «i»: я — не містична фігура. Я не вірю в чаклунів або фей. У мене цілком скептичний розум, але те, що зі мною сталося, я не можу тлумачити інакше, як диво. Я став спеціально вивчати все, що стосується гіпнозу і куріння. Здавалося, ніщо з прочитаного не може пояснити диво, що трапилося. Чому на цей раз кинути палити було настільки легко, легко до смішного, якщо раніше це супроводжувалося тижнями чорної депресії?

На те, щоб розібратися з усім цим, у мене пішло довгий час, в основному тому, що я підступив до справи неправильно. Я намагався з’ясувати, чому кинути палити було так легко, в той час як основна проблема полягала в тому, щоб спробувати пояснити причину, по якій курцям важко кинути палити. Курці розповідають про жахливі муках періоду відвикання, але, Озираючись назад і намагаючись згадати свої жахливі страждання, я переконуюся, що їх не було. У мене не було фізичного болю. Все відбувалося лише в розумі.

В даний час я постійно зайнятий, допомагаючи людям позбутися цієї шкідливої звички. І мені це цілком вдається, я допоміг зцілитися вже тисячам курців. Хочу відразу ж підкреслити головне: невиправних курців не існує. До сих пір не зустрічав нікого, хто б так само сильно пристрастився до куріння (або, скоріше, вважав, що у нього така ж сильна залежність), як я. Будь — яка людина може не тільки кинути палити, але і переконатися, що зробити це-легко. В основному нас змушує курити страх: страх, що життя без сигарет ніколи не буде настільки ж приємною, і страх відчути себе позбавленим чогось необхідного. Коли ви кинете палити, у вас залишиться тільки одне питання: «Чому я курив так довго?»

А тепер дозвольте мені зробити попередження. «Легкий спосіб» передбачає лише дві причини для можливої невдачі:

1. НЕЗДАТНІСТЬ ВИКОНАТИ ВКАЗІВКИ. Деяких дратує моя категоричність щодо певних рекомендацій. Наприклад, я настійно прошу, щоб ви не намагалися скорочувати кількість викурених сигарет або використовувати замінники (цукерки, жувальну гумку і т.п., особливо — все, що містить нікотин). Я настільки категоричний, тому що добре знаю свій предмет. Я не заперечую, що є багато людей, які зуміли кинути палити шляхом використання подібних прийомів, але вони кинули незважаючи на них, а не завдяки їм. Є люди, які можуть займатися любов’ю, стоячи на купині, але це не найприємніший спосіб для цієї розваги. Все, що я кажу вам, має одну мету: зробити відмову від куріння легким і, таким чином, забезпечити успіх.

2. НЕЗДАТНІСТЬ ЗРОЗУМІТИ. Не приймайте все на віру. У питаннях, пов’язаних з курінням, ставте під сумнів не тільки мої слова, а й свої власні погляди, і те, чого навчило вас суспільство. Наприклад, тим з вас, хто вважає куріння просто звичкою, слід задати собі питання: «чому легко відмовитися від інших звичок, навіть приємних, а від цієї звички, у якій огидний смак, яка влітає нам в копієчку і, нарешті, просто вбиває нас — так важко позбутися?»

2. Легкий спосіб.

аллен карр легкий

Мета цієї книги-створити у вас такий настрій, щоб ви відразу ж відчули переповнює вас радість, як якщо б вилікувалися від жахливої хвороби. У цьому відмінність мого методу від звичайних способів кидання курити, слідуючи яким ви починаєте боротися з курінням з таким відчуттям, ніби дертися на Еверест, а протягом декількох наступних тижнів живете, сумуючи про сигареті і відчайдушно заздрячи іншим курцям. Слідуючи «Легкому способу», ви досить скоро станете дивитися на сигарети і дивуватися, як це ви колись могли їх курити. Замість того щоб заздрити тим, хто палить, ви будете дивитися на них з жалістю. Дуже важливо не кидати курити, поки ви не прочитаєте всю книгу цілком, якщо тільки ви не некурящий і не колишній курець. Це побажання може здатися суперечливим, але пізніше я неодмінно поясню, що сигарети абсолютно нічого вам не дають. Більш того, одна з багатьох головоломок, пов’язаних з курінням, полягає в тому, що в той самий момент, коли ми куримо сигарету, ми дивимося на неї і намагаємося зрозуміти, навіщо робимо це. Сигарета тільки тоді набуває для нас справжню цінність, коли ми її позбавлені.

Однак давайте визнаємо: подобається вам це чи ні, ви знаєте, що Ви — «на гачку». Як тільки ви повірите в цей «гачок», вам вже ніколи повністю не розслабитися і не зосередитися без сигарети. Тому не намагайтеся кинути палити, поки не прочитаєте всю книгу. У міру читання ваше бажання курити буде поступово зменшуватися. Тільки не поріть гарячку-не починайте діяти завчасно, оскільки це рішення може виявитися фатальним. Пам’ятайте: все, що від вас вимагається, — слідувати інструкціям.

Відгуки читачів, накопичені за дванадцять років, що минули з моменту першої публікації книги, свідчить, що це побажання — продовжувати курити, поки не прочитаєте всю книгу, — стало причиною більшого розчарування, ніж будь-яке інше. Коли я вперше кинув палити, багато моїх родичів і друзів теж кинули — тільки тому, що це зробив я. вони думали: «якщо вже він зміг це зробити, то зможе будь-хто». Протягом багатьох років за допомогою нескладних прийомів мені вдалося переконати навіть тих, хто і не замислювався про те, як це чудово — бути вільним від нікотинової залежності! Після того як книга була надрукована вперше, я роздав кілька примірників закоренілим курцям, які все ще отримували насолоду, пускаючи в небо сигаретний димок. Я був упевнений, що навіть якщо це сама нудна книга в світі, вони все ж прочитають її, хоча б тому, що її написав їх друг. Через кілька місяців я був здивований і засмучений, дізнавшись, що вони не потрудилися її прочитати. Більш того, я виявив, що Той, кого я вважав тоді кращим другом і кому підписав і подарував примірник своєї книги, не тільки не прочитав її, а й віддав комусь іншому. У той час я був глибоко зачеплений цим, проте ще не надавав значення тому всепоглинаючому страху, який вселяє рабська залежність від тютюну кожному курцеві. Цей страх сильніше дружби. Колись він мало не спровокував моє розлучення. Одного разу моя мати запитала у моєї дружини: «чому б тобі не налякати чоловіка, що ти кинеш його, якщо він не перестане курити?»На що моя дружина відповіла:»тому що він кине мене, якщо я це зроблю». Соромно визнати, але вона була права-такий сильний страх, який породжує в нас куріння. Тепер Я розумію, що багато курців не дочитують книгу просто тому, що відчувають: їм доведеться кинути палити, коли вони її дочитають. Деякі з них навмисне читають по рядку, щоб відтягнути страшний день. Сьогодні я віддаю собі повний звіт в тому, що у багатьох моїх читачів пов’язані руки, оскільки прочитати книгу їх змушують люди, яких вони люблять. Погляньте на ситуацію з іншої точки зору: що ви втрачаєте? Якщо ви не кинете палити до кінця книги, ви не станете гірше, ніж є зараз. ВАМ АБСОЛЮТНО НІЧОГО ВТРАЧАТИ, А ПРИДБАТИ ВИ МОЖЕТЕ ТАК БАГАТО!

Між іншим, якщо ви не курили протягом декількох днів або тижнів, але все ще не впевнені, хто ви: курець, колишній курець або некурящий, то постарайтеся не курити, поки читаєте. Насправді, ви вже-некурящий! Все, що нам тепер належить зробити, це привести ваш мозок в згоду з вашим тілом. До кінця книги ви станете щасливим некурящим.

У своїй основі мій метод-повна протилежність звичайному способу кинути палити. Нормальний (звичайний) спосіб полягає в складанні списку явних негативних сторін куріння і переконанні себе: «якщо я зможу протриматися досить довго без сигарети, бажання курити пройде. Тоді я знову почну насолоджуватися життям, будучи вільним від нікотинової залежності».

Це логічний спосіб покласти край курінню, і кожен день тисячі курців кидають палити за допомогою численних варіацій цього методу. Однак домогтися успіху, слідуючи йому, дуже складно з наступних причин:

1. Справжня проблема — не проблема кидання курити. Кожен раз, загасивши сигарету, ви кидаєте палити. У якийсь день ви можете привести переконливі доводи і сказати: «я більше не хочу курити». Такі доводи є у кожного курця в будь-який день його життя, і вони набагато вагоміше, ніж ви можете собі уявити. Справжня проблема полягає в тому, що на другий, десятий або десятитисячний день, в момент слабкості, тріумфу або просто в стані сп’яніння, ви закурюєте одну сигаретку, а оскільки куріння в якійсь мірі-наркотична залежність, ви хочете закурити іншу, потім ще одну і раптово знову стаєте курцем.

2. Турбота про власне здоров’я повинна б нас зупинити. Наш розум підказує: «кинь курити, ідіот!», проте в результаті кинути стає навіть важче. Ми куримо, наприклад, коли нервуємо, Але скажіть курцям, що куріння вбиває їх, і перше, що вони зроблять — прикурять сигарету.

3. Всі доводи насправді значно ускладнюють відмову від куріння з двох причин. По-перше, створюється відчуття жертвопринесення, так як нас змушують відмовитися від «маленького друга», або опори, або невеликого пороку або задоволення, в залежності від того, як це розцінює курець. По-друге, вони одягають на нас «шори»: причини, за якими ми куримо, відрізняються від тих, за якими нам слід кинути палити. Ось як звучить головне питання: «Чому ми потребуємо куріння?»

