20 днів не палю

Я не курю вже пипец як багато, аж 20 днів!

Це дійство все до першої нормальної п’янки. Тим більше навіщо це викладати в громадськість? Сам кинув палити (реально курити) 3 годна тому. А сталося це так, вийшов в Сьєрр-Шевальє з гестхауса піднімати, дивлюся дружина моя теж виходить з сигаретою, закурює і каже: «ну що покуримо разом.?» У мене щелепа відпала. «Питаю і давно ти так? — Ні ось це перша, вирішила тебе підтримати.»Відтоді як відрізало. Не можу собі дозволити і пробачити, щоб вона через мою слабкість і бридкої звички псувала своє здоров’я.

Що таке кинути палити? Це не утримуватися і хвалитися що ти сьогодні не викурив жодної сигарети, або не курив аж 20 днів. Тобі просто це не потрібно більше. Ти можеш покурити, але продовження не піде. Ти можеш стояти в суспільстві курців, обговорювати з ними щось, але сам не курити.

Особисто я приїжджаю на дачу, сідаю на завалинку, забиваю в трубку хорошого табачка і з задоволенням її викурюю. Так само як і випиваю склянку-другий хорошого вина. Але я ж не стаю від цього алкоголіком або курцем. Скрізь треба знати міру. Вино і сигарети повинні приносити задоволення, а тому бути рідкісним явищем а не повсякденною буденністю. Це як портрет Доріана Грея, чим більше він надавався безконтрольним плотським утіхам-тим більше черв’яків заводилося в картині — його душі.

Якщо хочеш отримувати ІНВЕСТ ідеї вчасно, дізнаватися останні новини першим заходь: https://vk.com/zerolossfund.

Дисклаймер: все що ви робите, робите своїми руками, обдумавши своєю головою і несете повну відповідальність перед своїм рахунком за свої дії.

Купуй зростаюче, продавай падаюче і не лови ножі ©

Зміст - як кинути палити

Що відбувається, коли кидаєш курити?

Що відбувається, коли кидаєш курити • протягом трьох днів підвищена концентрація чадного газу, яка в крові курця в 40 разів вище, ніж потрібно, приходить в норму. * Через 4-5 днів ваш організм очиститься від нікотину. • У перший же день » після того як ви кинете курити, від волосся, шкіри і тіла не буде пахнути тютюном. * Не пізніше ніж через тиждень почнуть відновлюватися нюх і смакова чутливість.

* Вже через тиждень вам буде легше дихати.

Чого ніколи не можна робити, кидаючи курити підходите до цього процесу усвідомлено.

По-перше, не кидайте палити в кінці менструального циклу або під час місячних, в іншому випадку ви збільшуєте шанси поправитися на 0,5-1 кг протягом найближчого тижня. Таке збільшення у вазі пояснюється зміною вмісту води в організмі-адже нікотин має сечогінну дію.

По-друге, не приймайте ніяких таблеток, інакше причину своєї повноти вам доведеться шукати вже разом з лікарем.

По-третє, не здумайте харчуватися як раніше. Обов’язково перегляньте свій раціон і наповніть його вітамінами, мінералами і біодобавками з антиоксидантами. Пам’ятайте, що немислима кількість корисних речовин активно випаровувалося разом з сигаретним димом протягом тих років, що ви курили.

По-четверте, якщо ви стали набирати кілограми, не панікуйте.

автор: Наталія Оленцова.

Дихальна система. Однозначне поліпшення. Зникає кашель курця, відхаркування мокротиння вранці (якщо курець, звичайно, докурився до цієї стадії). Після того, як я припинив курити постійно, бігуном на марафонську дистанцію, природно, не став, та й збільшення обсягу легенів якось особливо не помітив. Хоча сильно і не докучали, вищезгадані симптоми зникли. Варто відзначити, що естетикою відпльовування легкі прочищалися досить довго, місяці 3-4, спочатку кожен день, а потім — тільки після фізичних навантажень.

Напевно, всі знають, але теж потрібно сказати — повертається повнота відчуттів смаків і запахів. Крім того, на подив пропала хронічна закладеність носа (подарунок від гаймориту давно минулих днів). Таким чином, плюси відмови від куріння є не тільки для нижніх, але і для верхніх дихальних шляхів.

Кровообіг поліпшується. Після відмови від куріння я помітив, що руки і ноги практично перестали затікати, коли їх відлежиш або відсидиш.

Дуже кумедне спостереження: після відмови від куріння спиртні напої пішли рази в два краще і більше, то організм зрадів, то кількість закуски істотно збільшилася. Але про їжу трохи пізніше.

Краса врятує світ-зуби від нальоту смоли очистилися досить добре, але не зі зворотного боку. Зі зворотного боку так і залишився багаторічний коричнево-чорний наліт. Причому ця принадність не зникла, коли стаж куріння становив року 2-3 (під час спроби кинути палити), і тим більше, після 18-ти років куріння.

Серед побічних ефектів відмови від куріння можу відзначити, перш за все, набір ваги. Животик виростає дуже швидко, місяці за два. Кілька знайомих курців після відмови від куріння набрали в середньому 5 кілограмів. Обмовлюся, що мова йде про людей з середньостатистичною статурою тіла і вагою 70-80 кг. хороша новина полягає в тому, що набір ваги припиняється. По-украй мірі, ось уже більше року розміри не підтискають.

Нікотин сприяє підвищеній витраті енергії і спалюванню жирів.Кумедний момент для багатьох дорослих курців (а багато хто починає курити ще в школі) полягає в тому, що насправді, вони не набирають вагу після відмови від куріння – вони повертаються до своїх природних форм (такими вони і повинні були бути, якби ніколи не курили).

Після того, як людина припиняє курити, апетит помітно поліпшується, при цьому часто відбувається заміщення нікотину їжею (почуття нікотинового і природного голоду чимось схожі за суб’єктивним сприйняттям). Тим не менш, я знайомий з людиною, яка припинила курити і не набрав ні грама! Його секрет виявився дуже простий: він нічим не перекушував і нічого не жував понад свого звичайного денного раціону харчування. Що і сказати, дійсно, для того, щоб не набрати вагу, потрібно не переїдати. Ця порада діє. Правда така самодисципліна може знадобитися, що дискомфорт від нікотинового голодування буде відпочивати.

Серед психічних наслідків відмови від куріння можу відзначити дратівливість. Приблизно місяць-два я був більш дратівливим, ніж зазвичай. Також можу відзначити, що в перші два тижні після відмови від куріння мене наздогнала безсоння. Відомо, що турбує не стільки безсоння, скільки занепокоєння з її приводу, але тут не спалося вельми конкретно, цікаво, навіть курити не хотілося. Цікаво, що один знайомий курець після зав’язки теж скаржився на проблеми зі сном. Нічого страшного, пройшло. Дрібниці життя.

Менше, ніж через 8 годин після останньої сигарети рівень карбонату падає, а рівень кисню в крові збільшується до норми.

Через три дні тобі стане леВ перший тиждень після того, як ти кинеш Палити, У тебе покращиться кровообіг і робота легенів і в цілому покращиться на 30 відсотків протягом 3 місяців.

У період від 1 до 9 місяців тканина легенів буде відновлюватися. В цей час легкі будуть активно очищатися. Твій ризик підхопити інфекційні захворювання легенів і бронхів зменшаться на 50 відсотків.

Через рік після того, як ти кинеш палити, в 2 рази зменшиться твій ризик мати захворювання серцево-судинної системи.

Через 5 років після останньої сигарети твій ризик мати інсульт такий же як і у некурящих!

Через 10 років після того, як кинеш Палити, У тебе в 2 рази зменшується ризик мати рак легенів, в порівнянні в тими, хто так і продовжує курити. твій ризик захворіти на рак сечового міхура, нирок, горла такий же як і у некурящих.

Тільки через 15 років після останньої сигарети твої показники здоров’я зрівняються з некурящими з точки зору страхових компаній. До цього терміну страхові компанії оцінюють такого клієнта як людину з великим відсотком ризику розвитку критичних захворювань.

Ось так, але інфа дуже повзена!

Відео. коли кидаєш курити що відбувається.

20 днів без сигарет.

Автор Максим поставив питання в розділі здоровий спосіб життя.

Друзі, не курю вже 20 днів, я щасливий! Навіть не тягне! Курив 25 років по 2-3 пачки в день! і отримав найкращу відповідь.

Відповідь від Ассоль [гуру] підтримую Вас, Максим! Дуже важливе рішення і відмінна сила волі. Сподіваюся, що ви кинули остаточно. Для цього, необхідно продумати, що Вас повинно відвернути, коли сильно захочеться. Тобто що ви будете робити, коли просто ну неможливо як захочеться, можуть адже бути якісь стресові раптові ситуації. Але ви повинні бути вже готові, що замість сигарет. Що? Ассоль Мудрець (16304). Але в наш час стресові ситуації у дуже багатьох, і необов’язково у власників бізнесу. Раз Ви вже вирішили, що не хочете курити, це вже усвідомлене рішення, яке вже багато чого варте. А тим більше той термін без сигарет, який позаду. Нехай у вас все вийде! У вас є близька людина,яка б вас в цьому підтримував кожен день?

Я не курю 10 днів і не хочу, є шанс, що я закурю? місяць протримайся для початку а щоб ти не закурила ось ті допінг.

NET-ALKO.

Все про алкоголь і куріння.

20 днів без сигарет.

Кинути палити нелегко, але це безперечно варто всіх зусиль-наприклад, ви знаєте, що некурящі люди живуть на 14 років довше курців? Саме тому зараз саме час зав’язати з цією шкідливою звичкою. Чому? Всього через 20 хвилин після останньої сигарети ви почнете відчувати всі переваги свого вольового рішення. Кидайте курити, а True-Lady.ru розповість вам, що відбувається з вашим тілом в цей нелегкий для вас момент.

Через 20 хвилин.

20 днів не палю

Наслідки правильного рішення помітні набагато раніше, ніж ви б могли подумати: так, менш ніж через 20 хвилин після останньої викуреної сигарети частота серцевих скорочень повертається в межі вікової норми – само собою, якщо у вас немає проблем з серцем і вагою.

Всього дві години знадобиться вашому організму, щоб повернути в норму артеріальний тиск. Через дві години у вас в нормі пульс, тиск і поступово поліпшується периферичний кровообіг-так, у вас повинні потепліти кінчики пальців на руках і перестати мерзнути ноги. Фактично ваш організм оговтався від шоку, в який ви його увігнали, викуривши сигарету.

Однак саме через дві години дає про себе знати залежність від нікотину, для початку психологічна — наростають симптоми абстинентного синдрому. Чим довше ви курили і чим більше викурювали сигарет в день, тим інтенсивніше вони проявляться.

непереборна тяга (»вуха пухнуть«); тривога, напруженість, нервозність; сонливість або тремтіння, перезбудження; підвищений нервовий апетит (»щось таке хочеться…»).

Якщо ви рішуче налаштовані кинути палити, вам доведеться це все перетерпіти.

Через 12 годин.

Монооксид вуглецю, більше відомий як чадний газ, вивільняється під час горіння тютюну, і курець вдихає його в складі сигаретного диму. Без сумніву, чадного газу від однієї сигарети недостатньо, щоб» вчадіти», як при пожежі, проте наслідки для здоров’я навіть при крихітних дозах значні.

Оскільки чадний газ в клітинах крові зв’язується з киснем, значна кількість цієї речовини може привести до перманентного кисневого голодування, що, в свою чергу, викликає серйозні серцево-судинні проблеми.

Всього через 12 годин після останньої сигарети, вміст монооксиду вуглецю в крові значно знижується, а рівень кисню в крові збільшується до нормального.

Ризик серцевого нападу у курців на 70% вище, ніж у некурящих.

Якщо ви вирішили кинути палити, то вже через добу цей показник почне неухильно знижуватися. Природно, якщо ви курили кілька років, то декількох годин організму не вистачить, щоб відновитися і ліквідувати всі наслідки, проте ви вже на вірній дорозі.

Через 48 годин.

Одне з неприємних наслідків тютюнопаління – погіршення якості нюху і зниження активності смакових рецепторів. «Не смертельно», — Скажіть ви; однак це означає, що чим довше ви курите, тим менш смачною вам здається їжа, ви перестаєте насолоджуватися ароматами і навіть улюблений парфум вам більше не в радість.

На щастя, через дві доби без сигарет нервові закінчення починають довгий і важкий шлях відновлення, до вас поступово, день за днем, повертається здатність відчувати нюанси запаху і смаку.

Цей шлях тривалий і поступальний, ви навіть можете не помітити, як все буде відбуватися. Купіть сьогодні троянду, вдихніть її аромат… а потім повторіть те ж саме з аналогічним квіткою через місяць і порівняйте відчуття.

Через три доби після того, як ви викурили останню сигарету, нікотин практично повністю виведений з Вашого організму. І, на жаль, це означає, що настали важкі часи: організм звик отримувати свою дозу стимулятора і всіма силами сигналізує, що не згоден з тим, що ви кинули палити.

До психологічних симптомів відміни (вони почали проявлятися вже через дві години після останньої сигарети) можуть додатися і фізіологічні прояви:

головний біль; нудота; запаморочення; може різко стрибнути тиск; болі в животі; печія; кашель; шкірні висипання.

Втім, так буває не у всіх і не завжди; найчастіше злегка болить голова, і переслідують нав’язливі думки про куріння. Тримайтеся, воно того варте. Якщо зовсім важко, побалуйте себе чимось приємним-зрештою, Ви ж заощадили трохи грошей на сигаретах!

Через 2 – 3 тижні.

Через пару тижнів ви вже можете робити вправи, бігати, підніматися по сходах і взагалі бути фізично активною людиною, не відчуваючи себе при цьому руїною.

Відмова від куріння запустив ряд регенеративних процесів-отрута більше регулярно не надходить, у організму є час і сили на те, щоб полагодити поламане. Кровообіг поступово поліпшується, функція легенів повертається у вікову норму-дихати вам тепер виразно легше. Знайомі відзначають, що у вас змінився голос, став ніжніше або вище. Від вас перестало пахнути, як від попільнички.

У більшості курців всі неприємні симптоми відміни зникають приблизно через два тижні після повної відмови від куріння. Однак якщо вас можна назвати завзятим курцем – ви протягом більш ніж десяти років щодня викурюєте більше 25 сигарет – боротьба з абстинентним синдромом затягнеться на 2-6 місяців.

Через 1 – 9 місяців.

Орієнтовно через місяць після того, як ви кинули палити, ваші легені і бронхи починають потихеньку відновлюватися. Крок за кроком, клітинка за клітинкою-заражена тканина замінюється новою, чистою, а кашель, слабкість, задишка йдуть і забуваються. Тепер ви рідше хворієте застудами.

Ви пройшли важкі випробування і виявилися одним з небагатьох. Радійте, більшість кидають палити на цьому відрізку знову повертаються до згубної звички.

Ви кинули палити рік тому? Редакція True-Lady.ru вітає вас-тепер ви практично здоровий і абсолютно точно незалежний від тютюну людина! Ви практично позбулися тяги до сигарети, у вас більше немає задишки і кашляєте ви тільки після потрійної порції морозива.

Однак це не всі приємні новини: перш за все, ви значно знизили ризик отримати інфаркт – тепер ви ризикуєте в два рази менше, ніж тоді, коли ще курили. Само собою, вам ще є, над чим працювати, однак і це непоганий результат.

До того, як ви кинули палити, в вашу кров потрапляло дуже багато продуктів горіння, в тому числі і чадний газ, і це значно підвищувало ризик виникнення інсульту. Тепер, через п’ять років після того, як ви викурили останню сигарету, ви ризикуєте отримати інсульт не більше, ніж ті, хто ніколи не курив.

У курців значно вищий ризик захворіти на рак-причому не тільки раком легенів, але і раком сечового міхура, печінки, рота, горла, губи, стравоходу, нирок, підшлункової залози.

Через 10 років після того, як ви кинули палити, ви як і раніше ризикуєте захворіти на рак легенів більше, ніж людина, яка ніколи не курив, однак ваш ризик в два рази менше, ніж він був тоді, коли ви курили.

Через 15 років після останньої викуреної сигарети ваші судини і серце вже не пам’ятають, що колись ви над ними знущалися. Тепер ви ризикуєте отримати інфаркт, інсульт, та й взагалі будь-яку хворобу серцево-судинної системи не більше, ніж ваші ровесники, які ніколи не курили.

Дамоклів меч у вигляді ішемії, тахікардії, аритмії, стенокардії та інфаркту міокарда більше над вами не висить.

Вірніше, висить, але не більше ніж над ким-небудь іншим. І тепер у вас є всі шанси не допустити проблеми з серцем і в довгостроковій перспективі – займайтеся спортом, харчуйтеся правильно, любите життя і насолоджуйтеся нею.

У чому користь відмови від куріння.

Користь відмови від куріння просто величезна. Багато хто намагається кинути цю шкідливу звичку в економічних цілях, адже зараз пачка сигарет коштує дорого. І якщо відмовитися від куріння, можна заощадити чимало коштів. Однак є й інші позитивні моменти:

Організм очищається від шкідливих шлаків і токсинів, які чинять негативний вплив на функції всіх внутрішніх органів. Під їх впливом знижується імунітет. Кров краще збагачується киснем, яким харчуються всі клітини. Від цього старіння внутрішніх органів і шкіри настає повільніше. Обсяг легких збільшується і повертається до колишнього рівня. Нерідко у людей, які кинули палити, знижується вираженість симптомів хронічних захворювань органів дихання. Знижується ризик захворювання на рак легенів, гіпертонією, хворобами серця і судин.

Однак повне очищення організму від нікотину відбудеться тільки через 7-10 років після повної відмови від сигарет. Тому, перш ніж почати курити, потрібно подумати, чи вийде в подальшому кинути цю шкідливу звичку.

Чим шкідливий відмова від куріння.

Насправді, наслідки кидання куріння не завжди є позитивними. Звичайно, користь відмови від сигарет величезна, але перш ніж вона з’явиться, в організмі відбудеться ряд негативних змін. Оскільки нікотин включається в обмін речовин, то після відмови від нього відбудеться перебудова метаболізму. Тому в перші тижні самопочуття колишнього курця значно погіршується.

На деякий час знижується імунітет, оскільки організму потрібно впоратися зі стресовою ситуацією. Тому у людини підвищується частота простудних захворювань, виникають виразки в ротовій порожнині. Крім того, змінюється емоційний фон, особливо у людей, які курили більше 10 років. Вони стають дратівливими, запальними, у них з’являється депресія.

До того ж багато в перші місяці після відмови від куріння починають інтенсивно набирати вагу. Пов’язано це з тим, що з метою приглушити неприємні відчуття, багато заїдають їх їжею. Але коли організм звикне без нікотину, колишня вага повернеться. Саме в цей період багато хто не витримують, їм постійно хочеться викурити сигарету, тому вони повертаються до своєї негативної звички.

Стан організму по днях.

Після кидання палити в організмі спостерігається ряд негативних змін. Притому зазвичай симптоми відмови від куріння з тривалим стажем однакові для всіх пацієнтів. Особливо в перші дні спостерігаються зміни емоційного стану (поява дратівливості, депресії), безсоння, можливі тремтіння в руках і нервовий тик. Однак не можна думати, що абсолютно у всіх людей симптоми проявляються однаково.

У деяких випадках навіть завзяті курці легше відмовляються від сигарет в порівнянні з початківцями, стаж яких всього кілька місяців. Адже організм кожної людини унікальний, хтось швидше і сильніше звикає до наркотичних речовин, а хтось може починати і кидати палити в будь-який час, коли тільки захочеться.

Розглянемо, як відбувається відвикання від куріння по днях тижня. Нижчеописані симптоми є загальними і можуть відрізнятися у різних людей:

Перший день відмови від куріння зазвичай протікає без особливих проблем. У крові знижується кількість чадного газу, за рахунок чого вона краще збагачується киснем. Людина відчуває радість і гордість за себе. З’являється впевненість, що дійсно вийде кинути шкідливу звичку. Тяга курити дуже слабка або зовсім відсутня. Однак якщо не курити 1 день, це не означає, що куріння залишилося позаду. Адже зазвичай в наступні дні симптоми відмови стають більш вираженими. Не курити перший день легко, але ось на наступний день відмови від тютюну стає складно придушити свою залежність. У цей період виникають перші симптоми нікотинового голодування. Радість першого дня заміщається дратівливістю і агресивністю. Тяга до куріння підвищується, але її можна зменшити силою думки. З’являється задишка, кашель, болі в животі. Заснути в цей період дуже складно. На третій день нервозність посилюється, підвищуються симптоми залежності. Всі думки курця спрямовані тільки на сигарети, він не знає, чим відволіктися. Заснути практично неможливо, сон переривається. Можливо лущення шкіри, поява прищиків.

У цей день обов’язково потрібно чимось відвернути себе. Рекомендується зайнятися якоюсь улюбленою справою. Фізичні навантаження також добре відволікають від думок про тютюн. Можна затіяти ремонт, перестановку меблів. Багато ж заїдають цю проблему їжею з вираженим смаком.

Триває відновлення організму, приплив крові до мозку підвищується до нормального рівня, відбувається репарація легенів. Людина стає менш агресивним, дратівливість знижується. Деякі люди використовують спеціальні препарати, щоб придушити свій емоційний стан (наприклад, діазепекс). У більшості випадків спостерігається поліпшення настрою, проте присутня неуважність в діях. Заснути легше, але сон поверхневий. Можливо слабке запаморочення і шум у вухах. Іноді з’являється набряклість рук і обличчя. П’ятий день-це переломна стадія відмови від куріння. Дуже сильно тягне курити, підвищується ймовірність зриву. Вважається, що якщо витримати тягу до тютюну в цей день, то в подальшому також можна буде перебороти себе. Кашель стає мокрим, отхаркивается темна слиз. Смак їжі поліпшується, оскільки на поверхні язика гояться мікротравми, за рахунок чого відновлюються смакові рецептори. На шостий день вперше клітини «білої крові» формуються без впливу нікотину. Нормалізується перистальтика кишечника, відбувається подальше відновлення легенів. Для цієї стадії кидання куріння характерні ті ж симптоми, що і в третій день. З’являється так званий синдром відміни, коли людина хоче знову почати курити. Знову порушується сон, курець стає дуже дратівливим і агресивним, намагається знайти сигарети. Йому дуже складно і навіть неможливо стримувати себе. Тремор рук стає більш вираженим, людина сильніше потіє, його нудить після кожного прийому їжі. У відхаркувальний слизу можуть з’явитися частки крові. Якщо не курити тиждень, етап фізичної залежності до нікотину буде завершено. Після цього почнеться інтенсивний процес відновлення організму. Найповільніше відбувається репарація легенів, судин і нервової системи. На сьомий день людина перестає думати про сигарети, тому важливо, щоб йому нічого про них не нагадувало. Бажано позбутися від запальничок і всіх сигарет в будинку, прибрати попільничку. Самогубство знову стає ефективним. Підвищується апетит, проте можливі порушення травлення і дефекації.

Зміни при відмові від куріння в організмі тривають до року, а повне відновлення можливо тільки через кілька років. У перший місяць кидання курити оновлюється слизова оболонка бронхів, яка постраждала під дією нікотинового диму. Поліпшується стан кровоносних судин. Значно підвищується імунітет, що пов’язано з посиленим кровопостачанням клітин. Швидко оновлюються лейкоцити і тромбоцити, а ось відновлення еритроцитів протікає повільніше.

Поновлюються клітини епітелію, за рахунок чого шкіра виглядає свіжо, з’являється природний рум’янець обличчя, а жовтий відтінок повністю зникає. Пацієнт краще відчуває смак їжі і запахи. У багатьох колишніх курців сигаретний дим викликає огиду. Апетит різко підвищується, через що може збільшитися маса тіла. Оскільки функції шлунково-кишкового тракту в цей період ще повністю не відновилися, можливі часті болі в області живота. Притому дефекація також нестабільна-проноси і запори можуть чергуватися один з одним. До закінчення першого місяця кашель зі слизом практично проходить. Головні болі і запаморочення тривають, оскільки мозок не звик до такої кількості кисню.

Емоційний стан все ще порушено, тому людині потрібна підтримка з боку оточуючих його людей. Тягне курити набагато менше в порівнянні з першим тижнем. Зриви можливі до кінця 2-го і 4 – го тижня, коли людині хочеться закурити з цікавості-дізнатися, чи подобається смак сигарет тепер.

У період 2-6 місяців відбувається повне відновлення шкірних клітин, тому колір обличчя стає таким, як до початку куріння. Зникають сухість і свербіж на шкірі. До кінця 6-го місяця легкі очищаються, їх обсяг значно збільшується. Відновлення печінки починається тільки на 5-му місяці, але цей процес протікає дуже швидко.

В цей час організм реагує позитивно на відмову від куріння. Апетит нормалізується, відновлюється вага. Починаючи з п’ятого місяця, можна займатися спортом, наприклад, плаванням або їздою на велосипеді. Настрій підвищується, людина стає веселим і життєрадісним. Життя наповнюється різнокольоровими фарбами і приносить задоволення. Тяга до сигарет повністю відсутня.

На 7-8 місяці зуби стають білими, жовтий наліт зникає (за умови щоденного чищення). Відновлюються голосові зв’язки, тому голос нормалізується, перестає бути хрипким. Сприйняття смаків і запахів загострюється. На 9-11-му місяці тяга до куріння вдень відсутня, проте багато хто скаржиться на те, що їм сняться сигарети. До року без тютюну організм відновлюється настільки, що знижується ймовірність появи інфаркту та інсульту в 2 рази.

Але необхідно враховувати, що чим менше стаж курця, тим краще його організм відновиться. Адже нікотин може викликати зміни на генетичному рівні, в результаті чого діти можуть народитися з різними недоліками. У жінок, які раніше курили, вагітність і пологи в більшості випадків протікають з ускладненнями.

Що забороняється робити, коли людина кидає палити.

Період припинення куріння дуже складний для багатьох ще й тим, що в цей час є ряд обмежень. Так, як мінімум протягом 3 місяців після відмови від сигарет не рекомендується приймати будь-які ліки. У період менструації жінці не слід кидати курити, так як це може спричинити за собою стрімке збільшення ваги.

Не можна вживати в їжу шкідливі продукти. Необхідно переглянути свій раціон, включивши в нього свіжі фрукти і овочі, а також інші компоненти, багаті вітамінами і мінералами. У перші дні бажано харчуватися тільки молочно-рослинною їжею, що дозволить організму легше впоратися зі стресовою ситуацією.

Як допомогти організму.

