allen carr легкий спосіб кинути палити

Легкий спосіб кинути палити-Аллен Карр.

Аллен Карр був завзятим курцем і викурював по сотні сигарет в день. Після незліченних і безуспішних спроб кинути палити він розробив унікальну методику відмови від нікотину. Його метод отримав високі відгуки лікарів і користується величезним успіхом у багатьох країнах світу, він допоміг мільйонам курців кинути палити – легко, безболісно, назавжди.

Метод Аллена Карра не вимагає сили волі, оскільки завдяки йому у курця пропадає саме бажання курити, зникають страхи через поширених помилок, пов’язаних з курінням. Метод допоможе кожному курцеві, незалежно від того, як давно і скільки ви курите. Ніяких хитрощів і хитрощів, ніяких залякувань і моралей, ніякого дискомфорту в результаті відмови від куріння.

«Легкий спосіб» Аллена Карра вже допоміг кинути палити мільйонам курців в Росії. Він допоможе і вам.

Повна версія.

Огляд книги.

«Легкий спосіб кинути палити» Аллена Карра-одна з найбільш продаваних книг сучасності: у всьому світі на даний момент продано вже понад тринадцять мільйонів копій. Це керівництво по відмові від куріння визнано потужним інструментом в боротьбі з найпоширенішою залежністю.

Чи існує «легкий спосіб» кинути палити?

Бухгалтер на ім’я Аллен Карр, який вперше опублікував свою книгу в 1985 році, впевнений, що існує. Він сам був завзятим курцем: часто викурював до п’яти пачок в день! Однак поїздка до гіпнотерапевта і усвідомлення власної залежності призвели до того, що він назавжди кинув палити. З тих пір мета його життя-допомогти якомога більшій кількості людей стати вільними і здоровими.

Як це діє?

«Легкий спосіб» — це унікальний погляд на проблему куріння. Суть в тому, щоб не просто кинути, а переосмислити свій погляд на згубну звичку в цілому і на сам процес. Усвідомити залежність і всі її неприємні сторони – перший крок на шляху до звільнення.

Карр не витрачає час і терпіння читача, розписуючи всі мінуси цієї звички, а переходить відразу до психології. Відчуття, викликані сигаретами, розглядаються як ілюзії, від яких можна і потрібно позбутися.

За словами Карра, куріння насправді: не знімає стрес; не приносить задоволення; не є вашим другом; не змінює життя на краще.

Але є і приємні новини: воно також не є непереможним противником! Залежність в книзі Карра — це монстр, який контролює думки курця і постійно вимагає його погодувати. Але, як і будь-який монстр, він повинен бути переможений за допомогою роботи над собою.

Це реально працює?

Доказом того, що метод Карра дійсно працює, стали люди, які з останньою сторінкою книги загасили останню в своєму житті сигарету. Можливо, ви — один з них? Якщо ви вже читали «Легкий спосіб кинути палити», розкажіть іншим читачам про свій досвід, залишивши відгук на сайті.