Легкий спосіб кинути палити полягає в наступному: давайте забудемо про ті причини, через які ми хотіли б кинути палити, а поглянемо на проблему куріння в загальному і задамо собі наступні питання:

1. Що мені дає куріння?

2. Чи дійсно я отримую від нього задоволення?

3. Невже я насправді хочу йти по життю, сплачуючи шалені гроші тільки за те, щоб задихатися, засовуючи ці штуковини в рот?

Хороші новини полягають в тому, що куріння абсолютно нічого вам не дає. Дозвольте пояснити цю думку. Я говорю не про те, що недоліки куріння значно переважують його позитивні сторони; про це знають всі курці. Я маю на увазі, що куріння не має жодних переваг. Єдиною позитивною стороною куріння колись була соціальна (комунікативно-неформальна) підгрунтя; сьогодні навіть самі курці вважають, що куріння — антигромадська звичка.

Більшість курців вважають за необхідне дати раціональне пояснення своєму курінню, проте наведені ними доводи — помилки і ілюзії.

Отже, перше, що ми зробимо, — розвінчаємо ці помилки і ілюзії. Ви прийдете до розуміння того, що, власне кажучи, і відмовлятися-то ні від чого. Не тільки не існує нічого, від чого вам доведеться відмовитися, але більше того: в тому, щоб бути некурящим, є очевидні вигоди (гроші і здоров’я — лише дві з них). Як тільки буде розвінчана ілюзія, що життя ніколи вже не буде настільки приємною без сигарети; як тільки ви усвідомлюєте, що життя не тільки настільки ж приємна без нікотину, а нескінченно приємніше; як тільки почуття позбавлення або туги за сигареті зникне — ми знову повернемося до здоров’я і грошей, а також до десятка інших причин відмови від куріння. Це розуміння послужить вам додатковою підтримкою і допоможе досягти того, чого ви дійсно хочете: насолоджуватися життям, вільним від рабської нікотинової залежності.

3. Чому кинути палити важко?

Як я вже пояснював раніше, я зацікавився цією темою через власну пристрасть. Те, що я врешті-решт все-таки кинув палити-диво. Всякий раз, роблячи спроби кинути, я впадав в чорну депресію, що тривала по кілька тижнів. Траплялися і такі дні, коли я був відносно радісний, але вже на наступний день депресія поверталася. Це було схоже на спробу вибратися зі слизької ями, коли відчуваєш, що ти вже біля вершини, бачиш сонячне світло, а потім раз — і знову з’їжджаєш вниз, на дно. В кінцевому підсумку ви прикурюєте сигарету — — на смак вона абсолютно жахлива — — і намагаєтеся розібратися, чому ви змушені це зробити.

Ось одне з питань, яке я завжди задаю курцям до початку консультації: «ви хочете кинути палити?»В якомусь сенсі, це дурне питання. Всі курці (включаючи членів організації «FOREST» 5 FOREST-організація, створена в 1979 р для захисту прав дорослих, що вживають тютюн. Мета організації-боротьба зі зростаючою в деяких сферах життя суспільства нетерпимістю до курців і посилення заборон на куріння. ), звичайно, хотіли б кинути палити. Запитайте самого завзятого курця: «Якби ти повернувся назад, в той час, коли ти ще не став залежати від сигарет, але з тим знанням, яким володієш зараз, ти почав би курити?»»Звичайно, ні», — відповість будь-хто.

Запитайте самого завзятого курця-кого-небудь, хто не вважає, що куріння завдає шкоди його здоров’ю, кого не турбує суспільний осуд і хто може це собі дозволити (а таких людей сьогодні не так вже й багато): «ти заохочуєш куріння своїх дітей?»»Звичайно, ні», — відповість будь-хто. Всі курці відчувають, що ними володіє щось диявольське. На самому початку куріння це твердження:»я кину, але не сьогодні, а завтра». В результаті всі ми досягаємо тієї фази, коли вважаємо або що у нас немає сили волі, або що в сигареті міститься щось необхідне для насолоди життям.

Як я вже говорив, проблема полягає не в тому, щоб пояснити, чому кинути палити легко, а в тому, щоб зрозуміти, чому це важко. Головне-усвідомити, чому більшість людей взагалі починає курити, так що в деякі моменти часу курцями виявлялися більше 60-ти відсотків населення нашої планети.

Механізм бізнесу, пов’язаного з курінням, не піддається раціональному поясненню. Єдина причина, чому ми взагалі про нього говоримо, — тисячі людей, вже залучених до нього. При цьому кожен з них шкодує про те, що взагалі почав курити, і переконаний, що куріння — марна трата часу і грошей. Хоча, дивлячись на курців, важко повірити, що вони не отримують задоволення. Куріння асоціюється зі світом дорослих, і тому ми старанно працюємо, щоб і самим пристраститися до нього. Потім ми все життя розповідаємо власним дітям про те, що курити не треба, а самі намагаємося «зав’язати» з цією шкідливою звичкою.

Почавши курити, ми все життя платимо шалені гроші за сигарети. Курець, викурює в день двадцять сигарет, за своє життя витрачає приблизно 50 000 фунтів стерлінгів 6 кожен курець може легко зробити подібний підрахунок, виходячи з реалій свого життя. . Що ми робимо з цими грошима? (На жаль, якби ми просто спускали їх у каналізацію!) Ми використовуємо їх для систематичного заповнення власних легенів канцерогенними смолами, поступово засмічуючи і отруюючи свої кровоносні судини. Щодня ми змушуємо відчувати кисневе голодування кожен м’яз і кожен орган нашого тіла, стаючи все більш і більш млявими. Ми довічно засуджуємо себе до огидного смердючого дихання, потемнілих зубів, пропаленого одягу, смердючих попільничок і спертого запаху тютюну. Це-довічне рабство. Значна частина нашого життя проходить в ситуаціях, де суспільство забороняє нам курити (церкви, лікарні, школи, вагони метро, театри і т.д.). Намагаючись скоротити кількість викурених сигарет або взагалі кинути палити, ми відчуваємо себе ущемленими. Іншу частину життя ми проводимо в ситуаціях, в яких курити дозволяється, але нам і самим хотілося б, щоб було заборонено. Дуже дивне хобі: займаючись ним, ви мрієте припинити, а коли не займаєтеся — мрієте про нього. Що за дивне життя, коли половина суспільства ставиться до вас як до прокаженого? І, що найжахливіше, таке життя вибирає собі розумний і адекватний у всіх інших відносинах людина…

Курець зневажає себе в кожен загальнонаціональний день відмови від куріння; кожен раз, коли випадково читає попередження Міністерства охорони здоров’я; коли проходять кампанії по боротьбі з раком або за чисте повітря; коли у нього в черговий раз заболить десь в грудях; кожен раз, коли він виявляється єдиним курцем в компанії некурящих людей. Вимушений завжди жити зі свідомістю, затьмареним почуттями провини і страху — — що він отримує натомість? АБСОЛЮТНО НІЧОГО! Задоволення? Насолода? Розрядку? Підтримку? Все це-помилки, якщо тільки ви не вважаєте приємним носіння тісного взуття за задоволення, що виникає в той момент, коли ви її знімаєте!

Як я вже говорив, головна проблема-спробувати зрозуміти не тільки те, чому курцям важко кинути палити, але і чому взагалі хто-небудь в світі курить.

Можливо, ви скажете: «добре, я все це знаю, але коли ви пристраститеся до цього, кинути стає дуже важко». Але чому кинути палити важко і чому ми повинні кинути? Все своє життя курці шукають відповіді на ці питання.

Вважається, що процес відвикання від нікотину супроводжується нестерпними муками. Насправді, самі по собі фізичні страждання при відвиканні від нікотину настільки слабкі (див.Главу 6), що більшість курців прожили життя і померли, навіть не дізнавшись, що вони — наркомани.

Деякі кажуть, що сигарети приносять їм задоволення. Неправда. Все, що пов’язано з тютюном, досить огидно. Запитайте будь-якого курця, який упевнений, що курить тільки тому, що сигаретка приносить йому задоволення: якби він не зміг купити свою звичну марку сигарет, а дістав би тільки ті, які зазвичай вважає огидними, — він кине палити? Та курці швидше стануть курити стару мотузку, ніж зовсім не куритимуть! І задоволення не має з цим нічого спільного: мені подобаються омари, але у мене немає ніякої необхідності розгулювати по вулиці, маючи при собі двадцять омарів. У житті багато різних занять, які приносять нам задоволення, але ми не відчуваємо себе глибоко нещасними тільки тому, що не займаємося ними в даний момент.

Деякі шукають глибинну психологічну підгрунтя — » фрейдистський синдром«,»дитина у материнських грудей». Але насправді все якраз навпаки: як правило, ми починаємо курити, демонструючи, що виросли і змужніли. Якби нам довелося смоктати на публіці соску, ми б померли від збентеження.

Деякі, навпаки, бачать тут образ «справжнього чоловіка», «мачо». Круто-видихати дим або вогонь через ніздрі! Цей аргумент також не обгрунтований: палаюча сигарета в вусі здасться смішний. Але вдихання канцерогенних смол в свої легені-набагато смішніше!

Деякі кажуть: «це всього лише те, чим я займаю руки!»Але тоді навіщо прикурювати сигарету?

«Це лише оральне задоволення». І знову: навіщо тоді прикурювати сигарету?

«Це деяке приємне відчуття диму, що надходить у легені». Але це жахливе почуття-воно називається»задуха».

Багато хто вважає, що куріння знімає нудьгу. Це теж обман. Нудьга — це умонастроювання, але ж в сигареті немає нічого розважає.