Щоб було легше кинути палити, необхідно надати своєму організму допомогу. Налаштуватися на те, що повністю відмовитися від куріння буде складно, необхідно ще в той же день, як людина прийме рішення про це. Важливо поставити перед собою чітку мету, для чого потрібно досягти позитивного результату. Такий мотивацією може бути збереження сім’ї або здоров’я, бажання зачати дитину, зайнятися спортом і інші причини. За рахунок цього буде легше дотримуватися правил, пов’язаних з курінням.

У перший місяць важливо давати своєму організму максимум вітамінів. Потрапляти вони можуть як з їжі, так і зі спеціальних медикаментів. В аптеці можна купити вітамінні комплекси, які сприяють швидкому відновленню (наприклад, «Аевіт» або «Мультитабс»).

Щоранку слід випивати по склянці теплого молока натщесерце. Але якщо через куріння з’явилася астма, пити його можна тільки після консультації з алергологом.

Для прискорення нормалізації тону шкіри можна використовувати натуральні маски для обличчя на основі меду, яєчного жовтка і молока. Вони підходять як для жінок, так і для чоловіків, які стежать за своєю зовнішністю.

Важливо також стежити за своєю фізичною активністю. Шлаки і токсини швидше виводяться з організму, який отримує достатню кількість фізичних навантажень. Рекомендується робити вранці зарядку, гуляти, як можна більше часу дихати свіжим повітрям.

Звичайно, відмова від куріння-це дуже складний і тривалий процес. Не існує простого способу, який би допоміг зменшити інтенсивність симптомів, викликаних стресовим станом організму. Зате результат не змусить себе чекати, і вже через кілька місяців людина відчує полегшення.

Вітаю всіх 🙂 з 1996 року курю. Пачка в день. В основному Parliament Extra Light. Кілька разів читав книгу Аллена Кара. Дивився його відео. Дивився ще різного відео всякого багато. Чо-то якось не встромляло і не торкало. Нудно все. Головне усвідомити всю цю шкоду своєму організму. І порахувати, скільки грошей на все це витрачатися 🙂 коротше, три дні без сигарет. Поки настрій хороший. Головне, усунути себе від впливу інших курців. Поки успішно. Тяги немає. Бували позиви, але успішно душив. Подивимося, що буде далі.

19.08.10 четвертий день іде. Не тягне. Починає отхаркиваться всяка хрень … працює 🙂 цілий день болить голова … болить так, як зазвичай після того, як багато викуриш … може так організм бунтує? Невелике запаморочення супроводжує біль… як ніби перша затяжка після багатогодинної перерви… як в перший раз за день, але близько 12 або 13 дня… зараз стояв з сусідом на сходовому майданчику… думав напружувати буде … навпаки. Неприємний запах … подобається це почуття ♪

20.08.10 5 днів без сигарет. Політ нормальний 🙂 Спасибі всім за підтримку. Головний біль не припиняється. Але вже ледве помітно. Відчувається, що чогось не вистачає. Іноді виникає думка. Щас було б здорово викурити сигаретку. Сів у машину, смачно поїв, вийшов поговорити з сусідом, просто стоїш чекаєш когось… багато моментів, коли реально хочеться закурити… тому що це увійшло в звичку. Нічим зайнятися, покури. Займи руки. 🙂 Незвично. Потрібно придумати нові заняття в такі моменти 🙂

23.08.10 8 днів без сигарет. Голова болить. Перший день на роботі після тижневого відпочинку. Було тяжко. Спокус багато. Було два рази бажання плюнути на все і здатися. Тривожачи. Вже починаю сумніватися, що зможу це зробити… відвідують думки — а чи треба… і так було добре… нічого не турбувало. іноді приємне запаморочення вранці … так добре було … ні. Треба зосередитися. Я вище цього. Мені не можна здаватися. Як я буду дивитися в очі людям, яким обіцяв … не можна. Люблю себе і свій організм. Продовжуємо … радий прийняти слушні поради. Допомагати. Виручати 🙂

14.03.11 Н-да. Соромно мені було. Не зміг подужати. Ну що ж, спроба №2 сьогодні другий день без сигарет.

Нові установки: 1. Я вище сигарет. Невже я не можу їм протистояти? 2. Куріння не приносить задоволення. Як дим може приносити задоволення? Коли він потрапляє в очі, як же їх щипет. А що відбувається всередині організму — травний тракт. Як часті підсумки куріння-печія, головний біль. 3. Курити дорого. Пачка сигарет коштує 67 руб.

2 літри 98-го бензину або майже 3 літри 92-го. Пачка в день-730 л 98-го бензину або 1095 л 92-го за рік! Це величезна кількість палива. Це на моїй машинці можна проїхати близько 5000 км, а на Honda Jazz — більше 20000 км! Е-мое! Купую Honda Jazz 🙂 4. Хочу здорового сина … або дочку … дуже хочу…

Чого не вистачає: 1. Найчастіше не вистачає некурящих людей в оточенні. 2. У компанії кидати простіше. Один одного пожуришь і як би відпадає необхідність куріння в даний момент. Та й все-таки дух першості є в будь-якій людині. У пору прям створювати гурток анонімних курців 🙂 Потрібна компанія!

Загалом, спроба №2 стартувала. Буду радий за підтримку та цінні поради. 🙂

15.03.11 — день третій поки, на подив, спокійно себе почуваю. Як же хочу, щоб так далі і тривало!

18.03.11-день шостий продовжуємо. Почалося відхаркування всякої гидоти. Цілий день крекчу 🙂 Сосу Тік-Так 🙂 зробив висновок-на того, хто палить сильно впливає суспільство, що палить. Вчора був у компанії курців. Було важко.

21.03.11 — день дев’ятий. Все шляхом. Процес відвикання йде. Тільки ніяк не можу відкашлятися 3-й день. Невже так багато гидоти в легенях? Тік-так в задоволення.

29.03.11 — день сімнадцятий. Політ нормальний. Навчився ігнорувати курців. Тяги немає.

05.04.11 — день двадцять четвертий не курю і радий цьому ♪

01.05.11-день сорок дев’ятий мені добре 🙂 на даний момент: я заощадив 2 496,06 руб. заощадив часу 2 980 хвилин вже врятував свої легені від: 745 сигарет від цієї дози отрут вже померло б : 4 коня або 7 осликів 🙂 виклавши всі Невикурені мною сигарети в одну лінію, отримаємо шлях довгою: 63 метри у висоту це одно : 22-х поверховому будинку ! Недопалками від цих сигарет можна було б заповнити: дві 3-х літрові скляні банки за Весь період куріння я викурив 82 125 сигарет, а це 4 106 пачок витратив на це 275 119 руб. реальний збиток від викурених мною сигарет становить 1 238 034 руб. Загальна вага викурених мною сигарет 77 кг 198 грам загальний обсяг моїх недопалків 511 639 кубічних сантиметрів за цей час я міг би вже померти 3 285 разів ! Принаймні саме стільки смертельних доз нікотину я прийняв! До повного відновлення нормального кровообігу в судинах залишилося 632 години. До повного відновлення функціональних можливостей органів дихання залишилося 2480 годин.

28.10.11. День двісті тридцятий. Ну що, друзі мої)) Думали, я здався і в цей раз? Вігвам)) я вже забув, що це таке. Мені добре! Життя по кайфу! Дихаю на повні груди! Ось як ))

19.01.12 День хрін знає який)) мені дуже здорово! Я кинув! Я не хочу цього! Мені шкода тих, хто гробить своє здоров’я! Швидше беріться за розум! (над колегою по роботі проводжу один експеримент — про результати доповім).

Інформація зібрана за допомогою www.not-smoker.narod.ru/

Мій онлайн лічильник некуріння — ne-kurim.ru/ncounter/9647-4.png.

Курив 35 років як паровоз. Але раптом вирішив кинути, бо втомився. Просто тупо втомився від нікотину, від запаху гару і всього з ним пов’язаного. Перший раз кинув-тиждень витримав, другий раз кинув — п’ять днів витримав, думав що не зможу. Сказав собі що це буде остання спроба третя, і якщо не зможу кинути то буду курити по 2 пачки в день, щоб до одного берега причалити і не мучити себе і не смердіти паленої ганчіркою, та саме ганчіркою, а ніяким не тютюном, як я думав до цього, і попросив у Бога щоб він допоміг мені з цим рішенням. Якщо почну курити і не подужаю своє рішення, то нехай я цю хвилину ж почну подихати від нікотину. Не знаю хто вже тут підметушився, Бог чи інші сили, але коли я вирішив викурити останні п’ять сигарет і почати остаточний забіг на дистанцію здорового способу життя, я помітив, що не можу випробувати звичного мені стану від викуреної мною сигарети — навпаки, мене просто рубило з ніг, і я відчував, що мій мозок починав гудіти і покривався туманом як Лондон в ранкові години, Мені ставало погано і страшно одночасно. Але я терпів, і як підходив час Другої сигарети, то продовження було сильніше і ще жорсткіше. Я починав задихатися і ноги просто підкошувалися, піді мною ходила твердь хвилями. Я розумів що це не спроста. І ось настав третій проміжок викурювання сигарети, затягування-друга і розуміння того що це, можливо, моя остання мить на цій грішній землі, і серце і тиск стрибок і помутніння і нестача кисню і біль в животі і різь в очах і жаль про те що все це я затіяв. І прохання моє до вищих сил скасування не підлягало мабуть. Не курю вже два з половиною роки, сказати що радий за себе — так, безсумнівно, більше скажу: гордість прям розбирає. Тому що зміг зламати і здолати найсильнішого і найлютішого ворога свого, самого себе. Побічні ефекти відчуваю на собі донині, що не дивно після 35 років старанного куріння .Одне можу заявити — будь-які симптоми з цією відмовою. проходять з часом, не варті того щоб братися за цю нікотинову смерть заново, щоб знайти в ній заспокоєння — заспокоєння від нікотину одне (могила). Кидайте і не пошкодуєте про своє рішення в майбутньому.

Що відбувається в організмі після відмови від сигарет.

20 днів не палю

Тютюновий дим містить не тільки нікотин. У його складі налічують 196 шкідливих речовин, з них 14 — наркотики. Як і будь-які отрути, ці токсини починають виводитися системами захисту відразу ж після надходження в організм. Заважає цьому процесу тільки нова доза.

Очищення організму після куріння і подолання нікотинової залежності — це дві різні складові процесу відмови від сигарет. Відомий англійський письменник Аллен Карр, який розробив «Легкий спосіб кинути палити«, у своїй книзі стверджує, що всі муки і ознаки» ломки» носять виключно психологічний характер. При правильному підході відмова від куріння-легке і приємне заняття. Сам Аллен Карр викурював по 100 сигарет в день, кинув різко і процес очищення і оздоровлення організму не супроводжувався ніякими згубними наслідками. Також в його клініках неодноразово отримували допомогу пацієнти, чий вік був більше 60 років, а в одному випадку Карр наводить як приклад 99-річну жінку. У всіх колишніх курців після відмови від сигарет відбувається значне поліпшення здоров’я.

Зміни в організмі відбуваються в перший час.

За який час організм очищається від нікотину? Хороша новина: нікотин починає виводитися відразу ж після викурювання сигарети. Цей наркотик викликає швидке звикання, але також швидко виводиться з організму. Якщо не надходить нової порції, то через дві години більша його частина вже покинула легені і кровоносну систему.

Дихання стабілізується через 12 годин. Проходить бронхоспазм, викликаний впливом нікотину на рецептори легенів. Вже на першу добу очищення організму від наслідків куріння нормалізується склад крові — стає більше кисню і менше вуглекислого газу. Кожен, хто кидав палити, знає, що найважчий період — перші 3-4 дні. В цей час основна кількість шкідливих речовин залишає організм, і він очищається. Зникає неприємний запах з рота, від шкірного покриву. Очищення організму від нікотину і смол на 99% відбувається через три тижні. На 2-3 день розвивається кашель і виділення мокротиння. Це свідчить про те, що відновлюється діяльність епітелію бронхів. Паралізовані отрутою вії оживають і починають очищатися, просуваючи продукти розпаду і слиз назовні. Підвищена секреція мокротиння сприяє очищенню багаторічних відкладень в легенях. Можлива підвищена пітливість — з шкірними виділеннями виводяться шкідливі продукти обміну речовин. Відновлюється слизова оболонка шлунка і кишечника, пошкоджена як загальним впливом тютюну на організм, так і попаданням сигаретного диму в шлунок при ковтанні отруєної слини. Можливо, зниження тонусу гладкої мускулатури і розвиток запорів, які проходять при відновленні нормальної чутливості рецепторів кишечника. Іноді виникають головні болі або скачки артеріального тиску. Оскільки нікотин паралізує дрібні капіляри і має судинозвужувальну дію, рецепторів потрібен деякий час на звикання до нових, «ожилим» судинах. Завдяки відновленню нормального тонусу поліпшується кровопостачання всіх органів і тканин і в першу чергу головного мозку. Відновлюються смакові і нюхові рецептори. Вже через тиждень ви відчуваєте запахи, не чутні раніше, а їжа набуває смаку. До речі, по відновленню нюху можна побічно судити про те, як швидко очищається організм після відмови від куріння. Підвищується апетит. Це пов’язують з двома причинами. Перша-психологічна. Замість того щоб сунути в рот сигарету, людина починає що-небудь жувати — замінює одне задоволення іншим. Якщо при відмові від куріння пацієнт відчуває стрес, то процес поглинання їжі його заспокоює. Друга обумовлена підвищенням апетиту і відновленням смаку.

Роздратування, яке відчувають деякі люди при відмові від куріння, залежить виключно від психологічного настрою.

Фізична залежність від нікотину долається досить легко, а ось негативні установки в свідомості і підсвідомості, спрямовані на заохочення куріння, обумовлюють нервові розлади і пригніченість.

Незалежно від того, через який час організм очищається від нікотину, психологічна залежність може зберігатися дуже довго.

Аллен Карр розробив методику, що дозволяє поглянути на процес відмови від куріння під іншим кутом. Згідно з його твердженням, куріння не є задоволенням, і ви, кинувши палити не тільки не втрачаєте чогось необхідного, але і купуєте багато-нове щасливе життя, незалежність і здоров’я.

Зміни в організмі відбуваються через тривалий час.

Як відбувається очищення організму від куріння в подальшому?

Через місяць поліпшується імунітет, відновлюється кількість білих кров’яних тілець. Шкіра очищається, через два місяці набуває природний колір і колишню еластичність. Протягом 2-6 місяців — в залежності від стажу куріння і швидкості оновлення клітин, збільшується життєва ємність легенів, що підтверджується виміром на спірометрі. Через два місяці оновлюються всі клітини крові. Через три-відновлюються дрібні капіляри, судинна стінка, повністю нормалізується кровообіг. Зникають задишка і прискорене серцебиття. Через шість місяців регенерує печінку. Відновлюється слизова шлунка при ахілічному гастриті, яким страждають багато курців. Розвивається він в результаті отруйної дії нікотину на клітини, що виробляють шлунковий сік. Після припинення куріння захворювання поступово зникає. Через 8-10 місяців навіть у завзятих курців зникає жовтизна зубної емалі і нігтьових пластинок, легкі повністю очищаються і їх ємність додає 10%.

Через рік після припинення отруєння організму нікотином вдвічі нижча ймовірність інсульту або інфаркту, у вагітних шанси народити здорового малюка такі ж, як у жінок ніколи не курили. Імовірність онкологічних захворювань знижується в три рази.

Як допомогти організму відновитися після відмови від куріння.

Щоб допомогти всім системам організму швидше прийти в норму і очиститися після тривалого отруєння отруйним тютюновим димом, звертають увагу на спосіб життя і харчування.

Для підтримки і очищення дихальної системи необхідне свіже повітря. Частіше провітрюйте приміщення, гуляйте в лісопаркових зонах, займайтеся фізкультурою на свіжому повітрі. Перший час корисно пити відхаркувальні засоби: відвар материнки, липи, мати-й-мачухи. Очищує дією володіє відвар лаврового листа. Корисний лимон, перекручений з медом — по 1 столовій ложці перед їжею. Відновити і очистити травну систему допоможуть слизові відвари: вівсянка, рис, лляне насіння. Картопляний відвар добре діє на легені і серце. Добре під час очищення організму від нікотину приймати вітаміни: аскорбінову кислоту, Рутин, вітаміни A і E, а також збільшити споживання свіжих фруктів і овочів, зелені, пити ягідні морси.

Багато хто боїться розтовстіти після відмови від куріння. Дійсно, набір зайвої ваги можливий в перші кілька місяців. Боятися тут нічого. Апетит приходить в норму через 2-3 місяці, варто просто трохи обмежити себе — не підвищувати загальну калорійність денного раціону, їсти більше овочів, фруктів, каші.

Отже, підіб’ємо підсумки всього вищесказаного, як очищається організм після відмови від куріння.

Нікотин починає залишати організм відразу ж після того, як ви загасили сигарету. Через дві години вміст його в крові стає мінімальним. Протягом перших тижнів виводяться практично всі шкідливі продукти тютюнового диму. Починається відновлення органів і тканин. Тривалість його залежить від стажу курця, від того, наскільки сильно були пошкоджені системи життєзабезпечення. Досить швидко очищаються і приходять в норму судини і регуляція кровообігу, відновлюється слизова оболонка бронхів і травного тракту. Через півроку, як організм очищається від куріння, повністю регенерують клітини печінки. Допоможуть відновитися фізичні навантаження на свіжому повітрі, правильне харчування протягом перших місяців і позитивний психологічний настрій.

Способи і мотиви для того, щоб назавжди розпрощатися з курінням можуть бути самими різними. Але практично кожен кидає перший час відчуває певний дискомфорт.

«Виникають чисто фізичні механізми залежності — та ж сама абстиненція, яка іноді важко переноситься. Це може бути дратівливість, перепади настрою, емоційні спалахи, можливо, порушення сну. Я кажу, можливо, тому що може бути, а може і не бути! Але після трьох тижнів абстиненція проходить майже у всіх», — стверджує наш експерт психолог Лариса Дишленко.

Тим, хто вже прийняв рішення » кидати!», Лариса Дишленко дає кілька загальних рекомендацій, які допоможуть без ускладнень і максимально комфортно пережити короткий, але часто непростий період, відразу після відмови від сигарет:

1. На перший час відмовся від міцного… чаю, кави та алкоголю.

Нікотин-сильний стимулятор, і організм після відмови від куріння буде прагнути до отримання стимуляторів за допомогою кави, чаю та алкоголю. Випивка в цьому плані штука дуже небезпечна для курця. Самі палять помічають, що коли вони випивають, знижується самоконтроль, і сигарет викурюється набагато більше звичайного. Алкоголь розгальмовує і людині стає важко втриматися від спокуси закурити.

2. Скажи обжерливості-ні!

Деякі люди поправляються, коли кидають палити. Чому? Фахівці стверджують: людина схильна до переходу від однієї залежності до іншої. Психолог Лариса Дишлко пояснює «» з психоаналітичної точки зору (по теорії Фрейда) куріння і алкоголь — це задоволення оральних потреб, грубо кажучи, потреби щось брати в рот-це соска! Що виходить з їжею? Нею деякі люди як би замінюють перші дві залежності. Лікарі рекомендують для подібних цілей користуватися або гомеопатичними засобами, або льодяниками і м’ятними жуйками без цукру. Але люди-то починають заїдати насінням, печивом, солодкими цукерками, горіхами, які дуже калорійні. Вони поправляються не від того, що кидають палити, а від того, що починають замінювати сигарети їжею!».

Для того, щоб не розтовстіти, заїдаючи «синдром відміни» картоплею фрі, салом і тортами, потрібно обмежити в своєму раціоні висококалорійну, жирну, солодку і борошняну їжу. До того ж перший час варто уникати копченої, занадто гострої, солоної і дуже солодкої їжі. «Це не означає — Не балувати себе зовсім, якщо хочеться, можна з’їсти, але трохи: один солоний огірочок, шматочок ковбаски, але не цілу копчену рибину! Тому що пряна їжа — теж стимулятор, а організму перший час потрібно відпочивати від подібних «гострих відчуттів»» — уточнює Лариса Геннадіївна.

А ось рідини організму в цей період потрібно більше звичайного-пийте мінералку, соки, настоянку шипшини і трав’яним чаї.

3. Вітамінізуй себе!

Полівітамінні препарати (що містять як мінімум вітаміни А, Е, С, В1 і В6) послаблюють «синдром відміни» і активізують процес очищення організму від тютюнових токсинів. Прийом цих препаратів рекомендується як мінімум протягом місяця після відмови від куріння.

4. Відверніть себе … жуйкою, льодяниками і гомеопатією.

Відмінний відволікаючий маневр-жувальна гумка (краще м’ятна) перші 7-10 днів. Є гомеопатичні препарати, розроблені спеціально для тих, хто кидає курити: «Корида+», «Кури мало» «Табакс». «Сенс гомеопатії в тому, що коли хочеться курити, замість сигарети ви берете цю пігулку. На травах, гіркувата на смак, вона як би заміщає вам процес куріння, задовольняє оральну потребу » — уточнює психолог. До того ж у деяких людей такі препарати здатні на рефлекторному рівні виробити огиду при думці про куріння.

5. Заміни сигаретний нікотин на терапевтичний.

Нікотинозамінюючі препарати реально допомагають, і вони цілком допустимі-вважають фахівці. Що таке нікотинозамінна терапія? Припинивши курити, людина все-таки отримує мінімальні дози нікотину або через шкіру (пластир), або через жевачку – це допомагає пом’якшити прояви «синдрому відміни». «Нікотинозамінюючі засоби дають нормальні результати, якщо використовується в якості підтримуючої терапії, а не як панацея. Будь-які, навіть найкращі препарати допомагають, але не грають вирішальної ролі» — пояснює Лариса Геннадіївна.

6. Дихай глибше!

Коли хочеться курити і підкочує роздратування, спробуйте діафрагмальне дихання – методику дихання животом. Про цю техніку можна прочитати в інтернеті або навчитися їй у фахівця. У ній немає нічого складного-це простий і доступний метод релаксації, елемент медитації, знайомий всім, хто займається йогою або східними єдиноборствами.

7. Допоможи собі заспокоїтися.

Якщо роздратування все ж бере над вами вгору, і глибоке дихання не допомагає – спробуйте самі нешкідливі заспокійливі засоби: «Гліцин» по 2 таблетки під язик, 3-5 разів на добу + заспокійливі чаї на травах. Також можна використовувати валокордин, настоянку валеріани, корвалол, ново-Пасит. Ці препарати знімають або зменшують дратівливість, збудливість, тривожність і порушення сну. З перерахованих коштів потрібно вибрати одне, і якщо після декількох днів прийому симптоми продовжують турбувати, можна замінити його на інше. Перераховані седативні препарати приймаються в дозах, зазначених на упаковках, мінімум 3 рази на день протягом 1-2 тижнів.

8. Висипайся і рухайся!

Кидаючи палити і починаючи нове життя, потрібно якомога краще піклуватися про себе. Більше руху! Прогулянки взимку і влітку + спорт! Одному до душі басейн, іншому-біг підтюпцем, третьому – ковзани, лижі або велосипед. Обов’язково висипайтеся, дотримуйтесь режиму дня і постарайтеся не перепрацьовувати на роботі особливо перші дні після відмови від сигарет.

9. Не залишай собі шляхів до відступу!

З квартири, з автомобіля, зі своєї сумки і з робочого місця приберіть абсолютно всі предмети, пов’язані з тютюном: запальнички, Попільнички, Портсигари, пачки сигарет і іже з ними. Не залишайте ніяких заначок! Якщо на кухні у вас газова плита, то замість запальнички краще користуватися сірниками, щоб ніщо не нагадувало про стару звичку. «Асоціативні предмети дуже часто провокують закурити знову, тому від них треба обов’язково позбутися» — пояснює психолог.

10. Зроби простір навколо себе зоною вільною від куріння.

20 днів не палю

Перший час дуже важливо рідше бувати в палять компаніях – витримаєте хоча б днів 10 без вечірок і задушевних зустрічей, де народ випиває і закурює алкоголь сигаретою. Не провокуйте себе!

На роботі, якщо колеги йдуть на перекур-йдіть в іншу сторону: в буфет-попити чаю або перекусити яблучком, зателефонувати другу, написати листа, в теплу пору року – просто вийти подихати – не в курилку, а на вулицю!

Всім близьким, друзям і родичам розкажіть про те, що кидаєте, і попросіть не курити у вашій присутності – не соромтеся, Ви маєте на це повне право! Якщо серед рідних є курці-нехай роблять перекури на сходовому майданчику. Квартира відтепер-зона вільна від куріння! Люблячі люди вас зрозуміють і підтримають! Єдине, чого робити не варто-завзято і агресивно агітувати всіх оточуючих позбавляти від шкідливої звички разом з вами – це викличе лише протест і роздратування, залишайте за людьми їх право вибору!

Для тих, хто відчуває, що може не впоратися поодинці, кому необхідна допомога і підтримка, щоб кинути палити, можуть звернутися до фахівців. Допомога в боротьбі із залежністю можна отримати абсолютно безкоштовно! У столиці-в Московському міському центрі профілактики і лікування тютюнопаління і нехімічних залежностей (вул.Остоженка Д. 53А тел.: (499)245-03-85). А в регіонах, у багатьох містах є наркологічні диспансери, де допомагають справлятися не тільки з наркотичною та алкогольною, а й з тютюновою залежністю, причому за бажанням пацієнта допомога може бути анонімною!

Не палю 20 днів.

Введення.

Тютюнопаління викликає залежність організму від нікотину, рівнозначну залежності від наркотиків. Нікотин включається в обмін речовин, тому кинути палити так важко. Однак людей, назавжди відмовилися від куріння, не так вже й мало: на їхньому прикладі ми бачимо, що побороти цю шкідливу звичку – цілком реально. Але людина, яка вирішила кинути палити, повинен знати, що цей вчинок, безсумнівно, корисний для здоров’я, супроводжується і рядом негативних факторів.

Позитивні моменти відмови від куріння.

Кинувши палити, людина сприяє власному оздоровленню:

з організму поступово виводяться шкідливі речовини, шлаки; підвищується концентрація кисню в крові; нормалізується кровообіг; збільшується обсяг легенів (повертається до колишнього, нормального рівня); знижується ризик виникнення гіпертонії, серцево-судинних, легеневих, онкологічних захворювань, передчасної смертності.

Повне очищення організму від наслідків куріння відбувається тільки через 10 років життя без сигарети.

Негативні моменти відмови від куріння.