Для мене приводом палити протягом 33-х років було переконання, що куріння розслабляє мене, надає мені впевненості і мужності. При цьому я знав, що воно вбиває мене і «влітає в копієчку». Чому ж я не пішов до лікаря і не попросив його виписати мені натомість засіб, яке дозволило б мені розслабитися, додало б впевненості і мужності? Я не пішов до лікаря, оскільки знав, що він неодмінно запропонує мені альтернативний засіб. А те, що я називав «причиною куріння» було всього лише моїм виправданням.

Деякі кажуть, що курять тільки тому, що так роблять їхні друзі. Ви дійсно настільки дурні? Якщо так, то моліться, щоб ваші друзі не почали відрізати собі голови, щоб зцілитися від головного болю!

Більшість курців, які замислюються над цим, приходять, врешті-решт, до висновку, що куріння — просто звичка. Це не справжнє пояснення, але якщо не брати до уваги всі звичайні раціональні пояснення, воно представляється єдиним залишилися. На жаль, це подання в тій же мірі нелогічно. Протягом життя ми регулярно змінюємо звички, хоча деякі з них приносять нам більше задоволення. Нам гарненько «прокомпостували мізки», щоб ми повірили в те, що куріння — згубна звичка, а від звички відмовитися дуже важко. Але чи дійсно це так важко? У Великобританії прийнято водити машину по лівій стороні дороги. Однак в Європі або в Америці ми відразу ж позбавляємося від цієї звички без будь-яких особливих проблем. Твердження, що від звичок важко позбутися, — обман чистої води. Насправді ми щодня набуваємо звички і позбавляємося від них.

Отже, чому ми вважаємо, що важко позбутися звички, яка має жахливий смак і запах, яка вбиває нас і дорого нам обходиться, мерзенною і огидною, яку ми мріємо позбутися, якщо все, що від нас вимагається-перестати робити це?

Відповідь проста: куріння — не звичка, це — нікотинова залежність! Оскільки курці не розуміють, що це-наркоманія, їм здається, що «відмовитися» від куріння надзвичайно складно. Основна причина цієї складності полягає в їх переконанні, що вони отримують непідробне насолоду і / або підтримку від куріння, і вважають, що принесуть справжню жертву, якщо кинуть палити.

У мене є для вас Хороші новини: усвідомивши нікотинову залежність і справжні причини свого куріння, ви кинете курити «на рахунок три». Через три-чотири тижні ви будете дивуватися, чому курили так довго і чому не можете переконати інших курців в тому, що бути НЕКУРЯЩИМ-щастя!

4. Підступна пастка.

Куріння-сама підступна, сама зловісна пастка, створена спільними зусиллями людини і природи. Хто підштовхує нас до неї в першу чергу? Тисячі дорослих, що палять. Вони навіть попереджають нас, що куріння-огидна звичка, що руйнує, врешті-решт, наш організм і обходиться дуже дорого, але ми не можемо повірити в те, що вони не отримують задоволення від цього процесу. Один з курйозних аспектів куріння-те, що необхідно дуже постаратися, щоб пристраститися до нього.

Це єдина пастка в природі, в якій немає ніякої приманки, навіть малесенького шматочка сиру. Пастка закривається не від того, що смак сигарет чудовий, а від того, що він огидний. Якби смак першої сигарети був приємний, продзвенів би тривожний попереджувальний дзвіночок, і як розумні істоти ми зрозуміли б, чому половина дорослого населення систематично платить шалені гроші за те, що труїть самих себе. Але оскільки та перша сигарета була огидна, наш юнацький розум був цілком заспокоєний: ми — то ніколи не пристрастимося до цього, так як не отримуємо від сигарет ніякого задоволення, а значить-зможемо кинути, коли захочемо.

Це єдиний наркотик в природі, який не допустить, щоб ви досягли своєї мети. Хлопчаки зазвичай починають курити, оскільки хочуть виглядати «круто», наслідуючи героїв Клінта Іствуда. Останнє, що ви відчуваєте від першої сигарети, — те, що ви «круті». Ви не наважуєтеся затягнутися як слід, а якщо викурите занадто багато — відчуєте запаморочення, а потім нудоту. У цей момент вам найбільше хочеться втекти від інших хлопців і викинути ці мерзенні сигарети.

Дівчатам хочеться виглядати сучасними і досвідченими. Всі ми бачили їх, що роблять короткі затяжки, виробляють при цьому сміховинне враження. До того часу, коли хлопчики навчаться виглядати «крутими», а дівчата — досвідченими, вони пошкодують про те, що колись почали курити. Цікаво знати, чи дійсно куріння надає жінкам спокусливості, або це образ, нав’язаний рекламою сигарет.

Решту життя ми проведемо в спробах пояснити собі, Чому ми куримо, розповідаючи дітям, як не потрапити в пастку, і намагаючись час від часу «зав’язати».

Але пастка сконструйована так, що кинути ми намагаємося тільки тоді, коли відчуваємо сильний стрес, пов’язаний зі здоров’ям, нестачею грошей або тим, що нас в черговий раз змусили відчути себе прокаженими.

Кинувши палити, ми починаємо відчувати ще більший стрес, змушуючи себе обходитися без того, на що сподівалися саме для зняття стресу: без нашого старого друга — сигарети.

Після декількох днів тортур ми приходимо до рішення, що вибрали невідповідний час: слід дочекатися того моменту, коли у нас не буде стресу. Як тільки ця думка приходить нам в голову, привід кинути палити повністю зникає. Очевидно, що такий час ніколи не настане, — ми знаємо, що життя має тенденцію ставати все більш і більш напруженою. Коли ми йдемо з-під батьківського крильця, починається природний процес творення будинку, накопичення боргів, народження дітей, кар’єрного росту і т.д. і т. п. Таким чином, сподіваючись на спокій, ми знову перебуваємо в ілюзії. Крім того, відомо, що найбільш стресові періоди в житті будь — якої людини-раннє дитинство і юність. Ми плутаємо відповідальність і стрес. Життя курця автоматично стає більш напруженою, оскільки тютюн не дозволяє розслабитися і не знімає стрес, як нас змушує повірити суспільство. Все з точністю до навпаки: насправді куріння призводить до того, що ви відчуваєте себе все більш нервово і напружено.

Ті курці, яким хоча б одного разу вдається «зав’язати», можуть бути щасливі до тих пір, поки знову не потраплять в залежність від нікотину.

Весь бізнес, пов’язаний з курінням, нагадує блукання в гігантському лабіринті. Як тільки ми входимо в нього, наш розум затуманюється, і решту життя ми проводимо в спробах вибратися. Багатьом з нас це, врешті-решт, вдається, але тільки для того, щоб знову потрапити в пастку.

Я провів 33 роки, намагаючись вийти з цього лабіринту. Як і всі курці, я не зрозумів цього. Однак через поєднання незвичайних обставин (жодна з яких не робить мені честі), я захотів дізнатися, чому протягом життя Мені було так відчайдушно важко кинути палити, а моя вдала спроба виявилася не тільки легкою, але і приємною.

З моменту припинення куріння, моїм хобі (а пізніше і моєю професією) стало рішення багатьох загадок, пов’язаних з нікотиновою залежністю. Це складна і захоплююча головоломка, яку, як і кубик Рубіка, практично неможливо зібрати. Однак, як і у випадку більшості складних головоломок, якщо рішення вам відомо-це легко! Я знаю, як кинути палити з легкістю. Я виведу вас з лабіринту і ручаюся, що ви більше ніколи в нього не забредете. Все, що ви повинні робити, — слідувати вказівкам. Якщо ви звернете не туди, всі подальші рекомендації будуть безглузді.

Дозвольте особливо підкреслити: виявити, що кинути палити легко, може будь-хто, але спочатку необхідно встановити всі факти. Ні, я не маю на увазі факти, що породжують страх. Я переконаний, що ви досить обізнані про шкоду куріння. Якби це знання зупиняло, ви давно б вже кинули палити. Я маю на увазі розуміння причин, через які відмова від куріння представляється нам дуже важким. Щоб відповісти на це питання, необхідно встановити справжні причини того, чому ми все ще куримо.

5. Чому ми продовжуємо курити?

Ми всі починаємо курити по дурості, зазвичай під тиском оточення або на дружніх вечірках — але коли відчуваємо, що починаємо звикати, — чому ми продовжуємо курити?

Жоден постійний курець не знає, чому він курить. Якби йому була відома справжня причина, він кинув би курити. На своїх консультаціях я задавав це питання тисячам курців. Правильна відповідь однаковий для всіх, проте різноманітність одержуваних відповідей нескінченно. Мені здається, що ця частина консультації-найсмішніша, але в той же час і найсумніша.

В глибині серця всі курці розуміють, що вони бовдури. До того як потрапити в залежність від куріння, вони знають, що у них немає ні найменшої необхідності курити. Більшість з них можуть згадати огидний смак своєї першої сигарети, і те, що їм довелося грунтовно попрацювати, перш ніж вони пристрастилися до куріння. Найприкріше полягає в тому, що розумом вони розуміють, що некурящі не тільки нічого не втрачають, але і сміються над курцями (важко не сміятися в Budget day 7 Budget day — День подання бюджету в англійському парламенті. ).

Але курці-розумні, раціональні люди. Вони знають, що піддають величезному ризику своє здоров’я, і віддають собі звіт в тому, що за життя витрачають на сигарети цілий статок. Тому для виправдання своєї звички їм необхідно мати раціональне пояснення.

Дійсна причина, чому курці продовжують курити, — підступне поєднання факторів, які я детально розберу в наступних двох розділах. Це:

1. НІКОТИНОВА ЗАЛЕЖНІСТЬ.

2. «ПРОМИВАННЯ МІЗКІВ»

6. Нікотинова залежність.

Нікотин-безбарвна, масляниста речовина, що міститься в тютюні і викликає у курця залежність. Цей наркотик викликає найшвидше звикання з усіх відомих людству речовин: щоб пристраститися до нього, може знадобитися лише одна сигарета.

Кожна затяжка сигаретою поставляє через легені в мозок невелику дозу нікотину, що діє набагато швидше, ніж, наприклад, доза героїну, яку наркоман вводить в вену.

Якщо, курячи сигарету, ви робите двадцять затяжок — Ви отримуєте двадцять доз наркотику за допомогою всього однієї сигарети.

Нікотин-швидкодіючий наркотик, і рівень його вмісту в крові падає приблизно вдвічі протягом 30-ти хвилин і приблизно до однієї чверті через годину після викурювання сигарети. Це пояснює, чому в середньому курці викурюють двадцять сигарет в день.

Як тільки сигарета викурена, починається швидке виведення нікотину з організму, і людина починає відчувати муки відвикання.

Зараз я повинен розвінчати поширене оману щодо страждань відвикання, поширене серед курців. Вони думають, що біль, пов’язаний з відвиканням — жахлива травма, що відбувається тоді, коли вони самостійно або вимушено намагаються кинути палити. Насправді, більшою мірою ці муки-уявні; курець відчуває, що позбавляється задоволення або опори. Пізніше ми зупинимося на цьому докладніше.

Насправді болю, викликані відвиканням від нікотину, настільки незначні, що більшість курців живуть все життя і вмирають, навіть не усвідомивши, що вони — наркомани. Коли ми використовуємо термін «нікотинозалежний«, ми думаємо, що просто»придбали звичку». Більшість курців відчувають жах від наркотиків, будучи, насправді, наркоманами. На щастя, нікотин-наркотик, від якого легко відмовитися, але перш ви повинні визнати, що стали залежні.

Відвикання від нікотину не супроводжується фізичним болем. В основному це тривожне відчуття спустошеності, відчуття, що чогось не вистачає. Багато курців думають тому, що це щось, пов’язане з їх руками. Якщо це почуття зберігається, курець стає нервовим, невпевненим, збудженим, дратівливим і починає відчувати брак довіри до світу. Жага цієї отрути, нікотину, схожа на гострий голод.

Через сім секунд після закурювання в кров надходить свіжий нікотин, і пристрасна тяга до нього закінчується, залишаючи відчуття розслаблення і впевненості, які дає курцеві сигарета.

В юності, коли ми тільки починаємо курити, біль відвикання і її полегшення настільки слабкі, що ми навіть не здогадуємося, що вони існують. Починаючи курити регулярно, ми пояснюємо це насолодою або тим, що куріння перетворилося в звичку. Правда ж полягає в тому, що ми пристрастилися до нікотину; ми ще не усвідомлюємо цього, але маленьке нікотинове Чудовисько вже оселилося в нашому череві, і ми змушені його годувати.

Всі курці починають курити по дурості. Адже нікого ж не змушують починати курити насильно. Єдина причина, по якій люди продовжують курити (неважливо, завзяті вони курці або курять від випадку до випадку) — бажання нагодувати це маленьке Чудовисько.

Вся сфера бізнесу, пов’язана з курінням, являє собою серію загадок. В глибині душі всі курці знають, що по своїй дурості потрапили в зловісну пастку. Однак найсумніше в курінні те, що насолода, одержуване курцем від сигарети, — це перш за все задоволення, викликане спробою повернутися до стану спокою, порядку і впевненості, яке його тіло випробовувало до того, як він став залежним від нікотину.

Згадайте такий день, коли багато годин поспіль завивала зламалася охоронна сигналізація сусіда або вас довго мучили інші сильні шуми. Потім шум раптово припиняється, і ви відчуваєте чарівне відчуття спокою. Але ж насправді це не спокій, а всього лише закінчення шуму.

Перш ніж ми створимо кайдани нікотинової залежності, наші тіла досконалі. Потім ми вганяємо в свій організм нікотин, а коли викидаємо сигарету, він починає залишати наше тіло, і ми відчуваємо біль відвикання — не фізичний біль, а просто відчуття спустошеності. Ми навіть не здогадуємося про її існування, але вона діє всередині нашого тіла, як підтікає кран. Але ми не хочемо розуміти цього розумом, не маючи в цьому ніякої необхідності. Нам достатньо знати, що ми гостро хочемо сигарету, а коли прикурюємо її, пристрасна тяга йде, і на якийсь час ми знову відчуваємо задоволення і впевненість в собі, стаючи такими, якими були до того, як пристрастилися до куріння. Однак тепер це задоволення лише тимчасове, оскільки щоб зняти тягу до сигарет ми повинні вводити в організм ще більшу кількість нікотину. Як тільки ви загасите сигарету, тяга виникне знову, і так до нескінченності. Це кайдани довжиною в життя, якщо ви не розірвете їх.

Вся сфера бізнесу, пов’язана з курінням, нагадує носіння тісних туфель з метою отримати задоволення, що випробовується в момент позбавлення від них. Ось три причини, які не дають курцям поглянути на речі з цієї точки зору:

1. З самого народження ми піддаємося масованому «промиванню мізків», постійно чуючи про те, що курці знаходять величезне задоволення і/або підтримку в курінні. Чому ми не повинні вірити говорять це? Чи не стануть ж вони витрачати величезні гроші, щоб піддавати нас такому жахливому ризику?

2. Оскільки фізичне відвикання від нікотину не супроводжується справжнім болем, а лише почуттям спустошеності і невпевненості, майже не відмінним від голоду або звичайного стресу, і оскільки ми хочемо курити — ми схильні розцінювати це бажання як нормальне.

3. Курці не можуть побачити куріння в істинному світлі тому, що механізм звикання до нього надзвичайно тонкий, і відстежити його дуже складно. Спочатку ми розцінюємо почуття спустошеності як нормальне і не пов’язуємо його з тільки що викуреної сигаретою. Закуривши, ви відразу ж відчуваєте прилив сил, відчуваєте кайф, розслабляєтеся, і — сигарета знову виправдала вашу довіру.

Саме цей тонкий процес робить відмову від усіх наркотиків важким. Уявіть паніку героїніста, у якого скінчився героїн. Тепер уявіть собі його радість, коли він зміг нарешті зробити собі ін’єкцію. Але чи можете ви уявити собі когось, хто дійсно отримує задоволення від ін’єкції наркотику, якщо сама думка про це наповнює вас жахом? Наркомани, що залежать не від героїну, не відчувають подібного відчуття паніки при думці про відсутність героїну. Таким чином, наркотик його не знімає, а навпаки — створює. Некурящі не відчувають відчуття спустошеності або гострої потреби в сигареті і зовсім не починають панікувати, коли закінчується запас сигарет. Некурящі не можуть зрозуміти, як курці можуть отримувати задоволення від того, що засовують.

Відгук: Книга «Легкий спосіб кинути палити» — Аллен Карр-перевірено особисто-спосіб працює! Моя історія.

Книга Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити» для мене стоїть в окремому ряду. Для мене вона стала воістину поворотною книгою. Моє життя абсолютно чітко ділиться на до і після читання цієї приголомшливої книги.

Я хочу розповісти свою особисту історію. Як це спрацювало на мені. Якщо ви все ще курите, то я дуже сподіваюся, що мої результати надихнуть вас на прочитання цієї книги.

Отже, почну з початку. З цією дійсно «доброю» книгою (вона виходить у видавництві «добра книга» =)), я познайомилася, коли вчилася у Великому університеті на останньому, шостому курсі, в 2008 році. На нашому потоці в той рік панувала буквально повальна захопленість «Легким способом». Її читали всі і скрізь. Мені цю книгу вручив мій однокурсник, який прочитав її буквально за тиждень і з легким серцем «кинув» курити.

Скажу чесно, починала читати книгу я без особливого ентизіазму. Кидати курити я точно не збиралася. Мене все цілком влаштовувало. І взагалі, я не розуміла, навіщо це потрібно.

Але, мабуть, цікавість здолало, і я стала «мусолити» цю книгу. Чому я кажу «мусолити»? Просто я читала її непристойно довгі 3 місяці! Як психолог Я розумію, що у мене почався сильний внутрішній опір. Під час читання я вже зрозуміла, що відмовитися від куріння дійсно потрібно. І потрібно не комусь, а особисто мені. Але мені було просто СТРАШНО, а раптом не вийде?! Що буде, якщо я дійду до останньої пропозиції, а нічого не станеться? Тому я всіма силами «розтягувала задоволення» — перечитувала цілі глави, робила великі перерви. Загалом,» тяглася, як могла», по сторінках невеликої, в общем-то, книги.

Я потім багато розмовляла з іншими такими ж людьми, які читали цю книгу. І дуже багато говорили про схожі страхи і уповільнення в читанні цієї книги.

Найголовніше, незважаючи на це все-таки продовжувати читання. Це особливо важливо, оскільки одним з основоположних принципів роботи з книгою є парадоксальне, на перший погляд, вимога автора: не обмежувати кількість викурених сигарет.

Частково мої страхи посилювалися ще й тим, що курити під час читання я знову стала, як паровоз – по 20 сигарет в день. Божевільна кількість. До читання книги я спокійно утримувалася в рамках 5 штук в день. А тут ціла пачка! Ставало реально не по собі. Адже кількість сигарет збільшилася в рази. А 100-відсоткової впевненості в результаті дати не міг ніхто. Тим більше, що навіть Автор пише, що гарантує результат в 95% випадків. Мені здавалося, що я дуже навіть можу опинитися серед решти, нещасних 5%.