В організмі людини, який кинув палити, відбувається перебудова обміну речовин, що супроводжується, особливо в перший час, рядом негативних моментів:

Відбувається тимчасове зниження імунітету. У зв’язку з цим, після відмови від куріння, у людини частішають простудні захворювання; може виникнути стоматит, виразки в порожнині рота. Розвиваються емоційні розлади: дратівливість, запальність або пригнічений настрій, аж до депресії; безсоння, кошмарні сни. Можлива поява головних болів, запаморочення. Багато людей, які відмовилися від куріння, в перші місяці починають швидко додавати у вазі. Пояснюється це тим, що людина, бажаючи приглушити негативні переживання, починає «заїдати» їх смачною їжею.

Однак найчастіше такі неприємності тривають не довше одного-двох місяців. Потім поступово обмін речовин наближається до норми, і негативні моменти відходять у минуле.

Що відбувається в організмі кинув палити? (зміни протягом року)

Нижчеописані зміни характерні для більшості пацієнтів. Однак не можна вважати, що ситуація відмови від куріння переноситься всіма абсолютно однаково. Кожен людський організм унікальний, і реакції його індивідуальні. Є люди, які навіть після багаторічного куріння можуть відмовитися від цієї звички без особливих проблем і тяжких переживань. Є й інші, організм яких без нікотину відчуває такі муки, що людина знову повертається до своєї шкідливої звички.

Однак більшість людей, твердо вирішили кинути палити, переживши перший тяжкий період, успішно справляються зі своїм станом, і не курять більше ніколи в житті.

Перша доба.

Зміни в організмі. Змінюється склад крові: в ній знижується вміст нікотину і чадного газу, а концентрація кисню підвищується. Отже, поліпшується і постачання киснем тканин і органів. До кінця першої доби чадного газу в крові вже немає.

Відчуття пацієнта. Невелика слабкість, зниження апетиту, можливе порушення засипання, запаморочення. Тяга до куріння легко пригнічується зусиллям волі.

Психоемоційна сфера. Гордість своїм вчинком, настрій піднесений.

Перший тиждень.

Зміни в організмі. Протягом першого тижня після відмови від куріння організм пацієнта звільняється від нікотину. У зв’язку з цим виникає «нікотинове голодування».

Починається і прогресує з кожним днем відновлення пошкодженої слизової оболонки бронхів і кишечника. У легенях починається виділення слизу з подальшим її відкашлюванням.

Поліпшується тонус кровоносних судин і кровопостачання головного мозку, серця та інших життєво важливих органів.

Тонус кишечника знижений, тому виникають запори.

Артеріальний тиск помірно підвищений.

До кінця тижня нормалізується діяльність шлунка і підшлункової залози, але 12-палої кишки і жовчний міхур функціонують все ще зі збоями через відсутність нікотину.

Мікротравми на мові заживають.

Шкіра стає сухою, лущиться; можлива поява свербежу.

Після закінчення першого тижня клітини організму вже благополучно перебудувалися на діяльність без нікотину; фізична залежність від нікотину зникла, але залишилася залежність психологічна.

Відчуття пацієнта. Стан повного розбалансування організму. Апетит-то знижується, то підвищується. З’являється відчуття смаку їжі (в основному це відноситься до продуктів з яскраво вираженим смаком: сир, копченості, цитрусові). Іноді виникає тяга до солодощів. Можливі болі в животі і в правому підребер’ї, відрижка, печія, гіркота в роті, особливо після жирної їжі.

Турбує задишка, кашель з відходженням темної, в’язкого мокротиння. До кінця тижня часто виникає відчуття клубка в горлі.

Майже всі пацієнти відзначають шум у вухах, запаморочення, порушення засипання. Сон тривожний, неглибокий, поверхневий.

Підвищена пітливість, часом з’являється тремтіння в руках.

20 днів не палю

Психоемоційна сфера. В емоційному відношенні перший тиждень переноситься дуже важко. Людина, яка кинула курити, переживає сильний стрес. З’являються і посилюються нервозність, дратівливість, навіть агресивність, які можуть раптом змінитися на розгубленість, пригніченість.

Тяга до куріння дуже сильна, людина не знає, як відвернути себе від думок про сигареті. Можливість зриву, повернення до куріння на першому тижні-дуже велика.

Однак до кінця тижня знову стає ефективним самопереконання в правильності вчиненого вчинку.

Перший місяць.

Зміни в організмі. Триває оновлення клітин слизової оболонки бронхів, пошкоджених нікотиновою кіптявою. Також оновлюється слизова оболонка шлунка і кишечника.

Нормалізується діяльність дрібних судин, поліпшується стан їх стінок. Але тонус судин поки залишається нестійким.

Починається підвищення імунітету, пов’язане з відновленням процесів кровотворення. Оновлюються такі клітини крові, як лейкоцити і тромбоцити. Повільніше йде процес оновлення еритроцитів (червоних кров’яних тілець).

Поліпшується харчування всіх тканин організму, в тому числі і шкіри. Це особливо помітно у молодих людей і у курців з невеликим «стажем»: колір обличчя стає більш свіжим, зникає жовте забарвлення шкіри на пальцях.

Відчуття пацієнта. Відновлюється нюх, поліпшуються смакові відчуття від їжі. Запах сигаретного диму у багатьох пацієнтів викликає огиду.

Підвищується апетит, можлива надбавка у вазі. Але діяльність шлунково-кишкового тракту ще не прийшла до норми, тому часто виникають болі в животі. Запори можуть чергуватися з проносом.

Триває кашель з відходженням слизу. Але до кінця першого місяця кашель стає рідше.

Головний мозок ще не звик до надходження достатньої кількості кисню з кров’ю: це проявляється головними болями, запамороченням, сонливістю, «стрибками» артеріального тиску.

Психоемоційна сфера. Дратівливість і нервозність в порівнянні з першим тижнем — зменшуються. Але психологічна залежність від куріння ще сильна; вона проявляється в пригніченому, зниженому настрої, в необхідності моральної підтримки з боку оточуючих.

Тяга до куріння то слабшає, то відновлюється з колишньою силою. Особливо важко людині, яка кинула палити, перебувати в одному приміщенні з людьми, що палять.

У плані зриву небезпечний кінець другого тижня і кінець першого місяця-людина витримала певний термін без куріння, і може закурити знову з цікавості: чи сподобається зараз смак сигарети?

Другий-шостий місяці.

Зміни в організмі. Клітини шкіри за ці місяці оновлюються повністю, і колір обличчя пацієнта повертається до нормального. Сверблячка і сухість шкіри, які турбували в перший час, зникають.

З третього місяця нормалізується судинний тонус.

Відновлення тканин бронхів і легенів триває (це тривалий процес). Однак до кінця шостого місяця легкі очищаються настільки, що життєва ємність їх значно збільшується, що можна перевірити за допомогою спеціального приладу – спірометра.

Шлунок і кишечник функціонують в нормальному режимі. А ось відновлення клітин печінки починається лише в кінці п’ятого місяця, але потім триває з наростаючою активністю.

Клітини крові повністю оновлені.

Відчуття пацієнта. У цей період нормалізуються сон і апетит, стабілізується вага тіла. Головні болі і запаморочення залишилися в минулому. Кашель виникає лише зрідка. З’являється бажання займатися фізичними вправами. Поки допустимі лише тривалі прогулянки, а з п’ятого Місяця – плавання і їзда на велосипеді.

Психоемоційна сфера. Настрій стає рівним, стабільним, життєрадісним. Фізичної тяги до сигарет вже давно немає, але дуже довго тримається тяга до самого ритуалу куріння. До кінця шостого місяця ця тяга легко пригнічується зусиллям волі. Однак провокують ситуації можуть викликати зрив.

Сьомий-восьмий місяці.

Зміни в організмі. Триває активне відновлення бронхолегеневої системи. Життєва ємність легенів збільшується ще на 10%. Рідкісний кашель вже не супроводжується виділенням слизової мокротиння.

Відновлюються пошкоджені тютюновим димом голосові зв’язки, і зникає характерна для курців хрипота голосу.

Зуби очищаються від жовтого нальоту.

Триває оновлення клітин печінки.

Відчуття пацієнта. Загострюється сприйняття запахів і їх відтінків, а також смакові сприйняття.

Психоемоційна сфера. Особливих змін не відзначається.

Дев’ятий місяць.

Дев’ятий місяць після відмови від куріння – черговий критичний період. Раптом посилюються спогади про приємні відчуття, пов’язані з курінням — хочеться знову відчути смак сигарети. Будь-яка провокуюча ситуація може привести до зриву. У компанії курців людина може закурити навіть несвідомо, захопившись розмовою.

У цей період рекомендується проводити більше часу на свіжому повітрі, а також приймати легкі заспокійливі засоби (після консультації з неврологом або терапевтом).

Десятий-одинадцятий місяці.

Критичний період минув, вдень тяги до сигарет практично немає, але багато пацієнтів скаржаться на сни про куріння.

Відновлення організму в цілому вже дозволяє займатися такими видами спорту, як біг, заняття на тренажерах, Важка атлетика.

Один рік після відмови від куріння.

Рік без сигарети-солідний термін. За цей час здоров’я колишнього курця зміцніло настільки, що вдвічі скоротився ризик виникнення інфаркту або інсульту. При вагітності ризик розвитку ускладнень або мертвонародження стає таким же, як у некурящих жінок. Значно зменшується ймовірність розвитку онкологічних захворювань.

Але безслідно тривале куріння пройти не може. Роки вдихання тютюнового диму викликають генетичні зміни в організмі, і колишній курець (а особливо – курець) не застрахований від народження дітей з різними вродженими аномаліями. Чим менше «стаж» курця — тим більш повне оздоровлення організму відбувається після відмови від куріння.

Чого не можна робити, кидаючи палити?

Не можна в цей період (по крайней мере, в перші три місяці) приймати ніяких ліків. Жінкам не можна кидати курити під час менструації – це загрожує стрімкою надбавкою у вазі. Не можна харчуватися так, як раніше – потрібно повністю переглянути своє щоденне меню і додати в нього продукти, багаті вітамінами і мікроелементами. Від гострих, жирних, смажених страв потрібно відмовитися, і харчуватися в основному молочно-рослинною їжею. Таке харчування допоможе легше перенести тяжкі відчуття перших днів.

Укладення.

Тепер ви знаєте, які випробування чекають вас на нелегкому шляху відмови від куріння. Але вам відомо також і те, що всі ці труднощі можна подолати – і вийти переможцем з боротьби з нікотином! Вирішуйте!

Всіх вітаю, в своєму щоденнику. Сьогодні рівно 20 днів, як я попрощався з сигаретам. Скажу чесно, що цей форум знаю давно, намагався кидати напевно разів 200 за останні 2 роки, і завжди читав цей форум, порівнював свій стан, зі станом інших форумчан. Максимум кидав на 3-4 дні. І ось 24 травня, вийшовши з спор-бару, після перемоги збірної Росії з хокею над командою зі Швеції, з рахунком 3:1, я поїхав додому. Вже був вечір, і я звернув в міні-маркет біля будинку, що б купити сигарети. На касі взявши сигарети, звернув увагу на мармеладки Бон-Парі, а в кишені як на зло залишилося 100р, картку магазин не зміг прийняти, не було зв’язку з банком. І переді мною стояв складний вибір, або сигарети, або смачні мармеладки))) і як не дивно, я купив за місце сигарет, 2 пачки мармеладок))) на ранок вирішив твердо кинути, і сходив в магазин за черговою дозою мармеладок, і набрав всяких міні-снікерів і подібного го*на, які при щоденному вживанні, впливають на організм гірше, ніж куріння. Як ковбасило мене перші 7-8 днів без сигарет, розповідати, не буду. У всіх симптоми однакові. Дуже неприємні симптоми стали відбуватися на третьому тижні. По-перше, напади паніки незрозумілі за своє здоров’я, це дуже сильно вибиває з колії. По-друге, біль у грудях, задишка. Я розумію що організм перебудовується, вчиться жити без наркотиків, і дає збої, але в такі моменти, хочеться закурити і зупинити ці вегетативні порушення. Кілька слів, про хороше. Через тиждень, у мене відновився сон, і я став відмінно спати. Раніше я засинав о 12 ночі, і не міг прокинутися о 8 ранку. Зараз я засинаю так само о 12 ночі, а прокидаюся сам без будильника о 7 годині ранку, і прекрасно себе почуваю. Дуже багато сил додалося, енергії, відчуття, що на екстазі сидиш, енергії море)))))) і настрій, на багато краще стало, позитив і ясність розуму, краще бачити став, і перестав сопіти ніс. Так що кидати курити,треба обов’язково, але мені особисто здається треба це робити за допомогою психотерапевта, вегетативні порушення можуть теж грунтовно зіпсувати життя. З повагою, Денис.

Як правило, люди, яким вдалося кинути палити, дуже скоро стикаються з новою проблемою — як очистити легені після куріння.

Залежно від інтенсивності і стажу куріння легкі звільняються від трьох місяців до року. При цьому у одних з’являються кашель, мокрота, неприємний запах з рота, У інших процес очищення проходить без видимих ознак. Відповідно, і відповіді на питання, Як очистити легені після куріння, будуть різними.

Для тих, хто не відчуває ніяких дискомфортних відчуттів, будуть корисні прогулянки по хвойному лісі. Якщо дозволяє здоров’я, можна влаштовувати навіть короткі пробіжки. При цьому необхідно пам’ятати, що тривалі перебування в оточенні хвойних дерев може привести до перенасичення організму киснем. Тому при появі запаморочення або ейфорії необхідно відразу перервати прогулянку.

Поява кашлю або мокротиння – вірна ознака того, що легені почали чиститися. «Вії», які розташовані в дихальних шляхах, позбавляють їх від усього зайвого і шкідливого, в тому числі і від слизу, яка у курців виробляється в більшій кількості, ніж у некурящих. В цьому випадку можна рекомендувати кілька засобів, які допоможуть очистити легені після куріння.

1. Інгаляція. Рекомендується проводити курс від 5 до 15 процедур по 10 – 15 хвилин. Найбільшою ефективністю володіють трав’яні збори, в яких використовуються такі рослини як хвоя сосни, ялиці, кедра і ялівцю, листя дуба, чорної смородини, евкаліпта і берези, квіти липи, ромашки і лаванди, трава м’яти, шавлії, полину. Якщо немає сухого або парового інгалятора, можна заварювати сировину в звичайній каструлі і вдихати пар, накрившись рушником. Після інгаляції протягом півгодини не можна розмовляти і виходити на холодне повітря.

2. Лазня. Добре очищає не тільки легені, але і весь організм традиційна російська парилка з дубовим або березовим віником. Цю процедуру необхідно проводити раз на тиждень, протягом 1-2 місяців.

Серед колишніх курців існує цілий ритуал, пов’язаний з російською лазнею. Як стверджують, він очищає легені за три тижні. Згідно з цим рецептом, необхідно відвідати парилку на заході сонця, в період, коли Місяць убуває. При цьому, кращі дні проходження процедури для чоловіків-це понеділок, вівторок і четвер. Треба думати, жінкам залишаються всі інші дні тижня. До складу віника повинні входити не тільки звичайні дуб або береза, а й трави, які мають відхаркувальну дію. Одночасно з обробкою тіла віником, хто-небудь повинен лити масло на розпечені камені. При виході з парилки Категорично забороняється різко охолоджуватися. Після відвідування бвні протягом трьох днів необхідно пити відвар з тих же трав, що увійшли в віник. Через тиждень потрібно повторити парилку з іншим маслом і складом віника. На третій тиждень проводять процедуру в останній раз, знову помінявши компоненти.

3. Фізичні навантаження. Добре допомагає в очищенні легенів аеробіка, плавання, біг на свіжому повітрі, бодіфлекс.

4. Дихальна гімнастика. На сьогоднішній день, найбільш ефективним вважається «повне дихання» йогів. Воно складається їх нижнього, середнього і верхнього типів дихання, яким вчаться поступово. Крім очищення легенів, люди , які освоїли «повне дихання», позбавляються від простудних, серцево-судинних захворювань, психологічних проблем.

5. Харчування. Деякі продукти добре допомагають очистити легені після куріння. Наприклад, цибуля і часник звільняють їх від шкідливих речовин, що накопичилися за роки куріння. При цьому фітонциди, які виділяють ці овочі, надають антибактеріальну дію. Так як вживати ці продукти в сирому вигляді незручно, їх особливим чином обробляють. Цибулю дрібно ріжуть, посипають цукром і ставлять в тепле місце на пару годин. Отриманий сироп п’ють по столовій ложці протягом тижня після їжі.

Не палю 20 днів. З якими проблемами ви стикалися, коли кидали палити? (Проблеми з шлунково-кишкового тракту, сухість у роті, депресія) і як справлялися з ними?

Звучить смішно, але я обожнюю як виглядає пачка парламенту Сільвер Блю.

Цей предмет завжди був зі мною протягом багатьох років і я просто любила чіпати його, дивитися на нього. Відкривати нову пачку. Як пахне Нова сигарета, як виглядає.

З очей геть-з серця геть)

Не зовсім так, але все-таки цю причину ну ніяк не можу вважати досить вагомою, для того, щоб зірватися через майже рік.

Під час роботи дуже допомагало вийти в перерві покурити. Це була для мене дуже серйозна причина, тому що ця пауза дуже допомагала відключитися ненадовго і придумати якесь нове рішення. Зараз я розумію,що мені подобався саме цей ритуал, але це не означає, що тільки він має такий ефект. Зараз у мене немає одного певного, але якось перемикаюся і все норм працює без сигарети.

Проблем з шлунково-кишкового тракту стало менше, стало легше тренувати довго і не задихатися.

В цілому мені просто дуже набридло витрачати гроші і псувати здоров’я заради потягу, що не має ніякої раціональної основи. Те, що я, як підліток, купилася на якийсь романтичний образ це ок, але через 10 років вже стало зрозуміло що в цьому занятті немає жодного плюса.

Не палю 20 днів.

Александер 12-01-2016 12: 30.

Шалом, православні, а також здрасти іншим конфесіям! Жартую, якщо хто не зрозумів, і вибачте, якщо кого з ортодоксальних христопоклонників серйозно образив.

Давайте з закінчення почнемо — не КУРЮ. Так і не закурив. Ні на довгі вихідні, ні на їх закінчення, ні перед літаком, ні вийшовши з літака, ні на ласкавому морі, ні біля басейну, де зустрілися знайомі люди. За відчуттями, якщо кому цікаво-фізичної тяги немає зовсім. Ось саме до тютюну, або до сигарети, або до електронці-РЕАЛЬНО немає. Продовжує напружувати моторика-тут гризу трубку. Простенька обкурена трубка, зайняти зуби і руки, типу — за столом, коли раніше — закурював. Ще один момент-зайняти час. Тобто той час, коли ти зазвичай вставав і йшов покурити. Для прикладів: — розігрівається сковорідка «піду курну, поки гріється, а потім вже закину смажити цибулю на розігріту» — закипаючий чайник «Курну, поки закипить, швидко», до великої першої ранкової сигарети не відноситься. рьба з нею була найскладнішою, а також з-її величність друга, під ЧАШКУ кави! — вже з цими СЦУКАМИ, » парою гнідих, запряжених зорею..»і т.д. — намучився((( однак — прорвався. Вранці навіть жувати сигарету / Бичок перестав — «ось зараз прийде лист на мило, від змісту — станемо працювати, а поки не прийшло — піду курну» Одна з найскладніших речей, тому як раніше і другу, і третю покуриш — все в нормі, в зараз починаєш людини смикати… НУ і інше, кожному, як відомо — своє в ці моменти — дійсно важкувато не закурити… роками вироблена звичка курити в такій ситації — підтискає. Реально-треба триматися. Як і під час випивання алкоголю. Стандарт адже-випив-покурити? Ось з нього зістрибувати складно. Я на п’янках продовжую гризти мундштуки, сигаретний або люльковий.

Ці два тижні всі домашні в один голос твердили: «кинеш – станеш виглядати краще!»Як би не так. Почервоніння, прищі, невелика надбавка у вазі. Загальне самопочуття, звичайно, непогане, пройшов кашель, але часом настає слабкість, паморочиться голова. Відчуття, що організм перебудовується. Вирішила сходити до дільничного терапевта. У перший раз за три роки.

Лікар повідомила, що прищі і почервоніння, швидше за все, від того, що таким чином з мене виходить погань, накопичена за кілька років куріння. Веліла пити вітамінки-весна. І не налягати на печиво і шоколад – тоді вага стабілізується.

— Ти набираєш вагу не через те, що кинула палити. Просто почала більше їсти. Сама цього, може, і не помічаєш. Але підсвідомо тягнешся до чергової часточки шоколаду, як до сигарети, — пояснила лікар.

Може бути, вона і права, організм таким чином» заміняв » тютюн. Нещодавно на роботу зайшов знайомий. Хвалився — був худющий, кинув палити 5 місяців тому і набрав 9 кіло. Перед ним стояла чашка чаю, куди він закинув 8 (!) ложок цукру. А потім ще шоколадним печивом закусив. З таким апетитом не набрати вагу неможливо… мабуть, потрібно задуматися і про свою їжу. Я зрозуміла, що наш організм досконалий, він влаштований просто чарівно. Тільки потрібно по можливості давати йому корисне. Могли такі думки прийти мені в голову, коли курила? Ні. Тоді все від себе приховувала. Боялася зізнатися.

У будинку у мами знову зламався ліфт. Добігла до сьомого пішки. Здивувалася — як легко мені це далося. В під’їзді курив дядько. Від диму, який він випускав, у мене заслізилися очі. Це ті ж сигарети, але їх запах … він змінився! Точніше, я почала відчувати його по-іншому. Різкий, неприємний — Я від нього тут же сховалася в маминій квартирі, навіть не дізнавшись, як справи у дядька.

Кожного разу, коли мене запитували: «Чому ти куриш?»- я відповідала:»Мені подобається сам процес, і кидати я не збираюся». Брехала собі і людям. Не може це подобатися! Ні процес, ні дим. Це моя свідомість була в диму. У нікотинових наркотиках.

День двадцять перший.

Минуло три тижні. Карр у своїй книзі «Легкий спосіб кинути палити «називає цю дату не раз:»через три тижні залежність пропаде повністю». Так, мені набагато легше. Я не думаю про сигарети 24 години на добу. Перестала ходити на форуми кидають курити і перечитувати Карра. Якщо раніше моє «некуріння» завжди було зі мною, то тепер я згадую про це раз 10 в день. Не скажу, що тяги немає зовсім. Більше віри в себе. З’явилася впевненість у своїй силі волі, бажання бути добрішими. Світ навколо трохи змінився. Я спостерігаю за людьми — на вулицях, зупинках курить більше половини. Асфальт усіяний бичками. » Палять «зали кафе і ресторанів завжди заповнені більше, ніж»некурящі». Курять хлопчики і дівчатка, хлопці і дівчата, жінки і чоловіки, люди похилого віку і навіть бабусі. Як я цього не помічала раніше? Як же я виглядала тоді-молода дівчина, що ховається у дворах, за гаражами з сигаретою в зубах? Як таке могло статися?!

P. S. знову підведу підсумки. Цифри допомагають. Не викурено 400 сигарет. Економія — 1160 рублів. Якщо я витрачала на одну сигарету близько 5 хвилин, значить, за ці три тижні 33 з гаком години присвятила іншим заняттям. А на зекономлені гроші піду і куплю собі що-небудь з косметики. Заслужила!

Вітаю всіх 🙂 з 1996 року курю. Пачка в день. В основному Parliament Extra Light. Кілька разів читав книгу Аллена Кара. Дивився його відео. Дивився ще різного відео всякого багато. Чо-то якось не встромляло і не торкало. Нудно все. Головне усвідомити всю цю шкоду своєму організму. І порахувати, скільки грошей на все це витрачатися 🙂 коротше, три дні без сигарет. Поки настрій хороший. Головне, усунути себе від впливу інших курців. Поки успішно. Тяги немає. Бували позиви, але успішно душив. Подивимося, що буде далі.

19.08.10 четвертий день іде. Не тягне. Починає отхаркиваться всяка хрень … працює 🙂 цілий день болить голова … болить так, як зазвичай після того, як багато викуриш … може так організм бунтує? Невелике запаморочення супроводжує біль… як ніби перша затяжка після багатогодинної перерви… як в перший раз за день, але близько 12 або 13 дня… зараз стояв з сусідом на сходовому майданчику… думав напружувати буде … навпаки. Неприємний запах … подобається це почуття ♪

20.08.10 5 днів без сигарет. Політ нормальний 🙂 Спасибі всім за підтримку. Головний біль не припиняється. Але вже ледве помітно. Відчувається, що чогось не вистачає. Іноді виникає думка. Щас було б здорово викурити сигаретку. Сів у машину, смачно поїв, вийшов поговорити з сусідом, просто стоїш чекаєш когось… багато моментів, коли реально хочеться закурити… тому що це увійшло в звичку. Нічим зайнятися, покури. Займи руки. 🙂 Незвично. Потрібно придумати нові заняття в такі моменти 🙂

23.08.10 8 днів без сигарет. Голова болить. Перший день на роботі після тижневого відпочинку. Було тяжко. Спокус багато. Було два рази бажання плюнути на все і здатися. Тривожачи. Вже починаю сумніватися, що зможу це зробити… відвідують думки — а чи треба… і так було добре… нічого не турбувало. іноді приємне запаморочення вранці … так добре було … ні. Треба зосередитися. Я вище цього. Мені не можна здаватися. Як я буду дивитися в очі людям, яким обіцяв … не можна. Люблю себе і свій організм. Продовжуємо … радий прийняти слушні поради. Допомагати. Виручати 🙂

14.03.11 Н-да. Соромно мені було. Не зміг подужати. Ну що ж, спроба №2 сьогодні другий день без сигарет.

Нові установки: 1. Я вище сигарет. Невже я не можу їм протистояти? 2. Куріння не приносить задоволення. Як дим може приносити задоволення? Коли він потрапляє в очі, як же їх щипет. А що відбувається всередині організму — травний тракт. Як часті підсумки куріння-печія, головний біль. 3. Курити дорого. Пачка сигарет коштує 67 руб.

2 літри 98-го бензину або майже 3 літри 92-го. Пачка в день-730 л 98-го бензину або 1095 л 92-го за рік! Це величезна кількість палива. Це на моїй машинці можна проїхати близько 5000 км, а на Honda Jazz — більше 20000 км! Е-мое! Купую Honda Jazz 🙂 4. Хочу здорового сина … або дочку … дуже хочу…

Чого не вистачає: 1. Найчастіше не вистачає некурящих людей в оточенні. 2. У компанії кидати простіше. Один одного пожуришь і як би відпадає необхідність куріння в даний момент. Та й все-таки дух першості є в будь-якій людині. У пору прям створювати гурток анонімних курців 🙂 Потрібна компанія!