Вже потім, аналізуючи свої результати, і прочитане я прийшла до стійкого переконання: кількість сигарет дійсно не потрібно обмежувати. Це правильно. Наведу невеликий приклад. Уявіть собі, що людина викурює 20 сигарет в день. Умовна психологічна цінність кожної сигарети в такому випадку дорівнює 1 умовному балу. Зовсім інша справа, коли людина курить всього одну сигарету. Він «чекає» моменту, коли, нарешті, її закурить. Всі думки зводяться тільки до неї. Її «цінність» досягає психологічного максимуму. Тобто всіх 20 умовних балів. Є різниця 1 бал або 20? Від чого легше відмовитися, від чогось цінного на 5% або на всі 100%? З власного досвіду «спілкування» з сигаретами знаю, що складніше відмовитися від 1 єдиної сигаретки в день.

Проте, я таки «доповзла» до останньої сторінки. Ну то що? І все! З моменту, як я викурила останню сигарету, я перейшла в категорію людини не палить.

☝ Все виявилося до подиву легко. Але хочу застерегти. Книга працює, якщо її ПРАВИЛЬНО прочитати. Її потрібно пропустити через себе. Опрацювати, осмислити. Кожне слово! Кожну фразу! В іншому випадку можна опинитися в 5%, яким книга не допомогла. Тому особливо хочу попередити. На жаль, у мене був»зрив». Через два роки після прочитання книги, я знову почала курити. І винна тут не книга. Я НЕ правильно прочитала її. Не пропустила повністю через себе. Ще й зайвої ваги набрала все з тієї ж причини-не правильно пропрацювала книгу! У підсумку набрала зайвих майже 10 кг.

Як же змінилося моє життя після прочитання книги? Чому я кажу, що книга поворотна, що вона круто змінила моє життя? Тому що так воно і є.

Почну зі здоров’я і загального психологічного настрою. Коли я курила, у мене був цілий » букет приємностей»:

✔ Мене мучили часті головні болі.

✔ Я не могла пробігтися кілька метрів за автобусом. У мене починалася дика задишка. І я по дві зупинки намагалася привести дихання в порядок. Але виходило це дуже довго і важко.

✔ Я жила в стані хронічних депресій. Я буквально «перетікала» з однієї депресії в іншу. Причому вони починалися, не восени і навесні, як це «загальноприйнято». А в будь-який час року і здавалося б на рівному місці.

✔ Я була абсолютно переконана, що у мене одна єдина радість в житті – сигарети. Я не жартую! Я насправді тоді так вважала. І не розуміла, як може бути по-іншому.

✔ Я була абсолютно невпевненим і сумнівається в собі людиною.

✔ При стресових станах у мене починалися сильні напади страхів і тремор рук (. ).

✔ Я стала гірше розрізняти запахи.

✔ У мене дуже сильно почав падати зір.

✔ У мене періодично зводило м’язи.

Загалом, повна жах і морок! І при всьому при цьому, я вважала, що я не хочу кидати курити. Що мені це не потрібно. І я абсолютно не віддавала собі звіту, що всі мої «симптоми» викликані курінням. Що вони є їх наслідком! Добре, що мені вчасно попався на шляху людина, яка буквально «впихнув» в мою голову цю книгу =).

Після прочитання книги я звернула увагу, що:

аллен карр легкий

✔ Головні болі у мене припинилися. Виникають тепер вкрай рідко, тільки коли дуже сильно не висипаюся.

✔ Задишка пішла повністю.

✔ Я забула, що таке депресія. Безумовно, в житті бувають різні періоди. Не завжди все виходить гладко. Але загальний психологічний фон-мій настрій-змінився кардинально.

✔ У моєму житті з’явилася величезна кількість радощів. «Прийшли» цікаві люди, книги, проекти, Хобі, спорт, музика. Можна продовжувати нескінченно. =)

✔ Моя віра у власні сили зростає в геометричній прогресії. Звичайно, не завжди все виходить з першого разу. Але я вже «замахуюся» на ті цілі і проекти, які раніше здавалися неможливими, за визначенням. Я ставлю перед собою все більш складні завдання. Я отримую результати і йду далі. При цьому мої навантаження (фізичні та психологічні) стали в рази більше. Життя стало набагато більш насиченим, цікавіше, але в, теж час, набагато інтенсивніше і напруженіше. Але навантаження тепер переносяться набагато легше.

✔ Звичайно, страхи повністю не пішли. Нічого не боїться тільки не дуже нормальна людина. = ) Але Категорія моїх страхів, їх насиченість, тривалість, безумовно, змінилися.

✔ Я з подивом стала помічати світ ароматів навколо себе. Різноманіття смакових і нюхових відтінків і нюансів. Тепер я навіть можу дозволити собі писати свої «Парфумерні відгуки». Хто б міг подумати, ще 5 років тому?! =)

✔ Бачу я як і раніше не ідеально. Все-таки божевільні навантаження на очі дають себе знати. Але, в цілому, зір став на порядок краще.

✔ М’язи більше не зводить, в принципі.

Якщо сказати коротко і описати мої захоплення до і після прочитання книги «Легкий спосіб кинути палити», то можна сказати, що:

✔ До читання моїм захопленням була СИГАРЕТА.

✔ Після читання моє життя розфарбувалося яскравою веселкою емоцій і вражень. Зараз я роблю дивовижні речі, які раніше здавалися не доступними і не реальними. Я займаюся фотографією, пишу картини, пишу психологічні замітки і статті, беру інтерв’ю у цікавих людей. Я вже не кажу про професійні та кар’єрні зміни.

Все це стало можливим, після прочитання книги. Завдяки людині, яка написала геніальну, на мій погляд, книгу. Але ж він до останнього читав свої лекції в прокурених приміщеннях. Піддавав себе величезному ризику. І в підсумку помер від раку. Але він зробив величезну справу для мільйонів людей. Вічна пам’ять великій людині, Олену Карру.

Моє РЕЗЮМЕ про книгу: книга, по суті, дивовижна. Вона пояснює механізм виникнення залежності від куріння. Як це відбувається, як це пов’язано з» промиванням мізків » і як з цим боротися.

Коли я приступала до читання книги вдруге, було страшно ще більше, ніж в перший раз. У книзі написано, що другий раз метод може не спрацювати! Напевно, мені пощастило. Я змогла остаточно розправитися з цим жахом. Зараз вже пройшло більше 5 років, і я не перестаю радіти тому, що у мене все вийшло.

Саме тому я дуже рекомендую читати книгу осмислено. Потрібно максимально пропустити її через себе. В іншому випадку можна не отримати ефекту і почати лаяти книгу. Немає гарантії, що книга допоможе вдруге. Краще робити все ПРАВИЛЬНО з першого разу.

Ну і, звичайно, після прочитання книги я пораджу підтримувати себе вітамінами і хорошими емоціями. Це ще нікому і ніколи не шкодило =)

Аллен Карр кидай курити зараз, не набираючи вагу.

Видання книги російською мовою здійснено за угодою з компанією Allen Carr’s Easyway (International) Limited.

© Allen Carr’s Easyway (International) Limited, 2010.

© ТОВ «Видавництво» добра книга»», 2010 – Видання російською мовою, переклад на російську мову.

«Легкий спосіб» Аллена Карра.

На протязі більш ніж 30 років Аллен Карр був завзятим курцем. У 1983 році після численних невдалих спроб кинути курити він скоротив кількість сигарет, які викурював за день, зі 100 штук до нуля. І при цьому не страждав від симптомів абстиненції, не кликав на допомогу силу волі і не набрав зайву вагу. Аллен Карр зрозумів, що йому вдалося відкрити метод, якого чекали всі, – «Легкий спосіб кинути палити», – і приступив до виконання своєї місії зцілити світ від куріння.

Завдяки феноменальному успіху цього методу Аллен Карр придбав репутацію провідного експерта з позбавлення від нікотинової залежності; зараз його клініки працюють у багатьох країнах світу. Перша книга Аллена Карра « «Легкий спосіб кинути палити» — розпродана тиражем понад 10 мільйонів примірників, вона залишається міжнародним бестселером і вже опублікована більш ніж 40 мовами. У 1998 році Аллена Карра запросили виступити на Х Всесвітній конференції з проблем впливу тютюнопаління на здоров’я – такої честі вперше удостоїлася людина, яка не має медичної освіти.

Сьогодні» Легкий спосіб » Аллена Карра успішно застосовується для вирішення безлічі проблем: алкогольної залежності, надмірної ваги, дитячого куріння і навіть страху перед авіаперельотами. Клініки Аллена Карра також працюють з корпоративними клієнтами – організаціями, які бажають допомогти своїм співробітникам кинути палити, Перестати зловживати алкоголем або позбутися надмірної ваги.

Сотні тисяч курців вже успішно позбулися своєї залежності в клініках Аллена Карра «Легкий спосіб». Імовірність сприятливого результату лікування перевищує 90 %, клініки гарантують або просте позбавлення від проблеми, або повернення грошей. Список клінік ви знайдете в кінці цієї книги. Якщо вам потрібна допомога або якщо у вас виникли будь-які питання, будь ласка, звертайтеся в найближчу до вас клініку.

Детальніше про «легкий спосіб» Аллена Карра можна дізнатися на сайті www.allencarr.com.

Преса про» легкий спосіб » Аллена Карра.

«Мене надихнуло набуте почуття свободи».

«Принципово новий підхід. Вражаючий успіх»»

«Його талант — в умінні позбавляти від психологічної залежності».

«Дозвольте Аллену Карру допомогти вам кинути палити сьогодні».

«Аллен Карр спростовує міф про те, що кинути палити важко».

«Кидаючи курити, курець не відчуває відчуття, ніби він чимось обділений».

«Я не помітив серйозних ознак абстиненції… пройшов місяць, а у мене так і не виникло бажання закурити».

«Згодом я ніяк не міг повірити в те, що мені не хочеться курити, але курити мені і справді не хотілося… За п’ять місяців я не викурив жодної сигарети!»

«Вперше за все своє доросле життя я вільна».

Знаменитості про» легкий спосіб » Аллена Карра.

аллен карр легкий

«Його метод абсолютно унікальний: він допомагає позбутися від нікотинової залежності в процесі куріння. Я радий повідомити, що метод виявився ефективним для багатьох моїх друзів і співробітників».

«Я кинув палити завдяки семінару з» легкого способу » Аллена Карра. Мені хотілося відчути себе вільною людиною, а не рабом нікотину, який не доставляє ніякого задоволення».

«Ніякої сили волі не знадобилося. Я зовсім не сумую за сигаретами і тепер кожен день Дякую Богові за те, що я вільна».

«Протягом останніх 20 з гаком років я відправляю клієнтів, які бажають кинути палити, в клініки всесвітньо визнаного фахівця з позбавлення від нікотинової залежності Аллена Карра. Відсоток успішного зцілення в міжнародній мережі клінік.

Аллена неймовірно високий… По-моєму, те, що організації по боротьбі з курінням в нашій та інших країнах, створені на гроші платників податків, не звертаються за порадою до Аллена, як роблять багато великих міжнародних компаній, – підстава для скандалу.

у сфері охорони здоров’я»»

стиліст британського прем’єр-міністра Тоні Блера.

«Я кинула палити… я прочитала книгу Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити». Курити кидає кожен, хто прочитає її!»

«Я прочитав одну таку книгу — «Легкий спосіб кинути палити», яку написав Аллен Карр. Цікаво, що, поки читаєш її, продовжуєш курити…

Автор-геній! Доходиш до останньої сторінки, а він і каже: «Так, а тепер закурюй свою останню «.

І раптом думаєш: «а може, не варто? Ну гаразд, якщо ти наполягаєш, Аллен, — будь ласка». І ось ти дістаєш сигарету, докурюєш її – і все, кидаєш.

З тих пір я не курю…»

Знаменитості з числа клієнтів Аллена Карра, які скористалися його методом:

Джонні Кеш, Дейв Стюарт, Брюс Олдфілд, Джулі Крісті, Керрі Паккер, Сюзанна Йорк, Марі Хелвін, Харві Вайнштайн, Голді Хоун, Ліам Нісон, Анжеліка Х’юстон, Джон Сешенс, лорд і леді Бонем Картер, леді Астор, Леслі Грантем, Денніс Уотермен, Рула Ленська, Джон Кугар Мелленкамп, рік Парфітт, Мартін Клунс, Робсон Грін, Віккі Біннс, Джордж Меллі, Дерек Джеймсон, Джон Тоу, Шон Бін, Мішель Коллінз, Пол Уайтхаус, Росс Кемп, Крішнан гуру-Мерті, Ронні О’салліван, Стефано Габбана (від Dolce & Gabbana)…

… і багато інших, які побажали залишитися невідомими.

Лікарі про» легкий спосіб » Аллена Карра.

«Я на власні очі бачив, як діє «Легкий спосіб» Аллена Карра, переконався, що він надзвичайно ефективний, і повністю підтримую його як дієвий спосіб кинути палити».

Доктор Аніл Вісрам, бакалавр наук, бакалавр медицини та хірургії, дипломований анестезіолог, Асоціація королівських лікарень національної служби охорони здоров’я, Королівська Лондонська лікарня.

«Цей метод справив на мене незабутнє враження. У» легкому способі » Аллена Карра немає ніяких прихованих хитрощів, а його професійний підхід слід було б взяти на озброєння кожному лікарю загальної практики. Як медик, я був би щасливий рекомендувати цей метод кому завгодно»»

Доктор П. М. Брей, бакалавр медицини, бакалавр хірургії, член Королівського коледжу лікарів загальної практики.

«Я не знаю жодного іншого методу, який за ефективністю наближався б до «легкого способу» Аллена Карра. Його коефіцієнт результативності (75-80 %) значно перевищує всі показники, відомі мені або моїм колегам. Тому я з радістю рекомендую «Легкий спосіб» Аллена Карра як людина і як професіонал».

Доктор Рікардо Серральта Гонсалес, Національний координатор, медична служба, Schweppes.

«Що мене особливо вразило, так це відсутність симптомів абстиненції, неминучих при застосуванні інших методик. Досягнутий коефіцієнт результативності (80 %) надзвичайно високий».

Доктор Хосе Альварес Сальседо, голова медичної служби, Transfesa.

«Примітний той факт, що Аллену Карру, за його власним визнанням не має професійного досвіду в області корекції поведінки, вдалося досягти успіху там, де зазнали поразки незліченні психологи і психіатри з дипломами і науковими ступенями, – у винаході простого і ефективного способу кинути палити».

Доктор Вільям Грін, бакалавр хірургії, член Королівського коледжу психіатрів Австралії та Нової Зеландії, доктор педіатрії, голова психіатричного відділення в лікарні Матильди, Гонконг.

Введення.

Одне з найнеймовірніших подій в моєму житті сталося в квітні 1989 року, в день, який в іншому був нічим не примітний. Я був завзятим курцем. Я знав, що куріння губить і розоряє мене. Але найгірше було те, що куріння керувало моїм життям. Я і раніше намагався кинути, закликаючи на допомогу силу волі, нікотинову жуйку і десятки інших хитрощів, але всякий раз мучився так, що зривався і знову починав курити. Я з жахом думав: якщо я все-таки відмовлюся від куріння, то без сигарети вже ніколи не зможу насолоджуватися їжею, напоями, спілкуванням, не зумію справлятися зі стресами. Крім того, мені вселяла страх психологічна травма, нанесена мені попередніми невдалими спробами, і я боявся, що від тяги до куріння не позбудуся ніколи.

Коли я подзвонив у двері скромного будинку Аллена Карра в лондонському передмісті Рейнс-Парк, я зовсім не був упевнений в тому, що на цей раз все піде інакше.

Але мій старший брат побував тут на сеансі терапії і стверджував, що без праці припинив курити і нітрохи не шкодував про це. Я здивувався, оскільки бачив, як раніше він димів, немов паровоз, і вже не раз безуспішно намагався кинути палити. А коли ще з півдесятка моїх знайомих, закоренілих курців, повідомили, що сеанси у Аллена Карра подіяли на них таким же чином, в мені прокинулася Надія. З’ясувавши, що повернення грошей гарантується, я подумав: «що я втрачаю?»

П’ять годин, проведених більше 20 років тому в суспільстві Аллена Карра і групи курців, змінили моє життя. Я прийшов на сеанс курцем, який впадав в паніку, якщо при ньому не виявлялося як мінімум двох пачок сигарет; я був переконаний, що, відмовившись від сигарет, позбудуся однієї з радощів життя і буду страждати і відчувати себе обділеним, боявся, що без сигарет не зумію справлятися з важкими ситуаціями, – словом, вважав майже неможливим уявити життя без куріння. Я пішов звідти, не відчуваючи ні потреби, ні бажання курити. Мене не мучила ломка. Подібно до мого брата і друзів, я виявив, що кинути палити легко. Для цього не потрібна сила волі. Як і передбачав Аллен, я відразу ж почав повною мірою радіти спілкуванню і краще справлятися зі стресом. Я зовсім не відчував себе обділеним. Навпаки, відчував ні з чим не порівнянне полегшення і безмірно радів свободі. Більше того, подібно до інших відвідувачів сеансів, я не набирав вагу. Воістину неймовірно!

Я відразу зрозумів, що Аллен Карр розробив метод, здатний допомогти мільйонам курців у всьому світі кинути палити легко і відразу, і в листі запитав, Чи не можна і мені взяти участь у цій справі. На моє захоплення, пропозиція була прийнята. Аллен підготував мене до роботи терапевтом, і ми разом відкрили другу клініку в Бірмінгемі. Незабаром мені пощастило стати керуючим директором компанії, створеної з метою поширення методу в усьому світі, і моя мрія про глобальну організацію почала втілюватися в життя.

Сьогодні понад 350 тисяч людей вже відвідали наші клініки в більш ніж 40 країнах усього світу. Ці клініки як і раніше надають гарантію повного повернення грошей на першу вимогу, якщо клієнтові не вдалося кинути палити хоча б на три місяці. Більшості курців вистачає всього одного сеансу. Повернення грошей вимагають менше 10 % всіх відвідувачів клінік.

Крім того, у всьому світі продано понад 12 мільйонів примірників книг про «легкий спосіб» Аллена Карра; ці книги перекладені сьогодні більш ніж на 40 мов світу, а загальна кількість їх читачів досягає 30-40 мільйонів чоловік. Іншими словами, нашу видавничу програму з повним правом можна назвати найуспішнішою в історії боротьби з курінням. Цей феноменальний успіх був досягнутий не за рахунок реклами або маркетингу, а завдяки особистим рекомендаціям мільйонів щасливих колишніх курців, які кинули палити за допомогою цього методу. «Легкий спосіб» Аллена Карра популярний у всьому світі з однієї-єдиної причини: він діє.

Зараз ви тримаєте в руках ключ, який відкриє вам шлях до свободи.

директор компанії Allen Carr’s Easyway International.

1. Чому ви курите.

> > Нікотинова залежність > > відкриття «Легкого способу» > > відчуття порожнечі >> >> зцілення світу від куріння >> спростування міфів >>

Нікотинова залежність.

Безбарвна масляниста речовина нікотин — це наркотик, що міститься в тютюні і викликає залежність. Цю залежність він здатний викликати швидше будь-якого іншого наркотику, відомого людству: іноді достатньо всього однієї сигарети, щоб підсісти на куріння.