Загалом, спроба №2 стартувала. Буду радий за підтримку та цінні поради. 🙂

15.03.11 — день третій поки, на подив, спокійно себе почуваю. Як же хочу, щоб так далі і тривало!

18.03.11-день шостий продовжуємо. Почалося відхаркування всякої гидоти. Цілий день крекчу 🙂 Сосу Тік-Так 🙂 зробив висновок-на того, хто палить сильно впливає суспільство, що палить. Вчора був у компанії курців. Було важко.

21.03.11 — день дев’ятий. Все шляхом. Процес відвикання йде. Тільки ніяк не можу відкашлятися 3-й день. Невже так багато гидоти в легенях? Тік-так в задоволення.

29.03.11 — день сімнадцятий. Політ нормальний. Навчився ігнорувати курців. Тяги немає.

05.04.11 — день двадцять четвертий не курю і радий цьому ♪

01.05.11-день сорок дев’ятий мені добре 🙂 на даний момент: я заощадив 2 496,06 руб. заощадив часу 2 980 хвилин вже врятував свої легені від: 745 сигарет від цієї дози отрут вже померло б : 4 коня або 7 осликів 🙂 виклавши всі Невикурені мною сигарети в одну лінію, отримаємо шлях довгою: 63 метри у висоту це одно : 22-х поверховому будинку ! Недопалками від цих сигарет можна було б заповнити: дві 3-х літрові скляні банки за Весь період куріння я викурив 82 125 сигарет, а це 4 106 пачок витратив на це 275 119 руб. реальний збиток від викурених мною сигарет становить 1 238 034 руб. Загальна вага викурених мною сигарет 77 кг 198 грам загальний обсяг моїх недопалків 511 639 кубічних сантиметрів за цей час я міг би вже померти 3 285 разів ! Принаймні саме стільки смертельних доз нікотину я прийняв! До повного відновлення нормального кровообігу в судинах залишилося 632 години. До повного відновлення функціональних можливостей органів дихання залишилося 2480 годин.

28.10.11. День двісті тридцятий. Ну що, друзі мої)) Думали, я здався і в цей раз? Вігвам)) я вже забув, що це таке. Мені добре! Життя по кайфу! Дихаю на повні груди! Ось як ))

19.01.12 День хрін знає який)) мені дуже здорово! Я кинув! Я не хочу цього! Мені шкода тих, хто гробить своє здоров’я! Швидше беріться за розум! (над колегою по роботі проводжу один експеримент — про результати доповім).

Інформація зібрана за допомогою www.not-smoker.narod.ru/

Мій онлайн лічильник некуріння — ne-kurim.ru/ncounter/9647-4.png.

Горезвісний рак легенів здається чимось, що нас абсолютно не стосується. Мені б вистачило на два місяці на бензин або сходити сім’єю куди-небудь добре відпочити, ще й залишиться — купити дитині зимову куртку. А я вирішив витратити їх на тримісячний абонемент в гойдалку. З роками ризик бути схильним до різних захворювань теж зменшується. Заздалегідь дякую за відповідь. І, останнє — не стійте на місці. Якщо не можете кинути відразу-зробіть невеликий крок, який наблизить вас до мети. Я вже дав кілька корисних порад, вимикайте голову і просто виконайте їх. Не палю 3 дні. П’ята спроба за останні 4 роки. Стаж більше 30 років. Угробила, що тільки можливо. Не хочеться зустрічати старість розвалюхою скорченою. У переважної більшості курців зі стажем більше 7-10 років спостерігається абстинентний синдром, а загальне відновлення організму після куріння, яке тривало роками, проходить повільніше. Стаж 22 роки (як подумаю, так страшно). Вирішила кинути і все. Без всяких никотинозаменителей. Поки тримаюся)) організм очищається. і це добре. Більш менш допомогло тільки перебування в лікарні, після операції було недо цього, потім не було можливості лікарня все таки, та й ходила я погано…отже 2 тижні я ходила і не ДУМАЛА про сигарети. доба нікотину поступово призводить до нервового стану, яке пригнічується за допомогою мотивації і самонавіювання. На третій день утримання вже знову сильно хотілося курити і я прочитала Карра, за 2 дні. Я не курю вже 3.5 року і навіть не тягне. Вирішити.. і кинула через 3 місяці, і то, коли захворіла бронхітом. І взяло сказ. Аллен Карр розробив методику, що дозволяє поглянути на процес відмови від куріння під іншим кутом. Це за межею добра і зла. Курив 45 років, по 3 пачки в день.Тепер не курю 5 місяців. Мені досить було відволіктися роботою і трохи більше спати, щоб це пережити. Вдома завжди лежало півтори пачки моїх сигарет, як свідчення мого вольового зусилля. Лють змінилася переляком усвідомлення того що я раб. Треба не тільки відчути, усвідомити а й визнати свою рабську залежність. Хочу звернути вашу увагу ще на одну річ. Це нюх. Кинувши палити, ви здивуєтеся тому, скільки запахів вас оточує. А насправді нічого не відбувається. Ти просто викинув те, що тобі не потрібно. Те, що дуже заважає жити. нестачі нікотину. Стан слизової шлунка нормалізується, вироблення основних Рубіжні три місяці подолані. Думки про сигарети роблять третій день нервовим і виснажливим, при цьому спостерігаються нудоту, пульсація у вухах, злегка порушена координація рухів. Мені 45 стаж куріння 20 років. Не палю 11 днів. Перші 3-4 дні був жахливий стан, пропав сон, нервозність, сильний апетит. Це і є наркотик, тільки легалізований. Місяць після того як кинув куріння перейшов на ширяння електронних сигарет. Все одно відчував себе куди краще ніж сигарети. Знижений апетит або тяга до продуктів з вираженим смаком, задишка, коли проходить близько місяця, ловиш себе на думці, що все менше в стресових ситуаціях про сигарети думаєш. Через кілька місяців взагалі не думаєш про сигарети. Дані процеси пов’язані з негативним впливом нікотину на капіляри. Крім того, у курця судини звужуються. Бігаю вже два тижні. Відмовився від ліфта, їм м’ясо і в основному овочі. Мінус три кілограми. Якщо так піде далі, то за місяць вага піде. Вас значить розлучитися з тютюном. Читайте її кожен день. При цьому зменшується тяга до алкоголю і повністю прибираються причини залежності, до людини повертається право вибору. Я відчув реальний шок, тому що це не звичайна сигарета, її не продають на кожному розі. Вихід її з ладу абсолютно явно показав мені, що я один наркотик замінив іншим, а суті проблеми не переміг. Помітні зміни шкірного покриву. Він позбавляється від жовтизни і забарвлюється в звичну забарвлення. Крім того, шкіра очищається і набуває високий рівень еластичності, який був присутній до куріння. Продовживши. Без сигарет пішов третій тиждень. Довго не наважувався їх купити, почитав відгуки, вони власне і штовхнули мене на покупку. Про це говорять лікарі і патологоанатоми. Після смерті людини, по легким неможливо визначити, курив людина за життя чи ні. Вчора почався мій перший день, точніше вечір. Легкі добре справляються з фізичними навантаженнями. Немає задишки, кашлю. Стаж куріння 15 років. викурювала близько пачки в день. у свята і до 2 пачок йшло. і тут зважилася кинути. ну що можу сказати. пережила я все муки кидання курити опишу докладно. Кількість поінтів — це показник активності користувача. Чим більше поінтів, тим більше можна довіряти користувачеві. За створення теми дається 3 поінта, за повідомлення — 2 поінта. Не важливо, скільки тобі відпущено років, важливо якої якості ти проживеш життя. Кидайте люди, цю звичку, нічого хорошого вона не приносить, тільки біль і розчарування. Залишається тільки жаль, що не кинула курити раніше. Мені 30 років, стаж куріння 16 років. Хто кидає курити задумайтеся і просто не курите. Привіт, курив з 10 років.Зараз мені 23. Не курю 8 день. Часто присутній невелика головний біль і злегка підвищений артеріальний тиск. 82473 руб.

Не палю 20 днів…

Повернутися в чоловічу розмову.

Шкода від сигарет.

Ваша шкіра-це відображення вашого способу життя. Дійсно, куріння дуже негативно впливає на неї. Істотно збільшується ризик розвитку екземи. Шкіра курців виглядає набагато старше, ніж некурящих.

Разом з сигаретним димом в організм проникає дуже багато шкідливих токсинів. Серед них смоли, чадний газ, формальдегіди, ціаністий водень, аміак, ртуть, свинець і кадмій. А це веде до отруєння організму і обмежує приплив крові до шкіри.

Внаслідок цього шкіра може втратити свою еластичність, адже в ній стає набагато менше колагену і еластину. Тому у курців дуже рано з’являються зморшки. Але це не є незворотнім процесом. Що відбувається з організмом після відмови від куріння? Налагоджується кровообіг. Після цього шкіра набуває більш квітучий вигляд. Зморшки розгладжуються і вона виглядає набагато молодше.

Позитивні сторони відмови від куріння.

Є деякі наслідки цього процесу. Відмова від куріння безпосередньо впливає на організм. Він буде набагато здоровішим. Змінюється кожна частина вашого тіла. Організм після відмови від куріння змінюється тільки в позитивну сторону.

Ваш мозок буде всіляко намагатися залучити вас до подальшого куріння, адже у нього присутня справжня залежність. Вона викликана таким же механізмом, як і звикання до наркотиків. Організм виробляє хімічні речовини, звані алкалоїдами. Через їх присутність в організмі і важко кинути. Але все вийде, якщо дуже захотіти.

Вилучення нікотину з кровотоку, яке зазвичай виникає через кілька днів після того, як ви кидаєте палити, стане в кінцевому рахунку зміною апіоїдного потоку в вашому мозку. Поступово хімічні процеси повернуться в нормальне русло. Як тільки ви подолаєте всі перешкоди, ваш мозок перестане залежати від хімічних речовин і з’явиться можливість відчути себе здоровою людиною.

Які зміни відбуваються?

Наслідки відмови від куріння не змусять себе чекати. Зміни в організмі після відмови від куріння приведуть вас до більшого захоплення, ніж затягування сигаретою. Що відбувається з організмом?

У людини, який кинув палити, пропадає запалення горла. У курців горло постійно знаходиться в запаленому стані. Пропадає подразник, і ви більше не відчуваєте ніяких неприємних відчуттів. Всього кілька місяців після відмови від куріння-і ви практично повернетеся до стану некурящої людини. Це відбудеться майже непомітно для вас. Кинути палити-врятувати своє серце від серцевого нападу. Пройдіть всі стадії відмови від куріння і відчуйте себе здоровою людиною. Ваше серце і кровоносні судини починають працювати краще, тим самим зменшуючи умови для серцевих захворювань. Почніть приймати препарати для розрідження крові, щоб швидше очистити організм. Нікотин забарвлює зуби. Вони стають жовтого або коричневого відтінку. Коли ви кинете палити, у вас з’явиться шанс повернути їх білизну і здоров’я. Коли ви курили, смоли з тютюнового диму утворювали плівку на зубах. Під нею розвивалося безліч бактерій, що дуже швидко викликало карієс.

Після того як ми кидаємо курити — назавжди зникає неприємний запах з рота. У цей момент найкраще буде звернутися до стоматолога. Він проведе професійну чистку зубів. Після цього вам потрібно буде чистити зуби два рази на день і користуватися зубною ниткою.

Процеси, що відбуваються організмі (за часом)

Що відбувається з організмом, коли ви кидаєте палити? Відповідь дуже проста — ви стаєте здоровою людиною і змінюється ваше світовідчуття.

Що відбувається в організмі жінки і як видно зміни її стану по днях? Навіть в перший день відмови від сигарет з’являється почуття своєї переваги над жінками, що палять. Ви відчуваєте себе більш красивими, ніж вони.

Час після відмови від куріння зміни організму 20 хвилин, після того, як ви кинете палити приходить в нормальний стан ваш пульс. Кров’яний тиск починає повертатися в норму. Піднімається температура ніг і рук. 8 годин після відмови від куріння рівень нікотину і чадного газу в крові зменшується наполовину. Набагато підвищується рівень кисню в організмі. Завдяки цьому ви починаєте відчувати себе більш сильним. 48 годин нового життя Ваш організм позбавляється від окису вуглецю і нікотину. Слиз і інший курильний сміття видаляються з легких. Нервові закінчення починають відновлюватися, що робить ваш нюх і смак більш гострими. Якість сну набагато поліпшується. 3 місяці істотно поліпшується функціонування легенів. Відбувається швидка циркуляція крові. Ви неодмінно помітите, що вам набагато легше дається фізична активність. Стан здоров’я дозволить проходити набагато більші дистанції, і не відчувати ніякого дискомфорту. Пропадає задишка і кашель з’являється набагато рідше. 9 місяців зменшується відчуття втоми. Дихається легше і на повні груди. Стан організму, після того як ви кинули палити, покращився. Самопочуття просто відмінне. 1 рік зменшується ризик розвитку коронарної хвороби серця більш ніж на 50%. 5-15 років шанси розвитку інсульту стають такими ж, як і у тих людей, які ніколи не курили.

Зміни кожен день, протягом перших 5 днів.

Що відбувається, коли кидаєш курити? Виникає дуже сильний стрес для організму.

Протримаєтеся хоча б кілька днів без сигарет, а далі буде набагато легше боротися з цією залежністю.

Наслідки відмови від куріння будуть тільки позитивними вже на першій стадії.

Календар змін в організмі тих, хто кинув палити:

20 днів не палю

Реакція організму на перший день відмови від куріння. Рівень окису вуглецю в крові істотно знижується. Кровообіг налагоджується, завдяки чому організм отримує більше кисню.

Емоція. Людина відчуває гордість, так як він прийняв таке важливе рішення і впевнено йде до своєї мети. Майже не виникає бажання покурити, адже вам потрібно довести собі, що ви все зможете.

Фізичний стан. Людина може відчувати запаморочення, анорексію, слабкість, тривожність середнього ступеня. Увечері важко заснути, і сон неміцний.

Реакція організму на другий день. Що відбувається з легкими? Легкі виробляють менше слизу. Починають своє оновлення оболонки кишечника.

Емоція. Людина все ще радий тому, що відмовляється від своєї залежності. Але дратівливість і нервозність присутні вже більшою мірою. Самонавіювання допомагає знизити бажання курити. Сонливість змінюється на приплив енергії. Це є типовим станом.

Фізичний стан. З’являються задишка і сильний кашель. Можливі шлункові розлади. Сечовипускання відбувається набагато частіше. Труднощі із засипанням, сон поверхневий. Свербіж шкіри і відчуття стягнутої шкіри.

Реакція організму на третій день. Всі органи починають працювати в полегшеному режимі. Більше їм не потрібно боротися з наслідками тютюнового диму. На клітинному рівні відбувається відмова від сигарет.

Емоція. Нервозність зростає. Людина не знає, як йому відволіктися від думок про куріння. Все це-симптоми абстинентного синдрому. Важко заснути, сон тривожний. Ви хочете курити, що є природним бажанням.

Фізичний стан. Апетит стає сильнішим, особливо хочеться солодкого. З’являються печія і відрижка. Запаморочення відбувається часто, особливо під час нахилів тулуба. Відчуття «стиснення серця» і шум у вухах є наступними можливими симптомами. Шкіра може лущитися і покритися невеликими сухими папулами.

Реакція організму на четвертий день. Людина стає менш агресивним. Багато зізнаються, що їх настрій поліпшується. Але все ще досить мінливо — від ейфорії до депресії. Колишні курці деяким чином розчаровані. Сон є поверхневим.

Фізичний стан. Артеріальний тиск може бути збільшено. Може з’явитися шум у вухах. Запаморочення ледве відчутне або зовсім відсутня. Запір. Екскреція з сечею нормалізується. У людини немає апетиту. Все ще присутній кашель.

Реакція організму на п’ятий день. Загоюються мікротравми, які утворювалися на мові. Судинний тонус приходить в норму.

Емоція. Зараз саме час тримати себе в руках.

Нікотинове голодування досягає свого піку. Людині хочеться все кинути і покурити. Це робити не можна. Зачекайте ще кілька днів і вам стане легше.

У цьому відео йдеться про те, що відбувається в організмі при відмові від куріння:

Смак страв стає істинним. Ви зможете відчути давно забуті відчуття. Життя без куріння прекрасне. Бережіть себе і відмовтеся від нього назавжди.

20 днів без сигарет.

Одного разу, коли кидав палити, протримався цілих півроку. Потім знову кидав. Цього року знову кидав навесні (за допомогою «Табекса») і не курив 3 місяці. У відпустці — було легко. Просто припиняєш, і не згадуєш про це. Благо, пачок сигарет в магазинах в відритому доступі не побачиш, курилки теж все в спеціальних місцях десь заникані. А ось коли повертаєшся з відпустки-стає складніше. У колективі, де зараз працюю, близько 70 осіб. Всі некурящі. І головною причиною кинути на цей раз сталпостійний душевний дискомфорт, відчуття, що мене «засуджують», хоча курив я тільки вранці і в обід. Останнім» добиваючим » фактором стало, як після обіду колега сказав:» Ну і вонища тут», хоча я з вулиці прийшов. Від одягу пахло. Аллен Карр не особливо мені допомагав, але цього разу використовував його разом з «Табексом» в комплексі. Карр радить не використовувати ніяких «замінників», тому півпачки залишилося недопитою. з моменту виходу з відпустки мене постійно переслідує стан розсіяності і відсутності концентрації. Не можу налаштуватися на продуктивну діяльність. Тому знову почав пити табекс, хоча майже 2 тижні обходився без нього. Ніякої «радості позбавлення від маленького чудовиська», про яку говорить Карр, не відчуваю. Радості, що почав «здоровий спосіб життя» — теж. Я б із задоволенням здох вже сьогодні вночі, але мене засмучує, що похорон в наш час надзвичайно дороге задоволення. Дружина заклінает за таку підставу. В якійсь мірі утримує від куріння теж жадібність: за природою в моєму роду живуть не менше 90 років, якщо вмирають своєю смертю. Тобто якщо мені ще 65 років болтатья на цьому світі, то при вартості пачки сигарет 150 руб., викурюючи по пачці в день, я пущу на повітря 3,5 мільйона рублів неінсвестірованних або 119,5 мільйонів (якщо щомісяця відкладати 4.5 тис. (150*30) під 8% річних на внесок з щомісячною капіталізацією протягом 65 років (780 місяців). Гму. 119,5 мільйонів? Мабуть, коли наступного разу захочу покурити, буду нагадувати собі цю цифру. І хай допоможе мені моя Жаба! UPD! Обраховуватися. Порахував 65 років-але до 100-то я точно не дотяну. Краще орієнтуватися на 90 років, тобто 55 років дожиття. Тоді вийде 660 місяців і 53,5 мільйона. Але моя Жаба і за таку суму задушить.

Введення.

Головне діюча речовина в цигарці-це нікотин. Це повноцінний наркотик, який викликає швидке звикання. Він же є і потужною отрутою, отруйною легені, кров, центральну нервову систему, він накопичується в організмі і призводить до появи серйозних захворювань, в тому числі і раку. Крім нікотину, в класичній сигареті міститься ще 195 шкідливих речовин, важких металів і сполук, 14 з яких вважаються наркотичними.

В принципі від разового куріння шкода організму мінімальний-тіло саме очищається від токсинів за кілька годин. Але вся проблема в тому, що курець приймає нову дозу постійно — зазвичай за добу людина викурює майже повну пачку, тому повністю очиститися не виходить.

Основна шкода від сигарети в тому, що вона викликає дві залежності: психологічну і фізіологічну. Фізіологічна залежність досить мала-головне, перемогти своє ставлення до процесу куріння. А це зробити дуже складно. Людина вибудовує собі ритуали: вранці чашечка кави з цигаркою дозволяє налаштуватися на робочий лад і обміркувати справи, потім в курилці з колегами обговорюються останні новини і робочі моменти, потім п’ятихвилинний Відпочинок з відривом від робочого процесу, перед сном — щоб розслабитися і заснути.

Іноді піти від цих звичок дуже складно, особливо якщо все звичне оточення навколо вас курить і запрошує приєднатися. Але в цій статті ми робимо упор не на те, як кинути, а на те, що відбувається, коли кидаєш курити, тому не будемо розглядати методики і способи.

Як очищається тіло.

Для початку розберемо, що відбувається з організмом курця в перший місяць після відмови від куріння. Більша частина нікотину виводиться всього через два тижні, навіть якщо ви курили більше 10 років. Перше очищення відбувається вже через пару годин після викуреної сигарети, наприклад, за ніч через дихання і нирки виводиться 15-20% накопиченого за день отрути.

Отже, що відбувається з легкими, коли кидаєш курити, та й з усім організмом? Через 10-12 годин легкі починають працювати в повну силу. Вони позбавляються від спазму, викликаного нікотином, розправляються, альвеоли починають вбирати більше кисню. Нікотин очищається з рецепторів і не впливає на них. Через 20-26 годин змінюється склад крові — вона містить на 10-15% більше кисню і на 10% менше вуглекислого газу. Органи харчуються киснем більш якісно, вони «оживають» і починають функціонувати значно краще.

За 3-5 днів з організму виводиться велика кількість шкідливих речовин, які тіло отримувало разом з тютюновим димом. Через тиждень у вас зникне неприємний запах з рота, очистяться волосся і шкіра. Через 20-30 днів (в залежності від тривалості куріння) з Вашого організму вийде 98% нікотину, важких металів і шкідливих речовин. Через 48-64 години у кидає палити починається кашель. Це нормальний процес, оскільки легені і бронхи почали очищатися. У них утворюється мокрота, яка виводить сажу і гар. Кашель означає, що вії бронхів, які були під постійним спазмом, очищаються і виводять слиз з організму.

На 2-3 день можлива підвищена пітливість — організм виводить залишки токсинів через шкіру, очищаючи її від отрути. Через тиждень у людини починають з’являтися нормальні смакові відчуття, стабілізується робота шлунка і кишечника (шлунок також піддається впливу спазмів через дим і слини, отруєної нікотином). Протягом першого тижня можливий головний біль і перепади тиску. Це відбувається через те, що дрібні капіляри приходять в норму, а судини позбавляються від спазмів.

Через 7-10 днів організм прийде в норму, поліпшується процес кровообігу, мозок і органи почнуть отримувати більше кисню, а значить — краще працювати. Через 7-10 днів повністю відновляться нюхові і смакові рецептори. Їжа стане більш смачною, аромати «повернуться». Поліпшення апетиту. Насправді це спірне гідність, оскільки багато хто після відмови від куріння поправляються на 7-10 і більше кілограм. Це пов’язано з тим, що людина підміняє ритуал куріння жуванням, до того ж у нього поліпшується смак і нюх, тому він більше їсть.

Тепер ви знаєте відповідь на питання — що буде з організмом, якщо кинути палити. Фізіологічно він абсолютно не постраждає, єдине, що тяга до нікотину буде сильна протягом перших 3-10 днів. Якщо подолати цей період, то залишиться тільки психологічна залежність-організму вже не потрібен наркотик, він вже вивів його і почав очищатися. Тому постарайтеся зайнятися якимось хобі, не провокуйте себе, уникайте ситуацій, в яких ви знову можете почати курити (ДО РЕЧІ, 80% беруть в рот сигарету під час алкогольних узливань, коли спирт відключає правильні думки і настрій).

Тривалі зміни в організмі.

Все, що ми перерахували вище, відбувається за місяць. Але на цьому процес не зупиняється-очищення тіла триває. Розглянемо, що буває, коли кидаєш курити через місяць і рік:

Через 30 днів після припинення надходження нікотину в організм у людини значно підвищується імунітет за рахунок збільшення білих кров’яних тілець. Через 60 днів шкіра обличчя і рук позбавиться від зморшок, відновиться, з неї піде жовтизна. За 2-4 місяці збільшиться корисний об’єм легенів, в результаті чого поліпшується харчування внутрішніх органів і мозку киснем, знижується рівень вуглекислого газу в крові. Через 50-70 днів ваша кров повністю очищається, її склад стане нормальним і природним. Через 70-90 днів в організмі відновлюються капіляри, судини, починає нормально працювати серце, нормалізується тиск, йде тахікардія і задишка. Приблизно через півроку печінка повністю відновлюється, зникають гастрити (при дотриманні дієти). Через 7-9 місяців повністю оновлюється зубна емаль, з неї йде жовтизна (так само як і з нігтів).

Тепер ви знаєте, що в організмі відбувається, коли кинув палити. Але ми перерахували не всі. Приблизно через 12 місяців ризик інфаркту та інсульту знижується в 2 рази, через 2-3 роки повністю відновлюється репродуктивна система (шанс народити здорову дитину збільшується на 85-90%), а через 3-5 років ризик виникнення раку знижується в 2-3 рази.

Допомагаємо своєму тілу.

Розберемо, як правильно допомогти організму очиститися від шкідливих відкладень і відновитися.

Намагайтеся частіше гуляти і дихати свіжим повітрям. Обов’язково провітрюйте своє житло, намагайтеся уникати задимлених місць і курилок. Дихайте глибоко, щоб гарненько провентилювати легені і вивести з них Гар. Вживайте відхаркувальні засоби: настої липи, материнки, лаврового листа, чай з лимоном і медом. Перший тиждень постарайтеся не перевантажувати свій шлунок. Що їсти, коли кидаєш курити і в яких дозах? Намагайтеся вживати рисову кашу з мінімальною кількістю масла, вівсянку, картоплю і його відвар. Порадьтеся зі своїм терапевтом-нехай він пропише вам вітамінний коктейль. Вам потрібно їсти побільше зелені, овочів і фруктів, приймати вітаміни А, В, Е.

Щоб не поправитися після закінчення куріння, намагайтеся вживати овочі, ягоди, горіхи, фрукти. Кидайте курити прямо зараз, і вже через тиждень ви відчуєте серйозне полегшення — вам стане легше дихати, нормалізується тиск, ви відчуєте смак їжі і аромати навколо. Пам’ятайте, чим швидше ви закінчите курити, тим здоровіше будете!

Ці два тижні всі домашні в один голос твердили: «кинеш – станеш виглядати краще!»Як би не так. Почервоніння, прищі, невелика надбавка у вазі. Загальне самопочуття, звичайно, непогане, пройшов кашель, але часом настає слабкість, паморочиться голова. Відчуття, що організм перебудовується. Вирішила сходити до дільничного терапевта. У перший раз за три роки.

Лікар повідомила, що прищі і почервоніння, швидше за все, від того, що таким чином з мене виходить погань, накопичена за кілька років куріння. Веліла пити вітамінки-весна. І не налягати на печиво і шоколад – тоді вага стабілізується.