При кожному затягуванні через легені в мозок потрапляє невелика доза нікотину, що діє швидше дози героїну, введеного внутрішньовенно. Якщо при викурюванні однієї сигарети ви робите 20 затяжок, то в ваш організм тільки з неї однієї потрапляє 20 доз цього наркотику.

Нікотин-швидкодіючий наркотик, його вміст в крові швидко знижується в два рази приблизно через 30 хвилин після викурювання сигарети і становить всього одну чверть від початкового вже через годину. Ось чому більшість курців потребують в середньому близько 20 сигарет на день.

Як тільки курець гасить сигарету, нікотин починає швидко залишати організм, який за відсутності наркотику відчуває ознаки абстинентного синдрому [1] .

А тепер я вважаю своїм обов’язком розвіяти поширене серед курців оману щодо абстинентного синдрому. Курці вважають, що ломка – це жахлива травма, від якої вони страждають, коли добровільно або вимушено перестають курити. Але насправді ці страждання в основному душевні: курець відчуває себе позбавленим задоволення або підтримки. Докладне пояснення буде дано далі.

Фізичні симптоми нікотинової абстиненції настільки тонкі, що більшість курців живуть і вмирають, навіть не усвідомлюючи, що вони наркомани. Вживаючи термін «нікотинова залежність», ми маємо на увазі, що мова йде всього лише про шкідливу звичку. Більшості курців наркотики вселяють жах, і тим не менш самі вони – не хто інші, як наркомани. На щастя, відвикнути від цього наркотику легко, але перш необхідно визнати, що ви залежні від нього.

Через сім секунд після прикурювання сигарети починається приплив в організм свіжого нікотину, неприємні відчуття припиняються, виникає відчуття розслабленості і впевненості, які, як переконаний курець, дає йому сигарета.

Коли ми тільки починаємо курити, в перші дні поява і зникнення симптомів абстиненції проходить настільки легко, що ми їх навіть не помічаємо. Потім ми починаємо курити регулярно і вважаємо, що це відбувається з двох причин: або нам це подобається, або це увійшло у нас в звичку. Насправді ми вже попалися на гачок, але ще не розуміємо цього. Ми завели у себе всередині маленьке нікотинове чудовисько і тепер зобов’язані періодично годувати його.

Всі курці починають курити з безглуздих причин. Ніхто їх не змушує. Єдина причина, по якій людина продовжує курити час від часу або регулярно, – необхідність годувати маленьке Чудовисько.

Найбільший парадокс куріння полягає в тому, що задоволення, яке курець отримує від сигарети, насправді спроба повернутися до стану спокою, умиротворення і впевненості, в якому його організм знаходився перш, ніж він пристрастився до куріння. Всім нам знайоме це почуття: ми відчуваємо Його, коли у сусідів цілий день надривається сигналізація або коли нас дратує якась дрібна, але настирлива перешкода. Раптово тверезий припиняється, накочує блаженне відчуття спокою і умиротворення, але ми, по суті, радіємо лише тому, що зник джерело роздратування. По суті справи, все, до чого прагне курець, закурюючи сигарету, – позбутися відчуття порожнечі і невпевненості, що виникають, коли організм позбавляється нікотину, від того самого відчуття, якого некурящі не відчувають взагалі. Іншими словами, Ми куримо, щоб відчути себе так само, як некурящі.

До того, як ми починаємо курити, в нашому організмі панує гармонія. Потім Ми насильно вводимо в нього нікотин, а коли гасимо сигарету і наркотик починає виводитися, організм відчуває симптоми абстиненції – не фізичний біль, а всього лише відчуття порожнечі. Ми навіть не помічаємо його, однак воно подібно підтікає крану всередині нас. Розумом ми цього не розуміємо. Нам відомо тільки, що ми хочемо курити, і, коли закурюємо, тяга пропадає, на якийсь час ми знову стаємо задоволеними і впевненими в собі, якими були до того, як придбали залежність. Але це задоволення лише тимчасове, оскільки для того, щоб позбутися від тяги до сигарет, знадобиться знову постачати організм нікотином. Як тільки сигарета буде погашена, тяга виникне знову, і порочне коло замкнеться. По цьому колу ви будете ходити все життя-якщо не розірвете його .

«Я зцілю світ від куріння!»

Мене часто запитують, що дає мені право допомагати світу кинути палити. Зрештою, я не терапевт і не психіатр. Я поясню, чому не можна знайти більш підходящої людини.

Я курив протягом 33 років, викурював до 100 сигарет в день і ніколи – менше 60. Я виглядав і відчував себе жахливо. До хронічних захворювань з роками додалися презирство до себе, знижена самооцінка і відчуття, що я не розпоряджаюся власним життям.

Від постійного кашлю у мене завжди боліла голова, я страждав частими і сильними носовими кровотечами, в носових пазухах відчувалася невпинна пульсація, я боявся в будь-який момент померти від крововиливу в мозок. Я знав, що куріння мене вбиває, і все-таки курив.

Я зробив десятки спроб кинути палити. Одного разу я протримався шість місяців, і весь цей час Ліз на стіну. Це не означає, що мені подобалося курити: як не дивно, подібних ілюзій я ніколи не мав. Але мені здавалося, що сигарети допомагають мені розслабитися. Крім того, я був переконаний, що вони надають мені сміливість і впевненість, і всерйоз вірив, що без них Я не можу бути щасливим.

Здавалося, від сигарет залежить моє життя, і я в буквальному сенсі слова був готовий швидше померти, ніж відмовитися від них. До цих пір я не зустрічав жодної людини, яка б так само сильно залежала (або думала, що залежить) від сигарет, як я.

Описуючи всю глибину свого падіння, я віддаю собі звіт, що більшість читачів, особливо ті, хто лише починають курити або курять від випадку до випадку, будуть втішатися думкою, що вже вони-то до цього ніколи не дійдуть, а якщо і дійдуть, то зуміють зупинитися.

Крім того, я розумію: у вас могло скластися враження, що попереду вас чекають незліченні сторінки з описами кошмарів і жахливих наслідків куріння і що я спробую залякати вас, щоб переконати кинути палити. Аж ніяк. Якби я вважав, що шоковою терапією досягну мети, я використовував би її, не сумніваючись ні секунди. Але подібні думки не допомогли мені кинути палити, і якби вони хоч скільки-небудь діяли на вас, то ви б вже давно не курили. Навпаки, я обіцяю, що у мене для вас тільки хороші новини і ніякої шокової терапії.

Ви повинні зрозуміти, чому курці, які усвідомлюють, що вони гублять себе, все-таки продовжують курити, тому що, поки ви цього не зрозумієте, ви не зумієте кинути палити!

У ті часи, коли я ще курив, я піддався на вмовляння моєї дружини Джойс і погодився звернутися до гіпнотерапевта, який стверджував, що здатний допомогти людям кинути палити. Я був упевнений, що мені він не допоможе, але відчував себе винним перед Джойс і думав, що якщо я пройду і цей ритуал, то зможу повернутися додому з чистою совістю і сказати: «ось бачиш! Тільки даремно витратив час і гроші. Ну, тепер-то ти розумієш, що я не зможу кинути палити, як би я цього не хотів?»

Але після повернення додому я звернувся до Джойс з зовсім іншими словами:

«Я ЗЦІЛЮ СВІТ ВІД КУРІННЯ!»

Її сумніви були цілком зрозумілі: вона бачила мої незліченні провалилися спроби кинути палити. Джойс згадала, як одного разу я, дивлячись їй в очі, нахабно збрехав, запевняючи, що не торкаюся до сигарет, а насправді потайки від неї продовжував курити. Остання така спроба відбулася двома роками раніше і закінчилася сльозами після декількох місяців безпросвітної депресії, спалахів роздратування і принизливих мук.

Цього разу все було по-іншому.

аллен карр легкий

У що ви повірите насилу, так це в те, що я став некурящим ще раніше, ніж загасив свою останню сигарету, знаючи, що більше у мене ніколи не виникне потреба або бажання закурити знову.

Зауважте, я не чекав, що буде так легко, і тому сприйняв як неймовірне одкровення не тільки сміховинну простоту свого вчинку, але і те, що мені по-справжньому сподобався весь процес з того самого моменту, як я загасив свою останню сигарету. Мені не знадобилася сила волі, мене не мучили симптоми абстиненції, з того самого дня не виникало ні найменшого бажання закурити. Був і ще один бонус: я не тільки не додав у вазі, але і скинув більше 12 кг.

Поширене переконання» кинеш палити – набереш вагу » – це міф. Через шість місяців після того, як я викурив останню сигарету, я важив на 13,5 кг менше, ніж коли курив!

15 липня 1983 року-найважливіший день в моєму житті: в цей день все раптово стало на свої місця, і я усвідомив, що мені нема чого курити. Але вирішальну роль в цьому зіграла не гіпнотерапія, а одне з тверджень гіпнотерапевта.

У якийсь момент він вимовив:»куріння – це залежність». Ця проста думка, висловлена майже мимохідь, ніколи раніше не приходила мені в голову. Вона справила вражаючий ефект. Більше мені нічого не знадобилося: я знайшов ключ, щоб відімкнути свою особисту тюремну камеру.

Якщо куріння-всього лише залежність, значить, воно позбавлене всієї влади і таємничості. Я курю не заради задоволення або розради: я змушений курити, щоб потурати своїй залежності. Між курцями і некурящими немає ніякої генетичної різниці, є просто пастка, в яку може потрапити хто завгодно, піддавшись спокусі вперше закурити.

З того моменту я знав, що зможу вирватися на свободу, і не сумнівався, що допоможу кинути і іншим – кинути назавжди.