— Ти набираєш вагу не через те, що кинула палити. Просто почала більше їсти. Сама цього, може, і не помічаєш. Але підсвідомо тягнешся до чергової часточки шоколаду, як до сигарети, — пояснила лікар.

Може бути, вона і права, організм таким чином» заміняв » тютюн. Нещодавно на роботу зайшов знайомий. Хвалився — був худющий, кинув палити 5 місяців тому і набрав 9 кіло. Перед ним стояла чашка чаю, куди він закинув 8 (!) ложок цукру. А потім ще шоколадним печивом закусив. З таким апетитом не набрати вагу неможливо… мабуть, потрібно задуматися і про свою їжу. Я зрозуміла, що наш організм досконалий, він влаштований просто чарівно. Тільки потрібно по можливості давати йому корисне. Могли такі думки прийти мені в голову, коли курила? Ні. Тоді все від себе приховувала. Боялася зізнатися.

У будинку у мами знову зламався ліфт. Добігла до сьомого пішки. Здивувалася — як легко мені це далося. В під’їзді курив дядько. Від диму, який він випускав, у мене заслізилися очі. Це ті ж сигарети, але їх запах … він змінився! Точніше, я почала відчувати його по-іншому. Різкий, неприємний — Я від нього тут же сховалася в маминій квартирі, навіть не дізнавшись, як справи у дядька.

Кожного разу, коли мене запитували: «Чому ти куриш?»- я відповідала:»Мені подобається сам процес, і кидати я не збираюся». Брехала собі і людям. Не може це подобатися! Ні процес, ні дим. Це моя свідомість була в диму. У нікотинових наркотиках.

День двадцять перший.

Минуло три тижні. Карр у своїй книзі «Легкий спосіб кинути палити «називає цю дату не раз:»через три тижні залежність пропаде повністю». Так, мені набагато легше. Я не думаю про сигарети 24 години на добу. Перестала ходити на форуми кидають курити і перечитувати Карра. Якщо раніше моє «некуріння» завжди було зі мною, то тепер я згадую про це раз 10 в день. Не скажу, що тяги немає зовсім. Більше віри в себе. З’явилася впевненість у своїй силі волі, бажання бути добрішими. Світ навколо трохи змінився. Я спостерігаю за людьми — на вулицях, зупинках курить більше половини. Асфальт усіяний бичками. » Палять «зали кафе і ресторанів завжди заповнені більше, ніж»некурящі». Курять хлопчики і дівчатка, хлопці і дівчата, жінки і чоловіки, люди похилого віку і навіть бабусі. Як я цього не помічала раніше? Як же я виглядала тоді-молода дівчина, що ховається у дворах, за гаражами з сигаретою в зубах? Як таке могло статися?!

P. S. знову підведу підсумки. Цифри допомагають. Не викурено 400 сигарет. Економія — 1160 рублів. Якщо я витрачала на одну сигарету близько 5 хвилин, значить, за ці три тижні 33 з гаком години присвятила іншим заняттям. А на зекономлені гроші піду і куплю собі що-небудь з косметики. Заслужила!

Для тих хто вже кинув, або тих, хто мріє кинути корисно почитати цей пост про те, що відбувається з вашим організмом після останньої викуреної сигарети.

Хронологія » після того, як кинули палити»:

1. Остання сигарета 2. Через 20 хвилин пульс буде падати і повертатися до нормального рівня 3. Через 2 години без сигарет, ваш серцевий ритм і кров’яний тиск буде знижуватися до нормального рівня. Ваше переферическое кровообіг також може покращитися. Кінчики пальців рук і ніг почнуть трохи нагріватися. Абстинентний нікотиновий синдром зазвичай починається близько 2 годин після останньої сигарети. Ранні симптоми абстиненції включають в себе — — інтенсивна тяга; — тривоги, напруженості або розлади; — сонливість або безсоння; — підвищений апетит. 4. Після 12 годин окис вуглецю, який є токсичним для організму, знижується до нормального рівня, і кількість кисню в крові збільшується. 5. Через 24 годин ризик серцевого нападу починає падати. 6. Через 48 годин після останньої сигарети ваші нервові закінчення починають заново рости, і ваша здатність відчуття запаху і смаку посилюється. 7. Через 3 дні нікотин буде повністю виведений з вашого тіла. На жаль, це піковий час-з’являться симптоми: головний біль, нудота або спазми на додаток до емоційних симптомів. Для боротьби з психічними симптомами пожете витратити зекономлені гроші на сигарети і побалувати себе чимось смачним, приємним. 8. Через 2-3 тижні ви будете мати можливість виконувати фізичні навантаження з більшою легкістю і з меншою втомою. Це пов’язано з числом регенеративних процесів, які починають відбуватися у вашому організмі, кровообіг покращиться, і ваші функції легенів значно покращаться. Будете дихати легше. Абстинентний синдром зникає. 9. Від 1 до 9 місяців після останньої сигарети легені відновляться, кашель і задишка зменшується до повного зникнення. Для самих завзятих курців абстинентний синдром піде. 10. Через 1 рік ризик серцевих захворювань знижується на 50 відсотків. 11. Після 5 років до 15 років ризик інсульту такий же, як і у некурящого. 12. Через 10 років зменшується ризик раку порожнини рота, горла, стравоходу, сечового міхура і підшлункової залози, ризик раку легенів знижується на 50 відсотків. 13. Через 15 років знижується ризик серцевих захворювань, інфаркт міокарда, ішемічна хвороба серця, аритмії, стенокардії, інфекції серця. 14. Довгострокові перспективи. За даними кардіологічної асоціації Не палять, в середньому, живуть на 14 років довше, ніж курці.

Вітаю всіх 🙂 з 1996 року курю. Пачка в день. В основному Parliament Extra Light. Кілька разів читав книгу Аллена Кара. Дивився його відео. Дивився ще різного відео всякого багато. Чо-то якось не встромляло і не торкало. Нудно все. Головне усвідомити всю цю шкоду своєму організму. І порахувати, скільки грошей на все це витрачатися 🙂 коротше, три дні без сигарет. Поки настрій хороший. Головне, усунути себе від впливу інших курців. Поки успішно. Тяги немає. Бували позиви, але успішно душив. Подивимося, що буде далі.

19.08.10 четвертий день іде. Не тягне. Починає отхаркиваться всяка хрень … працює 🙂 цілий день болить голова … болить так, як зазвичай після того, як багато викуриш … може так організм бунтує? Невелике запаморочення супроводжує біль… як ніби перша затяжка після багатогодинної перерви… як в перший раз за день, але близько 12 або 13 дня… зараз стояв з сусідом на сходовому майданчику… думав напружувати буде … навпаки. Неприємний запах … подобається це почуття ♪

20.08.10 5 днів без сигарет. Політ нормальний 🙂 Спасибі всім за підтримку. Головний біль не припиняється. Але вже ледве помітно. Відчувається, що чогось не вистачає. Іноді виникає думка. Щас було б здорово викурити сигаретку. Сів у машину, смачно поїв, вийшов поговорити з сусідом, просто стоїш чекаєш когось… багато моментів, коли реально хочеться закурити… тому що це увійшло в звичку. Нічим зайнятися, покури. Займи руки. 🙂 Незвично. Потрібно придумати нові заняття в такі моменти 🙂

23.08.10 8 днів без сигарет. Голова болить. Перший день на роботі після тижневого відпочинку. Було тяжко. Спокус багато. Було два рази бажання плюнути на все і здатися. Тривожачи. Вже починаю сумніватися, що зможу це зробити… відвідують думки — а чи треба… і так було добре… нічого не турбувало. іноді приємне запаморочення вранці … так добре було … ні. Треба зосередитися. Я вище цього. Мені не можна здаватися. Як я буду дивитися в очі людям, яким обіцяв … не можна. Люблю себе і свій організм. Продовжуємо … радий прийняти слушні поради. Допомагати. Виручати 🙂

14.03.11 Н-да. Соромно мені було. Не зміг подужати. Ну що ж, спроба №2 сьогодні другий день без сигарет.

Нові установки: 1. Я вище сигарет. Невже я не можу їм протистояти? 2. Куріння не приносить задоволення. Як дим може приносити задоволення? Коли він потрапляє в очі, як же їх щипет. А що відбувається всередині організму — травний тракт. Як часті підсумки куріння-печія, головний біль. 3. Курити дорого. Пачка сигарет коштує 67 руб.

2 літри 98-го бензину або майже 3 літри 92-го. Пачка в день-730 л 98-го бензину або 1095 л 92-го за рік! Це величезна кількість палива. Це на моїй машинці можна проїхати близько 5000 км, а на Honda Jazz — більше 20000 км! Е-мое! Купую Honda Jazz 🙂 4. Хочу здорового сина … або дочку … дуже хочу…

Чого не вистачає: 1. Найчастіше не вистачає некурящих людей в оточенні. 2. У компанії кидати простіше. Один одного пожуришь і як би відпадає необхідність куріння в даний момент. Та й все-таки дух першості є в будь-якій людині. У пору прям створювати гурток анонімних курців 🙂 Потрібна компанія!

Загалом, спроба №2 стартувала. Буду радий за підтримку та цінні поради. 🙂

15.03.11 — день третій поки, на подив, спокійно себе почуваю. Як же хочу, щоб так далі і тривало!

18.03.11-день шостий продовжуємо. Почалося відхаркування всякої гидоти. Цілий день крекчу 🙂 Сосу Тік-Так 🙂 зробив висновок-на того, хто палить сильно впливає суспільство, що палить. Вчора був у компанії курців. Було важко.

21.03.11 — день дев’ятий. Все шляхом. Процес відвикання йде. Тільки ніяк не можу відкашлятися 3-й день. Невже так багато гидоти в легенях? Тік-так в задоволення.

29.03.11 — день сімнадцятий. Політ нормальний. Навчився ігнорувати курців. Тяги немає.

05.04.11 — день двадцять четвертий не курю і радий цьому ♪

01.05.11-день сорок дев’ятий мені добре 🙂 на даний момент: я заощадив 2 496,06 руб. заощадив часу 2 980 хвилин вже врятував свої легені від: 745 сигарет від цієї дози отрут вже померло б : 4 коня або 7 осликів 🙂 виклавши всі Невикурені мною сигарети в одну лінію, отримаємо шлях довгою: 63 метри у висоту це одно : 22-х поверховому будинку ! Недопалками від цих сигарет можна було б заповнити: дві 3-х літрові скляні банки за Весь період куріння я викурив 82 125 сигарет, а це 4 106 пачок витратив на це 275 119 руб. реальний збиток від викурених мною сигарет становить 1 238 034 руб. Загальна вага викурених мною сигарет 77 кг 198 грам загальний обсяг моїх недопалків 511 639 кубічних сантиметрів за цей час я міг би вже померти 3 285 разів ! Принаймні саме стільки смертельних доз нікотину я прийняв! До повного відновлення нормального кровообігу в судинах залишилося 632 години. До повного відновлення функціональних можливостей органів дихання залишилося 2480 годин.

28.10.11. День двісті тридцятий. Ну що, друзі мої)) Думали, я здався і в цей раз? Вігвам)) я вже забув, що це таке. Мені добре! Життя по кайфу! Дихаю на повні груди! Ось як ))

19.01.12 День хрін знає який)) мені дуже здорово! Я кинув! Я не хочу цього! Мені шкода тих, хто гробить своє здоров’я! Швидше беріться за розум! (над колегою по роботі проводжу один експеримент — про результати доповім).

Способи кинути палити-відгук.

20 років в сигаретному диму і 5 років свободи🗽. Думала, що ніколи в житті не буду курити, але закурила. Потім не хотіла кидати. А коли зрозуміла, що шкода судини, шкода бронхи, зуби, колір обличчя. кинула в один день! Виявилося, що це дуже легко!

Всім доброго часу доби!

20 років в сигаретному диму і 5 років свободи.

У моїй родині, коли я була дитиною, курили тільки тато, дядько і дідусь. Що сказати, запах сигарет мені не подобався, задушливий дим. Я завжди думала, що курити не буду ніколи.

Перший раз сигарету, навіть не сигарету, а одну затяжку, я спробувала після закінчення дев’ятого класу(в ті часи ще восьмого). Затягнулася і осіла на землю. Ось такий ефект(

Після закінчення школи, коли вступила до інституту, я закурила. Яких сигарет я тільки не курила, JPS, 555, — таких вже більше немає. Питається, навіщо? А це було модно, всі розмови велися на перерві з сигаретою в зубах. Мода, навіщо я гналася за такою модою?

Потім мені здавалося, що всі душевні переживання під сигаретку проходять легше, добре хоч не чарку)))

І як підсумок, я обзавелася практично хронічним бронхітом. Лікувалася і антибіотиками і всякими прогріваннями, народними засобами. З народних засобів мені чому добре допомагало молоко і інжир.

0,5 л молока + 3 шт сушеного інжиру, варити на повільному вогні протягом 20 хвилин.

Цим рецептом мене навчила вагітна дружина мого брата, вона так теж лікувалася. Але солодко, пінки молочні. Коротше, на любителя, але дуже дієво.

Маючи таку проблему, я навіть не замислювалася про відмову від куріння . Вважала, що кинути зможу в будь-який момент, але курити продовжувала. У день вже йшла ціла пачка.

З подругами обговорювали можливість кинути палити, так. на які краще перейти сигарети. Смішно. Але це зараз мені смішно, тому що я точно знаю, або ти хочеш кинути, або ні.

Не треба переходити на інші сигарети або намагатися курити менше!

Не треба придумувати нічого. Не потрібні пластирі, не потрібні кодування. Потрібен всього лише маленький стимул, маленьке бажання, та як завгодно.

З чого все почалося? це я про відмову від куріння.

20 днів не палю

Мій начальник, лікар за освітою, при черговому розкурюванні сигарети, помітив. як страждають судини від куріння . Це було після того, як йому зробили операцію на серці, а він так і не зміг відмовитися від куріння.

Прибираю під посилання, мені просто боляче.

Наприклад, Мій рідний дядько, зміг відмовити від куріння після інфаркту. ОСЬ ТАКИЙ ОСЬ СТИМУЛ І БАЖАННЯ ЖИТИ. Ця відмова подарувала йому 20 років життя. Мій тато так і помер, не відмовившись від сигарет.

Ось знаєте, тоді я перший раз і подумала, може кинути?

Що я мала до того моменту:

— вічно пахнуть тютюном руки і волосся.

-одяг, пропахшая тютюном.

— дихання курця, яке вічно маскувала смаком жувальної гумки.

— палять колеги, чоловік, що палять, родичі, подруги, друзі.

Коротше кажучи, курили навколо все!

ЧАС ІКС.

Нарешті я зламалася під гнітом сигарет.

У мене почався сильний бронхіт. Я» гавкала » кілька ночей, не спала, намагалася лікуватися, не допомагало. Мабуть в нічному напівнепритомному стані я придумала. Поки мені краще не курити, поки не видужаю.

Не повірите, протягом трьох днів без сигарет, я пішла на поправку. Потім у мене захворів зуб, я і його вилікувати встигла без сигарет).

Минув цілий тиждень без куріння. Мене і не тягнуло, все було як то просто.

Я добре пам’ятаю той переломний день. Я вийшла від стоматолога, стояла на зупинці, чекала автобус і думала, може закурити? Але, курці мене зрозуміють, так як давно не курила, Мене могло просто «повісті», могла просто впасти. Я ЗЛЯКАЛАСЯ!

Приїхала додому, хотіла знову спробувати покурити. Чоловік обурився. ти не курила тиждень, навіщо починати? .

Ось так я і не захотіла починати знову цей пекельний коло, я вирішила його розірвати.

На другий день усвідомленого відмови від куріння, мені приснився сон, як я курила з подругою і примовляла. від однієї сигарети нічого не буде. Прокинулася в жаху.

Через місяць я поїхала на день народження до подруги, ви ж розуміє, спокуса велика. свято, вино. Я так і не викурила сигарету, хоча дуже хотілося. Ось саме з цього дня я зрозуміла, що дійсно кинула курити!

Я курила 20 років. Не палю більше 5 років!

Бронхіт не турбує.

Волосся, руки одяг пахнуть парфумами, без домішки тютюну.

Дихаю свіжістю.

20 днів не палю

Грошова економія (близько 4000 рублів на місяць)

Дивлячись на мене, кинули курити подруги, свекруха, родичі! ЦЕ ПЕРЕМОГА!

За 5 років без сигарети хворіла рази три, але кашель проходив, як і нежить, за тиждень, раніше це було довше.

Але є один мінус у відмові від куріння для мене, я поправилася. Перші півроку після відмови від сигарет, я постійно «паслася» біля холодильника, жувала, жувала. Ну а потім прям опритомніла як то, адже не курю і не хочу, чого жерти то? Але що наїла, то наїла. Схудла, але не сильно. Поки я в тілі)

Чи складно кинути палити? Озираючись на п’ять років тому, можу сказати, що не зовсім просто. «Не зовсім просто» полягає в бажанні або не бажанні відмовитися від сигарет. Тільки наше бажання допоможе нам відмовитися від сигарети. У мене вже просто не було виходу, кашель вимотав мене сильно.

Бажання курити просто сиділо в моїй голові. навіть не бажання, а просто треба покурити після сніданку, треба покурити в дорозі, треба покурити, коли я розмовляю з ким то, можна курити раз на годину. Ну і так по колу. Замкнутому колу!

Виявилося, що можна зовсім не курити. І це дуже здорово.

У мене вийшло легко відмовитися від сигарет. Жодної сигарети за 5 років я не викурила. Переношу спокійно, якщо поруч хтось курить. Всі життєві колізії зустрічаю спокійно і без сигарет, мені не треба ними «заспокоювати нерви». Я звільнилася від залежності.

Всім курцям рекомендую кинути палити, якщо ви насправді цього хочете, це не так складно. Це просто в голові, це звичка. Звичку легко можна поміняти. Порада: якщо ви кидаєте курити, завжди тримайте, що-небудь їстівне під рукою, може яблуко, та взагалі якісь фрукти, льодяники, влітку ідеально огірочки погризти), та хоч сухарики. Це відверне від тяги до сигарети.

Всім спасибі за увагу до мого відгуку! Сподіваюся, він кому-небудь буде корисний. Будьте вільними!

Як я кинув палити за один день і назавжди.

Заради експерименту ми вмовили Сашу записувати свої враження в щоденник.

«Першу сигарету я взяв у шістнадцять. Продала мені її бабуся, яка біля самих воріт школи з шухлядки торгувала насінням, жуйками і» Кемелом » поштучно. Потім общага — там курили всі.

Перший раз вирішив кинути, коли закінчив Універ. Вистачило на чотири місяці.

А коли одружився і дружина завагітніла, вона наполягла, щоб знову кинув. Тримався майже рік. Потім зірвався. Але цього разу дав собі слово: кину раз і назавжди.

ДЕНЬ ПЕРШИЙ: ЛОМКИ НЕМАЄ!

Вчора викурив 21 сигарету. Сьогодні перший день не курю. З ранку за звичкою мало не пішов на балкон, схаменувся, пригальмував.

Коментар психолога Наталії Пашкової:

— Чому Олександр почав курити, коли кидав чотири роки тому? Тому що не було внутрішньої мотивації, а був лише тиск з боку дружини. Зараз же він вирішив, що кинути потрібно перш за все йому, а не тому що це шкідливо або вся країна бореться за відмову від сигарет.

ДЕНЬ ДЕСЯТИЙ: СПЕРЕЧАЄМОСЯ, ЗАКУРИШ?

Фраза» Санек, пішли, покурим » стала напружувати. На роботі мужики спеціально діють на нерви. Перші дні психував, зараз не звертаю уваги. А курити хочеться.

З мужиками випили по пиву. Мало не зірвався: під градусом курити хочеться ще сильніше, до того ж друзі диміли поруч. Врятував Вован, який ляпнув: «сперечаємося, зараз закуриш?»Виграв сотню!

ДЕНЬ ТРИНАДЦЯТИЙ: ВСЕ БІСИТЬ!

З кожним днем все більше став думати, навіщо мені взагалі це треба. Злий на всіх, все дратує і дратує! Навіть дружина сказала:»вже краще б курив».

Сигарети мене раніше заспокоювали. Особливо некомфортно в ті моменти, в які я зазвичай бігав на перекури. Зараз не знаю, куди себе подіти.

А ще став ходити в їдальню, ось уже тиждень, як тільки там обідаю. До цього обмежувався перекусами, а ще частіше — перекурами з чашкою кави.

ДЕНЬ ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТИЙ: МОЛОДЕЦЬ! МУЖЫЫЫГ!

Зауважив: чим більше людей знають, що я кинув палити, тим мені легше зайвий раз відмахнутися від сигарети, соромно вдарити в бруд обличчям.

Знайшов в Інтернеті додаток-лічильник, що показує, скільки Я днів без сигарет, перепостив його собі на сторінку в соцмережі. Що тут почалося:» Санечка, та ти такий молодець«,»Правильно, мужииииыыг». Бадьорить!

Коментар нарколога Ігоря Бочкова:

— У нашого героя, після того як він перестав курити, з’явилися дратівливість, втома, занепад сил. Це означає, У Олександра була залежність і зараз стали проявлятися симптоми відміни нікотину. У більшості випадків вони проходять самостійно протягом місяця, але іноді необхідно звернутися до фахівця.

МІСЯЦЬ І 16 ДНІВ: А ДРУЖИНА-ТО ЯК ЗАДОВОЛЕНА!

Дружина запевняє, що я її став більше … любити. Не можу з цим посперечатися. Так і є. Я, правда, це ніяк не пов’язую з сигаретами, але Наташа каже: «Читала, що секс, після того як кидаєш курити, стає яскравішим». А мені здається, що просто пішла спека і спати в обнімку приємніше.

Коментар уролога-андролога Андрія Бессарабова:

— Куріння і чоловіче здоров’я дійсно дуже тісно пов’язані. Нікотин негативно впливає на кровотік. Як тільки людина розлучається з сигаретою, кровотік поступово відновлюється, що не може не позначитися благополучно на ерекції.

МІСЯЦЬ І 21 ДЕНЬ: А ЩОКИ-ТО, ЩОКИ!

Виставив фотки з турбази в соцмережі. У коментарях тільки ледачий не штовхнув мої «з’явилися щоки» і «кругленьке пузико»!

Зваживши. Плюс вісім зайвих кг!

МІСЯЦЬ І 22 ДНІ: ЗНОВУ ВСЕ ПОЧАТИ?

20 днів не палю

У мене жор. Може, знову почати курити? Перелопатив форуми. Багато пишуть, що кинули і набрали вагу, а коли знову почали курити, схуднути так і не вийшло. Сів на дієту. Ледве терплю до наступного прийому їжі.

ДВА МІСЯЦІ РІВНО: БІГОМ МАРШ!

Вчора знову зважився. Майже за десять днів пішло тільки 1,5 кг. Про куріння майже не думаю, гармидер на роботі, і тут ще дієта перемкнула мою увагу. Від зефіру і » Каракума » відмовитися набагато важче, ніж від сигарет.

Сьогодні, гуляючи з собакою, вирішив, що буду вранці бігати.

ДВА МІСЯЦІ І ОДИН ДЕНЬ: БОДРЯЧКОМ!

Перша пробіжка. Насилу подужав чотири кола на шкільному стадіоні. Це трохи більше кілометра. Легені просилися назовні, кров, здавалося, підірве віскі. Але зате потім все ранок бодряком.

Взагалі, стало здаватися, що кинути палити — це насправді легко. Не куриш, і все. Головне, протриматися перший тиждень. Знайти, чим зайняти себе в перекури, єдине — не піддаватися нав’язливому бажанню їсти! Але це я зрозумів занадто пізно.

ДВА З ПОЛОВИНОЮ МІСЯЦІ: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ.

Бігаю вже два тижні. Відмовився від ліфта, їм м’ясо і в основному овочі. Мінус три кілограми. Якщо так піде далі, то за місяць вага піде.

Коментар дієтолога Олени Мажбец:

— Нікотин, як і кофеїн, підсилює окислення жиру, тому, якщо людина відмовляється від одного або від іншого, дуже часто поправляється. Спочатку потрібно змінити харчові звички, а вже потім кидати курити. Поки йде нікотинова ломка, і серотонін, і ендорфіни виробляються не в такій кількості, в якому потрібно, і головним антидепресантом стає їжа. Прокинувся апетит мучить колишніх курців перші три місяці, саме в цей час і є істотний ризик набрати вагу.

ДВА МІСЯЦІ І 29 ДНІВ: ДО ЧОГО Ж МЕРЗЕННИЙ ДИМ!

Без одного дня три місяці. Курити не хочеться. Навпаки, сигаретний дим став дратувати. Дієту майже не дотримуюся, їсти став все, але в міру. Бігати. За місяць пішло чотири з половиною кілограми.

ЧОТИРИ МІСЯЦІ: П’ЯТЬ ТИСЯЧ У КИШЕНІ.

Вирішив підрахувати, скільки я заощадив на сигаретах. В день у мене йшло рублів 40-60. За чотири місяці 4800 рублів. На що їх можна витратити? Мені б вистачило на два місяці на бензин або сходити сім’єю куди-небудь добре відпочити, ще й залишиться — купити дитині зимову куртку. А я вирішив витратити їх на тримісячний абонемент в гойдалку.

P. S. З тих пір як Саша кинув палити, пройшло більше року. Скільки він протримається-залежить тільки від нього. Але поки не схоже, щоб його терзали якісь сумніви.

ПОРАДИ ЛІКАРЯ.

Що робити, щоб зав’язати і не поправитися?

Їжте частіше, 5-6 разів на день, але потроху, щоб не переїдати, особливо на ніч.

Перекушуйте овочами і фруктами, йогуртами, але не тістечками з чаєм.

Їжте їжу, багату білками. Вона гарантує відчуття насичення.

Відмова від куріння — як і скільки проходить відновлення організму.

Відмова від куріння-це вірне рішення, яке позитивно позначиться на індивідуальній фізіології і психології. Кожен курець розуміє, що ця звичка позначається на його здоров’ї і фінансовому плані далеко не з найкращого боку, і він усіма силами намагається з нею покінчити. Хоч слово» відмова » звучить дещо лякаюче, все ви ні від чого не відмовляєтеся, а тільки набуває.

Знайди відповідь.

Легкий відмова від куріння.

Існує багато методів, як кинути палити, вони не всі вірні, але ми перерахуємо все і знайдемо той єдиний шлях, щоб позбавиться від нікотинового рабства.

Існують методи відмови від куріння:

Заміна нікотиновими пластирами( тимчасово); заміна звичайної сигарети на електронну; зменшення кількості скурених сигарет до нуля; моментальний і безкомпромісний відмова від сигарет і нікотину.

На перший погляд, здається, що всі ці методи хороші, але по-справжньому ефективний тільки один – останній. Тільки відмовившись від сигарет на» відріз » можна позбутися від пут тютюнових компаній.

замінюючи сигарети нікотиновими пластирами, нікотиновими жуйками, нюхальним тютюном та іншими, що містять нікотин препаратами, ви ризикуєте підсісти на ці препарати, як і на звичайні сигарети, все тому, що нікотин – це сильнодіючий наркотик і від нього потрібно позбавлятися. Зменшуючи дозу нікотину, курець по новому впроваджує його в кров, підтримуючи наркотичну залежність.

Ах так, вирішивши остаточно кинути цю згубну звичку, потрібно змиритися з тим, що людина, яка день у день вдихає тютюновий дим – справжнісінький нікотиновий наркоман. Але будь-який наркотик можна перемогти, маючи величезне бажання і багаж знань, хоча враховуючи, скільки отрут входить до складу тютюну, його куріння – це вже далеко погане насолоду.

Метод відмови простий:

20 днів не палю

Потрібно вибрати для себе сприятливий день, щоб не було заплановано ніяких вечірок, днів народження та цих свят, на яких можна зірватися і закурити (особливо під впливом алкоголю, чого теж варто відмовитися); Коли призначили собі цей день, і він настав, потрібно готувати себе морально і дати собі урочисту обіцянку, що мною буде палити остання цигарка в моєму житті; Викурити свою останню сигарету буде краще пізно ввечері перед сном, і викурюючи її, не сумніватися у своєму виборі, побачити своє щасливе майбутнє без нікотинового рабства, постійних витрат грошей і цього неприємного запаху; Викурюючи останню сигарету, дивіться на те, наскільки у неї мерзенний смак і запах; Загасивши недопалок, вважається себе вільним від наркотику людиною. ↑

Тест для курців.

Позитивні зміни по днях.

Що відбувається з організмом після відмови?

Відразу ж після відмови від куріння відбуваються зміни по днях:

Перші 12 годин. Відмовившись від сигарет можна відчути ефект навіть в перші 12 годин, на перший некурящий ранок, Бадьорий підйом. Чи не закурюючи сигарету можна помітити, що у людини більше сил і енергії, яка не згасає протягом дня. Все тому що сигаретний дим згущував кров і викликав кисневе голодування, але він вже не в силах цього зробити, тому, як більше не потрапляє в кров. Через 3 дні. Через 3 дні після позбавлення від цієї шкідливої звички, смакові рецептори загострюються і починають нормально функціонувати, вживання їжі тепер доставляє більше задоволення, ніж раніше, загострюються і запахи, знову можна насолоджуватися запахом квітів. Через 7 днів. Через тиждень починає знижуватися кров’яний тиск, ризик інсульту або інфаркту зменшується в 2 рази. Через 2 тижні глибокий кашель починає залишати наш організм і виводить останні шкідливі речовини з бронх. Через 21 день. Через 3 тижні людина повністю позбавляється від шкідливої звички. Через 2-3 місяці після відмови від нікотину покращиться стан шкіри, нормалізується тиск, дихання стає більш глибоким і рівним. Через 1 рік. Якщо через один рік не закурити, то вважається, що ніколи і не курив, всі шкідливі речовини вже покинули організм, і слідів багаторічного куріння немає. Через 5 років. Від шкідливої і згубної звички не залишиться ні сліду, і потрібно пам’ятати, що до неї більше ніколи не варто повертатися. ↑

Пройди тест для курців.

Що відбувається з людиною без сигарет.

Невимовні почуття прокидатися вранці бадьорим, виспалися і повним сил, голова світла і готова до здійснення завдань протягом дня. Так могло бути і раніше, якби не нікотин, це він згущував кров і робив людину апатичним, слабким і вічно бажаючим спати, але тепер з цим покінчено – в цьому і є плюси відмови.

Людина може досягти великих висот у спорті, Спортивні характеристики і показники підвищилися. Приємніше спілкуватися з людьми, а їм з вами, тому що від вас більше не виходить цей огидний запах тютюну.

Більше не доводиться шукати заклади для курців, яких мало, адже тепер самому неприємно дихати цим смердючим димом. Циркуляція крові в організмі нормалізується, і ризик серцевих захворювань знижується.

Лікарські таблетки в допомогу.

Якщо ж є сумніви, що курець зможе кинути палити, то на допомогу йому завжди можуть прийти такі медичні таблетки, як антидепресанти.

Препарат не можна приймати без виписки лікаря, побічними ефектами часто бувають: сухість у роті, головний біль, безсоння. Препарат не можна приймати людям, які хворіють на епілепсію, біполярними розладами, алкоголізмом і цирозом печінки, тому що збільшується ризик нападів.

«Варениклін» — це препарат, який не містить нікотину і був розроблений спеціально щоб допомогти людям кинути палити. Як і вищесказаний препарат, Варениклін варто починати приймати за 1-2 тижні до відмови від сигарет. Побічних ефектів не має, хоча іноді і спостерігаються перепади настрою.

Сюди можна включити нікотинові пластирі та електронні сигарети, але варто знати, що в них міститься нікотин і навряд чи це допоможе кинути, швидше навіть може і нашкодити. Варто налаштувати свій розум на відмову від сигарет, а не на заміну його іншими засобами.

Корисне відео по темі.

Попередити набір ваги.

Багато курців побоюються того, що коли їм вдасться кинути палити, вони наберуть зайві кілограми.

набір ваги пов’язаний з тим, що більшість колишніх курців відчувають якусь втрату після відмови від сигарет, і через це їх раціон може збільшитися, але не варто лякатися. Можна їсти більше, але не набирати зайву вагу, головне, є правильно. 70% їжі повинно бути з’їдено в першій половині дня, в цій же половині дня повинні бути з’їдені всі швидкі і складні вуглеводи.

Другим варіантом служить заняття спортом, особливо добре працює з правильним харчуванням, але тут все просто, варто додати вранці пробіжку в 40-60 хвилин і ваша фігура скаже вам спасибі. Лікарі радять пити достатньо води-близько 3 літрів на добу, щоб підтримувати достатній водний баланс організму і нормалізувати метаболізм.

Після відмови від куріння не потрібно сідати на сувору дієту, через таку дієту тіло отримує стрес, організм перестає отримувати корисні речовини і, думаючи, що є загроза життєдіяльності, починає відкладати підшкірний жир для продовження життя.

Висновок: не варто мучити себе виснажливими дієтами, ви утримаєте свою вагу на місці, а, можливо, при бажанні навіть скинете пару зайвих кілограмів, просто харчуючись правильною їжею, не зменшуючи її кількість.

Способи допомоги організму.

Після довготривалого куріння легені людини сильно забруднилися і їх потрібно очищати методом прогулянок на свіжому повітрі, підійдуть:

Біг; катання на роликах; їзда на велосипеді; Футбол і будь-який інший спорт, в якому присутні кардионагрузки.

Частіше провітрюйте своє житлове приміщення, офіс. Варто хоча б раз на тиждень виїжджати на природу в ліс, парк, або проводити час біля річки. Влітку ж радиться оздоровитися на морі, адже морське повітря має гарний вплив на легені і організм.

Корисно пити і засоби, що допомагають отхаркивать нечистоти, які роками збиралися в слизовій і бронхах. Такими засобами можуть послужити трав’яні відвари, хорошу дію мають лимон і мед, які можна вживати разом. Але якщо народні засоби це занадто просто, можна звернутися за препаратами в аптеку, або проконсультуватися у досвідченого лікаря.

Під час очищення організму від куріння, потрібно приймати комплекси вітамінів і мінералів, Рутин, аскорбінову кислоту, збільшити кількість споживаних фруктів і овочів.

Тривалість ломки у людини.

Після відмови від куріння організм колишнього курця відчуває нестачу нікотину, що насправді і називається страшним словом – «ломка».

Скільки триває ломка у колишнього курця?

Варто знати, що нікотинова ломка безболісна і майже не відчутна, тому маючи сильне бажання, можна протриматися 3 дні. Після цього періоду нікотинова ломка зникає і ви більше не нікотиновий раб, але не варто рано радіти, в розумі колишнього курця ще залишається та тяга до сигарет, адже вони Йому служили в різних ситуаціях.

Наприклад: коли дзвонить телефон і починається серйозна розмова, хочеться відразу закурити, щоб зменшити стрес, сигарети раніше допомагали пом’якшити очікування чого-небудь, транспорту, товариша або ділового партнера. Це не так. Це нав’язаний суспільством стереотип, який незабаром пропаде разом з нікотиновою ламкою, якщо ви відмовитеся від нікотину.

Через 21 день пропадає звичка, і вже можна забути про те, як хочеться закурити після смачного обіду або чашки випитої кави. Через 2-3 місяці після відмови від куріння ви дивитеся на інших курців з жалістю, і більше ніколи не хочеться брати цю гидоту в руки, а тим більше вдихати цю отруту в свої здорові легені.

Виникнення кашлю від куріння.

Кашель-це природний процес, який включає під собою позбавлення організму від шкідливих речовин. Простими словами, коли людина кашляє, він виводить з легенів, бронх і слизової оболонки різні отрути, бактерії і паразити.

Кашель після відмови від куріння – це той процес, який очищає легені і організм, не варто цього боятися, або уникати, треба розуміти, що кожен раз, коли ви кашляєте, ви очищується від шкідливих речовин, а через недовгий час, коли організм виведе всі отрути, бактерії і пил з легких колишнього курця – пропаде і кашель.

Як допомогти самому собі?

20 днів не палю

Щоб раз і назавжди кинути палити, потрібно скурити останню сигарету без найменших на це сумнівів у своєму рішенні, адже плюсів від цього ніяких, суцільні мінуси. Кинувши палити, потрібно пам’ятати, що тут немає компромісів, не слід чимось замінювати нікотин, слід просто від нього позбутися. Не повинно бути і періодичного куріння, ви знову впровадите наркотик в організм і повернетеся до звичайної споживаної дозі нікотину.

Щоб не набрати зайвих кілограмів, потрібно дотримуватися не суворої, як всі вважають, а правильної дієти, яка не завдає шкоди і стрес організму. Більше фруктів і овочів, менше жирного і смаженого, скоротіть до мінімуму вживання їжі в фастфудах, потрібно пити більше води і пам’ятати про правило 70/30, яке вказує: що 70% їжі, повинно бути, з’їдено в першій половині дня, а решта 30% в другій.

Після відмови від куріння процес очищення організму від шкідливих речовин можна прискорити заняттями спортом, прогулянками і походами на природу. Активний спосіб життя поліпшить ваш фізичний стан, поміняє ваше мислення в кращу сторону, життя знайде нові фарби, запахи, смаки. Життя у нас одна і її потрібно провести, а відмовившись від тютюну, ви її ще й продовжите.

Деякий час після відмови від тютюну, організм буде намагатися позбутися від того бруду, яка збиралася роками в організмі курця – не варто запобігати цей процес, тим більше не потрібно його боятися, адже кашель зникне, як і шкідливі речовини. Тим курцям, які не можуть самостійно кинути палити, зверніться до лікаря, а він вже допоможе.

Вас більше не турбують почуття, які відчуває курець, коли бачить що у нього в пачці залишається одна сигарета, ви вільні. Як же прекрасний світ без нікотинової залежності.

Бред Сап, двач. Ніколи не курив, навіть не пробував. Ось взагалі прям. С.

курити, сигарети, курив, сиги, курю, кури, пробував, зрозумів, починати, кинути, нахуй, залежність, почав, залежності, вейп.

#209797286.

Сап, двач. Ніколи не курив, навіть не пробував. Ось взагалі прям. Зараз мені 18. Які підводні? Якщо почну курити органзим тут же помре через те, що раніше не пробував це? Десь читав це.

#209797301.

#209797403.

> > 209797286 він до 40 років почне вмирати а відчувати наслідки куріння будеш тільки коли простынешь.

#209797407.

А нахуй воно тобі треба?

#209797421.

> > 209797286 Ебать дебіл. Якщо пару пачок висадиш одночасно, може і помре. повз не курив до 17, брат дів, залежності немає[/spoiler]WAIT OH SHI.

#209797422.

Ти хочеш потім протягом усього життя кидати курити, витрачати мільйони грошей на сигарети і гробити здоров’я? Подумай, блеать!

#209797444.

>>209797421 блядь все засрал лол. чи не помре коротше!

#209797474.

#209797475.

Організм не помре. Але день, коли ти почав курити, ти проклянеш тисячу разів. Ні, мільйон разів.

#209797493.

> > 209797422 тільки дебіли не можуть «кинути» курити.

#209797502.

20 днів не палю

> > 209797475 тобто кинути Я не зможу?

#209797534.

> > 209797493 Я теж так думаю, але ніколи це не кажу через те, що я і не пробував. Якщо це так само важко як і кинути дрочку-тоді не кину курити ніколи.

#209797537.

> > 209797474 Ну так пробуй, сподобається.

#209797543.

> > 209797286 Тут два варіанти: або у тебе хороші гени і імунітет, або швидко загнешся. Бтв, якщо почнеш курити, то раджу відразу відкинути ракові палички і крутити самокрутки (або кури трубку, якщо гроші є). Раджу не починати, потім не злізеш.

#209797547.

> > 209797286 Сижки гидота ж. Я хз навіщо люди курять. Ну оч бридко від цього диму кашляєш відразу. Горло ріже. Я краще раджу вейп безнікотіновий попарити. Який нитка м’ятний дим приємний і не палиться.

#209797549.

> > 209797474 всі спочатку тільки пробують.

#209797577.

У мене так начальник помер, блять. Курив в ланцюгову, тобто від хабаріка першої сигарети прикурював другу і так далі. Потім легкі пиздой накрилися. Так він блять якісь легеневі ліки в себе пирскає, а потім знову курить. Коротше добром це не скінчилося. Не дай бог підсісти таким чином на ракові палички, анон.

#209797586.

> > 209797549 я раз 5 пробував і кожен раз говорив ну і гидоту.

#209797592.

> > 209797474 Ну хз, я коли перший раз в 12 спробував загнувся як раковобольной.

#209797593.

> > 209797543 батько не курив ніколи. Тобто все хуево? Але два діди ебашили до самої смерті.

#209797621.

20 днів не палю

> > 209797547 є вейп, заебал він вже. Кажуть ефект від сигарет зовсім інший.

#209797628.

> > 209797474 тобі не сподобається. Сиги це несмачно і кайфу особливо немає ніякого. Кайф з’являється тільки коли залежність зловиш.

#209797631.

#209797648.

> > 209797286 не кури, подумай, краще вейп купи, сигарети зло і діра в бюджеті.

Повз курю з 12 і кинув в 20 і відчуваю себе заебись.

#209797651.

> > 209797549 Я не кажу, що не продовжу, можливо почну і закінчу тільки померши.

#209797657.

> > 209797586 я раз теж, аналогічно. Але ж ОП-дебічу може і зайти.

#209797678.

> > 209797593 якщо є схильність до онкології в сім’ї, то краще не починати.

#209797684.

#209797688.

> > 209797286 я почав курити з трави яку сам вирощував. Потім почав сигарети курити. Траву кинув курити через те що лінь ростити а сигарети після того як хватив жорстку пневмонію. Слизом харкав ну а потім вже не захотілося. Косяки досі сняться уві сні а ось сигарети немає.

#209797711.

> > 209797651 хочеш заради інтересу ризикнути якістю всього свого подальшого життя? Твоє право.

#209797726.

> > 209797678 ні, схильності немає, але місто займає майже почесне перше місце в містах хачінандії по захворюваннях краба.

#209797750.

#209797777.

20 днів не палю

> > 209797750 Дорого і набутилити можуть.

#209797778.

> > 209797684 Бля, якщо вже так і хочеться, то запам’ятай-без нікотину блять! Зрозумів блять? Просто знаю довбаебов, які з вейп перейшли на сиги.

#209797801.

#209797807.

> > 209797547 тобто для тебе нормально посмоктувати металевий болт?

#209797845.

> > 209797777 а сам процес? Квадрипл.

#209797872.

> > 209797750 Самовирощену якщо тільки. А то хуйню якусь купиш химозную від якої з одного затяжки копита відкинеш. Залежність від неї по сильніше ніж від сигарет але тільки психологічна. Я так 2 роки без перерви курив і пам’ять зіпсував собі. Ті 2 роки просто пролетіли пам’ятаю тільки пару уривків, як ніби цього і не було.

#209797901.

#209797919.

> > 209797286 > Сап, двач. Ніколи не курив, навіть не пробував. Ось взагалі прям. Зараз мені 18. Які підводні? Якщо почну курити органзим тут же помре через те, що раніше не пробував це? Десь читав це. Шкода від куріння дуже перебільшений. Навколо повно людей які почали курити в 14 і викурюють півпачки в день — вони точно такі ж по здоров’ю як я, який ніколи не курив.

#209797931.

> > 209797286 Не той час щоб курити, сиги гівно стали. До 2005 сиги були норм.

#209797937.

> > 209797901 Ну для цього вона і існує.

#209797970.

20 днів не палю

#209797986.

#209798120.

> > 209797986 Самокрутчики гірше стирчків.

#209798138.

Іди нахуй звідси.

#209798173.

#209798187.

#209798203.

> > 209798173 Я все ж спробую, відпишу може потім.

#209798254.

> > 209798120 що ти тут забув? Іди соси вейп і ракові паллчкі.

#209798295.

> > 209798203 Ну ти ебанат. Потім пошкодуєш. Можеш закриншотити собі на пам’ять, щоб не говорив, що тебе не попереджали.

#209798354.

> > 209798295 я вже вирішив, можеш навіть вбити мене нахуй за те що я закурив. Я спробую.

#209798385.

20 днів не палю

> > 209797286 звичайно починай, курити це заебись. Піду покурю. А потім Аніме подивлюся. А потім співаємо. І знову покурю. І далі Аніме піду дивитися. І знову покурю. А там спати піду.

#209798406.

#209798483.

А пукати ти теж боїшся поки тобі про підводних не розкажуть? Такі банальні речі питаєш.

#209798538.

>>209798406 в даний момент Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba.

#209798558.

>>209797286 ЗАЛЕЖНІСТЬ ТРУНУ ТРУНУ КЛАДОВИЩІ.

Якщо не плануєш вживати опіати-куріння хуйня без завдань,а з опіатами заебісь йде.

#209798574.

> > 209797286 зрозумій, якщо ти почнеш курити саме Скотоублюдіянскіе сигарети, у тебе почнеться не тільки залежність, але і млявість, і туман в голові при їх відсутності. Це нахімічене чорти що, а не сигарети.

#209798587.

#209798610.

> > 209797286 ОП, НЕ ЗАБУВАЙ ПРО ЦІНИ НА СИГАРЕТИ, ПАЧКА ФІЛІП МОРІСА 99 РУБЛІВ КОШТУЄ І БУДЕ ДОРОЖЧАТИ ДО 200 РУБЛІВ ЗА ПАЧКУ. ДЛЯ ПОРІВНЯННЯ ЗА 6 ДНІВ КУРІННЯ ТИ МОЖЕШ КУПИТИ НАРКОТИК В АПТЕЦІ.

#209798652.

>>209798574 >це нахімічене чорти що, а не сигарети. Це самонавіювання, навіть від махорки вирощеної своїми руками буде херово якщо вселяти собі що буде херово.

#209798664.

> > 209798610 Ну це ж не факт, що я буду залежний.

#209798708.

> > 209798664 Обов’язково будеш, скільки вас таких було «не залежних». Не бреши своєму організму.

#209798747.

20 днів не палю

#209798755.

Абсолютно дегенеративна залежність. Ти не помреш відразу, але будеш постійно гробити своє здоров’я. Вкрай не раджу починати. По грошах тим більше це не вигідно. Так, що краще відмовся навіть від ідеї починати курити.

#209798768.

#209798773.

> > 209798664 Ось тобі наочна статистика, сигарети адиктивні як морфій.

#209798780.

Перший раз, коли я випадково затягнувся в легені, навіть не усвідомивши цього, я охуел від ефекту. Став частіше курити, але ніхуя. Якось раз на ходу все-таки знову вийшло, потім зрозумів, що значить курити в затяг. Став балуватися, не розуміючи що значить фортеця, чому взагалі фортецею багато хто вважає не грам нікотину, а смол. Брав сигарети взагалі, що дешевше-бабок — то не було. Потім перейшов на більш дорогі сигарети і почав розуміти різницю, в результаті став розуміти, що сигарети ніколи не будуть смачними або якимись пиздатыми на смак-все пиздят. Максимум прикольні, і то заебет швидко дуже, нічого краще дефолтнтого тютюну немає. Поки всі курці в коледжі выебывались сигами, тихо хуевал з них. Особливо з тих, хто гордо заявляв, що вони пачку в день хуярят тільки в дорогу, ну або половину. При цьому я ж знав, що вони курять який-небудь «Че доведеться» дешевше. А ті, хто так не робив, бездумно хвалили все, що курили самі. Я пробував і те, і це — одне гівно. Різниця суттєва тільки між дешевих і середніх / дорогих сигаретах, як то: головний біль, сморід, який-ніякий смак. Між середніх і дорогих різниці в смаку вважай них немає, але кожен перший — ебаный естет. Коротше, так і зрозумів, що більшість курців-говноеди. Вони як каченята хвалять ті сиги, які смокчуть. Або курять, що є. Я ж курив те, що мені подобалося і усвідомлював чому курю, завжди знав. Але як бачиш, шанс бути мною-малий. Висока ймовірність, що ти просто станеш дебільно-залежним, воно тобі треба? Тому відразу віддавай звіт, ніколи не кури «за настроєм». Встанови якісь рамки, ежже. А курив взагалі краще нахуй слати, постійно доводилося цим ебланам по тисячу разів повторювати я вже СУКА курив Я не піду ще РАЗ пройшов СУКА тільки годину, їм аби хто з ними покурив, на тебе їм рівно похуй, не піддавайся бажанням, нібито за компанію. Вже не палю 22 дні, тому що втомився від сигарет. Часто не курю тижнями, тому що починає дратувати запах і трата, ніяких ломок, бажання бувають, забуваються швидко, наприклад, досить врубати порно і все як рукою. Або чай налити, банально закрити картинку з сигаретою, плекав.

#209798796.

> > 209798747 а можна просто не починати, кайфу то ніхуя, а залежності дохуя.

#209798798.

#209798835.

> > 209797474 я блядь нахуй теж просто спробував 13 років тому.

#209798867.

> > 209798652 від натурального тютюну немає ніякої залежності. Вся справа в хитрих присадках в сигах.

#209798874.

> > 209797474 Ахаха, готуй гроші і багато.

#209798905.

#209798906.

20 днів не палю

> > 209798867 Ага, круті казки. Може ще й натуральний бетельний горіх не викликає залежності? Теж аналог тютюну по фармакологічній дії.

#209798923.

#209798929.

> > 209798798 скоріше для якоїсь ачівкі.

#209798937.

Не курив жодного разу за 30 років, не планую пробувати, адже профітів немає.

#209798949.

> > 209798773 я можу тобто і ЛСД ебануть?

#209799040.

> > 209798906 ну перевір. Покури звичайні сигарети і через тиждень відчуєш, як вже і 10 штук перестають накурювати.

#209799101.

Курив два з половиною роки, ледве кинув. Грошей іде пиздець багато, кайфу немає, після сиги кайф тільки від тов, що курити більше не хочеш. Нюх притупляється, смакові відчуття притупляються, постійно цей ебучий кашель, ну нахер, кароч.

#209799109.

> > 209799040 відмінно накурюють вже 10 років. За толерантністю треба стежити, як і з усіма наркотиками.

#209799152.

> > 209797502 Хуй знає. Я сам в 18 курити почав, особливо мета кидати не ставив, але можу спокійно кілька місяців поспіль не курити.

#209799188.

#209799190.

#209799192.

Завжди програю з того, що хтось не може кинути палити. Справа в пріоритетах — хочеш отримувати задоволення — пали, якщо відчуваєш, що пиздець і життя дорожче — кидай. У чому проблема взагалі? Сам 3 рази кидав в один день на кілька років після того як курив по 2-3 роки. Зараз не курю начебто років 5 вже. Захочеться-почну. Ща почнуться скукареки про те, що з великим стажем кинути складно, але це все хуйня, справа в голові.

#209799195.

20 днів не палю

> > 209799109 як ти тільки куриш це обосранное лайно смердюче гаром.

#209799267.

> > 209799192 я ось теж вважаю, що справа все ж в голові. І якщо я впевнений, що зможу кинути — кину.

#209799273.

> > 209799195 враховуючи ціни на сигарети — скоро вигідніше буде купувати тютюн з рук без акцизів.

#209799298.

> > 209799267 Ахахаха, скажи Це н-холінолітичним рецепторам, з яким зв’язується нікотин.

#209799329.

#209799339.

> > 209797286 ОП, можеш спокійно починати курити, будеш наймоднішим і стильним. Сам курю вже 5 років, залежності ніякої.

#209799415.

> > 209799273 а що за тютюн то? Мені ось пачки сигарет вистачає на півтора-два дні, а пачки тютюну на скільки вистачить?

#209799467.

Забавно, але курю тільки у відпустках. По приїзду взагалі забуваю про існування сиг.

#209799488.

#209799577.

> > 209797807 та він би і Шкіряний не проти.

#209799622.

> > 209797286 ти че дебіл? Прокашляєшся просто і все, а потім звикнеш після 2-3 сигарет.

Не курю 16 днів, а курити все одно тягне що робити? думаю зірвуся.

Тут легко і цікаво спілкуватися. Приєднуйся!

20 днів не палю

Терпіти ще. Якщо зірватися, то все марно.

Не курю 72 дні, стаж 33 роки. Тримайся, друже, ти не самотній!

після 2х тижнів настає зменшення бажання. Організм починає перебудовуватися. Вам треба потерпіти ще й ви досягнете мети!

Тримайся, повинен бороти цю гидоту.

нічого. дівчина є? з нею час проводь. і все ок буде.

стільки вже витримав, доведи до кінця вже. адже з кожним днем менше і менше хочеться курити. я 15 років курю і незнаю як позбутися від цього гівна.

спробуй з’їсти сигарету, коли хочетсья курити. тоді точно перехочеться.

молоко відбиває тягу до сигарети.

коли хочеш курити, з’їж цукерку або смокталку. у мене так легко бабуся кинула курити. а у неї стаж років 40.