Щоб раз і назавжди кинути палити, треба розібратися в тому, який вплив надає на вас сигарета. Як тільки ви зрозумієте, що, відмовляючись від куріння, ви нічим не жертвуєте, ви вже на півдорозі до звільнення.

Про гіпнотерапії і її переваги ми ще поговоримо докладно, а поки я обмежуся єдиним зауваженням: зовсім не гіпнотерапія допомогла мені успішно кинути палити. Хоча в той день я ще не усвідомив повністю весь сенс того, що відбувається зі мною, я твердо знав: мені пощастило знайти те, до чого прагне кожен курець:

Легкий спосіб кинути палити.

Спочатку я не розумів, чому мої попередні спроби кинути палити перетворювалися на тортури, а остання пройшла зовсім інакше. Я не переставав задавати собі невірно сформульоване питання: чому на цей раз кинути палити виявилося так легко і приємно? Але варто було мені запитати себе, чому колишні спроби ставали кошмаром, все раптом знайшло сенс.

Прекрасна істина полягала в наступному: кинути ЛЕГКО, якщо вибрати правильний підхід. Але виберете невірний підхід, і здійснити цей намір буде практично неможливо.

Потім я розробив метод пояснення і передачі правильного підходу і випробував його на друзях і рідних. Результати підтвердили мою переконаність в тому, що метод подіє на будь-якого курця.

Моя віра була настільки великою, що я негайно прийняв рішення залишити колишню роботу і заснувати клініку, щоб допомогти людям позбутися нікотинового рабства.

Звістки про новий метод поширювалися подібно лісовій пожежі, їх передавали з вуст в уста, і незабаром ми перестали потребувати реклами. До мене почали з’їжджатися курці не тільки з усієї Великобританії, але і з усього світу, керуючись виключно особистими рекомендаціями клієнтів, візити яких в клініку увінчалися успіхом.

Коли ми зрозуміли, що вже не встигаємо обслуговувати всіх курців, які звертаються до нас за допомогою, я виклав суть методу в книзі «Легкий спосіб кинути палити». Вона стала хітом продажів у всьому світі і до сих пір зберігає позиції найпопулярнішого бестселера Серед всіх коли-небудь опублікованих книг про куріння. Книга була переведена на більш ніж 40 мов і розійшлася тиражем понад 10 мільйонів примірників.

Аллен Карр «Легкий спосіб схуднути»: короткий переказ для тих, хто не читав книгу.

Свого часу безліч людей змогли побороти нікотинову залежність, дотримуючись рекомендацій Аллена Карра. Книга» Легкий спосіб кинути палити » стала світовим бестселером. Це надихнуло автора на створення нових методик. Так з’явилася книга» Легкий спосіб скинути вагу», прочитання якої обіцяє схуднення без дієт і підрахунку калорій. Чи варто купувати книгу? Про що вона, дізнаємося зараз.

Суть книги і методика схуднення Аллена Карра.

Метод позбавлення від залежності, запропонований Алленом Карром, базується на тлумаченні причин виникнення цієї залежності, в даному випадку зайвої ваги. Те, що після нікотинової залежності автор зацікавився темою схуднення цілком логічно, адже багато, хто кинув палити, починають швидко повніти. Простежується, що в новій книзі мало місце перенесення багатьох постулатів з попередньої праці.

В основі схуднення по Аллену Карру-правильне харчування і спорт. Але особливе місце в його методиці займає психологія, сила переконання і сила думки.

Автор бестселерів Аллен Карр переконаний, що всьому виною — людський розум. Саме він «диктує» нам різні установки і формує залежність, в тому числі, харчову.

Аллен Карр книга «Легкий спосіб схуднути» в рівній мірі підходить як тим, хто прагне скинути вагу, так і тим, хто бажає його набрати. Ця книга — не збірка дієт, а керівництво до «управління» своїм мозком і тілом.

На думку автора, головна проблема людей, які мають зайву вагу, — переїдання.

Карр вчить жити і любити, радіючи, перебувати в гармонії з собою, своїм зовнішнім виглядом і оточенням. І при цьому неодмінно піклуватися про своє здоров’я, в тому числі, духовне.

Борець зі шкідливими звичками і засновник міжнародної мережі клінік «Легкий спосіб» стверджує: неможливо насолоджуватися життям, відчуваючи відчуття тяжкості, втому і роздратування, які провокують переїдання і розлади харчової поведінки.

Більшість огрядних людей не люблять активний відпочинок, вважаючи за краще проводити час на дивані. А потім переводять себе докорами сумління за черговий з’їдений шматок торта. І так нескінченно. Людина повна і при цьому безініціативний не здатний полюбити і прийняти своє тіло, вважає Карр. Це буде пригнічувати його фізичне і психічне здоров’я, впевнений автор серії книг.

Також Аллен Карр дає поради, що стосуються безпосередньо харчування. У його книзі містяться не тільки психологічні установки, а й практичні рекомендації. Так, англійський письменник класифікує продукти на «погані»і «хороші».

«Хороші» і «погані» продукти по Аллену Карру.

Всі продукти автор книги ділить на» хороші «і»погані». Другі рекомендується виключити повністю.

«Хороші» продукти очищають організм, забезпечують енергією, яка необхідна протягом дня, сприяють комфортному скидання ваги. «Погані» — навпаки, зашлаковують і пригнічують здоров’я, пригальмовують обмінні процеси і сприяють відкладенню зайвих кілограмів.

До» поганих » продуктів автор бестселера відносить зазнали надмірної переробки . А також рафіновані і дезодоровані продукти. Все корисне в такій їжі «вбито», вважає Карр.

Перероблені продукти не пристосовані для повноцінного перетравлення і не є «будівельним матеріалом» для організму. При цьому відчуття голоду вщухає на дуже невеликий термін і людині постійно хочеться щось жувати. Звідси переїдання і повнота. При цьому винна не «обжерливість», а низька якість продуктів.

«Погані» продукти по Карру:

Соуси (кетчуп, майонез та інші); копчені і сильно солоні страви; ковбасні вироби; напівфабрикати, готова їжа; фастфуд; цукор; рафінована рослинна олія; біле борошно; шліфований рис та інші.

Ці продукти Карр називає «сурогатом» і настійно рекомендує відмовитися від їх вживання.

У книзі приділяється увага і способам приготування. Мінімум обробки, спецій, соусів і приправ, наполягає Карр. Те, що смачно в чистому / сирому вигляді, і є користь.

Будь — яка обробка продуктів харчування, яка змушує апетит «розігратися», — копчення, приготування у фритюрі, щедре присмачення спеціями, перетворює «хороші» продукти в «сурогат», наполягає автор методик. Така їжа провокує посилення апетиту і переїдання відповідно. Цінних і корисних речовин при цьому організм майже не отримує.

Також автор рекомендує не змішувати білки і вуглеводи в рамках одного прийому їжі. Фрукти-їмо окремо!

Лайфхак від Аллена Карра: як відрізнити корисне від шкідливого, не читаючи склад. Уявіть таке блюдо, яке ви могли б з’їсти без усього: без солі, без соусу і заправки, без масла, приправ і перцю.

Таких продуктів дуже небагато. Наприклад, яйця, каші, фрукти, деякі овочі. Ось їх і потрібно їсти, переконаний Карр.

До» хорошим » продуктам Карр відносить:

злакові і крупи (особливо гречана); насіння і горіхи (не смажені, не солоні); фрукти і сухофрукти; натуральні свіжовичавлені соки; свіжі овочі; несолоне вершкове масло; нежирні молочні та кисломолочні продукти.

Ці продукти легко їсти в чистому вигляді, отримуючи задоволення і насичуючись життєво необхідною енергією. Про це і говорить автор.

«Хороші» продукти можна їсти практично без обмежень, не перевищуючи рекомендованої добової калорійності, зрозуміло. В особливій пошані-питна вода.

Організувавши харчування таким чином, можна відновити обмін речовин, очистити і перебудувати травну систему, позбутися від «гріха» переїдання і забезпечити комфортне зниження ваги в будь-якому віці.

Книга Аллена Карра дійсно здатна допомогти в схудненні-суть методики заснована на правильному умонастрої, за допомогою якого можна скорегувати будь-яку поведінку. Методика дасть всю необхідну інформацію, головне — захотіти.

Загальні рекомендації.

Є ще ряд рекомендацій, дотримуватися яких дуже бажано, їли ви хочете скинути або набрати вагу.

Чітко дотримуйтесь постулатів книги. Тому купити електронне або друковане видання ми все ж рекомендуємо. Не ставтеся до схуднення по Карру як до дієти. Налаштуйтеся на повноцінне харчування і вчіться отримувати задоволення від корисної їжі. Потрібно активно і усвідомлено перебудовуватися, якщо потрібно. І пам’ятайте, це не короткостроковий експеримент, а спосіб життя. Не чекайте швидких результатів. На відміну від голодних монодієт система харчування по Карру не сприяє стрімкому зниженню ваги. Худнути будете повільно, але без ризику для здоров’я. Їжте тільки тоді, коли дійсно голодні. Не йдіть на поводу у оточення, стресу або харчових рецепторів. Їжа-це просто «паливо», а не спосіб заспокоїтись, насолоджуватися або зблизитися з друзями. Враховуйте «похибки». Якщо певна рекомендація не підходить вам особисто, ігноруйте її. Навіть найкорисніша їжа може сприйматися вашим організмом вороже. Наприклад, капуста, горіхи, молочні продукти підходять далеко не всім, хоча і вважаються благодатними.

Нарешті, не женіться за цифрами, не прагніть кому-небудь наслідувати. Вчіться любити себе, у вашому власному тілі. Ідеальна вага у кожного свій-той, в якому вам комфортно!