Коли виникає бажання курити, їж насіння, цитрусові, часник, шоколад.. . Зазвичай ці продукти відбивають тягу до куріння. Ну тобто, з’являється післясмак, яке зовсім не поєднується з сигаретами. Я сама курю, але як що-небудь скуштую з перерахованого вище, так навіть думка про куріння якось неприємна стає. І так, на час краще відмовитися від кави, алкоголю та інших напоїв, після яких тягне покурити.

На допомогу кидає палити треба усвідомлювати, що при палінні у чоловіків розвивається імпотенція – всі медики стверджують це на увазі шкідливого впливу куріння на статеву систему! А палять Дівчата можуть народити хвору дитину навіть при пасивному курінні – плацента матері не може оберегти плід від отруйних продуктів куріння. Так само величезної шкоди куріння надає на наші легені, які стають чорними поступово, і так само поступово підкрадаються хвороби легенів – бронхіт, емфізема, туберкульоз, рак, астма і т.д. пропоную свою систему, але вона хороша тільки для тих, хто хоче сам кинути палити, без примусу. 20 років я шукав щось своє і, нарешті, знайшов! Я курив в молодості 20 років. Ось уже 17 років я не беру в рот тютюн, ні сигарет, і ніякий інший. Кинув за своєю системою: 1. Чи не психувати через дрібниці, не порушувати свої нерви, дотримуватися душевну рівновагу; 2. Чи не спілкуватися з курцями, триматися від них подалі хоча б під час їх перекурів, треба спокійно переносити глузування курців; 3. Для полегшення нікотинової ломки пити відвар вівса, він виводить нікотин і очищає організм; 4. Спробувати вселити собі, наскільки можливо, установку, що просто життєво необхідно кинути палити заради здоров’я; 5. Коли напад бажання курити настає, то зробити кілька глибоких вдихів, мозок насититься киснем і бажання відступає; 6. Знайти собі цікаве відволікаюче заняття, я займався бігом, взимку ходив на лижах, влітку катався на велосипеді, читав цікаві книги, робив гімнастику; 7. Не переїдати і не голодувати, краще дотримуватися дієти, пити більше води; 8. Знайти собі такого ж товариша, разом боротися з цією небезпечною звичкою легше; 9. Завжди пам’ятати і уявляти собі чорні легені у курців, які просто відпадають самі собою; 10. Згадувати рада мудреця: хто курить, той ніколи не постаріє (помре в молодості), до нього не забереться вночі злодій (він буде кашляти), його не вкусить собака (він буде ходити з палицею); 11. Уникати компаній з випивкою, навіть пиво виключити, інакше всі зусилля кинути палити підуть прахом. 12. Щоб не погладшати, займайся спортом і їж більше овочів; 13. Для закріплення результату краще якийсь час не зустрічатися з курцями! Взагалі, деякий час потрібно перебувати на самоті для приведення в душевну рівновагу нервової системи — рекомендую… Але, думаю, що в основному, мені допомагав відвар вівса… Шукав пояснення цьому і зрозумів, що овес – жирне зерно і воно очищає легені, а так само дуже добре виводить різні токсини і отрути… Ніякі електронні сигарети і пластирі не допомагають і не допоможуть… Не чув, щоб Pons або Табекс комусь допоміг… Коли я кинув палити, то вже через півмісяця став відчувати себе набагато краще: зник кашель, стало легше дихати, покращилося самопочуття, життя стало комфортніше! Ніяких шкідливих наслідків від того, що кинув палити, я не відчув. Зараз мені 68 і я щасливий, що давно не курю! Кинувши курити, ви захочете кинути і пити, і матюкатися… якщо ви цікавитеся цим питанням глибше, то запрошую вас почитати в моєму блозі статті «в Громадську палату», «Закон про демографію», «Захід нації» і «мої роздуми» … бажаю удачі!

8 днів не курю що відбувається.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. спасибі за те, що відкриваєте цю красу. Спасибі за натхнення і мурашки. Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте.

За статистикою, в світі налічується більше мільярда курців. Лідером по споживанню тютюну є маленька Андорра, А менше всіх курять жителі Брунею. Найбільша проблема у Китаю: там проживають 40% всіх курців планети. Ситуація малоприємна і небезпечна. Стосується вона не тільки курців, а й тих, хто інтелігентно смолить по сигаретці в день і думає, що шкоди його організму це не завдає. Тим часом фахівці твердять зворотне.

Минув тиждень, як я став некурящою людиною. Зізнаюся, це був чертовски довгий тиждень. Було багато моментів коли був близько до зриву. Це і напряги по бізнесу і в особистому плані, тому що став пекельно дратівливий. Але я все одно радий, що не зірвався. Позитивні моменти: — повернулися запахи! — почалося відкашлювання всякої гидоти з легких-покращився сон-заощадив вже рублів 350 😉

Спасибі всім хто підтримував мене в коментах! Коли хотілося курити особливо сильно і закінчувався запас мотивації, я перечитував їх, і мені ставало набагато легше. Наступний пост про відмову від сигарет зроблю через тиждень.

Ви кинули палити, прийміть поздоровлення! Тут ви дізнаєтеся, що відбувається в організмі чоловіка або жінки після відмови від куріння по годинах, днях, місяцях і роках. Також поговоримо про всі зміни в організмі після того, як людина кинула палити, Про очищення і відновлення органів протягом усіх цих часових проміжків.

Синдром відміни і причини залежності.

Людина, яка відмовилася від згубної звички курити, часто стикається з труднощами в перші дні відмови, тримається, на нервах і постійній зміні настрою, один-два дні, після чого припиняє свої починання.

Причина головним чином полягає в нікотині, який протягом довгого часу був заміною головного гальмівного нейромедіатора головного мозку ацетилхоліну. Він, в свою чергу, в ЦНС виконує функцію нормалізації.

Якщо ви відчуваєте стрес на роботі або потрапили в нервозну ситуацію, вироблення ацетилхоліну (АЦ) збільшується, і рівень стресу зменшується. І навпаки, занадто активний стан центральної нервової системи явище ненормальне, тому АЦ гальмує мозкову діяльність, приводячи її в норму.

Весь цей час — до дня відмови від куріння-функцію нормалізації мозкової діяльності виконував нікотин за допомогою сигарет або альтернативних засобів, такі як нікотинові жуйки, спреї, пластирі і т. д.

Після відмови від сигарет ЦНС більше не отримує щеплений нормалізатор нікотин, але і в той же самий час природний медіатор ацетилхолін більше не виробляється в необхідній кількості, і людина починає відчувати абстинентний синдром, або синдром відміни, який супроводжується процесами очищення і відновлення організму кинув палити.

Чим характеризується синдром відміни.

Дратівливість агресивність сонливість депресивний стан різкі скачки настрою.

Етапи очищення організму після відмови від куріння:

20 хвилин потому.

Через 20 хвилин після викуреної сигарети частота серцевих скорочень знижується і приходить в норму, починає нормалізуватися артеріальний тиск. Підвищується активність організму. Збільшується функція роботи нирок з ростом систолічного тиску.

2 години.

Через дві години після відмови нирки починають очищати кров від нікотину і виводити його з організму людини.

8 годин.

Через вісім годин без сигарет, припиняючи надходження сигаретного диму в легені, в крові збільшується рівень кисню, а рівень чадного газу зменшується вдвічі. Триває процес виведення нікотину з організму, що призводить до початку синдрому відміни.

12 годин.

Через півдня відмови від куріння задишка курця зменшується і з’являється легкість дихання, оскільки за цей час кров повністю очищається від чадного газу. Рівень кисню в крові збільшується до норми.

24 години.

20 днів не палю

Через добу після відмови від куріння починається абстинентний синдром з усіма своїми ознаками, оскільки нікотин повністю виведений з організму, але вироблення ацетилхоліну поки на недостатньому рівні.

2 дні.

Ви другий день не труїте свій організм отрутою. Сигаретний дим містить не тільки сам нікотин і смоли, але ще сотню речовин, що надходять в легені в результаті горіння різних добавок в тютюні, самого паперу і клею. Всі ці речовини вкрай токсичні і вкрай руйнівно впливають на клітини слизової.

На другий день відмови від куріння бронхи починають позбавлятися від скупченої слизу, Війчастий епітелій поступово звільняється від сажі. У кинув палити людини починається сильний кашель з вихаркиванием темних пластівців — природний процес відновлення легенів.

3 дня.

Триває відновлення слизової оболонки бронхів і війчастого епітелію, забезпечуючи кров великою кількістю кисню.

У кинув палити підвищується сильний апетит, оскільки нікотин до відмови від куріння блокував центр голоду, який у здорової людини виконує функцію оповіщення про голод і насичення їжею. Це функція без нікотину з часом відновить своє функціонування і почуття вічного голоду зникне.

За рахунок нормалізації кров’яного тиску і збільшеного рівня кисню, збагачення клітин мозку кров’ю різко зростає, що призводить до запаморочень і шуму у вухах.

4 дні.

Нормалізується кровообіг, припливи крові до головного мозку стають не такими сильними. Потроху відновлюється слизова шлунка, поліпшується секреція підшлункової залози. Курці відзначають посилення вологого кашлю з відходженням в’язкого мокротиння.

5 днів.

Поліпшується робота смакових рецепторів, курець починає відчувати смак їжі. Тонус кровоносних судин наближений до нормального рівня. Кашель посилюється, колір мокротиння стає темно-коричневим — так очищаються бронхи і легені від накопиченої кіптяви.

6 днів.

Діяльність війчастого епітелію практично відновлена, легкі продовжують активно виробляти слиз. У людини при кашлі відходить мокрота з прожилками крові, в горлі як ніби стоїть слизова грудка. Дратівливість посилюється, курець все сильніше хоче повернутися до колишнього життя з присутністю в ній тютюну.

7 днів.

Шкідливий нікотин повністю виведений з організму. Деякі тканини і клітини практично повністю оновилися, в шлунку і кишечнику зароджується новий епітелій, не знайомий з нікотиновою отрутою. Печінкою починає вироблятися ендогенний нікотин, таким чином, фізична тяга до куріння практично не турбує людину. Кашель і відчуття закладеності в горлі не проходять.

8 днів.

Оживають нюхові і смакові рецептори, тому їжа набуває нормальний смак і запах, підвищується апетит і, як наслідок, може збільшитися маса тіла.

Судини головного мозку поки нестабільні, в зв’язку з чим людину можуть турбувати скачки тиску, спостерігаються запаморочення. Агресія і пригніченість знижуються, але до позбавлення від психологічної тяги до сигарет ще далеко.

9 днів.

Практично повністю відновлена слизова оболонка шлунка, починається секреція основних ферментів. Тривають відновлювальні процеси в кишечнику і бронхо-легеневій системі. У людини з’являються болі внизу живота, спостерігається зміна стільця. В цей час можуть початися простудні захворювання, стоматит, герпес.

10 днів.

Запускається процес відновлення імунної системи. Кашель триває через процес регенерації легеневої системи. При кашлі можуть отхаркиваться грудки слизу з неприємним запахом — це відкашлюється слиз з бронхів або поступово очищаються мигдалини від скупчилися в них пробок. Внутрішній стан курця залишає бажати кращого — він пригнічений, його внутрішня мотивація може похитнутися. У ці дні, як ніколи, необхідна підтримка рідних.

11 днів.

Поступово приходить в норму тонус артеріол — дрібних судин, що несуть артеріальну кров. Головний мозок активно забезпечується киснем, внаслідок чого тривають запаморочення, може з’явитися тремтіння пальців рук і головний біль. Посилюється апетит. Тяга до куріння наростає, приносячи з собою дратівливість, агресивність або плаксивість.

12 днів.

Поліпшення кровообігу і тонусу судин призводить до підвищення харчування клітин. Нормалізується колір обличчя, практично відновлена діяльність кишечника. Клітини крові, що відповідають за імунітет, двічі оновилися і готові повноцінно захищати організм від вірусів і бактерій.

13 днів.

Триває посилене оновлення клітин шкіри. Фізичний стан поки нестабільно-людини можуть мучити головні болі, нездужання, тривають перепади тиску. Це пов’язано з тим, що нервова система не пройшла повний цикл відновлення.

14 днів.

Закінчується регенерація слизової бронхів. Повним ходом йде відновлювальний процес червоних кров’яних тілець, вже практично повністю оновився запас тромбоцитів, на які не впливав нікотинова отрута. Поступово стихає болісний кашель, колір обличчя стає більш рівним, йде сірість. У цей час багато курців вирішують знову спробувати сигарету на смак, що відкидає їх на початковий етап регенерації.

1 місяць.

20 днів не палю

Протягом першого місяця після відмови від куріння можливі проблеми зі сном. Людина може кілька разів за ніч прокидається з сильним бажанням закурити, часто виступає холодний піт. Все це нормальні і природні наслідки відмови від допінгу у вигляді нікотину. Здебільшого це залежить від стажу куріння.

Якщо людина до цього вживав сигарети всього протягом декількох місяців, то подібні відчуття будуть виникати буквально кілька разів. Якщо ж курити з десяток років, то неспокійний сон буде відвідувати кілька тижнів, а то і цілий місяць.

На 2 — 3 місяць.

Кардинальні зміни в організмі після відмови від тютюнопаління відбуваються з другого місяця. Мозок поступово звикає працювати без «нікотинового допінгу», а разом з цим токсини активно виводяться і через шкіру, дихання, і разом з продуктами шлунково-кишкового тракту.

Клітини шкіри в цей момент вже пройшли 3-4 циклу регенерації та оновлення, тому на обличчі з’являється рум’янець, зникають бліді плями, значно зменшується кількість прищів, акне, вугрів, запалених сальних залоз.

Навіть волосся в цей момент стають значно привабливішими візуально. Зникає ламкість, перетин кінчиків. Особливо приємні такі зміни будуть для дівчат. Відмова від куріння на них відбивається помітніше.

На 2-3 місяць відмови від куріння легкі продовжують відновлюватися, але процес ще не доходить до так званих ацинусів. Це самі клітини, які є свого роду будівельним матеріалом. Їх регенерація може затягнутися на 4-12 місяців в залежності від стажу курця.

На третій місяць кардинально змінюється робота шлунково-кишкового тракту. Метаболізм нарешті приходить в норму, набір і різке зниження маси припиняються, апетит стає здоровим. Організм після всього цього починає більш активно засвоювати білки. Навіть якщо колишній курець не займається спортом, у нього збільшується м’язова маса, зникають жирові складки в районі живота, грудей, стегон. У норму приходить і серцевий тонус, артеріальний тиск, що особливо помітять гіпертоніки.

Але навіть після третього місяця абстинентний синдром зберігається. Періодичний курець відчуває тягу до тютюну. І це вкрай небезпечний період, так як всього одна сигарета запустить зворотні процеси перебудови в організмі. Ні в якому разі не слід пробувати тютюн, намагаючись довести, що колишній курець вже жодним чином від нього не залежить і може собі дозволити викурити 1-2 сигарети без будь-яких наслідків. Це одна з найпоширеніших помилок, стверджують психологи. Все це вказує на те, що мозкова перебудова в цей період все ще не завершена і триває.

6 місяців. Півроку без сигарет.

Відбувається повна нормалізація кров’яного середовища. Тепер в організмі кров розносить кисень без будь-яких включень тютюнових токсинів. У внутрішніх органів активно відновлюються після нікотинового стресу клітини, лабораторний склад лімфи нічим не відрізняється від того, що притаманний абсолютно здоровому і некурящому людині. Кашель практично припиняється, сон стає таким же, як і раніше.

Починаючи з 5 місяця повністю закінчує процес регенерації печінка, яка була змушена переробляти всі надходять в організм токсини з тютюновим димом. До речі, з цієї ж причини тим, хто відмовився від шкідливої звички, не рекомендується певний період приймати навіть мінімальні дози алкоголю. Це лише сповільнить процес відновлення клітин печінки.

До речі, на 5-6 місяць фахівці рекомендують включати посилені фізичні навантаження. Це посприяє швидкому відтоку токсичної слизу і смол з легких. Думка, що смоли ніколи з дихальної системи не будуть прибрані, помилково. Вони виходять і відторгаються, як і будь-яке чужорідне тіло. Правда, буде потрібно на це не один рік. Але до 6 місяця приблизно 80% її вже вийде разом з кашлем. Часом колір Цієї слизу буде набувати кривавий відтінок-це нормально.

Таким чином руйнуються пошкоджені альвеоли, які постійно в собі утримували атоми СО. До 6 місяця бажання закурити або знову спробувати тютюн практично повністю зникає і може давати про себе знати лише після вживання алкоголю.

10 місяців.

Чому ставиться акцент на 10 місяці після відмови від куріння? Тому що тоді у більшості раніше завзятих курців починається повноцінна мозкова перебудова. З цієї причини:

їм часто сниться, що вони курять; виникає спонтанне бажання закурити; частково порушується сон; особливо гостре бажання затягнутися виникає саме вранці.

Психологи цей стан називають нікотиновими конвульсіями. Головне — не піддаватися бажанню. Пояснюється весь цей період різкою активізацією тих ділянок мозку, які відповідають за отримання задоволення. Вони ж і дають команду повернутися до нібито корисної для організму звичці.

Свого роду самообман. Якщо перетерпіти все це, більше організм згадувати про нікотинової залежності не буде. Колишній курець буде себе почувати так само, як і ніколи не курив людина (мається на увазі в емоційному плані).

На 10-11 місяць відновлюються голосові зв’язки, ними стає набагато простіше управляти, чому голос набуває тон трохи вище.

Повністю зникає властива курцям хрипота, в горлі вже не утворюється великої кількості слизу, яка захищала епітелій від токсинів.

В цей же період повністю зникає жовтизна на зубах, через яку у курців з рота постійно неприємно пахне. Правда, помітити це зможуть лише ті, хто не зловживає кавовими напоями. Зубний камінь, звичайно, повністю не зникне, але його стане помітно менше. Рекомендується в цей період відвідати кабінет стоматолога і усунути всі проблеми з зубами, що утворилися в роки активного тютюнопаління.

1 рік.

Відмова від куріння після пройдених 12 місяців можна повноцінно вважати вдалим. Згідно з проведеним опитуванням, тільки 25% колишніх курців при цьому відчувають певну тягу до тютюну, проте ризик зриву вкрай низький — всього 0,2-0,5%. В організмі практично закінчується процес регенерації легеневої тканини, ороговіла шкіра стає абсолютно здоровою (мова йде про волосся, нігті).

Повністю відновлюється чоловіча репродуктивна функція, підвищується потенція, посилюється відчуття оргазму. Це відбувається через відновлення нормальної рецепторики простати, а також нервових закінчень, що розташовуються на самому статевому члені.

Разом з цим кардинально знижується розвиток «тютюнових» хвороб. Наприклад, ймовірність раку губи всього на 4% вище, ніж у здорової людини (раніше — в 4 рази). Це ж стосується і хвороб серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, легенів. Можна стверджувати, що організм нарешті закінчив регенерацію всіх пошкоджених тканин. Однак кашель ще може давати про себе знати, як і задишка. Вони залишаються на тому ж рефлекторному рівні.

Ще колишній залежний відчуває огиду до кожного палить. Тобто організм, як і мозок, в цілому перестають сприймати нікотин і тютюновий дим як продукт для задоволення. Скільки б людина не перебувала в цей період серед курців, гострого бажання взяти в руки сигарету не виникне.

2 роки.

На другий рік без тютюнової залежності зникають повністю кашель, задишка, різкі скачки тиску при фізичному навантаженні (у тих, хто раніше страждав подібним розладом). Головне-повністю відновлюється процес харчування головного мозку, за рахунок чого ризик інсульту стає не вище, ніж у тієї людини, яка в своєму житті взагалі ніколи не брався за сигарети. Рідкісне бажання закурити залишається тільки у самих завзятих курців, які зі своєю звичкою не розлучалися років 25-40.

Організм настільки відвикає від нікотину, що навіть одна-єдина сигарета буде сприйматися як перша в житті. Тобто все це буде супроводжуватися сильним кашлем, запамороченням і навіть нападом нудоти. Це стосується і психічного здоров’я. До речі, на другий рік жіночий організм також повністю очищається від токсинів, і якщо є плани на вагітність, то можна сміливо їх втілювати в життя.

На дитині жодним чином не відіб’ється те, що дівчина раніше зловживала тютюном. Це певним чином стосується і чоловіків. Тобто сперма стає такою ж, як і у некурящої людини.

Крім того, організмом нормально сприймаються будь-які фізичні навантаження. Вони ж сприяють прискоренню метаболізму, однак, на відміну від періоду, коли вживався нікотин, прискорене перетравлення їжі супроводжується нормальною переробкою білків. У курців же при цьому часто виникає розлад шлунково-кишкового тракту, так як їжа просто не може нормально перетравлюватися.

Багато хто навіть не здогадуються, що така, здавалося б, нешкідлива звичка завдає стільки шкоди організму. На повне відновлення потрібно в кращому випадку 2 роки. Однак загальне оздоровлення настає відразу ж, буквально з першого дня без нікотину.

Марихуааанна. Як кинути палити траву?

серж 19.

Гостя.

Гостя.

Щільно курю траву вже 20 років.

Останні кілька років вживаю в основному вбивчу «поніку», благо непогано заробляю і можу собі дозволити витрачати 1000 руб.за грам цієї жахливої дурі. З цього часу (а якщо чесно, то навіть раніше) почалися явні проблеми з головою, з ранку стан неймовірно тупий, до обіду абияк починаю хоч щось міркувати, на роботі не можу зосередитися , почав ховатися від контрагентів, потім перепрошую перед ними. загалом відчуваю, що стою вже «біля краю риси».

Дружина давно в курсі, що вживаю, але я її «залікував», мовляв буду або бухати, або курити — що краще, вибирай? Коли п’яний, тут зрозуміло-один негатив, а накурений спокійно лежу на дивані. Так і переконав її, що мені краще курити.

Багато разів пробував виховувати силу волі: візьму грам 5 «поники», думаю, мовляв покладу вдома, нехай лежить, а курити не буду, це ж так просто — не курити! Залежно же немає! А ніфіга подібного, поки все не «здую», не зупинюся, з ранку виходячи на роботу швидко і якось непомітно для себе» здуваю » півтрубочки, потім їду укурений на роботу і кляну себе за слабовілля. Відповідно день пропав, щось роблю «для галочки», після обіду «сам Бог велів» ще трубочку і » привіт!»Потім» на хід ноги » при виході з роботи додому, приїжджаю, вдома сім’я «дружина, діти», нашвидку повечеряв і знову «на під’їзд». Трубочка, після неї пара-трійка сигарет, потім знову трубочка і так сиджу «упоротий» на під’їзді до 11-12 ночі. А з ранку все по-новій.

Хтось із приятелів спокійно можуть зробити пару затяжок раз в тиждень (на вихідних), можуть курити або не курити (за бажанням), один знайомий взагалі курить раз в 3-4 місяці! Як я йому заздрю! Я так не могу.

ЛЮДИ, ДОПОМОЖІТЬ. Що робити? Як змусити себе відмовитися від цієї згубної звички? Як вилікуватися?

Адже я все розумію, як та собака, я намагаюся утримуватися день-два-три-Че тире, а потім РАЗ! І знову якось непомітно для себе поїхав і взяв цю «дурь», і знову»понеслася»! Реально деградую, повна апатія до всього, до сім’ї, до роботи, взагалі до життя! Хто мені допоможе? Сам не можу, але дуже ХОЧУ назавжди забути, що на світі існує «трава».

Намагаюся замінити горілкою, » почиститися «так би мовити — а це тільки гірше, випив півбутилки і вже не заспокоюся, поки не знайду» траву», щоб зовсім»наздогнатися».

Сьогодні знову прийняв рішення «зав’язати» назавжди, після обіду хлопці звали «зробити крапку», але я відмовився. Їм пояснив, що вирішив тимчасово «зав’язати», поки не визначився наскільки.

Сподіваюся протриматися якомога довше.

ЛЮДИ! Не повторюйте моїх помилок! Якщо ви «дуєте» частіше 2-3 разів на тиждень, то рано чи пізно «встанете біля межі» поруч зі мною! Повірте! Я сам завжди був упевнений, що залежності немає, що можу курити — можу не курити! Можливо так і було якийсь час назад, але цей рубіж був пройдений абсолютно непомітно!

Гостя.

Всім доброго часу доби!

Раз вже так вийшло, що вирішив «вилити душу» на сторінках цього маловідомого форуму колишніх наркоманів, то, мабуть, буду тут відписуватися в міру можливості і буду вести тут так би мовити щоденник свого одужання.

Сьогодні третій день як я не курю марихуану! ТРЕТІЙ ДЕНЬ! Це для мене немислима цифра! По дорозі на роботу від метро все думав, як же я жив ці останні 20 років, скільки ж можливостей по життю було тупо «просрано» і » прокурено»

І раптово сльози просто потоком полилися з очей, назустріч люди йшли і офігевалі — йде здоровенний двометровий мужик і реве. Це були сльози не тільки жалості до себе за безцільно втрачені і прокурені 20 років, але також це були сльози радості і просвітлення, сльози одужуюче го, здавалося б безнадійного, хронічно хворого!

Мда, мабуть психіка у мене остаточно розхитана постійним курінням марихуани, раз почуття мене миттєво зраджують, легко даючи волю емоціям і вільно випускаючи їх на волю.

Стояв на вулиці перед офісом хвилин 15, поки остаточно не заспокоївся і не перевів свої думки в позитивне русло. Довелося закапати свої почервонілі (але тепер уже не від марихуани) очі залишилися від колишнього життя напівпроцентним нафтизином, який дуже швидко і надійно перетворює білки очей в ідеально білі.

Знаю, що зараз у мене починається найскладніший етап одужання, і триватиме він рівно 42 дні (період повного виведення продуктів і слідів марихуани з мого організму).

Всі ці дні мені доведеться ретельно контролювати свої емоції, щоб не зірватися на оточуючих і не накричати на них або взагалі, не дай Бог, не побити кого-небудь в неконтрольовано м гніві.

Те, на що «по накурі» абсолютно не звертаєш уваги, в новій почалася три дні тому життя без «дурі» бісить неймовірно, миттєво замикаючи всі думки і мозок на об’єкті неконтрольовано го, накочується як дев’ятий вал гніву! Адже сьогодні навіть невинна штовханина у вагоні метро викликала крайнє роздратування жахливо дратує, коли під’їжджає вагон і двері зупиняються точно навпроти мене, то завжди знайдеться якась коза або якийсь мудак, які лізуть перед тобою, немов не помічаючи черги людей, що стоять спокійно в очікуванні входу в вагон! Жахливо хочеться грубо відштовхнути таких і почати кричати (благо сила, зріст 200 см. і вагова категорія в 135 кг. легко дозволяють робити це) але це неприпустимо! Не можна так реагувати!

Поки знайшов для себе такий спосіб гасити неконтрольовані е спалахи гніву: при перших симптомах агресії (головне встигнути це зробити!) потрібно повільно і глибоко зробити вдих-видих раз 5-6, а краще все 10 разів. Реально допомагає!

Поки відписував даний текст, паралельно працював, вдалося підчистити пару висять по роботі вже місяць «хвостів» (про яких шеф не знає). І яких ще залишилося з добрий десяток. Почну з них, мабуть, а там і упущена ситуація по роботі напевно повинна налагодитися.

Ви курите ?

Автор Повідомлення.

Не курю вже 12 років і взагалі не тягне.

Психолог, Онлайн-консультантСемейный психолог.

Зараз на сайті.

Хімічні сполуки, що містяться в тютюновому димі, стоншують стінки судин, чому судини стають крихкими, ламкими. Звідси і проблеми з серцево-судинною системою у курців.

Психолог, Онлайн-консультантСемейный психолог.

Зараз на сайті.

А якщо досліджували вміст хімічних сполук в однакових обсягах вихлопних газів і тютюнового диму без участі непотрібної людини? ))

Зараз на сайті.

Курила раніше, з 14-ти років, багато років. Зараз теж курю, але рідко, коли випиваю тільки.

ні, звичайний хім. аналіз складу.

Психолог, Онлайн-консультантСемейный психолог.

Зараз на сайті.

Я не курю. Спробувала в 16 років, накурилася до нудоти і запаморочення. Потім в 23 роки разів п’ять курила в обід за компанію з товаришами по службі — якось мені не сподобалося присутність зайвих об’ємів газу в організмі )) і запах не подобався.

Я не курю 100 днів.

Я не курю 100 днів 17 жовтня 2019 о 23:08 гілками редагувати відповісти цитувати Форма швидкої відповіді.

Здоров. Мені 39 років. Сьогодні рівно 100 днів як я не курю. У арганізму реально стрес, так як вперше за 24 роки такий величезний перерву!))) Сказати що я здивований . Ну ви зрозуміли, так))))

Re: Я не курю 100 днів [Re:Pikula] 17 жовтня 2019 о 23: 09 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

Так випий і стрес пройде.

Re: Я не курю 100 днів [Re:Pikula] 17 жовтня 2019 о 23: 18 гілками редагувати відповісти цитувати Форма швидкої відповіді.

Pikula 17.10.2019 23: 08 пише: Привіт. Мені 39 років. Сьогодні рівно 100 днів як я не курю. У арганізму реально стрес, так як вперше за 24 роки такий величезний перерву!))) Сказати що я здивований . Ну ви зрозуміли, так))))

я так розумію з іншими «ізлішествами» ти теж зав’язав?

Re: Я не курю 100 днів [Re:Pikula] 17 жовтня 2019 о 23: 19 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

Pikula 17.10.2019 23: 08 пише: Привіт. Мені 39 років. Сьогодні рівно 100 днів як я не курю. У арганізму реально стрес, так як вперше за 24 роки такий величезний перерву!))) Сказати що я здивований . Ну ви зрозуміли, так))))

Залишилося ще кинути палити тютюн і вважай що план по ЗОЖу виконаний.

Re: Я не курю 100 днів [Re:Setkm] 17 жовтня 2019 о 23: 36 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

я так розумію з іншими «ізлішествами» ти теж зав’язав?

20 днів не палю

та не соромся, питай прямо))) наступна тема про те що не сікається більше?

Re: Я не курю 100 днів [Re:Pikula] 18 жовтня 2019 в 00: 50 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

А ти так чітко готуєшся зустріти але вцілому молодчага.

Re: Я не курю 100 днів [Re:Pikula] 18 жовтня 2019 в 08: 46 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

Pikula 17.10.2019 23: 08 пише: Привіт. Мені 39 років. Сьогодні рівно 100 днів як я не курю. У арганізму реально стрес, так як вперше за 24 роки такий величезний перерву!))) Сказати що я здивований . Ну ви зрозуміли, так))))

а що курив раніше крім тютюну?

Re: Я не курю 100 днів [Re:Setkm] 18 жовтня 2019 в 09: 01 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

Pikula 17.10.2019 23: 08 пише: Привіт. Мені 39 років. Сьогодні рівно 100 днів як я не курю. У арганізму реально стрес, так як вперше за 24 роки такий величезний перерву!))) Сказати що я здивований . Ну ви зрозуміли, так))))

Чекаємо тему»не ходжу наліво 90 днів».

Re: Я не курю 100 днів [Re:Pikula] 18 жовтня 2019 в 09: 12 гілками редагувати відповісти цитувати Форма швидкої відповіді.

Pikula 17.10.2019 23: 08 пише: Привіт. Мені 39 років. Сьогодні рівно 100 днів як я не курю. У арганізму реально стрес, так як вперше за 24 роки такий величезний перерву!))) Сказати що я здивований . Ну ви зрозуміли, так))))

А я з курінням зав’язав ще в першому класі, і шо? Стрес для організму жоський.

Re: Я не курю 100 днів [Re:Парад] 18 жовтня 2019 о 09: 32 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

Pikula 17.10.2019 23: 08 пише: Привіт. Мені 39 років. Сьогодні рівно 100 днів як я не курю. У арганізму реально стрес, так як вперше за 24 роки такий величезний перерву!))) Сказати що я здивований . Ну ви зрозуміли, так))))

Чекаємо тему»не ходжу наліво 90 днів».

Три рази праворуч. і фсьо..

Re: Я не курю 100 днів [Re:Pikula] 18 жовтня 2019 в 09: 56 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

Судячи з симптомів, хвороба прогресує ,

Re: Я не курю 100 днів [Re:Pikula] 18 жовтня 2019 о 10: 03 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

Pikula 17.10.2019 23: 08 пише: Привіт. Мені 39 років. Сьогодні рівно 100 днів як я не курю. У арганізму реально стрес, так як вперше за 24 роки такий величезний перерву!))) Сказати що я здивований . Ну ви зрозуміли, так))))

У дитячому таборі теж була біда, через тиждень закінчилися гроші на сигарети і алкоголь, але через пару днів нам передали грошей і все налагодилося.

Re: Я не курю 100 днів [Re:[email protected]] 18 жовтня 2019 о 10: 38 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

[email protected] 18.10.2019 00: 50 пише: А ти так чітко готуєшся зустріти але вцілому молодчага.

Не 40 а 120)) в планах ця планка )

Re: Я не курю 100 днів [Re:Парад] 18 жовтня 2019 о 10: 39 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

Pikula 17.10.2019 23: 08 пише: Привіт. Мені 39 років. Сьогодні рівно 100 днів як я не курю. У арганізму реально стрес, так як вперше за 24 роки такий величезний перерву!))) Сказати що я здивований . Ну ви зрозуміли, так))))

Чекаємо тему»не ходжу наліво 90 днів».

Як бе і не ходив) а навіщо?

Re: Я не курю 100 днів [Re:Pikula] 18 жовтня 2019 о 10: 46 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

[email protected] 18.10.2019 00: 50 пише: А ти так чітко готуєшся зустріти але вцілому молодчага.

Краще вивчай як ясність розуму зберегти в такому поважному віці, толку від 120 років, якщо не розумієш що навколо відбувається. А квартирку хто залишить дітям / онукам / правнукам і т. д. кому потрібен такий Дід.

Re: Я не курю 100 днів [Re:sarbkiev] 18 жовтня 2019 о 10: 52 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

[email protected] 18.10.2019 00: 50 пише: А ти так чітко готуєшся зустріти але вцілому молодчага.

Краще вивчай як ясність розуму зберегти в такому поважному віці, толку від 120 років, якщо не розумієш що навколо відбувається. А квартирку хто залишить дітям / онукам / правнукам і т. д. кому потрібен такий Дід.

це так, якщо у ТЗ буде пара трійка квартир-будинків, то онуки-правнуки будуть дуже засмучені, що дідуган все живе і живе.

Re: Я не курю 100 днів [Re:Абрвалг] 18 жовтня 2019 о 10: 58 гілками редагувати відповісти цитувати Форма швидкої відповіді.

Краще вивчай як ясність розуму зберегти в такому поважному віці, толку від 120 років, якщо не розумієш що навколо відбувається. А квартирку хто залишить дітям / онукам / правнукам і т. д. кому потрібен такий Дід.

це так, якщо у ТЗ буде пара трійка квартир-будинків, то онуки-правнуки будуть дуже засмучені, що дідуган все живе і живе.

Ще й памперси йому купуй всю пенсію до 120. а він і не згадає навіть як звуть всіх його пра. правнуків, буде Всіх хлопчиків н-р, Дещицями кликати, а дівчаток Танями.

Re: Я не курю 100 днів [Re:Pikula] 18 жовтня 2019 в 11: 05 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

Re: Я не курю 100 днів [Re:sarbkiev] 18 жовтня 2019 в 11: 16 гілками редагувати відповісти цитувати форма швидкої відповіді.

Краще вивчай як ясність розуму зберегти в такому поважному віці, толку від 120 років, якщо не розумієш що навколо відбувається. А квартирку хто залишить дітям / онукам / правнукам і т. д. кому потрібен такий Дід.

це так, якщо у ТЗ буде пара трійка квартир-будинків, то онуки-правнуки будуть дуже засмучені, що дідуган все живе і живе.

Ще й памперси йому купуй всю пенсію до 120. а він і не згадає навіть як звуть всіх його пра. правнуків, буде Всіх хлопчиків н-р, Дещицями кликати, а дівчаток Танями.

а чому саме дещицями і танями? може він буде більш лаконіче і просто буде говорити » Гей, людина»

«Привіт» від німецького снайпера та інші дієві способи кинути палити.

Отець Іоанн приїжджав до Пюхтиці за час мого там служіння не один раз. Високий, огрядний, чорнявий, але вже неабияк посивілий. На вигляд йому було близько шістдесяти. Погляд у нього був строгий, і мені він здавався людиною непривітним і до спілкування не розташовує. Ще одна деталь посилювала враження непривітності цього, як я чув, гідного пастиря: шрами у вигляді досить глибоких западин на обох щоках. Нерідко отець Іоанн брав участь в монастирських службах, і тоді під час проголошення їм богослужбових вигуків або читання акафіста у нього дуже явно виявлявся дефект мови: щось на зразок сильної картавості. Легко можна було припустити, що шрами на щоках і дефект мови якось між собою пов’язані, але як-це залишалося якийсь час для мене загадкою. І ось якось раз один священик, який знав добре отця Іоанна, розповів, що той воював і має нагороди. Знайшовши момент, я запитав, Чи не з війни у нього шрами на щоках, і цей священик, підтвердивши, що шрами ці отець Іоанн отримав на війні, повідав повчальну історію про те, як це сталося.

Отець Іоанн потрапив на фронт на самому початку війни і був рядовим бійцем. Воював, отримав бойові нагороди. Був поранений … але не в героїчній битві, а з власної помилки. Його підвела пристрасть до куріння. На фронті курили, як відомо, мало не все поголовно. Але якщо бійці йшли в розвідку або якщо німецькі снайпери починали «пустувати», то куріння на відкритому повітрі в нічний час суворо заборонялося, оскільки вогник цигарки або цигарки негайно міг стати для снайпера зручною мішенню. Так і сталося з майбутнім батьком Іоанном: він став легкою здобиччю для снайпера. Куля пробила обидві щоки навиліт, злегка зачепивши язик. Чудо врятувало невдалого курця від неминучої смерті і змусило його переосмислити все своє життя.

Куля, випущена снайпером на вогник цигарки, пробила обидві щоки навиліт.

Переживши як би друге народження, отець Іоанн, хоча і раніше був віруючою людиною, після цього випадку твердо увірував у промисл Божий і після війни вирішив присвятити себе служінню Богу і стати священиком. Коли я слухав цю історію, мені мимоволі згадалися слова 117-го псалма:»караючи покараю мене Господь, смерті ж не зрадите мене». Пам’ятаю ще, що був у мене порив запитати у оповідача, чи кинув боєць курити після такого страшного уроку, але не запитав, переконавши себе, що по-іншому і бути не могло, коль скоро ця пристрасть ледь не коштувала йому життя.

Я не можу засуджувати людей, що палять, можу їм тільки співчувати. З тієї простої причини, що сам колись був пристрасний до куріння. Дуже добре пам’ятаю той зимовий морозний вечір, коли я вперше не те що закурив – курінням це ще не можна було назвати – тільки спробував вдихнути в себе дим від цигарки, зробив першу затяжку. Ми зі старшим моїм братом Борей і його дружком Женею йшли по засніженій і майже безлюдній вулиці маленького Сибірського містечка. Мені було одинадцять, братові і Женьке – по тринадцять років. Озирнувшись по сторонах і переконавшись, що нікого з дорослих поблизу немає, Женька сунув руку в кишеню зимової куртки і дістав худу пачку «Біломорканалу». Вийнявши з пачки дві, можливо останні, » біломорини» і терку-чиркалку з декількома сірниками, Женька з братом зупинилися, щоб добути вогонь і закурити.

Варто згадати, що коробки з сірниками багато знайомих мені малолітні курці в кишенях не носили, оскільки в неповному коробці сірники зрадницьки видавали характерні звуки, за якими батьки і вчителі могли легко викрити курця, а обходилися теркою і розсипними сірниками. Чимало з цих курців, яким батьки дирали вуха і влаштовували прочуханки і за менші провини, ніж куріння, зі страху перед батьківським гнівом завбачливо дірявили кишені курток і пальто, щоб терка і сірники провалювалися за підкладку. Ця хитрість, як правило, спрацьовувала, так що якщо мати такого сина бралася, наприклад, пришити міцніше розбовталася гудзик на куртці або пальто свого сина-курця, то останньому можна було не побоюватися, що з кишені посиплються нещасливі сірники.

Отже, чиркнувши сірником об тертку, Женька тут же склав долоні «будиночком», захищаючи танцюючий вогник зайнялася сірника від подуву вітру, і дав спочатку моєму братові прикурити цигарку, потім закурив сам. Цівки теплого диму, випущені з рота юними курцями, жваво кинулися вгору і швидко розчинялися в морозному повітрі. Помітивши, як я пильно спостерігаю за цим процесом, Женька простягнув мені свою палаючу цигарку і дружньо запитав: «Курнешь?»»Не-е, — простягнув Я і додав: – щось не хочеться». «Значить, кишка тонка», — задиристо відрізав Женька і спритно натягнув мені шапку на очі. Я замахав руками, намагаючись дістати тулуб Довгорукого Женьки, і, не дотягнувшись до нього, з образою в голосі вимовив:»не тонка, просто не хочеться». «Ну, якщо не тонка, тоді курні, покажи, що ти пацан», – не вгамовувався Женька. «Да ладно, відчепися від нього, – заступився за мене Борька, — ще накуриться, встигне». Зачеплений Женькіної задиристістю, Я, не побажавши скористатися Борькіним заступництвом, зухвало сказав: «Ну давай, курну. Подумаєш, велика важливість!»

Взявши цигарку з рук Женьки, я набрав в рот побільше диму і тут же випустив його перед носом приставучого Женьки. «Ну що це за затягування! — розчаровано простягнув Женька. — Ти в себе вдихни»» Я взяв цигарку і повторив те ж саме, у відповідь на що Женька непристойно вилаявся, а Борька добродушно розсміявся. Тим часом, захоплені своєю розмовою, ми непомітно для себе наздогнали одного пішохода-повільно йде огрядного літнього чоловіка з перекинутою через плече парою великого розміру валянок. «Ось, дивись, як треба робити – — почав Женька свій урок. — Набери в рот диму і, вдихаючи дим в себе, скажи: «і-І-і, які чоботи!»»Я тут же набрав в рот диму і, скільки було сил, промовив ці безглузді слова, вдихнувши при цьому дим якомога глибше:» і-І-і, які чоботи!»

Очевидно, почувши це, чоловік, що йде попереду, не повертаючи голови, виразно вимовив:»не чоботи, а валянки». Женька з Борькою з реготом впали прямо в сніг поруч з тротуаром, куди і я тільки що звалився, задихаючись від нападу кашлю після нещасливої затяжки. Наступні, більш обережні, спроби курити взатяжку вже не доставляли мені таких неприємних відчуттів, і незабаром я став заправським малолітнім курцем з заначками цигарок за радіатором в під’їзді нашого будинку і з терками-чиркалками і розсипними сірниками в підкладках свого одягу.

Треба сказати, що за часами у мене виникало щире бажання впоратися з цією шкідливою звичкою. Пам’ятаю, як одного разу, навчаючись в сьомому класі, ми з моїм другом Сашком Івко, урочисто викуривши по останній цигарці «Палехський баян», дали клятвену обіцянку більше не курити, але протрималися тільки пару днів і знову закурили. Поступово ця звичка стала невід’ємною частиною життєвого укладу: ранок починався з сигарети, після сніданку – сигарета, перерва в навчанні або роботі – сигарета, привід до радості – сигарета, привід до неприємності – сигарета і так далі. Ні заняття співом, Ні служба в армії не змусили мене подолати цю нездорову тягу до куріння. І тільки коли прийшов до віри і став воцерковлюватися, я усвідомив, що куріння, принаймні для мене, Неофіта, несумісне з християнським життям. Напружуючи всю свою волю, я став робити спроби кинути палити, але мені це довго не вдавалося. Я перепробував кілька варіантів антинікотинових таблеток, рекомендованих завзятим курцям, але ця стійка залежність була сильнішою. Нарешті одного разу, йдучи по безлюдній доріжці в міському парку, я звернувся до Христа і, не підбираючи слів, просто з повною довірою повідав йому про свої марні спроби кинути палити. Визнавши, що своїми силами мені з цим не впоратися, попросив: «Господи, допоможи!»

З повною довірою я повідав Христу про свої марні спроби кинути палити. І попросив: «Господи, допоможи!»

Чудо сталося швидше, ніж я міг очікувати: в той же день я раптом відчув, що звільнився від цієї пристрасті. При цьому я зазначив, що відрази до куріння у мене не виникло, дим від сигарет мені був все так же приємний, але разом з тим у мене не було більше ніякої тяги до куріння. У якийсь момент до мене прийшов помисел: тепер ти можеш курити або не курити – все одно, адже ти звільнений від цієї залежності. Відігнавши цей лукавий помисел, я утвердився в думці, що це звільнення від куріння мені дано за умови, що я ніколи, ні за яких обставин не тільки не закурю, але навіть не зроблю жодної затяжки. Минуло не менше місяця, перш ніж я нарешті вільно видихнув І сказав собі: «милістю Божою я кинув палити!»До цього я не смів і помислити так, боячись, що звичка знову повернеться до мене.

Перші місяці і навіть роки після того, як я кинув палити, мені доводилося себе контролювати, якщо я раптом опинявся в компанії курців, особливо якщо було застілля з алкоголем. Поступово позиви до куріння абсолютно ослабли і припинилися, але і сьогодні я ставлюся до цього дарованого мені звільнення від куріння не тільки з вдячністю Богу, але і з необхідною обачністю, пам’ятаючи біблійну заповідь: «не искусиши Господа Бога твого». А хіба можна по-іншому?

Що відбувається коли кидаєш курити.

Багато курців, які вирішили кинути, переживають з приводу того, що у них почнеться «ломка» або організм погано відреагує на різку відмову від тютюну. У цій статті ми детально розглянемо питання: що відбувається з організмом, коли кидаєш курити і чи можна відмовлятися від згубної звички в один день.

Введення.

Головне діюча речовина в цигарці-це нікотин. Це повноцінний наркотик, який викликає швидке звикання. Він же є і потужною отрутою, отруйною легені, кров, центральну нервову систему, він накопичується в організмі і призводить до появи серйозних захворювань, в тому числі і раку. Крім нікотину, в класичній сигареті міститься ще 195 шкідливих речовин, важких металів і сполук, 14 з яких вважаються наркотичними.

В принципі від разового куріння шкода організму мінімальний-тіло саме очищається від токсинів за кілька годин. Але вся проблема в тому, що курець приймає нову дозу постійно – зазвичай за добу людина викурює майже повну пачку, тому повністю очиститися не виходить.

Основна шкода від сигарети в тому, що вона викликає дві залежності: психологічну і фізіологічну. Фізіологічна залежність досить мала-головне, перемогти своє ставлення до процесу куріння. А це зробити дуже складно. Людина вибудовує собі ритуали: вранці чашечка кави з цигаркою дозволяє налаштуватися на робочий лад і обміркувати справи, потім в курилці з колегами обговорюються останні новини і робочі моменти, потім п’ятихвилинний Відпочинок з відривом від робочого процесу, перед сном – щоб розслабитися і заснути.

Іноді піти від цих звичок дуже складно, особливо якщо все звичне оточення навколо вас курить і запрошує приєднатися. Але в цій статті ми робимо упор не на те, як кинути, а на те, що відбувається , коли кидаєш курити, тому не будемо розглядати методики і способи.

Як очищається тіло.

Для початку розберемо, що відбувається з організмом курця в перший місяць після відмови від куріння. Більша частина нікотину виводиться всього через два тижні, навіть якщо ви курили більше 10 років. Перше очищення відбувається вже через пару годин після викуреної сигарети, наприклад, за ніч через дихання і нирки виводиться 15-20% накопиченого за день отрути.

Отже, що відбувається з легкими, коли кидаєш курити, та й з усім організмом? Через 10-12 годин легкі починають працювати в повну силу. Вони позбавляються від спазму, викликаного нікотином, розправляються, альвеоли починають вбирати більше кисню. Нікотин очищається з рецепторів і не впливає на них. Через 20-26 годин змінюється склад крові – вона містить на 10-15% більше кисню і на 10% менше вуглекислого газу. Органи харчуються киснем більш якісно, вони «оживають» і починають функціонувати значно краще.

За 3-5 днів з організму виводиться велика кількість шкідливих речовин, які тіло отримувало разом з тютюновим димом. Через тиждень у вас зникне неприємний запах з рота, очистяться волосся і шкіра. Через 20-30 днів (в залежності від тривалості куріння) з Вашого організму вийде 98% нікотину, важких металів і шкідливих речовин. Через 48-64 години у кидає палити починається кашель. Це нормальний процес, оскільки легені і бронхи почали очищатися. У них утворюється мокрота, яка виводить сажу і гар. Кашель означає, що вії бронхів, які були під постійним спазмом, очищаються і виводять слиз з організму.

На 2-3 день можлива підвищена пітливість – організм виводить залишки токсинів через шкіру, очищаючи її від отрути. Через тиждень у людини починають з’являтися нормальні смакові відчуття, стабілізується робота шлунка і кишечника (шлунок також піддається впливу спазмів через дим і слини, отруєної нікотином). Протягом першого тижня можливий головний біль і перепади тиску. Це відбувається через те, що дрібні капіляри приходять в норму, а судини позбавляються від спазмів.

Через 7-10 днів організм прийде в норму, поліпшується процес кровообігу, мозок і органи почнуть отримувати більше кисню, а значить – краще працювати. Через 7-10 днів повністю відновляться нюхові і смакові рецептори. Їжа стане більш смачною, аромати «повернуться». Поліпшення апетиту. Насправді це спірне гідність, оскільки багато хто після відмови від куріння поправляються на 7-10 і більше кілограм. Це пов’язано з тим, що людина підміняє ритуал куріння жуванням, до того ж у нього поліпшується смак і нюх, тому він більше їсть.

Тепер ви знаєте відповідь на питання — що буде з організмом, якщо кинути палити. Фізіологічно він абсолютно не постраждає, єдине, що тяга до нікотину буде сильна протягом перших 3-10 днів. Якщо подолати цей період, то залишиться тільки психологічна залежність-організму вже не потрібен наркотик, він вже вивів його і почав очищатися. Тому постарайтеся зайнятися якимось хобі, не провокуйте себе, уникайте ситуацій, в яких ви знову можете почати курити (ДО РЕЧІ, 80% беруть в рот сигарету під час алкогольних узливань, коли спирт відключає правильні думки і настрій).

Тривалі зміни в організмі.

Все, що ми перерахували вище, відбувається за місяць. Але на цьому процес не зупиняється-очищення тіла триває. Розглянемо, що буває, коли кидаєш курити через місяць і рік:

Через 30 днів після припинення надходження нікотину в організм у людини значно підвищується імунітет за рахунок збільшення білих кров’яних тілець. Через 60 днів шкіра обличчя і рук позбавиться від зморшок, відновиться, з неї піде жовтизна. За 2-4 місяці збільшиться корисний об’єм легенів, в результаті чого поліпшується харчування внутрішніх органів і мозку киснем, знижується рівень вуглекислого газу в крові. Через 50-70 днів ваша кров повністю очищається, її склад стане нормальним і природним. Через 70-90 днів в організмі відновлюються капіляри, судини, починає нормально працювати серце, нормалізується тиск, йде тахікардія і задишка. Приблизно через півроку печінка повністю відновлюється, зникають гастрити (при дотриманні дієти). Через 7-9 місяців повністю оновлюється зубна емаль, з неї йде жовтизна (так само як і з нігтів).

Тепер ви знаєте, що в організмі відбувається, коли кинув палити. Але ми перерахували не всі. Приблизно через 12 місяців ризик інфаркту та інсульту знижується в 2 рази, через 2-3 роки повністю відновлюється репродуктивна система (шанс народити здорову дитину збільшується на 85-90%), а через 3-5 років ризик виникнення раку знижується в 2-3 рази.

Допомагаємо своєму тілу.

Розберемо, як правильно допомогти організму очиститися від шкідливих відкладень і відновитися.

Намагайтеся частіше гуляти і дихати свіжим повітрям. Обов’язково провітрюйте своє житло, намагайтеся уникати задимлених місць і курилок. Дихайте глибоко, щоб гарненько провентилювати легені і вивести з них Гар. Вживайте відхаркувальні засоби: настої липи, материнки, лаврового листа, чай з лимоном і медом. Перший тиждень постарайтеся не перевантажувати свій шлунок. Що їсти, коли кидаєш курити і в яких дозах? Намагайтеся вживати рисову кашу з мінімальною кількістю масла, вівсянку, картоплю і його відвар. Порадьтеся зі своїм терапевтом-нехай він пропише вам вітамінний коктейль. Вам потрібно їсти побільше зелені, овочів і фруктів, приймати вітаміни А, В, Е.

Щоб не поправитися після закінчення куріння, намагайтеся вживати овочі, ягоди, горіхи, фрукти. Кидайте курити прямо зараз, і вже через тиждень ви відчуєте серйозне полегшення – вам стане легше дихати, нормалізується тиск, ви відчуєте смак їжі і аромати навколо. Пам’ятайте, чим швидше ви закінчите курити, тим здоровіше будете!